.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/02/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 09/02/2014 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 47

    1.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    2.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK-

    5.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PEETERS Rob-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.WALSLEBEN Philipp-BKCP POWER PLUS-

    8.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.AERNOUTS Jim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    27.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

     

    09/02/2014 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VANTHOURENHOUT Michael-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    4.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

    5.VAN DER POEL Mathieu-BKCP - POWERPLUS-

    6.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    7.ADAMS Jens-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    8.MERLIER Tim-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    9.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    10.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    22.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-


    09/02/2014 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VERSCHUEREN Jolien-DNCS/TOWEREYE CT-

    4.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.SELS Loes-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.BAUWENS Cindy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.KASTELIJN Yara-RTC BUITENLUST-

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.KAPTHEYNS Maud-TWC DE KEMPEN-

    10.OOSTERMAN Esmee-WRV DE PEDDELAARS-

    25.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    09/02/2014 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.JACOBS Johan-ARTA BUILDING-

    3.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    6.JOSEPH Thomas--

    7.VAN ROOSBROECK Pieter-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    8.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.JACOBS Sybren -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.BAKX Kelvin-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    15.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    17.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    09-02-2014 om 16:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE LILLE VAN ZATERDAG 08/02/2014

    FOTO'S CROSS TE LILLE VAN ZATERDAG 08/02/2014                                      


    Zaterdag 08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 48

    1.Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    2.Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team

    3.Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    4.Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5.Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team

    6.Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team

    7.Radomir Simunek-Kwadro-Stannah Cycling Team

    8.Dieter Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    9.Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro

    10.Jim Aernouts-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    IMGP3486.JPG     
             Tom Meeusen, Sven Nys en Lars Van Der Haar in de laatste ronde.
    IMGP3464.JPG
                           Tom Meeusen voert de forcing voor Sven Nys.
    IMGP3490.JPG
                                              Kevin Pauwels werd 4de.
    IMGP3491.JPG
                                            Niels Albert werd 5de.
    IMGP3142.JPG                                
                                      Start van de Profs en de Elite z.c.
     

    08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´
    Aantal deelnemers: 45

    1.Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team

    2.Mathieu Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    3.Laurens Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team

    4.Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    5.Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    6.Tim Merlier-Sunweb - Napoleon Games Cycling Tea

    7.Diether Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team

    8.Yorben Van Tichelt-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    9.David Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    10.Quinten Hermans-Telenet Fidea Cycling Team

    11.Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    19.Matthias Van De Velde-Enertherm - BKCP

    2061-02-07 8-2-2014-lille 503.JPG
    Podium Beloften met winnaar Wout Van Aert, Mathieu Van Der Poel en Laurens Sweeck.
    2061-02-07 8-2-2014-lille 486.JPG 
                            Aankomst van wereldkampioen Wout Van Aert.
    2061-02-07 8-2-2014-lille 489.JPG
                                       Mathieu Van Der Poel werd 2de.                                
    2061-02-07 8-2-2014-lille 490.JPG 
                                               Laurens Sweeck werd 3de.
    2061-02-07 8-2-2014-lille 285.JPG
                                          Start van de Beloften te Lille.
     

    08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden Dames – UCI - 50´
    Aantal deelnemers: 46

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.VOS Marianne-RABOBANK-

    3.WYMAN Helen-KONA-

    4.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    5.SELS Loes-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.KASTELIJN Yara-RTC BUITENLUST-

    8.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    28.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    30.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    37.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2061-02-08 8-2-2014-lille 206.JPG
       Podium Dames met winnaar Sanne Cant, Marianne Vos en Helen Wyman.
    2061-02-08 8-2-2014-lille 052.JPG 
                                      Helen Wyman en Marianne Vos.
    2061-02-08 8-2-2014-lille 002.JPG
                                        Start van de Dames te Lille.

    08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ -
    Aantal deelnemers: 61

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.JACOBS Johan-ARTA BUILDING-

    9.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    10.VERBRAKEN Jorn-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    22.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    27.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    28.VERMEIREN Gianni -CYCLING TEAM ZEMST VZW-
    2061-02-07 8-2-2014-lille 254.JPG
                                 Aankomst van winnaar Yannick Peeters.
    2061-02-07 8-2-2014-lille 255.JPG
                    Aankomst van wereldkampioen Thijs Aerts die 2de werd.
    2061-02-07 8-2-2014-lille 256.JPG
                              Aankomst van Jelle Schuermans die 3de werd.
    2061-02-07 8-2-2014-lille 077.JPG
                                          Start van de Juniores te Lille.

