.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 17°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Naesen Olivier KOP 2012.png   De Witte Sven Kop 2013.png

         Oliver Naesen               Sven De Witte

    Zondag 13/10/2013 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    4.FROYEN Piet-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    7.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    9.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    10.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    20.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    13/10/2013 DEERLIJK (BELGIEK) (W) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    2.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    3.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    4.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    5.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    9.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.YSERBYT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

     

    13/10/2013 WOMMELGEM (A) - Elite z.c./U23 - 104 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.INDEKEU Nico-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    13/10/2013 ALKEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers:

    1.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    3.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    4.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23-

    6.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.DE HAAN Binne-Pier-BABY-DUMP WIL VO CYCLIGTEAM-

    8.CUPPENS Tjarco-TEAM FUJI ASIA-

    9.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    10.VAN BROEKHOVEN Bram-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    13/10/2013 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Juniores - 74 km

    Aantal deelnemers:

    1.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.ARENTSEN Arjan-WV DE IJSSELSTREEK-

    4.CORNELISSE Mitchell-WV VIKING -WATERLAND-

    5.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.CLÉ Brent-AA BMX TEAM-

    9.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DEMOLDER Thomas-DCM CYCLING TEAM-

    13.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

     

    13/10/2013 WOMMELGEM (A) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOGAERT Sem-WESTLAND WIL VOORUIT-

    3.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    4.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    15.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    13/10/2013 ZWEVEGEM-KNOKKE (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.MOLLY Kenny-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.LOWYCK Jesse-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    38.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    13/10/2013 AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen – Topcompetitie - 79 km - 01h35min

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Belsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VAN DEN ABBEELE Stijn -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.DANIELS Simon -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.SNYERS Jari -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-:00’25"

    10.HOUTTEMAN Nico -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    44.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:07’43"

     

    13/10/2013 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    2.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    4.LEMMENS Ward-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.SCHMEITZ Redon-WSL BERGKLIMMERS-

    6.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.FIERENS Wietse-VZW DE DEMERSPURTERS-

    31.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/10/2013 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BULLEY Lewis-LEE VALLEY YOUTH CYCLING TEAM-

    7.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.SEGAERT Loïc-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    23.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    13-10-2013 om 18:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/10/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 13/10/2013 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60
    ´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.BINA Martin-KWADRO-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.MEISEN Marcel-BKCP POWER PLUS-

    6.VAN AMERONGEN Thijs-AA-DRINK CYCLOCROSS TEAM-

    7.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    8.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    9.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    10.VAN DEN BRAND Twan-WV SCHIJNDEL-

     

    13/10/2013 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    2.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    6.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    10.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    13/10/2013 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.DE CLEYN Dave-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    3.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    4.WELLENS Geert-LUIHOEVE CROSSERS-

    5.GYS Jens-LUIHOEVE CROSSERS-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.UYTDEWILLIGEN Ingmar-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    11.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    13/10/2013 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    2.WYMAN Helen-KONA-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.STULTIENS Sabrina-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    5.DE BOER Sophie-WV SCHIJNDEL-

    6.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    9.OOSTERMAN Esmee--

    10.EIKELENBOOM Lotte-DRC DE MOL-

     

    13/10/2013 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.JACOBS Johan-ARTA BUILDING-

    6.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    7.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    8.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    9.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    10.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    11.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    13/10/2013 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    2.HENNAUX Loïc-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.DE MEYER Senne-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    4.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.DRIESEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.COMMISSARIS Robbe-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    9.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.BODEN Laurens-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.SZEDELYI Tomas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    13.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    19.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/10/2013 RONSE-KLUISBERGEN (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.WOLSINK Thijs-VISTA MEDIA-

    4.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DEBEIR Arno-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    7.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    9.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    16.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/10/2013 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.WIELEMANS Kevin-INDIVIDUEEL-

    8.JANSSENS Sven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN DEN BOSCH Jens-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    Masters B:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VERELST Rudolf-INDIVIDUEEL-

    4.NAESSENS Michael-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.KOCKAERTS Hubert-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.WILLEMS Mario-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.MEYS Mark-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.VERBRUGGEN Joeri-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    7.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.VAN SINAY Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    13-10-2013 om 17:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE ELST - BRAKEL VAN ZATERDAG 12/10/2013

    FOTO'S CROSS TE ELST - BRAKEL VAN ZATERDAG 12/10/2013                                      
     

    Zaterdag 12/10/2013 ELST - BRAKEL (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    5.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    6.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    7.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    8.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.MARECAILLE Antonin-L´ENFER DUNORD-

    14.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    12-10-2013-brakel 1525.JPG
          Winnaar Kevin Eeckhout en winnaar Beloften Marecaille Antonin (Fra).
    12-10-2013-brakel 1516.JPG
    Winnaar Kevin Eeckhout, winnaar Beloften Marecaille Antonin (Fra) samen met
    Moerman en Diependaele in gezelschap met Herman De Croo.
    12-10-2013-brakel 1493.JPG
                                            Aankomst van Kevin Eeckhout.

