.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/05/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers: 179

    1.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.NAESEN Oliver-CIBEL-

    3.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    7.VANSPEYBROECK Tim-TEAM 3M-

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.COBBAERT Robby-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    12.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    13.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    18.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    21.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    24.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    37.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    40.DE BOCK Robby-FEENSTRA FELT PB KENDA-

    44.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    48.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    54.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    55.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    59.ONGENA Thomas-CIBEL-

    60.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    64.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    67.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    69.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    76.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    77.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    80.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    83.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    89.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    91.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    92.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    93.ONGENA Matthias-CIBEL-

    100.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 GALMAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 139 km

    Aantal deelnemers: 128

    1.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    6.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    7.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.RUYTERS Brecht-LOTTO BELISOL U23-

    9.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VAN RENTERGHEM Boris-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    69.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    04/05/2014 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.BEVIN Patrick-TAUPO CYCLING-

    2.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.LHOTELLERIE Clezment-TEAM PELTRAX-

    4.VERSICHEL Davy-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    5.FRANK Shaked-CITY CYCLING CLUB-

    6.MOELEKER Ivan-VL TECHNIEKS ABUTRIEK-

    7.JOHNSTONE Taylor-CT TOMACC-

    8.BRADBURY Stephen-CT TOMACC CYCLING TEAM-

    9.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    10.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    19.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

     

    04/05/2014 VREMDE (A) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 108,8 km

    Aantal deelnemers: 92

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.GEYSEN Kurt-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    3.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    4.DE WINTER Walt-VERANDAS WILLEMS-

    5.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    6.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    9.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    16.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    29.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    32.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    39.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    40.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    41.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    46.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    47.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    04/05/2014 POLLARE (O) - U23 - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 159

    1.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    3.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.BENOOT Tiesj-LOTTO BELISOL U23-

    6.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.GOETHALS Brent-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    21.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    77.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    82.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    83.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    84.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    87.FABRI Hannes-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    91.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    93.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    96.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    101.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    103.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    116.MELS Fabrice-CIBEL-

     

    04/05/2014 PULLE (A) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 146 km

    Aantal deelnemers: 128

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    2.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    4.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VAN BROEKHOVEN Bram-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.GOOLAERTS Michael-VERANDAS WILLEMS-

    17.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    22.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    64.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 129

    1.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VAN LERBERGHE Bert-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    4.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.VANDEWALLE Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.VERSCHUERE Seppe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    9.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.THORÉ Floris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 SINAAI (O) - Dames Elite - 87 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    2.ARYS Evelyn-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    3.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    5.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    6.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    7.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DECROIX Lieselot-LOTTO BELISOL LADIES-

    10.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    11.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    14.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    17.ROBERT Valerie-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    18.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    29.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    54.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    56.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    04-05-2014 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Wouter Persoon KOP 2014.jpg 

            Wouter Persoon


    Zondag 04/05/2014 BILZEN ROSMEER (LB) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DELVAUX Guillaume-LOTTO-VC ARDENNES-

    2.HERMANS Steff-DCM CYCLING TEAM-

    3.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.SNYERS Jari-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.ABRAHAMS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.CORNET Olivier-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Juniores - 70 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    3.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    5.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    7.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE COSTER Dean-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    04/05/2014 MOL EZAART (A) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.DEBEER Samuel-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    2.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    3.VANGORP Gill-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN GAEL Bart-DCM CYCLING TEAM-

    7.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    04/05/2014 SINT GILIS WAAS (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    5.TASSENON Cedric-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.MAES Bryan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.VAN SCHOORS Matti-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    14.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.TEERLINCK Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.VAN LAERE Robby-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/05/2014 WIJER NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.SCHEEPERS Jeroen-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VERSTREYDEN Sam-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    04/05/2014 ZERKEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    3.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    7.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.KERCKHOVE Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    44.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    64.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/05/2014 SINAAI (O) - Dames Jeugd - 58 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    Aantal deelnemers: 29

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    4.VERBEECK Phaedra-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    6.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.ESSELAAR Gemma-WCL BERGKLIMMERS-

    10.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    DAMES JUNIORES

    Aantal deelnemers: 41

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    3.DEFOUR Lara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DEN DRIESSCHE Femke -INDIVIDUEEL-

    5.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.VAN VELZEN Bryony-BERGKLIMMERS-

    7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DE POTTER France-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    10.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    27.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.ROTTIERS Maureen -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    04-05-2014 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan IMKE STORMS met haar 1°Seizoenszege bij de Meisjes Aspiranten 12 jaar !!!

    Imke Storms KOP 2014.jpg 

            Imke Storms

    Zondag 04/05/2014 KORTESSEM (LB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    3.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN ROOIJ Thijs-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DOUHARD Tom-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LOBET Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    44.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    53.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    04/05/2014 OUD-HEVERLEE (HAASRODE) (VB) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 153

    1.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    4.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    9.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    17.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    56.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/05/2014 DEINZE - PETEGEM (O) - Aspiranten

    Jongens 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 16

    1.GALLE Marlo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.DECLERCK Jelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.DEWACHTER Lucas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN KERCKHOVE Quinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.IMKE STORMS uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 33

    1.BEKAERT Joost-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.DE KINDER Matthias-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    14.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Meisjes 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    Jongens 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 33

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.SENRAME Arthur-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.STYLEMANS Mattis-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.VANPARIJS Wouter-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    13.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

    23.PETRUS Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.DECKMIJN Isaline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS- 

    04-05-2014 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/05/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 1°Seizoenszege in de D-Reeks !!!

    Van Clapdorp Luc KOP 2013 1.jpg 

        Luc Van Clapdorp


    Zondag 4 Mei – MOERZEKE (9220)

    A-reeks - 72km - 1h50
    1.Steven TUYTSCHAEVER
    2.Johan Sluys
    3.Gwylim Hanssens
    4.Glenn De Wolf (Zele)
    5.Andy D'Hauwe
    6.Niels Merckx
    7.Julien Ertveldt
    8.Peter Landtsheer
    9.Jell Van De Mergel (Moerzeke)
    10.Jan Veyt

    C-reeks - 72km - 1h50
    1.Andy DE BACKER
    2.Frank Vagenende
    3.Andy Roskam (Ruisbroek)
    4.Willem Van Der Heyden
    5.Bruno Bruyere
    6.Danny Saelens
    7.Pascal Kestemont
    8.Steven Verschelden
    9.Dave De Swert
    10.Tom De Beer (Hamme)

    D-reeks - 60km - 1h35
    1.LUC VAN CLAPDORP (Nieuwkerken)
    2.Benny Van Buynder (Bornem)
    3.Patrick Jacobs
    4.Jean Baeyens
    5.Jan De Mulder
    6.Ronny Van Der Vurst
    7.Dirk De Koker
    8.Nico De Roeck (Stekene)
    9.Peter Vos
    10.Bart De Winter

    E-reeks - 60km - 1h37
    1.Danny DE BACKER
    2.Dirk Van Hove
    3.Dominique Turcksin
    4.Frank Van Der Perre
    5.Rene De Brucker
    6.Benny D'Haese
    7.Alain De Schepper
    8.Hugo Van Linden
    9.Rudy Van De Velde
    10.Jan Van Den Brande

    F-reeks - 54km - 1h28
    1.Jos MAES
    2.Jos Claessens
    3.Wim De Waal
    4.Johny Van Holen
    5.Jean Blommaert (Hamme)
    6.Roger Schouppe
    7.Patrick Convents
    8.Hendrik Caethoven
    9.Willy Wouters
    10.Johan De Veylder

