.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 22/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 22/06/2013                                          
    22-6-2013-zele 513.jpg
    Het podium te Zele met winnaar Davy De Scheemaeker, Guy Smet en Oliver Naesen.
    22-6-2013-zele 518.jpg 22-6-2013-zele 516.jpg
     Guy Smet met vrouw Saffia en zoon Yaxano.              Een woordje uitleg aan de supporters van Davy De Scheemaeker.
    22-6-2013-zele 472.jpg
    De spurt om de 1ste plaats tussen Davy De Scheemaeker en Guy Smet,
    Oliver Naesen werd knap 3de.
    22-6-2013-zele 450.jpg
       De kopgroep van 3 met Guy Smet, Davy De Scheemaeker en Oliver Naesen.
    22-6-2013-zele 476.jpg
    De spurt voor de 4de plaats met Willem De Greyt voor Thomas Ongena en
    Nick De Landtsheer.

    22/06/2013 ZELE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers: 88

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VERSICHEL Davy-CT PROFALUX-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    14.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.DE WOLF Glenn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    23.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    26.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    30.DE BEER Tom--

    32.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
    22-6-2013-zele 017.jpg
                                                       De start te Zele met 88 deelnemers.
    22-6-2013-zele 035.jpg
    22-6-2013-zele 045.jpg
    22-6-2013-zele 067.jpg
                         Stef De Bock, Guy Smet en Steven Thomas vooraan.
    22-6-2013-zele 077.jpg
                    Glenn De Wolf, Erwin Grijsseels en Nico Verwee vooraan.
    22-6-2013-zele 196.jpg
    22-6-2013-zele 253.jpg
    22-6-2013-zele 285.jpg
    22-6-2013-zele 289.jpg
               Tom De Beer, Erwin Grijseels en Steven Thomas in de aanval.
    22-6-2013-zele 291.jpg
                                     Het peloton op het lint getrokken.

    22-6-2013-zele 301.jpg
      De 3 leiders vooraan met Oliver Naesen, Thomas Ongena en Stijn De Bock.
    22-6-2013-zele 325.jpg
                                        De 3 leiders nog steeds vooraan.
    22-6-2013-zele 328.jpg
                         Het peloton op zoek naar de 3 leiders op dat moment.
     
                




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-06-2013 om 10:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/06/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Weemaes Franky KOP 2011 03.jpg
    Zaterdag 22/06 – KEERBERGEN (3140)

    Categorie A
    1--Noels Sven
    2--Goeleven Jeroen
    3--Van Hove Joeri
    4--Krijnen Rob
    5--Penninckx Tom
    6--Van Roey Wim
    7--Verstraeten Sven
    8--Kuypers Kris
    9--Noels Jeroen
    10--Eggers Louis

    Categorie B
    1--Wellens Eric
    2--Van Maldeghem Stijn
    3--Van Olmen Jef
    4--De Wijngaert Filip
    5--Vanhove Raf
    6--Jonkers Kris
    7--Behiels Peter
    8--Vennincx Dave
    9--De Visscher Walter
    10--De Vree Rik

    Categorie C
    1—FRANKY WEEMAES (Melsele)
    2--Rens David
    3--Gendarme Bart
    4--Rijken Peter
    5--Agneesen Hugo
    6--Vaes Eduard
    7--Houblon Rudy
    8--Deckers Bart
    9--Verbinnen Dirk
    10--Van Loon Andy

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Vekemans Marc
    3--Van Gansen Benny
    4--Van der Perle Frank
    5--Geudens Paul
    6--Hermans Henri
    7--Delfosse Joseph
    8--De Schepper Alain
    9--Laruelle Maurice
    10--Van den Brande Jan

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Delfosse Catherine
    3--Van Herck Willy
    4--Thienpont Walter
    5--Van Hove Jan

    23-06-2013 om 10:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 22/06/2013- ZELE (O) - Gentlemen - Kampioenschap van Zele

    Aantal deelnemers: 61

    1.VAN RYMENANT Gillian

    2.CLAUS Etienne (Waasmunster)

    3.COOLS Niko

    4.MICHIELS Peter

    5.DE WILDE Steven

    6.KESTELEYN Bram (Zele)

    7.DE REUSE Jerry

    8.DIELEMAN Lieven

    9.EBRAERT Geert

    10.KINT Filip

    11.POPPE Bart

    12.SMET Kris (St.Niklaas)

