.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/04/2014

    waod_3.jpg


    Zondag 13 April - ZOTTEGEM (9620)

     

    Catg.A - 91 deelnemers

    1.David Motte (Herne)

    2.Indiana Slabinck
    3.Gerry Tas
    4.David Haegeman

    5.Nico Verwee

    6.Andy Annendijck

    7.Denny Lannoo

    8.Kristof Gryson

    9.Steven Tuytschaever

    10.Mario Van Den Broecke

    26.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

     

    Catg.B - 45 deelnemers

    1.Ronny Van Der Vurst (Schoonaarde)

    2.Gunter De Winne

    3.Johan Blancke

    4.Peter Neckebroeck

    5.Dirk De Koker

    6.Stefaan Ferrest

    7.Bruno Bruyere

    8.Peter Vermassen

    9.Andy Van Eesbeek

    10.Kristof Reniers

    18.Wim Rombaut (Stekene)

    21.Rudi Rabout (Erembodegem)

    31.Giovanni Van Drom (Bazel)

    38.Wim Heyndrickx (Vrasene)

     

    Catg.C - 62 deelnemers

    1.Herman Proost (Turnhout)

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Arie De Moor

    4.Dirck Van Hove

    5.Danny De Backer

    6.Peter Vos

    7.Patrick Jacobs

    8.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    9.Geert Roose

    10.Dirk Verbestel

    24.Geert Braeckman (Kalken)

    31.Serge Meyvis (Burcht)

     

    Catg.D - 27 deelnemers

    1.Joseph Claessens (Brasschaat)

    2.Robert Downs

    3.Joseph Devits

    4.Johny Van Holen

    5.Patrick Van Renterghem

    6.Noel Burggrave

    7.onbekende renner

    8.Jozef Deneef

    9.Danny Polfliet

    10.Helmuth Tas

     

    Catg.E - 28 deelnemers

    +65 jaar
    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Roland Boulard

    3.Jose Demeyere

    4.Roger Hoof (St.Niklaas)

    5.Guido Cornet

    6.Roland Hellebaut

    7.Etienne Vandenhouwe

    8.Jos Vandermeulen

    9.Herman Van Den Borre

    10.Tara Gins

     

    +70 jaar
    1.Mathieu Mercken

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Gerard Devleeschauwer

    4.Robert Robijns

    5.Daniel Cornu

     

    Toeristen - 30 deelnemers

    1.Pieter Bauters (Kruishoutem)

    2.Christophe De Grom

    3.Tim McLaughlin

    4.Dieter Van Simaey

    5.Anthony Degryse

    6.Stephan Tytgadt

    7.Kristof Descheemaeker

    8.Boris Van Passel

    9.Francis Audenaeert

    10.Gunther De Vuyst

    13-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 13/04/2014 DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 109 km

    AANTAL DEELNEMERS: 77

    1-DAHL Herman KRISTIANSANDS-

    2-VANREYTEN Joachim EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 

    3-HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM- 

    4-CAPIOT Amaury LOTTO BELISOL U23- 

    5-MACKINON Sean- 

    6-VERWAEST Kevin VERANCLASSIC-DOLTCINI- 

    7-ESKELAND Per KRISTIANSANDS- 

    8-ECKMANN Robin- 

    9-LATHAM Christopher- 

    10-VANHOVE David ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    36-DE ROOS Robby D.C.R. CYCLING TEAM- 

     

    13/04/2014 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Juniores - 90 km

    AANTAL DEELNEMERS: 70

    1-BOUSSAER Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2-CORNETTE Ewout NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    3-RYCKAERT Thomas NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    4-VAN DE KLUNDERT Pim WILLEBRORD WIL VOORUIT- 

    5-DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW- 

    6-AKKERMANS Lars YOUNG CYCLING TEAM- 

    7-BOTHUYNE Jorden ISOREX CYCLING TEAM- 

    8-KOI Sverre Marelius STAVANGER SK- 

    9-DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW- 

    10-MOHR Johan STAVANGER SK- 

    14-DE CORTE Freek RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13/04/2014 BEERNEM (W) - Juniores - 77,5 km

