.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN DE RIDDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    De Ridder Glenn KOP 2013.png 

         Glenn De Ridder

    Zondag 02/06/2013 VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23
    Aantal deelnemers:
    1.VANMARCKE Sep-BLANCO PRO CYCLING TEAM-

    2.KRUOPIS Aidis-ORICA GREENEDGE-

    3.GODRIE Stan-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM -

    4.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    5.EECKHOUT Niko-AN POST - CHAINREACTION-

    6.VAN SUMMEREN Johan-GARMIN SHARP-

    7.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

    8.PERRETT Joseph--

    9.HELVEN Sander-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    10.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    31.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

     

    02/06/2013 MEMORIAL PHILIPPE VANCONINGSLOO (A) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 04h13min
    Aantal deelnemers:

    1.VINK Michael -NEW ZEALAND NATIONAL TEAM (NZL)-

    2.VAKOC Petr -ETIXX - IHNED-

    3.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION- op 12"

    4.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    5.VERHELST Louis -ETIXX - IHNED-

    6.DERNIES Tom -WALLONIE - BRUXELLES-

    7.VAN ZANDBEEK Ronan -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    8.VAN BREUSSEGEM Elias -DOLTCINI - FLANDERS-

    9.TEUNS Dylan -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    10.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    20.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    43.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- op 57"

    47.GEERINCKX Ruben -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    72.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    74.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    02/06/2013 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 140 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.EDMONDSON Alex-CYCLING AUSTRALIA-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    6.CLAEYS Timothy-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.PYFFEROEN Miel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VERHAEGHE Sander-ESEG DOUAI-

    9.GODERIS Jelle-TEAM3M U23-

    10.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    31.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    45.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    02/06/2013 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers:

    1.COHNEN Stefan-LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT-

    2.HAMBROOK Kieran-T.PALM-POLE CONTINENTAL WALLON-

    3.CUPPENS Tjarco-TEAM FUJI ASIA-

    4.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.PERRIN Jeffry Scott-CALIFORNIA CYCLING TEAM-

    6.ERREN Pim-WC MIDDEN LIMBURG-

    7.VANAENRODE Kevin-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    8.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VESSEY Tom-T PALM-

    10.OP´T EYNDE Thomas-TO WIN JOSAN CT-

     

    02/06/2013 WESTOUTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.YSERBYT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    8.LEGRAND Wesley-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.PAUWELS Nills-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    02/06/2013 WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.GIAUX Jerôme-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.CUELI David-BAGUET BYCYCLE CENTER-

    3.DECOSTER Gert-jan-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.KASPERKIEWICZ Przemyslaw-WV DE JONGE RENNER-

    5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.JULIUS Jayde-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    9.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.SENY Alexandre-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    40.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    43.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    45.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    103.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    114.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    116.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    02/06/2013 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN DE RIDDER uit Stekene-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.KOOP Jos-DE WAARDERENNER-

    8.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.SINT NICOLAAS Tristan-DRC DE MOL-

    14.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    02/06/2013 OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters
    Amateurs + Masters A: 76 km

    1.ENGELEN Ruben--

    2.NOELS Jeroen--

    3.SCHUTTERS Kim--

    4.VERMEULEN Bram--

    5.VAN ROEY Kevin-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    6.LOTZ Stefan--

    7.BOCKEN Peter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.Kristof-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.ISENBORGSS Kristof--

    10.PENDERS Francis--

     

    Masters B: 76 km

    1.BOGAERTS Patric-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.JANSSEN Wim--

    3.PAUWELS Vital--

    4.FOLLON Ronny--

    5.AERTS Peter--

    6.SCHEVENELS Geert--

    7.MERTENS Dirk--

    8.GORIS Thomas--

    9.CLAES Benny--

    10.SERROYEN Barrt--

     

    Masters C: 76 km

    1.VANROY Roy--

    2.VAN DER MIEREN Daniel-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.CORTOOS Jan-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    02/06/2013- ´S GRAVENWEZEL (A) - Dames Elite – 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    3.DURYEA Beth-LULULEMON-

    4.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DOM Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    7.GEOGHEGAN Michelle-ENDURA LADY FORCE-

    8.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.CEULEMANS Dunja-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.DEPOORTER Daisy-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    21.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    02/06/2013 BIERBEEK (VB) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    4.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BIERLAIR Nathan-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.CLAUW Yente-WCL BERGKLIMMERS-

