.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE BUYST EN LAMPATER WINNEN GENTSE ZESDAAGSE !!!

    De Buyst en Lampater winnen Gentse Zesdaagse

    Zesdaagse.jpg     Zesdaagse 2.jpg

    Jasper De Buyst heeft zichzelf het mooiste verjaardagscadeau gegeven: samen met de Duitser Leif Lampater won de 20-jarige debutant in Gent de 73e editie van de Gentse Zesdaagse. In de finale ploegkoers hielden ze alle aanvallen van Keisse-Stroetinga en De Ketele-Gijs Van Hoecke af. "We gingen voor de top vijf, winnen is dus schitterend", zegt De Buyst.

    Zesdaagse 1.jpg   

    Eindstand:

    1.De Buyst/Lampater (Dui)-447-punten-

    2.Keisse/Stroetinga (Ned)-392-- 

    3.De Ketele/Gijs Van Hoecke-378- -

    4.Kneisky/Brisse (Fra)-233- -4

    5.Dillier/Marguet (Zwi) -214- -7

    6.Bartko/Kalz (Dui)-244- -8

    7.Grasmann/Graf (Dui/Oos)-120- -8

    8.Müller/Havik (Oos/Ned)-134- -11

    9.Muntaner/Torres (Spa)-101- -12

    10.Marvulli/Hester (Zwi/Den)-69--28

    11.Mørkøv/Imhof (Den/Zwi)-62- -35

    12.Moreno De Pauw/Cocquyt-233- -36

     

    Bron: Sporza

    Foto’s: Photonews

    24-11-2013 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR DE RWANDA 2013

    TOUR DU RWANDA 2013
    Rwanda 2.JPG
    Rwanda 3.JPG


    Zondag 17/11/2013 KIGALI – KIGALI – Proloog 3,5 km

    Aantal deelnemers: 68

    1 HADI Janvier (Rwanda) Karisimbi  04'05'' – 51,35 km/h

    2 LEFRANCOIS Nicolas (Fra) Team Novo Nordisk Development   04'08"

    3 MEINTJES Louis (ZAfr) MTN - Qhubeka  04'08"

    4 VAN ZYL Johann (ZAfr) MTN - Qhubeka   04'09"

    5 GIRDLESTONE Dylan (ZAfr) South Africa    04'10"

    6 DEBRABANDERE Thomas Team Avia Crabbe   04'11"

    7 PLANET Charles Team (Fra) Novo Nordisk Development   04'12"

    8 THOMSON Jay Robert (ZAfr) MTN – Qhubeka   04'13"

    9 IHLENFELDT Stefan (ZAfr) South Africa   04'13"

    10 SONGEZO Jim (ZAfr) MTN - Qhubeka   04'15"

    27 BAERT Matthieu Team Avia Crabbe   04'22"

    41 VERBEKE Styn Team Avia Crabbe   04'26"

    43 VANDENBUSSCHE Tom Team Avia Crabbe   04'26"

    49 BURTON Jérémy Team Avia Crabbe   04'29"

     

    Maandag 18/11/2013 KIGALI – KIREHE – Etappe 1 - 129,9 km - 03h12min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Jay Robert Thomson (RSA) MTN-Qhubeka

    2-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  00’07"

    3-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka

    4-John Njoroge (Ken) Kenya   00’09"

    5-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa

    6-Paul Van Zweel (RSA) South Africa  00’23"

    7-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  01’39"

    8-Janvier Hadi (Rwa) Rwanda Karisimbi

    9-Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN-Qhubeka

    10-Joseph Biziyaremye (Rwa) Rwanda Akagera

     

    Dinsdag 19/11/2013 RWAMAGANA – MUSANZE – Etappe 2 - 151,5 km - 04h07min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Valens Ndayisenga (Rwa) Rwanda Akagera

    2-Abraham Ruhumuriza (Rwa) Rwanda Karisimbi

    3-Jay Robert Thomson (RSA) MTN-Qhubeka  00’14"

    4-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  00’37"

    5-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka

    6-Janvier Hadi (Rwa) Rwanda Karisimbi

    7-Jean-Bosco Nsengiyumva (Rwa) Rwanda Karisimbi

    8-John Njoroge (Ken) Kenya  00’45"

    9-Joseph Biziyaremye (Rwa) Rwanda Akagera  00’48"