    G-reeks - 42km - 1h12
    1.Luc SNELS
    2.Jos Vandermeulen
    3.William De Cremer
    4.Willy Mous
    5.Florent De Leersnyder
    6.Felix Luyten
    7.Frans Mertens
    8.Hubert D'Hondt
    9.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    10.Andre Klep

    04-05-2014 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/05/2014

    waod_3.jpg


    Zondag 4 Mei – VURSTE (9890)

    Catg.A – 34 deelnemers - 70 km

    1.Tijs Billemon (Zottegem)

    2.Luc De Duytsche

    3.Kristof Gryson

    4.Mario Van Der Sichel

    5.Mario Van Den Broecke

    6.Christopher Vanneste

    7.Franky Van Oyen (Zulte)

    8.Nico Verwee

    9.Sam Billemon

    10.Kristof Van Mijmeersch

    15.Steven Goossens (Belsele)

     

    Catg.B – 30 deelnemers - 55 km

    1.Peter Vermassen (Herzele)

    2.Philip Lampaert

    3.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    4.Eddy Gyselinck

    5.Wim Rombaut (Stekene)

    6.Gino Primo

    7.Gino De Weirdt

    8.Nico Savat

    9.Sven De Vlieger (Lochristi)

    10.Gunter De Winne

    24.Bart Rombouts (Kallo)

     

    Catg.C – 22 deelnemers - 55 km

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Dirk De Pauw (Beveren)

    3.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4.Marc Schepers

    5.Frank Gommers

    6.Danny Van Oyen (Deinze)

    7.Marc Couckuyt (Nevele)

    8.Noël Willems

    9.Serge Meyvis (Burcht)

    10.Frank De Pelsmaker

    17.Geert Braeckman (Kalken)

     

    Catg.D – 15 deelnemers - 50 km

    1.Martin Durant (Wevelgem)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Helmuth Tas

    4.Robert Maldrie

    5.Jozef De Naeghel

    6.Noël Verzele

    7.Rik Scheerlinckx

    8.Jan Snoeck

    9.William Vyncke

    10.Tony Baudonck

    13.Marc Van Overmeir (Beveren)

     

    Catg.E – 24 deelnmers - 50 km

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Roland Boulard

    3.Roger Hoof (St.Niklaas)

    4.Julien Vyvey

    5.Herman Van Den Borre

    6.Erik Vandersteen

    7.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    8.Willy Corthier

    9.Roland Pieters

    10.Roland Van Imschoot

     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Armand Mols

    3.Gerard Devleeschauwer

    4.Joseph D'Hont (St.Aamndsberg)

    5.Hervé Verstuyft

    6.José Devreese

    7.Clement De Smedt

    8.Michel Vandendaelen

    9.Ortaire Stevens

    10.Willy Voorbraeck

     

    Toeristen – 26 deelnemers

    1.Joris Hacour (Erps-Kwerps)

    2.Christophe De Grom

    3.Bram Van Neck

    4.Karel Van Meirhaeghe

    5.Thibaut Derycke

    6.Nico De Vrient

    7.Brecht Declercq

    8.Dieter Van Simaey

    9.Kenneth Vandriessche

    10.Pierre Tahon

    04-05-2014 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 04/05/2014
    Walsoorden 1.jpg Walsoorden.jpg

         Chris Heirwegh

    Onder leiding van Kenny Janssens en Theo De Prekel vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt aan de Kasteeldreef te Beveren 9 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.

    Mooi lenteweer en dus kon de snelheidstraining op 'DEN DIJK' van start gaan, met 8 renners gingen we van start. Het ronddraaien begon vanaf Tabaknatie en dat tot het vrije stuk te Doel. Iedereen draaide vlot mee zodat het gemiddelde op het keerpunt te Walsoorden uitkwam op 38,8 km/h. Op de terugweg kregen we Tom Heirbaut erbij zodat de groep uit 9 renners bestond, alles bleef samen tot het laatste rondpunt te Kallo waar de 1ste aanval er kwam via Theo De Prekel maar hij moest nood gedwongen stoppen wegens verlies van zijn pompje onderweg. De laatste aanval kwam van Bart Cant maar ook hij was eraan voor de moeite, dus een spurt die werd ingezet door Kenny Janssens maar deze werd in extremis nog gecounterd door Chris Heirwegh. Derde eindigde Danny Smet voor Bjorn Heyndrickx. De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 39 Km/h vanaf café Wit Huis. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee: Theo De Prekel , Chris Heirwegh , Danny Peeters , Bjorn Heyndrickx , Tom Heirbaut , Bart Cant , Tom Pieters , Stein Vermeulen en Kenny Janssens.

    Kallo de Meet

    04-05-2014 om 13:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan KRIS SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Kris Smet KOP 2014.jpg

             Kris Smet


    Zaterdag 03 Mei - SINAAI (9112) – Wijnveld 251 - Zaal Toon

    Toeristen Groot St.Niklaas - 44 deelnemers - 43,5 km

    1.KRIS SMET (Sint Niklaas)

    2.Tom Van Raemdonck (Vrasene)

    3.Tom Gerlo

    4.Etienne Claus (Waasmunster)

    5.Joey De Wilde

    6.Niels D'Hondt (Waasmunster)

    7.Eddy Van Bogaert

    8.Jens Verschaffelt (St.Niklaas)

    9.Kenny De Caluwé

    10.Dimitri Maes

     

    Inwoners wijk Duizend Appels - 28 deelnemers - 29 km

    1.Luc Smet (Belsele)

    2.Hans De Block

    3.Eric Van Pottelberghe

    4.Camille Meul

    5.Paul Van Cleemput

    6.Danny Van Goethem

    7.Stefaan Van Pottelbergh

    8.Didier Verlee

    9.Gerry Vermeulen

    10.Filip Braem

    04-05-2014 om 13:19 geschreven door kenny


    03-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/05/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B en de Titel van Europees Kampioen !!!

    Heyndrickx Wim KOP 2013.jpg

           Wim Heyndrickx

    Zaterdag 3 Mei – DESTELDONK (9042) -
     
    Europese Kampioenschappen alle Categorieën

    Catg.A – 76 deelnemers - 78 km

    1.Kristof Gryson (Landegem)

    2.Mario Van Den Broecke

    3.Nick De Landtsheer

    4.Nico Verwee

    5.Arno De Wispelaere

    6.Patrick Buysse

    7.Bjorn Peers

    8.Enzo Vandekerckhove

    9.Jonas Timbreur

    10.Paul Rooseparck (Overmere)

    14.Steven Goossens (Belsele)

    24.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    27.Steven Heirman (Hamme)

    32.Jan Peirsman (Beveren)

    48.Peter De Maere (Eksaarde)
    3-5-2014-desteldonk 1922.JPG
    Podium Catg.A met winnaar Kristof Gryson, Mario Van Den Broecke en
    Nick De Landtsheer.
    3-5-2014-desteldonk 1861.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.A Kristof Gryson voor Mario Van Den Broecke en
    Nick De Landtsheer.
     

