.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    13-02 Ongena Thomas.jpg

            Thomas Ongena


    Zondag 09/03/2014 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – Rit 3  - 185,9 km - 04h21'05"

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM

    2.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-  :00’01"

    3.VAN POPPEL Danny -TREK FACTORY RACING-

    4.DILLIER Silvan -BMC RACING TEAM-

    5.HUTAROVICH Yauheni -AG2R LA MONDIALE-

    6.DEHAES Kenny -LOTTO BELISOL-

    7.KREDER Raymond -GARMIN SHARP-

    8.THWAITES Scott -TEAM NETAPP - ENDURA-

    9.MEZGEC Luka -TEAM GIANT-SHIMANO-

    10.VERMOTE Julien -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    25.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    35.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    48.DE GENDT Thomas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    52.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    69.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    121.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

     

    09/03/2014 BRUSSEL-ZEPPEREN (LB) - Interclub – Elite z.c./U23 - 150 km

    Aantal deelnemers: 197

    1.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK STEP-

    2.ALLEGAERT Matthias-SOENENS CT-

    3.ROELANDTS Rutger-VAN DER VUYST CYCLING TEAM-

    4.OERLEMANS Tom-SOENENS CT-

    5.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.CRAEGHS Maarten-LOTTO-BELISOL U23-

    7.VAN GESTEL Dries-LOTTO-BELISOL U23-

    8.PYFFEROEN Miel-SOENENS CT-

    9.VAN ROOY Kenneth-LOTTO-BELISOL U23-

    10.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    31.VERMANT Wim-KON.W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    89.VANDERMAST Kevin-VZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

      

    09/03/2014 ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 135 km

    Aantal deelnemers: 155

    1.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.COOLS Michaël-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.HEYTENS Kess-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.DEBAENE Martijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DECORTE Axel-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    8.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.MAES Alexander-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    22.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    25.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    68.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    09/03/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 116

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.NAESEN Oliver-CIBEL-

    3.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    5.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    7.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    11.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    22.VAN GUYSE Jarno-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    27.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    36.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    39.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

     

    09/03/2014 NEERLINTER-HEIDE (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 123

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.TIJSSEN Bart-WC. MAASLANDSTER- ZUID LIMBURG-

    3.STIJNS Wayne-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    4.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    5.SCHOONBROODT Bob-WC. MAASLANDSTER- ZUID LIMBURG-

    6.ERREN Pim-WC MIDDEN LIMBURG-

    7.GOELEVEN Jeroen-COLBA SUPERANO HAM-

    8.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.VOSS Arnaud-LC TETANGE-

    10.MERTENS Joran-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    74.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    87.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    09/03/2014 VOLLEZELE (VB) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.VLASSELAER Maarten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.POLS Thibaut-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.GIAUX Jérôme-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VAN DER SCHUEREN Kenny -HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.VANDENBERGH Wouter-ASFRA RACING TEAM-

    14.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    28.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    34.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    58.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    66.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    09/03/2014 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (VB) - Women Elite UCI - 126 km - 03h15'43"

    Aantal deelnemers:

    1.ARMITSTEAD Elizabeth -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    2.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    3.CORDON Audrey -HITEC PRODUCTS-  :00’04"

    4.DE JONG Thalita -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    5.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    6.VAN VLEUTEN Annemiek -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-

    7.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    8.SPRATT Amanda -ORICA - AIS-  :00’07"

    9.NIEWIADOMA Katarzyna -RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM-  :00’09"

    10.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS-

    23.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    79.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-  :06’12"

    09-03-2014 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/03/2014 TIENEN-ZEPPEREN (LB) - Juniores – Interclub - 90 km

    Aantal deelnemers:

    Aantal deelnemers: 152

    1.LEYSEN Senne-BALEN BC-

    2.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CT-

    3.PALM Martin-VERANDA WILLEMS-CC CHEVIGNY-

    4.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF-

    5.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CT-

    6.BOUCKAERT Thierry-VIKING WATERLAND-

    7.FEYS Laszlo-AVIA CRABBE CT-

    8.BEULLENS Cedric-BALEN BC-

    9.VASTMANS Dries -DAVO CT-

    10.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    45.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CT-

    84.JANSSENS Jarrid-BALEN BC-

     

    09/03/2014 DEKLIJTE HEUVELLAND (W) - Juniores - 74,8 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.GARDNER Daniel-SPEG PROJECT 51-

