.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    vwf.JPG









    Zondag 21 Juli - BOOM (9300) -
    12de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 64km - 1h26
    1. Nick DE BLOCK
    2. Tom Op De Beeck
    3. Lode Van Impe
    4. Tom Hermans
    5. Piet Froyen
    6. Kris De Block (Mariekerke)
    7. Wim Vermant (Boom)
    8. Kenneth Verhoeven
    9. Steven Van Aken
    10. Nico Verwee

    C-reeks - 49km - 1h10
    1. Danny SAELENS
    2. Kris Thomas
    3. Jimmy De Paepe
    4. Dominique Geldolf
    5. Willem Van Der Heyden
    6. Danny Borremans
    7. Peter Maes (Bornem)
    8. Pascal Raes
    9. Steven Verschelden
    10. Anton Mostin

    D-reeks - 53,9km - 1h15
    1. Jan DE MULDER
    2. Frank Van Der Perre
    3. Patrick Jacobs
    4. Dirk Van Hove
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Ruud Havermans
    7. Guido Verhaegen
    8. Patrick Van Ransbeeck
    9. Peter Neckebroeck
    10. Patrick Machtelinckx

    E-reeks - 53,9km - 1h18
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Jan Van Den Brande
    3. Joseph Devits
    4. Danny De Backer
    5. Rene De Brucker
    6. Daniel Villers
    7. Marc Jacobs
    8. Benny D'Haese
    9. Mike Vaneberg
    10. Luc Podevin

    F-reeks - 49km - 1h12
    1. Jan VAN HOVE
    2. Raf Vercammen
    3. Hendrik Caethoven
    4. Geert Oosterbosch
    5. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6. Jos Staes
    7. Danny Paridaens
    8. Marc De Vos
    9. Johny Van Holen
    10. Jean Claude Thelis

    G-reeks - 44,1km - 1h08
    1. Roland BOULARD
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Luc Snels
    4. Theo Coudyzer
    5. Jos Vandermeulen
    6. Roger Hoof (St.Niklaas)
    7. Kees Sebrechts
    8. Ad Montforts
    9. Andre Ceurens en Vic Van den Eynde

    21-07-2013 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 21/07/2013 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 68,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    4.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    8.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.LOETERS Laurens-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.DEMEYERE Geoffrey-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

     

    21/07/2013 HULSHOUT (A) - Elite zc/U23 - 140 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    2.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    3.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    4.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.BENEKE Calvin-MTN CLUB 100 SANDTON-

    10.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    20.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    23.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    33.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    21/07/2013 KERNIEL (LB) - Elite z.c./U23 - 109,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.HABA Grzegorz-WV DE JONGE RENNER-

    4.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    7.JAUREGUI Quentin-BKCP POWERPLUS-

    8.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    26.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    21/07/2013 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE (O) - Juniores – Interclub - 116,8 km - 02h39min

    Aantal deelnemers:

    1.GOETHALS Brent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.WYTINCK Gianni -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00’11"

    3.JACOBS Robin -DCM CYCLING TEAM-

    4.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM-:00’16"

    5.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN DER DUIN Patrick -WSV EMMEN (NED)-

    7.ZENNIPMAN Wessel -DE JONGE RENNER (NED)-

    8.HEMROULLE Johan -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.ALLEGAERT Piet -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00'21"

    10.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-:00’23"

    56.OSEÏ VERTEZ Matthias -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:04’11"

    76.BRYSSINCK Stef -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    96.VAN STEENBERGHEN Geoffrey -AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-:11’06"

     

    21/07/2013 ALT-HOESELT (LB) - Juniores - 84,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.PARMENTIER Thibault-LOTTO-VC ARDENNES-

    6.WOLLENHAUPT Lucas-RSC LE LOUP-

    7.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.QUAEDVLIEG Lars-WC MIDDEN LIMBURG-

    10.HENDRICKX Maarten-WV DE JONGE RENNER-

     

    21/07/2013 HULSHOUT (A) - Juniores - 75 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.BASTIAENS Loorin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    35.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21-07-2013 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 10°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
    Zondag 21/07/2013 LEBBEKE (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.USE Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.WINANDY Fabian-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VERHEYEN Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.BRECKX Kevin-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.DANNAU Jim-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    15.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    29.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.VAN LENT Vic-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2013 VELDEGEM (W) - Juniores - 97 km

    Aantal deelnemers:

    1.FELGATE Ryan-CUBE-

    2.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.DESPLENTER Tjorven-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.LASSEEL Gianno-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    21/07/2013 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.HONIGH Nino-CICLISMO MUNDIAL-

    3.POWER Robert-GDT RACING TEAM-

    4.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.HULSMANS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.HINDLEY Jai-MIDLAND CC-

    9.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    12.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    16.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    24.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2013 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    6.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.GENOV Nikolay-TZAR SIMEON-

    10.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    21/07/2013 HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers:

    1.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    7.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    19.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    21/07/2013 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    3.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    5.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    7.DAWSON Henry-PRESTIGE VELO CLUB-

    8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    21.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    30.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/07/2013 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE PLUS Jasper-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    24.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    71.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    77.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    79.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21-07-2013 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag
    21/07/2013 LOKEREN (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    JONGENS 12 JAAR

    1.ONDERBEKE Niels-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VERTOMMEN Maik-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.DE CORDT Laurens-DCM CYCLING TEAM-

