.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Van Hecke Preben KOP 2013.JPG 

      Preben Van Hecke

    Zondag 04/08/2013 ANTWERPSE HAVENPIJL (A) - Men Elite UCI - 04h00min
    Aantal deelnemers:

    1.PREBEN VAN HECKE uit Berlare -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.VAN ZUMMEREN Stef -LOTTO BELISOL U23-

    3.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-

    4.PESTIAUX Loïc -COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.DRON Boris -WALLONIE - BRUXELLES-

    6.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.BARBE Koen -CRELAN - EUPHONY-

    8.CAMPENAERTS Victor -LOTTO BELISOL U23-

    9.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-:00’27

    10.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    12.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    20.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    21.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    30.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    41.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    51.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    57.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    60.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    100.DE BOCK Stijn -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    125.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    133.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-


    04/08/2013 GEEL - ELSUM (A) - Elite z.c./U23 - 102,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.VAN HOUTS Rudi-TWC TEMPO-

    3.AERTS Ruud-JONGE RENNER-

    4.JANSEN Dirk-TWC HET SNEEL WIEL-

    5.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GEERAERTS Joni-STAR CYCLING TEAM-

    7.DU BOIS Andy-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.WOUTERS Toon-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.WULTERKENS Koen-DE MAASKANT-

    21.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    04/08/2013 LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    2.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    3.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    4.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.CUNNINGHAM Joshua-TERRA FOOTWEAR-

    8.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    10.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    18.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    55.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    90.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    98.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    04/08/2013 OOSTNIEUWKERKE ( WIJK DE MOST ) (W) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    3.VIAENE Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.HOORNE Jeroen-VC ROUEN 76-

    6.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    8.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.CALLEWAERT Cédric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

     

    04/08/2013 RAPERTINGEN (HASSELT) (LB) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.HAVIK Piotr-CYCLING TEAM POLLENTIER-

    2.HOOL Glenn-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    3.DE SCHUTTER John-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    5.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    7.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.SCHEPMANS Brecht-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    04/08/2013 BRASSCHAAT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DE BOECK Jef--

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.DOCKX Kristof-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DEVALCKENEER Sieben-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.THIJS Wim-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    8.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    9.VAN DEN BROEK Dave-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    14.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    29.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    04/08/2013 OUDENAARDE (O) - Dames Elite
    Aantal deelnemers:

    1.BASTIANELLI Valentina-VAIANO FONDRIEST-

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA-

    3.GUARISCHI Barbara-VAIANO FONDRIEST-

    4.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    5.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    6.GASS Daniela-SQUADRA SCAPPATELLA-

    7.VANNUCCI Chiara-VAIANO FONDRIEST-

    8.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    9.THOMAS Claire-TEAM GSD GESTION-

    10.ROGGEMAN Inge-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    18.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    04-08-2013 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/08/2013 BALEN STEEG (A) - Juniores - 84,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    2.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BRUYNS Lotar-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VAN BAARDEWIJK Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.SCHELLING Pjotr-TWC DE KEMPEN-

    9.KRAMER Patrick-DRC DE MOL-

    10.WALRAVEN Rik--

     

    04/08/2013 BIERBEEK (VB) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VANDERHEYDEN Jens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.BASTIAENS Loorin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.DUMONT François-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.DE BOEL Stijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    04/08/2013 DEINZE (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.MENEY Brendon-MIDLAND CC-

    2.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.BASTIAENS Ayco-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    9.ROS Dieter-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    14.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    24.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    36.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    46.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/08/2013 IZEGEM (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.DHONT Seppe-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.FEYS Laszlo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    04/08/2013 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Juniores - 89,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.TANNOS Johan-SLIPSTAM CADDOCK-

    3.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.HULSMANS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.VAN DEN BOSSCHE Timothy-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    9.WILLIAMS Noah-SLIPSTREAM CRADDOCK-

    10.VAN BROEKHOVEN Rob-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    40.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    04/08/2013 TORHOUT (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MOELEKER Ivar-MENEN-

    3.HAJEON Jung-GIMHAE CONSTRUCTION HIGHSCHOOL-

    4.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.VANDENBUSSCHE Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    8.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VYNCK Kevin-WIELERTEAM IEPER-

     

    04/08/2013 WIJER-NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.DUFOUR Warre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.HAGELSTEENS Laurens-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.GEETS Dean-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.DEMONTE Nathan-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

     

    04/08/2013 ZINGEM (O) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.SOBERON Zowé-YOUNG SCHELDE CT-

    3.GRANIGAN Noah-C F RACING-

    4.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VANDENBOSSCHE Cedric-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    04-08-2013 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/08/2013 DRIESLINTER (VB) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.COSTA Adrien-SLIPSTREAM-

    2.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.THOMAS Loïc-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BERTRAND Dorian-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.HANCKMANN Jesse-BERGKLIMMERS-

    10.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    30.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    88.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    04/08/2013 EGEM (W) - Nieuwelingen - 63,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    7.BOUCKAERT Gauthier-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    10.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    26.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    42.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/08/2013 VEURNE (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.BISSCHOP Ruben-CT FORCE VZW-

    4.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    5.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.DECAESSTECKER Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.PIETERS Justin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    13.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/08/2013 ZINGEM (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.VAN DEN BORNE Karl-DCM CYCLING TEAM-

    9.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    14.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    35.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    04/08/2013 BK ASPIRANTEN HAKENDOVER (O) - Aspiranten - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    Tijdrit Meisjes 12 Jaar

    1.VAN LANCKER Celine -K.V.C. DEINZE VZW- in 03’17

    2.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00:04”10

    3.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-:00:07”35

    4.SCAVONE Dina -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:08”93

    5.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-:00:09”29

     

    Meisjes 12 Jaar

    1.VAN LANCKER Celine -K.V.C. DEINZE VZW

    2.SCAVONE Dina -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-

     

    Tijdrit Meisjes 13 Jaar

    1.DE LANGHE Luca -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- in 03’04”81

    2.BOSSUYT Shari -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-:00:08”18

    3.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:00:13”21

    4.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV-:00:15”20

    5.MICHELS Laure -YOUNG SCHELDE CT-:00:17”09

     

    Meisjes 13 Jaar

    1.DE LANGHE Luca -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BOSSUYT Shari -JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.MALFAIT Ines -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Tijdrit Meisjes 14 Jaar

    1.CASTRIQUE Alana -CYCLO CLUB ARMENTIEROIS- in 03’03”46

    2.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00:00”08

    3.VERBEECK Phaedra -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00:00”78

    4.GOOSSENAERTS Chloë -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:00:01”56

    5.ROTMAN Lotte -YOUNG CYCLING TEAM VZW-:00:01”89

    21.VAN GOETHEM Brenda -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:00:38”46

     

    Meisjes 14 Jaar

    1.NOËL Jara -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.GOOSSENAERTS Chloë -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.CASTRIQUE Alana -CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    4.MICHIELSEN-STEVENS Sarah -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VERBEECK Phaedra -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    20.VAN GOETHEM Brenda -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    Tijdrit Jongens 12 Jaar

    1.FRETIN Milan -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG- in 02’59”43

    2.SQUIRE Ben -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-:00:03”93

    3.VAN DYCK Jarne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:05”54

    4.HAUWELAERT Glenn -CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-:00:07”10

    5.CLAEYS Laurent -VZW DE DEMERSPURTERS-:00:09”24

    6.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:00:09”27

    21.DE CLEEN Wouter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00:18”81

     

    Jongens 12 Jaar

    1.MACHIELS Brent -HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.VAN POPPEL Sebastien -JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.FRETIN Milan -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    4.VANDERMEER Quinten -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.SQUIRE Ben -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    26.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.DE CLEEN Wouter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

      

    Tijdrit Jongens 13 Jaar

    1.GADENNE Kevin -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- in 02’52”69

