.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/07/2013

    vwf.JPG








    Zondag 14 Juli - LIERDE (9570) -
    10de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 75,6km - 1h44
    1. Steven BOGAERT
    2. Andy Annendijck
    3. Siegfried De Nauw
    4. Bart Tribout
    5. Gianni De Ridder
    6. Gregory De Munster
    7. Kristof Van Wymeersch
    8. Kevin Selleslagh
    9. Stefaan Paridaens
    10. David Haegeman

    C-reeks - 69,3km - 1h38
    1. Danny SAELENS
    2. Tom De Beer (Hamme)
    3. Eric Quina
    4. Andy Van Eesbeeck
    5. Jan Moreels
    6. Willem Van Der Heyden
    7. Danny Borremans
    8. Pascal Raes
    9. Stefan Verhaeghe
    10. Olivier Mulders

    D-reeks - 56,7km - 1h21
    1. Dirk VAN HOVE
    2. Rudy Thomas
    3. Lucien Van Den Brande
    4. Willy Van Herreweghe
    5. Arie De Moor
    6. Dominique Turcksin
    7. Luc van Clapdorp (Nieuwkerken)
    8. Frank Van Der Perre
    9. Jerry De Reuse
    10. Bart De Wever

    E-reeks - 56,7km - 1h22
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Joseph Devits
    3. Daniel Villers
    4. Danny De Backer
    5. Jos Maes
    6. Rudi Berwart
    7. Luc Van Mol
    8. Rudy Van De Velde
    9. Marc Jacobs
    10. Hugo Van Linden

    F-reeks - 50,4km - 1h15
    1. Johny VAN HOLEN
    2. Raf Vercammen
    3. Danny Paridaens
    4. Yvan Camphijn
    5. Paul Geudens
    6. Paul Hunninck
    7. Jean Claude Thelis
    8. Luc D'Haeseleer
    9. Pierre Remory
    10. Marc De Vos

    G-reeks - 50,4km - 1h19
    1. Francois MERTENS
    2. Vic Van Den Eynde
    3. Noël Rogge
    4. Willy Roels
    5. Luc Snels
    6. Jos Vandermeulen
    7. Alfons Heijens
    8. Hugo Tuypens
    9. Jef Everaerts
    10. Guido Cornet

    14-07-2013 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DRIEDAAGSE STAD LOKEREN VOOR EZC EN U23
    Flyer Lokeren.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    14-07-2013 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 13/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 13/07/2013                                          
    13-7-2013-liefh sinaai zat 835.jpg
                                      Winnaar Darijus Dzervus te Sinaai.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 851.jpg
                                              De winnaar met bloemen.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 842.jpg   
                 Ivan Elegeert vraagt een woordje uitleg aan Darijus Dzervus.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 743.jpg
       De aankomst van winnaar Darijus Dzervus voor Matti Stiens en Guy Smet.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 646.jpg
                                                     De koplopers te Sinaai.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 379.jpg
    Glenn De Ridder, Jake Tanner en Darijus Dzervus waren de 3 koplopers waar
    later nog enkele renners konden aansluiten met de definitieve kopgroep als gevolg.

    Zaterdag 13/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.DZERVUS Darijus-DOLTCINI - FLANDERS -

    2.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    3.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    6.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.TANNER Jake-DOLTCHINI FLANDERS-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    14.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    21.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    24.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    30.DE MOL Bram-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    46.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    55.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    57.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    61.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    63.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    67.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    68.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    70.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    71.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    73.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    74.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    76.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    77.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    78.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    82.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    83.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    85.VAN DE CASTEELE Michael-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    86.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13-7-2013-liefh sinaai zat 060.jpg
                         De start van de Elite z.c. en de Beloften te Sinaai.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 082.jpg
                                      De 1ste doortocht van het peloton.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 113.jpg
    13-7-2013-liefh sinaai zat 115.jpg
        Thomas Ongena, Bart Van Speybroeck, Erwin Grijssels en Kjell De Potter.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 217.jpg
                                         Guy Smet en Jonas De Boey.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 189.jpg
    13-7-2013-liefh sinaai zat 242.jpg
    13-7-2013-liefh sinaai zat 281.jpg
                                      Jonas De Boey en Kristoff Heyns.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 304.jpg
    13-7-2013-liefh sinaai zat 326.jpg
                Jeroen Van Camp en Michael Van De Casteele uit Steendorp.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 330.jpg
                                   De eerste ontsnapping uit de wedstrijd.
    13-7-2013-liefh sinaai zat 404.jpg
    13-7-2013-liefh sinaai zat 637.jpg


         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-07-2013 om 11:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/07/2013

    waod_3.jpg

    Zaterdag 13 Juli – WIJNEGEM (2110)

    Catg.A – 26 dln

    1.Jelle Schepers (Schilde)

    2.Stijn Van Maldeghem

    3.Sven Noels

    4.Maikel Roks

    5.Davy Paeshuyse

    6.Jasper Van Nimmen

    7.David Van Pelt

    8.Luc De Duytsche

    9.Christophe Haest

    10.Mario Van Den Broecke

    11.Filip Weemaes (Verrebroek)
    15.Bart Van Vlierberghe (Lokeren)

     

    Catg.B – 15 dln

    1.Patrick Verdonck (Hoogstraten)

    2.Gert Smet (Kruibeke)

    3.Ruud Havermans

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    5.Wim Rombaut (Stekene)

    6.Eric Mailard

    7.Johan Stijnen

    8.Danny Serran

    9.Fabien Hanssens

    10.Danny Van Hoof

    11.Bart Rombouts (Kallo)

    14.Alex Goossen (Vrasene)

     

    Catg.C – 37 dln

    1.Ko Harms (Zuiddorpe, NL)

    2.Jan Van Den Brande

    3.Matti De Baat

    4.Luc Vrancken

    5.Frank Suys

    6.Peter Ballet

    7.Dirk Goolaerts

    8.Noël Willems

    9.Jeroen Vermunt

    10.Geert Smet (St.Niklaas)

    13.Etienne Claus (Waasmunster)

    14.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    19.Danny Van Oyen (Deinze)

    23.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    25.Daniel Standaert (Bornem)

    27.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    34.Luc Joos (Stekene)

    36.Dirk De Cauwer (Hamme)

     

    Toeristen – dln

    1.Rien Coertjens (Boechout)

    2.Kris Smet (St.Niklaas)

    3.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    4.Wouter Van Breusegem

    5.Koen Van Laere (Beveren)

    6.Rob Paridaens

    7.Wim Van Roey

    8.Lorenzo De Pauw

    9.Bram Kesteleyn (Zele)

    10.Gunter Klaasen

    18.Wim Ryckaert (Melsele)

     

    19.Bart Mertens

     

     

    Catg.D – dln

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    3.Frans Aerts

    4.Julien De Bock

    5.Karel Heirbaut (Belsele)

    6.Daniel Hauttekeete

    7.Herman Van Den Borre

    8.Jac Roemerman

    9.Julien Vyvey

    10.Robin Van Kerschaver

    15.William Govaert (Waasmunster)

     

     

    Catg.E - dln

    1.Viktor Van Den Eynde (Heist o/d Berg)

    2.Jozef De Bruyn

    3.Alfons Heijens

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Herman Hensen

    6.Robert Robijns

    7.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    8.Gerard Hairwassers

    9.Werner Dullaert (St.Gillis)

