Proficiat aan SASHA WEEMAES met het behalen van zijn 5° en 6° Belgische Titel ditmaal in de Teamsprint en de Ploegachtervolging bij de Nieuwelingen !!!
Proficiat aan MICHIEL VAN HAUWERMEIREN met het behalen van de Belgische Titel in de Ploegachtervolging bij de Nieuwelingen !!!
Proficiat aan LENNY DRUYTS met het behalen van de Belgische Titel in de Ploegachtervolging bij de Dames Jeugd !!!
Proficiat aan SASHA WEEMAES met het behalen van de Zilveren Medaille in de Madison bij de Nieuwelingen !!!
Proficiat aan LENNY DRUYTS met het behalen van de Zilveren Medaille in de Teamsprint bij de Dames Jeugd !!!
Sasha Weemaes Michiel Van Hauwermeiren Lenny Druyts
Zaterdag 18/01/2014 SPRINTMEETING BK (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren Aantal deelnemers:
Juniores BK Teamsprint
Aantal deelnemers: 18
1.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-
1.NEIRYNCK Aidan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
2.VRANCKEN Jordi-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
3.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
3.BOLLÉ Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
3.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
4.MALEVEZ Jérémy-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
4.VAN BOST Victor-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
4.ALLEYN Vito-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
5.DEPREZ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
5.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
5.MUYLLE Enrico-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
Juniores BK Ploegachtervolging
Aantal deelnemers: 16
1.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
1.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
1.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-
2.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-
2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-
2.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
2.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
3.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
3.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
3.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
3.DEPREZ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
4.DE BUIJL Terence-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
4.MALEVEZ Jérémy-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
4.VAN BOST Victor-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
4.ALLEYN Vito-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
Nieuwelingen BK Teamsprint
Aantal deelnemers: 10
1.WEEMAES Sasha uit Wilrijk-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
1.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-
2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
2.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
3.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
4.VERSTRAETE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
4.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
5.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
Nieuwelingen BK Ploegachtervolging
Aantal deelnemers: 12
1.WEEMAES Sasha uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
1.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-
1.VAN HAUWERMEIREN Michiel uit Schoonaarde-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
2.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
2.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
3.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
3.STEYAERT Michael-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
4.VERSTRAETE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
4.GARSBEKE Jelle-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
4.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
Nieuwelingen BK Madison
Aantal deelnemers: 12
1.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
2.WEEMAES Sasha uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
2.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
3.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
4.HESTERS Jules-ISOREX CYCLING TEAM-
4.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-
5.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
5.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
6.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
6.STEYAERT Michael-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
Dames Jeugd BK Teamsprint
Aantal deelnemers: 10
1.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
1.DEGRENDELE Nicky-TOPSPORT VLAANDEREN-
2.VANDENBROUCKE Saartje-TOPSPORT VLAANDEREN-
2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-
3.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-
3.PALM Eva Maria-TOPSPORT VLAANDEREN-
4.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-
4.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
5.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
5.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-
Dames Jeugd BK Ploegachtervolging
Aantal deelnemers: 12
1.VANDENBROUCKE Saartje-TOPSPORT VLAANDEREN-
1.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-
1.PALM Eva Maria-TOPSPORT VLAANDEREN-
2.LOUCHAERT Justine-ISOREX CYCLING TEAM-
2.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
2.SELOSSE Noa-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
3.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.WOUTERS Lauren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
4.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-
4.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-
Sprinttournament
Aantal deelnemers: 11
1.NEIRYNCK Aidan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
2.ROTHERHAM Thomas-SPORTCITY VELO LANCASHIRE RC-
3.VRANCKEN Jordi-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
4.MUYLLE Enrico-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
5.DE BUIJL Terence-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
6.DE PAUW Ayrton-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
7.MALEVEZ Jérémy-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
8.BEAUVE Nicolas-LOTTO-VC ARDENNES-
|