.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Colman Alex KOP 2013.jpg
    Zondag 22/09/2013 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BINA Martin-KWADRO-

    2.PETRUS Lubomir-BKCP POWER PLUS-

    3.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.SWEECK Diether-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    5.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    6.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.WELLENS Geert-LUIHOEVE CROSSERS-

    8.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    9.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    10.DE CLEYN Dave-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    42.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    22/09/2013 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´

    1.GULICKX Max-TELENET FIDEA-

    2.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-

    3.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    4.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.SMETS Gert-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    8.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.JANSSEN Tim-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-

    14.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    22.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-VISTAMEDIA HAMME-

    2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.ARENSMAN Thymen-JVR DE BATAUWERS-

    6.JASPERS Jappe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    9.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    21.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    22.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/09/2013 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.VAN DEN HEUVEL Peter-DOMMELSTREEK-

    6.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.BEUKER Jordy-DE EENDRACHT-

    8.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.MOTSHAGEN Mattijn-UWTC DE VOLHARDING-

    10.SELS Nick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    11.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    12.DAVID Nicky-PRIMATOR CYCLING TEAM-

     

    Masters B:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.RAATS Edwin-TWC NOORD LIMBURG-

    5.SMET Ivan-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.TECK Erik-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.VERELST Rudolf-DAG-

    10.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTES DE WALLONIE-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    5.BENS Rudy-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    6.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    7.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.MARYNISSEN Walter-DAG-

    22-09-2013 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 22/09/2013 - RIT 12 TTC RONDE 2013 TE ZWIJNDRECHT
     

    TTC.JPG

    Zondag 22/09/2013 – ZWIJNDRECHT – RIT 12 TTC RONDE 2013 - Vlaams Kampioenschap


    Toeristen

    Aantal deelnemers: 180

    1.Langens Tom

    2.Vanberghen Wim

    3.Van Hille Glenn

    4.Turcksin Dominique

    5.Moens Benny

    6.Van Neck Bram

    7.Smeets Peter

    8.De Brucker René

    9.Feucht Sigi

    10.Vermote Patrick

    11.Bas  Wim

    12.Vermassen  Gerrit

    13.Thoen Kurt

    14.Caethoven   Hendrik

    15.Franssens Rudi

    16.De Witte Jurgen 17.Bertotto Marco 18.Bolssens Mario 19.Keyken Hans 20.Andries Jelle 21.Mijnsbergen Dennis 22.Van Breusegem Wouter 23.Van Linden Hugo 24.Depouille Eric 25.Roggen Marc 26.Berwart Rudy 27.Hannes Roel 28.Davies Christophe 29.Van Damme Kenneth 30.Smets Gregory 31.Rizzo Claudio 32.Porte Dominiek 33.Van Camp Tim 34.Hendrickx Maarten 35.D'hoker Bjorn 36.Burggraeve Noël 37.Van Camp Freddy 38.D'Hooghe Mathias  39.DelgadoVazquez Francois 40.Leunens Pascal 41.Van Den Brande Stefan 42.De Beule Sam 43.Segers Daniël 44.Govers Kristiaan 45.De Roos Marnix 46.Van Herck Eric 47.onleesbaar 48.Heremans Geert 49.Saeys Tom 50.Silverans Kenneth 51.Bauwens Aron 52.Bauwens Tijs 53.Janssens Edward 54.De Pelsmaker Frank 55.Ryken Peter 56.Van Havere Jurgen 57.Van Osselaer Tommy 58.De Wannemaeker Filip 59.Keyken Bart 60.Heirbaut Arne 61.Smet Gino 62.Lieckens Robin 63.De Cock Jan 64.Braeckman Geert 65.Heymans Kurt 66.Geets Jan  67.Rijnders Jeroen 68.Spanoghe Guido 69.Peleman Petrus 70.Van de Velde Rudi 71.Van Mol Luc 72.Van Dam Kris 73.Cocquart Bart 74.Van Hove Jan 75.Covents Patrick 76.Witman Luc 77.Germeys Koen 78.De Maesschalck Andy 79.Stuyck Jan 80.Meeus Christophe 81.Van Puyenbroek Paul 82.McLaughlin Tim 83.Thelis Jean-Claude 84.Wauters Roger 85.Oostvogels Eric 86.Smeyers Tim 87.Devadder André 88.Maes Jos 89.Van Gaever Stefaan 90.Gaublomme Bart 91.Peeters Danny 92.De Vylder Luc 93.Van Dam Rudi 94.Ryckaert Wim 95.Tytgadt Stephan 96.Van der Aa Niels 97.Van de Moortel Wim 98.D'Hooghe Mathias 99.Lafaille Bert 100.onleesbaar 101.Van Raemdonck Robby 102.De Schepper Alain 103.Van LaethemRudy 104.Despiegelaere Kevin 105.De Breucker Lieven 106.Van Passel Boris 107.Vercammen Rafaël 108.Blommaert Jean 109.Van Wijk Erik  110.Vergauwen Hans 111.Haine Joris 112.Paidaens Danny 113.Buyl Peter 114.Van Mieghem Maarten 115.Paelinck Niels 116.Verheyen Gert 117.Van Herpe Bart 118.Van Hoof Philip 119.Crispeyn Pieter 120.Kesteleyn Bram 121.Lokefair Marinus 122.Van Kerchove Jonathan 123.Vanherie Ludo 124.Maes Werner 125.Markey Bram 126.Meerten Remko 127.Van Sas Joris 128.Descheemaeker Kristof 129.Hacour Joris

    22-09-2013 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/09/2013

    vwf.JPG








    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 6°Seizoenszege in de Reeks C en de Titel van Vlaams Kampioen !!!
    De Beer Tom KOP 2013.png  
          Tom De Beer

