.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE BALEGEM-OOSTERZELE VAN ZONDAG 29/12/2013

    FOTO'S CROSS TE BALEGEM-OOSTERZELE VAN ZONDAG 29/12/2013                                      
     

    29/12/2013 BALEGEM - OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.BODEN Stef-EMPELLA - AERTSEN & PARTNERS CYCLING TEA-

    4.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    5.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    7.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS PRO MTB TEAM-

    8.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    9.GYS Jens-LUIHOEVE CROSSERS-

    10.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-
    Oosterzele 2.JPG
    Winnaar Elite z.c. Kevin Eeckhout en winnaar Beloften Tim De Schuyter.

    Oosterzele 1.JPG     
                                      Winnaar Beloften Tim De Schuyter.         
    Oosterzele 3.JPG
    De spurt voor de overwinning bij de Elite z.c. met Kevin Eeckhout en Kendric Van Germbergen.
    Oosterzele 4.JPG
                                  Start van de Elite z.c. en de Beloften.

     

    29/12/2013 BALEGEM - OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    5.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.MAES Aïden-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    13.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    Oosterzele 5.JPG
            Winnaar Juniores Loïc Hennaux en winnaar Dames Aurelie Vermeir.
    Oosterzele 6.JPG
                                  
    Aankomst winnaar Juniores Loïc Hennaux.
    Oosterzele 7.JPG
                                               Start van de Juniores.

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    7.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    9.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    16.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    25.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    Oosterzele 8.JPG

    Podium Nieuwelingen met winnaar Louis Overmeire, winnaar 1ste jaar Nieuwelingen
    Florian Vermeersch en Dames Nieuwelingen Febe Schokkaert.
    Oosterzele 10.JPG   Oosterzele 9.JPG
         Aankomst Nieuwelingen met Louis Overmeire.                      Aankomst van Febe Schokkaert.
    Oosterzele 11.JPG
                                           Start van de Nieuwelingen.
     


    Dames Elite

    1.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Dames Jeugd

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DEFOUR Lara -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

     

    29/12/2013 BALEGEM - OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE VIAENE Korneel-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.THIJS Freddy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.JANSSENS Sven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    Oosterzele 12.JPG
      Winnaar Amateurs Ruben Vandevelde en winnaar Masters A Steve Gruwier.
    Oosterzele 13.JPG
                                    Start van de Amateurs en Masters A.
     

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.HENDERICKX Nico-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.UITTERHAEGEN Stefan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DHOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    10.BOUDREAU Marc-STEVENS RACING-

    13.DE BOCK Benny-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    Oosterzele 14.JPG
    Winnaar Masters C Ronald De Scheemaeker en winnaar Masters B Guido Verhaegen.
    Oosterzele 15.JPG
                   Aankomst van Guido Verhaegen.
    Oosterzele 17.JPG
                                                 Start van de Masters B.
     

    Masters C:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.MERTENS Francois-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    Oosterzele 16.JPG
                                                 Start van de Masters C.





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-12-2013 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 29/12/2013 DIEGEM (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.Sven Nys
    2.Tom Meeusen
    3.Niels Albert
    4.Zdenek Stybar (Tsj)
    5.Martin Bina (Tsj)
    6.Lars van der Haar (Ned)
    7.Rob Peeters
    8.Philipp Walsleben (Dui)
    9.Marcel Meisen (Dui)
    10.Jim Aernouts

     

    29/12/2013 DIEGEM (VB) - Veldrijden U23 UCI - 50´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    4.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    5.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    19.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

     

    29/12/2013 BALEGEM - OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.BODEN Stef-EMPELLA - AERTSEN & PARTNERS CYCLING TEA-

    4.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    5.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    7.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS PRO MTB TEAM-

    8.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    9.GYS Jens-LUIHOEVE CROSSERS-

    10.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

     

    29/12/2013 DIEGEM (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.LECHNER Eva-COLNAGO FARBE SUDTIROL-

    3.ANDERSON Elle-CALIFORNIA GIANT-SPECIALIZED-

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.ANTHONY Crystal-OPTUM P/G KELLY BENEFIT STRATEGIES-

    6.DURRIN-DAY Gabriella-TEAM RAPHA-FOCUS-

    7.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.MCFADDEN Courtenay-BICYCLE BLUEBOOK/ROCK LOBSTER-

    9.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    10.BRUNO ROY Maureen-BOB´S RED MILL P/B SEVEN CYCLES-

    35.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    29/12/2013 DIEGEM (VB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.LEHKY Roman-KC KOOPERATIVE SG-

    6.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    8.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    9.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

