.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/10/2013
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan STEVEN DOMS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Doms Steven KOP 2013.jpg   
          Steven Doms

    Zondag 06/10/2013 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    8.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.BOUVRY Dieter-ETIXX-IHNED-

    10.FOBERT Arthur-COLBA-SUPERANO-
     

    06/10/2013 RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVEN DOMS uit Sinaai-TO WIN JOSAN CT-

    2.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    5.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    6.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    7.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.FRISON Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    9.DEGUELLE Christopher-VERANDAS WILLEMS-

    10.TEUNS Dylan-VENTILAIR - STERIA-

    18.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    21.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    29.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    30.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    32.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    38.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    41.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    42.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    56.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    06/10/2013 APPELTERRE (O) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.GOESSENS Cedric-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DE VOS Jens-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    6.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

     

    06/10/2013 BORLO - GINGELOM (LB) - Juniores - 81,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.CORNELISSE Mitchell-WV VIKING -WATERLAND-

    9.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10. TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    17.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

     

    06/10/2013 INGOOIGEM (W) - Juniores - 79,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.SZELAG Gracjan-SMS SWIDNICA-

    2.DHONT Seppe-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.LEVROUW Jelle-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    9.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PAWLAK Tobiasz-SMS SWIDNICA-

    46.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    06/10/2013 KNESSELARE (O) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.THEODORSEN Petter-RINGERIKE CYCLRVLUB-

    3.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.ALLARY Pieter-jan-DCM CYCLING TEAM-

    5.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    7.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.DENYS Sven-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    14.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.DE VOS Gilles-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    62.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    06/10/2013 STALHILLE (W) - Juniores - 82,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    06-10-2013 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/10/2013 TIELT (W) - Nieuwelingen – Interclub Beker van België - 79,2 km - 01h57min

    Aantal deelnemers:

    1.VERWILST Aaron -TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DECOCK Enzo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    4.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VAN DER AUWERA Gilles -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.SNYERS Jari -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.FARRAZIJN Daan -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VAN DE WATER Pieter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    27.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    42.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    55.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    72.GEERINCK Dries -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    88.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:00’31"

    89.BAERT Siebren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:01’08"

    90.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’24"

     

    06/10/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 51 km

    Aantal deelnemers:

    1.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    5.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.MATTHEEUWS Tim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.DE MUINCK Bodhi-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    31.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    33.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    39.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    06/10/2013 APPELTERRE (O) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers:

    1.SKOG Oyvind-TROMSE-

    2.VAN IMPE Gianni-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.DE CLERCQ Yente-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.TIMMERMANS Tim-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.DE TEMMERMAN Yonie-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    13.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    06/10/2013 BOECHOUT (A) - Nieuwelingen - 38 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    2.SINCHEK Nils-WCL BERGKLIMMERS-

    3.TIMMERS Daan-WV BREDA-

    4.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.HUYGEN Wout-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.BOUTS Jens-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.SERNEELS Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.VAN STEENWINKEL Han-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.ANDRIEU Maxim-VZW DE DEMERSPURTERS-

     

    06/10/2013 VOLKEGEM - OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERG Lars-WV T LUCHTSCHIP-

    2.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.D´HONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    8.LELEU Lucas-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    9.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    33.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    06-10-2013 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/10/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Colman Alex KOP 2013.jpg    De Bock Benny KOP 2012 1.png
          Alex Colman                   Benny De Bock

    Zondag 06/10/2013 LAARNE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    9.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    10.ALBERT Niels-BKCP - POWERPUS-

    19.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    32.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.MERLIER Braam-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    8.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    10.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    23.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    45.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    06/10/2013 LAARNE (O) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VERHESTRAETEN Karen-UP CYCLINGTEAM-

    4.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    5.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    6.THIJS Katrien-UP CYCLINGTEAM-

    7.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.GODART Suzie-PRATOMAGNO-

    10.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    12.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    15.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    19.JOOS Inge-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-


    06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    3.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    4.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.HOFMAN Stijn-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    20.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    23.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    8.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    13.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    17.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    55.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    06/10/2013 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.HEYLENS Jochen-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    10.DEGRYSE Wim-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters B:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    10.DE ROOSE Kurt-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.KYNDT Hans-BH ASIA BIKE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    Banner LRC.jpg

