.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME BELGISCH KAMPIOENSCHAP VWF TE HUIZINGE VAN ZATERDAG 17/08/2013
    FILM CAT A - BK



    FILM CAT C - BK



    FILM CAT D/E - BK




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    18-08-2013 om 16:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/08/2013
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 5°Seizoenszege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2013.png
    Donderdag 15/08/2013 - MASSEMEN - WETTEREN (O) - Aspiranten

     

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.VAN WIN Sine-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.NOËL Jara-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.VAN ROMPAY Anke-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    5.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.VANDAELE Laurens-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BEKAERT Joost-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.BEECKMAN Brent-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    15.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.DE BEER Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VANDEPITTE Nathan-ALBI VELOSPORT-

    2.HENDRICKX Sander-TWC PIJNENBURG-

    3.PONSAERTS Thibaut-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.HAEX Joris-SPORT EN MOEDIG GENK-

    19.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    4.STEVENS Matthias-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.DE NEVE Joerik-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    23.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.MAES Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    39.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    Gerben Van Houte 5 .JPG Gerben Van Houte 5 1.JPG

    18-08-2013 om 14:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/08/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Franky Van Oyen KOP 2013.png  Van Oyen Danny KOP 2011.JPG  De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg

         Franky Van Oyen         Danny Van Oyen             Freddy De Blick

    Zaterdag 17 Augustus – LOKEREN (9160)

    Catg.B – 29 dln

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    3.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    4.Peter De Maere (Waasmunster)

    5.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    6.Tom D'Hooge

    7.Luc Van Den Bergh

    8.Sven De Vlieger (Lochristi)

    9.Tom Brulez (Tielt)

    10.Wim Rombaut (Stekene)

    20.Michel Thierens (Elversele)

    21.Nico De Roeck (Belsele)

    22.Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    25.Frank D'Hooge (Hamme)
    17+8+2013+lokeren waod 867.jpg
                                       Winnaar Catg.B Franky Van Oyen.
    17+8+2013+lokeren waod 801.jpg
    Aankomst van de winnaar Catg.B Franky Van Oyen en van de Toeristen Vincent Chevalier.

    17+8+2013+lokeren waod 444.jpg 
                                           Wim Heyndrickx en Michel Thierens.

    Toeristen – 44 dln

    1.Vincent Chevalier (Diegem)

    2.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    3.Christophe Smits

    4.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    5.Angelo Vandecasteele

    6.Philippe Van Laethem

    7.Peter Dierks (Bornem)

    8.Benny Moens

    9.Filip De Wannemaeker

    10.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    11.Dieter Vercauter (Assenede)

    13.Bram Kesteleyn (Zele)

    15.Wim Ryckaert (Melsele)

    17.Freddy Van Camp (Stekene)

    21.Jens Verschaffelt (St.Niklaas)

    23.Sam Van Der Aa (Melsele)

    24.Francesco Degroote (Zele)

    27.Niels D'Hondt (Waasmunster)

    28.Marnix De Roos

    33.Filip Weemaes (Verrebroek)

    34.Franky Boel (Kruibeke)
    17+8+2013+lokeren waod 859.jpg
                               Winnaar Toeristen Vincent Chevalier.
    17+8+2013+lokeren waod 784.jpg
              De 3 achtervolgers met Bart Van Der Veken en Lieven Van de Perre.
    17+8+2013+lokeren waod 635.jpg
             Hans Vergauwen, Kenny Janssens, Peter Dierks en Sam Van Der AA.
    17+8+2013+lokeren waod 529.jpg
                                    Kenny Janssens en Jurgen Goossens.

    17+8+2013+lokeren waod 338.jpg 
                                                De start van de Toeristen.

    Catg.C – 24 dln

    1.DANNY VAN OYEN (Deinze)

    2.Patrick Watteny

    3.Siegfried Vanoverberghe

    4.Peter Kerckaert

    5.Matti De Baat

    6.Luc Witman

    7.Marc Jacobs

    8.Noël Dult

    9.Marc Couckuyt

    10.Ronny Cosijn

    11.Mario Bolssens (St.Gillis)

    12.Geert Smet (St.Niklaas)

    15.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    19.Daniel Standaert (Bornem)

    23.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    17+8+2013+lokeren waod 324 - kopie.JPG
                                            Winnaar Catg.C Danny Van Oyen.
    17+8+2013+lokeren waod 279.jpg 
                        Aankomst van Danny Van Oyen voor Patrick Watteny.

    Catg.D – 19 dln

    1.Florent De Leersnijder (Oostrozebeke)

    2.Wim De Waal

    3.Robin Van Kerschaver

    4.Luc D'Haeseleer

    5.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    6.Julien De Bock

    7.Jos Vergult

    8.Louis Moens

    9.Willy Mous

    10.Eddy De Vuyst
    17+8+2013+lokeren waod 138.jpg
      Winnaar Catg.E Freddy De Blick en winnaar Catg.D Florent De Leersnijder.

    17+8+2013+lokeren waod 110.jpg 
                                   Aankomst van Florent De Leersnijder.

    Catg.E – 20 dln

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Hervé Verstuyft

    3.Willy Roels

    4.Ko Tolhoek

    5.Gerard Devleeschauwer

    6.Armand Mols

    7.Daniel Cornu

    8.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    9.Georges Michiels

    10.François Brouwers
    17+8+2013+lokeren waod 114.jpg
                                              Aankomst van Freddy De Blick.


    Zaterdag 17 Augustus – SIJSELE (8340)

    Catg.A - 44 dln
    1.Indiana Slabinck (Moerkerke)

    2.Alex Goossens (Vrasene)

    3.Denny Lannoo

    4.Ranson Doniniek

    5.Stijn Van Der Jeught

    6.Tom Vleugels

    7.Jan Trenson

    8.Pascal Verlee

    9.Wim De Wit

    10.Lode Corijn

    31.Steven Heirman (Hamme)


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-08-2013 om 14:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 18/08/2013 KNESSELARE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    18/08/2013 SCHUIFERSKAPELLE ( 8700 TIELT ) (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    18/08/2013 SINT-TRUIDEN (AALST) (LB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    18/08/2013 WUUSTWEZEL (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    18-08-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    17-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Druyts Gerry KOP 2013.jpg
    Zaterdag 17/08/2013 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.GERRY DRUYTS uit Wilrijk-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.VAN PELT David-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.VENNINCX Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.DE VRIES Roel-RTV OLDENZAALSE WCL-

    10.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    16.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    17/08/2013 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.JAUREGUI Quentin-BKCP POWERPLUS-

    3.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    7.RENTMEESTER Ruud-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    8.MC IWAINE Conor-ERRIGAL CYCLING CLUB-

    9.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.BENNETT Sam-AN POST - CHAINREACTION-

    12.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    13.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    22.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    33.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    35.BOLSENS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    39.SMET Gert-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    41.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    50.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    52.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2013 SINT-LAMBRECHTS HERK (LB) - Elite z.c./U23 - 117,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.VALLEE Boris-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.BROECKX Stig-LOTTO BELISOL U23-

    3.TEUNS Dylan-VENTILAIR - STERIA-

    4.FRANSSEN Wout-AN POST - CHAINREACTION-

    5.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    6.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23-

    9.BRUSSELMAN Twan-WILLEBRORD-

    10.HOPHRA Gerard-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    20.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

      

    17/08/2013 RONDE VAN DE PROVINCIE OOST-VLAANDEREN (O) - U23 – Rit 4 - 03h06min
    Aantal deelnemers:

    1.CAROLUS Jorne -LOTTO BELISOL U23-

    2.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.BLOMME Lorenzo -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.VAN COPPERNOLLE Francesco -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    5.DEWEER Jochen -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VANSPEYBROECK Tim -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    7.LAMBRECHTS Sem -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.BAERT Jasper -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.CAPIOT Amaury -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.NOPPE Christophe -MORGAN BLUE C.T. VZW-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    36.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    42.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    49.DE BOCK Stijn -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    71.DE BOCK Stef -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    74.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    82.GOOSSENS Kenny -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    85.MELS Fabrice -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    105.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    108.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    121.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    132.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    151.SMET Cedric -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:00’40"

