.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN VRIJDAG 07/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BELSELE VAN VRIJDAG 07/06/2013                                          
    7-6-2013-belsele 551.jpg 
    Het podium te Belsele met winnaar Nicolas Vereecken, Davy De Scheemaeker
    en Niels Reynvoet.
    7-6-2013-belsele 564.jpg  7-6-2013-belsele 521.jpg
         Winnaar Nicolas Vereecken en vriendin.                           Aankomst van winnaar Nicolas Vereecken te Belsele.
    7-6-2013-belsele 234.jpg
          De kopgroep van 25 renners die vrij vlug weg waren en vooruit bleven.
    7-6-2013-belsele 291.jpg
                                                        De kopgroep.

    07/06/2013 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 102,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht-AN POST - CHAINREACTION-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    4.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    10.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    12.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    13.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    19.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    21.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    23.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    24.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    44.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.DE MAEYER Bram-MIRMIL CYCLING TEAM-

    56.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    57.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    63.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    67.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    68.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    69.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    70.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    72.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    74.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    76.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    77.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    78.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    7-6-2013-belsele 028.jpg 7-6-2013-belsele 033.jpg
                Steven Goossens uit Belsele.                                                        Tony Heirbaut uit Belsele.
    7-6-2013-belsele 076.jpg
    7-6-2013-belsele 077.jpg
    7-6-2013-belsele 078.jpg
    7-6-2013-belsele 079.jpg
    7-6-2013-belsele 211.jpg
                           Steven Goossens, Stijn Gidé en Kenny Goossens.
    7-6-2013-belsele 164.jpg
       Op kop Jarno Van Guyse voor Bart Van Speybroeck en Thomas Vernaeckt.
    7-6-2013-belsele 455.jpg
    Spurt van een deel van het peloton met Gianni Cooman, op 3 ronden van het einde.
    7-6-2013-belsele 470.jpg
                          


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-06-2013 om 16:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/06/2013

    waod_3.jpg

    Zaterdag 08 Juni – EKSAARDE (9160) - 
    Beneluxkampioenschappen

    Catg.A – 56 dln

    1.Luc De Duytsche (Oostakker)

    2.Franky Van Oyen

    3.Laurence Vandermeersch

    4.Kristof Gryson

    5.Denny Lannoo

    6.Kristof Muys

    7.Gerrit Diependaele

    8.Paul Roosenparck

    9.Steven Martens

    10.Mario Van Den Broecke

    11.Michael Van De Casteele

    13.Kevin Van Raemdonck

    16.Dave Van Roeyen

    26.Ben Suykerbuyk

    34.Lieven Soens

    39.Kris Bolsens
    8-6-2013-eksaarde 577.jpg
                                   Winnaar Catg.A Luc De Duytsche.
    8-6-2013-eksaarde 538.jpg
         Aankomst van de Catg.A met Luc De Duytsche voor Franky Van Oyen.
    8-6-2013-eksaarde 405.jpg
                De kopgroep in de Catg.A met o.a. Lawrence Van De Meersche.

    Catg.B – 30 dln

    1.Ruud Havermans (Nw Vossemeer)

    2.Fabien Hanssens

    3.Mario De Kesel

    4.Peter De Maere

    5.Eric Slock

    6.Andy Van Loon

    7.Wim Heyndrickx

    8.Sven De Vlieger

    9.Dirk Buyle

    10.Tom Brulez

    16.Wim Rombaut

    18.Alex Goossens

    19.Pascal Van De Velde
    8-6-2013-eksaarde 558.jpg 8-6-2013-eksaarde 580.jpg
          Winnaar Catg.B Ruud Havermans.

    8-6-2013-eksaarde 422.jpg
                         De kopgroep in de Catg.B met o.a. Peter De Maere.
     