    4.DE VUYST Simon-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.SUCAET Georges-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.SYMOENS Brian-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE CLERCQ Geoffrey-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN BIESEN Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.DEGROOTE Kjell-ASFRA RACING TEAM-

    10.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.VAN DUYSE Arno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.HEYNDRICKX Gregory-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.MOL Wesley-BALEN B.C.-

    2.CASSAERT Loran-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.BRUNING Jente-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.CHRISTIAENS Thijs-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    11.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21-07-2013 om 19:33 geschreven door kenny


    20-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/07/2013 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    2.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.PYFFEROEN Miel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    12.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    33.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    20/07/2013 DENTERGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOUGH Regan-CYCLING CHB-

    2.AITCHESON Liam-CUBE - SPIE - DOUTERLOIGNE-

    3.HAGGERTY Joshua-CYCLING SOUTHLAND-

    4.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
     

    20/07/2013 HOOGLEDE (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.MOLLY Kenny-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VANDENBUSSCHE Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.BLONDEEL Simon-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.DONCK Lowie-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    20/07/2013 ZEMST (ZEMST-BOS) (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.VLUYMANS Janic-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    19.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    39.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    63.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    20/07/2013 KERNIEL (LB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.HOMRIGHAUSEN Heiko--

    3.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VERSAVEL Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BROWN Jonathan-HOT TUBES-

    7.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    20/07/2013 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    2.MC SHANE Ian-RED ZONE CYCLING-

    3.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER-

    7.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    63.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    90.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20-07-2013 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/07/2013

    vwf.JPG









    Zaterdag 20 Juli – WIEZE (9280) -
    11de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 70km - 1h39
    1. David MOTTE
    2. Bart Tribout
    3. Timmy Van Cleemputte
    4. Steven Bogaert
    5. Kris De Block (Mariekerke)
    6. Michel Vereecken
    7. Jeroen Van Geyte
    8. Tom Penninckx
    9. Andy De Backer
    10. Bart Veyt

    C-reeks - 70km - 1h43
    1. Willem VAN DER HEYDEN
    2. Danny Saelens
    3. Bruno Bruyere
    4. Kris Thomas
    5. Wim De Smet
    6. Andy Van Eesbeeck
    7. Johan De Roeck
    8. Davy Van Nieuwenborgh
    9. Andy Hoes
    10. Pascal Kestemont

    D-reeks - 56km - 1h21
    1. Dirk VAN HOVE
    2. Patrick Verdonck
    3. Geert Van Speybroeck
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Peter Neckebroeck
    6. Peter Vos
    7. Patrick Jacobs
    8. Dominique Turcksin
    9. Benny Dupont
    10. Wim Van Looy

    E-reeks - 56km - 1h23
    1. Joseph DEVITS
    2. Danny de Backer
    3. Ronny Paridaens
    4. Peter Kerckaert
    5. Daniel Villers
    6. Rudi Berwart
    7. Benny D'Haeze
    8. Marc Jacobs
    9. Mike Vaneberg
    10. Luc Witman

    F-reeks - 49km - 1h13
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Hendrik Caethoven
    3. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4. Peter Schoepen
    5. Eddy Van Den Abeele
    6. Johny Van Holen
    7. Jan Van Hove
    8. Paul Geudens
    9. Herman Van Den Borre
    10. Raf Vercammen

    G-reeks - 49km - 1h17
    1. Marc VERVONDEL
    2. Andre Ceurens
    3. Roland Boulard
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Willy Mous
    6. Etienne Vandenhouwe
    7. Noël Rogge
    8. Ad Montforts
    9. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    10. Francois Mertens

    20-07-2013 om 19:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 19/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 19/07/2013                                          
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1201.JPG  19-7-2013-vrijdag sinaai 1194.JPG
                  Winnaar Guy Smet te Sinaai.                                     De winnaar met de bloemen en zijn supporters.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1120.JPG
                                   De aankomst van winnaar Guy Smet.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1074.JPG
                           Guy Smet probeert het solo in de laatste ronde.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1129.JPG
                       Willem De Greyt werd 2de voor Bart Van Speybroeck.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 770.JPG
    Er konden nog tal van renners aansluiten zodat uiteindelijk een kopgroep ontstond
    van 12 renners.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 112.jpg
          De 2 leiders in de wedstrijd met Kevin Van Goethem en Stijn De Bock.

    Vrijdag 19/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.DELEU Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    11.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    14.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    17.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    18.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    21.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    26.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    30.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    19-7-2013-vrijdag sinaai 001.jpg
                                             Voor de start te Sinaai.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 023.jpg
                                                     De start.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 365.jpg  19-7-2013-vrijdag sinaai 066.jpg
                                                                                                                 Steven Goossens en Glenn De Wolf.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 397.jpg   19-7-2013-vrijdag sinaai 415.jpg
                        Valentijn Martens                                                                  In 2de positie Fabrice Mels.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 191.jpg
                                       Guy Ten Hartog en Jonas De Boey.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 368.jpg
                                In 2de positie Lawrence Van Der Meersche.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 367.jpg
                                             Op kop Sam Christiaens.
    19-7-2013-vrijdag sinaai 217.jpg
    19-7-2013-vrijdag sinaai 1034.JPG



         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-07-2013 om 16:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE NINOVE VAN DONDERDAG 18/07/2013

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE NINOVE VAN DONDERDAG 18/07/2013 

    18-7-2013-ninove 1334.JPG  
     Het podium met winnaar Arnaud Demare, Stefan Van Dijk en Laurent Pichon.
    18-7-2013-ninove 1343.JPG 
                                      Arnaud Demare aan het woord.
    18-7-2013-ninove 1327.JPG 
    18-7-2013-ninove 1151.JPG
    De aankomst van winnaar Arnaud Demare voor Stefan Van Dijk en Laurent Pichon.
    18-7-2013-ninove 1306.JPG  
                     Arnaud Demare wordt naar dopingcontrole gevraagd.
    18-7-2013-ninove 670.jpg
       De 3 leiders met Nicolas Vereecken, Pieter Jacobs en Koen Bouwman.

