.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13 APRIL - 53 X 11 CLASSIC
    53 x 11 classic.jpg

    Bron: Tom De Beer
    www.53x11.be

    06-04-2014 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE BORNEM VAN ZONDAG 06/04/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE BORNEM VAN ZONDAG 06/04/2014     


    06/04/2014 BORNEM (HINGENE) (A) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 108

    1.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    3.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    4.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DIERICKX Matthias-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.SMET Guy-CIBEL-

    8.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    10.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    13.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    20.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    29.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    30.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    31.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    33.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    37.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    46.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    49.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    53.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    54.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    74.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    75.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    78.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6-4-2014-hingene 882.JPG
                     Winnaar Tom Vermeiren met de bloemen te Bornem.

    6-4-2014-hingene 818.JPG
                        Aankomst van Tom Vermeiren voor Kevin Callebaut.
    6-4-2014-hingene 815.JPG
    De spurt van de kopgroep van 7 renners met Tom Vermeiren voor Kevin Callebaut,
    Jarno Van Guyse en Stein van Couter. Guy Smet eindigde 7de.
    6-4-2014-hingene 361.JPG
                         Stijn De Bock probeert opnieuw in de aanval te gaan.
    6-4-2014-hingene 760.JPG
                                             Kevin Callebaut in 2de positie.
    6-4-2014-hingene 637.JPG
               Een lange ontsnapping met opnieuw Stijn De Bock van de partij.
    6-4-2014-hingene 618.JPG
    6-4-2014-hingene 302.JPG  
                                     Rechts in 4de positie Davy Peirsman.
    6-4-2014-hingene 172.JPG
                  In 2de stelling Guy Smet, rechts Mattias Nys uit Nieuwkerken.                                                
    6-4-2014-hingene 253.JPG
                                          Links Davy Peirsman uit Verrebroek.
    6-4-2014-hingene 369.JPG
                                                  Op kop Guy Smet uit Kruibeke.
    6-4-2014-hingene 405.JPG
                    Links vooraan Jerry Cooman en rechts Pieter Covents.
    6-4-2014-hingene 468.JPG
    6-4-2014-hingene 892.JPG
                                     Kevin Callebaut en Kenny Goossens.
    6-4-2014-hingene 003.JPG
                                            Davy Peirsman en Mattias Nys.
    6-4-2014-hingene 005.JPG
                                    Jonas De Boey en Kristof DHollander.
    6-4-2014-hingene 081.JPG
                                            Mike Castel en Elroy Schut.
    6-4-2014-hingene 121.JPG
                                      De start te Bornem met 108 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-04-2014 om 22:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/04/2014 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - World Tour - 259,1 km - 06h15'18"
    Aantal deelnemers:

    1.CANCELLARA Fabian -TREK FACTORY RACING

    2.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    3.VANMARCKE Sep -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    4.VANDENBERGH Stijn -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.KRISTOFF Alexander -TEAM KATUSHA-:00’08"

    6.TERPSTRA Niki -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-:00’18"

    7.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-:00’35"

    8.THOMAS Geraint -TEAM SKY-:00’37"

    9.LEUKEMANS Bjorn -WANTY - GROUPE GOBERT-:00’41"

    10.LANGEVELD Sebastian -GARMIN SHARP-:00’43"

    68.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    06/04/2014 BORNEM (HINGENE) (A) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 108

    1.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    3.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    4.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    5.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DIERICKX Matthias-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.SMET Guy-CIBEL-

    8.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    10.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    13.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    20.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    29.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    30.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    31.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    33.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    37.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    46.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    49.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    53.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    54.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    74.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    75.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    78.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

      

    06/04/2014 SINT TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 200

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.DANIELS Wouter -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    4.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    5.VAN DINGENEN Sander -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    8.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    9.HEYNS Nils-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    45.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    103.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-


    06/04/2014 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Women Elite World Cup UCI - 137,8 km - 03h47'50"
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DIJK Ellen -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    2.ARMITSTEAD Elizabeth -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-:01’01"

    3.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    4.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS-:01’03"

    5.VAN VLEUTEN Annemiek -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    6.VAN DER BREGGEN Anna -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    7.DE VOCHT Liesbet -LOTTO BELISOL LADIES-

    8.GUARNIER Megan -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    9.CROMWELL Tiffany -SPECIALIZED - LULULEMON-

    10.STEVENS Evelyn -SPECIALIZED - LULULEMON-

    32.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-:04’17"

    86.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-:09’57"

     

    06/04/2014 DILSEN (ROTEM) (LB) - Juniores - 72 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.HÄRTIG Jonas-VFR BÜTTGEN-

    3.VANGORP Gill-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.VAN BOUWEL Ruben-DCM CYCLING TEAM-

    9.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    32.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    06/04/2014 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (VB) - Juniores - 72,8 km

    Aantal deelnemers: 166

    1.SKOGSTAD Ole-GLAMDAL SK-

    2.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DANIELS Simon-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.FEYS Laszlo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.STOCKX Vital-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    41.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    52.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    122.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    123.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    133.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

     

    06/04/2014 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

     

    06/04/2014 ZOUTLEEUW-OSSENWEG (VB) - Nieuwelingen - 54,6 km

    Aantal deelnemers: 101

    1.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    5.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.LEYNEN Anton-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.SLEGERS Dries-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    76.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    06/04/2014 BOORTMEERBEEK (VB) - Aspiranten

    12 jarigen 2002

    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.VAN LAER Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.BOELS Senne-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.LAERMANS Tommy-DCM CYCLING TEAM-

     

    12 jarigen meisjes

    Aantal deelnemers: 5

    1.MICHOTTE Maëlle-SPRINTS.COM-

    2.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    3.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.BELMANS Fien -KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    5.VERBESTEL Jitse-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    13 jarigen 2001

    Aantal deelnemers: 48

    1.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FRETIN Milan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.MACHIELS Brent-HAGELAND CYCLING TEAM-

    23.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jarigen meisjes

    Aantal deelnemers: 5

    1.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.GIELKENS Esmee-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.FONTAINE Alyson-SPRINTS.COM-

    06-04-2014 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TRYPTIQUE DES MONTS ET CHATEAUX

    Tryptique des Monts et Chateaux

     

    Vrijdag 04/04/2014 – Etappe 1: Chateau d'Antoing - Quevaucamps - 177 Km – 04h04’27”

    Aantal deelnemers:
    1-LOOIJ André -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM NED

    2-BENOOT Tiesj-LOTTO-BELISOL U23 (BEL)

    3-GOOLAERTS Michael-VERANDAS WILLEMS-BEL

    4-BIEDERMANN Daniel-TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS-AUT

    5-YDENS Andrew-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6-MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-BEL

