.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/06/2013

    vwf.JPG









    Zondag 16 Juni - Aalst (9300) -
    8ste rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 74 km - 1h45
    1. Peter VAN DAMME
    2. Gianni Cooman
    3. Kevin Van Den Cruijce
    4. Gwylim Hanssens
    5. Kristof Van Wymeersch
    6. Andy De Backer
    7. Jeroen Uyttersprot
    8. Steven Tuytschaever
    9. Kevin Van Den Eeckhout
    10. Bjorn Lison

    C-reeks - 74 km - 1h48
    1. Wim DE SMET
    2. Jerry Cooman
    3. Peter Vermassen
    4. Bruno Bruyere
    5. Dany Baeyens
    6. Eric Quina
    7. Andy Van Eesbeeck
    8. Dirk De Schrijver
    9. Danny Saelens
    10. Peter Hermans

    D-reeks - 57km - 1h24
    1. Herman PROOST
    2. Ronny Van Der Vurst
    3. Jan De Mulder
    4. Peter Neckebroeck
    5. Francis De Ridder
    6. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7. Guy De Coster
    8. Frank D'Hooge (Hamme)
    9. Patrick Jacobs
    10. Bart De Winter

    E-reeks - 57 km - 1h26
    1. Rene DE BRUCKER
    2. Joseph Devits
    3. Rudy Van De Velde
    4. Danny De Backer
    5. Hugo Van Linden
    6. Marc Jacobs
    7. Johnny Loris
    8. Daniel Villers
    9. Patrick Van Cleemput
    10. Rudi Berwart

    F-reeks - 49 km - 1h16
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Wim De Waal
    3. Helmuth Tas
    4. Jean Pierre Broothaerts
    5. Jean Blommaert (Hamme)
    6. Hendrik Caethoven
    7. Marcel Poelmans
    8. Willy Wouters
    9. Johny Van Holen
    10. Tony Baudonck

    G-reeks - 49 km - 1h19
    1. Marc VERVONDEL
    2. Florent Deleersnyder
    3. Andre Ceurens
    4. Jos Vandermeulen
    5. Roland Boulard
    6. Etienne Vandenhouwe
    7. Vic Van Den Eynde
    8. Guido Cornet
    9. Roland Hellebaut
    10. Theo Coudyzer

    16-06-2013 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 16/06/2013 Flèche Ardennaise – Elite z.c./U23 – 175 km - 04h32min
    Aantal deelnemers:

    1.DILLIER Silvan -BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.DERNIES Tom -WALLONIE - BRUXELLES-

    3.CLAEYS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00'02"

    4.ANCIAUX Maxime -WALLONIE - BRUXELLES-:00'04"

    5.VLIEGEN Loïc -BMC DEVELOPMENT TEAM-

    6.CARNEVALI Jean-albert -VERANDAS WILLEMS-

    7.SMEYERS Floris -VERANDAS WILLEMS-

    8.PESTIAUX Loïc -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.WALLAYS Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00'07"

    10.LHOTELLERIE Clément -COLBA - SUPERANO HAM-:00’12"

    14.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-01’03"

    27.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-:01'23"

    34.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-:01’58"

    39.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-:02’03"

    45.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-:06'27"

    55.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:11’55"

     

    16/06/2013 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite z.c./U23 - 135 km

    Aantal deelnemers:

    1.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    2.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    4.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    5.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-

    6.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    17.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    25.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    39.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    47.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    64.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    79.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    16/06/2013 BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.LAMBRECHTS Sem-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    5.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.MAZZONE Tom-TERRA FOOTWEAR-

    9.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    32.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    51.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    65.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    70.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    16/06/2013 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    3.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.MARION Gaëtan-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.BLONDEEL Charlie-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.VANDER MEIREN Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    16/06/2013 OEDELEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

    2.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    3.VAN HYFTE Tom-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    4.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    5.FRITZPATRICK Tom-KINGSNPORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    8.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    9.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    13.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    16/06/2013 ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    4.ROELS Sam-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    5.KERKHOF Tim-EFC OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    6.MEEUS Sil-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VANDENBERGHE Nick-CYCLING TEAM LUTHO-

    8.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

    10.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    40.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    16/06/2013 INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    2.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BLAMPAIN Maxime-TEAM WAQUEHAL JUNIOR-

    4.DEBRABANT Anthony-VC AMATEUR ST QUENTIN-

    5.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    51.BAERT Atlas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    58.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    64.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    73.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    16/06/2013 PASSENDALE (W) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDENBUSSCHE Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.VERSCHAEVE Lounes-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.FELGATE Ryan-CUBE-

    7.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    8.SENESAEL Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    10.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

     

    16/06/2013 LANDEN (VB) - Nieuwelingen - 55 km

    Aantal deelnemers:

    1.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    2.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

    4.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VLAYEN Daan-DCM CYCLING TEAM-

    10.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    16/06/2013 LIERDE-DEFTINGE (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VERBRUGGHE Lemmy-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DERVEAUX Niels-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    5.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    6.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    7.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.DE WAAL Maurits-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    31.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    41.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    46.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16-06-2013 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN ZATERDAG 15/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN ZATERDAG 15/06/2013                                          
    15--6-2013-de valk 612.jpg
    Het podium met winnaar Guy Van Broekhoven, Moreno De Pauw en Jens Geerinck.  
    15--6-2013-de valk 618.jpg
                Moreno De Pauw, Guy Van Broekhoven en Jens Geerinck.                                               
    15--6-2013-de valk 607.jpg 15--6-2013-de valk 598.jpg
                       Guy Van Broekhoven                                               Jens Geerinck aan het woord bij Ivan Elegeert.
    15--6-2013-de valk 601.jpg
                        Jens Geerinck samen met broer en Nieuweling Dries.
    15--6-2013-de valk 564.jpg
                                   Aankomst van Guy Van Broekhoven.
    15--6-2013-de valk 407.jpg

    Zaterdag 15/06/2013 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    18.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    20.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    15--6-2013-de valk 030.jpg  15--6-2013-de valk 005.jpg
                               Ken Van Reeth                                                              Robby De Roos en Kristoff Heyns.

    15--6-2013-de valk 037.jpg
                                         Glenn De Ridder uit Stekene.
    15--6-2013-de valk 044.jpg                                       
                                                  Voor de start te Belsele.         
    15--6-2013-de valk 095.jpg   
                            Aanval van Guy Smet die de achtervolging inzet.
    15--6-2013-de valk 064.jpg
    Jens Geerinck was de 1ste ontsnapper en meteen volgde Kurt Geysen en Gert Delcroix.                                          
    15--6-2013-de valk 134.jpg   
                                Steven Thomas en Patrick Van Roosbroeck.
    15--6-2013-de valk 141.jpg
                       Kristof DHollander, Ken Van Reeth en Eddy Van Acker.
    15--6-2013-de valk 145.jpg
    Gert Delcroix en Kurt Geysen in de aanval, Kurt was telkens bij elke ontsnapping
    aanwezig en werd uiteindelijk 4de.
    15--6-2013-de valk 183.jpg
                                      Guy Smet zeer attent vooraan te vinden.
    15--6-2013-de valk 249.jpg
                                   Dieter Van Der Stock en Joshua De Smit.
    15--6-2013-de valk 295.jpg
                                          Het Arrow team in de aanval.
    15--6-2013-de valk 312.jpg
                                        Robby Meul en Guy Van Broekhoven.
    15--6-2013-de valk 426.jpg
                           De renners van Cibel-Aliplast aan het commando.
                




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-06-2013 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/06/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 16/06 – KEERBERGEN (3140) - Café “Den Bas – Tremelobaan 148
    Info: 0496/75 18 07

    C/D/E = 13u30 = 60 km = 10 ronden van 6 km
    A/B =15u30 = 84km = 14 ronden van 6 km
    Dorpelingen = 18u00 = 42km = 7 ronden van 6 km

    16-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    15-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 9°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    De Witte Sven Kop 2013.png  Druyts Lenny KOP 2013.jpg

           Sven De Witte                 Lenny Druyts


    Zaterdag 15/06/2013 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    13.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    18.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    20.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    15/06/2013 WETTEREN (TEN - EDE) (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.SHERRIFFS Chris-ASFRA RACING TEAM-

    6.FRITZPATRICK Tom-KINGSNPORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.BRACKE Thomas-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    10.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    17.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    33.DE BOSSCHER Thomas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    15/06/2013 BEIGEM-GRIMBERGEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    2.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.O´BRIEN Paidi-PLANET TRI RACING TEAM-

    5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.MEADE Barry-PLANET TRI RACING TEAM-

    7.WEECKERS Timmy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    8.HERREMANS Jamie-CYCLO BIKE LIMBURG-

    9.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.FROYEN Piet-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    20.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.VAN DER MEERSCH Lawrence--

    33.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    15/06/2013 PASSENDALE (W) - Dames Elite
    Aantal deelnemers:

    1.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.DE VUYST Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    3.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.VAN DE REE Monique-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.BECKERS Isabelle-BIGLA CYCLING TEAM-

    6.MOBERG Emilie--

    7.VAN SEVEREN Celine-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.VAN DOORSLAER Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    9.GINS Tara-ENDIRA LADY FORCE-

    10.LAXSON Shoshauna-C & T-

    11.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    22.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    25.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    35.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    43.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    15/06/2013 OOIGEM (W) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.AITCHESON Liam-CUBE - SPIE - DOUTERLOIGNE-