    Donderdag 18/07/2013 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMARE Arnaud-FDJ-

    2.VAN DIJK Stefan-ACCENT.JOBS-WANTY-

    3.PICHON Laurent-FDJ-

    4.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    5.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    6.PEETERS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    7.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    9.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    10.BIHEL César-TEAM DIFFERDANGE - LOSCH -

    21.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    23.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    60.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    108.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    127.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    141.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    18-7-2013-ninove 150.jpg
                                     De start van de Profs te Ninove.
    18-7-2013-ninove 173.jpg
                                             Links Staf Scheirlinckx.
    18-7-2013-ninove 222.jpg
    18-7-2013-ninove 265.jpg
    18-7-2013-ninove 295.jpg
                                          Rutger Roelandt en Niels Albert.
    18-7-2013-ninove 350.jpg
    18-7-2013-ninove 364.jpg
                                                Bert De Backer
    18-7-2013-ninove 661.jpg
     18-7-2013-ninove 848.jpg
              De ploeg van Française de jeux in achtervolging op de 3 leiders.
    18-7-2013-ninove 1352.JPG
    18-7-2013-ninove 005.jpg






    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-07-2013 om 07:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg Druyts Kelly kop 2013.png

              Guy Smet                     Kelly Druyts


    Vrijdag 19/07/2013 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    2.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    4.SHERIFFS Chris-ASFRA RACING TEAM-

    5.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.WILLIAMS Samuel-NFTO-

    7.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.MOWATT James-COLBA_SUPERANOHAM-

    10.BURRICK Tim-ASFRA RACING TEAM-

    23.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
     

    19/07/2013 GEEL - ST. DIMPNA (A) - Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRUS Marco-WV SCHIJNDEL-

    2.VAN DEN BRAND Twan--

    3.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    4.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    6.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    7.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    8.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.SCHMITZ Tim-BIANCHI_LOTTO _NIEUWHOOP TIELEN VZW-

    10.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

     

    19/07/2013 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    2.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.BERTUILLE Nicolas-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.GODERIS Jelle-TEAM3M U23-

    8.NEL Johannes-MTN CLUB 100 SANDTON-

    9.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    10.BROGE Rolf-TEAM DESIGNA KOKKEN - KNUDSGAARD-

    34.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    19/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.DELEU Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    11.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    14.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    17.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    18.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    21.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    26.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    30.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

     

    19/07/2013 VRASENE (O) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    3.DE VUYST Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.CEULEMANS Dunja-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.JOCHEMS Sigrid-ZWC DTS-

    8.GOOSSENS Veerle-RESTORE CYCLING-

    9.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    11.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    18.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    31.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    73.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    20-07-2013 om 07:23 geschreven door kenny


    18-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 18/07/2013 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMARE Arnaud-FDJ-

    2.VAN DIJK Stefan-ACCENT.JOBS-WANTY-

    3.PICHON Laurent-FDJ-

    4.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    5.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    6.PEETERS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    7.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    8.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    9.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    10.BIHEL César-TEAM DIFFERDANGE - LOSCH -

    21.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    23.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    60.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    108.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    127.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    141.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    18/07/2013 WIJTSCHATE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    3.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.SNICK Jeroen-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    8.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    9.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.TAILLIEU Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    18-07-2013 om 22:46 geschreven door kenny


    17-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 17/07/2013 OPWIJK (VB) - Juniores - 96,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.FELGATE Ryan-CUBE-

    4.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    8.DE BOECK James-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    12.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    64.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/07/2013 RANSBERG-KORTENAKEN (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    KLIMKOERS

    1.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.MAIN Kent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.SPRUYT Joren-DCM CYCLING TEAM-

    9.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.WINANDY Fabian-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    17/07/2013 VRASENE (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.HOOPER Alex-ISOREX CT-

    3.MOELEKER Ivar-MENEN-

    4.HAGGERTY Joshua-BIKENZ-

    5.SOBERON Zowé-YOUNG SCHELDE CT-

    6.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.ROELANTS Laurenz-DCM CYCLING TEAM-

    9.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    10.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    16.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    36.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    49.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    55.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    17/07/2013 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.BROWN Jonathan-HOT TUBES-

    4.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    21.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/07/2013 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 55,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    4.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.HJORT Mads-NAESTVED BC-

    7.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    10.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    25.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    52.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    53.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17-07-2013 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME TTC RONDE VAN ZONDAG 07/07/2013 TE ST.GILLIS-WAAS
    TOERISTEN - ST.GILLIS-WAAS - 07/10/2013



    RECREANTEN - ST.GILLIS-WAAS - 07/10/2013
     



    Filmopnames: Willy Marin

    17-07-2013 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 16/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 16/07/2013                                          
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 865.jpg
                               Winnaar Tim Vercauteren te Wachtebeke.
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 847.jpg
          De winnaar met de supportes en natuurlijk blij met de 1ste overwinning.                
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 726.jpg
                                   De aankomst van winnaar Tim Vercauteren.
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 680.jpg
    De 3 koplopers Guy Smet, Tim Vercauteren en Kristof DHollander gaan de laatste
    ronde in.  
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 521.jpg
                                          De kopgroep in de wedstrijd.                    

