.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK CROSS TE WAREGEM VAN ZONDAG 12/01/2014

    FOTO'S BK CROSS TE WAREGEM VAN ZONDAG 12/01/2014                                     
     

    Zondag 12/01/2014 BK WAREGEM ELITE MET CONTRACT (W) - Veldrijden form. A - Belgisch Kampioenschap - 01h00
    Aantal deelnemers: 14

    1.NYS Sven -CRELAN AA DRINK TEAM

    2.PEETERS Rob -VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    3.WELLENS Bart -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4.MEEUSEN Tom -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5.AERNOUTS Jim -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6.VANTHOURENHOUT Dieter -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7.BOSMANS Wietse -BKCP - POWERPLUS

    8.PAUWELS Kevin -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9.AERNOUTS Bart -AA DRINK CYCLING TEAM

    10.VANTHOURENHOUT Michael -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    12-1-2014-bk waregem 329.JPG 

            Podium Profs met winnaar Sven Nys, Rob Peeters en Bart Wellens.
    12-1-2014-bk waregem 275.JPG 12-1-2014-bk waregem 290.JPG  
               Aankomst van winnaar Sven Nys.                           Aankomst van Bart Wellens die knap 3de werd. 
    12-1-2014-bk waregem 341.JPG
                     Bart Wellens met de kussen van Minister Hilde Crevits.                          

    12/01/2014 BK WAREGEM ELITE ZONDER CONTRACT (W) - Veldrijden form. B - Belgisch Kampioenschap - 01h00
    Aantal deelnemers: 31

    1.VAN COMPERNOLLE Kenneth -DNCS/TOWEREYE CT

    2.GAUDY Patrick -BLANCS GILETS - BARRACUDA

    3.EECKHOUT Kevin -SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4.BEELEN Sven -LUIHOEVE CROSSERS

    5.DEVENYNS Toon -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE CLEYN Dave -CYCLING TEAM ZEMST VZW

    7.BRAET Vinnie -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8.HOFMAN Bart -NODRUGS HEROES FLANDERS

    9.CANT Kevin -KWADRO-STANNAH

    10.BAESTAENS Vincent -BKCP - POWERPLUS

    13.PENNE Stijn -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    12-1-2014-bk waregem 310.JPG                          
    Podium Elite z.c. met winnaar Kenneth Van Compernolle, Patrick Gaudy en Kevin Eeckhout.
    12-1-2014-bk waregem 231.JPG
                        Aankomst van winnaar Kenneth Van Compernolle.
    12-1-2014-bk waregem 244.JPG
                          Aankomst van Kevin Eeckhout die 3de werd.
    12-1-2014-bk waregem 256.JPG   
                             Aankomst van Vinnie Braet en Bart Hofman.
    12-1-2014-bk waregem 222.JPG
                              Bert De Wispelaere en Bart Hofman.  
        

    12/01/2014 BK WAREGEM U23 (W) - Veldrijden U23 - Belgisch Kampioenschap - 50'
    Aantal deelnemers: 36

    1.ADAMS Jens -VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    2.AERTS Toon -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.SWEECK Laurens -KWADRO-STANNAH

    4.VERMEERSCH Gianni -SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5.MERLIER Tim -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6.VANDEKINDEREN Jens -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.HERMANS Quinten -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8.SOETE Daan -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9.SWEECK Diether -KWADRO-STANNAH

    10.VANKEIRSBILCK Berne -ASFRA RACING TEAM

    13.HOFMAN Joeri -KWADRO-STANNAH
    21.VAN DEN DRIESSCHE Niels - RUPPELSPURTERS BOOM
    12-1-2014-waregem dames -beloften 936.JPG
      Podium Beloften met winnaar Jens Adams, Toon Aerts en Laurens Sweeck.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 917.JPG
                            Aankomst van winnaar Beloften Jens Adams.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 748.JPG
                                           Joeri Hofman werd 13de.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 644.JPG
                                    Niels Van Den Driessche werd 21ste.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 580.JPG
    De start van de Beloften met meteen de uitsluiting van favoriet Wout Van Aert.

