.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/04/2014

    waod_3.jpg


    Zondag 27 April – HERZELE WOUBRECHTEGEM (9550) - Kampioenschap van Oost-Vlaanderen !!!

     

    Catg.A – 81 deelnemers

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Luc De Duytsche

    3.Peter Van Damme

    4.Kristof Gryson

    5.Glenn De Wolf (Zele)

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Sigfried De Nauw

    8.Kevin Van De Keer

    9.Sam De Decker

    10.Kenny De Caluwe

    40.Steven Heirman (Hamme)

    49.Steven Goossens (Belsele)

    53.Paul Rooseparck (Overmere)

    58.Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)

    73.Stijn Verbeke (Belsele)

    74.Kevin Wullaert (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 49 deelnemers

    1.Danny Saelens (Smeerebbe-Vloerzegem)

    2.Frank Vagenende

    3.Nico Savat

    4.Peter De Corte

    5.Peter Vermassen

    6.Franky De Tremerie

    7.Pascal Raes

    8.Tom De Beer (Hamme)

    9.Pedro Michels

    10.Kurt Pauwels

    15.Rudi Rabout (Erembodegem)

    18.Wim Rombaut (Stekene)

    21.Alain Calle (Mariakerke)

    27.Pascal Van De Velde (Lokeren)

    30.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    35.Koen Van Laere (Beveren)

    38.Peter Flach (Zwijndrecht)

    41.Sven De Vlieger (Lochristi)

    44.Wim Heyndrickx (Vrasene)

     

    Catg.C – 29 deelnemers

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Arie De Moor

    3.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4.Marc Couckuyt

    5.Peter Kerckaert

    6.Frank De Pelsmaker

    7.Marc Schepers

    8.Geert Braeckman (Kalken)

    9.Alain Provoost

    10.Ko Harms

    14.Jan Heyrman (Kruibeke)

    17.Paul Van Cleemput (St.Niklaas)

    18.Geert Smet (St.Niklaas)

    23.Luc Joos (Stekene)

     

    Catg.D – 27 deelnemers

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Jozef Deneef

    3.Helmuth Tas

    4.Rik Scheerlinckx

    5.Eddy Van Den Abeele

    6.Roger Schouppe

    7.Robert Maldrie

    8.Noël Sonck

    9.Phil Delgouffe

    10.Jozef De Naeghel

    17.Marc Van Overmeir (Beveren)

    18.William Govaert (Waasmunster)

     

    Catg.E – 30 deelnemers

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Roland Boulard

    3.Etienne Vandenhouwe

    4.Julien Vyvey

    5.Hugo Tuypens

    6.Roland Van Imschoot

    7.Leo Thyssen

    8.Willy Corthier

    9.Roland Pieters

    10.Laura Van Geyt

     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Armand Mols

    3.Robert Robijns

    4.Gerard Devleeschauwer

    5.José Devreese

    6.Daniel Cornu

    7.Michel Vandendaelen

    8.François Brouwers

    9.Willy Voorbraeck

    10.Joseph D'Hont (Desteldonk)

     

    Toeristen – 39 deelnemers

    1.Ben Scheire (Wichelen)

    2.Dieter Van Simaey

    3.Jurgen Diependaele

    4.Tom Brulez (Tielt)

    5.Brecht Declercq

    6.Bart Verbeiren

    7.Christophe De Grom

    8.Kevin D'hoe

    9.Jeroen Voet

    10.Kenneth Vandriessche

    11.Kris Smet (St.Niklaas)

    17.Tommy Van Osselaer (Stekene)

    18.Niels D'Hondt (Belsele)

    27-04-2014 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/04/2014

    vwf.JPG









    Zondag
    27 April MALDEREN (1940)


    A-reeks - 70,5km - 1h41
    1.Timmy WEECKERS

    2.Sam Van Uytvange (Hamme)
    3.Valentijn Martens (Stekene)
    4.Bart Van Den Wijngaerd
    5.Kenneth Verhoeven
    6.Jarno Verhofstadt
    7.Gwen Van De Velde
    8.Peter Bocken
    9.Filip De Wijngaert
    10.Nick Vandermaesen

    C-reeks
    - 70,5km - 1h44
    1.Bruno BRUYERE
    2.Patrick Bogaerts
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Peter Maes (Bornem)
    5.Raf Van Den Bossche
    6.Danny Borremans
    7.Marc Tabourdon
    8.Gert Muyshondt
    9.Lander Willems
    10.Dave De Swert

    D-reeks
    - 57,6km - 1h26
    1.Patrick JACOBS
    2.Herman Proost
    3.Daniel Van Der Mieren
    4.Patrick Van De Wouwer
    5.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    6.Jan De Mulder
    7.Frank Geets
    8.Eddy Van Loy
    9.Peter Vos
    10.Nico De Roeck (St.Niklaas)

     

    E-reeks - 57,6km - 1h28
    1.Dirk VAN HOVE
    2.Rene De Brucker
    3.Henri Hermans
    4.Patrick Cocquyt
    5.Frank Suys (Hingene)
    6.Jan Van Den Brande
    7.Luc Kinnaer
    8.Dirk Peigneur
    9.Jos Janssens
    10.Rony Govers

    F-reeks
    - 51,2km -1h20
    1.Martin DURANT
    2.Hans Lap
    3.Wim De Waal
    4.Jos Claessens
    5.Jos Staes
    6.Jos Maes
    7.Luc Van Mol
    8.Hugo Lismont
    9.Hendrik Caethoven
    10.Peter Van Der Geest

    G-reeks
    - 51,2km - 1h22
    1.Luc SNELS
    2.Jos Vandermeulen
    3.Theo Coudyzer
    4.Felix Luyten
    5.Ad Montforts
    6.Guido Cornet
    7.Roger Hoof (St.Niklaas)
    8.William De Cremer
    9.Willy Mous
    10.Francois Mertens

    27-04-2014 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG GIANT ODYSSEY MTB RACE - AUSTRALIË

    Roeland2.jpg
    Zaterdag 26/04/20G4 – FORREST (Australië) - GIANT ODYSSEY MTB RACE – 50 Km – 02h28’58”

    Aantal deelnemers: 592

    1.Harrison ERNST

    2.Mitch GREENWAY op 3’12

    3.Bradley MORTON op 3’37

    4.Joey ESTERHUYZEN op 4’56

    5.Roeland SUYS (Belg uit Hingene) op 6’06 (Roeland woont momenteel in Melbourne)

    6.Luke AGGETT op 06’27

    7.Michael BRICE op 07’13

    8.Todd CUTHBERT op 08’16

    9.Jet TURNER op 09’45

    10.Lewis RATTRAY op 10’30
    Roeland1.jpg
                                Roeland Suys

    http://www.multisportaustralia.com.au/Home/Results

    27-04-2014 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 27/04/2014
    Walsoorden 1.jpg Walsoorden.jpg
    Van Roeyen Dave KOP 2014.jpg

         Dave Van Roeyen

    Onder leiding van Dave Van Roeyen en Jan Peirsman vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt aan de Kasteeldreef te Beveren 10 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.