    Catg.B – 45 deelnemers - 63 km

    1.WIM HEYNDRICKX (Vrasene)

    2.Pedro Michels

    3.Kurt Pauwels

    4.Peter Neels (Kruibeke)

    5.Franky De Tremerie

    6.Wim Rombaut (Stekene)

    7.Peter Vermassen

    8.Nico Savat

    9.Andy Hoes

    10.Gino Primo

    11.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    17.Rudi Rabout (Erembodegem)

    20.Sven De Vlieger (Lochristi)
    3-5-2014-desteldonk 1120.JPG
    Podium Catg.B met winnaar Wim Heyndrickx, Pedro Michels en Kurt Pauwels.
    3-5-2014-desteldonk 971.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.B Wim Heyndrickx uit Vrasene die meteen zijn Titel verlengd.
    3-5-2014-desteldonk 1133.JPG
        Wim Heyndrickx met zijn echtgenote Rita en de Burgemeester van Gent Daniel Termond.

     

    Catg.C – 54 deelnemers - 63 km

    1.Patrick Cocquyt (Wachtebeke)

    2.Frank Suys (Hingene)

    3.Geert Van Speybroeck

    4.Marc Goossens (Mariakerke)

    5.Glenn Hoornaert

    6.Freddy Vlerick

    7.Serge De Wever

    8.Arie De Moor

    9.Dirk Mathys (Gentbrugge) op >2min

    10Marc Couckuyt (Nevele)

    12.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    14.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    15.Peter Ballet (Pelotonspurt)

    20.Kenny Janssens uit Melsele

    32.Geert Braeckman (Kalken)

    35.Franky Boel (Kruibeke)

    36.Paul Van Cleemput (Belsele)

    42.Danny Van Oyen
    3-5-2014-desteldonk 1096.JPG
    Podium Catg.B met winnaar Patrick Cocquyt, Frank Suys en Geert Van Speybroeck.
    3-5-2014-desteldonk 1027.JPG
    Spurt van de kopgroep voor de 2de plaats met Frank Suys voor Geert Van Speybroeck
    en Marc Goossens.

     

    Catg.D – 36 deelnemers - 52 km

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Martin Durant

    3.Patrick Van Renterghem

    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    5.Peter Van Der Geest

    6.Ad Prinsen

    7.Didier Ramet

    8.Helmuth Tas

    9.Marc Steenberghe

    10.Joseph Claessens

    15.Karel Heirbaut (Belsele)

    22.Marc Van Overmeir (Beveren)
    3-5-2014-desteldonk 338.JPG
    Podium Catg.D met winnaar Wim De Waal, Martin Durant en Patrick Van Renterghem.
    3-5-2014-desteldonk 245.JPG
                            Aankomst van winnaar Catg.D Wim De Waal.
    3-5-2014-desteldonk 010.JPG
                                                  Start van de Catg.D

     

    Catg.E – 37 deelnemers - 52 km

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Roland Boulard

    3.José Demeyere

    4.Theo Coudijzer

    5.Herman Van Den Borre

    6.Leo Thyssen

    7.Roland Van Imschoot

    8.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    9.Roger Hoof (St.Niklaas)

    10.Ad Montforts
    3-5-2014-desteldonk 320.JPG
    Podium +65 jaar met winnaar Marc Vervondel, Roland Boulard en José Demeyere.
    3-5-2014-desteldonk 239.JPG
                      Aankomst van winnaar +65 jaar met Marc Vervondel.
    3-5-2014-desteldonk 001.JPG
                                              Start van de Catg.E
     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    3.Robert Robijns

    4.José Devreese

    5.Daniel Cornu

    6.Cor Van der Smuijs

    7.Frederik Knoops

    8.Clement De Smedt

    9.Michel Vandendaelen

    10.Adrien Desmet
    3-5-2014-desteldonk 303.JPG
    Podium +70 jaar met winnaar Mathieu Mercken, Joseph D'Hont en Robert Robijns.
    3-5-2014-desteldonk 283.JPG
                         Aankomst winnaar +70 jaar met Mathieu Mercken.

     

    Toeristen – 43 deelnemers

    1.Jeroen Van Der Vurst (Aalst)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (o.v.)

    3.Tom Langens

    4.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    5.Stijn Verloo

    6.Kurt Heyman

    7.Kurt Victor

    8.Christophe De Grom

    9.Didier Valckx

    10.Jens Daems

    12.Maarten Van Raemdonck (Vrasene)

    19.Alain Calle (Mariakerke)

    27.Peter De Cleen (Rupelmonde)

    30.Tom Heirbaut (Temse)
    3-5-2014-desteldonk 1829.JPG
    Podium Toeristen met winnaar Jeroen Van Der Vurst, Patrick Vanmaekelbergh
    en Tom Langens.
    3-5-2014-desteldonk 1793.JPG
                    Aankomst van winnaar Toeristen Jeroen Van Der Vurst.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    03-05-2014 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 03/05/2014 RUMBEKE (ROESELARE) (W) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 137,7 km

    Aantal deelnemers: 130

    1.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    5.GARDEYN Gorik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    7.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    10.DESMET Jani-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    73.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-


    Zaterdag 03/05/2014 SINAAI (O) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    8.JANSSENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    11.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    29.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    43.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    44.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    48.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    49.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    57.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    03/05/2014 VINKT (DEINZE) (O) - Juniores - 97 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PEETERS Vincent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VASTMANS Dries -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE PRIESTER Arne-YOUNG SCHELDE CT-

    10.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    35.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    03/05/2014 ZWEVEGEM (KAPAERT) (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DEJONGHE Bram-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    9.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    39.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    03-05-2014 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/05/2014
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 3/05 – PUTTE (2580) - Kampioenschap van Vlaanderen


    Categorie A - 84 km
    1-Delcroix Gert
    2-Bruylandts Dave
    3-Engelen Ruben
    4-Iwens Koen
    5-Swinnen Stef
    6-Verstraeten Sven
    7-Verbeek Thomas
    8-Van Uytsel Tomas
    9-Vermeulen Bram
    10-Jacquemyn Bjorn

    Categorie B - 84 km
    1-Rombouts Stijn
    2-Vanden Wyngaerd Bart
    3-De Feyter Ken
    4-Wijckmans Pieter
    5-Van Eyndt Sven
    6-Uyterhoeven Pieter
    7-Stijnen Klaas
    8-Meuris Gerry
    9-Verheyden Joris
    10-Van den Hevuel Dieter

    Categorie C - 72 km
    1-Hooydonckx Erwin
    2-Bogaerts Patric
    3-Aerts Peter
    4-Pauwels Vital
    5-Thys Filip
    6-Heremans Koen
    7-Verheyden Johan
    8-Peeters Luc
    9-Jansen Wim
    10-Willems Dany

    Categorie D - 72 km
    1-Van Der Mieren Daniel
    2-De Cock Marc
    3-Verdonck Patrick
    4-Wauters Philippe
    5-Peigneur Dirk
    6-Vranken Luc
    7-Vaes Eddy
    8-Haest Eddy
    9-Maegh Jan
    10-De Wijngaert Dirk

    Categorie E - 72 km
    1-Baptist francy
    2-De Bakker Ludo
    3-Bogers Tonny

    03-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    02-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014

    FCWB Banner 2013.png

    Proficiat aan JACOB RELAES met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jacob Relaes KOP 2014.jpg

           Jacob Relaes

    Donderdag 01/05/2014 – HARCHIES – Elite z.c./U23 – 113,6 km – 02h35’44” – 43,767 km/h