    AANTAL DEELNEMERS: 70

    1-CLAUW John-ross ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2-BAYLIS Thomas HARIBO BEACON CT-

    3-PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4-BOSMANS Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5-VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6-DEJONGHE Simon KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7-BALFOUR Stuart SPOKES RACING TEAM-

    8-WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9-MATTOCK Jack BH SOLIDOR-

    10-LASSEEL Gianno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    33-DE WITTE Sven AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    40-DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44-THIBAUT Lennert WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/04/2014 KAPELLE OP DEN BOS (VB) - Juniores

    AANTAL DEELNEMERS: 86

    1-VERHAEGEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2-VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3-ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4-BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5-MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6-TEIRLINCK Jens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7-DE VISSCHER Stijn WSC HAND IN HAND BAAL-

    8-VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9-JORIS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10-PAASSCHENS Mathijs LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    20-LAUREYS Robin RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26-VAN OSSELAER Jonas RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30-BAEYENS Tom RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49-AERSSENS Kevin WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/04/2014 SCHULEN (HERK-DE-STAD) (LB) - Juniores - 81,2 km

    AANTAL DEELNEMERS: 59

    1-GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK-

    2-VERBIST Gilles VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3-BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4-LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK-

    5-DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6-JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7-DYCKHOFF Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8-VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9-VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK-

    10-SEL Ole Ingar -

     

    13/04/2014 TIELT (W) - Juniores - 87 km

    AANTAL DEELNEMERS: 48

    1-GARDNER Daniel SPEG PROJECT 51-

    2-DEBOOT Bruce VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3-COOREVITS Gilles WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4-STOCKMAN Abram KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5-SEGERS Dieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6-FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7-DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8-HEYTENS Maxim ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9-BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10-FEYS Laszlo AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    13/04/2014 HAALTERT (O) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 60 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    AANTAL DEELNEMERS: 26

    1-WATERREUS Kylie BALEN BC-

    2-JONGERIUS Claudia WILLEBRORD- 

    3-PIETERAERENS Dorien ISOREX CYCLING TEAM- 

    4-NOËL Jara KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    5-MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    6-CLAUS Marjon RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    7-SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    8-GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM- 

    9-DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM- 

    10-MARIEN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING- 

    18-STRUYF Lize RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    26-VAN GOETHEM Brenda RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

     

    DAMES JUNIORES

    AANTAL DEELNEMERS: 26

    1-VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2-TEIRLINCK Jana KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    3-VANDEWALLE Isabel ISOREX CYCLING TEAM- 

    4-DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    5-GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM- 

    6-DE POTTER France ISOREX CYCLING TEAM- 

    7-DE BOCK Ellen RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    8-DOCX Mieke ISOREX CYCLING TEAM- 

    9-VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.- 

    10-HERMANS Anka WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    25-ROTTIERS Maureen RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

     

    13/04/2014 DUFFEL (A) - Nieuwelingen – Topcompetitie - 80 km - 01h53min

    Aantal deelnemers:

    1-BONNE Bert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2-VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    3-DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    4-VAN SCHAEYBROEK Jonas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    5-THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    6-DE WEVER Merten CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK- 

    7-REYNDERS Jens CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK- 

    8-FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW- 

    9-WEEMAES Sasha WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    10-LORIES Quinten APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT- 

    23-APERS Ruben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    32-VAN HAUWERMEIREN Michiel WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    40-VERSCHAEVE Viktor WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    63-VAN MOER Brent WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    64-MILLIAU Vince W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    68-DE PESTEL Sander WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    82-BAERT Siebren RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    88-CLAUWAERT Jari WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    13-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 13/04/2014 HAALTERT (O) - Nieuwelingen - 66 km

    AANTAL DEELNEMERS: 82

    1-MOLLERUP Martin CK KRONBORG-

    2-VAN NUNEN Lukas WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    3-BRIJS Jasper WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    4-HAELTERMAN Glen NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    5-MOREELS Louis NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    6-LY Matthew LUX/SPECIALIZED BY CYNERGY- 

    7-VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- 

    8-JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    9-LONARDI Luca Ryberg TEAM CYCLING RINGSTED- 

