Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E !!!
Zaterdag 15 Maart - Beveren (9120)
Catg.A 105 deelnemers
1.Dave Venninckx
2.Mario Van Der Sichel
3.Sammy Bogaert (Essen)
4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
5.Tim Vercauteren (Belsele)
6.Kristof Gryson
7.Glenn De Ridder (Stekene)
8.Kim Van oost
9.Vincent Meyvis
10.Dimitri Mulder
11.Jelle Van De Mergel
12.Steven Goossens (Belsele)
15.Eloy Van Meirvenne (Beveren)
18.Tony Heirbaut (Stekene)
20.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
28.Michael Van De Casteele
31.Tom De Maesschalck
40.Jan Peirsman (Beveren)
41.Michiel De Rycke (Haasdonk)
Winnaar Catg.A Dave Venninckx.
Aankomst van winnaar Catg.A met Dave Venninckx.
Start van de Catg.A
Catg.B 64 deelnemers
1.Patric Bogaerts
2.Ruud Havermans
3.Tom De Beer (Hamme)
4.Wim Heyndrickx (Vrasene)
5.Ronny Van Der Vurst
6.Kristof Reniers (wedstrijd gestaakt wegens zware valpartij)
7.Patrick Vermote
8.Eric Vereecken
9.Peter Aerts
10.Johan Blancke
14.Koen Van Laere (Beveren)
16.Sven De Vlieger (Lochristi)
18.Giovanni Van Drom (Bazel)
20.Peter De Maere (Eksaarde)
22.Wim Rombaut (Stekene)
24.Lieven Van De Perre (De Klinge)
29.Alex Goossens (Vrasene)
30.Etienne Claus (Waasmunster)
33.Kris Van Severen (St.Niklaas)
39.Frank D'Hooge (Hamme)
Winnaar Catg.B Patric Bogaerts en winnaar Catg.C Patrick Verdonck.
Aankomst van de winnaar Catg.B met winnaar Patric Bogaerts voor Ruud Havermans
en Tom De Beer.
Start van de Catg.B
Catg.C 60 deelnemers
1.Patrick Verdonck
2.Geert Van Speybroeck
3.Marc Couckuyt
4.Didier Couchez (Sint-Amandsberg) op > 0200
5.Luc Van Roy
6.Freddy Vlerick
7.Kenny Janssens uit Melsele
8.Daniel Van Der Mieren
9.Eric Depouille op > 0215
10.Pascal Verlez
11.Dirk Mathys (Gentbrugge)
13.Ronny Vermeulen (De Klinge)
14.Frank Suys (Hingene)
15.Marc Goossens (Mariakerke)
18.Serge Meyvis (Burcht)
29.Jan Heyrman (Kruibeke)
30.Hugo Van Linden (Bornem)
31.Geert Bultynck (Beveren)
33.Geert Braeckman (Kalken)
38.Leo Mares (Beveren)
39.Freddy Van Camp (Stekene)
44.Dirk Bryssinckx (Melsele)
46.Lieven Bauwens (Zwijndrecht)
48.Rudi Coppens (Haasdonk)
Aankomst van de Catg.C met winnaar Patrick Verdonck voor Geert Van Speybroeck.
Aan de leiding van het peloton Kenny Janssens.
Start van de Catg.C
Catg.D 25 deelnemers
1.Patrick Van Renterghem
2.Francy Baptist
3.Helmuth Tas
4.Marijnissen Walter
5.Felix Luyten
6.Hendrik Caethoven (Zele)
7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
8.Jozef De Naeghel
9.Ludo De Bakker
10.Jan Snoeck
12.William Govaert (Waasmunster)
13.Frans Coppenolle (Lokeren)
18.Willy Wouters (Baasrode)
Aankomst van winnaar Catg.D met Patrick Van Renterghem.
Winnaar Catg.E +70 jaar Werner Dullaert en winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem.
Catg.E +65 jaar 16 deelnemers
1.Marc Vervondel
2.Jan Vervecken
3.Roland Boulard
4.Luc Snels
5.Theo Coudijzer
6.Jos Vandermeulen
7.Roland Van Imschoot
8.Adri Van Loon
9.Martien Van Hoogstraeten
10.Julien Vyvey
Winnaar Catg.E +65 jaar Marc Vervondel.
Aankomst van winnaar Catg.E +65 jaar met Marc Vervondel voor Jan Vervecken.
Catg.E +70jaar 7 deelnemers
1.WERNER DULLAERT (St.Gillis-Waas)
2.Mathieu Mercken
3.Gerrit Hairwassers
4.Daniel Cornu (Stekene)
5.Robert Robijns
6.Michel Vandendaelen
7.Clement De Smedt
Aankomst van winnaar Catg.E +70 jaar met Werner Dullaert voor Mathieu Mercken.
Toeristen 71 deelnemers
1.Tim McLaughlin
2.Tim Wauters
3.Tom Langens
4.Jelle Andries
5.Kris Smet (St.Niklaas)
6.Bart Van der Veken (St.Jansteen)
7.Jim Marien
8.Kurt Heyman
9.Jeroen Haest
10.Christophe De Grom
16.Bram Kesteleyn (Zele)
26.Dieter Vercauter (Assenede)
27.Stefan Franssens (Beveren)
34.Dieter De Craene (Moerbeke)
36.Robby Van Raemdonck (Stekene)
38.Maarten Van Raemdonck (Vrasene)
41.Mario Bolssens (De Klinge)
48.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)
Winnaar Toeristen Tim McLaughlin.
Aankomst winnaar Toeristen met Tim McLaughlin voor Tim Wauters.
Start van de Toeristen.
Foto's: Rita Thienpondt