.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN ZATERDAG 24/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN ZATERDAG 24/08/2013                                      
    24-8-2013-overmere 747.jpg 
    Winnaar Matthias Ongena met vriendin en Ronald Van Avermaet (vader van Greg).      
    24-8-2013-overmere 738.jpg          
             Matthias Ongena en broer Thomas die 2de werd en de supporters.
    24-8-2013-overmere 727.jpg
            Een woordje uitleg van Matthias Ongena aan de speaker van dienst.
    24-8-2013-overmere 673.jpg     
                                     Aankomst van winnaar Matthias Ongena.
    24-8-2013-overmere 691.jpg
                             Thomas Ongena reed knap naar een 2de plaats.
    24-8-2013-overmere 419.jpg
                                                         De kopgroep.
    24-8-2013-overmere 460.jpg

    24/08/2013 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    5.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    6.CAUWELIER Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.LIMPENS Gianni-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VERHAEGEN Sören-TWC MAASLANDSTER-

    10.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    27.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24-8-2013-overmere 051.jpg
                                                 De start te Overmere.
    24-8-2013-overmere 080.jpg
    24-8-2013-overmere 114 - kopie.jpg
                                                    Matthias Ongena
    24-8-2013-overmere 195.jpg 
                                            Thomas Ongena in 2de positie.
    24-8-2013-overmere 489.jpg                                   


      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2013 om 10:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/08/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Suys Frank KOP 2012 1.png
            Frank Suys

    Zaterdag 24 Augustus – HENGSTDIJK (Ned)

    Catg.A - 16 dln
    1.Dante De Ruysscher (Oostburg)

    2.Wim De Wit

    3.Steven Van Rijckeghem

    4.Simon Rogge

    5.Jens Vermassen

    6.Steven Goossens (St.Niklaas)

    7.Jonas Timbreur

    8.Mario Van Den Broecke

    9.Jordy Leenknecht

    10.Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    Catg.B - 13 dln
    1.Wim Braet (Lotenhulle)

    2.Alex Goossens (Vrasene)

    3.Tom D'Hooge

    4.Peter De Maere (Waasmunster)

    5.Fabien Hanssens

    6.Jean-Paul Reunis

    7.Luc Wijtinck

    8.Wim Rombaut (Stekene)

    Catg.C - 14 dln
    1.FRANK SUYS (Hingene)
    2.Ko Harms
    3.Geert Braeckman (Gent)

    4.Frank Gommers

    5.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6.Filip Van Damme

    7.Ronny Cosijn

    8.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    9.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    10.Ronald Gort

    Toeristen - 16 dln
    1.Wouter Van Gaens (Duffel)
    2.Dieter Vercauter (Assenede)
    3.Tim Van Camp (Stekene)
    4.Kenny Janssens (Melsele)
    5.Benny Moens

    6.Bill Noterman op 20" (pelotonspurt)

    7.Jan Heyrman (Kruibeke)

    8.Winok Meiresonne

    9.Franky Boel (Kruibeke)

    10.Gino Hoskens (Beveren)

    Catg.D - 13 dln
    1.Jan Vervecken (Herentals)

    2.Julien Vyvey

    3.Etienne Van Hecke

    4.Wim De Waal

    5.Florent De Leersnijder

    6.Robert Maldrie

    7.Helmuth Tas

    8.Paul Van Osselaer

    9.Louis Moens

    10.Frans Aerts

    Catg.E - 18 dln
    1.Viktor Van Den Eynde (Heist o/d Berg)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Willy Roels

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Ko Tolhoek

    6.Robert Robijns

    7.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    8.Omer Meloen

    9.Clement De Smedt

    10.Daniel Cornu


    25-08-2013 om 10:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 13°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Matthias KOP 2013.JPG Smet Guy KOP 2013.jpg

       Matthias Ongena               Guy Smet

    Zaterdag 24/08/2013 MEULEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    3.EECKHOUT Niko-AN POST - CHAINREACTION-

    4.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    5.CHRISTIAN Mark-TEAM RALEIGH -

    6.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    7.DOWNING Dean-MADISON GENESIS -

    8.MCNALLY Mark-AN POST - CHAINREACTION -

    9.TAKENOUCHI Yu-COLBA - SUPERANO HAM-

    10.BERTHOLET Quentin-WALLONIE-BRUXELLES-

     

    24/08/2013 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VANDAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.GOOSSENS Sam-VAN EYCK SPORT-

    9.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VAN DE PERRE Dimitri-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    24.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    30.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    24/08/2013 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    5.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    6.CAUWELIER Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.LIMPENS Gianni-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VERHAEGEN Sören-TWC MAASLANDSTER-

    10.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    27.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    24/08/2013 VERREBROEK (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.NOELS Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    5.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.BRUSSELMAN Twan-WILLEBRORD-

    8.FLEERAKKERS Rob-TWC HET SNELLE WIEL-

    9.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    10.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    15.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    22.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    29.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

     

    24/08/2013 BOORTMEERBEEK-SCHIPLAKEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    2.STIJNS Wayne-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    3.JANSSEN Yannick-MAASLANDSTER ZUID LIMBURG-

    4.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    5.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.VERBRUGGEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.HERREMANS Jamie-CYCLO BIKE LIMBURG-

    8.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

     

    24/08/2013 GIJZENZELE (O) - U23
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    2.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.MOENS Jens-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    4.VANCUTSEM Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    5.SLEEUWAGEN Robin-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.SCHITTECATTE Niels-COLBA SUPERANO HAM-

    7.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE VOS Lucas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.SIMON Kenn-TO WIN JOSAN CT-

     

