.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/12/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 01/12/2013 BK AMATEURS&MASTERS (A) - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap
    Amateurs:
    1.VANDEVELDE Ruben -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELUYKENS Kenny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.HEYLENS Jochen -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE VIAENE Korneel -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.OOMS Niels -CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.SLUYTS Glenn -CYCLING TEAM KESSEL-

    7.ADRIAENSEN Michael -THE DIRT KNIGHTS-

    8.SNOECK Mathias -ASFRA RACING TEAM-

    9.DELAERE Jens -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.ANDRIES Kevin -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    Masters A:
    1.RAEYMAKERS Sten -
    CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    2.GRUWIER Steve -ASFRA RACING TEAM-

    3.MAES Timmy -CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    4.DIELS Koen -DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SELS Nick -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.DAVID Nicky -PRIMATOR CYCLING TEAM

    7.VAN LEUFFELEN Peter -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.JANSSENS Sven -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.ARNOUTS Tom -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN ASSCHE Nico -CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.JANSEN Wim -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.DE BOCK Benny -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.SMET Ivan -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.BOGAERT Nico -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.NERINCKX Stefan -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VANDECAUTER Nick -YOUNG SCHELDE CT-

    8.MERTENS Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN STAEYEN Benny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.TECK Erik -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C:

    1.GLADINES Ludwig -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERLOO Mark -DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VAN DEN BERGH Wim -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.PANIS André -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.KYNDT Hans -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VANDERAERDEN Johan -CYCLO BIKE LIMBURG-

    8.HOUWEN Jan -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.SELS Rudy -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN OOSTERWYCK Daniel -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    01/12/2013 BK ASPIRANTEN (A) - Veldrijden Aspiranten - Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    Meisjes 12 jaar

    1.VAN GOETHEM Femke -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.MICHOTTE Maëlle -SPRINTS.COM-

    3.BROUWERS Julie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DE CLERCQ Katrijn -VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.BEIRINCKX Lina -WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.VAN LOY Tess -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    3.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    Meisjes 14 jaar

    1.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.BOSSUYT Shari -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VANDECAVEYE Fleur -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.SIEMONS Sara -RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

     

    Jongens 12 jaar

    1.COREMANS Dante -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.BELMANS Lennert -DCM CYCLING TEAM-

    3.BAERS Arne -HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VAN LAER Pieter -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.LAURYSSEN Yorben -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    11.BLEYENBERG Jado -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.D´HOLLANDER Senne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.VAN HAVERE Detlev -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 jaar

    1.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.SZEKELY Nathan -PEER BMX VZW-

    3.CORTJENS Ryan -CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER-

    4.MALEZSEWSKI Lukas -LA BICYCLETTA-

    5.PEIRENS Yente -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.STRUYF Robbe -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Jongens 14 jaar

    1.VERVLOESEM Xandres -DCM CYCLING TEAM

    2.VAN DEN BROECK Arno -DCM CYCLING TEAM

    3.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.THYS Joren -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.VERDONCK Andres -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE


    01-12-2013 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/11 EN ZONDAG 01/12/2013
    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 01/12/2013 GENT (O) - Piste - Omnium
    Aantal deelnemers:

    Elite & U23 Beloften Omnium

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    3.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    6.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.BUYSSE Lennert-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    22.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    Juniores Omn. AVS Stories TV Cup

    1.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    6.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    18.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Elite & Jun. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    5.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    6.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    7.DE ROOVER Eline-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    10.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    Madison Elite & U23 Beloften & Juniores

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    1.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-

    5.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-


    Zaterdag 30/11/2013 GENT (O) - Piste - Omnium
    Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen Omn. AVS Stories TV Cup

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    10.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    18.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Jeugd Omn. AVS Stories TV Cup

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.STRUYF Lize-GRANVILLE FACTORY TEAM-

    3.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    4.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.PIRARD Audrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.LINDHOUT Bonita-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.GADENNE Olivia-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    Aspiranten 14 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.WERNIMONT Nicolas-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    3.DESTATSBADER Thibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.DELCOMMUNE Martin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    Aspiranten 13 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.FRETIN Milan-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VERBEECK Calvin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.VAN DEN BORRE Arnout-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aspiranten 12 j. Omn. AVS Stories TV Cup

    1.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.TOMMELEIN Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.VERGOTE Diel-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    4.SOENENS Ayton-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.MALEVEZ Clément-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

     

    Aspiranten Meisjes Omn. AVS Stories TV Cup

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    01-12-2013 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 01/12/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Timmy De Boes vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 28 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer zacht herfstweer en dus ideale omstandigheden voor een duurtraining af te werken. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 Km, het gemiddelde was goed voor 32,8 Km/h.