    Nog steeds mooi lenteweer en dus kon de snelheidstraining op 'Den Dijk' van start gaan, 10 renners kwamen opdagen zodat we een mooie ketting konden vormen. Vanaf Tabaknatie werd het ronddraaien gestart met de wind in de rug naar Walsoorden zodat we aan het keerpunt reeds een gemiddelde hadden van 41,8 km/h. Met de wind op kop op de terugweg bleven we goed ronddraaien en dat tot het vrije stuk te Doel. Door de wind die strak op de kop bleef zitten bleven we ook op het vrije stuk ronddraaien tot het Deurganckdok. De eerste aanval kwam van Danny Peeters die Wim Kras en Dave Van Roeyen mee kreeg maar het gat werd dicht gereden. Uiteindelijk was het Jan Peirsman die wegreed na het laatste rondpunt en op kop bleef tot 2 km voor de streep en dus kregen we een spurt met Dave Van Roeyen die als 1ste over meet reed voor Kenny Janssens, Danny Peeters en Michiel De Rycke. Zeker te vermelden de prestatie van Saskia Van Overmeire die zeer goed meedraaide en zelfs de finale overleefde !!!
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 40 Km/h vanaf café Wit Huis. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee: Wim Kras , Michiel De Rycke , Danny Peeters , Wim De Cleen , Dave Van Roeyen , Jan Peirsman , Saskia Van Overmeire , Tom Pieters , Stein Vermeulen en Kenny Janssens.

    Kallo de Meet

    27-04-2014 om 13:43 geschreven door kenny


    26-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 26/04/2014 BRUGGE-DUDZELE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.DIEPENDAELE Timmy-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    2.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.BOSSUYT Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.MOELEKER Ivan-VL TECHNIEKS ABUTRIEK-

    6.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.VANDROMME Evert-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    36.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    39.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    44.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    53.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

     

    26/04/2014 HAKENDOVER (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 127

    1.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    4.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.KAISE Julien-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    7.GEYSEN Kurt-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.VANDERAERDEN Massimo-LOTTO BELISOL U23-

    9.MACKINNON Sean-RACER SPORTIF-

    10.MERTZ Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    24.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    27.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    42.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    74.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

     

    26/04/2014 MIDDELKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.RUTSAERT Jelle-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    5.D´HONDT Maarten-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    7.SMET Guy-CIBEL-

    8.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    23.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    29.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    30.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    36.COVENTS Stein-INDIVIDUEEL-

    37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    26/04/2014 PETEGEM AAN DE SCHELDE (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.ABRAHAMS Jasper-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.JENSEN Jacob Kruse-TEAM CAMPUS VEJIE-

    3.ROSENBAEK Oliver-TEAM CAMPUS VEJIE-

    4.JAKOBSEN Jonas Nordal-TEAM CAMPUS VEJIE-

    5.DE PRIESTER Arne-YOUNG SCHELDE CT-

    6.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.NOËL Jordy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.STRANJE Hansen Mathias-TEAM CAMPUS VEJIE-

    11.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    20.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    26/04/2014 ROTSELAAR (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.BORMS Jorden-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.GYSEMANS Tibo-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.VAN DESSEL Djoerd-YOUNG CYCLING TEAM-

    7.LIEVENS Siebe-DCM CYCLING TEAM-

    8.MEEUS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VERDONK Brent-SPORT EN MOEDIG GENK-

    21.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    26/04/2014 TOLLEMBEEK (VB) - Juniores
    Aantal deelnemers: 60

    1.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.BAX Sjoerd--

    3.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    5.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    6.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    7.LAMBERTIN Kevin-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    8.DE WACHTER Brent-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.VAN HASSEL Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    18.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    20.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26-04-2014 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 26/04/2014 VARSENARE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.VANDENBUSSCHE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    3.VANSTEENKISTE Goran-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    5.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DEPOORTER Jordy-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DECOCK Tijn-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.PIETERS Justin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.DERMAUT Mike-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    11.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    26/04/2014 OVERPELT (LB) - Nieuwelingen - 57,8 km

    Aantal deelnemers: 25

    1.BERNAERTS Jarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN DEN BORNE Karl-DCM CYCLING TEAM-

    5.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN HOUT Sam-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN UDEN Mika-WV SCHIJNDEL-

    10.VERBRAAK Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    26/04/2014 SINT-JORIS-WEERT (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 69

    1.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    3.SCHREIBER Felix-VV TOOLTIME PREIZERDAUL-

    4.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DAELEMANS Dario-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.GIART Pieter-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.ROULLING Gilles-VV TOOLTIME PREIZERDAUL-

    8.GERINCKX Joni-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    10.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    28.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26-04-2014 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/04/2014

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 3°Seizoenszegen bij de Nieuwelingen !!!