    Zondag 22 September - ZWIJNDRECHT (2070) - Vlaams Kampioenschap

    A/C/D-reeks
    1. Peter VAN DAMME
    2. Piet Froyen
    3. Peter Behiels
    4. Pieter Diels
    5. Tom De Beer (Hamme - 1C)
    6. Luc van Roy (1D)
    7. Stijn Verbeke (Sinaai)
    8. Bart Tribout
    9. Kevin Van Den Cruijce
    10. Kurt Stevens
    11. Stefan Van Praet
    12. Alex Goossens (Vrasene)
    13. Kevin De Smet
    14. Bert Dockx
    15. Hans Smeyers
    16. Lieven Van De Perre (De Klinge)
    17. Rudy Rey
    18. Olivier Dedeckel
    19. Kristof Isemborghs
    20. Herman Proost
    21. Lucas Lamberechts
    22. Gwylim Hanssens
    23. Joery Desomer
    24. Jimmy De Paepe
    25. Pascal Raes
    26. Benny Van Buynder (Bornem)
    27. Andy D'Hauwe
    28. Kristof Reniers
    29. Marc Tabourdon
    30. Robin Devleeschouwer

    Reeks E/F
    Dominique Turcksin (1E)
    Hendrik Caethoven (1F)

    22-09-2013 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/09/2013

    waod_3.jpg

    Zaterdag 21 September – KIELDRECHT (9130)

     

    Catg.A – 57 dln

    1.Kristof Gryson (Landegem)

    2.Tijs Billemon

    3.Denny Lannoo

    4.Jelle Schepers

    5.Jimmy De Bruyn

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Dimitri Mulder

    8.Marcel Schroevers

    9.Peter Mol

    10.Franky Weemaes

    12.Glenn De Wolf

    13.Stijn Verbeke

    14.Jurgen Goossens

    15.Steven Goossens

    18.Vincent Maes

    20.Luc De Moor

    21.Ben Suyckerbuyck

    28.Greg Van De Vijver

    31.Michiel De Rycke

    38.Pieter Covents

    39.Gino Van Broeck
    21-9-2013 doel 484.jpg
                                           Winnaar Kristof Gryson.
    21-9-2013 doel 492.jpg
                                      Een woordje uitleg te Kieldrecht.
    21-9-2013 doel 520.jpg
                                   Kristof Gryson met Franky Weemaes.
    21-9-2013 doel 534.jpg
                                   Een woordje uitleg van Franky Weemaes.

    21-9-2013 doel 306.jpg
    21-9-2013 doel 271.jpg
    21-9-2013 doel 127.jpg
    21-9-2013 doel 129.jpg
    21-9-2013 doel 015.jpg 

    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg


    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg
      Freddy De Blick

    Zaterdag 21 September – SIJSELE-DAMME (8340)


    Catg.B – 17 dln

    1.Gino De Weirdt (Deinze)

    2.Marc Goossens

    3.Tommy Van De Ponseele

    4.Vincent Brunel

    5.Franky De Tremerie

    6.Fabien Hanssens

    7.Wim Heyndrickx

    8.Michel Bultinck

    9.Olivier Vaerewyck

    10.Luc Wijtinck

    11.Wim Rombaut

    12.Sven De Vlieger

    17.Rudi Rabout

     

    Catg.C – 20 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Dirk Mathys

    3.Patrick Watteny

    4.Hilair Heye

    5.Jean-Pierre Van Maldegem

    6.Tony Reniers

    7.Ronny Cosijn

    8.Rony De Vos

    9.Filip Van Damme

    10.Joeri Van Huffelen

    14.Serge Meyvis

     

    Catg.D – 17 dln

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Wim De Waal

    3.Roland Boulard

    4.Patrick Van Renterghem

    5.Dirk Blommaert

    6.Luc Cocquyt

    7.Dirk Deprez

    8.onbekende renner

    9.Henk Bolle

    10.Julien Vyvey

     

    Catg.E – 19 dln

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren-Waas)

    2.Willy Roels

    3.Gerard Hairwassers

    4.Mathieu Mercken

    5.Marnix Lauwers

    6.Joseph D'Hont

    7.Gerard Mariën

    8.Armand Mols

    9.Gerard Devleeschauwer

    10.Daniel Cornu

    22-09-2013 om 13:37 geschreven door kenny


    21-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 17°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    DHollander Kristof KOP 2013.jpg   Smet Guy KOP 2013.jpg 

     Kristof DHollander                Guy Smet

    Zaterdag 21/09/2013 G.P. IMPANIS - VAN PETEGEM (VB) - Men Elite UCI - 199 km - 04h22min

    Aantal deelnemers:

    1.VANMARCKE Sep -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    2.WEENING Pieter -ORICA GREENEDGE-

    3.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-:00'07"

    4.CURVERS Roy -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    5.PARRINELLO Antonio -ANDRONI GIOCATTOLI-

    6.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    7.WYSS Danilo -BMC RACING TEAM-

    8.VEELERS Tom -TEAM ARGOS-SHIMANO-:00'43"

    9.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    10.HOFLAND Moreno -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    16.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-

    21.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    66.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    110.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-

    118.CORDEEL Sander -LOTTO BELISOL-

     

    21/09/2013 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    7.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.DE SY Gertjan-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.VANDAELE Angelo-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.VYNCKE Marco-DMC- CYCLING TEAM-

    14.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    19.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    21.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    31.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    51.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    52.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    21/09/2013 MEERHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GRASMANN Christian-RSV IRSCHENBERG-

    2.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    5.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    7.HAAG Guillaume-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    9.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.DEGUELLE Christopher-VERANDAS WILLEMS-

     

    21/09/2013 VARSENARE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    4.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.LOGIER Jan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.SCHIETGAT Pedro-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    10.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

     

    21/09/2013 GEEL (A) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    4.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    6.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    8.BRYON Miguel-DCM CYCLINGTEAM-

    9.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE JONG Jaap-UWTC DE VOLHARDING-

    23.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    21/09/2013 HAALTERT (O) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOELEKER Ivar-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-

    5.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    6.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    7.ROS Dieter-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VAN DUREN Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    25.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    46.DE VOS Gilles-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21-09-2013 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 16°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
         Sven De Witte

    Zaterdag 21/09/2013 HERNE (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.BLAMPAIN Maxime-TEAM WAQUEHAL JUNIOR-

