.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 8°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    De Bock Benny KOP 2012 1.png  
            Benny De Bock

    Zondag 15/12/2013 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    5.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    9.BINA Martin-KWADRO STANNAH-

    10.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

     

    15/12/2013 KALMTHOUT (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    2.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    5.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    6.BOSMAN Gert-Jan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    7.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.HERMANS Quinten-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT-

    10.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    11.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    21.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-


    15/12/2013 MEULEBEKE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BRAET Vinnie-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.CLEPPE Nicolas-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.GHYLLEBERT Pieter-AN POST - CHAINREACTION-

    13.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

     

    15/12/2013 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.FERRAND PREVOT Pauline-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    3.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.STULTIENS Sabrina-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    5.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.VAN DE REE Monique-ZANNATA-

    7.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    8.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    10.EIKELENBOOM Lotte-DRC DE MOL-

    22.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    15/12/2013 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    6.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    7.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.ANDRIES Jordi-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    10.JAKOBSEN Fabio-GRC JAN VAN ARCKEL-

    24.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-


    15/12/2013 MEULEBEKE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.HOFMAN Stijn-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.DERUYTER Stijn-TOMABEL CYCLING TEAM-

    6.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-

    7.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    10.QUARTIER Jens-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    17.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    18.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VLIETINCK Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

     

    15/12/2013 MEULEBEKE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.JANSSENS Sven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DEGRYSE Wim-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.OPSOMER Sam-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    10.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    20.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    2.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.ANDERSSON Benny-ASTORPS CYKELKLUBB-

    6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    15-12-2013 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERTEAM WAASLAND GROEIT EN ZOEKT MEDEWERKERS !!!

    Banner Wielerteam Waasland 2014.jpg
    Wielerteam Waasland groeit en zoekt medewerkers !

    Wielerteam Waasland heeft sinds enige tijd de wind in de zeilen. Niet enkel op sportief vlak was 2013 een succesjaar, maar ook meer en meer renners vinden de weg naar Wielerteam Waasland. Naast de mooie resultaten in het voorbije wielerseizoen, is uiteraard de begeleiding, omkadering, het programma dat door de clubleiding wordt aangeboden  aan de renners hieraan zeker niet vreemd. Door de toevloed aan renners en de wil van het bestuur om als Wielerteam Waasland de ingeslagen weg van een kwaliteitsvolle (jeugd)wielerploeg met enig professionalisme verder vorm te geven is er nood aan bijkomende begeleiding.

    Men zoekt geen bestuursleden, maar mensen die feeling hebben voor de wielersport, inzonderheid het jeugdwielrennen en bereid zijn om een deeltje van hun vrije tijd op te offeren om te investeren in begeleiding van jonge wielerrenners in clubverband. Van sporttechnische vaardigheid, tot ploegbegeleiding, tot mecaniciens, verzorgers (M/V).

    Elkeen die zich geroepen voelt is welkom.

    Kandidaten nemen contact op met Wielerteam Waasland  vzw :
    Duquet Marc – clubcoördinator (GSM 0477/853 356)
    De Wael Willy – clubsecretaris  (GSM 0476/200.831)

    15-12-2013 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/12/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 15/12/2013- GENT (O) Piste - Omnium

    Nieuwelingen Omn. AVS Sories TV Cup

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.OTTEVANGER Bas-GRC JAN VAN ARCKEL-             

    3.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    6.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.HESTERS Jules-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    10.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    16.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Jeugd Omn. AVS Stories TV Cup

    1.STRUYF Lize -GRANVILLE FACTORY TEAM-

    2.VAN DER PEET Steffie-RWV DE SPARTAAN-

    3.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VAN DER HULST Amber-WESTLAND WIL VOORUIT-

    5.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-

    7.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    9.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.WORM Cara-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    15-12-2013 om 18:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/12/2013
    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Zaterdag 14/12/2013- GENT (O) – Piste - Omnium

    Elite & U23 Beloften Omnium

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN IMMERSEEL Gert-jan-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.CORNET Joris-ESEG DOUAI-

    6.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DE GENDT Aime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    20.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    24.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    Juniores Omn. AVS Stories TV Cup

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    5.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.JOCQUÉ Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    13.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Open Omn. ( Jun. AVS Stories TV Cup )

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.DUTRIAUX Fiona-VIENNE EUROSPORT-