     

    12/01/2014 BK WAREGEM DAMES ELITE+JEUGD (W) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap - 45'
    Aantal deelnemers: 26
    1.CANT Sanne -TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.VAN LOY Ellen -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.MICHIELS Githa -TREK - KMC TRADE TEAM

    4.SELS Loes -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5.VERSCHUEREN Jolien -DNCS/TOWEREYE CT

    6.DE CROOCK Stephanie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7.VERHESTRAETEN Karen -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM

    8.BAUWENS Cindy -MORGAN BLUE C.T. VZW

    9.THIJS Katrien -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM

    10.QUINTENS Hilde -CYCLING TEAM ZEMST VZW

    12.MERMANS Petra -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    14.GELDHOF Anja -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    19.VANDEKINDEREN Ilse
    23.DIERICKX Cindy -
    COOLENS CT
    12-1-2014-waregem dames -beloften 500.JPG
    Podium Dames Elite met winnaar Sanne Cant, Ellen Van Loy en Githa Michiels.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 453.JPG
                                Aankomst van winnaar Dames Sanne Cant.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 138.JPG
                                                           Sanne Cant
    12-1-2014-waregem dames -beloften 029.JPG 12-1-2014-waregem dames -beloften 216.JPG
                Stephanie De Croock werd 6de.                                                Febe Schokkaert en Anja Geldhof.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 122.JPG
                               Cindy Dierickx uit Zaffelare werd 23ste.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 081.JPG
                            Ilse Vandekinderen uit Dendermonde werd 19de.

    12/01/2014 BK WAREGEM DAMES JEUGD (W) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap - 40'
    Aantal deelnemers: 12

    1.VERDONSCHOT Laura -VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke -INDIVIDUEEL

    3.NOËL Jara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.BELLAERT Axelle -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.DE BRUYNE Meg -VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8.BEECKMANS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.DUQUENNOY Kimberlay -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10.VAN ROMPAY Anke -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM
    12-1-2014-waregem dames -beloften 481.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnaar Laura Verdonschot, Femke Van Den Driessche en Jara Nöel.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 437.JPG
                      Aankomst van winnaar Dames Jeugd Laura Verdonschot.
    12-1-2014-waregem dames -beloften 197.JPG
                             Femke Van Den Driessche werd knap 2de.

    12-1-2014-waregem dames -beloften 062.JPG 12-1-2014-waregem dames -beloften 051.JPG

           Meg De Bruyne uit Hamme werd 7de.                                                  Jara Nöel werd knap 3de.


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-01-2014 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/01/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 12/01/2014 BK WAREGEM ELITE MET CONTRACT (W) - Veldrijden form. A - Belgisch Kampioenschap - 01h00
    Aantal deelnemers: 14

    1.NYS Sven -CRELAN AA DRINK TEAM

    2.PEETERS Rob -VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    3.WELLENS Bart -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4.MEEUSEN Tom -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5.AERNOUTS Jim -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6.VANTHOURENHOUT Dieter -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7.BOSMANS Wietse -BKCP - POWERPLUS

    8.PAUWELS Kevin -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9.AERNOUTS Bart -AA DRINK CYCLING TEAM

    10.VANTHOURENHOUT Michael -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

     

    12/01/2014 BK WAREGEM ELITE ZONDER CONTRACT (W) - Veldrijden form. B - Belgisch Kampioenschap - 01h00
    Aantal deelnemers: 31

    1.VAN COMPERNOLLE Kenneth -DNCS/TOWEREYE CT

    2.GAUDY Patrick -BLANCS GILETS - BARRACUDA

    3.EECKHOUT Kevin -SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4.BEELEN Sven -LUIHOEVE CROSSERS