    GRAND-PRIX ADMINISTRATION COMMUNALE HARCHIES

    Aantal deelnemers: 116

    1.DEWORTELAER SERGE - PROVINCE DU HAINAUT

    2.TRISTAN MARGUET (ZWI) - RC OLYMPIA BIEL op 00’10

    3.GARDEYN GORIK - VERANCLASSIC - DOLTCINI

    4.TIELEMANS PIERRE (FRA) - VC ROUEN

    5.BAEYENS TOMMY - VAN EYCK SPORT

    6.STIENS MATTI - VAN EYCK SPORT

    7.MOTTE DAVID - WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO

    8.CARDOEN HENRYK - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9.DE TROCH THOMAS - VERANDAS WILLEMS

    10.SIMON KENN - VAN EYCK SPORT

    13.SMET GUY - CIBEL

    28.DURINCK SEAN - RUDYCO-JONATRANS

    36.PENNE STIJN - WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    69.GIDE STIJN - KTC-CYCLING TEAM

    01/05 – AMAY – Juniores – 86,4 km

    Aantal deelnemers: 84

    1.JACOB RELAES uit Zwijndrecht DCM CT
    2.BRIESEN BRENT DAVO CT
    3.HENNAUX LOIC RVS PERUWELZ BURY
    4.DOPS DRIES AVIA CRABBE CT
    5.MENTEN MILAN DAVO CT
    6.VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE
    7.DELVAUX GUILLAUME VCARDENNES
    8.PEETERS VINCENT AVIA CRABBE CT
    9.VAN BOST VICTOR R V S PERUWELS
    10.WILLEMS THIMO APT SPIE DOUTERLOIGNE

    01/05 – AMAY – Nieuwelingen – 59,4 km – 01h32min

    Aantal deelnemers: 61

    1.MONIQUET SILVAIN SPORTCLUB VELO
    2.VESTENS BASILE CUBE-SPIE-DOUT op 15"
    3.RENARD SIMON
    UC SERAING
    4.BAUDE ARTHUR CC CHEVIGNY
    5.ALLARD FRANCOIS MARCHOVETTE
    6.SINSCHEK NILS BERGKLIMMERS
    7.ZULIANI ALEXANDRE UC SERAING
    8.CLAES STEF KON BALEN
    9.RADOUX ROBIN CHEVIGNY
    10.MONDELAERS JARNO SPORT EN STEUN

    02-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    01-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE MERCHTEM VAN DONDERDAG 01/05/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE MERCHTEM VAN DONDERDAG 01/05/2014     

    01/05/2014 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 136

    1.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    2.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    5.MEYS Joran-CECEMELCYCLINGTEAM-

    6.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    7.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    9.MOORTGAT Peter-MIRMIL CYCLING TEAM-

    10.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    12.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    16.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    18.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    23.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    49.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    53.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    57.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    60.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    67.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    68.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    71.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    76.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    86.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    87.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    89.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    91.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    97.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    1-5-2014-merchtem 1103.JPG
                       Winnaar Gianni Cooman met de bloemen en de familie.

    1-5-2014-merchtem 1063.JPG
      De massaspurt met een fotofinisch tussen Gianni Cooman en Jelle Donders.
    1-5-2014-merchtem 1064.JPG
    1-5-2014-merchtem 1065.JPG
       Beide renners claimen de overwinning, toch is het Gianni Cooman die wint.
    1-5-2014-merchtem 251.JPG
    1-5-2014-merchtem 362.JPG  
    1-5-2014-merchtem 431.JPG
    1-5-2014-merchtem 894.JPG

                Nogmaals een poging van Stijn De Bock en Kevin Van Der Mast.
    1-5-2014-merchtem 1008.JPG
    1-5-2014-merchtem 059.JPG 1-5-2014-merchtem 077.JPG
                          Kristoff Heyns
    1-5-2014-merchtem 075.JPG 1-5-2014-merchtem 091.JPG
                       Jarno Van Guyse
    1-5-2014-merchtem 035.JPG   
                               De start te Merchtem met 136 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    01-05-2014 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014

    vwf.JPG









    Donderdag
    1 Mei
    OUDEGEM (9200)


    A-reeks - 72km - 1h44
    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Jasper Temmerman
    3.Steven Tuytschaever
    4.Christophe Van Gucht
    5.Jelle Van De Mergel (Moerzeke)
    6.Johan Sluys
    7.Gwylim Hanssens
    8.Bjorn Lison
    9.Glenn De Wolf (Zele)
    10.Davy Van Der Bruggen

    C-reeks - 72 km - 1h45
    1.Andy ANNENDYCK
    2.Danny Saelens
    3.Peter Vermassen
    4.Franky Verhulst
    5.Raf Van Den Bossche
    6.Peter Maes (Bornem)
    7.Willem Van Der Heyden
    8.Kris De Block (Mariekerke)
    9.Gino De Weirdt
    10.Rudy Rey

    D-reeks - 56km - 1h22
    1.Herman PROOST
    2.Frank Geets
    3.Jan Van De Velde
    4.Ronny Van der Vurst
    5.Patrick Jacobs
    6.Jan De Mulder
    7.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    8.Etienne Claus (Waasmunster)
    9.Rudy Thomas
    10.Jerry De Reuse

    E-reeks - 56km - 1h26
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Rudy Van De Velde
    3.Danny De Backer
    4.Rene De Brucker
    5.Alain De Schepper
    6.Hans Coignau
    7.Eric Depouille
    8.Rony Govers
    9.Hugo Van Linden
    10.Wim De Coninck

    F-reeks - 48km - 1h13
    1.Wim DE WAAL
    2.Jean Pierre Claeys
    3.Yvan Camphijn
    4.Paul Geudens
    5.Walter Marijnissen
    6.Jos Claessens
    7.Johny Van Holen
    8.Eddy Van Den Abeele
    9.Roger Schouppe
    10.Luc Van Mol

    G-reeks - 48km - 1h17
    1.Theo COUDYZER
    2.Marc Vervondel
    3.Felix Luyten
    4.Roland Hellebaut
    5.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6.Hugo Tuypens
    7.Luc Snels
    8.Julien Vyvey
    9.Guido Cornet
    10.Jos Vandermeulen

    01-05-2014 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Donderdag 1/05 – TESTELT (3272)

    Categorie A
    1-Delcroix Gert
    2-Bruylandts Dave
    3-Engelen Ruben
    4-Iwens Koen
    5-Swinnen Stef
    6-Verstraeten Sven
    7-Verbeek Thomas
    8-Van Uytsel Thomas
    9-Vermeulen Bram
    10-Jacquemyn Bjorn

    Categorie B
    1-Rombouts Stijn
    2-Vanden Wyngaerd Bart
    3-De Feyter Ken
    4-Wijckmans Pieter
    5-Van Eyndt Sven
    6-Uyterhoeven Pieter
    7-Stijnen Klaas
    8-Meuris Gerry
    9-Verheyden Joris
    10-Van Den Heuvel Dieter

    Categorie C
    1-Hooydonckx Erwin
    2-Bogaerts Patric
    3-Aerts Peter
    4-Pauwels Vital
    5-Thys Filip
    6-Heremans Koen
    7-Verheyden Johan
    8-Peeters Luc
    9-Jansens Wim
    10-Willems Dany

    Categorie D
    1-Van Der Mieren Daniel
    2-De Cock Marc
    3-Verdonck Patrick
    4-Wauters Philippe
    5-Peigneur Dirk
    6-Vrancken Luc
    7-Vaes Eddy
    8-Haest Eddy
    9-Maegh Jan
    10-De Wyngaert Dirk

    Categorie E
    1-Baptist Francy
    2-De Bakker Ludo
    3-Bogers Tonny

    01-05-2014 om 23:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 01/05/2014 - BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS (W) - Men Elite Profs - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    1.VANDEWALLE Kristof -TREK FACTORY RACING BVBA-in 56’43”52