    Catg.C – 47 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Hilair Heye

    4.Peter Kerckaert

    5.Frank Suys

    6.Danny Van Oyen

    7.Etienne Claus

    8.Patrick Watteny

    9.Dirk Mathys

    10.Serge Meyvis

    18.Geert Smet

    19.Johan De Rop

    8-6-2013-eksaarde 385.jpg
                               Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
    8-6-2013-eksaarde 358.jpg
    Aankomst van de Catg.C met Geert Van Speybroeck voor Jean-Pierre Van Maldegem.
    8-6-2013-eksaarde 126.jpg 
                                                  Start van de Catg.C

    Toeristen – 84 dln

    1.Geert Heremans (Lier)

    2.Tom Saeys

    3.Nico De Vrient

    4.Kris Smet

    5.Bill Noterman

    6.Didier Vereecken

    7.Egwin Raes

    8.Jurgen Van Havere

    9.Benny Moens

    10.Gino Beauprez

    23.Mario Bolssens

    30.Johan De Bruyn
    8-6-2013-eksaarde 383.jpg
                                   Winnaar Toeristen Geert Heremans.

    8-6-2013-eksaarde 327.jpg 
     Aankomst Toeristen met Geert Heremans voor Tom Saeys en Nico De Vrient.
    8-6-2013-eksaarde 332.jpg
    De pelotonspurt werd gewonnen door Kris Smet, het peloton werd in de laatste
    ronde fel uitgedund door een serieuze valpartij.
    8-6-2013-eksaarde 349.jpg
                      Slachtoffers van de valpartij met o.a. Kenny Janssens.
    8-6-2013-eksaarde 252.jpg
                           Kenny Janssens op kop van het talrijke peloton.
    8-6-2013-eksaarde 103.jpg
                       Start van de Toeristen die met 84 aan de start stonden.

    Catg.D - 34 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Helmuth Tas

    4.Florent De Leersnijder

    5.Alfons Van Raemdonck

    6.Frans Aerts

    7.Roland Boulard

    8.Herman Van Den Borre

    9.Dirk Blommaert

    10.Robert Maldrie

    20.Jean-Paul Van Oudenhove

    8-6-2013-eksaarde 105.jpg 8-6-2013-eksaarde 075.jpg 
             Winnaar Catg.D Wim De Waal.                    Aankomst van de Catg.D met Wim De Waal voor Patrick Van Renterghem.
    8-6-2013-eksaarde 104.jpg
            Patrick Van Renterghem, Roland Boulard en Fons Van Raemdonck.
    8-6-2013-eksaarde 058.jpg
       Dirk Blommaert en Fons Van Raemdonck in achtervolging op de 2 leiders.

    Catg.E - 25 dln

    1.Gerard Hairwassers (Den Dungen)

    2.Andre Klep

    3.Mathieu Mercken

    4.Joseph D'Hont

    5.Freddy De Blick

    6.Robert Robijns

    7.Pierre Verberckmoes

    8.Georges Michiels

    9.Clement Saelens

    10.Daniel Cornu
    8-6-2013-eksaarde 106.jpg 8-6-2013-eksaarde 089.jpg
        Winnaar Catg.E Gerard Hairwassers.                     Aankomst van de Catg.E met Gerard Hairwassers voor Andre Klep.
    8-6-2013-eksaarde 014.jpg
                      Joseph D'Hont op kop van het peloton in de Catg.E


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    08-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 8°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png   Druyts Lenny KOP 2013.jpg
          Sven De Witte                  Lenny Druyts

    Zaterdag 08/06/2013 BELSELE (O) - Dames Elite - 79,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    2.DUTRIAUX Fiona-VIENNE EUROSPORT-

    3.GOOSSENS Veerle-RESTORE CYCLING-

    4.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VAN DE REE Monique-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    8.DE BAAT Kim-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    9.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.GINS Tara-ENDIRA LADY FORCE-

    15.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    21.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    24.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    51.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    08/06/2013 HERSELT (A) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    DAMES NIEUWELINGEN

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HEYNS Joyce-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.KOSTER Paulien-NOORD OOST-

