.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 30/06/2013 ANTWERPEN (A) - Elite m.c./z.c./U23 - Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.VAN SUMMEREN Johan-GARMIN SHARP-

    2.NYS Sven-CRELAN - EUPHONY -

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM -

    4.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    6.VAN HUMMEL Kenny Robert-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    7.PLANCKAERT Baptiste-CRELAN - EUPHONY -

    8.GIL Mariusz-KWADRO-

    9.MEEUSEN Tom-TELENET - FIDEA -

    10.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS -


    30/06/2013 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.VERSTRAETE Ludwig-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.VERKINDEREN Frederik-TEAM 3M-

    4.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    5.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    6.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    10.DEMEYER Niels-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    17.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    42.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    104.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    113.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-


    30/06/2013 HEUSDEN-ZOLDER (L) - Elite z.c./U23/Masters/Amateurs

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHUTTER John-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN DEN EYNDE Nick-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.RANSY Sigi-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.STEVENS Andy-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.GEERAERTS Joni-STAR CYCLING TEAM-

    9.VAES Jeff-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    30/06/2013 OPLINTER (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    3.HALL Stephen-BIANCHI LOTTO-

    4.PEETERS Daniel-VENTILAIR - STERIA-

    5.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    6.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.VAN HUMBEECK Nick-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    29.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    35.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    65.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    98.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    30/06/2013 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Massimo-DCM CYCLING TEAM-

    2.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    9.DUFOUR Warre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    59.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/06/2013 HANSBEKE (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.TORRE Zane-ROCKFORM-

    8.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.DE BOECK James-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    33.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/06/2013 ZILLEBEKE (W) - Juniores - 96,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    3.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    8.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.LEVROUW Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    30/06/2013 GRAZEN-GEETBETS (VB) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    3.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.GERITS Senne-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.SCHILDERMANS Jan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.STEGEN Jeffrey-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    30/06/2013 KUURNE (W) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CROMBEZ Jonas-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    7.DERAMMELAERE Joren-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.BYTEBIER Michiel-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    30-06-2013 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/06/2013

    vwf.JPG









    Zondag 30 Juni - Oudegem (9200)

    A-reeks - 74km - 1h45
    1. Steven BOGAERT
    2. Christophe Smits
    3. Kevin Van Den Eeckhout
    4. Rik De Vree
    5. Kris Jonckers
    6. Bjorn Lison
    7. Siegfried De Nauw
    8. Kevin Van Den Cruijce
    9. Yorick Lison
    10. Steve Maginet

    C-reeks -74 km - 1h47
    1. Jan MOREELS
    2. Rudy Rey
    3. Bruno Bruyere
    4. Stefan Hermans
    5. Willem Van Der Heyden
    6. Gunther Biesemans
    7. Peter Vermassen
    8. Danny Saelens
    9. Johan De Roeck
    10. Peter Maes (Bornem)

    D-reeks - 58km - 1h22
    1. Patrick JACOBS
    2. Herman Proost
    3. Dirk Van Hove
    4. Wim Van Looy
    5. Gert Bijl
    6. Daniel Van Der Mieren
    7. Ronny Van Der Vurst
    8. Peter Neckebroeck
    9. Patrick Van Ransbeeck
    10. Michael Heymans

    E-reeks - 58km - 1h25
    1. Rene DE BRUCKER
    2.Jan Van Cauter
    3. Danny De Backer
    4. Jan Van Den Brande
    5. Paul Casteleyn
    6. Daniel Villers
    7. Norbert Van Nuffel
    8. Marc Jacobs
    9. Rudy Van De Velde
    10. Mike Vaneberg

    F-reeks - 50km - 1h13
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Jan Van Hove
    3. Jean Pierre Broothaerts
    4. Hendrik Caethoven
    5. Raf Vercammen
    6. Jozef Deneef
    7. Eddy Cobbaut
    8. Pierre Remory
    9. Paul Geudens
    10. Patrick Convents

    G-reeks - 50km - 1h18
    1. Roland BOULARD
    2. Vic Van Den Eynde
    3. Jos Vandermeulen
    4. Luc Snels
    5. Jef Everaerts
    6. Roland Hellebaut
    7. Andre Ceurens
    8. Etienne Vandenhouwe
    9. Leon Lugowski
    10. Kees Sebrechts

    30-06-2013 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 29/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 29/06/2013                                          
    29-6-2013- elversele 889.jpg
                              De winnaar te Elversele Douglas Repacholi.
    29-6-2013- elversele 892.jpg 
                            De winnaar aan het woord bij Ivan Elegeert.
    29-6-2013- elversele 820.jpg
                        Aankomst van de winnaar Douglas Repacholi.
    29-6-2013- elversele 837.jpg
                                   Aankomst van de 2de Kristof DHollander.
    29-6-2013- elversele 844.jpg
    De peletonspurt met Thomas Vernaeckt voor Tony Heirbaut en Dries Vannevel.
    29-6-2013- elversele 748.jpg
    Op 2 ronden van het einde reden Douglas Repacholi en Valentijn Martens op kop,
    Valentijn Martens werd terug gegrepen.


    29/06/2013 ELVERSELE (TEMSE) (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.REPACHOLI Douglas-KINGSNORTH INTERNATIONAL-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.MOWATT James-CARNEGIE CAULFIELD CC-

    7.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    9.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    12.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    14.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    17.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    24.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    26.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    34.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    38.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    40.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    45.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    46.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    48.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29-6-2013- elversele 026.jpg
                                                            De start te Elversele.
    29-6-2013- elversele 049.jpg
                                         Peleton na de 1ste doortocht.
    29-6-2013- elversele 057.jpg
                                        Jens Geerinck uit Grembergen.
    29-6-2013- elversele 059.jpg
                                Een serieuze poging van Kristoff DHollander.
    29-6-2013- elversele 066.jpg
    29-6-2013- elversele 089.jpg
               Germer Cardoen uit Zele en Matthias Van de Velde uit Hamme.

    29-6-2013- elversele 116.jpg
                                            Kristoff Heyns uit Temse.
    29-6-2013- elversele 155.jpg
                                          James Fruytier en Tony Heirbaut.
    29-6-2013- elversele 172.jpg
                                                  Stijn Verbeke uit Belsele.
    29-6-2013- elversele 200.jpg
                                           Koen Van de Velde uit Stekene
    29-6-2013- elversele 251.jpg
                                         Guy Smet en Sam Christiaens.
    29-6-2013- elversele 255.jpg
                                    Valentijn Martens en Matthias Van de Velde.
    29-6-2013- elversele 330.jpg
    Deze 3 renners hebben 60 km op kop gereden, Stijn Verbeke, Kevin Callebaut
    en Jake Klajnblat.