    5.DEVENYNS Toon -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE CLEYN Dave -CYCLING TEAM ZEMST VZW

    7.BRAET Vinnie -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8.HOFMAN Bart -NODRUGS HEROES FLANDERS

    9.CANT Kevin -KWADRO-STANNAH

    10.BAESTAENS Vincent -BKCP - POWERPLUS

    13.PENNE Stijn -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    12/01/2014 BK WAREGEM U23 (W) - Veldrijden U23 - Belgisch Kampioenschap - 50'
    Aantal deelnemers: 36

    1.ADAMS Jens -VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM

    2.AERTS Toon -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.SWEECK Laurens -KWADRO-STANNAH

    4.VERMEERSCH Gianni -SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5.MERLIER Tim -SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6.VANDEKINDEREN Jens -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.HERMANS Quinten -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8.SOETE Daan -TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9.SWEECK Diether -KWADRO-STANNAH

    10.VANKEIRSBILCK Berne -ASFRA RACING TEAM

    13.HOFMAN Joeri -KWADRO-STANNAH

     

    12/01/2014 BK WAREGEM DAMES ELITE+JEUGD (W) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap - 45'
    Aantal deelnemers: 26

    1.CANT Sanne -TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.VAN LOY Ellen -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.MICHIELS Githa -TREK - KMC TRADE TEAM

    4.SELS Loes -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5.VERSCHUEREN Jolien -DNCS/TOWEREYE CT

    6.DE CROOCK Stephanie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7.VERHESTRAETEN Karen -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM

    8.BAUWENS Cindy -MORGAN BLUE C.T. VZW

    9.THIJS Katrien -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM

    10.QUINTENS Hilde -CYCLING TEAM ZEMST VZW

    12.MERMANS Petra -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    14.GELDHOF Anja -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN


    12/01/2014 BK WAREGEM DAMES JEUGD (W) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap - 40'
    Aantal deelnemers: 12

    1.VERDONSCHOT Laura -VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke -INDIVIDUEEL

    3.NOËL Jara -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.HEYNS Joyce -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.BELLAERT Axelle -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.DE BRUYNE Meg -VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8.BEECKMANS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.DUQUENNOY Kimberlay -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10.VAN ROMPAY Anke -KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM

     

    12/01/2014 RETIE (A) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    12 jaar

    Aantal deelnemers: 40

    1.VAN LAER Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.LAURYSSEN Yorben-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.VAN DE PUTTE Victor-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.BELMANS Lennert-DCM CYCLING TEAM-

    5.KEYNEN Milan-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    11.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar

    Aantal deelnemers: 34

    1.VERBURG Luke-WESTLAND WIL VOORUIT-

    2.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    3.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    22.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar

    Aantal deelnemers: 26

    1.WOESTENBURG Ruben-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    2.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    17.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 6

    1.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    4.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.BELMANS Fien -KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

     

    Meisjes 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN LOY Tess-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    2.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN-

    3.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    Meisjes 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    2.VAN WUNSEL Lise-INDIVIDUEEL-

    12-01-2014 om 17:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 12/01/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Walter Meseure vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 60 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Een kleine winterprik vandaag met een temperatuur rond het vriespunt, gelukkig was de zon direct van de partij wat de duurtraining zeer aangenaam maakte. Vooraan genoeg kopmannen om het tempo zeer egaal te houden en om de benen eens lekker op te warmen. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 33,7 Km/h.