    3.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.FELGATE Ryan--

    5.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    8.BALAND Paulin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PINEDA Hendrik-ROYAL VELO SPORT BURY-

    61.BAERT Atlas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    65.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    15/06/2013 ZEDELGEM (W) - Dames Jeugd

    Nieuwelingen:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.CORIJN Louise-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VAN OPSTAL Lot-WV DE JONGE RENNER-

    10.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    Juniores:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    3.ROHDE Lysanne-RSC ZUIDWESTHOEK-

    4.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Femke-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.DE DECKER Laura-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.ALLAERT Ine-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.BAUDE Clémence-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    10.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    17.CLAUS Eveline-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    15/06/2013 ZEDELGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DEBUYCK Robbe-CT FORCE VZW-

    10.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    31.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    60.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15-06-2013 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/06/2013

    waod_3.jpg

    Zaterdag 15 Juni – ZAFFELARE (9080)

    Catg.A – 20 dln

    1.Kristof Muys (Eine)

    2.Glenn De Wolf (Zele)

    3.Danny Nachtegael

    4.Jan Trenson

    5.Wim Van Lancker

    6.Michaël De Meyer

    7.Paul Roosenparck

    8.Wesley De Rocker

    9.Wim De Wit

    10.Mehdi Tigrine

    11.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    12.Nicolaï Gosselin (Waasmunster)

     

    Catg.B – 19 dln

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Zuienkerke)

    2.Alex Goossens (Vrasene)

    3.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    4.Kristof Reniers

    5.Sven De Vlieger (Lochristi)

    6.Frank Gommers

    7.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    8.Wim Van Den Eynde

    9.Karel Van Kerkhove

    10.Olivier Vaerewyck

    11.Frank D'Hooge (Hamme)

    12.Nico De Roeck (St.Niklaas)

     

    Catg.C – 19 dln

    1.Christophe Brieau (Herne)

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Danny Van Oyen (Deinze)

    4.Noël Dult

    5.Filip Van Damme

    6.Ronny Cosijn

    7.Ko Harms

    8.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    9.Marc Jacobs

    10.Ronald De Scheemaeker

    11.Geert Smet (St.Niklaas)

    14.Dirk Mathys (gentbrugge)

    15.Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

     

    Toeristen – 37 dln

    1.Kristof Carrette (Oostkamp)

    2.Christophe De Grom

    3.Kris Smet (St.Niklaas)

    4.Kurt Heymans

    5.Bill Noterman

    6.Jens Daems

    7.Frederick Mussche

    8.Koen De Maesschalck

    9.Keith O'Connell

    10.Sebastiaan De Geyter

    19.Wim Kras (Vrasene)

    22.Freddy Van Camp (Stekene)

    23.Jeroen Van De Vijver (Eksaarde)

     

    Catg.D – 21 dln

    1.Florent De Leersnijder (Oostrozebeke)

    2.Wim De Waal

    3.Daniel Hauttekeete

    4.Helmuth Tas

    5.Frans Aerts

    6.Julien Vyvey

    7.Herman Van Den Borre

    8.Julien De Bock

    9.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    10.Robert Maldrie

     

    Catg.E – 24 dln

    1.Vik  Van Den Eynde (Heist o/d Berg)

    2.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    3.Gerard Hairwassers

    4.Willy Roels

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Jozef De Bruyn

    7.Gerard Devleeschauwer

    8.Andre Klep

    9.Robert Robijns

    10.Gerard Mariën

    11.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    15-06-2013 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/06/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 15/06 – KONINGSHOOIKT (2500)

    Categorie A
    1--Dieltjens Gert
    2--Geluykens Kenny
    3--Goeleven Jeroen
    4--Verbruggen Wesley
    5--Schepers Jelle
    6--Bosmans Dieter
    7--Leys Sam
    8--Heremans Geert
    9--Biermans Gregory
    10--Van Hoof Pieter

    Categirie B
    1--De Feyter Tom
    2--Van Uffel Wim
    3--Vennicx Dave
    4--Van Elst Jonathan
    5--Adams Christophe
    6--Berghmans Bart
    7--Meuris Gerry
    8--De Vree Rik
    9--Wellens Erik
    10--Op De Beek Tom

    Categorie C
    1--Lahou Rudy
    2--Bogaerts Patric
    3--Dockx Bert
    4--Aerts Peter
    5--Van Bael Hans
    6--Meir Wim
    7--Ooms Gunter
    8--Verbinnen Mario
    9--Wuyts Hans
    10--Agneesens Hugo

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--De Cock Marc
    4--Vekemans Marc
    5--Van Gansen Benny
    6--Eyselberghs Marc
    7--Vandekerkhof Robert
    8--Hermans Henri
    9--Marijnissen Walter
    10--Haest Eddy

