.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/04/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 1ste Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Heyndrickx Wim KOP 2013.jpg 

           Wim Heyndrickx

    Zondag 20 April - KALLO (9120)
     

    Catg.A - 38 deelnemers

    1.Kristof Gryson (Landegem)

    2.Nick De Landtsheer

    3.Christophe Haert

    4.Filip Lampaert

    5.Michel Le Blon

    6.Enzo Vandekerckhove

    7.Jarno Verhofstadt

    8.Stijn Rombouts

    9.Steven Van Rijckeghem

    10.Paul Rooseparck (Overmere)

    16.Stijn Verbeke (Sinaai)

    17.Sammy Bogaert (Essen)

    19.Steven Goossens (Belsele)

    20-4-2014-waod kallo 1098.jpg 
           Winnaar Catg.A Kristof Gryson en winnaar Toeristen Kim Durwael.

    Catg.B - 17 deelnemers

    1.WIM HEYNDRICKX (Vrasene)

    2.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    3.Patrik Van De Wouwer

    4.Peter Neels (Kruibeke)

    5.Wim Rombaut (Stekene)

    6.Rudi Rabout (Erembodegem)

    7.Michel Bultinck

    8.Andy Van Loon

    9.Peter Flach (Zwijndrecht)

    10.Wim Everaerts

    20-4-2014-waod kallo 582.jpg
                                       Winnaar Catg.B Wim Heyndrickx.
     

    Catg.C - 23 deelnemers

    1.Daniel Van Der Mieren (Houtvenne)

    2.Dirck Van Hove

    3.Peter Vos

    4.Marc Couckuyt

    5.Joost Pieters

    6.Ko Harms

    7.Dirk Goolaerts

    8.Dirk De Pauw (Beveren)

    9.Jan Cortoos

    10.Noel Willems

    11.Geert Braeckman (Kalken)

     

    Catg.D - 16 deelnemers

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Wim De Waal

    3.Eddy Vanopstal

    4.Christiaan Geerts

    5.Jan Snoeck

    6.Jan Van Hove

    7.Danny Polfliet

    8.Marc Van Overmeir (Beveren)

    9.Frans Van Coppernolle

    10.Staf Lievens

    20-4-2014-waod kallo 206.jpg 
    Winnaar Catg.D Helmuth Tas, winnaar Catg.E +65 jaar Florent De Leersnyder
    en winnaar +70 jaar Mathieu Mercken.

    Catg.E - 20 deelnemers

    +65 jaar
    1.Florent De Leersnyder Oostrozebeke)

    2.Roger Hoof (St.Niklaas)

    3.Jose Demeyere

    4.Luc Snels

    5.Jos Vandermeulen

    6.Marinus Lockefeir

    7.Luc Muys

    8.Godelieve Crollet

    9.Nancy Wittock (St.Niklaas)

    10.Luc Hermans

     

    +70 jaar
    1.Mathieu Mercken

    2.Armand Mols

    3.Robert Robijns

    4.Aad Vingerling

    5.Daniel Cornu

    6.Gerrit Hairwassers

     

    Toeristen - 28 deelnemers

    1.Kim Durwael (St Truiden)

    2.Dimitri Maes

    3.Arjen Van Herck

    4.Tom Lansens

    5.Denis Andries

    6.Kris Smet (St.Niklaas)

    7.Jelle Andries

    8.Tim McLaughlin

    9.Niels D'Hondt (Waasmunster)

    10.onbekende renner

    11.Bram Kesteleyn (Zele)



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    20-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 20/04/2014 VLAANDERENS TWEEDAAGSE V/D GAVERSTREEK (W) – Interlub – Rit 2 – Elite z.c./U23 - 143 km - 03h15'47"

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    3.STEVENS Timothy -TEAM 3M-

    4.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.NAESEN Oliver -CIBEL-

    6.CAROLUS Jorne -LOTTO BELISOL U23-

    7.ALLEGAERT Piet -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.DEWEER Jochen -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.PEYSKENS Dimitri -LOTTO BELISOL U23-

