.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/01/2014

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Van Hecke Elias KOP 2013.jpg
         Elias Van Hecke

    Zondag 05/01/2014 ROME (Ita) - Veldrijden Men Elite - UCI World Cup - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team

    2.Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team.  00’04"

    3.Sven Nys-Crelan - AA Drink Team  00’05"

    4.Francis Mourey-Francaise des Jeux  00’11"

    5.Martin Bina-Kwadro-Stannah Cycling Team  00’41"

    6.Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team  00’45"

    7.Thijs Van Amerongen-AA Drink/ Leontien.nl Pro  00’50"

    8.Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team  01’01"

    9.Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team  01’16"

    10.Bart Wellens-Telenet Fidea Cycling Team  01’19"
     

    05/01/2014 ROME (Ita) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´
    Aantal deelnemers: 42

    1.Mathieu Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    2.Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team  00’10"

    3.Laurens Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team  00’27"

    4.Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team  00’33"

    5.Anthony Turgis  00’35"

    6.Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team  00’47"

    7.David Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team  00’51"

    8.Michael Boros-CEZ Cyklo Team Tabor  01’06"

    9.Stan Godrie-Rabo - Giant Offroad Team  01’29"

    10.Tim Merlier-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team  01’30"

    15.Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team  02’00"

     

    05/01/2014 ROME (Ita) - Veldrijden Dames Elite - UCI World Cup - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.Katherine Compton-Trek Cyclocross Collective

    2.Marianne Vos-Rabobank Women Team  +00’24"

    3.Eva Lechner  +01’10"

    4.Pauline Ferrand Prevot-Rabobank Women Team +01’24"

    5.Sanne Cant-Enertherm - BKCP  +01’33"

    6.Helen Wyman  +01’35"

    7.Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team  +01’37"

    8.Sophie De Boer-KDL Cycling Team  +01’42"

    9.Nikki Harris-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team  +01’56"

    10.Lucie Chainel-Lefevre  +02’17"

     

    05/01/2014 ROME (Ita) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers: 42

    1.Adam Toupalik

    2.Kobe Goossens- VZW Young Telenet Fidea Cycling Team  +00’24"

    3.Eli Iserbyt-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team  +00’42"

    4.Yan Gras  +00’43"

    5.Pascal Eenkhoorn-Enertherm - BKCP  +00’48"

    6.Johan Jacobs-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team  +00’51"

    7.Jelle Schuermans-Avia Crabbe Cycling Team  +00’54"

    8.Joris Nieuwenhuis +00’58"

    9.Yannick Peeters-Kon. Balen B.C. V.Z.W. +00’59"

    10.Thomas Joseph-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team  +00’59"


    05/01/2014 DROGENBOOM WAREGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 48

    1.BRAET Vinnie-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Diether-KWADRO-STANNAH-

    3.EECKHOUT Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.DE CLEYN Dave-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    7.HOFMAN Joeri-KWADRO-STANNAH-

    8.BODEN Stef-EMPELLA - AERTSEN & PARTNERS CYCLING TEA-

    9.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND-FFC-

    10.COMMEYNE Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    05/01/2014 DROGENBOOM WAREGEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - 32

    1.HENNAUX Loic-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    2.ALDERWEIRELD Robin-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.MONTAIGNE Jorn-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DIEPENDAELE Tom -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM-

    8.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.EECKMAN Bert-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    15.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´- 31

    1.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    5.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.VAN DE MEULEBROECKE Glenn-ASFRA RACING TEAM-

    10.MAERTENS Sven-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    05/01/2014 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C - Juniores - 40'

    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme-VISTAMEDIA HAMME-

    2.VAN ROOSBROECK Pieter-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.TIBACKX Lawrence-DCM CYCLING TEAM-

    7.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    8.DE MEYER Senne-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    9.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    10.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    14.VERMEIREN Gianni -INDIVIDUEEL-

    05-01-2014 om 18:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/01/2014
    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 10°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    De Bock Benny KOP 2012 1.png
    05/01/2014- ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 39