    29-6-2013- elversele 371.jpg     
                                           De lange vlucht van de 3 leiders.       
    29-6-2013- elversele 419.jpg
                                            Robby De Roos waagt een poging. 
    29-6-2013- elversele 374.jpg




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-06-2013 om 10:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 13/07/2013 - WAOD TE WIJNEGEM
    WAOD Wijnegem.jpg

    Bron: Roger De Breuker

    30-06-2013 om 10:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 30/06/2013 - DORPSKOERS VOOR TOERISTEN TE ASSENEDE
    Assenede 2013.jpg

    De gemeentelijke feestcommissie Assenede richt in op Zondag 30 juni wielerwedstrijden:

     

    Om 14 u: Toeristen en geoefende renners (18ronden X 3km = 54 km)

                     Talrijke premies

     

    Om 15u30: Jeugdinitiatie (2 X 3 km = 6 km) van 5 tem 12 jaar

                        Gratis deelname

     

    Om 16 u: Dorpskoers voor inwoners en aangesloten leden Asseneedse toeristenclubs (18 ronden X 3 km = 54 km)

    Talrijke premies

     

     

    Inlichtingen : Vercauter Dieter. Tel 0476/69.98.58 email: dieter.vercauter@telenet.be

    30-06-2013 om 10:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/06/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PAUL ROOSEPARCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Rooseparck Paul KOP 2013.jpg  Goossens Alex KOP 2013.jpg

           Paul Roosenparck                Alex Goossens

    Zaterdag 29 Juni – EVERGEM-KLUIZEN (9940)

     

    Catg.A – 20 dln

    1.PAUL ROOSEPARCK (Overmere)

    2.Jan Trenson

    3.Tom Verhoeven

    4.Robin De Laere

    5.Piet Hereijgers

    6.Krijn Verschraegen

    7.Luc De Duytsche

    8.Danny Schout

    9.Adilson De Koster

    10.Carl Van Meer

    11.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

     

    Catg.B – 15 dln

    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2.Marc Goossens

    3.Peter De Corte

    4.Franky De Tremerie

    5.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    6.Tom D'Hooge

    7.Fabien Hanssens

    8.Olivier Vaerewyck

    9.Wim Braet

    10.Peter Van Haverbeek

     

    Catg.C – 35 dln

    1.Ko Harms (Zuiddorpe)

    2.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    3.Patrick Watteny

    4.Peter Kerckaert

    5.Tony Reniers

    6.Noël Willems

    7.Dirk De Pauw (Beveren)

    8.Kurt Leuntjens

    9.Serge De Wever (Zwijndrecht)

    10.Mick Bath

    13.Danny Van Oyen (Deinze)

     

    Toeristen – 21 dln

    1.Kristof Carrette(Oostkamp)

    2.Koen Van Laere (Beveren)

    3.Tom Saeys

    4.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    5.Dieter Vercauter

    6.Kristof Nachtergaele

    7.Rob Paridaens

    8.Filip Weemaes (Verrebroek)

    9.Jurgen Van Havere

    10.Bjarne Christiaens

     

    Catg.D – 25 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Herman Van Den Borre

    3.Helmuth Tas

    4.Florent De Leersnijder

    5.Roland Boulard

    6.Frans Aerts

    7.Julien De Bock

    8.Julien Vyvey

    9.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    10.Mark Van Ryssel

     

    Catg.E – 23 dln

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Gerard Hairwassers

    3.Pierre Verberckmoes (Besele)

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.José Devreese

    6.Gerard Mariën

    7.Ko Tolhoek

    8.Jozef De Bruyn

    9.Armand Mols

    10.Robert Robijns

    30-06-2013 om 10:00 geschreven door kenny


    29-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/06/2013

    vwf.JPG









    Proficiat aan SAMMY BOGAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan PETER MAES met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Bogaert Sammy KOP 2012.jpg  Maes Peter KOP 2013.png  

         Sammy Bogaert                    Peter Maes


    Zaterdag 29 Juni - Temse (9140)

    A-reeks - 74,5km - 1h51
    1. SAMMY BOGAERT (Kalmthout)
    2. Tom Hermans
    3. Steven Tuytschaever
    4. Bart Tribout
    5. Kevin Van Den Cruijce
    6. Jeroen Van Geyte
    7. Bert Neefs
    8. Joery Desomer
    9. Vincent Maes (St.Gillis)
    10. Mario Van Der Sickel

    C-reeks - 62km - 1h36
    1. PETER MAES (Bornem)
    2. Danny Saelens
    3. Willem Van Der Heyden
    4. Alain Goolaerts
    5. Thierry Lampe
    6. Kristof Reniers
    7. Pascal Raes
    8. Steven Verschelden
    9. Jimmy De Paepe
    10. Jan Moreels

    D-reeks - 56km - 1h23
    1. Rudy THOMAS
    2. Ronny Van Der Vurst
    3. Henri Hermans
    4. Patrick Jacobs
    5. Jerry De Reuse
    6. Patrick Van Buggenhout
    7. Rudi De Bondt
    8. Dirk Goolaerts
    9. Frank D'Hooge (Hamme)
    10. Mike De Croock

    E-reeks - 56km - 1h25
    1. Frank VAN DER PERRE
    2. Joseph Devits
    3. Danny De Backer
    4. Eddy Vermeir
    5. Rene De Brucker
    6. Rudi Berwart
    7. Jan Van Cauter
    8. Jos Maes
    9. Frank De Pelsmaker
    10. Paul Casteleyn

    F-reeks - 50km - 1h18
    1. Paul GEUDENS
    2. Jean Blommaert (Hamme)
    3. Hendrik Caethoven
    4. Marcel Poelmans
    5. Jos Claessens
    6. Patrick Convents
    7. Johny Van Holen
    8. Felix Luyten
    9. Danny Paridaens
    10. Peter Schoepen

    G-reeks - 50km - 1h21
    1. Andre CEURENS
    2. Guido Cornet
    3. Jan Vervecken
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Ad Montforts
    6. Luc Snels
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Hugo Tuypens
    9. Jos Vandermeulen
    10. Noël Rogge

    29-06-2013 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/06/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 29/06 – HERSELT

    Categorie A
    1--Vercammen Sven
    2--Noels Sven
    3--Wauters Matthias
    4--Rombouts Ward
    5--Mertens Bram
    6--Verbert Christophe
    7--Nys Steven
    8--Verwimp Nick
    9--Goeleven Jeroen
    10--Kuypers kris

    Categorie B
    1--Vennincx Dave
    2--Van Uffel Wim
    3--Berghmans Bart
    4--Heremans Koen
    5--Behiels Peter
    6--Wellens Erik
    7--Helsen Tim
    8--Witvrouwen Kris
    9--Gouwkens Patrick
    10--Debaene Joeri

    Categorie C
    1--Székzely Dennis
    2--Verbinnen Dirk
    3--Wauters Philippe
    4--Bogaerts Patric
    5--Van Looy Wim
    6--Aerts Peter
    7--Lahou Rudy
    8--Willems Dany
    9--Keim Luc
    10--Fierens Stephan

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Van Roy Luc
    3--Vos Peter
    4--Vekemans Marc
    5--Van Thielen Wim
    6--Vrancken Luc
    7--De Wael Luc
    8--De Cock Marc
    9--Van Den Brande Jan
    10--Vandekerkhof Robert

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Wijnen Nico
    3--Van Herck Willy

    29-06-2013 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 29/06/2013 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 189 km - 04h36min
    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.BROECKX Stig -LOTTO BELISOL U23-:00’36"