    32.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    39.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    70.ONGENA Thomas -CIBEL-

    71.DIELEMAN Michiel -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-:00’16"

    95.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    98.GOUDKET Jeroen -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    125.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    127.DE BOCK Stijn -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    129.DOMS Steven -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-


    20/04/2014 BESELARE - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.DERYCKE Giorgio-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.SVENSSON Marcus-AHUS CYCLEKLUBB-

    4.DAHLBERG Linus-AHUS CYKELKLUBB-

    5.EKH Anders-AHUS CYCLEKLUBB-

    6.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.TRAEN Torstein-RINGSTRIKE-

    8.DESTATSBADER Roy -GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.VANCRAEYNEST Kevin-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.STIEN Adrian-TVK SYKKEL-

     

    20/04/2014 KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 80

    1.JANSSENS Jimmy-TEAM 3M-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.SCOTSON Miles-PORT ADELAIDE CC-

    4.ABOM Henrik-FALKOPINGS-

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    6.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    7.DEGROEVE Tanguy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.KARANDASHEV Petr-KINGSNORTH-

    9.BORISAVLJEVIC Milos-CCN METALAC-

    10.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-


    20/04/2014 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores - Interclub - 02h43'39"

    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.GREGAARD Jonas -TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR-:00’01"

    3.MOLLY Kenny -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’05"

    4.CRAS Steff -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.KREDER Stefan -WILLEBRORD WIL VOORUIT-:00’27"

    7.PRUVOOST Shayne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00’30"

    8.DETANT Yannick -VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS-

    9.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    20/04/2014 ERPE (O) - Juniores - 84,7 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.PARSONS Ricky-MID DEVON CC-

    2.MODELL Louis-CATFORD CC EQUIPE/BANKS-

    3.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DELEHAYE Bryan-CV LIEVIN-

    8.NOËL Jordy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.KOI Sverre Marelius-STAVANGER SK-

    10.MAXWELL Oliver-WINDMILL WHEELS CYCLING CLUB-

    29.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    44.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/04/2014 TESSENDERLO-BERG (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.KJELDSMARK CHRISTIANSEN Matias-ROSKILDE-

    3.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.BOUTS Jordy-DCM CYCLING TEAM-

    7.VEBER ANTON William-ROSKILDE-

    8.RASMUSSEN Baldtzar--

    9.TIMMERMANS Justin--

    10.ANDRIEU Maxim-VZW DE DEMERSPURTERS-

     

    20/04/2014 DEERLIJK (W) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VERCRUYSSE Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.WYFFELS Jonas-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    9.RANSON Nourdine-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANDENBROUCKE Bjarne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    20/04/2014 TESSENDERLO-BERG (LB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 32

    1.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.LAENEN Dieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.DRIES Ferre-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.BRUYNINCKX Jonas-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    20-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    19-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU/LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/04/2014

    LFT Bond Banner


    Zaterdag 19/04/2014 - LOTENHULLE - LWU/LFT


    Categorie A

    1. Bram Devoldere

    2. Vic Duynslaeger

    3. Guillaume Strubbe

    4. Lennert Buysse

    5. Jonas Vandendaele

    6. Whytic Priem

    7. Lode Coryn

    8. Tommy Vande Gehuchte

    9. Christopher Vanneste

    10. Kim Van Oost

     

    Categorie B

    1. Nico De Vrient

    1. Tom Saeys

    3. Dieter Vercauter (Assenede)

    4. Kurt Heyman

    5. Stefaan Ferrest

    6. Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    7. Bart De Neve

    8. Jan De Bruycker

    9. Youri Vandenbroucke

    10. Giovanni Van Drom (Kruibeke)

     

    Categorie C

    1. Geert Van Speybroeck

    2. Rudy Bertier

    3. Franky De Tremerie

    4. Wim Braet

    5. Hans Christiaens

    6. Frank Suys (Hingene)

    7. Gino De Weirdt

    8. Marnix Strubbe

    9. Carlo Schollaert

    10. Danny De Bruyne

    14. Nico De Roeck (St.Niklaas)

     