    13.VAN CAUTEREN Stein

    14.PAUWELS Patrick

    15.DE WOLF Guy

    16.DE WIT Niels; 17.LANDTSHEER Andy; 18.DEPRAETERE Simon; 19.WITMAN Luc; 20.DE PROFT Peter; 21.VAN DRIESSCHE Tom; 22.DE WANNEMAEKER Filip; 23.WIELS Lieven; 24.T´KINT Joachim; 25.VERMORGEN Johan; 26.VAN DER AA Niels; 27.WAUTERS Gert; 28.MERTENS Bart; 29.WILMS Kristof; 30.HUYLENBROECK Matthias; 31.HERWEGE Pascal; 32.PHILIPS Dirk; 33.BAERT Tom; 34.PEETERS Wim; 35.VAN KERCKHOVE Geert; 36.DE WAELE Sven; 37.GOGAERT Guy; 38.DE BRAUWER Lesley; 39.VAN DORP Filip; 40.VAN RANST Michel; 41.DE DONCKER Tim
    T 22-6-2013-zele 779.jpg
        Podium met winnaar Gillian Van Rymenant, Etienne Claus en Niko Cools.
    T 22-6-2013-zele 783.jpg
    T 22-6-2013-zele 722.jpg
                      Aankomst van Gillian Van Rymenant voor Etienne Claus.
    T 22-6-2013-zele 724.jpg
    T 22-6-2013-zele 786.jpg
                                         Een woordje uitleg van de winnaar.
    T 22-6-2013-zele 803.jpg
    Kampioen van Zele Peter Michiels, 2de Steven De Wilde en 3de Bram Kesteleyn.
    T 22-6-2013-zele 790.jpg
                                Stijn De Bock kwam de winnaar gelukwensen.
    T 22-6-2013-zele 548.jpg
                    De start te Zele met 61 deelnemers in de Gentlemenkoers.
    T 22-6-2013-zele 587.jpg
                                    Paul Rooseparck en Kris Smet in de aanval.
    T 22-6-2013-zele 589.jpg
    T 22-6-2013-zele 622.jpg
    T 22-6-2013-zele 754.jpg
                                             De familie van Guy De Wolf.





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-06-2013 om 10:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/06/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 23/06 – VELM - Kampioenschap van Limburg


    Categorie A
    1--Goeleven Jeroen (Kampioen Van Limburg)
    2--Cleeren Tom
    3--Bruylandts Dave
    4--Krynen Rob
    5--De Ryck
    6--Van Hoof Pieter
    7--Beullens Tom
    8--Vanhout Jef
    9--Leys Sam
    10--Van Autgaerden Jo

    Categorie B
    1--Vennincx Dave
    2--Gillet Koen
    3--Bocken Peter
    4--Behiels Peter
    5--Adams Christophe
    6--Berghmans Bart
    7--Permentier Dave
    8--Simms Michael
    9--Cinti Fausto
    10--Vanden Wyngaert Bart
    11--Williams Vogels (Kampioen Van Limburg)

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Van Looy Wim
    3--Verdonck Patrick
    4--Bogaerts Patric (Kampioen Van Limburg)
    5--Jansen Jan
    6--Aerts Peter
    7--Follon Ronny
    8--Janssens Wim
    9--Verbinnen Mario
    10--Rens David


    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Vandekerkhof Robert (Kampioen Van Limburg)
    3--Cortoos Jan
    4--Vangenechten Freddy
    5--Dierckx Philippe
    6--Verdin Filip

    Categorie E
    1--Wijnen Nico (Kampioen Van Limburg)

    23-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    22-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/06/2013

    waod_3.jpg

    Zaterdag 22 Juni – ZOMERGEM (9930)

    Catg.A – 47 dln

    1.Steven Martens (Nevele)

    2.Kristof De Baets

    3.Thomas Seghers

    4.Kristof Gryson

    5.Kristof Van Wijmeersch

    6.Kristof Muys

    7.David Haegeman

    8.Stijn Van Der Jeught

    9.Valentijn Van De Velde

    10.Jonas Timbreur

    14.Franky Van Oyen (Zulte)

     

    Catg.B – 15 dln

    1.Mario De Kesel (Merendree)

    2.Dave De Swert

    3.Wim Rombaut (Stekene)

    4.Alex Goossens (Vrasene)

    5.Wim Braet

    6.Tom Brulez (Tielt)

    7.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    8.Fabien Hanssens

    9.Kurt Van Hecke

    10.Filip Vandamme

     

    Catg.C – 38 dln

    1.Dirk Ampoorter (Koekelare)

    2.Danny Van Oyen (Deinze)

    3.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4.Joeri Van Huffelen

    5.Filip Van Damme

    6.Wim De Coninck

    7.Noël Willems

    8.Ivan Coopman

    9.Jean-Pierre Van Maldegem

    10.Ronny Cosijn

     

    Toeristen – 61 dln

    1.Nico Maes (Nederzwalm)

    2.Dieter Vercauter (Assenede)

    3.Rob Paridaens

    4.Sven Crul

    5.Peter Hooreweghe

    6.Ron Vandenbussche

    7.Kevin Semerano  

    8.Nico Vanwynsberghe

    9.Arno De Wispelaere

    10.Pieter Everaerd

    11.Benny Moens

    12.Kurt Bertier (Sint-Denijs-Westrem)

    17.Tim Van Camp

    25.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

     

    Catg.D – 28 dln

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Marc Vervondel

    3.Patrick Van Renterghem

    4.Wim De Waal

    5.Roland Boulard

    6.Robert Maldrie

    7.Antoine Hooreweghe

    8.Marc Colpaert

    9.Julien Vyvey

    10.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

     