    2.WELLENS Tim -LOTTO-BELISOL-:00:15”63

    3.SERRY Pieter -OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-:00:16”16

    4.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM-:00:24”46

    5.DEVOLDER Stijn -TREK FACTORY RACING BVBA-:00:50”05

    6.HERMANS Ben -BMC RACING TEAM-:00:50”98

    7.CAMPENAERTS Victor -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:01’33”25

    8.GHYSELINCK Jan -WANTY-GROUPE GOBERT-:01’37”70

    9.BOUCHER David -FDJ-:01’39”32

    10.THEUNS Edward -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:02’02”90

    11.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:02’19”12

    12.DE GREEF Francis -WANTY-GROUPE GOBERT-:02’34”93

     

    01/05/2014 VELDEGEM-TORHOUT (W) - Interclub - Elite z.c./U23 - 140 km

    Aantal deelnemers: 145

    1.LEGLEY Matthias-ESEG DOUAI-

    2.TANSLEY George-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    3.LEROUX Samuel-ESEG DOUAI-

    4.SCHMIDT Yondi-WILTON CARE4BIKES AA DRINK-

    5.DESCAMPS Joris-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.ILONGO Dimitri-ESEG DOUAI-

    66.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    110.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    114.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 HOBOKEN (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    1 MEIPRIJS Finale

    Aantal deelnemers: 24

    1.DE WINTER Walt-VERANDAS WILLEMS-

    2.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.MORTELMANS Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.BRUYNDONCKX Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    9.WILLEMS Pieter-CT 2020-

    10.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    22.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

     

    Reeks 1

    Aantal deelnemers: 12

    1.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.MORTELMANS Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.BRUYNDONCKX Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    5.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    Reeks 2

    Aantal deelnemers: 12

    1.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.DE WINTER Walt-VERANDAS WILLEMS-

    5.THIJS Wim-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    7.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 121,5 km

    Aantal deelnemers: 97

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    3.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.PANIS Maxim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.WERST Raymond-CT QUANTEC INDELAND-

    6.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    7.LEHAEN Dries-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.HEYNS Wim-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.COOLS Alexander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    10.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    54.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 MEIGEM (O) - Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 144

    1.BJORN DE DECKER -CIBEL-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    3.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DE VYLDER Lindsay -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.REMORY Michiel-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.VANDENABEELE Emill-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    10.SUNDERLAND Scott-SOUTH WEST CC-

    15.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    27.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    31.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    31.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

    31.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    31.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    31.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 136

    1.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    2.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    5.MEYS Joran-CECEMELCYCLINGTEAM-

    6.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    7.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    9.MOORTGAT Peter-MIRMIL CYCLING TEAM-

    10.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    12.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    16.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    18.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    23.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    49.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    53.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    57.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    60.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    67.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    68.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    71.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    76.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    86.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    87.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    89.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    91.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    97.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 STOK-KORTENAKEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 119

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    3.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.TOOTH Niels-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    6.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VANDENHOUDT Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    10.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    21.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    90.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    01-05-2014 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 01/05/2014 BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS (W) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    1.VERRAES Benjamin -TO WIN JOSAN CT- in 38:’22”64

    2.GEYSEN Kurt -VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-:00:13”28

    3.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-:00:22”01

    4.COMMINETTE Jean-Michel -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-:00:23”00

    5.SLEURS Christophe -TEAM 3M-:00:25”59

    6.CORNU Dominique -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-:00:28”97

    7.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00:40”07

    8.ALLEGAERT Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:00:43”50

    9.VANDEN BAK Laurent -AN POST - CHAINREACTION-:00:47”72

    10.HOLLANDERS Dries -METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-:00:48”85

    11.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-:00:58”11

     

    01/05/2014 BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS (W) - U23 - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.VAN BREUSSEGEM Elias -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-in 38’35”99

    2.POLS Ruben -LOTTO BELISOL U23-:00:06”61

    3.BOSMANS Tom -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00:13”83

    4.WALLAYS Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00:23”67

    5.VANREYTEN Joachim -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00:24”73

    6.VAN GOMPEL Mathias -LOTTO BELISOL U23-:00:31”91

    7.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00:33”44

    8.DE ROOZE Niels -TO WIN JOSAN CT-:00:34”06

    9.VIAENE Jonas -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:00:35”20

    10.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-:00:42”50

    20.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:01’26”65

    29.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:02’03”80

     

    01/05/2014 BOORTMEERBEEK (VB) - Dames Elite - km

    Aantal deelnemers: 75

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.POSTMA Mary Rose-BIKE 4 AIR-

    3.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    4.FOREMAN-MACKEY Annie-STEVENS-

    5.VAN DOORSLAER Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    6.JOCHEMS Sigrid-ZWC DTS-

    7.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE-

    8.GINS Tara-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    10.VAN DEN STEEN Goedele-INDIVIDUEEL-

    13.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    14.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    23.ROBERT Valerie-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    26.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS (W) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    1.DUYCK Ann-sophie -AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-in 42’28”94

    2.DE VOCHT Liesbet -LOTTO BELISOL LADIES-:00:04”22

    3.POLSPOEL Maaike -TEAM GIANT SHIMANO-:01’08”40

    4.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-:01’40”61

    5.BRULEE Latoya -FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-:01’57”60

    6.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-:02’06”39

    7.DOM Annelies -FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-:02’14”10

    8.BECKERS Isabelle -LOTTO BELISOL LADIES-:02’14”63

    9.VEKEMANS Anisha -LOTTO BELISOL LADIES-:02’34”57

    10.HAERS Carolien -WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-:03’16”56

     

    01/05/2014 BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS (W) - Juniores - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-in 39’60”82

    2.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:00:10”89

    3.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:28”49

    4.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-:00:44”07

    5.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01’09”17

    6.CRAS Steff -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:01’15”82

    7.BOUSSAER Bryan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01’20”06

    8.VERWILST Aaron -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:01’21”94

    9.SEYE Guillaume -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:01’23”85

    10.VRIENS Nathan -SPORT EN MOEDIG GENK-:01’26”97

     

    01/05/2014 GULLEGEM (W) - Juniores - 93,5 km

    Aantal deelnemers: 97

    1.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.GOEMAN Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.GOOSSENS Anko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VANDEVYVERE Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    26.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    72.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/05/2014 HOBOKEN (A) - Juniores - 82 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.VASTMANS Dries -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    4.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    6.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.BOUTS Jordy-DCM CYCLING TEAM-

    8.DEBONTRIDDER Dylan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    55.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    01-05-2014 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen en met de Belgische Titel Tijdrijden !!!

