.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 7°Seizoenszege en met het behalen van de Belgische Titel Tijdrijden bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 10°Seizoenszege en met het behalen van de Belgische Titel Tijdrijden bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Weemaes Sasha BK 2013 1.jpg   Druyts Lenny KOP 2013.jpg 

        Sasha Weemaes                 Lenny Druyts

    Zondag 11/08/2013 MALDEGEM (O) - Heren Elite - BK Tijdrijden - 40,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDEWALLE Kristof -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM- in 54’04"

    2.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM-:01’02"

    3.VERMOTE Julien -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-:01’05"

    4.BAKELANTS Jan -RADIOSHACK LEOPARD-:01’11"

    5.LAMPAERT Yves -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:01’15"

    6.DEVOLDER Stijn -RADIOSHACK LEOPARD-:01’42"

    7.VAN KEIRSBULCK Guillaume -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-:01’43"

    8.DE CLERCQ Bart -LOTTO BELISOL-:01’44"

    9.BOUCHER David -FDJ-:01’58"

    10.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-:02’14"

    18.DE GENDT Thomas -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-:03’14"

     

    11/08/2013 MALDEGEM (O) - Elite z.c. - BK Tijdrijden - 29,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.COMMINETTE Jean-Michel -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES- in 37’13"

    2.SLEURS Christophe -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’16"

    3.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’17"

    4.VANDEN BAK Laurent -AN POST - CHAINREACTION-:00’21"

    5.LEPLA Jeroen -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-:00’29"

    6.GIAUX Jerome -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:00’33"

    7.THOME Kevin -VERANDAS WILLEMS-:00’41"

    8.HEYTENS Kess -TEAM 3M-:00’43"

    9.BROECKX Stig -LOTTO BELISOL U23-:00’46"

    10.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-:00’56"

    12.DEMETER Renaat -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:00’59"

     

    11/08/2013 MALDEGEM (O) - U23 - BK Tijdrijden - 26,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.CAMPENAERTS Victor -LOTTO BELISOL U23- in 36’58"

    2.FRISON Frederik -LOTTO BELISOL U23-:00’05"

    3.THEUNS Edward -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00’26"

    4.PEYSKENS Dimitri -LOTTO BELISOL U23-:00’36"

    5.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-:00’42"

    6.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-:00’50"

    7.VIAENE Jonas -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:01’03"

    8.POLS Ruben -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    9.VERSCHUERE Seppe -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:-23’39"

    10.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-:-23’37"

     

    11/08/2013 MALDEGEM (O) - Juniores - BK Tijdrijden - 29,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECRAENE Igor -TIELTSE RENNERSCLUB- in 37’15"

    2.VAN HOOYDONCK Nathan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:00’50"

    3.LUYCKX Brent -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00’57"

    4.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’30"

    5.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’31"

    6.PALM Martin -LOTTO-VC ARDENNES-:01’49"

    7.BIERMANS Jenthe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01’58"

    8.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:02’00"

    9.VERWILST Dieter -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:02’06"

    10.WYTINCK Gianni -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:02’14"


    11/08/2013 MALDEGEM (O) - Dames Elite - BK Tijdrijden - 29,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet -RABO WOMEN CYCLING TEAM- in 41’26"

    2.POLSPOEL Maaike -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-:00’24"

    3.DOM Annelies -CYCLELIVE PLUS - ZANNATA-:00’25"

    4.BRULEE Latoya -CYCLELIVE PLUS - ZANNATA-:00’35"

    5.BELMANS Els -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-:01’19"

    6.ARYS Evelyn -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-:01’25"

    7.DE CROOCK Stephanie -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-:01’35"

    8.ROGGEMAN Inge -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-:01’42"

    9.DUYCK Ann-sophie -LOTTO BELISOL LADIES-:01’44"

    10.VERSTICHELEN Femke -AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-:02’33"

    12.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    13.CROKET Gilke -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-:02’50"


    11/08/2013 MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - BK Tijdrijden - 14,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW- in 19’06"

    2.DEWULF Stan -WIELERTEAM IEPER-:00’15"

    3.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’22"

    4.VERWILST Aaron -TIELTSE RENNERSCLUB-:00’33"

    5.DELERUE Pieterjan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00’36"

    6.DUPONT Thibaut -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00’37"

    7.VAN TILBORGH Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:00’40"

    8.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:00’43"

    9.LOENDERS Glenn -SPORT EN MOEDIG GENK-:00’46"

    10.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-:00’47"


    11/08/2013 MALDEGEM (O) - Dames Juniores - BK Tijdrijden - 14,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN STEEN Kelly -AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.- in 20’50"

    2.KOPECKY Lotte -TOPSPORT VLAANDEREN-:00’25"

    3.VAN DER MEULEN Kaat -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00’40"

    4.LODEWYKS Dana -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’51"

    5.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN-:00’56"

    6.VERHAEST Sara -VZW LOTTO-LADIESCYCLING-:01’15"

    7.DELBAERE Fien -YOUNG SCHELDE CT-:01’26"

    8.DEPUERS Lynn -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:01’47"

    9.VERBEECK Keshia -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-:02’10"

    10.MEYVISCH Molly -SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-:02’31"


    11/08/2013 MALDEGEM (O) - Dames Nieuwelingen - BK Tijdrijden - 12 km

    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk -KON. BALEN B.C. V.Z.W.- in 17’14"

    2.PALM Eva Maria -LOTTO-VC ARDENNES-:00’06"

    3.EIJSSEN Alitcia -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’08"

    4.ZEGERS Kato -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’23"

    5.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’55"

    6.HEYNS Joyce -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-:01’01"

    7.MINET Cloé -SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-:01’24"

    8.DE PAUW Ina -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-:01’33"

    9.TEIRLINCK Jana -BEERNEMS CYCLING TEAM-:01’37"

    10.BELLAERT Axelle -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01’40"


    11/08/2013 MALDEGEM (O) - Aspiranten 14 jaar - BK Tijdrijden

    Aantal deelnemers:

    1.BEKAERT Yentl -JONGE RENNERS ROESELARE- in 17’05"

    2.LECLERRE Alexandre -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:00’08"

    3.DE VRIENDT Niels -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00’25"

    4.VANSTEELANDT Thomas -JONGE RENNERS ROESELARE-:00’33"

    5.VERCAMST Wesley -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’35"

    6.COCKAERT Kelvin -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00’40"

    7.VANDEBEEK Bjorn -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-:00’42"

    8.GIELEN Jorne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’45"

    9.VAN HOUTE Gerben -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:00’47"

    10.WAEYTENS Robin -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00’59"

    33.VAN GOETHEM Fabio -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:01’35" 

    11-08-2013 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 11/08/2013 BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.VERKINDEREN Frederik-TEAM 3M-

    5.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    10.SLABINCK Anthony-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    11/08/2013 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.JAUREGUI Quentin-BKCP POWERPLUS-

    3.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    4.STENUIT Robin-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.NICOLSON Michael-FLANDERS-

    9.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    10.SMAIL Robert-NORTH WEST-

    24.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    64.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    11/08/2013 MEERBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    4.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.VANCUTSEM Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    7.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.BROEDERS Garrit-TO WIN JOSAN CT-

    9.DURANT Joaquim-VENTILAIR - STERIA-

    10.DE GROOTE Jeffrey-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    33.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    41.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    46.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    11/08/2013 VREMDE (A) - Elite z.c./U23 - 102,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.WASTYN Emiel-VENTILAIR - STERIA-

    3.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    5.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.HAVIK Piotr-CYCLING TEAM POLLENTIER-

    7.VLASBLOEM Sijmen-MORGAN BLUE CT VZW-

    8.GILLESPIE Brett-BIANCHI LOTTO-

    9.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    12.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    31.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    60.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    62.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    11/08/2013 SCHUIFERSKAPELLE (W) - U23 - 109 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    6.GODERIS Jelle-TEAM3M U23-

    7.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.MAES Alexander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VERMEIRE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    11/08/2013 OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters – 76 km
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers:

    1.ENGELEN Ruben-ENTENTE CYCLISTE-

    2.MEUWIS Bert-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    3.VRANKEN Wim-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.VANGENECHTEN Gert--

    5.KOPS Twan-TWC TEMPO-

    6.CLEEREN Tom--

    7.VAN EYNDT Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.BECKERS Roy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VANHOVE Joeri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.SMEYERS Hans-DV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.LAHOU Rudy--