    Nieuwelingen 30’ - Aantal deelnemers: 73

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-

    4.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    5.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    8.PEMEN Diederik-DNCS/TOWEREYE CT-

    9.DEKKER Jens-ENERTHERM BKCP-

    10.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    17.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    18.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    30.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    33.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    66.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2061-02-08 8-2-2014-lille 290.JPG 
                                 Winnaar bij de BV's met Arne Daelmans.
    2061-02-08 8-2-2014-lille 292.JPG                                    
                                            Erwin Vervecken werd 2de.
    2061-02-08 8-2-2014-lille 294.JPG
                                        Richard Groenendaal werd 3de.
    2061-02-08 8-2-2014-lille 351.JPG  2061-02-08 8-2-2014-lille 325.JPG      
                       Zohra van 2 Fabiola.                                                          Roland Liboton was ook van de partij.        





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-02-2014 om 10:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE HOGE SNELHEIDSFIETS VAN RONNY VAN DE VIJVER

    DE HOGE SNELHEIDSFIETS VAN RONNY VAN DE VIJVER

    9-2 HSNF 7feb 021.jpg 9-2 HSF kamwiel 7feb 022.jpg

    Al heel wat jaren trekt Ronny Van de Vijver, de ex-profrenner uit Bazel, doorheen het Vlaams land met zijn rolleninstallatie: koersen op rollen.

    Naast de gewone rollen heeft hij ook een hoge snelheidsfiets waar men meer dan 200 km/u kan op rijden. Dat dit een unieke attractie is konden we ook in Nieuwmoer ervaren. De fiets heeft een groot kamwiel van 114 tandjes vooraan en eentje van 8 achteraan. Laat ons zeggen dat een omwenteling van de pedalen een afstand van een 31 meter betekent. Een gooi doen naar een hoge snelheid duurt eigenlijk niet lang: traag op gang komen en wanneer men een heel stuk boven de 100 km/u is dan plots er een krachtsexplosie bijhalen of ‘ontploffen’ zoals men dat ook noemt en de snelheidsmeter gaat de hoogte in. Het publiek kan de opbouw nauwkeurig volgen met een grote snelheidsmeter.

    Het Belgisch record staat momenteel op 276 km/u van een zekere Sven Berghmans.

     

    Wie iets op rollen wil organiseren gaat maar eens naar www.fietsen-op-rollen.be
    9-2 HSF wim molly 243 7feb 025.jpg

    9-2 HSF bart v herpe 2417feb 026.jpg
    9-2 HSF winnaar sven elst 255 7feb 029.jpg
    9-2 HSF geugd lennert jacobs 7feb 027.jpg 
    9-2 HSF tegen 217 km u7feb 024.jpg




     

    Tekst en foto's: Flor Van de Velde

    Van de Velde Flor.jpg 

    09-02-2014 om 10:50 geschreven door kenny


    08-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/02/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 48

    1.Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    2.Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team

    3.Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    4.Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5.Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team

    6.Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team

    7.Radomir Simunek-Kwadro-Stannah Cycling Team

    8.Dieter Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    9.Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro

    10.Jim Aernouts-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

     

    08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´
    Aantal deelnemers: 45

    1.Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team

    2.Mathieu Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    3.Laurens Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team

    4.Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    5.Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    6.Tim Merlier-Sunweb - Napoleon Games Cycling Tea

    7.Diether Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team

    8.Yorben Van Tichelt-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    9.David Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    10.Quinten Hermans-Telenet Fidea Cycling Team

    11.Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    19.Matthias Van De Velde-Enertherm - BKCP

     

    08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden Dames – UCI - 50´
    Aantal deelnemers: 46

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.VOS Marianne-RABOBANK-

    3.WYMAN Helen-KONA-

    4.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    5.SELS Loes-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.KASTELIJN Yara-RTC BUITENLUST-

    8.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    28.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    30.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    37.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ -
    Aantal deelnemers: 61

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.JACOBS Johan-ARTA BUILDING-

    9.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    10.VERBRAKEN Jorn-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    22.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    27.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    28.VERMEIREN Gianni -CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    Nieuwelingen 30’ - Aantal deelnemers: 73

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-

    4.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    5.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    8.PEMEN Diederik-DNCS/TOWEREYE CT-

    9.DEKKER Jens-ENERTHERM BKCP-

    10.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    17.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    18.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    30.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    33.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    66.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-02-2014 om 17:16 geschreven door kenny


    07-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KEVIN PAUWELS EN JIM AERNOUTS OP SPORTAVOND !!!