    8.WOUTERS Beau-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.HENDRICKX Maarten-WV DE JONGE RENNER-

    10.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-


    21/09/2013 SINT-DENIJS / ZWEVEGEM (W) - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    10.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    21/09/2013 MECHELEN-MUIZEN (A) - Dames Jeugd - 62 km

    Juniores:

    1.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    2.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BRAAM Danique-WV OTTO EBBENS-

    4.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VAN GELOOF Marjolein-RWC AHOY-

    6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    7.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    8.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    10.FERON Senna-TWC DE KEMPEN-

     

    Nieuwelingen:

    1.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    7.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    8.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    11.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    21/09/2013 GEEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOKBRO Andreas-AMAGER CYKLE RING-

    2.HJORT Mads Olander-NAESTVED BICYKLE CLUB-

    3.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    5.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    6.DAHL PEDERSEN Mathias-NAESTVED BICYKLE CLUB-

    7.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.BOK Willem-WV SCHIJNDEL-

    10.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    37.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    21/09/2013 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 64,35 km

    Aantal deelnemers:

    1.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.MORGAN Luke-AJC CYCLO CROSS YOUTH-

    8.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE VEIRMAN Aaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.VANPARIJS Yentl-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    29.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    80.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    21/09/2013 ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 70,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.MOYSON Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.DONDERS Jelle-HAGELAND CYCLING TEAM-

    21.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21-09-2013 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege in het veld !!!

    Vermeersch Gianni KOP 2013 1.png

          Gianni Vermeersch  

    Zaterdag 21/09/2013 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.GIANNI VERMEERSCH uit Klerken-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.BINA Martin-KWADRO-

    3.PETRUS Lubomir-BKCP POWER PLUS-

    4.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.GHYLLEBERT Pieter-AN POST - CHAINREACTION-

    6.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    7.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    10.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    15.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    44.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    51.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    54.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.DE SCHOESITTER Steven-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    21/09/2013 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´

    1.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    2.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    12.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    24.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    28.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    3.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    4.VERMEERSCH Florian-VISTAMEDIA HAMME-

    5.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    22.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    23.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    30.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    21/09/2013 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.PEERS Bjorn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    5.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.MARTENS Karel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.DELAERE Jens-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    10.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    Masters B:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.BOGAERT Nico-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.RAES Patrick-INDIVIDUEEL-

    7.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.NAESSENS Axel-MILLENIUMTEAM-

    9.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    Masters C:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.DE KEUKELAERE Dirk-MEETJESLAND-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    7.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.WILLE Rudi-INDIVIDUEEL-

    21-09-2013 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/09/2013

    vwf.JPG








    Zaterdag 21 September - NIEUWENRODE (1880) -
    VWF kampioenschap


    A-reeks - 83,6km - 1h55
    1. Gianni COOMAN
    2. Peter Van Damme
    3. Steven Tuytschaever
    4. Bart Tribout
    5. Jonas Smulders
    6. Steven Bogaert
    7. Siegfried De Nauw
    8. David Haegeman
    9. Koen Van Kerckhoven
    10. Jeroen Van Geyte

    C-reeks - 83,6km - 1h57
    1. Danny SAELENS
    2. Tom De Beer (Hamme)
    3. Frank Vagenende
    4. Jimmy De Paepe
    5. Gert Muyshondt
    6. Dave De Swert
    7. Thierry Lampe
    8. Marc Tabourdon
    9. Tino Teirlinck
    10. Bruno Bruyere

    D-reeks - 67,6km - 1h36
    1. Rudy THOMAS
    2. Christophe Brieau
    3. Arie De Moor
    4. Willy Van Herreweghe
    5. Gert Bijl
    6. Yves Loncke
    7. Henri Hermans
    8. Guy De Coster
    9. Peter De Smedt
    10. Ronny Van Der Vurst  

               
    E -reeks - 67,6km - 1h39
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Joseph Devits
    3. Danny De Backer
    4. Dominique Turcksin
    5. Rene De Brucker
    6. Joost Pieters
    7. Alain De Schepper
    8. Eric Depouille
    9. Rudy Berwart
    10. Luc Van Mol

    F-reeks - 50,4km - 1h14
    1. Hendrik CAETHOVEN
    2. Danny Paridaens
    3. Jozef Deneef
    4. Chris Geerts
    5. Raf Vercammen
    6. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    7. Ivan Camphijn
    8. Eddy Cobbaut
    9. Marc De Vos
    10. Jan Van Hove

    G-reeks - 50,4km - 1h18
    1. Vic VAN DEN EYNDE
    2. Jos Vandermeulen
    3. Marc Vervondel
    4. Andre Ceurens
    5. Roland Hellebaut
    6. Etienne Vandenhouwe
    7. Luc Snels
    8. Hugo Tuypens
    9. Willy Mous
    10. Roger Beelaert (Rupelmonde)

    21-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/09/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 21/09 – ST.JOZEF OLEN

    Categorie A
    1--Van Nuffelen Sam
    2--De Feyter Tom
    3--Diels Pieter
    4--Vercammen Sven
    5--Hofmans Laurence
    6--Verstraeten Sven
    7--Leys Sam
    8--Janssen Bas
    9--Goeleven Jeroen
    10--Vanhout Jef

    Categorie B
    1--Behiels Peter
    2--Boenders Yves
    3--Wilmsen Tom
    4--Berghmans Bart
    5--Wellens Erik
    6--Bocken Peter
    7--Van Olmen Jef
    8--Martens kristof
    9--De Vree Rik
    10--Vogels Gunther

    Categorie C
    1--Wuyts Hans
    2--Aerts Peter
    3--Lahou Rudy
    4--Bogaerts Patric
    5--Jansen Jan
    6--Dockx Peter
    7--Smolders Frank
    8--Van de Plas Kurt
    9--Verdonck Patrick
    10--Thys Filip

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Van Roy Luc
    3--Vangenechten Freddy
    4--Van Gansen benny
    5--De Cock Marc
    6--Verwimp Luc
    7--Haest Eddy
    8--Peigneur Dirk
    9--De Baat matti
    10--De Wael Luc

