.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/10/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Masters B en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    De Bock Benny KOP 2012 1.png
           Benny De Bock

    Zondag 20/10/2013 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    2.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    3.TURELUREN Arne-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    4.COOLEN Yves-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    6.VAN BAKEL Robbie-W C SCHIJNDEL-

    7.MELLEMANS Jeffrey-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VEESTRAETEN Sieën-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.GYS Jens-LUIHOEVE CROSSERS-

    22.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    20/10/2013 WILRIJK (A) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    2.SWEECK Diether-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    3.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    4.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.SWEECK Hendrik-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.DE CLEYN Dave-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.KOYEN Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    20/10/2013 ZINGEM (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    10.MERLIER Braam-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    19.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    34.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/10/2013 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores: 40´

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.DRIESEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PETERS Tom-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.STEEGMANS Einar-CYCLO BIKE LIMBURG-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.BRAES Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    20/10/2013 WILRIJK (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    2.WELTEN Bram-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    7.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.DE MEYER Senne-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.DEKKER Jens-WRV DE PEDDELAARS-

    2.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    8.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    10.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20/10/2013 ZINGEM (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    4.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.HENDERICKX Nico-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.UITTERHAEGEN Stefan-INDIVIDUEEL-

    9.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters C:

    1.KYNDT Hans-ASIA BIKE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.WILLE Rudi-INDIVIDUEEL-

    6.MC MULLEN Dave-INDIVIDUEEL-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.PHILLIPS David-INDIVIDUEEL-

    20-10-2013 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/10/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Van Hecke Elias KOP 2013.jpg   Colman Alex KOP 2013.jpg
           Elias Van Hecke              Alex Colman

    Zondag 20/10/2013 ZINGEM (O) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores: 40´
    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    9.HOFMAN Stijn-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    18.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    19.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-


    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    9.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    11.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    38.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-


    Dames Jeugd - Prov. Kamp. Oost-Vlaanderen

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.HEYNS Joyce-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    4.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.DOBBELAERE Jana-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Dames Elite - Prov. Kamp. Oost-Vlaanderen

    1.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.DE CAUSMAECKER Ines-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.DIERICX Cindy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    7.SINTOBIN Sandra-INDIVIDUEEL-

    8.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.TAELMAN Elke-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    20/10/2013 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    2.WILMSEN Tom-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.LEMMENS Erwin-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.CLAES Philip-CYCLO BIKE LIMBURG-

    5.APPELEN Steven-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.MEELBERGHS Pieter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.BERTELS Guy-ENTENTE-

    8.BLANCHY Michael-ENTENTE CCLISTE-

    9.OGER Vincent-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

     

    Masters B:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE WALLONIE-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.JANSSENS Patrick-ENTRE CYCLISTE-

    5.VAN GELOVEN Ivo-ENTENTE-

    6.LIGNON Benoit-ENTENTE CYCLISTE-

    7.ARNOUTS Guido-DV-

     

    Masters C:

    1.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    2.PANIS Andre-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.MARYNISSEN Walter-DV-

    4.VAN EYNDT Patrick-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    6.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.SAS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.DE PAEPE Freddy-DV-

    10.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    20/10/2013 WILRIJK (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A:

    1.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.SELS Nick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.MOTSHAGEN Mattijn-UWTC DE VOLHARDING-

    6.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.BAJOREK Michel--

    9.CLAES Joachim-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VOLCKAERTS Sven-OFFROAD CYCLING TEAM HEST-

     

    Masters B:

    1.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VERELST Rudolf-DAG-

    4.NAESSENS Michael-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    5.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.KOCKAERTS Hubert-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.VAN HONSTE Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.MEYS Mark-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.GLADINES Ludwig--

    3.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    7.BOSMANS Christiaan-DAG-

    8.VAN SINAY Dirk-ENTENTE CYCLISTES DE WALLONIE-

    9.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.ZWINNEN Patrick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    20/10/2013 LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 JARIGEN - 20 minuten

    1.LAURYSSEN Yorben-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.LECERF William Junior-SECTION HENNUYERE-

    3.DEWEIRDT Siebe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.WIENEN Flore-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.ORINS Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.BLEYENBERG Jado-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 JARIGEN - 22 minuten

    1.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    2.VANDAELE Laurens-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.SZEKELY Nathan-PEER BMX VZW-