    161.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-:18’58"

     

    17/08/2013 DE KLINGE SINT GILLIS WAAS (O) - Dames Elite - 93,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.D`HOORE Jolien-LOTTO-BELISOL LADIESTEAM-

    2.DUTRIAUX Fiona-VIENNE EUROSPORT-

    3.VAN DE REE Monique-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.MACKAIJ Floortje-WTC WOERDEN-

    5.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    6.ROY Sarah-ST GEORGE CC-

    7.VAN DOORSLAER Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    8.VAN DER MEER Janine-TEAM POLARIS -

    9.HAGIWARA Mayuko-WIGGLE HONDA -

    10.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    18.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    30.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    17/08/2013 BALEGEM (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.SOBERON Zowé-YOUNG SCHELDE CT-

    2.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.VAN DEN BOSSCHE Timothy-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

     

    17/08/2013 DIEST (VB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLEUS Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.ORTILLON Valentin-ECV BOULZICOUR-

    3.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.GEMBECKAS Thomas-DNCS / PRO 2012 CT-

    5.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.GROSEMANS Arno-SPORT EN MOEDIG GENK-

    17-08-2013 om 22:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 17/08/2013 LENNIK (VB) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.HINDLEY Jai-GDT FLANDERS RACING TEAM-

    4.MENEY Brendon-GDT FLANDERS RACING TEAM-

    5.SILVERBERG Jake-SLIPSTEAM CRADDOCK-

    6.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    9.VAN DER BRACHT Kenneth-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.TANNOS Johan-DNCS PRO 2012-

     

    17/08/2013 MOL SLUIS (A) - Juniores - 50 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    3.VERBEEK Robin-TML DOMMELSTREEK-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.VAN LAER Sven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.LAUWERS Jordy-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DAS Stefan-TWC DE KEMPEN-

     

    17/08/2013 ALT-HOESELT (LB) - Nieuwelingen - 61,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DOUHARD Tom-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.DOPS Dries-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.SINCHEK Nils-WCL BERGKLIMMERS-

    9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.DIEUSSAERT Tibo-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

     

    17/08/2013 DEINZE-VINKT (O) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.KAREL Jarrod-TRACK CYCLING WA CC-

    5.BOER Erik-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    6.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.VAN DE VELDE Darwin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.KELLENS Kenneth-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VAN DE VELDE Dylan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    17.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    17/08/2013 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    2.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.BOUCKAERT Gauthier-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DECLERCQ Jan-willem-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.VANDERBEKEN Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DE VEIRMAN Aaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.MAES Frederik-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    17/08/2013 MERE (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.VAN GYSEGEM Yarne-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    22.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    30.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2013 TOLLEMBEEK (VB) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.GOOSSENS Anko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.HUYSEGOMS Kenzo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.VERMANG Daan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.THOMAS Loïc-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    16.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    17/08/2013 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR - MEULEBEKE (W) – Interclub - Nieuwelingen - 01h17min
    Aantal deelnemers: -
    Rit:

    1.WELTEN Bram -TWC PIJNENBURG-

    2.OLIESLAGERS Bob -TWC PIJNENBURG-

    3.DEWULF Stan -WIELERTEAM IEPER-

    4.PANIS Thibaut -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:00’49"

    5.ANDERTON Callum -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    6.COSTA Adrian -USA NATIONAL TEAM-

    7.WYDOOGHE jaron -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-:00’58"

    8.VERFAILLIE Arne -MIX1 OOSTENDE NOORDZEE / MEETJESLAND-

    9.LEIJS Bjarne -WILLEBRORD WIL VOORUIT-:01’04"

    10.FARRAZIJN Daan -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    23.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VAN DEN BROECK Jordi -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    64.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    67.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    72.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    78.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    110.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:08’20"

    111.VERBERCKMOES Timo -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    17-08-2013 om 22:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/08/2013
    FCWB Banner 2013.png

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 7°Seizoenszege en de Titel Kampioen Van Luik !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg
    Zaterdag 17/08/2013 - RICHELLE – Kampioenschap van Luik – Amateurs/Masters A

    1 HILGERS Michaël ECW-RACEPOINT.BE (Amateurs)

    2 KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren ECW-RED Immo-ENGLEBERT (Masters A)

    3 MOSBEUX Christophe ECW-VC CENTRAL

    4 COLLARD Simon ECW-RACEPOINT.BE

    5 SCHIFFELERS Ward MAASLANDSTER NED

    6 MELON Quentin ECW-O2-PEPINSTER

    7 COSYN Joris ECW-Cosyn Cycling Team

    8 DEFOSSA François

    9 LAFOURTE Jérôme ECW-O2-PEPINSTER

    10 JACOBS Gody DE KURINGER SPORTVTIENDEN

     

    Podium Amateurs

    1.Michaël Hilgers

    2.Simon Collard

    3.Quentin Melon

    Wielfaert 2 LUIK.JPG 

    Podium Masters A

    1.KRISTOF WIELFAERT

    2.Christophe Mosbeux

    3.Maarten Bossers
    Wielfaert 1 LUIK.JPG

    17-08-2013 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/08/2013

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Dullaert Werner KOP 2013.jpg
    Zaterdag 17/08/2013 – IZEGEM-EMELGEM - LFT

     

    Categorie A
    1. Dominique Feys

    2. Kim Van Oost

    3. Wouter Remmerie

    4. Thibaut Derycke

    5. Wouter De Fauw

    6. Christof Catteeuw (DV)

    7. Ward Leyn (DV)

    8. Christophe Laperre (DV)

    9. Bjorn Joseph (DV)

    10. Brecht Deruyck

     

    Categorie B

    1. Frederik Robberechts

    2. Patrick Vanmaekelbergh

    3. Tom Saeys

    4. Stefaan Ferrest

    5. Kurt Heyman

    6. Bill Noterman

    7. Kurt Himpe (DV)

    8. Youri Vandenbroucke (DV)

    9. Jeffrey Vandendorpe

    10. Jan Vervaeke (DV)

     

    Categorie C

    1. Mario Lammens

    2. Nico Hellebuyck

    3. Frank Suys (Hingene)

    4. Xavier Vansevenant

    5. Marnic De Waele

    6. Luc Ameye

    7. Stefan Dewitte (DV)

    8. Bart Proot (DV)

     

    Categorie D

    1. Ronny De Vos

    2. Rudy Bloemmen

    3. David Grindley (Gbr)

    4. Freddy Vlerick

    5. Geert Tijtgat

    6. Danny Depreitere (DV)

    7. Luc Vanbiervliet

    8. Marc Steenberghe

     

    Categorie E

    1. WERNER DULLAERT (St.Gillis-Waas)

    2. Noël Rogge

    3. José Demeyere

    4. Willy Corthier

    5. Philippe Reyntjens

    6. Gilbert Minjau

     

    Categorie F

    1. Alessandro Mastragostino

    2. Enrico Muylle (DV)

    3. Jeffrey Hutsebaut

    4. Stijn Deruyter

    5. Axel Vulsteke (DV)

    6. Diego Bomeré (DV)

    7. Laurens Vanackere (DV)

    8. Jari Vandeginste (DV)

    9. Simon Huys (DV)

    10. Jonas Huys (DV)

     

    Categorie G

    1. Jean Vanhaeverbeke

    2. Dominiek Porte

    3. Philippe De Smet

    4. Danny Bogaert (DV)

    5. Stefaan Deckmijn (DV)

    6. Timmy Braekeveld

    7. Christ Christiaens

    8. Pedro Boudry (DV)

    9. Timothy Geldhof (DV)

    10. Erik De Waele

    17-08-2013 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/08/2013

    vwf.JPG









    Zaterdag 17 Augustus - HUIZINGEN (1654) -
    Belgisch kampioenschap alle reeksen