    2.DE MEESTER Luca -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00:00”53

    3.DENS Tuur -VZW DE DEMERSPURTERS-:00:02”09

    4.FORRET Robbe -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-:00:04”78

    5.DECLERCQ Mathias -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00:05”58

     

    Jongens 13 Jaar

    1.DE MEESTER Luca -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.SCHOORS Lowie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DANIELS Lars -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.PONSAERT Thibaut -LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.DECLERCQ Mathias -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    Jongens 14 Jaar

    1.HILLEN Michiel -WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.BEKAERT Yentl -JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VERCAMST Wesley -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VANDEBEEK Bjorn -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.SNELS Robbe -WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VAN HOUTE Gerben -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.VAN DE PUTTE Borre -WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    04-08-2013 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 03/08/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 03/08/2013                                      
    3-8-2013-sinaai(school) 784.JPG
                        Winnaar Tony Heirbaut met de kinderen en supporters.
    3-8-2013-sinaai(school) 803.JPG
                                Tony Heirbaut met zijn kinderen en de familie.
    3-8-2013-sinaai(school) 659.JPG
                               De aankomst van Tony Heirbaut te Sinaai.
    3-8-2013-sinaai(school) 662.JPG
                       Marc Ryan werd 2de voor Willem De Greyt en Guy Smet.
    3-8-2013-sinaai(school) 577.JPG
                                De kopgroep op het einde met 15 renners.
    3-8-2013-sinaai(school) 685.JPG 3-8-2013-sinaai(school) 507.JPG
    Kristof DHollander kon nog aansluiten maar de                     Willem De Greyt en Tony Heirbaut in de kopgroep.
    finale was er teveel aan.
    3-8-2013-sinaai(school) 501.JPG

    03/08/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.TONY HEIRBAUT uit Belsele-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.SCHREURS Hamish-PEGASUS-

    6.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    11.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    15.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    18.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    21.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    40.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    42.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    44.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    49.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    52.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    60.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    3-8-2013-sinaai(school) 163.JPG
                          Start te Sinaai met Kristoff Heyns en Guy Ten Hartog.
    3-8-2013-sinaai(school) 166.JPG  
    3-8-2013-sinaai(school) 184.JPG
    3-8-2013-sinaai(school) 196.JPG  
    3-8-2013-sinaai(school) 214.JPG
                                       Stijn Verbeke met Bjorn De Decker.
    3-8-2013-sinaai(school) 295.JPG 

    3-8-2013-sinaai(school) 527.JPG
    3-8-2013-sinaai(school) 531.JPG




      

    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-08-2013 om 15:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan TONY HEIRBAUT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2013.JPG  Callebaut Kevin KOP 2013.png  Herrebaut Tony KOP 2013.JPG

            Jeroen Das                 Kevin Callebaut                Tony Heirbaut


    Zaterdag 03/08/2013 LILLE (A) - Elite z.c./U23/Dames - Achter derny´s

    Dames Elite

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    3.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.KLOPPENBURG Margriet-ZEEUWS VLAANDEREN-

    5.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM -

    6.THIJS Katrien-UP CYCLINGTEAM-

    7.VAN MALDEGHEM Nele-FUJI MEDISTA MTB TEAM - NEEROETEREN-

    8.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VLOEMANS Sarah-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.GEERINCKX Jasmien-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    Finale Elite z.c.

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    3.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    4.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    5.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.EYSKENS Jeroen-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.PEETERS Daniel-VENTILAIR - STERIA-

     

    03/08/2013 OVERIJSE TOMBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.VEJMELKA Daniel-BAERUM-

    2.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    3.TEUNS Dylan-VENTILAIR - STERIA-

    4.TOOTH Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.RUYTERS Brecht-VENTILAIR - STERIA-

    7.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.JOGI Joonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.DE KERF Erwin-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

     

    03/08/2013 SCHEPDAAL (VB) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    3.VANCUTSEM Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    4.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.VERSTRAETEN Jari-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.ROELANTS Rutger-VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM -

    9.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    10.VAN DER PERRE Adriano-VAN EYCK SPORT-

    25.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

     

    03/08/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.TONY HEIRBAUT uit Belsele-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.SCHREURS Hamish-PEGASUS-

    6.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    11.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    15.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    18.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    21.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    40.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    42.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    44.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    49.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    52.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    60.BAEYENS Bart-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

     

    03/08/2013 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.CARRINGTON Mitchell-DOUCHY-THALASSA-

    10.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-
     

    03/08/2013 BRASSCHAAT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.CREFFIER Laurent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.ROVERS Stijn-WV BREDA-

    9.LE BLON Michel-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    25.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    03/08/2013 AARSELE (W) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.PERRY Benjamin-INDEPENDENT-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.CLAEYS Timothy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.TAILLIEU Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    9.KLAJNBLAT Jake-WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE-

    10.COURTENS Iben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    03/08/2013 19E ERONDEGEMSE PIJL (ERPE-MERE) (O) - Women Elite UCI - 03h05min
    Aantal deelnemers:

    1.POLSPOEL Maaike -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    2.DE VUYST Sofie -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-:00’57"

    3.MAJERUS Christine -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.PEETOOM Kirsten -JAN VAN ARCKEL CT-

    5.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    6.DE BAAT Kim -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    7.GASS Daniela -MIX 1 WETTEREN-BOURGOGNE-SCAPATELLA-

    8.TREVISI Anna -VAIANO FONDRIEST-

    9.VAN DE REE Monique -CYCLELIVE PLUS - ZANNATA-

    10.LAMBORELLE Nathalie -BIGLA CYCLING TEAM-

    15.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    16.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    19.DRUYTS Demmy -BELGIUM NATIONAL TEAM-

    30.CROKET Gilke -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    34.VERSCHELDEN Nathalie -BELGIUM NATIONAL TEAM-

    04-08-2013 om 15:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 19/08/2013 - EETFESTIJN DONKKOERS
    eetkaarten donkkoers 2013.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    04-08-2013 om 01:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/08/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BART VAN DER VEKEN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    De Boes Timmy KOP 2013.png Heyndrickx Wim KOP 2013.jpg Van Der Veken Bart KOP 2013.png Dullaert Werner KOP 2011.jpg

            Timmy De Boes               Wim Heyndrickx           Bart Van Der Veken             Werner Dullaert

    Vrijdag  2 Augustus – BEVEREN (9120) - Grote Prijs Marco Smet


    Catg.A – 29 dln

    1.TIMMY DE BOES (Steendorp)

    2.Gianni Cooman

    3.Peter Neels (Kruibeke)

    4.Christophe Van Overloop

    5.Mario Van Den Broecke

    6.Daniel McKimm

    7.Luc De Duytsche

    8.Tom Hermans

    9.Jerry Cooman

    10.Michel Le Blon

    13.Steven Goossens (St.Niklaas)

    14.Michael Van De Casteele (Bazel)

    19.Pieter Covents (Stekene)

    23.Jef De Batist (St.Anna L.O.)
    2-8-2013-beveren waod 1237.jpg
                                 Winnaar Catg.A Timmy De Boes.

    2-8-2013-beveren waod 1210.jpg 
            Aankomst van Timmy De Boes voor Gianni Cooman en Peter Neels.

    Catg.B – 22 dln

    1.WIM HEYNDRICKX (Vrasene)

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Wim Braet

    4.Gert Smet (Bazel)

    5.Fabien Hanssens

    6.Michel Bultinck

    7.Kris Thomas

    8.Bart Rombouts (Kallo)

    9.Philip Lampaert

    10.Andy Parr

    11.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    19.Benny De Bock (Hamme)

    20.Sven De Vlieger (Lochristi)
    2-8-2013-beveren waod 535.jpg 2-8-2013-beveren waod 573.jpg
    Aankomst van Wim Heyndrickx voor Etienne Claus.                               Winnaar Catg.B Wim Heyndrickx.