    4.GUNST Denise-GRC JAN VAN ARCKEL-

    5.NAGENGAST Fleur-NOORD OOST-

    6.DOMMANSCHET Sharon-WILLEBROD WIL VOORUIT-

    7.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.ESSELAAR Gemma-WCL BERGKLIMMERS-

    9.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

     

    DAMES JUNIORES

    1.DE JONG Demi-RSC ZUIDWESTHOEK-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    6.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    7.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    9.OOSTERMAN Esmee-NOORD OOST-

    10.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    08/06/2013 STEKENE (O) – Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DE WAAL Maurits-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    6.BOER Erik-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    7.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.TIMMERS Daan-WV BREDA-

    10.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    13.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    33.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    35.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    08/06/2013 BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.SABBE Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    08-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/06/2013

    LFT Bond Banner

     
    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.E !!!
    Dullaert Werner KOP 2011.jpg

    Zaterdag 08/06/2013 - TORHOUT-WIJNENDALE - LFT

     

    Categorie A

    1. Sebastiaan Delodder

    2. Davy Barbier

    3. Tom Derthoo

    4. Pedro Michels

    5. Dominique Feys

    6. Jimmy Bultinck

    7. Kenny Michels

    8. Jonas Vandendaele

    9. Brecht Deruyck

    10. Rob Paridaens

     

    Categorie B

    1. Giovanni Vandamme (DV)

    2. Kurt Heyman

    3. Bart Uzeel

    4. Jeffrey Vandendorpe

    5. Stefaan Ferrest

    6. Pascal Tiers (DV)

    7. Vincent Evers

    8. Youri Vandenbroucke (DV)

    9. Kristof Himpens (DV)

    10. Giovanni Van Drom (DV)

     

    Categorie C

    1. Patrick Raes

    2. Diederik Ampe

    3. Paul Jonckheere (DV)

    4. Nico Hellebuyck

    5. Dirk Dekeerle

    6. Xavier Vansevenant

    7. Dirk Roobroeck

    8. Nico Vanwynsberghe (DV)

    9. Johan Stragier

    10. Xavier Dewulf

     

    Categorie D

    1. Ronny De Vos

    2. Rudy Bloemmen

    3. Freddy Vlerick

    4. José Hoebeke (DV)

    5. Geert Tijtgat

    6. Erik Delys

    7. David Grindley (Gbr)

    8. Tony Taelman

    9. Paul Hunninck

    10. Ruddy Stockman

     

    Categorie E

    1. WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2. John Heyndrickx

    3. Luc Muys

    4. Philippe Reyntjens

    5. Gilbert Minjau

     

    Categorie F

    1. Jeffrey Hutsebaut

    2. Tjendo De Baere (DV)

    3. Jari Carpentier (DV)

    4. Simon Hoste

    5. Mathias Moenaert (DV)

    6. Dylan Vandenberghe

    7. Milan Levecke (DV)

    8. Alessandro Mastragostino

    9. Quiandro Segier (DV)

    10. Diego Bomeré (DV)

     

    Categorie G

    1. Johan Deschepper

    2. Xavier Vansevenant (DV)

    3. Johan Vermeulen (DV)

    4. Filip De Keyser

    5. Jurgen Vanden Bon (DV)

    6. Steven Tommeleyn (DV)

    7. Danny Degroote (DV)

    8. Jean Vanhaeverbeke

    9. Filiep Willaert (DV)

    10. Kris Saey (DV)

     

    Categorie Dames

    1. Katleen Fraeye

    2. Valérie Serpieters (DV)

    08-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 08/06/2013 MENEN - MOORSELE (W) – Interclub -  Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.LOGIER Jan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.STENUIT Robin-TEAM OTTIGNIES-

    6.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.CLAEYS Timothy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DE GENDT Aimé-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.KREMER Aron-COLBA - SUPERANO HAM -