    9.BASTIAENS Loorin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.BOGAERTS Stijn-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    02-06-2013 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 02/06/2013 BREDENE (W) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DONCK Lowie-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    8.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    02/06/2013 EIZER-OVERJISE (VB) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.ANDERSEN Rune-SPAR NORD-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.MOELEKER Ivar-MENEN-

    4.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.NIELSEN Peter-SPAR NORD-

    6.VELTMAN Milan-WV VIKING-WATERLAND-

    7.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

     

    02/06/2013 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    2.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-

    3.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.POELEMANS Nick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    5.EVRAERT Niels-YOUNG SCHELDE CT-

    6.TANNOS Johan-SLIPSTAM CADDOCK-

    7.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    14.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    16.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    47.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    55.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    02/06/2013 SINT-TRUIDEN (KERKOM) (LB) - Juniores - 82 km

    Aantal deelnemers:

    1.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.HUVENERS Stan-TWC MAASLANDSTER-

    5.DUFOUR Warre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.SEEFAT Maarten-ZUID LIMBURG-

    7.BLEUS Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.VAN DEN BERG Naud-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    02/06/2013 WEZEMBEEK-OPPEM (VB) - Dames Jeugd - Kampioenschap van Vlaanderen - 66,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    7.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    8.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    18.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    33.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    02/06/2013 BONHEIDEN (A) – Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VOLLKERS Jorn-WV DE JONGE RENNER-

    4.ANDRIEU Maxim-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    6.TIMMERS Daan-WV BREDA-

    7.VOET Jens-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    8.VAN ELZAKKER Wout-DE ZUIDWESTHOEK-

    9.DE PEIJPER Cliff-DE ZUIDWESTHOEK-

    10.DE MAEYER Malik-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    30.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    41.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    02/06/2013 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    3.PALINCKX Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.GORISSEN Yves-WCL BERGKLIMMERS-

    5.VERSAVEL Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.SCHMEITZ Redon-WSL BERGKLIMMERS-

    8.DOPS Dries-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.LOBET Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.DIEUSSAERT Tibo-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

     

    02/06/2013 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    2.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DE WILDE Jonathan-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.DE MOOR Lukas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    10.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    21.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    40.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    48.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    49.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    02/06/2013 KUURNE (W) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.OSTYN Kenzy-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VANDERBEKEN Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.DEMARQUE Fabien-CYCLISME CAUDRY-

    8.PUGENGER Kylian-VC HAUT PAYS-

    9.BURTON Giovanni-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.HOUPLINE Edwar-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    02-06-2013 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 3°Seizoenszege en met het behalen van de titel van Provinciaal Kampioen bij de 12 jarigen !!!
    Van Houte Sybren KOP 2013.png
       Sybren Van Houte

    Zondag 02/06/2013 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.BISSCHOP Ruben-CT FORCE VZW-

    5.VANDEVOORDE Jari-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.VANBORM Kenneth-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.DEWULF Florian-CT FORCE VZW-

    10.MAHIEU Mathias-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    02/06/2013 SINT-MARTENS-LENNIK (VB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    2.POLDERVAART Mario-CYCLING TEAM AVIA-

    3.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

    7.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.SCIABICA Lorenzo-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.COUVREUR Charles-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    17.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    02/06/2013 WEZEMBEEK-OPPEM (VB) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen
    Aantal deelnemers:    1°jaars: 66,5 km

    1.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.PHILIPSEN Jasper-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.BONNE Bert-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.DAELEMANS Dario-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    27.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    62.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aantal deelnemers:    2°jaars: 76 km

    1.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    22.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    50.VAN DEN BROECK Jordi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    84.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    02/06/2013 DENDERHOUTEM (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    TIJDRIT MEISJES 12 JAAR

    1.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DE MEYER Jennifer-YOUNG SCHELDE CT-

    5.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    WEGRIT MEISJES 12 JAAR

    1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DE MEYER Jennifer-YOUNG SCHELDE CT-

     

    TIJDRIT MEISJES 13 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.MICHELS Laure-YOUNG SCHELDE CT-

    WEGRIT MEISJES 13 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.MICHELS Laure-YOUNG SCHELDE CT-

    3.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    TIJDRIT MEISJES 14 JAAR

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.NOËL Jara-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    WEGRIT MEISJES 14 JAAR

    1.NOËL Jara-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    TIJDRIT 12 JARIGEN

    1.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.BEKAERT Joost-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-3°

    20.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.SYMOENS Brian-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.JACOBS Ralf-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    02-06-2013 PODIUM TIJDRIT SYBREN.JPG 02-06-2013 PODIUM WEG SYBREN.JPG
         Podium 12 jarigen tijdrit met als 3de Sybren Van Houte.         Podium 12 jarigen wegrit met als winnaar Sybren Van Houte. 