    Categorie D

    1. Patrick Watteny

    2. Freddy Vlerick

    3, Rony De Vos

    4. Rudy Bloemmen

    5. Ruddy Stockman

    6. Danny Depreitere

    7. Marc Steenberghe

    8. Paul Hunninck

    9. Michel Wynsberghe

    10.Tony Taelman

     

    Categorie E

    1. Florent De Leersnyder

    2. Jose Demeyere

    3. Roger Hoof (St.Niklaas)

    4. Eric De Wilde

    5. Joseph D'hont (Desteldonk)

    6. Firmin Dendoncker

    7. Daniel Nuytinck

    8. Willy Corthier

     

    Categorie F

    1. Laurens Vanackere

    2. Alex Gheysens

    3. Jordy Van der Haeghen

    4. Jonas Bouckhuyt

    5. Mauro Cooman

    6. Robbe Lambrecht

    7. Jente Bruning

    8. Kevin Van Laethem

    9. Jonas Brack

    10. Arno Lecompte

     

    Categorie G

    1. Kevin De Spiegelaere

    2. Jasper Verduyn

    3. Gregory Smets

    4. Tony Kramar

    5. David Inghels

    6. Sven Crul

    7. Pieter Mommerency

    8. Danny Bogaert

    9. Michael Ledeine

    10. Kenny Leyn

     

    Categorie Dames

    1. Terry Fremineur

    2. Valerie Robert (Vrasene)

    3. Kim Van den Steen

    4. Nancy Wittock (St.Niklaas)

    5. Ine Defeyter

    6. Jasmien De Boeck

    7. Joyce Tack

    8. Lisa Defeyter

    19-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/04/2014

    vwf.JPG









    Z
    a
    ter
    dag
    19 April
    HAMME ST ANNA (9220)


    A-reeks - 73,8km - 1h41
    1. Gert DELCROIX
    2. Tim Vercauteren (Belsele)
    3. Stijn Verbeke
    4. Dieter Van Der Stock
    5. Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    6. Klaas Stijnen
    7. Christophe Adams
    8. Rob Krijnen
    9. Paul Roosenparck (Overmere)
    10. Gianni Van Calster

    C-reeks - 73,8km - 1h43
    1. Mario VAN DEN BROECKE
    2. Peter Aerts
    3. Patric Bogaerts
    4. Tom De Beer (Hamme)
    5. Willem Van Der Heyden
    6. Peter Vermassen
    7. Alex Goossens (Vrasene)
    8. Vital Pauwels
    9. Kurt Pauwels
    10. Johan De Roeck

    D-reeks - 57,4km - 1h21
    1. Jan DE MULDER
    2. Rudy Thomas
    3. Peter Vos en Ronald Rents
    5. Etienne Claus (Waasmunster)
    6. Frank Smolders
    7. Eddy Van Loy
    8. Ronny Van Der Vurst
    9. Patrick Van Ransbeeck
    10. Piet Hereygers

    E-reeks - 57,4km - 1h23
    1. Dirk VAN HOVE
    2. Dirk Peigneur
    3. Jan Van Den Brande
    4. Luc Van Roy
    5. Frank Van Der Perre
    6. Henri Hermans
    7. Hans Coignau
    8. Rudy Van De Velde
    9. Hugo Van Linden
    10. Rene De Brucker

    F-reeks - 49,2km - 1h13
    1. Wim DE WAAL
    2. Jozef Deneef
    3. Yvan Camphijn
    4. Glenn Hoornaert
    5. Sus Auwers
    6. Martin Durant
    7. Franky Baptist
    8. Jos Maes
    9. Hendrik Caethoven
    10. Jean Claude Thelis