    3.LHOTELLERIE Clément -COLBA - SUPERANO HAM-

    4.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-:01’15"

    5.THOME Kevin -VERANDAS WILLEMS-

    6.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.KERKHOF Tim -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    9.VAN BAARLE Dylan -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    10.TEUNISSEN Mike -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    11.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-:01’35"

    12.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-:01’36"

    16.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:01’44"

    22.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-:02’14"

    29.GEERINCKX Ruben -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    33.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    43.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-:02’22"

    71.ONGENA Thomas -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:07’31"

     

    29/06/2013 ELVERSELE (TEMSE) (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.REPACHOLI Douglas-KINGSNORTH INTERNATIONAL-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.MOWATT James-CARNEGIE CAULFIELD CC-

    7.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    9.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    12.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    14.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    17.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    24.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    26.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    34.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    38.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    40.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    45.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    46.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    48.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/06/2013 JEUK - GINGELOM (LB) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.OP´T EYNDE Thomas-TO WIN JOSAN CT-

    3.COENEN Johan-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    4.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.JAUREGUI Quentin-BKCP POWERPLUS-

    6.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.VAN HERCK Steven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    23.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    29/06/2013 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    2.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    3.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    5.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VANGHELUWE Robbe-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    8.D´HOORE Giorgio-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    29/06/2013 LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTTET Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    3.JANSSENS Roel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.POCKET Sammy-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    8.SCHOEP Glenn-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.SMISMANS Jef-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    18.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    30.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    31.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    33.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    48.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    52.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    78.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    29/06/2013 - EMPTINNE (Namen) - Elite z.c./U23/Amateurs/Masters

    Aantal deelnemers: 54

    1. HOEDT Steven (Zwevegem/KSV Deerlijk),

    2. HAEMELS Bjorn Rupelspurters Boom

    3. VANDEPUTTE Nicolas KSV Deerlijk

    4. YSERBYT Jesper KSV Deerlijk

    5. DE VAELCKENEER Sieben Antwerp BC

    6. COSYN Joris Entente Cycliste Wallonie

    7. BOURGUIGNON Maxime LC Tetange

    8. VANDROOGENBROEK Carlo Van Eyck Sport

    9. VAN GOETHEM Kévin Lumet VDGB Cyclingteam

    10. BONTENACKELS Thomas (D) Aachen

     

    29/06/2013 BORNEM (A) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    3.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.GOESSENS Cedric-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    18.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    30.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    32.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VERSCHAEVE Antoon-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    34.MEERSSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    36.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/06/2013 GRAZEN-GEETBETS (VB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    4.VAN VAERENBERGH Beau-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    6.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.LAUWERS Senne-DCM CYCLING TEAM-

     

    29/06/2013 HERENTHOUT (A) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.JANS Noah-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    4.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.WOUTERS Beau-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.VAN EMPEL Justin-WV VIKING-

    8.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    10.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    29-06-2013 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 29/06/2013 KOOIGEM (W) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.AITCHESON Liam-CUBE - SPIE - DOUTERLOIGNE-

    5.VERVAET Jerome-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    37.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/06/2013 ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETERAERENS Wouter-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.LEVROUW Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.COOLS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.BYTEBIER Nils-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.DEBOOT Bruce-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DERMAUT Mike-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    29/06/2013 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    2.MOOK Marco-WV AVANTI-

    3.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.BOK Willem-WV SCHIJNDEL-

     

    29/06/2013 KAMPENHOUT (VB) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    29/06/2013 KERKSKEN (O) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.BAELE Glenn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.DE WINTER Gordon-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    6.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.TIMMERMANS Tim-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    15.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    18.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    40.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    29/06/2013 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VENANTAS Lasinis-DSK FORTUNA-

    4.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    9.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    25.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    29/06/2013 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.DECAESSTECKER Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.SABBE Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.DE MUINCK Bodhi-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.MAES Frederik-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    29-06-2013 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/06/2013

    vwf.JPG









    Vrijdag 28 Juni – ELVERSELE (9140)

    Toeristen + vergunninghouders (geen A-C renners toegestaan)
    Aantal deelnemers: 37
    1.Gillian Van Rymenant
    2.Wouter Van Gaens
    3.Etienne Claus (Waasmunster)
    4.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    5.Lieven Van De Perre (De Klinge)
    6.Maarten Rombaut
    7.Angelo Van De Casteele
    8.Jonathan Van Kerckhove
    9.Wouter Van Breusegem
    10.Rien Coertjens
    11.Manu Rabaey
    12.Christoph Meeus
    13.Kenny Janssens (Melsele)
    14.Peter Dierks (Bornem)
    15.Francesco Degroote (Zele)
    Elversele 28-06-2013 3.jpg
    Elversele 28-06-2013 2.jpg
    Elversele 28-06-2013 4.jpg

    Proficiat aan TOM GERLO met zijn 1°Seizoenszege !!!
    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Recreanten/inwoners (niet vergunninghouders)
    - 45 jaar - 43 dln
    1.TOM GERLO (Temse)
    2.Bart De Smet
    3.Joeri Vaerewijck
    Elversele 28-06-2013 7.jpg
    Elversele 28-06-2013 5.jpg
    Elversele 28-06-2013 1.jpg
    + 45 jaar -
    24 dln
    1.JEAN BLOMMAERT (Hamme)
    2.Kurt Goossens
    3.Bart Rooms
    Elversele 28-06-2013 8.jpg
    Elversele 28-06-2013 6.jpg


    Foto's Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    29-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/06/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KRIS SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Smet Kris KOP 2012.png
    Vrijdag 28 Juni – WACHTEBEKE (9185)

    Catg.A – 25 dln

    1.Gianni Cooman

    2.Steven Goossens (St.Niklaas)

    3.Patrick De Roos
    4.Stijn Declercq
    5.Mattias De Spiegeleire
    6.Kris Bolsens
    7.Jan Trenson
    8.Simon Rogge
    9.Yves Heylen
    10.Mario Van Den broecke
    11.Michael Van De Casteele
    13.Steven Heirman

    28-6-2013-wachtebeke waod 684.jpg 
    Winnaars: Toeristen Kris Smet, Catg.A Gianni Cooman en Catg.B Arie De Moor,
    rechts Jerry Cooman.
    28-6-2013-wachtebeke waod 640.jpg
                           Aankomst van winnaar Catg.A Gianni Cooman.
    28-6-2013-wachtebeke waod 647.jpg
                          Steven Goossens spurtte mooi naar een 2de plaats.
    28-6-2013-wachtebeke waod 340.jpg
    28-6-2013-wachtebeke waod 261.JPG
                                    Voor de start vader en zoon Cooman.

    Catg.B – 9 dln

    1.Arie De Moor

    2.Peter De Maere

    3.Rudi Rabout
    4.Jerry Cooman
    5.Fabien Hanssens
    6.Wille Geert
    7.Koen Oliebos
    8.Giovanni Baert
    9.Eric Slock
    28-6-2013-wachtebeke waod 649.JPG
                         Aankomst van de Catg.B met winnaar Arie De Moor.
    28-6-2013-wachtebeke waod 364.jpg
                                       Rudi Rabaut en Peter De Maere.

