FOTO'S CROSS TE LAARNE EN MOERBEKE VAN ZONDAG 06/10/2013 Zondag 06/10/2013 LAARNE (O) - Veldrijden form. A - 60´
Aantal deelnemers:
1.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
2.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-
4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-
5.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
6.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-
7.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
8.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-
9.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-
10.ALBERT Niels-BKCP - POWERPUS-
19.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
32.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
Podium te Laarne met winnaar Tom Meeusen, Rob Peeters en Klaas Vantornout.
Het podium te Laarne.
Aankomst van Tom Meeusen voor Rob Peeters.
De start van de profs te Laarne.
Tom Meeusen voor Bart Wellens. Tom Meeusen voor Niels Albert en Rob Peeters.
Oud crosser Bert Vermeire samen met Miguel Wiels.
06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers:
1.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-
2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-
3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
4.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
6.MERLIER Braam-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-
7.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-
8.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
9.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-
10.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-
23.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
45.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
De Elite z.c. zijn gestart.
06/10/2013 LAARNE (O) - Veldrijden Dames - 40´
Aantal deelnemers:
1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-
2.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-
3.VERHESTRAETEN Karen-UP CYCLINGTEAM-
4.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-
5.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-
6.THIJS Katrien-UP CYCLINGTEAM-
7.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-
8.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
9.GODART Suzie-PRATOMAGNO-
10.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-
12.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
15.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-
19.JOOS Inge-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-
Winnaar bij de Dames Sanne Cant.
Bij de jeugd kwamen maar liefst 120 rennertjes eens oefenen te Laarne.
06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´
1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
2.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-
3.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-
4.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
5.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
6.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-
8.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
9.HOFMAN Stijn-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
10.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
20.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-
23.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
40.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-
Winnaar Juniores Eli Iserbyt.
Start van de Juniores te Moerbeke.
Nieuwelingen: 30´
1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-
2.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
5.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-
6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
7.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-
8.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-
9.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
10.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
13.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-
17.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
19.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
21.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
25.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
27.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
33.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
43.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
55.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
Winnaar Nieuwelingen Alex Colman, winnaar 2de jaars en 1ste bij de Dames Nieuwelingen.
Start van de Nieuwelingen te Moerbeke.
06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. D - 40´ Amateurs/Masters A:
1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-
2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-
3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
4.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
5.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-
6.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
8.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
9.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-
10.DEGRYSE Wim-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
Winnaar Amateurs Steve Gruwier en Masters A Jochen Heylens.
Start van de Amateurs en Masters A te Moerbeke.
Masters B:
1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
4.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
5.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
6.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
7.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-
9.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-
10.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
Winnaar Masters C Mark Verloo en winnaar Master B Benny De Bock.
Masters C:
1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
3.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-
4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
6.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
8.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-
9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
Foto's: Rita Thienpondt
|