    4.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.PEIRENS Yente-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.STRUYF Robbe-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14 JARIGEN - 25 minuten

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    2.SPRANGERS Lloyd-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.KUYPERS Gerben-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.DECOSTER Louis-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 jaar

    1.DE CLERCQ Katrijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.MICHOTTE Maëlle-SPRINTS.COM-

    3.VAN GOETHEM Femke-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    Meisjes 14 jaar

    1.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.DECKMIJN Isaline-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    20-10-2013 om 19:20 geschreven door kenny


    19-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/10/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    De Bock Benny KOP 2012 1.png
           Benny De Bock

    Zaterdag 19/10/2013 BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers:
    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    4.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    6.MERLIER Braam-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.GYS Jens-LUIHOEVE CROSSERS-

    8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    10.MARECAILLE Antonin-CC BEUVRYGEOIS-

    18.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    35.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    19/10/2013 BREDENE (W) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´

    1.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    9.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    12.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    31.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    3.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    6.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    11.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    27.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-


    Dames Elite: 40´

    1.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    3.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.DIERICX Cindy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    5.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.PEERS Melisa-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    19/10/2013 BREDENE (W) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BUR-

    5.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    8.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.KINT Wesly-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.SHERIDAN Keith-COTSWOLD VELDRIJDEN-

    9.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.MCMULLEN Dave-COTSWOLD VELDRIJDEN-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.PHILLIPS David-COTSWOLD VELDRIJDEN-

    9.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    19-10-2013 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 17/10/2013

    FOTO'S CROSS TE ARDOOIE VAN DONDERDAG 17/10/2013                                      
    17-10-2013-ardooie 1584.jpg 

    Podium te Ardooie met winnaar Klaas Vantornout, Niels Albert en Philipp Walsleben.
    17-10-2013-ardooie 1541.jpg
                                 Aankomst van winnaar Klaas Vantornout.

    Donderdag 17/10/2013 ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    4.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    7.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    8.PAGE Jonathan -FUGJI-

    9.ADAMS Joeri-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    17-10-2013-ardooie 1550.jpg 

                            Aankomst van Niels Albert die 2de werd.

    17-10-2013-ardooie 1556.jpg
                              Aankomst van Philippe Walsleben die 3de werd.
    17-10-2013-ardooie 902.jpg                                   
                                            Start van de Profs te Ardooie.
    17-10-2013-ardooie 913.jpg
     17-10-2013-ardooie 1146.jpg
                                          Bart Hofman uit Elversele.
     
     

    17/10/2013 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    5.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.DE NEVE Kristof-DAGVERGUNNING-

    7.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.DE VOS Gert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    17-10-2013-ardooie 814.jpg  17-10-2013-ardooie 852.jpg
     Aankomst winnaar Masters A Steve Gruwier.                                             Winnaar Steve Gruwier.
    17-10-2013-ardooie 611.jpg
                                       Start van de Amateurs en Masters A.
    17-10-2013-ardooie 613.jpg
                                          Timmy Maes links vooraan.

    Masters B:

    1.RAATS Edwin-TWC NOORD LIMBURG-

    2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.SHERIDAN Keith-COTSWORLD-

    7.TYTGAT Joeri-DAGVERGUNNING-

    8.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-
    17-10-2013-ardooie 601.jpg
          Winnaar Master B Edwin Raats en winnaar Master C Ludwig Gladines.

    17-10-2013-ardooie 547.jpg 
                          Aankomst winnaar Masters B met Edwin Raats.
    17-10-2013-ardooie 014.jpg
                                    Ivan Smet uit Hamme werd knap 3de.
    17-10-2013-ardooie 064.jpg
                                        Start van de Masters B te Ardooie.

    Masters C:

    1.GLADINES Ludwig-WALLONIE-

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MC MULLEN Dave-COTSWORLD-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.SWINNEN Rene-WALLONIE-

    10.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    17-10-2013-ardooie 562.jpg                            
                            Aankomst van Ludwig Gladines bij de Masters C.