    4.KEIM Luc--

    5.JANSEN Jan--

    6.SCHUT Henry--

    7.KETELBUTERS Freddy-DV-

    8.SCHROYEN Nico--

    9.CUYVERS Marc-DV-

    10.POELMANS Danny--

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Luc-

    2.SUYS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VERWIMP Luc--

    4.PANIS Andre--

    5.VANGENECHTEN Freddy--

    6.DEGEEST Roland-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.DE BEER Johan--

     

    11/08/2013 KAMPENHOUT (NEDEROKKERZEEL) (VB) - Juniores - 86,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VERHEYEN Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.WINANDY Fabian-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.BODCHON Dylan-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.DEGHELDERE Jory-DNCS/PRO 2012 CT-

    11.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    26.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    11/08/2013 KORTESSEM (LB) - Juniores - 89,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.BINATENA Diego-SWANI´S CYCLING-

    2.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    3.HOUGH Charlie-GREENVILLE SPINNERS-

    4.HUVENERS Stan-TWC MAASLANDSTER-

    5.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.KAISE Julien-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.QUAEDVLIEG Lars-WC MIDDEN LIMBURG-

    8.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.BERTRAM Stan-MAASLANDSTER-

    10.O NEAL Max-HERRIOTT SPORTS-

    11-08-2013 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 11/08/2013 KRUISHOUTEM (O) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.LOWYCK Jesse-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.HINDLEY Jai-MIDLAND CC-

    6.VITLER Luke-MIDLAND CC-

    7.TANNOS Johan-SLIPSTEAM CRADDOCK-

    8.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VERVAET Jerome-ISOREX CYCLING TEAM-

    60.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    78.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    87.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    102.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    133.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    11/08/2013 MOL GOMPEL (A) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.SCHELLING Pjotr-TWC DE KEMPEN-

    6.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    7.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    7.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VAN HERCK Maarten-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.DE GEUS Thomas-UWTC DE VOLHARDING-

     

    11/08/2013 BIERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.HUYSEGOMS Kenzo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    9.INKELAAR Kevin-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    23.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    11/08/2013 HEERS - BOVELINGEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.MADDUX Jack-TEAM SPECIALIZED-

    2.HECHT Gage-SPECIALIZED RACING TEAM-

    3.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.COSTA Adrien-SLIPSTREAM-

    5.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC AACHEN-

    7.MOOK Marco-WV AVANTI-

    8.HAPPKE Luca-RC AACHEN-

    9.CORNET Olivier-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.WILLSEY Cooper-MOUNTAIN BICYCLE CLUB-

     

    11/08/2013 LOVENDEGEM (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.BOER Erik-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DE BROUWER Martijn-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    15.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    41.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    11/08/2013 MOL GOMPEL (A) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    2.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    5.BEKKERS Ruben-TWC PIJNENBURG-

    6.VAN GAEL Bart-DCM CYCLING TEAM-

    7.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.SITTERS Bas-DE ZUIDMESTHOEK-

    9.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    11/08/2013 RUMBEKE (W) - Nieuwelingen - 72 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.D´HONDT Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    15.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    11/08/2013 ZWALM (NEDERZWALM) (O) - Nieuwelingen - 56,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLEVINS Christopher-USA CYCLING-

    2.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.D´HONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DE TEMMERMAN Yonie-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    31.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11-08-2013 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 11/08/2013 OPSTAL - BUGGENHOUT (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.VAN BELLEN Nicolien-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.NOBELS Polien-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.POLIJ Arjen-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.TIMMERMAN Tristan-THEO MIDDELKAMP-

    4.BEECKMAN Brent-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.DE KINDER Matthias-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DE BEER Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VANPARYS Wouter-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.DE CLERCQ Geoffrey-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.DE LANGE Pieter Jan-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.BAETENS Branko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.DE WILDE Luca-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.WARRENS Anthony-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11-08-2013 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/08/2013

    vwf.JPG








    Zondag 11 Augustus - LIEDEKERKE (1770) -
    PK Brabant alle reeksen

    A-reeks - 72km - 1h50
    1. Andy DE BACKER
    2. Gillian Van Rijmenant
    3. Joery Desomer
    4. Raf Van Den Bossche
    5. Timmy De Boes (Steendorp)
    6. Gianni De Ridder
    7. Gwylim Hanssens
    8. Gianni Cooman
    9. Bert Neefs
    10. Kevin Crabbe

    C-reeks - 66km - 1h43
    1. Danny BORREMANS
    2. Jimmy De Paepe
    3. Bruno Bruyere
    4. Danny Saelens
    5. Pascal Raes
    6. Stephen Geldhof
    7. Steven Verschelden
    8. Tom De Smet
    9. Bart Van Berlamont
    10. Frank Vagenende
    11. Wim De Smet
    12. Tino Teirlinck

    D-reeks - 60km - 1h31
    1. Herman PROOST
    2. Guy De Coster
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Patrick Jacobs
    5. Francis De Ridder
    6. Michek Jannes
    7. Arie De Moor
    8. Michael Heymans
    9. Dominique Turcksin
    10. Lucien Van Den Brande

    E-reeks - 60km - 1h34
    1. Jan VAN DEN BRANDE
    2. Joseph Devits
    3. Daniel Villers
    4. Joost Pieters
    5. Rene De Brucker
    6. Jos Maes
    7. Danny de Backer
    8. Marc Jacobs
    9. Luc Van Mol
    10. Rony Govers

    F-reeks - 48km - 1h17
    1. Herman VAN DEN BORRE
    2. Ivo Vanherle
    3. Jan Van Hove
    4. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5. Paul Geudens
    6. Jean Blommaert (Hamme)
    7. Raf Vercammen
    8. Johny Van Holen
    9. Danny Paridaens
    10. Chris Geerts
    11. Patrick Convents
    12. Jean Pierre Broothaerts

    G-reeks - 48km - 1h19
    1. Marc VERVONDEL
    2. Guido Cornet
    3. Jef Everaerts
    4. Andre Klep
    5. Etienne Vandenhouwe
    6. Luc Snels
    7. Erik Van Der Steen
    8. Ad Montforts
    9. Willy Teirlinck
    10. Andre Ceurens

    11-08-2013 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 10/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KEMZEKE VAN ZATERDAG 10/08/2013                                      
    10-8-2013-kemzeke 867.jpg 10-8-2013-kemzeke 880.jpg
          Winnaar Guy Smet met de supporters.                      Een woordje uitleg van Guy Smet aan speaker Gerry Van Gasse.
    10-8-2013-kemzeke 801.jpg
                                  Aankomst van winnaar Guy Smet.
    10-8-2013-kemzeke 346.jpg
                                                        De kopgroep
    10-8-2013-kemzeke 194.jpg
                            Aanval van Guy Smet met Guy Van Broekhoven.

    10/08/2013 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    5.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.AERTS Ruud-JONGE RENNER-

    7.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    8.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    9.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    17.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    38.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10-8-2013-kemzeke 097.jpg
                                        De start te Kemzeke Tromp.
    10-8-2013-kemzeke 115.jpg
    10-8-2013-kemzeke 212.jpg
                                              Tim Vercauteren op kop.
    10-8-2013-kemzeke 164.jpg
    10-8-2013-kemzeke 171.jpg
                                    Koen Van de Velde uit Stekene.
    10-8-2013-kemzeke 178.jpg
    10-8-2013-kemzeke 329.jpg
                       Vincent Maes, Kristof DHollander en Koen Van de Velde.
    10-8-2013-kemzeke 336.jpg
    10-8-2013-kemzeke 563.jpg  
                                                   Tony Heirbaut op kop.
    10-8-2013-kemzeke 729.jpg        
                                       Moreno De Pauw en Kristof DHollander.               
    10-8-2013-kemzeke 427.jpg  
    10-8-2013-kemzeke 430.jpg
    10-8-2013-kemzeke 518.jpg 

    10-8-2013-kemzeke 547.jpg
                                                          Kristoff Heyns


      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-08-2013 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 11/08/2013
    Walsoorden.jpg Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    Janssens Kenny KOP 2013.jpg

        Kenny Janssens

    Onder leiding van Kenny Janssens en Koen Heyrman vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 12 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Goed trainingsweer met de wind zeer nadrukkelijk aanwezig, na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat iedereen aan kon. Het tempo verliep zeer egaal en alle renners draaide van het begin tot het einde mee wat de kwaliteit van de training ten goede kwam. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, maar door de tegenwind bleven we ronddraaien tot de meet in Kallo. De spurt werd op gang gebracht door Mister X en Wim Kras, Kenny Janssens remonteerde direct en trok fors door tot de meet, Dave Van Roeyen werd 2de voor Mister X en Jan Heyrman
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 38,9 Km/h vanaf het vertrek.