    3.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    5.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    7.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    8.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    10.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    11.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Madison Elite & U23 / Juniores

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    1.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN IMMERSEEL Gert-jan-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.BUYSSE Lennert-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.VAN RAEPENBUSCH Ruben-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-

     

    Madison B

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BUYLE Pieter-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.LOCK Tony-NUUN YB LONDON RT-

    4.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.DEPREZ Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    15-12-2013 om 18:42 geschreven door kenny


    14-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 7°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 9°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Bock Benny KOP 2012 1.png  Colman Alex KOP 2013.jpg
            Benny De Bock                Alex Colman

    Zaterdag 14/12/2013 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN COMPERNOLLE Kenneth-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    5.MERLIER Braam-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    9.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

    37.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/12/2013 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    3.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    4.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.SWEECK Diether-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    9.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    10.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    18.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    27.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    41.VAN LENT Kenny-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    14/12/2013 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.DIEPENDAELE Tom -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.ALDERWEIRELD Robin-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    8.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.BOUCKAERT Thierry-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    10.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    14.D´HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    Dames Elite

    1.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.SINTOBIN Sandra-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    14/12/2013 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    7.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.HOFMAN Stijn-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    14/12/2013 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    4.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DE VOS Gert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.DEGRYSE Wim-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.D´HOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    8.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.UITTERHAEGEN Stefan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    15.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.KYNDT Hans-ASIA BIKE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.FOLLON Rudy-DV-

    9.SWINNEN Rene-CYCLISTE WALLONIE-

    10.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

     

    14/12/2013 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    2.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    4.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.PAESHUYSE Davy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.VAN EYNDT Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    Masters B:

    1.DAELMANS Arne-DAGVERGUNNING-

    2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.VERELST Rudolf-DAGVERGUNNING-

    7.NAESSENS Michael-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    8.VAN HONSTE Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.PANIS Andre-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.MARIJNISSEN Walter-DAGVERGUNNING-

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.MAMPAY Paul-DAGVERGUNNING-

    9.VLEUGELS Marc-DAGVERGUNNING-

    10.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-


    14/12/2013 BAVEGEM (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 Jaar JONGENS (2002)

    1.VAN DE PUTTE Victor-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.LAURYSSEN Yorben-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.VAN CAMPENHOUT Jetze-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.KEYNEN Milan-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 Jaar JONGENS (2001)

    1.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.STRUYF Robbe-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.WYSEURE Joran-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.CAS Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN DER VEKEN Senne-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    14 Jaar JONGENS (2000)

    1.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

     

    12 Jaar MEISJES (2002)

    1.DE CLERCQ Katrijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.BROUWERS Julie

    14-12-2013 om 17:42 geschreven door kenny

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 14/12/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 42 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Zeer zacht winterweer +/- 7°C met de zon gans de rit aanwezig, dus ideale omstandigheden voor de duurtraining op zaterdag. Vooraan wisselden de kopmannen regelmatig af zodat het tempo mooi ondehouden werd aan de normen van de winter. De afstand bedroeg 83 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,6 Km/h, met de extra lus naar Den Es bedroeg de afstand 101 Km.
    Reden mee vandaag : Timmy De Boes , Davy Peirsman , Nico De Roeck , Jonathan Van Kerckhove , Eddy Merckx , Franky De Witte , James Fruytier , Jean-Paul Van Oudenhoven , Danny Peeters , Dave Van Roeyen , Mattias Nys , Carl Leeman , Alain Verbeke , Kristoff Heyns , Pieter Covents , Steven Van Houte , Tom Middelkamp , Jan Peirsman , Adrien Maes , Daniel De Kerf , Lieven Soens , Daniel Noens , Walter Meseure , Rudy Thysman , Nancy Wittock , Dirk Batens , Stefan Van Broeck , Dirk Heyrman , Franky Wielandt , Jan Heyrman , Vincent Cantens , Tommy Van Osselaer , ????????? en Kenny Janssens.