    Zaterdag 05/10/2013 – ZELE – Cross L.R.C. – Catg.B

    1.Heylens Jochen (EK - Machelen)

    2.Reynaert Kevin

    3.David Nick (Beveren)

    4.Vanhille Xavier

    5.Paridaens Rob

    6.Janssens Sven

    7.Degryse Wim

    8.Dubois Ringo

    9.Denis Caldoz (WK-KVB)

    10.Wybo Dieter
    David Nick 05-10-2013 1.jpg David Nick 05-10-2013 2.jpg
                                             Nick David

    06-10-2013 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/10/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 6/10 – SCHOOT-TESSENDERLO

    Categorie A
    1--Bruylandts Dave
    2--De Feyter Tom
    3--Leys Sam
    4--Thys Rik
    5--Goeleven Jeroen
    6--Vermeulen Bram
    7--Eggers Louis
    8--Van Mil Ferdie
    9--Hofmans Laurens
    10--Verstraeten Sven

    Categorie B
    1--Behiels Peter
    2--Indekeu Nico
    3--Heremans Koen
    4--Vanaenrode Kevin
    5--Gouwkens Patrick
    6--Verheyden Joris
    7--Van Opstal Philippe
    8--Bossers Maarten
    9--Discart Jan
    10--Vangenechten Gert

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Van Looy Wim
    3--Verdonck Patrick
    4--Aerts Peter
    5--Wauters Philippe
    6--Gendarme Bart
    7--Bogaerts Patric
    8--Vermote Patrick
    9--Dockx Peter
    10--Van De Plas Kurt

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Engelen Erwin
    3--Van Thielen Wim
    4--Van Der Mieren Daniel
    5--Brouwers Johan
    6--Cortoos Jan
    7--Van Den Brande Jan
    8--Govers Ronny
    9--Laruelle Maurice
    10--Serneels Rudy

    Categorie E
    1--Snels Luc
    2--Van Loon Dick
    3--De Bakker Ludo
    4--Den Braber Twan
    5--Thienpont Walter
    6--Sannen Gaston
    7--Wijnen Nico

    06-10-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    05-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 05/10/2013 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    5.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    8.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    9.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    10.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

     

    05/10/2013 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

    6.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    7.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    8.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    10.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    26.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    33.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    34.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    37.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    39.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    51.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    53.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    55.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    56.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    66.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    69.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    70.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    73.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    05/10/2013 HEESTERT (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.THEODORSEN Petter-RINGERIKE CYCLRVLUB-

    5.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    7.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.BODCHON Dylan-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    9.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VANGEN Martin-GLAMDAL SK-

    38.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    59.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    95.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    05/10/2013 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    2.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VAN DEN BERG Julius-WV VIKING WATERLAND-

    5.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    8.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    62.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    78.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    05-10-2013 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/10/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Colman Alex KOP 2013.jpg
    Zaterdag 05/10/2013 MEERHOUT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    2.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    3.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    4.WELLENS Geert-LUIHOEVE CROSSERS-

    5.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.SWEECK Hendrik-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.UYTDEWILLIGEN Ingmar-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-


    05/10/2013 MEERHOUT (A) - Veldrijden form.C

    Juniores: 40´

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    4.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.TIBACKX Lawrence-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.VERBRAKEN Jorn-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    7.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-


    05/10/2013 MEERHOUT (A) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    7.SELS Nick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.WILMSEN Tom-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.OOMS Niels-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

     

    Masters B:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.JANSEN Wim-ENTENTE WALLONIE-

    4.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.TECK Erik-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VERELST Rudolf--

    8.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.COLOMBO Lino-ASD LORIS BIKE-

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.PANIS Andre-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    10.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN-

    05-10-2013 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/10/2013

    vwf.JPG








    Zaterdag 5 Oktober - BREENDONK -
    15de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 76,8km - 1h45
    1. David MOTTE
    2. Bart Tribout
    3. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    4. Steven Bogaert
    5. Steven Tuytschaever
    6. Gianni Cooman
    7. Peter Van Damme
    8. Kevin Van Den Cruyce
    9. Jeroen Van Geyte
    10. Gianni Van Calster