    Catg.E – 27 dln

    1.Gerard Hairwassers (Den Dungen)

    2.Mathieu Mercken

    3.Armand Mols

    4.Gerard Devleeschauwer

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    7.Clement Saelens

    8.Robert Robijns

    9.Peter Ryalls

    10.Guy Soil

    12.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    22-06-2013 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/06/2013

    LFT Bond Banner

    Zaterdag 22/06/2013 – ADEGEM - LFT

     

    Categorie A

    1. Kim Van Oost

    2. Kristof Carette

    3. Stevens Staelens

    4. Tom Derthoo

    5. Mattias De Spiegeleire (DV)

    6. Brecht Deruyck

    7. Pieter-Jan Claerhout

    8. Michaël De Meyer (DV)

    9. Nils Schepens

    10. Pierre-Etienne Leers

     

    Categorie B

    1. Patrick Vanmaekelbergh

    2. Steven Landuyt (DV)

    3. Filip Swinnen

    4. Kurt Heyman

    5. Jeffrey Vandendorpe

    6. Luc Dierickx

    7. Bart Uzeel

    8. Bart Van Nieuwenhuyse

    9. Carlo Schollaert (DV)

    10. Steven De Clercq (DV)

     

    Categorie C

    1. Mario Lammens

    2. Ronny Degryse (DV)

    3. Patrick Raes

    4. Xavier Vansevenant

    5. Pascal Vanmaekelbergh

    6. Diederik Ampe

    7. Luc Ameye

    8. Luc De Muynck (DV)

    9. Nico Hellebuyck

    10. Xavier Dewulf

     

    Categorie D

    1. Freddy Vlerick

    2. Patrick Watteny

    3. Rudy Bloemmen

    4. Ruddy Stockman

    5. Paul Hunninck

    6. Jozef De Naeghel

    7. Tony Taelman

    8. Michel Wynsberghe

    9. Johan De Baets (DV)

    10. David Grindley (Gbr)

     

    Categorie E

    1. Noël Rogge

    2. José Demeyere

    3. John Heyndrickx

    4. Willy Corthier

    5. Luc Muys

    6. Eric De Wilde

    7. Firmin Dendoncker

    8. Gilbert Minjau

     

    Categorie F

    1. Tuur Deprez

    2. Mathias Moenaert

    3. Tjendo De Baere (DV)

    4. Cedric Viaene

    5. Robin Alderweireld (DV)

    6. Dylan Vandenberghe

    7. Simon Hoste

    8. Diego Bomeré (DV)

    9. Lars Deseure (DV)

    10. Stijn Deruyter

     

    Categorie G

    1. Jean Vanhaeverbeke

    2. Dominique Porte

    3. Dirk Roobroeck

    4. Steven Tommeleyn (DV)

    5. Bernard Quartier (DV)

    6. Rudy Defeyter

    7. Danny Degroote (DV)

     

    Categorie Dames

    1. Katleen Fraeye

    2. Laurence Lampaert (DV)

    3. Ellen De Broyer (DV)

    4. Valérie Serpieters (DV)

    5. Joke Bruwier (DV)

    6. Joyce Tack

    22-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 22/06/2013 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.GARDEYN Gorik-DOLTCINI-FLANDERS-

    3.VANDEN BAK Laurent-AN POST - CHAINREACTION-

    4.VERKINDEREN Frederik-TEAM 3M-

    5.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.VANDAELE Angelo-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    11.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    19.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    20.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    22.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    22/06/2013 MOEN (W) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    4.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    35.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    22/06/2013 NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.JANSSEN Yannick-LST PARKHOTEL VALKENBURG CT-

    2.THOME Kevin-VERANDAS WILLEMS-

    3.FRISON Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    4.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM-

    5.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.JANSSENS Roel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    8.CARNEVALI Jean-albert-VERANDAS WILLEMS-

    9.KEMERLINCKX Kristof-STAR CYCLING TEAM-

    10.UYTTERSPROT Dieter-TO WIN JOSAN CT-

    22.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    47.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    53.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    22/06/2013 RIJKEVORSEL (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.PEETERS Daniel-VENTILAIR - STERIA-

    5.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    6.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    8.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    10.VROLIJK Danny-WESTLAND WIL VOORUIT-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    18.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    22/06/2013 ZELE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VERSICHEL Davy-CT PROFALUX-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    14.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.DE WOLF Glenn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    23.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    26.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    30.DE BEER Tom--

    32.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    22/06/2013 BACHTE MARIA LEERNE (O) - U23 - 108,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    2.BOSSUYT Gianni-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.BUYLE Pieter-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    5.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    9.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    17.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    24.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    39.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    22/06/2013 MEERHOUT (A) - Juniores - 94,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANDERAERDEN Massimo-DCM CYCLING TEAM-

    34.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    22/06/2013 OOSTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 65,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.JONES Jacob-NORTHERN SYDNEY CC-

