.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 10/11/2013 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.NYS Sven-CRELAN - EUPHONY -

    3.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    4.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    5.TARAMARCAZ Julien-BMC MOUNTAINBIKES RACING TEAM-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    8.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.WUBBEN Niels-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    10.VAN AMERONGEN Thijs--

     

    10/11/2013 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    5.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    8.SWEECK Diether-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.TEUNISSEN Mike-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    19.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

     

    10/11/2013 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    2.DE CLEYN Dave-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    3.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    8.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.TURELUREN Arne-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.UYTDEWILLIGEN Ingmar-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    10/11/2013 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.DE BOER Sophie-WV SCHIJNDEL-

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.KALVENHAAR Annefleur-VV GIANT DT BENELUX-

    7.VAN DE REE Monique-CYCLELIVE PLUS - ZANNATA -

    8.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.KLOPPENBURG Margriet-TEAM BMC CONCEPT STORE-

    10.HORMES Reza-MTB LICHT VERZET-

    23.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    25.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    10/11/2013 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    5.NIEUWENHUIS Joris-VV GIANT DT BENELUX-

    6.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    7.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    10.AERTS Thijs-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    15.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    31.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    40.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    10/11/2013 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers:

    1.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    2.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    4.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.PETERS Tom-HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.NAVARRO Quentin-EC BAUMOISE-

    12.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    14.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    18.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.ANTHUENIS Yenzy-DARE2B WAASLAND MTB TEAM-

    24.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    10/11/2013 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.DRIESEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    8.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.BRAES Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    10/11/2013 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    2.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.OOMS Niels-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.BAJOREK Michel--

    9.ADRIAENSEN Michael-THE DIRT KNIGHTS-

    10.VAN LEUFFELEN Peter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.COLOMBO Lino-LORIS BIKE-

    7.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VERELST Rudolf-DV-

    9.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.KOCKAERTS Hubert-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.PANIS Andre-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    7.SWINNEN Réne-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    9.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10-11-2013 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17/11/2013 START VAN DE RONDE VAN RWANDA 2013

    TOUR DU RWANDA 2013

    Rwanda 2.JPG Rwanda 3.JPG

    De 5de Ronde van Rwanda start op Zondag 17 November 2013 en eindigt op Zondag 24 November. De Ronde bevat 7 etappes en een proloog, de renners moeten een totale afstand afleggen van 805 kilometer.

     

    Met onder andere deelname van Stijn Verbeke uit Sinaai.


    Rwanda 1.JPG 

    PROLOGUE – 17/11/2013 PROLOGUE - 17/11/2013

    AMAHORO STADIUM – AMAHORO STADIUM Amahoro STADION - Amahoro STADION  3.5 KM

     

    ETAPPE 1 – 18/11/2013 ETAPE 1 - 18/11/2013

    AMAHORO STADIUM - KIREHE Amahoro STADION - KIREHE   129.9 KM

     

    ETAPPE 2 – 19/11/2013 ETAPE 2 - 19/11/2013

    RWAMAGANA - MUSANZE Rwamagana - Musanze   151.5 KM

     

    ETAPPE 3 – 20/11/2013 ETAPE 3 - 20/11/2013

    RUBAVU – KINIGI (PARC DES VOLCANS) Rubavu - Kinigi (Parc des Volcans)   69.4 KM

     

    ETAPPE 4 – 21/11/2013 ETAPE 4 - 21/11/2013

    MUSANZE – MUHANGA Musanze - Muhanga   128 KM

     

    ETAPPE 5 – 22/11/2013 ETAPE 5 - 22/11/2013

    MUHANGA - NYAMAGABE Muhanga - Nyamagabe   102.4 KM

     

    ETAPPE 6 – 23/11/2013 ETAPE 6 - 23/11/2013

    HUYE – KIGALI (STADE REGIONAL) Huye - KIGALI (STADE REGIONAAL)   125.7 KM

     

    ETAPPE 7 – 24/11/2013 ETAPE 7 - 24/11/2013

    AMAHORO STADIUM – AMAHORO STADIUM Amahoro STADION - Amahoro STADION   94.2 KM

    10-11-2013 om 10:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 09/11/2013

    FOTO'S CROSS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 09/11/2013                                      
     

    Zaterdag 09/11/2013 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    4.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    7.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    11.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-

    9-11-2013-zelzate 695.JPG 

    Podium Elite z.c. met winnaar Kevin Eeckhout en winnaar Beloften Nicolas Cleppe.