    12-10-2013-brakel 927.JPG
                                        Start van de Elite z.c. te Brakel.
    12-10-2013-brakel 1179.JPG
                   De 2 smaakmakers Mathieu Willemyns en Kevin Eeckhout.
    12-10-2013-brakel 1279.JPG
                                               Bryan Vispoel uit Kalken.
    12-10-2013-brakel 1409.JPG
                                            Dennis Baeyens uit Berlare.
     

    12/10/2013 ELST - BRAKEL (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    6.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.DECOCK Tijn -KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    8.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VAN MALDERGHEM Bjarne-ASFRA RACING TEAM-
    12-10-2013-brakel 904.jpg
                      De 2 winnaars met Timo Verberckmoes en de 1ste Dame.
    12-10-2013-brakel 889.jpg
               De Burgemeester van Brakel gaf de bloemen aan de 1ste Dame.
    12-10-2013-brakel 870.jpg
                         Aankomst van winnaar Timo Verberckmoes uit Zele.

    12-10-2013-brakel 884.jpg
                          Aankomst van Thomas Vereecken uit Grembergen.
    12-10-2013-brakel 882.jpg
                              Aankomst van Gianni Van Havermaet uit Zele.
    12-10-2013-brakel 598.jpg
                                                  Start van de Juniores.

    Nieuwelingen: 30´

    1.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    2.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.FRANCE Wolf-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.PROOST Hakan-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    12-10-2013-brakel 584.jpg
       Podium Nieuwelingen met de winnaar 1ste jaars, 2de jaars en 1ste Dame.
    12-10-2013-brakel 556.jpg
                                       Winnaar 1ste jaars Seppe Rombouts.
    12-10-2013-brakel 559.jpg
                               Aankomst winnaar 2de jaars Andreas Goeman.
    12-10-2013-brakel 578.jpg
                                Winnaar Dames Jeugd Febe Schokkaert.

    12-10-2013-brakel 421.jpg  12-10-2013-brakel 345.jpg
                      Bert Van Assche uit Zele.                                                            Start van de Nieuwelingen.

    Dames jeugd

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.NOËL Jara-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Dames elite

    1.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    12/10/2013 ELST - BRAKEL (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    4.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    12-10-2013-brakel 334.jpg 
     Winnaar Amateurs Ruben Vandevelde en winnaar Masters A Steve Gruwier.
    12-10-2013-brakel 302.jpg
                         Aankomst van Ruben Vandevelde bij de Amateurs.
    12-10-2013-brakel 307.jpg
                                 Aankomst van Steve Gruwier bij de Masters A.
    12-10-2013-brakel 113.jpg

    Masters B:

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.UITTERHAEGEN Stefan-INDIVIDUEEL-

    7.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    9.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    10.DE WEVER Bart-INDIVIDUEEL-

    12-10-2013-brakel 107.jpg 
         Winnaar Masters B Stefan Nerinckx en winnaar Masters C Hans Kyndt.
    12-10-2013-brakel 043.jpg
                            Aankomst van Stefen Nerinckx bij de Masters B.

    Masters C:

    1.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    2.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    10.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
    12-10-2013-brakel 078.jpg

                                 Aankomst van Hans Kyndt bij de Masters C.

         
     

       


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-10-2013 om 14:44 geschreven door kenny


    12-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 12/10/2013 LOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 103 km

    Aantal deelnemers:

    1.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    5.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    6.NOELS Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.HEREMANS Koen-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    8.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    9.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    15.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    19.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    28.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    12/10/2013 REKKEM-PARADIJS (W) - U23 - 113,05 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BREUSSEGEM Elias-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    2.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.SCHILS Dominic-TO-WIN JOSAN-

    4.VAN GUCHT Sten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.BOUVRY Kenny-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    6.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    7.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    10.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    22.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    12/10/2013 ALKEN (LB) - Juniores - 88,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VANDERAERDEN Massimo-DCM CYCLING TEAM-