    Weemaes Sasha KOP 2014.jpg 

          Sasha Weemaes

    26/04/2014 TESTTIJDRIT MONTENAKEN (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen

    1.CASTRIQUE Alana -CYCLO CLUB ARMENTIEROIS- in 19’59”68

    2.BEX Nathalie -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-:00:11”66

    3.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00:20”54

    4.ROTMAN Lotte -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:40”02

    5.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00:44”45

    8.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:01’18”54

     

    Dames Juniores

    1.DEPUERS Lynn -ISOREX CYCLING TEAM- in 20’14”06

    2.TEIRLINCK Jana -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00:09”48

    3.ALLAERT Ine -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-:00:50”12

    4.BELLAERT Axelle -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01’08”22

    5.VERLINDEN Jessica -VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-:01’10”03

     

    Nieuwelingen

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW- in 17’16”69

    2.DOUHARD Tom -LOTTO-VC ARDENNES-:00:19”34

    3.THIJSSEN Gerben -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:28”02

    4.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:29”62

    5.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:00:30”12

    13.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’06”87

    27.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’44”22

     

    Juniores

    1.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF- in 33’14”06

    2.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:31”83

    3.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:00:47”40

    4.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-:01’09”69

    5.SEYE Guillaume -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:01’25”61

    33.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:03’41”77

    39.SYMOENS Bradley -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:04’55”81

    40.VAN MEERHAEGHE Robin -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-:05’18”52

     

    Elite

    1.CAMPENAERTS Victor -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- in 32’51”40

     

    Dames Elite

    1.DUYCK Ann-sophie -AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM- in 32’31”91

    2.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-:05’12”04

    3.BECKERS Isabelle -LOTTO BELISOL LADIES-:05’49”87

    4.VEKEMANS Anisha -LOTTO BELISOL LADIES-:06’05”16

    5.BELMANS Els -TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-:06’26”81

     

    U23

    1.POLS Ruben -LOTTO BELISOL U23- in 32’31”39

    2.VIAENE Jonas -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:00:34”55

    3.FRISON Frederik -LOTTO BELISOL U23-:00:42”99

    4.DE GENDT Aime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:01’01”77

    5.VANDENBOGAERDE Jens -TEAM 3M-:01’04”48

    9.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:01’44”09

    26-04-2014 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    26/04/2014 KRUISHOUTEM (O) - Aspiranten


    12 jaar Jongens (A + B reeks)

    Aantal deelnemers: 36

    1.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.SOENENS Ayton-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.COREMANS Dante-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.GHEYSENS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    16.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.MICHOTTE Maëlle-SPRINTS.COM-

     

    13 jaar Jongens (A reeks)

    Aantal deelnemers: 34

    1.DE DECKER Tijl-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VAN OLMEN Yevgeny-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.DE WEERT Robbe-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.LEONARD Adrien-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.EECKHOUT Emile -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    22.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar Jongens (B reeks)

    Aantal deelnemers: 34

    1.DHAEYE Enrico-INDIVIDUEEL-

    2.VERSTAPPEN Tijs-HAGELAND CYCLING TEAM-

    3.VERSTRAETE Aaron-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.HEMELAERE William-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    26.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 5

    1.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    5.FONTAINE Alyson-SPRINTS.COM-

     

    14 jaar Jongens (A reeks)

    Aantal deelnemers: 43

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.FONTAINE Emerson-SPRINTS.COM-

    5.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    14.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VERCAUTEREN Anthony-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar Jongens (B reeks)

    Aantal deelnemers: 29

    1.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VERHULST Ruben-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.BAETENS Branko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    28.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar Meisjes

    Aantal deelnemers: 4

    1.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    2.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.DECLERCQ Anne-leen-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    26-04-2014 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR DU TOGO 2014
    TOGO.jpg

    TOUR DU TOGO 2014

    Togo 1.jpg 

    Maandag 14/04/2014 - LOME-ATAKPAME - 160 km - Etappe 1 - 03h26'21" - 43 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1.Bashirou Konté (Cote D'Ivoire)
    2.Amidou Yameogo (Burkina Faso)
    3.Ilbourdo Arouna (Burkina Faxo)
    4.
    5.
    6.Médéric Clain ( Frankrijk) op 02’51"
    7.Guy Smet uit Kruibeke (Belgie)
    8.Mathieu Baert (Belgie) op 05’29"
    27.Steven Mannens op 17’53"
    38.Stijn Covents op 18’35"
    39.Pieter Breye
    40.Bart Rombouts uit Kallo

    Togo Rit 1.jpg 

    Dinsdag 15/04/2014 - BLITTA-KARA - 155 km - Etappe 2 - 04h31min

    Aantal deelnemers:

    1.Hamidou Yameogo (BUR)

    2.Alexis Tourtelot (FRA)

    3.Issiaka Fofana (CIV)
    5.Guy Smet uit Kruibeke

    Togo 06.jpg 

    Woenssdag 16/04/2014 - NIAMTOUGOU-BASSAR - 108 km - Etappe 3 - 02h54'22"

    Aantal deelnemers:

    1.Bassirou Kante (CIV)

    2.Mathieu Baert (BEL)

    3.Mederic Clain (FRA)
    4.Guy Smet uit Kruibeke

    Togo 05.jpg 

    Donderdag 17/04/2014 - SOKODE-TCHAMBA - 120 km - Etappe 4 - 03h03'59"

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu Baert (BEL)

    2.Issiaka Fofana (CIV)

    3.Bolodigui Ouattara (CIV)
    8.Guy Smet uit Kruibeke

    Togo 04.jpg 

    Vrijdag 18/04/2014 - TCHAMBA-SOTOUBOUA - 90 km - Etappe 5 - 02h13'52"

    Aantal deelnemers:

    1.Issiaka Fofana (CIV)

    2.Guy Smet uit Kruibeke (BEL)

    3.Harouna Ilboudo (BUR)

    Togo 03.jpg 

    Zaterdag 19/04/2014 - NOTSE-KPALIME - 70 km - Etappe 6 - 01h59'49"

    Aantal deelnemers:

    1.Seydou BAMOGO (Burkina Faso)
    2.Médéric CLAIN ( Frankrijk)
    3.Hamidou YAMEOGO (Burkina Faso)
    4.Bolodigui OUATTARA (Cote d'Ivoire)
    5.Issiaka FOFANA (Cote d'Ivoire)
    6.Bassirou KONTE (Cote d'Ivoire)
    7.Guy Smet uit Kruibeke (Belgie)
    13.Mathieu Baert (Belgie) op 03’55"
    24.Steven Mannens (Belgie) op 06’55"
    45.Pieter Covents (Belgie) op 24‘58"

    Klassement na Rit 6
    1. Haroune ILBOUDO (Burkina Faso) 17h43’49"
    2. Guy Smet uit Kruibeke (Belgie) op 02'23"
    3. Hamidou YAMOOGO (Burk) op 02’29"
    4. Médéric CLAIN (Frankrijk) op 05’10"
    12. Mathieu Baert (Belgie) op 23’42"
    17. Bart Rombouts uit Kallo (Belgie) op 01h01’53"
    29. Steven Mannens uit Stekene (Belgie) op 01h26’07"

    Togo 02.jpg 

    Zondag 20/04/2014 - ASSAHOUN-LOME - 107 km - Etappe 7 - 02h47min

    Aantal deelnemers:

