.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/08/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    De Boes Timmy KOP 2013.JPG
    Zaterdag 31/08 – PUTTE-GRASHEIDE

    Categorie A
    1—TIMMY DE BOES (Elversele)
    2--Goeleven Jeroen
    3--Delcroix Gert
    4--Hermans Tom
    5--Leys Sam
    6--Verstraeten Sven

    7--Van Pelt David
    8--Hall Steve
    9--Eggers Louis
    10--Janssens Bas

    Categorie B
    1--Behiels Peter
    2--Vogels Gunther
    3--Stessens Davy
    4--Berghmans Bart
    5--De Vree Rik
    6--Meuris Gerry
    7--Op De Beeck Tom
    8--Van Gils Arne
    9--Permentier Dave
    10--Wellens Erik

    Categorie C
    1--Dockx Peter
    2--Buts Eddy
    3--Verschueren Ivan
    4--Gendarme Bart
    5--Aerts Peter
    6--Rey Rudy
    7--Haccuria Bart
    8--Brabants Bruno
    9--Van De Plas Kurt
    10--Wuyts Hans

    Categorie D
    1--Vos Peter
    2--Vangenechten Freddy
    3--Van Gansen Benny
    4--Van Der Mieren Daniel
    5--De Wael Luc
    6--Van Den Brande Jan
    7--Haest Eddy
    8--Hermans Henri
    9--De Cock Marc
    10--Peigneur Dirk

    Categorie E
    1--Van Herck Willy
    2--De Bakker Ludo
    3--Van De Wijngaert Rudi
    4--Everaerts Jef
    5--Robijns Robert

    01-09-2013 om 10:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 15°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg Naesen Olivier KOP 2012.png

             Guy Smet                 Oliver Naesen

    Zaterdag 31/08/2013 ADINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 03h30min
    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Davy -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.PILLON Romain -ESEG DOUAI-

    3.GHISTELINCK Paco -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.DEGREVE Martijn -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00’06"

    6.MYNGHEER Daan -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:01’14"

    7.STENUIT Robin -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-:01’16"

    8.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    23.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    57.DEMETER Renaat -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:03’16"

    65.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-:09’33"


    31/08/2013 MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    8.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.WASTYN Emiel-VENTILAIR - STERIA-

    10.FEIEREISEN Kevin-ASFRA RACING TEAM-

    16.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    31/08/2013 MOORSLEDE-STROBOME (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.DE SCHUYTER Arne-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.GODERIS Jelle-TEAM3M U23-

    7.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    31/08/2013 ZUTENDAAL (LB) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.FRANSSEN Wout-AN POST - CHAINREACTION-

    2.LETEN Wouter-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.FROYEN Piet-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.WERST Raymond--

    5.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    7.BROEKMANS Glenn-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.ERREN Pim-WC MIDDEN LIMBURG-

    9.CARNEVALI Jean-albert-VERANDAS WILLEMS-

    10.CARABIN Sebastien-MERIDA-WALLONIE-

    21.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    31/08/2013 WETTEREN (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    21.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31-8-2013-wetteren 884.JPG
    Podium met winnaar Oliver Naesen, Kevin Eeckhout en Jori Van Steenberghen.
     

    31/08/2013 HULSTE (W) - Dames Elite - 75 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    2.ROY Sarah-ST GEORGE CC-

    3.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    4.MARKUS Kelly-HSC DE BATAAF-

    5.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    6.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.GAFINOVITZ Rotem-TOPSPORT VLAANDEREN-

    10.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    21.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    24.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    31/08/2013 EVERBERG (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLEUS Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.BRISE Benjamin-VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE-

    8.DERUETTE Thomas-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.BRECKX Kevin-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    27.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    31/08/2013 IZEGEM (W) - Juniores – 95 km
    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DONCK Lowie-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB-

    01-09-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    31-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 31/08/2013 MOORTSELE (O) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VAN DAMME Maxel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.MICHIELS Thomas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    9.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.BASTIAENS Ayco-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    11.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    30.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    36.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    48.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    31/08/2013 OLEN SINT JOZEF (A) - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.TIETEMA Bas-WILLIBORD WIL VOORUIT-

    2.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.VELTMAN Milan-WV VIKING-WATERLAND-

    5.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.BOERMAN Jordi--

    7.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.LAUWERS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    10.GOOS Yannick-DCM CYCLING TEAM-

    20.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    31/08/2013 ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    4.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.PARMENTIER Thibault-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    7.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.BASTIAENS Loorin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    31/08/2013 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DHONT Seppe-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    5.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.MOREAU Yoann-VC AMATEUR ST QUENTIN-

    7.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.FACHE Forent-DOUAI-

    10.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    39.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    31/08/2013 HULSTE (W) - Dames Jeugd - 50 km

    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    1.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-VC ARDENNES-

    3.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT-

    6.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.CORIJN Louise-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.SEMPELS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LOIX Laura-UC SERAING - VOO - CHATEL-

     

    Dames Juniores

    1.MCREDMOND Emily-PEEL DIST. CC-

    2.MANLY Alexandra-CENTRAL DIST. CC-

    3.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    4.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.WITLOX Lizzy-TWC DE KEMPEN-

    6.NICHOLLS Alexandria-CANBERRA CC-

    7.ALLAERT Ine-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VERMEIREN Nele-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    31/08/2013 ERPE (O) - Nieuwelingen - 62,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    2.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    33.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31-08-2013 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 31/08/2013 HULSTE (W) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.BISSCHOP Ruben-CT FORCE VZW-