    1.JASPERS Jappe-VISTAMEDIA HAMME-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    4.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    6.EESTERMANS Glenn-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    7.DRIESEN Jarne-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    10.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    15.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    05/01/2014- DROGENBOOM WAREGEM (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A

    Aantal deelnemers: 28

    1.VANDEVELDE Ruben-INDIVIDUEEL-

    2.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    5.DELAERE Jens-MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.JANSSENS Sven-INDIVIDUEEL-

    8.KINT Wesly-INDIVIDUEEL-

    9.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    10.ANDRIES Kevin-DMC- CYCLING TEAM-

    20.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    MASTERS B

    Aantal deelnemers: 17

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    3.VANDECAUTER Nick-INDIVIDUEEL-

    4.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    5.VERSCHUEREN Francky-INDIVIDUEEL-

    6.DE WAELE Marnic-INDIVIDUEEL-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    9.DE BACKER Bart-INDIVIDUEEL-

    10.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    13.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    MASTERS C

    Aantal deelnemers: 19

    1.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.HOUWEN Jan-INDIVIDUEEL-

    6.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.MARTIAL Marecaille-AS L´ENFER DU NORD-

    8.VENS Dirk-INDIVIDUEEL-

    9.COOPMAN Ivan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-


    05/01/2014- Belsele (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.LAURYSSEN Yorben-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.MOENS Milo-STEEDS VOORAAN-

    4.KEYNEN Milan-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.BEECKMAN Gauthier-INDIVIDUEEL-

    10.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND-

     

    13 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.EECKHOUT Emile -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DEJAEGHER Jasper-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.WYSEURE Joran-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    11.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDENHEEDE Thibo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.CLAUWAERT Maarten-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.SANTY Arne-CT FORCE VZW-

    7.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

     

    Meisjes 12 jaar

    Aantal deelnemers: 3

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.VAN GOETHEM Femke-KTC-CYCLING TEAM-

    3.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Meisjes 13 jaar

    Aantal deelnemers: 5

    1.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.DUYM Farah-STEEDS VOORAAN-

    5.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

     

    Meisjes 14 jaar

    Aantal deelnemers: 3

    1.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    2.VANDECAVEYE Fleur--

    3.DECKMIJN Isaline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

     

    05/01/2014- ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar Aspiranten

    Aantal deelnemers: 25

    1.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.BELMANS Lennert-DCM CYCLING TEAM-

    3.VAN LAER Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.WIENEN Flore-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANDERAERDEN Wout-GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN-

    10.NYS Thibau-SCHRIEK-

     

    13 jaar Aspiranten

    Aantal deelnemers: 33

    1.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.CORTJENS Ryan-CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER-

    3.SZEKELY Nathan-DNCS/TOWEREYE CT-

    4.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

     

    14 jaar Aspiranten

    Aantal deelnemers: 20

    1.CLYNHENS Jens-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN EYNDE Vince-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.WOESTENBURG Ruben-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    05-01-2014 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 05/01/2014

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Peeters vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 52 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Nog steeds zeer zacht winterweer en meteen weeral veel renners aanwezig op de duurtraining. Aan kopmannen geen gebrek zodat iedereen zijn steentje bijdroeg en het tempo zeer egaal bleef. De afstand bedroeg 87 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 33,4 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Franky Weemaes , Wim Heyndrickx , Guy Smet , Guy Ten Hartog , Matthias Onghena , Danny Peeters , Franky De Witte , Davy Peirsman , Chris Van Cleemput , Stefan Van Broeck , Luc De Moor , Freddy De Blick , Adrien Maes , Tom Verhulst , Lieven Van De Perre , Jonathan Van Kerckhoven , Ward Vermeiren , Franky Wielandt , Modest Smet , Raf Van Nieuwenhove , Jean-Paul Van Oudenhoven , Kristoff Heyns , Dirk Batens , Alain Verbeke , Jan Heyrman , Gert Smet (MTB) , Mister X , Kristof Wielfaert , Johan Van Hiel , Bart Rooms , Walter Meseure , Maarten Van Raemdonck , Luc Vermeulen , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Tom Heirbaut , Wim Kras , Patrick Van Der Vekens , Eric Verleyen , Heyndrickx , Jan Vlegels , Jan Peirsman , Gunther Persoon , Fons Van Raemdonck , Michel Van Osselaer , Leo Mares , Dave Van Roeyen , ??? en Kenny Janssens.