    Categorie E
    1--Peeters Andre
    2--Van Herck Willy
    3--Wijnen Nico
    4--Thienpont Walter

    21-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 20/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!
    Van Hecke Preben KOP 2013.JPG 

      Preben Van Hecke

    Vrijdag 20/09/2013 KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI - 192 km - 04h25min

    Aantal deelnemers:

    1.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL

    2.PLANCKAERT Baptiste -CRELAN - EUPHONY-

    3.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.CANTWELL Jonathan -TEAM SAXO-TINKOFF-

    5.KREDER Wesley -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    7.RADOCHLA Steffen -EUSKALTEL EUSKADI-

    8.FEILLU Romain -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    9.DZERVUS Darijus -DOLTCINI - FLANDERS-

    10.MOL Wouter -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    43.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-

    Vrijdag 20/09/2013 - Grand Prix de la Somme (Fra) – Profs - 201,8 km - 4h47min
    Aantal renners:

    1 PREBEN VAN HECKE uit Berlare Topsport Vlaanderen-Baloise
    2 Jean-Luc DELPECH Bretagne Séché Environnement
    3 Nicky VAN DER LIJKE Rabobank Development Team
    4 Laurent MANGEL FDJ.FR
    5 Jonathan HIVERT Sojasun
    6 Alexandre PICHOT Team Europcar
    7 Maxime VANTOMME Crelan - Euphony
    8 Loic DESRIAC Roubaix Lille Metropole
    9 Stéphane ROSSETTO BigMat - Auber 93
    10 Guillaume LEVARLET Cofidis, Solutions Crédits 00’09"

    21-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    20-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/09/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Franky Van Oyen KOP 2013.png

         Franky Van Oyen

    Donderdag 19 September – LANDEGEM (9850)

    Catg.A – 26 dln

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2.Mario Van Der Sickel

    3.Kristof Gryson

    4.Kristof Muys

    5.Tom Verhoeven

    6.Thomas Seghers

    7.David Haegeman

    8.Luc De Duytsche

    9.Steven Goossens

    10.Christophe Van Overloop

    12.Dieter Van Der Stock

     

    Catg.B – 26 dln

    1.Rik De Vree (Rijen)

    2.Wim Heyndrickx

    3.Tom De Beer

    4.Gino De Weirdt

    5.Geert Van Speybroeck

    6.Wim Rombaut

    7.Luc Van Den Brande

    8.Franky De Tremerie

    9.Mario De Kesel

    10.Tommy Van De Ponseele

    14.Sven De Vlieger

    20.Rudi Rabout

     

    Catg.C – 46 dln

    1.Rudy Thomas (Nieuwenrode)

    2.Patrick Jacobs

    3.Joseph Devits

    4.Dirk Ampoorter

    5.Martin Durant

    6.Geert Van Speybroeck

    7.Dirk Mathys

    8.Jean-Pierre Van Maldegem

    9.Luc Mortier

    10.Luc Dierickx

    13.Frank Suys

    15.Danny Van Oyen

     

    Toeristen – 29 dln

    1.Bram Markey ( Kessel lo)

    2.Christophe De Grom

    3.Dieter Van Simaey

    4.Glenn Van Hille

    5.Peter Hooreweghe

    6.Jorne Vandevoorde

    7.Nico De Vrient

    8.Rien Coertjens

    9.Kristof Nachtergaele

    10.Stefaan Cornelis

     

    Catg.D – 32 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Jan Snoeck

    4.Andre Ceurens

    5.Roland Boulard

    6.Helmuth Tas

    7.Marc Vervondel

    8.Julien Vyvey

    9.Roland Van Imschoot

    10.Claire Thomas

     

    Catg.E – 16 dln

    1.Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2.Viktor Van Den Eynde

    3.Aad Vingerling

    4.Willy Roels

    5.Joseph D'Hont

    6.Freddy De Blick

    7.Gerard Hairwassers

    8.Armand Mols

    9.José Devreese

    10.Georges Michiels

    20-09-2013 om 08:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 19/09/2013 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRAMMEIER Matt-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    2.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.CORDEEL Sander-LOTTO-BELISOL-

    4.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    5.FRIEDEMANN Matthias-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    6.TOBYN Horton-TEAM UK YOUTH -

    7.KREDER Raymond-GARMIN SHARP-

    8.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.LUDVIGSSON Fredrik-TEAM PEOPLE4YOU - UNAAS CYCLING -

    10.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    11.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    14.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    18.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    24.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    30.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    35.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    46.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    49.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    53.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    55.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    58.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    59.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
    19-09-2013 Stekene 1.JPG
                                   Winnaar te Stekene Matt Brammeier.
    stekene 19-09-13 matt brammeier wint.jpg
    19-09-2013 Stekene 2.JPG
         Aankomst van Matt Brammeier voor Dennis Coenen en Sander Cordeel.

    19/09/2013 EERNEGEM (ICHTEGEM) (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.DEVRIENDT Damon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.ANECA Ciske-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    5.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

    8.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    9.OVAERE Jonas-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    15.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    19/09/2013 HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.KALZ Marcel-RSV IRSCHENBERG-

    8.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    26.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    19-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MTB TEAM

    Trek KMC Banner 2012.png
    Uitslagen : 8 podiumplaatsen !!!

