.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 9°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Das Jeroen KOP 2013.JPG
            Jeroen Das

    Zondag 29/09/2013 GOOIKSE PIJL (VB) - Men Elite UCI - 198,3 km - 04h28min

    Aantal deelnemers:

    1.BUGGE Vegard Robinson -JOKER MERIDA-

    2.DRON Boris -WALLONIE - BRUXELLES-:00’01"

    3.LIETAER Eliot -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’02"

    4.NOLTEN Bram -DOLTCINI - FLANDERS-

    5.FRANSSEN Wout -AN POST - CHAINREACTION-:00’14"

    6.PLANCKAERT Baptiste -CRELAN - EUPHONY-

    7.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    8.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.STEVENS Timothy -TEAM 3M-

    10.PARDINI Olivier -VERANDAS WILLEMS-

    37.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-

    58.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-:00’42"

    60.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    70.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:00’54"

    137.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    142.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    152.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    29/09/2013 KRAAINEM (VB) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kapellen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    3.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    4.CASTELIJNS Twan-TWC HET SNELLE WIEL-

    5.WASTYN Emiel-VENTILAIR - STERIA-

    6.TIJDINK Rob-MAASLAND STER ZUID-LIMBURG-

    7.ROOSEN Timo-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    8.SCHILS Dominic-TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    9.WHENMAN Billy-Joe-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.COSYN Joris-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    29/09/2013 ICHTEGEM (W) - Dames Jeugd - 60 km

    Aantal deelnemers:

    Juniores

    1.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VANELVERDINGHE Celine-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.AVONDS Joke-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DE DECKER Laura-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    Nieuwelingen

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.CLAUWAERT Chloé-CT FORCE VZW-

    7.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.MAES Phaedra-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.VERSTRAETE Lore-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    29/09/2013 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (OKSELAAR) (VB) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    3.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    32.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    45.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29-09-2013 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 29/09/2013 SINT KORNELIS HOREBEKE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VERHAEGHE Karen-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.VAN DE GUCHTE Quinty-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

     

    12 JARIGEN

    1.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    3.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.BEKAERT Joost-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 JARIGEN

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DESTATSBADER Thibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.RAECKE Jari-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    15.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

     

    14 JARIGEN

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FIVE Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.BAEYENS Yorgo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.WUYTS Sooi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    37.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    49.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    70.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29-09-2013 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/09/2013

    vwf.JPG








    Zondag 29 September - BOOM (2850) -
    PK Antwerpen alle reeksen


    A-reeks – 75 km - 1h39
    1. Sam VAN NUFFELEN
    2. Piet Froyen
    3. Stijn Verbeke (Sinaai) en Jelle Schepers
    5. Wim Vermant (Niel)
    6. Peter Behiels
    7. Philippe Della Montagne
    8. Bart Tribout
    9. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    10. Rik De Vree

    C-reeks – 75 km - 1h42
    1. Peter DOCKX
    2. Bert Dockx
    3. Danny Saelens
    4. Willem Van Der Heyden
    5. Michael Naessens
    6. Peter Aerts
    7. Alex Goossens (Vrasene)
    8. Tom De Beer (Hamme)
    9. Rudy Rey
    10. Kurt Stevens

    D-reeks – 65 km - 1h30
    1. Guy DE COSTER
    2. Dirk Van Hove
    3. Patrick Jacobs
    4. Wim Van Looy
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Herman Proost
    7. Daniel Van Der Mieren
    8. Stefaan Lintermans
    9. Guido Verhaegen
    10. Nico De Roeck (Stekene)

    E-reeks – 65 km - 1h31
    1. Jan VAN DEN BRANDE
    2. Rene De Brucker
    3. Ronny Govers
    4. Dominique Turcksin
    5. Benny D'Haese
    6. Rudi Berwart
    7. Eric Depouille
    8. Rudy Van De Velde
    9. Luc Vranken
    10. Jos Janssens

    F-reeks – 55 km - 1h19
    1. Wim DE WAAL
    2. Hans Lap
    3. Johny Van Holen
    4. Jean Pierre Broothaerts
    5. Eddy Van Den Abeele
    6. Raf Vercammen
    7. Andre Ceurens
    8. Hendrik Caethoven
    9. Patrick Convents
    10. Frans Aerts