    05-01-2014 om 14:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S CROSS & MTB TE BELSELE VAN ZATERDAG 04/01/2014

    FOTO'S CROSS & MTB TE BELSELE VAN ZATERDAG 04/01/2014                                   
     

    04/01/2014- BELSELE (O) – Veldrijden en MTB Gentlemen

    Gentlemen MTB Recreanten

    Aantal deelnemers: 19

    1.VAN GOETHEM Chris--

    2.ROELS Patrick-CYCLO BIKE OOST VLAANDEREN-

    3.MALFLIET Koen-CYCLO BIKE OOST VLAANDEREN-

    4.LYSEN Mario-WAASLAND MTB TEAM-

    5.COLMAN Günter--

    6.VANHAEVERBEKE Kurt-CYCLO BIKE OOST-VLAANDEREN-

    7.TEN HARTOG Patrick-CYCLO BIKE OOST VLAANDEREN-

    8.VAN GOETHEM Danny--

    9.DEREU Nicolas-VL TECHNICS AUBUTREK-

    10.VERSPAGEN Günther--

    11.DROOGENDIJK Leendert--

    12.SMET Cédric--

    13.VAN HAVERE Jurgen--

    14.DHAENE Maarten--

    15.TEN HARTOG Sarah-CYCLO BIKE ANTWERPEN-

    16.DE PAGIE Sam--

    17.SMET Benny--

    18.VERMEIREN Gert--

    19.ANNAERT Davy--
    4-1-2014-belsele 124.JPG

    Podium MTB Recreanten met winnaar Chris Van Goethem, Patrick Roels en Koen Malfliet.
    4-1-2014-belsele 098.JPG
                                 Aankomst van winnaar Chris Van Goethem.

     

    Gentlemen Cyclo Cross Recreanten

    Aantal deelnemers: 20

    1.JANSSENS Sven-INDIVIDUEEL-

    2.DE BOCK Yoni--

    3.DE BOCK Jelle-AFDELING O.VL-

    4.COOMAN Mauro--

    5.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES-

    6.SPRANGERS Yannick--

    7.CORTHALS Willy--

    8.VAN DE VREKEN Björn--

    9.DE BRAUWER Lesley-WC WETTHRA-

    10.VAN HAVERE Jurgen--

    11.VAN DE PUTTE Pieter-KALAS CYCLING TEAM-

    12.MORAS Patrick--

    13.VERMEULEN Garry--

    14.SEYMORTIER Filip--

    15.SCHOCKAERT Christophe--

    16.BONNE Dirk-CYCLO BIKE OOST VLAANDEREN-

    17.DE ROOSE Willy--

    18.DE SCHEPPER Gino--

    19.SEYMORTIER Johan--

    20.DE ROCKER Tom--
    4-1-2014-belsele 298.JPG

       Podium cross met winnaar Sven Janssens, Yoni De Bock en Jelle De Bock.
    Winnaar bij de Dames was Anja Geldhof.
    4-1-2014-belsele 286.JPG
                                   Aankomst van winnaar Sven Janssens.
    4-1-2014-belsele 176.JPG 4-1-2014-belsele 170.JPG
               Winnaar Dames Anja Geldhof.                                               De broers Yoni en Jelle De Bock uit Moerbeke.
    4-1-2014-belsele 136.JPG
                                        Start van Cross voor Gentlemen.
    4-1-2014-belsele 128.JPG
                                            Voor de start van de Cross.
     