    Categorie E
    1--Van Hove Jan
    2--Oosterbosch Geert
    3--De Bakker Ludo
    4--Van Herck Willy
    5--Wijnen Nico
    6--Thienpont Walter

    15-06-2013 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/06/2013

    LFT Bond Banner

     

    Zaterdag 15/06/2013 - TIEGEM - LFT

    Categorie A:

    1. Pedro Michels

    2. Wesley Legrand

    3. Kengy Verhaeghe (DV)

    4. Dominique Feys

    5. Tom Derthoo

    6. Jan Huysentruyt (DV)

    7. Dieter Coussens (DV)

    8. Billy Paridaens

    9. Frederik Dedeyne (DV)

    10. Bjarne Christiaens

     

    Categorie B:

    1. Tom Saeys

    2. Kurt Heyman

    3. Jeffrey Vandendorpe

    4. Bart Uzeel

    5. Peter Vanlembeke (DV)

    6. Ignace Dierickx

    7. Stefaan Ferrest

    8. Linzi Vangheluwe (DV)

     

    Categorie C:

    1. Diederik Ampe

    2. Frank Suys (Bornem)

    3. Dirk Dekeerle

    4. Nico Hellebuyck

    5. Xavier Vansevenant

    6. Francky Verschueren

    7. Xavier Dewulf

     

    Categorie D:

    1.Ronny De Vos

    2. Freddy Vlerick

    3. Paul Hunninck

    4. Ruddy Stockman

    5. Danny Polfliet (DV)

    6. Antoine Hooreweghe

    7. Eddy Van Den Abeele

    8. Marc Steenberghe

    9. David Grindley (Gbr)

     

    Categorie E:

    1. José Demeyere

    2. Noël Rogge

    3. Werner Dullaert (St.Gillis)

    4. Clement Saelens

    5. Eric De Wilde

    6. Willy Corthier

    7. Philippe Reyntjens

    8. Gilbert Minjau

     

    Categorie F:

    1. Tuur Deprez

    2. Dylan Verschuere (DV)

    3. Diego Bomeré (DV)

    4. Simon Hoste

    5. Jeffrey Hutsebaut

    6. Gilles De Jaeger (DV)

    7. Spencer Tack

    8. Beau Delobelle (DV)

     

    Categorie G:

    1. Johan Deschepper

    2. Dominique Porte

    3. Erik De Waele

    4. Timmy Braekeveld

    5. Rudy Defeyter

     

    Categorie Dames:

    1. Jolien Verschueren

    2. Katleen Fraeye

    3. Joyce Tack

    4. Imke Goens (DV) 

    15-06-2013 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 14/06/2013 OEDELEM (W) - Dames Elite - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    2.VAN DOORSLAER Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    4.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    5.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.DUTRIAUX Fiona-VIENNE EUROSPORT-

    7.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    8.CEULEMANS Dunja-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    10.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    21.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    15-06-2013 om 10:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/06/2013

    vwf.JPG








    Vrijdag 14 Juni - Erembodegem (9320)

    A-reeks - 45km - 1h08
    1. Steven TUYTSCHAEVER
    2. Bjorn Lison
    3. Gillian Van Rijmenant
    4. Steven Van Aken
    5. Peter Moortgat
    6. Bart Van De Wiele
    7. Kevin Selleslagh
    8. Steve Maginet
    9. Siegfried De Nauw
    10. Sam Pedder

    C-reeks - 45 km - 1h08
    1. Danny SAELENS
    2. Bruno Bruyere
    3. Willem Van Der Heyden
    4. Tom De Beer (Hamme)
    5. Jimmy De Paepe
    6. Andy Van Eesbeeck
    7. Wim De Smet
    8. Danny Borremans
    9. Pascal Raes
    10. Sven Janssens

    D-reeks - 40 km - 1h04
    1. Ronny VAN DER VURST
    2. Stefaan Speltens
    3. Bart Heyvaert
    4. Frank Saelens
    5. Jan De Mulder
    6. Peter Neckebroeck
    7. Michael Heymans
    8. Rudi De Bondt
    9. Mike De Croock
    10. Jerry De Reuse

     

    E-reeks - 40 km - 1h04
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Joost Pieters
    3. Jos Maes
    4. Danny De Backer
    5. Wim De Coninck
    6. Serge De Wever
    7. Daniel Villers
    8. Jan Van Cauter
    9. Luc Van Mol
    10. Benny D'Haese

    F-reeks - 40 km - 1h05
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Marcel Poelmans
    3. Dannny Paridaens
    4. Luc D'Haeseleer
    5. Robin Van Kerschaever
    6. Rafaël Vercammen
    7. Yvan Camphijn
    8. Jean Pierre Claeys
    9. Jozef Deneef
    10. Patrick Convents

