.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE ASPER-GAVERE VAN ZONDAG 17/11/2013

    FOTO'S CROSS TE ASPER-GAVERE VAN ZONDAG 17/11/2013                                      
     

    Zondag 17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    6.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    7.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN AMERONGEN Thijs--

    9.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.WUBBEN Niels-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    17-11-2013-gavere 1512.JPG 
                      Laatste ronde voor Sven Nys en Philipp Walsleben.
    17-11-2013-gavere 1280.JPG
                Klaas Vantornout, Lars Van Der Haar en Philipp Walsleben.
    17-11-2013-gavere 1388.JPG
                                     Bart Wellens werd fel aangemoedigd.

    17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    3.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    5.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT-

    6.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    8.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.TEUNISSEN Mike-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    17-11-2013-gavere 1060.JPG
                                 Winnaar bij de Beloften Wout Van Aert.
    17-11-2013-gavere 1064.JPG
                                        Gianni Vermeersch werd knap 3de.
    17-11-2013-gavere 769.JPG
                                   Start van de Beloften te Asper-Gavere.
    17-11-2013-gavere 744.JPG
                          De opwarming van de gebroeders Van Der Poel.

    17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.WYMAN Helen-KONA/FSA FACTORY TEAM-

    3.HARRIS Nikki-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    6.DURRIN Gabriella-TEAM RAPHA FOCUS-

    7.MAJERUS Christine-SENGERS LADIES CYCLING TEAM -

    8.KALVENAAR Annefleur-GIANT BENELUX-

    9.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    10.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    17.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    17-11-2013-gavere 280.JPG
         Podium Dames met winnaar Sanne Cant, Helen Wyman en Nikki Harris.

    17-11-2013-gavere 191.JPG
                                      Stephanie De Croock werd 9de.

    17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.AERTS Thijs-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    6.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    7.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    8.VAN DIJKE Koen-TWC HET SNELLE WIEL-

    9.NIEUWENHUIS Joris-GIANT BENELUX-

    10.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-

    32.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    17-11-2013-gavere 693.JPG

    Podium Juniores met winnaar Yannick Peeters, Gianni Van Donink en Thijs Aerts.
    17-11-2013-gavere 608.JPG
                         Aankomst van Yannick Peeters winnaar bij de Juniores.
    17-11-2013-gavere 614.JPG
                        Aankomst van Gianni Van Donink die knap 2de werd.
    17-11-2013-gavere 283.JPG
                                     Start van de Juniores te Asper-Gavere.
     

    17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    3.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.JOKIN Alberdi-SELECTION EUSKADI-

    7.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.VLIETINCK Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    12.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    17-11-2013-gavere 022.JPG 
                             Winnaar bij de Nieuwelingen Mitch Groot.                                                 
    17-11-2013-gavere 032.JPG
                                          Thijs Wolsink werd knap 2de.


     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-11-2013 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S TROFEEËNFEEST WAOD TE BEVEREN VAN ZATERDAG 16/11/2013

    waod_3.jpg

    Zaterdag 16/11/2013 – Trofeefeest WAOD – BEVEREN
    16-11-2013-waod feest 066.JPG
    Huldiging Catg.A met Wim De Wit, Steven Van Rijckeghem, Mario Van Den Broeck,
    Luc De Duytsche en Jan Trenson.
    16-11-2013-waod feest 059.JPG
    Huldiging Catg.B met Wim Heyndrickx, Franky De Tremerie, Wim Braet,
    Fabian Hanssens en Wim Rombaut.
    16-11-2013-waod feest 054.JPG
    Huldiging Catg.C met Dirk Mathys, Ko Harms, Filip Van Damme, Patrick Watteny
    en Geert Bultynck.
    16-11-2013-waod feest 050 - kopie.JPG
       Huldiging Catg.E met Gerard De Vleeschouwer, Freddy De Blick en Daniel Cornu.
    16-11-2013-waod feest 179.JPG
    Huldiging van de Dames van de bestuursleden en afgevaardigden van de WAOD.
    16-11-2013-waod feest 185 - kopie.JPG
            Huldiging van de bestuursleden en afgevaardigden van de WAOD.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-11-2013 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    6.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    7.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN AMERONGEN Thijs--

    9.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.WUBBEN Niels-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

     

    17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    3.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    5.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT-

    6.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    8.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.TEUNISSEN Mike-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

     

    17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.WYMAN Helen-KONA/FSA FACTORY TEAM-

    3.HARRIS Nikki-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    6.DURRIN Gabriella-TEAM RAPHA FOCUS-