     

    29/12/2013 BALEGEM - OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    5.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.MAES Aïden-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    13.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    5.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    7.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    9.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    16.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    25.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Elite

    1.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Dames Jeugd

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DEFOUR Lara -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

     

    29/12/2013 BALEGEM - OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE VIAENE Korneel-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.THIJS Freddy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.JANSSENS Sven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

     

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.HENDERICKX Nico-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.UITTERHAEGEN Stefan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DHOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    10.BOUDREAU Marc-STEVENS RACING-

    13.DE BOCK Benny-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.MERTENS Francois-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    29/12/2013 JABBEKE (W) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    12 jaar

    1.COREMANS Dante-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.LAURYSSEN Yorben-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.VAN DE PUTTE Victor-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.KEYNEN Milan-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DYCK Cisse-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar

    1.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.SZEKELY Nathan-PEER BMX VZW-

    3.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    4.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    6.STRUYF Robbe-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14 jaar

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    2.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.CLYNHENS Jens-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.KUYPERS Gerben-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    33.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

     

    12 jaar meisjes

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.VAN GOETHEM Femke-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    13 jaar meisjes

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    14 jaar meisjes

    1.BOUCKAERT Quinty--

    2.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    29-12-2013 om 18:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/12/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met het behalen van zijn 4°Belgische Titel ditmaal in de Puntenkoers en de 500 meter bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan GILKE CROKET met het behalen van haar 1°Belgische Titel in de Scratch bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met het behalen van de Zilveren Medaille in de Scratch bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan GILKE CROKET met het behalen van de Bronzen Medaille in de Achtervolging bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met het behalen van de Bronzen Medaille in de Puntenkoers bij de Dames Juniores !!!

    Weemaes Sasha.jpg  Croket Gilke.jpg  Druyts Kelly kop 2013.png  Druyts Lenny.jpg

             Sasha Weemaes                       Gilke Croket                                Kelly Druyts                          Lenny Druyts


    Zondag 29/12/2013 BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES INDIVIDUEL (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    BK/CB Elite/U23 Scratch

    1.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    5.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    7.

    8.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    BK/CB Elite/U23 Madison

    1.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    BK/CB Juniores Keirin

    1.VRANCKEN Jordi-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DE BUIJL Terence-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.MUYLLE Enrico-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.ALLEYN Vito-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.BRUYÈRE Aïky-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    BK/CB Juniores Madison

    1.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.FEYS Laszlo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.BRUYÈRE Aïky-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    16.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    BK/CB Nieuwelingen 500 meter

    1.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    9.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.THAULEZ Sören-BOYS TEAM COLFONTAINE-

     

    BK/CB Nieuwelingen Puntenkoers

    1.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    7.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    BK/CB Dames Elite Achtervolging

    1.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    3.GILKE CROKET uit Bornem-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    4.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    BK/CB Dames Elite Scratch

    1.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    5.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    6.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    7.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

     

    BK/CB Dames Juniores 500 meter

    1.DEGRENDELE Nicky-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    BK/CB Dames Juniores Puntenkoers

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    3.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    BK/CB Dames Nieuwelingen 500 meter

    1.STRUYF Lize -GRANVILLE FACTORY TEAM-

    2.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-

    7.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

     

    BK/CB Dames Nieuwelingen Puntenkoers

    1.STRUYF Lize -GRANVILLE FACTORY TEAM-

    2.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-

    7.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    29-12-2013 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING VAN ZONDAG 29/12/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Franky De Witte vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 48 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Het zachte winterweer blijft voort duren en dus konden we weer een duurtraining afwerken in groep. Aan kopmannen geen gebrek en dus kon het tempo zeer goed onderhouden worden. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 Km, het gemiddelde was goed voor 33,3 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Franky Weemaes , Wim Heyndrickx , Nick David , Dirk Heyrman , Danny Peeters , Franky De Witte , Jos Vermeulen ,  Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Luc De Moor , Freddy De Blick , Adrien Maes , Dirk De Pauw , Lieven Van De Perre , Jonathan Van Kerckhoven , Ward Vermeiren , Valerie Robert , Tom Van Raemdonck , Raf Van Nieuwenhove , Jean-Paul Van Oudenhoven , Kristoff Heyns , Dirk Batens , Alain Verbeke , Jan Heyrman , Alex Goossens , Mister X , Kristof Wielfaert , Johan Van Hiel , Bart Rooms , Walter Meseure , Patrick Deyaert , Luc Vermeulen , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Tom Heirbaut , Wim Kras (MTB) , Filip Weemaes (MTB) , Modest Smet , Michel Thierens , ??????? en Kenny Janssens.

