.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ARROW CYCLING TEAM 2014
                             PLOEGVOORSTELLING
                        ARROW CYCLING TEAM 2014
    21-2-2014-arrowteam 143.JPG
    21-2-2014-arrowteam 136.JPG

    21-2-2014-arrowteam 098.JPG               
    21-2-2014-arrowteam 064.jpg 21-2-2014-arrowteam 042.jpg 21-2-2014-arrowteam 045.jpg 21-2-2014-arrowteam 050.jpg
              Jordy Leenknecht                         Maarten Burm                           Sebastiaan Beens                     Tom Middelkamp
    21-2-2014-arrowteam 054.jpg 21-2-2014-arrowteam 056.jpg 21-2-2014-arrowteam 058.jpg 21-2-2014-arrowteam 060.jpg
                Mike Van Ryssel                Lawrence Vandermeersch                 Bart Verhasselt                             Isman Segers
    21-2-2014-arrowteam 062.jpg 21-2-2014-arrowteam 031.jpg 21-2-2014-arrowteam 032.jpg 21-2-2014-arrowteam 034.JPG
           Danny Nachtegael
                            Robin Verbestel                           Tom Dezwarte                            Hans Dekkers
    21-2-2014-arrowteam 036.jpg 21-2-2014-arrowteam 038.jpg 21-2-2014-arrowteam 040.jpg 21-2-2014-arrowteam 009.JPG
              Dennis Raadtgever
                         Jimmy De Bruyn                        Kevin Vleurinck                          Peter De Braal
    21-2-2014-arrowteam 014.JPG 21-2-2014-arrowteam 021.JPG 21-2-2014-arrowteam 023.JPG 21-2-2014-arrowteam 025.JPG
                 Stef Bryssinck                             Mike Castel                            Jory Degheldere                     Dante De Ruysscher
    21-2-2014-arrowteam 027.JPG 21-2-2014-arrowteam 029.JPG 
                    Elroy Schut                 Geoffrey Van Steenberghen




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-02-2014 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/02/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    13-02 Ongena Thomas.jpg
    Zondag 23/02/2014 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap – 91 km
    Elite m.z. / Elite z.c. / U23 / Amateurs & Masters :

    Aantal deelnemers: 109

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    6.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    7.ONGENA Matthias-CIBEL-

    8.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    9.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    10.ELPERS Elroy -BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    14.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    21.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

    22.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    24.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    26.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    49.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    51.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    23/02/2014 DENDERHOUTEM (O) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen - 37,7 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.LINDTHOUT Arne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.VAN GIJSEGEM Yarne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.PESSEMIER Tom-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.DE GROODT Jordy-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.DE JONCKHEER Ruben-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.RAMSDAM Arnor-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.MERTENS Ken-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.DESCHEPPER Ward-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.VAN LIPPEVELDE Sander-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Juniores + U23 - 75,4 km

    Aantal deelnemers: 18

    1.DE VILLE Jelle-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.FAUTE Robin-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.GOESSENS Dean-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.VAN IMPE Stef-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.VAN IMPE Gianni-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VAN DEN NEST Jeffrey-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.MEERPOEL Robbe-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.DE FRENNE Jonathan-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.NERINCKX Tim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    23/02/2014- INGELMUNSTER (W) - Clubkampioenschap

    Aantal deelnemers: 135

    1.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DEGREVE Martijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VANSPEYBROECK Tim-TEAM 3M-

    5.DE GENDT Aimé-EFC-OMEGA PHARMA-

    6.GUNST Davy-EFC-OMEGA PHARMA-

    7.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.DE MAN Jaap-TEAM 3M-

    10.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    28.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    46.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    47.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    65.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-


    23/02/2014- VOLLEZELE (B) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 34

    1.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.OFFERMANS Michiel-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    3.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.VAN TRICHT Stan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.VANDENBERGHE Maxim-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.VAN DE VELDE Guillaume-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