    9-11-2013-zelzate 699.JPG 9-11-2013-zelzate 646.JPG
             Winnaar Beloften Nicolas Cleppe.                                  Aankomst van winnaar Elite z.c. Kevin Eeckhout.
    9-11-2013-zelzate 2315.JPG
                            Start van de Beloften en de Elite z.c. te Zelzate.

    09/11/2013 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    6.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    11.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    15.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9-11-2013-zelzate 2267.JPG 

           Winnaar Juniores Jorn Montaigne en winnaar Dames Anja Geldhof.

    9-11-2013-zelzate 2271.JPG
                                          Anja Geldhof met de kinderen.

    Nieuwelingen: 30´

    1.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.GABRIELS Senne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.GIART Pieter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    11.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    14.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9-11-2013-zelzate 1837.JPG
    Podium 2de jaars Nieuwelingen met winnaar Louis Overmeire en winnaars
    1ste jaar Nieuwelingen en Dames Nieuwewlingen.
    9-11-2013-zelzate 1544.JPG
                                               Start van de Nieuwelingen.

    09/11/2013 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    7.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    13.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9-11-2013-zelzate 1523.JPG
        Winnaar Amateurs Kenny Geluykens en winnaar Masters A Steve Gruwier.
    9-11-2013-zelzate 986.JPG
                                 Start van de Masters A en de Amateurs.

    Masters B:

    1.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    18.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9-11-2013-zelzate 959.JPG
     Winnaar Masters C Wim Van Den Bergh en winnaar Masters B Nico Bogaert.
     

    Masters C:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.MARYNISSEN Walter-INDIVIDUEEL-

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    9.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-11-2013 om 07:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/11/2013

    vwf.JPG








    Zondag 10/11/2013 – NIEL (2845) - Wirixstraat 56 - Technisch Atheneum Den Biezerd
    info:
    Francky.Leemans@telenet.be 0495/94.0096

    12u00 cross + 45 jaar: 35-40 min
    12u50 cross -45 jaar: 40-45 min
    13u45 inwoners Rupelstreek: 40-45 min
    14u35 MTB + 45 jaar: 50-55 min
    15u35 MTB -45 jaar: 50-55 min
     

     

    Wegens onvoorziene omstandigheden en om medische redenen zal er dit jaar geen winterseizoen georganiseerd worden. Er kunnen wel wedstrijden doorgaan met plaatselijke organisatoren o.a. Niel en Baardegem.

    10-11-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    09-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF - SPECIAL VEDETTENAVOND RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM
    Rudyco 1.JPG
    Rudyco 2.JPG


    Bron: Rudyco-Ripa Cycling team

    09-11-2013 om 16:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17/11/2013 - CYCLOCROSS TE ZELE - HUIVELDE
    Cross Zele-Huivelde.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    09-11-2013 om 16:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 09/11/2013 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    4.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    7.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    11.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-

     

    09/11/2013 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    6.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DEGRYSE Tibo-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    11.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    15.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.GABRIELS Senne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.COUCKUYT Laurens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.GIART Pieter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    11.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    14.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/11/2013 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    7.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    13.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Masters B:

    1.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    18.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.MARYNISSEN Walter-INDIVIDUEEL-

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    9.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    09/11/2013 ROESELARE (W) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar

    1.VANDERSTEEN Jarne-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.ORINS Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.DELBAERE Ibe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.LECERF William Junior-SECTION HENNUYERE-

    5.TOMMELEIN Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

     

    13 jaar

    1.DE WEERT Robbe-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.SANTRAINE Louis-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    3.STRUYF Robbe-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.WYSEURE Joran-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    14 jaar

    1.THYS Joren-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

     

    13 jaar meisjes

    1.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    14 jaar meisjes

    1.DEBREMAEKER Rune-GOEMAN SCOTT CYCLING-

    2.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    3.DECKMIJN Isaline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    09-11-2013 om 16:37 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!