    KEVIN PAUWELS EN JIM AERNOUTS OP SPORTAVOND !!!
    6-7 ROL JIM & KEVIN 6feb 067.jpg 

                      Jim en Kevin met de bloemen op de fietsen op rollen.


    Donderdagavond waren Kevin Pauwels en Jim Aernouts te gast op een sportavond in Nieuwmoer, waar voor de 41ste keer een competitie op rollen werd gereden. Een andere gast was René Vermeiren, de vermaarde omroeper op de grote wielerwedstrijden. Hij zorgde voor een gesprek met de renners. Het was een zware opdracht om de kleine Pauwels wat te laten zeggen. Enkel wanneer René zelf over iets begon, kon Kevin een soort antwoord geven. We hoorden hem toch zeggen dat hij niet tevreden was over het veldritseizoen. In de klassementen staat hij nergens goed. “Ik kan ze niet meer verbeteren”, zei hij, “ik won wel in Kalmthout en Essen”. Wat de komende crossen betreft, verwacht hij veel van Lille.

    Toen er werd op gewezen dat hij in april dertig werd was dat voor Pauwels aanleiding om te zeggen dat hij hoopte dat volgend seizoen beter zou zijn. Hij wil dan weer ‘grote koersen‘ winnen. Het WK in Tabor ligt hem ook goed al heeft hij niet graag dat er sneeuw zou liggen…Over wat hij komende zomer gaat doen, heeft hij nog niet nagedacht. Al bij al toonde Kevin zich wel tevreden met de verlenging van zijn contract bij Sunweb-Napoleon Games tot eind 2017.

    6-7 ROL RENE & KEVIN 6feb 058.jpg

                   Kevin Pauwels door René Vermeiren aan de praat gebracht.


    De ploegmaat van Pauwels bij Sunweb-Napoleon Games, Jim Aernouts, won één wedstrijd en vond het wel spijtig dat hij er op het WK niet bij was. “De ontgoocheling viel nog wel mee. In Leuven waren we met vier voor een plaats in de Belgische ploeg voor het WK. Maar ik werd daar maar vierde van en zo viel ik er af. Ik ben tevreden over dit seizoen omdat ik duidelijk een stap vooruit heb gezet.”

    Niet vergeten dat Jim in september 2013 bij een val op training, zijn rechter kuitbeen brak. Hij werd op het BK in Waregem toch 5de en dat was een bijzonder goed resultaat. Jim besloot: “Ik hoop volgend seizoen zeker een paar keer op het podium te staan en vooral een selectie te bekomen voor het WK in Tabor.”

    6-7 ROL RENE & JIM 6feb 062.jpg 

                                                     Jim Aernouts

    6-7 ROL AFFICHE 6feb 027.jpg 

                                                                                           Affiche.



    Tekst en foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg 

     

     

    07-02-2014 om 17:16 geschreven door kenny


    06-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 05/02/2014

    FOTO'S CROSS TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 05/02/2014                                      


    Woensdag 05/02/2014 MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 36

    1.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    2.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK-

    5.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PEETERS Rob-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.BINA Martin-KWADRO STANNAH-

    8.ADAMS Joeri-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.SWEECK Diether-KWADRO-STANNAH-

    26.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5-2-2014-maldegem 1891.JPG
    Podium Elite met winnaar Sven Nys, Tom Meeusen en Niels Albert, op het podium
    ook Jean-Marie Pfaff.

    5-2-2014-maldegem 1837.JPG     
                               Aankomst van winnaar Elite met Sven Nys.
    5-2-2014-maldegem 1849.JPG
                                   Aankomst van de 2de Tom Meeusen.
    5-2-2014-maldegem 1605.JPG                                
                           Niels Albert en Tom Meeusen streden voor plaats 2.
    5-2-2014-maldegem 1824.JPG 
                                         Lars Van Der Haar werd 4de.     
    5-2-2014-maldegem 1473.JPG
                    Wereldkampioen Beloften Wout Van Aert werd knap 9de. 
    5-2-2014-maldegem 1135.JPG
                                                   Start van de Elites.                                    
    5-2-2014-maldegem 1862.JPG 
                                  Wielerbond Vlaanderen aan de aankomst.