    2-8-2013-beveren waod 174.jpg 
                                Wim Heyndrickx op kop voor Etienne Claus.
    2-8-2013-beveren waod 266.jpg
                                              Start van de Catg.B

    Catg.C – 24 dln

    1.Ko Harms (Zuiddorpe)

    2.Patrick Watteny

    3.Dirk De Pauw (Beveren)

    4.Marc Jacobs

    5.Martin Hopkinson

    6.Andrew Donaldson

    7.Geert Braeckman

    8.Matti De Baat

    9.Marc Couckuyt

    10.Luc Wijtinck

    13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    14.Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

    15.Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

    17.Geert Smet (St.Niklaas)

    21.Dirck Tummeleer (Duffel)
    2-8-2013-beveren waod 533.jpg                                            
                                            Winnaar Catg.C Ko Harms.
    2-8-2013-beveren waod 510 - kopie.jpg
                              Aankomst van Ko Harms voor Patrick Watteny.
    2-8-2013-beveren waod 522 - kopie.jpg
     

    Toeristen – 64 dln

    1.BART VAN DER VEKEN (St Jansteen)

    2.Glenn Van Hille (Stekene)

    3.Christophe De Grom

    4.Tim Van Camp (Stekene)

    5.Kris Van Der Moeren

    6.Stef De Bruyn

    7.Wouter Van Gaens op 1 min

    8.Tim McMaughlin

    9.Steven Van Houte (Vrasene)

    10.Davy Smet

    11.Kenny Janssens op 1’05” (Melsele- Pelotonspurt)

    12.Ferre Haveneers

    13.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    14.Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    15.Dimitri Maes 16.Manu Rabaey 17.Koen Van Laere 18.Jan Heyrman 19.Wim Vanberghen 20.Wim Meir 21.Mario Bolssens 22.Stefan Franssens 23.Kristof Descheemaeker 24.Kurt Van Raemdonck 25.Jens Tummeleer 26.Jielker Geldhof 27.Filip Van Raemdonck 28.Jonathan Van Kerchove 29.Kurt Thoen 30.Dave Verbeiren 31.Chris Vercammen 32. 33.Maxim Delaet 34.Tommy Van Osselaer 35.Christophe Meeus 36.Niels Van Der Aa 37.Danny Peeters 38.Bart Mertens 39.Maarten Van Raemdonck 40.Niels De Wit 41.Wim Kras 42.Karel Peelman 43.Koen De Maesschalck 44.Billy Paridaens 45.Alexander Labbe 46.Gert Van Der Vloet

    2-8-2013-beveren waod 1196.jpg 
                                  Winnaar Toeristen Bart Van Der Veken.
    2-8-2013-beveren waod 1145.jpg
                          Glenn Van Hille werd 2de voor Christophe De Grom.
    2-8-2013-beveren waod 1168.jpg
                                   Winnaar pelotonspurt Kenny Janssens.
    2-8-2013-beveren waod 593.jpg
                                    Start van de 64 Toeristen te Beveren.
    2-8-2013-beveren waod 764.jpg
                                          Wim Kras en Kenny Janssens.

    Catg.D – 21 dln

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    3.Wim De Waal

    4.Robert Kroep

    5.Robin Van Kerschaver

    6.Julien Vyvey

    7.John Martin

    8.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    9.Etienne Van Hecke

    10.Willy Mous

    14.William Govaert (Waasmunster)

    19.Luc Staes (Haasdonk)
    2-8-2013-beveren waod 154.jpg
                                        Winnaar Catg.D Marc Vervondel.

    2-8-2013-beveren waod 106.jpg 
                   Aankomst van Marc Vervondel voor Fons Van Raemdonck.

    Catg.E – 15 dln

    1.WERNER DULLAERT ( St Gillis Waas)

    2.Viktor Van Den Eynde

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Gerard Hairwassers

    5.Ray Rhodes

    6.Peter Ryalls

    7.Herman Hensen

    8.Firmin Dezutter

    9.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    10.Paul De Geynst
    2-8-2013-beveren waod 163.jpg
                                   Winnaar Catg.E Werner Dullaert.
    2-8-2013-beveren waod 168.jpg
    2-8-2013-beveren waod 126.jpg
                                           Aankomst van Werner Dullaert.
    2-8-2013-beveren waod 158.jpg
                                             Freddy De Blick werd 3de.

    2-8-2013-beveren waod 001.jpg
                                           Start van de Catg.E
     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-08-2013 om 01:15 geschreven door kenny


    03-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 9°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Lenny KOP 2013.jpg 

           Lenny Druyts


    Zaterdag 03/08/2013 DENDERWINDEKE (O) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENABEELE Emill-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DUNBAR Edward-KANTURK-

    3.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    5.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.CARELS Jasper-WSC HAND IN HAND BAAL-

    23.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    03/08/2013 HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BRUYNS Lotar-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.POELEMANS Nick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    4.JANS Noah-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    5.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    03/08/2013 MAZENZELE (VB) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.BAYLIS Thomas-MID DEVON CC-

    5.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.VAN MOL Caine-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.MICHIELS Sander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    13.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    29.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    34.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    03/08/2013 VOORSHOVEN-NEEROETEREN (LB) - Juniores - 103 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.GROSEMANS Arno-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.GEORGOPALIS Dimitri-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.VAN DEN BERG Naud-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    24.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    03/08/2013 ZINGEM (O) - Dames Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    2.THILL Laurence-TOOLTIME PREIZERDAUL-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    5.GRILLET Louise-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.VERMEIREN Nele-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANELVERDINGHE Celine-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    03/08/2013 ZINGEM (O) - Dames Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    3.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DEKONINCK Céline-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PAYEZ Iliana-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    17.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    03/08/2013 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.DE PLUS Jasper-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    13.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    53.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    03/08/2013 VEURNE (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    6.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    15.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    03/08/2013 VOORSHOVEN-NEEROETEREN (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC AACHEN-

    3.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    5.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    7.MADDUX Jack--

    8.COSTA Adrien-SLIPSTREAM-

    9.FRANSEN David-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.GARDIER Remy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    03-08-2013 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/08/2013

    vwf.JPG









    Vrijdag 2 Augustus - ZINGEM (9750)

    A-reeks - 65km - 1h31
    1. Dries ECHELPOELS

    2. Jurgen Viaene
    3. Franky Van Oyen (Zulte)
    4. Bart Tribout
    5. Raf Devenys
    6. Gregory De Munster
    7. Kristof Gryson
    8. Kristof Muys
    9. Gillian Van Rijmenant
    10. Kevin VanDen Cruijce

    C-reeks - 65km - 1h34
    1. Bruno BRUYERE
    2. Tom De Beer (Hamme)
    3. Gaetan Debroux
    4. Diederik Ampe
    5. Tom De Smet
    6. Willem Van Der Heyden
    7. Jimmy De Paepe
    8. Jan Moreels
    9. Stefan Verhaeghe
    10. Gert Muyshondt

    D-reeks - 56km - 1h22
    1. Francis DE RIDDER
    2. Patrick Jacobs
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Peter Neckebroeck
    5. Jan De Mulder
    6. Lucien Van Den Brande
    7. Marc Cossyns
    8. Frank Saelens
    9. Hedwig Henderickx
    10. Stephan De Zwaef

    E-reeks - 56km - 1h24
    1. Steve DAVIES (UK)
    2. Freddy Vlerick
    3. Paul Casteleyn
    4. Joost Pieters
    5. Wim De Coninck
    6. Manu De Coninck
    7. Callum Gouch (UK)
    8. Danny Van Oyen (Deinze)
    9. Rudy Van De Velde
    10. Mike Vaneberg

    F-reeks - 51km - 1h20
    1. Raf VERCAMMEN
    2. Hendrik Caethoven
    3. Helmuth Tas
    4. Noël Burggraeve
    5. Herman Van Den Borre
    6. Jan Snoeck
    7. Julien De Bock
    8. Johny Van Holen
    9. Eddy De Vuyst
    10. Danny Paridaens