     

    Catg.C – 28 dln

    1.Eddy Van Den Abeele

    2.Rony De Vos
    3.Frank Suys (Bornem)
    4.Dirk Matthys (Gentbrugge)
    5.Ko Harms
    6.Peter Kerckaert
    7.Peter Ballet
    8.Luc Wijtinck
    9.Dirk Vermincksel
    10.Stanny Benoot
    16.Serge De Wever
    20.Johan De Rop
    28-6-2013-wachtebeke waod 238.jpg
      Winnaar Catg.C Eddy Van Den Abeele en winnaar Catg.E Gerrit Hairwassers.
    28-6-2013-wachtebeke waod 210.jpg
                       Aankomst Catg.C met winnaar Eddy Van Den Abeele.


    Toeristen – dln

    1.KRIS SMET (St.Niklaas)

    2.

    3.

    28-6-2013-wachtebeke waod 690.jpg 
                                          Winnaar Toeristen Kris Smet.
    28-6-2013-wachtebeke waod 620.JPG
    28-6-2013-wachtebeke waod 247.JPG
                                                  Start van de Toeristen.

    Catg.D – 21 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Robert Maldrie
    4.Helmuth Tas
    5.Karel Heirbaut
    6.Robin Van Kerschaver
    7.Bart Delangrange
    8.Jozef Scheirlinck
    9.Dirk Blommaert
    10.Etienne Van Hecke
    13.Fons Van Raemdonck

    28-6-2013-wachtebeke waod 204.jpg 
    28-6-2013-wachtebeke waod 010.jpg

    Catg.E – 11 dln

    1.Gerrit Hairwassers (Dungen)

    2.Joseph D'Hont

    3.Orford David
    4.Clement Saelens
    5.Pierre Verberckmoes
    6.Peter Ryalls
    7.Guy Soil
    8.Daniel Cornu
    9.Michel Vandendaelen
    10.Edward Battersby
    28-6-2013-wachtebeke waod 224.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    28-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 28/06/2013 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHOONJANS Peter-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.TAILLIEU Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    10.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

     

    28/06/2013 ZONHOVEN (LB) - Amateurs + Masters – 50 km

    Amateurs + Masters A

    1.PEPINSTER Sebastien-ENTENTE CYSLISTE DE WALLONIE-

    2.VANHOVE Joeri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.WILMSEN Tom-DNCS/PRO 2012 CT-

    4.HENRION Jonathan-ENTENTE DE-

    5.PERMENTIER Dave--

    6.LAFOURTE Jerome-ENTENTE-

    7.HAOT Maxime-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.ENGELEN Ruben-ENTENTE CYCLISTE-

    9.RANSY Sigi-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.CLAES Philip-CYCLO BIKE LIMBURG-

     

    Masters B

    1.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.HERMANS Stefan-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.BOLLEN Erwin-ENTENTE DE WALLONIE-

    4.SCHROYEN Nico-ENTENTE-

    5.LAHOU Rudy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.FOLLON Ronny--

    7.VANLOOY Wim--

    8.WILLEMS Danny--

    9.PUT Kris--

    10.MAILLARD Eric-ENTENTE CYCLISME-

    28-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 27/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 27/06/2013 OOSTENDE-KONTERDAM (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    4.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.HIMPENS Maarten-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    7.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.CHAMPENOIS Aurelien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    10.CALLEWAERT Rodric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    11.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    28-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    27-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C./ Z.C. & U23 TE OETINGEN VAN WOENSDAG 26/06/2013

    FOTO'S ELITE M.C./Z.C. & U23 TE OETINGEN VAN WOENSDAG 26/06/2013                                          
    26-6-2013-oetingen 711.jpg
    Het podium met winnaar Tim De Clercq, Kenneth Van Bilsen en Dylan Van Baarle.
    26-6-2013-oetingen 718.jpg
                                     Een woordje uitleg van Tim De Clercq.
    26-6-2013-oetingen 621.jpg 
                                                   Aankomst van Tim De Clercq.
    26-6-2013-oetingen 579.jpg
    Tim De Clercq soleerde naar de aankomst en behaalde zo 2 jaar na elkaar deze zege.
    26-6-2013-oetingen 462.jpg
                                       De kopgroep in de plaatselijke ronden.
    26-6-2013-oetingen 689.jpg      
                             Winnaar Tim De Clercq op weg naar het podium.              
    26-6-2013-oetingen 720.jpg
                                De winnaar van de bergprijs met Jakub Novak.

    Woensdag 26/06/2013 INTERNATIONALE WIELERTROFEE (VB) - Men Elite UCI
    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Tim -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’07"

    3.VAN BAARLE Dylan -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-:00’10"

    4.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’21"

    5.TEUNISSEN Mike -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    6.NOVAK Jakub -BMC DEVELOPMENT TEAM-:00’28

    7.VLIEGEN Loïc -BMC DEVELOPMENT TEAM-:00’35

    8.SWEECK Laurens -KDL-CRELAN CYCLING TEAM-:00’39"

    9.DILLIER Silvan -BMC DEVELOPMENT TEAM-:02’12"

    10.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    15.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-

    19.GEERINCKX Ruben -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    21.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    37.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    42.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    51.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    62.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    70.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    81.DEMETER Renaat -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:03’37"

    94.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:04’30"

    107.VAN DEN BERGHE Anthony -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-:07’40"

    26-6-2013-oetingen 109.jpg
                                                                  De start te Gooik.
    26-6-2013-oetingen 152.jpg
                                  Het peloton op zoek naar de koplopers.
    26-6-2013-oetingen 420.jpg
                                               Doortocht na de Juniorenkoers.
    26-6-2013-oetingen 149.jpg
                                            Deze groep kreeg even vrijgeleide.
    26-6-2013-oetingen 526.jpg
                




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-06-2013 om 16:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE OETINGEN VAN WOENSDAG 26/06/2013

    FOTO'S JUNIORES TE OETINGEN VAN WOENSDAG 26/06/2013                                          
    26-6-2013-oetingen 406.jpg
     Het podium met winnaar Tom Arnstein, Eward De Boeck en Johan Hemroulle.
    26-6-2013-oetingen 407.jpg
                         Een woordje uitleg van de winnaar Tom Arnstein.
    26-6-2013-oetingen 370.jpg 
                      Aankomst van de Brit Tom Arnstein voor Eward De Boeck.
    26-6-2013-oetingen 372.jpg
                                    Aankomst van de 2de Eward De Boeck.