    A-reeks - 72km - 1h48
    1. Bjorn LISON
    2. Bart Tribout
    3. Jochen Venneman
    4. Lode Van Impe
    5. Tom Hermans
    6. Gianni Cooman
    7. Kristof Muys
    8. Siegfried De Nauw
    9. Steve Maginet
    10. Steven Tuytschaever

    C-reeks - 72km - 1h53
    1. Bruno BRUYERE
    2. Christiaan De Saeger
    3. Andy Van Eesbeeck
    4. Tom De Beer (Hamme)
    5. Pascal Raes
    6. Michael Naessens
    7. Danny Saelens
    8. Peter Vermassen
    9. Frank Vagenende
    10. Danny Borremans

    D-reeks - 63km - 1h39
    1. Patrick JACOBS
    2. Guy De Coster
    3. Rudy Thomas
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Lucien Van Den Brande
    6. Herman Proost
    7. Arie De Moor
    8. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9. Christophe Brieau
    10. Francis De Ridder

    E-reeks - 63km - 1h40
    1. Joseph DEVITS
    2. Danny De Backer
    3. Jan Van Den Brande
    4. Wim De Coninck
    5. Rene De Brucker
    6. Daniel Villers
    7. Ronny Paridaens
    8. Frank De Pelsmaker
    9. Harmel Van Den Bossche
    10. Rony Govers

    F-reeks - 54km - 1h28
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Paul Hunninck
    3. Francy Baptist
    4. Rudolf Sluyts
    5. Noël Burggraeve
    6. Raf Vercammen
    7. Herman Van Den Borre
    8. Jean Pierre Broothaerts
    9. Ivan Coopman
    10. Jean Claude Thelis

    G-reeks -54 km - 1h30
    1. Marc VERVONDEL
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Guido Cornet
    4. Gaston Sannen
    5. Luc Snels
    6. Andre Ceurens
    7. Roland Boulard
    8. Theo Coudyzer
    9. Roger Hoof (St.Niklaas)
    10. Jef Everaerts

    17-08-2013 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/08/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 17/08 – GROOT-LO


    Categorie A
    1--Bruylandts Dave
    2--Leys Sam
    3--Iwens Koen
    4--De Weerdt Nick
    5--Goeleven Jeroen
    6--Verstraeten Sven
    7--Hofmans Laurence
    8--De Meyer Jasper
    9--Topscott Michael
    10--Brokmans kristof

    Caregori B
    1--Van Uffel Wim
    2--Van Maldeghem Stijn
    3--Indekeu Nico
    4--Adams Christophe
    5--Dubois Andy
    6--Boenders Yves
    7--Wijckmans Pieter
    8--Wilmsens Tom
    9--Helsen Tim
    10--Diels Koen

    Categorie C
    1--Buts Eddy
    2--Brabants Bruno
    3--Verbinnen Dirk
    4--Verdonck Patrick
    5--Aerts Peter
    6--Dockx Bert
    7--Gendarme Bart
    8--Lahou Rudy
    9--Van De Plas Kurt
    10--Rens David

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Haest Eddy
    4--Vekemans Marc
    5--De Wijngaert Dirk
    6--Van Tendelo Dennis
    7--Willemsen Marc
    8--Vangenechten Freddy
    9--Verdeyen Jos
    10--Peigneur Dirk

    Categorie E
    1--Van Herck Willy
    2--Thienpont Walter
    3--De Bakker Ludo
    4--Van Maldeghem Nele

    17-08-2013 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN VRIJDAG 16/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN VRIJDAG 16/08/2013                                      
    16-8-2013-grembergen 816.jpg 
                              Winnaar Matthias Ongena met de supporters.      
    16-8-2013-grembergen 829.jpg          
    16-8-2013-grembergen 804.jpg
                                    Winnaar Matthias Ongena uit Zele. 
    16-8-2013-grembergen 761.jpg     
                        De spurt met Matthias Ongena voor Tom Devriendt.
    16-8-2013-grembergen 760.jpg
    16-8-2013-grembergen 827.jpg
        Tom Devriendt werd 2de en kreeg 2 trofeeën. (2de plaats en 1ste belofte)

    16/08/2013 GREMBERGEN - DENDERMONDE (O) - Elite z.c./U23 - 105,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    5.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VEJMELKA Daniel-BAERUM-

    10.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    19.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    26.CLAUS Dieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    27.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    34.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    36.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    16-8-2013-grembergen 169.jpg
        Nick Mertens in eigen gemeente aan het werk na 3 maanden inactiviteit.

    16-8-2013-grembergen 188.jpg
                                               Johannes De Paepe uit Zele.
    16-8-2013-grembergen 191.jpg                                   
                                               De start te Grembergen.
    16-8-2013-grembergen 648.jpg  
                                    Oliver Naesen en Matthias Ongena.                                                  
    16-8-2013-grembergen 651.jpg
                                      Steven Doms en Michiel Dieleman.
    16-8-2013-grembergen 659.jpg
                                         Mario Willems en Timmy Weeckers.
    16-8-2013-grembergen 662.jpg
                                               Sam Van Uytvange werd 8ste.
    16-8-2013-grembergen 666.jpg
                     Daniel Vijmelka en David Desmecht werden 9de en 10de.
     


      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-08-2013 om 11:06 geschreven door kenny


    16-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Matthias KOP 2013.JPG 

      Matthias Ongena

    Vrijdag 16/08/2013 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DZERVUS Darijus--

    2.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DRANCOURT Pierre--

    4.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    9.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    10.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    16/08/2013 GREMBERGEN - DENDERMONDE (O) - Elite z.c./U23 - 105,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    5.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VEJMELKA Daniel-BAERUM-

    10.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    19.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    26.CLAUS Dieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    27.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    34.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    36.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

     

    16/08/2013 RONDE VAN DE PROVINCIE OOST-VLAANDEREN (O) - U23 - Rit 3 - 03h08min
    Aantal deelnemers:

    1.MYNGHEER Daan -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.GHISTELINCK Paco -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VANLERBERGHE Bert -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    4.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.HAMBROOK Kieran -T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    6.VERGAERDE Otto -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.REYNVOET Niels -LOTTO BELISOL U23-

    8.PANIS Maxim -TEAM3M U23-

    9.GOUGH Fraser -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    12.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-:00’18"

    52.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    75.MELS Fabrice -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    78.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    89.GOOSSENS Kenny -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    92.DE BOCK Stijn -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    98.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    108.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    110.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    128.DE BOCK Stef -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    137.SMET Cedric -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    148.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    16/08/2013 HAASDONK-BEVEREN (N) - Dames Elite
    Aantal deelnemers:

    1.ROY Sarah-ST GEORGE CC-

    2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    4.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    5.GAFINOVITZ Rotem-TOPSPORT VLAANDEREN-

    6.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.VAN DER MEER Janine-TEAM POLARIS -

    9.ROE Eileen-BREAST CANCER CARE CYCLING TEAM-

    10.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    31.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    39.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    43.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    44.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    16/08/2013 OVERMERE (O) - Dames Jeugd - 56 km

    Aantal deelnemers:

    Dames Juniores

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DE JONG Demi-RSC ZUIDWESTHOEK-

    3.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Femke-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.ROHDE Lysanne-RSC ZUIDWESTHOEK-

    7.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    8.HUBERT José-KWV DE SPARTAAN-

    9.WITLOX Lizzy-TWC DE KEMPEN-

    10.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    Dames Nieuwelingen

    1.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    4.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.BACENAITE Karolina-KLAPÉDOS-

    7.JAKUBOVSKAJA Kristina-KLAIPÉDOS-

    8.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    9.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    16.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    16/08/2013 ZINGEM (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.GEERTS Kenneth-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.DRAPER Nathan-TEAM ROYAL LONDON 360 ISLE OF MAN-

    4.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.REAVIS Devin-USA CYCLING-

    8.DELOOF Senne-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    16/08/2013 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR - WIELSBEKE (W) - Nieuwelingen - Rit Interclub - 68,2 km - 01h32min