    10-Patrick Byukusenge (Rwa) Rwanda Muhabura

     

    Woensdag 20/11/2013 RUBAVU – KINIGI – Etappe 3 – 62 km – 01h53min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka

    2-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    3-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa  00’01"

    4-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  00’06"

    5-Getachew Atsbha (Eth) Ethiopia  00’11"

    6-Bereket Yemane (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    7-Goytom Biru (Eth) Ethiopia

    8-Jean-Bosco Nsengiyumva (Rwa) Rwanda Karisimbi  00’15"

    9-John Njoroge (Ken) Kenya  00’17"

    10-Azzedine Lagab (Alg) Algeria  00’20"

     

    Donderdag 21/11/2013 MUSANZE – MUHANGA – Etappe 4 – 128 km – 03h20min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Johann Van Zyl (RSA) MTN-Qhubeka

    2-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa  00’04"

    3-Thomas Debrabandere (Bel) Team Avia Crabbe  02’30"

    4-Emile Bintunimana (Rwa) Rwanda Akagera

    5-Bereket Yemane (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    6-Abdelkader Belmoukhtar (Alg) Algeria

    7-John Njoroge (Ken) Kenya

    8-Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk Development

    9-Goytom Biru (Eth) Ethiopia

    10-Bonaventure Uwizeyimana (Rwa) Rwanda Karisimbi

     

    Vrijdag 22/11/2013 MUHANGA – NYAMAGABE – Etappe 5 - 102,4 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 66

    1-Azzedine Lagab (Alg) Algeria

    2-Goytom Biru (Eth) Ethiopia  00’07"

    3-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka  00’33"

    4-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa  00’36"

    5-Gasore Hategeka (Rwa) Rwanda Akagera  00’39"

    6-Getachew Atsbha (Eth) Ethiopia  00’42"

    7-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team  00’44"

    8-Temesgen Buru (Eth) Ethiopia

    9-Bereket Yemane (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    10-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

     

    Zaterdag 23/11/2013 – HUYE – KIGALI – Etappe 6 - 125,7 km - 03h03min

    Aantal deelnemers: 62

    1-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    2-Louis Meintjes (RSA) MTN-Qhubeka

    3-Jean-Bosco Nsengiyumva (Rwa) Rwanda Karisimbi  00’02"

    4-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    5-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa  00’06"

    6-John Njoroge (Ken) Kenya  00’10"

    7-Temesgen Buru (Eth) Ethiopia  00’13"

    8-Goytom Biru (Eth) Ethiopia  00’20"

    9-Janvier Hadi (Rwa) Rwanda Karisimbi  00’27"

    10-Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN-Qhubeka  00’29"

      

    Zondag 24/11/2013 – AMAHORO – AMAHORO – Etappe 7 - 94,2 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 58

    1-Azzedine Lagab (Alg) Algeria

    2-Hichem Chabane (Alg) Algeria-  01’40"

    3-Aron Debretsion (Eri) AS.BE.CO Cycling Team-  01’48"

    4-Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN-Qhubeka

    5-Dylan Girdlestone (RSA) South Africa

    6-Metkel Eyob (Eri) AS.BE.CO Cycling Team

    7-Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk Development

    8-Paul Agorir (Ken) Kenya

    9-Joseph Biziyaremye (Rwa) Rwanda Akagera

    10-John Njoroge (Ken) Kenya


    EINDKLASSEMENT

    1 GIRDLESTONE Dylan South Africa RSA 20h35'55''

    2 MEINTJES Louis MTN - Qhubeka RSA   02'01''

    3 EYOB Metkel AS.BE.CO Cycling Team ERI   02'20''

    4 NJOROGE John Kenya KEN   03'39''

    5 DEBRETSION Aron AS.BE.CO Cycling Team ERI   04'20''

    6 NSENGIYUMVA Jean-Bosco Rwanda Karisimbi RWA   04'52''

    7 ATSBHA Getachew Ethiopia ETH   05'26''

    8 YEMANE Bereket AS.BE.CO Cycling Team ERI   05'52''

    9 NIYONSHUTI Adrien MTN - Qhubeka RWA   06'35''

    10 LAGAB Azzedine Algerie ALG   07'05''

    41 DEBRABANDERE Thomas TeamAvia Crabbe   58'41''

    42 BURTON Jérémy Team Avia Crabbe    01h04'42''

    46 VANDENBUSSCHE Tom Team Avia Crabbe    01h21'40''

    50 VERBEKE Styn Team Avia Crabbe    01h43'58''

    54 BAERT Matthieu Team Avia Crabbe    02h05'08''

    24-11-2013 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZWIJNDRECHTSE VELDRIJDER OP HET PODIUM IN KOKSIJDE !!!