    10-DE BROUWER Martijn WIELERTEAM WAASLAND- 

    11-HERREGODTS Rune WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    16-CORNU Maxime RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    22-ANTHUENIS Yenzy DARE2B WAASLAND MTB TEAM- 

    35-DECLEYRE Jens RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    37-VAN PETEGHEM Trifonius WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    38-VAN DE VOORDE Lennert WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    39-MOREELS Ruben RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    52-DE BOCK Stijn RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    57-VAN HOOSTE Timon RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

     

    13/04/2014 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 54 km

    AANTAL DEELNEMERS: 78

    1-BORRA Gilles ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2-DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH- 

    3-GRESSIER Maxime DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME- 

    4-MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE- 

    5-DEROO Lennart KSV DEERLIJK-GAVERZICHT- 

    6-VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS- 

    7-DUPON Arthur C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    8-CAVEY Vincent WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE- 

    9-VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH- 

    10-HUYGHE Gilles  ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW- 

    13/04/2014 HERZELE (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens (A+B+Meisjes)

    AANTAL DEELNEMERS: 25

    1-VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM-

    2-DEWEIRDT Siebe KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE- 

    3-SEGERS Ryan KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    4-VAN PARYS Jordy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    5-LECERF William Junior SECTION HENNUYERE- 

    6-BLEYENBERG Jado RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    19-VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    20-DE ROCKER Gemke WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    21-STORMS Imke WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    23-SERRON Lennert RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

     

    12 jaar Meisjes

    AANTAL DEELNEMERS: 5

    1-DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2-VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM- 

    3-VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES- 

    4-DE ROCKER Gemke WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    5-STORMS Imke WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    13 jaar Jongens (A+B+Meisjes)

    AANTAL DEELNEMERS: 42

    1-VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2-SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- 

    3-VAN HOUTE Sybren RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    4-BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM- 

    5-GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    15-SMET Marco WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    26-DE BEER Wannes RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

     

    13 jaar Meisjes

    AANTAL DEELNEMERS: 5

    1-VAN LANCKER Céline K.V.C. DEINZE VZW-

    2-MICHIELSEN-STEVENS Laura W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    3-KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- 

    4-VAN DE KERKHOVE Febe VA-CYCLING TEAM ZELE- 

     

    14 jaar Jongens (A+B+Meisjes)

    AANTAL DEELNEMERS: 53

    1-VAN DER POORTEN Matiz KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2-FORRET Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- 

    3-MINET Antoine SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE- 

    4-WALRAED Jesper ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW- 

    5-VANPARIJS Wouter LOTTO OLYMPIA TIENEN- 

    15-PAUWELS Maxim WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    21-NOENS Yarne WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    22-SLOCK Liam WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    35-WARRENS Anthony WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    42-SCHELFHOUT Gregory RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    45-VAN DE VELDE Tristan RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    46-APERS Indy WIELERTEAM WAASLAND- 

     

    14 jaar Meisjes

    AANTAL DEELNEMERS: 4

    1-DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2-MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT- 

    3-HENDRIKX Laura VD HAUWE CT - GENTSE VS- 

    13-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    12-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/04/2014

    vwf.JPG









    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    De Block Kris KOP 2013.png 

            Kris De Block

    Zaterdag 12 April – BUGGENHOUT (9255)

    A-reeks - 68km - 1h33
    1. Timmy WEECKERS
    2. Siegfried De Nauw
    3. Bert Van Der Trappen
    4. Rutger Poppe
    5. Gwylim Hanssens
    6. Robin Devleeschouwer
    7. Wim Beernaert
    8. Jeroen Verniers
    9. Glenn De Wolf (Zele)
    10. Kenneth Verhoeven

    C-reeks -68 km -1h35
    1. KRIS DE BLOCK (Mariekerke)
    2. Raf Van Den Bossche
    3. Andy de Backer
    4. Frank Vagenende
    5. Marc Tabourdon
    6. Mario Van Den Broeck
    7. Gunther Biesemans
    8. Kristof Reniers
    9. Andy Van Eesbeek
    10. Jimmy De Paepe

