Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen 1°jaars !!!
Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!
Proficiat aan ANGELO VAN DEN BOSSCHE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen 2°jaars !!!
Thomas Vereecken Lenny Druyts Angelo Van Den Bossche
Zondag 18/05/2014 MERELBEKE (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 105,3 km
1° jaars : 105,3 km - Aantal deelnemers: 74
1.THOMAS VEREECKEN uit-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
2.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
3.NOËL Jordy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
4.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
5.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-
6.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
7.DE WILDE Arno-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
8.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
9.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
10.ROOSENS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
20.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
27.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
30.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
31.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
32.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
2° jaars : 117 km - Aantal deelnemers: 86
1.ANGELO VAN DEN BOSSCHE uit Hamme-VISTAMEDIA HAMME-
2.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
3.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
4.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-
6.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-
7.TASSENON Cedric-WK NOORD-WEST-BRABANT-
8.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
9.NERINCKX Tim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
10.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-
11.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
13.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
15.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
33.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
36.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
46.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
57.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-
18/05/2014 DEERLIJK ST LODEWIJK (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 119 km
Aantal deelnemers: 154
1.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
2.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
4.DENYS Sven-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
5.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
6.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
7.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
8.VANGHELUWE Seppe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-
9.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
10.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-
18/05/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 106,8 km
Aantal deelnemers: 129
1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
2.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
3.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-
4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-
5.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
6.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
7.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
8.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-
9.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
10.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-
18/05/2014 NIEUWRODE (VB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 117 km
Aantal deelnemers: 83
1.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
3.ANDRIES Jordi-WSC HAND IN HAND BAAL-
4.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
5.PHILIPS Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
6.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
7.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
8.ARIMONT Charlie-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
9.VERBIST Gilles-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-
10.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
18/05/2014 VOORSHOVEN-NEEROETEREN (LB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 108 km
Aantal deelnemers: 36
1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-
2.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
3.DOPS Dries-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
4.SCHEEPERS Jeroen-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
5.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
6.PANIS Thibaut-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
7.HOULMONT Matthias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
8.VERSTREYDEN Sam-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-
10.WILLEMEN Kristof-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
18/05/2014- BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Dames Jeugd 58,3 km
Dames Nieuwelingen
Aantal deelnemers: 16
1.WATERREUS Kylie-BALEN BC-
1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
3.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-
4.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-
6.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-
7.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-
8.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-
9.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
10.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
Dames Juniores
Aantal deelnemers: 26
1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-
2.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-
3.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
4.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
5.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-
6.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-
7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
8.DE PAUW Ina-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
9.CORYN Louise-ARDILLES SPORTS TEAM-
10.LOIX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-
24.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-
18/05/2014 IMDE-WOLVERTEM (VB) - Nieuwelingen Interclub Beker van België - 73 km - 01h46'05"
Aantal deelnemers:
1.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK
2.HUYS Laurens -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
3.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:0002"
4.THIJSSEN Gerben -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
6.VAN ENDE Wouter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-
7.FIVÉ Trystan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
8.DEBUYCK Robbe -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-
9.BASTIAEN Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
10.KONINGS Frits -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
23.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
28.MOREELS Ruben -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
30.CORNU Maxime -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
43.MILLIAU Vince -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
67.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
79.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
83.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
98.DE BOCK Stijn -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
108.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
110.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
113.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:0126
114.VAN HOOSTE Timon -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:0134"
18/05/2014 SCHAFFEN-DIEST (VB) - Nieuwelingen - 67 km
Aantal deelnemers: 57
1.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
2.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
3.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
4.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
5.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
6.MEEUSEN Freek-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
7.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
8.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-
9.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
10.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-
12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-
22.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
23.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
28.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
30.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
41.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
18/05/2014 VLIERMAAL (LB) - Nieuwelingen - 61 km