     

    Donderdag 5 september : Wereld kampioenschap voor militairen te Beringen :

    - Sander Elen: 5e plaats

     

    Zaterdag 7 september : 13e manche van de kidschallenge te Ravels :

    - U11 Daan Depuydt: 1e plaats

    - U13 Sander  Kielich: 9e – Noah Vandamme: 24e

    - U15 Timo Kielich: 1e – Owen Valcke: 4e – Jasper Lauwers: 34e

    Trek KMC - 19 1.jpg 

    Zondag 8 september : Benelux Kampioenschap te Zoetermeer Nederland

    - Kenneth Coomans: 2e  plaats

    Trek KMC - 19 2.jpg 

    Zaterdag 14 september :

    Kidstrophy te Boussu-Lez-Walcourt

    - Daan Depuydt: 1e plaats

    Trek KMC - 19 3.jpg 

    World cup te Hafjell Noorwegen

    - Kevin Panhuyzen: 18e plaats

    Trek KMC - 19 4.jpg 

    VulkanBike Eifel marathon te Daun Duitsland – 85 km

    - Mark Donné: 1e plaats

     

    14e manche van de kidschallenge te Zelem + Provinciaal kampioenschap

    - U11 Freek Verheyden: 20e

    - U13 Sander Kielich: 8e – Djeff Verheyden: 20e – Noah Vandamme: 23e

    - U15 Timo Kielich: 3e + PROVINCIAAL KAMPIOEN LIMBURG – Jasper Lauwers: 21e – Ward Samoy: 26e – Zoë Mulder: 1e

    Trek KMC - 19 5.jpg 

     

    Volgende wedstrijden :

    21 september kidstrophy te Burdinne

    28 september kidschallege te Meerhout

    29 september Flanders cup te Meerhout

     

     

    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.be

    19-09-2013 om 18:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 18/09/2013 RETIE (A) - Elite z.c./U23  - 139 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    2.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    3.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM-

    4.JANSSENS Jimmy-TEAM 3M-

    5.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.SUAREZ MARTINEZ Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    29.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    39.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    18-9-2013-retie 790.JPG
    Podium met winnaar Jef Van Meirhaeghe, Maarten Craeghs en Dries Hollanders. 

    18/09/2013 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.GRASMANN Christian-RSV IRSCHENBERG-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.DE NAEGHEL Manuel-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VANSPEYBROECK Tim-VENTILAIR - STERIA-

    10.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    25.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    50.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    18/09/2013 RETIE (A) - Amateurs + Masters – 70 km
    Amateurs/Masters A

    1.Ruben Engelen

    2.HENDRIKS Jeroen-DE MAASKANT-

    3.SCHEPERS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.PAESHUYSE Davy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.BEHIELS Peter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.THIJS Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.COERTJENS Rien-DAG-

    8.DE KNAEP Kevin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.KEYKEN Hans-DAG-

    10.SPOORMANS Kristof-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    19.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    18-9-2013-retie 293.JPG
                                          Winnaar Ruben Engelen.
     

    Masters B

    1.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.PAESHUYSE Jef-DAG-

    3.VAN LOOY Wim-DAG-

    4.VERDONCK Patrick--

    5.THIJS Filip-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.SMOLDERS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.BOCKEN Peter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.PEETERS Luc-DAG-

    9.ADRIAENSEN Bart-DAG-

    10.EVERAERTS Wim-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    Masters C

    1.VAN ROY Luc--

    2.VAN DER MIEREN Daniel-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VAN EYNDT Patrick-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VAN EYNDT Jozef-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.BLOEMMEN Rudy-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.VERWIMP Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VANDEKERKHOF Charles-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-


    Foto's: Rita Thienpondt

    19-09-2013 om 17:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 22/09/2013 - VLAAMS KAMPIOENSCHAP TTC RONDE 2013 TE ZWIJNDRECHT
    TTC 12.jpg

    Bron: TTC Team

    19-09-2013 om 17:23 geschreven door kenny


    18-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 9°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Callebaut Kevin KOP 2013.png

          Kevin Callebaut

    Dinsdag 17/09/2013 VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 150 km

    Aantal deelnemers:
    1.VAN GOETHEM Brian-METEC-

    2.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    4.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.MC LAY Daniel-LOTTO-BELISOL U23-

    6.THÖMEL Timo-TEAM NSP - GHOST -

    7.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    8.ARIESEN Johim-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    9.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    10.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    11.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    35.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    40.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    64.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-


    17/09/2013 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DE SY Gertjan-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.BRACKE Thomas-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.SMISMANS Jef-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.SPIERS Tim-ASFRA RACING TEAM-

    10.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-

    19.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    17/09/2013 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    2.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.HEYTENS Falko-TEAM3M U23-

    5.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    7.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.FRANDSEN Jakob-CYKEL KLUBBEN DJURS-

    9.BOUVRY Kenny-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

     

    17/09/2013 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 116,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    3.VAN BREUSSEGEM Elias-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    4.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    7.GRASMANN Christian-RSV IRSCHENBERG-

    8.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    9.KOOLS Jos-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.MEIER Alexander-RSV IRSCHENBERG-

    12.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    35.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    18-09-2013 om 09:13 geschreven door kenny


    17-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 16/09/2013 EN TE STEKENE VAN ZONDAG 15/09/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 16/09/2013                                      
    16-9-2013-nieuwerkerken 600.JPG 
                        Winnaar Rieno Stofferis met de bloemen te Nieuwkerken.     
    16-9-2013-nieuwerkerken 545.JPG          
    De spurt gewonnen door Rieno Stofferis voor Andreas Graf, Guy Smet en Tim Vercauteren.

    16/09/2013 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    2.GRAF Andreas-RSV IRSCHENBERG-

    3.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.TRETTWER Helmut-RSV IRSCHENBERG-

    6.BICHLMANN Daniel-TEAM BAIER LANDSHUT-

    7.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    8.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.MATSUMOTO Yosuke-JICF-

    10.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    11.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    14.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    16.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    18.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    19.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-


    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN ZON
    DAG 15/09/2013                                      

    15-9-2013-stekene 1177.JPG
                          Winnaar Kristof DHollander met de supporters.
    15-9-2013-stekene 1201.JPG
                                                Een woordje uitleg van Kristof.
    15-9-2013-stekene 999.JPG
                              Aankomst van Kristof DHollander te Stekene.