    05/02/2014 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers: 28

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.LAMMENS Laudelino -INDIVIDUEEL-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    5.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.MARTENS Karel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    8.ANDRIES Kevin-DMC- CYCLING TEAM-

    9.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.JONGELING Hans-TML DOMMELSTREEK-

    5-2-2014-maldegem 1056.JPG
    Podium met winnaar Steve Gruwier, Laudelino Lammens en Jochen Heylens.
    5-2-2014-maldegem 1006.JPG 
                                     Aankomst van winnaar Steve Gruwier.
    5-2-2014-maldegem 751.JPG
                                 Start van de Amateurs en de Masters A.

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 29

    1.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    2.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.LAMMENS Mario -INDIVIDUEEL-

    5.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    6.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    7.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    8.DHOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    9.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    10.SABO Pedro-INDIVIDUEEL-

    5-2-2014-maldegem 716.JPG
    Podium Masters B met winnaar Edwin Raats, Guido Verhaegen en Sefan Nerinckx.
    5-2-2014-maldegem 596.JPG
                       Aankomst van de Masters B met winnaar Edwin Raats.
    5-2-2014-maldegem 008.JPG
                                                Start van de Masters B.
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 38

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    5.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    6.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.BLOEMMEN Rudy-DNCS/TOWEREYE CT-

    9.STANDAERT Daniel-INDIVIDUEEL-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
    5-2-2014-maldegem 702.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mark Verloo, Wim Van Den Bergh en Ludwig Gladines.

    5-2-2014-maldegem 597.JPG
                 
    Aankomst van de Masters C met winnaar Mark Verloo.
    5-2-2014-maldegem 024.JPG
                                                   
    Start van de Masters C. 




    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-02-2014 om 09:27 geschreven door kenny


    05-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/02/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 05/02/2014 MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 36

    1.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    2.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK-

    5.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PEETERS Rob-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    7.BINA Martin-KWADRO STANNAH-

    8.ADAMS Joeri-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.SWEECK Diether-KWADRO-STANNAH-

    26.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    05/02/2014 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers: 28

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.LAMMENS Laudelino -INDIVIDUEEL-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    5.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.MARTENS Karel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    8.ANDRIES Kevin-DMC- CYCLING TEAM-

    9.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.JONGELING Hans-TML DOMMELSTREEK-

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 29

    1.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    2.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.LAMMENS Mario -INDIVIDUEEL-

    5.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    6.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    7.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    8.DHOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    9.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    10.SABO Pedro-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 38

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    5.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    6.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.BLOEMMEN Rudy-DNCS/TOWEREYE CT-

    9.STANDAERT Daniel-INDIVIDUEEL-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    05-02-2014 om 16:48 geschreven door kenny


    04-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING WAC TEAM AFDELING WAASLAND !!!

                               PLOEGVOORSTELLING
               WAC TEAM AFDELING WAASLAND 2014

    Op 1 februari laatstleden heeft het WAC Team Hoboken zijn persvoorstelling gegeven te Brecht. Vorig jaar heeft de Wase afdeling van het WAC Team beslist om de begeleiding en opleiding van miniemen en aspiranten stop te zetten wegens de zware concurrentie in het Waasland van Rudyco-Janatrans Cycling Team en het Wielerteam Waasland (persbericht in bijlage).

     

    De afgeslankte versie van het WAC Team afdeling Waasland bestaat uit de volgende renners:

    WAC Waas 2014.jpg 

    Aspiranten : Yordi Meersschaert, Arno Van Duyse

    Nieuwelingen : Ruben Apers, Cedric Beck, Vince Milliau (niet op de foto), Bruno Van Duyse

    Juniores : Robby Van Laere, Tibald Verelst, Toon Vercauteren, Benjamin Stuer, Cisse Deckers

    Begeleiders : Luc Beck, Annemie Van Nespen, Johan Apers (contactpersoon met Brecht)

    De renners hebben een gevuld winterprogramma voorgeschoteld gekregen onder de vorm van een wekelijkse looptraining, een aantal zwemsessies en begeleide mountainbikeritten in het Vlietbos (zie bijlage).  Sinds januari vindt er wekelijks een groepstraining plaats op woensdagnamiddag onder begeleiding van een volgwagen.