    G-reeks - 51km - 1h21
    1. Theo COUDYZER
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Luc Snels
    4. Guido Cornet
    5. Roger Hoof (St.Niklaas)
    6. Erik Van Der Steen
    7. Roland Hellebaut
    8. Ad Montforts
    9. Willy Teirlinck
    10. Hubert D'Hondt

    03-08-2013 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Vrijdag 02/08/2013 LEDE (O) - Elite z.c./U23 - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    12.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    43.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    48.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    02/08/2013 ZELZATE (DE KATTE) (O) - Elite z.c./U23 - 111,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    2.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.KOBLE Adam-GIANT SOUTH-

    7.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    10.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    13.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN DE VYVER Greg-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    03-08-2013 om 13:42 geschreven door kenny


    02-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/08/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 9°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg
    Donderdag 01/08/2013 INTERNATIE RENINGELST (W) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 170,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DE WAETER Sean-TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM -

    2.BAUGNIES Jérôme-TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM -

    3.PESTIAUX Loïc-COLOR CODE - BIOWANZE-

    4.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    5.GELDHOF David-WT DECOCK-WONINGB. VDKERCKHOVE-

    6.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    7.MOWATT James-COLBA - SUPERANO HAM -

    8.PILLON Romain-ESEG DOUAI-

    9.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CT SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    19.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    43.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    56.PERSOON Joeri-CT SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    01/08/2013 OOSTKAMP (W) - Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE WORTELAER Serge-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.LAMBRECHT Martijn-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.CLAEYS Timothy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    9.SCHREURS Hamish-PEGASUS-

    10.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    30.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/08/2013 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.CHAMON Alexander-DV-

    9.POTTS Marc-CT TOMACC-

    10.COGHE Wouter-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    17.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    02-08-2013 om 06:58 geschreven door kenny


    01-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/07/2013

    waod_3.jpg
    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.E !!!
    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
    Woensdag 31 Juli – SINT LAUREINS (9980)

    Catg.A – 61 dln

    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Michael Jonckheere

    3.Lode Van Impe

    4.Franky Van Oyen (Zulte)

    5.Steven Goossens (St.Niklaas)

    6.Kevin Vancolen

    7.Christian de Meijer

    8.Jonas De Vlieger

    9.Kristof Gryson

    10.Valentijn Van De Velde

    20.Tom Middelkamp (Kieldrecht)

    31.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    33.Jerry Cooman

     

    Catg.B – 40 dln

    1.Bert Dockx (Putte)

    2.Philip Lampaert

    3.Tom De Beer (Hamme)

    4.Arie De Moor

    5.Peter Mol

    6.Wim Braet

    7.Carlo Schollaert

    8.Franky De Tremerie

    9.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    10.Sven De Vlieger (Lochristi)

    14.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    18.Wim Rombaut (Stekene)

    20.Bart Rombouts (Kallo)

    35.Franky Weemaes (Melsele)

    36.Alex Goossens (Vrasene)

     

    Catg.C – 49 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Mark Westwood

    3.Francis De Ridder

    4.Wim De Coninck

    5.Jean-Pierre Van Maldegem

    6.Noël Willems

    7.Siegfried Vanoverberghe

    8.Ko Harms

    9.Luc Wijtinck

    10.Ronny Cosijn

    17.Robert Standaert (Bornem)

    22.Mario Bolssens (St.Gillis)

    23.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

     

    Toeristen – 68 dln

    1.Jan De Bruycker (De Haan)

    2.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    3.Kris Smet (St.Niklaas)

    4.Wim Bas

    5.Christophe De Grom

    6.Mike Van de Voorde

    7.Gino Beauprez

    8.Tim Van Camp (Stekene)

    9.Kurt Bertier

    10.Nico De Vrient

    13.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    14.Dieter Vercauter (Assenede)

    16.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    17.Benny Moens

    18.Jeroen Van De Vijver (Eksaarde)

     

    Catg.D – 34 dln

    1.Jan Vervecken (Herentals)

    2.Wim De Waal

    3.Marc Vervondel

    4.Robin Van Kerschaver

    5.Helmuth Tas

    6.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    7.Julien De Bock

    8.Marc Colpaert

    9.Jan Van Hove

    10.Daniel Hauttekeete

     

    Catg.E – 30 dln

    1.WERNER DULLAERT (St Gillis-Waas)

    2.Etienne Vandenhouwe

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Willy Roels

    5.Aad Vingerling

    6.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    7.Ray Rhodes

    8.Gerard Hairwassers

    9.Daniel Cornu

    10.Firmin Dezutter

    14.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    01-08-2013 om 19:58 geschreven door kenny


    31-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Woensdag 31/07/2013 NATOUR DERNYCRITERIUM ANTWERPEN (A) - Elites m.c./z.c./U23

    1e reeks

    1.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.BRAMMEIER Matt-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    3.DEVOLDER Stijn-RADIOSHACK-NISSAN-

    4.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    5.GREIPEL André-LOTTO BELISOL-

     

    2e reeks

    1.MEERSMAN Gianni-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.HOOGERLAND Johnny-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    3.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    4.GREIPEL André-LOTTO BELISOL-

    5.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

     

    Finale

    1.GREIPEL André-LOTTO BELISOL-

    2.DEVOLDER Stijn-RADIOSHACK-NISSAN-

    3.HOOGERLAND Johnny-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    4.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    5.SCHETS Steve-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    7.MEERSMAN Gianni-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    8.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    9.BRAMMEIER Matt-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    10.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    11.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    31/07/2013 DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.MC IWAINE Conor-ERRIGAL CYCLING CLUB-

    5.CORMAC Clarke-NA NVA-

    6.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    8.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    21.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    33.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    31/07/2013 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    2.CUELI David-CT BAGUET - MIBA POORTEN-

    3.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.VIAENE Jurgen-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    6.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    14.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    15.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    31/07/2013 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HAJEON Jung-GIMHAE CONSTRUCTION HIGHSCHOOL-

    3.DHONT Seppe-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.DUNBAR Edward-O´LEARY STONE KANTURK-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.GRANIGAN Noah-C F RACING-

    8.ARPENTIER Adrien-TEAM WASQUEHEHAL-

    9.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

     

    31/07/2013 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Juniores - 92,4 km

    Aantal deelnemers:

     

    31/07/2013 HEIDE-LINTER (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.DONDERS Jelle-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    7.GEENS Sander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

     

    31/07/2013 SCHOONDERBUKEN (VB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.HENDRICKX Koen-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.HUYS Laurens-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    9.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    31-07-2013 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!
    Druyts Kelly kop 2013.png
    Dinsdag 30/07/2013 HEIST OP DEN BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.QUINTANA ROJAS Nairo Alexander-MOVISTAR TEAM-

    2.GREIPEL André-LOTTO BELISOL-

    3.DEVOLDER Stijn-RADIOSHACK-NISSAN-

    4.MEERSMAN Gianni-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.ROELANDTS Jurgen-LOTTO-BELISOL-

    6.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    7.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    8.LODEWYCK Klaas-BMC RACING TEAM-

    9.DE BIE Sean-LEOPARD TREK CONTINENTAL TEAM-

    10.AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey-MOVISTAR TEAM-

    24.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    26.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

     

    30/07/2013 KAPELLEN (A) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    4.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VENNINCX Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.KOOLS Jos-WC DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    19.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    23.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    24.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    30/07/2013 BAAL (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    3.KEMERLINCKX Kristof-STAR CYCLING TEAM-

    4.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    9.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.VAN UFFEL Willem-STAR CYCLING TEAM-

     

    30/07/2013 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 110,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.PESTIAUX Loïc-COLOR CODE - BIOWANZE-

    4.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.MC CARTHY Eoin-TERRA FOOTWAER-

    7.VIAENE Jurgen-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.MOWATT James-COLBA_SUPERANOHAM-