    6.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.ROELANTS Jens-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    41.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    22/06/2013 SNELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DECAESSTECKER Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DECOCK Tijn -KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    10.MUSEEUW Stefano-ENERTHERM-BKCP-

    14.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    22/06/2013 RONSE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    22-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    21-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 21/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Vereecken Nicolas KOP 2013.png
    Vrijdag 21/06/2013 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht-AN POST - CHAINREACTION-

    2.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.DE TIER Floris-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    7.VANOVERBERGHE Richard-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.LEPLA Jeroen-VENTILAIR - STERIA-

    9.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.JOSEPH Stijn-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    21-06-2013 om 22:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Mountainbike avondcriterium WTC Achterbos

    Vanomobil 2.JPG 

    Vrijdag 15/06/2013

    Het Vanomobilteam stond 2 x op het hoogste schavotje. Bij de heren bleef het lang spannend maar zij konden toch een mooie voorsprong opbouwen van 1min20. Bij de dames nam Inne Bertels kopstart, deze eerste positie heeft het vrouwenteam niet meer af gegeven. Zij konden hun voorsprong uitbreiden tot meer dan 2 minuten op het vrouwenteam van Fuji. Een geslaagde avond voor de 4 renners van Vanomobil: Maarten Wauters, Peter Douha, Jef Beyens en Inne Bertels.
    Vanomobil 1.JPG Vanomobil 3.JPG

    Bron: Lydia & Raf

    21-06-2013 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MTB TEAM

    Trek KMC Banner 2012.png
    Zaterdag 1 juni 2013

    De Antwerp Cup Mountainbike is reeds toe aan zijn vierde editie. Deze UCI C2 wedstrijd werd gereden op zaterdag 1 juni aan het Noordkasteel in Antwerpen. Deze wedstrijd is tevens het Provinciaal Kampioenschap van Antwerpen. Het Noordkasteel in Antwerpen is een natuurgebied dat gelegen is aan de noordgrens van de Stad, een domein van oorspronkelijk 115 hectaren groot. Op dit gebied werd dan ook een parcours uitgestippeld van ongeveer 4 km dat zowel door UCI als door de KBWB zeer enthousiast werd onthaald.

    De organisatie heeft zich verzekerd van deskundige begeleiding in de aanleg van het parcours en garandeerde dan ook een mooie uitdaging voor elke deelnemer

     

    U11 Daan Depuydt 1e plaats

    U13 Sander Kielich 13e plaats – Noah Van Damme 27e plaats – Vincent Berden 15e plaats

    U15 Louis Decoster 2e plaats – Timo Kielich 3e plaats – Jasper Lauwers 16e plaats - ,Owen Valcke 2e plaats – Ward Samoy 21e plaats

    Trek KMC 21-06-2013 1.jpg 

    Nieuwelingen: Cédric Luyckx 12e plaats - Wout Roggeman 25e plaats – Seppe Bogaert 23e plaats

    Junioren: Kenneth Coomans 5e plaats – Jarno Weemaes 11e plaats – Jérémy Pip 10e plaats

    Eliten en Beloften: Sander Elen 7e plaats – Kevin Panhuyzen 3e plaats – Jorgen Scheerens 6e plaats

    Masters : Kris Janssens 3e plaats

    Trek KMC 21-06-2013 2.jpg 

     

    Weekend van 22 en 23 juni wordt er Provinciaal kampioenschap gereden te Moerbeke Waas !!!

     

     

     

    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    21-06-2013 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S TTC RONDE 2013 TE VRASENE VAN DONDERDAG 20/06/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Janssens Kenny KOP 2013.jpg      PMA_0917.JPG
    Donderdag 20/06/2013 – VRASENE – 62 Km
    Aantal deelnemers: 91

    1.KENNY JANSSENS uit Melsele

    2.Suys Frank (Bornem)

    3.Smet Kris (St.Niklaas)

    4.Van Camp Tim

    5.Mijnsbergen Dennis

    6.De Baere Benjamin

    7.Van Hille Glenn

    8.Victor Kurt

    9.Schelfhout Pascal

    10.Peelman Karel (St.Anna L.O.)

    11.Bertier Kurt

    12.Hannes Roel

    13.Dierks Peter (Bornem)