    7.MAJERUS Christine-SENGERS LADIES CYCLING TEAM -

    8.KALVENAAR Annefleur-GIANT BENELUX-

    9.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    10.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    17.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.AERTS Thijs-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    6.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    7.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    8.VAN DIJKE Koen-TWC HET SNELLE WIEL-

    9.NIEUWENHUIS Joris-GIANT BENELUX-

    10.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-

    32.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    17/11/2013 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    3.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.JOKIN Alberdi-SELECTION EUSKADI-

    7.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.VLIETINCK Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    12.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    17/11/2013 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    6.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    10.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    17/11/2013 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Aspiranten – Provinciaal kampioenschap

    12 jaar

    1.COREMANS Dante-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.VAN DE PUTTE Victor-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.LAERMANS Tommy-DCM CYCLING TEAM-

    4.BELMANS Lennert-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN LAER Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13 jaar

    1.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    3.VAN DYCK Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.CORTJENS Ryan-CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER-

     

    14 jaar

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    2.CLYNHENS Jens-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.KUYPERS Gerben-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.VAN DEN BROECK Arno-DCM CYCLING TEAM-

    5.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    12 jaar meisjes

    1.VANHOOYDONCK Fien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BEIRINCKX Lina-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    13 jaar meisjes

    1.VAN LOY Tess-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    2.SCAVONE Dina-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    14 jaar meisjes

    1.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.SIEMONS Sara-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    4.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    17/11/2013 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    17-11-2013 om 16:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 17/11/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Peeters vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 24 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    De mist van gisteren was ditmaal niet van de partij en dus was het zeer zacht winterweer om de duurtraining af te werken. Aan kopmannen weer geen gebrek zodat het tempo goed op peil werd gehouden. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 Km, het gemiddelde was goed voor 33,3 Km/h.

    Reden mee vandaag : Nick David , Dave Van Roeyen , Danny Peeters , Modest Smet , Jan Vlegels , Koen Van Laere , Steven Van Houte , Lieven Van De Perre , Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Patrick Van Der Vekens , Alexander De Keersmaecker , Luc De Moor , Bart Cant , Tom Heirbaut , Rudy Thysman , Walter Meseure , Michiel De Rijcke , Kristoff Heyns , Jan Peirsman , ??? en Kenny Janssens.

    17-11-2013 om 13:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 23/11 EN ZONDAG 24/11/2013 - EETFESTIJN BJORN COOMANS
    Bjorn Coomans.jpg


    Bron: Bjorn Coomans

    17-11-2013 om 13:48 geschreven door kenny


    16-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 16/11/2013 HASSELT (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN - EUPHONY -

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    4.MEEUSEN Tom-TELENET - FIDEA -

    5.VAN KESSEL Corne-TELENET - FIDEA -

    6.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    7.WELLENS Bart-TELENET - FIDEA -

    8.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS -

    9.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    10.AERNOUTS Jim-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

     

    16/11/2013 LICHTAART (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.DE CLEYN Dave-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    2.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    3.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    4.BRAET Vinnie-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.COOLEN Yves-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.GYS Jens-LUIHOEVEN-

    8.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.UYTDEWILLIGEN Ingmar-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    18.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.PENNE Stijn-WETTERSE DAAKWERKEN-

    38.VAN LENT Kenny-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    16/11/2013 HASSELT (LB) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-TELENET - FIDEA -

    2.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    3.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS -

    4.MERLIER Tim-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    5.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS -

    8.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET - FIDEA -

    10.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    18.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

     

    16/11/2013 HASSELT (LB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.WYMAN Helen-KONA-

    3.DURRIN DAY Gabriella-RAPHA FOCUS-

    4.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    5.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    6.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA-

    7.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    8.STULTIENS Sabrina-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    9.HORMES Reza--

    10.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    25.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    16/11/2013 HASSELT (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENS Kobe-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    5.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.JAKOBSEN Fabio-GRC JAN VAN ARCKEL-

    9.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    26.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.GROOT Mitch-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    3.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    5.PETERS Tom-HAGELAND CYCLING TEAM-

    6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BOUWMANS Bryan-RTC BUITENLUST-

    8.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.ALBERDI MENDIZABAL Jokin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    15.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    16/11/2013 LICHTAART (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    3.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-

    5.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    6.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.ROELANTS Jens-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    18.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    4.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.PROOST Hakan-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.SZEDELYI Tomas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.VANDENKERCKHOVE Stan-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    14.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    16/11/2013 LICHTAART (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.OOMS Niels-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    5.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    6.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    7.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.GEERTS Jan-DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW-

    9.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.BAJOREK Michel-BLANCS GILETS-

    17.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Masters B:

    1.DAELMANS Arne-DAGVERGUNNING-

    2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.JANSEN Wim-ENTENTE WALLONIE-

    4.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.HENDERICKX Nico-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VERELST Rudolf-DAGVERGUNNING-

    9.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.NAESSENS Michael-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.PANIS Andre-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    6.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    16-11-2013 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING VAN ZATERDAG 16/11/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Eddy Merckx vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 29 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij zeer mistig weer vatte de duurtraining aan met een paar sterke kopmannen zoals 'Danny Peeters en Guy Smet' die zeer lang het tempo bepaalde zodat iedereen in de groep naar harte lust kon peddelen. De afstand bedroeg 83 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,8 Km/h, met de extra lus naar Haasdonk bedroeg de afstand 100 Km.
    Reden mee vandaag : Guy Smet , Danny Smet , Franky Weemaes , Eddy Merckx , Franky De Witte , Chris Bolsens , Tom Heirbaut , Danny Peeters , Dave Van Roeyen , Mattias Nys , Kevin Wullaert , Dirk De Pauw , Wim Heyndrickx , Kristof Wielfaert , Steven Van Houte , Kenny Smith , Gerrit Speelman , Bart Rooms , Jochem Smet , Lieven Soens , Daniel Noens , Walter Meseure , Rudy Thysman , Dame ? , Dirk Batens , ??? en Kenny Janssens.

    16-11-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    15-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 23/11/2013 - OPEN BK KOERS OP ROLLEN
    BK Rollen 2013.jpg
    BK Rollen 2013 1.jpg

    Bron: Tom Rouan

    15-11-2013 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 07/12/2013 - EETFESTIJN STEF EN STIJN DE BOCK
    Stef en Stijn De Bock.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    15-11-2013 om 19:03 geschreven door kenny


    13-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING VAN WOENSDAG 13/11/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Kevin Wullaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Meteen de zon van de partij voor onze duurtraining op Woensdag, onze kopman Joris De Jonghe zorgde met de andere kopmannen dat we een egaal tempo konden afhaspelen. De afstand bedroeg 76 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 92 Km, het gemiddelde was goed voor 32,5 Km/h.

    Reden mee vandaag : Walter Meseure (MTB) , Kevin Wullaert , Joris De Jonghe , Freddy De Blick , Jean Paul Van Oudenhoven , Kurt Carpentier , Hugo Martens , Marc De Smedt , Olaf Van Osselaer , Dirk Cleys , William Despeels , Jochem Smet , Patrick Van Der Vekens , Adrien Maes , Jurgen Maes , Chris Van De Vijver , Kristoff Heyns , Broer Kevin Wullaert  , Guy Smet , Modest Smet , Wim Franckaert , Rudy Thysman , ?? en Kenny Janssens.

    13-11-2013 om 20:06 geschreven door kenny


    12-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE NIEL VAN MAANDAG 11/11/2013

    FOTO'S CROSS TE NIEL VAN MAANDAG 11/11/2013                                      
     

    Maandag 11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK-

    6.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    7.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    8.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    9.MEISEN Marcel-BKCP POWER PLUS-

    10.TARAMARCAZ Julien-BMC-

    11-11-2013-niel 1109.JPG         
                 Podium met winnaar Sven Nijs, Wout Van Aert en Rob Peeters.
    11-11-2013-niel 1084.JPG
                                      Aankomst van winnaar Sven Nijs.
    11-11-2013-niel 1036.JPG
                                                Sven Nijs en Wout Van Aert.
    11-11-2013-niel 847.JPG
                         Radomir Simunek maakt kennis met de grond in Niel.
    11-11-2013-niel 767.JPG
                    De start van de cross te Niel met de Profs en de Beloften.

    11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    3.STULTIENS Sabrina-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    6.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.KLOPPENBURG Margriet-TEAM BMC CONCEPT STORE-

    10.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-
    11-11-2013-niel 674.JPG
      Podium Dames met winnaar Sanne Cant, Nikki Harris en Sabrina Stultiens.

    11-11-2013-niel 635.JPG 
                            Aankomst van winnaar bij de Dames Sanne Cant.
    11-11-2013-niel 398.JPG
                                              Start van de Dames te Niel.

    11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.HALEY Gavin-RED ZONE CYCLING TEAM-

    7.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.WEIK Josey-RED ZONE CYCLING TEAM-

    10.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    11-11-2013-niel 327.JPG 
    Podium Juniores met winnaar Sieben Wouters, Loïc Hennaux en Pieter Van Roosbroeck.
    11-11-2013-niel 353.JPG
          Winnaar bij de Juniores Sieben Wouters met zijn ouders en grootvader.
    11-11-2013-niel 287.JPG
                                     Aankomst van winnaar Sieben Wouters.
    11-11-2013-niel 150.JPG
                                             Start van de Juniores te Niel.