    Reden mee:
     Koen Heyrman, Wim Kras, Bart Cant, Dave Van Roeyen, Theo De Prekel, Jan Heyrman, Sam Van Der AA, Erik Verley, Hugo Martens, Mister X, Peter Neels en Kenny Janssens.

    Kallo de Meet                         
                                               De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    11-08-2013 om 14:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 11°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 5°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Gerry KOP 2013.jpg Smet Guy KOP 2013.jpg Vermeersch Gianni KOP 2013 1.png Druyts Kelly kop 2013.png

           Gerry Druyts                      Guy Smet                   Gianni Vermeersch                   Kelly Druyts

    Zaterdag 10/08/2013 - LOMBARDSIJDE (DERNYCRITERIUM) (W) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    1.STEEGMANS Gert-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.DEVOLDER Stijn-RADIOSHACK-NISSAN-

    3.PETACCHI Alessandro-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    4.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    5.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    6.HULSMANS Kevin-VINI FANTINI - SELLA ITALIA-

    7.DE KETELE Kenny-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.BARBE Koen-CRELAN-EUPHONY-

    9.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    10.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-


    10/08/2013 KLERKEN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.GIANNI VERMEERSCH uit Roeselare-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.DE DECKER Bjorn-VILLENEUVE SAINT GERMAIN-

    3.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.ASHLEY Thomas-CT TOMACC CYCLING TEAM-

    6.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    9.LOETERS Laurens-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    11.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    10/08/2013 BEVEREN-ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.NICOLSON Michael-FLANDERS-

    4.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.BERTUILLE Nicolas-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.VANDROMME Evert-VENTILAIR - STERIA-

    9.BERNATONIS Marius-TEAM 3M-

    10.PAUWELS Nills-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    10/08/2013 KEMZEKE TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    5.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.AERTS Ruud-JONGE RENNER-

    7.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    8.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    9.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    17.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    38.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    10/08/2013 LENNIK (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.PESTIAUX Loïc-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    5.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VANHEUVERSWIJN Quentin-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.BOSMANS Tom-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.HEYNS Nils-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DE WORTELAER Serge-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.NECKEBROECK Sven-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    25.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    42.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    10/08/2013 OVERIJSE (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.GERRY DRUYTS uit Wilrijk-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.HAVIK Piotr-CYCLING TEAM POLLENTIER-

    3.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.VEJMELKA Daniel-BAERUM-

    6.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    8.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.TOOTH Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

    17.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    21.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    10/08/2013 HEUSDEN (O) - Dames Elite - 93,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    3.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    4.BRAS Martine-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VAN DOORSLAER Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    7.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    8.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.SCHOONBAERT Kim-LOTTO-BELISOL LADIESTEAM-

    10.DE KORT Noortje-RESTORE CYCLING-

    11.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    38.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    43.DE RIDDER Amy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    48.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-


    10/08/2013 HULDENBERG (VB) - Juniores - 77 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.OOMEN Sam-PIJNENBURG-

    3.QUAEDVLIEG Lars-WC MIDDEN LIMBURG-

    4.HENDRIKX Max-PIJNENBURG-

    5.HENDRICKX Maarten-WV DE JONGE RENNER-

    6.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    9.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS-

    10.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    17.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    11-08-2013 om 14:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 10/08/2013 ROOSDAAL-STRIJTEM (VB) - Juniores - 85,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VEENBAAS Zeth-ENDURANCE ELITE-

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.RATZELL Greg-YOUNG MEDALISTS-

    4.BINATENA Diego-SWANI´S CYCLING-

    5.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.DHONT Seppe-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    30.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    10/08/2013 WATERLAND OUDEMAAN (O) - Dames Nieuwelingen - 49,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.JONGERIUS Claudia-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    2.BACENAITE Karolina-KLAPÉDOS-

    3.VAN DE WOUWER Hetty--

    4.GUNST Denise-GRC JAN VAN ARCKEL-

    5.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.JAKUBOVSKAJA Kristina-KLAIPÉDOS-

    7.HOFMAN Merel-RWC AHOY-

    8.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    9.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.VAN GINNEKEN Ilona-TWC PIJNENBURG-

    17.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    10/08/2013 WATERLAND - OUDEMAN (O) - Dames Juniores - 60,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    2.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN DEN DRIESSCHE Femke-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MAES Shana-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    6.VANELVERDINGHE Celine-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DE DECKER Laura-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.JANSSENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VERSTRATEN Daniëlla-ZUID-WEST-

     

    10/08/2013 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    2.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.BIEBUYCK Aurélien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VANPARIJS Yentl-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.OOGHE Jonas-CT FORCE VZW-

    10.VANOVERBERGHE Victor-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    46.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    61.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    10/08/2013 LAAKDAL KLEIN VORST (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.MC CARTHY Dion-NA-

    2.GRAY Jake-NAUCIC-

    3.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.O´LOUGHLIN Michael-PRODUCE CARRICK WHEELERS-

    8.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    9.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.LOBET Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

     

    10/08/2013 TORHOUT, WIJK DON BOSCO (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.CROMBEZ Jonas-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    6.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.BONNE Bert-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    10/08/2013 MAARKEDAL (O) - Aspiranten
    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN DE GUCHTE Quinty-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    3.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    3.VANDAELE Laurens-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.BEKAERT Joost-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.VAN DEN BORRE Arnout-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.FRIJTERS Perry-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.LIEVENS Lars-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.SCHURMANN Jordan-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    14.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.PETERS Tom-HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN HAUTE Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    11-08-2013 om 14:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/08/2013

    vwf.JPG








    Zaterdag 10 Augustus – BORGT GRIMBERGEN (1851)

    A-reeks - 67km - 1h31
    1. Raf DEVENYNS
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Krijn Verschraegen
    4. Joery Desomer
    5. Andy De Backer
    6. Senne Steegmans
    7. Tom Cleeren
    8. Robin Devleeschouwer
    9. Steve Maginet
    10. Bart Trobout

    C-reeks - 67km - 1h33
    1. Rudy LAHOU
    2. Tom De Beer (Hamme)
    3. Peter Vermassen
    4. Johan De Roeck
    5. Danny Saelens
    6.
    Johan Kerremans
    7. Bruno Bruyere
    8. Danny Borremans
    9. Johan Heymans
    10. Jan Moreels

    D-reeks - 55km - 1h18
    1. Rudy THOMAS
    2. Herman Proost
    3. Patrick Jacobs
    4. Peter Neckebroeck
    5. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    6.
    Frank Van Der Perre
    7. Bart Sorgeloos
    8. Steven Blommaert (Hamme)
    9. Dominique Turcksin
    10. Jerry De Reuse

    E-reeks - 55km - 1h18
    1. Joseph DEVITS
    2. Danny De Backer
    3. Rene De Brucker
    4. Rudi Berwart
    5. Jan Van Den Brande
    6. Luc Van Mol
    7. Paul De Greef
    8. Hugo Van Linden
    9. Eric Depouille
    10. Marc Boeckx

    F-reeks - 49km - 1h11
    1. Jan VAN HOVE
    2. Hendrik Caethoven
    3. Ivo Vanherle
    4. Jac Roemerman
    5. Patrick Convents
    6. Raf Vercammen
    7. Jean Blommaert (Hamme)
    8. Felix Luyten
    9. Theo Poorters
    10. Nico Wijnen

    G-reeks - 49km - 1h14
    1. Theo COUDYZER
    2. Gaston Sannen
    3. Jos Vandermeulen
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Andre Ceurens
    6. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Willy Teirlinck
    9. Hugo Tuypens
    10. Hubert D'Hondt

    11-08-2013 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/08/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 10/08 – BRASSCHAAT (Bethanie)