    15.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    16.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    30/07/2013 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.TAILLIEU Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.BOUVRY Kenny-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    7.DECOSTER Merlijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.BLONDEEL Charlie-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.COLAERT Pascal-DOVY KEUKENS - FCC-

     

    30/07/2013 LOMMEL BARRIER (LB) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    4.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    5.NOELS Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.VAN LAER Titte-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    9.DE SCHUTTER John-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.UBELS Ruben-WV EEMLAND-

    17.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    30/07/2013 KAPELLEN (A) - Dames Elite - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    3.KIHIBORN Jessica-STAFFANSDORP-

    4.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    5.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.GOOSSENS Veerle-RESTORE CYCLING-

    10.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    11.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    24.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

     

    30/07/2013 RENINGELST (W) - Juniores – Interclub - 122 km - 03h00min

    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VERWILST Dieter -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00’05

    3.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VAN RENTERGHEM Boris -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.NICOLAU Enric Mas -SPECIALIZED - FUNDATION Alberto Contador-

    6.CUENCA Cristian Torres -SPECIALIZED - FUNDATION Alberto Contador-

    7.VAN DEN BERGHE Jeroen -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.BALCAEN Manolito -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.COLPAERT Gianni -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    30/07/2013 KOOIGEM (W) - Nieuwelingen - 70,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.ELLINGSOE Anders Peter-HERNING CYCLE KLUB-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

    25.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31-07-2013 om 09:27 geschreven door kenny


    30-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 29/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 29/07/2013                                      
    29-7-2013-lee sinaai 825.JPG
                        Winnaar Guy Smet met de kinderen en supporters.
    29-7-2013-lee sinaai 836.JPG
                    Guy Smet met zijn kinderen, peetkinderen en vrouw Saffia.
    29-7-2013-lee sinaai 833.JPG
                           Een woordje uitleg over zijn 8ste seizoenszege.
    29-7-2013-lee sinaai 762.JPG
                                   De aankomst van Guy Smet te Sinaai.
    29-7-2013-lee sinaai 254.jpg
    De kopgroep met de renners van Aliplast sterk vertegenwoordigd. Zowel Robby De Roos
    als Fabrice Mels houden het tempo in de kopgroep.
    29-7-2013-lee sinaai 191.jpg
                            Op kop en het tempo aanvoerend door Guy Smet.
    29-7-2013-lee sinaai 411.jpg
                                 Kenny Goossens op kop van de kopgroep.
    29-7-2013-lee sinaai 592.JPG
    Stijn Verbeke en Tim Vercauteren proberen nog enkele ronden voorop te blijven.

    29/07/2013 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.BERGER Heinrich-HARVESSTEHUDER-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    6.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    11.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    13.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    14.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    19.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    24.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    28.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    30.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    34.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    35.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    44.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29-7-2013-lee sinaai 019.jpg
                       Start te Sinaai met Tim Vercauteren en Mattias Nys.
    29-7-2013-lee sinaai 284.jpg  29-7-2013-lee sinaai 105.jpg
            Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas.
    29-7-2013-lee sinaai 138.jpg  29-7-2013-lee sinaai 220.jpg
                    Glenn Rotty uit Verrebroek.
    29-7-2013-lee sinaai 114.jpg 
                   Koen Van de Velde en 3de positie Jori Van Steenberghen.
    29-7-2013-lee sinaai 084.jpg
                                      Jens Geerinck op kop.
    29-7-2013-lee sinaai 122.jpg
    29-7-2013-lee sinaai 149.jpg




      

    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-07-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/07/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 29/07 – BAAL

    Categorie A
    1--Diels Pieter
    2--Meyvis Vincent
    3--Goeleven Jeroen
    4--Van Nuffelen Sam
    5--Michaus Quentin
    6--Pitschon Stijn
    7--Van Den Weyngaert Jeffrey
    8--Stijnen Klaas
    9--Eggers Louis
    10--Beddegenoodts Christophe

    Categorie B
    1--Wijkmans kristof
    2--De Vree Rik
    3--Rombouts Stijn
    4--Adams Christophe
    5--Vanden Wyngaerd bart
    6--Paeshuyse Jef
    7--Wellens Erik
    8--Wauters Philippe
    9--Witvrouwen Kris
    10--De Smet Wim

    Categorie C
    1--Thys Filip
    2--Lahou Rudy
    3--Aerts Peter
    4--Cochet Andy
    5--Van Bael Hans
    6--Gendarme Bart
    7--Verbinnen Dirk
    8--De Vries Ronny
    9--Van Kessel Willy
    10--Vermote Patrick

    Categorie D
    1--Van der Mieren Daniel
    2--De Cock Marc
    3--Vekemans Marc
    4--Delfosse Joseph
    5--Van Thielen Wim
    6--Bens Rudy
    7--Bloemen Rudy
    8--Willemsen Marc
    9--Serneels Rudy
    10--Van Den Broeck Louis

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Van Herck Willy
    3--Thienpont Walter
    4--Wijnen Nico
    5--Blommaert Jan
    6--Kellemaers Harry

    30-07-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    29-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg
    Maandag 29/07/2013 LOMMEL (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.KITTEL Marcel-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    2.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    3.DEVOLDER Stijn-RADIOSHACK-NISSAN-

    4.STEEGMANS Gert-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    6.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    7.HULSMANS Kevin-VINI FANTINI - SELLA ITALIA-

    8.BOUCHER David-FDJ-

    9.WYNANTS Maarten-BLANCO PRO CYCLING TEAM-

    10.JANS Roy-ACCENT.JOBS-WANTY-

    22.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    29/07/2013 WESTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 157,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    2.MINNAARD Marco-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    3.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    4.MEERSMAN Gianni-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    6.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    7.MOL Wouter-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    8.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    9.AVERY Clinton Robert-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    10.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    21.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    29/07/2013 BOEZINGE (W) - Elite z.c./U23 - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    3.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.DEMEYERE Geoffrey-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

    7.ASHLEY Thomas-CT TOMACC CYCLING TEAM-

    8.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.CHAMON Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    29/07/2013 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    3.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

    4.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    5.SCHITTECATTE Niels-COLBA SUPERANO HAM-

    6.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.WILLIAMS Samuel-NFTO-

     

    29/07/2013 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.BERGER Heinrich-HARVESSTEHUDER-

    3.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    6.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    11.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    13.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    14.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    19.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    24.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    28.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    30.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    34.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    35.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    44.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29-07-2013 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 8°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Lenny KOP 2013.jpg
    Maandag 29/07/2013 BAMBRUGGE (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.D HAEYER Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.DERUETTE Thomas-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.DE SMIT Alain-WV ZEEUWSVLAANDEREN-

    10.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    29/07/2013 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Juniores - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.UGARTETXEA LOSU Angoitia-SPECIALIZED-

    2.POLFLIET Jan-baptist-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.PABLO SEVILLA Diego-SPECIALIZED-

    4.KING James-SPORTSCOVER-

    5.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.GOMEN PABLO Noriega-SPECIALIZED-

    7.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.RAZALI Mohamad-KELANTAN-

    10.MC AULEY Craig-VO2 DEVELOPMENT TEAM-

     

    29/07/2013 LOMMEL (LB) - Juniores - 50 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DUFOUR Warre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    6.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

    7.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.SEGERS Maxime-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.VAN GULCK Sander-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    29/07/2013 LOMMEL (LB) - Dames Juniores - 35 km

    Aantal deelnemers:

    1.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    2.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    5.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.ENGELMAYER Nurit-TACC-

    8.MAES Shana-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    9.NYS Hanne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    29/07/2013 LOMMEL (LB) - Dames Nieuwelingen - 35 km

    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN GINNEKEN Ilona-TWC PIJNENBURG-

    4.BURGMANS Julie-TWC DE KEMPEN-

    5.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    7.HEYNS Joyce-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VAN DE WOUWER Hetty--