    2.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    5.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.PIETERS Justin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.VAN DESSEL Djoerd-WV BREDA-

     

    31/08/2013 OLEN SINT JOZEF (A) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DE PEIJPER Cliff-DE ZUIDWESTHOEK-

    5.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.LEYNEN Anton-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    31/08/2013 WICHELEN (O) - Nieuwelingen - 56,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.MOYSON Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.D´HONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.BAELE Glenn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE MOOR Lukas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    13.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.COLLYNS Bjärne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    31/08/2013 ZOMERGEM-RONSELE (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    6.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.MATTHEEUWS Tim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    16.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    31/08/2013 LEEUWERGEM - ZOTTEGEM (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    31-08-2013 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Das Jeroen KOP 2013.JPG
    Vrijdag 30/08/2013 EDEGEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 60 km

    Aantal deelnemers:

    GOUDEN FIETS

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.GOUGH Frazer-DOLTCINI FLANDERS-

    3.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DZERVUS Darijus-DOLTCINI - FLANDERS -

    6.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    7.DE VOS Gertjan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.GARDEYN Gorik-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.VAN DEN EYNDE Nick-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    KRISTALLEN DERNY EGILABO

    1.GARDEYN Gorik-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    3.DE VOS Gertjan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.DZERVUS Darijus-DOLTCINI - FLANDERS -

    5.GOUGH Frazer-DOLTCINI FLANDERS-

    6.THIJS Wim-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    7.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.SMEULDERS Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.VAN DEN BOGAERT Hans-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    11.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    12.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    30/08/2013 LOCHRISTI (O) - Elite z.c./U23 - 59,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.WILLIAMS Samuel-NFTO-

    4.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    7.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

    8.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.RAAS Eloy-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    15.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    22.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    24.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    25.CLAUS Dieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    28.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    31.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/08/2013 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    3.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    4.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    7.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.DE SMET Andy-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

     

    30/08/2013 ROLLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 111,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.DRANCOURT Pierre-ESEG DOUAI-

    5.LEVEILLE Stéphane-ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ--

    6.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.DULT Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    10.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    11.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    31-08-2013 om 18:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/08/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Goossens Alex KOP 2013.jpg

    Zondag 25/08 – AARTSELAAR - Europees Kampioenschap

    Categorie A/B
    1--Stijnen Klaas (EU Kampioen)
    2--Krynen Rob
    3--Leys Sam
    4--Van Dijk Kevin
    5--Van Kerkhoven Niels
    6--Van Lent Kenny
    7--Vertommen Koen
    8--Van Pelt David
    9--Goeleven Jeroen
    10--Van Eyndt Sven

    Categorie B
    1--Dela Montagne Philippe (EU Kampioen)
    2--Vennincx Dave
    3--Gouwkens Patrick
    4--De Boes Timmy (Elversele)
    5--Van Opstal Philippe
    6--Martens Kristof
    7--Jordaens Bart
    8--Berghmans Bart
    9---Van Loon Andy
    10-De Vree Rik

    Categorie C
    1--ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2--Bogaerts Patric (EU Kampioen)
    3--Verbinnen Dirk
    4--Aerts Peter
    5--Van Looy Wim
    6--Van Looy Gerry
    7--Gendarme Bart
    8--Peeters Luc
    9--Verbinnen Mario
    10--Everaerts Wim

    Categorie D
    1--Van Gansen Benny (EU Kampioen)
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--De Baat Matti
    4--Haest Eddy
    5--Hermans Henri
    6--Dams Danny
    7--Van Thielen Wim
    8--Govers Ronny
    9--De Wyngaert Dirk
    10--Vekemans Marc

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo (EU Kampioen)
    2--Van Herck Willy

    31-08-2013 om 18:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/08/2013

    waod_3.jpg
    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    De Beer Tom KOP 2013.png  Dullaert Werner KOP 2011.jpg
           Tom De Beer               Werner Dullaert

     

    Maandag 26 Augustus – OETINGEN (1755)

    Catg.A - 43dln

    1.Andy De Backer(Denderleeuw)

    2.Lode Van Impe

    3.Bart Deurbroeck

    4.David Haegeman

    5.Jan Trenson

    7.Bjorn Lison

    8.Robin Devleeschouwer

    9.Stefaan Paridaens

    10.Gerry Tas

    18.Kris Bolsens

     

    Catg.B – 32 dln

    1.TOM DE BEER (Hamme)

    2.Peter Vermassen

    3.Arie De Moor

    4.Willem Van Der Heyden

    5.Mark Vanhomwegen

    6.Wim Braet

    7.Koen François

    8.Stefaan Verhaeghen

    9.Pascal Kestemont

    10.Peter Van Haverbeek

    13.Wim Rombaut

    15.Wim Heyndrickx

     

    Catg.C – 21 dln

    1.Francis De Ridder (Asse)

    2.Christophe Brieau

    3.Rudy Berwart

    4.Wim De Coninck

    5.Jos Maes

    6.Eddy Van Der Steen

    7.Jozef De Naeghel

    8.Geert Braeckman

    9.Filip Van Damme

    10.Marcel Vander Putten

     

    Toeristen – 30 dln

    1.Bram Markey (Holsbeek)

    2.Rien Goertjens

    3.Bram Van Neck

    4.Joris Hacour

    5.Jan Heiremans

    6.Stefaan Ferrest

    7.Gregory Schoelens

    8.Christophe De Grom

    9.Bill Noterman

    10.Stef De Bruyn

    11.Mario Bolssens

    23.Dennis Mijnsbergen

     