    17-10-2013-ardooie 739.jpg
          

       


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-10-2013 om 10:09 geschreven door kenny


    18-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/10/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Demeter Renaat KOP 2013.jpg          

        Renaat Demeter 

    Zondag 13 Oktober – LOCHRISTI (9080)


    Catg.A – 12 dln

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2.Kevin De Smet

    3.Kristof Wielfaert

    4.Luc De Duytsche

    5.Christophe Van Overloop

    6.Kevin Vancolen

    7.Simon Rogge

    8.Pieter Covents

    9.Jan Trenson

    10.Jens Daems

     

    Catg.B – 9 dln

    1.Tommy Van De Ponseele (Herzele)

    2.Philip Lampaert

    3.Peter De Maere

    4.Stefaan Lintermans

    5.Wim Rombaut

    6.Franky De Tremerie

    7.Luc Wijtinck

    8.Rudi Rabout

    9.Wim Braet

     

    Catg.C – 13 dln

    1.Noël Willems (Sleidinge)

    2.Patrick Watteny

    3.Dirk Goolaerts

    4.Dirk Mathys

    5.Jean-Pierre Van Maldegem

    6.Serge Meyvis

    7.Geert Bultynck

    8.Rudy Van De Velde

    9.Geert Smet

    10.Geert Braeckman

     

    Toeristen – 8 dln

    1.Stefaan Ferrest (Ieper)

    2.Glenn Van Hille

    3.Nick Van Hoof

    4.Jelle Andries

    5.Koen De Maesschalck

    6.Dirk D'Haeseleer

    7.Stijn Verloo

    8.Dave Renders

     

    Catg.D – 13 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Helmuth Tas

    3.Florent De Leersnijder

    4.Robin Van Kerschaver

    5.Hugo Tuypens

    6.Jan Snoeck

    7.Dick Van Loon

    8.Jozef Scheirlinckx

    9.William De Cremer

    10.Ben Pouwels

     

    Catg.E – 8 dln

    1.Gerard Hairwassers (Den Dungen)

    2.Robert Robijns

    3.Roland Pieters

    4.Herman Hensen

    5.Daniel Cornu

    6.Marinus Lockefeir

    7.Didier Cornelis

    8.Willy Voorbraeck




    18-10-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    17-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/10/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Donderdag 17/10/2013 ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    4.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    7.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    8.PAGE Jonathan -FUGJI-

    9.ADAMS Joeri-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

     

    17/10/2013 ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    5.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.DE NEVE Kristof-DAGVERGUNNING-

    7.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.DE VOS Gert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters B:

    1.RAATS Edwin-TWC NOORD LIMBURG-

    2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.SHERIDAN Keith-COTSWORLD-

    7.TYTGAT Joeri-DAGVERGUNNING-

    8.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    Masters C:

    1.GLADINES Ludwig-WALLONIE-

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MC MULLEN Dave-COTSWORLD-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.SWINNEN Rene-WALLONIE-

    10.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    17-10-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    15-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 15/10/2013 SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) - Men Elite UCI - 184 km - 04h02min

    Aantal deelnemers:

    1.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL-

    2.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    3.JANSE VAN RENSBURG Reinardt -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    4.VALLEE Boris -COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    7.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    8.SUAREZ MARTINEZ Kevin -DOLTCINI - FLANDERS-

    9.SALOMEIN Jarl -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.KREDER Wesley -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    14.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    106.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-:01’16"
     

    15/10/2013 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Elite z.c./U23 - 102 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    5.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.SCHILS Dominic-TO-WIN JOSAN-

    7.DE HAAN Binne-Pier-WV WOONEXPO KAPENGA-

    8.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    15/10/2013 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Amateurs + Masters

    Amateurs/Masters A:

    1.BEHIELS Peter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.GOELEVEN Jeroen-DAGVERGUNNING-

    3.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLLONIE-

    4.DE KNAEP Kevin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.ISENBORGHS Kristof--

    6.VANGOETHEMD Svenne-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.FERREST Stefaan-DAGVERGUNNING-

    8.THIJS Edwin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.JANSSENS Steven-SWOOTH MOUNTAINBIKE TEAM-

    10.VAN OPSTAL Philippe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B:

    1.LAHOU Rudy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.WUYTS Hans-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.RENS David-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VANDENWYNGAERD Bart-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    6.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.NAESSENS Michael-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    8.VERMOTE Patrick-DAGVERGUNNING-

    9.VAN LOOY Wim-DAGVERGUNNING-

    10.JANNES Michel-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters C:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.VAN DER MIEREN Daniel-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.DE COCK Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.VERWIMP Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.GEERTS Christiaan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.DEGEEST Roland-DNCS/PRO 2012 CT-

    15-10-2013 om 19:31 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!