    G-reeks - 1k55m - 1h22
    1. Theo COUDYZER
    2. Andre Zijlmans
    3. Jos Vandermeulen
    4. Hugo Tuypens
    5. Willy Mous
    6. Gaston Sannen
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Vic Van Den Eynde
    9. Roger Hoof (St.Niklaas)
    10. Jose Demeyere

    29-09-2013 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZATERDAG 28/09/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZATERDAG 28/09/2013                                      
    28-9-2013-stekene 1282.JPG 
                     Winnaar Kristof DHollander met de bloemen te Stekene.     
    28-9-2013-stekene 1290.JPG       
                                     Kristof DHollander met de supporters.
    28-9-2013-stekene 1146.JPG
                              Aankomst van winnaar Kristof DHollander.
    StekeneImage00028.jpg
                                            Aankomst van de 2de Guy Smet.
    StekeneImage00029.jpg
                            Aankomst van de 3de Guy Van Broekhoven.
    StekeneImage00030.jpg
    De spurt voor de 4de plaats met Mathias Kerkhofs voor Glenn Rotty en Tim Vercauteren.
    28-9-2013-stekene 503.jpg
    De kopgroep van 5 met Steven Thomas, Glenn Rotty, Jeff Peelaers, Guy Van Broekhoven
    en Mathias Kerkhofs. Daar kwamen nog 5 renners bij waaronder Guy Smet,
    Kristoff DHollander, Jori Van Steenberghen, Dennis Raadtgever en Glenn De Ridder.

    28/09/2013 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    7.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    11.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    12.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM-

    14.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    18.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    21.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    26.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    32.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    35.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    44.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    59.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    28-9-2013-stekene 089.jpg
                                                  De start te Stekene.
    28-9-2013-stekene 178.jpg
    28-9-2013-stekene 185.jpg
    28-9-2013-stekene 198.jpg
                                      Guy Ten Hartog en Kristoff Heyns.
    28-9-2013-stekene 237 - kopie.jpg
                           Matthias Onghena en Patrick Van Roosbroeck.
    28-9-2013-stekene 447.jpg
                                       Tony Heirbaut en James Fruytier.
    28-9-2013-stekene 450.jpg
                  Jonas De Boey, Jori Van Steenberghen en Guy Ten Hartog.
    StekeneImage00010.jpg


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    Extra foto's: Arthur Vanden Broucke

    29-09-2013 om 13:49 geschreven door kenny


    28-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 9°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    DHollander Kristof KOP 2013.jpg    

     Kristof DHollander

    Zaterdag 28/09/2013 TIENEN (VB) – Elite z.c./U23 – Interclub - 158 km

    Aantal deelnemers:
    1.SIJMENS Nico-COFIDIS SOLUTIONS CREDITS-

    2.DRON Boris-WALLONIE-BRUXELLES-

    3.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    4.HERMANS Ben-RADIOSHACK-NISSAN-

    5.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    6.DE PAEPE Johannes-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM-

    8.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.STALLAERT Joeri-CRELAN-EUPHONY-

     

    28/09/2013 BISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    2.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    3.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    4.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    6.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    7.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    10.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

     

    28/09/2013 DILBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    2.VAN BREUSSEGEM Elias-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    3.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VAN GUCHT Sten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    6.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.RIGAUX Lewis-TEAM 3M-

    9.VERBRUGGEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.DEGUELLE Christopher-VERANDAS WILLEMS-

    11.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    15.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    26.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/09/2013 GENT-ZWIJNAARDE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.MOENS Jens-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    4.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DAUW Jasper-CYCLING TEAM LUTHO-

    9.LAPIERRE Stijn-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    10.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/09/2013 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    7.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    11.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    12.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM-

    14.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    18.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    21.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    26.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    32.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    35.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    44.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    59.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    28/09/2013 WETTEREN (TEN - EDE) (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VAN IMPE Lode-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.DE SMET Andy-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    13.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    16.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    22.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    28/09/2013 HARELBEKE (W) - U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    2.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    3.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.OVAERE Jonas-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.D´HOORE Giorgio-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    8.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    9.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    18.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    28-09-2013 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 28/09/2013 SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 95,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DENYS Sven-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.CORNELISSE Mitchell-WV VIKING -WATERLAND-