    4.CHAPMAN Ben-CORLEY CYCLES-

    5.VANGHELUWE Seppe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.VAN COPPENOLLE Lars-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.MOORS Oliver-PRESTIGE VELO CLUB-

    9.MATTOCK Jack-BH SOLIDOR-

    10.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    12.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    09/03/2014 ESSEN (A) - Juniores - 68,2 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.BOER Erik-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.DEKKER Kelvin-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.SPIERINGS Julian-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.KOOISTRA Marten-WV OTTO EBBENS-

    8.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    9.VAN BOUWEL Ruben-DCM CYCLING TEAM-

    10.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

     

    09/03/2014 MAZENZELE-OPWIJK (VB) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.SCHEEPERS Jeroen-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.SNYERS Jari-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.ROEBBEN Michiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE WINTER Jeroen-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    13.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    09/03/2014 ESSEN (A) - Nieuwelingen - 49,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VAN SINTMAARTENDIJK Daan-PRCDELTA-

    3.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DEKINDER Dieter-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.TULNER Rens-RWC AHOY-

    7.DE PEIJPER Cliff-DE ZUIDWESTHOEK-

    8.HOPPEZAK Vincent-RWC AHOY-

    9.KERKHOFS Bob-DE ZUIDWESTHOEK-

    10.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

     

    09/03/2014 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 56 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    8.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.VANOVERBERGHE Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    09/03/2014 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 49 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.TULETT Daniel-HARGROVES CYCLES RT-SPECIALIZED-

    3.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    09-03-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/03/2014 NIEUWRODE (VB) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.FAUCONNIER Florian-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.GAUSSIN Anthony-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    09/03/2014 OOIKE (O) - Nieuwelingen - 54,4 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    09/03/2014 TEMSE-VELLE (O) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.POLDERVAART Mario-CYCLING TEAM AVIA-

    2.DE BROUWER Jeffrey-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND-

    5.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.VAN ASSCHE Bert -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.VAN DOOSSELAERE Doowan-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.LAMBERTS Alec-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN HOYWEGHEN Bart-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/03/2014 ZEPPEREN (LB) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    4.LOBET Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GERINCKX Joni-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN ROOIJ Thijs-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.WARNIER Timo-WCL BERGKLIMMERS-

    9.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    09-03-2014 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/03/2014

    vwf.JPG









    Zondag 09 Maart – LIEDEKERKE (1770)


    A-reeks
    - 75,6km - 1h53
    1.Senne STEEGMANS
    2.Koen Van Geyt
    3.Bjorn Lison
    4.Kevin Van Den Cruijce
    5.Steven Tuytschaever
    6.Kevin Van De Keer
    7.Peter Van Damme
    8.Toon De Medts
    9.Gwylim Hanssens
    10.David Haegeman

    C-reeks - 75,6km - 1h52
    1.Andy DE BACKER
    2.Kris De Block (Mariekerke)
    3.Gaetan Debroux
    4.Peter Maes (Bornem)
    5.Andy Annedijck
    6.Michael Naessens
    7.Jimmy De Paepe
    8.Willem Van Der Heyden
    9.Steven Van Aken
    10.Danny Saelens

    D-reeks - 58,8km - 1h32
    1.Patrick JACOBS
    2.Pascal Raes
    3.Herman Proost
    4.Michael Heymans
    5.Johan De Bruyn
    6.Frank De Coninck
    7.Ronald Rents
    8.Jean Baeyens
    9.Peter Vos
    10.Lucien Van Den Brande

    E -reeks - 50,4km - 1h22
    1.Luc VAN ROY
    2.Rene De Brucker
    3.Jan Van Den Brande
    4.Dominique Turcksin
    5.Ronny Paridaens
    6.Dirk Van Hove
    7.Henri Hermans
    8.Wim De Coninck
    9.Christophe Davies
    10.Frank De Pelsmaker

    F-reeks - 50,4km - 1h21
    1.Martin DURANT
    2.Ronny Paridaens
    3.Patrick Van Renterghem
    4.Walter Marijnissen
    5.Jean Blommaert (Hamme)
    6.Luc Van Mol
    7.Roger Schouppe
    8.Patrick Convents
    9.Johny Van Holen
    10.Willy Wouters