    15/09/2013 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers: 68
    1-KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2-DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    3-DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    4-HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    5-TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT- 

    6-KOOLS Jos-WC DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    7-DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 

    8-ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM- 

    9-COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER- 

    10-VAN CLEEMPUTTE Timmy-KTC-CYCLING TEAM- 

    15-COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM- 

    17-HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST- 

    18-FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST- 

    21-COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM- 

    22-DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    28-VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM- 

    29-ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER- 

    30-MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    35-DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    43-DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA- 

    49-OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    50-SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM- 

    52-PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 


      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-09-2013 om 10:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/09/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan KRIS SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Franky Van Oyen KOP 2013.png  Heyndrickx Wim KOP 2013.jpg  Smet Kris KOP 2013.jpg

         Franky Van Oyen              Wim Heyndrickx                    Kris Smet

    Maandag 16 September – LEMBEKE (9970)

    Catg.A – 20 dln

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2.Kristof Gryson

    3.Mikey Van Kruiningen

    4.Jan Trenson

    5.Luc De Duytsche

    6.Valentijn Van De Velde

    7.Kristof Muys

    8.Mario Van Den Broecke

    9.Pieterjan Roeygens

    10.Wesley De Rocker

     

    Catg.B – 29 dln

    1.WIM HEYNDRICKX (Vrasene)

    2.Alex Goossens

    3.Wim Braet

    4.Vincent Brunel

    5.Peter Mol

    6.Mario Lammens

    7.Rene De Brucker

    8.Danny De Bruyne

    9.Geert Van Speybroeck

    10.Rudi Rabout

    12.Wim Rombaut

    16.Bart Rombouts

    20.Peter Flach

     

    Catg.C – 43 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Joseph Devits

    3.Patrick Van Renterghem

    4.Wim De Waal

    5.Dirk Mathys

    6.Ko Harms

    7.Noël Dult

    8.Ronny Cosijn

    9.Jean-Pierre Van Maldegem

    10.Frank Gommers

     

    Toeristen – 26 dln

    1.KRIS SMET (St Niklaas)

    2.Tim Van Camp

    3.Gunter Dhondtd

    4.Stephan Tytgadt

    5.Filip Swinnen

    6.Robby Van Raemdonck

    7.Christophe De Grom

    8.Stefaan Ferrest

    9.Dieter Vercauter

    10.Kurt Victor

    13.Mario Bolssens

     

    Catg.D – 36 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Helmuth Tas

    4.Marc Vervondel

    5.Roland Boulard

    6.Jan Snoeck

    7.Jan Van Hove

    8.Florent De Leersnijder

    9.Theo Coudijzer

    10.Paul Hunninck

    30.William Govaert

     

    Catg.E – 30 dln

    1.Léon Lugowski (Awans)

    2.Viktor Van Den Eynde

    3.Joseph D'Hont

    4.Gerard Hairwassers

    5.Freddy De Blick

    6.Robert Robijns

    7.Armand Mols

    8.Herman Hensen

    9.Willy Roels

    10.José Devreese

    13.Pierre Verberckmoes

    17-09-2013 om 09:47 geschreven door kenny


    16-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 16/09/2013 VIANE-GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km

    Aantal deelnemers:

    1.BARBE Koen-CRELAN-EUPHONY-

    2.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    3.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    4.GALTA Fredrik s-TEAM OSTER HUS - RIDLEY -

    5.MINNAARD Marco-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    6.LUDVIGSSON Fredrik-TEAM PEOPLE4YOU - UNAAS CYCLING -

    7.EIDSHEIM Filip-TEAM OSTER HUS - RIDLEY -

    8.PEETERS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    9.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.NUYENS Nick-GARMIN SHARP-

    11.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-


    16/09/2013 EERNEGEM (ICHTEGEM) (W) - Elite z.c./U23 - 112,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.VANSIELEGHEM Jasper-CYCLING TEAM LUTHO-

    5.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    8.OVAERE Jonas-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.VANSIELEGHEM Lander-CYCLING TEAM LUTHO-

    10.VANDENBERGHE Nick-CYCLING TEAM LUTHO-

     

    16/09/2013 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    2.GRAF Andreas-RSV IRSCHENBERG-

    3.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.TRETTWER Helmut-RSV IRSCHENBERG-

    6.BICHLMANN Daniel-TEAM BAIER LANDSHUT-

    7.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    8.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.MATSUMOTO Yosuke-JICF-

    10.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    11.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    14.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    16.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    18.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    19.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

     

    16/09/2013 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS - FCC-

    2.RYAN Sherlock-CT TOMACC-

    3.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    9.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    10.SMITH Michael-CORLEY CYCLES-

    16-09-2013 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME RIT 10 TTC RONDE TE NIEUWKERKEN VAN DONDERDAG 12/09/2013
    TOERISTEN - TTC RONDE NIEUWKERKEN 12/09/2013



    RECREANTEN



    Filmopname: Willy Marin

    16-09-2013 om 10:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 19/10/2013 - DE RONDE VAN BURKINA FASO OP ROLLEN TE BAZEL
    Ronde van Burkina Faso op rollen 1.jpg
    Ronde van Burkina Faso op rollen 2.jpg

    Bron: Koen Maris

    16-09-2013 om 09:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 16°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg    DHollander Kristof KOP 2013.jpg

             Guy Smet                 Kristof DHollander

    Zondag 15/09/2013 GROTE PRIJS JEF SCHERENS - RONDOM LEUVEN (VB) - Men Elite UCI - 198,5 km - 04h45min

    Aantal deelnemers:

    1.DE BACKER Bert -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    2.VANMARCKE Sep -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    3.STUYVEN Jasper -BONTRAGER CYCLING TEAM-:00’03"

    4.SIEBERG Marcel -LOTTO BELISOL-:00’11"

    5.CURVERS Roy -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    6.VAN GOOLEN Jurgen -ACCENT JOBS - WANTY-

    7.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.BILLE Gaetan -LOTTO BELISOL-:00’15"

    9.GREIPEL André -LOTTO BELISOL-:00’32"

    10.LEEZER Thomas -BELKIN-PRO CYCLING TEAM-

    15.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-

    19.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    63.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:05’10"

     

    15/09/2013 Mem. F. Leners Momignies – Elite z.c./U23 – 160 km – Beker van België - 03h51min
    Aantal deelnemers:

    1.BAEYENS Tommy -VAN EYCK SPORT-

    2.VAN BREUSSEGEM Elias -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN CYCLING T-:00’01"