    Reden mee vandaag :
     Guy Smet , Franky Weemaes , Wim Heyndrickx , Wim Kras , Alex Goossens , Peter De Maere , Robby Weemaes , Fons Van Raemdonck , Matthias Onghena , Jonas De Boey , Guy Ten Hartog , Lieven Van De Perre , Dave Reyniers , Koen Van Laere , Freddy De Blick , Jean Paul Van Oudenhoven , Tom Verhulst , Marc De Smedt , Jonathan Van Kerckhove , Luc Vermeulen , Dirk Cleys , Dirk Maes , Jochem Smet , Patrick Van Der Vekens , Johan Van Hiel , Bart Rooms , Bart Van Der Veken , Robby Van Raemdonck , Danny Peeters , Steven Van Houte , Modest Smet , Jan Heyrman , Chris Van Cleemput , Stefan Van Broeck , Franky Wielandt , Alain Verbeke , Dirk Heyrman , Michel Van Osselaer , Michel Thierens , Jan Vlegels , Patrick Deyaert , Tom Heirbaut , Saskia Van Overmeire , Luc De Moor , Tommy Van Osselaer , Walter Meseure , Leo Mares , Filip Weemaes , Alexander De Keersmaecker , ?????????? en Kenny Janssens.

    12-01-2014 om 13:55 geschreven door kenny


    11-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK CROSS TE WAREGEM VAN ZATERDAG 11/01/2014

    FOTO'S BK CROSS TE WAREGEM VAN ZATERDAG 11/01/2014                                     
     

    Zaterdag 11/01/2014 BK WAREGEM JUNIORS (W) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 45'

    Aantal deelnemers: 58

    1.ISERBYT Eli -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2.PEETERS Yannick -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.AERTS Thijs -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4.CALUWE Stijn -ENERTHERM-BKCP

    5.JOSEPH Thomas -VISTAMEDIA HAMME

    6.VAN ROOSBROECK Pieter -KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7.VAN DONINK Gianni -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8.TEIRLINCK Jens -VISTAMEDIA HAMME

    9.VERHEYEN Nick -ENERTHERM-BKCP

    10.SCHUERMANS Jelle -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    11.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME

    14.HOFMAN Stijn - Team 185
    17.VERBERCKMOES Timo -
    KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    28.VAN DE VELDE Thomas -ISOREX CYCLING TEAM

    11-1-2013-waregem junior 722.JPG        
        Podium Juniores met winnaar Eli Iserbyt, Yannick Peeters en Thijs Aerts.
    11-1-2013-waregem junior 692.JPG
                                  
    Aankomst winnaar Juniores Eli Iserbyt.
    11-1-2013-waregem junior 570.JPG  11-1-2013-waregem junior 498.JPG
                   Elias Van Hecke uit Hamme.                                                      Thomas Van de Velde uit Hamme.
    11-1-2013-waregem junior 582.JPG  11-1-2013-waregem junior 542.JPG
                Stijn Hofman uit Waasmunster.                                                  Pech voor Matthias D'Haese uit Zele.
    11-1-2013-waregem junior 020.JPG
                           Voor de start even wachten op het startschot.
    11-1-2013-waregem junior 135.JPG
                                                 Start van de Juniores.
                             
     

    11/01/2014 BK WAREGEM NIEUWELINGEN 2E JAARS (W) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 30'

    Aantal deelnemers:48

    1.JASPERS Jappe -VISTAMEDIA HAMME

    2.DHOORE Alessio -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.ROMBOUTS Seppe -DCM CYCLING TEAM

    4.TIELEMANS Jente -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.PAUWELS Tijl -VISTAMEDIA HAMME

    6.SIEBENS Gianni -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.OVERMEIRE Louis -VISTAMEDIA HAMME

    8.PEMEN Diederik -DNCS/TOWEREYE CT

    9.DRIESEN Jarne -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.COLMAN Alex -VISTAMEDIA HAMME

    13.DE BEULE Jordi -CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    16.LIESSENS Jarno -ENERTHERM-BKCP

    17.VAN DIEREN Christophe -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.DIELEMAN Stan -TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    26.WILLAERTS Niels -DNCS/TOWEREYE CT