    10.Gerard Mariën

    18.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    14-07-2013 om 11:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 13/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.DZERVUS Darijus-DOLTCINI - FLANDERS -

    2.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    3.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    6.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.TANNER Jake-DOLTCHINI FLANDERS-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    14.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    21.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    24.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    30.DE MOL Bram-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    46.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    55.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    57.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    61.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    63.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    67.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    68.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    70.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    71.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    73.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    74.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    76.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    77.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    78.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    82.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    83.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    85.VAN DE CASTEELE Michael-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    86.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/07/2013 WAARDAMME (W) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    2.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.SCHIETGAT Pedro-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    6.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    13/07/2013 HAMME (MOERZEKE) (O) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    2.VERSTICHELEN Femke-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    3.BARR Jane-BREAST CANCER CARE CYCLING TEAM-

    4.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    5.WILLEMS Joyce-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.GODART Suzie-PRATOMAGNO-

    7.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    8.VAN GUCHT Hanneke-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    10.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    39.VAN PETEGHEM Caroline-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    13/07/2013 BERLAAR - HEIKANT (A) - Juniores - 89,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    2.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.ROELANTS Laurenz-DCM CYCLING TEAM-

    4.LENTING Etienne-WC DE WAARDRENNER-

    5.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.ALLARY Pieter-jan-DCM CYCLING TEAM-

    9.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    42.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    13/07/2013 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 89 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DROUIN David-APOGEE-

    6.COOLS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.ARNSTEIN Tom-TEAM ASL360-

    10.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    12.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13/07/2013 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.HUVENERS Stan-TWC MAASLANDSTER-

    2.BERTRAM Stan-MAASLANDSTER-

    3.BILLEN Gilles-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.SEEFAT Maarten-ZUID LIMBURG-

    5.CREMERS Paul-VW DE JONGE RENNER-

    6.DERUETTE Thomas-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.VENTER Ivan-LOTTO-OLYMPIA TIENEN-

    8.QUAEDVLIEG Lars-WC MIDDEN LIMBURG-

    9.DE BOD Stefan Jaco-MATIES CYCLING CLUB-

    10.VAN DER AUWERA Sander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    14-07-2013 om 10:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan FABIO SINOY met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Vereecken Thomas KOP 2013.png   Sinoy Fabio KOP 2013.png

       Thomas Vereecken             Fabio Sinoy

    Zaterdag 13/07/2013 HERZELE-BORSBEKE (O) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.FABIO SINOY uit Mariekerke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    6.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.QUINTELIER Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.MERTENS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.HULSMANS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    32.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/07/2013 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Nieuwelingen – Interclub - 75 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIESLAGERS Bob-TILBURGSE WC PIJNENBURG-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND-

    3.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG-

    4.GROOT Mitch-DISTRICT LIMBURG-

    5.STOCKX Vital-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.GULICKX Max-TILBURGSE WC PIJNENBURG-

    7.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND-

    8.DECOCK Enzo-ONDER ONS PARIKE-

    9.VAN BRAGT Daan-HOBOKEN WAC TEAM-

    10.VAN GAEL Bart-DCM-GB VORSELAAR CT-

    25.COLMAN Alex-RUDYCO RIPA CYCLING TEAM-

    79.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND-

    93.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND-

    95.GEERINCK Dries-RUDYCO RIPA CYCLING TEAM-

    111.BAERT Siebren-RUDYCO RIPA CYCLING TEAM-

    128.DE LOOSE Arne-RUDYCO RIPA CYCLING TEAM-

     

    13/07/2013 AFFLIGEM - HEKELGEM (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS VEREECKEN-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.GEERTS Kenneth-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.ALEXANDRE Victor-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    4.ROOSENS Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.BERTELS Sven-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.CORNET Olivier-UC SERAING - VOO - CHATEL-

     

    13/07/2013 HERZELE-BORSBEKE (O) - Nieuwelingen - 63,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.MCSHANE Ian-CLARKSVILLE SCHWINN-

    3.NYSSEN Kevin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.MC CARTHY Dion-INDIVIDUEEL-

    6.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    22.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/07/2013 LANGEMARK (SINT JULIAAN) (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    3.DELECAULT Paul-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.BIEBUYCK Aurélien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    13/07/2013 MONTENAKEN (LB) - Nieuwelingen - 64,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.BROWN Jonathan--

    2.WINKLER Jakob-RC ZUGVOGEL 09 AACHEN-

    3.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    4.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.HUYS Laurens-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.DONDERS Jelle-HAGELAND CYCLING TEAM-

     

    13/07/2013 TORHOUT (W) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.SABBE Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VERHULST Wouter-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    8.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    9.CROMBEZ Jonas-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    10.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

    14.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14-07-2013 om 10:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/07/2013

    vwf.JPG









    Zaterdag 13 Juli – APPELS DENDERMONDE (9200)

    A-reeks - 70km - 1h45
    1. Kevin VAN DEN CRUIJCE
    2. Glenn De Wolf (Zele)
    3. Steven Tuytschaever
    4. Jarno Verhofstadt
    5. Kevin Crabbe
    6. Andy De Backer
    7. Steven Van Aken
    8. Jochen Venneman
    9. Joery Desomer
    10. Mario Van Der Sickel

    C-reeks - 70km - 1h47
    1. Tino TEIRLINCK
    2. Peter Neels (Kruibeke)
    3. Jimmy De Paepe
    4. Kris Thomas
    5. Danny Saelens
    6. Kristof Reniers
    7. Rudy Rey
    8. Wim De Smet
    9. Bruno Bruyere
    10. Christof Heynderickx

    D-reeks - 58km - 1h28
    1. Peter NECKEBROECK
    2. Patrick Van Ransbeeck
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Hans De Wolf
    5. Patrick Jacobs
    6. Dirk Van Hove
    7. Herman Proost
    8. Frank Van Der Perre
    9. Henri Hermans
    10. Frank D'Hooge (Hamme)

    E-reeks - 58km - 1h31
    1. Rene DE BRUCKER
    2. Joseph Devits
    3. Peter Kerckaert
    4. Luc Van Mol
    5. Serge De Wever
    6. Hugo Van Linden
    7. Rudy Van De Velde
    8. Dirk Vermincksel (Kruibeke)
    9. Benny D'Haese
    10. Marc Jacobs

    F-reeks - 52km - 1h20
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Raf Vercammen
    3. Paul Geudens
    4. Francy Baptist
    5. Johny Van Holen
    6. Hendrik Caethoven
    7. Jozef Deneef
    8. Danny Paridaens
    9. Eddy Van Den Abeele
    10. Patrick Convents

    G-reeks - 52km - 1h24
    1. Florent DE LEERSNYDER
    2. Roger Hoof (St.Niklaas)
    3. Roland Boulard
    4. Andre Ceurens
    5. Noël Rogge
    6. Jos Vandermeulen
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Ad Montforts
    9. Roland Van Imschoot
    10. Omer Debecker

    14-07-2013 om 10:38 geschreven door kenny


    13-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE SINAAI VAN VRIJDAG 12/07/2013

    FOTO'S BELOFTEN TE SINAAI VAN VRIJDAG 12/07/2013                                          
    12-7-2013-beloften sinaai 546.jpg
                                      Winnaar Fabrice Mels te Sinaai.
    12-7-2013-beloften sinaai 539.jpg   12-7-2013-beloften sinaai 552.jpg
                           Fabrice Mels                                                Ivan Elegeert vraagt een woordje uitleg aan Fabrice Mels.
    12-7-2013-beloften sinaai 492.jpg
                                De aankomst van winnaar Fabrice Mels.
    12-7-2013-beloften sinaai 411.jpg
                                                     De koplopers te Sinaai.
    12-7-2013-beloften sinaai 343.jpg
    Fabrice Mels, Andrew Van Der Heyden, Niels De Rooze, Steven Hoedt en Tijs Delbaere.
    12-7-2013-beloften sinaai 110.jpg
                   Met deze 3 vluchters ontstond definitief de kopgroep van 5.