    C-reeks - 64km - 1h31
    1. Kurt STEVENS
    2. Tom De Beer (Hamme)
    3. Danny Saelens
    4. Rudy Lahou
    5. Andy Roskam (Ruisbroek)
    6. Kristof Reniers
    7. Bruno Bruyere
    8. Rudy Rey
    9. Gert Muyshondt
    10. Dominique Geldolf

    D-reeks - 57,6km - 1h21
    1. Patrick JACOBS
    2. Dirk Van Hove
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Guy De Coster
    5. Benny Dupont
    6. Herman Proost
    7. Rudy Thomas
    8. Lucien Van Den Brande
    9. Bart Heyvaert
    10. Bart De Winter

    E-reeks - 57,6km - 1h23
    1. Rene DE BRUCKER
    2. Patrick Van Renterghem
    3. Jan Van Den Brande
    4. Wim De Coninck
    5. Joost Pieters
    6. Rudi Berwart
    7. Dominique Turcksin
    8. Patrick Van Cleemput
    9. Paul De Greef
    10. Rudy Van De Velde

    F-reeks - 51,4km - 1h16
    1. Johny VAN HOLEN
    2. Andre Ceurens
    3. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4. Chris Geerts
    5. Jean Pierre Claeys
    6. Jean Claude Thelis
    7. Yvan Camphijn
    8. Andre Devadder
    9. Louis Van Den Broeck
    10. Jan Van Hove

    G-reeks - 45km - 1h10
    1. Roland HELLEBAUT
    2. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3. Julien Vyvey
    4. Luc Snels
    5. Jef Everaerts
    6. Willy Mous
    7. Jos Vandermeulen
    8. Vic Van Den Eynde
    9. Willy Roels
    10. Etienne Vandenhouwe

    05-10-2013 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/10/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 18°Seizoenszege en de Titel van Kampioen van België in de Catg.E !!!

    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG
          Werner Dullaert

    Zaterdag 5 Oktober – ERTVELDE (9940) -
    Kampioenschap Van België cat.E

    Catg.A - 43 dln

    1.Tijs Billemon (Zottegem)

    2.Luc De Duytsche

    3.Jurgen Diependaele

    4.Michel Le Blon

    5.Steven Martens

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Kristof Gryson

    8.Denny Lannoo

    9.Lennert Buysse

    10.Steven Goossens

    14.Benny Moens

    16.Steven Heirman

    Catg.B - 29 dln
    1.Ruud Havermans (N.Vossemeer)

    2.Kurt Pauwels

    3.Peter De Maere

    4.Diederik Ampe

    5.Pascal Verlez

    6.Tommy Van De Ponseele

    7.Gino De Weirdt

    8.Marnix Strubbe

    9.Bart Rombouts

    10.Olivier Vaerewyck

    13.Etienne Claus

    14.Wim Rombaut

    16.Rudi Rabout

    22.Wim Heyndrickx

    23.Giovanni Van Drom

    28.Dirk Mathys

    Catg.C - 35 dln
    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Danny Van Oyen

    3.Dirk Ampoorter

    4.Glenn Hoornaert

    5.Siegfried Vanoverberghe

    6.Johan Brouwers

    7.Geert Smet

    8.Noël Willems

    9.Ronny Cosijn

    10.Patrick Watteny

    21.Serge Meyvis

    33.Dirk Mathys

    Toeristen - 47 dln
    1.Stefaan Ferrest (Ieper)

    2.Christophe De Grom

    3.Jelle Andries

    4.Bart Mertens

    5.Bart Van Der Veken

    6.Kenny Michels

    7.Stef De Bruyn

    8.Kurt Heyman

    9.Tom Saeys

    10.Bart De Neve

    11.Dieter Vercauter

    15.Robby Van Raemdonck

    Catg.D - 25 dln
    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Dirk Deprez