    WEGRIT 12 JARIGEN

    1.SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.DERAEVE Niels-ASFRA RACING TEAM-

    4.BEKAERT Joost-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.SYMOENS Brian-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.JACOBS Ralf-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    02-06-2013 AANKOMST sybren.JPG 02-06-2013 PODIUM GERBEN.JPG
            Aankomst van Sybren Van Houte in de wegrit.                               Podium 14 jarigen mat als 3de Gerben Van Houte.

    TIJDRIT 13 JARIGEN

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DE LANGE Pieter Jan-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.VANDEN HEEDE Niels-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    21.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.DE WILDE Luca-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    41.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    46.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    57.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    WEGRIT 13 JARIGEN

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    11.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN DE VELDE Tristan-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DE WILDE Luca-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    55.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    TIJDRIT 14 JARIGEN

    1.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.DUHAMEL Job-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.DE PELSMAEKER Sam-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    48.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    68.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    WEGRIT 14 JARIGEN

    1.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.FIVE Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.DUHAMEL Job-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    29.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    35.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.SYMOENS Ayrton- 02-06-2013 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/06/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Franky Van Oyen KOP 2013.png   Van Oyen Danny KOP 2011.JPG

          Franky Van Oyen               Danny Van Oyen

    Zondag 02 Juni – NEVELE (9850) – Kampioenschap Van Vlaanderen 
     

    Catg.A – 69 dln

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2.Kristof Gryson

    3.Steven Martens

    4.Tom Jooris

    5.Kristof Muys

    6.Davy Versichel

    7.Steven Landuyt

    8.Ralf Goemaere

    9.Kris Bolsens (Kruibeke)

    10.Jelle Schepers

    14.Paul Roosenparck

    19.Laurence Vandermeersch (St.Niklaas)

    28.Vincent Maes (St.Gillis)

    36.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

     

    Catg.B – 39 dln

    1.Marc Goossens  (Mariakerke)

    2.Philip Lampaert

    3.Geert Van Speybroeck

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    5.Mario De Kesel

    6.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    7.Bart Rombouts (Kallo)

    8.Alex Goossens (Vrasene)

    9.Freddy Vlerick

    10.Mario Lammens

    14.Wim Rombaut (Stekene)

    27.Sven De Vlieger (Lochristi)

     

    Catg.C – 55 dln

    1.DANNY VAN OYEN (Deinze)

    2.Patrick Watteny

    3.Ronald Coupille

    4.Rony De Vos

    5.Marc Schepers

    6.Peter Kerckaert

    7.Peter Ballet

    8.Dirk Mathys (Gentbrugge

    9.Noël Willems

    10.Geert Roose

    17.Geert Smet (St.Niklaas)

    26.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    36.Luc Joos (Stekene)

     

    Toeristen – 58 dln

    1.Nico De Vrient (Zingem)

    2.Kristof Carrette

    3.Diederik Ampe

    4.Tommy Van Petegem

    5.Jelle Andries

    6.Bart Van Der Veken

    7.Gillian Van Rymenant

    8.Kurt Victor

    9.Koen Van Laere (Beveren)

    10.Gino Beauprez

    22.Francesco Degroote (Zele)

    36.Niels D'Hondt (Waasmunster)

     

    Catg.D – 28 dln

    1.Patrick Van Renterghem  (Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Helmuth Tas

    4.Robin Van Kerschaver

    5.Julien De Bock

    6.Florent De Leersnijder

    7.Roland Boulard

    8.José De Meyere

    9.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    10.Pierre Remory

    16.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

     

    Catg.E – 25 dln

    1.Gerard Hairwassers (Den Dungen)

    2.Andre Klep

    3.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    4.Robert Robijns

    5.Gerard Mariën

    6.Gerard Devleeschauwer

    7.Marnix Lauwers

    8.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    9.José Devreese

    10.Ferdinand Moerman

    02-06-2013 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/06/2013
    vwf.JPG








    Zondag 2 Juni - MALDEREN (1840) -
    6de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 70 km - 1h40
    1. Peter VAN DAMME
    2. Steven Tuytschaever
    3. Roel Reigel
    4. Bart Tribout
    5. Andy De Backer
    6. Kris De Block (Mariekerke)
    7. Jeroen Van Geyte
    8. Bjorn Lison
    9. Bram De Rijck
    10. Gianni Cooman