    6.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    8.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    12/10/2013 LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 57,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.SINCHEK Nils-WCL BERGKLIMMERS-

    4.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN GAEL Bart-DCM CYCLING TEAM-

    6.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    7.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.GEENS Sander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    12/10/2013 SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.D´HONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    5.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.VESTENS Basile-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DEBUYCK Robbe-CT FORCE VZW-

    8.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.WAERZEGGERS Kenny-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    46.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12-10-2013 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/10/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan TIMO VERBERCKMOES met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Verberckmoes Timo KOP 2013.png

     Timo Verberckmoes


    Zaterdag 12/10/2013 ELST - BRAKEL (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BRACKMAN Jelle-COOLENS C.T.-

    5.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    6.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    7.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    8.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.MARECAILLE Antonin-L´ENFER DUNORD-

    14.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12/10/2013 ELST - BRAKEL (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    6.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.DECOCK Tijn -KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    8.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VAN MALDERGHEM Bjarne-ASFRA RACING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    2.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.FRANCE Wolf-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.PROOST Hakan-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Dames jeugd

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.NOËL Jara-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Dames elite

    1.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.LA HAYE Caitlyn-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    12/10/2013 ELST - BRAKEL (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.DE VIAENE Korneel-INDIVIDUEEL-

    4.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

     

    Masters B:

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.UITTERHAEGEN Stefan-INDIVIDUEEL-

    7.GEURS Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    9.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    10.DE WEVER Bart-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C:

    1.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    2.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.SWINNEN Rene-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DE CLERCQ Jose-YOUNG SCHELDE CT-

    10.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    12-10-2013 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/10/2013

    waod_3.jpg
    Zaterdag 12 Oktober – LOTENHULLE (9880)

     

    Catg.A – 37 dln

    1.Luc De Duytsche (Oostakker)

    2.Mathieu Langedock

    3.Jurgen Diependaele

    4.Kristof Gryson

    5.Steven Thomas

    6.Christopher Vanneste

    7.Vincent Van Houtteghem

    8.Kristof Wielfaert

    9.Simon Depraetere

    10.Jan Trenson

    20.Steven Goossens

    25.Pieter Covents

     

    Catg.B – 25 dln

    1.Gino De Weirdt (Deinze)

    2.Ruud Havermans

    3.Tommy Van De Ponseele

    4.Philip Lampaert

    5.Kurt Pauwels

    6.Stefaan Lintermans

    7.Wim Braet

    8.Michel Jannes

    9.Peter Verbeken

    10.Franky De Tremerie

    15.Rudi Rabout

    16.Wim Rombaut

    22.Wim Heyndrickx

     

    Catg.C – 31 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Daniel Van Der Mieren

    3.Dirk Ampoorter

    4.Jean-Pierre Van Maldegem

    5.Peter Vanmassenhove

    6.Dirk Mathys

    7.Siegfried Vanoverberghe

    8.Patrick Watteny

    9.Noël Willems

    10.Hilair Heye

    30.Danny Van Oyen

     

    Toeristen – 23 dln

    1.Pascal Cabaert (Aartrijke)

    2.Arno De Wispelaere

    3.Steffen Commeyne

    4.Christophe De Grom

    5.Bart Van Der Veken

    6.Benny Moens

    7.Tom Langens

    8.Thibaut Derycke

    9.Steven Grymonpre

    10.Stef De Bruyn

    Francesco Degroote

     

    Catg.D – 20 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Florent De Leersnijder

    3.Wim De Waal

    4.Julien De Bock

    5.Julien Vyvey

    6.Marc Steenberghe

    7.Noel Rogge

    8.Rik Scheirlinckx

    9.Jan Snoeck

    10.André Bultinck

     

    Catg.E – 22 dln

    1.Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2.Willy Roels

    3.Werner Dullaert

    4.Aad Vingerling

    5.Gerard Hairwassers

    6.Freddy De Blick

    7.Marnix Lauwers

    8.Armand Mols

    9.Robert Robijns

    10.Daniel Cornu

    12-10-2013 om 20:39 geschreven door kenny


    11-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 11/10/2013 ZWEVEZELE KOERS (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 153,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.RIESEBEEK Oscar-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    2.DECLERCQ Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.VERMEER Tom-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    4.OLIVIER Daan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    5.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    6.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    7.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    8.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.VAN GOETHEM Brian-METEC-

    10.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    25.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    36.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    55.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    11-10-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    10-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROFS & ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN WOENSDAG 09/10/2013