    G-reeks - 40 km - 1h06
    1. Marc VERVONDEL
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Roland Boulard
    4. Theo Coudyzer
    5. Hugo Tuypens
    6. Andre Ceurens
    7. William De Cremer
    8. Guido Cornet
    9. Jaak Dekkers
    10. Hubert D'Hondt

    15-06-2013 om 10:19 geschreven door kenny


    14-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S TTC RONDE 2013 TE NIEUWKERKEN VAN DONDERDAG 13/06/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan JOHAN NIJS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Nijs Johan KOP 2013.png 
    Donderdag 13/06/2013 – NIEWKERKEN – 62 Km
    Aantal deelnemers: 41

    1.JOHAN NIJS uit St.Niklaas

    2.Mario Bolssens

    3.Kris Van Severen op 15"

    4.Hans Vergauwen

    5.Karel Peelman op 20"

    6.Glenn Van Hille

    7.Koen Van Laere

    8.Pascal Schelfhout

    9.Dieter Vercauteren

    10.Roel Hannes

    11.Tim Smeyers

    12.Kenny Janssens (Melsele)

    13.Gino Beauprez

    14.Jonathan Van Kerchove

    15.Bjorn Berek

    16.Kurt Bertier;17.Peter Van Goethem;18.Jef Maes;19.Serge Meyvis;20.Bram Kesteleyn;21.Franky Boel;22.Johan De Rop;23.Tim Van Camp;24.Kurt Thoen;25.Kristof Descheemaeker;26.Jan Stuyck;27.Immanuel Courtens;28.Lieven Van De Perre;29.Filip Van Goethem;30.Franky De Fijn;31.Kevin Van Put;32.Wim Van de Moortel;33.Steven Van Houte;34.Dennis Mijnsbergen;35.David Torfs;36.Fabrizio Polizzi;37.Kevin Vercauteren;38.Yannick Schiltz;39.Christophe Meeus;40.Werner Van de Zande
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 217.jpg 13-6-2013-nieuwerkerken ttc 199.jpg
                 Johan Nijs uit St.Niklaas.                                                                 Aankomst van Johan Nijs.
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 190.jpg
                             De 2 leiders met Johan Nijs en Mario Bolssens.
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 204.jpg
                             Karel Peelman won de pelotonspurt voor plaats 5.
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 207.jpg
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 150.jpg
               Ontsnapping met 5 renners goed voor 2 ronden hard rijden.
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 090.jpg
                                             De start te Nieuwkerken.

    Proficiat aan JAN HEYRMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Recreanten !!!

    Heyrman Jan KOP 2012.png 

    Recreanten - 46 dln

    1.JAN HEYRMAN (Kuibeke)

    2.Nick Felix

    3.Johan Van Hiel

    4.Tom Gerlo

    5.Gino De Munck

    6.Niels Paelinck

    7.Dominiek Porte

    8.Bart Rooms

    9.Wim Vanderveken

    10.Danny Van de Perre

    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 083.jpg
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 067.jpg
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 007.jpg
    13-6-2013-nieuwerkerken ttc 040.jpg


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-06-2013 om 10:03 geschreven door kenny


    13-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 13/06/2013 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DEKKERS Hans-DOMMELSTREEK-

    4.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    6.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.RATCLIFF Alister-TEAM 3M-

    8.DUNNE Conor-VL TECHNICS - ABUTRIEK-

    9.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    10.VANDAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    14.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    13-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    12-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND TE BELSELE VAN DINSDAG 11/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 
    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND
    TE BELSELE VAN DINSDAG
    11/06/2013                                          
    11-6-2013-belsele ic 785.jpg
    Het podium met winnaar Moreno De Pauw, Dries Vannevel en Jori Van Steenberghen.  
    11-6-2013-belsele ic 792.jpg 11-6-2013-belsele ic 795.jpg
            Moreno De Pauw met bloemen.                                        Kampioen van Het Waasland Moreno De Pauw. 
    11-6-2013-belsele ic 675.jpg
                       Aankomst van winnaar Moreno De Pauw uit St.Pauwels.
    11-6-2013-belsele ic 766.jpg
                           Meteen de gelukwensen van vader Gino De Pauw.
    11-6-2013-belsele ic 497.jpg
    De kopgroep van de wedstrijd met o.a. Steven Doms, Kristof DHollander,
    Jori Van Steenberghen, Jarno Van Guyse en Moreno De Pauw.