    C-reeks - 70 km - 1h41
    1. Stefan VERHAEGHE
    2. Tom De Beer (Hamme)
    3. Willem Van Der Heyden
    4. Johan Heymans
    5. Tino Teirlinck
    6. Jo Van Esbroeck
    7. Peter Maes (Bornem)
    8. Lucien Van Den Brande
    9. Tom De Smet
    10. Dirk De Schrijver

    D-reeks - 58 km - 1h23
    1. Patrick VERDONCK
    2. Etienne Claus (Waasmunster)
    3. Herman Proost
    4. Patrick Jacobs
    5. Rudy Thomas
    6. Francis De Ridder
    7. Ronny Van Der Vurst
    8. Peter Vos
    9. Patrick Van Ransbeeck
    10. Arie De Moor

    E-reeks - 58 km - 1h27
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Benny D'Haese
    3. Juan Steeman
    4. Joseph Devits
    5. Frank Van Der Perre
    6. Paul Casteleyn
    7. Marc Jacobs
    8. Rene De Brucker
    9. Joost Pieters
    10. Marc Boeckx

    F-reeks - 51 km - 1h18
    1. Jean Pierre BROOTHAERTS
    2. Jozef Deneef
    3. Hendrik Caethoven
    4. Jean Blommaert (Hamme)
    5. Eddy Van Den Abeele
    6. Johny Van Holen
    7. Marcel Poelmans
    8. Luc D'Haeseleer
    9. Patrick Convents
    10. Eddy Cobbaut

    G-reeks - 51 km - 1h20
    1. Marc VERVONDEL
    2. Jan Vervecken
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Luc Snels
    5. Roland Hellebaut
    6. Jef Everaerts
    7. Noël Rogge
    8. Jos Vandermeulen
    9. Julien Vyvey
    10. Hubert D'Hondt

    02-06-2013 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 01/06/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 01/06/2013 

    1-6-2013-waasmunster 386.jpg
               Winnaar Nick Mertens met Davy De Scheemaeker die 3de werd.
    1-6-2013-waasmunster 378.jpg  
                               Nick Mertens met de bloemen te Waasmunster.
    1-6-2013-waasmunster 381.jpg
                                Nick Mertens met journalist Ivan Elegeert.
    1-6-2013-waasmunster 354.jpg
       Aankomst van Nick Mertens voor Jurgen Guns en Davy De Scheemaeker.
    1-6-2013-waasmunster 332.jpg
                                                   De laatste ronde.


    01/06/2013 RUITER, WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 97

    1.NICK MERTENS uit Dendermonde-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    6.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    7.HAAG Guillaume-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    9.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    11.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    12.VERHOFSTADT Jarno-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    15.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    19.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VERGEYLEN Timothy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    44.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    45.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    49.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    53.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    55.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    60.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    62.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    65.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    68.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    69.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    70.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    1-6-2013-waasmunster 030.jpg
                                 Voor de start te Waasmunster met 97 deelnemers.
    1-6-2013-waasmunster 167.jpg
    1-6-2013-waasmunster 174.jpg
                                     De ploeg van Kristof Marinus achteraan.
    1-6-2013-waasmunster 177.jpg
    Op zoek naar de leiders met Tony Heirbaut, Michiel Dieleman en Renaat Demeter.
    1-6-2013-waasmunster 207.jpg
                                               Hannes Maes uit Hamme.
    1-6-2013-waasmunster 060.jpg
    De 1ste ontsnapping van de wedstrijd met Valentijn Martens en Tim Vercauteren.
    1-6-2013-waasmunster 090.jpg
                         Steven Goossens met Kenny Goossens in zijn wiel.
    1-6-2013-waasmunster 100.jpg
    De 1ste lange ontsnapping met Andres Saelens, Kristof DHollander en Lars Haverals.
    1-6-2013-waasmunster 142.jpg
                                    Renaat Demeter en Stijn Verbeke.
    1-6-2013-waasmunster 144.jpg
                               In 2de positie Michiel Dieleman uit Hamme.
    1-6-2013-waasmunster 165.jpg
        Steven Thomas aan de leiding en Ghislain De Clercq geeft aanwijzingen.
    1-6-2013-waasmunster 166.jpg
                                              Guy Ten Hartog op kop.
    1-6-2013-waasmunster 334.jpg
    1-6-2013-waasmunster 335.jpg
    1-6-2013-waasmunster 336.jpg
    1-6-2013-waasmunster 338.jpg
    1-6-2013-waasmunster 349.jpg                             



                          
    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-06-2013 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 02/06/2013
    Walsoorden Den Dijk 1 Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    De Boes Timmy KOP 2013.png