    24/08/2013 OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE (W) - Men Juniors UCI - 138 km

    Aantal deelnemers:

    1.RASK Mathias-COMMENTOR-RIBE-CYKELLAGER-

    2.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.KRUL Stef-WSV EMMEN-

    7.VANDENABEELE Emill-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.VAN DE BOGAERT Sem-WESTLAND WIL VOORUIT-

    10.BUGTER Jasper-WILTON-DE VOLHARDING-

     

    24/08/2013 PUURS (A) - Juniores - 95,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    3.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.DEMOLDER Thomas-DCM CYCLING TEAM-

    6.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN DRIESSCHE Wannes-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE BRUIJN Niels-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    29.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    44.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.VAN LENT Vic-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    46.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    25-08-2013 om 10:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 11°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
         Sven De Witte

    Zaterdag 24/08/2013 KALKEN - LAARNE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.STASSIJNS Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.DE BOECK James-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.LA ROSE Dimitri-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.NIEMI Marco-TAMPEREEN YRITYS-

    14.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    34.DE VOS Gilles-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    24/08/2013 ST.JAN IEPER (W) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.MOLLY Kenny-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    5.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.DECOSTER Jorgen-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.BYTEBIER Nils-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.ROGGE Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    40.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    24/08/2013 GENT-OOSTAKKER (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.D´HONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.MEULEMEESTER Ruben-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.DE TEMMERMAN Yonie-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.DE MEULENAERE Bram-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    14.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    24/08/2013 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.D´HONDT Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.PIETERS Justin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.BISSCHOP Ruben-CT FORCE VZW-

    8.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    9.SCHÜRM Thibault-CT FORCE VZW-

    10.DEWACHTER Aaron-CT FORCE VZW-

     

    24/08/2013 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 56 km

    Aantal deelnemers:

    1.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.ELLMORE James-MID SHROPSHIRE WHLS-

    9.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.LINE Owen-STOURBRIDGE VELO-

     

    24/08/2013 OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    25.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    24/08/2013 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KOOISTRA Marten-WV OTTO EBBENS-

    3.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    5.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    6.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    7.STOLK Julian-RESTORE CYCLING-

    8.SCHAAFSMA Douwe-WV OTTOEBBENS-

    9.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VAN HOUT Maarten-TWC HET SNELLE WIEL-

    12.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    24/08/2013 ERPE MERE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    25-08-2013 om 10:16 geschreven door kenny


    24-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/08/2013

    vwf.JPG







    Zaterdag 24 Augustus – ASBEEK (1730)

    A-reeks - 71km - 1h36
    1. Jeroen VAN GEYTE
    2. Lode Van Impe
    3. Joery Desomer
    4. Peter Van Damme
    5. Senne Steegmans
    6. Bart Tribout
    7. Raf Van Den Bossche
    8. Gillian Van Rijmenant
    9. Tom Penninckx
    10. Kevin Van Den Cruijce

    C-reeks - 59km - 1h22
    1. Erwin BOLLEN
    2. Andy Van Eesbeeck
    3. Jimmy De Paepe
    4. Pascal Raes
    5. Tom De Beer (Hamme)
    6. Stefan Verhaeghe
    7. Gaetan Debroux
    8. Willem Van Der Heyden
    9. Franky Verhulst
    10. Alain Goolaerts

    D-reeks - 59km - 1h22
    1. Rudy THOMAS
    2. Patrick Jacobs
    3. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4. Dirk Van Hove
    5. Christophe Brieau
    6. Bart De Wever
    7. Jerry De Reuse
    8. Peter Neckebroeck
    9. Dominique Van Den Eede
    10. Rudi De Bondt

    E-reeks - 59km - 1h22
    1. Danny DE BACKER
    2. Joseph Devits
    3. Joost Pieters
    4. Hans Coignau
    5. Rudi Berwart
    6. Rene De Brucker
    7. Luc Van Mol
    8. Hugo Van Linden
    9. Santa La Marca
    10. Eddy Van Den Steen

    F-reeks - 52km - 1h17
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Noël Burggraeve
    3. Jozef Deneef
    4. Peter Schoepen
    5. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6. Patrick Convents
    7. Theo Poorters
    8. Louis Van Den Broeck
    9. Felix Luyten
    10. Francis Van Pee

    G-reeks - 52km - 1h18
    1. Roland BOULARD
    2. Alan Kemp (UK)
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Luc Snels
    5. Hugo Tuypens
    6. Theo Coudyzer
    7. Hubert D'Hondt
    8. Roger Hoof (St.Niklaas)
    9. Roland Hellebaut
    10. William De Cremer

    24-08-2013 om 19:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME RIT 8 TTC RONDE 2013 TE HAASDONK VAN 19/08/2013
    Toeristen Haasdonk 19/08/2013



    Recreanten Haasdonk 19/08/2013



    Filmopname: Willy Marin

    24-08-2013 om 10:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/08/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 24/08 – BERLAAR

    Categorie A
    1--Hall Steve
    2--Andrew Martin
    3--Goeleven Jeroen
    4--Gillespie Brett
    5--Verstraeten Sven
    6--Beulens Tom
    7--Cleeren Tom
    8--Leys Sam
    9--Van Hove Joeri
    10-Evers Dries

    Categorie B
    1--De Vree Rik
    2--Wijckmans Pieter
    3--Adams Christophe
    4--Gouwkens Patrick
    5--Vleugels Tom
    6--Bosmans Benny
    7--Bocken Peter
    8--Boenders Yves
    9--Fets Benny
    10--Wijckmans Kristophe

