.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZEGESTAND EZC & U23 - 2013

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zegestand Eliterenners zonder contract & Beloften 2013
     

    Smet Guy KOP 2013.jpg           Baugnies Jérôme 2013.jpg
    Zegekoning Guy Smet      Zegekoning Jérôme Baugnies

    20 overwinningen

    BAUGNIES Jérôme (Meerbeke)
    SMET Guy (Kruibeke)

     

    17 overwinningen

    DUPONT Timothy (Oostende)


    11 overwinningen

    WILLEMS Mario (Lotenhulle)

    10 overwinningen

    CLAEYS Dimitri (Oostakker)

     

    9 overwinningen

    DHOLLANDER Kristof (Stekene)

    CALLEBAUT Kevin (Zottegem)

    DAS Jeroen (Kapellen)

    DEVRIENDT Tom (Veurne)

    VAN CAUWENBERGHE Christophe (Evergem)

     

    8 overwinningen

    DE SCHEEMAEKER Davy (Bassevelde)

    VAN HOLDERBEKE Matthias (Waarschoot)

     

    7 overwinningen

    MOTTET Florent (Marche-en-Famenne)

    NEIRYNCK Kevin (Machelen-Zulte)
    WALLAYS Jens (Staden)

     

    6 overwinningen

    NAESEN Oliver (Berlare)
    BACKAERT Frederik (Michelbeke)

    VALLEE Boris (Thimister)

    MYNGHEER Daan (Hooglede)

    MOTTE David (Herne)
    DESMECHT David (Geraardsbergen)

    5 overwinningen

    VEREECKEN Nicolas (Kieldrecht)

    GELDHOF David (Moorsele)

    STUYVEN Jasper (Heverlee)

    FRISON Frederik (Geel)

    CAMPENAERTS Victor (Hoboken)

     

    4 overwinningen

    DOMS Steven (Denderhoutem)
    ONGENA Thomas (Berlare)

    ONGENA Matthias (Zele)

    MERTENS Nick (Grembergen)

    VERMEERSCH Gianni (Klerken)

    WIELFAERT Kristof (Lokeren) 

     

    3 overwinningen

    DRUYTS Gerry (Wilrijk)

     

    2 overwinningen

    DE PAUW Moreno (Sint Pauwels)

    ROTTY Glenn (Verrebroek)

    VERMANT Wim (Niel)

     

    1 overwinning

    DIELEMAN Michiel (Hamme)

    VAN STEENBERGHEN Jori (De Klinge)

    GEERINCK Jens (Grembergen)

    COOMANS Bjorn (Ruisbroek)

    GEERINCKX Ruben (Moerbeke)

    DE RIDDER Glenn (Stekene)

    VERBEKE Stijn (Belsele)

    HEIRBAUT Tony (Belsele)

    DE GREYT Willem (Sinaai)

    VANDERMAST Kevin (Wuustwezel)

    VAN STAEYEN Kevin (Schoten)

    VAN ROOSBROECK Patrick (Duffel)
    VERCAUTEREN Tim (Belsele)

    08-12-2013 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.MEISEN Marcel-KWADRO STANNAH-

    6.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    7.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    9.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    10.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katherine-RABOBANK GIANT OFFROAD TEAM-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.HAVLIKOVA Pavla-YOUNG TELENET FIDEA-

    7.FERRAND PREVOT Pauline-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    10.THIJS Katrien-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

     

    08/12/2013 OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    5.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.ORTILLON Valentin-E.C.V. BOULZICOURT-

    7.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    10.KIP Vincent-RTV OLDENZAALSE WCL-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    7.VRIELINK Yannick-E.T.P. ZUTPHEN-

    8.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    10.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    08-12-2013 om 16:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 07/12/2013

    FOTO'S CROSS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 07/12/2013                                      
     

    Zaterdag 07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    3.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    29.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7-12-2013-scheldecross 1817.JPG 
     Podium Profs met winnaar Niels Albert, Mathieu Van Der Poel en Philipp Walsleben.
    7-12-2013-scheldecross 1792.JPG
                              Aankomst van de 2de Mathieu Van Der Poel.
    7-12-2013-scheldecross 1767.JPG
                                                   Mathieu Van De Poel
    7-12-2013-scheldecross 1137.JPG
                            De start bij de Profs en Beloften is net gegeven.
    7-12-2013-scheldecross 574.JPG
                     De Nieuw-Zeelander Alexander Revell met Edwin de Wit.
    7-12-2013-scheldecross 1835.JPG
              Marc Dierickx de mecanicien van de gebroeders Van Der Poel.

    07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katie-TREK-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    7.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.VAN DE REE Monique-ZANNATA-

    26.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    28.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    7-12-2013-scheldecross 1016.JPG
       Podium Dames met winnaar Katie Compton, Sanne Cant en Nikki Harris.
    7-12-2013-scheldecross 974.JPG
                                    Winnaar bij de Dames Katie Compton.