    FOTO'S PROFS & ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN WOENSDAG 09/10/2013                                      
    9-10-2013-zele 1066.JPG 
    Het podium te Zele met winnaar Baptiste Planckaert, Jelle Wallays en Jérôme Baugnies.
    9-10-2013-zele 1104.JPG
                                             De winnaar met de bloemen.
    9-10-2013-zele 1092.JPG   
                  Winnaar Baptiste Planckaert mag een woordje uitleg geven.
    9-10-2013-zele 917.JPG
                Aankomst van winnaar Baptiste Planckaert voor Jelle Wallays.
    9-10-2013-zele 1036.JPG
                 Stijn De Bock 1ste Zelenaar en Schepen van Sport Dirk De Mey.
    9-10-2013-zele 604.JPG
                   De kopgroep van 22 renners was reeds weg vanaf ronde 2.
    9-10-2013-zele 830.JPG
                           Laatste ronde met een aanval van Olivier Pardini.

    Woensdag 09/10/2013 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    2.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    4.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.BENOOT Tiesj-LOTTO BELISOL U23-

    6.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.TE BRAKE Remco-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    8.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.KREDER Michel-GARMIN SHARP-

    10.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    26.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    37.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    42.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    46.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    53.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    60.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    64.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    65.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    68.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    69.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    74.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    75.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9-10-2013-zele 243.jpg
                                         Steven Thomas uit Temse.
    9-10-2013-zele 244.jpg
                                             Steven Doms in 5de positie.
    9-10-2013-zele 381.jpg
                                   Staf Scheirlinckx en Steven De Decker.
    9-10-2013-zele 417.jpg
                                                        Joeri Stallaert
    9-10-2013-zele 423.jpg
                                                    Stef De Bock uit Zele.
    9-10-2013-zele 481.jpg
                       Guy Van Broekhoven, Kristoff Heyns en Stijn Verbeke.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-10-2013 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Maar liefst 9 podiumplaatsen voor het Vanomobilteam !!!


    Zaterdag 05/10/2013 - Kids Challenge Moerzeke

    Yentl Seynave: 6de algemeen – 1ste in zijn leeftijd

    Tess Van Loy: 14de algemeen – 1ste meisje

    Jason De Graeve: 9de plaats

    Brian De Graeve: 8ste plaats

    VAN 9-10 6.JPG VAN 9-10 7.JPG

    Zaterdag 05/10/2013 – Houffalize

    VAN 9-10 8.JPG 

    Funklasse

    Jef Beyens: 2de plaats
    Jeroen Van De Vijver: 3de plaats

    Kevin Messagie: opgave

    VAN 9-10 9.JPG 

    Dames Elite

    Petra Mermans: 4de plaats

    Inne Bertels: 8ste plaats

    VAN 9-10 10.JPG 

    Masters 1

    Mario Meert: opgave

     

    Heren Elite

    Jonas De Backer: opgave

     

    Finale Belgium Cup MTB Houffalize

    Funklasse

    Jef Beyens: 1ste plaats

    Jeroen Van De Vijver: 3de plaats
    VAN 9-10 3.JPG

    VAN 9-10 1.JPG 

    Dames Elite

    Petra Mermans: 1ste plaats

    Inne Bertels: 3de plaats

    VAN 9-10 4.JPG 

    Heren Elite

    Jonas De Backer: 2de plaats
    VAN 9-10 5.JPG

    VAN 9-10 2.JPG 

    Bron: Lydia & Raf

    10-10-2013 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF OKTOBER 2013 VAN DE WASE TAK - WAC TEAM HOBOKEN

    WAC.jpg

    Johan Apers
    johan.apers@telenet.be

    10-10-2013 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF WIELERTEAM WAASLAND - AUGUSTUS & SEPTEMBER 2013
    Waasland 01.jpg
    Waasland 1.jpg
    Waasland 2.jpg
    Waasland 3.jpg

    Bron: Bert De Moor

    10-10-2013 om 19:46 geschreven door kenny


    09-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 09/10/2013 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    2.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    4.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.BENOOT Tiesj-LOTTO BELISOL U23-

    6.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.TE BRAKE Remco-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    8.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.KREDER Michel-GARMIN SHARP-

    10.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    26.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    37.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    42.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    46.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    53.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    60.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    64.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    65.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    68.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    69.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    74.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    75.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    09/10/2013 ICHTEGEM (W) - Elite zc/U23 - 128 km

    Aantal deelnemers:

    1.NACHTERGAELE Niels-ESEG DOUAI-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VERMEULEN Alexey-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    4.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM -

    6.BOUVRY Dieter-ETIXX-IHNED-

    7.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    8.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.TIELEMANS Pierre-EC RAISMES PETITE FORET PORTE DU HAINAUT-

    10.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    13.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    09/10/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    5.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    6.CAMPENAERTS Victor-LOTTO BELISOL U23-

    7.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    8.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    10.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    20.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    09-10-2013 om 19:08 geschreven door kenny


    08-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME VELDRIJDEN DAMES TE LAARNE VAN ZONDAG 6/10/2013
    Zondag 06/10/2013 - LAARNE - Veldrijden Dames



    Filmopname: Gino Van Broeck

    08-10-2013 om 18:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 19/10/2013 - GROTE PANNENKOEKENBAK JARNO VAN GUYSE

    8ste

    Grote

    Pannenkoekenbak

     

    Van Guyse Jarno

     

    Zaterdag 19 oktober 2013

     

     

    In de GROTE zaal van het Gildenhuis

    dorpsstraat 42 – 9190 Stekene

     

     

    Doorlopend vanaf: 11.00u tot ???

     

    Ook mogelijkheid tot spaghettifestijn a volonté aan 8,5€

     

     

    Shift1: Van 12u tot 14u  

    Shift2:   Vanaf 17u          

     

    (gelieve voor spaghetti vooraf in te schrijven op tel: 0479 220 325 of jarnovanguyse1@msn.com)

    Met de hele avond aangename randmuziek

     

    Iedereen van harte welkom!!!!!

    08-10-2013 om 18:02 geschreven door kenny


    07-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 21/10/2013 - START WINTERTRAINING VOOR DUURSPORTERS
    Wintertraining Move2improve 2013.jpg

    Bron: Sven De Cock

    07-10-2013 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 07/10/2013 HERFSTCRITERIUM OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Niko-AN POST - CHAINREACTION-

    2.NAPOLITANO Danilo-ACCENT JOBS - WANTY -

    3.NEIRYNCK Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    5.DECLERCQ Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.CLAEYS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    7.VANLANDSCHOOT James-ACCENT.JOBS-WANTY-

    8.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    10.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    17.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    07/10/2013 KUURNE (W) - Elite z.c./U23 - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    2.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    3.DELMARQUETTE Remi-ESEG DOUAI-

    4.GOEMAERE Ralf-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.SONNEVILLE Jarno-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    7.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.???

    9.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.VANDENBUSSCHE Tom-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

     

    07/10/2013 PETEGEM - DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.GMELICH MEJLING Jarno-A.V.C. AIX-EN-PROVENCE-

    4.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    5.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    20.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    Zondag 06/10/2013 – PORCHERESSE – Amateurs & Masters – 83 km – 02h05min

    Aantal deelnemers: 51

    1-MOSBEUX Christophe-ECW-VC CENTRAL

    2-PANIS Maxim-TEAM 3M

    3-VAN GUCHT Sten-BOFROST CT

    4-REMORY Stijn-DIRK VERSTUYT CT

    5-WIELFAERT Kristof uit Lokeren-ECW-RED Immo-ENGLEBERT-:00’06"

    6-WOLKOWICZ Romain-ECW-TEAM MITSU CONSULT 

    7-STEEGMANS Senne-ECW (Vl. Brabant)

    8-DEFOSSA François-E.C.W.-:00’10"

    9-HAUTERAT Georges-ECW-O2-PEPINSTER

    10-DUMOULIN Guilaume-R.V.C. OTTIGNIES :00’34"

    07-10-2013 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CROSS TE LAARNE EN MOERBEKE VAN ZONDAG 06/10/2013

    FOTO'S CROSS TE LAARNE EN MOERBEKE VAN ZONDAG 06/10/2013                                      
     
    Zondag 06/10/2013 LAARNE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    9.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    10.ALBERT Niels-BKCP - POWERPUS-

    19.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    32.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    6-10-2013 cross 1893.JPG
    Podium te Laarne met winnaar Tom Meeusen, Rob Peeters en Klaas Vantornout.
    6-10-2013 cross 1889.JPG
                                               Het podium te Laarne.
    6-10-2013 cross 1789.JPG
                              Aankomst van Tom Meeusen voor Rob Peeters.
    6-10-2013 cross 1193.JPG
                                          De start van de profs te Laarne.
    6-10-2013 cross 1197.JPG
    6-10-2013 cross 1318.JPG
                                         Tom Meeusen voor Bart Wellens.
    6-10-2013 cross 1624.JPG   
                            Tom Meeusen voor Niels Albert en Rob Peeters.
    6-10-2013 cross 1921.JPG
                          Oud crosser Bert Vermeire samen met Miguel Wiels.