    27.VAN DEN EEDE Lauri -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    31.VERSCHAEVE Viktor -
    WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.BOGAERT Seppe -TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    11-1-2013-waregem-nieuwel 784.JPG
    Podium Nieuwelingen 2°Jaars met winnaar Jappe Jaspers, Alessio Dhoore en Seppe Rombouts.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 745.JPG
                                  Winnaar Jappe Jaspers volledig uitgeput.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 585.JPG   
                                         Alex Colman uit Moerzeke.  
    11-1-2013-waregem-nieuwel 568.JPG
                                             Seppe Bogaert uit Zele.         
    11-1-2013-waregem-nieuwel 537.JPG
                                  Met nr.50 Niels Willaert uit Waasmunster.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 454.JPG
                                 Christophe Van Dieren uit Kruibeke.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 452.JPG
              Lauri Van Den Eede uit Moerzeke kan Jarno Liessens ontwijken.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 442.JPG
                 Juist gestart en meteen een valpartij met Jari De Clercq.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 439.JPG
                                   Start van de 2°Jaars Nieuwelingen.

     

    11/01/2014 BK WAREGEM NIEUWELINGEN 1E JAARS (W) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 30'
    Aantal deelnemers: 44

    1.BEKAERT Yentl -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    2.DEBEIR Arno -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.VERMEERSCH Florian -VISTAMEDIA HAMME

    4.GOEMAN Andreas -KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5.VANDEBOSCH Toon -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VLIETINCK Jelle -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    7.VRACHTEN Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.STUER Kwinten -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.VANSEVENANT Mauri -KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    10.TIBACKX Lander -INDIVIDUEEL

    11.VAN GOETHEM Fabio -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12.SMET Jonas -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15.VALCKE Owen -TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    16.VERBERCKMOES Fabio -KSC DENDERSTREEK LABIEKES
    28.VAN DUYSE Bruno -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 403.JPG

    Podium 1°Jaars Nieuwelingen met winnaar Yentl Bekaert, Arno Debeir en Florian Vermeersch.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 355.JPG
                                   Aankomst van winnaar Yentl Bekaert.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 280.JPG   
                                      Kwinten Stuer uit Belsele.   
    11-1-2013-waregem-nieuwel 203.JPG               
                                            Owen Valcke uit Lokeren.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 157.JPG
                                      Florian Vermeersch uit Zaffelare.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 127.JPG
                                    Bruno Van Duyse uit St.Gillis-Waas.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 064.JPG
                                          Fabio Verberckmoes uit Zele.
    11-1-2013-waregem-nieuwel 015.JPG  11-1-2013-waregem-nieuwel 016.JPG
           Jonas Smet en Fabio Van Goethem.                                            Start van de 1°Jaars Nieuwelingen.
     







    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-01-2014 om 21:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/01/2014

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 11/01/2014 GENT (O) - Piste - Omnium

    Nieuwelingen Omnium AVS Stories TV Cup

    Aantal deelnemers: 30

    1.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    1.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.VERSTRAETE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.STEYAERT Michael-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    17.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen Madison

    Aantal deelnemers: 16

    1.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    1.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.THIJSSEN Gerben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.STEYAERT Michael-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Jeugd Omnium AVS Stories TV Cup

    Aantal deelnemers: 8

    1.STRUYF Lize -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.SELOSSE Noa-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

     

    Aspiranten 14 jaar Omnium AVS Stories TV Cup

    Aantal deelnemers: 16

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN DEN BOSSCHE Fabio -JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.GADENNE Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.WERNIMONT Nicolas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

     

    Aspiranten 13 jaar Omnium AVS Stories TV Cup

    Aantal deelnemers: 16

    1.FRETIN Milan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VANDAELE Laurens-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VERBEECK Calvin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BARBRY Giel-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    15.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aspiranten 12 jaar Omn. AVS Stories TV Cup

    Aantal deelnemers: 8

    1.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.POLLEFLIET Gianluca-TOP GEAR BMX VZW-