     

    Juniors

    Aantal deelnemers: 38

    1.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VAN HASSEL Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VAN STEENWINKEL Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.VAN DEN ABBEELE Stijn-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    9.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VANDERHEYDEN Jens -HAGELAND CYCLING TEAM-

     

    Elite en Beloften

    Aantal deelnemers: 80

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    3.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    4.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    6.MOMMAERS Ward-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.JANSSENS Roel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.TOOTH Niels-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.SMISMANS Jef -VAN EYCK SPORT-

    10.DONY Kevin-VAN EYCK SPORT-

    20.WIELFAERT Kristof-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    23-02-2014 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/02/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 23/02/2014- DEERLIJK (W) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 17

    1.RANSON Nourdine-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DE PAUW Ayrton-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.VANDENBROUCKE Bjarne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.BAILLIEVIER Kilian -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.DEJONGHE Roeland-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.LAVAERT Robrecht-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.VAN HAESEBROUCKE Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DERYCKERE Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 26

    1.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.POLFLIET Jan-baptist-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.BISSCHOP Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.BASTIAENS Ayco-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    Elite Z/C + Bel

    Aantal deelnemers: 40

    1.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.DESCAMPS Joris-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.RUTSAERT Jelle-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.VERSCHAEVE Lounes-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.BOUTTÉ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    Masters

    Aantal deelnemers: 2

    1.VERCOUILLIE Kristof-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.HUYGHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    Masters Cycling Team

    Aantal deelnemers: 7

    1.MICHELS Pedro-INDIVIDUEEL-

    2.FEYS Dominique-INDIVIDUEEL-

    3.FOLENS Thierry-INDIVIDUEEL-

    4.GRYMONPRE Steven-INDIVIDUEEL-

    5.BALCAEN Wesley-INDIVIDUEEL-

     

    23/02/2014- HEIST OP DEN BERG (A) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 31

    1.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VERELST Jef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.BYLOOS Jeff-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.MOLKENS Niels-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.TIMMERS Lars-TWC PIJNENBURG-

    9.DE VOS Lenn -DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.ONKELINX Wodan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 24

    1.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DOCKX Karel-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.VAN LAER Sven -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.LE BLON Jarne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Elite / U23 / Masters

    Aantal deelnemers: 56

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VERCAMMEN Sven-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.HOFMANS Laurence-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.BROSENS Werner-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.DOCKX Kristof-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.RAEYMAEKERS Mattias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    23/02/2014- MEULEBEKE (W) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 76

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.SEGAERT Loïc-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 80

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DONCK Lowie-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.COOREVITS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.SEGERS Dieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

     

    U23 / Elite z.c / Amat. / Mast.

    Aantal deelnemers: 113

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.MOL Wouter-HOORNSE REN EN TOERCLUB-

    3.MAERTENS Jelle-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    5.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    6.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

     

    23/02/2014- MOL HEIDEHUIZEN (A) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 26

    1.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DEN BERG Lars-KON. BALEN B.C.-

    4.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.MOL Wesley-KON. BALEN B.C.-

    10.LEYNEN Anton-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 17

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.GEENS Sander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DEMOLDER Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VANDECRUYS Jacques-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 13

    1.WATERREUS Kylie-KON. BALEN B.C.-

    2.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.HOEFKENS Erin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VERHOEVEN Suzanne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DE HOLLAN Manon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.SEMPELS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    23-02-2014 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/02/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 23/02/2014 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 44

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    4.VAN DER HAAR Lars-GIANT-SHIMANO DEV. TEAM-

    5.VAN IJZENDOORN Eddy-NATUBALANS-APEX-

    6.VANTHOURENHOUT Dieter-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    7.WALSLEBEN Philipp-BKCP POWER PLUS-

    8.AERNOUTS Bart-AA DRINK CYCLING TEAM-

    9.PEETERS Rob-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    10.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    36.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    23/02/2014 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´
    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.SWEECK Diether-KWADRO-STANNAH-