    8.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    18.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    34.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    35.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    37.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    43.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    54.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.DE VOS Gilles-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    76.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    77.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    93.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/09/2013 SINT-JOZEF-LONDERZEEL (VB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    2.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.FEYS Laszlo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.KAISE Julien-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    5.DEMOLDER Thomas-DCM CYCLING TEAM-

    6.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    28/09/2013 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.DE WINTER Gordon-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    9.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    14.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    44.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    48.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/09/2013 SINT-JOZEF-LONDERZEEL (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    4.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    7.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.DEMONCEAU Amaury-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    21.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    46.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    65.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    82.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    83.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    91.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28-09-2013 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 28/09/2013 NEERPELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    3.WALSLEBEN Philipp-BK CP POWER PLUS-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    6.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    8.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    37.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/09/2013 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BINA Martin-KWADRO-

    2.PETRUS Lubomir-BKCP POWER PLUS-

    3.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    5.GHYLLEBERT Pieter-AN POST - CHAINREACTION-

    6.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    9.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    10.SWEECK Hendrik-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    11.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    15.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    16.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    37.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    42.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    28/09/2013 NEERPELT (LB) - Veldrijden Dames – UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA-

    3.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA-

    4.VAN LOY Ellen-MELBOTECH PRORACE-

    5.SELS Loes-IND-

    6.KALVENHAAR Annefleur-GIANT BENELUX-

    7.KASTELIJN Yara-RTC BUITENLUST-

    8.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.VERHESTRAETEN Karen-UP CYCLINGTEAM-

    10.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    28/09/2013 NEERPELT (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´

    1.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    8.EENKHOORN Sjermo-ENERTHERM BKCP-

    9.GULINCKX Max-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    29.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Nieuwelingen : 30´

    1.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.WOLSINK Thijs-VISTAMEDIA-

    3.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    9.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    20.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    25.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/09/2013 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.HOFMAN Stijn-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.TIMMERMANS Jordi-DE ZUIDWESTHOEK-

    7.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DE MEYER Senne-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    24.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen : 30´

    1.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    2.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Dames Nieuwelingen

    1.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BEECKMANS Sara-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28-09-2013 om 18:13 geschreven door kenny


    27-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN DONDERDAG 26/09/2013

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN DONDERDAG 26/09/2013          
    26-9-2013 -berlare 1248.JPG
    Het podium met winnaar Preben Van Hecke, Jasper De Buyst en Remco Te Brake.
    26-9-2013 -berlare 1272.JPG
                           Een woordje uitleg van Preben Van Hecke te Berlare.
    26-9-2013 -berlare 074.jpg 26-9-2013 -berlare 1122.JPG
                     Preben Van Hecke                                               Aankomst van Preben Van Hecke voor Jasper De Buyst.
    26-9-2013 -berlare 320.jpg
                                              De kopgroep in de wedstrijd.

    Donderdag 26/09/2013 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.PREBEN VAN HECKE uit Berlare-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.TE BRAKE Remco-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    4.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    5.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.FOBERT Arthur-COLBA-SUPERANO-

    7.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    8.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    9.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    13.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    17.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    20.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    25.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    33.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    38.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    60.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    70.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    89.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    91.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    108.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    110.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    114.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    123.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    142.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    152.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    26-9-2013 -berlare 005.jpg
                                                  Voor de start te Berlare.
    26-9-2013 -berlare 808.JPG
    26-9-2013 -berlare 202.jpg
                                            Op kop Moreno De Pauw.
    26-9-2013 -berlare 221.jpg
                                                Op kop Steven Doms.
    26-9-2013 -berlare 266.jpg
    26-9-2013 -berlare 505.JPG
                     Jérôme Baugnies, Jens Geerinck en Preben Van Hecke.
    26-9-2013 -berlare 188.jpg




         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-09-2013 om 14:50 geschreven door kenny


    26-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!
    Van Hecke Preben KOP 2013.JPG 

      Preben Van Hecke

    Donderdag 26/09/2013 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.PREBEN VAN HECKE uit Berlare-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.TE BRAKE Remco-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    4.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    5.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.FOBERT Arthur-COLBA-SUPERANO-