    24.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    37.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    39.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    40.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    102.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    08/06/2013 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    5.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.DECOSTER Merlijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

     

    08/06/2013 HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 117,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    2.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    7.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.AERTS Ruud-JONGE RENNER-

    9.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    10.DE TIER Floris-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    14.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    34.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    68.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    08/06/2013 WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEPLA Jeroen-VENTILAIR - STERIA-

    2.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    3.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    4.VERMEERSCH Gianni-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    6.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.COURTENS Iben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    10.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    28.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    08/06/2013 BELSELE (O) - Juniores - 79,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.DE ZOETE Miquel-WESTLAND WIL VORUIT-

    9.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    10.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    22.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    27.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    42.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    46.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    51.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.WEEMAES Jarno-TREK KMC TRADE TEAM-

    55.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    59.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    62.BAERT Atlas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    67.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    70.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    71.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    87.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    93.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/06/2013 BILZEN (LB) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.O DONNELL Philip-HOT TUBES-

    2.MERTZ Remy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.RHIM Brendan-WOODSTOCK BYCLYCLE CLUB-

    5.ALKEMADE Flip-RTV DE BOLLENSTREEK-

    6.BLEUS Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.N DICKEY Ansel-WOODSTOCK BICYCLE CLUB-

    8.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    08/06/2013 WOESTEN (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DEJONGHE Bram-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.BROOKSHIRE Grayson-SLIPSTEAM CRADDOCK-

    8.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DEBOOT Bruce-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.TANNOS Johan-SLIPSTAM CADDOCK-

    08-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/06/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 8/06 - MOL -
    Kampioenschap Van Antwerpen


    Categorie A
    1--Kuypers Kris (Kamp. V. Antwerpen)
    2--Van Pelt David
    3--Vanhove Jeroen
    4--Bruylandts Dave
    5--Goeleven Jeroen
    6--Geluykens Kenny
    7--Verwimp Nick
    8--Pitschon Stijn
    9--Krijnen Rob
    10--Hofmans laurence

    Categorie B
    1--Vanden Wyngaerd Bart (Kamp. V. Antwerpen)
    2--Behiels Peter
    3--Wijckmans Pieter
    4--Vennicx Dave
    5--Ooms Tino
    6--Adams Christophe
    7--Helsen Tim
    8--Meuris Gerry
    9--Wellens Erik
    10--De Visscher Walter

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Dockx Bert (Kamp. V. Antwerpen)
    3--Verdonck Patrick
    4--Pauwels Vital
    5--Rens David
    6--Aerts Peter
    7--Wauters Philippe
    8--Bogaerts Patric
    9--Vermote Patrick
    10--Van Looy Wim

    Categorie D
    1--Hermans Henri (Kamp. V. Antwerpen)
    2--Vekemans Marc
    3--De Cock Marc
    4--Van Roy Luc
    5--Haest Eddy
    6--Van Gansen Benny
    7--Fuchs Dirk
    8--Brouwers Johan
    9--Vrancken Luc

    10--Verdin Philip

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo (Kamp. V. Antwerpen)
    2--Peeters Andre
    3--Wijnen Nico

    08-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/06/2013
    vwf.JPG








    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    De Block Kris KOP 2013.png
    Zaterdag 8 Juni - WINTAM (2880) -
    7de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 69 km - 1h40
    1. KRIS DE BLOCK (Mariekerke)
    2. Tom Hermans
    3. Joery Desomer
    4. Roman Vansteen
    5. Jarno Verhofstadt
    6. Bart Tribout
    7. Senne Steegmans
    8. Ken Van Reeth
    9. Michel Vereecken
    10. Bjorn Lison

    C-reeks - 69 km - 1h43
    1. Dirk DE SCHRIJVER
    2. Frank Vagenende
    3. Kris Thomas
    4. Franky Weemaes
    5. Bruno Bruyere
    6.
    Pascal Kestemont
    7. Jimmy De Paepe
    8. Eddy Merckx
    9. Danny Saelens
    10. Danny Poelmans