    5.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    6.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.ADAMS Jens-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.BOSMAN Gert-Jan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    9.HERMANS Quinten-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    21.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    23/02/2014 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames UCI- 40´
    Aantal deelnemers: 41

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.SELS Loes-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.WYMAN Helen--

    4.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    5.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HAVLIKOVA Pavla-YOUNG TELENET FIDEA-

    7.JOHANSSON Emma-ORICA GREENEDGE-

    8.KASTELIJN Yara-RTC BUITENLUST-

    9.HORMES Reza-MTB LICHT VERZET-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    17.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    21.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    23/02/2014 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers: 40

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.NIEUWENHUIS Joris-GIANT-

    5.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.JACOBS Johan-ARTA BUILDING-

    8.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    9.VERBRAKEN Jorn-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    10.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    31.VERMEIREN Gianni -CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    35.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    23/02/2014 OOSTMALLE (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers: 58

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    4.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    5.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.DEKKER Jens-ENERTHERM BKCP-

    7.PEMEN Diederik-DNCS/TOWEREYE CT-

    8.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    9.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    12.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    15.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    22.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23-02-2014 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 22/02/2014

    FOTO'S CROSS TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 22/02/2014                                      


    Zaterdag 22/02/2014 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 28

    1.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK CYCLING TEAM-

    5.AERNOUTS Jim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    6.ADAMS Joeri-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.PEETERS Rob-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    10.VAN COMPERNOLLE Kenneth-DNCS/TOWEREYE CT-

    18.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    19.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    22-2-2014-lebbeke 1538.JPG 

     Podium Profs met winnaar Sven Nys, Wout Van Aet en Sven Vanthourenhout.
    22-2-2014-lebbeke 1463.JPG 
         
                                       Aankomst van winnaar Sven Nys.
    22-2-2014-lebbeke 1568.JPG  

                                              Wout Van Aert werd knap 2de.
    22-2-2014-lebbeke 1226.JPG 22-2-2014-lebbeke 1078.JPG
             Matthias Van de Velde uit Hamme.                                                 Belofte Stef Claeys uit Wieze.
    22-2-2014-lebbeke 1055.JPG
                                     Start van de Profs, Elite z.c. en Beloften.

    22/02/2014 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.VAN ROOSBROECK Pieter-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.HOFMAN Stijn-TEAM 185-

    8.DERUYTER Stijn-TOMABEL CYCLING TEAM-

    9.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.VAN MALDERGHEM Bjarne-ASFRA RACING TEAM-

    22-2-2014-lebbeke 1032.JPG
    Podium Juniores met winnaar Pieter Van Roosbroeck, Han Devos en Jenko Bonne.

    22-2-2014-lebbeke 988.JPG                             
                             Aankomst van winnaar Pieter Van Roosbroeck.
    22-2-2014-lebbeke 852.JPG
                                            Mathias D'Haese uit Zele.    
    22-2-2014-lebbeke 778.JPG 
                                            Start van de Juniores te Lebbeke.          
    22-2-2014-lebbeke 1014.JPG
                                                  Podium Dames.
    22-2-2014-lebbeke 970.JPG
                                          Aankomst winnaar bij de Dames. 
                                        
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 17

    1.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    4.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    5.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    8.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    9.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22-2-2014-lebbeke 758.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Jappe Jaspers, Gianni Siebens en Alex Colman.
    22-2-2014-lebbeke 716.JPG
                                   Aankomst van de winnaar Jappe Jaspers.
    22-2-2014-lebbeke 572.JPG
                                           Niels Willaerts uit Waasmunster.
    22-2-2014-lebbeke 564.JPG
                                          Lauri Van Den Eede uit Moerzeke.
    22-2-2014-lebbeke 503.JPG
                                     Start van de Nieuwelingen te Lebbeke.
     