    D-reeks - 54,4km - 1h08
    1. Patrick JACOBS
    2. Herman Proost
    3. Jan De Mulder
    4. Patrick Van De Wouwer
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Lucien Van Den Brande
    7. Pascal Raes
    8. Bart De Winter
    9. Peter Vos
    10. John De Croock

    E-reeks -54,4 km
    1. Rene DE BRUCKER
    2. Frank Van Der Perre
    3. Frank Suys (Hingene)
    4. Martin Durant
    5. Freddy Vlerick
    6. Jan Van Den Brande
    7. Dirk Van Hove
    8. Hans Coignau
    9. Luc Kinnaer
    10. Benny D'Haese

    F-reeks - 47,6km -1h10
    1. Martin DURANT
    2. Johny Van Holen
    3. Jean Blommaert (Hamme)
    4. Hendrik Caethoven
    5. Eddy Van Den Abeele
    6. Hugo Lismont
    7. Willy Wouters
    8. Luc Witman
    9. Luc Van Mol
    10. Rudy Bloemmen

    G-reeks - 47,6km - 1h10
    1. Marc VERVONDEL
    2. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3. Hugo Tuypens
    4. Theo Coudyzer
    5. Roland Hellebaut en Guido Cornet en Felix Luyten en Jos Vandermeulen
    9. Willy Mous
    10. Kees Sebrechts

    12-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/04/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1ste Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Van Raemdonck Kevin KOP 2014.jpg
        Kevin Van Raemdonck

     
    Zaterdag 12 April - BASSEVELDE (9968)


    Catg.A - 59 deelnemers

    1.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken- Waas)

    2.Tim Vercauteren (Belsele)

    3.Nick De Landtsheer

    4.Glenn De Ridder (Stekene)

    5.Kristof De Zutter

    6.Stijn Verbeke (Sinaai)

    7.Kenny Tamsin

    8.Nico Verwee

    9.Kenny Maenhout

    10.Bobby Balk

    11.Tom Middelkamp (Verrebroek)

    17.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    18.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    25.Steven Goossens (Belsele)

    35.Steven Heirman (Hamme)

    38.Gino Van Broeck (Temse)

    43.Jeroen Van De Vijver (Eksaarde)

     

    Catg.B - 34 deelnemers

    1.Franky De Tremerie (Gent)

    2.Peter Neels (Kruibeke)

    3.Peter Mol

    4.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    5.Marc Cossyns

    6.Peter Flach (Zwijndrecht)

    7.Nico Savat

    8.Wim Braet

    9.Wim Rombaut (Stekene)

    10.Koen Van Laere (Beveren)

    12.Sven De Vlieger (Lochristi)

    16.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    18.Pascal Van De Velde (Lokeren)

     

    Catg.C - 47 deelnemers

    1.Patrick Cocquyt (Wachtebeke)

    2.Serge De Wever

    3.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4.Luc Vanhaecke

    5.Marc Goossens (Mariakerke)

    6.Marc Schepers

    7.Ronny Cosijn

    8.Marc Couckuyt

    9.Filip Van Damme

    10.Ko Harms

    22.Geert Braeckman (Kalken)

    29.Geert Smet (St.Niklaas)

    31.Serge Meyvis (Burcht)

    33.Luc Joos (Stekene)

    43.Dirk Bryssinckx (Melsele)

     

    Catg.D - 19 deelnemers

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Robert Downs

    4.Jozef De Naeghel

    5.Helmuth Tas

    6.Marc Steenberghe

    7.Tony Baudonck

    8.Karel Heirbaut (Belsele)

    9.Robert Maldrie

    10.Frans Van Coppenolle

    12.William Govaert (Waasmunster)

    19.Marc Van Overmeir (Beveren)

     

    Catg.E - 30 deelnemers

    +65 jaar
    1.Roland Boulard (Drongen)

    2.Roger Hoof (St.Niklaas)

    3.Leo Thyssen

    4.Julien Vyvey

    5.Roland Van Imschoot

    6.Willy Corthier

    7.Roland Pieters

    8.Marinus Lockefeir

    9.Michel Bousard

    10.Eric De Wilde

     

    +70 jaar
    1.Mathieu Mercken

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    4.Armand Mols

    5.Robert Robijns

    6.Daniel Cornu

    7.Gerrit Hairwassers

    8.Jose Devreese

    9.Michel Vandendaelen

    10.Francois Brouwers

     