    7-12-2013-scheldecross 581.JPG
                                          Sanne Cant en Katie Compton.
    7-12-2013-scheldecross 654.JPG 7-12-2013-scheldecross 595.JPG
                     Femke Van Den Driessche                         Ellen Van Loy op een geleende fiets na diefstal van al haar fietsen.
    7-12-2013-scheldecross 577.JPG
                                     Start van de Dames te Antwerpen.

    07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    4.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    5.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.KIP Vincent-RTV OLDENZAALSE WCL-
    7-12-2013-scheldecross 534.JPG

    Podium Juniores met winnaar Kobe Goosens, Sieben Wouters en Max Gulickx.
    7-12-2013-scheldecross 509.JPG
                         Aankomst van Kobe Goossens winnaar bij de Juniores.
    7-12-2013-scheldecross 254.JPG
                                     Start van de Juniores te Antwerpen.
     


    Nieuwelingen: 30
    ´

    1.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    2.DEKKER Jens-WRV DE PEDDERLAARS-

    3.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    5.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7-12-2013-scheldecross 226.JPG 
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thijs Wolsink, Jens Dekker en Alessio Dhoore.                                                  
    7-12-2013-scheldecross 036.JPG 7-12-2013-scheldecross 196.JPG
                              Alex Colman                                                             Aankomst van winnaar Thijs Wolsink.
    7-12-2013-scheldecross 013.JPG
                                    Start van de Nieuwelingen te Antwerpen.
    7-12-2013-scheldecross 1028.JPG
                                       Speaker Niko in mooi gezelschap.

     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-12-2013 om 14:30 geschreven door kenny


    07-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    De Bock Benny KOP 2012 1.png
           Benny De Bock

    Zaterdag 07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    3.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    29.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    07/12/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.MERLIER Braam-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    5.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    6.GHYLLEBERT Pieter-AN POST - CHAINREACTION-

    7.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    8.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    9.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    14.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    23.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

    27.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katie-TREK-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    7.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.VAN DE REE Monique-ZANNATA-

    26.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    28.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-


    07/12/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    12.D`HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW- 


    Nieuwelingen: 30
    ´

    1.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    8.VANACKERE Laurens-TOMABEL CYCLING TEAM-

    9.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VERMEERSCH Arne-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    11.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Elite

    1.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    07/12/2013 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    4.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    5.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.KIP Vincent-RTV OLDENZAALSE WCL-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    2.DEKKER Jens-WRV DE PEDDERLAARS-

    3.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    5.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/12/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    5.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.JANSSENS Sven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
     

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.UITTERHAEGEN Stefan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.D´HOOGE Tom-ARDILLES SPORTS TEAM-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    13.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.PANIS Andre-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN WAMBEKE Lucien-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.ROBERTS Andrew-COTSWOLD-

     

    07/12/2013 HOUTEM-VEURNE (W) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    12 jaar

    1.LAURYSSEN Yorben-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.STRAGIER Massimo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DELBAERE Ibe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    13 jaar

    1.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    4.STRUYF Robbe-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.CAS Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    14 jaar

    1.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-

    5.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    Meisjes 14 jaar

    1.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DECKMIJN Isaline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    07-12-2013 om 19:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/12/2013
    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    07/12/2013- GENT (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Nieuwelingen Omn. AVS Stories TV Cup

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    Dames Jeugd Omn. AVS Stories TV Cup

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.STRUYF Lize-GRANVILLE FACTORY TEAM-

    4.VAN DER PEET Steffie-RWV DE SPARTAAN-

    5.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    Aspiranten 14 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WERNIMONT Nicolas-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.DECUYPERE Natan-CT FORCE VZW-

     

    Aspiranten 13 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.FRETIN Milan-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    2.VERBEECK Calvin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.BARBRY Giel-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    4.VAN DEN BORRE Arnout-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VERHELST Robbe-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

     

    Aspiranten 12 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.TOMMELEIN Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.POLLEFLIET Gianluca-TOP GEAR BMX VZW-

    4.VERGOTE Diel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    5.HUEZ Xavier-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

     

    Aspiranten Meisjes Omn. AVS Stories TV Cup

    1.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.DE CLERCQ Katrijn-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

    07-12-2013 om 19:36 geschreven door kenny


    03-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK CROSS AMATEURS & MASTERS & ASPIRANTEN TE PUTTE VAN ZONDAG 01/12/2013

    FOTO'S BK CROSS AMATEURS & MASTERS & ASPIRANTEN TE PUTTE VAN ZONDAG 01/12/2013                                      
     

    Zondag 01/12/2013 BK AMATEURS&MASTERS (A) - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap
    Amateurs:
    1.VANDEVELDE Ruben -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELUYKENS Kenny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.HEYLENS Jochen -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE VIAENE Korneel -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.OOMS Niels -CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.SLUYTS Glenn -CYCLING TEAM KESSEL-

    7.ADRIAENSEN Michael -THE DIRT KNIGHTS-

    8.SNOECK Mathias -ASFRA RACING TEAM-

    9.DELAERE Jens -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.ANDRIES Kevin -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    1-12-2013-putte 1183.JPG 
    Podium BK Amateurs met Ruben Vandevelde, Kenny Geluykens en Jochen Heylens.
    1-12-2013-putte 1109.JPG
                         Aankomst van winnaar Amateurs Ruben Vandevelde.
    1-12-2013-putte 591.JPG
                                                    Start van de Amateurs.