    Categorie C
    1--Dockx Peter
    2--Bogaerts Patric
    3--Aerts Peter
    4--Wuyts Hans
    5--Caenen Geert
    6--Stynen Johan
    7--Heremans Gert
    8--Van Bael Hans
    9--Vanuytven Bart
    10--Smolders Frank

    Categorie D
    1--Van Den Brande Jan
    2--Peigneur Dirk
    3--Eyseberghs Marc
    4--Vekemans Marc
    5--Van Der Mieren Daniel
    6--Dams Danny
    7--Van Tendelo Dennis
    8--Bosmans Chris
    9--Van Thielen Wim
    10--Vangenechten Freddy

    Categorie E
    1--Thienpont Walter
    2--Wijnen Nicor

    24-08-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    23-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 23/08/2013 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    2.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.ARCHBOLD Shane-AN POST CHAINREACTION-

    5.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    7.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.WILLIAMS Samuel-NFTO-

    10.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    24.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    33.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    35.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    37.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    38.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    23/08/2013 SPIERE (W) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.CLAERHOUT Sven-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.VAN IMMERSEEL Gert-jan-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.DE SMET Andy-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    13.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    23/08/2013 ST.JAN IEPER (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.DRANCOURT Pierre-ESEG DOUAI-

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    5.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.TANFIELD Harry-HERBALIFE-

    7.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.FONDARD Romain-SC OLYMPIQUE DE DIJON-

    9.CORMAC Clarke-NA NVA-

    10.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    21.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    23/08/2013 GIJZENZELE (O) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.USE Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.MERTENS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    7.VAN VAERENBERGH Beau-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.VANDERMEULEN Quinten-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.GERRITSEN Danos-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    23-08-2013 om 21:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 22/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 22/08/2013                                      
    Evergem 22-08-2013 kristof dhollander met supporters (14) - @@.jpg 
                               Winnaar Kristof DHollander met de bloemen.  
    Evergem 22-08-2013 kristof dhollander wordt droog gehouden - @@.jpg    
                                               Winnaar Kristof DHollander.
    Evergem 22-08-2013 aankomst winnnaar kristof dhollander (7) -@@.jpg          
                     Aankomst van Kristof DHollander te Evergem-Belzele.
    Evergem 22-08-2013 aankomst joeri persoon - 2de - @@.jpg
                                    Aankomst van de 2de Joeri Persoon.
    Evergem 22-08-2013 kristof dhollander wint laatste premie voor joeri persoon - @@.jpg
                                    Kristof DHollander en Joeri Persoon.
    Evergem 22-08-2013 aankomst gianni marchand - 3de - @@.jpg
                                 Aankomst van de 3de Gianni Marchand.
    Evergem 22-08-2013 aankomst Dante De Ruysscher - 4de - @@.jpg
                                Aankomst van de 4de Dante De Ruysscher.

    22/08/2013 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VS-

    5.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    9.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-
    Evergem 22-08-2013 ronde 5 - in de regen - @@.jpg  
    Evergem 22-08-2013 nicky cocquit (2de r) @@.jpg
    Evergem 22-08-2013 gianni marchand , kristof dhollander - @@.jpg              
                                        Gianni Marchand en Kristof DHollander.
    Evergem 22-08-2013 nicky cocquit,matthias dierick - @@.jpg
                                      Nicky Cocquyt em Matthias Dierickx.                                                              

      



    Foto's: Arthur Vanden Broucke

    23-08-2013 om 21:55 geschreven door kenny


    22-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 22/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    DHollander Kristof KOP 2013.jpg
    Donderdag 22/08/2013 ERPE-MERE (MERE) (O) - Elites m.c./z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.MOSES Thomas-TEAM RALEIGH -

    3.LAVERY Philip-COFIDIS-

    4.GHYSELINCK Jan-COFIDIS SOLUTIONS CREDITS-

    5.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    6.GEDIMINAS Bagdonas-AG2R LA MONDIALE-

    7.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    8.VAN ASBROECK Tom-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.VANDYCK Niels-VERANDAS WILLEMS-

    10.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    22/08/2013 AARSCHOT (VB) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Diether-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    3.GILLESPIE Brett-BIANCHI LOTTO-

    4.SCHOOLMEESTERS Atse-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    7.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    8.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.DE VOS Adam-TREK RED TRUCK-

     

    22/08/2013 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VS-

    5.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    9.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    22/08/2013 AARSCHOT (VB) - Juniores - 50 km

    Aantal deelnemers:

    1.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    1.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    4.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DERUETTE Thomas-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.BLEUS Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.GINTARAS Svetikas-DNCS / PRO 2012 CT-

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.RACIUNAS Mykolas-DNCS / PRO 2012 CT-

     

    22/08/2013 KORTEMARK - EDEWALLE (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.MUYLLE Enrico-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    8.DESPLENTER Tjorven-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VAN ASSCHE Gilles-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    22-08-2013 om 19:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN U23 TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 21/08/2013

    FOTO'S BELOFTEN U23 TE DE KLINGE VAN WOENSDAG 21/08/2013                                      
    21-8-2013-klinge 517.JPG 
     Het podium met winnaar Glenn Rotty, Niels Van Dorsselaer en Gilles Loncin.
    21-8-2013-klinge 520.JPG  21-8-2013-klinge 481.JPG     
         Winnaar Glenn Rotty uit Verrebroek.                      De aankomst van Glenn Rotty te De Klinge voor Niels Van Dorsselaer.
    21-8-2013-klinge 406.JPG
    Jori Van Steenberghen en Glenn Rotty vooruit maar in de laatste ronde werden
    ze terug gegrepen.
    21-8-2013-klinge 353.JPG
                      Glenn Rotty, Jori Van Steenberghen en Gilles Loncin.