    Catg.D – 24 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Herman Van Den Borre

    3.Helmuth Tas

    4.Noël Burggraeve

    5.Alan Kamp

    6.Marc Vervondel

    7.Robert Maldrie

    8.Eddy De Vuyst

    9.Luc D'Haeseleer

    10.Hugo Tuypens

    13.Dirk Blommaert

     

    Catg.E – 20 dln

    1.WERNER DULLAERT (St Gillis Waas)

    2.Freddy De Blick

    3.Gerard Devleeschauwer

    4.Etienne Vandenhouwe

    5.Marnix Lauwers

    6.Daniel Cornu

    7.Ko Tolhoek

    8.Robert Robijns

    9.Jacques Dubuisson

    10.Gerard Mariën

    31-08-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    30-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 8°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Naesen Olivier KOP 2012.png  Weemaes Sasha BK 2013 1.jpg
           Oliver Naesen           Sasha Weemaes

    Donderdag 29/08/2013 KORTEMARK (W) - Elites m.c./z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.BENNETT Sam-AN POST - CHAINREACTION-

    2.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    3.VAN GOETHEM Brian-METEC-

    4.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.ASSELMAN Jesper-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    6.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    7.WIPPERT Wouter-TEAM 3M -

    8.VERMEER Tom-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    9.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    10.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

     

    29/08/2013 RUMMEN (VB) - Elite zc/U23 - 140 km

    Aantal deelnemers:

    1.STENUIT Robin-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    2.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.HAVIK Piotr-CYCLING TEAM POLLENTIER-

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    10.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    15.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    29/08/2013 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.VAN IMPE Lode-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    37.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/08/2013 BREDENE (W) - Dames Jeugd
    Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    3.WOUTERS Lauren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEFOUR Lara-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.DE JONG Tessa-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.MAES Phaedra-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    Juniores

    1.MCREDMOND Emily-PEEL DIST. CC-

    2.EL HOSNI Adeline-LOTTO-VC ARDENNES-

    3.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.MANLY Alexandra-CENTRAL DIST. CC-

    7.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.NICHOLLS Alexandria-CANBERRA CC-

     

    29/08/2013 BREDENE (W) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    10.CROMBEZ Jonas-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    14.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30-08-2013 om 06:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/08/2013

    vwf.JPG







    Proficiat aan FRANK D’HOOGE met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!
    D'Hooge Frank kop 2013.jpg
    Donderdag 29 Augustus – PUURS KALFORT (2870)


    A-reeks - 58,3km - 1h23
    1. Gianni COOMAN
    2. Ruben Engelen
    3. Timmy De Boes (Elversele)
    4. Jeroen Van Geyte
    5. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    6. Carrera Coppens
    7. Bjorn Meersman (Bornem)
    8. Gillian Van Rijmenant
    9. Jeroen Uyttersprot
    10. Peter Van Damme

    C-reeks - 58,3km - 1h23
    1. Bruno BRUYERE
    2. Danny Borremans
    3. Jimmy De Paepe
    4. Andy Roskam (Ruisbroek)
    5. Marc Tabourdon
    6. Christof Heynderickx
    7. Gunther Biesemans
    8. Peter Dockx
    9. Kurt Stevens
    10. Alain Goolaerts

    D-reeks - 58,3km - 1h28
    1. Frank D'HOOGE (Hamme)
    2. Frank Van Der Perre
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Herman Proost
    5. Benny Van Buynder (Bornem)
    6. Dominique Turcksin
    7. Peter Neckebroeck
    8. Francis De Ridder
    9. Patrick Jacobs
    10. Dirk Van Hove

    E-reeks - 58,3km - 1h29
    1. Daniel VILLERS
    2. Joseph Devits
    3. Frank Suys (Bornem)
    4. Patrick Van Renterghem
    5. Benny D'Haese
    6. Rudi Berwart
    7. Paul De Greef
    8. Jo Montforts
    9. Alain De Schepper
    10. Joost Pieters

    F-reeks - 53km - 1h23
    1. Wim DE WAAL
    2. Helmuth Tas
    3. Jan Van Hove
    4. Jozef Deneef
    5. Herman Van Den Borre
    6. Raf Vercammen
    en Patrick Convents
    8. Hendrik Caethoven
    9. Jean Blommaert (Hamme)
    10. Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    G-reeks - 47,7km - 1h17
    1. Theo COUDYZER
    2. Andre Zijlmans
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Marc Vervondel
    5. Florent De Leersnyder
    6. Erik Van Der Steen
    7. Ad Montforts
    8. Jan Vervecken
    9. Alan Kemp
    10. Jos Vandermeulen

    30-08-2013 om 06:25 geschreven door kenny


    29-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vereecken Nicolas KOP 2013.png  DHollander Kristof KOP 2013.jpg  Geerinck Jens kop 2013.jpg 

      Nicolas Vereecken      Kristof DHollander            Jens Geerinck

    Woensdag 28/08/2013 96° STADSPRIJS GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht-AN POST - CHAINREACTION-

    2.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    3.GROENEWEGEN Dylan-CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS -

    4.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.VAN ASBROECK Tom-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.KREDER Wesley-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    7.BARRY Daniel-NODE 4 - GIORDANA RACING -

    8.TAKENOUCHI Yu-COLBA - SUPERANO HAM-

    9.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.ISTA Kevyn-IAM CYCLING-

    54.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    58.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    100.VANDYCK Niels-VERANDAS WILLEMS-