    12/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.FABRICE MELS uit Sinaai- TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    3.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.DE LAETER Saimen-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DEZWARTE Tom-STAR CYCLING TEAM-

    10.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    16.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    19.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.VAN DAM Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    24.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    27.GOOSSENS Shani-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    12-7-2013-beloften sinaai 017.jpg
                                          De start van de Beloften te Sinaai.
    12-7-2013-beloften sinaai 099.jpg
    12-7-2013-beloften sinaai 177.jpg
    12-7-2013-beloften sinaai 201.jpg
    12-7-2013-beloften sinaai 205.jpg
    12-7-2013-beloften sinaai 206.jpg
    12-7-2013-beloften sinaai 372.jpg
                          In 2de positie Matthias Van de Velde uit Hamme.


         
      


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-07-2013 om 13:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan FABRICE MELS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Mels Fabrice KOP 2013.jpg
    Vrijdag 12/07/2013 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.MC LAY Daniel-LOTTO-BELISOL U23-

    2.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    3.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    6.DE WILDE Sjef-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    7.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.BILLEMON Tijs-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.BRUYNDONCKX Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    92.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    105.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    12/07/2013 SINAAI-WAAS (O) - U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.FABRICE MELS uit Sinaai- TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    3.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.DE LAETER Saimen-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DEZWARTE Tom-STAR CYCLING TEAM-

    10.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    16.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    19.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.VAN DAM Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    24.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    27.GOOSSENS Shani-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13-07-2013 om 13:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/07/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 13/07 – KEERBERGEN - Kampioenschap Vlaams Brabant

    Categorie A
    1--Goeleven Jeroen
    2--Cleeren Tom

    3--Wauters Matthias
    4--Hendrickx Jorg
    5--Vanhove Joeri
    6--Jacobs Jelmer (Kamp. VL. Brabant)
    7--Kuypers Kris
    8--Pitschon Stijn
    9--Iwens Koen
    10--Sijmens Davy

    Categorie B
    1--Wijckmans Pieter
    2--Van Uffel Wim
    3--Adams Christophe (Kamp. VL. Brabant)
    4--Jonkers kris
    5--Randy Sige
    6--Lenaerts Pieter
    7--Discart Jan
    8--Bocken Peter
    9--Van der Auwera Benny
    10--Van Kerckhoven Koen

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Verbinnen Dirk (Kamp. VL. Brabant)
    3--Lahou Rudy
    4--Aerts Peter
    5--Gendarme Bart
    6--Hermans Stefan
    7--Laureyn Hans
    8--Buts Eddy
    9--Wuyts Hans
    10--Hoydonckx Erwin

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Vekemans Marc
    3--Van Roy Luc (Kamp. VL. Brabant)
    4--Van Thielen Wim
    5--Cortoos Jan
    6--Dams Danny
    7--Eyselberghs Marc
    8--De Wael Luc
    9--Verdeyen Jos
    10--Serneels Rudy

    Categorie E
    1--Van Herck Willy
    2--Thienpont Walter
    3--Wijnen Nico
    4--De Bakker Ludo
    5--Everaerts Jef

    13-07-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    12-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 11/07/2013

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 11/07/2013   
    11-7-2013-profs melle 1049.jpg
                             Winnaar Benjamin Verraes met zijn vriendin.     
    11-7-2013-profs melle 1028.jpg
                                   Winnaar Benjamin Verraes met de supporters.   
    11-7-2013-profs melle 1058.jpg                                                 
                                             De winnaar met zijn verzorger.

    11-7-2013-profs melle 971.jpg
        De aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor James Van Landschoot.
    11-7-2013-profs melle 1019.jpg
                                     De burgemeester en de bloemendame.
    11-7-2013-profs melle 928.jpg
                   De laatste kilometer werd Frederic Amorison nog gegrepen.
    11-7-2013-profs melle 718.jpg
                     De 2 koplopers met Stijn Vandenbergh en Frederic Amorison.

    Donderdag 11/07/2013 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 160 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    2.VANLANDSCHOOT James-ACCENT.JOBS-WANTY-

    3.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE -

    4.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    5.PEETERS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    6.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    7.HOFSTETTER Olivier-LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM -

    8.ISTA Kevyn-IAM CYCLING-

    9.EECKHOUT Niko-AN POST - CHAINREACTION-

    10.KLEMME Daniel-LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM -

    23.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    51.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
    11-7-2013-profs melle 099.jpg
                                                De start te Melle.
    11-7-2013-profs melle 909.jpg
                       Andy Capelle, James Van Landschoot en Niels Albert.
    11-7-2013-profs melle 845.jpg
                                                       David Motte
    11-7-2013-profs melle 842.jpg
                                             Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    11-7-2013-profs melle 578.jpg
                              De Accentploeg zeer aanwezig in de wedstrijd.
    11-7-2013-profs melle 001.jpg 11-7-2013-profs melle 317.jpg
                      Laurens De Vreese

    11-7-2013-profs melle 280.jpg            
                                                         Gianni Cooman
    11-7-2013-profs melle 103.jpg
                                                   Jan De Nuwelaere
    11-7-2013-profs melle 155.jpg
                                     Niels Albert aan de start te Melle.
    11-7-2013-profs melle 1064.jpg
                       Staf na de wedstrijd.







    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-07-2013 om 16:34 geschreven door kenny


    11-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 10/07/2013

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 10/07/2013 

    10-7-2013- sint niklaas 1099.jpg  
    Het podium met winnaar Howard Leigh, Brian Van Goethem en Christophe Prémont.
    10-7-2013- sint niklaas 1126.jpg  10-7-2013- sint niklaas 1167.jpg
                  Winnaar Howard Leigh.                                                          De winnaar met zijn begeleiders.
    10-7-2013- sint niklaas 997.jpg
    De aankomst van winnaar Howard Leigh voor Brian Van Goethem en Christphe Prémont.
    10-7-2013- sint niklaas 1129.jpg  10-7-2013- sint niklaas 1133.jpg
       De 2de te St.Niklaas Brian Van Goethem.
    10-7-2013- sint niklaas 326.jpg
    De kopgroep van 4 die het mochten gaan uitmaken te St.Niklaas.
    Howard Leigh, Klaas Sys, Brian Van Goethem en Christophe Prémont.
    10-7-2013- sint niklaas 945.jpg
                                                         De kopgroep.

    Woensdag 10/07/2013 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 163,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOWARD Leigh-ORICA GREENEDGE-

    2.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    3.PRÉMONT Christophe-CRELAN-EUPHONY-

    4.SYS Klaas-CRELAN-EUPHONY-

    5.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    6.DEVILLERS Gilles-CRELAN-EUPHONY-

    7.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    9.PEETERS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    10.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    14.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    18.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    21.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    24.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

    47.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    51.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    52.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    54.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    56.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    63.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
    10-7-2013- sint niklaas 1092.jpg
           Burgemeester Christel Geerts gaf bloemen aan Francesco Moser.