    Dinsdag 11/06/2013 BELSELE (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 158,4 km

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND

    Aantal deelnemers: 174

    1.MORENO DE PAUW uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    5.GOUCH Fraser-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    8.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.HOPHRA Gerard-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    16.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    24.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    26.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    33.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    37.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    39.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    45.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    53.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    54.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    55.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    68.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    97.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    100.DE WOLF Glenn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    104.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    106.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    112.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    120.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    121.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    124.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    125.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
    11-6-2013-belsele ic 039.jpg
                       De ploeg van winnaar Moreno De Pauw, Rock Werchter.
    11-6-2013-belsele ic 097.jpg 11-6-2013-belsele ic 042.jpg
                      Steven Doms uit Sinaai.                       De ploeg van Josan To Win.be en sportbestuurder Willy Teirlinck won het
                                                                                    ploegenklassement.        
    11-6-2013-belsele ic 107.jpg
                                Voor de start te Belsele met 174 renners.      
    11-6-2013-belsele ic 150.jpg    
                               De heren moesten 11 ronden afleggen.
    11-6-2013-belsele ic 162.jpg   
               Het vernieuwe viaduct mochten de renners meteen uitproberen.    
    11-6-2013-belsele ic 169.jpg 
    11-6-2013-belsele ic 172.jpg
    11-6-2013-belsele ic 230.jpg
                Jarno Van Guyse, Sleurs en Stijn De Bock zetten een aanval op.
    11-6-2013-belsele ic 296.jpg
    11-6-2013-belsele ic 299.jpg
                                       Robby De Roos uit Moerbeke.
    11-6-2013-belsele ic 423.jpg
                                              Guy Smet voert de forcing.

    11-6-2013-belsele ic 668.jpg                 
                             In afwachting van de aankomst van de renners.
      





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-06-2013 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    De Pauw Moreno KOP 2013.jpg
    Dinsdag 11/06/2013 BELSELE (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 158,4 km

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND

    Aantal deelnemers:

    1.MORENO DE PAUW uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    5.GOUCH Fraser-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    8.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.HOPHRA Gerard-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    16.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    24.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    26.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    33.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    37.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    39.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    45.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    53.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    54.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    55.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    68.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    97.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    100.DE WOLF Glenn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    104.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    106.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    112.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    120.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    121.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    124.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    125.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    PS Moreno De Pauw won op 23/05/2013 de 5de rit in de Ronde Van Ierland.
    De Pauw Moreno zege 1 2013.png
                          Etappe 5 - Glengarriff - Mitchelstown - 150,2 km (Sprint)

    12-06-2013 om 13:43 geschreven door kenny


    11-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 13/06/2013 - WEDSTRIJD 4 TTC RONDE 2013
    TTC Ronde 4 13-06-2013.png

    Bron: TTC Team

    11-06-2013 om 13:21 geschreven door kenny


    10-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 10/06/2013 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.BERNATONIS Marius-TEAM 3M-

    6.BOUVRY Kenny-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    7.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.DE VRIESE Stijn-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.MEERSSCHAERT Kristof-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.VERKINDEREN Frederik-TEAM 3M-

     

    10/06/2013 URSEL (O) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEKKERS Hans-DOMMELSTREEK-

    2.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.DUNNE Conor-VL TECHNICS - ABUTRIEK-

    6.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VANSPEYBROECK Tim-VENTILAIR - STERIA-

    8.DE CORTE Axel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.BILLEMON Tijs-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    50.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10-06-2013 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 09/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 09/06/2013                                          
    9-6-2013-aartselaar 542.jpg  9-6-2013-aartselaar 493.jpg
                    Winnaar Frazer Gough.                                                       Aankomst van winnaar Frazer Gough.


    Zondag 09/06/2013 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOUGH Frazer-ROYAL ANTWERP BC-

    2.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    3.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.WALLER Jack-SPIRIT BIKES-

    8.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.JESPER Schipper-RESTOR CYCLING-

    10.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    17.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    22.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    27.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    32.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    35.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    37.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    44.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    47.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    60.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    62.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    70.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    72.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    77.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9-6-2013-aartselaar 043.jpg
                                           Voor de start te Aartselaar.                                                      
    9-6-2013-aartselaar 052 - kopie.jpg   9-6-2013-aartselaar 028.jpg
                 Gertjan Boeykens uit Stekene.                                                       Gregory Franckaert uit Kallo.
    9-6-2013-aartselaar 053.jpg   9-6-2013-aartselaar 040.jpg
                  Jonas Goeman uit Wetteren.                                                          Sean Durinck uit Hamme.
    9-6-2013-aartselaar 054.jpg  9-6-2013-aartselaar 029.jpg
                   Maarten Burm uit Hulst.                                                                 Guy Ten Hartog uit Sinaai.
    9-6-2013-aartselaar 354.jpg
                                      Koen Vertommen en Edwin De Wit.
    9-6-2013-aartselaar 238.jpg
                                  Edwin De Wit en Kristof DHollander.
    9-6-2013-aartselaar 219.jpg
                     Maarten Burm, Dennis Raadtgever en Jimmy De Bruyn.
    9-6-2013-aartselaar 086.jpg
                                  Jonas Goeman was de 1ste aanvaller.
    9-6-2013-aartselaar 108.jpg
    9-6-2013-aartselaar 111.jpg
    9-6-2013-aartselaar 437.jpg
    9-6-2013-aartselaar 100.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-06-2013 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 09/06/2013
    Walsoorden Den Dijk 1 Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    Van De Perre Lieven KOP 2012.png