    7-KOZHATAYEV Bakhtiyarn-CONTINENTAL TEAM ASTANA-KAZ

    8-DEMOITIE Antoine-WALLONIE - BRUXELLES-BEL

    9-VAN LERBERGHE Bert-OMEGA PHARMA QUICK STEP-BEL

    10-COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-BEL

    14-DRUYTS Gerry-TEAM 3M-BEL

    25-VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-BEL

    69-PERSOON Joeri-C.T. BCV-WORKS-SOENENS (BEL)

    101-FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-BEL

     

    Zaterdag 05/04/2014 - Etappe 2A : Bernissart - Tijdrit - 10 Km

    Aantal deelnemers: 147

    1-DIBBEN Jonathan-GRANDE BRETAGNE (GBR)- in 4’17”09

    2-DOULL Owian-GRANDE BRETAGNE (GBR)

    3-JENSEN Kristian Haugaard-DEVELOPMENT GIANT-SHIMANO (SUE) – 00’04"

    4-KIRSCH Alex-LEOPARD DEVELOPMENT C.T. (LUX)- 00’07"

    5-LUCAS-FRANK Eamon-USA NATIONAL TEAM (USA)- 00’08"

    6-VAN LERBERGHE Bert-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK ST. (BEL)- 00’09"

    7-FRISON Frederik-LOTTO-BELISOL U23 (BEL)- 00’10"

    8-ZEPUNTKE Ruben-GERMAN NATIONAL TEAM (GER)- 00’10"

    9-TEUNISSEN Mike-RABOBANK DEVELOPMENT T. (NED)- 00’10"

    10-POLS Ruben-LOTTO-BELISOL U23 (BEL)- 00’10"

    28-VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS (BEL)- 00’21"

    46-FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M (BEL)- 00’31"

    52-DRUYTS Gerry-TEAM 3M (BEL)- 00’37"

    54-PERSOON Joeri-C.T. BCV-WORKS-SOENENS (BEL)- 00’38"

     

    Zaterdag 05/04/2014 - Etappe 2B : Chateau d'Estaimbourg-Mont de l'Enclus – 95,5 Km – 02h12’06”

    Aantal deelnemers: 147

    1-KONRAD Patrick-T. GOURMETFEIN SIMPLON WELS (AUT)

    2-BENOOT Tiesj-LOTTO-BELISOL U23 (BEL)

    3-DE WINTER Walt-VERANDAS WILLEMS (BEL)

    4-DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK ST. (BEL)

    5-LEEMANS Rob-LOTTO-BELISOL U23 (BEL)

    6-DRUYTS Gerry-TEAM 3M (BEL)

    7-EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES (BEL)

    8-DOULL Owian-GRANDE BRETAGNE (GBR)

    9-KOREVAAR Merijn-RABOBANK DEVELOPMENT T. (NED)

    10-LUDVIGSSON Fredrik-DEVELOPMENT GIANT-SHIMANO (SUE)

    42-FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M (BEL)- 00’13"

    63-PERSOON Joeri-C.T. BCV-WORKS-SOENENS (BEL)- 00’52"

    118-VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS (BEL)- 08’04"

    06-04-2014 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 06/04/2014
    Walsoorden 1.jpg Walsoorden.jpg
    Peter Neels.JPG

              Peter Neels

    Onder leiding van Kenny Janssens en Tom Middelkamp vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt aan de Kasteeldreef te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.

    Weer een zeer goede opkomst voor de vrije training op 'Den Dijk', 17 renners kwamen de benen testen wat het ronddraaien ten goede kwam. Vanaf de Tabaknatie te Verrebroek werd het ronddraaien ingang gezet met de tegenwind op kop en dat tot het keerpunt te Walsoorden. Daar we constant ronddraaiden met +/-12 renners kwam het gemiddelde aan het keerpunt uit op 41,3 km/h en dat in de volle tegenwind. Op de terugweg bleef de ketting gesmeerd ronddraaien en dat tot het vrije stuk te Doel, met terug een stevig stuk tegenwind tot het laatste rondpunt te Kallo bleven we met 11 renners over voor de finale. Het was Bart Rombouts met Alexander De Keersmaeker die aan de haal gingen op de Ketenislaan, iets later sloten Tom Middelkamp en Kenny Janssens aan. Maar door toedoen van Wim De Cleen kwam alles terug samen op 1 km van de meet. Tom Middelkamp probeerde in laatste instantie nog te demarreren maar het was Peter Flach die de spurt inzette en onmiddelijk werd gecounterd door Kenny Janssens die vol doortrok. Enkel Peter Neels kwam er nog over en als 3de eindigde Wim Ryckaert. De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 41,2 Km/h vanaf café Wit Huis. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee: Gerrit Van Der AA , Tom Middelkamp , Wim Ryckaert , Peter Neels , Bart Rombouts , Wim Kras , Bart Cant , Danny Peeters , Marc Van Overmeir , Wim De Cleen , Alexander De Keersmaeker , Frank Suys , Filip Weemaes , Peter Flach , Koen Van Laere , ? en Kenny Janssens.

    Kallo de Meet

    06-04-2014 om 15:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/04/2014

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E

    Proficiat aan VALERIE ROBERT met haar zege bij de Dames !!!

    Dullaert Werner KOP 2013.jpg  Valerie Robert KOP 2014.jpg 

           Werner Dullaert                Valerie Robert


    Zaterdag 5 april 2014 – BELLEM - LWU

    Categorie A:

    1.Davy BARBIER

    2.Dominique Feys

    3.Pedro Michels

    4.Bram Devoldere

    5.Pieterjan Roeygens

    6.Vic Duynslaeger

    7.Jonas Vandendaele

    8.Guillaume Strubbe

    9.Wesley De Rocker

    10.Mattijs Holvoet

    24.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

     

    Categorie B:

    1.Nico DE VRIENT

    2.Tom Saeys

    3.Jeffrey Vandendorpe

    4.Alain Mortier

    5.Kurt Heyman

    6.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    7.Koen De Paepe

    8.Filip Van Buynder

    9.Vincent Milleville

    10.Tom Brulez (Tielt)

    11.Dieter Vercauter (Assenede)

    25.Alain Calle (Evergem)

     

    Categorie C:

    1.Geert VAN SPEYBROECK

    2.Frank Suys (Hingene)

    3.Danny De Bruyne

    4.Kurt Victor

    5.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    6.Carlo Schollaert

    7.Hans Christiaens

    8.Pascal Verlez

    9.Peter Kerckaert

    10.Marnix Strubbe

     

    Categorie D:

    1.Freddy VLERICK

    2.Ruddy Stockman

    3.Rony De Vos

    4.Jozef De Naeghel

    5.Rudy Bloemen

    6.Marc Steenberghe

    7.Franky Holvoet

    8.Johan De Baets

     

    Categorie E:

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Eric De Wilde

    3.Willy Corthier

    4.Daniël Cornu

    5.Gilbert Minjau

     

    Categorie F:

    1.Kevin VAN LAETHEM

    2.Alex Gheysens

    3.Jente Bruning

    4.Mauro Cooman

    5.Robbe Platteeuw

     

    Categorie G:

    1.Johan DESCHEPPER

    2.Kevin De Spiegelaere

    3.David Inghels

    4.Mike Clicteur

    5.Nicolas Grymonprez

    6.Timothy Geldhof

    7.Christ Christiaens

    8.Michaël Ledeine

    9.Steve Maeyhaert

    10.Kenny Leyn

     

    Categorie Dames:

    1.VALERIE ROBERT (Vrasene)

    2.Terry Fremineur

    3.Naika Deneef

    4.Nancy Wittock (St.Niklaas)

    5.Evelyn Peiren

    6.Joyce Tack.