    10-7-2013- sint niklaas 983.jpg
                           Ivan Elegeert in gesprek met Francesco Moser.
    10-7-2013- sint niklaas 047.JPG
                   De ex-profs allen te samen op de foto met Francesco Moser.
    10-7-2013- sint niklaas 122.jpg
                                  Start van de Profkoers te St.Niklaas.
    10-7-2013- sint niklaas 127.jpg
                      Tim Vercauteren, Gregory Franckaert en Mattias Nys.
    10-7-2013- sint niklaas 140.jpg
                            Vooran rechts Guy Smet en links Kristoff Heyns.
    10-7-2013- sint niklaas 223.jpg
                                              Gregory Franckaert uit Kallo.
    10-7-2013- sint niklaas 412.jpg
                                              In 3de positie Guy Smet.
    10-7-2013- sint niklaas 549.jpg
                Koen Van de Velde, Kevin Callebaut en Robby De Roos.
    10-7-2013- sint niklaas 958.jpg





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-07-2013 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 11/07/2013 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 160 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    2.VANLANDSCHOOT James-ACCENT.JOBS-WANTY-

    3.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE -

    4.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    5.PEETERS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    6.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    7.HOFSTETTER Olivier-LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM -

    8.ISTA Kevyn-IAM CYCLING-

    9.EECKHOUT Niko-AN POST - CHAINREACTION-

    10.KLEMME Daniel-LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM -

    23.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    51.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    11/07/2013 GROTE PRIJS VAN DE STAD GEEL (A) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 163,9 km - 03h28min

    Aantal deelnemers:

    1.LAMPAERT Yves -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.DEMOITIE Antoine -WALLONIE - BRUXELLES-

    3.DEVRIENDT Tom -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DUYN Huub -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    5.MCNALLY Mark -AN POST - CHAINREACTION-

    6.EVRARD Laurent -WALLONIE - BRUXELLES-

    7.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’09

    8.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    9.DZERVUS Darijus -DOLTCINI - FLANDERS-

    10.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    21.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    52.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    56.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    68.DE BOCK Robby -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    75.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    90.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    91.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    113.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    11/07/2013 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DAUW Jasper-CYCLING TEAM LUTHO-

    9.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

     

    11/07/2013 MENEN (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    2.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.FOURNIER Fabien-CC CAMBRESIEN-

    4.LEVEILLE Stéphane-ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ--

    5.DE SMET Andy-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    6.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.DEBRABANT Fabrice-EC VIEUX CONDEEN-PERUWELZ BURY-

    9.WAGEMANS Koen-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    10.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    22.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    11/07/2013 GENT-MENEN (W) - Men Juniors UCI - 126 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEYE Guillaume-VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL JUNIOR-

    3.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.FEYS Laszlo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE SY Vincent -VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.BERTRAM Stan-DISTRICT LIMBURG-

    8.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.SEEFAT Maarten-DISTRICT LIMBURG-

    10.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    11/07/2013 GEEL (A) - Nieuwelingen - 59,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.KIROV Stanislav-PETCHENEGI-

    5.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.MIHAILOV Mihail-HEMUS - 1896-

    7.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DE LOUWERE Stef-TWC HET SNELLE WIEL-

    9.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    11-07-2013 om 20:33 geschreven door kenny


    10-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 12/07/2013 BELOFTENCRITERIUM TE SINAAI !!!

    KBWB Banner 2013.jpg
    Voor het beloftencriterium van NU VRIJDAG 12/07/2013 zijn ze in Sinaai nog op zoek naar deelnemers.

     

    Criterium voor beloften vrijdagavond in Sinaai

     

    Wielercomité Gemeentebelangen Sinaai opent vrijdagavond een drukke wielermaand in Sinaai (13 wedstrijden op 28 dagen) met een avondcriterium voor beloften. Er zijn nog aan pak plaatsen beschikbaar dus alle beloften die willen deelnemen zijn welkom. Inschrijven kan vooraf bij Bart De Troyer via bart@apex.be of via 0496/255255. De dag zelf kan er worden ingeschreven in het Dorpshuis vanaf 18u00. De wedstrijd start om 19u00 en loopt over 70 kilometer (35 ronden). Naast de klassieke prijzen zijn er ook een massa premies. Vorig jaar kon het criterium omwille van wegeniswerken niet doorgaan, 3 jaar geleden ging de zege er nog naar Jonathan Breyne die enkele weken later prof werd.

    Naast het criterium is er op zaterdag 13 juli en maandag 15 juli een wedstrijd voor elites zonder contract en beloften. Op zondag 14 juli worden er 3 wedstrijden voor WAOD renners en niet aangeslotenen gereden.

     

    Bron: Ivan Elegeert

    10-07-2013 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 10/07/2013 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 163,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOWARD Leigh-ORICA GREENEDGE-

    2.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    3.PRÉMONT Christophe-CRELAN-EUPHONY-

    4.SYS Klaas-CRELAN-EUPHONY-

    5.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    6.DEVILLERS Gilles-CRELAN-EUPHONY-

    7.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN-EUPHONY-

    9.PEETERS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    10.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    14.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    18.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    21.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    24.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

    47.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    51.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    52.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    54.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    56.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    63.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    10/07/2013 ARENDONK (A) - Amateurs + Masters – 77 km
    Amateurs + Masters A:

    1.KRIJNEN Rob-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.WILMSEN Tom-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.NIJS Steven-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.VAN ROEY Kevin-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    5.HAEST Christophe--

    6.PAESHUYSE Davy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.BOSCH Christian-CYCLOTEAM-

    8.ZONNEBELT Marc-STMA CYCLING TEAM-

    9.PAESHUYSE Jef--

    10.NOELS Jeroen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters B:

    1.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.VERHAEGHE Stefan-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    3.VAN LOOY Wim--

    4.WITVROUWEN Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VERDONCK Patrick--

    6.JANSSENS Jerry--

    7.HOOYBERGHS Giovanni--

    8.SERRON Danny-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.CLAES Benny--

    10.LAUREYN Hans--

     

    Masters C:

    1.VAN ROY Luc--

    2.VAN DER MIEREN Daniel-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.SUYS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.VAN EYNDT Jozef-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.CLAESSENS Joseph--

     

    10/07/2013 ARENDONK (A) - Dames Elite - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN VEGHEL Sandra

    2.VAN DE REE Monique-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    5.GOOSSENS Veerle-RESTORE CYCLING-

    6.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    7.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    8.STEGINK Ymke-RESTORE CYCLING-

    9.DERGENT Eveline-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.THIJS Katrien-UP CYCLINGTEAM-

    11.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    42.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

     

    10/07/2013 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.VAN STEENWINKEL Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.VAN ELEWYCK Nils-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.BERTRAND Dorian-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.MOYSON Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    17.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    24.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    51.COLLYNS Bjärne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    10/07/2013 SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.MC CARTHY Dion-INDIVIDUEEL-

    6.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.LAURYNAS Jucikas-KLAIPEDOS-

    10.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    16.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10-07-2013 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 10/07/2013
    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Walter Meseure en Kevin Willaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 20 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Vandaag een zeer geslaagde duurtraining met veel wisselende kopmannen, het tempo was egaal en werd zeer goed onderhouden. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,8 km/h.