    G-reeks - 42km - 1h12
    1.Luc SNELS
    2.Roland Boulard
    3.Jos Vandermeulen
    4.Theo Coudyzer
    5.Roland Hellebaut
    6.Albert Van Den Eede
    7.Guido Cornet
    8.William De Cremer
    9.Erik Van Der Steen
    10.Felix Luyten

    09-03-2014 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG
    Zaterdag - 08 maart - Bazel (9150)

     

    Catg.A - 59 deelnemers - 71 km

    1.Nico Verwee (Deinze)

    2.Kevin Van Der cruyssen

    3.Nick De Landtsheer

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    5.Glenn De Wolf (Zele)

    6.Dimitri Mulder

    7.Mario Van Der Sichel

    8.Tony Heirbaut (Belsele)

    9.Paul Rooseparck

    10.Kris Bolsens (Kruibeke)

    16.Steven Goossens (St.Niklaas)

    18.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    19.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    23.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    24.Michael Van De Casteele (Bazel)

    29.Jan Peirsman (Beveren)

    32.Gino Van Broeck (Stekene)
    08-03-2014 008 NICO VERWEE A & STEF DE BRUYNE T & stassen 8maart 022.jpg

    Winnaar cat A Nico Verwee, burgemeester van Kruibeke Jos Stassen,
    Luc Van Doorsselaer (WAOD) en Stef De Bruyne winnaar toeristen.

     

    Catg.B - 53 deelnemers - 58,5 km

    1.Patric Bogaerts (Overpelt)

    2.Ronny Van Der Vurst

    3.Kurt Pauwels

    4.Rita Aerts

    5.Jan Peeters

    6.Eric Vereecken

    7.Nico Savat

    8.Benny Van Buynder (Bornem)

    9.Philippe Wauters

    10.Peter Vermassen

    11.Wim Rombaut (Stekene)

    16.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    18.Andy Roskam (Lokeren)

    19.Alex Goossens (Vrasene)

    22.Koen Van Laere (Beveren)

    24.Sven De Vlieger (Lochristi)

    28.Pascal Van De Velde (Lokeren)

    32.Frank D'Hooge (Hamme)

    37.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    40.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    45.Kris Van Severen (St.Niklaas)
    08-03-2014 002 Patric Bogaetrts 800overpelt;8maart 005.jpg

                            Winnaar categorie B: Patric Bogaerts uit Overpelt.

     

    Catg.C - 60 deelnemers

    1.Arie De Moor (Gontrode - 58,5 km

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Frank Suys (Hingene)

    4.Dirck Van Hove

    5.Kenny Janssens uit Melsele

    6.Freddy Vangenechten

    7.Serge De Wever

    8.Herman Proost

    9.Patrick Jacobs

    10.Marc Goossens op 1 ronde=52 km

    14.Dirk Mathys

    26.Dirk Bryssinckx

    35.Serge Meyvis

    37.Dirk Vermincksel

    38.Steven Blommaert

    42.Valerie Robert

    08-03-2014 003 P BOGAERTS & ARIE DE MOOR B & C8maart 006.jpg
    vlnr: Organisator Ronny Van de Vijver, Patric Bogaerts, Luc Van Doorsselaer (WAOD)
    en Arie De Moor winnaar C’s.

     

    Catg.D - 29 deelnemers - 45,5 km

    1.Patrick Van Renterghem( Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Jonny Van Holen

    4.Helmuth Tas

    5.Marcel Poelmans

    6.Jozef De Naeghel

    7.Ludo De Bakker

    8.Jan Snoeck

    9.Louis Van Den Broeck

    10.Julien De Bock

    16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    19.William Govaert (Waasmunster)

    20.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

    28.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

     

    Catg +65 jaar - 23 deelnemers - 45,5 km

    1.Marc Vervondel

    2.Roland Boulard

    3.José Demeyere

    4.Jan Vervecken

    5.Jos Vandermeulen

    6.Roger Hoof (St.Niklaas)

    7.Luc Snels

    8.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    9.Teo Coudijzer

    10.Adri Van Loon

    16.Nancy Wittocck (St.niklaas)

     

    Catg +70 jaar - 10 deelnemers - 45,5 km

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Mathieu Mercken

    4.Daniel Cornu

    5.Gerard Devleeschauwer

    6.Gerrit Hairwassers

    7.Clement De Smedt

    8.José Devreese

    9.François Brouwers

    08-03-2014 001 800 WERNER DULLAERT caty E 8maart 001.jpg 

                                    Werner Dullaert winnaar categorie E.