          Timmy De Boes

    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Peeters vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 27 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    De zon was meteen deze morgend van de partij en dat zagen we aan het totaal aantal renners. Vanaf het Witte Huis te Verrebroek werd de teller op nul gezet en konden we gaan ronddraaien aan een tempo van 38 km/h, ditmaal een grote ketting want iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Vanaf Doel waren er wegenwerkzaamheden en asfalt die afgeschraapt was wat resulteerde in 3 lekke banden voor Kenny Janssens, Joris De Jonghe en de renner van Rudyco. Zij konden terug aansluiten op de terugweg thv Baalhoek en Walsoorden. Vanaf de terugweg op de Engelsesteenweg te Doel kwam het vrije stuk tot Kallo, meteen werd er keihard geknald door de sterke beren vooraan. Toch zat weggeraken er nog niet meteen in maar de demarrages bleven nu volgen tot er een kopgroep van 4 renners op de Ketenislaan een lichte voorsprong kregen. Maar Joris De Jonghe reed zowaar het gat terug dicht en gingen we naar een spurt waar Timmy De Boes het haalde voor Kenny Janssens, Lieven Van De Perre, Dirk Trogh en Erik Verley. De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 40 Km/h vanaf 't Witte Huis. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee: Tom Heirbaut, Timmy De Boes, Leo Mares, Joris De Jonghe, Stefaan Adriaenssens, Wim Kras, Danny Peeters, Lieven Van de Perre, Wim Lagae, Dirk Trogh, Alain Verbeke, Erik Verley, De Baere, Theo De Prekel, Bart Cant, Jef De Batist, Dave Waelkens, Peter Neels (even los), Karel Peelman, renner Rudyco, ?????? en Kenny Janssens.

    Kallo de Meet                         
                                               De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    02-06-2013 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Mertens Nick KOP 2013 1.png
    Zaterdag 01/06/2013 HEIST OP DEN BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.BOONEN Tom-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    3.DE BIE Sean-LEOPARD TREK CONTINENTAL TEAM-

    4.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    5.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.HONIG Reinier-CRELAN - EUPHONY -

    7.DELFOSSE Sébastien-CRELAN-EUPHONY-

    8.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    10.NEYENS Maarten-LOTTO-BELISOL-

    11.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    19.GODDAERT Kristof-IAM CYCLING-

     

    01/06/2013 RUITER, WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICK MERTENS uit Dendermonde-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    6.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    7.HAAG Guillaume-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    8.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    9.DULT Jasper-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    11.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    12.VERHOFSTADT Jarno-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    15.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    19.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    25.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VERGEYLEN Timothy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    44.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    45.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    49.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    53.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    55.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    60.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    62.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    65.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    68.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    69.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    70.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    01/06/2013 ZWEVEZELE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.DEVRIENDT Damon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    01/06/2013 SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    2.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    3.THOMAS Claire---

    4.VEKEMANS Anisha-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    5.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    6.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    7.DUTRIAUX Fiona-VIENNE EUROSPORT-

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    10.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    13.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    27.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    37.VAN PETEGHEM Caroline-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    38.DE NYS Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

     

    01/06/2013 BONHEIDEN (A) - Juniores - Interclub - 02h47min
    Aantal deelnemers:

    1.DEBRUYNE Glenn -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.VAN DINGENEN Jordi -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LEHAEN Dries -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.BOUTTÉ Jordy -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VAN RENTERGHEM Boris -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.ZENNIPMAN Wessel -WV DE JONGE RENNER-

    7.VERBANCK Kevin -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.AITCHESON Liam -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.BONLYKKE Marcus -PYTTHONPRO JUNIOREN TEAM (DEN)-

    10.MOONS Steven -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    32.OSEÏ VERTEZ Matthias -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    58.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    77.PERSOON Wouter -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    91.MAES Jef -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    98.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    106.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    125.VAN GUYSE Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    127.VAN CANEGEM Timo -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:03'21"

    130.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    138.WATERSCHOOT Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:05'50"

     

    01/06/2013 GERAARDSBERGEN (O) - Juniores - 79,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    2.TINDAL Levi-WV VIKING WATERLAND-

    3.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    4.LOWYCK Jesse-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-

    7.DOETS Marco-WV VIKING WATERLAND-

    8.HENDRIKX Max-PIJNENBURG-

    9.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    10.VANDERAERDEN Timothy-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    36.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    76.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    02-06-2013 om 15:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/06/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 01/06/2013 OTEGEM (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.MOLLY Kenny-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.MOELEKER Ivar-MENEN-