    29-12-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    28-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/12/2013
    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan MORENO DE PAUW met het behalen van zijn 2°Belgische Titel ditmaal op de 1000 meter bij de Beloften !!!

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met het behalen van 2 Belgische Titels op de 500 meter en de Puntenkoers bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan GILKE CROKET met het behalen van de Zilveren Medaille in de Puntenkoers bij de Dames Elite !!!

     De Pauw Moreno KOP 2013.jpg  Druyts Kelly kop 2013.png  Croket Gilke.jpg

            Moreno De Pauw                        Kelly Druyts                             Gilke Croket

    Zaterdag 28/12/2013 BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES INDIVIDUEL (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    BK/CB Elite/U23 / 1000 meter

    1.MORENO DE PAUW uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    8.DE SMET Gertjan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    12.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    BK/CB Elite/U23 / Puntenkoers

    1.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    7.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    9.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    10.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    BK/CB Juniores 1000 meter

    1.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    5.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.MALEVEZ Jérémy-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

    12.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    BK/CB Juniores Puntenkoers

    1.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    12.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    BK/CB Nieuwelingen Keirin

    1.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.GARSBEKE Jelle-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.THAULEZ Sören-BOYS TEAM COLFONTAINE-

     

    BK/CB Dames Elite 500 meter

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    5.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    6.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    7.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

     

    BK/CB Dames Elite Puntenkoers

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.CROKET Gilke uit Bornem-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    5.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    6.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

     

    BK/CB Dames Open Keirin

    1.DEGRENDELE Nicky-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    5.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    28-12-2013 om 19:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 28/12/2013 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    4.PETRUS Lubomir-BKCP POWER PLUS-

    5.ADAMS Joeri-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PAGE Jonathan -PLANET BIKE-

    7.GAVENDA Robert-DUKLA TRENCIN TREK-

    8.BAESTAENS Vincent-CRELAN-EUPHONY-

    9.HARING Martin-CK BANSKA BYSTRICA-

    10.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    14.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    28/12/2013 BREDENE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.ANDRIES Jordi-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.ALDERWEIRELD Robin-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    5.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.MOENAERT Mathias-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    7.DERUYTER Stijn-TOMABEL CYCLING TEAM-

    8.DANNY Fox-RST RACING TEAM-

    9.REMIGIUSZ Gil-LKS POM STREICE-

    10.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    13.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    23.VERMEIREN Gianni -DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    5.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    7.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.BRAES Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28-12-2013 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE LOENHOUT VAN VRIJDAG 27/12/2013

    FOTO'S CROSS TE LOENHOUT VAN VRIJDAG 27/12/2013                                      
     

    Vrijdag 27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN - EUPHONY -

    2.PEETERS Rob-TELENET - FIDEA -

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    5.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    7.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS -

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    9.TARAMARCAZ Julien-BMC-

    10.WELLENS Bart-TELENET - FIDEA -

    28.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-
    27-12-2013-ploeg apers 423.JPG
              Podium Profs met winnaar Sven Nys, Rob Peeters en Niels Albert.
    27-12-2013-ploeg apers 315.JPG
                                       Aankomst van winnaar Sven Nys.
    27-12-2013-LOENHOUT 716.JPG
                                          Start van de Profs te Loenhout.

    27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    3.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    7.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    8.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    9.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT-
    27-12-2013-LOENHOUT 323.JPG
    Podium Beloften met winnaar Wout Van Aert, David Van Der Poel en Tim Merlier.
    27-12-2013-LOENHOUT 269.JPG
                               Aankomst winnaar Beloften met Wout Van Aert.
    27-12-2013-LOENHOUT 298.JPG
                                            Berne Vankeirsbilck en vriendin.
    27-12-2013-LOENHOUT 008.JPG
                                         Start van de Beloften te Loenhout.

    27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    2.COMPTON Katie-TREK-

    3.WYMAN Helen-KONA-

    4.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    6.CHAINEL Lucie-EC STEPHANOIS-

    7.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA-

    8.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.LECHNER Eva-COLNAGO FARBE-

    10.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-
    27-12-2013-LOENHOUT 688.JPG
       Podium Dames met winnaar Marianne Vos, Katie Compton Helen Wyman.
    27-12-2013-LOENHOUT 692.JPG
    27-12-2013-LOENHOUT 600.JPG
                                           Aankomst van Marianne Vos.
    27-12-2013-LOENHOUT 606.JPG
           Marianne Vos winnaar bij de Dames Elite en meteen dopingcontrole.
    27-12-2013-LOENHOUT 336.JPG
                                      Start van de Dames Elite te Loenhout.