    22/02/2014 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: -
    Aantal deelnemers: 18

    1.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DE VIANE Korneel-INDIVIUEEL-

    3.NICK DAVID uit Beveren-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    4.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.PAESHUYSE Jef-INDIVIDUEEL-

    6.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    7.BOMERÉ Diego-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.SCHEPENS Nils-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.DE SCHOESITTER Steven-INDIVIDUEEL-

    10.OGER Vincent-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    22-2-2014-lebbeke 489.JPG
     Podium Amateurs met winnaar Jochen Heylens en de 2de Korneel De Viane.
    22-2-2014-lebbeke 468.JPG
                                    Aankomst van winnaar Jochen Heylens.
    22-2-2014-lebbeke 496.JPG
                                 Podium Masters A met winnaar Nick David.
    22-2-2014-lebbeke 498.JPG
                                 Nick David met vader Theo en de verzorger.
    22-2-2014-lebbeke 311.JPG
                                     Arno Verberckmoes en Timmy Maes.
     

    Masters B: - Aantal deelnemers: 14

    1.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    2.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.MIJNGHEER Erik-INDIVIDUEEL-

    5.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    6.VERSCHUEREN Francky-INDIVIDUEEL-

    7.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    8.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    9.DE WAELE Marnic-INDIVIDUEEL-

    10.SNOECK Marnik-INDIVIDUEEL-

    22-2-2014-lebbeke 284.JPG
    Podium Masters B met winnaar Guido Verhaegen, Edwin Raats en Dirk Mertens.
    22-2-2014-lebbeke 245.JPG
                                   Aankomst van de winnaar Guido Verhaegen.
    22-2-2014-lebbeke 192.JPG
                                             Marnik Snoeck uit Hamme.
    22-2-2014-lebbeke 013.JPG
                                                  Start van de Masters B.
     

    Masters C: - Aantal deelnemers: 21

    1.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VANDERAERDEN Johan-INDIVIDUEEL-

    4.MARYNISSEN Walter-INDIVIDUEEL-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.STANDAERT Daniel-INDIVIDUEEL-

    7.VERDEYEN Jos-INDIVIDUEEL-

    8.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-  
    22-2-2014-lebbeke 297.JPG
    Podium Masters C met winnaar Ludwig Gladines, Mark Verloo en Johan Vanderaerden.
    22-2-2014-lebbeke 258.JPG                                        
                                Aankomst van winnaar Ludwig Gladines.
    22-2-2014-lebbeke 014.JPG
                                                 Start van de Masters C.
     





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-02-2014 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/02/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters A !!!

    Nick 4.JPG
    Zaterdag 22/02/2014 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Sven Nys
    2.Wout Van Aert
    3.Sven Vanthourenhout
    4.Bart Aernouts
    5.Jim Aernouts
    6.Joeri Adams
    7.Rob Peeters
    8.Tom Meeusen
    9.Kevin Pauwels
    10.Kenneth Van Compernolle

     

    22/02/2014 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.VAN ROOSBROECK Pieter-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.HOFMAN Stijn-TEAM 185-

    8.DERUYTER Stijn-TOMABEL CYCLING TEAM-

    9.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.VAN MALDERGHEM Bjarne-ASFRA RACING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 17

    1.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    4.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    5.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    7.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    8.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    9.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    22/02/2014 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: -
    Aantal deelnemers: 18

    1.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DE VIANE Korneel-INDIVIUEEL-

    3.NICK DAVID uit Beveren-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    4.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.PAESHUYSE Jef-INDIVIDUEEL-

    6.MYNGHEER Johan-INDIVIDUEEL-

    7.BOMERÉ Diego-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.SCHEPENS Nils-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.DE SCHOESITTER Steven-INDIVIDUEEL-

    10.OGER Vincent-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters B: - Aantal deelnemers: 14

    1.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    2.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.MIJNGHEER Erik-INDIVIDUEEL-

    5.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    6.VERSCHUEREN Francky-INDIVIDUEEL-