    D-reeks - 55 km - 1h23
    1. Patrick JACOBS
    2.
    Herman Proost
    3. Dirk Van Hove
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Frank D'Hooge
    6. Francis De Ridder
    7. Bart Delplanque
    8. Geert Wille
    9. Peter Dierks
    10. Stephan De Zwaef

    E-reeks - 55 km - 1h24
    1. Joseph DEVITS
    2. Danny De Backer
    3. Jan Van Den Brande
    4. Ronny Paridaens
    5. Rene De Brucker
    6. Paul Casteleyn
    7. Daniel Villers
    8. Jan Van Cauter
    9. Jos Maes
    10. Rudi Berwart

    F-reeks - 48 km - 1h15
    1. Peter SCHOEPEN
    2. Danny Parideans
    3. Hendrik Caethoven
    4. Jean Pierre Broothaerts
    5. Johny Van Holen
    6. Jozef Deneef
    en Piet Van Vaerenbergh
    8. Jean Pierre Claeys
    9. Noël Burggraeve
    10. Andre Bultinck

    G-reeks - 48 km - 1h18
    1. Marc VERVONDEL
    2. Etienne Vandenhouwe
    3. Luc Snels
    4. Andre Ceurens
    5. Roland Hellebaut
    6. Jos Vandermeulen
    7. Noël Rogge
    8. Vic Van Den Eynde
    9. Julien Vyvey
    10. Willy Roels

    08-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    07-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vereecken Nicolas KOP 2013.png
    Vrijdag 07/06/2013 BORNEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s
    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    5.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.DE VOS Lucas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VERTOMMEN Koen-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.LONCIN Gilles-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.BOLLÉ Yenzo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    13.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    14.JACOBS Rick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    15.FRANCOIS Kilian-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    16.DEJONGHE Mathias-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    17.SUYS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    18.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    19.DE ROECK Kevin-ASFRA RACING TEAM-

    20.VERHAEGHE Vincent-CECEMELCYCLINGTEAM
     

    07/06/2013 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 102,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht-AN POST - CHAINREACTION-

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    4.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    10.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    12.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    13.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    14.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    19.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    21.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    23.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    24.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    44.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.DE MAEYER Bram-MIRMIL CYCLING TEAM-

    56.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    57.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    63.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    67.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    68.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    69.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    70.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    72.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    74.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    76.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    77.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    78.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    07-06-2013 om 23:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 06/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Donderdag 06/06/2013 KORTENAKEN-STOK (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.PONS Gaëtan-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.FAUVILLE Dimitri-VERANDAS WILLEMS-

    6.SCHILS Dominic-TWO-WIN JOSAN-

    7.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.GÉROMBOUX Arnaud-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.WILSON Jack-AN POST - CHAINREACTION-

    23.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    07-06-2013 om 21:10 geschreven door kenny


    06-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 05/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 05/06/2013                                         
    5-6-2013-kruibeke 328.jpg 5-6-2013-kruibeke 321.jpg
                           Winnaar Guy Smet                                                De winnaar met de supporters en de bloemen.
    5-6-2013-kruibeke 325.jpg
                              Guy Smet aan het woord bij Gerry Van Gasse.
    5-6-2013-kruibeke 268.jpg
            Aankomst van winnaar Guy Smet in zijn thuis gemeente Kruibeke.
    5-6-2013-kruibeke 270.jpg
                                                 De 2de Marc Ryan.
    5-6-2013-kruibeke 272.jpg
                                  Glenn De Ridder uit Stekene werd knap 3de.
    5-6-2013-kruibeke 229.jpg
                    De 3 leiders met Guy Smet, Marc Ryan en Glenn De Ridder.
                                                  
    Woensdag 05/06/2013 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    5.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.RENTMEESTER Ruud-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.STEARNES Joel-TERRA FOOTWEAR-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    12.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    14.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    16.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    20.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VERGEYLEN Timothy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    29.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    30.DE MOL Bram-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    33.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5-6-2013-kruibeke 036.jpg

                                   De start te Kruibeke met de 72 renners.