     

    27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.TOUPALIK Adam-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.LEHKY Roman-KC KOOPERATIVE SG-

    4.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VAN ROOSBROECK Pieter-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.JACOBS Sybren -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.CHANCE Maxx-CLIF BAR DEVELOPMENT-

    8.BAKX Kelvin-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    10.ANDRIES Jordi-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-
    27-12-2013-LOENHOUT 017.JPG
    Podium Juniores met winnaar Adam Toupalik, Stijn Caluwe en Roman Lehky.


    27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´   

    Aantal deelnemers:

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    3.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    4.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BOUWMANS Bryan-RTC BUITENLUST-

    8.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    18.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

      



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-12-2013 om 15:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN 26/12/2013

    Banner LRC.jpg
    Donderdag 26/12/2013 – WONTERGEM – Veldrijden L.R.C.

    Catg.A

    1.Karel Martens

    2.Dieter Coussens

    3.Komeel De Viaene

    4.Jellerich Vermeulen

    5.Joachim Roelens

    6.Alexandre Olivier

    7.Tim Vandekerckhove

    8.Kevin De Jaeger

    9.Jaimy Depoorter

    10.Dylan Declercq

     

    Catg.B

    1.Xavier Vanhille

    2.Rob Paridaens

    3.Nick David uit Beveren

    4.Jo Maes

    5.Sven Roelandt

    6.Kenny Roelandt

    7.Thomas Heugebaert

    8.Davy Van Haute

    9.Kevin Vangeluwe

    10.Jonas Hooft

     

    Catg.C

    1.David Vantornout

    2.Kristof De Neve

    3.Niko Eeckhout

    4.Joeri Tytgat

    5.Geert De Moyer

    6.Marnik Snoeck

    7.Jakim Verstraete

    8.Joachim Michels

    9.Fabien Hanssens

    10.Gregory Vanhoutteghem

    28-12-2013 om 14:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 28/12/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Eddy Merckx vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 39 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Nog steeds zeer zacht winterweer en dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op zaterdag. Kopmannen van de dag waren de 2 renners van Waasland MTB met name 'Jan-Frederik Finoulst en Stefaan Van Hul' die veel kilometers voor hun rekening namen. De afstand bedroeg 83 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,4 Km/h, met de extra lus naar Den Es bedroeg de afstand 101 Km.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Franky Weemaes , Tom Heirbaut , Timmy De Boes , Jean-Paul Van Oudenhoven , Danny Peeters , Wim Heyndrickx , Kristoff Heyns , Eddy Merckx , Lieven Soens , Daniel Noens , Carl Leeman , Steven Van Houte , Mister X , Kris Smet , Victor Rooselaer , Tommy Van Osselaer , Jochem Smet , Dave Van Roeyen , Danny Smet , Luc De Moor , Stefaan Van Hul , Jan-Fredrik Finoulst , Frank Suys , Jonathan Van Kerckhoven , Franky De Witte , Walter Meseure , Patrick Morras , Nico De Roeck , Stijn Verbeke , Alain Verbeke , Alex Goossens , Wim Kras (MTB) , Erik Verleyen , ???? en Kenny Janssens.

    PS Lekke band voor Kristoff Heyns die samen met Timmy De Boes in Vrasene terug konden aansluiten.
          Lekke band Luc De Moor (x3)

    28-12-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    27-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/12/2013
    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan SASHA WEEMAES met het behalen van zijn 2°Belgische Titel ditmaal Achtervolging bij de Nieuwelingen !!!

     Weemaes Sasha.jpg

           Sasha Weemaes

    Vrijdag 27/12/2013 BK/CB INDIV.DISCIPLINES INDIV.+BK/CB MADISON JUN. (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    BK/CB Elite/U23 Achtervolging

    1.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.DE GENDT Aime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    9.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    BK/CB Juniores Sprint

    1.VRANCKEN Jordi-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.MUYLLE Enrico-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.MALEVEZ Jérémy-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

    8.BRUYÈRE Aïky-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN BOST Victor-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.MOSTAERT Whuida-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

     

    BK/CB Nieuwelingen Achtervolging

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    7.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    BK/CB Nieuwelingen Scratch

    1.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    2.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    8.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    9.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    BK/CB Dames Juniores Achtervolging

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    BK/CB Dames Juniores Scratch

    1.DEGRENDELE Nicky-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    BK/CB Dames Nieuwelingen Achtervolging