    Aantal deelnemers:

    1.DEWULF Stan -WIELERTEAM IEPER-

    2.HECHT Gage -USA NATIONAL TEAM-:00’03"

    3.DEBRUYNE Jens -WIELERTEAM IEPER-:00’08"

    4.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.BRAYBROOKE Alex -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    6.BERTELS Sven -WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.MERTENS Julian -DCM CYCLING TEAM-:00’19"

    8.VERWILST Aaron -TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.VAN DER AUWERA Gilles -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’22"

    10.WELTEN Bram -TWC PIJNENBURG-

    32.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    82.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    89.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    90.VERBERCKMOES Timo -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    91.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    125.THIBAUT Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’08"

    127.DE BEN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    129.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02’17"

    16-08-2013 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MTB TEAM
    Trek KMC Banner 2012.png
    Trek 15-08-2013 1.jpg
    Trek 15-08-2013 2.jpg

    Bron: TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    16-08-2013 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/08/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BART VAN DER VEKEN met zijn 5°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Van Der Veken Bart KOP 2013.png Dullaert Werner KOP 2011.jpg

      Bart Van Der Veken           Werner Dullaert

    Donderdag 15 Augustus – HEUSDEN (9070) – Kampioenschap van België categorie C en D

     

    Catg.A – 41 dln

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Peter Bocken

    3.Mario Van Den Broecke

    4.Frans Sebregts

    5.Wesley De Rocker

    6.Kris Bolsens (Kruibeke)

    7.Kevin De Smet

    8.Jens Vermassen

    9.Luc De Duytsche

    10.Kristof Muys

    12.Steven Heirman (Hamme)

    13.Steven Goossens (St.Niklaas)

    32.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    33.Pieter Covents (Stekene)
    15-8-2013-heusden 1428.jpg
                                       Winnaar Catg.A Gianni Cooman.
    15-8-2013-heusden 1434.jpg
             Winnaar Catg.B Mario De Kesel en winnaar Catg.A Gianni Cooman.
    15-8-2013-heusden 1384.jpg
                                Aankomst van winnaar Catg.A Gianni Cooman.
    15-8-2013-heusden 1107.jpg
    15-8-2013-heusden 905.jpg
                                                Start van de Catg.A en B.

     

    Catg.B – 31 dln

    1.Mario De Kesel (Merendree)

    2.Diederik Ampe

    3.Marc Cossyns

    4.Fabien Hanssens

    5.Benny De Bock (Hamme)

    6.Wim Braet

    7.Etienne Claus (Waasmunster)

    8.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    9.Luc Wijtinck

    10.Sven De Vlieger (Lochristi)

    11.Tom Brulez (Tielt)

    15.Wim Rombaut (Stekene)

    29.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    30.Alex Goossens (Vrasene)
    15-8-2013-heusden 1431.jpg
                                     Winnaar Catg.B Mario De Kesel.
    15-8-2013-heusden 1404.jpg
                             Aankomst van winnaar Catg.B Mario De Kesel.
    15-8-2013-heusden 1089.jpg
                           Wim Heyndrickx, Peter Neels en Etienne Claus.

     

    Catg.C – 42 dln

    1.Peter Ballet (Eke)

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Ko Harms

    4.Frank Suys (Hingene)

    5.Kurt Leuntjens

    6.Danny Van Oyen (Zulte)

    7.Peter Kerckaert

    8.Hilair Heye

    9.Robert Standaert (Bornem)

    10.Wim De Coninck

    13.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)
    15-8-2013-heusden 889.jpg
                    Winnaar Catg.C en tevens Belgisch kampioen Peter Ballet.
    15-8-2013-heusden 899.jpg
             Ko Harms, Geert Van Speybroeck, Peter Ballet en Frank Suys.
    15-8-2013-heusden 828.jpg
          Aankomst van winnaar Catg.C Peter Ballet voor Geert Van Speybroeck.
    15-8-2013-heusden 262.jpg
                          Start van het Belgisch kampioenschap in de Catg.C

     

    Toeristen – 64 dln

    1.BART VAN DER VEKEN (St Jansteen)

    2.Erik Van Wijk

    3.Arno De Wispelaere

    4.Kris Smet op 5" pelotonspurt (St.Niklaas)

    5.Wim Vanberghen

    6.Jelle Andries

    7.Jan De Bruijcker

    8.Benny Moens

    9.Kenny Janssens (Melsele)

    10.Angelo Vandecasteele

    20.Dieter Vercauter (Assenede)

    28.Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    31.Francesco Degroote (Zele)

    47.Bruno Haemers

    48.Koen Heyrman (Kruibeke)
    15-8-2013-heusden 760.jpg
               Aankomst van de winnaar bij de Toeristen Bart Van Der Veken.
    15-8-2013-heusden 786.jpg
    Kris Smet won de pelotonspurt voor plaats 4 voor Jelle Andries, Jan De Bruycker of
    Kenny Janssens en Benny Moens.
    15-8-2013-heusden 244.jpg
                                  De start van de 64 Toeristen te Heusden.

     

    Catg.D – 34 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Roland Boulard

    3.Helmuth Tas

    4.Patrick Van Renterghem

    5.Marc Vervondel

    6.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    7.Frans Aerts

    8.Piet Bocklandt

    9.Robin Van Kerschaver

    10.Daniel Hauttekeete

    11.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    15-8-2013-heusden 228.jpg 15-8-2013-heusden 209.jpg
               Belgisch kampioen Helmuth Tas.                     Winnaar Catg.D Wim De Waal en winnaar Catg.E Werner Dullaert.
    15-8-2013-heusden 170.jpg
                               Aankomst van winnaar Catg.D Wim De Waal.
    15-8-2013-heusden 187.jpg
                 Aankomst van Helmuth Tas voor Patrick Van Renterghem.
    15-8-2013-heusden 002.jpg
                                                Start van de Catg.D en E.

     

    Catg.E – 28 dln

    1.WERNER DULLAERT (St Gillis Waas)

    2.Andre Klep

    3.Gerard Hairwassers

    4.Ko Tolhoek

    5.Gerard Mariën

    6.Petrus van Dongen

    7.Robert Vanlancker

    8.Aad Vingerling

    9.Gerard Devleeschauwer

    10.Daniel Cornu

    11.Freddy De Blick (Beveren)

    15.Pierre Verberckmoes (Belsele)
    15-8-2013-heusden 208.jpg
                                        Winnaar Catg.E Werner Dullaert.
    15-8-2013-heusden 180.jpg
                            Aankomst van winnaar Catg.E Werner Dullaert.



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-08-2013 om 20:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILOMPNAME TTC RONDE RIT 7 VAN VRIJDAG 09/08/2013
    Recreanten - Temse 09/08/2013
     


    Toeristen - Temse 09/08/2013




    Filmopname: Willy Marin

    16-08-2013 om 14:50 geschreven door kenny


    15-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JARRID JANSSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Janssens Jarrid KOP 2013.jpg
    Donderdag 15/08/2013 OVERMERE (O) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLIAMS Noah-SLIPSTREAM CRADDOCK-

    2.MACKAY Ashley-MTBA-

    3.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.TANNOS Johan-SLIPSTEAM CRADDOCK-

    6.LASSEEL Gianno-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.BROOKSHIRE Grayson-SLIPSTEAM CRADDOCK-

    9.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    21.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    15/08/2013 LAUWE (W) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.GRANIGAN Noah-C F RACING-

    2.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANSTEENKISTE Bright-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DESPLENTER Tjorven-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.VANDERMEULEN Quinten-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    15/08/2013 RUMST (A) - Juniores - 90,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6.DEGHELDERE Jory-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    8.CLÉ Brent-AA BMX TEAM-

    9.THIJS Bon-WV AVANTI-

    10.VAN MOL Caine-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    13.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    15/08/2013 SINT-LAMBRECHTS HERK (LB) - Juniores - 84,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BINATENA Diego-SWANI´S CYCLING-