    G-reeks - 49,2km - 1h15
    1. Theo COUDYZER
    2. Marc Vervondel
    3. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5. Luc Snels
    6. Karel Heirbaut (Belsele)
    7. Herman Van Den Borre
    8. Etienne Vandenhouwe
    9. Willy Mous
    10. Vic Van Den Eynde

    19-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 3de Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Matthias KOP 2014.jpg 

           Matthias Ongena  


    Zaterdag 19/04/2014 VLAANDERENS TWEEDAAGSE V/D GAVERSTREEK (W) � Interclub � Rit 1 -  Elite z.c./U23 - 151 km - 03h29'46"

    Aantal deelnemers:

    1.DE GENDT Aime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.VANSPEYBROECK Tim -TEAM 3M-

    3.NAESEN Oliver -CIBEL-

    4.DEGUELLE Christopher -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-:00:20

    6.ALLEGAERT Matthias -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.VERRAES Benjamin -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    8.KERF J�r�me -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.ALLEGAERT Piet -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.HEYTENS Kess -WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    42.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    53.ONGENA Thomas -CIBEL-

    61.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    76.DE GREYT Willem -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    78.GOUDKET Jeroen -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    106.DIELEMAN Michiel -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    114.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    129.DE BOCK Stijn -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    141.DOMS Steven -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    144.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    19/04/2014 DIKKEBUS (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers: 70

    1.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.STIEN Adrian-TVK SYKKEL-

    3.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.WILSON Simon-CORLEY CYCLES-

    7.VANDAELE Philip-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    8.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    9.WOOD Oliver--

    10.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

      

    19/04/2014 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 192

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-CIBEL-

    2.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.MOENS Jens -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    13.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    69.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    72.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    76.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    80.HERREBAUT Jeffrey-INDIVIDUEEL-

    81.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    88.DE BOSSCHER Thomas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    89.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    94.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    101.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-
    19-4-2014-kalken 1310.jpg
                         Winnaar te Laarne-Kalken met Matthias Ongena.

     

    19/04/2014 TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    4.SVENSSON Marcus-AHUS CYCLEKLUBB-

    5.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-

    6.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.LOGIER Jan-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    19/04/2014 ZUTENDAAL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km

    Aantal deelnemers: 166

    1.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.BEELEN Boris-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    5.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.ELEN Sander--

    9.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS-

    10.VERSTRAETE Peter-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    30.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    78.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-


    19/04/2014 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) � Juniores - Interclub - Tijdrit

    Aantal deelnemers:

    1.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-in 08�39"

    2.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00�11"

    3.BOUSSAER Bryan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00�13"

    4.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.NORSGAARD JORGENSEN Mathias -TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR-:00�17"

    6.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00�18"

    7.PEDERSEN Casper -TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR-:00�21"

    8.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-:00�22"

    9.JASPERS Ward -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00�23"

    10.WARLOP Jordi -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

     

    19/04/2014 GELUVELD - ZONNEBEKE (W) - Juniores - 93,8 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.SEL Ole Ingar-OTTESTAD IL SYKKEL-

    2.MAXWELL Oliver-FORME BIKES UK-

    3.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.HOGG Robert-1ST CHARD WHIS-

    5.DEKOCKER Ruben-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.MADSEN Kristoffer-BERGEN CYKLEKLUBB-

    7.VEROUGSTRAETE Nicolas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.BICKNELL Tom-PRO CYCLING HIRE UK-

    9.DEBOOT Bruce-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.DEHEM Arno-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    44.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SIEBREN BAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Siebren Baert KOP 2014.jpg 

            Siebren Baert

    Zaterdag 19/04/2014 HARELBEKE-STASEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.VANSTEENKISTE Goran-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.HOLVOET Martijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    13.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    26.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    46.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/04/2014 HERFELINGEN (VB) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.JENSEN Jesper-ODDER CYKEL KLUB-

    5.SCIABICA Lorenzo-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    6.HAUWAERT Kinsey-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DE WINTER Hugo-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.BIEVELEZ Romain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    19/04/2014 SINT-JORIS-WEERT (VB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.MOONS Olivier-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.HASPESLAGH Lander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    19/04/2014 DIEGEM (VB) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers: 82