    Toeristen - 101 deelnemers - Kampioenschap van Belgie

    1.Jurgen Diependaele (Zottegem)

    2.Bart De Neve

    3.Tommy Van De Gehuchte

    4.Kenny Valgaerts

    5.Kim Durwael

    6.Koen Germeys

    7.Christophe Beddegenoodts

    8.Jelle Andries

    9.onbekende renner

    10.Glenn Buyl

    13.Tom Brulez

    23.Bram Kesteleyn

    25.Dieter Vercauter

    26.Robby Van Raemdonck

    33.Peter Dierks

    35.Niels D'hondt

    39.Alain Calle

    40.Tom Van Raemdonck

    12-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 12/04/2014 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Men Elite UCI – Beloften – 165,7 km - 04h14'47"

    Aantal deelnemers:

    1-GROENEWEGEN Dylan CYCLINGTEAM DE RIJKE

    2-SKJERPING Kristoffer TEAM JOKER- 

    3-BENOOT Tiesj LOTTO BELISOL U23- 

    4-DOULL Owain AN POST - CHAIN REACTION- 

    5-TEUNISSEN Mike RABOBANK DEVELOPMENT TEAM- 

    6-SCHÖNBERGER Sebastian TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS- 

    7-KIRSCH Alex LEOPARD DEVELOPMENT TEAM- 

    8-KERKHOF Tim ETIXX- 

    9-DE TIER Floris EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 

    10-BYSTRØM Sven Erik TEAM OSTER HUS - RIDLEY- 


    12/04/2014 DUFFEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    AANTAL DEELNEMERS: 233

    1-BOTMAN Wim WV NOORD-HOLLAND-

    2-LINTEN Tom DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL- 

    3-DEKKER Sjors WEST FRISIA- 

    4-NAESEN Oliver CIBEL- 

    5-VAN DEN ENDE Milan RESTORE CYCLING- 

    6-DOMS Steven VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM- 

    7-DAHL Herman KRISTIANSANDS- 

    8-MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    9-THEUNISSEN Jordi  WIELERCLUB NOORD-LIMBURG- 

    10-VAN DER HOORN Taco WV DE JONGE RENNER- 

    17-COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    20-MERTENS Nick ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    25-DE BOEY Jonas SMARTPHOTO CYCLING TEAM- 

    36-VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL- 

    43-MARTENS Valentijn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    59-OERLEMANS Tom CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    60-VAN DER STOCK Dieter RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    64-ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    127-VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    128-CHRISTIAENS Sam WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    130-WIELANDT Sven DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN- 

    133-VAN HESE Stijn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    140-DE BOES Timmy LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 

    141-HEYNS Kristoff CIBEL- 

    145-VERHULST Tom WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    152-VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    155-DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    159-DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    166-SMET Jochem AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM- 

    168-SMET Gert D.C.R. CYCLING TEAM- 

    169-MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

     

    12/04/2014 WEVELGEM - WIJNBERG (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    AANTAL DEELNEMERS: 113

    1-ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2-MAENE Kevin CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-- 

    3-VERRAES Benjamin TO WIN JOSAN CT- 

    4-VANGHELUWE Robbe GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM- 

    5-HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH- 

    6-VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    7-BULTYNCK Isaak WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH- 

    8-POELMAN Laurens GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM- 

    9-VANNESTE Evert VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM- 

    10-STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT- 

    12-DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    51-PEIRSMAN Davy D.C.R. CYCLING TEAM- 

     

    12/04/2014 ASPELARE (O) - U23 - 113,7 km

    AANTAL DEELNEMERS: 115

    1-DONDERS Jelle KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2-DE ROOZE Niels TO WIN JOSAN CT- 

    3-BALLET Mathias FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT- 

    4-POLS Ruben LOTTO BELISOL U23- 

    5-DE TROCH Thomas VERANDAS WILLEMS

    6-GOVAERT Kenny DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM- 

    7-ANECA Ciske FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT- 

    8-VAN DEN DRIESSCHE Niels KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    9-DEZWARTE Tom ARROW CYCLING TEAM- 