    26/06/2013 OETINGEN (VB) - Juniores - 51 km

    Aantal deelnemers:

    1.ARNSTEIN Tom--

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    9.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    30.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    64.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26-6-2013-oetingen 193.jpg

                                                 De start van de Juniores te Oetingen.
    26-6-2013-oetingen 207.jpg
                                  Fabio Sinoy met vader Geert voor de start.
    26-6-2013-oetingen 216.jpg
    26-6-2013-oetingen 220.jpg
    26-6-2013-oetingen 225.jpg
    Deze 2 buitenlanders stonden lek bij de start en meteen konden ze gaan achtervolgen.
    26-6-2013-oetingen 356.jpg
                    Fabio Sinoy op kop met het ingaan van de laatste ronde.
    26-6-2013-oetingen 318.jpg
    26-6-2013-oetingen 333.jpg

                




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-06-2013 om 16:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME TTC RONDE TE VRASENE VAN DONDERDAG 20/06/2013
    Donderdag 20/06/2013 - Filmopname TTC Ronde VRASENE




    Filmopname: Willy Marin

    27-06-2013 om 11:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF JULI 2013 - RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM
    Rudyco 1 27-06-2013.jpg
    Rudyco 2 27-06-2013.jpg


    Bron: Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com
    rudycocyclingteam@hotmail.com

    27-06-2013 om 11:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Super weekendje in Moerbeke voor het Vanomobil-Team !!!

     

    Moerbeke 22-23/06/2013

     

    In Moerbeke hadden ze van de ploeg 18 renners aan de start in de verschillende reeksen.

    In totaal werdeb 11 podiumplaatsen behaald.

     

    Bij de kinderen heeft Ilke Seynave het zusje van yentl de 3de plaats behaald bij de dikke bandenrace.

     

    ASPIRANTEN & MINIEMEN

    Yentl Seynave: 1ste plaats

    Tess Van Loy: 1ste plaats
    Jeroen Hemerijck: 7de plaats

    Brian De Graeve: 8ste en 3de provinciaal kampioenschap

    Jason De Graeve: 9de en 3de provinciaal kampioenschap

    Nico Polfliet: 13de plaats
    Vanomobil 27-06-2013 16.jpg
    Yentl Seynave en Ilke Seynave
    Vanomobil 27-06-2013 2.jpg Vanomobil 27-06-2013 4.jpg
                                      Tess Van Loy
    Vanomobil 27-06-2013 5.jpg Vanomobil 27-06-2013 6.jpg
                                                                        Podium Jason en Brian De Graeve.

     

    FUNKLASSE

    - Jef Beyens weeral knap op de 1ste plaats ondanks een aanrijding tijdens de start met 2 kapotte spaken en derailleur stuk, verder gereden en toch nog met een grote voorsprong gewonnen.

    - Jeroen Van De Vijver al het hele seizoen naar het Provinciaal kampioenschap toegeleefd werd algemeen 3de en natuurlijk ook Provinciaal kampioen waar hij en ook het team heel trots op zijn.

    - Kevin Messagie goed mee in de start stond mee op de 1ste rij maar door een valpartij toch nog 9de geworden.

    Vanomobil 27-06-2013 9.jpg Vanomobil 27-06-2013 13.jpg
     Podium Funklasse met Jef Beyens en Jeroen Van De Vijver.                          Podium PK met Jeroen Van De Vijver.
    Vanomobil 27-06-2013 11.jpg Vanomobil 27-06-2013 15.jpg
                             Aankomst van Jeroen Van De Vijver.

    NIEUWELINGEN

    Leonard Van Dessel: 17de plaats

    Tibo Ryckaerd: 24ste plaats

     

    JUNIOREN

    Kamiel Van Dessel: 10de plaats

     

    DAMES ELITE

    Petra Mermans is knap 2de geworden, ze reed op een bepaald moment op 50meter van de 1ste maar door schakelproblemen plaats moeten weg geven .

    Ine Bertels heeft een beetje dankzij in Kevin zijn wiel de laatste 2 ronden te kunnen rijden nog een dame ingehaald en zo 4de geworden.

    Vanomobil 27-06-2013 10.jpg Vanomobil 27-06-2013 14.jpg
                                       Podium Petra Mermans.

    MASTERS 1

    Peter Douha: 1ste plaats

    Mario Meert: 5de en 3de plaats provinciaal kampioenschap.

    Vanomobil 27-06-2013 17.jpg Vanomobil 27-06-2013 18.jpg
                                   Podium met Peter Douha.                                                                Podium met Mario Meert.

    MASTERS 2

    Johan De Bruyn: 8ste plaats

    Marc Vanacker

     

    HEREN ELITE

    Jonas De Backer: 8ste plaats

     

     

    Bron: Raf & Lydia

    27-06-2013 om 11:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 26/06/2013 INTERNATIONALE WIELERTROFEE (VB) - Men Elite UCI
    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Tim -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’07"

    3.VAN BAARLE Dylan -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-:00’10"

    4.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’21"

    5.TEUNISSEN Mike -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    6.NOVAK Jakub -BMC DEVELOPMENT TEAM-:00’28

    7.VLIEGEN Loïc -BMC DEVELOPMENT TEAM-:00’35

    8.SWEECK Laurens -KDL-CRELAN CYCLING TEAM-:00’39"

    9.DILLIER Silvan -BMC DEVELOPMENT TEAM-:02’12"

    10.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    15.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-

    19.GEERINCKX Ruben -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    21.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    37.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    42.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    51.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    62.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    70.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    81.DEMETER Renaat -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:03’37"

    94.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-:04’30"

    107.VAN DEN BERGHE Anthony -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-:07’40"

     

    26/06/2013 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.MOWATT James-COLBA - SUPERANO HAM -

    6.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    10.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    28.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    36.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    26/06/2013 HEIST OP DEN BERG (WIEKEVORST) (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.SUAREZ MARTINEZ Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.JANSSEN Yannick--

    4.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    5.DE WILDE Sjef-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    6.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.MULKERN Mitchell-BIANCHI LOTTO-

    9.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.HAUTERT Gorges-CLISTE WALONI-

    31.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    51.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    63.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    93.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    96.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    101.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    26/06/2013 OETINGEN (VB) - Juniores - 51 km

    Aantal deelnemers:

    1.ARNSTEIN Tom--

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    9.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    30.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    64.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    26/06/2013 RAVELS (A) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.BASTIAENS Loorin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    6.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.HENDRICKX Maarten-WV DE JONGE RENNER-

    9.AERNOUTS Jasper-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.JESPERS Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    24.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    39.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    26/06/2013 KUURNE (W) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    35.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    71.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27-06-2013 om 09:32 geschreven door kenny


    26-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 25/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Vermeersch Gianni KOP 2013 1.png   DHollander Kristof KOP 2013.jpg
       Gianni Vermeersch     Kristof DHollander

    Dinsdag 25/06/2013 G.P. VAN GELUWE (W) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 168,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CT-

    3.PILLON Romain-ESEG DOUAI-

    4.DONNAY Laurent-TEAM OTTIGNIES PERWEZ-

    5.VANDENBOGAERDE Jens-CT SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CT-

    8.OCKELOEN Jasper-WIELERPLOEG DE MOL-

    9.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.GELDHOF David-WT DECOCK-WONINGB. VDKERCKHOVE-

    45.DE BOCK Stijn-CT SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    77.THOMAS Steven-ARROW CT-

     

    25/06/2013 STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.GIANNI VERMEERSCH uit Roeselare-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.GIL Mariusz-KWADRO-

    4.GARDEYN Gorik-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    7.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.TRIO Niels-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    10.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

     