    4.DOBBELAERE Joachim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.CALLENS Leonard-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.DEJONGHE Bram-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.SLOOF Jordi-WC DE WAARDRENNER-

    10.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    22.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/06/2013 REKKEM-PARADIJS (W) - Juniores - 93,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.LOBBESTAEL Lander-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.DERUYCK Arno-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.LEVROUW Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.HOLVOET Martijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.ROGGE Thomas-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    01/06/2013 SCHELLEBELLE (O) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VAN MOL Caine-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE MOOR Gilles-DEWA SPORT CYCLING TEAM-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DE CLERCK Matthias-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    6.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VAN DE WIELE Thomas-YOUNG SCHELDE CT-

    8.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.GOEMAN Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.BEAUVE Nicolas-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    01/06/2013 KOKSIJDE (W) - Nieuwelingen – Interclub - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    3.FRY Joseph-SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    4.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.BRAYBROOKE Alexander-SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    8.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    58.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    72.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    75.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    79.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    81.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    82.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/06/2013 GERAARDSBERGEN (O) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ELZAKKER Wout-DE ZUIDWESTHOEK-

    2.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.DE WINTER Gordon-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.BOK Willem-WV SCHIJNDEL-

    6.MOOK Marco-WV AVANTI-

    7.DE PLUS Jasper-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    14.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    18.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    41.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    44.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    02-06-2013 om 15:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/06/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 1/06 - KONINGSHOOIKT -
    Kampioenschap Van Vlaanderen


    Categorie A
    1--Froyen Piet
    2--Iwens Koen (Kampioen Van Vlaanderen)
    3--Stijnen Klaas
    4--Noels Jeroen
    5--Goeleven Jeroen
    6--Van Autgaerden Jo
    7--Van Nuffelen Sam
    8--Kuypers Kris
    9--Krynen Rob
    10--Verstraeten Sven

    Categorie B
    1—Behiels Peter (Kampioen Van Vlaanderen)
    2--Jonkers Kris
    3--Bocken Peter
    4--Dave vennincx
    5--Permentier Dave
    6--Vanden Wyngaerd Bart
    7--Discart Jan
    8--Gouwkens patrick
    9--Meuris Gerry
    10--Helsen Tim

    Categorie C
    1--Dockx Bert (Kampioen Van Vlaanderen)
    2--Bogaerts Patric

    3--Peter Neels (Kruibeke)
    4--Peter Aerts
    5--Keim Luc
    6--Van Den Brande Lucien
    7--Verschueren Ivan
    8--Heydens Patrick
    9--Hoydonckx Erwin
    10--Van Der Honing Jeroen

    Categorie D
    1--Van Gansen Benny (Kampioen Van Vlaanderen)
    2--Van Roy Luc
    3--Vekemans Marc
    4--De Cock Marc
    5--Hermans Henri
    6--Varmassen Gerrit
    7--Haest Eddy
    8--Claessens Jozef
    9--Van Thielen Wim
    10--Verdin Philip

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo (Kampioen Van Vlaanderen)
    2--Hannes Kaat
    3--Thienpont Walter
    4--Wijnen Nico
    5--Van herck Willy
    6--Verdeyen Tine
    7--Heyens Alfons
    8--Lambrecht Roland

    02-06-2013 om 15:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/06/2013

    LFT Bond Banner

     

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg E !!!
    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg
    Zaterdag 01/06/2013 – JABBEKE - LFT

     

    Categorie A

    1.Wesley Legrand

    2.Kim Van Oost

    3.Pedro Michels

    4.Bjorn Vanhoorneweder (DV)

    5.Paul Rooseparck (DV)

    6.Davy Verbeeren (DV)

    7.Rob Paridaens

    8.Kobe Nachtergaele

    9.Karel Van Kerkhove (DV)

    10.Tom Derthoo

     

    Categorie B

    1.Danny Saelens (DV)

    2.Patrick Vanmaekelbergh

    3.Kurt Heyman

    4.Bart Uzeel

    5.Jeffrey Vandendorpe

    6.Hendrik Bogaert

    7.Jan De Bruycker

    8.Vincent Evers

    9.Koen Depree (DV)

    10.Kris Hekelsom

     

    Categorie C

    1.Diederik Ampe

    2.Patrick Raes

    3.Mark Vanhoutte (DV)

    4.Frank Suys (Bornem)

    5.Stefan Dewitte (DV)

    6.Xavier Vansevenant (DV)

    7.Francky Verschueren

    8.Xavier Dewulf

     