    1.COPPENS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.KJEMHUS Joakim-SANDNESS-

    8.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    38.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

     

    19/04/2014 GELUVELD (W) - Nieuwelingen - 60,3 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.SIEBREN BAERT uit-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.HOUCKE Kyllan-CC ARMENTIEROIS-

    6.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DOISON Rodolphe-U19 CYCLING ACADEMY-

    8.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    23.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

     

    19/04/2014 ZOMERGEM (O) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 84

    1.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VAN POUCKE Aaron-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    9.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.VAN HOOREBEKE Arno -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    19.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    38.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/04/2014 ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 82

    1.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.ANDERS Mielke--

    9.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.JORGENSEN Dyrmose--

    19-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    17-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 1 - TTC RONDE 2014 VAN DONDERDAG 17/04/2014
     

    TTC.JPG

    17-4-2014-ttc meerdonk 369.JPG
                       Kris Smet, winnaar Jelle Andries en Jurgen De Witte.

    Donderdag 17/04/2014 – MEERDONK – RIT 1 TTC RONDE 2014 – 41,5 km/h 

    Aantal deelnemers: 91

    1-Jelle Andries

    2-Jurgen De Witte

    3-Kris Smet

    4-Dennis Mijnsbergen

    5-Wim Bas

    6-Kurt Victor

    7-Filip Van Goethem

    8-Benny Vermeulen

    9-Jens Verschaffelt

    10-Kristof Descheemaeker

    11-Angelo Vandecasteele 12-Gunther Hanssen 13-Peter De Cleen 14-Kurt Bertier 15-Davy De Mol 16-Didier Valckx 17-Bram Kesteleyn 18-Dimitri Maes 19-Stefan Boon 20-Frank Suys 21-Niels D'hondt 22-Andy Landtsheer 23-Joeri Varewyck 24-Kurt De Gronckel 25-Robby Van Raemdonck 26-Dieter Vercauter 27-Wim Vanderveken 28-Kevin D'hoe 29-Gregory Smets 30-Wouter Van Breusegem 31-Kurt Thoen 32-Guido Spanoghe 33-Ronald Gort 34-Eddy Vanopstal 35-Jan Heyrman 36-Tijs Hermans 37-Peter Dierks 38-Dieter De Craene 39-Roel Hannes 40-Davy Christiaens 41-Lieven De Breucker 42-Tommy Van Osselaer 43-Patrik Van Stappen 44-Danny Van Hoof 45-Laurens Denissen 46-Joris Van Sas 47-Stefan Burbach 48-Axel Wille 49-Jasper Verduyn 50-Mario Bolssens 51-Johan Nijs 52-Bjorn Berek 53-Maarten Van Raemdonck 54-Rudy Remery 55-Guido Kramer 56-Davy Reyniers 57-Jeroen Belis 58-Wim Van de Moortel 59-Nico Ryckaert 60-Jurgen Van Havere 61-Danny Van Damme 62-Frank Van Clapdorp 63-Johnny de Kok 64-Geert Schelkens 65-Gert Staes 66-Kenneth Silverans 67-Pascal Vernimmen 68-Giovanni Baert 69-Wim van Wert 70-Ken Sorber 71-Peter Van Goethem 72-Evert Van Poucke 73-Fabrizio Polizzi 74-Franky Boel 75-Dirk Bryssinckx 76-Jim Marien 77-Olaf De La Haye 78-Jochem Danckaers 79-Dennis Jongeneelen 80-Dave Renders 81-Wim Meir 82-Werner Van de Zande 83-Yannick Vertenten 84-Keny Wille 85-Stef van de Waeter 86-Tim Verhelst 87-Bart Daelman

    88-Dean Bolssens 89-Koen Van Havermaet

    17-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 17/04/2014 BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers: 120

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DHONDT Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.STIEN Adrian-TVK SYKKEL-