    Gentlemen MTB Koppelrit

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL-

    1.DE BRUYN Johan-VANOMOBIL-

    2.VAN SINAEY Gregory-CAMELEON-

    2.DE BACKER Andy--

    3.VALCKE Owen-TREK KMC-

    3.ANTHEUNIS Yenzy-WAASLAND MTB-

    4.BRUGGEMAN Frederik--

    4.STERCK Gunther--

    5.KESTELEYN Bram-CYCLO BIKE OOST VLAANDEREN-

    5.MERTENS Nick-AFD OOST VLAANDEREN-

    6.SMET Jonas-RUDYCO-

    6.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-

    7.COOLS Jimmy-VC KAREL VAN WIJNENDAELE-

    7.CLAEYS Bart--

    8.SMET Ivan--

    8.ROGIERS Benny--

    9.TEN HARTOG Patrick-CYCLO BIKE OOST VLANDEREN-

    9.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO-

    10.DE WAELE Frank--

    10.VANDERSLYCKE Frank--

    4-1-2014-belsele 515.JPG
    Het Podium met winnaars Jeroen Van De Vijver/Johan De Bruyn, Gregory Van Sinaey/Andy De Backer
    en Owen Valcke/Yenzy Antheunis.
    4-1-2014-belsele 481.JPG
                    Johan De Bruyn en Jeroen Van De Vijver eindigden als 1ste.
    4-1-2014-belsele 484.JPG
                      Gregory Van Sinaey en Andy De Backer werden 2de.
    4-1-2014-belsele 353.JPG
                                          Sarah Ten Hartog en Lieselot Smet.
    4-1-2014-belsele 311.JPG
                                 De renners wachten om afgelost te worden.
    4-1-2014-belsele 302.JPG
    Voor de start van de MTB koppelrit met 29 koppels, de wedstrijd zal 1 uur + 1 ronde duren.
    4-1-2014-belsele 308.JPG
                                           Start van de MTB koppelrit.

    4-1-2014-belsele 126.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-01-2014 om 14:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/01/2014

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 05/01/2014 INTERNATIONALE JEUGDMEETING (O) - Piste - zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    05-01-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    04-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/01/2014

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 04/01/2014 INTERNATIONALE JEUGDMEETING (O) - Piste - zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    04-01-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    02-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 04/01 EN ZONDAG 05/01/2014 WERELDKAMPIOENSCHAP CROSS MASTERS TE ZWITSERLAND
    WK Cross Masters 2014.jpg

    Nick David uit Beveren is ingeschreven voor deelname in de reeks 30-34 jaar.



    Bron: Nick David

    02-01-2014 om 19:36 geschreven door kenny


    01-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/01/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 01/01/2014 BAAL (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    2-Zdenek Stybar-Omega Pharma-Quickstep Cycling Team

    3-Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team

    4-Rob Peeters-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    5-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team

    6-Thijs Van Amerongen-AA Drink/ Leontien.nl Pro

    7-Philipp Walsleben-BKCP - Powerplus Cycling Team

    8-Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro

    9-Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team

    10-Marcel Meisen-Kwadro-Stannah Cycling Team

     

    01/01/2014 BAAL (VB) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team

    2-Mathieu Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team

    3-Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    4-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5-Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    6-Laurens Sweeck-Kwadro-Stannah Cycling Team

    7-Tim Merlier-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    8-Jens Vandekinderen-Telenet Fidea Cycling Team

    9-Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    10-Yorben Van Tichelt-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    11-Joeri Hofman-Kwadro-Stannah Cycling Team

    29-Matthias Van De Velde-Enertherm – BKCP

     

    01/01/2014 BAAL (VB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Yannick Peeters-Kon. Balen B.C. V.Z.W.

    2-Gianni Van Donink-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    3-Stijn Caluwe-Enertherm - BKCP

    4-Pieter Van Roosbroeck-Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek

    5-Jens Teirlinck-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team

    6-Sybren Jacobs-W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.