    06-04-2014 om 15:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 05/04/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 05/04/2014     

    05/04/2014 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 193

    1.OLIVER NAESEN uit Belare-CIBEL-

    2.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    4.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.DE JONCKHEERE Johan-CC VILLENEUVE ST GERMAIN-

    6.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    10.NISU Oskar-CC VILLNEUVE ST GERMAIN-

    11.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    25.ONGENA Thomas-CIBEL-

    30.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    32.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    38.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    46.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    51.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    52.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    55.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    60.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    62.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    63.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    64.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    68.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    73.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    74.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    77.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    82.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    85.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    88.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    89.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    95.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    98.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    103.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    110.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    111.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    113.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    117.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    126.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    130.NONNEMAN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5-4-2014-zele 887.JPG
       Winnaar Oliver Naesen met de bloemen te Zele meteen zege nummer drie.

    5-4-2014-zele 894.JPG
    Speaker Freddy Schollaert vraagt uitleg aan winnaar Oliver Naesen.
    Schepen van Sport Dirk De Mey en sponsor Achiel De Witte van Cibel luisteren aandachtig.
    5-4-2014-zele 749.JPG
         Aankomst van Oliver Naesen voor Jérôme De Kerf en Dennis Raadtgever.
    5-4-2014-zele 754.JPG
                             Johannes De Paepe uit Zele werd knap 6de.
    5-4-2014-zele 909.JPG  5-4-2014-zele 904.JPG
           Johannes De Paepe 1ste Zelenaar.                                                        Johannes De Paepe uit Zele.
    5-4-2014-zele 228.JPG
     In de eerste ronde meteen een aanval voor enkele ronden met Matthias Ongena (Zele),
    Oliver Naesen (Berlare), Stijn De Bock (Zele) en Sven Vercammen.
    5-4-2014-zele 568.JPG
                                           Vooraan Guy Van Broekhoven.
    5-4-2014-zele 422.JPG
                                            Links vooraan Steven Doms.
    5-4-2014-zele 312.JPG
    5-4-2014-zele 249.JPG
    5-4-2014-zele 257.JPG
    5-4-2014-zele 181.JPG
                             Na enkele minuten zijn dit de laatste vertrekkers.
    5-4-2014-zele 122.JPG
    5-4-2014-zele 155.JPG
                              Rechts vooraan Mattias Nys uit Nieuwkerken.
    5-4-2014-zele 165.JPG
    5-4-2014-zele 114.JPG                       
                             De start te Zele met maar liefst 193 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-04-2014 om 13:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!!

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 1°Seizoenzege bij de Nieuwelingen !!!
    13-02 Naesen Oliver.jpg     Weemaes Sasha BK 2013 1.jpg

             Oliver Naesen                      Sasha Weemaes


    Zaterdag 05/04/2014 ANZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 251

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    4.HOOG Gustan-CK BURE-

    5.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    8.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    9.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    10.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    12.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    39.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    67.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    05/04/2014 OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 189

    1.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    2.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    3.DEGUELLE Christopher-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    4.GOELEVEN Jeroen-COLBA SUPERANO HAM-

    5.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    7.SLEEUWAGEN Robin-COLBA SUPERANO HAM-

    8.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    11.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    17.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    27.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    29.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    30.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    43.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    89.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    103.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    114.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    122.FABRI Hannes-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    125.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    137.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    05/04/2014 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 193

    1.OLIVER NAESEN uit Belare-CIBEL-

    2.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    4.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.DE JONCKHEERE Johan-CC VILLENEUVE ST GERMAIN-

    6.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    10.NISU Oskar-CC VILLNEUVE ST GERMAIN-

    11.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    25.ONGENA Thomas-CIBEL-

    30.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    32.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    38.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    46.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    51.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    52.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    55.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    60.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    62.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    63.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    64.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    68.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    73.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    74.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    77.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    82.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    85.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    88.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    89.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    95.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    98.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    103.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    110.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    111.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    113.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    117.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    126.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    130.NONNEMAN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    05/04/2014 BEVEREN-WAAS (O) - Nieuwelingen - 59,4 km

    Aantal deelnemers: 114

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.BRINKMAN Herman-RWC AHOY-

    9.SERNEELS Dieter-DCM CYCLING TEAM-

    10.MARIS Elias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    24.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    05/04/2014 BUGGENHOUT (O) - Nieuwelingen – 60 km

    Aantal deelnemers: 138

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    6.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    19.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    06-04-2014 om 13:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    05/04/2014 TESTTIJDRIT OPOETEREN (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen

    1.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- in 23'18"48

    2.CASTRIQUE Alana -CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-:00'03"09

    3.ROTMAN Lotte -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00'04"01

    4.SELOSSE Noa -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:00'05"00

    5.BEX Nathalie -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-:00'10"87

    6.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00'42"37

    7.PIETERAERENS Dorien -ISOREX CYCLING TEAM-:01'19"38

    8.GOESSENS Brenda -ISOREX CYCLING TEAM-:01'31"57

    9.NOËL Jara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01'33"13

    10.MARIEN Lynn -FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-:01'50"75

     

    Dames Juniores

    1.PALM Eva Maria -TOPSPORT VLAANDEREN- in 21'43"00

    2.DRUYTS Lenny -TOPSPORT VLAANDEREN-:00'14"38

    3.VANDENBULCKE Jesse -VZW LOTTO-LADIESCYCLING-:00'32"52

    4.VANDENBROUCKE Saartje -TOPSPORT VLAANDEREN-:00'48"15

    5.ZEGERS Kato -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01'17"00

    6.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01'17"94

    7.DELBAERE Fien -ISOREX CYCLING TEAM-:01'18"35

    8.DEPUERS Lynn -ISOREX CYCLING TEAM-:01'37"52

    9.TEIRLINCK Jana -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:01'43"14

    10.DE PAUW Ina -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:01'57"59

     

    Nieuwelingen

    1.DOUHARD Tom -LOTTO-VC ARDENNES- in 20'24"31

    2.BEKAERT Yentl -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:00'13"53

    3.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00'13"91

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00'28"23

    5.REYNDERS Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:00'29"75

    6.GERITS Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00'36"60

    7.DE PELSMAEKER Sam -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00'46"59