    7.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    8.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    9.DE WAELE Marnic-INDIVIDUEEL-

    10.SNOECK Marnik-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C: - Aantal deelnemers: 21

    1.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VANDERAERDEN Johan-INDIVIDUEEL-

    4.MARYNISSEN Walter-INDIVIDUEEL-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.STANDAERT Daniel-INDIVIDUEEL-

    7.VERDEYEN Jos-INDIVIDUEEL-

    8.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    23-02-2014 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 23/02/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Jan Vlegels en Walter Meseure vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 40 POLDERRENNERS voor de laatste wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Terug veel wind en dat was te merken vooraan waar niet teveel kopmannen waren die het tempo wilden onderhouden. Met 7 renners werd er via Doel een vrij stuk gereden naar Kallo waar de prestige spurt werd gewonnen door Dave Van Roeyen voor Kenny Janssens. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Kallo bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 34,4 Km/h.


    Reden mee vandaag :
     Wim Heyndrickx , Ignace Van Goey , Dave Van Roeyen , Jan Peirsman , Freddy De Blick , Tommy Van Osselaer , Koen Van Laere , Jan Heyrman , Erik Verleyen , Franky Wielandt , Fons Van Raemdonck , Frank Van Geystelen , Jochem Smet , Thomas Vermassen , Dirk De Pauw , Peter De Maere , Wim De Cleen , Ward Vermeiren , Theo De Prekel , Danny Peeters , Alain Verbeke , Walter Meseure , Mister X , Saskia Van Overmeiren , Jan Vlegels , ?????????? en Kenny Janssens.

    23-02-2014 om 13:11 geschreven door kenny


    22-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/02/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 22/02/2014 BOTTELARE (O) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen + Dames Jeugd - 42 km - Aantal deelnemers: 40

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    9.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.DE MOOR Lukas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Juniores + Dames Elite - 63 km - Aantal deelnemers: 65

    1.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.DEVOLDERE Thibault-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.PIETERAERENS Wouter-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MAES Bryan-CT KEUKENS BUYSSE-

    9.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    10.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    12.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    25.LAUREYS Robin-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22-02-2014 om 16:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 22/02/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Wim Heyndrickx vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 'tSter te St.Niklaas 30 POLDERRENNERS voor de laatste wintertrainingsrit.

    De buien waren deze nacht reeds over het Waasland getrokken en dus hadden we weer schitterend traingsweer. De wind was deze maal wel de spelbreker maar met enkele kopmannen om "U" tegen te zeggen was er geen enkel probleem om het tempo egaal te houden.
    De afstand bedroeg 94 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,1 Km/h, met de extra lus naar Den Es bedroeg de afstand 120 Km.

    Reden mee vandaag : Danny Peeters , Wim Heyndrickx , Eddy Merckx , Mattias Nys , Frank Suys , Daniel Noens , William Despeels , Tim Vercauteren , Jean-Paul Van Oudenhoven , Frans Sulmon , Dave Van Roeyen , Lieven Soens , Gert Smet , Marc De Smet , Franky De Witte , Wim Kras , Danny Smet , Jonathan Van Kerckhoven , Tommy Van Osselaer , Alain Verbeke , Erik Verleyen , Dirk De Pauw , Nicolaï Gosselin , Annemie , Renner WAC , Renner WAC , Renner WAC , ??? en Kenny Janssens.

    22-02-2014 om 13:25 geschreven door kenny


    20-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LAATSTE WINTERGROEPSTRAININGEN OP ZATERDAG EN ZONDAG
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DIT WEEKEND 22/02 EN 23/02 DE LAATSTE WINTERGROEPSTRAININGEN OP ZATERDAG EN ZONDAG !!!

    VANAF ZONDAG 02 MAART START HET NIEUWE SEIZOEN OP "DEN DIJK" !!!