    10-DUPONT Kevin KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK- 

    11-PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    15-COOMAN Gianni BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL- 

    16-SCHITTECATTE Niels CIBEL- 

    64-FABRI Hannes WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    78-VAN DE MERGEL Jelle RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    85-SMET Olivier RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    93-MAES Hannes WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

     

    12/04/2014 HOOGLEDE (W) - U23 - 117 km

    AANTAL DEELNEMERS: 64

    1-VANDENBOGAERDE Jens TEAM 3M

    2-YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT- 

    3-DECORTE Axel CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    4-PYFFEROEN Miel CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    5-DEFREYNE Cedric CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    6-VAN BETSBRUGGE Jonathan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT- 

    7-SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS

    8-BOUVRY Kenny BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL- 

    9-BAERT Jasper CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    10-MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL- 

     

    12/04/2014 BEERST (W) - Juniores

    AANTAL DEELNEMERS: 70

    1-DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2-DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM- 

    3-CASIER Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH- 

    4-PATTYN Jamie C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    5-BAYLIS Thomas MID DEVON CC- 

    6-DEJONGHE Simon KSV DEERLIJK-GAVERZICHT- 

    7-PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM- 

    8-DECEUNINCK Guillaume C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    9-VANGHELUWE Seppe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH- 

    10-VANDENBUSSCHE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT- 

    46-DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    51-DE WITTE Sven AVIA CRABBE CYCLING TEAM- 

    57-SYMOENS Bradley RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 12/04/2014 DUFFEL (A) - Juniores - 89 km

    AANTAL DEELNEMERS: 125

    1-JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM

    2-MOL Max YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE- 

    3-VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN- 

    4-CUYVERS Jurian YOUNG CYCLING TEAM VZW- 

    5-BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    6-BRISE Benjamin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY- 

    7-DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN- 

    8-VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM- 

    9-VERBIST Gilles VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH- 

    10-SPIERINGS Julian WILLEBRORD WIL VOORUIT- 

    30-VAN OSSELAER Jonas RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    55-VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    57-SMET Cédric RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    60-SMAGGHE Wouter RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    61-DILLEN Ruben WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    12/04/2014 ZWEVEZELE-DE HILLE (W) - Dames Juniores - 57 km

    AANTAL DEELNEMERS: 28

    1-VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2-DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    3-TEIRLINCK Jana KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    4-VANDEWALLE Isabel ISOREX CYCLING TEAM- 

    5-VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.- 

    6-BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    7-ALLAERT Ine CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS

    8-HERMANS Anka WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    9-DE PAEPE Fien WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10-DE JONG Tessa RSC DE ZUIDWESTHOEK- 

     

    12/04/2014 ZWEVEZELE-DE HILLE (W) - Dames Nieuwelingen - 45,6 km

    AANTAL DEELNEMERS: 27

    1-JONGERIUS Claudia WILLEBRORD-

    2-WATERREUS Kylie BALEN BC- 

    3-CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS- 

    4-HELLEMONS Daimy WILLEBRORD WIL VOORUIT- 

    5-GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING- 

    6-LOUCHAERT Justine ISOREX CYCLING TEAM- 

    7-MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    8-ROTMAN Lotte KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    9-VERBEECK Phaedra KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    10-VAN DE GUCHTE Quinty WVV WILLEBRORD- 

    21-VAN GOETHEM Brenda RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

     

    12/04/2014 DENDERHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 65 km

    AANTAL DEELNEMERS: 136

    1-MOLLERUP Martin CK KRONBORG-

    2-VAN HOUTE Gerben RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    3-DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    4-VAN HOOREBEKE Arno C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5-HAELTERMAN Glen NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    6-MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    7-DE KEUKELEIRE Frederic APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT- 

    8-DE TEMMERMAN Yonie ASFRA RACING TEAM- 

    9-MOREELS Louis NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    10-DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW- 

    12-BECK Cedric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    14-COPPIETERS Jeroen RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    20-GEERINCK Dries RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    32-DIELEMAN Stan TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW- 

    41-MILBOU Steff RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    42-CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    54-FRANSSENS Yannick WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    12-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/04/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 12/04 – MEER HOOGSTRATEN