    25/06/2013 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    5.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    7.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    12.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    19.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    26.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    27.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    46.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    48.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    53.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    25/06/2013 ZOMERGEM (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    2.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.DE LAETER Saimen-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.MARTENS Steven-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    18.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    34.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26-06-2013 om 09:16 geschreven door kenny


    25-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/06/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Heyndrickx Wim KOP 2013.png 

         Wim Heyndrickx

    Maandag 24 Juni – BEVEREN (9120)

    Catg.A - 41 dln
    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Luc De Duytsche

    3.Tony Heirbaut (Belsele)

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    5.Danny Nachtegael

    6.Steven Goossens

    7.Jonas De Vlieger

    8.Tom Middelkamp (Melsele)

    9.Steven Heirman (Hamme)

    10.Michael Van De Casteele (Bazel)

    18.Vincent Maes (St.Gillis)

    20.Kris Bolsens (Kruibeke)

    25.Tom Verhulst (Beveren)

    26.Paul Roosenparck

    28.Sammy Bogaert (Kalmthout)

    30.Sven Blommaert (Hamme)

    32.Jan Peirsman (Beveren)
    24-6-2013- waod beveren 586.jpg
                                    Winnaar Catg.A Gianni Cooman.
    24-6-2013- waod beveren 566.jpg
                                   Winnaar Catg.A met Gianni Cooman.
    24-6-2013- waod beveren 569.jpg
                 Luc De Duytsche behaald de 2de plaats voor Tony Heirbaut.
    24-6-2013- waod beveren 390.jpg
                                                      Start van de Catg.A

    Catg.B - 32 dln

    1.WIM HEYNDRICKX (Vrasene)
    2.Frank D'Hooge (Waasmunster)

    3.Patrick Vanmaekelbergh

    4.Franky Weemaes (Melsele)

    5.Peter Mol

    6.Kris Thomas

    7.Giovanni Baert (Belsele)

    8.Sjaco Hoondert

    9.Steven Verschelden

    10.Jerry Cooman

    12.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    13.Steven Blommaert (Hamme)

    14.Wim Rombaut (Stekene)
    24-6-2013- waod beveren 581.jpg
                                    Winnaar Catg.B Wim Heyndrickx.
    24-6-2013- waod beveren 550.jpg
                       Aankomst van Wim Heyndrickx voor Frank D'Hooge.
    24-6-2013- waod beveren 554.jpg
       De spurt voor plaats 3 met Patrick Vermaekelbergh voor Franky Weemaes.
    24-6-2013- waod beveren 401.jpg
                                               Start van de Catg.B

    Catg.C - 28 dln

    1.Tony Reniers (Kuringen)

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Frank Suys (Bornem)

    4.Dirk Van Hove

    5.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6.Ko Harms

    7.Freddy Vlerick

    8.Filip Van Damme

    9.Dirk De Pauw (Beveren)

    10.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    11.Peter De Proft

    19.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    21.Geert Smet (St.Niklaas)

    24-6-2013- waod beveren 379.jpg
                                        Winnaar Catg.C Tony Reniers.
    24-6-2013- waod beveren 364.jpg
                                 Aankomst van winnaar Tony Reniers.
    24-6-2013- waod beveren 367.jpg
                       Etienne Claus behaald de 2de plaats voor Frank Suys.

    Toeristen - 31 dln

    1.Jonathan Heytens

    2.Koen Van Laere (Beveren)

    3.Kenny Janssens (Melsele)

    4.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    5.Kurt Bertier

    6.Justin Vandenabeele

    7.Jonas Pfaff (Beveren) op 1'00"

    8.Tim Van Camp

    9.Keoma Serpieters

    10.Kris Smet (St.Niklaas)

    11.Jonathan Van Kerchove

    14.Kurt Van Raemdonck (Beveren)

    19.Franky Boel (Kruibeke)

    20.Gino Hoskens (Beveren)

    22.Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    23.Gino Van Broeck

    25.Freddy Van Camp (Stekene)

    29.Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    31.Franky De Fijn (St.Niklaas)
    24-6-2013- waod beveren 182.jpg
                                          Start van de Toeristen.
    24-6-2013- waod beveren 291.jpg
                          De kopgroep van 6 leiders vroeg in de wedstrijd.

    24-6-2013- waod beveren 256.jpg

    Catg.D - 30 dln

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Wim De Waal

    3.Helmuth Tas

    4.Jan Van Hove

    5.Frans Aerts

    6.Jan Vervecken

    7.Luc Snels

    8.Theo Coudijzer

    9.Louis Moens

    10.Julien De Bock

    13.Karel Heirbaut (Belsele)

    14.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    16.Fons Van Raemdonck (Beveren)

    20.Jean Blommaert (Hamme)
    24-6-2013- waod beveren 161.jpg
               Winnaar Catg.D Marc Vervondel en winnaar Catg.E Andre Klep.
    24-6-2013- waod beveren 133.jpg
                                 Aankomst van Marc Vervondel.
    24-6-2013- waod beveren 009.jpg
                                                             Start Catg.D

    Catg.E - 26 dln
    1.Andre Klep (Oud Gastel)

    2.Joseph D’Hont (Desteldonk)

    3.Viktor Van Den Eynde

    4.Gerard Mariën

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Gerard Hairwassers

    7.Mathieu Mercken

    8.Peter Ryalls

    9.Armand Mols

    10.Georges Michiels

    13.Pierre Verberckmoes (Belsele)
    24-6-2013- waod beveren 139.jpg
                      De spurt voor plaats 1 met Andre Klep voor Jef D'Hont.
    24-6-2013- waod beveren 003.jpg
                                                         Start Catg.E


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-06-2013 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Masters A !!!
    Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg
    Maandag 24/06/2013 ASPELARE (O) - Elite z.c./U23 - 113,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    2.GARDEYN Gorik-DOLTCINI-FLANDERS-

    3.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    4.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    5.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    6.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.ELPERS Elroy-TO WIN JOSAN CT-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.BROEDERS Garrit-TO WIN JOSAN CT-

    10.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    17.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    26.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    68.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    72.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-


    Zondag 23/06/2013 - TOUR DE HESBAYE – Masters & Amateurs ECW - 113 km - 02h50min

    Amateurs & Masters A

    Aantal deelnemers: 108

    1.KRISTOF WIELFAERT (Lokeren)

    2.HENRION Jonathan à 2"

    3.WOLKOWICZ Romain

    4.HENRION Sven à 18"

    5.LAFOURTE Jérôme à 31"

    6.PEPINSTER Sébastien à 42"

    7.DE DECKER Eric à 55"

    8.STEVENS Gilles

    9.GRIGNARD Baudouin

    10.HILGERS Michaël
    Wielfaert Kristof 23-06-2013.jpg
                                         Aankomst van Kristof Wielfaert.