    109.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
    28-8-2013-geraardsbergen 1608.JPG
                               Nicolas Vereecken met de bloemen.
    28-8-2013-geraardsbergen 1479.JPG
     

    28/08/2013 MEMORIEL DANNY JONCKHEERE - OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - Interclub
    Aantal deelnemers:

    1.JENS GEERINCK uit Grembergen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.MOERLAND Paul-WWV VACANSOLEIL-

    3.KERKHOF Tim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.ASJES Jelmer-CROFORD CYCLING TEAM-

    6.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    7.ROBEET Ludovic-COLOR CODE - BIOWANZE -

    8.PILLON Romain-ESEG DOUAI-

    9.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.FLET Axel-ESEG DOUAI-

    23.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    36.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    48.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    114.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    28/08/2013 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    7.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    22.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    49.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    28/08/2013 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DRANCOURT Pierre-ESEG DOUAI-

    3.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    4.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.VERSCHUERE Seppe-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.RYAN Sherlock-CT TOMACC-

    10.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    21.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    28/08/2013 BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.ROS Dieter-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.LAMBERTIN Kevin-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    7.SOBERON Zowé-YOUNG SCHELDE CT-

    8.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.WILLIAMS Noah-DNCS PRO 2012-

    17.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    38.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    57.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/08/2013 NIEUWRODE (VB) - Juniores - 92,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.ROELANTS Laurenz-DCM CYCLING TEAM-

    6.BRISE Benjamin-VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE-

    7.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.VAN LOON Jordi-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.TORRE Zane-ROCKFORM-


    28/08/2013 – HERBEUMONT – Klimkoers Juniores - 02h42min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Julien -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.VAN REEK Timon -DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-:00’03"

    3.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’29"

    4.PLANCKAERT Emiel -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.HERMANS Quinten -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-:00’55"

    6.HOFMANS Brent -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:00’56"

    7.VANDERAERDEN Massimo -DCM CYCLING TEAM-:01’32"

    8.CRAS Steff -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DE PLUS Laurens -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:01’34"

    10.VANDENABEELE Emill -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:01’42"

    24.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-:03’39"

    26.VANRYCKEGHEM Free -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:03’50"

    36.THIERENS Arne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:05’00"


    28/08/2013 – HERBEUMONT – Klimkoers Nieuwelingen- 01h25min

    Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal -NEDERLAND-

    2.LEYMAN Célestin -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:00’40"

    3.DEWULF Stan -WIELERTEAM IEPER-:00’42"

    4.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:00’43"

    5.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.OLIESLAGER Bob -ZUID OOST NEDERLAND-

    7.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DECOCK Enzo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    9.SNYERS Jari -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.INKELAAR Kevin -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    26.ROELS Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    53.DEKKERS Robin -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    28/08/2013 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:
    1.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    2.WALSCHAP Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    5.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.TIMMERMANS Tim-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    24.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    29-08-2013 om 09:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/08/2013

    vwf.JPG








    Woensdag 28 Augustus – PUURS KALFORT (2870)

    A-reeks - 68,9km - 1h38
    1. Timmy WEECKERS
    2. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    3. Bjorn Meersmans (Bornem)
    4. Kevin Van Den Cruijce
    5. Tom Hermans
    6. Timmy De Boes (Elversele)
    7. Bart Tribout
    8. Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    9. Steven Goossens (St.Niklaas)
    10. Christophe Haest

    C-reeks - 68,9km - 1h40
    1. Willem VAN DER HEYDEN
    2. Peter Dockx
    3. Tom De Beer (Hamme)
    4. Marc Tabourdon
    5. Tino Teirlinck
    6. Kurt Stevens
    7. Gaetan Debroux
    8. Philippe Lampaert
    9. Andy Hoes
    10. Christiaan De Saeger

    D-reeks - 58,3km - 1h26
    1. Herman PROOST
    2. Geert Van Speybroeck
    3. Guy De Coster
    4. Dirk Van Hove
    5. Benny Van Buynder (Bornem)
    6. Ronny Van Der Vurst
    7. Gunther Verholen
    8. Rudy Thomas
    9. Peter Vos
    10. Lucien Van Den Brande

    E-reeks - 58,3km - 1h29
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Daniel Villers
    3. Paul Casteleyn
    4. Marc Jacobs
    5. Frank Suys (Hingene)
    6. Joseph Devits
    7. Danny De Backer
    8. Rene De Brucker
    9. Paul De Greef
    10. Hugo Van Linden

    F-reeks - 53km - 1h23
    1. Jos STAES
    2. Wim De Waal
    3. Jan Van Hove
    4. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5. Patrick Convents
    6. Raf Vercammen
    7. Danny Paridaens
    8. Marc De Vos
    9. Paul Hunninck
    10. Jean Blommaert (Hamme)

    G-reeks - 53km - 1h24
    1. Andre ZIJLMANS (NL)
    2. Jose Demeyere
    3. Roger Hoof (St.Niklaas)
    4. Guido Cornet
    5. Hugo Tuypens
    6. Jan Vervecken
    7. Alan Kemp (UK)
    8. Etienne Vandenhouwe
    9. Luc Snels
    10. Roland Hellebaut

    29-08-2013 om 09:09 geschreven door kenny


    28-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 27/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 27/08/2013 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DECLAN Byrne-MG MAXIFUEL-