    Lieven Van De Perre

    Onder leiding van Peter Flach en Stefaan Adriaenssens vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 13 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Prachtig zomerweer en na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat iedereen aan kon. Het tempo werd zoals afgesproken gerespecteerd zodat iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, meteen ging het tempo met een ruk de hoogte in. Er waren verschillende aanvalspogingen maar deze droegen nooit ver genoeg, dus kon de spurt worden ingezet. Lieven Van De Perre zette de spurt in met Dirk Cleys die zeer lang aandrong maar er niet over geraakte, Wim Kras finishte als 3de. 
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37 Km/h vanaf 't Witte Huis.

    Reden mee: Peter Flach, Stefaan Adriaenssens, Frans Sulmon, Wim Kras, Gunther Persoon, Lieven Van de Perre, Jan Heyrman, Gert Smet, Theo De Prekel, Dirk Cleys, Peter Neels, Jurgen Goossens en Dirk Trogh.

    Kallo de Meet                         
                                               De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    10-06-2013 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Coomans Bjorn KOP 2012 1.png

    Zondag 09/06/2013 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOUGH Frazer-ROYAL ANTWERP BC-

    2.GOOVAERTS Tom-TEAM 3M-

    3.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.WALLER Jack-SPIRIT BIKES-

    8.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.JESPER Schipper-RESTOR CYCLING-

    10.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    17.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    22.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    27.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    32.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    35.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    37.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    38.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    44.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    47.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    60.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    62.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    70.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    72.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    77.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/06/2013 MEISE - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 114,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.BJORN COOMANS uit Ruisbroek-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    2.BERTUILLE Nicolas-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    3.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    6.HAUBRUGE Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    8.O BRIEN Paidi-PLANET TRI RACING-

    9.BEELEN Sven-LUIHOEVE CROSSERS-

    10.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    19.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    49.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    68.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    78.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    86.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    95.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    108.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    127.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    09/06/2013 KIELDRECHT-PROSPERPOLDER (O) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    3.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.MICHIELS Githa-TOKA PRINT MTB TEAM-

    5.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    7.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    9.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.ACCOE Joyce-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    17.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    09/06/2013 HARINGE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Piet-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.ALLARY Pieter-jan-DCM CYCLING TEAM-

    4.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.MOLLY Kenny-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VYNCK Kevin-WIELERTEAM IEPER-

    7.LOWYCK Jesse-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DECOSTER Jorgen-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DACHY Mattijs-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    09/06/2013 HERSELT (A) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    3.N DICKEY Ansel-WOODSTOCK BICYCLE CLUB-

    4.WOLLENHAUPT Lucas-RSC LE LOUP-

    5.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.DE GEUS Thomas-UWTC DE VOLHARDING-

    8.GESERICK Ocko-UWTC DE VOLHARDING-

    9.LA ROSE Dimitri-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    11.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    68.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    09/06/2013 ROOSDAAL (VB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.VAN VAERENBERGH Beau-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    10-06-2013 om 02:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/06/2013 WERVIK (W) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.FELGATE Ryan-CUBE SPIE DOUTERLOIGNE-

    7.TANNOS Johan-SLIPSTAM CADDOCK-

    8.EVRAERT Niels-YOUNG SCHELDE CT-

    9.PALM Martin-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    09/06/2013 BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Dames Jeugd - 57,4 km

    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    1.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.BEX Nathalie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    5.STORMS Nine-BERGBEKLIMMERS-

    6.VAN GINNEKEN Ilona-TWC PIJNENBURG-

    7.VAN DIJK Claudia-PRC DELTA-

    8.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.HULSMANS Laura-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.CORIJN Louise-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    Dames Junioren

    1.DE JONG Demi-RSC ZUIDWESTHOEK-

    2.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    3.ROHDE Lysanne-RSC ZUIDWESTHOEK-

    4.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    6.VAN VELZEN Bryony-BERGKLIMMERS-

    7.MAES Shana-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    8.DE DECKER Laura-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.NYS Hanne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