    14.Van Breusegem Wouter

    15.Saeys Tom

    16.Heytens Jonathan; 17.Van Laere Koen; 18.Bolssens Mario; 19.Van Camp Freddy; 20.Vercauteren Dieter; 21.Remery Rudy; 22.Van Kerchove Jonathan; 23.De Rop Johan; 24.Weemaes Filip; 25.De Cock Stefan; 26.De Koker Dirk; 27.Van Buynder Filip; 28.Van Boxlaer Andries; 29.Heymans Kurt; 30.Kras Wim; 31.Vanderveken Wim; 32.Verstraeten Koen; 33.Heyndrickx Bjorn; 34.Maes Matthias; 35.Smeyers Tim; 36.Hermans Tijs; 37.Rooms Bart; 38.Smet Philip; 39.Dillen Gino; 40.Franssens Stefan; 41.Felix Nick; 42.Kesteleyn Bram; 43.Van Havere Jurgen; 44.D'hondt Niels; 45.Van Raemdonck Maarten; 46.Van de Zande Werner; 47.Van Put Kevin; 48.Roels Andy; 49.Van Waes David; 50.Creve Stijn; 51.Desender Dimitri; 52.Boel Franky; 53.Wille Axel; 54.Braeckman Geert; 55.De Baere Francis; 56.Van Osselaer Michel; 57.Maes Jef; 58.Berek Bjorn; 59.De Roos Marnix; 60.Van Driessche Tom; 61.Erik Verley; 62.D'Hooghe Mathias; 63.Van der Vekens Patrick; 64.De Prekel Theo; 65.Van Severen Kris; 66.Silverans Kenneth; 67.Pfaff Jonas; 68.Van De Vijver Chris; 69.Van de Moortel Wim; 70.De Beule Patrick; 71.Vergauwen Hans; 72.Nijs Johan; 73.Van Goethem Filip; 74.Van Goethem Peter; 75.Saelens Rudi; 76.Van Houte Steven; 77.Van Daele Lennert; 78.Spanoghe Guido; 79.De Doncker Tim; 80.Thoen Kurt; 81.De Fijn Franky; 82.Polizzi Fabrizio; 83.Van Hiel Paul; 84.Van Hoorebeke Nico; 85.De Plucker Stephan; 86.De Bisschop Peter; 87.Apers Johan; 88.Van Raemdonck Kurt; 89.Smeyers Theo; 90.Van Nieuwenhove Raf; 91.Verbraak Evert    
    PMA_0907.JPG
                         Een woordje uitleg met speaker Gerry Van Gasse.
    PMA_0830.JPG    
     
    PMA_0832.JPG
    PMA_0835.JPG
    De spurt bij de Toeristen mooi in beeld gebracht door fotograaf Pierre Maes.

    Janssens Kenny 2de Zege Vrasene Massaspurt 20-06-2013.jpg
    Aankomst van Kenny Janssens voor Frank Suys en Kris Smet. (Foto Frank Suys)
    PMA_0838.JPG
    PMA_0070.JPG
                            Kenny Janssens en Etienne Claus voor de start.
    PMA_0159.JPG
                                       De start is gegeven bij de Toeristen.
    PMA_0509.JPG
    PMA_0530.JPG
    PMA_0727.JPG




    Foto's: Pierre Maes

    Maes Pierre KOP.jpg

    21-06-2013 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/06/2013

    vwf.JPG








    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Goossens Alex KOP 2013.jpg Van Clapdorp Luc KOP 2013 1.jpg

           Alex Goossens            Luc Van Clapdorp


    Donderdag 20 Juni - Vrasene (9120)

    A/C/D-reeks - 66 km
    Aantal renners: 108
    1 SVEN NOELS
    2 Stijn Verbeke (Belsele)
    3 Tom Hermans
    4 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    5 Steven Goossens (Belsele)
    6 Tom Middelkamp (Melsele)
    7 Gianni Cooman
    8 Peter Van Damme
    9 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    10 Jelle Schepers
    11 Kevin Dony
    12 Glenn Rotty (Verrebroek)
    13 ALEX GOOSSENS (1C - Vrasene)
    14 Dirk De Schrijver
    15 LUC VAN CLAPDORP (1D – Nieuwkerken)
    16 Mario Lammens
    17 Thierry Lampe
    18 Jimmy De Paepe
    19 Marc Tabourdon
    20 Jeroen Uyttersprot
    21 Etienne Claus (Waasmunster)
    22 Kristof Reniers
    23 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    24 Wim Meir
    25 Nico De Roeck (St.Niklaas)
    26 Yves Heylen
    27 Nicky David (Beveren)
    28 Olivier Vernaert
    29 Gert Smet (Bazel)
    30 Carrera Coppens
    PMA_1001.JPG
    Winnaar Reeks C Alex Goossens, winnaar Reeks D Luc Van Clapdorp, winnaar
    Toeristen Kenny Janssens en winnaar Reeks A Sven Noels.

    PMA_1016.JPG
                                       Winnaar Reeks A Sven Noels.
    PMA_0943.JPG
                                     Een woordje uitleg van Sven Noels.
    PMA_1010.JPG
                                     Een woordje uitleg van Alex Goossens.
    PMA_0861.JPG
                              Aankomst van winnaar Reeks A Sven Noels.
    PMA_0785.JPG
    De kopgroep van 7 leiders in de Reeks A met o.a. Sven Noels, Stijn Verbeke,
    Tom Hermans, Steven Goossens, Tom Middelkamp en Sammy Bogaert.
    PMA_0871.JPG
            De spurt voor de 2de plaats met Stijn Verbeke voor Tom Hermans.
    PMA_0876.JPG
    De spurt voor plaats 7 met Gianni Cooman voor Peter Van Damme, Kristof Wielfaert
    en Jelle Schepers.
    PMA_0891.JPG
                                     De pelotonsprint in de Reeks A/C/D
    PMA_0069.JPG
                         Sammy Bogaert, Franky Weemaes en Alex Goossens.
    PMA_0118.JPG
        De start te Vrasene met 108 renners bij de VWF en 91 renners bij de TTC.
    PMA_0303.JPG
    PMA_0628.JPG