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Kevin Willaert , Marc De Smedt , Freddy De Blick, Dirk Cleys, Kurt Van Raemdonck, Bart Van Der Veken, Gunther Persoon, Chris Van De Vijver, Joris De Jonghe, Peter Van Havere, Luc Apers, Jan Vlegels, Dirk Heyrman, Saskia Van Overmeire, Nico De Roeck, Thomas Neyt, Benny Vercauteren, Cornelis Van Der Haeven en Kenny Janssens.

    10-07-2013 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 DE SCHAAL SCHOETERS TE BEVEREN VAN MAANDAG 08/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 DE SCHAAL SCHOETERS TE BEVEREN VAN MAANDAG 08/07/2013                                          
    8-7-2013-schoeters 958.jpg
    Het podium met winnaar Matthias Legley, Guy Smet en Alexander De Keersmaeker.
    8-7-2013-schoeters 985.jpg
                      Familiefoto van de winnaar Matthias Legley te Beveren.
    8-7-2013-schoeters 023.JPG 
                                         De ploeg Soenens met de winnaar.
    8-7-2013-schoeters 764.jpg
                          Aankomst van winnaar Matthias Legley te Beveren.
    8-7-2013-schoeters 766.jpg
                                             Aankomst van de 2de Guy Smet.
    8-7-2013-schoeters 774.jpg
                         Michiel Dieleman spurt zich naar een 6de plaats.
    8-7-2013-schoeters 777.jpg
                 Spurt voor plaats 7 met Michael Goolaerts voor Willem De Greyt.
    8-7-2013-schoeters 785.jpg

    Maandag 08/07/2013 BEVEREN-WAAS (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 149,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEGLEY Matthias-SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.DE KEERSMAEKER Alexander-ROYAL ANTWERP B.C.-

    4.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE-

    5.SCHREURS Leander-DRC DE MOL-

    6.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND-

    7.GOOLAERTS Michael-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.DE GREYT Willem-ARTEVELDE VZW-

    9.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DONNAY Laurent-OTIGGNIES - PERWEZ-

    14.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    15.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER C.T.-

    23.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    29.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST C.T.-

    33.COOMANS Bjorn-THIELEMANS-VAN CAUTER-

    39.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    42.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    45.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    48.VAN GOETHEM Kevin-LUMET-VDBG-STEENHOUWERIJ-

    50.DE BOCK Stijn-SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    58.TEN HARTOG Guy-ARTEVELDE VZW-

    62.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    63.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    65.VAN GUYSE Jarno-LUMET-VDBG-STEENHOUWERIJ-

    66.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    67.PERSOON Joeri-SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    69.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    70.VERMANT Wim-RUPELSPURTERS BOOM-

    75.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE C.T.-

    78.DHOLLANDER Kristof-RUPELSPURTERS BOOM-

    92.VAN REETH Ken-THIELEMANS-VAN CAUTER-

    95.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST C.T.-

    100.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND-

    101.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND-

    106.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND-

    109.SMET Jochem-MIRMIL/HOOP OP ZEGEN-

    111.DE MAEYER Bram-MIRMIL/HOOP OP ZEGEN-

    115.ROSKAM Andy-THIELEMANS-VAN CAUTER-

    134.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN--

    138.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN--

    142.BEIRNAERT Wim-THIELEMANS-VAN CAUTER-

    148.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8-7-2013-schoeters 174.jpg
                         Robby De Roos en Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    8-7-2013-schoeters 182.jpg
                                          Valentijn Martens uit Stekene.
    8-7-2013-schoeters 297.jpg
                                           Links Bart Van Speybroeck.
    8-7-2013-schoeters 327.jpg
                                               Michiel Dieleman uit Hamme.
    8-7-2013-schoeters 538.jpg
                                              Kenny Goossens uit Sinaai.
    8-7-2013-schoeters 567.jpg
    8-7-2013-schoeters 701.jpg
                                            Steven Doms uit Sinaai.
    8-7-2013-schoeters 005.JPG 8-7-2013-schoeters 002.JPG
                       Flor Van de Velde                                            André de stiefvader van Thomas De Gendt aan het woord.
    8-7-2013-schoeters 735.jpg
                                            Olivier Smet en Pieter Buyl.
    8-7-2013-schoeters 728.jpg
                                          Geert Wellens en Andy Roskam.
    8-7-2013-schoeters 725.jpg
    8-7-2013-schoeters 711.jpg
                                            Kristof DHollander uit Stekene.
    8-7-2013-schoeters 810.jpg
                   Aankomst van Robby De Roos en Lawrence Van Der Meersche.


         
      



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-07-2013 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Dinsdag 09/07/2013 HOUTEM-VILVOORDE (VB) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km

    Aantal deelnemers:

    1.KOWALSKI Rudy-ROUBAIX LILLE METROPOLE -

    2.EVRARD Laurent-WALLONIE-BRUXELLES-

    3.DOCKER Mitchel-ORICA GREENEDGE-

    4.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    5.HABEAUX Gregory-ACCENT.JOBS-WANTY-

    6.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.BERTHOLET Quentin-WALLONIE-BRUXELLES-

    8.DE KERF Erwin-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.DEVILLERS Gilles-CRELAN-EUPHONY-

    10.CLAEYS Kevin-CRELAN-EUPHONY-

    11.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    72.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    09/07/2013 BEITEM-RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    7.VIAENE Jurgen-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    10.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

     

    09/07/2013 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    2.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.CLAEYS Timothy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.KLAJNBLAT Jake-WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE-

    8.VAN HYFTE Tom-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    9.MC CARTHY Eoin-TERRA FOOTWAER-

    10.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    18.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    47.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    58.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    65.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10-07-2013 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/07/2013

    vwf.JPG









    Dinsdag 9 Juli – BURST (9420)

    A-reeks - 1h09
    1. Kristof MUYS
    2. Steven Tuytschaever
    3. Jeroen Van Geyte
    4. Joery Desomer
    5. Stijn Declercq
    6. Lode Van Impe
    7. Bjorn Lison
    8. Jurgen Diependaele
    9. David Motte
    10. Jarno Verhofstadt

    C-reeks - 1h00
    1. Wim DE SMET
    2. Bruno Bruyere
    3. Danny Saelens
    4. Andy Van Eesbeeck
    5. Peter Vermassen
    6. Jimmy De Paepe
    7. Christof Heynderickx
    8. Peter Mol
    9. Danny Borremans
    10. Eddy Gyselinck

    D-reeks - 1h03
    1. Rudy THOMAS
    2. Ronny Van Der Vurst
    3. Patrick Jacobs
    4. Marc Goossens
    5. Guy De Coster
    6. Dominique Van Den Eede
    7. Patrick Goossens
    8. Peter Neckebroeck
    9. Willy van Herreweghe
    10. Candy Deboelpaep

    E-reeks - 1h00
    1. Freddy VLERICK
    2. Joost Pieters
    3. Eddy Vermeir
    4. Rene De Brucker
    5. Rudi Berwart
    6. Rudy Van De Velde
    7. Luc Van Mol
    8. Jan Van Cauter
    9. Hugo Van Linden
    10. Jos Maes