    ZWIJNDRECHTSE VELDRIJDER OP HET PODIUM IN KOKSIJDE !!!

    Pub KOKSIJDE podium29218_1542459422_n.jpg 

    Jarno Liessens, vrijdagavond gehuldigd als sportlaureaat in Zwijndrecht, heeft ’s anderendaags in Koksijde een knappe podiumplaats veroverd bij de nieuwelingen. Er waren 34 dln. De overwinning was voor de Brit Daniël Tullet. Tweede Alessio Dhoore van Telenet Fidea. Met brons stond Arno dan mee op het podium. Knappe prestatie.

    Pub PODIUM KOKSIJDE 23.11 59_n.jpg Pub MET SUPP _607981145_n.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    24-11-2013 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VELDRENNER ARNO LIESSENS GEHULDIGD !!!

    VELDRENNER ARNO LIESSENS GEHULDIGD !!!

    ARNO LIESSENS 21.11 003.jpg 

             Arno tussen de burgemeester en schepen van sport van Zwijndrecht.


    In Zwijndrecht werd hulde gebracht door het gemeentebestuur aan veldrijder tweedejaars nieuweling Arno Liessens. Hij won in het seizoen 2012 – 2013 de Vlaamse Cyclocross Cup. Hij is momenteel lid van de Veldritacademie Enertherm BKCP en levert een goed seizoen af. Een overwinning zat er nog niet in maar daar ligt hij niet van wakker. Het belangrijkste voor Jarno is ‘de stiel leren’.

    Het was de eerste keer dat de gemeente Zwijndrecht bij de sportlaureaten een veldrijder op het podium kreeg. Zwijndrecht is eigenlijk nooit goed bedeeld geweest met veldrijders al herinneren we ons wel de gebroeders Dirk en Gino Vercauteren die veldrijders waren. Vooral Dirk deed het lange tijd eind jaren ’80 begin ’90 niet onaardig.

    En dan was er nog de VS Meteoor die tot een jaar of drie geleden elk jaar in oktober een veldritnamiddag organiseerde die meetelde voor de ‘Moedige Veldrijder’.  Zo kwamen ooit Sven Nys en Bart Wellens nog in Zwijndrecht winnen. 

    In  Burcht waren het mannen van Willen Is Kunnen die veldritten gaven. Eerst rond de kazerne en daarna aan de Burchtse Weel. Het was daar dat niemand minder dan Philippe Gilbert tweede werd bij de nieuwelingen…

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    24-11-2013 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KAREL DE PRINS OVERLEDEN IN BEVEREN

    KAREL DE PRINS OVERLEDEN IN BEVEREN

    FB KAREL de Prins.jpg 

    Dinsdag 19 november overleed in zijn woning te Beveren, de Beverse volksfiguur Karel De Prins. Hij werd door familieleden dood aangetroffen toen ze op bezoek kwamen. Karel was 86 jaar en woonde alleen. In 2004 overleed zijn echtgenote reeds.

     

    *** In Beveren werd hij een zeer bekende figuur die in gemeentelijke dienst werkte om de straten netjes te houden. Maar ook bij het Comité ter Heropleving van de Wielersport zat hij veel jaren in de ploeg. Als seingever, maar ook als de vaste verkoper van de deelnemerslijsten. Hij was iemand waar men altijd beroep op kon doen. De steunkaartenverkoop ten voordele van het CHW, was een taak die hij met grote inzet vervulde.

    FB 1993 AFSCH karel de prins groep.jpg 

    *** Onvergetelijk zijn ook mijn herinneringen aan de vele sportavonden die ik mocht commentariëren bij zijn koersen op rollen. De Wereldkampioen van Beveren, noemde hij zich dan. Karel werd ook opgenomen in het boek “Beverenaars van de Twintigste eeuw”, dat door de “Beverse Klok” werd uitgegeven. Uit dat boek komt de tekening die kunstenaar Aimé Van Avermaet maakte en hier is bijgevoegd.