    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    21-06-2013 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES TTC RONDE TE NIEUWKERKEN VAN DONDERDAG 13/06/2013
    TOERISTEN - Nieuwkerken Donderdag 13/06/2013
     


    RECREANTEN
     


    Filmopnames: Willy Marin

    21-06-2013 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 21/06/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Vrijdag 21/06 – VELM (3806)

    Categorie A
    1--Goeleven Jeroen
    2--Bruylandts Dave
    3--Engelen Ruben
    4--Iwens Koen
    5--Noels Jeroen
    6--Pepinster Sebastien
    7--Stijnen Klaas
    8--Cremer Thomas
    9--Derijck Peter
    10--Van Eyndt Sven

    Categorie B
    1--Heremans Koen
    2--Bocken Peter
    3--Durwael Kim
    4--Adams Christophe
    5--De Vree Rik
    6--De Decker Eric
    7--Witvrouwen Kris
    8--Vogels Gunther
    9--Henrion Jonathan
    10--Permentier Dave

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Jansen Wim
    3--Verbinnen Dirk
    4--Dockx Bert
    5--Verdonck Patrick
    6--Aerts Peter
    7--Maillard Peter
    8--Keim Luc
    9--Laureyn Hans
    10--Cochet Andy

    Categorie D
    1--Vekemans Marc
    2--Van Roy Luc
    3--Van Der Mieren Daniel
    4--Marijnissen Walter
    5--Govers Ronny
    6--De Cock Marc
    7--Eyselberghs Marc
    8--Verschoren Luc
    9--Diriccckx Philippe
    10--Poelmans Marcel

    Categorie E
    1--Wijnen Nico
    2--Mertens François

    21-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    19-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 05/07 EN ZATERDAG 06/07/2013 EETFESTIJN DE RUPELSPURTERS
    Rupelspurters 2013.jpg

    Bron: Rita Thienpondt

    19-06-2013 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 19/06/2013 HALLE-INGOOIGEM (W) - Men Elite UCI - 197,4 km - 04h26min 

    Aantal deelnemers:

    1.DEHAES Kenny -LOTTO BELISOL

    2.MEZGEC Luka -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    3.BOUHANNI Nacer -FDJ-

    4.WIPPERT Wouter -TEAM 3M-

    5.PETIT Adrien -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    6.BOECKMANS Kris -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    7.JARC Blaz -TEAM NETAPP - ENDURA-

    8.NAPOLITANO Danilo -ACCENT JOBS - WANTY-

    9.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.GATE Aaron -AN POST - CHAINREACTION-

    13.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    16.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    36.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    41.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    52.GODDAERT Kristof -IAM CYCLING-

    68.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-

    99.CORDEEL Sander -LOTTO BELISOL-

    103.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    106.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-:07’00"


    19/06/2013 DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    3.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    5.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    6.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.GHYLLEBERT Pieter-AN POST - CHAINREACTION-

    8.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

    9.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    10.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    19/06/2013 KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 116,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.FRISON Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    2.VERMEULEN Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    4.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    5.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    6.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.DE VOS Gertjan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.SMISMANS Jef-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.DE LAETER Saimen-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    11.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    12.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    35.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    68.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    79.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    81.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    19-06-2013 om 21:44 geschreven door kenny


    18-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 20/06/2013 - RIT 5 TTC RONDE 2013 TE VRASENE
    TTC Ronde 2013 - Rit 5.jpg

    Bron: TTC Team

    18-06-2013 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 18/06/2013 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Elites m.c./z.c./U23
    Aantal deelnemers: 152

    1.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    2.BREYNE Jonathan-CRELAN-EUPHONY-

    3.VAN DE WALLE Jurgen-LOTTO-BELISOL-

    4.STROETINGA Wim-KOGA CYCLING TEAM -

    5.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    6.VAN RHEE Joey-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM -

    7.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    8.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.TANKINK Bram-BLANCO PROCYCLINGTEAM-

    10.VAN DEN BERG Jim-KOGA CYCLING TEAM -

    87.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    18-06-2013 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EREMBODEGEM VAN MAANDAG 17/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EREMBODEGEM VAN MAANDAG 17/06/2013                                          
    17-6-2013-erembodegem 372.jpg
                Winnaar Steven Doms met de supporters en Johan Musseeuw.
    17-6-2013-erembodegem 376.jpg
                      Een woordje uitleg aan de supporters van Steven Doms.
    17-6-2013-erembodegem 382.jpg
                                            Steven Doms met de inrichters.
    17-6-2013-erembodegem 321.jpg
    Aankomst van Steven Doms voor Guy Smet en Hammish Haynes.
    xml:namespace prefix = o />17-6-2013-erembodegem 256.jpg 17-6-2013-erembodegem 252.jpg
    Guy Smet sluit aan bij de kopgroep met o.a. Steven Doms, Quincy Vens, Andres Saelens en Hendrik Cardoen.

