.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET MOOISTE SPORTMOMENT VAN COACH DIRK ONGHENA VAN 2013 !!!
    HET SPORTMOMENT 2013 VAN COACH DIRK ONGHENA !!!
    Onghena Dirk en Igor Decraene.jpg

    Coach Dirk Onghena met Junior Igor Decraene die goud
    behaalde op het WK tijdrijden 2013.



    Foto: Renaat Schotte - VRT

    03-11-2013 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE ST JAN IN EREMO VAN ZONDAG 03/11/2013

    FOTO'S CROSS TE SINT JAN IN EREMO VAN ZONDAG 03/11/2013                                      
     

    03/11/2013 SINT JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    2.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    5.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    7.BODEN Stef-EMPELLA - AERTSEN & PARTNERS CYCLING TEA-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    10.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    11.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3-11-2013-sint jan in eremo 924.JPG 

     Podium Elite z.c. met winnaar Sven Beelen, Bart Hofman en Mathieu Willemyns.

    3-11-2013-sint jan in eremo 940.JPG
                                    Podium Beloften te Sint Jan in Eremo.

     
    03/11/2013 SINT JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    7.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    13.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3-11-2013-sint jan in eremo 1575.JPG 

       Podium Juniores met winnaar Loïc Hennaux, Han Devos en Jenko Bonne.

    3-11-2013-sint jan in eremo 1584.JPG
                                  Podium Dames te St Jan in Eremo.

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    12.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    14.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3-11-2013-sint jan in eremo 1122.JPG
    Podium 2de jaars Nieuwelingen met winnaar Alex Colman, Tijl Pauwels en Diederik Pemen.
    3-11-2013-sint jan in eremo 1135.JPG
                                    Podium 1ste jaars Nieuwelingen.


    03/11/2013 SINT JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form.
    D - 40´

    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.MARTENS Karel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    8.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    11.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3-11-2013-sint jan in eremo 653.JPG 
    Podium Amateurs met winnaar Kenny Geluykens, Jochen Heylens en Bjorn Peers.
    3-11-2013-sint jan in eremo 644.JPG
    Podium Masters A met winnaar Steve Gruwier, Nick David en Nico Van Assche.

    Masters B:

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.HENDERICKX Nico-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.UITTERHAEGEN Stefan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    19.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3-11-2013-sint jan in eremo 230.JPG 
    Podium Masters B met winnaar Stefan Nerinckx, Benny De Bock en Nico Bogaert.

    Masters C:

    1.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN WAMBEKE Lucien-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3-11-2013-sint jan in eremo 239.JPG  
    Podium Masters C met winnaar Ludwig Gladines, Hans Kyndt en Ronald De Scheemaeker.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-11-2013 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 6°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Colman Alex KOP 2013.jpg
           Alex Colman

    Zondag 03/11/2013 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN - EUPHONY -

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    4.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    5.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    6.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    7.MEEUSEN Tom-TELENET - FIDEA -

    8.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS -

    9.WUBBEN Niels-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    10.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

     

    03/11/2013 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.TEUNISSEN Mike-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    2.AERTS Toon-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.BUDDING Martijn-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    5.BOSMAN Gert-Jan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    6.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    7.SWEECK Diether-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    9.JANSEN Richard-ENERTHERM BKCP-

    10.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    03/11/2013 MLADA BOLESLAV (Tsj) - EK Beloften

    1.Michael Vanthourenhout

    2.Mathieu van der Poel (Ned)

    3.Gianni Vermeersch

     

    03/11/2013 MLADA BOLESLAV (Tsj) - EK Juniores

    1.Yannick Peeters

    2.Adam Toupalik (Tsj)

    3.Yan Gras (Fra)

     

    03/11/2013 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    4.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.DRIESEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    36.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    03/11/2013 SINT JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    2.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    5.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    7.BODEN Stef-EMPELLA - AERTSEN & PARTNERS CYCLING TEA-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    10.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    11.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    03/11/2013 SINT JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    7.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    13.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    12.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    14.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    03/11/2013 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    5.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    8.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    25.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    03/11/2013 SINT JAN IN EREMO (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.MARTENS Karel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    8.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    11.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Masters B:

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.HENDERICKX Nico-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.UITTERHAEGEN Stefan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    19.ROGIERS Benny-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Masters C:

    1.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN WAMBEKE Lucien-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    03/11/2013 LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten
    12 JAAR

    1.LAURYSSEN Yorben-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.LECERF William Junior-SECTION HENNUYERE-

    3.BEECKMAN Gauthier-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.VAN CAMPENHOUT Jetze-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 JAAR

    1.VANDAELE Laurens-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.CORTJENS Ryan-CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER-

    3.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    4.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.STRUYF Robbe-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14 JAAR

    1.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.KUYPERS Gerben-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.VOSTERS Dieter-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    13.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

     

    MEISJES 12 JAAR

    1.TIEROLF Sophie-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.DE CLERCQ Katrijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.VAN GOETHEM Femke-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.MICHOTTE Maëlle-SPRINTS.COM-

    5.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DECKMIJN Isaline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    03-11-2013 om 18:34 geschreven door kenny


    02-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS KOPPENBERG VAN VRIJDAG 01/11/2013

    FOTO'S CROSS KOPPENBERG VAN VRIJDAG 01/11/2013                                      
     

    Vrijdag 01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -2"

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-5"

    4.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-9"

    5.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-10"

    6.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-24"

    7.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA-25"

    8.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-25"

    9.VAN AMERONGEN Thijs-AA-DRINK CYCLOCROSS TEAM-25"

    10.TARAMARCAZ Julien-BMC MOUNTAINBIKES RACING TEAM-40"

    29.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    1-11-2013-koppenberg 1874.JPG      
    De laatste halve ronde met Klaas Vantornout voor Tom Meeusen en Kevin Pauwels.
    1-11-2013-koppenberg 1823.JPG 
           De kopgroep begint aan de laatste beklimming van de Koppenberg.
    1-11-2013-koppenberg 1496.JPG
                                                Snelle start van Ian Field.
    1-11-2013-koppenberg 1556.JPG
                                  Jan Denuwelaere reed zijn laatste cross.

    01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    4.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    5.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    9.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    10.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    17.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    1-11-2013-koppenberg 763.JPG 
                                  Winnaar bij de Beloften Laurens Sweeck.
    1-11-2013-koppenberg 768.JPG
                     Mathieu Van Der Poel werd 3de en Wout Van Aert 2de.

    1-11-2013-koppenberg 334.JPG
                                Start van de Beloften in de Koppenbergcross.

    01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.WYMAN Helen-KONA/FSA FACTORY TEAM-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.DE BOER Sophie-YOUNG TELENET FIDEA TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    8.DURRIN Gabby-TEAM RAPHA - FOCUS-

    9.FERRIER-BRUNEAU Christel-FAREN - LET´S GO FINLAND TEAM -

    10.HORMES Reza-ORANGE BABIES-

    24.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    34.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    1-11-2013-koppenberg 1260.JPG 
                                   Winnaar bij de Dames Helen Wyman.

    1-11-2013-koppenberg 1268.JPG
                                             Sanne Cant werd knap 2de.

    1-11-2013-koppenberg 1270.JPG
                                                   Nikki Harris werd 3de.

    01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    3.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    4.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    5.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.ORTILLON Valentin-ECV-

    7.BAKX Kelvin-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    24.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    30.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    44.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    45.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    1-11-2013-koppenberg 315.JPG 
     
    Podium Juniores met winnaar Yannick Peeters, Pascal Eenkhoorn en Jens Teirlinck.

    1-11-2013-koppenberg 016.JPG
                                              Start van de Juniores.