    16/07/2013 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.TIM VERCAUTEREN uit Belsele-CIBEL ALIPLAST-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.KARANDASHEV Petr-KINGSNORTH-

    5.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    6.DE DECKER Bjorn-VILLENEUVE SAINT GERMAIN-

    7.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    8.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.DE NAUW Sigfried-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    20.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    39.VAN MEIRVENNE Jan-NOORD WEST BRABANT-

    58.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    60.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 016.jpg
             De start te Wachtebeke met vooraan Guy Smet en Tony Heirbaut.
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 106.jpg
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 233.jpg  16-7-2013-wachtebeke dinsdag 107.jpg
                 Stijn Gidé uit Waasmunter.                                                        Tony Heirbaut en Kristof DHollander.
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 110.jpg  16-7-2013-wachtebeke dinsdag 153.jpg
                      Timmy Van Cleemputte                                                Tom Hermans, Stijn Gidé en Tim Vercauteren.
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 150.jpg
                               Matthias Nijs en Mario Willems op kop.
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 140.jpg
                                                Jeroen Van Camp
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 136.jpg
                                                  Guy Smet op kop.
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 462.jpg
                                        In 3de positie Stijn Verbeke.
    16-7-2013-wachtebeke dinsdag 440.jpg      
                         Van Camp, Guy Smet en Kristof DHollander.               



         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-07-2013 om 15:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan SAMMY BOGAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KRIS SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Bogaert Sammy KOP 2013.jpg  Smet Kris KOP 2013.jpg  Dullaert Werner KOP 2011.jpg

         Sammy Bogaert                     Kris Smet                      Werner Dullaert

    Zondag 14 Juli – SINAAI (9112) - Dries 33

    Cat. A - 72 Km - 37 dln
    1.SAMMY BOGAERT (Essen)

    2.Andy De Backer

    3.Ruud Havermans

    4.Jan Trenson

    5.Alex Goossens

    6.Mikey Van Kruiningen

    7.Bart Rombouts

    8.Jarno Verhofstadt

    9.Steven Goossens

    10.Frank D'Hooghe

    11.Kevin Van Raemdonck

    14.Steven Heirman

    15.Franky Weemaes

    16.Jeroen Van De Vijver

    17.Michiel De Rycke

    18.Paul Roosenparck

    19.Steven De Schoesitter

    21.Peter Flach

    24.Pieter Covents

    25.Kevin Wullaert

    27.Nicolaï Gosselin

    28.Luc Joos

    30.Bart Nonneman

    33.Peter De Maere

    14-7-2013-waod sinaai tt en a 380.jpg
                       Het podium bij de Catg.A met winnaar Sammy Bogaert.
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 388.jpg
                            Winnaar Sammy Bogaert en Kenny Janssens.
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 323.jpg
                        Aankomst van winnaar Catg.A Sammy Bogaert.
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 184.jpg
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 062.jpg
                       Sammy Bogaert, Steven Heirman en Steven Goossens.


    Toeristen - 48 Km - 58 dln
    1.KRIS SMET (St.Niklaas)
    2.Kenny Janssens (Melsele)
    3.Etienne Claus (Waasmunster)
    4.Christophe De Grom

    5.Manu Rabay

    6.Kristof Wilm

    7.Patrick Moens

    8.Dimitri Maes

    9.Jimmy Verrezen

    10.Jurgen De Bock

    11.Wim Meir 12.Nico Pauwels 13.Koen De Maesschalck 14.Thijs Bauwens 15.Hans De Block 16.Bram Kesteleyn 17.Bart Mertens 18.Kenneth Van Damme 19.Billy Paridaens 20.Guido Spaenoghe 21.Kris Waelput 22.Kevin Verstraeten 23.Tommy Van Osselaer 24.Claudio Rizzo 25.Gino De Taey 26.Kurt Van Raendonck 27.Bram Van Overloop 28.Jan Heirman 29.Michel Van Osselaer 30.Kristof Beke 31.Steven Eekhout 32.Peter Reyken 33.Robby Van Raemdonck 34.Dave Van Roeyen 35.Rik Wymeersch 36.Andy Roels 37.Freddy Van Camp 38.Wim Peeters 39.Danny Peeters 40.Guequierre Roy 41.Wim Kras 42.Bruno Haemers 43.Bart Van Der Veken 44.Filip Van Goethem 45.Andy De Maesschalck
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 691.jpg
    Het podium bij de Toeristen met winnaar Kris Smet, Kenny Janssens en Etienne Claus.
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 685.jpg
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 699.jpg
                          Een woordje uitleg van winnaar Kris Smet.
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 642.jpg
      De massaspurt duidelijk gewonnen door Kris Smet op de kasseien te Sinaai.
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 644.jpg
                              Kenny Janssens eindigde 2de en Etienne Claus 3de.

    14-7-2013-waod sinaai tt en a 418.jpg
                               De start van de 58 toeristen te Sinaai.
    14-7-2013-waod sinaai tt en a 455.jpg 
                                    Bram Kesteleyn uit Zele op kop.