    11.PETIT Lana-ISOREX CYCLING TEAM-

    12.CLAUS Eveline-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    09/06/2013 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 60,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.STEGEN Jeffrey-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    09/06/2013 HERSELT (A) - Nieuwelingen - 68,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    5.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    6.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    22.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    62.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    09/06/2013 ROOSDAAL (VB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.GOOSSENS Anko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.GEERTS Kenneth-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.PALINCKX Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    09/06/2013 WOESTEN (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    35.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10-06-2013 om 02:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/06/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
    Zondag 09 Juni – DIKKELVENNE (9890)

    Catg.A - 36 dln

    1.Andy De Backer (Denderleeuw)

    2.Stijn Verbeke (Sinaai)

    3.Peter Van Damme

    4.Chris Sherriffs

    5.Kristof Gryson

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Franky Van Oyen (Zulte)

    8.Lode Van Impe

    9.Kristof Van Wijmeersch

    10.Joris Debacquer

     

    Catg.B - 24 dln

    1.Philip Lampaert ( Bellem)

    2.Danny Saelens

    3.Patrick Vanmaekelbergh

    4.Franky De Tremerie

    5.Gert Deno

    6.Wim Rombaut (Stekene)

    7.Michel Bultinck

    8.Frank Saelens

    9.Fabien Hanssens

    10.Sven De Vlieger (Lochristi)

     

    Catg.C – 31 dln

    1.Peter Ballet (Eke)

    2.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Frank Gommers

    5.Johan Declerck

    6.Ko Harms

    7.Jan Cortoos

    8.Filip Van Damme

    9.Stanny Benoot

    10.Peter Kerckaert

     

    Toeristen – 37 dln

    1.Gilliam Van Rymenant (Hofstade)

    2.Kristof Carrette

    3.Christophe De Grom

    4.Gunter Dhondt

    5.Karel Van Meirhaeghe

    6.Mike Van de Voorde

    7.Brecht Declercq

    8.Gino Beauprez

    9.Gregory Schelfhout

    10.Ibe Vandendriessche

     

    Catg.D - 17 dln

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw)

    2.Herman Van Den Borre

    3.Wim De Waal

    4.Helmuth Tas

    5.Florent De Leersnijder

    6.Dick Van Loon

    7.Pierre Remory

    8.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    9.Daniel Hauttekeete

    10.Rik Scheirlinckx

     

    Catg.E - 19 dln

    1.WERNER DULLAERT (St Gillis Waas)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Willy Kohlhaas

    4.Gery George

    5.Willy Roels

    6.Gerard Hairwassers

    7.Gerard Mariën

    8.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    9.Clement Saelens

    10.Robert Robijns

    10-06-2013 om 01:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/06/2013

    vwf.JPG








    Zondag 9 Juni – MALDEREN (1840)


    A-reeks - 74 km - 1h41
    1. Rik DE VREE
    2. Steven Van Aken
    3. Michael Simms
    4. Ramsy Sigi
    5. Jelle Schepers
    6. Koen van Kerckhoven
    7. Peter Bocken
    8. Kris De Block
    9. Joery Desomer
    10. Pieter Bosmans

    C-reeks - 74 km - 1h44
    1. Wim DE SMET en Jerry COOMAN
    3. Johan Heymans
    4. Thierry Lampe
    5. Dirk De Schrijver
    6. Franky Weemaes
    7. Marc Tabourdon
    8. Willem Van Der Heyden
    9. Andy Van Loon
    10. Tino Teirlinck

    D-reeks - 60 km - 1h27
    1. Patrick VERDONCK
    2. Etienne Claus (Waasmunster)
    3. Dirk Van Hove
    4. Guy De Coster
    5. Frank D'Hooge (Hamme)
    6. Patrick Van Buggenhout
    7. Eddy De Schepper
    8. Bart Heyvaert
    9. Giovanni Baert (Belsele)
    10. Luc Van Roy

    E-reeks - 60 km - 1h28
    1. Danny DE BACKER
    2. Alain De Schepper
    3. Rudi Berwart
    4. Hugo Van Linden
    5. Rene De Brucker
    6. Luc Van Mol
    7. Jan Van Cauter
    8. Johny Van Holen en Benny D'Haese
    10. Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    F-reeks - 53 km - 1h20
    1. Jan VAN HOVE
    2. Marcel Poelmans
    3. Hendrik Caethoven
    4. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5. Jean Pierre Broothaerts
    6. Patrick Convents
    7. Jean Blommaert (Hamme)
    8. Willy Wouters
    9. Ivo Vanherle
    10. Tony Baudonck

    G-reeks - 53 km - 1h22
    1. Luc SNELS
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Andre Ceurens
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Theo Coudyzer
    6. Albert Van den Eede
    7. Jef Everaerts
    8. Hubert D'Hondt
    9. Guido Cornet
    10. Erik Van Der Steen

    10-06-2013 om 01:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!