    9.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    10.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    11.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    28.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    33.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    63.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    27/08/2013 TREMELO (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    2.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    3.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    4.SCHOOLMEESTERS Atse-WSC HAND IN HAND BAAL-          

    5.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.HEREMANS Koen-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    7.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.NYS Kris-WIELERVRIENDEN NIEUWRODE-

    9.PEETERS Kjell-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    48.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    27/08/2013 LENDELEDE (W) - Juniores - 100,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.NIEMI Marco-Tapio-TAMPEREEN YRITYS-

    4.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    21.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    27/08/2013 RIEMST (ZUSSEN) (LB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    3.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN GAEL Bart-DCM CYCLING TEAM-

    6.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.NAUS Niels-WCL BERGKLIMMERS-

    8.BADA Florian-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.VAN ROOIJ Thijs-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.STEGEN Jeffrey-SPORT EN MOEDIG GENK-

    28-08-2013 om 10:00 geschreven door kenny


    27-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan WIM VERMANT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    DHollander Kristof KOP 2013.jpg  VERMANT WIM KOP 2013.jpg

       Kristof DHollander          Wim Vermant

    Maandag 26/08/2013 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.MORTELMANS Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.DE WILDE Sjef-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    6.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    7.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    8.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    9.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.THEYS Koen-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

     

    26/08/2013 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHIETGAT Pedro-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.VEJMELKA Daniel-BAERUM-

    4.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    5.GODERIS Jelle-TEAM3M U23-

    6.CORMAC Clarke-NA NVA-

    7.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.JANG Kyunggu-TEAM DESCHUYTER-

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.VAN DER PERRE Adriano-VAN EYCK SPORT-

     

    26/08/2013 OOIGEM (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    2.DEGREVE Martijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    4.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    6.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.VANDAELE Angelo-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.FRANCQ Eamon-USA NATIONAL TEAM-

     

    26/08/2013 PULLE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.WIM VERMANT uit Niel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.BASSETTI Sam-CALIFORNIA GIANT CYCLING-

    3.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    4.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    6.A VERMEULEN Alexey-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    7.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.BROSENS Werner-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
     

    26/08/2013 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    3.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.BRACKE Thomas-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.POLAK Thomas-THEO MIDDELKAMP-

    7.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    12.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    14.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    15.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    18.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    21.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    22.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    26.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

      

    26/08/2013 LOTTO-BELISOL BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 02h20min
    Aantal deelnemers:

    1.EDMONDSON Annette -ORICA - AIS-

    2.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-

    3.VAN DIJK Ellen -SPECIALIZED - LULULEMON-

    4.RATTO Rossella -HITEC PRODUCTS UCK-:00’03"

    5.PIETERS Amy -TEAM ARGOS - SHIMANO-

    6.OLDS Shelley -TEAM TIBCO - TO THE TOP-

    7.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-:00’06"

    8.DE JONG Thalita -MIX 2 AUTOGLAS WETTEREN - RABOBANK - SCAPATELLA-

    9.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    10.DE VUYST Sofie -MIX1 SENGERS LADIES - BIZKAIA-

    80.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-:05’16"

    88.WERNER Laure -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-:05’34"

    93.DRUYTS Demmy -BELGIUM NATIONAL TEAM-:05’43"

     

    26/08/2013 MAL-TONGEREN (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.TIETEMA Bas-WILLIBORD WIL VOORUIT-

    2.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    4.HOULMONT Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    8.LOER Lukas-RSV UNNA 1968-

    9.LEINHAU Joann-RC VICTORIA NEHELM-

    10.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    26/08/2013 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.DOYLE Matthew-JONGE RENNERS ROESELAREVZW-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.STASSIJNS Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.FABRI Hannes-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    26/08/2013 PUTTE (A) - Dames Jeugd - 48 km

    Aantal deelnemers:

    NIEUWELINGEN

    1.JONGERIUS Claudia-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    2.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    3.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEFOUR Lara-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    7.OP DEN BROUW Celesta-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.DE PAUW Ina-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.PEELS Claudie-TWC DE KEMPEN-

    10.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

     

    JUNIORES

    1.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ROHDE Lysanne-RSC ZUIDWESTHOEK-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.EL HOSNI Adeline-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.GRILLET Louise-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VERBEECK Keshia-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    26/08/2013 WOUBRECHTEGEM (O) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.DRAPER Nathan-TEAM ROYAL LONDON 360 ISLE OF MAN-

    2.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BAELE Glenn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    6.VAN IMPE Gianni-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.LORIES Quinten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    22.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27-08-2013 om 14:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/08/2013

    vwf.JPG







    Maandag 26 Augustus – DENDERMONDE (9200)

    A/C-reeks - 67,5km - 1h34
    1. Steven BOGAERT
    2. Timmy Weeckers
    3. Kristof Muys
    4. Bruno Bruyere (1C)
    5. Bart Tribout
    6. Tom Verhoeven
    7. Tom Penninckx
    8. Siegfried De Nauw
    9. Ruben Coussens
    10. Glenn De Wolf
    11. Gillian Van Rijmenant
    12. Bart De Baere
    13. Jimmy De Paepe
    14. Kevin Van Den Cruijce
    15. Steven Verschelden
    16. Jorgen Van Ginderdeuren
    17. Bart Veyt
    18. Franky Verhulst
    19. Gianni De Ridder
    20. Gwylim Hanssens