     

    Van 28 februari tot en met 9 maart nemen de nieuwelingen en juniors deel aan een wielerstage in het Spaanse Rosas aan de Costa Brava, in een organisatie van het WAC Team zelf.

     

    Naast de provinciale koersen zullen onze renners ook deelnemen aan interclubs in de Beker Van België, ritten in de Lotto-topcompetitie en staan de driedaagse van West-Vlaanderen en de driedaagse van Luxemburg eveneens op het programma van het WAC.

     

    Onze jongens staan te popelen om het nieuwe seizoen aan te vatten en willen met enkele klinkende resultaten de eer van het WAC Team in het Waasland hoog houden.

    WAC Waas 2014 1.jpg 

     

    Tekst en foto: Johan Apers

    04-02-2014 om 11:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.COMITE TER HEROPLEVING WIELERSPORT BEVEREN STELDE SEIZOEN VOOR !!!

    COMITE TER HEROPLEVING WIELERSPORT BEVEREN STELDE SEIZOEN VOOR !!!

     

    In de Peacock in Beveren heeft het Comité ter Heropleving van de Wielersport tijdens een Nieuwjaarsreceptie, het seizoen 2014 voorgesteld. Daarbij waren de schepen van sport, Katrien Claus en haar collega Raf Van Roeyen aanwezig. Ook de voornaamste sponsors en de afgevaardigden van de seingeversclubs waren op de receptie aanwezig. Het comité wilde hen danken voor de medewerking.

    4-2 2014RECEPTIE SCHE LUISTEREN801.JPG

    De Schaal Schoeters werd tien jaar geleden ook de GP van de Gemeente Beveren.
    Het gemeentebestuur was vertegenwoordigd door de schepenen Katrien Claus (sport) en Raf Van Roeyen.


    Dit seizoen zit de Schaal Egide Schoeters, die weer in juli wordt betwist, in een jubileum uitgave. Het is precies tien jaar geleden dat het gemeentebestuur er de titel van “Grote Prijs van de gemeente Beveren” aan toevoegde.

    2013 was voor CHW een bewogen jaar. Twee steunpilaren overleden: in augustus moest afscheid genomen worden van secretaris Guido Van Nauw. Hij was amper 66 jaar en gedurende 25 jaar vervulde hij plichtsbewust zijn taak. In oktober 2013 overleed in de gezegende leeftijd van 93 jaar, de stichter Marcel Van Kerckhove. Ook de bekende medewerker Karel De Prins overleed in november 2013. Zou ‘13’ dan toch een ongeluksgetal zijn? Flor Van de Velde is thans als medestichter de enige die nog is overgebleven sedert CHW in 1972 van start ging.

    4-2 2014 RECEPTIEWILLIAM SPREEKT 3811.JPG
    Voorzitter William Vettenburg sprak dankwoorden uit tot sponsors en seingevers
    en stelde het programma 2014 voor.


    Voorzitter William Vettenburg wees er nochtans op dat 2013 op sportief en organisatorisch vlak succesvol verliep. Er waren bijzonder mooie inrichtingen zoals bijvoorbeeld de Schaal Schoeters –Grote Prijs gemeente Beveren. Natuurlijk dat alles slechts mogelijk was door de medewerking van sponsors en seingevers. William Vettenburg:

    -“We zullen dit jaar met jullie medewerking, de kaap van 600 wedstrijden overschrijden. Waarvoor dank aan iedereen die dit mogelijk maakt. Met vereende krachten gaan we ook dit jaar er een aangenaam wielerseizoen van maken.”

    CHW moest na het overlijden van secretaris Van Nauw zorgen dat deze functie, waarmee alles staat of valt, werd ingevuld. Gelukkig dat mevrouw Vettenburg, Natasja Verbuyst, bereid werd gevonden om deze veeleisende taak op zich te nemen. Zij had bijzonder veel ervaring omdat zij eerder ook al de Smishoekvrienden in Vrasene op de rails hield.