    Weemaes Sasha KOP 2014.jpg 

          Sasha Weemaes

    Donderdag 01/05/2014 NINOVE (O) - Juniores - 50 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    4.VAN IMPE Stef-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.BRUYERE Aiky-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.NERINCKX Tim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.VAN DER BRACHT Kenneth-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.DE VOS Jens-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    11.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    32.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers: 78

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    7.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    9.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    01/05/2014 BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS DN (W) - Dames Juniores - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    Dames Juniores

    1.VANDENBULCKE Jesse -VZW LOTTO-LADIESCYCLING-in 21’42 34

    2.DRUYTS Lenny -TOPSPORT VLAANDEREN-:00:00”79

    3.VANDENBROUCKE Saartje -TOPSPORT VLAANDEREN-:00:40”53

    4.PALM Eva Maria -TOPSPORT VLAANDEREN-:00:43”70

    5.DELBAERE Fien -ISOREX CYCLING TEAM-:01’17”19

    6.ZEGERS Kato -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’21”07

    7.DEPUERS Lynn -ISOREX CYCLING TEAM-:01’24”22

    8.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’50”91

    9.DE PAUW Ina -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:01’56”38

    10.TEIRLINCK Jana -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:02’22”30

     

    01/05/2014 BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS DJ (W) - Dames Nieuwelingen - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    1.BEX Nathalie -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-in 18’57”33

    2.CASTRIQUE Alana -CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-:00:11”84

    3.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00:13”75

    4.ROTMAN Lotte -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:35”49

    5.MINET Cloé -SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-:00:35”98

    6.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00:48”43

    7.SELOSSE Noa -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:00:59”44

    8.VERSTRAETE Lore -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-:01’17”09

    9.GOESSENS Brenda -ISOREX CYCLING TEAM-:01’18”93

    10.VERBEECK Phaedra -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’22”23

    12.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:01’37”02

     

    01/05/2014 BOORTMEERBEEK (VB) - Dames Jeugd

    PK Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 18

    1.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    2.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    3.UITERWIJK WINKEL Meike-WRV DE PEDDELAARS-

    4.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

    5.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN DE GUCHTE Quinty-WVV WILLEBRORD-

    7.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DOMMANSCHET Sharon-WILLEBROD WIL VOORUIT-

    10.NOËL Jara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    PK Juniores

    Aantal deelnemers: 27

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    3.GUERRA Daphne-WV DE JONGE RENNER-

    4.SEMPELS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.KEULEMANS Emmy-DE JONGE RENNER-

    7.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.OP DEN BROUW Celesta-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.CARIER Lara.-LC TETANGE-

    16.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS (W) - Nieuwelingen - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW- in 19’58”89

    2.REYNDERS Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:00:06”93

    3.THIJSSEN Gerben -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:16”70

    4.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:19”91

    5.DOUHARD Tom -LOTTO-VC ARDENNES-:00:20”75

    6.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:26”25

    7.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:00:39”02

    8.BEKAERT Yentl -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:00:41”85

    9.BORRA Gilles -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00:45”40

    10.DE PELSMAEKER Sam -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00:47”20

    15.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00:55”04

    20.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’00”52

    37.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’40”46

    38.VAN HOUTE Gerben -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:01’41”10

    01-05-2014 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SIEBREN BAERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Siebren Baert KOP 2014.jpg

           Siebren Baert  


    Donderdag 01/05/2014 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 66,22 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.KERKHOFS Bob-DE ZUIDWESTHOEK-

    5.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    6.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.BASTIAEN Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    10.VAN NIEUWKERK Sven-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    17.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/05/2014 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 68,6 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.WYFFELS Jonas-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.HUYGHE Gilles -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    01/05/2014 NEERWINDEN (VB) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    3.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.ULENS Lennert-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    7.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.PARMENTIER Roald-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.GERINCKX Joni-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.FROONINCKX Brent-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    01/05/2014 NINOVE (O) - Nieuwelingen - 39,5 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.VAN LYSEBETH Mathias-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.LINTHOUDT Arne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DU FOUR Jens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.MAIRESSE Thibaut -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.PESSEMIER Tom-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.HOEBEECK Nick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    20.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    01/05/2014 RAMSEL HERSELT (A) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 109

    1.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

    3.BOK Willem-E-

    4.VOLKERS Jorn-WV DE JONGE RENNER-

    5.KNOPPERT Martijn-WESTLAND WIL VOORUIT-

    6.V.D.HEIJDEN Harm-TWC PIJNENBURG ZUID OOST/ZUID-

    7.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    8.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.WATTEZ Danilo-WRV DE PEDDELAARS-

     

    01/05/2014 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    3.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    7.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    01/05/2014 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.SIEBREN BAERT uit-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    6.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.COPPENS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.VAN DEN HAUTE Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    13.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    01-05-2014 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 01/05/2014 BK TIJDRIJDEN HOOGLEDE-GITS (W) - Aspiranten - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.DE MEESTER Luca -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- in 18’26”08

    2.GADENNE Kevin -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00:11”15

    3.DANIELS Lars -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:19”30

    4.WERNIMONT Nicolas -JOHN SAEY CYCLING TEAM-:00:25”99

    5.DECUYPERE Nathan -CT FORCE VZW-:00:31”02

    6.WALRAED Jesper -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00:31”80

    7.DENS Tuur -VZW DE DEMERSPURTERS-:00:37”11

    8.SEELS Brent -WSC HAND IN HAND BAAL-:00:45”86

    9.SCHURMANN Jordan -UC SERAING - VOO - CHATEL-:00:49”02

    10.  -DE LANGE Pieter-jan -VD HAUWE CT - GENTSE VS-:00:51”13

    44.SLOCK Liam -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’45”52

     

    01/05/2014 DRONGEN (O) - Aspiranten

    12 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 38

    1.VAN LAER Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    4.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    11.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    13 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 34

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.BEECKMAN Brent-KTC-CYCLING TEAM-

    3.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.STEVENS Igor-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    6.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    14 jaar Jongens

    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.KERCKHAERT Jochem-RRTC THEO MIDDELKAMP-

    3.DE MESMAEKER Tibo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.MICHIELSE Danny -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.FIEUW Staf-CT FORCE VZW-

    20.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    3.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    01-05-2014 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2014

    OVWF.jpgwaod_3.jpg

    Donderdag 1 Mei – LEDEGEM (8880)

     

    CATG A - 99 deelnemers

    1.Sels Jasper

    2.Cauwelier Thijs

    3.De Landtsheer Mick

    4.Vanhoorneweder Bjorn

    5.Luyssens Geoffrey

    6.Carette Kristof

    7.Moeyaert Mathias

    8.Dumolin Mirando

    9.Balcaen Wesley

    10.Catteeuw Kristof

     

    CATG B - 58 deelnemers

    1.Ampoorter Dirk

    2.Deloof Jean Pierre

    3.Devlies Chris

    4.Decaestecker Patrick

    5.Coucher Didier (St.Amandsberg)

    6.Vanmassenhove Peter

    7.Hoornaert Glenn

    8.Vanholsbeke Benny

    9.Cauwelier Christ

    10.Cockuyt Marc

     

    CATG C - 35 deelnemers

    1.Meheus Luc

    2.De Nil Gustaaf

    3.Naert Eric

    4.Thuyssen Leo

    5.Deleersnijder Florent

    6.Heyndrickx John (Nieuwkerken)

    7.Vervenne Freddy

    8.Debruyne Jacques

    9.Vermeersch Freddy

    10.Robaert Jacky

    01-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    30-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 30/04/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 26 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Het lenteweer was nog steeds van de partij voor de wekelijkse duurtraining maar ditmaal met de tegenwind als tegenspeler. Onze kopmannen deden hun werk prima zodat iedereen kon volgen en naar behoren zijn training kon afwerken. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 35 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Joris De Jonghe , Leo Mares , Kristoff Heyns , Bart Rombouts , Dirk Cleys , Adrien Maes , Marc De Smet , Dr.Frank De Winter , Franky De Witte , Patrick Deyaert , Walter Meseure , Ward Vermeiren , Jens Verschaffelt , Gerry Smet , Tim Van Camp , Peter Neels , Werner Van Der Weken , Jos Vermeulen , Erik Smulders , Ludwig De Bock , Erik Vermeulen , ???? en Kenny Janssens.