    Categorie A
    1-De Henau Jan
    2-Leys Sam
    3-Rombouts Ward
    4-Bruylandts Dave
    5-Van Pelt Dave
    6-Delcroix Gert
    7-Fret Jens
    8-Verstraeten Sven
    9-Geudens Joris
    10-De Feyter Tom

    Categorie B
    1-Stijnen Klaas
    2-Rombouts Stijn
    3-Wijckmans Kristof
    4-Smits Christophe
    5-Wijckmans Pieter
    6-De Feyter Ken
    7-Meuris Gerry
    8-Helsen Tim
    9-De Knaep Kevin
    10-Adams Christophe

    Categorie C
    1-Bogaerts Patrick
    2-Verheyden Johan
    3-Pemen Johan
    4-Deykers Niky
    5-Aerts Peter
    6-Vernote Patrick
    7-Witvrouwen Kris
    8-Gouwkens Patrick
    9-Van Der Honing Jeroen
    10-Keim Luc
    12-Meir Wim

    Categorie D
    1-Verdonck Patrick
    2-Vangenechten Freddy
    3-Van Roy Luc
    4-Van Looy Wim
    5-Van Gansen Benny
    6-Van Der Mieren Daniel
    7-Wauters Philippe
    8-Vekemans Marc
    9-Claessens Joseph
    10-Haest Eddy

    Categorie E
    1-Verhagen Barend
    2-Baptist Francy
    3-Christiaenen Kees
    4-De Bakker Ludo
    5-Snels Luc
    6-Elst Natalie
    7-Wijnen Nico

    12-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    11-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 11/04/2014 HEIST OP DE BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 129

    1-TIETEMA Bas NOORT OOST-0

    2-VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    3-ECKMANN Robin CALIFORNIA CYCLING TEAM- 

    4-VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    5-BRACKMAN Jelle WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    6-VAN LOMMEL Cedric DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL- 

    7-DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL- 

    8-SCHOOLMEESTERS Atse VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM- 

    9-LATHAM Christopher- 

    10-GOELEVEN Jeroen COLBA SUPERANO HAM- 

    14-VANHOVE David ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    19-VAN GUYSE Jarno DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN- 

    22-COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    43-VAN CAMP Tim WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    45-VANSTAEN Roman KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    68-VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB - 

    85-VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    92-BAEYENS Gert AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM- 

    11-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    10-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 10/04/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    AANTAL DEELNEMERS: 130

    1-VAN COPPERNOLLE Francesco VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    2-VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM- 

    3-DECLERCQ Benjamin EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 

    4-VERRAES Benjamin TO WIN JOSAN CT- 

    5-DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    6-DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM- 

    7-PEIRSMAN Davy D.C.R. CYCLING TEAM- 

    8-SMISMANS Jef  VAN EYCK SPORT- 

    9-EEFTING Roy WV DE JONGE RENNERS- 

    10-HAAG Guillaume T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON- 

    27-DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    33-DE BOEY Jonas SMARTPHOTO CYCLING TEAM- 

    36-HERREBAUT Jeffrey INDIVIDUEEL- 

    42-DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    77-DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM- 

    79-MARTENS Valentijn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    82-FABRI Hannes WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    86-DE LANDTSHEER Steven WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    89-VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    92-SMET Jochem AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM- 

    93-VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL- 

    95-POELMAN Laurens GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM- 

    98-COUSSENS Ruben RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    10-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    09-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Matthias KOP 2014.jpg 

           Matthias Ongena 
     

    Woensdag 09/04/2014 - SCHELDEPRIJS (A) - Men Elite - 199,6 km - 04h33'53"
    Aantal deelnemers:

    1-KITTEL Marcel TEAM GIANT-SHIMANO

    2-FARRAR Tyler GARMIN SHARP- 

    3-VAN POPPEL Danny TREK FACTORY RACING- 

    4-PETACCHI Alessandro OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM

    5-BENNETT Sam TEAM NETAPP - ENDURA- 

    6-APPOLLONIO Davide AG2R LA MONDIALE- 

    7-NAPOLITANO Danilo WANTY - GROUPE GOBERT- 

    8-GUARDINI Andrea ASTANA PRO TEAM- 

    9-MARTINEZ Yannick TEAM EUROPCAR- 

    10-PELUCCHI Matteo IAM CYCLING- 

    17-ROBERT Frederique WANTY - GROUPE GOBERT- 

    19-VAN STAEYEN Michaël TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- 

    88-VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- 

    89-VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM- 

    124-STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-02’14"