    1-Maël Nivinou  (FRA)

    2-Bassirou Kanté  (CIV)-op 02’02"

    3-Hamidou Yaméogo  (BUR)
    6.Guy Smet uit Kruibeke
    Togo 01.jpg
    EINDKLASSEMENT

    1-Harouna Ilboudo  (BUR)-in 20h32’53"

    2-Guy Smet uit Kruibeke  (BEL)-op 02’19"

    3-Hamidou Yaméogo (BUR)-op 02’23"

     


    Foto's: Saffia Vercauteren

    26-04-2014 om 09:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/04/2014

    Amicale.jpg

    Zaterdag 26/04/2014 – BIESMEREE – Amicale Cycliste du Hainaut 2000


    Catg.A – 37 deelnemers

    1.Bossers Maartem

    2.Wins Stéphane 

    3.Pinna Pierre

    4.Penders Françis

    5.Di Stefano Jonathan

    6.Gillet Koen

    7.Dalle Nogare Fabrizio

    8.Wargnies Grégory

    9.Alvarrez Romuald

    10.Draux Ludovic

     

    Catg.B – 43 deelnemers

    1.Naessens Michaël

    2.Rousseau Didier

    3.Roelandt Philippe

    4.Compere Serge

    5.Deno Gert

    6.Wattiez Grégory

    7.Herinne Pierre

    8.Nicodeme Joël

    9.Meulemans Laurent

    10.Lhoest Eddy

     

    Catg.C – 38 deelnemers

    1.Reniers Tony

    2.Willems Michel

    3.Suys Frank (Hingene)

    4.Roemerman Jac

    5.Hustin Jean-Pierre

    6.Harte André

    7.De Dobbeleer Geert

    8.Beinaert Eddy

    9.Jeannes Patrick

    10.Berwart Ruddy

    26-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE KOEWACHT (Ned) VAN ZATERDAG 26/04/2014

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE KOEWACHT (Ned) VAN ZATERDAG 26/04/2014     

    Zaterdag 26/04/2014 – KOEWACHT - 8° Wim Hendriks Trofee – Nieuwelingen – 80 km

    Aantal deelnemers: 199

    1.Bram Oosterman (Ned)

    2.Tristan Parrotta (Lux)

    3.Ramon van Bokhoven (Ned)

    26-4-2014-koewacht-nieuw 674.JPG
    Het podium met winnaar Bram Oosterman, Tristan Parrotta en Ramon van Bokhoven.
    26-4-2014-koewacht-nieuw 681.JPG
              Het podium met ook de winnaar van de kassei Mario Poldervaart.
    26-4-2014-koewacht-nieuw 587.JPG
                                      Aankomst van winnaar Bram Oosterman.
    26-4-2014-koewacht-nieuw 589.JPG
     De spurt voor de 2de plaats met Tristan Parrotta voor Ramon van Bokhoven.
    26-4-2014-koewacht-nieuw 312.JPG
    26-4-2014-koewacht-nieuw 312.JPG
                                          De 1ste doortocht te Koewacht.
    26-4-2014-koewacht-nieuw 296.JPG
    26-4-2014-koewacht-nieuw 319.JPG
    26-4-2014-koewacht-nieuw 273.JPG
    De start werd genomen te St.Gillis-Waas met 199 deelnemers.                    
    26-4-2014-koewacht-nieuw 247.JPG          
    De renners van Rudyco-Janatrans CT met als deelnemers Jens De Cleyre, Timon
    Van Hooste, Jeroen Coppieters, Siebren Baert, Maxime Cornu en Gerben Van Houte.  
    26-4-2014-koewacht-nieuw 236.JPG 
    De ploeg van Onder Ons Parike met Dayvin Lievens, Tim De Greef, Jarne Van der Haegen,
    Jelle Thomas, Jari De Clercq en Robbe Delaet.
    26-4-2014-koewacht-nieuw 206.JPG
       Jasper Brijs uit Melsele moet voor de start zijn fiets nog laten controleren.
    26-4-2014-koewacht-nieuw 578.JPG
    De ploeg van Wielerteam Waasland bestond uit Martijn De Brouwer, Lennert Van
    de Voorde, Kenneth Caethoven, Jasper Brijs, Guus Van Dorpe en Lukas Van Nunen.
    26-4-2014-koewacht-nieuw 610.JPG
    26-4-2014-koewacht-nieuw 230.JPG
                           De renners maken zich klaar voor de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    26-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/04/2014

    vwf.JPG









    Zaterdag
    26 April – ST-LIEVENS ESSE (9550)


    A-reeks - 81km - 2h00
    1.Peter VAN DAMME
    2.Roel Reigel
    3.Jens Van Durme
    4.Piet Froyen
    5.Sigfried De Nauw
    6.Steven Bogaert
    7.Tijs Bellemans
    8.Jan De Henau
    9.Jasper Temmerman
    10.Bjorn Lison

    C-reeks - 72,9km - 1h53
    1.Andy ANNENDIJCK en Andy DE BACKER
    3.Kurt Pauwels
    4.Danny Saelens
    5.Eric Vereecken
    6.Willem Van Der Heyden
    7.Peter De Maere (Eksaarde)
    8.Peter Vermassen
    9.Steven Van Aken
    10.Andy Van Eesbeek

    D-reeks - 56,7km - 1h28
    1.Patrick JACOBS
    2.Ronny Van Der Vurst
    3.Patrick Van Ransbeeck
    4.Eddy De Schepper
    5.Hedwig Henderickx
    6.Pascal Raes
    7.John De Croock
    8.Lucien Van Den Brande
    9.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    10.Jerry De Reuse

    E-reeks - 56,7km - 1h29
    1.Patrick COCQUYT
    2.Dirk Van Hove
    3.Patrick De Craene
    4.Jan Van Den Brande
    5.Francis De Ridder
    6.Rene De Brucker
    7.Christophe Brieau
    8.Frank De Pelsmaker
    9.Joost Pieters
    10.Dirk De Pauw (Beveren)

    F-reeks - 48,6km - 1h17
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Martin Durant
    3.Wim De Waal
    4.Hilair Heye
    5.Jean Claude Thelis
    6.Yvan Camphijn
    7.Jos Maes
    8.Noël Burggraeve
    9.Jozef Deneef
    10.Louis Van Den Broeck