    Masters A:
    1.RAEYMAKERS Sten -
    CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    2.GRUWIER Steve -ASFRA RACING TEAM-

    3.MAES Timmy -CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    4.DIELS Koen -DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SELS Nick -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.DAVID Nicky -PRIMATOR CYCLING TEAM

    7.VAN LEUFFELEN Peter -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.JANSSENS Sven -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.ARNOUTS Tom -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN ASSCHE Nico -CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    1-12-2013-putte 1166.JPG 
      Podium BK Masters A met Sten Raeymakers, Steve Gruwier en Timmy Maes.
    1-12-2013-putte 1160.JPG
    1-12-2013-putte 1122.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters A Sten Raeymakers.
    1-12-2013-putte 598.JPG
                                               Start van de Masters A.

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.JANSEN Wim -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.DE BOCK Benny -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.SMET Ivan -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.BOGAERT Nico -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.NERINCKX Stefan -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VANDECAUTER Nick -YOUNG SCHELDE CT-

    8.MERTENS Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN STAEYEN Benny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.TECK Erik -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    1-12-2013-putte 555.JPG
     Podium BK Masters B met Guido Verhaegen, Wim Jansen en Benny De Bock.
    1-12-2013-putte 494.JPG
                             Aankomst winnaar Masters B Guido Verhaegen.
    1-12-2013-putte 153.JPG
                                     Start Masters B met Benny De Bock.
     

    Masters C:

    1.GLADINES Ludwig -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERLOO Mark -DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VAN DEN BERGH Wim -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.PANIS André -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.KYNDT Hans -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VANDERAERDEN Johan -CYCLO BIKE LIMBURG-

    8.HOUWEN Jan -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.SELS Rudy -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN OOSTERWYCK Daniel -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
    1-12-2013-putte 570.JPG
    Podium BK Masters C met Ludwig Gladines, Mark Verloo en Wim Van Den Bergh.
    1-12-2013-putte 524.JPG
                            Aankomst winnaar Masters C Ludwig Gladines.
    1-12-2013-putte 162.JPG
                                                         Start Masters C.
    1-12-2013-putte 534.JPG
                Tekenen controleblad na de aankomst voor de dopingscontrole.

     

    01/12/2013 BK ASPIRANTEN (A) - Veldrijden Aspiranten - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    Meisjes 12 jaar

    1.VAN GOETHEM Femke -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.MICHOTTE Maëlle -SPRINTS.COM-

    3.BROUWERS Julie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DE CLERCQ Katrijn -VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.BEIRINCKX Lina -WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.VAN LOY Tess -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    3.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    Meisjes 14 jaar

    1.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.BOSSUYT Shari -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VANDECAVEYE Fleur -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.SIEMONS Sara -RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

     

    Jongens 12 jaar

    1.COREMANS Dante -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.BELMANS Lennert -DCM CYCLING TEAM-

    3.BAERS Arne -HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VAN LAER Pieter -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.LAURYSSEN Yorben -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    11.BLEYENBERG Jado -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.D´HOLLANDER Senne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.VAN HAVERE Detlev -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    1-12-2013-putte 015.jpg 
    Podium 12 jaar Jongens met Dante Coremans, Lennert Belmans en Arne Baers.
    1-12-2013-putte 001.jpg
                        Aankomst van de winnaar bij de 12 jarige Jongens.

    Jongens 13 jaar

    1.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.SZEKELY Nathan -PEER BMX VZW-

    3.CORTJENS Ryan -CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER-

    4.MALEZSEWSKI Lukas -LA BICYCLETTA-

    5.PEIRENS Yente -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.STRUYF Robbe -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    1-12-2013-putte 146.jpg 
    Podium 13 jaar Jongens met Witse Meeussen, Nathan Szekely en Ryan Cortjens.
    1-12-2013-putte 126.jpg
                                 Aankomst winnaar bij de 13 jarige Jongens.

    Jongens 14 jaar

    1.VERVLOESEM Xandres -DCM CYCLING TEAM

    2.VAN DEN BROECK Arno -DCM CYCLING TEAM

    3.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.THYS Joren -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.VERDONCK Andres -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
    1-12-2013-putte 1422.jpg
    Podium 14 jaar Jongens met Xandres Vervloesem, Arno Van Den Broeck en Niels Vandeputte.
    1-12-2013-putte 1436.jpg
    1-12-2013-putte 1396.jpg
                                Aankomst van de winnaar bij de 14 jaar Jongens.
    1-12-2013-putte 1188.jpg
                                        Start van de 14 jarigen Jongens.
    1-12-2013-putte 1443.JPG 
    De politie van Putte moest op het BK alles in goede banen leiden, de 2de agent
    van rechts is Bert Dockx goed voor 11 overwinningen dit seizoen.

     


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-12-2013 om 20:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!