    Maandag 17/06/2013 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite zc/U23 - 135 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.STEVEN DOMS uit Sinaai-TO WIN JOSAN CT-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    4.CARDOEN Henryk-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    8.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    10.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    12.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    18.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    27.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-  

    17-6-2013-erembodegem 127.jpg 
                          In de regen met Steven Doms en Hendrik Cardoen.
    17-6-2013-erembodegem 120.jpg
    David Beulens (Oudegem), Michiel Remory (Wetteren) en Stijn Remory (Vlierzele).
    17-6-2013-erembodegem 110.jpg  
                        De ploeg van "Van Eyck" was goed vertegenwoordigd.
    17-6-2013-erembodegem 104.jpg   
                                          Guy Smet zeer attent vooraan.
    17-6-2013-erembodegem 099.jpg             
                             Stijn De Bock en Haynes Hammish voorop.                                         
    17-6-2013-erembodegem 163.jpg
              De 3 koplopers Tony Bracke, Tommy Bayens en Joeri Hofman.

    17-6-2013-erembodegem 192.jpg
      Pech voor de Kampioen van Oost-Vlaanderen Frederik Backaert uit Brakel.
    17-6-2013-erembodegem 245.jpg                                       
                                       Jurgen Guns en Kristof DHollander. 
    17-6-2013-erembodegem 249.jpg   
                                Een vlucht in de 2de ronde van de wedstrijd.                                

    17-6-2013-erembodegem 378.jpg
                        Raf Van Eyck met Johan Musseeuw aan de aankomst.

                




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-06-2013 om 20:05 geschreven door kenny


    17-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan STEVEN DOMS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Doms Steven KOP 2013.jpg
    Maandag 17/06/2013 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite zc/U23 - 135 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVEN DOMS uit Sinaai-TO WIN JOSAN CT-

    2.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    4.CARDOEN Henryk-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    8.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    10.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    12.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    18.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    27.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17-06-2013 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 23/06/2013 - DAG VAN DE WIELERJEUGD TE MELSELE

    Wielerteam Waasland Banner 2011.jpg
    Dag van de wielerjeugd

    Zondag aanstaande 23 juni organiseren we met onze club, Wielerteam Waasland vzw, de dag van de wielerjeugd.

    Deze heeft plaats in Melsele (Beveren) in de Fortstraat. (wijk Poenjaard)

    Vanaf 10 00 uur kunnen de miniemen aan de slag. Zij krijgen naast een tijdrit, een fietstocht en een "koerske" in lijn aangeboden op een omloop van 1200 meter.

    In de namiddag vanaf 13u30 rijden de aspiranten hun wedstrijden.

    12 jarigen doen 8 ronden
    13 jarigen doen 9 ronden
    14 jarigen doen 13 ronden
    De omloop is 2700 meter lang


    Bron: Willy De Wael

    17-06-2013 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/06/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan KOEN VAN LAERE met de Titel Kampioen van Beveren !!!

    Verbeke Stijn KOP 2013 1.jpg Claus Etienne KOP 2012.png Van Laere Koen KOP 2013 1.jpg

         Stijn Verbeke              Etienne Claus             Koen Van Laere

    Zondag 16 Juni – BEVEREN (9120) - Kampioenschap Van België Categorie A en B


    Catg.A - 44 dln

    1.STIJN VERBEKE (Belsele)

    2.Kristof Gryson ( Kamp. v. België)

    3.Franky Van Oyen (Zulte)

    4.Steven Martens

    5.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    6.Paul Roosenparck

    7.Stijn Declercq

    8.Kris Bolsens (Kruibeke)

    9.Sammy Bogaert (Kalmthout)

    10.Mario Van Den Broecke

    11.Vincent Maes (St.Gillis)

    15.Steven Heirman (Hamme)

    16.Tom Middelkamp (Melsele)

    17.Jochen Smet (Kemzeke)

    19.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    24.Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    26.Jan Peirsman (Beveren)

    31.Lieven Soens (St.Niklaas)

    33.Jef De Batist (St.Anna L.O.)

    34.Ben Suykerbuyk

    36.Tom Verhulst (Beveren)
    16-6-2013-beveren waod 477.jpg
            Winnaar Catg.A Stijn Verbeke en winnaar Catg.B Ruud Havermans.
    16-6-2013-beveren waod 459.jpg
                                  Aankomst van Stijn Verbeke te Beveren.
    16-6-2013-beveren waod 484.jpg
                   Gerry Van Gasse vraagt uitleg aan winnaar Stijn Verbeke.
    16-6-2013-beveren waod 417.jpg
                   De 2 koplopers in de Catg.A Stijn Verbeke en Kristof Gryson.
    16-6-2013-beveren waod 497.jpg
    Podium Belgisch Kampioenschap Catg.A met winnaar Kristof Gryson, Franky Van Oyen
    en Steven Martens.
    16-6-2013-beveren waod 496.jpg
    16-6-2013-beveren waod 462.jpg
                  Aankomst van nieuw Belgisch Kampioen Catg.A Kristof Gryson.
    16-6-2013-beveren waod 160.jpg
    De kopgroep in de Catg.A met Kris Bolsens, Sammy Bogaert, Franky Van Oyen,
    Kevin Van Raemdonck, Paul Roosenparck, Stijn Verbeke, Steven Martens, Stijn De Clercq
    en Kristof Gryson.
    16-6-2013-beveren waod 029.jpg
                                          Start van de Catg.A