    G-reeks - 48,6km - 1h17
    1.Marc VERVONDEL
    2.Luc Snels
    3.Roland Hellebaut
    4.Felix Luyten
    5.Jos Vandermeulen
    6.Etienne Vandenhouwe
    7.Ad Montforts
    8.Hugo Tuypens
    9.Guido Cornet
    10.Theo Coudyzer

    26-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/04/2014

    OVWF.jpgwaod_3.jpg

    Zaterdag 26 April – WERVIK (8940) – OVWF/WAOD

     

    CAT A - 48 deelnemers - 63 km

    1.Segers Thomas

    2.Sels Jasper

    3.Vanoost Kim

    4.Pysson Chane

    5.Cauwelier Thijs

    6.Caen Davy

    7.Vanhoorneweder Bjorn

    8.Vanmackelberghe Patrick

    9.Lowage Kevin

    10.Dumolin Mirando

     

    CAT B - 29 deelnemers - 56 km

    1.Cauwelier Christ

    2.Roose Geert

    3.Devlies Chris

    4.Deloof Jean Pierre

    5.Decaestecker Patrick

    6.Harms Ko

    7.Catteeuw Hedwig

    8.Vantomme Johan

    9.Vandaele Serge

    10.Watteny Patrick  

     

    CAT C – 33 deelnemers - 49 km

    1.Casteleyn  Ghislain

    2.Deleersnijder Florent

    3.Meheus Luc

    4.Ligneel Joel

    5.Mercken Mathieu

    6.Naert Eric

    7.Vanhove Hilaire

    8.Thyssen Leo

    9.Heyndrickx John (Nieuwkerken)

    10.Robaert Jacky

    26-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/04/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Coomans Bjorn KOP 2012 1.png 

          Bjorn Coomans

    Zaterdag 26/04 – KEERBERGEN - VWV

    Categorie A - 84,8 km
    1-BJORN COOMANS (Ruisbroek)
    2-Bruylandts Dave
    3-Engelen Ruben
    4-De Rijck Bram
    5-Van Dijck Kevin
    6-Van Rooy Matthias
    7-Vanhove Joeri
    8-Diels Pieter
    9-Wouters Lennaert
    10-Van De Voorde Toon

    Categorie B - 84,8 km
    1-Behiels Peter
    2-De Feyter Ken
    3-De Wyngaert Filip
    4-Sitarski Marcin
    5-Rombouts Stijn
    6-Wellens Erik
    7-Stessens Davy
    8-Meuris Gerry
    9-Uyterhoeven Pieter
    10-Van De Casteele Michael

    Categorie C - 68,9 km
    1-De Proost Gert
    2-Bogaerts Patric
    3-Lotz Stephan
    4-Dockx Bert
    5-Willems Dany
    6-Peeters Luc
    7-Maihard Eric
    8-Wilmet Frederic
    9-Rens David
    10-Pauwels Vital

    Categorie D - 68,9 km
    1-Penserini Fabien
    2-Van Looy Wim
    3-Vos Peter
    4-Van Der Mieren Daniel
    5-Verdonck Patrick
    6-Maes Harry
    7-De Wyngaert Dirk
    8-Vranken Luc
    9-Haest Eddy
    10-Peigneur Dirk

    Categorie E - 68,9 km
    1-Baptist Francy
    2-De Bakker Ludo
    3-Thienpont Walter
    4-Wijnen Nico

    26-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    24-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK-KMC MTB
    Trek KMC 24-04-2014 1.jpg
    Trek KMC 24-04-2014 2.jpg

    Bron: TREK-KMC mountainbiketeam vzw
    Liliane De Staebel
    Teammanager
    www.trekteambenelux.be

    24-04-2014 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF APRIL 2014 - RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 1 24-04-2014.jpg
    Rudyco 2 24-04-2014.jpg
    Rudyco 3 24-04-2014.jpg
    Rudyco 4 24-04-2014.jpg


    Bron: Rudyco-Janatrans Cycling Team
    Contacteer ons via
    rudycocyclingteam@hotmail.com
    Volg ons op www.rudycocyclingteam.com of op Facebook

    24-04-2014 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 10/05 EN ZONDAG 11/05/2014 MTB-WEDSTRIJD BOSBIKERS TE MOERBEKE
    MTB Wedstrijd.jpg

    Bron: Liliane De Staebel
    Wielerbond Vlaanderen - Commissie mountainbike

    24-04-2014 om 18:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KRISTOF WIELFAERT BEHAALD 1STE PLAATS IN LA BISOU !!!

    Kristof Wielfaert behaald 1°plaats in de cyclosportive LA BISOU in Péronnas (Frankrijk) !!!

    Kristof Wielfaert 24-04-2014 2.JPG
                          Podium La Bisou met winnaar Kristof Wielfaert.
     

    Zondag 06/04/2014 reed Kristof Wielfaert uit Lokeren de cyclosportive La Bisou in Péronnas (departement Ain in Frankrijk, 750 km van Lokeren), over 138,5 km en 2050 hoogtemeters. Kristof had in de omgeving al 3 dagen getraind als voorbereiding op de Arden Challenge (18-21 april).

    Kristof Wielfaert 24-04-2014 3.JPG 

    Op de eerste klim (3 km à 8%) reden 2 renners weg, Kristof kwam in een groep met 9 daarachter boven. Na de afdaling sloten er nog een 7-tal bij zijn groep aan en reden in achtervolging op de 2 leiders. Ze hadden een maximale voorsprong van iets meer dan 2 minuten. Op de 5e helling werd de finale ingeluid en gingen 5 renners overboord. Op de 7e en laatste helling kwamen we ze bij de koplopers. Kristof Wielfaert viel daar aan op 25 km van de aankomst en reed alleen als leider over de top met een tiental seconden voorsprong op 9 achtervolgers. Beneden de afdaling volgden nog 21 licht golvende kilometers in de tegenwind. Kristof kon 40 seconden voorsprong nemen maar op 2,5km van de meet naderde de groep tot op 20seconden. 1 renner maakte zich los uit de achtervolgende groep en naderde heel snel op hem maar had aan de meet nog net 2 seconden voorsprong.