    9.HULSMANS Laura-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    29/07/2013 LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    8.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.THEUNIS Bram-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    19.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29-07-2013 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/07/2013

    vwf.JPG









    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    De Boes Timmy KOP 2013.png
    Maandag 29 Juli - BORCHTLOMBEEK (1761)

    A-reeks - 66,5km - 1h39
    1. TIMMY DE BOES (Steendorp)
    2. Ruben Engelen
    3. Siegfried De Nauw
    4. Bjorn Lison
    5. Bart Tribout
    6. Jeroen Van Geyte
    7. Joery Desomer
    8. Gillian Van Rijmenant
    9. Kevin Crabbe
    10. Jurgen Saedeleer

    C-reeks - 59,1km - 1h33
    1. Michael NAESSENS
    2. Danny Borremans
    3. Willem Van Der Heyden
    4. Danny Poelmans
    5. Jan De Mulder
    6. Philippe Van Laethem
    7. Tino Teirlinck
    8. Pascal Kestemont
    9. Andy Van Eesbeeck
    10. Peter Maes (Bornem)

    D-reeks - 52km - 1h19
    1. Patrick JACOBS
    2. Dominique Van Den Eede
    3. Guy De Coster
    4. Francis De Ridder
    5. Lucien Van Den Brande
    6. Patrick Van Ransbeeck
    7. Dominique Turcksin
    8. Peter Neckebroeck
    9. Eric De Rijst
    10. Herman Proost

    E-reeks - 52km - 1h19
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Danny De Backer
    3. Jan Van Den Brande
    4. Rene De Brucker
    5. Eddy Vermeir
    6. Joost Pieters
    7. Rudi Berwart
    8. Rudy Van De Velde
    9. Luc Van Mol
    10. Dirk De Ridder

    F-reeks - 45km - 1h12
    1. Jean Pierre BROOTHAERTS
    2. Hendrik Caethoven
    3. Jozef Deneef
    4. Helmuth Tas
    5. Felix Luyten
    6. Herman Van Den Borre
    7. Andrew Donaldson
    8. Ivan Coopman
    9. Jean Claude Thelis
    10. Pierre Remory

    G-reeks - 45km - 1h13
    1. Etienne VANDENHOUWE
    2. Andre Ceurens
    3. Jos Vandermeulen
    4. Luc Snels
    5. Jef Everaerts
    6. Guido Cornet
    7. Roger Hoof (St.Niklaas)
    8. Ad Montforts
    9. Hubert D'Hondt
    10. Francois Mertens

    29-07-2013 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE BUGGENHOUT-OPSTAL VAN ZONDAG 28/07/2013

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 
    TE BUGGENHOUT-OPSTAL VAN ZON
    DAG 28/07/2013          
    28-7-2013 buggenhout 1198.JPG
    Het podium met winnaar Frédéric Amorison, Baptiste Planckaert en Steven Caethoven.
    28-7-2013 buggenhout 1108.JPG
                              Aankomst van winnaar Frédéric Amorison.
    28-7-2013 buggenhout 1113.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Baptiste Planckaert voor Steven Caethoven en
    Yves Lampaert.
    28-7-2013 buggenhout 1216.JPG
    Steven Caethoven werd Kampioen van Oost-Vlaanderen, 2de werd Laurens De Vreese.
    28-7-2013 buggenhout 1226.JPG
                                          Aan het woord Steven Caethoven.

    Zondag 28/07/2013 BUGGENHOUT-OPSTAL (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 166 km

    Aantal deelnemers:

    1.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    2.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    3.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    4.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.MOL Wouter-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.PAAJANEN Paavo-TEAM DIFFERDANGE - LOSCH -

    7.DE VREESE Laurens-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.DRON Boris-WALLONIE-BRUXELLES-

    9.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    10.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    11.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    35.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    28-7-2013 buggenhout 013.JPG
                                     Voor de start te Buggenhout-Opstal.
    28-7-2013 buggenhout 024.JPG
    28-7-2013 buggenhout 085.JPG
    28-7-2013 buggenhout 1028.JPG
    28-7-2013 buggenhout 316.JPG
    28-7-2013 buggenhout 858.JPG
    28-7-2013 buggenhout 950.JPG



         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-07-2013 om 15:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg
    Zondag 28/07/2013 BUGGENHOUT-OPSTAL (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 166 km

    Aantal deelnemers:

    1.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    2.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    3.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    4.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.MOL Wouter-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.PAAJANEN Paavo-TEAM DIFFERDANGE - LOSCH -

    7.DE VREESE Laurens-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.DRON Boris-WALLONIE-BRUXELLES-

    9.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    10.VAN GENECHTEN Jonas-LOTTO-BELISOL-

    11.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    35.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    28/07/2013 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 82,5 km

    Aantal deelnemers:

    CRITERIUM

    1.QUINTANA ROJAS Nairo Alexander-MOVISTAR TEAM-

    2.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    3.DE CLERCQ Bart-LOTTO BELISOL-

    4.CHAVANEL Sylvain-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.FARIA DA COSTA Rui Alberto-MOVISTAR TEAM-

    6.ROELANDTS Jurgen-LOTTO BELISOL-

    7.DEVOLDER Stijn-RADIOSHACK LEOPARD-

    8.BAKELANTS Jan-RADIOSHACK LEOPARD-

    9.MONFORT Maxime-RADIOSHACK LEOPARD-

    10.BOUCHER David-FDJ-

    15.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE -

     

    TIJDRIT

    1.FROOME Christopher-SKY PROCYCLING-

    2.CHAVANEL Sylvain-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.DEVOLDER Stijn-RADIOSHACK LEOPARD-

    4.VAN GOETHEM Robin-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.BOUCHER David-FDJ-

    6.ELPERS Elroy-TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM -

    7.VAN DE KERKHOVE Brent-COLBA - SUPERANO HAM -

    8.HULSMANS Kevin-VINI FANTINI - SELLE ITALIA -

    9.DE GENDT Aimé-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.VAN DE VELDE Valentijn-CYCLING TEAM THE BANANAS-

    15.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE -

     

    28/07/2013 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT (VB) - Elite z.c./U23 - Interclub - 03h25min
    Aantal deelnemers:

    1.MORIS Sven -STAR CYCLING TEAM-

    2.GUNS Jurgen -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.STIENS Matti -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    4.DE BONDT Dries -VAN EYCK SPORT-

    5.DE BEER Pim -HET SNELLE WIEL BLADEL (Ned)-

    6.VANDERMAST Kevin -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.WILLS Ryan -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-:00’03"

    8.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:00’11"

    9.STENUIT Robin -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    25.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    36.VAN GOETHEM Kevin -LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    48.COOMANS Bjorn -THIELEMANS&CO/CT ZEMST Mix 1-

    56.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    76.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    85.VAN DER STOCK Dieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    86.DIELEMAN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    95.SMET Olivier -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    115.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    122.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:00’26"

    141.VAN MEIRVENNE Jan -WK NOORD-WEST-BRABANT-:01’46"

     

    28/07/2013 DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    2.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.BRUSSELMAN Twan-WILLEBRORD-

    4.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23-

    5.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.SCHMITZ Tim-BIANCHI_LOTTO _NIEUWHOOP TIELEN VZW-

    7.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.THOME Kevin-VERANDAS WILLEMS-

    9.HOPHRA Gerard-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23-

    18.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    28/07/2013 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    3.NOELS Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    38.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/07/2013 LANDSKOUTER (O) - Elite z.c./U23 - Open omloop
    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.BERGER Heinrich-HARVESTEHUDER RSV-

    7.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.SCHREURS Hamish-PEGASUS-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.RENTMEESTER Ruud-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    15.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    26.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/07/2013 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    5.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DE VOS Gertjan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.DIEPENDAELE Timmy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.VEJMELKA Daniel-BAERUM-