    7.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    8.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    9.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    13.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    17.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    20.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    25.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    33.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    38.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    60.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    70.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    89.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    91.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    108.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    110.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    114.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    123.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    142.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    152.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    26-09-2013 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN WOENSDAG 25/09/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN WOENSDAG 25/09/2013                                      
    25-9-2013-kemzeke 1137.JPG 
                      Winnaar Michael Goolaerts met de bloemen te Kemzeke.     
    25-9-2013-kemzeke 1138.JPG       
                                                    Michael Goolaerts                     
    25-9-2013-kemzeke 1020.JPG
    Valentin Gouel dacht dat hij gewonnen spel had maar dat was niet gerekend op
    Michael Goolaerts die hem nog remonteerde.
    25-9-2013-kemzeke 1021.JPG
                         Tim Vercauteren spurt nog knap naar de 3de plaats.

    25/09/2013 KEMZEKE STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Michael-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.GOUEL Valentin-ESEG DOUAI-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    5.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23-

    7.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    8.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.NACHTERGAELE Niels-ESEG DOUAI-

    14.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    15.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    17.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    19.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    24.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    29.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    30.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    33.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    39.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    42.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    52.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

    53.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    65.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    66.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    67.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    68.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    72.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    73.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    79.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
    25-9-2013-kemzeke 030.jpg
                Bloemen voor de start aan Belgisch kampioen Jérôme Baugnies.
    25-9-2013-kemzeke 038.jpg
              Steven Doms, Michiel Dieleman en Matthias Onghena voor de start.
    25-9-2013-kemzeke 046.jpg
                                                  De start te Kemzeke.
    25-9-2013-kemzeke 722.jpg
                              Tim vercauteren in het lang gerekte peloton.
    25-9-2013-kemzeke 660.jpg
                              Jeroen Das en Kristoff Heyns volgen aandachtig.
    25-9-2013-kemzeke 633.jpg
    Ook Franky Van Oyen was aanwezig te Kemzeke met een 15de plaats als resultaat.
    25-9-2013-kemzeke 192.jpg
           Kristof DHollander en Glenn De Ridder vertegenwoordigden Stekene.
    25-9-2013-kemzeke 103.jpg
                                                     Guy Smet in het pak.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-09-2013 om 16:59 geschreven door kenny


    25-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 25/09/2013 OMLOOP VAN HET HOUTLAND LICHTERVELDE (W) - Men Elite UCI - 188 km - 04h01min

    Aantal deelnemers:

    1.KITTEL Marcel -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    2.BOUHANNI Nacer -FDJ.FR-

    3.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL-

    4.BROWN Graeme -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    5.VAN HUMMEL Kenny Robert -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.JARC Blaz -TEAM NETAPP - ENDURA-

    7.DRUCKER Jean-Pierre -ACCENT JOBS - WANTY-

    8.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.DEMARE Arnaud -FDJ.FR-

    10.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    44.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    54.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-

    86.CORDEEL Sander -LOTTO BELISOL-

    131.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-:02’30"

     

    25/09/2013 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    5.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    6.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    7.VERMEEREN Xavier-TRUST MTB TEAM VZW-

    8.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    10.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

     

    25/09/2013 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    3.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    4.MAES Alexander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    9.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    24.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

      

    25/09/2013 KEMZEKE STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Michael-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.GOUEL Valentin-ESEG DOUAI-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    5.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23-

    7.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    8.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.NACHTERGAELE Niels-ESEG DOUAI-

    14.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    15.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    17.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    19.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    24.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    29.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    30.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    33.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    39.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    42.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    52.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

    53.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    65.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    66.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    67.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    68.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    72.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    73.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    79.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    80.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
     

    25/09/2013 BERLARE (O) - Dames Elite - 97,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.CLAESSEN Marjolein-WV ZEEUWS-VLAANDEREN-

    3.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    4.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    5.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    7.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.VAN HOEK Lotte-RESTORE CYCLING-

    9.SCHULER Désirée-BIKE AID-

    10.DUYCK Ann-sophie-LOTTO BELISOL LADIES-

    15.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    19.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    28.VAN PETEGHEM Caroline-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    25-09-2013 om 20:09 geschreven door kenny


    24-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    DHollander Kristof KOP 2013.jpg    