    8.DE VRIENDT Niels -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:00'50"57

    9.VANDROMME Alessandro -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00'50"58

    10.VERCAMST Wesley -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00'50"58

    12.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:01'01"76

     

    Juniores

    1.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF- in 38'50"01

    2.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:00'25"15

    3.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00'30"66

    4.WARLOP Jordi -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:01'09"59

    5.BOUSSAER Bryan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01'17"51

    6.DELERUE Pieterjan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01'35"97

    7.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01'38"07

    8.LOENDERS Glenn -SPORT EN MOEDIG GENK-:01'41"36

    9.DUPONT Thibaut -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01'43"14

    10.VERWILST Aaron -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:01'48"63

    32.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:03'26"26

    45.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:06'23"17

     

    Dames Elite

    1.DUYCK Ann-sophie -AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM- in 34'05"16

    2.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-:06:11"69

    3.BECKERS Isabelle -LOTTO BELISOL LADIES-:06:14"43

    4.DE CROOCK Stephanie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-:06:44"81

    5.VEKEMANS Anisha -LOTTO BELISOL LADIES-:06:52"37

    6.VAN DEN HAUTE Steffy -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-:07:35"54

    7.LODEWYKS Steffi -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:08:-01"86

    8.ROGGEMAN Inge -KOGA LADIES TEAM-:08:05"00

    9.LEEMAN Mieke -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-:08:12"34

    10.LIESENS Karolien -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-:10:09"74

     

    U23

    1.VANDENBOGAERDE Jens -TEAM 3M- in 38'35"52

    2.LUYCKX Brent -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00'02"80

    3.DE GENDT Aime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00'03"01

    4.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-:00'23"19

    5.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-:00'25"72

    6.VIAENE Jonas -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-:00'33"05

    7.VAN HOOYDONCK Nathan -BISSELL DEVELOPMENT TEAM-:00'49"43

    8.RUYTERS Brecht -LOTTO BELISOL U23-:01'01"81

    9.VAN GOMPEL Mathias -LOTTO BELISOL U23-:01'01"10

    10.VAN ROOY Kenneth -LOTTO BELISOL U23-:01'06"63

     

    Elite

    1.CAMPENAERTS Victor -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- in 38'18"10

    06-04-2014 om 13:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    05/04/2014 HAMME (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens (2002) - A

    Aantal deelnemers: 30

    1.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DECLERCK Jelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.DEWACHTER Lucas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.DHONDT Dante-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.VAN KERCKHOVE Quinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.VAN ACKER Jonathan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    22.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12 jaar jongens (2002) - B

    Aantal deelnemers: 29

    1.SEGERS Ryan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.TEERLINCK Alexander-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.GHEYSENS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DE BRAEKELEER Juul-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.MAES Alec-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 jaar meisjes (2002)

    Aantal deelnemers: 3

    1.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens (2001) - A

    Aantal deelnemers: 50

    1.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.LELEU Audric-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    3.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.VERDOODT Kwint-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    21.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    41.DE BLIECK Melvin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.STORMS Imke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens (2001) - B

    Aantal deelnemers: 41

    1.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.STRUYF Robbe-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.BAELE Lennert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    40.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar meisjes 2001)

    Aantal deelnemers: 9

    1.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN LANCKER Céline-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.VROMANNE Justine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VERSLYPE Solene-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

     

    14 jaar jongens (2000) - A

    Aantal deelnemers: 59

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.WERNIMONT Nicolas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.CHRISTIAENS Régis-SECTION LIEGEOISE-

    5.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    16.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

    38.SLOCK Liam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar jongens (2000) - B

    Aantal deelnemers: 50

    1.DANIELS Lars-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.GADENNE Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN DE PAAR Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN MULDERS Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    20.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.VERCAUTEREN Anthony-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.GEENS Pedro-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar meisjes (2000)

    Aantal deelnemers: 10

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.SLEGERS Reine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    06-04-2014 om 13:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/04/2014

    OVWF.jpgwaod_3.jpg

    Zaterdag 05 April – EDEWALLE – KORTEMARK (8610) – OVWF/WAOD

    CAT A - 109 deelnemers

    1-Gryson  Kristof   

    2-Vercauteren Tim (Belsele)

    3-Mestdag  Jurgen 

    4-Vanoost  Kim

    5-Delodder  Sebastian

    6-Segers  Thomas

    7-Vandekerkhove Enzo

    8-Kuipers  Nico   

    9-Deberdt  Xavier 

    10-Vanneste Christopper   

     

    CAT B - 59 deelnemers

    1-Roose  Geert 

    2-Deloof Jean Pierre 

    3-Hoornaert  Glenn 

    4-Desmytere  Mario

    5-Vanmassenhove  Peter

    6-Vanclooster  Filip

    7-Huyghe  Peter

    8-Ampoorter  Dirk

    9-Vanholsbeke  Benny

    10-Couchez  Didier (St.Amandsberg)

      

    CAT C - 37 deelnemers

    1-Deleersnijder  Florent  

    2-Demeyere  Jose 

    3-Mercken  Matheu

    4-Heyndrickx  John (Nieuwkerken)

    5-Vanhove  Hilaire

    6-Ligneel  Joel 

    7-Pyra  Frans

    8-Dubois  Rudy 

    9-Megeus  Luc

    10-Cocquyt  Luc

    06-04-2014 om 13:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/04/2014

    vwf.JPG









    Zaterdag 5 April  - APPELS (9200)


    A-reeks -74,8 km - 1h34
    1.Steven TUYTSCHAEVER
    2.Senne Steegmans
    3.Gwylim Hanssens
    4.Jarno Verhofstadt
    5.Nick Mertens (Grembergen)
    6.Marcin Sitarski
    7.Glenn De Wolf (Zele)
    8.Carrera Coppens
    9.Kevin De Smet
    10.Bjorn Lison

    C-reeks - 74,8 km -1h38
    1.Nico SAVAT
    2.Thierry Lampe
    3.Andy De Backer
    4.Kristof Reniers
    5.Marc Tabourdon
    6.Frank Vagenende
    7.Andy Van Eesbeek
    8.Wim Braet
    9.Bruno Bruyere
    10.Peter Aerts

    D-reeks -61,2 km - 1h28
    1.Herman PROOST
    2.Filip Lievens
    3.Franky De Tremerie
    4.John De Croock
    5.Patrick Jacobs
    6.Jan De Mulder
    7.Dirk Verbinnen
    8.Arie De Moor
    9.Wim Van Looy
    10.Etienne Claus (Waasmunster)