    FB KAREL met zijn kar.jpg  FB KAREL Image2.jpg

    *** Karel krijgt WOENSDAG 27 NOVEMBER een burgerlijk afscheid om 11 u in de aula van Rouwcentrum Melis op het Yzerhand 49 te Beveren.

     

    Bron: Flor Van de Velde

    24-11-2013 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 8°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Colman Alex KOP 2013.jpg
           Alex Colman

    Zondag 24/11/2013 – GIETEN (Ned) – Superprestige – Men Elite

    Aantal deelnemers:

    1.Niels Albert

    2.Lars Van der Haar (Ned)

    3.Tom Meeusen

    4.Philipp Walsleben (Dui)

    5.Marcel Meisen (Dui)

    6.Kevin Pauwels

    7.Martin Bina (Tsj)

    8.Bart Aernouts

    9.Klaas Vantornout

    10.Rob Peeters

    24/11/2013 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.GAUDY Patrick-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

    2.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    3.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    4.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.BODEN Stef-EMPELLA - AERTSEN & PARTNERS CYCLING TEA-

    6.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    7.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    9.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.GYS Jens-LUIHOEVE CROSSERS-

    12.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    24/11/2013 – GIETEN (Ned) – Dames Elite

    Aantal deelnemers:

    1.Helen Wyman (Gbr)

    2.Sanne Cant

    3.Sabrina Stultiens Meijel (Ned)

    4.Annefleur Kalvenhaar Wierden (Ned)

    5.Pavla Havlikova (Tsj)

    6.Sophie de Boer Enschede (Ned)

    7.Crystal Anthony (USA)

    8.Reza Hormes Wijchen (Ned)

    9.Martina Mikulaskova (Ned)

    10.Asa Erlandsson (Zwe)

     

    24/11/2013 – GIETEN (Ned) - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick

    2.AERTS Thijs

    3.TOUPALIK Adam (Tsj)

    4.SCHUERMANS Jelle

    5.Van HECKE Elias

    6.EENKHOORN Pascal (Ned)

    7.WOUTERS Sieben (Ned)  Willebrord Wil Vooruit

    8.CALUWE Stijn

    9.JOSEPH Thomas

    10.NIEUWENHUIS Joris (Ned)  Vv GIANT dt Benelux

     

    24/11/2013 – GIETEN (Ned) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.DEKKER Jens (Ned) WRV de Peddelaars

    2.WOLSINK Thijs (Ned) VistaMedia

    3.JASPERS Jappe

    4.WITTENBERG Wim (Ned)  JvR de Batauwers

    5.BOUWMANS Bryan (Ned)  Willebrord Wil Vooruit

    6.ARENSMAN Thymen (Ned)  JvR de Batauwers

    7.DEKKER David (Ned)  Willebrord Wil Vooruit

    8.VRIELINK Yannick (Ned)  E.T.P. Zutphen

    9.VREESWIJK Luca (Ned)  RTC Buitenlust

    10.SIRUCEK Vaclav (Tsj)


    24/11/2013 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    4.CROLLET Yari-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DRIESEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.POOLE Jake-DIRTWHEELS CYCLES-

    8.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.COMMISSARIS Robbe-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    14.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    5.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MOSES Alfie-PAUL MILLNES CYCLES-

    7.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    9.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    10.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    11.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    16.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

     

    24/11/2013 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.VAN LEUFFELEN Peter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.WIELEMANS Kevin-INDIVIDUEEL-

    6.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.CHALMERS Scott-DREAM CYCLING-

    8.ADRIAENSEN Michael-THE DIRT KNIGHTS-

    9.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN CAMPENHOUT Kenny-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    Masters B:

    1.JANSEN Wim-ENTENTE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    5.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VANGOEDSENHOVEN Mario-INDIVIDUEEL-

    7.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.KOCKAERTS Hubert-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.VERELST Rudolf-INDIVIDUEEL-

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.ANDERSSON Benny-ASTORPS CYKELKLUBB-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    6.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    9.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    24/11/2013 BEERNEM (W) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap

    12 jaar Provinciaal Kampioenschap

    1.BELMANS Lennert-DCM CYCLING TEAM-

    2.LAURYSSEN Yorben-CYCLING TEAM 99 VZW SCHRIEK-

    3.DEWEIRDT Siebe-KON VC ´T MEETJESLAND -KNESSELARE-

    4.ORINS Robin-KSV DEERLIJK -GAVERZICHT-MATEXI-

    5.BLEYENBERG Jado-RUDICO RIPA CYCLING TEAM-

    9.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO RIPA CYCLING TEAM-

     