    F-reeks - 1h00
    1. Peter SCHOEPEN
    2. Patrick Van Renterghem
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Andre Ceurens
    5. Jean Pierre Claeys
    6. Ivo Vanherle
    7. Danny Paridaens
    8. Noël Burggraeve
    9. Yvan Camphijn
    10. Marc De Vos

    10-07-2013 om 20:32 geschreven door kenny


    09-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 08/07/2013 BEVEREN-WAAS (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 149,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEGLEY Matthias-SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.DE KEERSMAEKER Alexander-ROYAL ANTWERP B.C.-

    4.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE-

    5.SCHREURS Leander-DRC DE MOL-

    6.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND-

    7.GOOLAERTS Michael-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.DE GREYT Willem-ARTEVELDE VZW-

    9.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DONNAY Laurent-OTIGGNIES - PERWEZ-

    14.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    15.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER C.T.-

    23.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    29.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST C.T.-

    33.COOMANS Bjorn-THIELEMANS-VAN CAUTER-

    39.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    42.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    45.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    48.VAN GOETHEM Kevin-LUMET-VDBG-STEENHOUWERIJ-

    50.DE BOCK Stijn-SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    58.TEN HARTOG Guy-ARTEVELDE VZW-

    62.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    63.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    65.VAN GUYSE Jarno-LUMET-VDBG-STEENHOUWERIJ-

    66.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    67.PERSOON Joeri-SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    69.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    70.VERMANT Wim-RUPELSPURTERS BOOM-

    75.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE C.T.-

    78.DHOLLANDER Kristof-RUPELSPURTERS BOOM-

    92.VAN REETH Ken-THIELEMANS-VAN CAUTER-

    95.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST C.T.-

    100.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND-

    101.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND-

    106.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND-

    109.SMET Jochem-MIRMIL/HOOP OP ZEGEN-

    111.DE MAEYER Bram-MIRMIL/HOOP OP ZEGEN-

    115.ROSKAM Andy-THIELEMANS-VAN CAUTER-

    134.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN--

    138.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN--

    142.BEIRNAERT Wim-THIELEMANS-VAN CAUTER-

    148.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    08/07/2013 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    5.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.HIMPENS Maarten-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.ELPERS Elroy-TO WIN JOSAN CT-

    9.VANDENBERGHE Nick-CYCLING TEAM LUTHO-

    10.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

     

    08/07/2013 50° ST.-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 111,2 km - 02h38min

    Aantal deelnemers:

    1.PEDERSEN Mads -TEAM ROSKILDE JUNIOR

    2.LOOIJ Andre -VIKING WATERLAND KROON WILNIS-:00'25"

    3.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.KRIGBAUM Mathias -TEAM ROSKILDE JUNIOR-

    5.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.VAN MEIRVENNE Eloy -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SCOTT Jacob -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    8.BOETS Ben -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.COLPAERT Gianni -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.VAN DER DUIN Patrick -WSV EMMEN-

    22.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    34.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.VAN GUYSE Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    75.DE DONDER Wito -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    104.VAN CANEGEM Timo -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    110.PERSOON Pieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    125.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’51"

    09-07-2013 om 16:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/07/2013

    vwf.JPG









    Maandag 8 Juli - Humbeek (1851)

    A/C-reeks - 1h04
    1. Rudy REY (1C)
    2. Tom PENNINCKX (1A)
    3. Bruno Bruyere
    4. Joery Desomer
    5. Jimmy De Paepe
    6. Kenneth Verhoeven
    7. Jens De Koker
    8. Eddy Merckx (Bornem)
    9. Stef Van Praet
    10. Kevin Van Den Cruijce
    11. Koen Van Kerckhoven
    12. Michael Naessens
    13. Bert Neefs
    14. Wim De Dobbeleer
    15. Johan Sluys
    16. Gert Bijl
    17. Christof Heynderickx
    18. Kevin Selleslagh
    19. Jelle Van De Mergel (Moerzeke)
    20. Dominique Geldolf

    D/E -reeks - 51min
    1. Rudy THOMAS (1D)
    2. Joseph DEVITS (1E)
    3. Patrick Jacobs
    4. Etienne Claus (Waasmunster)
    5. Michel Jannes
    6. Daniel Villers
    7. Jan De Mulder
    8. Frank Van Der Perre
    9. Alain De Schepper
    10. Luc Podevin
    11. Peter Neckebroeck
    12. Patrick Van Pachterbeke
    13. Luc Van Mol
    14. Jan Van Cauter
    15. Eric Depouille
    16. Hugo Van Linden
    17. Andre Ceurens
    18. Rudi De Bondt
    19. Ivan Daelemans
    20. Raf Vercammen

    09-07-2013 om 16:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Claus Etienne KOP 2012.png
    Zondag 07 Juli – OOSTEEKLO (9968)

    Catg.A - 38 dln

    1.Edwin Thijs (Arendonk)

    2.Stefan Laurijssen

    3.Pieter Covents

    4.Kevin Andries

    5.Patrick De Roos

    6.Jeffrey Dhooghe

    7.Steven Goossens

    8.Steven Heirman

    9.Lieven Soens

    10.Edzard van Ewijk

    16.Vincent Maes

    22.Dave Van Roeyen
    7-7-2013-oost eeklo 945.jpg
                                                       Winnaar Catg.A Edwin Thijs.
    7-7-2013-oost eeklo 898.jpg
                                  Aankomst van winnaar Catg.A Edwin Thijs.
    7-7-2013-oost eeklo 910.jpg
                       Steven Goossens spurt naar plaats 7 voor Steven Heirman.
    7-7-2013-oost eeklo 757.jpg
    7-7-2013-oost eeklo 686.jpg
    7-7-2013-oost eeklo 713.jpg

     

    Catg.B  - 27 dln

    1.Philip Lampaert (Bellem)

    2.Alex Goossens

    3.Wim Heyndrickx

    4.Benny De Bock

    5.Frank Gommers

    6.Michel Bultinck

    7.Pascal Verlez

    8.Andy Van Loon

    9.Franky De Tremerie

    10.Mario De Kesel

    11.Giovanni Van Drom

    14.Rudi Rabout

    16.Wim Rombaut

    17.Sven De Vlieger

    18.Peter De Maere

    19.Peter Flach
    7-7-2013-oost eeklo 954.jpg
                     Winnaar Catg.B Philip Lampaert en onze fotografe Rita.
    7-7-2013-oost eeklo 881.jpg
                                 Aankomst winnaar Catg.B Philip Lampaert.
    7-7-2013-oost eeklo 749.jpg
                                      Franky Weemaes en Alex Goossens.

     

    Catg.C – 36 dln

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster)

    2.Dirk Mathys

    3.Filip Van Damme

    4.Dirk De Pauw

    5.Marc Verslijs

    6.Ronald Coupille

    7.Patrick Watteny

    8.Ko Harms

    9.Hilair Heye

    10.Jean-Pierre Van Maldegem

    26.Marc Van Overmeir

    31.Dirk De Cauwer
    7-7-2013-oost eeklo 605.jpg
                                           Winnaar Catg.C Etienne Claus.
    7-7-2013-oost eeklo 577.jpg
       Spurt voor de 1ste plaats in de Catg.C met Etienne Claus voor Dirk Mathys.