    Toeristen - 74 deelnemers - 52 km

    1.Stef De Bruyn (Welle)

    2.Bram Van Herck

    3.Pascal Fiers

    4.Davy Barbier

    5.Bjorn Jozef

    6.Johan Van Hiel (Nieuwkerken)

    7.Jan De Henau

    8.Bram Markey

    9.Tom Langens

    10.Baert Vermeiren

    11.Bart Vanderveken (St.Jansteen)

    13.Kris Smet (St.Niklaas)

    15.Dieter Vercauter (Assenede)

    18.Kurt Heyrman (Beveren)

    20.Davy Reniers (Bazel)

    27.Bram Kasteleyn (Zele)

    29.Jan Heyrman (Kruibeke)

    31.Steven De Schoesitter (Hamme)

    35.Tommy Van Osselaer (St.Niklaas)

    39.Kenny Wullaert (St.Niklaas)

    40.Peter Diercks (Bornem)

    44.Tom Heirbaut (Vrasene)
    08-03-2014 005 KRIS SMET NAAR START 8maart 010.jpg

                                 Kris Smet van het DCR CT rijdt naar de start.
    08-03-2014 004 TERRAS HOOGZAAL 8maart 009.jpg

          Lekker op het terras in de maartzon op een onvergetelijk warme dag.

    08-03-2014 007 DE SFEER 8maart 016.jpg

                                   De sfeer op een zomerse dag in Maart.

    08-03-2014 006 WASE HULPDIENST 8maart 014.jpg
                                      De “Wase Hulpdienst” was paraat.



    Foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    09-03-2014 om 20:10 geschreven door kenny


    08-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 08/03/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE WETTEREN VAN ZATERDAG 08/03/2014     


    08/03/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 189

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.WEECKERS Timmy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    14.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    40.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    59.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    65.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    76.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    80.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    83.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    94.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    95.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    98.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    99.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    104.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    116.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    119.DHOLLANDER Mathias-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    121.COUSSENS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    125.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    128.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    131.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    132.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    141.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    8-3-204-wetteren 1046.JPG
                                    Winnaar Oliver Naesen uit Berlare.
    8-3-204-wetteren 1033.JPG     
                          Gelukwensen met de 1ste zege voor Oliver Naesen.
    8-3-204-wetteren 788.JPG
    De spurt voor de 1ste plaats met Oliver Naesen die het haalt voor Thomas Ongena.
    8-3-204-wetteren 598.JPG
    De 3 leiders die ontsnapt waren uit de kopgroep met Oliver Naesen, Thomas Ongena
    en Bart Verhasselt.
    8-3-204-wetteren 323.JPG
            Bart Van Speybroeck en Koen De Bosscher vooraan in de kopgroep.
    8-3-204-wetteren 268.JPG
                De kopgroep van 19 renners die niet meer werden bijgehaald.
    8-3-204-wetteren 412.JPG
                         Kevin Van Impe en Michiel Dieleman in de 2de groep.
    8-3-204-wetteren 081.JPG
                                     De Cibelploeg meteen in de aanval.
    8-3-204-wetteren 452.JPG
    8-3-204-wetteren 249.JPG
    8-3-204-wetteren 291.JPG
                                   Links vooraan Patrick Van Roosbroeck.
    8-3-204-wetteren 307.JPG
    8-3-204-wetteren 045.JPG
    8-3-204-wetteren 001.JPG
                                De start te Wetteren met 189 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-03-2014 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!!

    13-02 Naesen Oliver.jpg 

             Oliver Naesen


    Zaterdag 08/03/2014 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – Rit 2 - 182,9 km - 04h14'21"

    Aantal deelnemers:

    1.VAN POPPEL Danny -TREK FACTORY RACING

    2.NAPOLITANO Danilo -WANTY - GROUPE GOBERT-

    3.THWAITES Scott -TEAM NETAPP - ENDURA-

    4.HUTAROVICH Yauheni -AG2R LA MONDIALE-

    5.VAN GENECHTEN Jonas -LOTTO BELISOL-

    6.PLANCKAERT Baptiste -ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    7.VALLEE Boris -LOTTO BELISOL-

    8.DE NEGRI Pier Paolo -VINI FANTINI NIPPO-

    9.CHAINEL Steve -AG2R LA MONDIALE-

    10.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    65.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    72.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    76.DE GENDT Thomas -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    82.STEELS Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    107.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    134.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    160.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-