    E-reeks - 61,2 km -1h30
    1.Patrick COCQUYT
    2.Jan Van Den Brande
    3.Danny De Backer
    4.Dirk Van Hove
    5.Joost Pieters
    6.Gerrit Vermassen
    7.Luc Van Roy
    8.Frank Van Der Perre
    9.Dirk De Pauw (Beveren)
    10.Joseph Devits

    F-reeks - 54,4 km - 1h20
    1.Patrick VAN RENTERGHEM
    2.Walter Marijnissen
    3.Wim De Waal
    4.Johny Van Holen
    5.Marcel Poelmans
    6.Roger Schouppe
    7.Jean Blommaert (Hamme)
    8.Eddy Van Den Abeele
    9.Ronny Koek
    10.Luc Van Mol

    G-reeks -47,8km -1h15
    1.Marc VERVONDEL
    2.Roland Boulard
    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4.Jos Vandermeulen
    5.Roger Hoof (St.Niklaas)
    6.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    7.Ad Montforts
    8.Karel Heirbaut (Belsele)
    9.Willy Mous
    10.Julien Vyvey

    06-04-2014 om 13:38 geschreven door kenny


    05-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NU ZONDAG VRIJE TRAINING OP DEN DIJK !!!
    Walsoorden 1.jpg Walsoorden.jpg
    NU ZONDAG VRIJE TRAINING OP DEN DIJK !!!


    IEDEREEN IS WELKOM !!!

    VERTREK OM 09H00 AAN HET RONDPUNT EINDE KASTEELDREEF TE BEVEREN !!!

    Totale afstand 80 km en met de extra lus via Haasdonk naar Melsele goed voor 105 km.


    Kallo de Meet

    05-04-2014 om 10:17 geschreven door kenny


    03-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 03/04/2014 VDK-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite – Rit 4 - 14,75 km - Tijdrit

    Aantal deelnemers:

    1.BODNAR Maciej -CANNONDALE- in 17’51

    2.BARTA Jan -TEAM NETAPP - ENDURA-

    3.BOUCHER David -FDJ.fr-

    4.DURBRIDGE Luke -ORICA GreenEDGE-

    5.VAN KEIRSBULCK Guillaume -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.KITTEL Marcel -TEAM GIANT-SHIMANO-

    7.KOREN Kristijan -CANNONDALE-

    8.LE BON Johan -FDJ.fr-

    9.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    10.RUIJGH Rob -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    51.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    76.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    90.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    03/04/2014 VDK-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite – Rit 3 - 109,7 km - 02h22'20"

    Aantal deelnemers:

    1.MODOLO Sacha -LAMPRE-MERIDA

    2.GUARDINI Andrea -ASTANA PRO TEAM-

    3.VAN HUMMEL Kenny Robert -ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA-

    4.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.MATZKA Ralf -TEAM NETAPP - ENDURA-

    6.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.RUFFONI Nicola -BARDIANI CSF-

    8.KRISTOFF Alexander -TEAM KATUSHA-

    9.CHICCHI Francesco -YELLOW FLUO-

    10.REGUIGUI Youcef -MTN - QHUBEKA-

    11.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-

    59.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    99.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    Eindstand

    1.-Guillaume Van Keirsbulck-in 11u38'16"

    2.-Luke Durbridge (Aus)-op 7"

    3.-Gert Steegmans-8"

    4.-Niki Terpstra-15"

    5.-Marcel Kittel (Dui)-21"

    6.-Vincent Jérôme (Fra)-25"

    7.-Mauro Finetto (Ita)-27"

    8.-Alexander Kristoff (Noo)-32"

    9.-Rob Ruijgh (Ned)-33"

    10.-Aleksandr Porsev (Rus)-33"

    03-04-2014 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.START TOUR DU TOGO OP MAANDAG 14/04/2014

    TOGO.jpg
    Tour du Togo 2014

     

    Maandag 14-04-2014 - 1e etappe - Lomé (Centrale) - Atakpamé (Centrale) - 160 km

    Dinsdag 15-04-2014 - 2e etappe - Blitta - Kara (Kara) - 155 km

    Woensdag 16-04-2014 - 3e etappe - Niamtougou - Bassar - 85 km

    Donderdag 17-04-2014 - 4e etappe - Bassar - Tchamba - 90 km

    Vrijdag 18-04-2014 - 5e etappe - Tchamba - Sotouboua - 90 km

    Zaterdag 19-04-2014 - 6e etappe - Notsé (Centrale) - Kpalimé (Plateaux) - 70 km

    Zondag 20-04-2014 - 7e etappe - Assahoun (Tsevie) - Lomé (Centrale) - 100 km
    Togo 1.jpg

    Belgische ploeg bestaat uit Guy Smet (Kruibeke), Mathieu Baert (Otegem), Stijn Breye (Wevelgem), Pieter Covents (Stekene), Steven Mannens (Stekene) en Bart Rombouts (Kallo).

    03-04-2014 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/04/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Erik Vermeulen en Dave Van Roeyen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 44 POLDERRENNERS voor de 1ste zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig lenteweer en meteen de wind in de rug naar het keerpunt in Terneuzen, we draaiden daar met een gemiddelde van 37,2 km/h. Op de tegenwind zorgde kopman Guy Smet dat het tempo egaal bleef en dat iedereen goed kon volgen.
    De afstand bedroeg 100 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 120 km, het gemiddelde was goed voor 35,5 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Kris Smet , Glenn Rotty , Kristoff Heyns , Dirk Cleys , Kevin Wullaert , Steven Van Houte , Sam Christiaens , Adrien Maes , Jurgen Maes , Thieu Heirbaut , Dave Van Roeyen , Leo Mares , Jos Vermeulen , Eric Vermeulen , Nancy Wittock , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Marc De Smet , Dr.Frank De Winter , Cornelis Van Der Haeven , Pieter Covents , Eugéne Bosman , Dirk Bryssinckx , Franky De Witte , Davy Marin , Michel Van Osselaer , Dirk De Pauw , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Tom Van Raemdonck , Valerie Robert , Daan De Bock , Dirk Heyrman , Giovanni Van Drom , ???????? en Kenny Janssens.