    14-7-2013-waod sinaai tt en a 586.jpg 
                         Kenny Janssens, Wim Meir en Bart Van Der Veken.

    14-7-2013-waod sinaai tt en a 539.jpg 

    Foto's Sinaai: Rita Thienpondt



    Zondag 14 Juli – RUISELEDE (8755)

    Catg.A – 22 dln

    1.Kristof Gryson (Landegem)

    2.Denny Lannoo

    3.Christopher Vanneste

    4.Kim Van Oost

    5.Kobe Nachtergaele

    6.Bert Verbeke

    7.Sven Verbrugghe

    8.Jakob Coussement

    9.Steven Martens

    10.Karel Martens

    WAOD Ruiselede Michel Bultinck-winnaar B reeks Large e-mail view.jpg 

    Catg.B – 16 dln

    1.Michel Bultinck (Ruiselede)

    2.Mario De Kesel

    3.Franky De Tremerie

    4.Tom Brulez (Tielt)

    5.Patrick Vanmaekelbergh

    6.Philip Lampaert

    7.Pascal Verlez

    8.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    9.Wim Braet

    10.Olivier Vaerewyck

    12.Sven De Vlieger (Lochristi)

    16.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    WAOD Ruiselede Kristof Gryson-winnaar A reeks Large e-mail view.jpg 

    Catg.C – 35 dln

    1.Jean-Pierre Van Maldegem (Maldegem)

    2.Rony De Vos

    3.Peter Kerckaert

    4.Patrick Watteny

    5.Ko Harms

    6.Wim De Coninck

    7.Geert Van Speybroeck

    8.Freddy Vlerick

    9.Dirk De Pauw (Beveren)

    10.Dirk Mathys (Gentbrugge)

     

    Toeristen – 34 dln

    1.Jielker Geldhof (Wevelgem)

    2.Arno De Wispelaere

    3.Ibe Vandendriessche

    4.Glenn Ryckelynck

    5.Vincent Evers

    6.Sammie De Vriendt

    7.Denis Lecluyse

    8.Dieter Buyse

    9.Koen Van Renterghem

    10.Filip Pattyn

    22.Alain Calle (Gent)

     

    Catg.D – 15 dln

    1.Wim De Waal (Axel, NL)

    2.Florent De Leersnijder

    3.Helmuth Tas

    4.Roland Van Imschoot

    5.Antoine Hooreweghe

    6.José De Meyere

    7.Luc Cocquyt

    8.Julien De Bock

    9.Robin Van Kerschaver

    10.Allan Ramsay

    WAOD Ruiselede Wim de Wael-winnaar D reeks Large e-mail view.jpg 

    Catg.E – 19 dln

    1.WERNER DULLAERT (Sint-Gillis-Waas)

    2.Mathieu Mercken

    3.Gerard Hairwassers

    4.Ko Tolhoek

    5.François Brouwers

    6.Gerard Devleeschauwer

    7.Georges Michiels

    8.Robert Robijns

    9.Daniel Cornu

    10.Marinus Lockefeir
    WAOD Ruiselede Werner Dullaert-winnaar E reeks Large e-mail view.jpg

    Foto's Ruiselede: Christiaan Lannoo

    17-07-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    16-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Vercauteren Tim KOP 2013.jpg
    Dinsdag 16/07/2013 KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    2.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    4.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    5.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.SWEECK Diether-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.COHNEN Stefan-LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT-

    10.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    36.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    16/07/2013 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.TIM VERCAUTEREN uit Belsele-CIBEL ALIPLAST-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.KARANDASHEV Petr-KINGSNORTH-

    5.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    6.DE DECKER Bjorn-VILLENEUVE SAINT GERMAIN-

    7.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    8.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.DE NAUW Sigfried-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    20.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    39.VAN MEIRVENNE Jan-NOORD WEST BRABANT-

    58.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    60.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    16-07-2013 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 15/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 15/07/2013                                          
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 947.JPG
                                         Winnaar Guy Smet te Sinaai.
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 936.JPG
                               De winnaar met bloemen en zijn supporters.
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 945.JPG   
                    Ivan Elegeert vraagt een woordje uitleg aan Guy Smet.
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 818.JPG
                                   De aankomst van winnaar Guy Smet.
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 825.JPG
                           Tim Vercauteren werd 2de en Stijn Verbeke 3de.

    15/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    5.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.CALLAERT Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    9.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    12.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    15.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    18.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    20.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    24.MELS Fabrice- TEAM CIBEL/ALIPLAST

    29.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    31.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    34.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    35.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    39.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    40.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    42.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    44.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    53.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    57.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    59.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    61.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    62.COUSSENS Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-7-2013-maadagkoers sinaai 227.jpg
                                                  Kenny Goossens
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 246.jpg
                                               Guy Smet en Jeroen Das.
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 438.jpg
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 558.jpg
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 586.jpg
       Team Alliplast op kop met Guy Smet, Stijn Verbeke en Tim Vercauteren.
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 073.jpg
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 077.jpg
                                               Jonas De Boey op kop.
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 092.jpg
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 105.jpg
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 150.jpg      
                                               Guy Ten Hartog                        
    15-7-2013-maadagkoers sinaai 177.jpg


         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-07-2013 om 17:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van De Perre Lieven KOP 2012.png
    Maandag 15 Juli – ADEGEM (9991)