    Categorie A
    1--Bruylandts Dave
    2--Van Pelt David
    3--Rombouts Ward
    4--Verhaege Vincent
    5--Gillespie Brett
    6--Verstraeten Sven
    7--Van Ginneken Glenn
    8--Van Nimmen Jasper
    9--Thys Nico
    10--Haveneers Ferre

    Categorie B
    1--Bocken Peter
    2--De Vree Rik
    3--Graafmans Cas
    4--Adams Christophe
    5--Wellens Erik
    6--Berghmans Bart
    7--Le Blon Michel
    8--Gouwkens Patrick
    9--Van Der Pijl Edward
    10--Diels Koen

    Categorie C
    1--Aerts Peter
    2--Havermans Ruud
    3--Wuyts Hans
    4--Pauwels Vital
    5--Heydens Patrick
    6--Brabants Bruno
    7--Van De Plas Kurt
    8--Prinsen André
    9--Serron Danny
    10--Op De Beek Erik

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Van Roy Luc
    3--Van Gansen Benny
    4--Claessens Joseph
    5--Hermans Henri
    6--De Baat Matti
    7--Schepers Marc
    8--Claessens Guido
    9--Schoepen Peter
    10--Deckers Ivan

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Vennincx Martin
    3--Aerts Frans
    4--Sels Loes
    5--Mous Willy

    11-08-2013 om 13:54 geschreven door kenny


    10-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN VRIJDAG 09/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN VRIJDAG 09/08/2013                                      
    9-8-2013-doorslaar 1032.JPG
                            Winnaar Willem De Greyt met de supporters.
    9-8-2013-doorslaar 1049.JPG
        Een woordje uitleg van Willem De Greyt aan speaker Flor Van de Velde.
    9-8-2013-doorslaar 1030.JPG
                                  Willem De Greyt ontvangt de bloemen.
    9-8-2013-doorslaar 938.JPG
                                  Aankomst van winnaar Willem De Greyt.
    9-8-2013-doorslaar 881.JPG
                                    De laatste ronde voor de koplopers.
    9-8-2103 Doorselaer.jpg
    Gaston Van Kerckhove, Steven Doms en Guido De Waele, gemeenteraadslid
    en voorzitter van het Feestcomité Doorslaar.


    Vrijdag 09/08/2013 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEM DE GREYT uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.KENNETT Dylan-PEGASUS CYCLING CLUB-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    7.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    11.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    19.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    24.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    30.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    34.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    38.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    41.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    43.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    57.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    60.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    61.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    62.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    63.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    65.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    67.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9-8-2013-doorslaar 029.jpg
                                        De start te Lokeren-Doorslaar.
    9-8-2013-doorslaar 1012.JPG  9-8-2013-doorslaar 328.jpg
                 Stijn Van Hecke uit Massemen.                               
    9-8-2013-doorslaar 480.jpg  9-8-2013-doorslaar 335.jpg
                 Mathias D'Hollander uit Zele. 
    9-8-2013-doorslaar 848.jpg  9-8-2013-doorslaar 707.JPG
                          Romain Vanstain                                                     
    9-8-2013-doorslaar 192.jpg  9-8-2013-doorslaar 392.jpg
                       Bart Van Speybroeck                                                              Ken Van Reeth en Wim Bernaert.

    9-8-2013-doorslaar 449.jpg
                                                In 3de positie Kristoff Heyns.
    9-8-2013-doorslaar 353.jpg
        Jens Geerinck, Bart Van Damme, Koen De Bosscher en Arne Van Snick.
    9-8-2013-doorslaar 113.jpg
    9-8-2013-doorslaar 133.jpg
                       Stijn Verbeke nog gevallen op 2 ronden van het einde.
    9-8-2013-doorslaar 195.jpg
                         Het Van Der Vurstteam rijdt voor het klassement.
    9-8-2013-doorslaar 245.jpg
                                            Brent Masure uit Oppuurs.



      

    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-08-2013 om 14:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WORLD MASTERS GAMES TORINO 2013

    world games 2013.jpg

    World Masters Games – TORINO - +50 jaar
    Suys Frank KOP 2012.png
    Frank Suys uit Hingene (Bornem) behaalde volgende ereplaatsen op World Masters Games te Torino.

     

    Wielerbaan:
    500m TimeTrail: 8ste plaats
    200 Sprint: 9de plaats

    Weg:
    Criterium: lek na 5 km
    Wegrit: 4de plaats

    World Masters 2013 1.jpg

    World Masters 2013.jpg

    10-08-2013 om 14:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF WIELERTEAM WAASLAND VAN AUGUSTUS 2013
    Wielerteam Waasland 10-8-2013 1.jpg
    Wielerteam Waasland 10-8-2013 2.jpg
    Wielerteam Waasland 10-8-2013 3.jpg


    Bron: Bert De Moor

    10-08-2013 om 14:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 14/08/2013 - JUNIORES TE BEVEREN

    WOENSDAG JUNIORES IN BEVEREN

    10-9-2013 DE HULDE.jpg

    De Amerikaan Tyler Williams won vorig jaar de junioreswedstrijd ‘Memorial Joeri Van Vlierberghe’


    CHW Beveren organiseert op Woensdag 14 Augustus de laatste wedstrijd voor 2013. Er wordt wel nog medewerking verleend aan de wedstrijden op de Poenjaard in Melsele en in Kallo. Woensdag wordt het weer een avondwedstrijd om 18u op Gaverland in de Van Eepoelstraat waar alle formaliteiten plaatsvinden in het Kolenhof. Deze wedstrijd is de ‘Memorial Joeri Van Vlierberghe’ een renner uit de wijk die op jonge leeftijd overleed in 2005. Het is de 589ste organisatie van het comité dat thans met Natasja Verbuyst een nieuwe secretaris kreeg als gevolg van de ziekte van Guido Van Nauw. De afstand is 96,6 km of 17 ronden van 5,7 km. Het gaat langs Van Eepoelstraat-Kapelstraat-Gaverlandstraat-Koolputstraat – Broekstraat-Heiveldstraat- Van Craenenbroeckstraat- Katseeldreef-Beukenhoflaan-Soldatendreef en zo weer naar de Van Eepoelstraat war de streep aan café Kolenhof ligt. Een parcours waarop 30 seingevers moeten worden geplaatst.

    Vorig jaar was een Amerikaanse ploeg aanwezig en die bepaalde het verloop. Er waren 51 deelnemers. Winnaar werd Tyler Williams voor Mel Pyfferoen. 3de en 5de waren ook al Amerikanen. CHW verwacht heel wat deelnemers want er is woensdag geen enkele andere junioreswedstrijd.

     


    Bron:Flor Van de Velde

    10-08-2013 om 14:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan WILLEM DE GREYT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    De Greyt Willem KOP 2013.jpg
    Vrijdag 09/08/2013 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEM DE GREYT uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.KENNETT Dylan-PEGASUS CYCLING CLUB-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    7.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    11.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    19.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    24.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    30.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    34.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    38.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    41.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    43.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    57.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    60.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    61.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    62.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    63.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    65.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    67.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    09/08/2013 MERELBEKE (STATION) (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    3.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    8.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DELBAERE Tijs-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

     

    09/08/2013 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 102,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.SCHIETGAT Pedro-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10-08-2013 om 13:45 geschreven door kenny


    09-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/08/2013

    waod_3.jpg
    Vrijdag 9 Augustus - WOESTEN (8640) - Oostvleterenstraat 67 – Tijdrit - Café De Meiboom

    Cat. 36/49 jaar – 13u00 – 32 km

     

    Vrijdag 9 Augustus – BEGIJNENDIJK (3130) - Hannekensstraat 45 - Feesttent

    Inwoners - 17u00 - 35 km

    Dames - 18u00 - 20 km

    Toeristen - 19u00 - 60 km

    09-08-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    08-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 10°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg
    Donderdag 08/08/2013 KORTRIJK (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.KITTEL Marcel-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    2.PETTACHI Alessandro-OMEGA-PHARMA QUICK-STEP-

    3.ROELANDTS Jurgen-LOTTO-BELISOL-

    4.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.VANLANDSCHOOT James-ACCENT.JOBS-WANTY-

    6.DECLERCQ Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.LODEWYCK Klaas-BMC RACING TEAM-

    8.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    9.VANDENBERGH Stijn-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    10.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

     