    03-04-2014 om 00:31 geschreven door kenny


    02-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 02/04/2014 VDK-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite – Rit 2 - 214 km - 04h28'15"

    Aantal deelnemers:

    1.MODOLO Sacha -LAMPRE-MERIDA

    2.DEMARE Arnaud -FDJ.fr-

    3.KRISTOFF Alexander -TEAM KATUSHA-

    4.TLEUBAYEV Ruslan -ASTANA PRO TEAM-

    5.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-

    6.COLLI Daniele -YELLOW FLUO-

    7.BAZZANA Alessandro -UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM-

    8.KITTEL Marcel -TEAM GIANT-SHIMANO-

    9.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.CANOLA Marco -BARDIANI CSF-

    35.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- op 03’17"

    61.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    68.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    112.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT- op >05’00"

    02-04-2014 om 22:39 geschreven door kenny


    01-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/04/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 01/04/2014 VDK-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite – Rit 1 - 201,4 km - 04h29'39"

    Aantal deelnemers:

    1.SAGAN Peter -CANNONDALE

    2.GATTO Oscar -CANNONDALE-

    3.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.STEEGMANS Gert -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.DE VREESE Laurens -WANTY - GROUPE GOBERT-

    6.FINETTO Mauro -YELLOW FLUO-

    7.JEROME Vincent -TEAM EUROPCAR-

    8.TERPSTRA Niki -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    9.BAUGNIES Jérôme -WANTY - GROUPE GOBERT-

    10.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    22.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT- op 19"

    25.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    61.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    01-04-2014 om 19:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 12/04/2014 - MTB CROSS-COUNTRY ELIMINATOR TE KLUISBERGEN
    TREK KMC 01-04.jpg

    Bron: De Staebel Liliane
    Voorzitter commissie MTB-TRIAL  O-VL


    01-04-2014 om 16:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/03/2014

    FCWB Banner 2013.png
    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2014.jpg 

            Kristof Wielfaert

     

    Zondag 30/03 – LIMES – Elite z.c./U23/Amateurs & Masters

     

    Elite z.c./U23/Amateurs & Masters A – 49 deelnemers – 78 km – 01h58’53

    1 KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren

    2 DE DECKER Eric

    3 WOLKOWICZ Romain op 7"

    4 LEPRETRE Anthony (Fra) op 35"

    5 GERARD Michaël

    6 GILLARDIN Quentin

    7 DEJANA Michaël

    8 STEVELER Florian

    9 JACOB Frédéric

    10 STEVENS Thierry op 01'55"
    Kristof Wielfaert 30-03-2014 2.JPG

    Kristof Wielfaert 30-03-2014 1.JPG
     

    Masters B & C – 29 deelnemers – 78 km – 02h01’23

    1 SIMON Régis (Fra)

    2 MICOLINO Manuel (Lux)

    3 LEROY Serge

    4 SIMON Jeff (Lux)

    5 WALLIG Jos (Lux) op 4"

    6 SCHALK Gérard (Lux)

    7 EMILI Fabio (Lux)

    8 MEZZAPESA Enzo (Lux)

    9 WOLMERING Yves (Lux)

    10 ZIRNHELD Olivier (Lux)

    01-04-2014 om 09:39 geschreven door kenny


    31-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 29 MEI - KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT VOOR WIELERTOERISTEN EN RECREANTEN

    Beste toeristen-renner, De Goddaertvrienden – Zwijndrecht, nodigen U uit voor onze wielerwedstrijd

     

    Donderdag 29 mei 2014 te 16u00

    1é wedstrijd

    4é Kampioenschap van Zwijndrecht voor wielertoeristen.


    Voorbehouden aan Toeristen - inwoners van Zwijndrecht, leden van Zwijndrechtse clubs, werknemers van Zwijndrechtse bedrijven  en uitgenodigde oud-Zwijndrechtenaren.

    Maximaal 60 deelnemers. Bij onvoldoende inschrijvingen worden een aantal Wase Toeristen uitgenodigd

    Deze wedstrijd is voorbehouden aan renners – toeristen die koersen of gekoerst hebben bij eender welke competitie. Eventuele discussie hieromtrent zal beslist worden door de inrichter

     

    - Afstand: 1u00.

    - Volledig afgesloten parkoers.

    Aangezien er een voorafgaande koers voor junioren wordt betwist, is het verboden het parkoers, met de fiets, te betreden om te verkennen of te trainen

    - Renners toegelaten vanaf 17 jaar.

    - Koersfiets en helm verplicht. Alle vormen van opzetstuur zijn verboden.

    - Trofee aan de winnaar (17 tot 44 jaar) en aan de winnaar + 45 jaar.

    - Deze winnaars zijn dan ook de kampioen van Zwijndrecht ook al is hij geen inwoner van onze gemeente.

    - Trofeeën aan de 2é en 3é van iedere reeks.

    - Voor deze wedstrijd werden vele premies geschonken. Deze premies worden betwist en verdeeld onder alle deelnemers. V.b. premie voor 2é of 3é of 4é groepje

    - Bij lek rijden of pech en na aanmelden bij de aankomstleiders, krijgt de pechvogel 2 ronden compensatie om de fiets te herstellen. Hij herneemt zijn positie in de koers, op de plaats, waar hij zich bevond op het moment van de pech. Dit wordt toegelaten tot op 5 ronden van het einde.

     

    - De deelnemers van + 45 jaar krijgen een rugnummer vanaf nr.60

     

    - Alle renners zijn persoonlijk verzekerd tegen lichamelijke ongevallen en voor burgerlijke aansprakelijkheid tegenover derden.

    - Indien nodig worden de gedubbelde renners uit koersgenomen. Beslissing aan de koersleiders van dienst.

     

    Voorinschrijving verplicht bij via mail aan: Gilbert.de.paepe@telenet.be

    Naam, voornaam, adres, geboortedatum, telefoonnummer en mailadres.Eventueel Zwijndrechtse Club waarbij U bent aangesloten. Naam van Uw Zwijndrechtse werkgever

     

    Indien de inschrijving wordt aanvaard, krijgt U bevestiging en rugnummer.

    Uiterste datum van inschrijven: 25 mei 2014

     -aanmelden met bevestiging van inschrijving en vertrek: Café Machuit

    Dorp – West 9  vanaf 14u30.

    iedere deelnemer betaald 11€ voor verzekering tegen lichamelijke ongevallen + garantie rugnummer

    - Prijsuitdeling: Café Machuit Dorp – West 9. – Aantal prijzen (30) € 150

    - Lokaal voor eventuele dopingcontrole: Sportcomplex Sporthall Zwijndrecht.

     

    Met sportieve groeten

    Goddaertvrienden Zwijndrecht

     

     

     

     

    Beste recreant-renner, De Goddaertvrienden – Zwijndrecht, nodigen U uit voor onze wielerwedstrijd

     

    Donderdag 29 mei 2014 te 17u30

    2é wedstrijd

    1é Kampioenschap van Zwijndrecht voor wielerrecreanten.


    Voorbehouden aan inwoners van Zwijndrecht, leden van Zwijndrechtse clubs, werknemers van Zwijndrechtse bedrijven en uitgenodigde oud-Zwijndrechtenaren.

    Deze wedstrijd is voorbehouden aan recreanten. D.w.z. renners die niet koersen of nooit gekoerst hebben in eender welke competitie. Eventuele discussie hieromtrent zal beslist worden door de inrichter

     

    Maximaal 60 deelnemers.

    - Afstand: 1u00.

    - Volledig afgesloten parkoers.

