1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
2.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-
3.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-
4.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-
5.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
6.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-VC ARDENNES-
7.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-
8.WATERREUS Kylie-BALEN BC-
9.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-
10.MOMBAERTS Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-
22/09/2013- BOTTELARE (O) - Aspiranten
MEISJES 12 JAAR
1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-
2.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-
3.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-
4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
MEISJES 13 JAAR
1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
MEISJES 14 JAAR
1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
2.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-
3.VAN DE GUCHTE Quinty-ZRTC THEO MIDDELKAMP-
4.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
5.COLE-HUSSAIN Charlotte-WELSH CYCLING TEAM-
12 JARIGEN
1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-
2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
3.PAUWELS Käi-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
4.SANDRIE Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
5.DERAEVE Niels-ASFRA RACING TEAM-
17.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
26.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
13 JARIGEN
1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
2.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-
3.WERNIMONT Nicolas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-
4.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
5.KERCKHAERT Jochem-RRTC THEO MIDDELKAMP-
7.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
11.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
14 JARIGEN
1.GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
2.FIVE Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
3.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
4.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
5.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
15.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
28.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
29.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
30.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
37.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
39.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
52.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
Podium met Gerben Van Houte, Trystan Five en Niels De Vriendt.
.