    3.VERGOTE Diel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.STALPAERT Lawrence-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.SOENENS Ayton-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

     

    Aspiranten Meisjes Omnium AVS Stories TV Cup

    Aantal deelnemers: 10

    1.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    Elite / U23 / Juniores Koppelpuntenkoers Open

    Aantal deelnemers: 8

    1.MICHIELS Killian-CT 2020-

    2.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.KOS Christian-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    6.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.BOSSUYT Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    8.PLANCKAERT Edward-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    11-01-2014 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/01/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 11/01/2014 BK WAREGEM JUNIORS (W) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 45'

    Aantal deelnemers: 58

    1.ISERBYT Eli -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2.PEETERS Yannick -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.AERTS Thijs -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4.CALUWE Stijn -ENERTHERM-BKCP

    5.JOSEPH Thomas -VISTAMEDIA HAMME

    6.VAN ROOSBROECK Pieter -KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7.VAN DONINK Gianni -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8.TEIRLINCK Jens -VISTAMEDIA HAMME

    9.VERHEYEN Nick -ENERTHERM-BKCP

    10.SCHUERMANS Jelle -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    11.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME

    17.VERBERCKMOES Timo -KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    28.VAN DE VELDE Thomas -ISOREX CYCLING TEAM

     

    11/01/2014 BK WAREGEM NIEUWELINGEN 2E JAARS (W) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 30'

    Aantal deelnemers:48

    1.JASPERS Jappe -VISTAMEDIA HAMME

    2.DHOORE Alessio -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.ROMBOUTS Seppe -DCM CYCLING TEAM

    4.TIELEMANS Jente -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.PAUWELS Tijl -VISTAMEDIA HAMME

    6.SIEBENS Gianni -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.OVERMEIRE Louis -VISTAMEDIA HAMME

    8.PEMEN Diederik -DNCS/TOWEREYE CT

    9.DRIESEN Jarne -YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.COLMAN Alex -VISTAMEDIA HAMME

    13.DE BEULE Jordi -CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    16.LIESSENS Jarno -ENERTHERM-BKCP

    17.VAN DIEREN Christophe -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.DIELEMAN Stan -TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    31.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    11/01/2014 BK WAREGEM NIEUWELINGEN 1E JAARS (W) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 30'
    Aantal deelnemers: 44

    1.BEKAERT Yentl -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    2.DEBEIR Arno -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.VERMEERSCH Florian -VISTAMEDIA HAMME

    4.GOEMAN Andreas -KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5.VANDEBOSCH Toon -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VLIETINCK Jelle -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    7.VRACHTEN Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.STUER Kwinten -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.VANSEVENANT Mauri -KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    10.TIBACKX Lander -INDIVIDUEEL

    11.VAN GOETHEM Fabio -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12.SMET Jonas -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16.VERBERCKMOES Fabio -KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11-01-2014 om 18:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 11/01/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Wim Kras en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 'tSter te St.Niklaas 58 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Zoals voorspeld kregen we vandaag op het einde van de rit miezerige regen maar voor de rest droog en aangenaam weer voor de duurtraining op Zaterdag. Vooraan deden de kopmannen goed hun werk om het tempo te onderhouden zodat iedereen vlot mee kon. De afstand bedroeg 93 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,1 Km/h, met de extra lus naar Den Es bedroeg de afstand 120 Km.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Franky Weemaes , Kevin Wullaert , Tom Heirbaut , Timmy De Boes , James Fruytier , Danny Peeters , Wim Heyndrickx , Andy Roskam , Eddy Merckx , Lieven Soens , Daniel Noens , Dirk Heyrman , Frans Sulmon , Shani Goossens , Kris Smet , Bart Rooms , Tommy Van Osselaer , Johan Van Hiel , Adrien Maes , Michel Van Osselaer , Luc De Moor , Johan Van Lokeren , Jan-Fredrik Finoulst , Frank Suys , Peter De Cleen , Franky De Witte , Jan Heyrman , Jan Peirsman , Patrick Van Hul , Annemie , Philippe Van Walle , Mattias Nys , Wim Kras , Tom Verhulst , Etienne Claus , Pieter Covents , Steven Heirman , Dirk De Pauw , Franky Wielandt , Bart Van Der Veken , Dirk Cleys , Kenny Smith , Mario Bolssens , ????????????? en Kenny Janssens.