    20-02-2014 om 14:33 geschreven door kenny


    19-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ARROWCYCLING TEAM VERLIEST PETER…

    ARROWCYCLING TEAM VERLIEST PETER…

     

    Ook voor het Wase Arrow Cycling Team kwam de dood van Kristof Goddaert zwaar aan. Hij zou de eregast geweest zijn als Peter van het Team dat nu vrijdag 21 februari wordt voorgesteld in de gebouwen van ARROW gelegen in de Vlasstraat 13a te Heikant (Nederland).


    Cris Bryssinck: “Ondanks het droevige nieuws dat ons gisteren bereikte gaat onze Teamvoorstelling nu vrijdagavond om 19.30 uur door. Onze Teampeter Kristof zou het zo gewild hebben omdat wij ons hadden aangepast aan zijn programma.”


    Zaterdag en zondag zou Kristof met het Arrow Team mee op stage naar de Vlaamse Ardennen getrokken zijn.. Het bestuur meldde op website:

    “Kristof was als mens en als renner een voorbeeld voor iedereen. De hele ploeg is in rouw, we zullen hem ontzettend missen.”

    GODD training ARROWE TRAINING 022.jpg 

                 De immer sympathieke Prof Kristof Goddaert op pad met de renners van Arrow. Nu nog alleen … herinnering…



    Tekst en foto's: Flor Van de Velde

    Van de Velde Flor.jpg

    19-02-2014 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GODDAERTVRIENDEN VERLIEZEN HUN BEDOELING.

    GODDAERTVRIENDEN VERLIEZEN HUN BEDOELING.

     

    Het heengaan van Kristof Goddaert heeft de wielerwereld in de Wase regio diep geraakt. Een jong leven plots voorbij. We keken uit naar het nieuwe seizoen dat hij in Quatar goed inzette met een 34ste plaats in de eindstand en eerste IAM-renner.

    Het nieuws dinsdagnamiddag raakte ons diep. We konden dat niet geloven vooral omdat het zo lang duurde eer er bevestiging kwam dat het wel degelijk Kristof was. Het was al avond toen het werd bekend gemaakt. Nadat we bij beelden op VTM–Nieuws 19u de fiets zagen liggen… de fiets van Kristof. Nog in datzelfde nieuws kwam dan ook de bevestiging…

    Bij de Goddaertvrienden Zwijndrecht kwam het nieuws hard aan. Oprichter Swa Van Leuven was zowaar in shock en moest gaan zitten. Sprakeloos. Niet te vatten. 27 jaar. Hadden hem een goed seizoen gewenst. Veel woorden kunnen ze nu bij de Zwijndrechtse vrienden niet vinden. Inderdaad, sprakeloos. Woensdagavond is ’t vergadering, al lang gepland maar de inhoud zal wel anders zijn…

    We brachten wat beelden samen die de herinnering aan deze prachtige mens, die Kristof was, levend te houden.
    19-02 008 GODD temse 2006 paula kristof sylle.JPG 19-02 002 GODD eerste jaar 2007rt.jpg
    19-02 011GODD 2009&kevin de weert.jpg 19-02 012 GODD 2008 piste p08.jpg
    19-02 007 GODD & swa oprichter suppclub.jpg 19-02 009 GODD st katelijne.jpg
    19-02 001 GODD 2009 de Godd vrienden.jpg 19-02 006 GODD in kostuum IAM.jpg
    19-02 010 GODD 2009b buyssensvleuven.JPG 19-02 003 GODD AG2R Kristof 2010.jpg
    19-02 013 GODD 2010 & bestuur. bestuur.jpg 19-02 015 GODD & FLzwijndrecht 047.JPG
    19-02 014 GODD 2013 & swa & Georg.jpg Goddaert Kristof.JPG
    19-02 004 GODD bij IAM 2013 184714.jpg
    19-02 005 GODD in IAM ploeg 1631703494_n.jpg



    Tekst en foto's: Flor Van de Velde

    Van de Velde Flor.jpg

    19-02-2014 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/02/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Leo Mares vertrokken Woensdagmiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 40 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer zacht winterweer en dus alle ingrediënten aanwezig voor de duurtraining op Woensdag. Aan kopmannen geen gebrek om het tempo strak te houden en vooraan konden de benen al eens getest worden. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 34,5 Km/h.