    08/03/2014 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.SHERLOCK Ryan-CTTOMAC-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VANDENBUSSCHE Tom-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.VANTHOURNOUT Brecht-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    8.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    16.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    47.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    08/03/2014 MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 97

    1.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.HONIG Reinier--

    3.STIJNS Wayne-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    4.CARNEVALI Jean-Albert-VERANDAS WILLEMS-

    5.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.MIESSEN Andreas-VSC EUREGIO-

    8.WYNANTS Nick-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.SIMONS Michael-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    17.VAN LOMMEL Cedric-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    23.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    55.VAN CAMP Tim-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    08/03/2014 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 189

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.ONGENA Thomas-CIBEL-

    3.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.WEECKERS Timmy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    14.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    34.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    36.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    40.HUYGHE Yenthell-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    59.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    65.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    76.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    80.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    83.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    94.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    95.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    98.VAN HESE Stijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    99.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-

    104.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    116.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    119.DHOLLANDER Mathias-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    121.COUSSENS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    125.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-ARROW CYCLING TEAM-

    128.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    131.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    132.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    141.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 ARENDONK (A) - Juniores - 70,2 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.DUNBAR Edward-KANTURK-

    4.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC AACHEN-

    5.VAN LEEUWEN Dennis-WESTLAND WIL VOORUIT-

    6.O BRIEN Dylan-KANTURK-

    7.THURAU Sven-VFR BÜTTGEN-

    8.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    9.CORNELISSE Mitchell-UWTC DE VOLHARDING-

    10.BUNING Jorn-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    28.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-03-2014 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 08/03/2014 HARELBEKE (W) - Juniores - 79 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    4.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.HAUTEKEETE Justin-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DERVEAUX Niels-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    7.BIEBAU Aaron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    9.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    32.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    6.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    8.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.LAMBERTIN Kevin-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.DE WILDE Jonathan-K.V.C. DEINZE VZW-

    13.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    48.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/03/2014 OUTRIJVE (W) - Juniores - 71 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.CHAPMAN Ben-CORLEY CYCLES-

    2.MOORS Oliver-PRESTIGE VELO CLUB-

    3.LEE Ethan-NFTO-

    4.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    6.MATTOCK Jack-BH SOLIDOR-

    7.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.THERAIN Quentin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.GARDNER Daniel-SPEG PROJECT 51-

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    13.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/03/2014 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - 48,6 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VAN DER HORST Dennis-WV NOORD WESTHOEK-

    4.LAGENDIJK Jesse-WV AVANTI-

    5.DE LENG Mathijs-WV AVANTI-

    6.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    7.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VREESWIJK Luca-RTC BUITENLUST-

    9.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.HAEST Kevin-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    08/03/2014 LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.PETERS Tom-AVIA-CRABBE WESTHOEK-

    2.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TULETT Daniel-HARGOUFS CYCLES-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    10.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    23.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    08/03/2014 WOUMEN ( DIKSMUIDE ) (W) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    5.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.RANSON Nourdine-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    22.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-03-2014 om 21:08 geschreven door kenny


    07-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 07/03/2014 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI – Proloog - 7 km

    Aantal deelnemers:

    1.Gert Joeäär (Est) in 7'53"

    2.Johan Le Bon (Fra) op 5"

    3.Kristof Vandewalle op 8"

    4.Stijn Devolder op 11"

    5.Silvan Dillier (Zwi) op 14"

    6.Jesse Sergent (NZe) op 15"

    7.Jan Ghyselinck op 16"

    8.Guillaume Van Keirsbulck

    9.Jan Barta (Tsj) op 17"

    10.Chad Haga (VS)

    11.Thomas De Gendt op 18"

    07-03-2014 om 18:13 geschreven door kenny


    05-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EZC/U23 TE GOOIK VAN WOENSDAG 05/03/2014

    FOTO'S EZC/U23 TE GOOIK VAN WOENSDAG 05/03/2014     


    05/03/2014- GOOIK (B) - Elite z.c./U23 – 117 km

    Aantal deelnemers: 158

    1.GUNST Davy-EFC-OMEGA PHARMA-

    2.TALLONEAU Gwennael-CC VILLENEUVE ST GERMAIN-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.ONGENA Thomas-CIBEL-

    7.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    8.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    10.DE GENDT Aime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    34.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    59.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    75.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    85.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    93.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    97.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    107.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    113.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    115.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    117.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    135.ONGENA Matthias-CIBEL-