    Klassement 141 km : 

    1.KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren (Royal Cureghem Sportief) en 3h56'22"
    2.Wilfrid Loulot (Jura Cyclisme) en 3h56'24"
    3.Michel Bellina (ASC Macot la Plagne) en 3h56'36"
    4.Simon Buttner (Bourg en Bresse Ain Cyclisme) en 3h56'36"
    5.Stefanis De Stefanis (Bourg en Bresse Ain Cyclisme) en 3h56'36"
    6.Nicolas Ougier (AC Macot La Plagne) en 3h56'36"
    7.Cédric Bonnefoy (Team BV Sport Loire) en 3h56'37"
    8.Loïc Ruffaut (Team Scott-Vélo 101-Risoul) en 3h56'37"
    9.Frédéric (Ostian Saint Vincent de Mecuze) en 3h56'37"
    10.Roland Chavent (Albertville) en 3h56'38"

     

    http://www.velo101.com/cyclosport/article/compterendu-de-la-bisou--9892

    http://youtu.be/GBqQqzB9i3E

    Kristof Wielfaert 24-04-2014 1.JPG 

           De eerste 3 net na de aankomst samen met ex-prof David Moncoutie.

    24-04-2014 om 18:17 geschreven door kenny


    23-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE HERZELE VAN WOENSDAG 23/04/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE HERZELE VAN WOENSDAG 23/04/2014     

    23/04/2014 HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 145

    1.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    3.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    4.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.LUNDGREN Isac-AHUS CYCLEKLUBB-

    6.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    7.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.DAHLBERG Linus-AHUS CYKELKLUBB-

    9.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    10.KINDERMANS Pieterjan-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    26.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    35.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    60.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    61.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    95.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    96.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    100.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    106.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    108.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    23-4-2014-herzele 662.JPG
                              Winnaar Joeri Stallaert met de bloemen.

    23-4-2014-herzele 649.JPG
                                Joeri Stallaert met zijn trouwste supporter.
    23-4-2014-herzele 678.JPG
                          Joeri Stallaert met onze fotografe Rita Thienpondt.
    23-4-2014-herzele 549.JPG
    Aankomst van Joeri Stallaert voor Jori Van Steenberghen en Kevin Callebaut.
    23-4-2014-herzele 383.JPG
    23-4-2014-herzele 433.JPG
                                        Timmy De Boes en Jarno Van Guyse.
    23-4-2014-herzele 135.JPG
                                       Steven Doms zeer attent rijdend.
    23-4-2014-herzele 279.JPG  
    23-4-2014-herzele 102.JPG
    23-4-2014-herzele 098.JPG
    23-4-2014-herzele 085.JPG
    23-4-2014-herzele 080.JPG                       
                                      De start te Herzele met 145 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-04-2014 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Woensdag 23/04/2014 – WAALSE PIJL – Men Elite - 200 km – 04h36’45"

    1-SPA-Alejandro Valverde-MOV

    2-IER-Daniel Martin-GRS-+3"

    3-POL-Michal Kwiatkowski-OPQ-+4"

    4-NED-Bauke Mollema-BEL-+4"

    5-NED-Tom-Jelte Slagter-GRS-+6"

    6-BEL-Jelle Vanendert-LTB-+6"

    7-ZWI-Michael Albasini-OGE-+8"

    8-TSJ-Roman Kreuziger-TCS-+8"

    9-SPA-Daniel Moreno-KAT-+11"

    10-BEL-Philippe Gilbert-BMC-+15"

    20-BEL-Jurgen Van den Broeck-LTB-+28"

    76-BEL-Francis De Greef-WGG-+5'12"

    118-BEL-Kevin Seeldraeyers-WGG-+5'49"

    123-BEL-Preben Van Hecke-TSV-+6'05"


    23/04/2014 BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.DIERICKX Matthias-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    3.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    4.VEAL Ed-REALDEAL-

    5.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    9.DELEUZE Cedric-ASFRA RACING TEAM-

    10.SCHILS Dominic-ZANNATA CYCLING TEAM-

    24.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    35.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    46.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    23/04/2014 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    4.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    5.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.VANDEVOORDE Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    36.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    46.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    55.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    23/04/2014 HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 145

    1.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    3.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    4.VAN BOVEN Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.LUNDGREN Isac-AHUS CYCLEKLUBB-

    6.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    7.VAN COPPERNOLLE Francesco-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    8.DAHLBERG Linus-AHUS CYKELKLUBB-

    9.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    10.KINDERMANS Pieterjan-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    26.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    35.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    60.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    61.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    95.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    96.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    100.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    106.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    108.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    23-04-2014 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 23/04/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Alain Verbeke vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 33 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Terug zeer mooi lenteweer voor de wekelijkse duurtraining, wel moesten de kopmannen rekening houden met de tegenwind. Het tempo zat er meteen goed in en dus konden de kopmannen hun benen eens goed testen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 36,3 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Glenn Rotty , Kristoff Heyns , Dirk Cleys , Guy Smet , Steven Van Houte , Adrien Maes , Dave Van Roeyen , Nancy Wittock , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Marc De Smet , Dr.Frank De Winter , Eugéne Bosman , Franky De Witte , Dirk De Pauw , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Mister X , Walter Meseure , Alain Verbeke , Serge Meyvis , Jan Vlegels , Alex Goossens , Chris Van De Vijver , Michael Van De Casteele , Jan Peirsman , Maarten Van Raemdonck , Ward Vermeiren , Jens Verschaffelt , ??? en Kenny Janssens.

    23-04-2014 om 20:09 geschreven door kenny


    22-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 22/04/2014 HAKENDOVER (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.TOOTH Niels-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.TANFIELD Harry-KTM ROAD AND TRAIL-

    3.KERF Jerome-COLOR CODE - BIOWANZE-

    4.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.JOGI Joonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    6.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.NILSON Ove-FALKOPINGS-

    9.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    20.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22-04-2014 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1ste Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2013.JPG 

              Jeroen Das


    Maandag 21/04/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.SCOTSON Miles-PORT ADELAIDE CC-

    2.SVENSSON Marcus-AHUS CYCLEKLUBB-

    3.EDMONDSON Alexander-CENTAL DIST CC-

    4.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.CORNU Dominique-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    6.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    7.ONGENA Matthias-CIBEL-

    8.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.BOOGAARD Ferdinand-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.DECLAN Byrne-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    13.NAESEN Oliver-CIBEL-

    14.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    18.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    19.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.ONGENA Thomas-CIBEL-

    29.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    21-4-2014-berlare 177.JPG
                                 Winnaar te Berlare met Scotson Miles.