    3.Marc Colpaert

    4.Florent De Leersnijder

    5.Marc Steenberghe

    6.Luc Cocquyt

    7.Henk Bolle

    8.Jan Snoeck

    9.Roland Van Imschoot

    10.Piet Gruteke

    17.John Heyndrickx

    Catg.E - 34 dln - Kampioenschap van België
    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis-Waas)
    2.Aad Vingerling

    3.Léon Lugowski

    4.Joseph D'Hont

    5.Andre Klep

    6.Mathieu Mercken

    7.Gerard Hairwassers

    8.José Devreese

    9.Robert Robijns

    10.Armand Mols

    14.Pierre Verberckmoes
    5-10-2013-kieldrecht 1361.JPG

    Foto: Rita Thienpondt

    05-10-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/10/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 5/10 – NOORDERWIJK

    Categorie A
    1--Van Nuffel Sam
    2--Bruylandts Dave
    3--De Feyter Tom
    4--Wauters Matthias
    5--Vercammen Sven
    6--Segers Gert
    7--Goosens Quentin
    8--Verstraeten Sven
    09--Laurijssen Stefan
    10--Haveneers Ferre

    Categorie B
    1 --Van Maldeghem Stijn
    2--Heremans Koen
    3--Stessens Davy
    4--Vogels Gunther
    5--Van De Poel Tom
    6--Behiels Peter
    7--Meuwis Bert
    8--Boenders Yves
    9--Janssens Steven
    10--Waelkens Dave

    Categorie C
    1--Aerts Peter
    2--Bogaerts Patric
    3--Blockx David
    4--Rijken Peter
    5--Gendarme Bart
    6--Verschueren Ivan
    7--Verdonck Patrick
    8--Keim Luc
    9--Wuyts Hans
    10--Van Loy Eddy

    Categorie D
    1--Vangenechten Freddy
    2--De Cock Marc
    3--Haest Eddy
    4--Vranken Luc
    5--Van Gansen Benny
    6--Van Thielen Wim
    7--De Baat Matti
    8--Peigneur Dirk
    9--Verwimp Luc
    10--Serneels Rudy

    Categorie E
    1--Van Herck Willy
    2--Wijnen Nico
    3--Thienpont Walter

    05-10-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    03-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Weeral een topweekend voor het Vanomobilteam in Meerhout !!!

    Zaterdag 28/09/2013

    Kids
    Yentl Seynave: 1ste plaats

    Tess Van Loy: 1ste plaats
    Jeroen Hemeryck
    Brian De Graeve

    Jason De Graeve

    Nico Polfliet
    Van 8.JPG Van 10.JPG
    Zondag 29/09/2013

    Funklasse
    Jef Beyens: 2de plaats (Vlaams Kampioen)
    Jeroen Van De Vijver: 12de

    Glenn Everaert
    Van 1.JPG Van 6.JPG
    Dames Elite
    Petra Mermans: 1ste plaats (Vlaams Kampioen)

    Inne Bertels: 3de plaats
    Van 2.JPG Van 5.JPG
    Van 01.jpg
    Masters 2
    Marc Vanacker: 18de plaats

    Van 9.JPG
    Elites Heren
    Jonas De Backer: 1ste plaats (Vlaams Kampioen)

    Maarten Wauters: 18de plaats
    Van 4.JPG Van 3.JPG
    Van 7.JPG


    Vanomobil heeft afgelopen weekend dus weer 6 podiumplaatsen behaald en ook nog eens 3 Vlaamse Kampioenen !!!

     

     

    Bron: Raf & Lydia

    03-10-2013 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 03/10/2013 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.NOLTEN Bram-DOLTCINI FLANDERS-

    2.DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    6.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    8.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    12.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    19.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    29.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    46.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    58.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    68.WIELFAERT Kristof--

    96.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    03-10-2013 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MTB TEAM

    Trek KMC Banner 2012.png
    Wedstrijduitslagen: 13 podiums !!!