    Reden mee vandaag :
     Peter Neels , Dirk Bryssinckx , Serge De Wever , Freddy De Blick , Leo Mares , Joris De Jonghe , William Despeels , Jurgen Maes , Patrick Van Der Vekens , Maarten Van Raemdonck , Jean-Paul Van Oudenhoven , Steven Van Houte , Franky De Witte , Eugéne Bosman , Mario Bolssens , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Patrick Deyaert , Chris Van De Vijver , Mister X , Fons Van Raemdonck , Walter Meseure , Mister Y , Dirk Heyrman , Kris Bolsens , Jan Heyrman , Dirk De Pauw , Jochem Smet , Pieter Covents , Marc De Smet , Jan Vlegels , Tom Verhulst , Luc Vermeulen , Filip Weemaes , Glenn Rotty , Louis De Bock , Matthias Onghena , ?? en Kenny Janssens.

    19-02-2014 om 19:37 geschreven door kenny


    18-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROFRENNER KRISTOF GODDAERT OVERLEDEN NA VAL EN AANRIJDING DOOR BUS !!!

    Profrenner Kristof Goddaert overleden na val en aanrijding door bus !!!

    Goddaert 1.jpg 

    Kristof Goddaert is dinsdagmiddag 18/02/2014 om het leven gekomen bij een ongeval aan het Straatsburgdok in Antwerpen. De 27-jarige profwielrenner kwam ten val en werd vervolgens aangereden door een bus van de lijn.

    Het ongeval gebeurde omstreeks 14.10 uur op de Straatsburgdok-Noordkaai. Volgens vervoersmaatschappij De Lijn was een bus van lijn 650 onderweg van de stelplaats naar de vertrekhalte op de Noorderlaan. Vlakbij discotheek Noxx kwam echter Goddaert op de fiets ten val die in dezelfde richting aan het rijden was. Hij bleef allicht met zijn voorwiel steken in de oude treinsporen die er de rijbaan kruisen. De buschauffeur kon hem niet meer ontwijken. De hulpdiensten kwamen nog ter plaatse, maar voor Goddaert kon geen hulp meer baten.
    Goddaert Kristof.JPG
    Kristof Goddaert kwam in het begin van deze maand nog in actie met zijn Zwitsers team IAM Cycling in de Ronde van Qatar, waar hij 34ste werd. Eerder reed Goddaert ook in dienst van het Franse AG2R La Mondiale en Topsport-Vlaanderen.

    2 x bijna Belgisch kampioen 

    De Oost-Vlaming uit De Klinge was een typisch Vlaamse coureur. Trekken en sleuren op de fiets, door wind en regen. Hij was een lefgozer die bovendien over een stel snelle sprintersbenen beschikte. Dat leverde hem een reeks top-tienplaatsen op in klassiekers zoals Gent-Wevelgem en Kuurne-Brussel-Kuurne. In 2010 won hij in de Ronde van Wallonië een rit met aankomst in Hotton vóór Pippo Pozzato. In 2012 werd hij in Geel tweede op het BK wielrennen achter Tom Boonen, drie jaar eerder in Aywaille werd hij derde achter Gilbert en Boonen.

     

     

    Bron: Het Laatste Nieuws

    18-02-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    17-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/02/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 16/02/2014 - BOUTERSEM (B) – Clubkampioenschap - Elite zc & Beloften - 94 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    3.WIELFAERT Kristof uit Lokeren-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    5.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    6.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.JACOBS Patrick-INDIVIDUEEL-
    Wielfaert 2.jpg
    David Motte haalde het in de spurt met 3 voor Fabio Polazzi en Kristof Wielfaert.
    Wielfaert 1.jpg
      Kristof Wielfaert meteen de goede forme al te pakken met een 3de plaats.