    Aangezien er een voorafgaande koers voor toeristen - inwoners wordt betwist, is het verboden het parkoers, met de fiets, te betreden om te verkennen of te trainen

    - Renners toegelaten vanaf 17 jaar.

    - Koersfiets en helm verplicht. Alle vormen van opzetstuur zijn verboden.

    - Trofee aan de winnaar, de 2é en de 3é.

    - Deze winnaar is dan ook de kampioen van Zwijndrecht ook al is hij geen inwoner van onze gemeente.

    - Voor deze wedstrijd werden vele premies geschonken. Deze premies worden betwist en verdeeld onder alle deelnemers. V.b. premie voor 2é of 3é of 4é groepje

    - Bij lek rijden of pech en na aanmelden bij de aankomstleiders, krijgt de pechvogel 2 ronden compensatie om de fiets te herstellen. Hij herneemt zijn positie in de koers, op de plaats, waar hij zich bevond op het moment van de pech. Dit wordt toegelaten tot op 5 ronden van het einde.

    - Alle renners zijn persoonlijk verzekerd tegen lichamelijke ongevallen en voor burgerlijke aansprakelijkheid tegenover derden.

    - Indien nodig worden de gedubbelde renners uit koersgenomen. Beslissing aan de koersleiders van dienst.

     

    Voorinschrijving verplicht bij via mail aan: Gilbert.de.paepe@telenet.be

    Naam, voornaam, adres, geboortedatum, telefoonnummer en mailadres.Eventueel Zwijndrechtse Club waarbij U bent aangesloten. Naam van Uw Zwijndrechtse werkgever

     

    Indien de inschrijving wordt aanvaard, krijgt U bevestiging en rugnummer.

    Uiterste datum van inschrijven: 25 mei 2014

    -aanmelden met bevestiging van inschrijving en vertrek: Café Machuit

    Dorp – West 9  vanaf 14u30.

    iedere deelnemer betaald 11€ voor verzekering tegen lichamelijke ongevallen + garantie rugnummer

    - Prijsuitdeling: Café Machuit Dorp – West 9. – Aantal prijzen (30) € 150

    - Lokaal voor eventuele dopingcontrole: Sportcomplex Sporthall Zwijndrecht.

     



    Bron: Goddaertvrienden Zwijndrecht

    31-03-2014 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/03/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 30/03 – KAMPENHOUT

    Categorie A - 75 km
    1--Van Nuffelen Sam
    2--Vennincx Dave
    3--Delcroix Ben
    4--Leys Sam
    5--Verstraeten Sven
    6--Dierckx Geert
    7--Van Rooy Matthias
    8--Jacobs Dieter
    9--De Feyter Tom
    10--Janssens Bas

    Categorie B - 75 km
    1--Vanden Wyngaerd Bart
    2--Adams Christophe
    3--Stijnen Klaas
    4--Meuris Gerry
    5--Verheyden Joris
    6--Behiels Peter
    7--De Feyter Ken
    8--Bocken Peter
    9--Van Uffel Wim
    10--Berghmans Bart

    Categorie C - 55 km
    1--Heremans Koen
    2--Bogaerts Patric
    3--De Proost Gert
    4--Hakir Bernard
    5--Pauwels Vital
    6--Van Der Auwera Benny
    7--Verschueren Ivan
    8--Dockx Peter
    9--De Proost Jim
    10--Witvrouwen Kris

    Categorie D - 55 km
    1--Van Looy Wim
    2--Wauters Philippe
    3--Vos Peter
    4--Proost Herman
    5--Van Der Mieren Daniel
    6--Van Hove Dirk
    7--Goolaerts Dirk
    8--Van De Perre Frank
    9--Haest Eddy
    10--Van Linden Hugo

    Categorie E - 55 km
    1--Baptist Francy
    2--Vervondel Marc
    3--Thienpont Walter
    4--Janssen Roger

    31-03-2014 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE WAARSCHOOT VAN ZONDAG 30/03/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE WAARSCHOOT VAN ZONDAG 30/03/2014     


    30/03/2014 WAARSCHOOT (O) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers: 208

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.EEFTING Roy-WV JONGE RENNERS-

    4.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.VAN DEN DRIESSCHE Niels -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.DEBRUYN Jimmy-ARROW CYCLING TEAM-

    8.ELZING Adrik-MORGAN BLUE-

    9.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    10.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    16.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    20.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.DE TROYER Kenneth-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.DE KOKER Mario-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    59.JANS Noah -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    60.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    62.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    67.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    102.HERREBAUT Jeffrey-INDIVIDUEEL-

    103.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    106.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    113.FABRI Hannes-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    121.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    126.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    127.KOS Christian-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    128.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    130.SMET Guy-CIBEL-

    142.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    143.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    148.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    151.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    152.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    158.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    159.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    161.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    163.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    167.PERSOON Pieter-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    168.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
    30-3-2014-waarschoot 1190.JPG
           Winnaar Oliver Naesen met de bloemen en Gaspard Van Peteghem.

    30-3-2014-waarschoot 1167.JPG  
               Winnaar Oliver Naesen met sponsor Achiel De Witte van Cibel.
    30-3-2014-waarschoot 1062.JPG
                Aankomst van Oliver Naesen die meteen zijn 2de zege boekt.
    30-3-2014-waarschoot 1068.JPG
                               Davy De Scheemaeker werd 2de te Waarschoot.
    30-3-2014-waarschoot 1076.JPG
                                                  De spurt van het peloton.
    30-3-2014-waarschoot 502.JPG
                                        Rechts vooraan Gianni Cooman.
    30-3-2014-waarschoot 1046.JPG
                                                 Vooraan Kristoff Heyns.
    30-3-2014-waarschoot 499.JPG
    30-3-2014-waarschoot 939.JPG
    30-3-2014-waarschoot 892.JPG
    30-3-2014-waarschoot 660.JPG
                                              Kevin Callebaut vooraan.
    30-3-2014-waarschoot 422.JPG
    30-3-2014-waarschoot 437.JPG
                                                   Vooraan Steven Doms.
    30-3-2014-waarschoot 484.JPG
    30-3-2014-waarschoot 1030.JPG
    30-3-2014-waarschoot 615.JPG
                         De start te Waarschoot met maar liefst 208 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    31-03-2014 om 06:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE WAARSCHOOT VAN ZONDAG 30/03/2014

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE WAARSCHOOT VAN ZONDAG 30/03/2014     


    30/03/2014 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 101

    1.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    2.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    5.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    8.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-

    15.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.CLAUS Marjon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    44.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    76.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30-3-2014-waarschoot 333.JPG
                                     Winnaar Jens Bouts met de bloemen.                            
    30-3-2014-waarschoot 341.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Jens Bouts, Glen Haelterman en Yente De Clercq.