     

    Zondag 22 september 2013 : Raid d’Englebert te Mons – marathon 80 km

    Kenneth Coomans 1e junior – 4e algemeen

    Trek 03-10 1.jpg 

    Zondag 29 september 2013, laatste manche van de Flanders cup te Meerhout.
    Deze nieuwe wedstrijd op de kalender heeft potentieel. Tevens de eerste mtb wedstrijd van de inrichtende club Luihoeve Crossers. Het feit dat deze club die eerder gericht is op Cyclo-cross zich ook voor een mtb wedstrijd wilt inzetten is verheugend. Hopelijk kunnen we hier volgend jaar weer terecht. Het parcours was voldoende uitdagend en afwisselend. De organisatie en onthaal was zeer positief !

     

    Kenneth Coomans 1e – Wout Roggeman 18e – Sander Elen 5e

    Kris Janssens 2e – Mark Donné 7e

    Trek 03-10 2.jpg 

    Eindklassement Flanders cup 2013 :

    Kenneth Coomans 2e bij de juniors – Sander Elen 3e bij de eliten

    Trek 03-10 3.jpg 

    Zaterdag 21 september 2013, laatste manche van de kidstropy te Burdinne

     

    Kids

    Daan Depuydt 1e – Sander Kielich 8e – Noah Vandamme 17e

    Timo Kielich 3e – Owen Valcke 7e – Louis Decoster 13e – Zoë Mulder 1e

    Trek 03-10 4.jpg 

    Eindklassement van kidstrophy 2013 :

    Daan Depuydt 1e – Timo Kielich 2e – Owen Valcke 6e – Louis Decoster 7e – Zoë Mulder 6e – Sander Kielich 5e

    Trek 03-10 5.jpg 

    Zaterdag 28 september, voorlaatste kidschallenge te Meerhout

    130 kinderen aan de start. Daan Depuydt die onmiddellijk de kopstart nam in de U11 reeks, kwam op een foutief parcours terecht wegens een misverstand over de kleuren van de pijlen.

    Na een sterke remonte eindigde hij gelukkig toch nog op een 3° plaats zodat zijn kansen op de eindoverwinning intact blijven. 

     

    U11 : Daan Depuydt 3e – Freek Verheyden 17e

    U13 : Sander Kielich 8e – Noah Vandamme 29e – Djeff Verheyden 31e

    U15 : Timo Kielich 1e – Owen Valcke 3e – Jasper Lauwers 15e – Ward Samoy 19e

    Trek 03-10 6.jpg 

    Trek 03-10 7.jpg 



    Volgend weekend trekken we naar de Belgacom Grand Prix te Houffalize en de kids rijden zondag 6 oktober de laatste kidschallenge te Moerzeke-Kastel !!!

     



    Bron: TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.be

    03-10-2013 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM OKTOBER 2013
    Rudyco 1 okt.jpg
    Rudyco 2 okt.jpg
    Rudyco 3 okt.jpg
    Rudyco 4 okt.jpg
    Rudyco 5 okt.jpg

    Bron: Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com
    rudycocyclingteam@hotmail.com

    03-10-2013 om 18:29 geschreven door kenny


    02-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-LIEVENS-HOUTEM VAN DINSDAG 01/10/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-LIEVENS-HOUTEM VAN DINSDAG 01/10/2013                                      
    1-10-2013-st lievens houtem 1444.JPG 
    Het podium met winnaar Elias Van Breussegem, Ludwig De Winter en David Desmecht.     
    1-10-2013-st lievens houtem 1447.JPG   
         Winnaar Elias Van Breussegem, Ludwig De Winter en David Desmecht.    
    1-10-2013-st lievens houtem 1494.JPG                                 
                                 Elias Van Breussegem met de supporters.
    1-10-2013-st lievens houtem 1281.JPG
                              Aankomst van winnaar Elias Van Breussegem.
    1-10-2013-st lievens houtem 1286.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Ludwig De Winter voor David Desmecht en Mathias De Witte .
    1-10-2013-st lievens houtem 494.jpg

    Dinsdag 01/10/2013 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BREUSSEGEM Elias-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    2.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    5.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6.DARIJUS Dzervus-DOLTCINI - FLANDERS-

    7.KERKHOF Tim-EFC OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    8.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    16.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    30.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    34.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    40.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    73.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    78.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    89.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
    1-10-2013-st lievens houtem 064.jpg
                     Belgisch kampioen Jérôme Baugnies werd gehuldigd.