    14-12-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    11-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING VAN WOENSDAG 11/12/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Benny Vercauteren en Dirk Heyrman vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 32 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer zacht winterweer met een stralende zon, dus uitstekend voor de duurtraining aan een winters tempo. Aan kopmannen geen gebrek, wie wilde kon naar believen op kop rijden en zo het tempo mee onderhouden. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 32,2 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Leo Mares , Kevin Wullaert , Joris De Jonghe , Freddy De Blick , Jean Paul Van Oudenhoven , Peter Neels , Alex Goossens , Marc De Smedt , Jos Vermeulen , Luc Vermeulen , Dirk Cleys , William Despeels , Jochem Smet , Patrick Van Der Vekens , Adrien Maes , Jurgen Maes , Nick David , Kristoff Heyns , Eric Vermeulen , Steven Van Houte , Modest Smet , Franky De Witte , Rudy Thysman , Frank Van Geystelen , Franky Wielandt , Jarno Van Guyse , Dirk Heyrman , Benny Vercauteren , ??? en Kenny Janssens.

    11-12-2013 om 20:40 geschreven door kenny


    10-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RONDE VAN MADAGASCAR 2013

    GUY SMET WINT TOUR DE MADAGASCAR 2013 !!!
    Madagascar 2013 11.jpg
    Madagascar 2013 12.jpg
    Proficiat aan de Belgische Ploeg met de zege in de ploegentijdrit !!!
    Proficiat aan GUY SMET met de leiderstrui !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg
    1°Rit A: Donderdag 28/11/2013 - Tour of Nosy Be Island - Ploegentijdrit
    Aantal renners:
    1.Belgische Ploeg

    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    Smet Guy Madagascar 3 2013.jpg Madagascar 2013 2.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met de 1° Ritzege en met zijn 19°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg
    1°Rit B: Donderdag 28/11/2013 - Criterium De la ville de Toamasina - 118 km - 03h05min
    Aantal renners:
    1.GUY SMET uit Kruibeke (spurt met 4 renners)
    2.Koen Demuynck
    3.Elma Sebastien (Fra)
    4.Roger Randrianambinina
    5.Jean de Dieu Rakaton op 03'44"
    6.Hasina Rakotonirina
    7.Lalatsoa Andriambelotiana
    8.Emile Randrianantenaina op 06'44"
    9.Médéric Clain
    10.
    13.Matthias Van Aken
    17.Kris Bolsens uit Kruibeke
    24.Bart Rombouts uit Kallo
    Smet Guy 1 Madagascar 2013.jpg
                   Aankomst van winnaar Guy Smet voor Koen Demuynck.
    Smet Guy 2 Madagascar 2013.jpg
    Smet Guy 3 Madagascar 2013.jpg
                              De start van de 1ste rit meteen een criterium.
    Smet Guy 4 Madagascar 2013.jpg

    2°Rit: Vrijdag 29/11/2013 - Brickaville - Moramanga - 140 km - 04h09min - 2224 hm
    Aantal renners:
    1.Zoharivelo Andrianjaka (Mad)
    2.Célestin Rakotoasimbola (Mad)
    3.Tokimalala Rafanomezantsoa (Mad) op 01'58"
    4.
    5.
    6.Guy Smet uit Kruibeke
    7.
    8.
    9.
    10.
    29.Matthias Van Aken
    34.Koen Demuynck
    37.Kris Bolsens uit Kruibeke
    45.Bart Robouts uit Kallo
    Tour Madagascar.jpg
    3°Rit: Zaterdag 30/11/2013 - Moramanga - Antanananivo - 113 km - 02h52min
    Aantal renners:
    1.Emile Randrianantenaina (Mad)
    2.Roger Randrianambinina (Mad)
    3.Hasina Rakotonirina (Mad)
    4.Guy Smet uit Kruibeke
    5.
    8.Matthias Van Aken
    37.Koen Demuynck
    56.Kris Bolsens uit Kruibeke
    57.Bart Rombouts uit Kallo
    Smet Guy Madagascar 5 2013.jpg
    4°Rit: Zondag 01/12/2013 - Behenjy - Antsirabe -  144 km - 03h17min - 1000 hm
    Aantal renners:
    1.Médéric Clain (Fra)
    2.Jean Rakotondrasoa (Mad)
    3.Guy Smet uit Kruibeke
    4.Koen Demuynck
    5.
    6.
    13.Bart Rombouts uit Kallo
    14.Kris Bolsens uit Kruibeke
    33.Matthias Van Aken
    Smet Guy Madagascar 4 2013.jpg
             Gele trui Roger Randrianambinina.