    1.STRUYF Lize -GRANVILLE FACTORY TEAM-

    2.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-

    3.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    BK/CB Dames Nieuwelingen Scratch

    1.STRUYF Lize -GRANVILLE FACTORY TEAM-

    2.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-

    6.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    27-12-2013 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN - EUPHONY -

    2.PEETERS Rob-TELENET - FIDEA -

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    5.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    7.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS -

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    9.TARAMARCAZ Julien-BMC-

    10.WELLENS Bart-TELENET - FIDEA -

    28.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    3.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    7.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    8.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    9.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT-


    27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    2.COMPTON Katie-TREK-

    3.WYMAN Helen-KONA-

    4.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    6.CHAINEL Lucie-EC STEPHANOIS-

    7.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA-

    8.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.LECHNER Eva-COLNAGO FARBE-

    10.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.TOUPALIK Adam-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.LEHKY Roman-KC KOOPERATIVE SG-

    4.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VAN ROOSBROECK Pieter-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.JACOBS Sybren -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.CHANCE Maxx-CLIF BAR DEVELOPMENT-

    8.BAKX Kelvin-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    10.ANDRIES Jordi-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-


    27/12/2013 LOENHOUT-WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´   

    Aantal deelnemers:

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    3.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    4.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BOUWMANS Bryan-RTC BUITENLUST-

    8.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    18.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27-12-2013 om 16:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE BEERNEM VAN DONDERDAG 26/12/2013

    FOTO'S CROSS TE BEERNEM VAN DONDERDAG 26/12/2013                                      
     

    26/12/2013 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.SWEECK Hendrik-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    2.BRAET Vinnie-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    4.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    10.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    20.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-
    26-12-2013-b beernem 677.JPG
           Winnaar Beloften Hendrik Sweeck en winnaar Elite z.c. Vinnie Braet.

    26-12-2013-b beernem 610.JPG     
                          Aankomst van winnaar Beloften Hendrik Sweeck.         
    26-12-2013-b beernem 616.JPG
                            Aankomst van winnaar Elite z.c. Vinnie Braet.
    26-12-2013-b beernem 205.JPG
                                  Start van de Elite z.c. en de Beloften.
    26-12-2013-b beernem 192.JPG
                 Jens Wallays en Ritchie Denolf aan de start bij de Elite z.c.

    26/12/2013 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.ALDERWEIRELD Robin-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.HALEY Gavin-ISCORP CYCLING NCSF-

    7.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.CROLLET Yari-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.DIEPENDAELE Tom -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    23.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
    26-12-2013-b beernem 185.JPG

    Winnaar Juniores Nick Van De Kerckhove en winnaar Dames Corey Coogan Cisek.

    26-12-2013-b beernem 144.JPG
                          Aankomst winnaar Juniores Nick Van De Keckhove.
    26-12-2013-b's beernem 005.JPG
                                               Start van de Juniores.

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    26-12-2013- 1ste beernem 748.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Alessio Dhoore, winnaar 1ste jaar Nieuwelingen
    en Dames Nieuwelingen Axelle Bellaert.
    26-12-2013- 1ste beernem 681.JPG
                              Aankomst Nieuwelingen met Alessio Dhoore.
    26-12-2013- 1ste beernem 723.JPG
                                         Aankomst van Axelle Bellaert.
    26-12-2013- 1ste beernem 465.JPG
                                           Start van de Nieuwelingen.


     

    Dames Elite

    1.COOGAN CISEK Corey-SILVER CYCLING-

    2.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.FRAEYE Katleen-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    26-12-2013-b beernem 190.JPG
                                              Podium Dames te Beernem.
     

    26/12/2013 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    6.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-
    26-12-2013- 1ste beernem 410.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters A Steve Gruwier.
    26-12-2013- 1ste beernem 418.JPG
                       Aankomst van winnaar Amateurs Ruben Vandevelde.
    26-12-2013- 1ste beernem 459.JPG

     Winnaar Amateurs Ruben Vandevelde en winnaar Masters A Steve Gruwier.
    26-12-2013- 1ste beernem 184.JPG
                                    Start van de Amateurs en Masters A.
     

    Masters B:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.DE BOCK Benny-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    10.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
    26-12-2013- 1ste beernem 173.JPG
            Winnaar Masters C Mark Verloo en winnaar Masters B Mario Lammens.
    26-12-2013- 1ste beernem 146.JPG

                                        Aankomst van Mario Lammens.
    26-12-2013- 1ste beernem 004.JPG
                                                 Start van de Masters B.
     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE VOS Rony-DAGVERGUNNING-

    9.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    10.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
    26-12-2013- 1ste beernem 157.JPG
                                           Aankomst van Mark Verloo.
    26-12-2013- 1ste beernem 005.JPG
                                                Start van de Masters C.