    Catg.A – 43 dln

    1.Kristof De Baets (Eeklo)

    2.Valentijn Van De Velde

    3.Dominique Feys

    4.Kristof Gryson

    5.Stijn Van der Jeught

    6.Kevin De Smet

    7.David Van Den Broeck

    8.Steven Martens

    9.Nils Van Daele

    10.Peter Hooreweghe

    17.Kris Bolsens

    18.Paul Roosenparck

     

    Catg.B – 38 dln

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Zuienkerke)

    2.Philip Lampaert

    3.Geert Van Speybroeck

    4.Benny De Bock

    5.Steven Verschelden

    6.Vincent Brunel

    7.Marnix Strubbe

    8.Carlo Schollaert

    9.Wim Heyndrickx

    10.Jean Pierre Van Maldegem

    11.Gert Smet

    16.Sven De Vlieger

    20.Rudi Rabout

    31.Alex Goossens

    32.Wim Rombaut

     

    Toeristen – 33 dln

    1.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2.Patrick Vermote

    3.Sammie De Vriendt

    4.Robby Van Raemdonck

    5.Pieter Everaert

    6.Pascal Verlez

    7.Nico Maes

    8.Francis Audenaert

    9.Mike Van de Voorde

    10.Stefan Forrest

    12.Kurt Bertier

    23.Franky Boel

      

    Maandag 15 Juli – MENDONK (9042)

    Catg.C – 13 dln

    1.Peter Ballet (Eke)

    2.Frank Suys (Bornem)

    3.Ko Harms

    4.Marc Couckuyt

    5.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6.Filip Van Damme

    7.Jean Van Haeverbeke

    8.Rudy Van De Velde

    9.Kurt Leuntjens

    10.Johan Hofman

     

    Catg.D – 16 dln

    1.Wim De Waal (Axel, NL)

    2.Florent De Leersnijder

    3.Karel Heirbaut (Belsele)

    4.Roland Van Imschoot

    5.Marc Vervondel

    6.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    7.Julien Vyvey

    8.Etienne Van Hecke

    9.Louis Moens

    10.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

     

    Catg.E – 24 dln

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Viktor Van Den Eynde

    3.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    4.Werner Dullaert (St.Gillis)

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Robert Robijns

    7.Gerard Mariën

    8.Willy Roels

    9.Gerard Hairwassers

    10.Hervé Verstuyft

    13.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    16-07-2013 om 17:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/07/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Neels Peter KOP 2011.png
    Maandag 15/07 – WORTEL

    Categorie A
    1--Leys Sam
    2--Rombouts Ward
    3--Thys Edwin
    4--Van Rooy Mattias
    5--Bruylandts Dave
    6--Adriaensen Michael
    7--Goeleven Jeroen
    8--Kuypers Kris
    9--De Boeck Jef
    10--Eggers Lois

    Categorie B
    1--Haest Christophe
    2--Wouters Anton
    3--Berghmans Bart
    4--Bocken Peter
    5--Van Dijck Andy
    6--Wijckmans Pieter
    7--Gouwkens Patrick
    8--Van De Poel Tom
    9--Paeshuyse Davy
    10--Wilsem Tom

    Categorie C
    1—PETER NEELS (Kruibeke)
    2--Rey Rudy
    3--Naessens Michael
    4--Verdonck Patrick
    5--Van Looy Wim
    6--Bogaerts Patric
    7--Aerts Peter
    8--Follon Ronny
    9--Fierens Stefan
    10--Brabants Bruno

    Categorie D
    1--Van Gansen Benny
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Vangenechten Freddy
    4--Eyselberghs Marc
    5--Vekemans Marc
    6--Hermans Henri
    7--Sels Rudy
    8--Geudens Paul
    9--Govers Ronny
    10--Beneke Gary

    Categorie E
    1--Van Hove Jan
    2--Van Herck Willy
    3--Snels Luc
    4--Geudens Jan
    5--De Bakker Ludo
    6--Wijnen Nico
    7--Dekkers Jaak

    16-07-2013 om 17:03 geschreven door kenny


    15-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg
    Maandag 15/07/2013 NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    2.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    3.BOLLEN Erwin-ENTENTE DE WALLONIE-

    4.HAMBROOK Kieran-T.PALM-POLE CONTINENTAL WALLON-

    5.SCHILS Dominic-TO-WIN JOSAN-

    6.VANDENHOUDT Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.SCHMITZ Tim-BIANCHI_LOTTO _NIEUWHOOP TIELEN VZW-

    8.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    10.VAN PETEGEM Nick-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    15/07/2013 RUMBEKE - ZILVERBERG (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.WILLIAMS Samuel-NFTO-

    5.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.VAN IMMERSEEL Gert-jan-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    15/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    5.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.CALLAERT Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    9.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    12.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    15.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    18.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    20.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    24.MELS Fabrice- TEAM CIBEL/ALIPLAST

    29.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    31.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    34.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    35.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    39.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    40.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    42.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    44.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    53.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    57.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    59.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    61.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    62.COUSSENS Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-07-2013 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OVWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/07/2013 EN ZONDAG 14/07/2013

    OVWF.jpg

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg   Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg
         Kristof Wielfaert             John Heyndrickx

    Zondag 14/07/2013 – KUURNE – OVWF

    Catg.A – 55 dln

    1.Demol Daan

    2.Caen Davy

    3.Coghe Wouter

    4.Coghe Tom

    5.Naessens Axel

     