     

    06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.MERLIER Braam-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    8.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    10.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    23.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    6-10-2013 cross 831.JPG

    6-10-2013 cross 1004.JPG 
                                             De Elite z.c. zijn gestart.

    06/10/2013 LAARNE (O) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VERHESTRAETEN Karen-UP CYCLINGTEAM-

    4.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    5.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    6.THIJS Katrien-UP CYCLINGTEAM-

    7.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.GODART Suzie-PRATOMAGNO-

    10.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    12.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    15.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    19.JOOS Inge-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-
    6-10-2013 cross 1118.JPG
                                     Winnaar bij de Dames Sanne Cant.
    6-10-2013 cross 1121.JPG
         Bij de jeugd kwamen maar liefst 120 rennertjes eens oefenen te Laarne.


    06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    3.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    4.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.HOFMAN Stijn-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    20.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    23.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    6-10-2013 cross 812.JPG
                                             Winnaar Juniores Eli Iserbyt.
    6-10-2013 cross 523.JPG
                                      Start van de Juniores te Moerbeke.
     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    8.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    13.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    17.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    55.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6-10-2013 cross 496.JPG 
    Winnaar Nieuwelingen Alex Colman, winnaar 2de jaars en 1ste bij de Dames Nieuwelingen.
    6-10-2013 cross 221.JPG
                                 Start van de Nieuwelingen te Moerbeke.

    06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    10.DEGRYSE Wim-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6-10-2013 cross 205.JPG 
               Winnaar Amateurs Steve Gruwier en Masters A Jochen Heylens.
    6-10-2013 cross 105.JPG
                             Start van de Amateurs en Masters A te Moerbeke.

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    10.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6-10-2013 cross 102.JPG 
           Winnaar Masters C Mark Verloo en winnaar Master B Benny De Bock.

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-


       


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

     

    07-10-2013 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 05/10/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 05/10/2013                                      
     
    5-10-2013-kieldrecht 1285.JPG
                      De winnaar Tom Goovaerts te Kieldrecht met de bloemen.
    5-10-2013-kieldrecht 1283.JPG   
                                              Winnaar Tom Goovaerts.
    5-10-2013-kieldrecht 1144.JPG
                              Aankomst van winnaar Tom Goovaerts.
    5-10-2013-kieldrecht 1150.JPG
         De spurt voor de 2de plaats met Oliver Naesen voor Laurens Poelman.
         

    05/10/2013 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

    6.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    7.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    8.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    10.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    26.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    33.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    34.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    37.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    39.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    51.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    53.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    55.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    56.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    66.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    69.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    70.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    73.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5-10-2013-kieldrecht 006.jpg
                             De inschrijving met 77 deelnemers te Kieldrecht.
    5-10-2013-kieldrecht 307.jpg
                                       Jori Van Steenberghen uit De Klinge.
    5-10-2013-kieldrecht 377.jpg
                                    Matthias Onghena en Kenny Goossens.
    5-10-2013-kieldrecht 384.jpg
                         Bart Van Speybroeck en Johannes De Paepe uit Zele.
    5-10-2013-kieldrecht 176.jpg
    5-10-2013-kieldrecht 205.jpg
                                            Jeroen Das en Guy Smet.
    5-10-2013-kieldrecht 220.jpg
    5-10-2013-kieldrecht 237.jpg
                                           Joeri Persoon uit Stekene.
    5-10-2013-kieldrecht 247.jpg
                                    Kristof DHollander en Kristoff Heyns.
    5-10-2013-kieldrecht 262.jpg
                                Gregory Franckaert en Kevin Callebaut.
    5-10-2013-kieldrecht 1239.JPG
                                 Koen De Bosscher en Bart Van Speybroeck.
    5-10-2013-kieldrecht 1236.JPG
                                    Joeri Persoon en Nico Verhoeven.
    5-10-2013-kieldrecht 1350.JPG
                                 Bondscoach Dirk Onghena kwam supporteren.
    06-10-2013 Kieldrecht 1.jpg
    Onze fotograaf Rita Thienpondt. (foto Arthur Vanden Broucke)

      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-10-2013 om 20:56 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!