Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters B !!!
Benny De Bock
Maandag 11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
Aantal deelnemers:
1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-
2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
3.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-
5.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK-
6.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-
7.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-
8.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -
9.MEISEN Marcel-BKCP POWER PLUS-
10.TARAMARCAZ Julien-BMC-
11/11/2013 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers:
1.BRAET Vinnie-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-
2.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -
3.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-
4.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-
5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-
6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
7.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-
8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-
9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-
10.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-
11.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
16.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-
18.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´
Aantal deelnemers:
1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-
2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-
3.STULTIENS Sabrina-RABO WOMEN CYCLING TEAM -
4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-
5.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-
6.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-
7.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-
8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-
9.KLOPPENBURG Margriet-TEAM BMC CONCEPT STORE-
10.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-
11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´
1.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
2.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-
3.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
4.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
5.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
6.HALEY Gavin-RED ZONE CYCLING TEAM-
7.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
8.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
9.WEIK Josey-RED ZONE CYCLING TEAM-
10.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
Nieuwelingen: 30´
1.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-
2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
4.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-
5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-
6.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-
7.PETERS Tom-HAGELAND CYCLING TEAM-
8.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
9.GIART Pieter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-
10.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
11/11/2013 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´
1.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
4.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-
5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-
6.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-
7.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
8.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
9.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-
10.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
17.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
Nieuwelingen: 30´
1.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
2.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
3.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
4.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
5.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-
6.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
7.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
8.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
9.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-
10.DE VEIRMAN Jesse-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
13.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
11/11/2013 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A:
1.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-
4.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
5.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
6.JANSSENS Sven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
7.MOULIN Vincent-ROYAL VELOSPORT PERUWELZ-
8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
9.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
10.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-
Masters B:
1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
3.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
5.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-
7.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
8.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
9.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
10.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-
16.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
Masters C:
1.KYNDT Hans-ASIA BIKE-
2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE WALLONIE-
3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
4.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
7.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
8.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
9.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-
10.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
11/11/2013 HEPPEN ( LEOPOLDSBURG ) (LB) - Veldrijden Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen Meisjes 12 jaar
1.VAN GOETHEM Femke -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
2.BEIRINCKX Lina -WSC HAND IN HAND BAAL
3.DE CLERCQ Katrijn -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
4.BROUWERS Julie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.KEMPS Stephanie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
Meisjes 13 jaar
1.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
2.VAN LOY Tess -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
3.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE
4.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-
5.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
Meisjes 14 jaar
1.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.VANDECAVEYE Fleur -TIELTSE RENNERSCLUB
3.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV
4.BOSSUYT Shari -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-
5.VERMEERSCH Eva -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
Jongens 12 jaar
1.COREMANS Dante -BMX TEAM BEKAF VZW
2.BAERS Arne -HAGELAND CYCLING TEAM
3.BELMANS Lennert -DCM CYCLING TEAM
4.VAN LAER Pieter -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
5.VAN HAVERE Detlev -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
13.BLEYENBERG Jado -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
28.D´HOLLANDER Senne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
Jongens 13 jaar
1.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.CORTJENS Ryan -CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER
3.HERMANS Berre -DCM CYCLING TEAM
4.PEIRENS Yente -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
14.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
Jongens 14 jaar
1.VERVLOESEM Xandres -DCM CYCLING TEAM
2.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
3.SPRANGERS Lloyd -VA-CYCLING TEAM ZELE-
4.KUYPERS Gerben -MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
5.VAN DEN BROECK Arno -DCM CYCLING TEAM-
31.DEWAELE Ruben -WIELERTEAM WAASLAND VZW
|