    01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    3.DEKKER Jens-WRV DE PEDDELAARS-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    8.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    14.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    24.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-


     
     


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-11-2013 om 01:19 geschreven door kenny


    01-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/11/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.PAUWELS Kevin-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -2"

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-5"

    4.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-9"

    5.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-10"

    6.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-24"

    7.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA-25"

    8.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-25"

    9.VAN AMERONGEN Thijs-AA-DRINK CYCLOCROSS TEAM-25"

    10.TARAMARCAZ Julien-BMC MOUNTAINBIKES RACING TEAM-40"

    29.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-


    01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    4.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    5.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    9.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    10.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    17.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

     

    01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.WYMAN Helen-KONA/FSA FACTORY TEAM-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    4.DE BOER Sophie-YOUNG TELENET FIDEA TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    8.DURRIN Gabby-TEAM RAPHA - FOCUS-

    9.FERRIER-BRUNEAU Christel-FAREN - LET´S GO FINLAND TEAM -

    10.HORMES Reza-ORANGE BABIES-

    24.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    34.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    3.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    4.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    5.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.ORTILLON Valentin-ECV-

    7.BAKX Kelvin-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    24.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    30.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    44.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    45.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    01/11/2013 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    3.DEKKER Jens-WRV DE PEDDELAARS-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    8.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    14.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    24.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    01-11-2013 om 21:43 geschreven door kenny


    29-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE RUDDERVOORDE VAN ZONDAG 27/10/2013

    FOTO'S CROSS TE RUDDERVOORDE VAN ZONDAG 27/10/2013                                      
     

    Zondag 27/10/2013 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    3.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    5.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    6.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    7.VAN AMERONGEN Thys-AA DRINK/LEONTIEN VAN MOORSEL-

    8.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    10.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    32.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
    27-10-2013-ruddervoorde 1408.JPG
           Podium met winnaar Klaas Vantornout, Sven Nijs en Tom Meeusen.

    27-10-2013-ruddervoorde 1375.JPG
                                  Aankomst van winnaar Klaas Vantornout.
    27-10-2013-ruddervoorde 858.JPG 
                               Start van de Profs te Ruddervoorde.
    27-10-2013-ruddervoorde 945.JPG
                        Snelle start van Lars Van Der Haar en Klaas Vantornout.

    27/10/2013 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 UCI - 50´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    2.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    3.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.TEUNISSEN Mike-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    5.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    6.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.DOLFSMA Emiel-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM - 
    27-10-2013-ruddervoorde 738.jpg
    Podium Beloften met winnaar Mathieu Van Der Poel, Michael Vanthourenhout
    en Gianni Vermeersch.
    27-10-2013-ruddervoorde 720.jpg
                     Aankomst van winnaar Beloften Mathieu Van Der Poel.

    27-10-2013-ruddervoorde 479.jpg 
                             Start van de Beloften te Ruddervoorde.

    27/10/2013 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.WYMAN Helen-KONA FACTORY TEAM-

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.DURRIN Gabriella-TEAM RAPHA FOCUS-

    5.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.HORMES-RAVENSTIJN Reza--

    7.SELS Loes-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.KASTELIJN Yara-RTC BUITENLUST-

    9.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    31.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    33.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
    27-10-2013-ruddervoorde 115.jpg
                Podium met winnaar Helen Wyman, Nikki Harris en Sanne Cant.
    27-10-2013-ruddervoorde 126.jpg
                                     Winnares Helen Wyman met de bloemen.

    27-10-2013-ruddervoorde 076.jpg
                                           Gabriella Durrin en Sanne Cant.
     

    27/10/2013 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.AERTS Thijs-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.JANSSEN Tim-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    8.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-

    10.WELTEN Bram-VISTAMADIA HAMME-

    23.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    27-10-2013-ruddervoorde 426.jpg
             Podium met winnaar Yannick Peeters, Thijs Aerts en Stijn Caluwé.
    27-10-2013-ruddervoorde 404.jpg
                                  Aankomst van winnaar Yannick Peeters.
    27-10-2013-ruddervoorde 278.jpg
                                       Elias Van Hecke uit Hamme.

    27-10-2013-ruddervoorde 135.jpg
                                              Start van de Juniores.
     
     


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-10-2013 om 16:28 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!