    21/08/2013 DE KLINGE SINT GILLIS WAAS (O) - U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    3.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.DE BOECK Vincent-VAN EYCK SPORT-

    7.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    8.MAERTENS Jens-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    9.SCHILS Dominic-TO-WIN JOSAN-

    10.DECLAN Byrne-MG MAXIFUEL-

    12.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    18.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-
    21-8-2013-klinge 002.JPG
                                               Olivier Smet uit Belsele.
    21-8-2013-klinge 029.JPG 
                        Jori Van Steenberghen uit De Klinge met zijn vader.
    21-8-2013-klinge 105.JPG
                                               Diego Bonne uit De Klinge.
    21-8-2013-klinge 161.JPG
                                   Kenny Govaert, Jens Maertens en Ken De Fauw.
    21-8-2013-klinge 530.JPG
                                 De werkmannen van de koers te De Klinge.

      



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-08-2013 om 16:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 25/08/2013 - RIT 9 - TTC RONDE 2013 TE MOERBEKE
    TTC 9.jpg

    Bron: TTC Team

    22-08-2013 om 16:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/08/2013

    vwf.JPG









    Woensdag 21 Augustus - GIJZEGEM (9308)

    A-reeks - 68,4km - 1h34
    1. Tony BRACKE
    2. Lode Van Impe
    3. Koen Van Geyt
    4. Steven Bogaert
    5. Gianni Cooman
    6. Steven Tuytschaever
    7. Steven Van Aken
    8. Bjorn Lison
    9. Kris Jonckers
    10. Bjorn Van Hoornweder

    C-reeks - 68,4km - 1h38
    1. Wim DE SMET
    2. Michael Naessens
    3. Marc Tabourdon
    4. Bruno Bruyere
    5. Danny Borremans
    6. Danny Saelens
    7. Christiaan De Saeger
    8. Jan De Mulder
    9. Tino Teirlinck
    10. Andy Van Eesbeeck

    D-reeks - 57km - 1h23
    1. Patrick JACOBS
    2. Geert Van Speybroeck
    3. Rudy Thomas
    4. Henri Hermans
    5. Willy Van Herreweghe
    6. Ronny Van Der Vurst
    7. Peter Neckebroeck
    8. Guy De Coster
    9. Etienne Claus (Waasmunster)
    10. Christoph Brieau

    E-reeks - 57km - 1h23
    1. Rudy VAN DE VELDE
    2. Joseph Devits
    3. Rene De Brucker
    4. Danny De Backer
    5. Peter Kerckaert
    6. Rudi Berwart
    7. Luc Van Mol
    8. Eddy Van Der Steen
    9. Jo Montforts
    10. Marcel Vanderputten

    F-reeks - 51,3km - 1h17
    1. Rony DE VOS
    2. Eddy Van Den Abeele
    3. Patrick Van Renterghem
    4. Hendrik Caethoven
    5. Johny Van Holen
    6. Julien De Bock
    7. Raf Vercammen
    8. Peter Schoepen
    9. Paul Hunninck
    10. Wim De Waal

    G-reeks - 45,6km - 1h12
    1. Florent DE LEERSNYDER
    2. Andre Zijlmans
    3. Vic Van Den Eynde
    4. Paul Otter
    5. Roland Boulard
    6. Julien Vyvey
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Aad Vingerling
    9. Jos Vandermeulen
    10. Luc Snels

    22-08-2013 om 16:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JENS VERTENTEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rotty Glenn KOP 2013.jpg   Vertenten Jens KOP 2013.jpg  
           Glenn Rotty               Jens Vertenten

    Woensdag 21/08/2013 DRUIVENKOERS OVERIJSE (VB) - Men Elite UCI - 202 km 04h47min

    Aantal deelnemers:

    1.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.VAN GOOLEN Jurgen -ACCENT JOBS - WANTY-

    3.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’03"

    4.VAN GENECHTEN Jonas -LOTTO BELISOL-:00’20"

    5.DEHAES Kenny -LOTTO BELISOL-

    6.MARCATO Marco -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    7.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    8.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.LAMPAERT Yves -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.DEMOITIE Antoine -WALLONIE - BRUXELLES-

    12.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    48.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-

      

    21/08/2013 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.CLAEYS Timothy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    4.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.COURTENS Iben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.VERMEIRE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    21/08/2013 TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 119,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    2.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.DEGREVE Martijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.COLAERT Pascal-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.VEJMELKA Daniel-BAERUM-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    25.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    21/08/2013 DE KLINGE SINT GILLIS WAAS (O) - U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    3.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.DE BOECK Vincent-VAN EYCK SPORT-

    7.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    8.MAERTENS Jens-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    9.SCHILS Dominic-TO-WIN JOSAN-

    10.DECLAN Byrne-MG MAXIFUEL-

    12.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    18.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    21/08/2013 GEETBETS (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BASTIAENS Loorin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    6.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.GEORGOPALIS Dimitri-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.GROSEMANS Arno-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    21/08/2013 MERE (O) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    2.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.DEJONGHE Bram-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.SLAGMULDERS Yorick-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.DUFFELEER Joachim-TOKA PRINT MOUNTAINBIKE TEAM-

     

    21/08/2013 WAASMUNSTER, DEN HERT (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.JENS VERTENTEN uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    4.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    8.BRUYNS Lotar-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    21.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    28.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/08/2013 BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

    2.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.PEETERS Sem-WC MIDDEN LIMBURG-

    5.VAN ROOIJ Thijs-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.STEGEN Jeffrey-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.CORNET Olivier-UC SERAING - VOO - CHATEL-