     


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-12-2013 om 10:21 geschreven door kenny


    26-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Donderdag 26/12/2013 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Lars van der Haar (Ned)

    2.Martin Bina (Tsj) op 1"

    3.Zdenek Stybar (Tsj)  2"

    4.Philipp Walsleben (Dui)  3"

    5.Rob Peeters  4"

    6.Sven Nys

    7.Klaas Vantornout   5"

    8.Kevin Pauwels  7"

    9.Thijs van Amerongen (Ned)  10"

    10.Bart Aernouts  12"

     

    26/12/2013 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´
    Aantal deelnemers:
    1.Mathieu Van Der Poel (Ned)
    2.Wout Van Aert
    3.Mike Teunissen (Ned)
    4.Tim Merlier
    5.Stan Godrie (Ned)
    6.David Van Der Poel (Ned)
    7.Gianni Vermeersch
    8.Michael Vanthourenhout
    9.Laurens Sweeck
    10.Toon Aerts


    26/12/2013 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.SWEECK Hendrik-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    2.BRAET Vinnie-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    4.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    10.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    20.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

     

    26/12/2013 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.Katherine Compton (USA)
    2.Marianne Vos (Ned)
    3.Sanne Cant
    4.Nikki Harris (Gbr)
    5.Lucie Chainnel-Lefevre (Fra)
    6.Sabrina Stultiens (Ned)
    7.Ellen Van Loy
    8.Sophie De Boer (Ned)
    9.Annefleur Kalvenhaar (Ned)
    10.Helen Wyman (Gbr)

    26/12/2013 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers:
    1.Adam Toupalik (Tsj)
    2.Yannick Peeters
    3.Thijs Aerts
    4.Joris Nieuwenhuis (Ned)
    5.Kobe Goossens
    6.Max Gulickx (Ned)
    7.Jelle Schuermans
    8.Thomas Joseph
    9.Roman Lehky (Tsj)
    10.Elias Van Hecke uit Hamme


    26/12/2013 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.ALDERWEIRELD Robin-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.HALEY Gavin-ISCORP CYCLING NCSF-

    7.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.CROLLET Yari-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.DIEPENDAELE Tom -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    23.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Elite

    1.COOGAN CISEK Corey-SILVER CYCLING-

    2.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.FRAEYE Katleen-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    26/12/2013 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    6.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

     

    Masters B:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.DE BOCK Benny-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    10.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE VOS Rony-DAGVERGUNNING-

    9.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    10.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    26-12-2013 om 18:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/12/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan SASHA WEEMAES met het behalen van de Belgische Titel Sprint bij de Nieuwelingen !!!

    Weemaes Sasha BK 2013 1.jpg 

         Sasha Weemaes

    Donderdag 26/12/2013 BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES INDIVIDUEL (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    BK / CB Juniores Achterv. / Pourst.

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    6.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    BK / CB Juniores Scratch

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    9.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    11.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    BK / CB Nieuwelingen Sprint

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.DE PAUW Ayrton-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    5.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    6.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    7.THAULEZ Sören-BOYS TEAM COLFONTAINE-

    8.GARSBEKE Jelle-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    BK / CB Dames Open Sprint

    1.DEGRENDELE Nicky-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    26-12-2013 om 18:15 geschreven door kenny


    25-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/12/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan MORENO DE PAUW met het behalen van de Belgische Titel Omium bij de Beloften !!!

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met het behalen van de Zilveren medaille Omnium Dames Elite !!!

     De Pauw Moreno KOP 2013.jpg  Druyts Kelly kop 2013.png

            Moreno De Pauw                        Kelly Druyts

     

    Zondag 22/12/2013 BK/CB OMNIUM (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren

    Aantal deelnemers: 

    BK / CB Elite / U23 Omnium

    1.MORENO DE PAUW uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.MICHIELS Killian-TO WIN JOSAN CT-

    8.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    12.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    14.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
    De Pauw Moreno 1.jpg

    De Pauw Moreno.jpg 

    Moreno De Pauw heeft zijn Belgische titel omnium verlengd. De Oost-Vlaming won maar liefst vijf van de zes onderdelen en verwees Jonas Rickaert naar de tweede plaats. Nicky Cocquyt werd derde, meteen exact hetzelfde podium als twaalf maanden geleden. Moreno De Pauw begon met drie punten voorsprong op Rickaert aan de tweede wedstrijddag, maar zag zijn voorsprong al meteen slinken. Rickaert won immers de achtervolging, terwijl De Pauw de derde tijd realiseerde. De reactie van De Pauw kwam er in de scratch, waarin hij Rickaert naar de tweede plaats verwees. Op de afsluitende kilometer zette De Pauw helemaal de puntjes op de i. Met 1:05.275 was hij bijna twee seconden sneller dan Rickaert (1:07.082).