    Reden mee vandaag : Timmy De Boes , Maarten Van Raemdonck , Danny Peeters , Wim Heyndrickx , Franky De Witte ,  Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Michel Thierens , Frank Van Geystelen , Luc De Moor , Franky Weemaes , Lieven Van De Perre , Geert Smet , Gino Van Broeck , Jean Paul Van Oudenhoven , Koen Van Laere , Dirk Batens , Rudy Thysman , Walter Meseure , Van Der Zanden , Jos Vermeulen , Tom Middelkamp , Franky Wielandt , Dirk De Pauw , ??? en Kenny Janssens.

    01-12-2013 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGISCH KAMPIOENSCHAP ASPIRANTEN & AMATEURS & MASTERS
    BK 2014 cross Masters.jpg

    Bron: Nick David

    01-12-2013 om 14:24 geschreven door kenny


    30-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 30/11/2013 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    2.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    3.DE CLEYN Dave-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    4.BODEN Stef-EMPELLA - AERTSEN & PARTNERS CYCLING TEA-

    5.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    9.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    17.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

     

    30/11/2013 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden Dames - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Aantal deelnemers:

     

    30/11/2013 MOL ZILVERMEER (A) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores: 40´

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.AERTS Thijs-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VAN DONINK Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DRIESEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    22.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    30.D`HAESE Mathias-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Nieuwelingen: 30´

     

    30/11/2013 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DEKKER David-WILLEBRORD WIL WOORUIT-

    13.DE BEULE Jordi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    21.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    56.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/11/2013 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Amateurs/Masters A:

    1.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.OOMS Niels-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.SELS Nick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.GEERTS Jan-DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW-

    10.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    7.VERELST Rudolf-DAG-

    8.WILLEMS Mario-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.KOCKAERTS Hubert-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    30-11-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    27-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 28/11/2013 START VAN DE RONDE VAN MADAGASCAR 2013

    TOUR DU MADAGASCAR 2013

    Tour Madagascar.jpg 

    De Ronde van Madagascar viert zijn 10de verjaardag dit jaar. De ronde bevat 11 etappes en een rustdag en start op Donderdag 28 November te Tamataye en eindigt op Zondag 8 December te Antananarivo. Voormalig wielrenner Francis Ducreux is de organisator van de wedstrijd

     

    Met onder andere deelname van Guy Smet en Kris Bolsens uit Kruibeke  en Bart Rombouts uit Kallo.

    27-11-2013 om 13:31 geschreven door kenny


    26-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWE HOOFDSPONSOR RUDYCO CT VOOR 2014-2015-2016

    NIEUWE HOOFDSPONSOR RUDYCO CT VOOR 2014-2015-2016
    Rudyco 2.JPG

    26-11-2013 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN CYCLOCROSS TE BEERNEM
    PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN CYCLOCROSS TE BEERNEM
    Rudyco 1.JPG

    26-11-2013 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE BELGISCHE KAMPIOENEN “KOERS OP ROLLEN”

    DE BELGISCHE KAMPIOENEN “KOERS OP ROLLEN”

     

    In ’t Groenendal in Merelbeke vond het 3de Open BK ‘Koers op rollen’ plaats. Er namen 14 ploegen van twee deel bij de vergunninghouders, 16 bij de Toeristen en 3 bij de dames. Er werd een competitie gereden met een spurt over 400 m, een afvalling en een ploegentijdrit . Die maakten uit wie zich kon kwalificeren voor de finales die gereden werden met een ploegkoers over 3 ronden. Het werd een goedgevulde  avond die gekenmerkt was door uitermate spannende nummers.