     

    21/08/2013 OVERIJSE (VB) - Nieuwelingen - 48,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    2.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.VAN DEN BERG Lars-WV T LUCHTSCHIP-

    9.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    10.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

     

    21/08/2013 RUISELEDE (W) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.DRAPER Nathan-TEAM ROYAL LONDON 360 ISLE OF MAN-

    3.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DELECAULT Paul-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.DELOOF Senne-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DE JAEGHERE Ruben-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    12.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    26.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    Ruiselede 2.jpg
                        Aankomst van de spurt met als winnaar Maxim Bollé.
    Ruiselede 1.jpg

    Foto's: Christiaan Lannoo

    22-08-2013 om 16:21 geschreven door kenny


    21-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/08/2013
    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Benny Vercauteren en Leo Mares vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Een zeer geslaagde duurtraining met wisselende kopmannen, het tempo was egaal en werd zeer goed onderhouden. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 34,4 km/h.


    Reden mee vandaag : Leo Mares, Benny Vercauteren, Jos Vermeulen, Jan Heirman, Dean Bolssens, Kurt Van Raemdonck, Karel Peelman, Eugénè Bosman, Peter Neels, Dimitri Cleys, Valentijn Martens, Pepijn Martens, Dr.Frank De Winter, Rudy Franssens, Rikkie Matthijssens, Rudy Thysman, Franky De Witte, Davy Peirsman, Edwig De Taey, William Despeels, ???? en Kenny Janssens.

    21-08-2013 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM VAN AUGUSTUS 2013
    Rudyco 1.jpg
    Rudyco 2.jpg

    Rudyco 3.jpg

    Bron: Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com
    rudycocyclingteam@hotmail.com

    21-08-2013 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM-WIPPELGEM VAN DINSDAG 20/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM-WIPPELGEM VAN DINSDAG 20/08/2013                                      
    20-08 Kristof Dhollander met supporters (5)_@.jpg 
                               Winnaar Kristof DHollander met de supporters.  
    20-08 Kristof Dhollander met de speaker (2) - @.jpg    
                         Een woordje uitleg van winnaar Kristof DHollander.
    20-08 ronde 14.jpg          
                     Aankomst van Kristof DHollander te Evergem-Wippelgem.
         

    20/08/2013 EVERGEM - WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    4.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    9.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    10.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    21.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-


                                                 De start te Overmere.
    20-08 ronde 7 (6) - @@@.jpg  20-08 ronde 5JPG (11) - ronde 5 - Tony Heirbaut_@@@.jpg
                                                                                                                  Tony Heirbaut en Stijn Verbeke.
    20-08 ronde 5 - kristof dhollander en robby de roos.JPG (10) - @@@.jpg
                                      Kristof DHollander en Robby De Roos.                                       
    20-08 ronde 11 (14) - @@@.jpg
      



    Foto's: Arthur Vanden Broucke

    21-08-2013 om 20:16 geschreven door kenny


    20-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    DHollander Kristof KOP 2013.jpg
    Dinsdag 20/08/2013 G.P. STAD ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 04h05min
    Aantal deelnemers:

    1.JARC Blaz -TEAM NETAPP - ENDURA-

    2.DRON Boris -WALLONIE - BRUXELLES-:00’05"

    3.MOL Wouter -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-:00’07"

    4.VANSPEYBROUCK Pieter -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.MARCATO Marco -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.JANORSCHKE Grischa -NUTRIXXION ABUS-

    7.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-

    8.VAN DIJK Stefan -ACCENT JOBS - WANTY-

    9.SCHMEISER Jonas -TEAM NSP - GHOST-

    10.KLUGE Roger -TEAM NETAPP - ENDURA-

     

    20/08/2013 OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK (W) - Elite z.c./U23 – Interclub - 166 km

    Aantal deelnemers:

    1.STENUIT Robin-TEAM OTTIGNIES-PERWEZ-

    2.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.PESTIAUX Loic-COLOR CODE - BIOWANZE -

    5.BUGTER Luuc-CROFORD CYCLING TEAM-

    6.KERKHOF Tim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.BECKERINGH Derk-CROFORD CYCLING TEAM-

    8.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    20.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    20/08/2013 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    6.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.HEREMANS Koen-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    8.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.RAETS Torn-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    67.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    69.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    20/08/2013 EVERGEM WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    4.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    9.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    10.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    21.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    20/08/2013 WERVIK (W) - Amateurs + Masters – 56 km
    Aantal deelnemers:

    Amateurs + Masters A:

    1.PYSSON Shane-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    2.SEGHERS Thomas-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.DERYNCK Peter-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.WAGEMANS Koen-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.SONNEVILLE Jarno-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.BUYCK Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.ACKE Pieter-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.FEYS Dominique-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.MICHELS Geoffrey-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.FEREST Stefaan--

     

    Masters B:

    1.VANMAEKELBERGH Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.LUYSSEN Geoffrey-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.VANDENDORPE Jefere--

    4.DAVID Stefaan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.SOETAERT Dion--

    7.NAESSENS Michael--

    8.MILLEVILLE Vincent-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.HERREMAN Piet--

    10.PEIRS Gino--

     

    Masters C:

    1.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PANIS Andre--

    3.SUYS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.DECAESTECKER Patrick--

    5.BALLET Peter--

    6.LUST Denis--

    7.VAN EYNDT Jozef-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.MORTIER Luc--

    9.VANDEBUERIE Mario-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VAN EYNDT Patrick-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    20/08/2013 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.FACHE Forent-DOUAI-

    4.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.LEVROUW Jelle-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    20-08-2013 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 19/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 19/08/2013                                      
    19-8-2013-overmere 613.jpg 
                     Winnaar Christophe Van Cauwenberghe met de supporters.      
    19-8-2013-overmere 595.jpg          
                                  Winnaar Christophe Van Cauwenberghe.
    19-8-2013-overmere 566.jpg     
    De spurt met als overwinnaar Christophe Van Cauwenberghe voor Matthias Ongena.
    19-8-2013-overmere 574.jpg
    Thomas Ongena spurte naar een 4de plaats voor Timmy Weeckers en Jeroen Goudket.
    19-8-2013-overmere 087.jpg
                              De gebroeders Thomas en Matthias Ongena.
    19-8-2013-overmere 078.jpg
    De goede ontsnapping van 17 renners die gereduceerd werd naar een kopgroep van 11.