    Voorzitter Vettenburg deed een oproep tot het gemeentebestuur en de sponsors om het wielergebeuren te blijven steunen. “Wielersport blijft desondanks veel negatieve kritiek, één van de mooiste sporten die er bestaan. Koers is een sport voor en door het volk”, zo besloot hij.

    De kalender 2014 werd voorgesteld. Op zaterdag 5 april wordt het Beverse seizoen geopend met de traditionele nieuwelingenwedstrijd op het Yzerhand. Gezien de talrijke handelszaken daar in de buurt zal de start om 16 u worden gegeven.

    *** Verder: Woensdag 7 mei om 18u: Elite zonder contract & Beloften in de Lindenlaan.

    *** Zondag 6 juli om 15u: dames elite –Memorial Guido Van Nauw, in de Kasteeldreef.

    *** Maandag 7 juli om 13u30 37ste Schaal Egide Schoeters – Grote Prijs Gemeente Beveren, in de Kasteeldreef.

    CHW verleent dan de medewerking aan wedstrijden in Vrasene:

    *** Zondag 13 juli om 15u. Nieuwelingen. Brugstraat

    *** Woensdag 16 juli om 16u. Juniores. Brugstraat.

    *** Vrijdag 18 juli om 18u. Dames-elite. Brugstraat

    *** Woensdag 13 augustus om 18u. Juniores in de Van Eepoelstraat-Gaverland

    *** Zondag 31 augustus om 15u. Juniores op de Poenjaard Melsele

    *** Zondag 14 september om 15u. Juniores in Kallo, Kapelstraat.

    4-2 2014 BESTUUR.jpg 

    Het bestuur van CHW.Onderaan Johny Vermeiren, de koersdirecteur en pr en
    medestichter Flor Van de Velde.
    Staande vlnr: Lieven Verstraeten, schepen Van Roeyen, voorzitter William Vettenburg,
    Emiel Verhoeven, schepen Claus, secretaris Natasja Verbuyst, mevr. Van Nauw-Leonza Brys,
    Freddy Audenaert en zijn dame Anny De Ben.


    Tekst en foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    04-02-2014 om 10:55 geschreven door kenny


    03-02-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPLEIDINGEN MINIEMEN EN ASPIRANTEN !!!

    Banner Wielerteam Waasland 2014 1.jpg
    WIELERTEAM  WAASLAND vzw HAASDONK
    In samenwerking met de Vlaamse Wielerschool geeft:

    OPLEIDING TOT DE WIELERSPORT

    voor 8 tot 11 jarigen (miniemen)
    en 12 tot 14 jarigen (aspiranten)

    Alle jongens en meisjes tussen 8 en 14 jaar kunnen in een aangename sfeer opleiding volgen in de wielersport. De cursus staat onder de leiding van geschoolde opleiders bijgestaan door gespecialiseerde ex-renners. Deze cursus gaat door in maart / april 2014.
    De deelnemers krijgen na een korte theoretische opleiding bestaande uit: training, hygiene, wegcode, fair-play, trainingsmethodes, enz.., een praktische opleiding.
    Deze bestaat uit o.a. het leren rijden in groep, bochten nemen, klimmen en dalen, spurten,op de piste rijden,onderhoud van de fiets, gebruik van de versnelling, remmen, en nog meer.
    Vervolgens kunnen de ingeschrevenen tijdens de maanden april, mei, juli, augustus, september en oktober zich meten met hun leeftijdsgenoten in speciaal daarvoor georganiseerde “wedstrijden” op een verkeersvrije omloop.

    Data van opleiding:

    MINIEMEN:   22 februari

                            1 , 2 , 15 , 16 , 29 en 30 maart telkens van 10 tot 12 uur
                            14 , 16 , en 18 april / 3 mei van 13 u 30 tot 15 u 30

    ASPIRANTEN: 12 maart van 18 00 tot 21 uur
                                 15 maart aspirantendag in Gent – Blaarmeersen
                                 29 maart van 09 tot 12 uur
                                 Van 30 april tot 2 mei stage in Ronse

          
    Opleidingsplaats (behalve de stage voor aspiranten) Atletiekterrein Klapperstraat 103 in Beveren.