     Kristof DHollander

    Dinsdag 24/09/2013 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:
    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    7.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    8.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    9.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    24.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24-09-2013 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME VLAAMS KAMPIOENSCHAP TE ZWIJNDRECHT VAN ZONDAG 22/09/2013 EN NIEUWENRODE VAN ZATERDAG 21/09/2013
    FILMS VWF ZWIJNDRECHT FILM CAT A/C/D



    FILM REEKS E/F/G



    FILMS VWF NIEUWENRODE FILM REEKS A/C



    FILM REEKS D



    FILM REEKS E
     



    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    24-09-2013 om 09:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD CATG.A TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 21/09/2013
    WAOD CATG.A - KIELDRECHT - ZATERDAG 21/09/2013




    Filmopname: Gino Van Broeck

    24-09-2013 om 09:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 23/09/2013 BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    2.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    6.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    9.SCHOEP Glenn-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    13.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    14.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    21.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    26.DE WOLF Glenn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    32.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    41.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    24-09-2013 om 09:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL EN TE LEDE VAN ZONDAG 22/09/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 23/09/2013                                      
    22-9-2013-londerzeel 924.JPG 
                        Winnaar Florent Delfosse met de bloemen te Londerzeel.     
    22-9-2013-londerzeel 913.JPG  22-9-2013-londerzeel 934.JPG     
                            Florent Delfosse                         Het podium met winnaar Florent Delfosse, Vincent De Boeck en Wouter Daniels.
    22-9-2013-koerlonderzeel073-001.jpg
    Aankomst van winnaar Florent Delfosse voor Vincent De Boeck en Wouter Daniels.
    22-9-2013-londerzeel 721.JPG

    22/09/2013 LONDERZEEL LINDE (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.DE BOECK Vincent-VAN EYCK SPORT-

    3.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    4.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    8.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    14.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    32.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    33.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    36.VAN CALSTER Gianni-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    39.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    64.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    22-9-2013-londerzeel 061.jpg
                                                   De start te Londerzeel.
    22-9-2013-londerzeel 266.jpg
    22-9-2013-londerzeel 279.jpg
    22-9-2013-londerzeel 302.jpg
    22-9-2013-londerzeel 303.jpg
    22-9-2013-londerzeel 441.jpg
    22-9-2013-londerzeel 458.jpg
    22-9-2013-londerzeel 485.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg


    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LEDE VAN ZON
    DAG 22/09/2013                                      

    22-9-2013 Lede 3.jpg
     Het podium met winnaar Oliver Naesen, Jurgen Francois en Renaat Demeter.
    22-9-2013 Lede 1.jpg
              De spurt om de 1ste plaats met Oliver Naesen en Jurgen Francois.
    22-9-2013 Lede 2.jpg
                De spurt om de 4de plaats met Dennis Coenen voor Aron Kremer.

    22/09/2013 LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    3.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.KREMER Aron-COLBA - SUPERANO HAM -

    6.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    9.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-



    Foto's: Arthur Vanden Broucke

    24-09-2013 om 09:41 geschreven door kenny


    23-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Naesen Olivier KOP 2012.png

         Oliver Naesen

    Zondag 22/09/2013 DERNYCRITERIUM HOOGSTRATEN (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DOCKX Gert-LOTTO-BELISOL-

    2.KREDER Raymond-GARMIN SHARP-

    3.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    4.NEYENS Maarten-LOTTO-BELISOL-

    5.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    6.BREYNE Jonathan-CRELAN-EUPHONY-

    7.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    8.ADAMS Joeri-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

     

    22/09/2013 LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    3.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.KREMER Aron-COLBA - SUPERANO HAM -

    6.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    9.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

     

    22/09/2013 HAALTERT (O) - Elite zc/U23 - 130 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    2.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.BAEYENS Tommy-

    4.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.KOOLS Jos-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.NACHTERGAELE Niels-ESEG DOUAI-

    8.DE GENDT Aimé-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    10.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    21.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    38.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    41.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.COUSSENS Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    22/09/2013 HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    6.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    11.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    33.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    34.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    46.DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM-

    60.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    67.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    22/09/2013 LONDERZEEL LINDE (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.DE BOECK Vincent-VAN EYCK SPORT-

    3.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    4.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    8.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    14.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    32.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    33.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    36.VAN CALSTER Gianni-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    39.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    64.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    22/09/2013 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    2.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    3.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    10.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    18.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    44.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    48.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    49.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/09/2013 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - U23 - 106,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    5.DEBAENE Martijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.COOLS Michael-VENTILAIR - STERIA-