    13 jaar Provinciaal Kampioenschap

    1.PEIRENS Yente-MOLENSPURTERS-

    2.DEJAEGHER Jaasper-OOSTENDE NOORDZEE-

    3.HERMANS Berre-DCM CT-

    4.STRUYF Robbe-RUDICO RIPA CT-

    5.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO RIPA-

     

    14 jaar Provinciaal Kampioenschap

    1.DEWULF Maxime-WC DE MOLENSPURTERS-

    2.SPRANGERS Lloyd-VA CYCLING TEAM ZELE-

    3.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.KUYPERS Gerben-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

     

    12 jaar Provinciaal Kampioenschap Meisjes

    1.VAN GOETHEM Femke-NAPOLEON GAMES-

    2.TIEROLF Sophie-RIJSCHOOL AH GENTSE VS-

    3.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN VZW-

     

    13 jaar Provinciaal Kampioenschap Meisjes

    1.VAN ASSCHE Nele-VA CT ZELE-

    2.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA LOTTON MENEN-

    3.DUYM Farah-STEEDS VOORAAN-

    4.WINDELS Lindsay-DE MOLENSPURTERS-

     

    14 jaar Provinciaal Kampioenschap Meisjes

    1.BOSSUYT Shari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.VERMEERSSCH Eva-ZANNATA LOTTO CT VZW-

    4.DECKMIJN Isaline-JONGE RENNERS ROESELARE-

    24-11-2013 om 19:29 geschreven door kenny


    23-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORBEREIDING OP VOLGEND SEIZOEN !!!
    MG Sports.JPG

    Bron: Didier Verlee

    23-11-2013 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE BERLARE-UITBERGEN VAN ZATERDAG 23/11/2013

    FOTO'S CROSS TE BERLARE-UITBERGEN VAN ZATERDAG 23/11/2013                                      
     

    23/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CT-

    2.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA-

    3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM-

    4.BRACKMAN Jelle-COOLENS CT-

    5.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA-

    6.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA-

    7.DEVENYNS Toon-CT DJ MATIC-

    8.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA-

    10.GHYLLEBERT Pieter-AN POST-

    11.CANT Kevin-PRIMATOR-

    12.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

    37.VANKERSSCHAEVER Klaas-WAASLAND-

    40.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO RIPA-

    23-11-2013-uitbergen 1863.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Kevin Eeckhout en winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck.

    23-11-2013-uitbergen 1871.JPG
              Winnaar Kevin Eeckhout en winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck.      
    23-11-2013-uitbergen 1822.JPG     
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. Kevin Eeckhout.        
    23-11-2013-uitbergen 1832.JPG
                          Aankomst van winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck.
    23-11-2013-uitbergen 1316.JPG
                                  Start van de Elite z.c. en de Beloften.


    24/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM-

    2.VERBRAKEN Jorn-DNCS-

    3.VERBERCKMOES Timo-DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.BAERT Andries-JOLAN-

    5.MONTAIGNE Jorn-ASFRA-

    6.HENNAUX Loic-DNCS-

    7.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99-

    8.BONNE Jenko-MEETJESLAND-

    9.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX-

    10.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99-

    19.D´HAESE Mathias-RUDYCO RIPA-

    21.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO RIPA-

    39.DE BEN Robin-WAASLAND-

    44.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES-

    23-11-2013-uitbergen 1282.JPG 

                    Winnaar Juniores Mathias Declerck en winnaar Dames.

    23-11-2013-uitbergen 1250.JPG
                             Aankomst winnaar Juniores Mathias Declerck.
    23-11-2013-uitbergen 807.JPG
                                               Start van de Juniores.