    3.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:00’03"

    4.DE ROOZE Niels -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.VANBECELAERE Tom -WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.TEUGELS Lennert -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.VANHOUTTEGHEM Cedric -WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    9.DE BONDT Dries -VAN EYCK SPORT-

    10.HUBERT Romain -COLOR CODE - BIOWANZE-

    40.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    101.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-:00’27"

     

    15/09/2013 BRUGGE-LISSEWEGE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 30

    1-VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    2-DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA- 

    3-WHENMAN Billy-Joe-ZANNATA CYCLING TEAM- 

    4-ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 

    5-VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE- 

    6-BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

    7-VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM- 

    8-SLABINCK Anthony-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE- 

    9-SPYSSCHAERT Anthony-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV- 

    10-SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-             
     

    15/09/2013 BURCHT (A) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 33
    1-GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2-DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 

    3-VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM- 

    4-DE BOES Timmy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM- 

    5-GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW- 

    6-OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 

    7-CLAUS Dieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE- 

    8-VENNINCX Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 

    9-GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM- 

    10-KAASE Moritz-RSV GUTERSICH- 

    12-VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    15-MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER- 

    17-VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER- 

    21-VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    22-DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 

    24-WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 
    Guy Smet zege Burcht 15-09-2013.jpg 
                                Winnaar Guy Smet

    15/09/2013 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    3.CLAESSENS Gerrit-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    5.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    6.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.VAN CALSTER Gianni-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    8.CRAENEN Rick-TWC DE KEMPEN-

    9.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.DE WEERDT Sven-CCN CYCLING TEAM-

     

    15/09/2013 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    3.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    6.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    8.DEBAENE Martijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.STONES Liam-MG MACFUELL-

    10.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

     

    15/09/2013 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers: 68
    1-KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2-DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    3-DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT- 

    4-HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK- 

    5-TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT- 

    6-KOOLS Jos-WC DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    7-DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 

    8-ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM- 

    9-COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER- 

    10-VAN CLEEMPUTTE Timmy-KTC-CYCLING TEAM- 

    15-COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM- 

    17-HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST- 

    18-FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST- 

    21-COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM- 

    22-DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    28-VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM- 

    29-ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER- 

    30-MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    35-DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    43-DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA- 

    49-OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    50-SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM- 

    52-PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 
    Dhollander Kristof 15-9-2013-stekene 1177.jpg
                           Winnaar Kristof DHollander.       (Foto: Rita Thienpondt)
     

    15/09/2013 VOSSEM (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    2.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    3.VAN GUCHT Sten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.TOOTH Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    9.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    25.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    16-09-2013 om 09:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 15/09/2013 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.GILLESPIE Brett-BIANCHI LOTTO-

    2.CLEEREN Tom-VAN EYCK SPORT-

    3.HERREMANS Jamie-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    5.PEETERS Jan--

    6.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.WYNANTS Nick-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.GEERAERTS Joni-STAR CYCLING TEAM-

    9.BELLEN Wesley-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.ENGELEN Ruben-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    63.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    15/09/2013 KEIZER DER JUNIORES (W) - Men Juniors UCI - 103 km - 02h30min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HAVERBEKE Julien -TEAM WASQUEHAL JUNIOR-

    2.VAN HOOYDONCK Nathan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.WILLEMS Thimo -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DEBRUYNE Glenn -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.MOELEKER Ivar -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00’04"

    7.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-:00’05"

    8.GEOGHEGEN HART Tao -SOUTH EAST CYCLING TEAM-:00’33"

    9.BRYON Miguel -USA NATIONAL TEAM-:00’41"

    10.DEFREYNE Cedric -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    44.OSEÏ VERTEZ Matthias -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:02’44"

    57.BRYSSINCK Stef -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    Individueel klassement

    1.VAN HOOYDONCK Nathan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.WILLEMS Thimo -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:00’29"

    3.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:00’33"

    4.VAN HAVERBEKE Julien -TEAM WASQUEHAL JUNIOR-:00’39"

    5.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-:00’41"

    6.KRUL Stef -WSV EMMEN-:00’42"

    7.BIERMANS Jenthe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’00"

    8.GEOGHEGEN HART Tao -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    9.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’02"

    10.DEBRUYNE Glenn -WK NOORD-WEST-BRABANT-:01’13"

     

    15/09/2013 HOESELT (LB) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

     

    15/09/2013 LEUVEN (VB) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.DERUETTE Thomas-LOTTO-VC ARDENNES-

    2.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.ROELANTS Laurenz-DCM CYCLING TEAM-

    4.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.HASPESLAGH Lander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.CARELS Jasper-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.SMIT Huib-STORMVOGELS VEENDAM-

    10.CROMBEZ Edward-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    15/09/2013 MESEN (W) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    6.SEGERS Dieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.LEWIS Adam-NFTO-

    9.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

     

    15/09/2013 POEKE (O) - Juniores - 84,8 km

    Aantal deelnemers:

     

    15/09/2013 RAVELS-EEL (A) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    2.BASTIAENS Loorin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VAN DEN BOGAERT Sem-WESTLAND WIL VOORUIT-

    4.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    6.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.TALEN Jordi-DE JONGE RENNER-

    8.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    9.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.LAUWERS Senne-DCM CYCLING TEAM-

      

    15/09/2013 TEMSE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.BOGAERTS Stijn-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    8.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    10.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    27.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    29.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16-09-2013 om 09:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/09/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 15°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
         Sven De Witte

    Zondag 15/09/2013 VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ALLARY Pieter-jan-DCM CYCLING TEAM-

    6.DEGRANDE Arne-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.DEJONGHE Bram-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.DE GROOTE Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    15/09/2013 WANZELE-LEDE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.DE VOS Jens-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    5.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.D HAEYER Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.USE Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.COBBAERT Florian-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    15/09/2013 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.HUYS Laurens-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    19.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    30.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    36.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    44.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    46.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    53.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    54.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    60.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    62.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    15/09/2013 LEUVEN (VB) - Nieuwelingen - 39 km