    Catg.B – 31 dln

    1.Lust Dennis

    2.Vanoyen Danny

    3.Desmeytere Mario

    4.Vanhoorneweder Didier

    5.Deleersnijder Gino

     

    Catg.C – 26 dln

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Depraetere Remi

    3.Vandamme Marnik

    4.Robaert Jacky

    5.Lecluysse Christian

    Zaterdag 13/07/2013 – WIJTSCHATE – OVWF

    Catg.A – 52 dln

    1.KRISTOF WIELFAERT (Lokeren)

    2.Vanoost Kim

    3.Coghe Wouter

    4.Robaert Denny

    5.Luyssens Geoffrey

    Catg.B – 28 dln

    1.Vanmassenhove Peter

    2.Ampoorter Dirk

    3.Vaneeckhoutte Thierry
    4.Catteeuw Hedwig
    5.Vantomme Johan

    Catg.C – 21 dln

    1.Robaert Jacky

    2.Deprez Dirk

    3.Vanhove Hilaire
    4.Pura Frans
    5.Lecluysse Christian

    15-07-2013 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 14/07/2013 HERZELE-BORSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VAN DORSSELAER Niels-COLBA SUPERANO HAM-

    4.DERYCKE Lorenzo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DIEPENDAELE Timmy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    10.KOISHI Yuma-TEAM EURASIA-IRC TIRE-

    11.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    19.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    21.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    54.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    57.SCHEIRE Ruben-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

      

    14/07/2013 TERLANEN-OVERIJSE (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DOMINQUEZ BARRAGAN Daniel-DOLTCINI FLANDERS-

    2.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA-

    3.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    4.RENTMEESTER Ruud-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    5.CLAES Frans-ECO MOUNTAINBIKE TEAM-

    6.HOOL Glenn-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    7.JACOBS Joeri-VAN EYCK SPORT-

    8.SCHOLTES Brice-MERIDA-WALLONIE-

    9.SNICK Jeroen-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.GAUDY Patrick-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

    44.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/07/2013 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 51

    1 BRACKE Thomas WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2 DEKKERS Hans TML DOMMELSTREEK

    3 LEEMANS Rob LOTTO BELISOL U23

    4 VAN ROOY Kenneth LOTTO BELISOL U23

    5 CUELI David CT BAGUET - MIBA POORTEN

    6 GOVAERT Kenny DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER

    8 KARANDASHEV Petr KINGSNORTH

    9 DE ROOS Robby TEAM CIBEL/ALIPLAST   10"

    10 HAERS Joris UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN   29"

    15 NYS Mattias TEAM CIBEL/ALIPLAST

    19 GIDÉ Stijn KTC-CYCLING TEAM

    25 VAN DE VELDE Matthias ENERTHERM-BKCP

    27 OTT Stefan WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30 BONNE Diego TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    46 VAN DE VYVER Greg WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14/07/2013 BRECHT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    2.MEYVIS Vincent-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.VAN TRIJP Jurgen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.PICARD Alexander-WV BREDA-

    8.FLEERAKKERS Rob-TWC HET SNELLE WIEL-

    9.KUYPERS Kris-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.LE BLON Michel-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    17.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14/07/2013 AARSELE (W) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    3.COURTENS Iben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VAN OOSTHUYZE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    6.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.TAILLIEU Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.VANGHELUWE Robbe-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.VANCUTSEM Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    10.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    14/07/2013 BRECHT (A) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

     

    14/07/2013 GAVERE-VURSTE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 84

    1 SAVELON Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2 DROESBEKE Niels WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANHOUCKE Herman AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    4 DE COSTER Dean DCM CYCLING TEAM

    5 VAN HECKE Elias VISTAMEDIA HAMME

    6 VAN CAENEGHEM Gregory ISOREX CYCLING TEAM

    7 POELVOORDE Arne VISTAMEDIA HAMME

    8 VAN DE WIELE Thomas YOUNG SCHELDE CT

    9 DE VOS Jens AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM

    10 VANDENBUSSCHE Jari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS

    31 VERSCHUEREN Steve W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    49 SINOY Fabio WIELERTEAM WAASLAND VZW     59"

    53 BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15-07-2013 om 20:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 14/07/2013 HALEN (LB) - Juniores - 89 km

    Aantal deelnemers: 59

    1 HOULMONT Matthias DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 COOLEN Yves DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DUFOUR Warre WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    4 VENTER Ivan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 DE PROOST Jasper DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 KIVITS Marc WV SCHIJNDEL

    7 QUAEDVLIEG Lars WC MIDDEN LIMBURG

    8 PAASSCHENS Mathijs LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 DELANGHE Jelle LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 DE BOD Stefan Jaco MATIES CYCLING CLUB

     

    14/07/2013 IZEGEM (W) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers: 50

    1 DESTATSBADER Roy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    3 ARPENTIER Adrien TEAM WASQUEHEHAL

    4 FEYS Laszlo CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 HAJEON Jung GIMHAE CONSTRUCTION HIGHSCHOOL

    6 DENYS Sven CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS

    7 MOLLY Kenny TIELTSE RENNERSCLUB

    8 DEVOS Iben TIELTSE RENNERSCLUB

    9 BYTEBIER Nils TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VERSCHAEVE Corneel WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    14/07/2013 OOSTKERKE/DAMME (W) - Juniores - 88,77 km