    5-6-2013-kruibeke 025.jpg
            Tim Vercauteren en James Fruytier hebben nog plezier voor de start.
    5-6-2013-kruibeke 028.jpg
        Guy Smet zeer ontspannen voor de start met naast hem Jeroen Goudket.
    5-6-2013-kruibeke 032.jpg
                          Jeroen Van Camp en de Amerikaan Thomas Gibbons.
    5-6-2013-kruibeke 038.jpg    
                          Van Dorsselaer, Van Acker en Guy Van Broekhoven.                         
    5-6-2013-kruibeke 080.jpg
    5-6-2013-kruibeke 089.jpg
                                          Sean Duerinck en Wim Vermant.
    5-6-2013-kruibeke 109.jpg
           In 5de stelling Thomas Onghena uit Kieldrecht die knap 5de werd.
    5-6-2013-kruibeke 121.jpg
                                                      Koen Vertommen
    5-6-2013-kruibeke 127.jpg
    5-6-2013-kruibeke 216.jpg
                         Steven Doms op kop werd knap 4de te Kruibeke.

                          


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-06-2013 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 22/06 EN ZONDAG 23/06 - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP MTB 2013 TE MOERBEKE
    PK Moerbeke 2013.jpg

    TREK-KMC mountainbiketeam vzw
    Teammanager: De Staebel Liliane
    www.trekteambenelux.com

    06-06-2013 om 19:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg
    Woensdag 05/06/2013 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    3.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    5.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.RENTMEESTER Ruud-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.STEARNES Joel-TERRA FOOTWEAR-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    12.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    14.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    16.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    20.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    23.VERGEYLEN Timothy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    29.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    30.DE MOL Bram-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    33.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    05/06/2013 NIEUWRODE-HOLSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    3.FREIBERG Michael-BIANCHI LOTTO-

    4.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    5.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.PETRUS Lubomir-BK CP-

    8.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA-

    10.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    05/06/2013 ZERKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.BERNATONIS Marius-TEAM 3M-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    4.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VERSCHUERE Seppe-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    7.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    06-06-2013 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 05/06/2013
    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Walter Meseure en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 27 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer goed trainingsweer met toch een behoorlijke tegenwind, alle ingrediënten dus aanwezig voor een gesmaakte duurtraining. De kopmannen wisselden regelmatig maar spijtig dat er nog steeds veel te hard en onpas te hard wordt gereden. Het uitgangspunt moet een duurtraining blijven met aangepaste snelheid !!! 
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35 km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Walter Meseure , Jos Vermeulen , Eric Vermeulen , Marc De Smedt , Steven Van Houte , Luc Vermeulen , Freddy De Blick, Eugéne Bosman, Fons Van Raemdonck, Dirk Cleys, William Despeels, Kristoff Heyns, Filip Van Royen, Kurt Van Raemdonck, Jean Paul Van Oudenhoven, Bart Van Der Veken, Geoffrey Van Steenberghen , Gunther Persoon, Kris Van De Vijver, Mario Bolssens, Pieter Covents, ???? en Kenny Janssens.

    06-06-2013 om 19:33 geschreven door kenny


    05-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SCHELLEBELLE VAN DINSDAG 04/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SCHELLEBELLE VAN DINSDAG 04/06/2013 

    4-6-2013-schellebelle 506.jpg
                                                Winnaar Thomas Ongena.                                                                   
    4-6-2013-schellebelle 520.jpg
                                              De winnaar met de bloemen.
    4-6-2013-schellebelle 459.jpg
                     Aankomst van winnaar Thomas Ongena uit Berlare.
    4-6-2013-schellebelle 461.jpg
                         Aankomst van de 2de Renaat Demeter uit Lochristi.
    4-6-2013-schellebelle 462.jpg
    De spurt voor de 3de plaats met David Desmecht voor Andres Saelens en
    Martynas Maniusis.
    4-6-2013-schellebelle 384.jpg
             Thomas Ongena en Renaat Demeter met nog 2 ronden te gaan.
    4-6-2013-schellebelle 252.jpg
                                          De kopgroep van de wedstrijd.