    D-reeks - 67,5km - 1h37
    1. Ronny VAN DER VURST
    2. Patrick Jacobs
    3. Rudy Van De Velde
    4. Dirk Van Hove
    5. Etienne Claus
    6. Rudy Thomas
    7. Lucien Van Den Brande
    8. Peter Vos
    9. Marc Jacobs
    10. John De Croock
    11. Manu De Coninck
    12. Peter Neckebroeck
    13. Denis Lust
    14. Patrick Heirewegh
    15. Frank D'Hooge
    16. Geert Wille
    17. Luc Perdaens
    18. Marc Kiesekoms
    19.Frederik de Jonghe
    20.Davy Briessinck

    27-08-2013 om 14:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 9 - TTC RONDE 2013 TE MOERBEKE VAN ZONDAG 25/08/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan NIELS D'HONDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Dhondt Niels KOP 2012.png 
    Zondag 25/08/2013 – MOERBEKE – 67 Km

    Toeristen: 50 dln

    1.NIELS D'hondt uit Waasmunster

    2.Kris Smet (St.Niklaas)

    3.Benjamin De Baere

    4.Benny Moens

    5.Tim Van Camp

    6.Wouter Van Breusegem

    7.Koen Verstraeten

    8.Tim Bekaert

    9.Hans Vergauwen

    10.Mario Bolssens

    11.Johan Nijs

    12.Tim McLaughlin

    13.Jitse Matthijnssens

    14.Andy De Maesschalck

    15.Stef Poppe

    16.Maarten Van Raemdonck 17.Patrick Van Stappen 18.Erik Verley 19.Geert Schelkens 20.Filip Van Goethem 21.Vincent Van Hooste 22.Kurt Thoen 23.Gunther Verspagen 24.Dieter De Craene 25.Johan De Rop 26.Freddy Van Camp 27.Danny Peeters 28.Evert Verbraak 29.Rudi Van Dam 30.Kris Waelput 31.Matthias Maes 32.Michel Van Osselaer 33.Wim Kras 34.Patrick De Beule 35.Patrick Van der Vekens 36.Nico De Maesschalck 37. ? 38.Koen Van Belle 39.Theo De Prekel 40.Jonas Pfaff 41.Peter Van Goethem




    PS Zware valpartij in de massaspurt met de webmaster (Kenny Janssens) als betrokken partij.
    Gevolg sleutelbeenbreuk met operatie, genaaid aan de wenkbrauw en hoofdwonde dicht geniet. (verscheidene zware schaafwonden)
    Ploegmaat Franky Boel zat in het wiel en is overkop gegaan met dubbele armbreuk als gevolg.


    Recreanten: 90 dln

    1-Bart Van Damme- 

    2-Nicolas Cap- 

    3-Jan Smet- 

    4-Rudy Franssens- 

    5-Jurgen Godefroot- 

    6-Patrick Moens- 

    7-Wim De Vos-1ste moerbekenaar

    8-David Verbeeck- 

    9-Stefan De Cock- 

    10-Mathias D'Hooghe- 

    27-08-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    26-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/08/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan Danny Van Oyen met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan BART VAN DER VEKEN met zijn 6°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Oyen Danny KOP 2011.JPG  Suys Frank KOP 2012 1.png  Van Der Veken Bart KOP 2013.png

       Danny Van Oyen              Frank Suys            Bart Van Der Veken


    Zondag 25 Augustus – HAMME (9220)
     

    Cat.A – 26 dln

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Mario Van Den Broecke

    3.Glenn De Wolf

    4.Tim Van De Wiele

    5.Simon Rogge

    6.Steven Van Rijckeghem

    7.Tijs Billemon

    8.Andy Bolle

    9.Wim De Wit

    10.Steven Goossens

    11.Steven Heirman

    17.Kris Meys

    25.Pieter Covents

    26.Sven Blommaert

     

    Cat.B – 14 dln

    1.Jerry Cooman (Oordegem)

    2.Christian De Saeger

    3.Etienne Claus

    4.Rudi Rabout

    5.Wim Rombaut

    6.Frank D'Hooge

    7.Steven Verschelden

    8.Franky De Tremerie

    9.Fabien Hanssens

    10.Wim Heyndrickx

     

    Cat.C – 13 dln

    1.DANNY VAN OYEN (Deinze) en FRANK SUYS (Bornem)

    2.Marc Verslijs

    3.Ronald Coupille

    4.Filip Van Damme

    5.Geert Smet

    6.Geert Baecklandt

    7.Marc Van Overmeir

    8.Geert Bultynck

    9.Phil Delgouffe

    10.Geert Braeckman

     

    Toeristen – 10 dln

    1.BART VAN DER VEKEN (St Jansteen)

    2.Christophe De Grom

    3.Jan Heyrman

    4.Stef De Bruyn

    5.Glenn Van Hille

    6.Francesco Degroote

    7.Kurt Van Raemdonck

    8.Tom Gerlo

    9.Jimmy De Jaeger

    10.Gino Smet

     

    Cat.D – 21 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Dirk Blommaert

    3.Piet Bocklandt

    4.Roland Van Imschoot

    5.Adri Van Loon

    6.Jan Vervecken

    7.Willy Mous

    8.Robert Maldrie

    9.Luc Cocquyt

    10.onbekende renner

     

    Cat.E – 21 dln

    1.Viktor Van Den Eynde (Heist o/d Berg)