     

    Toeristen – 25 dln

    1.Bruno Haemers (Ertvelde)

    2.Arno De Wispelaere
    3.
    Sammie De Vriendt
    4.Dennis Lecluse
    5.Ibe Vandendiressche
    6.Kurt Bertier
    7.Lorenzo De Pauw

    8.Tim Bekaert

    9.Francesco De Groote

    10.Christophe Dewitte
    11.Michel Van Osselaer

    20.Rudi Van Dam

    7-7-2013-oost eeklo 607.jpg
                                    Winnaar Toeristen Marco Lamper.
    7-7-2013-oost eeklo 602.jpg
                                Spurt voor de 1ste plaats bij de Toeristen.

     

    Catg.D – 22 dln

    1.Florent De Leersnijder (Oostrozebeke)

    2.Wim De Waal

    3.Dirk Blommaert

    4.Julien De Bock

    5.Robert Maldrie

    6.Robin Van Kerschaver

    7.Roland Van Imschoot

    8.Adri Van Loon

    9.Julien Vyvey

    10.Bart Delagrange
    7-7-2013-oost eeklo 135.jpg
                                          Winnaar Catg.D Florent De Leersnijder.


    Catg.E – 31 dl
    1.Andre Klep (Oud Gastel)

    2.Gerard Hairwassers

    3.Robert Robijns

    4.Joseph D'Hont

    5.Werner Dullaert
    6.?
    7.Gerard Mariën
    8.Orford David
    9.Pierre Verberckmoes
    10.Armand Mols
    15.Freddy De Blick
    7-7-2013-oost eeklo 088.jpg
                                          Winnaar Catg.E Andre Kleppe.
    7-7-2013-oost eeklo 056.jpg
    7-7-2013-oost eeklo 065.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-07-2013 om 16:03 geschreven door kenny


    08-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan KURT HEYMANS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Heymans Kurt KOP 2013.jpg     
    Zondag 07/07/2013 – ST.GILLIS-WAAS – 65 Km
    Aantal deelnemers: 30 - gem. 41 km/h

    1.KURT HEYMANS uit Stekene

    2.Kenny Janssens (Melsele)

    3.Smet Kris (St.Niklaas)

    4-Wim Kras (Vrasene)

    5-Glenn Van Hille (Stekene)

    6-Guido Spanoghe (Lokeren)

    7-Wim Ryckaert (Melsele)

    8-Maarten Van Raemdonck

    10-Lieven Van De Perre (De Klinge) op 30"

    11-Rudi Saelens op >1min

    12-Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    13-Mario Bolssens (St.Gillis)

    14-Tijs Bauwens

    15-Jonathan Van Kerchove

    16-Kris Waelput

    17-Koen Van Laere (Beveren)

    18-Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    19-Wim Bas

    20-Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    21-Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    22-Frank Suys (Bornem)

    23-Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    24-Jonas Pfaff (Beveren)

    25-Wim Vanderveken

    26-Kevin Vercauteren

    26-Mark Van Hoye

    27-Tom Gerlo (Temse)

    28-Evert Verbraak

    29-Dennis Mijnsbergen
    TTC St.Gillis 7-7-2012 10.JPG
                                            Winnaar Kurt Heymans.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 11.JPG
                                                  Een woordje uitleg.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 9.JPG
      Zowel Kenny Janssens als Kris Smet komen net te laat voor de overwinning.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 8.JPG
    TTC St.Gillis 7-7-2012 7.JPG
    Kurt Heymans was nog lichtjes vooruit met Wim Kras en ziet de spurters komen.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 6.JPG
                     Op 5 ronden van het einde de kopgroep van 7 leiders.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 5.JPG
                                         Het peloton op steeds +/- 30 sec.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 4.JPG
    TTC St.Gillis 7-7-2012 3.JPG
    De kopgroep van 6 leiders was reeds vanaf ronde 2 weg en reden 60 km aan
    de leiding.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 2.JPG
    TTC St.Gillis 7-7-2012 1.JPG





    Foto's: Pierre Maes

    Maes Pierre KOP.jpg

    08-07-2013 om 18:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 7/07 – RILLAAR

    Categorie A
    1--Henneau Martijn
    2--Diels Pieter
    3--Jacobs Jelmer
    4--Verstraeten Sven
    5--Goeleven Jeroen
    6--Pitschon Stijn
    7--Servranckx Ruben
    8--Noels Sven
    9--Leys Sam
    10--Bruylandts dave

    Categorie B
    1--Van Uffel Wim
    2--Gouwkens Patrick
    3--Helsen Tim
    4--Bocken Pieter
    5--Cuppers Sven
    6--Discart Jan
    7--Debaene Joeri
    8--Frans kristof
    9--Berghmans Bart
    10--Haest Tom

    Categorie C
    1--Bogaerts Patrick
    2--Lahou Rudy
    3--Aerts Peter
    4--Dockx Bert
    5--Jansen Wim
    6--Brabants Bruno
    7--Verbinnen Dirk
    8--Rens David
    9--Follon Ronny
    10Haccuria Bart

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Delosse Joseph
    4--Van Gansen Benny
    5--Vekemans Marc
    6--Van Thielen Wim
    7--Van Den Brande Jan
    8--Vos Peter
    9--Willemsen Marc
    10--Vandekerkhof Robert

    Categorie E
    1--Oosterbosch Geert
    2--De Bakker Ludo
    3--Thienpont Walter
    4--Degeets Roland
    5--Delfosse Catherine
    6--Everaerts Jef

    08-07-2013 om 17:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MELLE VAN ZATERDAG 06/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MELLE VAN ZATERDAG 06/07/2013                                          
    6-7-2013-melle 1140.jpg 

    De burgemeester kwam Matthias Ongena feliciteren en dat samen met zijn vriendin en vader.
    6-7-2013-melle 1135.jpg

    Matthias Ongena mocht het uitleggen hoe hij zijn 1ste zege behaalde dit seizoen.
    6-7-2013-melle 1079.jpg 
    De spurt voor de 1ste plaats met Matthias Ongena die het haalt van Mario Willems.
    6-7-2013-melle 317.jpg
                                            De kopgroep van 26 leiders.
    6-7-2013-melle 325.jpg
                                      De kopgroep van 26 leiders.

    Zaterdag 06/07/2013 MELLE (O) - Elite zc/U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    7.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    10.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    24.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6-7-2013-melle 010.jpg

    Ze noemen zichzelf  “de drie musketiers” James Fruytier, Tony Heirbaut en Tim Vercauteren.

    6-7-2013-melle 015.jpg

                                      De start te Melle met 137 deelnemers.
    6-7-2013-melle 048.jpg
    6-7-2013-melle 059.jpg
    6-7-2013-melle 580.jpg
                                            Kristoff Heyns uit Temse.
    6-7-2013-melle 542.jpg

    Thomas Bracke, Kevin Eeckhout, Tony Heirbaut, Lawrence Van Der Meersche (Arrow team)
    6-7-2013-melle 466.jpg
                                                    Tim Vercauteren
    6-7-2013-melle 370.jpg
    6-7-2013-melle 327.jpg
    6-7-2013-melle 216.jpg
                                             Steven Doms uit Sinaai.
    6-7-2013-melle 587.jpg
                                        Valentijn Martens op kop.
         