    Catg.B - 38 dln

    1.Ruud Havermans ( Nw Vossemeer)

    2.Franky Weemaes (Melsele)

    3.Peter Kerckaert

    4.Philip Lampaert ( Kamp.v.België)

    5.Franky De Tremerie

    6.Patrick Verdonck

    7.Alex Goossens (Vrasene)

    8.Stefan Hermans

    9.Andy Van Loon

    10.Wim Braet

    11.Wim Rombaut (Stekene)

    13.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    14.Bart Rombouts (Kallo)

    15.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    19.Gert Smet (Kruibeke)

    20.Peter Flach (Zwijndrecht)

    23.Dirk Matthijs (Gentbrugge)

    27.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    29.Peter De Maere (Waasmunster)

    31.Wim Heyndrickx (Vrasene)
    16-6-2013-beveren waod 391.jpg
          Aankomst van winnaar Catg.B Ruud Havermans voor Franky Weemaes.
    16-6-2013-beveren waod 522.jpg
    Podium Belgisch Kampioenschap Catg.B met winnaar Philip Lampaert, Franky De Tremerie
    en Alex Goossens.
    16-6-2013-beveren waod 272.jpg
                                        Franky Weemaes in de aanval.
    16-6-2013-beveren waod 178.jpg
                          In 3de stelling Europees kampioen Wim Heyndrickx.

    Catg.C - 28 dln

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster)

    2.Peter Ballet

    3.Patrick Watteny

    4.Ko Harms

    5.Filip Van Damme

    6.Dirk De Pauw (Beveren)

    7.Jan Snoeck

    8.Kurt Leuntjens

    9.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    10.Erwin D'Hondt

    12.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    15.Geert Smet (St.Niklaas)

    16.Johan De Rop (Nieuwkerken)

    21.Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)       
    16-6-2013-beveren waod 783.jpg 
                                          Winnaar Catg.C Etienne Claus  
    16-6-2013-beveren waod 745.jpg
             Aankomst van Etienne Claus voor Peter Ballet en Patrick Watteny.
    16-6-2013-beveren waod 779.jpg
                             Een woordje uitleg aan de micro van Etienne Claus.
    16-6-2013-beveren waod 613.jpg
                                  De kopgroep van 7 leiders in de Catg.C
    16-6-2013-beveren waod 569.jpg
                                                    De start van de Catg.C


    Toeristen - 44 dln
    1.Jelle Andries (Broechem)

    2.Smet Kris (St.Niklaas)
    3.Lieven Van De Perre (De Klinge)
    4.Frederick D'hondt

    5.Koen Van Laere (Beveren)
    6.Niels De Wit

    7.Tom Van Raemdonck (Beveren)

    8.Dennis Mijnsbergen

    9.Wim Meir

    10.Kurt Bertier

    11.David Torfs

    12.Kenny Janssens (Melsele)
    13.Van Camp Tim

    14.Steven Van Houte

    15.Peter Dierickx

    16.Kurt De Gronckel;17.Egwin Raes;18.Johan Van Wesemael;19.Bart Keyken;20.Kevelaers David;21.Karel Peeelman;22.Mario Bolssens;23.Kurt Thoen;24.Tony Lauwers;25.Sam Van Der AA;26.Marnix De Roos;27.Ibe Vandendriessche;28.Niels Van Der AA;29.Kurt Van Landeghem;30.Van Osselaer Michel;31.Wim Kras;32.Kevin De Jaegher;33.Jonas Pfaff;34.Kris Van Severen;35.Jeroen Van De Vijver;36.Filip Van Goethem
    16-6-2013-beveren waod 752.jpg
    Aankomst van winnaar Toeristen Jelle Andries voor Kris Smet en Lieven Van De Perre.
    16-6-2013-beveren waod 805.jpg
                                                 Podium Toeristen
    16-6-2013-beveren waod 796.jpg
                               Kampioen Van Beveren Koen Van Laere.
    16-6-2013-beveren waod 756.jpg
                         Aankomst van Kenny Janssens voor plaats 12.
    16-6-2013-beveren waod 578.jpg
                                    Start van de Toeristen te Beveren.


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-06-2013 om 10:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 28/06/2013 EN ZATERDAG 29/06/2013 WIELERWEDSTRIJDEN IN ELVERSELE
    Elversele 2013.jpg

    Bron: Dirk Elewaut

    17-06-2013 om 10:38 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!