    2.VEENBAAS Zeth-ENDURANCE ELITE-

    3.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.HOUGH Charlie-GREENVILLE SPINNERS-

    5.HOULMONT Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.SEEFAT Maarten-ZUID LIMBURG-

    7.SANDERS Boy-JONGE RENNER-

    8.BILLEN Gilles-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.RATZELL Greg-YOUNG MEDALISTS-

    10.WOLLENHAUPT Lucas-RSC LE LOUP-

     

    15/08/2013 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.JARRID JANSSENS uit Melsele-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.MOOK Marco-WV AVANTI-

    5.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    18.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    34.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    53.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    15/08/2013 RUMST (A) - Nieuwelingen - 57,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.THOMAS Loïc-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.LIBAN Jérôme-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    8.DE MAEYER Malik-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.TAFNIEZ Mike-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    45.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    15/08/2013 MASSEMEN - WETTEREN (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    15-08-2013 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 15/08/2013 RONDE VAN DE PROVINCIE OOST-VLAANDEREN (O) - HAASDONK - U23 – Rit 2
    Aantal deelnemers:

    1.CAROLUS Jorne -LOTTO BELISOL U23-

    2.DE MEYERE Jens -MIX2 WETTERSE DAKWERKEN - REMORY CT-

    3.BUYLE Pieter -MIX2 WETTERSE DAKWERKEN - REMORY CT-

    4.VANLERBERGHE Bert -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    5.VERWEE Pieter -ASFRA RACING TEAM-

    6.THEUNS Edward -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.BAERT Jasper -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.LAMBRECHTS Sem -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.CAPIOT Amaury -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.GHISTELINCK Paco -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    12.MELS Fabrice -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    40.GOOSSENS Kenny -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    61.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    63.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    68.DE BOCK Stijn -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    71.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    81.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    127.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    129.DE BOCK Stef -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    131.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    149.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    153.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    170.SMET Cedric -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    15/08/2013 BESELARE ( ZONNEBEKE ) (W) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    2.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    5.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    7.PAUWELS Nills-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.DESREUMAUX Ludwig-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.BLONDEEL Charlie-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    26.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    15/08/2013 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    2.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    3.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    24.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    28.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    37.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    46.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    48.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    59.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    62.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    67.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    69.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    15/08/2013 TIELT-WINGE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    2.TOOTH Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.HAVIK Piotr-CYCLING TEAM POLLENTIER-

    4.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.CASTELIJNS Twan-TWC HET SNELLE WIEL-

    7.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.FRANSSEN Wout-AN POST - CHAINREACTION-

    20.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    87.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    15/08/2013 KRUISHOUTEM (O) - U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.SCHREURS Hamish-PEGASUS-

    4.DOCKX Kristof-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.COOLS Michael-VENTILAIR - STERIA-

    6.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    7.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    10.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    24.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/08/2013 PUIVELDE - SINT-NIKLAAS (O) - Dames Elite
    Aantal deelnemers:

    1.D`HOORE Jolien-LOTTO-BELISOL LADIESTEAM-

    2.ROE Eileen-BREAST CANCER CARE CYCLING TEAM-

    3.VAN DE REE Monique-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    6.ELZING Karen-WSV EMMEN-

    7.KRÖGER Mieke-TEAM POLARIS -

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.BECKERS Isabelle-BIGLA CYCLING TEAM-

    10.BRAS Martine-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    20.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    23.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    28.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    32.VAN PETEGHEM Caroline-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    36.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    56.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    58.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    79.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    15/08/2013 HOELEDEN (VB) - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    2.GEMBECKAS Thomas-SC SUDUVA-

    3.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.RACIUNAS Mykolas-SC SUDUVA-

    10.DE AMICIS Alessandro-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    11.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    15-08-2013 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/08/2013

    vwf.JPG








    Donderdag 15 Augustus – HAALTERT (9450) -
    13de rit VWG Geditrofee


    A-reeks - 81km - 2h
    1. Bart TRIBOUT

    2. Lode Van Impe
    3. Dominiek Ranson
    4. Stefaan Paridaens
    5. Jeroen Van Geyte
    6. Bjorn Lison
    7. Steven Vleugels
    8. Steven Tuytschaever
    9. Robin Van Goethem
    10. Gillian Van Rijmenant

    C-reeks - 81km - 2h04
    1. Bruno BRUYERE
    2. Wim De Smet
    3. Danny Saelens
    4. Peter Dockx
    5. Christof Heynderickx
    6. Stefan Verhaeghe
    7. Frank Vagenende
    8. Danny Borremans
    9. Andy Van Eesbeeck
    10. Olivier Mulders

    D-reeks - 63km - 1h37
    1. Patrick VERDONCK
    2. Francis De Ridder
    3. Rudy Thomas
    4. Peter Vos
    5. Guy De Coster
    6. Willy Van Herreweghe
    7. Lucien Van Den Brande
    8. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9. Eddy De Schepper
    10. Herman Proost

    E-reeks - 63km - 1h38
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Joseph Devits
    3. Danny De Backer
    4. Daniel Villers
    5. Rene De Brucker
    6. Jan Van Den Brande
    7. Harmel Van Den Bossche
    8. Jos Maes
    9. Rudy Van De Velde
    10. Jan Van Cauter

    F-reeks - 54km - 1h28
    1. Jos CLAESSENS
    2. Ivo Vanherle
    3. Pierre Remory
    4. Noël Burggraeve
    5. Ivan Coopman
    6. Rudolf Sluyts
    7. Yvan Camphijn
    8. Jan Van Hove
    9. Johny Van Holen
    10. Chris Geerts

    G-reeks - 54km - 1h32
    1. Andre CEURENS
    2. Theo Coudyzer
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Luc Snels
    5. Vic Van Den Eynde
    6. Ad Montforts
    7. Francois Mertens
    8. Hubert D'Hondt
    9. Hugo Tuypens
    10. Roger Hoof (St.Niklaas)

    15-08-2013 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    WEER EEN SUPER ZONDAG VOOR HET VANOMOBILTEAM MET 5 PODIUMPLAATSEN !!!

    Daar er geen MTB wedstrijd was reden enkele  renners van het Vanomobilteam de 4uren race in Lokeren. Er was een ploeg voorzien van 5 renners die zeker op de 1ste plaats wilden eindigen. Uiteindelijk aan de start met 4 ploegen en dat met de nodige zon maar ook hevige regenbuien.

    1ste ploeg
    Maarten Wauters, Mario Meert, Jeroen Van de Vijver, Peter Douha en Johan De Backer. Ze wilden op de 1ste plaats aankomen. Peter had de kopstart genomen daar hij een supersnelle starter is en die plaats is nooit meer afgegeven.
    Vanomobil 12-8-2013 7.JPG
    Vanomobil 12-8-2013 6.JPG
    Vanomobil 12-8-2013 2.JPG
    2de ploeg
    Glenn Everaert en Kevin Messagie met 3 andere renners vrienden van Glenn.
    Op de 4de plaats juist naast het podium gegrepen van de 24 ploegen die deelnamen.

    3de ploeg
    De Kids: Nico Polfliet, Jason De Graeve, Brian De Graeve en meisje Tess Van Loy.
    Super gereden en veel supporters omdat ze de enige kinderen waren, op de 1ste plaats beland als aspiranten.
    Vanomobil 12-8-2013 4.JPG
    4de ploeg
    De Dames: met o.a. Inne Bertels en Petra Mermans.

    Vanomobil 12-8-2013 1.JPG
    Vanomobil 12-8-2013 5.JPG
    MTB-wedstrijd te Olen

    Jef Beyens: 2 x 2de plaats.