    08/08/2013 HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    6.TEUNS Dylan-VENTILAIR - STERIA-

    7.VERJANS Frank-POORTEN FERYN TEAM-

    8.NOLTEN Bram-CROFORD-

    9.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.LETEN Wouter-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    19.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    24.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    26.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    31.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    88.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

      

    08/08/2013 KORTRIJK (W) - Juniores - 77 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    5.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.KIRKHAM Joe-VC LONG ESTON-


    08/08/2013 TT Angreau - Nieuwelingen/Juniores/Elite z.c. & U23

    Dames Nieuwelingen

    1 PALM Eva Maria  LOTTO-VC ARDENNES in 25’58”746
    2 DRUYTS Lenny  KON. BALEN B.C. V.Z.W.  01’02"
    3 ROES Maxime 
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.  01’22"
    4 BELLAERT Axelle 
    ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  01’51"
    5 MINET Cloé 
    SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE – MARCHO  02’39"

     

    Dames Juniores

    1 KOPECKY Lotte  TOPSPORT VLAANDEREN in 26’21”410
    2 VAN DEN STEEN Kelly  AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR  00’05"
    3 LODEWYKS Dana 
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.  00’37"
    4 DRUYTS Demmy 
    TOPSPORT VLAANDEREN  00’56"
    5 VERHAEST Sara 
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING  01’24"

     

    Nieuwelingen

    1 VAN TILBORGH Brent  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. in 23’40”859
    2 BEULLENS Cedric  KON. BALEN B.C. V.Z.W.  00’06"
    3 DUPONT Thibaut 
    ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  00’13"
    4 CLAEYS Simon 
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.  00’45"
    5 DRIESEN Yarne 
    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  00’49"
    11 DE WITTE Sven 
    WIELERTEAM WAASLAND VZW  01’13"
    31 ROELS Wannes 
    RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM  01’58"

     

    Dames Elite

    1 BRULEE Latoya  CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEA in 49’32”145
    2 POLSPOEL Maaike  SENGERS LADIES CYCLING TEAM  00’57"
    3 DE CROOCK Stephanie 
    TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RI  01’15"
    4 VEKEMANS Anisha 
    TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RI  02’32"
    5 72 DE VUYST Sofie 
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM  02’40"
    7 HANNES Kaat 
    LOTTO BELISOL LADIES  04’36"

     

    Juniores

    1 DECRAENE Igor  TIELTSE RENNERSCLUB in 44’29”844
    2 VAN HOOYDONCK Nathan  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  00’21"
    3 LUYCKX Brent  
    AVIA CRABBE CYCLING TEAM  01’06"
    4 LEYSEN Senne  
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.  01’56"
    5 BIERMANS Jenthe  
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.  02’03"
    32 MEERSSCHAERT Jeroen  
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  05’35"

     

    Elite z.c. & U23

    1 FRISON Frederik  LOTTO BELISOL U23 in 43’30”793
    2 WALLAYS Jens  EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP  01’22"
    3 PEYSKENS Dimitri 
    LOTTO BELISOL U23  01’22"
    4 CAMPENAERTS Victor 
    LOTTO BELISOL U23  01’23"
    5 POLS Ruben 
    VENTILAIR - STERIA  01’41"

    08-08-2013 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN WOENSDAG 07/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN WOENSDAG 07/08/2013                                      
    7-8-2013-lokeren 707.jpg
    Winnaar Jori Van Steenberghen met ploegmaat Oliver Naesen en de supporters.
    7-8-2013-lokeren 688.jpg
                   Een woordje uitleg van Jori aan speaker Flor Van de Velde.
    7-8-2013-lokeren 692.jpg
        Jori Van Steenberghen super tevreden met zijn 1ste zege van het seizoen.
    7-8-2013-lokeren 615.jpg
    Winnaar Jori Van Steenberghen haalt het in de spurt van Nicolas Vereecken,
    Bart Van Speybroek en Mario Willems.
    7-8-2013-lokeren 612.jpg
                De spurt te Lokeren met Jori Van Steenberghen als winnaar.

    07/08/2013 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.BENOOT Tiesj-LOTTO BELISOL U23-

    6.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    7.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    10.PESTIAUX Loïc-COLOR CODE - BIOWANZE-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    15.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    23.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    24.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    31.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    32.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    40.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    44.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    7-8-2013-lokeren 005.jpg  7-8-2013-lokeren 039.jpg
                Gianni Van Calster uit Boom.                                             De start te Lokeren met gans de koers regen.
    7-8-2013-lokeren 118.jpg  7-8-2013-lokeren 168.jpg
                    Joshua De Smit uit Lokeren.                                           Eddy Van Acker, Stijn Gidé en Stijn Vebeke.
    7-8-2013-lokeren 667.jpg  7-8-2013-lokeren 193.jpg
                 Pech voor Tim Vercauteren.                                                              Jeffrey Heirbaut uit Zele.
    7-8-2013-lokeren 343.jpg
                        Michiel Dieleman kaapte te Lokeren een premie weg.
    7-8-2013-lokeren 413.jpg
                                          Nicolas Vereecken uit Kieldrecht.
    7-8-2013-lokeren 443.jpg
                          Koen De Bosscher, Tommy Baeyens en Wim Vermant.
    7-8-2013-lokeren 454.jpg
           Kristof DHollander, Nicky Cocquyt en Jeroen Colman uit Waasmunster.
    7-8-2013-lokeren 568.jpg
    Op een paar ronden van het einde nog een poging van Michiel Dieleman,
    Steven Doms en Oliver Naesen.





      

    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-08-2013 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/08/2013

    vwf.JPG








    Woensdag 7 Augustus - MALDEREN (1940)

    A-reeks - 65km - 1h35
    1. Timmy WEECKERS
    2. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    3. Gianni De Ridder
    4. Koen Lintermans
    5. Kevin Van Den Cruijce
    6. Tom Vanopdenbosch
    7. Michel Vereecken
    8. Bjorn Lison
    9. Kris Jonckers
    10. Kevin Selleslagh

    C-reeks - 65km - 1h39
    1. Jimmy DE PAEPE
    2. Danny Saelens
    3. Rudy Rey
    4. Johan De Roeck
    5. Alain Goolaerts
    6. Davy Desmedt
    7. Kurt Stevens
    8. Gunther Biesemans
    9. Jan Moreels
    10. Gert Muyshondt

    D-reeks - 58km - 1h30
    1. Luc VAN ROY
    2. Hans Wuyts
    3. Frank Van Der Perre
    4. Lucien Van Den Brande
    5. Geert Wille
    6. Herman Proost
    7. Bart Heyvaert
    8. Brian Van De Veken
    9. Mark Westwood
    10. Yves Loncke

    E-reeks - 58km - 1h30
    1. Danny DE BACKER
    2. Rene De Brucker
    3. Andrew Donaldson
    4. Dirk Vermincksel (Kruibeke)
    5. Rudy Van De Velde
    6. Chris Somers
    7. Luc Van Mol
    8. Hugo Van Linden
    9. Peter Peleman
    10. Philippe Dirckx

    F-reeks - 51km - 1h23
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Patrick Convents
    3. Frans Aerts
    4. Noël Burggraeve
    5. Louis Van Den Broeck
    6. Felix Luyten
    7. Robin Van Kerschaver
    8. Julien De Bock
    9. Eugene Van Hollebeke
    10. Dirck Tummeleer (Duffel)

    G-reeks - 45km - 1h16
    1. Willy MOUS
    2. Gaston Sannen
    3. Andre Ceurens
    4. Etienne Vandenhouwe
    5. Hugo Tuypens
    6. Francois Mertens
    7. Theo Coudyzer
    8. William De Cremer
    9. Luc Hermans
    10. Gilbert Vandenheuvel

    08-08-2013 om 18:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/08/2013

    waod_3.jpg
    Donderdag 8 Augustus - WOESTEN (8640) – Oostvleterenstraat 67 – Tijdrit - Café De Meiboom

    Cat. +50/+65 jaar – 13u00 – 24 km

    08-08-2013 om 18:48 geschreven door kenny


    07-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JORI VAN STEENBERGHEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Van Steenberghen Jori KOP 2013.jpg 
    Woensdag 07/08/2013 GROBBENDONK (A) - Elite z.c./U23 - 118,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    4.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.VAN POPPEL Teun-HET SNELLE WIEL-

