Proficiat aan SASHA WEEMAES met het behalen van zijn 4°Belgische Titel ditmaal in de Puntenkoers en de 500 meter bij de Nieuwelingen !!!
Proficiat aan GILKE CROKET met het behalen van haar 1°Belgische Titel in de Scratch bij de Dames Elite !!!
Proficiat aan KELLY DRUYTS met het behalen van de Zilveren Medaille in de Scratch bij de Dames Elite !!!
Proficiat aan GILKE CROKET met het behalen van de Bronzen Medaille in de Achtervolging bij de Dames Elite !!!
Proficiat aan LENNY DRUYTS met het behalen van de Bronzen Medaille in de Puntenkoers bij de Dames Juniores !!!
Sasha Weemaes Gilke Croket Kelly Druyts Lenny Druyts
Zondag 29/12/2013 BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES INDIVIDUEL (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren
Aantal deelnemers:
BK/CB Elite/U23 Scratch
1.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-
2.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
3.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
4.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-
5.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
6.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-
7.
8.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
9.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
10.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
BK/CB Elite/U23 Madison
1.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
2.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-
3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
4.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
5.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
6.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
7.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
8.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
9.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
10.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
BK/CB Juniores Keirin
1.VRANCKEN Jordi-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-
3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-
4.DE BUIJL Terence-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
5.MUYLLE Enrico-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
6.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
7.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
8.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
9.ALLEYN Vito-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
10.BRUYÈRE Aïky-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
BK/CB Juniores Madison
1.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
2.FEYS Laszlo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
3.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-
4.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
5.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-
6.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
7.BRUYÈRE Aïky-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
8.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
9.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
10.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-
16.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
BK/CB Nieuwelingen 500 meter
1.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
3.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
5.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-
6.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
7.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-
8.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-
9.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
10.THAULEZ Sören-BOYS TEAM COLFONTAINE-
BK/CB Nieuwelingen Puntenkoers
1.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
2.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-
3.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-
4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
5.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
6.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-
7.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
8.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
9.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
10.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
BK/CB Dames Elite Achtervolging
1.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-
2.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-
3.GILKE CROKET uit Bornem-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-
4.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-
BK/CB Dames Elite Scratch
1.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-
2.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-
3.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-
4.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-
5.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-
6.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-
7.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-
8.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-
BK/CB Dames Juniores 500 meter
1.DEGRENDELE Nicky-TOPSPORT VLAANDEREN-
2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
3.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
4.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
6.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-
7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
BK/CB Dames Juniores Puntenkoers
1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
2.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-
3.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
5.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
BK/CB Dames Nieuwelingen 500 meter
1.STRUYF Lize -GRANVILLE FACTORY TEAM-
2.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-
3.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
4.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
5.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
6.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-
7.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
8.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
BK/CB Dames Nieuwelingen Puntenkoers
1.STRUYF Lize -GRANVILLE FACTORY TEAM-
2.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
3.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-
4.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
5.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
6.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-
7.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
8.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
|