    8.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    11.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    22/09/2013 MUIZEN-MECHELEN (A) - Dames Elite - 86,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VERCAMMEN Ine-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    5.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    6.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    8.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    9.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    17.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    28.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    40.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    23-09-2013 om 10:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 22/09/2013 Jemeppe - Juniores - 02h51min
    Aantal deelnemers:

    1.VERWILST Dieter -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.HEYLEN Wannes -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.BARTA William -USA NATIONAL TEAM-

    5.ALLEGAERT Piet -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.LUYCKX Brent -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.OWEN Logan -USA NATIONAL TEAM-

    8.KRUL Stef -VIKING WATERLAND KROON WILNIS-

    9.CURRAN Geoffrey -USA NATIONAL TEAM-

    10.PARMENTIER Thibault -LOTTO-VC ARDENNES-

    15.VAN GUYSE Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-

    42.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    106.DE CORTE Freek -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    22/09/2013 BAVEGEM (O) - Juniores - 98,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    4.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.TASSENON Cedric-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.BASTIAENS Ayco-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    8.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    10.EVRAERT Niels-YOUNG SCHELDE CT-

     

    22/09/2013 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Juniores - 94,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HOFMANS Brent-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

    8.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    9.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

     

    22/09/2013 MALDEGEM (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    2.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.SOBERON Zowé-YOUNG SCHELDE CT-

    5.ROS Dieter-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.ALLARY Pieter-jan-DCM CYCLING TEAM-

    10.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    13.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    27.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    29.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    22/09/2013 POLLARE (O) - Juniores - 92,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE VOS Jens-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    4.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.GOESSENS Dean-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.DE COSTER Dean-DCM CYCLING TEAM-

    9.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    22/09/2013 Jemeppe - Nieuwelingen - 01h57min
    Aantal deelnemers:

    1.VANDROMME Alessandro -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DANIELS Simon -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.DECOCK Enzo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    5.GENIETS Kevin -UC DIPPACH-

    6.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:00’08"

    7.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00’12"

    8.BOLLÉ Maxim -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-:00’14"

    9.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LAMBRECHT Bjorg -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:00’17"

    33.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:00’39"

    39.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. -:01’49"

    65.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    92.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’31"

    104.GEERINCK Dries -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:05’39"

    107.BAERT Siebren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    22/09/2013 HOOGSTRATEN (A) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.HUYGEN Wout-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    6.WATTEZ Danilo-WRV DE PEDDELAARS-

    7.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.BROER Tristan-DE VOLHARDING-

     

    22/09/2013 KONTICH (A) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.DAWSON Henry-PRESTIGE VELO CLUB-

    4.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.LORIES Quinten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BERTRAND Dorian-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    36.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    51.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    65.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    67.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23-09-2013 om 10:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 8°Seizoenszege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2013.png    

        Gerben Van Houte  

    Zondag 22/09/2013 KONTICH (A) - Dames Jeugd - 60 km

    Juniores:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BRAAM Danique-WV OTTO EBBENS-

    4.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    5.STIJNS Kyara-BERGKLIMMERS-

    6.WITLOX Lizzy-TWC DE KEMPEN-

    7.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    8.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.CARIER Lara.-LC TETANGE-

    10.THILL Laurence-TOOLTIME PREIZERDAUL-

    Nieuwelingen:

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    4.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    8.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    9.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.MOMBAERTS Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    22/09/2013- BOTTELARE (O) - Aspiranten

     

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VAN DE GUCHTE Quinty-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.COLE-HUSSAIN Charlotte-WELSH CYCLING TEAM-

     

    12 JARIGEN

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.PAUWELS Käi-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.SANDRIE Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DERAEVE Niels-ASFRA RACING TEAM-

    17.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 JARIGEN

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.WERNIMONT Nicolas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.KERCKHAERT Jochem-RRTC THEO MIDDELKAMP-

    7.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14 JARIGEN

    1.GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.FIVE Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    15.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    Van Houte Gerben 22-9-2013 2.JPG
               Podium met Gerben Van Houte, Trystan Five en Niels De Vriendt.
    Van Houte Gerben 22-9-2013 1.JPG.

    23-09-2013 om 10:11 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!