    11-01-2014 om 13:41 geschreven door kenny


    08-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WK MASTERS VELDRIJDEN VAN ZONDAG 05/01/2014
    WK Cross Masters 2014 1.jpg

    Proficiat aan NICK DAVID met het behalen van een Bronzen Medaille op het WK Masters Veldrijden in de Catg. 30 tot 34 jaar !!!
    Nick 3.JPG    Nick 4.JPG
        Het podium met winnaar Ludovic Merlier, Mickael Szkolnik en Nick David.

    Zondag 05/01/2014 – GOSSAU (Zwi) – WK Masters – 30 tot 34 jaar - 49 min
    Aantal deelnemers: 19

    1.MERLIER Ludovic-FRA-vélo club vernonnais

    2.SZKOLNIK Mickael-FRA-CREUSE OXYGENE  +2’54"

    3.DAVID Nicky uit Beveren-BEL-Primator cycling team  +3’24"

    4.GRAF Jürg-SUI-bskGraf-ROLLMAT-KOBA MTB Team  +4’20"

    5.BAUMANN Sven-GER-Wolverine Racing  +5’31"

    6.CAVAZZANA Christophe-FRA-Etoile Sportive de Seynod  +5’53"

    7.NIEDERBERGER Joël-SUI-Stöckli / Pédale Bulloise  +5’53"

    8.GAUDIN Vincent-FRA-VC Essartais  +6’56"

    9.FRETZ Cyrille-FRA-vc soultzia  +7’24"

    10.BELLETTI Davide-ITA-MX PROJECT  +7’30"
    Nick 2.JPG
                      Het parcours was zeer zwaar met heel veel loopwerk.
    Nick 1.JPG
    De mekaniekers hadden veel werk want per ronde moest 2 x gewisseld worden
    van fiets vandaar dat deze mensen enkele pintjes verdienden.

    05/01/2014 – GOSSAU (Zwi) – WK Masters – 35 tot 39 jaar - 49 min
    Aantal deelnemers: 26

    1.DEREPAS David-FRA-CLUB PRODIALOG DAVID DEREPAS

    2.MORF Beat-SUI-Team Chälbli Bike Uster / VC-H  +1'55"

    3.SPIESSER Laurent-FRA-Batibois Alsace – Haibike  +3'19"

    4.DEL RICCIO Carmine-ITA-Sunshine Racers ASV Nals  +4'43"

    5.SCHAEFFLER Guillaume-FRA-CC SARREBOURG  +5'48"

    6.GISSLER Fabien-FRA-ENTENTE CYCLISTE COLMAR  +6'28"

    7.MARTIN Arnaud-FRA-UC Ifs Hérouville  +7'00"

    8.KRÁTKÝ Luboš-CZE-SWEEP Chomutov  +7'01"

    9.WOLF Reto-SUI-Haibike by Wolf Cycling  +7'03"

    10.BULOT Steve-FRA-EC SAINT VIGORIENNE  +7'55"

    05/01/2014 – GOSSAU (Zwi) – WK Masters – 40 tot 44 jaar - 50 min

    Aantal deelnemers: 33
    1.GENTHON Lionel-FRA-
    BAC

    2.BRAMOULLÉ Gérard-FRA-V.C.Canton Des Pieux  +0’45"

    3.SCHÄTTI Roland-SUI-velo-reichmuth.ch  +1’08"

    4.DANOWSKI Stefan-GER-Bergamont Cyclocross Team  +2’26"