    19/08/2013 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.KOOLS Jos-WC DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    10.BRACKE Thomas-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    12.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    17.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    20.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    22.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    27.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    31.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    19-8-2013-overmere 002.jpg
                                                 De start te Overmere.
    19-8-2013-overmere 384.jpg 19-8-2013-overmere 236.jpg
                 Christophe Van Cauwenberghe                                           Ken Van Reeth en Peter Verhofstadt.
    19-8-2013-overmere 249.jpg
                 Pieter De Paepe uit Schoonaarde en Guy Van Broekhoven.
    19-8-2013-overmere 292.jpg
             Timmy Weeckers, Bart Baeyens en Christophe Van Cauwenberghe.
    19-8-2013-overmere 411.jpg
                                       Ken Van Reeth en Renaat Demeter.
    19-8-2013-overmere 441.jpg
                 Jeroen Van Camp, Kristoff Heyns en Timmy Van Cleemputte.


      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-08-2013 om 16:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 18/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 18/08/2013                                      
    18-8-2013-evergem 647.jpg 
                     Winnaar Christophe Van Cauwenberghe met de supporters.      
    18-8-2013-evergem 653.jpg          
                                  Winnaar Christophe Van Cauwenberghe.
    18-8-2013-evergem 640.jpg
                          Christophe Van Cauwenberghe met de burgemeester.
    18-8-2013-evergem 603.jpg     
    De spurt met als overwinnaar Christophe Van Cauwenberghe voor Mario Willems.
    18-8-2013-evergem 191.jpg
                         De kopgroep van 8 renners die voor de zege gingen.
    18-8-2013-evergem 554.jpg
                                                  De 2de groep met 11 renners.

    18/08/2013 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    7.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    8.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    38.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    40.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-
    18-8-2013-evergem 047.jpg                                   
                                                      De start te Evergem.
    18-8-2013-evergem 253.jpg 18-8-2013-evergem 063.jpg  
                    Nico Verhoeven uit Kalken.                                                              Mario Willems
    18-8-2013-evergem 087.jpg
                                Robin Van Goethem en Henryk Cardoen.
    18-8-2013-evergem 091.jpg
                                     Vader Jerry Cooman en zoon Gianni.
    18-8-2013-evergem 118.jpg
                                                       Nico Verhoeven
    18-8-2013-evergem 220.jpg
                                          Gert-Jan Boeykens uit Stekene.
    18-8-2013-evergem 410.jpg
                                      Kenny De Wilde en Steven Thomas.


      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-08-2013 om 13:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 8 - TTC RONDE 2013 TE HAASDONK VAN MAANDAG 19/08/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan JOHAN NIJS met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Nijs Johan KOP 2013.png 
    Maandag 19/08/2013 – HAASDONK – 61 Km

    Toeristen: 78 dln

    1.JOHAN NIJS uit St.Niklaas

    2.Peter Dierks (Bornem)

    3.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht) op 10" (pelotonspurt)

    4.Nico Verhelst

    5.Bram Kesteleyn (Zele)

    6.Kenny Janssens (Melsele)

    7.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    8.Pascal Schelfhout

    9.Angelo Vandecasteele

    10.Rudi Geeraert

    11.Tim De Moor

    12.Bekaert Tim

    13.Van Gaens Wouter

    14.Van der Aa Sam (Melsele)

    15.Tom Saeys 16.Nachtegael Danny 17.Tim Van Camp 18.Kenneth Silverans 19.Jan Heyrman 20.Jelle Andries 21.Franky Boel 22.Kurt Thoen 23. ? 24.Guido Spanoghe 25.Mario Bolssens 26.Van Kerchove Jonathan 27.Wim Vanderveken 28.Van Overloop Bram 29.Brijs Marc 30.Lieven De Breucker 31.Kristof Sels 32.Verbruggen Joeri 33.Kris Smet 34.Verstraeten Koen 35.Johan De Rop 36.Erik Verley 37. ? 38.De Nef Kenneth 39.Jan Stuyck 40.Ben Van Baelen 41.De Baere Benjamin 42.Sel Elio 43.De Brauwer  Lesley 44.Van Baelen Ben 45.Niels D'hondt 46.Van Goethem Peter 47.Philip Van Hoof 48. ? 49. ? 50.Christophe Meeus 51.Schelkens Geert 52.Patrick De Beule 53.Freddy Van Camp 54.Verbraak Evert 55.Maes Jurgen 56.Van de Moortel Wim 57.Sammy Cappaert 58.Rudy Remery 59.Jonas Pfaff 60.Maarten Van Raemdonck 61.Jeroen Verstraete 62.Gino Smet 63.Theo De Prekel 64.Wim Ryckaert 65.De Fijn Franky 66. ? 67.Stephan Tytgadt 68.Steven Van Houte 69.Filip Van Goethem 70.Karel Peelman 71.Marnix De Roos 72.Tim Bekaert 73.De Doncker Tim 74. ?