    8.DERYCKE Giorgio-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.DELEU Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    53.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    58.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    63.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    77.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    78.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    17-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    16-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 16/04/2014 BRABANTSE PIJL (VB) - Men Elite - 04h54'26"
    Aantal deelnemers:

    1.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM

    2.MATTHEWS Michael -ORICA GreenEDGE-

    3.GALLOPIN Tony -LOTTO BELISOL-

    4.GESCHKE Simon -TEAM GIANT-SHIMANO-

    5.LEUKEMANS Bjorn -WANTY - GROUPE GOBERT-

    6.HAAS Nathan -GARMIN SHARP-

    7.REBELLIN Davide -CCC POLSAT POLKOWICE-

    8.VERMOTE Julien -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    9.REICHENBACH Sébastien -IAM CYCLING-

    10.TCATEVITCH Alexei -TEAM KATUSHA-

    43.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’33"

    86.DE GREEF Francis -WANTY - GROUPE GOBERT-05’19"

    97.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-:09’38"


    16/04/2014 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 178

    1.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    2.VERMEULEN Emiel-TEAM 3M-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    4.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.DIEPENDAELE Timmy-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    7.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.TANFIELD Harry-HERBALIFE-LEISURE LAKES BIKES.CO-

    9.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.ONGENA Thomas-CIBEL-

    19.ONGENA Matthias-CIBEL-

    21.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    51.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    59.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    80.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    108.PERSOON Pieter-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    16/04/2014 OVERIJSE (VB) - Dames Jeugd

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 39

    1.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    2.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    3.PALM Eva Maria-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DE POTTER France-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.DE PAUW Ina-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VERHOEVEN Suzanne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN DEN DRIESSCHE Femke -INDIVIDUEEL-

    10.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 18

    1.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    2.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    3.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    4.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    5.NOËL Jara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD-

    8.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.SELOSSE Noa-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    16-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    15-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c en de Titel van Provinciaal Kampioen Tijdrijden van Oost-Vlaanderen !!!

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege bij de 2°jaars Nieuwelingen en de Titel van Provinciaal Kampioen Tijdrijden van Oost-Vlaanderen !!!

    Cordeel Sander Kop 2014.jpg  Weemaes Sasha BK 2013 1.jpg

             Sander Cordeel                  Sasha Weemaes

    Dinsdag 15/04/2014 URSEL (O) - Tijdrit – Provinciale Kampioenschappen - Alle categorieën
     

    PK Nieuwelingen 1e jaar

    Aantal deelnemers: 24

    1.DE PELSMAEKER Sam-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.DE VRIENDT Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.THOMAS Jelle-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.FRIX Jorn-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DUHAMEL Job-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.WAEYTENS Robin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    12.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    PK Nieuwelingen 2e jaar

    Aantal deelnemers: 35

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.VAN ASSCHE Bert -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    PK Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 8

    1.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.DHONT Glacia-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.NOËL Jara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN WAEYENBERGHE Brenda-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    7.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    PK Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 6

    1.DELBAERE Fien-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DE PAUW Ina-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.PETIT Lana-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE POTTER France-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    PK Juniores

    Aantal deelnemers: 60

    1.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PIETERAERENS Wouter-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DE WILDE Arno-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    22.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    36.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    44.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    48.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    52.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    53.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    PK Dames Elite

    Aantal deelnemers: 11

    1.BRULEE Latoya-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    2.HAERS Carolien-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    3.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    4.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.BLOMME Marieke-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    6.ACCOE Joyce-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DE BOECK Jasmien-COOLENS C.T.-

    9.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    PK Elite z/c

    Aantal deelnemers: 18

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.CORNU Dominique-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    4.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    5.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    6.VELGHE Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.POLS Thibaut-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    10.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    PK U23 Beloften

    Aantal deelnemers: 38

    1.POLS Ruben-LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN BREUSSEGEM Elias-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DE GENDT Aime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    8.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    9.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.DE VYLDER Lindsay -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    15-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!