    001 INSCHRIJVING. 23.11 004.jpg 002 INSTALLATIE KLAAR 23.11 009.jpg

    003 SCHERM uitslag 23.11 010.jpg
    DAMES

    Bij de dames ging de titel naar het duo Liselot Smet (Sint-Niklaas) – Sarah Ten Hartog (Antwerpen). Zij haalden in de kwalificatie het maximum der punten en waren dan ook terecht de nieuwe kampioenen. 2. Elke Boulangier (Hoboken)– Sarah Borremans (Tollembeek). 3. Lynn De Poorter (Merelbeke) – Inge Joos (Temse)

    006 BK DAMES 23.11 023.jpg 007 Sarah & Liselot.23.11 024.jpg

    BK TOERISTEN

    Bij de toeristen kwamen twee ploegen met het maximum uit de sprinten: Wim Gaudesaboos (Sijsele) – Guillaume Strubbe (Damme) en Gino Beauprez – Danny Hamerlinck (Eeklo) .Dat was al een eerste aanwijzing. De prijs voor de snelste spurter in de 400 m ging naar Marc Van den Bossche in 17.10 sec.

    De ploegentijdrit, waarbij 32 p te winnen waren voor de beste tijd, was heel belangrijk. Het waren Joeri Gouwkens (Westerlo) – Anton Wouters(Geel) die de beste tijd neerzetten na twee ronden van 400 m: 34.56 sec. De tweede beste met 34.93 sec: Ad Anckaert – Remco Heyse (Oudenaarde) en de 28p voor de derde plaats ging naar Gaudesaboos – Strubbe met 34.95 sec. Het waren dan ook deze drie teams die zich klasseerden voor de eerste drie plaatsen. Het werd een zeer spannende finale ploegkoers over drie ronden van 400m. Het waren Wim Gaudesaboos – Guillaume Strubbe die het sterkste finishten nadat ook Joeri Gouwkens – Anton Wouters geweldig aandrongen. 3. het Oudenaardse duo, Ad Anckaert – Remco Heyse.

    De B-finale voor de 4de plaats ging naar de Kempen met Stijn Loomans (Vosselaar) – Maarten Meir (Gierle). Voor het Waasland: 10. Joris Rogiers (Lochtisti) – Maarten Marius (Lokeren) 11. Davy Elegheer (Lokeren) – Nick De Becker (Waasmunster) 12. Timmy Bracke  - Pieter Marius (Lokeren)
    008 BK TOER 23.11 026.jpg 
     004 FINALISTEN TOER.jpg

    BK VERGUNNINGHOUDERS

    Bij de vergunninghouders was er geen enkel duo dat het maximum kon bijeen spurten. Snelste spurter  was Joachim Van Impe met 17.18 sec. In de afvalling werd het wel 8 op 8 voor Aaron De Jaegher (Aartrijke) – Kenneth Hosten (Veldegem) en Valentijn Lauwers (Kessel) - Geoffrey Geysels (Duffel). Maar toch was ook hier de tijdrit van groot belang voor de kwalificatie voor de finale. Titte Van Laer (Retie) – Joachim Van Impe (Erpe) waren de beste tijdrijders met 34.40 sec. Tweede werden Chris Heylen (Lummen) – Dietrich Dils (Herentals) in 34.75 sec. en derde Aaron De Jaegher – Guillaume Strubbe 35.29 sec.

    Bij optelling der punten hadden ze alle drie 43 p en waren meteen geselecteerd voor een plaats op het podium. In een boeiende finale reden Titte Van Laer – Joachim Van Impe naar de Belgische trui van “kampioen op rollen” in ons land. Het zilver was voor Chris Heylen – Dietrich Dils en brons voor Aaron De Jaegher – Kenneth Hosten die zich lang geen sportieve verliezers toonden en het niet eens nodig vonden om hun plaats op het podium in te nemen.

    De B-finale voor de 4de plaats was voor Nils Heyns (Lint) – Jeroen Van Camp (Schelle). 5. Valentijn Lauwers (Kessel) – Geoffrey Geysels (Duffel)

    De truien werden overhandigd door WAOD-voorzitter Rik Van de Putte en schepen van mobiliteit en cultuur van Merelbeke, Bertrand Vrijens.
    009 BK VERG houders23.11 031.jpg 005 FINALISTEN Verg houders.jpg

     

     

    Bron en foto’s: Flor Van de Velde

    26-11-2013 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME'S BK KOERS OP ROLLEN 2013 !!!
    FILMOPNAME'S BK KOERS OP ROLLEN 2013 !!!

    Finale dames:



    Finale toeristen:



    Finale vergunninghouders:




    Bron: Gino Van Broeck

    26-11-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!