    Aantal deelnemers:

    1.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.OFFERMANS Michiel-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    15/09/2013 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE WAAL Maurits-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    8.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    15/09/2013 ST-TRUIDEN/RUNKELEN (LB) - Nieuwelingen - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHMEITZ Redon-WSL BERGKLIMMERS-

    2.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    15/09/2013 TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    3.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    7.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    19.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    50.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    15/09/2013 HERDEREN (LB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    15/09/2013 KASTERLEE (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    16-09-2013 om 09:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/09/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Colman Alex.png
    Zondag 15/09/2013 ERPE-MERE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    6.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    8.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    9.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    13.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

     

    15/09/2013 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN LEEUWEN Patrick--

    2.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.DE CLEYN Dave-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    4.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    6.LUISMAN Jordy-ATB TEAM LEMELERVELD-

    7.WELLENS Geert-LUIHOEVE CROSSERS-

    8.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    9.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    10.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    15/09/2013 ERPE-MERE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.JANSSEN Tim-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    39.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    46.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    15/09/2013 ERPE-MERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers:

    1.COLMAN Alex-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DHOORE Alessio-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    4.WOLSINK Thijs-OOST NOORD TEAM-

    5.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    7.DRIESEN Jarne-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.SCOPONI Dante-VISTAMEDIA HAMME-

    15.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    20.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    21.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    15/09/2013 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´

    1.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    22.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    29.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    Nieuwelingen: 30´

    1.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.ARENSMAN Thymen-JVR DE BATAUWERS-

    6.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.WUYTS Mathijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.SZEDELYI Tomas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    16.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/09/2013 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A

    1.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    3.VAN GINNEKEN Glenn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.GELUYKENS Kenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    7.DIELS Koen-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.MARTENS Karel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.CEULEMANS Kris-DCM CYCLING TEAM- 


    Masters B

    1.MERTENS Dirk--

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.DE BOCK Benny-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.RAATS Edwin-TWC NOORD LIMBURG-

    8.COLOMBO Lino-ASD LORIS BIKE-

    9.VERELST Rudolf-DAG-

    10.OOMS Gunter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.PANIS André--

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.ANDERSSON Benny-ASTORPS CYKELKLUBB-

    7.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.MERTENS Francois-ENTENTE CYCLISTES DE WALLONIE-

    10.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    16-09-2013 om 09:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/09/2013

    vwf.JPG








    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks C !!!
    De Beer Tom KOP 2013.png  
           Tom De Beer

    Zondag 15 September – ST-PIETERS-LEEUW (1600) - 14de rit VWG Geditrofee

    A-reeks - 74km - 1h43
    1. Peter VAN DAMME
    2. Kevin Van Den Cruijce
    3. Steven Tuytschaever
    4. Jeroen Van Geyte
    5. Bert Neefs
    6. Marnix Geerts
    7. Koen Lintermans
    8. Kenneth Verhoeven
    9. Robin Devleeschouwer
    10. Kevin Selleslagh

    C-reeks - 74km - 1h43
    1. TOM DE BEER (Hamme)
    2. Danny Saelens
    3. Willem Van Der Heyden
    4. Bruno Bruyere
    5. Dave De Swert
    6. Jimmy De Paepe
    7. Pascal Raes
    8. Stefan Verhaeghe
    9. Frank Vagenende
    10. Danny Borremans

    D-reeks - 59,2km - 1h25
    1. Patrick JACOBS
    2. Arie De Moor
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Peter Neckebroeck
    5. Lucien Van Den Brande
    6. Gert Bijl
    7. Dirk Van Hove
    8. Rudy Thomas
    9. Benny Van Buynder (Bornem)
    10. Herman Proost

    E-reeks - 59,2km - 1h26
    1. Rene DE BRUCKER
    2. Joseph Devits
    3. Jan Van Den Brande
    4. Danny De Backer
    5. Christophe Davies
    6. Ronny Paridaens
    7. Rudy Berwart
    8. Jos Maes
    9. Eric Depouille
    10. Paul Casteleyn

    F-reeks - 51,8km - 1h17
    1. Julien DE BOCK
    2. Marcel Poelmans
    3. Johny Van Holen
    4. Jean Blommaert (Hamme)
    5. Patrick Convents
    6. Raf Vercammen
    7. Chris Geerts
    8. Jos Claessens
    9. Eddy Cobbaut
    10. Hendrik Caethoven

    11.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    G-reeks - 51,8km - 1h20
    1. Luc Snels
    2. Andre Ceurens
    3. Ad Montforts
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    6. Marc Vervondel
    7. Roland Hellebaut
    8. William De Cremer
    9. Willy Roels
    10. Willy Mous

    16-09-2013 om 09:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/09/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 15/09 – HULSHOUT

    Categorie A
    1--Goeleven Jeroen
    2--Verbeek Thomas
    3--Eggers Louis
    4--Van Den Brande Raf
    5--Willems Filip
    6--Vandermaesen Nick
    7--Van De Vel Vincent
    8--Derboven Thomas
    9--Laurens Glen
    10--Campo Dries

    Categorie B
    1--Heremans Koen
    2--Meuris Gerry
    3--Stessens Davy
    4--Bocken Peter
    5--Van Olmen Jef
    6--Vogels Gunther
    7--Adams Christophe
    8--Van Avondt Wim
    9--De Wyngaert Filip
    10--Gouwkens Patrick

    Categorie C
    1--Dockx Bert
    2--Aerts Peter
    3--Peeters Luc
    4--Lahou Rudy
    5--Vandeput Jimmy
    6--Bogaerts Patric
    7--Gendarme Bart
    8--Brabants Bruno
    9--Rens David
    10--Verschueren Ivan

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Haest Eddy
    4--De Wyngaert Dirk
    5--De Cock Marc
    6--Vangenechten Freddy
    7--Peigneur Dirk
    8--Van Thielen Wim
    9--De Baat Matti
    10--De Wael Luc

    Categorie E
    1--Van Herck Willy
    2--Thienpont Walter

    16-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!