    KLASSEMENT
    1. Roger Randrianambinina (Equipe nationale A Bank of Africa)
    2. Guy Smet (Equipe Belge Avia) +41s
    3. Hasina Rakotonirina (Equipe nationale A Bank of Africa) +3mn44s
    4. Vincent Grazyck (Equipe française XXL) +4mn25s
    5. Jean de Dieu Rakotondrasoa (Equipe nationale A Bank of Africa +4mn45s
    6. Emile Randrianantenaina (Equipe nationale A Bank of Africa) +6mn10s
    7. Stephane Lucilly (Equipe réunionnaise) +10mn18s
    8. Damien Robert (Jeune Fianarantsoa ) +12mn10s
    9. Miarantsoa Dama (Equipe nationale Bank of Africa) +14mn01s
    10. Zouzou Ndrafenomanana (Equipe Ecoprim) +15mn25s

    Smet Guy Mada 2013.jpg Madagascar 2013 14.jpg
    Proficiat aan KOEN DEMUYNCK met zijn 1°Ritzege !!!
    Proficiat aan GUY SMET met de leiderstrui !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg

    5°Rit: Maandag 02/12/2013 - Antsirabe - Antsirabe - Criterium 90 km - 02h11min
    Aantal renners:
    1.KOEN DEMUYNCK
    2.Médéric Clain (Fra)
    3.Jean Rakotondrasoa (Mad) op 4'34"
    4.
    5.Guy Smet uit Kruibeke
    6.
    7.
    8.Matthias Van Aken
    12.Kris Bolsens uit Kruibeke
    25.Bart Rombouts uit Kallo
     Smet Guy Madagascar 3 2013.jpg
                                     Op het podium Guy Smet met de gele trui.

    6°Rit: Dinsdag 03/12/2013 - Antsirabe - Mandoto - 105 km - hmin - 1000 hm
    Aantal renners:
    1.Médéric Clain (Fra)
    2.Guy Smet uit Kruibeke
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.Koen Demuynck
    8.Matthias Van Aken
    27.Kris Bolsens uit Kruibeke
    35.Bart Rombouts uit Kallo
    Smet Guy Madagascar 2 2013.jpg
                                        Guy Smet met de gele leiderstrui.
    Madagascar 2013 3.jpg
    Woensdag 04/12/2013 - Rustdag
    Verplaatsing met de bus goed voor 400 km over verschrikkelijk slechte wegen !!!

    KLASSEMENT
    1.GUY SMET uit Kruibeke
    2.op 9"
    13.Koen Demuynck op 28'40"
    15.Matthias Van Aken op 29'28"
    34.Kris Bolsens uit Kruibeke op 01h05'06"
    35.Bart Rombouts uit Kallo op 01h08'13"

    7°Rit: Donderdag 05/12/2013 - Mahabo - Morondava - Ploegentijdrit 40 km - hmin
    Aantal renners:
    1.Ploeg Madagascar (Rakotondrasoa,Randrianantenaina,Rakotonirina,Randrianambinina,Dama,Rakotoasimbola)
    2.Belgische ploeg op 8"
    3.
    4.
    5.
    Madagascar 2013 4.jpg
    Madagascar 2013 5.jpg
    Proficiat aan KOEN DEMUYNCK met zijn 2°Ritzege !!!
    Proficiat aan GUY SMET met nog steeds de leiderstrui !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg

    8°Rit: Donderdag 05/12/2013 - Criterium 91 km - 02h17min
    Aantal renners:
    1.KOEN DEMUYNCK
    2.Guy Smet uit Kruibeke (Lekke band en na sterke prestatie van de ploeg terug aangesloten)
    3.Médéric Clain (Fra)
    4.
    5.
    Madagascar 2013 1.jpg
    Madagascar 2013 7.jpg
    KLASSEMENT
    1.GUY SMET uit Kruibeke
    2.op 02'30"

    Vrijdag 06/12/2013 - Rustdag
    Aantal renners:

    Proficiat aan GUY SMET met nog steeds de leiderstrui !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg
    9°Rit: Zaterdag 07/12/2013 - Miandrivazo-Mandoto - 120 km - 03h33min
    Aantal renners:
    1.Miharintsoa Dama (Mad)
    2.Médéric Clain (Fra) op 2'00"
    3.Guy Smet uit Kruibeke
    4.
    5.
    Madagascar 2013 6.jpg
    Madagascar 2013 10.jpg
    Madagascar 2013 13.jpg
    Proficiat aan KOEN DEMUYNCK met zijn 3°Ritzege !!!
    Proficiat aan GUY SMET met de Eindwinst in de Ronde van Madagascar 2013 !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg

    10°Rit: Zondag 08/12/2013 - Lac Anosy - Lac Anosy - Criterium - 90 km - 01h55min
    Aantal renners:
    1.KOEN DEMUYNCK
    2.
    3.
    4.
    5.GUY SMET uit Kruibeke
    6.
    Madagascar 2013 9.jpg

    Madagascar 2013 8.jpg
    EINDKLASSEMENT TOUR DE MADAGASCAR 2013
    1.GUY SMET uit Kruibeke (Belgiê Avia)  - 26h04’02"

    2.Vincent Graczyk (Francaise XXL)  +02’15"
    3.Jean de Dieu Rakotondrasoa (Nationale A Bank of Africa)  +02’35"
    4.Roger Randrianambinina (Nationale A Bank of Africa)  +03’05"
    5.Hasina Rakotonirina (Nationale A Bank of Africa)  +03’53"
    6.Emile Randrianantenaina (Nationale A Bank of Africa)  +05’29"
    7.Dama Miharintsoa (Nationale A Bank of Africa)  +12’20"
    8.Joharivelo Andrianjaka (Nationale B Telna)  +16’54"
    9.Zouzou Andriafenomanana (Espoir Malgache Ecoprim)  +18’39"
    10.Elma Sebastien (Réunionnaise)  +24’13"
    14.Matthias Van Aken  +41'58"
    16.Koen Demuynck  +53'00"
    29.Kris Bolsens uit Kruibeke  +01h38'25"
    33.Bart Rombouts uit Kallo  +01h43'20"

    10-12-2013 om 18:00 geschreven door kenny


    09-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 08/12/2013

    FOTO'S CROSS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 08/12/2013                                      
     

    Zondag 08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.MEISEN Marcel-KWADRO STANNAH-

    6.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    7.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    9.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    10.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8-12-2013-overijse 1723.JPG 
       Podium Profs met winnaar Sven Nys, Lars Van Der Haar en Kevin Pauwels.
    8-12-2013-overijse 1697.JPG
                                         Aankomst van winnaar Sven Nys.
    8-12-2013-overijse 1686.JPG
    De laatste ronde met Klaas Vantornout, Sven Nys, Kevin Pauwels en Lars Van Der Haar.
    8-12-2013-overijse 1493.JPG
                     Sven Nys voor Klaas Vantornout en Lars Van Der Haar.
    8-12-2013-overijse 1662.JPG
                                      Kevin Pauwels knap 3de vandaag.
    8-12-2013-overijse 1107.JPG
                     De start is gegeven en meteen Kevin Pauwels vooraan.

    08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katherine-RABOBANK GIANT OFFROAD TEAM-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.HAVLIKOVA Pavla-YOUNG TELENET FIDEA-

    7.FERRAND PREVOT Pauline-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    10.THIJS Katrien-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    8-12-2013-overijse 651.JPG
      Podium Dames met winnaar Katherine Compton, Sanne Cant en Nikki Harris.
    8-12-2013-overijse 495.JPG
                                 Stephanie De Croock en Cindy Baiuwens.
     

    08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    5.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.ORTILLON Valentin-E.C.V. BOULZICOURT-

    7.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    10.KIP Vincent-RTV OLDENZAALSE WCL-

    8-12-2013-overijse 312.JPG
    Podium Juniores met winnaar Joseph Thomas, Jens Teirlinck en Gianni Van Donink.
    8-12-2013-overijse 271.JPG
                         Aankomst winnaar Juniores met Joseph Thomas.
    8-12-2013-overijse 139.JPG
                                             Andres Baert uit Zele.
    8-12-2013-overijse 001.JPG
                                     Start van de Juniores te Overijse.

    Nieuwelingen: 30´

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    7.VRIELINK Yannick-E.T.P. ZUTPHEN-

    8.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    10.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    8-12-2013-overijse 1064.JPG
          De BV's allen op het podium met de huldiging en een goede fles wijn.
    8-12-2013-overijse 1048.JPG
    8-12-2013-overijse 1053.JPG
                Intervieuw met de Duitser en ex-wereldkampioen Mike Kluge.
    8-12-2013-overijse 1092.JPG
                Twee ex grote crossers Bert Vermeire en Albert Van Damme.

     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-12-2013 om 19:22 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!