      



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2013 om 01:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/07/2013 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 175,5 km

    Aantal deelnemers:
    1.Tom Van Asbroeck
    2.Wouter Wippert
    3.Baptiste Planckaert

    07/07/2013 - Mémorial Garnier DINANT – Interclub - Elite z.c./U23 - km – 04h11min

    Aantal deelnemers:

    1.DAVID Tom -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.GIAUX Jerome -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:02’07"

    3.VAN BROEKHOVEN Bram -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:02’27"

    4.DE BONDT Dries -VAN EYCK SPORT-:02’32"

    5.STERCKX Lowie -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.DE VOS Gertjan -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.DE WORTELAER Serge -COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:03’30"

    9.SMISMANS Jef -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.FRANKEN Marc -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:03’32"

    16.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-:06’54"

    19.VANDERMAST Kevin -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:08’44"

    29.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:13’12"

    33.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:13’51"

    64.DE WIT Edwin -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:17’12"

     

    07/07/2013 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s
    Aantal deelnemers:

    REEKS 1

    1.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN LENT Kenny-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.MERTENS Kjetil-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.DEJONGHE Mathias-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    REEKS 2

    1.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.THIJS Wim-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.SMEULDERS Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.DEJONGHE Mathias-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.MERTENS Kjetil-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    07/07/2013 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.REPACHOLI Douglas-KINGSNORTH INTERNATIONAL-

    2.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    6.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    8.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

     

    07/07/2013 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    2.HASTINGS Andrew-CORLEY CYCLES-

    3.WILSON Simon-CORLEY CYCLES-

    4.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.COLAERT Pascal-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    7.SMITH Michael-CORLEY CYCLES-

    8.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.OPSOMER Jan-bart-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    10.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    14.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    26.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/07/2013 NIJLEN (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.SCHMITZ Tim-BIANCHI_LOTTO _NIEUWHOOP TIELEN VZW-

    4.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    6.KUBOKI Kazushige-PEARL IZUMI-

    7.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA-

    8.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    47.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    64.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    77.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    99.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    07/07/2013 ZWALM-ROZEBEKE (O) - U23 - 104 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN PETEGEM Nick-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.DURANT Joaquim-VENTILAIR - STERIA-

    3.POLS Ruben-VENTILAIR - STERIA-

    4.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.JACOBS Joeri-VAN EYCK SPORT-

    8.VANLERBERGHE Quinten-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.REMORY Michiel-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    10.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    11.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    07/07/2013 ZWEVEGEM (W) - Dames Elite - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    2.ROY Sarah-ST GEORGE CC-

    3.KOEDOORDER Vera-WT SENGERS LADIES CYCLING YEAM-

    4.VAN SEVEREN Celine-LOTTO BELISOL LADIES-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.CLAESSEN Marjolein-WV ZEEUWS-VLAANDEREN-

    7.DUTRIAUX Fiona-VIENNE EUROSPORT-

    8.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.DOM Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    27.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    39.DE RIDDER Amy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

     

    07/07/2013 50° ST.-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI
    Aantal deelnemers:

    Ploegentijdrit : 22 km

     

    Rit : 119,6 km - 02h53min

    1.LOOIJ Andre -VIKING WATERLAND KROON WILNIS

    2.BUGTER Jasper -WILTON CYCLING TEAM-

    3.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.KRIGBAUM Mathias -TEAM ROSKILDE JUNIOR-

    5.COLPAERT Gianni -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN MEIRVENNE Eloy -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SCOTT Jacob -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    8.BUNNING Jorn -VACANSOLEIL JUNIOREN-

    9.VAN IERSEL Youri -SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND-

    10.DAATSELAAR Douwe -VIKING WATERLAND KROON WILNIS-

    13.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    23.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    46.DE DONDER Wito -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.VAN CANEGEM Timo -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.VAN GUYSE Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    87.PERSOON Pieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    102.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    08-07-2013 om 01:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/07/2013 ULBEEK-WELLEN (LB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.VAN MOL Caine-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DANNAU Jim-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS-

    9.DE BOEL Stijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    07/07/2013 ZANDVOORDE - ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LOWYCK Jesse-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    8.DROUIN David-APOGEE-

    9.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.BLONDEEL Simon-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    24.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    61.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/07/2013 Laplaigne - Interclub - Nieuwelingen - 01h56min
    Aantal deelnemers:

    1.BLANCKE Vincent -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DE SCHRYVER Jonas -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.DRIESEN Yarne -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VERWILST Aaron -TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VAN BRAGT Daan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DELERUE Pieterjan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.VRIENS Nathan -SPORT EN MOEDIG GENK-:00’04

    10.JEHIN Kevin -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    12.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’52

    46.GONZALES - MORALES Julio -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    85.CORNU Maxime -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    104.DECLEYRE Jens -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    106.THIBAUT Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

      

    07/07/2013 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN DESSEL Djoerd-WV BREDA-

    3.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.SITTERS Bas-DE ZUIDMESTHOEK-

    5.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    8.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    9.KOOISTRA Marten-WV OTTO EBBENS-

    10.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    07/07/2013 HEULE (HEULE-WATERMOLEN ) (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DECOCK Tijn -KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    4.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.MAES Frederik-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8. DE MAREZ David-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.BURTON Giovanni-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    07/07/2013 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    2.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    3.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SCHMEITZ Redon-WSL BERGKLIMMERS-

    5.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.GARDIER Remy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.LEMMENS Ward-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    07/07/2013 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VERNON Connor-PARRAMATHA CC-

    4.D´HONDT Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    26.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    08-07-2013 om 01:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    vwf.JPG









    Zondag 7 Juli - Zottegem (9620)

    A-reeks - 80km - 1h52
    1. Steven BOGAERT
    2. Steven Tuytschaever
    3. Dries Echelpoels
    4. Piet Froyen
    5. Lode Van Impe
    6. Jeroen Van Geyte
    7. Kristof Muys
    8. Jurgen Diependaele
    9. Philippe Dellisse
    10. Kristof Van Wymeersch

    C-reeks - 70km - 1h42
    1. Danny SAELENS
    2. Bruno Bruyere
    3. Thierry Lampe
    4. Gunther Biesemans
    5. Peter Vermassen
    6. Jo Van Esbroeck
    7. Kurt Stevens
    8. Eric Quina
    9. Kristof Reniers
    10. Benny Eloot

    D-reeks - 70km - 1h41
    1. Patrick JACOBS
    2. Francis De Ridder
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Geert Van Speybroeck
    5. Guy De Coster
    6. Arie De Moor
    7. Herman Proost
    8. Dominique Turcksin
    9. Rudy Thomas
    10. Frank D'Hooge (Hamme)

    E-reeks - 70km - 1h41
    1. Joseph DEVITS
    2. Wim De Coninck
    3. Rene De Brucker
    4. Peter Kerckaert
    5. Jos Maes
    6. Benny D'Haese
    7. Luc Van Mol
    8. Rudy Van De Velde
    9. Frank De Pelsmaker
    10. Luc Witman

    F-reeks - 50km - 1h16
    1. Jean Pierre CLAEYS
    2. Herman Van Den Borre
    3. Hendrik Caethoven
    4. Jozef Deneef
    5. Pierre Remory
    6. Jef Scheirlinckx
    7. Johny Van Holen
    8. Patrick Convents
    9. Jean Blommaert (Hamme)
    10. Danny Paridaens

    G-reeks - 50km - 1h19
    1. Theo COUDYZER
    2. Guido Cornet
    3. Roland Boulard
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Jos Vandermeulen
    6. Luc Snels
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Erik Van Der Steen
    9. Roland Hellebaut
    10. Ad Montforts

    08-07-2013 om 00:27 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!