    Aantal deelnemers: 22

    1 DE SY Vincent KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 SEYE Guillaume KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 SENESAEL Axel WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 JONES Ollie PORT NICHOLSON PONEKE CYCLING CLUB

    5 ROS Dieter KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 CALLENS Leonard WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 PYFFEROEN Matthias KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8 SOBERON Zowé YOUNG SCHELDE CT

    9 DE GREEF Jordi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10 DE SMIT Alain WV ZEEUWSVLAANDEREN

     

    14/07/2013 BRECHT (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    14/07/2013 VRASENE (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 10

    1 DHONDT Zoran ISOREX CYCLING TEAM

    2 APERS Ruben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 BECK Cedric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 MARIN Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5 VENNENS Thomas WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6 MILLIAU Vince W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 SMAGGHE Wouter RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    8 VERHEYEN Remy DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W

    9 DE NUTTE Gilles WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    14/07/2013 DESTELBERGEN (O) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 42

    1 THERAIN Quentin UC SERAING - VOO - CHATEL

    2 HAUTEKEETE Justin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 WALSCHAP Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VOLKERS Jorn WV DE JONGE RENNER

    5 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    6 DE CONINCK Brecht C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7 VERBERCKMOES Timo KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 DE WILDE Jonathan RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    9 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10 DE MAN Jarne NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK

    32 VAN DE VOORDE Lennert WIELERTEAM WAASLAND VZW

    41 BAEYENS Tom RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

     

    14/07/2013 HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 69 km

    Aantal deelnemers: 73

    1 YOUNG Richard CYCLE WORLD

    2 REYNOLDS Ethan HOT TUBES CYCLING TEAM

    3 SCHEEPERS Jeroen CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    4 TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES

    5 AKKERMANS Lars RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6 KIROV Stanislav PETCHENEGI

    7 JESPERS Jannes DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 STEGEN Jeffrey SPORT EN MOEDIG GENK

    9 LIJNEN Marnix WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VAN HOVE Jordy KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    14/07/2013 OOSTKERKE/DAMME (W) - Nieuwelingen - 56,49 km

    Aantal deelnemers: 39

    1 BRULEZ Miqélé TIELTSE RENNERSCLUB

    2 SABBE Arne C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3 MAES Aiden TIELTSE RENNERSCLUB

    4 CALLENS Martijn WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VANSTEENKISTE Goran C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6 LANNOO Seppe CT FORCE VZW

    7 DESMET Tom CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    8 DHOORE Alessio CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN HOOREBEKE Arno C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10 WARNEZ Michiel TIELTSE RENNERSCLUB

     

    14/07/2013 PARIKE-BRAKEL (O) - Nieuwelingen - 62,5 km

    Aantal deelnemers: 63

    1 DEWULF Stan WIELERTEAM IEPER

    2 VERHEYEN Nick ENERTHERM-BKCP

    3 DHOOGE Niels CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    4 BOUCKAERT Thierry TEAM CYCLISMO MUNDIAL

    5 JANSSENS Jarrid RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    6 DE WEVER Merten CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    7 LEYMAN Célestin CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 GUYONNAUD Jonathan CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 VAN CAMPFORT Tiest KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VERHULST Lothar CT FORCE VZW

    39 DIELEMAN Stan TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    15-07-2013 om 16:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 5°Seizoenszege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Van Houte Sybren KOP 2013.png 

       Sybren Van Houte


    Zondag 14/07/2013 NATIONALE PLOEGENTIJDRIT BORLO (LB) - Tijdrit - Ploegentijdrit

    Nieuwelingen: 18,7 km

    1 SPORT EN MOEDIG GENK.

    2 KON. BALEN B.C. V.Z.W..

    3 C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK.

    4 ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW.

    5 SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    J
    uniores + U23: 37,4 km

    1 AVIA CRABBE CYCLING TEAM,

    2 W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z

    3 C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK,

    4 DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN,

    5 KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEX  


    Topcompetitie: 56,1km

    1 LOTTO BELISOL U23

    2 TOPSPORT VLAANDEREN BALOISE

    3 WALLONIE - BRUXELLES

    4 COLOR CODE - BIOWANZE

    5 EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP


    Beker Van Belgie Elite en U23
    1 KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEX

    2 ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3 KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    4 BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIEL

    5 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
     
     

    14/07/2013 ZAFFELARE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    JONGENS 12 JAAR - A reeks
    1 SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    2 PAUWELS Käi WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 SANDRIE Brent KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DE BAENE Lance KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VERHELST Robbe KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    18 SMET Jorre WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25 DE CAUWER Charlotte WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 12 JAAR - B reeks
    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS

    2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 SIMOENS Jari C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4 STEVENS Igor RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5 BEKAERT Joost RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    11 SMET Marco WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14 DE CLEEN Wouter WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19 VAN DE VEL Stuart WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks
    1 DE MEESTER Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 SENRAME Arthur RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3 VANPARYS Wouter LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 CLAUWAERT Maarten RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    24 VERBRUGGEN David W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    JONGENS 13 JAAR - B reeks
    1 DE SMEDT Lennert
    JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 WERNIMONT Nicolas RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VERHECKEN Gilan CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5 PAUWELS Maxim WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16 SCHELFHOUT Gregory RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    20 DE WILDE Luca RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    JONGENS 14 JAAR - B reeks

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15-07-2013 om 16:42 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!