    6.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VAES Jeff-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-


    07/08/2013 LINDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.PHILIPS Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.TEUGELS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    7.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.PONS Gaëtan-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.TOOTH Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

     

    07/08/2013 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.BENOOT Tiesj-LOTTO BELISOL U23-

    6.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    7.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    10.PESTIAUX Loïc-COLOR CODE - BIOWANZE-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    15.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    23.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    24.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    31.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    32.VAN DE VIJVER Jeroen-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    40.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    44.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    Dinsdag 06/08/2013 – ROBELMONT – Masters - 66 km – 01h41min

    Aantal deelnemers: 40

    1 BEGHIN Gérard (FRA)  P.E. HAGUENAU - TRM

    2 NILSSON Bo Hakan (SWE)  CCI DIFFERDANGE

    3 WIELFAERT Kristof  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 LAPIERRE Stijn  CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWO à 8"

    5 LOUIS Mathieu  BATSTH

    6 STEVENS Thierry  ARDENNE - GAUME

    7 GILLARDIN Quentin  TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI à 20"

    8 DECHAMBRE Rémy  ARDENNE - GAUME à 28"

    9 LEONARD David (FRA) U.V.C. CHARLEVILLE-MEZ à 2'46"

    10 JACOB Frédéric  LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12 à 2'52"

    Wielfaert Kristof 06-08-2013.JPG 

    07/08/2013 DADIZELE (W) - Juniores - 86,45 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAXWELL Olivier--

    2.KIRKHAM Joe--

    3.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.CHAPMAN Ben-CORLEY CYCLES-

    5.SAN SEBASTIAN LASA Xabier-ORIAKO TXIRRINDULARI ESKOLA-

    6.DEBOOT Bruce-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.MOREAU Yoann-VC AMATEUR ST QUENTIN-

    8.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    07/08/2013 HERDEREN RIEMST (LB) - Juniores - 76 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOUGH Charlie-GREENVILLE SPINNERS-

    2.BINATENA Diego-SWANI´S CYCLING-

    3.VEENBAAS Zeth-ENDURANCE ELITE-

    4.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.RATZELL Greg-YOUNG MEDALISTS-

    6.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.NAGELS Bertrand-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

      

    07/08/2013 MERELBEKE (STATION) (O) - Juniores - 85,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.VAN SCHOORS Matti-YOUNG SCHELDE CT-

    3.HULSMANS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    5.ROS Dieter-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.BRECKX Kevin-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VANDENBOSSCHE Cedric-YOUNG SCHELDE CT-

    11.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    39.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/08/2013 RUKKELINGEN-LOON (HEERS) (LB) - Nieuwelingen - 57,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.HECHT Gage-SPECIALIZED RACING TEAM-

    2.COSTA Adrien-SLIPSTREAM-

    3.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.WINKLER Jakob-RC ZUGVOGEL 09 AACHEN-

    5.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    7.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    10.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    07-08-2013 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 09/08/2013 - TTC RIT 7 TE TEMSE VELLE
    TTC 9-8-2013.jpg

    Bron: TTC Team

    07-08-2013 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 06/08/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Dinsdag 6/08 - BOOISCHOT(Statie) - Criterium

    Categorie A
    1--Stijnen Klaas
    2--Engelen Ruben
    3--Krynen Rob
    4--Goeleven Jeroen
    5--Gilespie Bret
    6--De Weerdt Nick
    7--Kraft Jelis
    8--Pitschon Stijn
    9--Van Hout Jef
    10--Heveneers Ferre

    Categorie B
    1--Van Uffel Wim
    2--Adams Christof
    3--Berghmans Bart
    4--Simms Michael
    5--Willems Dany
    6--Gouwkens Patrick
    7--Wilmsen Tom
    8--Bocken Peter
    9--Verheyden Joris
    10--Discart Jan

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Gendarme Bart
    3--Verdonck Patrick
    4--Aerts Peter
    5--Van Bael Hans
    6--Pauwels Vital
    7--Rens David
    8--Dockx Peter
    9--Wuyts Hans
    10--Van Looy Wim

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Vekemans Marc
    3--Van Der Mieren Daniel
    4--Van Den Brande Jan
    5--De Baat Matti
    6--Donaldson Andrew
    7--Verwimp Luc
    8--Wilkens Phil
    9--Bloemen Rudy
    10--Engelen Erwin

    Categorie E
    1--Van Den Eynde Viktor
    2--Van Herck Willy
    3--Geudens Jan Guido
    4--Mertens François

    07-08-2013 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 06/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg   Druyts Kelly kop 2013.png 

    Greg Van Avermaet           Kelly Druyts


    Dinsdag 06/08/2013 - Tour of Utah – Rit 1 – 179 km – 04h11min

    Aantal deelnemers:

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme

    2.Michael Matthews (Aus) z.t.

    3.Ty Manger (VS)

    4.Eric Young (VS)

    5.Kiel Reijnen (VS)


    06/08/2013 DADIZELE (W) - Elite z.c./U23 - 119,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    3.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VELLE Glenn-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    6.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    7.VERKINDEREN Frederik-TEAM 3M-

    8.TIELEMANS Pierre-EC RAISMES PETITE FORET PORTE DU HAINAUT-

    9.WASTYN Emiel-VENTILAIR - STERIA-

    10.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    06/08/2013 BRUGGE-DUDZELE (W) - Dames Elite - 84,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    3.GUARISCHI Barbara-VAIANO FONDRIEST-

    4.GASS Daniela-SQUADRA SCAPPATELLA-

    5.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    6.TREVISI Anna-VAIANO FONDRIEST-

    7.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    8.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    9.THOMAS Claire-TEAM GSD GESTION-

    10.ROE Eileen-BREAST CANCER CARE CT-

    12.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    33.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    44.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    06/08/2013 ERONDEGEM (O) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.SILVERBERG Jake-SLIPSTEAM CRADDOCK-

    2.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VAN DEN BOSSCHE Timothy-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    6.USE Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.GOESSENS Cedric-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    12.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    07-08-2013 om 02:16 geschreven door kenny


    06-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 27/09/2013 - DONKKOERS
    Donkkoers.JPG
    Bron: Rita Thienpondt

    06-08-2013 om 23:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Weeral topweekend voor het Vanombilteam met 4 podiumplaatsen !!!

     

    Heren Elites

    van 7.jpg 

    Jonas De Backer:  1ste plaats

    Maarten Wouters:  5de plaats

    Van 2.jpg
    Van 3.jpg

    Dames Elite

    van 8.jpg 

    Petra Mermans :1ste plaats dames elites

    Inne Bertels : 5de plaats

    Van 5.jpg

    Juniores

     

    Kamiel Van Dessel : 21ste plaats

     

    Nieuwelingen

    Leonard Van Dessel : 11de plaats
    Tibo Rijckaert  : 25ste plaats

     

    Masters 1

     

    Peter Douha : 3de plaats

    Van 4.jpg 

    Masters 2

     

    De Bruyn Johan : opgave door pech

     

    Funklasse  


    Jef Beyens : 2de plaats

    Jeroen Van de Vijver : 8ste plaats

    Kevin Messagie : 32ste plaats

    Glenn Everaert : 40ste plaats

    Van 1.jpg Van 6.jpg

     

    Op naar volgens weekend daar gaan 3 of 4 ploegen van het team de 4-urenrace rijden in Lokeren. Zelfs een groepje van de kids gaan deelnemen wie zin heeft kom maar eens supporteren.

     

     

    Bron: Lydia & Raf

    06-08-2013 om 23:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN MAANDAG 05/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN MAANDAG 05/08/2013                                      
    5-8-2013-spoele lokeren 892.jpg  5-8-2013-spoele lokeren 901.jpg
               Winnaar Martynas Maniusis.                                                     De winnaar te Lokeren met de bloemen.
    5-8-2013-spoele lokeren 907.jpg  5-8-2013-spoele lokeren 817.jpg
    Winnaar Martynas Maniusis met zijn vriendin.                       Aankomst van Martynas Maniusis voor Wim Vermant.
    5-8-2013-spoele lokeren 656.jpg
    Aansluiting van de groep Guy Smet met de 5 leiders op 4 ronden van het einde.
    5-8-2013-spoele lokeren 615.jpg
    Deze renners konden eveneens aansluiten vooraan. Kristof DHollander, Wim Vermant,
    Gertjan Boeykens en Jos Kools.
    5-8-2013-spoele lokeren 219.jpg
                                              De kopgroep van 5 renners.
    5-8-2013-spoele lokeren 104.jpg
                 De kopgroep van 5 renners met de winnaar niet op de foto.