    Dit weekend goed voor 2 x  2de plaats, zaterdag de aflossingswedstrijd in Olen op de 2e plaats na de sterke mannen van Bike-inn. 
    Zondag 2de achter een heel sterke Danny Sleeckx.
    Vanomobil 12-8-2013 8.JPG


    Bron: Lydia & Raf

    15-08-2013 om 11:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan ELOY VAN MEIRVENNE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Van Meirvenne Eloy KOP 2013.jpg
    Woensdag 14/08/2013 BEERNEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    2.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.LANNOO Denny-LINDOR CYCLING TEAM KLUISBERGEN-

    4.CHAMON Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.HIMPENS Maarten-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.BAILLEUL Filip-CYCLING TEAM LUTHO-

    7.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    8.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.GOETHALS Kenny-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VAN HYFTE Tom-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    23.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

      

    14/08/2013 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.JANG Kyunggu-TEAM DESCHUYTER-

    4.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.VERKINDEREN Frederik-TEAM 3M-

    8.COLAERT Pascal-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    13.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    14/08/2013 RONDE VAN DE PROVINCIE OOST-VLAANDEREN (O) - U23 – Rit1 - Proloog
    Aantal deelnemers:

    1.THEUNS Edward -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM- in 05’31"

    2.RICKAERT Jonas -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:00’08"

    2.KARWOWSKI Cameron -TEAM3M U23-

    4.DEWEER Jochen -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’09"

    5.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00’10"

    6.GUNMAN Taylor -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-:00’12"

    7.VANLERBERGHE Bert -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    8.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23-:00’13"

    9.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.REYNVOET Niels -LOTTO BELISOL U23-

    11.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-:00’14"

    16.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:00’15"

    19.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-:00’16"

    23.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’18"

    30.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-:00’20"

    34.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:00’21"

    98.DE BOCK Stijn -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-:00’35"

    122.MELS Fabrice -TEAM CIBEL/ALIPLAST-:00’38"

    134.DE BOCK Stef -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-:00’41"

    154.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST CYCLING TEAM-:00’46"

    161.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-:00’48"

    174.SMET Cedric -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:00’57"

    184.GOOSSENS Shani -TEAM CIBEL/ALIPLAST-:01’20"

     

    14/08/2013 BEVEREN (O) - Juniores - 96,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.ELOY VAN MEIRVENNE uit Beveren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.GOOS Yannick-DCM CYCLING TEAM-

    3.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    4.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    5.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.SOBERON Zowé-YOUNG SCHELDE CT-

    7.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.DE MOOR Gilles-DEWA SPORT CYCLING TEAM-

    10.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    12.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    16.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    19.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    21.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.VERSCHAEVE Antoon-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    23.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN CAUTEREN Jonas-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    14/08/2013 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 58,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC AACHEN-

    2.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DE RYCKE Matthias-ASFRA RACING TEAM-

    7.MAES Frederik-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DECOCK Tijn -KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    9.DERAMMELAERE Joren-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.DE VEIRMAN Aaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    15-08-2013 om 10:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE RIT 7 TE TEMSE-VELLE VAN VRIJDAG 09/07/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Matthijssens Rikkie KOP 2012 1.png     
    Vrijdag 09/07/2013 – TEMSE-VELLE – 65 Km - Toeristen
    Aantal deelnemers: 79

    1.RIKKIE MATTHIJSSENS (Zwijndrecht)

    2.Claus Etienne

    3.Smet Kris

    4.Van Baelen Ben

    5.Van Hille Glenn

    6.Mijnsbergen Dennis

    7.Smeyers Hans

    8.Vergauwen Hans

    9.Ooms Timo

    10.Verbruggen Joeri

    11.Verhelst Nico

    12.Van Raemdonck Tom

    13.Heyrman Jan

    14.Bolssens Mario

    15.Thoen Kurt 16.Van Camp Tim 17.Schelfhout Pascal 18.Staes Gert 19.Bas Wim 20.Van Raemdonck Robby 21.Van Houte Steven 22.De Roos Marnix 23.Van Kerchove Jonathan 24.De Rop Johan 25.Van der Moeren Kris 26.Raes Egwin 27.Verstraeten Koen  28.D'hondt Niels 29.Ryckaert Wim 30.Kesteleyn Bram 31.Vandecasteele Angelo  32.Braeckman Geert 33.Bauwens Tijs 34.Sels Kristof 35.Ryckaert Nico 36.Silverans Kenneth 37.Kesters Jens 38.Smet Gino 39.Nijs Johan 40.De Baere Benjamin 41.Van Overloop Bram 42.McLaughlin Tim 43.Vanderveken Wim 44.Van Osselaer Michel 45.Dierks Peter 46.Hoskens Peter 47.De Moor Tim 48.Van de Moortel Wim 49.Spanoghe Guido 50.Van Raemdonck Maarten 51.Remery Rudy  52.Claes Stefan 53.Van der Vloet Gert 54.Verschaffelt Jens 55.De Beule Patrick 56.De Fijn Franky 57.Hermans Tijs 58.Peelman Karel 59.Van der Vekens Patrick 60.Van Puyenbroek Paul 61.Vercauteren Kevin 62.De Keulenaer Wim
    TTC PMA_0060-001.JPG
    TTC PMA_0077-001.JPG TTC PMA_0098-001.JPG
                Winnaar Rikkie Matthijssens.                                        Rikkie Matthijssens aan het woord bij speaker Gerry.
    TTC PMA_0040-001.JPG
                Rikkie Matthijssens haalt het voor Etienne Claus en Kris Smet.
    TTC PMA_0021-001.JPG
                                          De spurt van de Toeristen.
    TTC PMA_0743.JPG
    TTC PMA_0869.JPG
    TTC PMA_0881.JPG

    Recreanten - 54 Km
    Aantal deelnemers: 102

    1-Wouter Van Gaens

    2-Jurgen De Witte

    3-Tom Gerlo

    4-Gino De Munck

    5-Bart Van Damme

    6-Tim Wagemans

    7-Rudy Franssens

    8-Patrick Moens

    9-Stefan De Cock

    10-Danny Bogaert


    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    15-08-2013 om 10:49 geschreven door kenny


    14-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 13/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE TEMSE-VELLE VAN DINSDAG 13/08/2013                                      
    13-8-2013-temse 869.JPG 
                                    Winnaar Guy Smet met de supporters.                     
    13-8-2013-temse 864.JPG
            Burgemeester Luc De Rijck overhandigd de bloemen aan Guy Smet.
    13-8-2013-temse 886.JPG
                                      Guy Smet samen met zoon Yaxano.
    13-8-2013-temse 374.jpg
                                                De kopgroep van 10 leiders.
    13-8-2013-temse 114.jpg
    De 3 leiders die bijna een halve koers op kop reden met Wim Vermant en
    Guy Van Broekhoven.

    13/08/2013 TEMSE (VELLE) (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.SPRAGG James-DIGDEEP COACHING-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    7.VELLE Glenn-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.MC IWAINE Conor-ERRIGAL CYCLING CLUB-

    9.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    15.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    21.SMET Gert-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    23.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    24.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    26.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    28.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    29.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    39.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    44.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    47.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    48.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13-8-2013-temse 056.jpg
                                       De start is gegeven te Temse-Velle.
    13-8-2013-temse 279.jpg  13-8-2013-temse 060.jpg
              Michel Vereecken uit Wieze.                                                          Guy Smet in de buik van het peloton.
    13-8-2013-temse 092.jpg
                Koen Van de Velde, Robin Van Goethem en Wim Beirnaert.
    13-8-2013-temse 138.jpg
                                                Robby De Roos op kop.
    13-8-2013-temse 144.jpg
    Links James Fruytier en Andrew Kerr, rechts Tim Vercauteren en Kristoff Heyns.
    13-8-2013-temse 225.jpg
                        Laurens Dult uit Laarne en Bart Pieters uit Kalken.
    13-8-2013-temse 348.jpg  
                          Guy Ten Hartog en Alexander De Keersmaeker.
     