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA-

    2.DE CLERCQ Jari-ONDER ONS PARIKE-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM-

    4.ROMBOUTS Seppe-DCL-

    5.OVERMEIRE Louis-MEETJESLAND-

    6.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA-

    7.GOEMANS Andreas-DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.DE BEULE Jordi-RUDYCO RIPA-

    9.SMET Jonas-RUDYCO RIPA-

    10.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    15.VAN DIEREN Christophe-WAASLAND-

    18.VERBERCKMOES Fabio-DENDERSTREEK LABIEKES-

    20.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO RIPA-

    39.RYCKAERD Tibo-VANOMOBIL-

    23-11-2013-uitbergen 760.JPG
    Podium 2de jaars Nieuwelingen met winnaar Alex Colman en winnaars
    1ste jaar Nieuwelingen Florian Vermeersch en Dames Nieuwelingen Femke Van Den Driessche.
    23-11-2013-uitbergen 738.JPG
                    Aankomst Dames Nieuwelingen met Femke Van Den Driessche.
    23-11-2013-uitbergen 371.JPG
                                           Start van de Nieuwelingen.

    23/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-INDIV-

    3.DAVID Nicky-PRIMATOR-

    4.PEERS Bjorn-INDIV-

    5.HEYLENS Jochen-KEUKENS BUYSSE-

    6.MAES Timmy-VELOTOUR-

    7.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    8.KINT Wesley-INDIV-

    9.VAN ASSCHE Nico-VANDEPUTTE-

    10.DEGRYSE Wim-INDIV-

    17.VERBERCKMOES Arno-DENDERSTREEK LABIEKES-

    23-11-2013-uitbergen 354.JPG
      Winnaar Amateurs Ruben Vandevelde en winnaar Masters A Steve Gruwier.

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido-INDIV-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-

    3.BOGAERT Nico-INDIV-

    4.VAN STAEYEN Benny-INDIV-

    5.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES-

    6.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM-

    7.DE ROOSE Kurt-VANDEPUTTE-

    8.GEURS Steven-INDIV-

    9.DE BACKER Kurt-INDIV-

    10.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE-

    18.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES-

    23-11-2013-uitbergen 146.JPG 
        Winnaar Masters B Guido Verhaegen en winnaar Masters C Hans Kyndt.
     

    Masters C
    :

    1.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    2.DE SCHEEMAEKER Roland-MEETJESLAND-

    3.HOUWEN Jan-INDIV-

    4.ANDERSSON Benny-ASTORPS CYKELKLUBB-

    5.BALLET Peter-VANDEPUTTE-

    6.VENS Dirk-INDIV-

    7.COOPMAN Ivan-INDIV-

    8.ROELSTRAETE Philip-INDIV-

    9.DE CLERQ Jose-YOUNG SCHELDE-

    10.VANBRUANE Ghislain-INDIV-  


    Foto's: Rita Thienpondt   

    23-11-2013 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 7°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Colman Alex KOP 2013.jpg
           Alex Colman

    Zaterdag 23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Niels ALBERT

    2-Francis MOUREY (Fra)

    3-Philipp WALSLEBEN (Dui)

    4-Sven NYS

    5-Kevin PAUWELS

    6-Tom MEEUSEN

    7-Bart AERNOUTS

    8-Klaas VANTORNOUT

    9-Corne VAN KESSEL (Ned)

    10-Lars VAN DER HAAR (Ned)

     

    23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Mathieu VAN DER POEL (Ned)

    2-Laurens SWEECK

    3-Gianni VERMEERSCH

    4-David VAN DER POEL (Ned)

    5-Tim MERLIER

    6-Mike TEUNISSEN (Ned)

    7-Jens VANDEKINDEREN

    8-Stan GODRIE (Ned)

    9-Tomas PAPRSTKA (Tsj)

    10-Toon AERTS

     

    23/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CT-

    2.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA-

    3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM-

    4.BRACKMAN Jelle-COOLENS CT-

    5.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA-

    6.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA-

    7.DEVENYNS Toon-CT DJ MATIC-

    8.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA-

    10.GHYLLEBERT Pieter-AN POST-

    11.CANT Kevin-PRIMATOR-

    12.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

    37.VANKERSSCHAEVER Klaas-WAASLAND-

    40.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO RIPA-

     

    23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Katherine COMPTON (USA)

    2-Sanne CANT

    3-Nikki HARRIS (Gbr)

    4-Sabrina STULTIENS (Ned)

    5-Sophie DE BOER (Ned)

    6-Helen WYMAN (Gbr)

    7-Pavla HAVLIKOVA (Tsj)

    8-Martina MIKULASKOVA (Tsj)

    9-Loes SELS

    10-Ellen VAN LOY

     