     

    Masters B & C – 63 km – 01h39min

    Aantal deelnemers: 46

    1.LAHOU Rudy (Budingen)

    2.THOELEN Nico                  

    3.BOLLEN Erwin

    4.RICHTER Peter (D)

    5.THIMISTER Jean-Michel (1C)

    6.LAUREYN Hans

    7.LINTERMANS Stefan à 13"

    8.POELMANS Danny

    9.THIJS Filip

    10.MEULEMANS Laurent  à 1’37"

    25-06-2013 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/06/2013

    vwf.JPG









    Maandag 24 Juni - Huizingen (1654)

    A-reeks - 70km - 1h40
    1. Andy DE BACKER
    2. Lode Van Impe
    3. Roel Reigel
    4. Joris Cosyn
    5. Tom Verhoeven
    6. Tom Penninckx
    7. Steven Van Aken
    8. Bjorn Lison
    9. Steve Maginet
    10. Kristof Wielfaert (Lokeren)

    C-reeks - 56km - 1h25
    1. Erwin BOLLEN
    2. Willem Van Der Heyden
    3. Danny Saelens
    4. Peter Maes (Bornem)
    5. Mark Vanhomwegen
    6. Michael Naessens
    7. Jimmy De Paepe
    8. Roald Van Meulder
    9. Tom De Beer (Hamme)
    10. Pascal Raes

    D-reeks - 56km - 1h24
    1. Rudy THOMAS
    2. Francis De Ridder
    3. Dominique Van Den Eede
    4. Herman Proost
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7. Bart Delplanque
    8. Michael Heymans
    9. Marc Kiesekoms
    10. Patrick Van Pachterbeke

    E-reeks - 56km - 1h27
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Danny De Backer
    3. Joseph Devits
    4. Jos Maes
    5. Daniel Villers
    6. Raf Vercammen
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Mike Vaneberg
    9. Rudi Berwart
    10. Patrick Convents

    25-06-2013 om 09:26 geschreven door kenny


    24-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MEISE-WOLVERTEM VAN ZONDAG 23/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MEISE-WOLVERTEM VAN ZONDAG 23/06/2013                                          
    23-6-2013-wolvertem hoek 638.jpg
    Het podium met winnaar Jérôme Kerf, Victor Campenaerts en Kevin Martinez Suarez.
    23-6-2013-wolvertem hoek 639.jpg 
                        De winnaar Jérôme Kerf en de 2de Victor Campenaerts.
    23-6-2013-wolvertem hoek 640.jpg
                                      De 3de Kevin Martinez Suarez.
    23-6-2013-wolvertem hoek 568.jpg
                       Aankomst van Jérôme Kerf voor Victor Campenaerts.
    23-6-2013-wolvertem hoek 574.jpg
    De spurt voor de 3de plaats met Kevin Martinez Suarez voor Jens Geerinck en
    Ludwig De Winter.


    23/06/2013 MEISE-WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.CAMPENAERTS Victor-LOTTO BELISOL U23-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.BROEDERS Garrit-TO WIN JOSAN CT-

    7.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.VANHEUVERSWIJN Quentin-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.DE WILDE Sjef-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    14.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    15.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    17.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    20.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    31.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    45.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    50.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    56.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    62.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    66.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    74.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    77.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23-6-2013-wolvertem hoek 010.jpg
                                    De start te Meise-Wolvertem met 121 deelnemers.
    23-6-2013-wolvertem hoek 070.jpg
                                     Het peleton op weg voor 13 ronden.
    23-6-2013-wolvertem hoek 079.jpg
          Elke ronde een premie van € 25, de 1ste was voor Stef De Bock uit Zele.
    23-6-2013-wolvertem hoek 086.jpg
    23-6-2013-wolvertem hoek 096.jpg
    23-6-2013-wolvertem hoek 137.jpg
    23-6-2013-wolvertem hoek 110.jpg
                                        Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    23-6-2013-wolvertem hoek 098.jpg
    23-6-2013-wolvertem hoek 194.jpg
                                        Jérôme Kerf en Kristof DHollander.
    23-6-2013-wolvertem hoek 185.jpg
                              Valentijn Martens uit Stekene en David Motte.
    23-6-2013-wolvertem hoek 258.jpg
                           Jeroen Colman uit Waasmunster en David Motte.
    23-6-2013-wolvertem hoek 291.jpg
    23-6-2013-wolvertem hoek 403.jpg
                                                Peter Willems uit Wachtebeke.

                




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-06-2013 om 14:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 5°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Lenny KOP 2013.jpg 

         Lenny Druyts

    Zondag 23/06/2013 LA ROCHE EN ARDENNE (LX) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap - 220,8 km - 05h46min

    Aantal deelnemers:

    1.DEVOLDER Stijn -RADIOSHACK LEOPARD

    2.MEERSMAN Gianni -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-:00’57"

    3.BAKELANTS Jan -RADIOSHACK LEOPARD-:00’59"

    4.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.VANMARCKE Sep -BLANCO PRO CYCLING TEAM-

    6.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM-:01’03"

    7.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-:01’05"

    8.VAN DEN BROECK Jurgen -LOTTO BELISOL-:01’11"

    9.DE GENDT Thomas -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-:02’13"

    10.DE VREESE Laurens -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    11.VANTOMME Maxime -CRELAN - EUPHONY-:02’15"

    12.PAUWELS Serge -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    13.PAUWELS Kevin -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-:02’24"

    14.BILLE Gaetan -LOTTO BELISOL-:05’12"

    15.SEELDRAEYERS Kevin -ASTANA PRO TEAM-:05’14"

    16.DEGAND Thomas -ACCENT JOBS - WANTY-:05’16"

    17.VAN KEIRSBULCK Guillaume -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-:05’30"


    Zondag 23/06/2013 HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.LAMBRECHTS Sem-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    5.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.COLLAERS Cedric-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    18.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    23/06/2013 MEISE-WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.CAMPENAERTS Victor-LOTTO BELISOL U23-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.BROEDERS Garrit-TO WIN JOSAN CT-

    7.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.VANHEUVERSWIJN Quentin-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.DE WILDE Sjef-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    14.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    15.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    17.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    20.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    31.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    45.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    50.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    56.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    62.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    66.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    74.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    77.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/06/2013 OOSTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - Open omloop
    Aantal deelnemers:

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.REPACHOLI Douglas-KINGSNORTH INTERNATIONAL-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    7.RATCLIFF Alister-TEAM 3M-

    8.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    24.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-


    23/06/2013 LA ROCHE EN ARDENNE (LX) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap – 02h59min - 96,6 km
    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet -RABO WOMEN CYCLING TEAM

    2.POLSPOEL Maaike -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    3.DE VUYST Sofie -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-:00'03"

    5.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-:00'37"

    6.VEKEMANS Anisha -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-

    7.CANT Sanne -TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    8.VAN SEVEREN Celine -LOTTO BELISOL LADIES-

    9.DE CROOCK Stephanie -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-

    10.VAN LOY Ellen -DNCS/PRO 2012-:00'51"

    14.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-:03'56"

    16.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-:09'00"

    30.CROKET Gilke -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-:11'00"

     

    23/06/2013 GRAMMENE (O) - Juniores - 82,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    9.LOWYCK Jesse-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    18.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/06/2013 WILRIJK (A) - Dames Jeugd - 50 km

    Aantal deelnemers:

    DAMES NIEUWELINGEN

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HEYNS Joyce-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    6.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    7.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN OPSTAL Lot-WV DE JONGE RENNER-

    9.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DE PAUW Ina-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    DAMES JUNIOREN

    1.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.STIJNS Kyara-BERGKLIMMERS-

    4.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    7.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    8.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.GILLIS Marlies-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.ALLAERT Ine-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    23/06/2013 BERTEM (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    4.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    9.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.GORISSEN Yves-WCL BERGKLIMMERS-

    18.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    23/06/2013 NIEUWERKERKEN (LB) - Nieuwelingen - 66,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.MOONS Olivier-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VERSAVEL Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN STAEYEN Maarten-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    24-06-2013 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 4°Seizoenszege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Proficiat aan CHARLOTTE DE CAUWER met haar 1°Seizoenszege bij de Meisjes 12 jaar !!!