    05/08/2013 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    2.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.GUNMAN Taylor-TERRA FOOTWEAR-

    4.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    7.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    13.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    14.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.VAN SNICK Arne-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    20.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    21.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    22.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    35.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    40.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    41.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    45.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    47.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    52.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    62.DE MAEYER Bram-MIRMIL CYCLING TEAM-

    63.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    65.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    67.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    68.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    69.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5-8-2013-spoele lokeren 074.jpg

                                       De start te Lokeren is net gegeven.
    5-8-2013-spoele lokeren 477.jpg
    5-8-2013-spoele lokeren 174.jpg
    5-8-2013-spoele lokeren 543.jpg
                             Lawrence Vandermeersch met Stijn Verbeke.
    5-8-2013-spoele lokeren 078.jpg
                                             Links Michiel Dieleman.
    5-8-2013-spoele lokeren 090.jpg
    5-8-2013-spoele lokeren 092.jpg
          Steven Mannens, Cedric Van Lommel, Stijn Verbeke en Jonas De Boey.
    5-8-2013-spoele lokeren 097.jpg
                                                 Steven Doms werd knap 8ste.


      
      

    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-08-2013 om 21:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 05/08/2013

    FOTO'S BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 05/08/2013                                      
    Niels VAN DORSSELAER - 1ste -@_2013.08.06.jpg
                            Winnaar Niels Van Dorsselaer met de bloemen.
    Niels VAN DORSSELAER - 1ste - met speaker - @_2013.08.06.jpg
                                Speaker Gerry in gesprek met de winnaar.
    Sten VAN GUCHT (l-3de) Niels VAN DORSSELAER (m-1ste) Mathias BALLET (r-2de)-@_2013.08.06.jpg
     De aankomst van Niels Van Dorsselaer voor Mathias Ballet en Sten Van Gucht.


    05/08/2013 SINAAI-WAAS (O) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    2.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    3.VAN GUCHT Sten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.VAN DER PERRE Adriano-VAN EYCK SPORT-

    6.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VERMEIRE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.VANLERBERGHE Quinten-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.BUYLE Pieter-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    13.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    14.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    19.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    startklaar-@_2013.08.06.jpg
                                         De start van de Beloften te Sinaai.
    fabrice mels in de achtervolging - @_2013.08.06.jpg
                                      Fabrice Mels en kenny Goossens.
                    



    Foto's: Arthur Vanden Broucke

    06-08-2013 om 21:04 geschreven door kenny


    05-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WK ICF TE LEDEGEM VAN ZONDAG 04/08/2013
    WK ICF TE LEDEGEM: - 40 jaar



    WK ICF TE LEDEGEM: + 40 jaar



    WK ICF TE LEDEGEM: + 50 jaar





    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    05-08-2013 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/08/2013

    waod_3.jpg
    Maandag 5 Augustus – MEILEGEM (9630)

    Catg.A – 38 dln

    1.Jurgen Diependaele (Zottegem)

    2.Jens Vermassen

    3.Andy De Backer

    4.Frans Sebregts

    5.Jonas De Vlieger

    6.Mikey Van Kruiningen

    7.Chris Wilkinson

    8.Cedric Himpe

    9.Dennis Nevejans

    10.Simon Rogge

    17.Jelle Van De Mergel

    26.Steven Heirman (Hamme)

     

    Catg.B – 20 dln

    1.Peter Vermassen (Herzele)

    2.Tim De Moor

    3.Etienne Claus (Waasmunster)

    4.Tom De Beer (Hamme)

    5.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    6.Franky De Tremerie

    7.Bart De Wever

    8.Vincent Brunel

    9.Benny Dupont

    10.Wim Braet

     

    Catg.C – 32 dln

    1.Wim De Coninck (Grammene)

    2.Geert Van Speybroeck

    3.Jan Van Den Brande

    4.Joost Pieters

    5.Hilair Heye

    6.Peter Ballet

    7.Ko Harms

    8.Gough Callum

    9.Manu De Coninck

    10.Filip Van Damme

     

    Toeristen – 38 dln

    1.Kristof Debboudt (St Lievens Houtem)

    2.Christophe De Grom

    3.Kurt Bertier

    4.Matthijs Holvoet

    5.Niels De Wit

    6.Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    7.Stef De Bruyn

    8.Kristof De Cabooter

    9.Jurgen De Pauw

    10.Tijs Bauwens

     

    Catg.D – 22 dln

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Helmuth Tas

    3.Herman Van Den Borre

    4.Jozef Deneef

    5.Daniel Hauttekeete

    6.Theo Coudijzer

    7.Robin Van Kerschaver

    8.Robert Maldrie

    9.Andre Ceurens

    10.Julien Vyvey

     

    Catg.E – 21 dln

    1.Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Mathieu Mercken

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Daniel Cornu

    6.Willy Roels

    7.Gerard Hairwassers

    8.Peter Ryalls

    9.Hervé Verstuyft

    10.Ko Tolhoek

    05-08-2013 om 21:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 05/08/2013 ERONDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    4.VEJMELKA Daniel-BAERUM-

    5.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.COSTA SORIA Axel-KTC-CYCLING TEAM-

    7.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    16.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    40.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    41.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    05/08/2013 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    2.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.GUNMAN Taylor-TERRA FOOTWEAR-

    4.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    7.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    13.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    14.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.VAN SNICK Arne-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    20.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    21.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    22.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    35.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    40.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    41.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    45.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    47.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    52.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    62.DE MAEYER Bram-MIRMIL CYCLING TEAM-

    63.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    65.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    67.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    68.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    69.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    05/08/2013 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    2.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.KANG Jiyong-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    8.COLAERT Pascal-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.ROSSI Oliver-TWENTY3C.CO.UK-FOCUS-

    10.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

     

    05/08/2013 ZELZATE (DE KATTE) (O) - Elite z.c./U23 - 111,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    3.VAN DE VELDE Valentijn-CYCLING TEAM THE BANANAS-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.VELTE Pieter-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    9.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    18.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    21.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    05/08/2013 SINAAI-WAAS (O) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    2.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    3.VAN GUCHT Sten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.VAN DER PERRE Adriano-VAN EYCK SPORT-

    6.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VERMEIRE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.VANLERBERGHE Quinten-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.BUYLE Pieter-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    13.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    14.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    19.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    05/08/2013 OOSTKAMP (W) - Dames Elite - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOGAN Joanne-BIZKAIA-DURANGO-

    2.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.OLSON Madeleine-CRAMO GO GREEN-

    4.GASS Daniela-SQUADRA SCAPPATELLA-

    5.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    6.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    7.GUARISCHI Barbara-VAIANO FONDRIEST-

    8.TREVISI Anna-VAIANO FONDRIEST-

    9.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    10.GUNVALDSEN Janicke-SANDNES SYKLEKLUBB-

    11.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    17.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    05-08-2013 om 21:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 04/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 04/08/2013                                      
    4-8-2013-londerzeel 1055.jpg
                                         Dries De Bondt met de ploegleider.
    4-8-2013-londerzeel 1026.jpg
                                  Winnaar Dries De Bondt met zijn supporters.
    4-8-2013-londerzeel 1061.jpg
        Winnaar Dries De Bondt met ploegmakker Vincent De Boeck uit Malderen.
    4-8-2013-londerzeel 912.jpg
                               De aankomst van Dries De Bondt te Londerzeel.
    4-8-2013-londerzeel 916.jpg
    4-8-2013-londerzeel 921.jpg
       De spurt voor de 2de plaats met Tommy Baeyens voor Wouter Daniels.
    4-8-2013-londerzeel 572.jpg
                       De kopgroep van 20 renners reden weg in de 2de ronde.
    4-8-2013-londerzeel 641.jpg
                     Stef De Bock uit Zele aan het commando van de kopgroep.