    Recreanten: 84 dln

    1.Jurgen De Witte

    2.Gino De Munck

    3.Tim Wagemans

    4.Francis De Baere

    5.Marc Janssens

    6.Nick Felix

    7.Benny De Dauw

    8.Tom Gerlo

    9.Wim De Vos

    10.Dominiek Porte

    11.Philip Smet

    12.Danny Van de Perre

    13.Patrick Moens

    14.Rudy Franssens

    15.Philippe De Wilde

    20-08-2013 om 13:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/08/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 19/08 – GROOT-LO


    Categorie A
    1--Hall Steve
    2--Goeleven Jeroen
    3--Pepeinster Sebastien
    4--Van Nuffelen Sam
    5--Stijnen Klaas
    6--De Vries Nick
    7--Anorew Martin
    8--Eggers Louis
    9--Van Hoof Senne
    10--Beddegenoodts Christophe

    Categoroe B
    1--Vanden Wyngaerd Bart
    2--Ramsy Sigi
    3--Verheyden Joris
    4--Adams Christophe
    5--Gouwkens patrick
    6--Wijckmans Pieter
    7--Meuris Gerry
    8--Van Uffel Wim
    9--Bocken Peter
    10--Vissenaekens Tom

    Categorie C
    1--Bogaerts Patrick
    2--Dockx Peter
    3--Aerts Peter
    4--Van Bael Hans
    5--Verbinnen Dirk
    6--Lahou Rudy
    7--Serron Danny
    8--Compere Serge
    9--Wilmet Frederic
    10--Everaerts Wim

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Vekemans Marc
    4--Vrancken Luc
    5--Dams Danny
    6--Van Thielen Wim
    7--Kiesekoms Marc
    8--Van Tendelo Dennis
    9--Bloemen Rudy
    10--Haest Eddy

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Thienpont Walter
    3--Van Herck Willy
    4--Degeet Roland
    5--Wijnen Nico
    6--Vanwisenbeeck Luc
    7--Vandermeulen Jos

    20-08-2013 om 13:03 geschreven door kenny


    19-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan TOSH VAN DER SANDE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Van Der Sande Tosh KOP 2013.jpg
    Maandag 19/08/2013 ´S GRAVENWEZEL DERNYCRITERIUM (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.TOSH VAN DER SANDE uit Wijnegem-LOTTO BELISOL

    2.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING -

    3.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    4.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN - EUPHONY -

    6.BOUCHER David-FDJ-

    7.GIL Mariusz-KWADRO - STANNAH-

    8.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS -

    9.TRAKSEL Bobbie-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    10.PETRUS Lubomir-BKCP - POWERPLUS -

     

    19/08/2013 GEETBETS (VB) - Elite zc/U23/BCP - 144 km

    Aantal deelnemers:

    1.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    2.KEMERLINCKX Kristof-STAR CYCLING TEAM-

    3.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.HEYNS Nils-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.BROEKMANS Glenn-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.WYNANTS Nick-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.CRAENEN Rick-TWC DE KEMPEN-

    8.LIEVENS Wim-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.FORIERS Chris-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.CUMPS Ruben-ZANNATA CYCLING TEAM-

     

    19/08/2013 BALEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.WILLS Ryan-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    3.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    5.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.WILLIAMS Samuel-NFTO-

    7.SMAIL Robert-NORTH WEST-

    8.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.DEBACQUER Joris-K.V.C. DEINZE VZW-

    20.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    24.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    19/08/2013 HELKIJN (W) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.DERYCKE Lorenzo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.VAN IMMERSEEL Gert-jan-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    5.DE SMET Andy-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.WEBER Marcel-RSV RHEINFELDEN-

    7.HAAG Guillaume-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.BAERT Mathieu-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    10.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    19/08/2013 MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    5.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6.VAN DAMME Bart-ASFRA RACING TEAM-

    7.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    12.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/08/2013 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.KOOLS Jos-WC DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    10.BRACKE Thomas-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    12.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    17.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    20.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    22.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    27.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    31.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    19/08/2013 MOORSLEDE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    3.LAPERE Kris-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    4.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.JANG Kyunggu-TEAM DESCHUYTER-

    6.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    8.LEGRAND Wesley-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    19-08-2013 om 22:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 19/08/2013 - RIT 8 TTC RONDE 2013 TE HAASDONK
    TTC 8.jpg

    Bron: TTC Team

    19-08-2013 om 09:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 18/08/2013 LIEDEKERKSE PIJL (VB) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 03h58min
    Aantal deelnemers:

    1.FRISON Frederik -LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN GESTEL Dries -LOTTO BELISOL U23-

    3.BENOOT Tiesj -LOTTO BELISOL U23-:01’03"

    4.STENUIT Robin -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-:01’20"

    5.PEYSKENS Dimitri -LOTTO BELISOL U23-

    6.WALLAYS Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.DE MAREZ Ruben -WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-:02’30"

    8.HEYMANS Jonas -ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.MARCHAND Gianni -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-:02’33"

    10.VAN CUTSEM Thomas -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN CYCLING T-

    11.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-:02’41"

    14.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:02’48"

    43.ONGHENA Matthias -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:06’30"

    50.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:08’30"

    56.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    74.VAN GOETHEM Kevin -LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    87.DE BLOCK Nick -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    18/08/2013 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    7.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    8.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    38.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    40.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

     

    18/08/2013 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    3.VERKINDEREN Frederik-TEAM 3M-

    4.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.MEEUS Sil-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.COLAERT Pascal-DOVY KEUKENS - FCC-

     