    7-Nick Verheyen-Enertherm - BKCP

    8-Lawrence Tibackx-DNCS/PRO 2012 Cycling Team

    9-Jorn Verbraken-DNCS/PRO 2012 Cycling Team

    10-Gavin Haley

    18-Thomas Van De Velde-Isorex Cycling Team

     

    01/01/2014 BAAL (VB) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Katherine Compton-Trek Cyclocross Collective

    2-Marianne Vos-Rabobank Women Team  +00’20"

    3-Nikki Harris-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team  +00’44"

    4-Helen Wyman  01’29"

    5-Sophie De Boer-KDL Cycling Team  01’51"

    6-Elle Anderson  02’01"

    7-Sanne Cant-Enertherm – BKCP  02’08"

    8-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team  02’30"

    9-Githa Michiels  02’45"

    10-Sabrina Stultiens-Brainwash wielerploeg  03’19"

     

    01/01/2014 BAAL (VB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1-Jens Dekker-Enertherm - BKCP

    2-Thijs Wolsink-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team

    3-Mitch Groot-Enertherm - BKCP

    4-Gianni Siebens-Young Cycling Team VZW

    5-Victor Vandebosch-Enertherm - BKCP

    6-Jappe Jaspers-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team

    7-Jarno Liessens-Enertherm - BKCP

    8-Tijl Pauwels-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team

    9-Jarne Driesen-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    10-Alex Colman-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team

    16-Jordi De Beule-Rudyco Cycling Team

    17-Stan Dieleman-Trek-Kmc Mountainbiketeam VZW

    24-Niels Willaerts-Rudyco Cycling Team

    01-01-2014 om 16:19 geschreven door kenny


    30-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 01 JANUARI GROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H30

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png


    WOENSDAG 01 JANUARI OP NIEUWJAARSDAG VERTREKT DE GROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H30 THV HET RONDPUNT EINDE KASTEELDREEF !!!

    30-12-2013 om 10:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORSTELLING WIELERTEAM HET VLIEGEND WIEL 2014
    Wielerteam Vliegend Wiel.jpg

    Eerste persvoorstelling van ‘Wielerteam Het Vliegend Wiel’

     

    Op vrijdag 27 december werd in taverne Brazzaville het nieuwe wielerteam ‘Het Vliegend Wiel’ voorgesteld. Het wielerteam ‘Het Vliegend Wiel’ zal zich voornamelijk concentreren op zijn jeugdwerking. Zo zijn er momenteel in totaal 9 jeugdrennertjes, die in de kleuren van deze ploeg aan de start zullen komen. De ploeg bestaat uit 7 miniemen (- 12-jarigen) en 2 aspiranten (12 tem 14 jarigen). Daarnaast zijn er ook 5 renners met een mastervergunning.  Deze renners zullen zelf ook een, al dan niet beperkt, programma afwerken en daarnaast ook instaan voor de begeleiding van de jeugdrenners. De belangrijkste doelstelling van deze wielerploeg is kinderen laten genieten van de wielersport, dit zonder druk en hoge verwachtingen. We zullen op het einde van het seizoen tevreden zijn als onze kinderen vrienden geworden zijn, die veel hebben gefietst, maar nog meer hebben gelachen. We zullen wekelijkse groepstrainingen organiseren, maar zullen ook zeker heel wat tijd maken om kinderen individueel te begeleiden. Daarnaast gaan we onze kinderen ook op een speelse manier leren om zelf te werken aan hun fiets.

    27-12-2013-ploeg apers 490.jpg 27-12-2013-ploeg apers 444.jpg

    Interview met voorzitter Filip Apers :

     

    - Wat maakt sportcomité Het Vliegend Wiel Klein-Sinaai zo succesrijk?