    Van Houte Sybren KOP 2013.png    De Cauwer Charlotte Kop 2013.jpg  

       Sybren Van Houte          Charlotte De Cauwer

    Zondag 23/06/2013 TIELT-WINGE (VB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VAN STEENWINKEL Han-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DE LAET Jordy-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.BADA Florian-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    12.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/06/2013 POEKE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.LAURYNAS Jucikas-KLAIPEDOS-

    10.VENANTAS Lasinis-DSK FORTUNA-

    14.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    26.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    35.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23/06/2013 BEVEREN (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:
    MEISJES 12 JAAR

    1.CHARLOTTE DE CAUWER uit Nieuwkerken-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.VERHAEGHE Karen-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.SMET Lisa-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.NOËL Jara-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VAN ELSACKER Hans-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.OTTEN Davy-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.PAUWELS Käi-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DE PAUW Robbe-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VAN DER SMISSEN Lennick-DCM CYCLING TEAM-

    8.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.GROOTJANS Jenö-DCM CYCLING TEAM-

    11.DE CAUWER Charlotte-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    Van Houte S en G 23 3.JPG
                                    Het podium bij de Aspiranten 12 jaar.
    Van Houte S en G 23 2.JPG
                     Aankomst van Sybren Van Houte, meteen zijn 4de zege.

    Van Houte S en G 23 1.JPG 

    JONGENS 13 JAAR

    1.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.JANSSENS Siebe-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DE SMEDT Lennert-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VANGELUWE Sybren-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    8.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    9.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN DEN BORNE Willem-DCM CYCLING TEAM-

    13.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.SMET Lisa-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.SMET Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.KESTENS Donovan-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    9.RAMSDAM Arnor-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.MARIS Elias-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    16.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.MAES Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
    Van Houte S en G 23 4.JPG
                    Het podium bij de jongens 14 jaar.

     

    24-06-2013 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/06/2013

    waod_3.jpg

    Zondag 23 Juni – ROBORST (9630) –
    Kampioenschap Van België categorie Toeristen

     

    Catg.A – 16 dln

    1.Sam Billemon (Zottegem)

    2.Lode Van Impe

    3.Tijs Billemon

    4.Peter Van Damme

    5.Krijn Verschraegen

    6.Bert Verstraeten

    7.Jan Trenson

    8.Luc De Duytsche

    9.Kristof Van Wijmeersch

    10.Bart Van Vlierberghe

     

    Catg.B – 22 dln

    1.Peter Vermassen (Herzele)

    2.Danny Saelens

    3.Bruno Bruyere

    4.Philip Lampaert

    5.Willem Van Der Heyden

    6.Peter Maes (Bornem)

    7.Jimmy De Paepe

    8.Luc Van den Brande

    9.Michel Bultinck

    10.Wim Rombaut (Stekene)

     

    Catg.C – 17 dln

    1.Joseph Devits (Geraardsbergen)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Peter Ballet

    4.Patrick Watteny

    5.Joost Pieters

    6.Yvan Camphijn

    7.Ko Harms

    8.Dirk Goolaerts

    9.Filip Van Damme

    10.Luc Van Mol

    15.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

     

    Toeristen – 49 dln

    1.Nico De Vrient (Zingem)

    2.Bart Vantorre

    3.Stijn Declercq

    4.Frederik Devolder

    5.Francis Audenaert

    6.Tommy Van De Gehuchte

    7.Denis Lecluyse

    8.Arno De Wispelaere

    9.Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    10.Jan-Bart De Man

    12.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    15.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    26.Filip Weemaes (Verrebroek)

     

    Catg.D – 18 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Noël Burggraeve

    3.Pierre Remory

    4.Herman Van Den Borre

    5.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    6.Helmuth Tas

    7.Andre Ceurens

    8.Eddy Cobbaut

    9.Rik Scheirlinckx

    10.Daniel Hauttekeete

     

    Catg.E – 9 dln

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Clement Saelens

    3.Gerard Devleeschauwer

    4.Robert Robijns

    5.Gerard Hairwassers

    6.Daniel Cornu

    7.Michel Vandendaelen

    8.Peter Ryalls

    9.Edward Battersby

    24-06-2013 om 13:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/06/2013

    vwf.JPG









    Zondag 23 Juni - Lommel - Kerkhoven (3920) -
    9de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 72km - 1h45
    1. Ruben ENGELEN
    2. Sven Noels
    3. Bart Tribout
    4. Jeroen Noels en Kevin Van Den Cruijce
    6. Tom Hermans
    7. Joery Desomer
    8. Rik Thijs
    9. Bas Janssens
    10. Yves Boenders

    C-reeks - 72 km - 1h47
    1. Vital PAUWELS
    2. Carl Van Meer
    3. Kristof Reniers
    4. Danny Borremans
    5. Frank De Coninck
    6. Peter Van Haverbeek
    7. Freddy Ketelbunder
    8. Bert Peelman
    9. Sven Van Esbroeck
    10. Jo Knaepen

    D-reeks - 60km - 1h31
    1. Dirk VAN HOVE
    2. Piet Hereygers
    3. Henri Hermans
    4. Herman Proost
    5. Dominique Turcksin
    6. Arie De Moor
    7. Michel Jannes
    8. Patrick Van Buggenhout
    9. Bart Delplanque
    10. Patrick Van De Voorde

    E-reeks - 60km - 1h32
    1. Luc VAN ROY
    2. Rene De Brucker
    3. Jan Van Den Brande
    4. Luc Verwimp
    5. Rudy Van De Velde
    6. Marc Boeckx
    7. Jos Janssens
    8. Erwin Puttemans
    9. Edward Janssens
    10. Hans Coignau

    F-reeks - 54km - 1h26
    1. Jos STAES
    2. Jac Roemerman
    3. Jean Pierre Claeys
    4. Andre Peeters
    5. Jan Van Hove
    6. Geert Oosterbosch
    7. Paul Geudens
    8. Hendrik Caethoven
    9. Chris Geerts
    10. Patrick Convents

    G-reeks - 54km - 1h28
    1. Luc SNELS
    2. Jos Vandermeulen
    3. Jan Vervecken
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Willy Mous
    6. Ad Montforts
    7. Hubert d'Hondt
    8. Noël Rogge
    9. Raymond De Meester
    10. Gaston Sannen

    24-06-2013 om 13:50 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!