    2.Freddy De Blick

    3.Robert Robijns

    4.Willy Roels

    5.Daniel Cornu

    6.Gerard Devleeschauwer

    7.Guy Soil

    8.Hervé Verstuyft

    9.Daniël Nuytinck

    10.René Van Reeth

    26-08-2013 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/08/2013

    vwf.JPG







    Zondag 25 Augustus – OUWEGEMO (9750) -
    Beneluxkampioenschap


    A-reeks - 78km - 1h46
    1. Bart TRIBOUT
    2. Mario Van Der Sickel
    3. Raf Devenyns
    4. Kristof Gryson
    5. Franky Van Oyen (Zulte)
    6. Steven Tuytschaever
    7. Gillian Van Rijmenant
    8. Kevin Van Den Cruijce
    9. Denny Lannoo
    10. Gwylim Hanssens

    C-reeks - 78km - h48
    1. Frank VAGENENDE
    2. Willem Van Der Heyden
    3. Philippe Lampaert
    4. Marc Tabourdon
    5. Peter Vermassen
    6. Andy Van Eesbeeck
    7. Rudy Rey
    8. Danny Saelens
    9. Jimmy De Paepe
    10. Tino Teirlinck

    D-reeks - 65km - 1h32
    1. Geert VAN SPEYBROECK
    2. Guy De Coster
    3. Patrick Jacobs
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Willy Van Herreweghe
    6. Bart De Winter
    7. Dirk Van Hove
    8. Johan De Bruyn
    9. Arie De Moor
    10. Lucien Van Den Brande

    E-reeks - 65km - 1h35
    1. Joseph DEVITS
    2. Jan Van Den Brande
    3. Rene De Brucker
    4. Joost Pieters
    5. Wim De Coninck
    6. Danny De Backer
    7. Rudi Berwart
    8. Jo Montforts
    9. Patrick Van Cleemput
    10. Gerrit Vermassen

    F-reeks - 52,5km - 1h17
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Jozef Deneef
    3. Jean Pierre Broothaerts
    4. Eddy Van Den Abeele
    5. Felix Luyten
    6. Ivo Vanherle
    7. Raf Vercammen
    8. Jan Snoeck
    9. Julien De Bock
    10. Johny Van Holen

    G-reeks - 52,5km - 1h22
    1. Marc VERVONDEL
    2. Alan Kemp (UK)
    3. Roland Boulard
    4. Gaston Sannen
    5. Ad Montforts
    6. Jos Vandermeulen
    7. Noël Rogge
    8. Hubert D'Hondt
    9. Paul Laeremans
    10. Luc Snels

    26-08-2013 om 19:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 14°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan KEVIN VANDERMAST met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg Vandermast Kevin kop 2013.jpg

              Guy Smet               Kevin Vandermast

    Zondag 25/08/2013 KALKEN - LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    3.DECLAN Byrne-MG MAXIFUEL-

    4.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    5.DE WINNE Jens-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    6.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.BAEYENS James -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    11.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    26.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-


    25/08/2013 MELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 117,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    6.BOLSENS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.BODE Hermen-JAN VAN ARCKEL-

    8.VAN HYFTE Tom-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    9.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.RAEYMAEKERS Jacob-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    11.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    13.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    15.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    20.SMET Cedric-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    25/08/2013 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    2.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    3.HAVIK Piotr-CYCLING TEAM POLLENTIER-

    4.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VERHOEVEN Kenneth-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    8.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    9.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    18.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    23.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    29.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    66.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    67.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    72.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    25/08/2013 BK LOMMEL ELZC (LB) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap - 03h13min
    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    2.BROECKX Stig -LOTTO BELISOL U23-:00’02"

    3.STENUIT Robin -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-:00’03"

    4.STEVENS Timothy -TEAM 3M-

    5.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    6.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    7.DE WINTER Walt -LOTTO BELISOL U23-

    8.GARDEYN Gorik -DOLTCINI - FLANDERS-

    9.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    10.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.ONGHENA Matthias -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    25.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    40.DIELEMAN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    50.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    56.ONGENA Thomas -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    57.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    62.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    65.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-:00’22"

    69.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    83.GOUDKET Jeroen -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:01’30"

     

    25/08/2013 BK LOMMEL U23 (LB) - U23 - Belgisch Kampioenschap - 03h43min
    Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23-:00’02"

    3.FRISON Frederik -LOTTO BELISOL U23-:00’03"

    4.DECLERCQ Benjamin -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00’05"

    5.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-:00’10"

    6.CAROLUS Jorne -LOTTO BELISOL U23-

    7.DEVRIENDT Tom -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.THEUNS Edward -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.FRANSSEN Wout -AN POST - CHAINREACTION-

    10.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-

    30.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

     

    25/08/2013 HOVE (A) - U23 - 119,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN VANDERMAST uit Wuustwezel -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    2.SCHITTECATTE Niels-COLBA SUPERANO HAM-

    3.HEYNS Nils-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.VAN ´T WESTEINDE Gijs-WV DE JONGE RENNER-

    5.ROMBOUTS Bram-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.VAN PETEGEM Nick-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.CUMPS Ruben-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.OERLEMANS Pieter-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.PANHUYZEN Kevin-TREK - KMC TRADE TEAM-

    31.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    25/08/2013 LOTTO-BELISOL BELGIUM TOUR (A) - Women Elite UCI - 02h45min
    Aantal deelnemers:

    1.WILD Kirsten -TEAM ARGOS - SHIMANO-

    2.BRENNAUER Lisa -SPECIALIZED - LULULEMON-

    3.EDMONDSON Annette -ORICA - AIS-

    4.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    5.OLDS Shelley -TEAM TIBCO - TO THE TOP-