    Eigenlijk hebben wij dit te danken aan 2 elementen:

    1.Wij hebben binnen ons bestuur een perfecte mix van enerzijds oudere en zeer ervaren leden en anderzijds gedreven en zeer enthousiaste jongeren, dit alles overgoten met VRIENDSCHAP en PASSIE !! Zo hebben wij voor 2014 opnieuw een kandidaat bestuurslid.

    2.Onze sponsorwerking, wij houden onze sponsors gedurende het jaar op de hoogte van het reilen en zeilen binnen onze vereniging. Aankondigingen van onze wedstrijden, doortochten van wedstrijden, uitslagen, persberichten,…. Wij doen dit al enkele jaren en krijgen hier steeds positieve reacties op van onze sponsors.

     

    - Waarom is er een opening gemaakt naar een wielerteam onder Het Vliegend Wiel? Waarom specifiek miniemen?

    Wij dragen al jaren de jeugd een warm hart toe, dit kan je zien in het verleden van onze organisaties.

    De afgelopen 2 jaar hebben wij zelf echt kunnen kennismaken met het organiseren van miniemenwedstrijden, zo hoorden we links en rechts al eens wat kritieken. Nu blijkt er toch een vraag te zijn, vooral van ouders en rennertjes, naar een wielerteam waar geen prestatiedruk of verplichtingen aan verbonden zijn. Daar Evy reeds bestuurslid is bij ons, en haar kinderen Estée en Marius reeds koersten bij de miniemen, was de keuze snel gemaakt.

     

    - Wat zijn de verwachtingen van jou als voorzitter en woordvoerder van Het Vliegend Wiel ten opzichte van het wielerteam?

    Mijn verwachting is vooral dat deze jongens en meisjes plezier beleven aan de wielersport en dat zij en hun ouders een hechte vriendengroep worden.

     

    - Wat zijn de wedstrijden die Het Vliegend Wiel komend jaar zal organiseren?

    Wij hebben voor het seizoen 2014 volgende wedstrijden op het programma staan:

     

                   Zaterdag 22 maart: Dames nieuwelingen en dames junioren.

                   Zaterdag 7 juni: Nieuwelingen (Stekene)

                   Zaterdag 9 augustus: Elite z/c en beloften (Kemzeke Tromp)

                   Zondag 31 augustus: Miniemen en aspiranten (Industriepark Stekene)

                   Zaterdag 13 september: Miniemen

                   Zondag 14 september: Elite z/c en beloften

    - Ambitie op lange termijn ook in combinatie met wielerteam?

    Onze ambitie blijft het behouden van onze wedstrijden tijdens de kermissen in Klein-Sinaai en onze nevenorganisaties in groot-Stekene. Wat het wielerteam betreft gaan wij in eerste instantie kijken dat alles zo goed mogelijk loopt. Toekomst gezien zien we wel welke kant we uitgaan.

    27-12-2013-ploeg apers 500.jpg 
    Het bestuur met Voorzitter Filip Apers en verantwoordelijken Luc Joos en Evy Huyghe.
    De ploegbegeleiders met Luc Apers, Geert Bultynck, Luc Joos, Paul Van Cleemput,
    Gino Van Broeck en de medewerkers.


    Personalia:

    Voorzitter Het Vliegend Wiel: Filip Apers

    Ploegleiding: Evy Huyghe – Luc Joos

     

    Miniemen: Estée Goossens – Lian Brodeoux – Mathias Vermeulen – Robbe Van Poucke – Einarr Buffel – Marius Goossens – Wannes Van Poucke

    Aspiranten: Roan De Wilde – Michiel De Clerck

     

    Begeleiders: Luc Joos – Luc Apers – Geert Bultynck – Gino Van Broeck – Paul Van Cleemput

    27-12-2013-ploeg apers 475.jpg 

     

    Contactgevens:

    Filip Apers 0497 73 11 90

    Evy Huyghe 0475 29 38 38

    Luc Joos 0473 96 80 66



     
    Bron en foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-12-2013 om 10:48 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!