    140.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
    5-3-2014-gooik 728.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Davy Gunst, Gwennael Talloneau en Oliver Naesen.
    5-3-2014-gooik 628.JPG     5-3-2014-gooik 753.JPG
               Aankomst van winnaar Davy Gunst.                                                         Davy Gunst
    5-3-2014-gooik 746.JPG
                                Oliver Naesen uit Berlare werd knap 3de.
    5-3-2014-gooik 217.JPG
                        Oliver Naesen probeert nogmaals een ontsnapping.
    5-3-2014-gooik 172.JPG
                               Matthias Ongena van het Cibel Team.
    5-3-2014-gooik 160.JPG
    5-3-2014-gooik 097.JPG
    5-3-2014-gooik 238.JPG
    5-3-2014-gooik 007.JPG
    5-3-2014-gooik 326.JPG
                                  Jürgen Roelandts en Jens Debusschere.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-03-2014 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/03/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 05/03/2014- LE SAMYN - Profs –  196 km – 04h36’20

    Aantal deelnemers:

    1.Maxime Vantomme

    2.Alexej Tsatevitsj (Rus)
    3.Nacer Bouhanni (Fra)
    4.Erwan Corbel (Fra)
    5.Kristian Sbaragli (Ita)

    6.Danilo Napolitano (Ita)
    7.Steve Chainel (Fra)
    8.Gerald Ciolek (Dui)
    9.Zico Waeytens
    10.Tom Dernies

    113.Thomas De Gendt op 2'43"

    05/03/2014- GOOIK (B) - Elite z.c./U23 – 117 km

    Aantal deelnemers: 158

    1.GUNST Davy-EFC-OMEGA PHARMA-

    2.TALLONEAU Gwennael-CC VILLENEUVE ST GERMAIN-

    3.NAESEN Oliver-CIBEL-

    4.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.ONGENA Thomas-CIBEL-

    7.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    8.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    10.DE GENDT Aime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    34.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    59.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    75.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    85.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    93.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    97.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    107.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    113.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    115.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    117.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    135.ONGENA Matthias-CIBEL-

    140.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    05/03/2014- LE SAMYN - Dames Elite – 111,6 km – 02h48’25”

    Aantal deelnemers:

    1.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    2.MOOLMAN-PASIO Ashleigh -HITEC PRODUCTS-

    3.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    4.VAN DIJK Eleonora -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    5.POLSPOEL Maaike -TEAM GIANT-SHIMANO-

    6.KINSELLA Maura -USA NATIONAL TEAM-

    7.PIETERS Amy -TEAM GIANT-SHIMANO-

    8.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS-

    9.FAHLIN Emilia -WIGGLE HONDA-

    10.KIESANOWSKI Joanne -TIBCO / TO THE TOP-

    15.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    40.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-   :00’10"

    88.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO- :02’30"

    90.VERSCHELDEN Nathalie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    05-03-2014 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 05/03/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Raf Van Nieuwenhove vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 46 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Prachtig zonnig weer en dus een grote opkomst voor de midweek groepstraining. De kopmannen zorgden voor een egaal tempo en halverwege kwamen Guy Smet met Dave Van Roeyen aan het commando en dat bleven ze tot Beveren. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 35 Km/h.

    Reden mee vandaag:
    Guy Smet , Jori Van Steenberghen , Glenn Rotty , Laurens Poelman , Glenn De Ridder , Kevin Wullaert , Jochem Smet , Sam Christiaens , Freddy De Blick , Jean Paul Van Oudenhoven , Peter Van Havere , Dave Van Roeyen , Leo Mares , Jos Vermeulen , Eric Vermeulen , Frank Van Geystelen , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Johan Van Hiel , Dr.Frank De Winter , Cornelis Van Der Haeven , Hugo Martens , Kurt Van Raemdonck , Eugéne Bosman , Dirk Bryssinckx , Franky De Witte , Geert Smet , Kurt Carpentier , Franky Wielandt , Ward Vermeiren , Patrick Van Vlierberghe , Michel Van Osselaer , Dirk De Pauw , Patrick Deyaert , Kenny Wullaert , Annemie , Glenn Van Hautekerke , Raf Van Nieuwenhove , Walter Meseure , Michiel De Rijcke , Davy Reyniers , Valerie Robert , ??? en Kenny Janssens.

    05-03-2014 om 20:17 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!