    9.DE WORTELAER Serge-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.HEYNS Nils-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    28/07/2013 OOSTENDE ZANDVOORDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    2.DECOSTER Merlijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    4.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

    5.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.VANDENBERGHE Nick-CYCLING TEAM LUTHO-

     

    28/07/2013 BOEZINGE (W) - U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.MARCUS Christie-FOYLE CC-

    2.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.CLAEYS Timothy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.ASHLEY Thomas-CT TOMACC CYCLING TEAM-

    5.POTTS Marc-CT TOMACC-

    6.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.BOSSUYT Gianni-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DELEU Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VAN HYFTE Tom-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    19.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    29-07-2013 om 14:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Persoon Wouter KOP 2012.JPG
    Zondag 28/07/2013 HAALTERT (O) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOFFMANN Chantal -DE SPRINTERS MALDEREN-

    2.OLSON Madeleine-CRAMO GO GREEN-

    3.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    4.LEPISTO Lotta-PORIN TARMO-

    5.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.THOMAS Claire-TEAM GSD GESTION-

    7.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    16.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    17.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    51.DE RIDDER Amy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

     

    28/07/2013 RONDE VAN VLAANDEREN JUNIORS (O) - Men Juniors UCI - 126 km

    Aantal deelnemers:

    1.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BRYON Miguel-DCM CYCLING TEAM-

    3.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.ALLEGAERT Piet-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.MERTZ Remy-TEAM WALLONIE-

    8.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.SCOTT Jacob-TEAM SPORTSCOVER MIXED-

    10.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    15.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    52.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    79.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    81.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    87.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/07/2013 GEEL - STELEN (A) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.LE BLON Jarne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.PAQUOT Nicolas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.LAUWERS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    8.TALEN Jordi-DE JONGE RENNER-

    9.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    28/07/2013 HEIDE-LINTER (VB) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.LA ROSE Dimitri-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    2.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.WINANDY Fabian-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PINEDA Hendrik-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    7.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.BINATENA Diego-SWAMI´S CYCLING CLUB-

    9.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.RATZELL Greg-YOUNG MEDALISTS-

     

    28/07/2013 KANEGEM (W) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HIMPE Bern-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.USE Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.OTHMAN Muhamad-TERENGGANU-

    6.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.DE PRIESTER Arne-YOUNG SCHELDE CT-

    8.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.GUDAUSKAS Mantas-SILALES SM - DSK-

    10.VERVAET Jerome-ISOREX CYCLING TEAM-

    35.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/07/2013 RAPERTINGEN (HASSELT) (LB) - Juniores - 77 km

    Aantal deelnemers:

    1.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.HAGELSTEENS Laurens-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.CELEN Dennis-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.SCHELLING Pjotr-TWC DE KEMPEN-

    7.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.HURKMANS Martijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.LECLERC Gaëtan-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.DERUETTE Thomas-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    28/07/2013 SINAAI (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.LASSEEL Gianno-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.ADAMS Jason-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5. DEGHELDERE Jory-DNCS/PRO 2012 CT-

    6.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.HAUWAERT Kinsey-LOS PEDALOS CYCLING TEAM-

    8.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.CALDERS Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    16.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    20.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.WEEMAES Jarno-TREK KMC TRADE TEAM-

    29.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.DE VOS Gilles-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/07/2013 SINT-ULRIKS-KAPELLE (VB) - Juniores - 85,25 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.DEMAN Renaud-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    3.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.DEJONGHE Bram-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN DE WIELE Thomas-YOUNG SCHELDE CT-

    8.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29-07-2013 om 14:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 6°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen bij de 1°Jaars Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 7°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Weemaes Sasha KOP 2013.png   Druyts Lenny KOP 2013.jpg  

          Sasha Weemaes                  Lenny Druyts


    Zondag 28/07/2013 BK DAMES NIEUWELINGEN (O) - POLLARE
    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MINET Cloé -SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.PALM Eva Maria -LOTTO-VC ARDENNES-

    4.EIJSSEN Alitcia -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.HEYNS Joyce -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.DE PAUW Ina -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.BEX Nathalie -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    8.GOEMAES Lieze -ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE POTTER France -YOUNG SCHELDE CT-

    10.VANHOUTTE Fenna -VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    17.DE BOCK Ellen -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    Druyts Lenny BK 2013.jpg 

    28/07/2013 BK HEREN NIEUWELINGEN 1E JAARS (O) - POLLARE
    Aantal deelnemers:

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.TANGHE Lennert -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DRIESEN Yarne -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.PAUWELS Tijl -VISTAMEDIA HAMME-

    6.PEETERS Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DE KEUKELEIRE Frederic -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.RENARD Simon -UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.VERHOFSTADT Thibau -ISOREX CYCLING TEAM-

    10.MORTIER Bjarne -JONGE RENNERS ROESELARE-

    21.COLMAN Alex -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    69.GEERINCK Dries -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    73.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    Weemaes Sasha BK 2013.jpg 

    28/07/2013 BK HEREN NIEUWELINGEN 2E JAARS (O) - POLLARE
    Aantal deelnemers:

    1.SNYERS Jari -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.LEYMAN Célestin -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.NOYENS Daan -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.CLICTEUR Arne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.TASSET Marvin -LOTTO-VC ARDENNES-

    8.VAN DAMME Robbe -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    9.DUPONT Thibaut -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DOPS Dries -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    24.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    68.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    73.DEKKERS Robin -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    91.ROELS Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/07/2013 DEINZE (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.WALSCHAP Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.MATTHEEUWS Tim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE BROUWER Martijn-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    9.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE LAET Jordy-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    28.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    30.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    48.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/07/2013 GEEL - STELEN (A) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.REYNOLDS Ethan-HOT TUBES CYCLING TEAM-

    2.BROWN Jonathan-HOT TUBES-

    3.MOONS Olivier-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VERSAVEL Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    28/07/2013 HERZELE (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.HATTINGH Jarrod-MTN CLUB100 SANDTON-

    2.DE WITTE Bono-YOUNG SCHELDE CT-

    3.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.WAERZEGGERS Kenny-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.SERNEELS Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.DE CLERCQ Yente-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.DE MAN Jarne-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    21.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/07/2013 WESTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    2.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDEVYVERE Gauthier-WIELERTEAM IEPER-

    4.BISSCHOP Ruben-CT FORCE VZW-

    5.VERBRUGGHE Lemmy-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.DERYCKE Aurélien-CC ARMENTIEROIS-

    7.DEWACHTER Aaron-CT FORCE VZW-

    8.BOGAERT Mathieu-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.PLOVIE Tom-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    29-07-2013 om 14:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Suys Frank KOP 2012 1.png
    Zondag 28 Juli - LENDELEDE (8860)

    Catg.A – 15 dln

    1.Dominique Feys (Izegem)

    2.Steven Martens

    3.Luc De Duytsche

    4.Stijn Declercq

    5.Mario Van Den Broecke

    6.Kristof Gryson

    7.Christophe De Grom

    8.Jakob Coussement

    9.Kevin Vancolen

    10.Wim De Wit

     

    Catg.B – 13 dln

    1.Philip Lampaert ( Bellem)

    2.Steven Grymonpre

    3.Jean Pierre Deloof

    4.Chris Devlies

    5.Wim Rombaut (Stekene)

    6.Philippe Devleeschauwer

    7.Wim Braet

    8.Geert Van Speybroeck

    9.Fabien Hanssens

    10.Rudi Rabout (Heinkenszand)

     

    Catg.C – 16 dln

    1.FRANK SUYS (Bornem-Hingene)

    2.Patrick Watteny

    3.Ko Harms

    4.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5.Hilair Heye

    6.Marc Couckuyt

    7.Wim Lagae (Vrasene)

    8.Robert Standaert (Bornem)

    9.Filip Van Damme

    10.Siegfried Vanoverberghe

     

    Toeristen – 21 dln

    1.Giovanni Vandamme ( Koekelare)