    21/04/2014 HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    2.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    6.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.VAN DE MAELE Glenn-T.PALM - P�LE CONTINENTAL WALLON-

    8.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    9.VERSCHAEVE Lounes-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VAN IMPE Kevin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    34.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

     

    21/04/2014 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    4.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    7.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    8.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    11.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    14.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    15.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    17.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    18.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    20.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    21.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    24.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    28.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    30.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    32.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    34.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    35.PERSOON Pieter-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    36.VAN DE CASTEELE Michael-D.C.R. CYCLING TEAM-

    39.BRYSSINCK Stef-ARROW CYCLING TEAM-

    40.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    41.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    43.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    44.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    45.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    47.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    48.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    21/04/2014 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 115

    1.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.JANSSENS Jimmy-TEAM 3M-

    3.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.VERBEEK Wout-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    7.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.HOFMANS Laurence-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.PEETERS Kjell-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.AERTS Ruud-JONGE RENNER-

     

    21/04/2014 SCHEPDAAL (VB) - Elite z.c./U23 - 119,9 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.VAN BREUSSEGEM Elias-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    5.SMISMANS Jef -VAN EYCK SPORT-

    6.DUPONT Kevin-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.VANCUTSEM Thomas-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    10.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    27.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

     

    21/04/2014 WIEZE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.HOLBACH Fabian-RV SOSSENHEIM-

    4.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    5.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    6.DE VRIESE Stijn-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.BEULENS David-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.CARDON Germer-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    9.VAN CALSTER Gianni-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    10.VERTONGHEN Maxim-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    17.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    21.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.VAN DE MERGEL Jelle -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    39.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.COUSSENS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    52.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    54.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    56.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    61.MAES Hannes-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    21/04/2014 ZWEVEZELE-ZESWEGE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.WILSON Simon-CORLEY CYCLES-

    4.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    5.DEVRIENDT Damon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.LEFEVER Nico-CT TOMACC-

    7.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-

     

    21/04/2014 MOORSLEDE-VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    2.WASTYN Emiel-VERANDAS WILLEMS-

    3.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.TOUQUET Joren-VERANDAS WILLEMS-

    7.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    8.RUTSAERT Jelle-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    22-04-2014 om 21:35 geschreven door kenny


    21-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/04/2014

    vwf.JPG









    Maandag
    21 April ST-LIEVENS HOUTEM (9520) -
    3de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 74,8km -1h42
    1.Peter VAN DAMME
    2.Steven Tuytschaever
    3.Krijn Verschraegen
    4.Gwylim Hanssens
    5.Piet Froyen
    6.Tijs Billeman
    7.Bjorn Lison
    8.Christophe Adams
    9.Kevin Van Den Cruijce
    10.Koen Van Geyt

    C-reeks - 74,8km -1h45
    1.Frank VAGENENDE
    2.Raf Van Den Bossche
    3.Frank Van Haverbeek
    4.Andy De Backer
    5.Peter Aerts
    6.Andy Annendijck
    7.Stefan Verhaeghe
    8.Willem Van Der Heyden
    9.Andy Van Eesbeek
    10.Jimmy De Paepe

    D-reeks -61,2 km - 1h27
    1.Herman PROOST
    2.Geert Van Speybroeck
    3.Patrick Verdonck
    4.Frank Geets
    5.Ronny Van Der Vurst
    6.Michael Heymans
    7.Jan De Mulder
    8.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9.Patrick Jacobs
    10.Rudy Thomas

    E-reeks - 54,4km - 1h20
    1.Joost PIETERS
    2.Ronny Paridaens
    3.Patrick Van Renterghem
    4.Bert Costermans
    5.Dirk Van Hove
    6.Dominique Turcksin
    7.Daniel Villers
    8.Jan Van Den Brande
    9.Hans Coignau
    10.Marc Vervondel

    F-reeks - 54,4km - 1h21
    1.Patrick COOVERS
    2.Martin Durant
    3.Johny Van Holen
    4.Rony De Vos
    5.Willy Wouters
    6.Ronny Paridaens
    7.Roger Schouppe
    8.Jean Blommaert (Hamme)
    9.Hendrik Caethoven
    10.Luc Van Mol

    G-reeks -54,4 km - 1h24
    1.Marc VERVONDEL
    2.Jos Vandermeulen
    3.Felix Luyten
    4.Roland Hellebaut
    5.Luc Snels
    6.Ad Montforts
    7.Etienne Vandenhouwe
    8.Hubert D'Hondt
    9.Vic Van Den Eynde
    10.Theo Coudyzer

    21-04-2014 om 22:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/04/2014
    Amicale.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2de Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Suys Frank KOP 2014.jpg 

    Maandag 21/04/2014 - ORET - Amicale Cycliste

     

    CATEGORIE A - 68 deelnemers
    1-Champenois Aure

    2-Wins Stephane 

    3-Delisse Philippe

    4-Pinna Pierre

    5-De Decker Eric

    6-Di Stefano Jonathan

    7-Raes Jean-Francois

    8-Lejeune Michael

    9-Chanoine Marc

    10-Horchollle Remi

     

    CATEGORIE B - 56 deelnemers

    1-Rousseau Didier

    2-Compere Serge

    3-Bollen Erwin

    4-Cargenello Mioner

    5-Nicodeme Joel

    6-Mattioli Ronald

    7-Wattiez Gregory

    8-Wilmet Frederic

    9-Rasseneur Jeau Pol

    10-Beelen Daniel

     

    CATEGORIE D - 48 deelnemers

    1-FRANK SUYS (Hingene)

    2-Thimister Jean-Michel

    3-Ponthier Claude

    4-Willems Michel

    5-Jeannes Patrick

    6-Meijers Jo

    7-Marechal Philippe

    8-Harte Andre

    9-Reniers Tony

    10-Hustin Jean-Pierre

    21-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/04/2014

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2de Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Van Raemdonck Kevin KOP 2014.jpg 

       Kevin Van Raemdonck

    Maandag 21 April - OOSTAKKER (9041)
     

    Catg.A - 82 deelnemers

    1.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerke-Waas)

    2.Pieterjan Roeygens

    3.Gunter Dhondt

    4.Stieven Galle

    5.Nico Soens

    6.Pieter Diels

    7.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    8.Luc De Duytsche

    9.onbekende renner

    10.Steven Landuyt

     

    Catg.B - 70 deelnemers

    1.Wim Braet (Lotenhulle)