    Categorie D

    1.Patrick Watteny

    2.Ronny De Vos

    3.Tony Taelman

    4.Rudy Bloemmen

    5.Ruddy Stockman

    6.Jozef De Naeghel

    7.Paul Hunninck

    8.José Vanhoebeke (DV)

    9.Marc Steenberghe

    10.Erik Delys

     

    Categorie E

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.José Demeyere

    3.Clement Saelens

    4.Philippe Reyntjens

    5.Gilbert Minjau

    6.Firmin Dendoncker

    7.André Verslype

    8.Willy Corthier

     

    Categorie F

    1.Jeffrey Hutsebaut

    2.David Denuwelaere (DV)

    3.Jordy Deltomme

    4.Robin Denuwelaere (DV)

    5.Dylan Vanoverberghe

    6.Alessandro Mastragostino

    7.Simon Hoste

    8.Seppe Bekaert (DV)

     

    Categorie G

    1.Filip De Keyser

    2.Jean Vanhaeverbeke

    3.Johan Deschepper

    4.Steven Tommeleyn (DV)

    5.Erik De Waele

    6.Danny Degroote (DV)

    7.Timmy Braekeveld

    8.Steve Maeyhaert (DV)

     

    Categorie Dames

    1.Jolien Verschueren

    2.Katleen Fraeye.

    02-06-2013 om 14:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/06/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TOM VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege bij de -40 jaar !!!

    Proficiat aan PETER DE MAERE met zijn 1°Seizoenszege bij de +40 jaar !!!

    Van Raemdonck Tom KOP 2012.png   De Maere Peter KOP 2012.png

     Tom Van Raemdonck          Peter De Maere

    Zaterdag  01 Juni – WAASMUNSTER (9250)

    - 40 jaar - 63 dln
    1.TOM VAN RAEMDONCK (Haasdonk)
    2.
    3.
    4.
    5.
    001-6-2013-waasmunster 646.jpg
    001-6-2013-waasmunster 622.jpg
    01-6-2013-waasmunster 449.jpg 01-6-2013-waasmunster 451.jpg
    01-6-2013-waasmunster 455.jpg 01-6-2013-waasmunster 459.jpg
    01-6-2013-waasmunster 474.jpg 001-6-2013-waasmunster 398.jpg
    01-6-2013-waasmunster 538.jpg 001-6-2013-waasmunster 562.jpg

    + 40 jaar -
    29 dln
    1.PETER DE MAERE (Waasmunster)
    2.
    3.Michel Thierens (Elversele) op 10"
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10
    11.
    12.Kenny Janssens (Melsele)
    13.
    15. op 30"
    001-6-2013-waasmunster 643.jpg
    001-6-2013-waasmunster 602.jpg
    001-6-2013-waasmunster 606.jpg 001-6-2013-waasmunster 609.jpg
    001-6-2013-waasmunster 396.jpg 001-6-2013-waasmunster 483.jpg
    001-6-2013-waasmunster 515.jpg 001-6-2013-waasmunster 486.jpg
    001-6-2013-waasmunster 549.jpg 001-6-2013-waasmunster 519.jpg


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-06-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    01-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KONTICH VAN VRIJDAG 31/05/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KONTICH VAN VRIJDAG 31/05/2013 

    31-5-2013-kon tich 401.JPG  
    Het podium met winnaar Tom Oerlemans, Sam Van De Mieroop en Walt De Winter. 
    31-5-2013-kon tich 365.JPG
                    Aankomst van Tom Oerlemans voor Sam Van De Mieroop.
    31-5-2013-kon tich 364.JPG
    31-5-2013-kon tich 393.JPG
    Winnaar Tom Oerlemans aan het woord te Kontich. Met het Paasverlof zat ik
    met Tom nog op een terras in Benidorm waar hij goed getraind heeft.
    31-5-2013-kon tich 301.JPG
                              De 15 koplopers met nog 3 ronden te gaan.
    31-5-2013-kon tich 208.JPG
                             De 19 koplopers die uitgedund werd naar 15.

    31/05/2013 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 110,7 km

    Aantal deelnemers: 101

    1.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    4.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    8.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    9.JULIUS Jayde-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.MORTELMANS Stijn-CECEMELCYCLINGTEAM-

    29.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    31.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    31-5-2013-kon tich 021.JPG
                                 Voor de start te Kontich met 101 deelnemers.
    31-5-2013-kon tich 035.JPG
                        Kris Bolsens uit Kruibeke aan de start te Kontich.
    31-5-2013-kon tich 041.JPG
    31-5-2013-kon tich 051.JPG
    De start is gegeven voor de Elite renners zonder contract en de Beloften.
    De heren moesten 9 ronden afleggen van 12 kilometer.
    31-5-2013-kon tich 219.JPG
    31-5-2013-kon tich 238.JPG
    31-5-2013-kon tich 269.JPG                             
    Stijn Mettepenningen in 2de posittie met zijn ploegmaten van de Rupelspurters.