    Dinsdag 04/06/2013 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 117,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    6.VALIAUGA Arnoldas-TEAM 3M-

    7.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.SCHOONJANS Peter-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    10.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    24.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    69.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    73.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    74.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    76.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    81.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4-6-2013-schellebelle 029.jpg                                              
                                 Met 110 renners aan de start te Schellebelle.             
    4-6-2013-schellebelle 023.jpg
                          Kampioen van België Timothy Dupont aan de start.
    4-6-2013-schellebelle 031.jpg
                   Timothy Dupont en David Desmecht (Provinciaal Kampioen).
    4-6-2013-schellebelle 053.jpg
           Matthias D'Hollander en Peter moortgat laten de kermis links liggen.
    4-6-2013-schellebelle 057.jpg
                                  De 1ste premie was voor Nick Mertens.
    4-6-2013-schellebelle 079.jpg
    4-6-2013-schellebelle 101.jpg
    De 1ste serieuze ontsnapping met Thomas Vernaeckt, Niels Godderis en Renaat Demeter.
    4-6-2013-schellebelle 119.jpg
                                                       David Motte en Kevin Eeckhout.
    4-6-2013-schellebelle 210.jpg
    Thomas Ongena, Gianni Cooman en Renaat Demeter zetten een ontsnapping op.
    4-6-2013-schellebelle 227.jpg
    4-6-2013-schellebelle 241.jpg




                                 

    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-06-2013 om 13:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 04/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Ongena Thomas KOP 2013.png
    Dinsdag 04/06/2013 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 117,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    6.VALIAUGA Arnoldas-TEAM 3M-

    7.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.SCHOONJANS Peter-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    10.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    24.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    69.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    73.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    74.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    76.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    81.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    05-06-2013 om 13:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 04/06/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 1°Seizoenszege !!!
    David Nicky KOP 2013.png
    Dinsdag 04 Juni – KRUIBEKE (9150) – 65 km

    Aantal deelnemers: 59
    1.NICK DAVID (Beveren)
    2.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    3.Etienne Claus (Waasmunster)
    4.Lorenzo Arena
    5.Kristof Carrette
    6.Lieven Van De Perre (De Klinge)
    7.Wim Heyndrickx (Vrasene)
    8.Koen Maris (Kruibeke)
    9.Peter Neels (Kruibeke)
    10.Wim Meir
    11.Lawrence Van De Meersche (St.Niklaas) op 1'40"
    12.Bert De Ridder
    13.Nico De Roeck (St.Niklaas) op 2'00"
    14.Kenny Janssens (Melsele)
    15.Maarten Rombaut
    16.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht), 17.Gino Beauprez, 18.Denis Lust, 19.Koen Van Laere (Beveren), 20.Kris Smet (St.Niklaas), 21.Yenthell Huyghe (Kruibeke), 22.Dirk Vermincksel (Kruibeke), 23.Franky Boel (Kruibeke), 24.Eloy Van Meirvenne (Beveren), 25.Wim Ryckaert (Melsele), 26.Jurgen Van Havere, 27.Patrick De Beule (Nieuwkerken), 28.Tim Van Camp, 29.Gerry Vermeulen, 30.Frank Suys (Bornem)


    Inwoners -45 jaar – 26 dln

    1.Raf De Cock

    2.Sven Van Wauwe

    3.Tim Vermeulen

    4.Erick Verhelst

    5.Jonas Van De Vijver

     