    04/08/2013 LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    2.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    3.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    4.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.CUNNINGHAM Joshua-TERRA FOOTWEAR-

    8.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    10.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    18.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    55.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    90.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    98.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
    4-8-2013-londerzeel 044.jpg
                        De start te Londerzeel met een zegening er bovenop.
    4-8-2013-londerzeel 301.jpg
    4-8-2013-londerzeel 360.jpg
    4-8-2013-londerzeel 368.jpg
    4-8-2013-londerzeel 371.jpg

    4-8-2013-londerzeel 605.jpg
      

      


      

    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-08-2013 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/08/2013 EN ZONDAG 04/08/2013

    FCWB Banner 2013.png

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters !!!

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg   Vereecken Thomas KOP 2013.png

        Kristof Wielfaert           Thomas Vereecken


    Zondag 04/08/2013 – LA NEUVILLE (Libramont) – Amateurs & Masters – 73 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.KRISTOF WIELFAERT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE (Lokeren)

    2.HENRION Sven ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.COSYN Joris ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.LOUIS Mathieu BATSTH op 13

    5.STEVENS Thierry ARDENNE - GAUME op 16

    6.DUMOULIN Guillaume ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES op 27

    7.ZEEBROEK Axel VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

    8.WOLKOWICZ Romain ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2'00

    9.HENRION Jonathan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10.DE DECKER Eric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2'10

     

    Zaterdag 03/08/2013 – LA ROCHE – Elite z.c. & U23 – 110 km

    Aantal deelnemers: 32

    1 JAUREGUI QUENTIN (FRA) BKCP

    2 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 BORCY Quentin VERANDAS WILLEMS

    5 HEYNS Nils UNITED CYCLING TEAM ST TRUIDEN

    6 WILLEMYNS MATHIEU MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 WILLEMS Tom BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    8 WIELFAERT Kristof ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VANDROOGENBROECK Carlo VAN EYCK SPORT

    10 DEMULDER Jonas LUMET VDBG STEENHOUWERIJ CYCL

     

    Zaterdag 03/08/2013 – HORRUES – Nieuwelingen – 66 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.THOMAS VEREECKEN uit Grembergen

    2.Lars Akkermans

    3.Stijn Deherder

    4.Laurens Huys

    5.Arne De Groote

    6.Sean Bero

    7.Wallace Bero

    8.Lucas Leleu

    9.Florent Van Herpe

    10.Nicolas Colart

    05-08-2013 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/08/2013

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Dullaert Werner KOP 2013.jpg
    Zaterdag 03/08/2013 – AALTER - LFT

     

    Categorie A:

    1. Jonas De Vlieger (DV)

    2. Kristof Carette

    3. Peter Hooreweghe

    4. Kobe Nachtergaele

    5. Wesley De Rocker (DV)

    6. Ward Leyn (DV)

    7. Bjorn Peers (DV)

    8. Kim Van Oost

    9. Karel Martens (DV)

    10. Tommy Maenhout (DV)

     

    Categorie B:

    1. Steven Deklerck

    2. Christophe De Grom (DV)

    3. Frederik Robberechts

    4. Tom Vandierendonck (DV)

    5. Jan De Bruycker

    6. Kurt Heyman

    7. Gerdy Declercq (DV)

    8. Kurt Bertier

    9. Filip Vermeersch (DV)

    10. Kris Hekelsom

    11. Gino Beauprez (DV)

     

    Categorie C:

    1. Marnix Strubbe

    2. Patrick Raes

    3. Dion Soetaert (DV)

    4. Marnic De Waele

    5. Johan Stragier

    6. Dirk Dekeerle

    7. Geert Tijtgat.

     

    Categorie D:

    1. Patrick Watteny

    2. Freddy Vlerick

    3. Ronny De Vos

    4. Michel Wynsberghe

    5. Rudy Bloemmen

    6. David Grindley (Gbr)

    7. Eddy Van Den Abeele

    8. Luc Vanbiervliet

    9. Hans De Ruyck (DV)

    10. Andy Verrall (Gbr) (DV)

     

    Categorie E:

    1. WERNER DULLAERT (St.Gillis-Waas)

    2. John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3. Eric De Wilde

    4. Willy Corthier

    5. Willy Moeyaert (DV)

    6. Gilbert Minjau

    7. Philippe Reyntjens

    8. André Verslype

     

    Categorie F:

    1. Alessandro Mastragostino

    2. Darwin Van de Velde (DV)

    3. Stijn De Veylder

    4. Jeffrey Hutsebaut

    5. Jonas Brack

     

    Categorie G:

    1. Filip De Keyser

    2. Rudy Bonne (DV)

    3. Dominiek Porte

    4. Timmy Braekeveld

    5. Erik De Waele

    6. Timothy Geldhof (DV)

    7. Kris Saey (DV)

    8. Franky Holvoet

    9. Rudy Defeyter

    10. Frederik Eeckhout (DV)

     

    Categorie Dames:

    1. Katleen Fraeye

    2. Delphine Feyers

    3. Vanessa Van Kerckvoorde (DV)      

    05-08-2013 om 14:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERSOLDEN BIJ RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    Banner Rudyco 2013.jpg
    Zomersolden bij Rudyco-Ripa Cycling Team: niet-gebruikte reservekledij aan weggeefprijzen !!!

     

    Rudyco-Ripa Cycling Team organiseert een stockverkoop van kledij, tegen absolute bodemprijzen. Vanaf 10 euro kan je al een trui of broek op de kop tikken, kousen zijn er al vanaf 3€ (ook voor de jongsten onder ons) enz.

     

    Een overzicht van beschikbare kledij kan je vinden op onze gloednieuwe webshop: http://rrctwebshop.blogspot.be.

     

    Je kan bestellen door een mailtje te sturen naar rudycocyclingteam@hotmail.com.

    Daarna contacteren wij jou voor afhaling en betaling.

     

    Zowel renners, familieleden, kennissen of supporters kunnen kledij bestellen.

    Stuur deze mail dus gerust door naar fietsende kennissen.

     

    Op is op, dus snel zijn is de boodschap…

     


    Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com
    rudycocyclingteam@hotmail.com

    05-08-2013 om 13:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WIELRENNERS WK ICF 2013 UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/08/2013
    Banner ICF.jpg

    Zondag 04/08/2013 – LEDEGEM - Wereldkampioenschappen Wielrennen ICF

    Liefhebbers  – 40 jaar - 108 km


    1-Gryson Kristof

    2-Cooman Gianni

    3-Van Nuffelen Sam

    4-Vanden Wyngaerd Bart

    5-Krijnen Rob

    6-Pepinster Sébastien

    7-Van Grinsven Marc (NL)

    8-Seghers Thomas

    9-Lison Bjorn

    10-Vanneste Christopher

    28-Middelkamp Tom (Kieldrecht)

    42-Demeter Renaat (Lochristi)

    47-De Wolf Glenn (Zele)

    94 -Soens Lieven (St.Niklaas)

    101 -Waelkens Dave

    135-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

     

    Veteranen + 40 jaar - 79 km


    1-Muys Christoph

    2-Verdonck Patrick

    3-Bruyere Bruno

    4-Wauters Philippe

    5-Székely Dennis

    6-Dockx Bert

    7-Seynaeve Gino

    8-Dellisse Philippe

    9-Vanhoorneweder Didier

    10-Pemen John (NL)

    16-Claus Etienne (Waasmunster)

    30-Rabout Rudi (NL-Heinkenszand)

    37-Cooman Jerry

    49-Rombaut Wim (Stekene)

    63-Van Drom Giovanni (Kruibeke)

     

    Veteranen + 50 jaar - 69 km


    1-Van Speybroeck Geert

    2-Van Gansen Benny

    3-Blanchy Nicolas

    4-Nunn Stephen (GB)

    5-De Backer Danny

    6-Paffen Ron (NL)

    7-Van Oyen Franky (Zulte)

    8-Van Oyen Danny (Deinze)

    9-Jacobs Patrick

    10-Decaestecker Patrick

    34-De Pauw Dirk (Beveren)

    35-Standaert Robert (Bornem)

     

    Veteranen + 60 jaar - 59 km


    1-Van Renterghem Patrick

    2-De Leersnyder Florent

    3-Vervondel Marc

    4-Boulard Roland

    5-Van Den Eynde Victor

    6-Van Holen Johny

    7-De Waal Wim (NL)

    8-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    9-Ceurens Andre

    10-Tas Helmut

    24-D'hont Joseph (Desteldonk)

    05-08-2013 om 00:46 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!