    Nieuwelingen: 30´

    1.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    7.PETERS Tom-HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.GIART Pieter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
    11-11-2013-niel 131.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thijs Wolsink, Victor Vandebosch en Gianni Siebens.

    11-11-2013-niel 126.JPG 11-11-2013-niel 010.JPG
               Alex Colman was ontgoocheld.                                                    Start van de Nieuwelingen te Niel.


     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-11-2013 om 09:01 geschreven door kenny


    11-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    De Bock Benny KOP 2012 1.png
           Benny De Bock

    Maandag 11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK-

    6.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    7.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    8.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    9.MEISEN Marcel-BKCP POWER PLUS-

    10.TARAMARCAZ Julien-BMC-

     

    11/11/2013 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BRAET Vinnie-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    3.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    4.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    10.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    11.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    16.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-

    18.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    3.STULTIENS Sabrina-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    6.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    8.VERHESTRAETEN Karen-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    9.KLOPPENBURG Margriet-TEAM BMC CONCEPT STORE-

    10.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

     

    11/11/2013 NIEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.HALEY Gavin-RED ZONE CYCLING TEAM-

    7.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.WEIK Josey-RED ZONE CYCLING TEAM-

    10.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    7.PETERS Tom-HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.GIART Pieter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    11/11/2013 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    17.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    6.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.DE VEIRMAN Jesse-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    13.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    11/11/2013 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.JANSSENS Sven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.MOULIN Vincent-ROYAL VELOSPORT PERUWELZ-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

     

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    7.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    16.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.KYNDT Hans-ASIA BIKE-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE WALLONIE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    10.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    11/11/2013 HEPPEN ( LEOPOLDSBURG ) (LB) - Veldrijden Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen
    Meisjes 12 jaar

    1.VAN GOETHEM Femke -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.BEIRINCKX Lina -WSC HAND IN HAND BAAL

    3.DE CLERCQ Katrijn -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.BROUWERS Julie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.KEMPS Stephanie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.VAN LOY Tess -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    3.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE

    4.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Meisjes 14 jaar

    1.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VANDECAVEYE Fleur -TIELTSE RENNERSCLUB

    3.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.BOSSUYT Shari -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.VERMEERSCH Eva -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Jongens 12 jaar

    1.COREMANS Dante -BMX TEAM BEKAF VZW

    2.BAERS Arne -HAGELAND CYCLING TEAM

    3.BELMANS Lennert -DCM CYCLING TEAM

    4.VAN LAER Pieter -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.VAN HAVERE Detlev -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.BLEYENBERG Jado -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.D´HOLLANDER Senne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    Jongens 13 jaar

    1.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.CORTJENS Ryan -CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    3.HERMANS Berre -DCM CYCLING TEAM

    4.PEIRENS Yente -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    14.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    Jongens 14 jaar

    1.VERVLOESEM Xandres -DCM CYCLING TEAM

    2.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.SPRANGERS Lloyd -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.KUYPERS Gerben -MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.VAN DEN BROECK Arno -DCM CYCLING TEAM-

    31.DEWAELE Ruben -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    11-11-2013 om 17:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 10/11/2013

    FOTO'S CROSS HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 10/11/2013                                      
     

    Zondag 10/11/2013 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.NYS Sven-CRELAN - EUPHONY -

    3.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    4.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    5.TARAMARCAZ Julien-BMC MOUNTAINBIKES RACING TEAM-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    8.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.WUBBEN Niels-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    10.VAN AMERONGEN Thijs--

    10-11-2013-hamme zogge 726.JPG 
              Podium met winnaar Niels Albert, Sven Nijs en Philipp Walsleben.
    10-11-2013-hamme zogge 709.JPG 
                                              Het podium te Hamme-Zogge.
    10-11-2013-hamme zogge 603.JPG
                                      Aankomst van winnaar Niels Albert.
    10-11-2013-hamme zogge 621.JPG
                                    Aankomst van Sven Nijs die 2de werd.
    10-11-2013-hamme zogge 622.JPG
                           Aankomst van Philipp Walsleben die 3de werd.
    10-11-2013-hamme zogge 651.JPG
                                   Klaas Vantornout en Kevin Pauwels.
    10-11-2013-hamme zogge 141.JPG
                             Klaar voor de start in de cross te Hamme-Zogge.
    10-11-2013-hamme zogge 147.JPG
    10-11-2013-hamme zogge 640.JPG

     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-11-2013 om 09:28 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!