    30-3-2014-waarschoot 291.JPG
    De aankomst met winnaar Jens Bouts voor Glen Haelterman en Yente De Clercq.
    30-3-2014-waarschoot 088.JPG
    30-3-2014-waarschoot 082.JPG
    30-3-2014-waarschoot 051.JPG     
    30-3-2014-waarschoot 111.JPG
    30-3-2014-waarschoot 036.JPG
                              De start te Waarschoot met 101 Nieuwelingen.
    30-3-2014-waarschoot 323.JPG
          Ex-Prof Johan De Muynck die de wedstrijden organiseert te Waarschoot.






    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    31-03-2014 om 06:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!!

    13-02 Naesen Oliver.jpg 

             Oliver Naesen


    Zondag 30/03/2014 GENT-WEVELGEM (W) - World Tour - 05h34'43"
    Aantal deelnemers:
     
    1.DEGENKOLB John -TEAM GIANT-SHIMANO

    2.DEMARE Arnaud -FDJ.fr-

    3.SAGAN Peter -CANNONDALE-

    4.VANMARCKE Sep -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    5.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.TSATEVITCH Alexey -TEAM KATUSHA-

    8.HUTAROVICH Yauheni -AG2R LA MONDIALE-

    9.HUSHOVD Thor -BMC RACING TEAM-

    10.ROELANDTS Jurgen -LOTTO BELISOL-

    28.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    115.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE- op 04’28"

     

    30/03/2014 GENT-WEVELGEM (W) - Women Elite UCI - 03h02'57"
    Aantal deelnemers:

    1.HALL Lauren -USA NATIONAL TEAM

    2.ENSING Janneke -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-:00’01"

    3.KOEDOODER Vera -BIGLA CYCLING TEAM-

    4.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-:00’06"

    5.KNETEMANN Roxane -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    6.KOSTER Anouska -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    7.DE VOCHT Liesbet -LOTTO BELISOL LADIES-

    8.THOMAS Claire -VELOSPORT PASTA MONTEGRAPPA-

    9.WILD Kirsten -NEDERLAND NATIONAL TEAM-:01’42"

    10.KESSLER Nina -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    42.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    61.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    93.VERSCHELDEN Nathalie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:06’35"

     

    30/03/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 115,7 km

    Aantal deelnemers: 166

    1.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.MORIS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.PEETERS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    8.BRUS Marco-DE VOLHARDIN-

    9.KOOP Jos-DE WAARDERENNER-

    10.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    13.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    20.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    27.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    34.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    70.GOUDKET Jeroen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    90.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    103.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    30/03/2014 TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers: 213

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    3.DEGREVE Martijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.BERTUILLE Nicolas-VCA ST QUENTIN-

    5.PICOUX Maximilien-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    7.JANSSEN Yannick-MAASLANDSTER ZUID LIMBURG-

    8.SLABINCK Indiana-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.SCHIETGAT Pedro-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.CONSTANT Kenny-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    31.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    31.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    30/03/2014 WAARSCHOOT (O) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers: 208

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    3.EEFTING Roy-WV JONGE RENNERS-

    4.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Niels-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.VAN DEN DRIESSCHE Niels -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.DEBRUYN Jimmy-ARROW CYCLING TEAM-

    8.ELZING Adrik-MORGAN BLUE-

    9.VAN DYCK Wesley-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    10.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    16.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    20.DOMS Steven-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.DE TROYER Kenneth-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.DE KOKER Mario-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    59.JANS Noah -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    60.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    62.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    67.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    102.HERREBAUT Jeffrey-INDIVIDUEEL-

    103.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    106.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    113.FABRI Hannes-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    121.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    126.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    127.KOS Christian-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    128.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    130.SMET Guy-CIBEL-

    142.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    143.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    148.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    151.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    152.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    158.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    159.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    161.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    163.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    167.PERSOON Pieter-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    168.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    Zaterdag 29/03/2014 – AMAY – Elite m.c./z.c./U23 - 115 Kms - 02h36

    Aantal deelnemers: 155

    1-HONIG  REINIER-TVC TEMPO VELDHORVEN-

    2-VLIEGEN LOIC-BMC- 

    3-CARNEVALI Jean-ALBERT-VERANDAS WILLEMS- 

    4-CORDEEL SANDER-VASTGOEDSERVICE- 

    5-WALLAYS JENS-EFC OMEGA PHARMA- 

    6-STEVENS TIMOTHY-TERM 3M- op 6"

    7-FINDERS  DIRK-TO WIN JOSAN- 

    8-POLAZZI FABIO-TO WIN JOSAN- 

    9-DE WORTELAER Serge-VERANCLASSIC DOLTCINI- 

    10-DEBAENE MARTIJN-VL TECHNICS op 11"

    15-FRANCKAERT GREGORY-TEAM 3 M- op 02’06"

    37-VANDERMAST KEVIN-ANTWERP- op 03’56"

    48-VAN GUYSE JARNO-DEPLASCO- op 04’19"

    56-VANHOVE DAVID-ILLI-BIKES- op 04’39"

    31-03-2014 om 06:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 30/03/2014 TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (LB) - Juniores – Interclub -  117 km - 02h37min

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.DE DECKER Alfdan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.DELMOTTE Dennis -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.ARIMONT Charlie -YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.PRUVOOST Shayne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BOSH Thomas -TWC PIJNENBURG-

    8.PLOVIE Wiebren -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.VASTMANS Dries -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.VAN DER BEKEN Arno -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    18.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-

    26.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.LAUREYS Robin -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    92.ROELS Wannes -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    112.THIERENS Arne -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:02'48"

     

    30/03/2014 KNESSELARE (O) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers: 218

    1.HALVORSON Kristoffer-GLAMDAL SK-

    2.DANIELS Simon-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.SAJNOK Szymon--

    6.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    8.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    21.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    30/03/2014 WEVELGEM (W) - Juniores - 60 km
    Aantal deelnemers: 103

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.CORNELISSE Mitchell-UWTC DE VOLHARDING-

    3.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.BELEVICS Arturs-RRS/FANS-

    5.CARPENTIER Adrien-TEAM WASQUEHAL-

    6.VAN LOON Jordi-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.VANGHELUWE Seppe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.DEBUY Anthony-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    30/03/2014 AALST-SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen – Topcompetitie - 71 km - 01h44min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DE WATER Pieter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2.VAN ENDE Wouter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.NEVENS Tibo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    6.BONNE Bert -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VERCAMST Wesley -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.REYNDERS Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.TANGHE Lennert -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    25.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.GEERINCK Dries -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.CORNU Maxime -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.VAN HOUTE Gerben -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.BAERT Siebren -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    54.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    63.CLAUWAERT Jari -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    95.MILBOU Steff -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:03’10"

     

    30/03/2014 ADINKERKE (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VERSTRAETE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

     

    30/03/2014 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 101

    1.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    2.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    5.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    8.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-

    15.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.CLAUS Marjon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    44.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    76.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31-03-2014 om 06:27 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!