      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-08-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    13-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 12°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 6°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg Das Jeroen KOP 2013.JPG Druyts Gerry KOP 2013.jpg Druyts Kelly kop 2013.png

             Guy Smet                      Jeroen Das                   Gerry Druyts                    Kelly Druyts

    Dinsdag 13/08/2013 HEUSDEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    2.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    3.ARCHBOLD Shane-AN POST CHAINREACTION-

    4.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    5.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    6.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    7.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    8.POZDNYAKOV Kiryll-SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT -

    9.POLAZZI Fabio-WALLONIE-BRUXELLES-

    10.JI Cheng-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    15.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    16.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    32.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    35.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    58.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    71.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    77.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    81.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    85.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    90.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-


    13/08/2013 HOELEDEN (VB) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.MOTTET Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.STENUIT Robin-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    3.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    8.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    9.KEMERLINCKX Kristof-STAR CYCLING TEAM-

    10.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    13/08/2013 TEMSE (VELLE) (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.SPRAGG James-DIGDEEP COACHING-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    7.VELLE Glenn-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.MC IWAINE Conor-ERRIGAL CYCLING CLUB-

    9.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    15.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    21.SMET Gert-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    23.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    24.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    26.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    28.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    29.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    39.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    44.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    47.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    48.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13/08/2013 BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.BRUYNDONCKX Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.DUDOK Tjeerd-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.VANDAELE Angelo-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.DE BOECK Jef-DV-

    16.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    FINALE - Dernywedstrijd

    1.GERRY DRUYTS uit Wilrijk-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.DUDOK Tjeerd-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.VANDAELE Angelo-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.DE BOECK Jef-DV-

    9.BRUYNDONCKX Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    13/08/2013 BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Dames Elite - 66 km
    Aantal deelnemers:

    1.KOEDOORDER Vera-WT SENGERS LADIES CYCLING YEAM-

    2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    4.VAN DE REE Monique-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.ROE Eileen-BREAST CANCER CARE CYCLING TEAM-

    6.KLEP Inge-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    7.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    8.JANKUTE Gabriele-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.JOCHEMS Sigrid-ZWC DTS-

    10.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    12.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    13.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    FINALE - Dernywedstrijd

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    3.KOEDOORDER Vera-WT SENGERS LADIES CYCLING YEAM-

    4.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    6.VAN DE REE Monique-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.ROE Eileen-BREAST CANCER CARE CYCLING TEAM-

    8.KLEP Inge-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    9.JOCHEMS Sigrid-ZWC DTS-

    10.JANKUTE Gabriele-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

     

    13/08/2013 LOVENDEGEM (O) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.ROELANTS Laurenz-DCM CYCLING TEAM-

    4.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.DESPLENTER Tjorven-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    13-08-2013 om 22:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 12/08/2013 WILRIJK (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.SIEBERG Marcel-LOTTO BELISOL-

    3.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    4.EECKHOUT Niko-AN POST - CHAINREACTION-

    5.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    8.WYNANTS Maarten-BLANCO PROCYCLINGTEAM-

    9.NEYENS Maarten-LOTTO-BELISOL-

    10.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    17.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    12/08/2013 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 99 km
    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.KOOIJMAN Jaap-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    3.CUPPENS Tjarco-TEAM FUJI ASIA-

    4.JANSSEN Yannick-MAASLANDSTER ZUID LIMBURG-

    5.KLOMP Aldo-MAASLAND STER ZUID-LIMBURG-

    6.COHNEN Stefan-LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT-

    7.STIJNS Wayne-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    8.ERREN Pim-WC MIDDEN LIMBURG-

    9.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.MUYRERS Brent-TWC HET SNELLE WIEL-

    11.MOTKE Ritchie-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    14.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM- 

    13-08-2013 om 20:46 geschreven door kenny


    12-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/08/2013

    waod_3.jpg
    Zondag 11 Augustus – GAVERE (9890)

    Catg.A – 45 dln

    1.Jan Trenson (Kaprijke)

    2.Andy Van Eesbeek

    3.Mario Van Den Broecke

    4.Steven Goossens (St.Niklaas)

    5.Dries Bombeke

    6.Jakob Coussement

    7.Tom Bracegirdle

    8.Jens Vermassen

    9.Krijn Verschraegen

    10.Hannes Depraetere
    11-8-2013-gavere 1208.jpg
                                            Winnaar Catg.A Jan Trenson.

    11-8-2013-gavere 1121.jpg
                            Aankomst van de winnaar Catg.A Jan Trenson.
     

    Catg.B – 25 dln

    1.Wim Braet (Lotenhulle)

    2.Philip Lampaert

    3.Alex Goossens (Vrasene)

    4.Etienne Claus (Waasmunster)

    5.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    6.Van Severen Kris (St.Niklaas)

    7.Peter Mol

    8.Gert Smet (Bazel)

    9.Mario De Kesel

    10.Peter De Maere (Waasmunster)

    14.Tom Brulez (Tielt)

    15.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    17.Wim Rombaut (Stekene)

    11-8-2013-gavere 1211.jpg 
                                                  Winnaar Catg.B Wim Braet.
    11-8-2013-gavere 1114.jpg
    De spurt voor de zege met Wim Braet die het haalt voor Philip Lampaert,
    Alex Goossens en Etienne Claus.
    11-8-2013-gavere 680.jpg
            Alex Goossens, Peter De Maere en Wim Heyndrickx voor de start.

    Catg.C – 40 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Freddy Vlerick

    5.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6.Danny Van Oyen (Deinze)

    7.Joeri Van Huffelen

    8.Noël Willems

    9.Wim De Coninck

    10.Filip Van Damme

    25.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)
    11-8-2013-gavere 662.jpg
    Winnaar Toeristen Christophe De Grom en winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem.
    11-8-2013-gavere 252.jpg
                                         Aan de leiding Geert Van Speybroeck.

     

    Toeristen – 52 dln

    1.Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2.Kristof Debboudt

    3.Peter Verhofstadt

    4.Nico Maes

    5.Andy De Maesschalck

    6.Lieven Bauters

    7.Jan Vanderstraeten

    8.Gratiën Cosijns

    9.Glenn Van Hille (Stekene)

    10.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)
    11-8-2013-gavere 611.jpg
              Aankomst van de winnaar bij de Toeristen Christophe De Grom.

    11-8-2013-gavere 153.jpg 
                                  Start van de Toeristen te Gavere.

    Catg.D – 23 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Pierre Remory

    3.Roland Van Imschoot

    4.Helmuth Tas

    5.Florent De Leersnijder

    6.Roland Boulard

    7.Noël Verzele

    8.Jozef Deneef

    9.Julien De Bock

    10.Frans Aerts
    11-8-2013-gavere 137.jpg
                                       Winnaar Catg.D Wim De Waal.
    11-8-2013-gavere 111.jpg
                                Aankomst van Wim De Waal te Gavere.

    11-8-2013-gavere 017.jpg 

    Catg.E – 27 dln

    1.Ko Tolhoek (Yerseke)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Gerard Hairwassers

    4.Willy Roels

    5.Aad Vingerling

    6.Freddy De Blick (Beveren)

    7.Firmin Dezutter

    8.Gerard Mariën

    9.Georges Michiels

    10.Daniel Cornu
    11-8-2013-gavere 108.jpg
                                      Winnaar Catg.E Ko Tolhoek.

    11-8-2013-gavere 006.jpg
                                             Jef D'Hont en Werner Dullaert.