    5.PRIETO Marco Antonio-ESP-MMR  +2’33"

    6.WOZNIAK Dariusz-POL-Zweirad Joos Team  +3’15"

    7.ŠPICAR Rudolf-CZE-cyklo Špicar  +4’31"

    8.LINHART Pavel-CZE-CT Weber - Cyklo Bery  +4’39"

    9.SUTTON Andre-CAN-Hardcor Bikes  +4’58"

    10.SIGVARD Kukk-EST-Spordipartner  +5’01"

    05/01/2014 – GOSSAU (Zwi) – WK Masters – 45 tot 49 jaar - 40 min

    Aantal deelnemers: 49

    1.MYRAH Donald-USA-Ibis / Buy-Cell.Com

    2.BERNER Ralph-GER-Berner-Bikes-Mallorca.com  +0’31"

    3.TRIEBEL Pascal-LUX-U.C. MONDORF  +1’58"

    4.CARRER Luigi-ITA-Team Eurobike  +2’20"

    5.BERNER Timo-GER-berner-bikes-mallorca.com  +2’55"

    6.MERTENS Dirk-BEL  +3’02"

    7.DUCRET Pascal-FRA-ASPTT NANCY  +3’06"

    8.TECK Erik-BEL-Vreda Cycling Team   +3’40"

    9.SIMMONS Thomas-USA-VC Vevey  +3’43"

    10.PERINI Paolo-ITA-S.C.ALTAIR  +4’35"

    05/01/2014 – GOSSAU (Zwi) – WK Masters – 50 tot 54 jaar - 40 min

    Aantal deelnemers: 49

    1.HONEGGER Roger-SUI-RTU Powerteam Felt

    2.VERLOO Mark-BEL-de toekomst vrienden  +0’00"

    3.GLADINES Ludwig-BEL-Belgian Cycling Selection  +0’18"

    4.HINES Kevin-USA-Corner Cycle  +0’25"

    5.LASTOWSKY Matthias-GER-Gunsha Racingteam / RC Wendels  +0’39"

    6.DAVIES Steven-GBR-Hargroves Cycles / Specialized  +1’07"

    7.SCHMID Carlo-SUI-Velo Club Zürich-Affoltern  +1’37"

    8.RAIBLE Armin-GER-TEAM TRENGA DE MASTER CROSS  +2’11"

    9.ROACH Philip-GBR-Team Jewson  +2’27"

    10.RISTAU René-GER-RC Kleinmachnow  +2’35"

    08-01-2014 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 08/01/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Peter Neels en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagmiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 45 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Het zachte weer blijft aanhouden en dus kon de duurtraining op Woensdag mooi afgewerkt worden. Kopman van de dag was ongetwijfeld ‘Joris De Jonghe’ die praktisch gans de rit op kop bleef rijden bijgestaan door onze andere hardrijders van dienst. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 33,1 Km/h.


    Reden mee vandaag :
     Joris De Jonghe , Kevin Wullaert , Peter Neels , Freddy De Blick , Jean Paul Van Oudenhoven , Guy Smet , Alex Goossens , Marc De Smedt , Jos Vermeulen , Luc Vermeulen , Dirk Cleys , William Despeels , Jochem Smet , Patrick Van Der Vekens , Adrien Maes , Mattias Nys , Geoffrey Van Steenberghen , Kristoff Heyns , Eric Vermeulen , Steven Van Houte , Modest Smet , Franky De Witte , Rudy Thysman , Rudi ? (MTB) , Franky Wielandt , Ward Vermeiren , Dirk Heyrman , Michel Van Osselaer , Michel Thierens , Sam Christiaens , Patrick Deyaert , Thieu Heirbaut , Mister X , Mister Y , Raf Van Nieuwenhove , Walter Meseure , Chris Van De Vijver , ??????? en Kenny Janssens.

    08-01-2014 om 22:27 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!