    30-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/04/2014

    vwf.JPG









    Woensdag
    30 April – WANZELE (9340) -
    4de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 75km - 1h43
    1.Tony BRACKE

    2.Thiery Declercq
    3.Gianni Cooman
    4.Jurgen Diependaele
    5.Jordi De Greef
    6.Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)
    7.Robin Devleeschouwer
    8.Jasper Temmerman
    9.Dieter Van Der Stock (Hamme)
    10.Bart Baeyens (Overmere)

    C-reeks - 67,5km - 1h37
    1.Willem VAN DER HEYDEN
    2.Kris De Block (Mariekerke)
    3.Tom De Smet
    4.Mario Van den Broeck
    5.Gino De Weirdt
    6.Marc Tabourdon
    7.Danny Saelens
    8.Andy De Backer
    9.Rudi Rabout (Erembodegem)
    10.Kurt Pauwels

    D-reeks - 60km - 1h27
    1.Philippe LAMPAERT
    2.Michael Heymans
    3.Patrick Jacobs
    4.Bart Heyvaert
    5.Jean Baeyens
    6.Frank De Coninck
    7.Ronny Van Der Vurst
    8.Jerry De Reuse
    9.Bart De Vreese
    10.Johan Driesen

    E-reeks - 60km - 1h28
    1.Patrick COCQUYT
    2.Francis De Ridder
    3.Dirk Van Hove
    4.Christophe Brieau
    5.Jan Van Den Brande
    6.Daniel Villers
    7.Danny De Backer
    8.Dirk Verresen
    9.Rudy Van De Velde
    10.Rene De Brucker

    F-reeks - 52,5km - 1h17
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Wim De Waal
    3.Martin Durant
    4.Jean Blommaert (Hamme)
    5.Johny Van Holen
    6.Roger Schouppe
    7.Hendrik Caethoven
    8.Willy Wouters
    9.Jean Claude Thelis
    10.Paul Geudens

    G-reeks - 52,5km -1h21
    1.Marc VERVONDEL
    2.Felix Luyten
    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4.Roland Boulard
    5.Theo Coudyzer
    6.Luc Snels
    7.Roland Hellebaut
    8.Ad Montforts
    9.Etienne Vandenhouwe
    10.Jos vandermeulen

    30-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MTB-TEAM

    Banner Trek KMC 2014.jpg
    Zaterdag 19/4 :

    Kevin Panhuyzen en Githa Michiels trokken naar het Tsjechische kuuroord Teplice voor een manche van de Czech mtb cup Githa Michiels 2e en Kevin Panhuyzen 2e.  (7e algemeen)

    Trek 1.jpg
    Trek 2.jpg Trek 3.jpg

    Zondag 20/4 : Wallonia cup te Bastogne

    2e Kenneth Coomans – 19e Jérémy Pip

    13e Timo Kielich – 14e Seppe Bogaert – 19e Owen Valcke – 20e Wout Roggeman

    9e Sander Elen

    3e Mark Donné

    Trek 4.jpg 

    Trek 5.jpg Trek 6.jpg

    Maandag 21/4 : Internationale Rabobank Paasbike in het Nederlandse Nieuwkuijk

    2e belofte Kevin Panhuyzen. (4e algemeen)

     

    Zaterdag 26/4 :

    Op de oude mijnterril L’Heribus in Henegouwen werd de kidstrophy en de Wallonia cup gereden

     

    Daan Depuydt 3e - Sander Kielich 7e

    Ward Samoy 14e -  Louis Decoster 6e   

    Trek 7.jpg Trek 8.jpg

    Zondag 27/4

    Kenneth Coomans 1ste

    Timo Kielich 7e – Owen Valcke 11e – Wout Roggeman 17e – Seppe Bogaert 12e

    Githa Michiels 1ste

    Sander Elen 3e

    Mark Donné 7e

    Trek 9.jpg Trek 10.jpg

    Trek 11.jpg Trek 13.jpg

    Zaterdag 26/4 : 9e editie solo 4 uren Endurance memorial Davy Coenen Te Overpelt

    Sander Elen 1ste

    Mark Donné 2e

     

    Van ’t weekend trekken we naar Houffalize !!!

     

     

    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.be

    29-04-2014 om 13:11 geschreven door kenny


    28-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KOEWACHT (Ned) VAN ZONDAG 27/04/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KOEWACHT (Ned) VAN ZONDAG 27/04/2014     

    Zondag 27/04/2014 – KOEWACHT – Elite z.c./Beloften – 165 km - 03h52'06" - 43,43 km/h

    Aantal deelnemers: 180
    1.Dekkers Hans - Arrow Cycling Team
    2.Vangheluwe Robbe - Geldhof Jielker CyclTeam
    3.Vandermast Kevin - Royal Antwerp Bicycle Tm
    4.Schoonbroodt Bob - TWC Maaslandster
    5.Stroosnijder Michel - DRC De Mol  op 00'03”
    6.de Vriese Stijn - Geldhof Jielker CyclTeam
    7.Schoth Guus - UWTC Volharding
    8.de Bruyn Jimmy - Arrow Cycling Team op 00'10”
    9.Stöpler Nick - UWTC Volharding op 00'12”
    10.van Diemen Jurgen - Swift&Avanti&Bollestreek op 00'14”
    13.Poelman Laurens - Geldhof Jielker CyclTeam
    99.Das Jeroen - Ludo Peeters Cycling Tm op 05’21”

    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 1124.JPG
    Het podium met winnaar Hans Dekkers, Robbe Vangheluwe en Kevin Vandermast.
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 1168.JPG 27-4-2014-k,oewacht-elite z c 1118.JPG
                     Winnaar Hans Dekkers.
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 1139.JPG
              Podium met tevens de winnaar van de kassei Bob Schoonbroodt.
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 1141.JPG
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 1163.JPG
    Robbe Vangheluwe werd winnaar van het jongerenklassement en Jurriën Bosters
    staat momenteel aan de leiding na 2 wedstrijden.
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 984.JPG                                  
                                 Aankomst van winnaar Hans Dekkers.
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 588.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 664.JPG
                              In 2de positie Jeroen Das uit Kalmthout.
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 416.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 545.JPG
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 271.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 305.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 289.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 426.JPG
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 285.JPG
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 287.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 723.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 713.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 936.JPG
    127-4-2014-k,oewacht-elite z c 616.JPG
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 205.JPG
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 200.JPG
                              De start te Koewacht met 180 deelnemers.   
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 155.JPG   
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 168.JPG                        
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 081.JPG
    27-4-2014-k,oewacht-elite z c 192.JPG
                                      De renners maken zich klaar voor de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    28-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    27/04/2014 DENDERHOUTEM (O) - Aspiranten


    12 jaar Jongens reeks A

    Aantal deelnemers: 22

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    3.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VAN RILLAERT Dayan-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI-

    5.DECLERCK Jelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    22.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 jaar Jongens reeks B

    Aantal deelnemers: 27

    1.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.DE BRAEKELEER Juul-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.STEENACKERS Luka-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VERGOTE Diel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VAN KERCKHOVE Quinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    2.VERBESTEL Jitse-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    13 jaar Jongens ( A reeks )

    Aantal deelnemers: 26

    1.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.BEKAERT Joost-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.VANGHELUWE Warre-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.DEJAEGHER Jasper-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    12.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar Jongens ( B reeks )

    Aantal deelnemers: 25

    1.VANDAELE Laurens-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.BEECKMAN Brent-KTC-CYCLING TEAM-

    3.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DERAEVE Niels-ASFRA RACING TEAM-

    14.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VROMANNE Justine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.SADOINE Perrine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

     