    1-10-2013-st lievens houtem 014.jpg
    Gianni limpens uit Haaltert, Jens Moens uit Wieze en Ruben Van Der Haegen uit Merelbeke.
    1-10-2013-st lievens houtem 086.jpg                                             
                                              De start te Sint-Lievens-Houtem.
    1-10-2013-st lievens houtem 046 - kopie.jpg 1-10-2013-st lievens houtem 150.jpg
                       Kevin Dony uit Asse.                        Jérôme Baugnies rijdt volgend seizoen bij de profs in de nieuwe ploeg Wanty.
    1-10-2013-st lievens houtem 056.jpg 1-10-2013-st lievens houtem 159.jpg
               Pieter De Paepe uit Schoonaarde.
    28-9-2013-stekene 064.JPG 1-10-2013-st lievens houtem 166.jpg
                  Kenneth Baluwe uit Kemzeke.                   Kenny Goossens uit Sinaai die nog steeds met een gebroken teen fiets.
    1-10-2013-st lievens houtem 215.jpg
           De renners moesten 13 x de Balei in Sint-Lievens-Houtem beklimmen.
    1-10-2013-st lievens houtem 237.jpg
              Steven Doms, Hamish Haynes en Anthony Van Den Berghe uit Zele.
    1-10-2013-st lievens houtem 463.jpg
                                        Steven Doms en Koen De Bosscher.



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-10-2013 om 14:48 geschreven door kenny


    01-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/10/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 01/10/2013 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BREUSSEGEM Elias-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    2.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    5.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6.DARIJUS Dzervus-DOLTCINI - FLANDERS-

    7.KERKHOF Tim-EFC OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    8.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    16.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    30.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    34.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    40.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    73.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    78.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    89.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    1-10-2013-st lievens houtem 1444.JPG
    Het podium met winnaar Elias Van Breussegem, Ludwig De Winter en David Desmecht.


    Foto: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-10-2013 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND VAN ZONDAG 22/09 EN 29/09/2013

    ECW Banner 2012.jpg

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg
    Zondag 29/09/2013 – MARCHIN – ECW – Masters A – 73 km – 01h47min

    Aantal deelnemers: 61

    1.KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren-ECW-RED Immo-ENGLEBERT

    2.MEEUS Dieter-ECW (Antwerpen)-

    3.BUDO Nico-ECW (Limburg)-

    4.LAFOURTE Jérôme-ECW-O2-PEPINSTER-

    5.DUMOULIN Guillaume-R.V.C. OTTIGNIES-

    6.PROVENZANO Jordy-Individuel-

    7.BOSSERS Maarten-ECW-PAXX GLOBAL Cycling- op 14

    8.BROCHARD Ludovic-ECW-VC CENTRAL- op 27

    9.DEFOSSE Sébastien-ESPOIR CONDRUZIEN-

    10.HAUTERAT Georges-ECW-O2-PEPINSTER-

    Trento 3.jpg 

    Zondag 22/09/2013 – TRENTO – UWCT FINAL 2013 – 112 km – 03h30min - 2800 hoogtemeters

    Aantal deelnemers: 120

    1.Scwiezer Andreas (Zwi)

    2.Hornetz Bernd (Dui)

    3.Lovse Matej (Slo)

    4.Borelli Antiono (Ita)

    5.Nicoletti Stefano (Ita)

    6.Kairelis Dainius (Lit)

    7.Eskov Nikita (Rus)

    8.Glorieux Frederic

    9.Houben Kristof

    10.De Vecchi David (Fra)

    71.Kristof Wielfaert uit Lokeren op 16’32

     

    Kristof Wielfaert eindigde in de Catg. 35 – 39 jaar op de 14de plaats.
    Trento 2.jpgTrento 1.jpg

    01-10-2013 om 13:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD CATG.C EN TOERISTEN VAN ZONDAG 29/09/2013
    ZONDAG 29/09/2013 - WAOD CATG.C EN TOERISTEN



    Filmopname: Gino Van Broeck

    01-10-2013 om 13:03 geschreven door kenny


    30-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/09/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg
      Freddy De Blick

    Zondag 29 September – MERELBEKE (9820)