    23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Kobe GOOSSENS

    2-Yannick PEETERS

    3-Thijs AERTS

    4-Jelle SCHUERMANS

    5-CZE-Adam TOUPALIK (Tsj)

    6-Eli ISERBYT

    7-Joris NIEUWENHUIS (Ned)

    8-Sieben WOUTERS (Ned)

    9-Max GULICKX (Ned)

    10-Stijn CALUWE

    13-Elias VAN HECKE

     

    23/11/2013 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.TULETT Daniel-GBR-

    2.DHOORE Alessio-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.LIESSENS Jarno-CYCLISMO MUNDIAL-

    4.BORRA Gilles-ZANNATA MENEN-

    5.DEBEIR Arno-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.SIRUCEK Vaclav-CZC-

    7.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.PETERS Tom-HAGENLAND CT-

    9.YATES Harry-GBR-

    10.MOSSES Alfie-GBR-

    24/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM-

    2.VERBRAKEN Jorn-DNCS-

    3.VERBERCKMOES Timo-DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.BAERT Andries-JOLAN-

    5.MONTAIGNE Jorn-ASFRA-

    6.HENNAUX Loic-DNCS-

    7.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99-

    8.BONNE Jenko-MEETJESLAND-

    9.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX-

    10.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99-

    19.D´HAESE Mathias-RUDYCO RIPA-

    21.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO RIPA-

    39.DE BEN Robin-WAASLAND-

    44.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA-

    2.DE CLERCQ Jari-ONDER ONS PARIKE-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM-

    4.ROMBOUTS Seppe-DCL-

    5.OVERMEIRE Louis-MEETJESLAND-

    6.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA-

    7.GOEMANS Andreas-DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.DE BEULE Jordi-RUDYCO RIPA-

    9.SMET Jonas-RUDYCO RIPA-

    10.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    15.VAN DIEREN Christophe-WAASLAND-

    18.VERBERCKMOES Fabio-DENDERSTREEK LABIEKES-

    20.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO RIPA-

    39.RYCKAERD Tibo-VANOMOBIL-

     

    23/11/2013 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-INDIV-

    3.DAVID Nicky-PRIMATOR-

    4.PEERS Bjorn-INDIV-

    5.HEYLENS Jochen-KEUKENS BUYSSE-

    6.MAES Timmy-VELOTOUR-

    7.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    8.KINT Wesley-INDIV-

    9.VAN ASSCHE Nico-VANDEPUTTE-

    10.DEGRYSE Wim-INDIV-

    17.VERBERCKMOES Arno-DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido-INDIV-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-

    3.BOGAERT Nico-INDIV-

    4.VAN STAEYEN Benny-INDIV-

    5.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES-

    6.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM-

    7.DE ROOSE Kurt-VANDEPUTTE-

    8.GEURS Steven-INDIV-

    9.DE BACKER Kurt-INDIV-

    10.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE-

    18.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES-

     

    Masters C:

    1.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    2.DE SCHEEMAEKER Roland-MEETJESLAND-

    3.HOUWEN Jan-INDIV-

    4.ANDERSSON Benny-ASTORPS CYKELKLUBB-

    5.BALLET Peter-VANDEPUTTE-

    6.VENS Dirk-INDIV-

    7.COOPMAN Ivan-INDIV-

    8.ROELSTRAETE Philip-INDIV-

    9.DE CLERQ Jose-YOUNG SCHELDE-

    10.VANBRUANE Ghislain-INDIV-

     

    23/11/2013 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap

    12 jaar JONGENS

    1.COREMANS Dante-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.VAN DE PUTTE Victor-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.KEYNEN Milan-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.WIENEN Flore-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.VAN CAMPENHOUT Jetze-WK NOORD-WEST BRABANT-

     

    13 jaar JONGENS

    1.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    2.MALEZSEWSKI Lukas-LA BICYCLETTA-

    3.VAN TRICHT Floris-LOTTO OLYMPIA TIENE-

    4.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.JANSE Stef-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    14 jaar JONGENS

    1.CLYNHENS Jens-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.JACQUEMIN Matisse-OMC MTB CLUB - OPOETEREN-

    3.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-

    4.DE VET Sander-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    5.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    12 jaar MEISJES

    1.BROUWERS Julie-KON.BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN MECHELEN Gloria-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    13 jaar MEISJES

    1.VERBEEK Britt-HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    23-11-2013 om 22:22 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!