    Inwoners +45 jaar – 11 dln

    1.Jan Heyrman

    2.Filip Van Moere

    3.Ignace Van Goeye

    4.Luc De Wreede

    5.Gunther Van Miechem

    05-06-2013 om 13:12 geschreven door kenny


    04-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 09/06/2013 - JAN BOGAERT CLASSIC 2013
    Jan Bogaert Classic 2013.png

    Bron: Alain

    04-06-2013 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    MTB ANTWERPEN

     

    Zaterdag 01/06 - ANTWERPEN - UCI

     

    Miniemen
    Yentl Seynave

    Aspiranten
    Nico Polfliet: 17de – 6de bij de 13 jarigen

    Brian De Graeve: 7de

    Jason De Graeve: gevallen
    Jeroen Hemerijck
    Tess van Loy: 2de

    Heren Elite
    Jonas De Backer: 2de
    Maarten Wauters: 20ste

    Dames Elite
    Inne Bertels: 2de plaats
    MTB 04-06-2013 8.jpg

    Juniores
    Kamiel Van Dessel: 19de


    Funklasse
    Jef Beyens: 2de
    MTB 04-06-2013 6.jpg MTB 04-06-2013 7.jpg

    Nieuwelingen
    Leonard Van Dessel: 14de
    Tibo Ryckaert: 31ste

     
    Masters 1
    Peter Douha: 4de
    Mario Meert: 9de
    Davy Thienpont: 11de
     
    MTB 04-06-2013 11.jpg  MTB 04-06-2013 10.jpg
    MTB 04-06-2013 12.jpg MTB 04-06-2013 9.jpg

    Zondag 02/06 - ANTWERPEN - Belgisch Kampioenschap Eliminator

     

    Heren Elite
    Jonas De Backer: 3de plaats
    MTB 04-06-2013 4.jpg MTB 04-06-2013 5.jpg
    MTB 04-06-2013 2.jpg

    MTB 04-06-2013 1.jpg
    Dames Elite
    Petra Mermans: 2de plaats

    MTB 04-06-2013 3.jpg






    Bron: Lydia & Raf

    04-06-2013 om 22:50 geschreven door kenny


    03-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WOLVERTEM VAN ZONDAG 02/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WOLVERTEM VAN ZONDAG 02/06/2013 

    2-6-2013-wolvertem 537.JPG 2-6-2013-wolvertem 550.JPG
                Winnaar Jerôme Giaux.                                                                    De winnaar met de bloemen.
    2-6-2013-wolvertem 479.JPG
            Aankomst van Jerôme Giaux voor David Cueli en Gert-Jan Decoster.
    2-6-2013-wolvertem 554.JPG
              De Amerikaan David Cueli werd 2de, samen met zijn ploegmaten.
    2-6-2013-wolvertem 405.JPG
                                 De kopgroep van 11 renners bleef voorop.
    2-6-2013-wolvertem 304.JPG
                                    De kopgroep die ontstond met 19 renners.
                                                  

    02/06/2013 WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.GIAUX Jerôme-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.CUELI David-BAGUET BYCYCLE CENTER-

    3.DECOSTER Gert-jan-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.KASPERKIEWICZ Przemyslaw-WV DE JONGE RENNER-

    5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.JULIUS Jayde-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    9.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.SENY Alexandre-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    40.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    43.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    45.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    103.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    114.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    116.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
    2-6-2013-wolvertem 222.jpg
                  Prachtige foto van een peloton dat op één lint wordt getrokken.

    2-6-2013-wolvertem 001.JPG
    Thiemen Van Regenmortel uit Lokeren te Wolvertem waar 146 renners aan de 
    de start verschenen.           
    2-6-2013-wolvertem 563.JPG
                                                  Robin Van Goethem
    2-6-2013-wolvertem 011.JPG
                                               Koen Vertommen uit Reet.
    2-6-2013-wolvertem 532.JPG
                                                 Frank Verjans en familie.
    2-6-2013-wolvertem 075.JPG
    2-6-2013-wolvertem 120.JPG

                                 



                          
    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!