    09/04/2014 BREDENE-DORP (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    AANTAL DEELNEMERS: 107

    1-WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2-ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    3-MAENE Kevin CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-- 

    4-NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE- 

    5-HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

    6-VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH- 

    7-GELDHOF David CYCLING TEAM ZUIDWEST- 

    8-LAMBRECHT Martijn CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-- 

    9-BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA- 

    10-DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM- 

    11-COOMAN Gianni BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL- 

    12-COOMAN Jerry BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL- 

    25-VERCAUTEREN Tim D.C.R. CYCLING TEAM- 

    72-DE LANDTSHEER Steven WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

     

    09/04/2014 HERNE (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    AANTAL DEELNEMERS: 200

    1-MATTHIAS ONGENA uit Zele CIBEL-

    2-POLAZZI Fabio TO WIN JOSAN CT- 

    3-BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT- 

    4-VAN DORSSELAER Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL- 

    5-ONGENA Thomas CIBEL- 

    6-HAVERALS Lars TO WIN JOSAN CT- 

    7-SUAREZ MARTINEZ Kevin TEAM DIFFERDANGE LUX- 

    8-DE ROOZE Niels TO WIN JOSAN CT- 

    9-DE BONDT Dries TO WIN JOSAN CT- 

    10-MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    11-GOOSSENS Kenny CIBEL- 

    14-NAESEN Lawrence VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM- 

    20-DOMS Steven VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM- 

    23-NAESEN Oliver CIBEL- 

    35-DE BOCK Stijn VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM- 

    38-DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    54-VAN GOETHEM Kevin DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN- 

    97-VAN DER STOCK Dieter RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM- 

    100-CALLEBAUT Kevin CIBEL- 

    105-VAN DEN BERGHE Anthony COLBA SUPERANO HAM- 

    117-PENNE Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

     

    09/04/2014 SCHOTEN (A) - Elite z.c./U23 - 110 km

    AANTAL DEELNEMERS: 236

    1-HUENDERS Mitchell WV NOORD HOLLAND-

    2-SCHOONBROODT Bob WC. MAASLANDSTER- ZUID LIMBURG- 

    3-OERLEMANS Tom CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS- 

    4-VAN ROY Stijn BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM- 

    5-CAPIOT Amaury LOTTO BELISOL U23- 

    6-VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL- 

    7-VAN STAEYEN Kevin VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM- 

    8-LINTEN Tom DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL- 

    9-RICHARDS Ian Peter DRC DE MOL- 

    10-RAADTGEVER Dennis ARROW CYCLING TEAM- 

    11-MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    13-ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    42-VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB - 

    48-GOUDKET Jeroen V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB - 

    59-VAN HESE Stijn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    70-SMET Gert D.C.R. CYCLING TEAM- 

    116-VERHULST Tom WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    118-VAN STEENBERGHEN Geoffrey ARROW CYCLING TEAM- 

    127-DZERVUS Darijus CIBEL- 

    129-SMET Jochem AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM- 

    130-DAS Jeroen LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 

    133-VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    138-VAN LOMMEL Cedric DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL- 

    153-DE BOES Timmy LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 

    154-SMET Guy CIBEL- 

    159-VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    162-VAN MEIRVENNE Eloy ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    163-DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB - 

    09-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 08/04/2014 MELKWEZER-LINTER (VB) - Tijdrit – Provinciale Kampioenschappen -  Alle categorieën
    Aantal deelnemers:

     

    08/04/2014 OOSTMALLE (VLIEGPLEIN) (A) - Tijdrit – Provinciale Kampioenschappen - Alle categorieën
    Aantal deelnemers:

     

    08/04/2014 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Tijdrit – Provinciale Kampioenschappen -  Alle categorieën
    Aantal deelnemers:

    08-04-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!