    Opleiders :

    Eddy Gorris: eddy.gorris@telenet.be


    Dirk Onghena: dirk.onghena@electrabel.com


    Meer info bij :
    Willy De Wael: Keizerstraat  94  9120  Haasdonk  - 0476 200 831 – willy.de.wael@telenet.be

    03-02-2014 om 16:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 15 FEBRUARI EETFESTIJN TEN VOORDELE VAN DIEDERICK SCHELFHOUT
    3-2 HOZ DIEDERICK eetmaal 1369620_n.jpg


    UITNODIGING

    Leuk eetfestijn ten voordele van renner Diederick Schelfhout van Hoop op Zegen Beveren.

    Met aperitief -  keuze tussen spaghetti of veggie. Men mag 2 keer aanschuiven.

    Met lekkere verse taart van bakkerij De Wilde, kaarten te bestellen via 0499/74.11.80 of via mail diederickschelfhout@gmail.com.

    03-02-2014 om 16:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WK CROSS TE HOOGERHEIDE VAN ZONDAG 02/02/2014

    FOTO'S WK CROSS TE HOOGERHEIDE VAN ZONDAG 02/02/2014                                     
     

    Zondag 02/02/2014 HOOGERHEIDE (Ned) – WK Veldrijden Men Elite UCI - 01h05'29"

    Aantal deelnemers: 57

    1.Zdenek Stybar-Omega Pharma-Quickstep Cycling Team

    2.Sven Nys-Crelan - AA Drink Team  +00’12"

    3.Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team  +00’40"

    4.Klaas Vantornout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team  +00’59"

    5.Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team  +01’07"

    6.Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team  +01’22"

    7.Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team  +01’43"

    8.Francis Mourey-Francaise des Jeux  +01’53"

    9.Radomir Simunek-Kwadro-Stannah Cycling Team  +02’04"

    10.Wietse Bosmans-BKCP - Powerplus Cycling Team  +02’11"

    2-2-2014-wk hogerheide 1444.JPG 
                   Podium Elite met Zdenek Stybar, Sven Nys en Kevin Pauwels.   
    2-2-2014-wk hogerheide 1420.JPG 
                   Podium met Zdenek Stybar, Sven Nys en Kevin Pauwels. 
    2-2-2014-wk hogerheide 921.JPG
                                            Zdenek Stybar en Sven Nys.
    2-2-2014-wk hogerheide 637.JPG
                                     Zdenek Stybar en Francis Mourey.
    2-2-2014-wk hogerheide 794.JPG
                                     Tom Meeusen en Klaas Vantornout.
    2-2-2014-wk hogerheide 1286.JPG
                                Niels Albert kwam ten val in Hoogerheide.
    2-2-2014-wk hogerheide 947.JPG
                  Wietse Bosmans, Philipp Walsleben en Radomir Simunek.
    2-2-2014-wk hogerheide 442.JPG
                                         De eerste helling direct na de start.
    2-2-2014-wk hogerheide 466.JPG
                              Na de 1ste bocht meteen iedereen te voet.
     

    02/02/2014 HOOGERHEIDE (Ned) – WK Veldrijden U23 UCI - 49´35"
    Aantal deelnemers: 57

    1.Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team

    2.Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team  +00’50"

    3.Mathieu Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team  +01’17"

    4.Laurens Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team +01’19"

    5.Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team  +01’26"

    6.David Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team  +02’09"

    7.David Menut  +02’24"

    8.Tomas Paprstka-Remerx-Merida Team Kolin  +02’37"

    9.Gert-Jan Bosman-Parkhotel Valkenburg Continentaal Team  +02’37"

    10.Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team  +02’44"
    2-2-2014-wk hogerheide 314.JPG
    Podium Beloften met Wout Van Aert, Michael Vanthourennout en Mathieu Van Der Poel.   
    2-2-2014-wk hogerheide 285.JPG 
    Podium Beloften met Wout Van Aert, Michael Vanthourennout en Mathieu Van Der Poel. 
    2-2-2014-wk hogerheide 094.JPG
                  Wout Van Aert de verdiende Wereldkampioen bij de Beloften.
    2-2-2014-wk hogerheide 279.JPG
                      Wout Van Aert dolgelukkig en direct naar zijn familie. 
    2-2-2014-wk hogerheide 094.JPG
                             Aankomst van de 2de Michael Vanthourenhout.
    2-2-2014-wk hogerheide 106.JPG
                                       Mathieu Van Der Poel werd 3de.

      

     
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-02-2014 om 16:17 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!