    6.D´HOORE Jolien -LOTTO BELISOL LADIES-

    7.DE VOCHT Liesbet -BELGIUM NATIONAL TEAM-

    8.DE BAAT Kim -MIX 3 NAPOLEON GAMES - BOELS DOLMANS-

    9.HOSKING Chloe -HITEC PRODUCTS UCK-

    10.VAN DER MEULEN Kaat -BELGIUM NATIONAL TEAM-

    21.DRUYTS Demmy -BELGIUM NATIONAL TEAM-

    32.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    83.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    97.WERNER Laure -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    25/08/2013 OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN (A) - Men Juniors UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CORNELISSE Mitchell-VIKING WATERLAND KROON WILINIS-

    2.KRUL Stef-WSV EMMEN-

    3.VAN HOOYDONCK Nathan-WAC TEAM HOBOKEN-

    4.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.KLARIS Magnus-TEAM HH MALERENTREPISE-

    6.RASK JEPPESEN Mathias-TEAM COMENTOR RIBE CYKELLAGER-

    7.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.GOEREE Niels-WSV EMMEN-

    9.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK GAVERZICHT MATEXI-

    10.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM-

    28.BRYSSINCK Stef-CUBE SPIE DOUTERLOINGE CT-

    51.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN BC-

    26-08-2013 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 25/08/2013 DEURNE-DIEST (VB) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.SLOOF Jordi-WC DE WAARDRENNER-

    3.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    4.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.CLAUW Yente-WCL BERGKLIMMERS-

    8.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    9.VAN DIJCK Yves-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    25/08/2013 GAVERE-VURSTE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.TANNOS Johan-DNCS PRO 2012-

    2.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.EVRAERT Niels-YOUNG SCHELDE CT-

    4.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.WANZEELE Bavo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.BYTEBIER Nils-TIELTSE RENNERSCLUB-

    30.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    25/08/2013 MERENDREE (O) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.PIETERS Gregory-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.DE SMIT Alain-WV ZEEUWSVLAANDEREN-

    3.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    5.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.PANESI Bronty-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DEVOLDERE Thibault-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    24.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

     

    25/08/2013 VOSSEM (VB) - Juniores - 88,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.HENDRICKX Maarten-WV DE JONGE RENNER-

    2.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-

    3.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.BASTIAENS Loorin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    31.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    25/08/2013 WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.STIJGER Mark-WESTLAND WIL VOORUIT-

    2.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN LEEUWEN Dennis-WESTLAND WIL VOORUIT-

    8.LAMBERTIN Kevin-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.DE WINTER Jeroen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    17.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    25/08/2013 ZWEVEZELE, VANNEKE (W) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.LEVROUW Jelle-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VITLER Luke-GDT FLANDERS RACING TEAM-

    7.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.KLIJNSTRA Allard-WV OLYMPIA NOORD / NOORD-OOST-

    10.MUYLLE Jeroen-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    25/08/2013 ERWETEGEM - ZOTTEGEM (O) - Nieuwelingen - Topcompetitie - 01h53min
    Aantal deelnemers:

    1.PIRARD Maxim -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    2.DECOCK Enzo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    3.DEWULF Stan -WIELERTEAM IEPER-

    4.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.CLAEYS Simon -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BERO Sean -TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    8.LEYMAN Célestin -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VERWILST Aaron -TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VAN HOOREBEKE Michiel -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    15.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’32"

    44.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    61.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:03’53"

    78.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:04’04"

    93.DE BEN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    25/08/2013 BERLARE - UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALSCHAP Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.DE WAAL Maurits-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DRAPER Nathan-TEAM ROYAL LONDON 360 ISLE OF MAN-

    6.DELAET Robbe-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.DEBUYCK Robbe-CT FORCE VZW-

    8.SNACKAERT Yannick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.ZUIDWEG Jarno-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.BOER Erik-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    13.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    32.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.COLLYNS Bjärne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26-08-2013 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 25/08/2013 LINT (A) - Nieuwelingen - 65,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.KOOLSTRA Marten--

    2.DE WINTER Gordon-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.BOL Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.GEERTS Kenneth-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    8.SCHAAFSMA Douwe-WV OTTOEBBENS-

    9.KERKHOFS Rob-DE ZUIDWESTHOEK-

    10.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    22.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    25/08/2013 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANHOUCKE Harm-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.CROMBEZ Jonas-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    4.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    6.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.HOUPLINE Edwar-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    12.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    47.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    25/08/2013 WAANRODE (VB) - Nieuwelingen - 64,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.DONDERS Jelle-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.LEMMENS Ward-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.LOBET Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    25/08/2013 ZWEVEZELE, VANNEKE (W) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETERS Justin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DE JAEGHERE Ruben-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.ELLMORE James-MID SHROPSHIRE WHLS-

    8.MAES Frederik-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DECLERCQ Jan-willem-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    10.CALLENS Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

      

    25/08/2013 NUKERKE (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.VAN DE GUCHTE Quinty-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

     

    12 JARIGEN

    1.FRETIN Milan-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN TRICHT Floris-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    5.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    11.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    13 JARIGEN

    1.LIEVENS Lars-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.DUJARDIN Diederik-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DECUYPERE Natan-CT FORCE VZW-

    4.VERVLOESEM Xandres-DCM CYCLING TEAM-

    5.GADENNE Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    26.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    32.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 JARIGEN

    1.OREEL Lars-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.DUPRIEZ Christopher-VC HAUT PAYS-

    27.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26-08-2013 om 19:07 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!