     

    BK / CB Juniores Omnium

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    6.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    9.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    25.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Robbe Ghys kende nauwelijks tegenstand bij de junioren. Op ruime achterstand was Stef Rogier goed voor zilver, het brons ging naar Lionel Taminiaux.

     

    BK / CB Nieuwelingen Omnium

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    7.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    9.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    20.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Bij de nieuwelingen kwam er rekenwerk aan te pas. Na de zes onderdelen totaliseerden Gerben Thijssen en Vincent Meyers allebei 21 punten. Bij het samentellen van de tijden in de disciplines tegen de chrono bleek Thijssen bijna vier seconden sneller dan Meyers. Maths Heinderson kreeg brons.

     

    BK / CB Dames Elite Omnium

    1.D`HOORE Jolien-LOTTO-BELISOL LADIESTEAM-

    2.DRUYTS Kelly uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    4.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    5.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    6.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    7.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    9.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    10.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    Bij de vrouwen elite maakte ook Jolien D'Hoore haar favorietenrol waar door vijf van de zes onderdelen te winnen. Kelly Druyts veroverde het zilver, titelverdedigster Else Belmans pakte na een spannende strijd met Lotte Kopecky, Evelyn Arys en Gilke Croket het brons.

     

    BK / CB Dames Juniores Omnium

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DEGRENDELE Nicky-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    BK / CB Dames Nieuwelingen Omnium

    1.STRUYF Lize -GRANVILLE FACTORY TEAM-

    2.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-

    5.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Bij de meisjes jeugd toonden Jesse Vandenbulcke bij de junioren en Lize Struyf bij de nieuwelingen zich duidelijk sterker dan de concurrentie.

     

    Bron en Foto’s: Het Nieuwsblad

    25-12-2013 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING VAN WOENSDAG 25/12/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Maarten Van Raemdonck vertrokken Woensdagmorgend (Kerstdag) om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Prachtig en zacht winterweer +/- 12°C dus ideaal voor de duurtraining op Woensdag. Er werd vooraan regelmatig gewisseld zodat het tempo mooi egaal bleef. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 Km, het gemiddelde was goed voor 33,6 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Patrick Van Der Vekens , Luc Joos , Geert Smet , Maarten Van Raemdonck , Wim Kras , Franky De Witte , Stefan Van Broeck ,  Filip Van Royen , Jos Vermeulen , Adrien Maes , Modest Smet , Ward Vermeiren , Tommy Van Osselaer , Lieven Van De Perre , Jonathan Van Kerckhoven , Jan Meul , Kris Bolsens , Raf Van Nieuwenhove , Alex Goossens , Jan Heyrman , Walter Meseure , Steven Van Houte , Luc Vermeulen , Wim Heyndrickx , Eric Vermeulen , Mister X , Joeri Verbruggen , ?? en Kenny Janssens.

    25-12-2013 om 13:27 geschreven door kenny


    23-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 25 DECEMBER GROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H30

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png


    WOENSDAG 25 DECEMBER OP KERSTDAG VERTREKT DE GROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H30 THV HET RONDPUNT EINDE KASTEELDREEF !!!

    23-12-2013 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF DECEMBER 2013 - RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM
    Rudyco 1.jpg
    Rudyco 2.jpg

    Bron: Rudyco-Ripa Cycling Team

    23-12-2013 om 12:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 04/01 EN ZONDAG 05/01/2014 - CYCLOCROSS EN MTB WEEKEND TE 1000 APPELS BELSELE
    affiche 2014 copy.jpg

    Bron: Danny Van Goethem

    23-12-2013 om 12:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19/01/2014 ARGEX-COSMIK POLDERSCROSS

    ZONDAG 19/01/2014 ARGEX-COSMIK POLDERSCROSS

     

    Eerste editie Polderscross zet Kruibeke/Bazel/Rupelmonde op nationale cyclocross kalender.

    Op zondag 19 januari 2014 wordt aan het Kasteel van Wissekerke in Bazel het startschot gegeven voor de allereerste editie van de Argex-Cosmik Polderscross.

