Zaterdag 08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´ Aantal deelnemers: 48
1.Sven Nys-Crelan - AA Drink Team
2.Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team
3.Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team
4.Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
5.Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team
6.Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team
7.Radomir Simunek-Kwadro-Stannah Cycling Team
8.Dieter Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
9.Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro
10.Jim Aernouts-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´ Aantal deelnemers: 45
1.Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team
2.Mathieu Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team
3.Laurens Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team
4.Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team
5.Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
6.Tim Merlier-Sunweb - Napoleon Games Cycling Tea
7.Diether Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team
8.Yorben Van Tichelt-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
9.David Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team
10.Quinten Hermans-Telenet Fidea Cycling Team
11.Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
19.Matthias Van De Velde-Enertherm - BKCP
08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 50´ Aantal deelnemers: 46
1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-
2.VOS Marianne-RABOBANK-
3.WYMAN Helen-KONA-
4.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-
5.SELS Loes-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
6.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
7.KASTELIJN Yara-RTC BUITENLUST-
8.VAN LOY Ellen-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
9.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-
28.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-
30.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
37.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
08/02/2014 LILLE (A) - Veldrijden form. C Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 61
1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
3.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
4.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
5.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-
6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-
7.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
8.JACOBS Johan-ARTA BUILDING-
9.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-
10.VERBRAKEN Jorn-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
22.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-
27.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
28.VERMEIREN Gianni -CYCLING TEAM ZEMST VZW-
Nieuwelingen 30 - Aantal deelnemers: 73
1.GROOT Mitch-BKCP BANK-
2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-
3.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-
4.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-
5.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
6.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
7.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-
8.PEMEN Diederik-DNCS/TOWEREYE CT-
9.DEKKER Jens-ENERTHERM BKCP-
10.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-
17.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-
18.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-
30.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
33.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
37.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
66.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
|