    18/08/2013 ONZE LIEVE VROUW WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    2.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.SWEECK Diether-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    4.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    5.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    7.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.YDENS Andrew-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    18.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    23.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    40.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/08/2013 TURNHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.JANSSENS Jimmy-TEAM 3M-

    3.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    6.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    8.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    9.VAN DER KLIIS Dick-WESTLAND WIL VOORUIT-

    10.VAN DER MEIJS Josry-WESTLANDWIL VOORUIT-

     

    18/08/2013 ULBEEK-WELLEN (LB) - Elite z.c./U23 - 102 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTZ Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    2.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    3.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    4.THOME Kevin-VERANDAS WILLEMS-

    5.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.MARION Gaëtan-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    8.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.FRANK Shaked-DNCS / PRO 2012 CT-

    10.LONAY Cédric-LOTTO-VC ARDENNES-

    15.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    18/08/2013 RONDE VAN DE PROVINCIE OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Rit 5 - 03h21min
    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Kenny -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DUNNE Conor -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’01"

    3.GEUENS Alexander -LOTTO BELISOL U23-:00’12"

    4.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-

    5.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:00’14"

    6.MAES Alexander -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.COENEN Dennis -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.REYNVOET Niels -LOTTO BELISOL U23-

    9.THEUNS Edward -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.NOPPE Christophe -MORGAN BLUE C.T. VZW-

    13.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    38.DE BOCK Stijn -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    41.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    54.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    57.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    63.MELS Fabrice -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    68.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    78.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    87.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    93.GOOSSENS Kenny -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    97.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    98.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    124.DE BOCK Stef -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    Individueel klassement

    1.MYNGHEER Daan -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.VANLERBERGHE Bert -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-:00’01"

    3.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:00’03"

    4.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-:00’06"

    5.REYNVOET Niels -LOTTO BELISOL U23-

    6.DUNNE Conor -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’07"

    7.THEUNS Edward -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’11"

    8.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:00’12"

    9.VERGAERDE Otto -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:00’14"

    10.PYFFEROEN Miel -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-:00’17"

     

    18/08/2013 KORTRIJK (W) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHEUVERSWIJN Quentin-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    5.DE PAEPE Johannes-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.COOLS Michael-VENTILAIR - STERIA-

    7.VERMEIRE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.FRANCQ Eamon-CALIFORNIA GIANT-

    9.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.VANDROMME Evert-VENTILAIR - STERIA-

    19-08-2013 om 09:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 18/08/2013 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    2.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.LA ROSE Dimitri-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    5.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.DEBONTRIDDER Dylan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

     

    18/08/2013 HELKIJN (W) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.LIEVENS Bryan-ASFRA RACING TEAM-

    8.POLFLIET Jan-baptist-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VANMEENEN Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.ALLARY Pieter-jan-DCM CYCLING TEAM-

    16.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/08/2013 MINDERHOUT (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 83,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    5.BRUYNS Lotar-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.POELEMANS Nick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    9.ROELANTS Axel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.KUIPERS Thorsten-UWTC DE VOLHARDING
     

    18/08/2013 OOIKE - WORTEGEM PETEGEM (O) - Juniores - 81,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.HIMPE Bern-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.VAN LAECKE Dominique-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.LOBBESTAEL Lander-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    18/08/2013 TEMSE (STEENDORP) (O) - Juniores - 89,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    6.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.GOEMAN Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    15.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    23.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    26.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    18/08/2013 TIELT (W) - Juniores - 83,85 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBUSSCHE Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.DECOSTER Jorgen-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    18/08/2013 VLIERMAAL (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.WOLLENHAUPT Lucas-RSC LE LOUP-

    4.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.HAGELSTEENS Laurens-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    9.BLEUS Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.VANDERAERDEN Timothy-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    18/08/2013 GENT-ZWIJNAARDE (O) - Nieuwelingen - 53,95 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN EEDE Lauri-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE TEMMERMAN Yonie-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.MOERMAN Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MEULEMEESTER Ruben-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19-08-2013 om 09:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 18/08/2013 GRAMMENE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DERAMMELAERE Joren-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.BYTEBIER Michiel-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DE BROUWER Martijn-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    18.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    18/08/2013 IZEGEM (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    3.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VERBRUGGHE Lemmy-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DEWULF Florian-CT FORCE VZW-

    8.DECLERCQ Jan-willem-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.CALLENS Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.HERMAN Axel-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    18/08/2013 LENNIK (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.INKELAAR Kevin-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    9.GOOSSENS Anko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    18/08/2013 MINDERHOUT (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 67,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.DE LOUWERE Stef-TWC HET SNELLE WIEL-

    7.VAN HOUT Maarten-TWC HET SNELLE WIEL-

    8.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    9.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/08/2013 WERCHTER (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER HORST Dennis-WV NOORD WESTHOEK-

    2.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.DONDERS Jelle-HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.BADA Florian-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    23.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

     

    18/08/2013 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR - REKKEM (W) - Nieuwelingen - Rit Interclub 68,15 km - 01h39min

    Aantal deelnemers:

    1.WELTEN Bram -TWC PIJNENBURG-

    2.BRULEZ Miqélé -TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.PANIS Thibaut -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VANDERMEER Laurens -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.DE HAES Jorden -MIX2 KSV DEERLIJK / CT99 SCHRIEK-

    7.HULSMANS Vincent -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    8.KETELAARS Miguel -WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.SCHEEPERS Jeroen -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.WYDOOGHE jaron -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    33.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    61.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    65.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    78.VAN DEN BROECK Jordi -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    81.VERBERCKMOES Timo -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    19-08-2013 om 09:30 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!