    Catg.A – 50 dln

    1.Kristof Gryson (Landegem)

    2.Steven Martens

    3.Jarno Sonneville

    4.Pieterjan Roeygens

    5.Jimmy De Doncker

    6.Kevin De Smet

    7.Patrick De Roos

    8.Thijs Billemon

    9.Kristof Van Wijmeersch

    10.Mario Van Den Broecke

    12.Steven Goossens

    24.Steven Heirman

    27.Joeri De Cock

    40.Pieter Covents

    44.Steven De Schoesittter
    29-9-2013-merelbeke 973.JPG
    Bart Velghe, winnaar Catg.A Kristof Gryson en winnaar Catg.B Philip Lampaert.
    29-9-2013-merelbeke 874.JPG
                               Aankomst van winnaar Catg.A Kristof Gryson.
    29-9-2013-merelbeke 636.JPG
    29-9-2013-merelbeke 672.JPG
    29-9-2013-merelbeke 564.JPG
    29-9-2013-merelbeke 513.JPG
                                         Start van de Catg.A en B.

     

    Catg.B – 25 dln

    1.Philip Lampaert (Bellem)

    2.Tommy Van De Ponseele

    3.Gino De Weirdt

    4.Marc Goossens

    5.Geert Van Speybroeck

    6.Wim Rombaut

    7.Rudi Rabout

    8.Luc Wijtinck

    9.Benny Dupont

    10.Eric Quina

    22.Bart Rombouts

    25.Jerry Cooman
    29-9-2013-merelbeke 870.JPG
                                 Aankomst van winnaar Catg.B Philip Lampaert.

     

    Catg.C – 40 dln

    1.Francis De Ridder (Asse)

    2.Peter Ballet

    3.Joseph Devits

    4.Martin Durant

    5.Dirk Mathys

    6.Joost Pieters

    7.Ko Harms

    8.Peter Vanmassenhove

    9.Geert De Spiegeleer

    10.Noël Willems

    20.Serge Meyvis

    26.Danny Van Oyen
    29-9-2013-merelbeke 461.jpg
                                   Winnaar Catg.C Francis De Ridder.
    29-9-2013-merelbeke 432.jpg
                          Aankomst winnaar Catg.C Francis De Ridder.

    29-9-2013-merelbeke 956.JPG
                 Bart Velghe werd door de inrichters in de bloemen gezet.

     

    Toeristen – 45 dln

    1.Johan Blancke (Vichte)

    2.Bart Van Der Veken

    3.Wim Bas

    4.Benny Moens

    5.Jan De Bruijcker

    6.Christophe De Grom

    7.Stefaan Verrest

    8.Dennis Mijnsbergen

    9.Wim Vanberghen

    10.Bram Van Neck

    20.Guido Spanghe

    22.Wim Ryckaert

    23.Kris Smet

    25.Gino Van Broeck

    36.Glenn Van Hille

    29-9-2013-merelbeke 151.jpg 
                                  Start van de Toeristen te Merelbeke.

    Catg.D – 33 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Jozef Deneef

    3.Helmuth Tas

    4.Roland Boulard

    5.Herman Van Den Borre

    6.Julien De Bock

    7.Robin Van Kerschaver

    8.Eddy De Vuyst

    9.Jan Snoeck

    10.Louis Moens

    21.Jean-Paul Van Oudenhove
    29-9-2013-merelbeke 138.jpg
      Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem en winnaar Catg.E Freddy De Blick.
    29-9-2013-merelbeke 066.jpg
                        Aankomst van winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem.
    29-9-2013-merelbeke 022.jpg
                                   Patrick Van Renterghem en Jozef Deneef.

     

    Catg.E – 19 dln

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren-Waas)

    2.Léon Lugowski

    3.Gerard Devleeschauwer

    4.Andre Klep

    5.Armand Mols

    6.Joseph D'Hont

    7.Gerard Hairwassers

    8.Gerard Mariën

    9.Michel Bousard

    10.Daniel Cornu
    29-9-2013-merelbeke 092.jpg
                            Aankomst van winnaar Catg.E Freddy De Blick.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-09-2013 om 13:04 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!