    14 jaar Jongens ( A reeks )

    Aantal deelnemers: 33

    1.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.WERNIMONT Nicolas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.VINCENT Johan-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.DENDIEVEL Tom-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DE CLERCQ Geoffrey-ISOREX CYCLING TEAM-

    13.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.ROOBROUCK Elias-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar Jongens ( B reeks )

    Aantal deelnemers: 28

    1.GADENNE Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.MATTON Gianni-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    4.RAECKE Jari-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.DE LANGE Pieter-jan-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    17.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

     

    14 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 8

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.DELESTRAIT Camille-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

     

    27/04/2014 WESTERLO TONGERLO (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    28-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Callebaut Kevin kop 2014.jpg
            Kevin Callebaut


    Zondag 27/04/2014 – LUIK-BASTENAKEN-LUIK – Men Elite UCI – 263 km – 06h37’43

    Aantal deelnemers:
    1-AUS-Simon Gerrans-OGE

    2-SPA-Alejandro Valverde-MOV

    3-POL-Michal Kwiatkowski-OPQ

    4-ITA-Giampaolo Caruso-KAT

    5-ITA-Domenico Pozzovivo-ALM-+3"

    6-NED-Tom-Jelte Slagter-GRS

    7-TSJ-Roman Kreuziger-TCS

    8-BEL-Philippe Gilbert-BMC

    9-SPA-Daniel Moreno-KAT-+5"

    10-FRA-Romain Bardet-ALM-+6"


    27/04/2014 G.P. AFFLIGEM (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 03h30'19"
    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS

    2.VINGERLING Michael -TEAM 3M-:00'03"

    3.ROELANDTS Rutger -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.DELTOMBE Kevin -LOTTO BELISOL U23-

    5.NOPPE Christophe -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.STEVENS Timothy -TEAM 3M-

    7.COBBAERT Robby -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.DEBRUYNE Glenn -CT 2020-

    9.DOMS Steven -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    24.VAN STAEYEN Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    27.ONGENA Thomas -CIBEL-

    32.NAESEN Oliver -CIBEL-

    39.VAN GUYSE Jarno -DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    49.WIELFAERT Kristof -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    82.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    87.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    93.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    134.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    137.VAN GUYSE Dominick -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    27/04/2014 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 122

    1.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.DEPYPERE Mathias-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.VANDEWALLE Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    12.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    27/04/2014 MOLENSTEDE (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 114

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem -CIBEL-

    2.TANSLEY George-ILLI BIKES-

    3.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.LEHAEN Dries-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    6.VERSTREPEN Dries-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    7.AERDEN Koen-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.VEAL Ed-REALDEAL-

    9.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.VEROFT Jelto-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    23.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

    43.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    27/04/2014 ZELZATE (O) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 130

    1.GOOVAERTS Tom-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.HEYNS Wim-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.CORNU Dominique-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    7.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.DE VYLDER Lindsay -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    13.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    14.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    17.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    35.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    39.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    40.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    78.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    88.COVENTS Stein-INDIVIDUEEL-

    92.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    27/04/2014 DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE (W) - Women Elite UCI - 03h17'10"

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER BREGGEN Anna -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2.D´HOORE Jolien -LOTTO BELISOL LADIES-:00'12"

    3.GARNER Lucy -TEAM GIANT-SHIMANO-

    4.DE JONG Thalita -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    5.FERRAND PREVOT Pauline -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    6.HOSKINS Melissa -ORICA - AIS-

    7.CHEKINA Aleksandra -RUSSIAN NAT TEAM-

    8.CONFALONIERI Maria Giulia -ESTADO DE MEXICO FAREN-

    9.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    10.GEBHARDT Elke -BIGLA CYCLING TEAM-

    11.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    81.CROKET Gilke -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

     

    27/04/2014 VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO (VB) - Juniores - Interclub - 02h58'30"
    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.SIX Franklin -SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-:00’02"

    4.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’04"

    5.BRIESEN Brent -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:00’16"

    6.VANDREPOTTE Anthony -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.PRUVOOST Shayne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.STOCKMAN Abram -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.VEREECKEN Thomas -APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.BOONS Laurens -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’19"

    52.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’16"

    57.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 27/04/2014 HARINGE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.MOLLY Kenny-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.OSTYN Arthur-WIELERTEAM IEPER-

    6.PENNINCK Jens -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    7.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.KERCKHOVE Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VERSCHAEVE Siebe-WIELERTEAM IEPER-

    11.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    27/04/2014 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores

    Aantal deelnemers: 49

    1.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.JENSEN Jacob Kruse-TEAM CAMPUS VEJIE-

    3.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.ROSENBAEK Oliver-TEAM CAMPUS VEJIE-

    9.HUYSEGOMS Kenzo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    27/04/2014 RETIE - SCHOONBROEK (A) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    3.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VAN GAEL Bart-DCM CYCLING TEAM-

    9.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.MAES Bryan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    25.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    27/04/2014 WESTERLO TONGERLO (A) - Juniores - 91,3 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.PANIS Thibaut-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.VAN DEN WOUWER Jens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.DEMONTY Loïc-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    7.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    8.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

     

    27/04/2014 BOEZINGE-IEPER (W) - Dames Jeugd

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 28

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    4.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.CORYN Louise-ARDILLES SPORTS TEAM-

    8.MOMBAERTS Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.CARIER Lara.-LC TETANGE-

    11.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 24

    1.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    5.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    7.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    24.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    27/04/2014 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.EGHOLM Jacob-ROSKILDE CYKLE RING-

    2.ELLINGSOE Anders Peter-HERNING CYCLE KLUB-

    3.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.WATTEZ Danilo-WRV DE PEDDELAARS-

    7.BIRKERMOSE Arne-CYKLING ODENSE-

    8.KONINGS Frits-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VERELST Luca-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.FOCQUET Mathijs-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    27/04/2014 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 23

    1.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    2.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.ZULIANI Alexandre-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    5.RAUSIN Tristan-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.BEAUVE Valentin-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.JAMAR Yann-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.MUYLKENS Amaury-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.ERNST Robin-LOTTO-VC ARDENNES-

    28-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 27/04/2014- Vezin – Interclub - Niewelingen – 70 km – 37,517 km/h – 01h51’57"

    Aantal deelnemers: 155

    1.VANDROMME Alessandro -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERHULST Lothar -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.THIJSSEN Gerben -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.CLAES Stef -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.RENARD Simon -UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DELBAERE Kenny -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    16.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.GEERINCK Dries -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.MILLIAU Vince -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    55.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.CLAUWAERT Jari -WIELERTEAM WAASLAND VZW- op 04’03"

    77.VAN DONINCK Alec -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    82.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    27/04/2014 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    2.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    6.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.VAN POUCKE Aaron-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    19.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    27/04/2014 ROESELARE (W) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.ANECA Seppe-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    5.HOUTTEKIER Aython-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.PERNEEL Simon-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    30.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    27/04/2014 SINT-JORIS BEERNEM (W) - Nieuwelingen - 62,7 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.PAUWELS Arthur-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.DRUYTS Miquel-DCM CYCLING TEAM-

    5.STEYAERT Michael-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.DESCHUYTTER Casper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    7.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VERBEECK Qwinten-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

      

    27/04/2014 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (VB) - Nieuwelingen - 54,6 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.SCHOTS Michaël-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.RADOUX Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.DEKINDER Dieter-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.SCHELFHOUT Wies-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    8.VAN DEN BROECK Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.SAREN Jordy-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    10.TIERENS Kasper-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!