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

     

    Zondag 11 Augustus - WOESTEN (8640) – criterium met handicap Cat. Open - Café De Meiboom

    14u00 - 83 km

    12-08-2013 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/08/2013
    FCWB Banner 2013.png

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters A !!!
    Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg
    RONDE VAN LUIK – AMATEURS & MASTERS


    Zondag 12/08 - STAVELOT – Rit 3 : 86,5 km

    Aantal deelnemers: 111

    1 KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren RED Immo-ENGLEBERT

    2 VROLIJKX Bart RACEPOINT.BE op 4"

    3 VLEUGELS Steven ECW op 17"

    4 HOUBEN Kristof CYCLOBIKE LIMBURG

    5 VAN GEYTE Jeroen SNACKY op 39"

    6 MIESSEN Christian (D) EUREGIO

    7 VAN IMPE Lode SNACKY

    8 RIEFF Thomas (NL) MAASLANDSTER

    9 MOSBEUX Christophe VC CENTRAL

    10 GOELEVEN Jeroen PAXX GLOBAL Cycling


    EINDKLASSEMENT - MASTERS A

    1 HOUBEN Kristof MXT2

    2 WIELFAERT Kristof RED Immo-ENGLEBERT op 25"

    3 VROLIJKX Bart RACEPOINT.BE  op 27"

    4 NOELS Sven HST Yokohama  op 49"

    5 GOELEVEN Jeroen PAXX GLOBAL Cycling  op 54"

    6 MOSBEUX Christophe VC CENTRAL op 55"

    7 VAN GEYTE Jeroen SNACKY  op 56"

    8 VAN IMPE Lode SNACKY  op 58"

    9 HAOT Maxime O2-PEPINSTER  op 01’09"

    10 CANDEL Yannic (NL) MAASLANDSTER op 1’21"


    Zaterdag 10/08 - BANNEUX – Rit 1 : Tijdrit – 5,5 km

    1 FRANSEN Timo (NL) CYCLOTEAM 07’16"

    2 DECLOUX Steve VC CENTRAL 07’17"

    3 HILGERS Michaël RACEPOINT.BE 07’20"

    4 NOELS Sven HST Yokohama 07’24"

    5 VANGHOETHEMD Svenne 07’25"

    6 HOUBEN Kristof MXT2 07’26”50

    7 SCHUMACHER Jérôme COOK-ART-Cycling T. 07’26”74

    8 BEHIELS Peter DEWOLF OTICIENS CT 07’28"

    9 MEEUS Dieter MXT 3 07’31”28

    10 PENDERS Francis PAXX GLOBAL Cycling 07’31”53

    29 WIELFAERT Kristof RED Immo-ENGLEBERT 07’44"


    Zaterdag 10/08 - GOUVY -  Rit 2 :
    111 km

    1 HENRION Jonathan RED Immo-ENGLEBERT

    2 HOUBEN Kristof CYCLOBIKE LIMBURG 00’05"

    3 GILLET Koen ind / PAXX 00’08"

    4 GOELEVEN Jeroen PAXX GLOBAL Cycling 00’29"

    5 VAN IMPE Lode SNACKY

    6 GRYSON Kristof CT FIETSEN VANDEPUTTE

    7 WIELFAERT Kristof RED Immo-ENGLEBERT

    8 VROLIJKX Bart RACEPOINT.BE

    9 VAN GEYTE Jeroen SNACKY

    10 NOELS Jeroen HST Yokohama

    12-08-2013 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/08/2013

    waod_3.jpg
    Maandag 12 Augustus – WOESTEN (8640) – Internationaal criterium Cat. Open - Café De Meiboom

    Open 19u00 - 63 km - 30 ronden

    12-08-2013 om 10:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/08/2013

    OVWF.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    De Boes Timmy KOP 2013.JPG
    Vrijdag 09/08/2013 – ZEDELGEM – OVWF

    Catg.A – 104 dln

    1.TIMMY DE BOES (Steendorp)

    2.Michael Jonckheere

    3.Kevin Semmerano

    4.Wesley Balcaen

    5.Davy Caen

    6.Thijs Cauwelier

    7.Gino Seynaeve

    8.Davy Barbier

    9.Vic Duynslaeger

    10.Hannes Depraetere

     

    Catg.B – 56 dln

    1.Chris Devlies

    2.Luc Mortier

    3.Mark Westwood

    4.Martin Durant

    5.Rony Devos

    6.Marc Versluys

    7.Roland Coupillie

    8.Geert Roose

    9.Wim Denduyver

    10.Gerrit Vermassen

     

    Catg.C – 30 dln

    1.Dirk Deprez

    2.Michel Verriest

    3.Christian Lecluysse

    4.Gery Denecker

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Ghislain Casteleyn

    7.Luc Meheus

    8.Hilaire Vanhove

    9.Johan Calus

    10.Andre Namane

    12-08-2013 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/08/2013

    waod_3.jpg
    Zaterdag 10 Augustus – WESTKERKE (8460)

    Catg.A – 30 dln

    1.Luc De Duytsche (Oostakker)

    2.Christopher Vanneste

    3.Michael Jonckheere

    4.Kenny Maenhout

    5.Jasper Lamote

    6.Wim Debaene

    7.Jan Trenson

    8.Mario Van Den Broecke

    9.Dennis Nevejans

    10.Kristof Muys

    16.Steven Heirman (Hamme)

     

    Catg.B – 25 dln

    1.Vincent Brunel (Oostkerke)

    2.Sven De Vlieger (Lochristi)

    3.Patrick Vanmaekelbergh

    4.Fabien Hanssens

    5.Wim Rombaut (Stekene)

    6.Ronny Degryse

    7.Etienne Claus (Waasmunster)

    8.Tom Brulez (Tielt)

    9.Luc Wijtinck

    10.Patrick Vaeyens

    19.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

     

    Catg.C – 26 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Ko Harms

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Wim Van Den Bergh

    5.Rudy De Vuylder

    6.Geert Roose

    7.Patrick Watteny

    8.Filip Van Damme

    9.Hilair Heye

    10.Robert Standaert (Bornem)

    22.Dirk De Cauwer (Hamme)

     

    Toeristen – 40 dln

    1.Kristof Carrette (Oostkamp)

    2.Yves Descheemaeker

    3.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    4.Jan De Bruijcker

    5.Stefaan David

    6.Giovanni Vandamme

    7.Christophe De Grom

    8.Brecht Declercq

    9.Bjorn Peers

    10.Benny Moens

     

    Catg.D – 19 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Helmuth Tas

    3.Florent De Leersnijder

    4.Robin Van Kerschaver

    5.Herman Van Den Borre

    6.Robert Maldrie

    7.Julien Vyvey

    8.Luc Cocquyt

    9.Roland Van Imschoot

    10.Paul Van Osselaer

     

    Catg.E – 17 dln

    1.Hervé Verstuyft (Gent)

    2.Ray Rhodes

    3.Gerard Hairwassers

    4.Georges Michiels

    5.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    6.Armand Mols

    7.Freddy De Blick (Beveren)

    8.Guy Soil

    9.Gerard Devleeschauwer

    10.Daniel Cornu


     

    Zaterdag 10 Augustus - WOESTEN (8640) - Oostvleterenstraat 67 – Tijdrit - Café De Meiboom

    Cat. 17/35 jaar - 13u00 - 40 km

    12-08-2013 om 09:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/08/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 11/08 – BEVEL-NIJLEN

    Categorie A
    1--Bruylandts Dave
    2--Leys Sam
    3--Stijnen Klaas
    4--Pitschon Stijn
    5--Verstraeten Sven
    6--Iwens Koen
    7--Cloostermans Mathias
    8--Van Den Wyngaert Jeffrey
    9--Eggers Louis
    10--Brockmans Kristof

    Categorie B
    1--Van Dyck Kim
    2--Adams Christophe
    3--Wijckmans Pieter
    4--Op De Beek Tom
    5--Verheyden Joris
    6--Wellens Erik

    7--Van Olmen Jef
    8--Berghmans Bart
    9--Debaene Joeri
    10--Van Avondt Wim

    Categorie C
    1--Havermans Ruud
    2--Aerts Peter
    3--Buts Eddy
    4--Dockx Bert
    5--Gendarme Bart
    6--Verdonck Patrick
    7--Wauters Philippe
    8--Verschueren Ivan
    9--Wuyts Hans
    10--Van Bael Hans

    Categorie D
    1--Van Der Mieren daniel
    2--Haest Eddy
    3--Van Craen Jos
    4--Van Thielen Wim
    5--Cortoos Jan
    6--Peigneur Dirk
    7--Eyselberghs Marc
    8--De Cock Marc
    9--Verschoren Luc
    10--Serneels Rudy

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Thienpont Walter
    3--Van Den Eynde Vic
    4--Wijnen Nico
    5--Van Herck Willy

    12-08-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!