    Op die dag strijden B-, C-renners, masters, juniores, nieuwelingen, amateurs, beloften en eliterenners zonder contract voor een plaats op het Kruibeekse podium. Nieuw op de agenda van het nationale veldrijden, maar ongetwijfeld een cyclocross met groot potentieel én het hart op de juiste plaats!

     

    Dat beaamt ook Kris Smet, CEO van Cosmik vodka en mede-initiatiefnemer van het event.
    ‘Zowat alle elementen zijn aanwezig om van de Poldercross een topper binnen het Belgische veldrijden te maken. Niet alleen beschikken we met de Polder over een ideaal terrein voor dergelijke wedstrijd, ook merken we zowel bij de gemeente als bij de lokale bedrijven en bevolking de ambitie om van deze Polderscross een echt succes te maken’. Waterwegen en Zeekanaal stelt de nodige gronden ter beschikking, Argex, Cosmik en Carrosserie Janssens zorgen voor de sponsorgelden, de lokale wielerclub Blue Boys Cycling team voor de praktische organisatie en de gemeente voor de nodige logistieke ondersteuning.

    Kruibeke 1.JPG 

    Cyclocross met een hart

    Argex, producent van geëxpandeerde klei en beroemd tot ver buiten de gemeente- en zelfs landsgrenzen, Cosmik vodka en Carrosserie Janssens opperden enkele maanden terug vanuit de lokale bedrijfswereld het idee om een cyclocross op Kruibeekse bodem te organiseren. ‘Het idee op zich is één, de uitvoering ervan iets anders’ stelt Marc Janssens. ‘Als lokale ondernemers zetten wij uiteraard graag mee onze schouders onder de organisatie van dergelijk evenement. Zeker omdat we overtuigd zijn van het potentieel waarover we beschikken binnen onze gemeente, zowel op vlak van infrastructuur, organisatie als logistiek. Alles is dan ook aanwezig om van deze cross een voltreffer van formaat te maken’.

     

    Een stuurgroep, waar onder andere ex-bondscoach José De Cauwer maar ook burgemeester Jos Stassen deel van uitmaken, moet ervoor zorgen dat alles in goede banen wordt geleid.
    ‘Vlaanderen kent Kruibeke vooral van het verkeersbulletin en de dagelijkse files, maar wij hebben als gemeente zoveel meer te bieden’ opent burgemeester Jos Stassen.
    ‘Dergelijke initiatieven kunnen wij dan ook alleen maar toejuichen en waar nodig ondersteunen want in mijn ogen belichaamt deze cyclocross de perfecte harmonie van waar Kruibeke voor staat: cultureel erfgoed, een prachtige natuur en een sterk samenhorigheidsgevoel. Voor, tijdens en na de Polderscross zullen wij dan ook de nodige logistieke ondersteuning bieden. Wij willen er op die manier als gemeentebestuur graag mee voor zorgen dat de Polderscross en Kruibeke-Bazel-Rupelmonde een positief imago én een vaste plaats krijgen op de internationale cyclocross kaart. Bovendien is het een cyclocross met een hoger doel: een deel van de opbrengst wordt immers geschonken aan het Kinderarmoedefonds.’

    De praktische organisatie van de cross is in handen van de Blue Boys Cycling club, een lokale wielerclub. Dankzij hun ervaring in het organiseren van de Kruibeekse Pijl - een wielerevent aan de vooravond van Kruibeke jaarmarkt dat jaarlijks meer dan 1000 toeschouwers lokt- zijn zij de geknipte vrijwilligers om ook de Polderscross tot een goed einde te brengen. Voorzitter Raf De Cock ziet het dan ook allemaal graag op zich afkomen. ‘Toen onze sponsor en tevens lid van de BBC Marc Janssens ons contacteerde met de vraag of wij mee onze schouders onder een Kruibeekse cyclocross wilden zetten, hebben we eigenlijk geen seconde getwijfeld. Onze leden hebben in het verleden meermaals bewezen dat ze dergelijk evenement tot een goed einde kunnen brengen. Onze mensen zullen vooral op en langs het terrein actief zijn, om ervoor te zorgen dat de renners veilig kunnen rijden en de supporters op een veilige manier de wedstrijd kunnen volgen’.

    Op zondag 19 januari leiden dus alle cyclocrosspaden naar Bazel. Afspraak aan de Lange Gaanweg voor wat ongetwijfeld een spetterende en veelbelovende eerste editie van de Polderscross wordt.

     

    Voor meer informatie aangaande de Polderscross:

     

    Kris Smet

    M +32 (0)496 59 22 67

     

    kris.smet@sterhoek.be

    Kruibeke 2.JPG

    23-12-2013 om 12:47 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!