    2.Stefaan Ferrest

    3.Stef De Bruyn

    4.Bjorn Peers

    5.Denis Lecluyse

    6.Gunter Dhondt

    7.Brecht Declercq

    8.Patrik Declercq

    9.Glenn Ryckelynck

    10.Tijs Bauwens

     

    Catg.D – 7 dln

    1.Robert Maldrie (Zottegem)

    2.Julien Vyvey

    3.Luc Cocquyt

    4.Roland Van Imschoot

    5.Orford David

    6.Henk Bolle

    7.Erik De Waele

     

    Catg.E – 16 dln

    1.Gerard Hairwassers ( Den Dungen)

    2.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Mathieu Mercken

    5.Werner Dullaert (St.Gillis)

    6.Robert Robijns

    7.Daniel Cornu

    8.Gerard Devleeschauwer

    9.Peter Ryalls

    10.Daniël Nuytinck

    29-07-2013 om 14:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/07/2013

    vwf.JPG









    Zondag 28 Juli – TEMSE (9140)

    A-reeks - 70km - 1h45
    1. Gianni COOMAN
    2. Carrera Coppens
    3. Michel Vereecken
    4. Jelle Andries
    5. Steve Maginet
    6. Pieter Bosmans
    7. Glenn De Wolf (Zele)
    8. Peter Neels (Kruibeke)
    9. Stefaan Paridaens
    10. Tom Penninckx

    C-reeks - 70km - 1h47
    1. Bruno BRUYERE
    2. Andy Van Eesbeeck
    3. Tom De Beer (Hamme)
    4. Peter Vermassen
    5. Jimmy De Paepe
    6. Peter Maes (Bornem)
    7. Danny Saelens
    8. Peter Dockx
    9. Kris Thomas
    10. Christian De Saeger

    D-reeks - 58km - 1h26
    1. Patrick JACOBS
    2. Ronny Van Der Vurst
    3. Patrick Verdonck
    4. Geert Van Speybroeck
    5. Peter Vos
    6. Lucien Van Den Brande
    7. Frank Saelens
    8. Peter Neckebroeck
    9. Michael Heymans
    10. Guido Verhaegen

    E-reeks - 58km - 1h29
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Jan Van Den Brande
    3. Danny De Backer
    4. Daniel Villers
    5. Marc Jacobs
    6. Rene De Brucker
    7. Jos Maes
    8. Rudy Van De Velde
    9. Rony Govers
    10. Robert Vande Kerkhof

    F-reeks - 52km - 1h20
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Raf Vercammen
    3. Ivo Vanherle
    4. Jozef Deneef
    5. Jan Van Hove
    6. Felix Luyten
    7. Danny Paridaens
    8. Herman Van Den Borre
    9. Jean Blommaert (Hamme)
    10. Karel Heirbaut (Belsele)

    G-reeks - 52km - 1h23
    1. Luc SNELS
    2. Gaston Sannen
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Roland Boulard
    5. Roger Hoof (St.Niklaas)
    6. Guido Cornet
    7. Theo Coudyzer
    8. Andre Ceurens
    9. Vic Van Den Eynde
    10. Jan Vervecken

    29-07-2013 om 14:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/07/2013

    waod_3.jpg

    Zaterdag 27 Juli - HENGSTDIJK (Ned)

    Catg. Open – 120 km

    1.Michel Stroosnijder (Hansweert)

    2.Jacques Schuit

    3.Johnny van der Klooster

    4.Jimmy De Bruyn

    5.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    6.Peter De Winter

    7.Stefan Laurijssen

    8.Michiel Jumelet

    9.Bart Rombouts (Kallo)

    10.Stijn Van der Jeught

    11.Tom Middelkamp (Kieldrecht)

    12.Sammy Bogaert (Kalmthout)

    13.Koen Van De Velde (Stekene)

    26.Wim Rombaut (Stekene)

    28.Glenn De Wolf (Zele)

    36.Gianni Cooman

    39.Lieven Soens (St.Niklaas)

    43.Jonas De Vlieger

    47.Vincent Maes (St.Gillis)

    63.Filip Weemaes (Verrebroek)

    64.Frank D'Hooge (Hamme)

    66.Steven Blommaert (Hamme)
    27-7-2013-henstdijk 794.jpg
    Podium met Michel Stroosnijder, Jacques Schuit en Johnny van der Klooster.
    De prijs voor de stijdlust ging naar Maarten Burm.
    27-7-2013-henstdijk 697.jpg
                   Aankomst van winnaar Michel Stroosnijder voor Jacques Schuit.
    27-7-2013-henstdijk 172.jpg
                  Start van de Open Cat. met o.a. Lieven Soens uit St.Niklaas.
    27-7-2013-henstdijk 165.jpg
                                De start met 91 vertrekkers te Hengstdijk.
    27-7-2013-henstdijk 390.jpg
                           Koen Van de Velde ook aanwezig te Hengstdijk.
    27-7-2013-henstdijk 397.jpg
                                         Bart Rombouts werd knap 9de.
    27-7-2013-henstdijk 396.jpg
                                    Belgisch Kampioen Gianni Cooman.
    27-7-2013-henstdijk 314.jpg
                                 Kevin Van Raemdonck werd zeer knap 5de.
     

    Catg.B – 14 dln

    1.Mario Lammens (Maldegem)

    2.Sven De Vlieger (Lochristi)

    3.Carlo Schollaert

    4.Sven Van Avermaet

    5.Peter Flach (Zwijndrecht)

    6.Fabien Hanssens

    7.Mario De Kesel

    8.Franky De Tremerie

    9.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    10.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    12.Etienne Claus (Waasmunster)
    27-7-2013-henstdijk 135.jpg
       Podium Catg.B met Mario Lammens, Sven De Vliegher en Carlo Schollaert.

    Janssens Kenny 27-7-2013-henstdijk 086.JPG 
    27-7-2013-henstdijk 009.jpg
                                      Mario Bolssens voor Kris Van Severen.
    27-7-2013-henstdijk 013.jpg
                                    Wim Heyndrickx en Dirk Mathys.

    Catg.C – 25 dln

    1.Tony Reniers (Kuringen)

    2.Luc Wijtinck

    3.Ko Harms

    4.Kenny Janssens (Melsele)

    5.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6.Ronny Cosijn

    7.Johan Brouwers

    8.Noël Willems

    9.Marc Couckuyt

    10.Ivan Coopman

    12.Dirk De Pauw (Beveren)

    16.Mario Bolssens (St.Gillis)

    21.Daniel Standaert (Bornem)
    27-7-2013-henstdijk 139.jpg
               Podium Catg.C met Tony Reniers, Luc Wijtinck en Ko Harms.
    Janssens Kenny 27-7-2013-henstdijk 087.jpg
         Tony Reniers haalde het voor Luc Wijtinck, Ko Harms en Kenny Janssens.
    Janssens Kenny 27-7-2013-henstdijk 090.JPG

    Janssens Kenny 27-7-2013-henstdijk 048.jpg 
                             Mario Bolssens op kop voor Dirk De Pauw.

    Catg.D – 18 dln

    1.Wim De Waal( Axel)

    2.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    3.Jan Vervecken

    4.Helmuth Tas

    5.Louis Moens

    6.Florent De Leersnijder

    7.Luc Vanwesenbeeck

    8.Roland Van Imschoot

    9.Daniel Hauttekeete

    10.Julien Vyvey

    27-7-2013-henstdijk 038.jpg 
                Dirk Blommaert uit St.Niklaas.

    Catg.E – 21 dln

    1.Viktor Van Den Eynde (Heist o/d Berg)

    2.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    3.Gerard Hairwassers

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Ray Rhodes

    6.Freddy De Blick (Beveren)

    7.Robert Robijns

    8.Mathieu Mercken

    9.Georges Michiels
    10.Peter Ryalls 



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-07-2013 om 14:47 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!