    17-02-2014 om 16:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE EEKLO VAN ZONDAG 16/02/2014

    FOTO'S CROSS TE EEKLO VAN ZONDAG 16/02/2014                                      


    16/02/2014 EEKLO (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 37
    1.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    3.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    5.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    7.ADAMS Jens-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

    10.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    15.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    16-2-2014-eeklo 1658.JPG
    Podium Profs met winnaar Tom Meeusen, Michael Vanthourenhout en Wout Van Aert.
    16-2-2014-eeklo 1609.JPG 
         
                                      Aankomst van winnaar Tom Meeusen.
    16-2-2014-eeklo 1491.JPG  16-2-2014-eeklo 1300.JPG
    Coach Jan Verstraeten houdt Sven Nys op de             De leiders Tom Meeusen, Michael Vanthourenhout en Tim Merlier.
    hoogte van zijn achterstand.

    16-2-2014-eeklo 1183.JPG
                          Wout Van Aert, Jim Aernouts en Gianni Vermeersch.
    16-2-2014-eeklo 1051.JPG
                                Michael Vanthourenhout meteen in de aanval. 
    16-2-2014-eeklo 1107.JPG
                                              Teemu Viholainen uit Finland.

    16-2-2014-eeklo 1171.JPG      
                                                  Nick Both uit Australië.
    16-2-2014-eeklo 1043.JPG                          
                                     Start van de Profs, Elite z.c. en Beloften.

    16/02/2014 EEKLO (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´ - Beker van België

    Aantal deelnemers: 42

    1.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.BAKX Kelvin-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    4.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.JACOBS Sybren -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.ANDRIES Jordi-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    9.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    18.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    23.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.GONZALES MORALES Julio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    16-2-2014-eeklo 1023.JPG
      Podium Juniores met winnaar Thijs Aerts, Kelvin Bakx en Thomas Joseph.

    16-2-2014-eeklo 957.JPG                             
                                             Aankomst van winnaar Thijs Aerts.
    16-2-2014-eeklo 475.JPG
                            Thijs Aerts solo op weg naar de overwinning.
    16-2-2014-eeklo 695.JPG
                                           Timo Verberckmoes uit Zele.
    16-2-2014-eeklo 755.JPG
                                        Julio Gonzales Morales uit Hamme.             
    16-2-2014-eeklo 545.JPG
    16-2-2014-eeklo 628.JPG
    16-2-2014-eeklo 036.JPG
             Wielerteam Waasland was bij de Juniores goed vertegenwoordigd.
    16-2-2014-eeklo 471.JPG                                    
                                            Start van de Juniores te Eeklo.

    16/02/2014 EEKLO (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - Beker van België

    Aantal deelnemers: 40

    1.WOLSINK Thijs-VISTAMEDIA-

    2.OVERMEIRE Louis-VISTAMEDIA HAMME-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    5.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    10.VLIETINCK Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    14.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16-2-2014-eeklo 439.JPG
        Winnaar 2de jaars Thijs Wolsink en winnaar 1ste jaars Florian Vermeersch.
    16-2-2014-eeklo 408.JPG
                                Aankomst van de winnaar Thijs Wolsink.
    16-2-2014-eeklo 414.JPG
                 Aankomst van Louis Overmeire (2de) en Seppe Rombouts (3de).
    16-2-2014-eeklo 220.JPG
                                                 Jonas Smet uit Hamme.
    16-2-2014-eeklo 046.JPG  16-2-2014-eeklo 335.JPG
                 Stan Dieleman uit Mazenzele.                                                       Kwinten Stuer uit Belsele.
    16-2-2014-eeklo 048.JPG
                                     Start van de Nieuwelingen te Eeklo.
     





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-02-2014 om 11:29 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!