    2.Peter Mol

    3.Pedro Michels

    4.Kurt Pauwels

    5.Marc Cossyns

    6.Peter De Maere (Eksaarde)

    7.Diederik Ampe

    8.Peter De Corte

    9.Jeffrey Vandendorpe

    10.Johan Blancke

    11.Sven De Vlieger (Lochristi)

    12.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    18.Alex Goossens (Vrasene)

    19.Koen Van Laere (Beveren)

    25.Rudi Rabout (Erembodegem)

    33.Wim Rombaut (Stekene)

    39.Alain Calle (Evergem)

     

    Catg.C - 63 deelnemers

    1.Rudy De Vylder (Gent)

    2.Benny Vanholsbeke

    3.Geert Roose

    4.Freddy Vlerick

    5.Peter Vanmassenhove

    6.Glenn Hoornaert

    7.Didier Couchez (St.Amandsberg)

    8.Ronny Cosijn

    9.Marc Couckuyt

    10.Danny Van Oyen (Deinze)

    13.Marc Goossens (Mariakerke)

    30.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    38.Geert Braeckman (Kalken)

    43.Giovanni Baert (Moerbeke)

    44.Paul Van Cleemput (Belsele)

     

    Catg.D - 23 deelnemers

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Jozef De Naeghel

    3.Helmuth Tas

    4.Marc Colpaert

    5.Eddy Van Den Abeele

    6.Dick Van Loon

    7.Marc Van Overmeir (Beveren)

    8.Frans Van Coppernolle (Lokeren)

    9.onbekende renner

    10.Marc Steenberghe

     

    Catg.E - 38 deelnemers

    +65 jaar
    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2.Roger Hoof (St.Niklaas)

    3.Roland Van Imschoot

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Jose Demeyere

    6.Andre Klep

    7.Marnix Lauwers

    8.Adri Van Loon

    9.Nancy Wittock (St.Niklaas)

    10.Etienne Van Hecke

     

    +70 jaar
    1.Mathieu Mercken

    2.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    3.Jose Devreese

    4.Ko Tolhoek

    5.Francois Brouwers

    6.Clement De Smedt

    7.Herve Verstuyft

     

    Toeristen - 73 deelnemers

    1.Jo Taelman (Dadizele)

    2.Anton Wouters

    3.Christophe De Grom

    4.Jan Wollaert

    5.Kurt Victor

    6.onbekende renner

    7.Yves De Rubbel

    8.Kurt Victor

    9.Angelo Vandecasteele

    10.Ron Vandenbussche

    23.Bram Kesteleyn (Zele)

    32.Dieter Vercauter (Assenede)

    21-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI BAETEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan SIEBREN BAERT met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Baeten Gianni KOP 2014.jpg    De Witte Sven KOP 2014.jpg    Siebren Baert KOP 2014.jpg

             Gianni Baeten                      Sven De Witte                    Siebren Baert  


    Maandag 21/04/2014 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores - Interclub - 02h51'00"
    Aantal deelnemers:

    1.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK

    2.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.SIX Franklin -TEAM WALLONIE-

    4.KREDER Stefan -WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.SHOW James -SELECTIE BIORACER-

    6.VRIENS Nathan -SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.MOLLY Kenny -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.FEYS Laszlo -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.JASPERS Ward -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Individueel klassement

    1.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-05h43’36"

    2.GREGAARD Jonas -TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR-:00’09"

    3.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’12"

    4.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00’14"

    5.CRAS Steff -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00’20"

    6.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’23"

    7.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-:00’24"

    8.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.NORSGAARD JORGENSEN Mathias -TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR-:00’29"

    10.MOLLY Kenny -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’31"

     

    21/04/2014 OOSTROZEBEKE (W) - Juniores - 87,6 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.DE GRANDE Arne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.VANGHELUWE Seppe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.NEIRYNCK Jonas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DEHEM Arno-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

     

    21/04/2014 REKKEM (W) - Juniores

    Aantal deelnemers: 44

    1.GIANNI BATEN uit-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.VANSTEENKISTE Goran-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.VANACKER Bjarne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DECOCK Tijn-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    22.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    21/04/2014 WAARSCHOOT (O) - Juniores

    Aantal deelnemers: 69

    1.SVEN DE WITTE uit Belsele-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.BAELE Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DE WILDE Arno-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    21/04/2014 WETTEREN (O) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    4.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    5.VAN DEN WOUWER Jens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.STAPPERS Dries-DCM CYCLING TEAM-

    9.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    39.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    43.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    48.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    54.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    21/04/2014 BORLO (LB) - Nieuwelingen - Interclub - 01h36'00"
    Aantal deelnemers:

    1.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.REYNDERS Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.FIVÉ Trystan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.THIJSSEN Gerben -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BONNE Bert -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PETERS Tom -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.NEVENS Tibo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    10.TIMMERMANS Tim -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    51.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.VAN PETEGHEM Trifonius -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.VAN DE VOORDE Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/04/2014 ATTENRODE (VB) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.SIEBREN BAERT uit-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    5.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.FROONINCKX Brent-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    14.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan CEDRIC BECK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan RUBEN APERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    De Pestel Sander KOP 2014.jpg  Beck Cedric KOP 2014.jpg  Apers Ruben KOP 2014.jpg

         Sander De Pestel                    Cedric Beck                        Ruben Apers


    Maandag 21/04/2014 LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.FIERS Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.LIEVENS Dayvin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.THAULEZ Sören-BOYS TEAM COLFONTAINE-

    9.VERBEECK Qwinten-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.GARSBEKE Jelle-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    21/04/2014 RETIE (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.VOLKERS Jorn-WV DE JONGE RENNER-

    2.BIERKENS Tim-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    21/04/2014 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 46

    1.CEDRIC BECK uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    5.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    6.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.SITERS Bart-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.STEYAERT Michael-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.JANSSENS Jens-ASFRA RACING TEAM-

     

    21/04/2014 WESTKERKE (W) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 24

    1.RUBEN APERS uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    6.MAES Ruben-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.BILLIET Jan-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.MYNSBERGHE Pavel-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.VERMOTE Gianni-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.BURTON Giovanni-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    21/04/2014 WIEZE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.TOLHOEK Erza-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    3.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.VERBEKEN Dave-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    5.DE JONG Timo-ZTRC THEO MIDDELKAMP-

    6.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN ELZAKKER Wout-DE ZUIDWESTHOEK-

    8.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    51.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!