                          
    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-06-2013 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 31/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Vrijdag 31/05/2013 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km
    Aantal deelnemers:

    1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DAVISON Luke-NORWOOD CC-

    3.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    4.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.LEVEILLE Stéphane-ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ--

    8.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    45.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

      

    31/05/2013 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 110,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    4.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    7.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    8.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    9.JULIUS Jayde-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.MORTELMANS Stijn-CECEMELCYCLINGTEAM-

    29.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    31.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    01-06-2013 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    MTB Merida Wallonia Cup

     

    Zaterdag 25/05 - EUPEN

    Vanomobil 31-05-2013 2.jpg 

    Nico Polfliet: 20ste – 6de bij de 13 jarigen

    Brian De Graeve: 8ste – 7de bij de 14 jarigen

    Jason De Graeve: 30ste 

    Aantal deelnemers: 59
    Vanomobil 31-05-2013 3.jpg

    Zondag 26/05 - EUPEN

     

    Funklasse
    Jef Beyens: 2de

    Kevin Messagie

    Jeroen Van de Vijver: opgave wegens ziekte.
    Vanomobil 31-05-2013 9.jpg 

    Nieuwelingen
    Hier reden Leonard Van Dessel en Tibo Ryckaert.

    Vanomobil 31-05-2013 6.jpg

    Dames Elite
    Inne Bertels: 4de plaats

    Vanomobil 31-05-2013 10.jpg

    Juniores
    Kamiel Van Dessel

    Vanomobil 31-05-2013 11.jpg

    Masters 2
    Mark Van Acker
    Vanomobil 31-05-2013 7.jpg Vanomobil 31-05-2013 8.jpg

    Masters 1
    Peter Douha: 4de plaats

    Mario Meert
    Davy Thienpont
    Vanomobil 31-05-2013 4.jpg Vanomobil 31-05-2013 5.jpg

    Wereldbeker te Nove Mesto
    Vanomobil 31-05-2013 1.jpg
    Op de slotdag van de Tsjechische WB-manche in Nove Mesto zorgde Jonas De Backer voor een zeer knappe prestatie.
    Vanop positie 97 vatte hij de 2de Wereldbekermanche van het seizoen aan
    .
    Na een knappe inhaalrace finishte de Vilvoordenaar op een meer dan prima 37ste plaats.
    Een week eerder eindigde Jonas nog op rang 70.



    Bron: Lydia & Raf

    01-06-2013 om 11:58 geschreven door kenny


    30-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Donderdag 30/05/2013 EEKLO (O) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.VLEURINCK Kevin-ARROW CYCLING TEAM-

    2.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    3.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.SMITH Thomas-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ-

    5.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    6.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

    7.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.DIEPENDAELE Jurgen -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    9.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    20.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    26.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

     

    30/05/2013 BIERBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    2.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM-

    3.VAN BREUSSEGEM Elias-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    6.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    7.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    8.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VAN BROEKHOVEN Bram-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

     

    30/05/2013 DRONGEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.MCCARTHY Robert-Jan-CYCLING AUSTRALIA-

    2.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    3.VAN DORSSELAER Niels-COLBA SUPERANO HAM-

    4.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    5.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    6.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.MORGAN Alexander-CYCLING AUSTRALIA-

    9.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    10.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    18.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    55.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    30-05-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    29-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 02/06/2013 - PROFS TE VERREBROEK !!!

    Zondag 2 Juni Profwedstrijd in Verrebroek !!!

    Kruopis.jpg 

    Vorig jaar werd de wedstrijd gewonnen door de Litouwer Aidis Kruopis.


    Kristof Goddaert keert na een afwezigheid van bijna 6 weken terug in competitie. De renner van IAM Cycling start volgende zondag in de Grote Prijs van de Wase Polders in Verrebroek. "Het genezingsproces van mijn gebroken teen kwam in een stroomversnelling terecht toen ik een revalidatiespecialist ging raadplegen. Daardoor kon ik zelfs nog een deel van de stage van de ploeg in Sankt-Moritz meepikken. Ik bleef nadien op eigen initiatief nog 2 weken langer op hoogtestage in Livigno. Ik keer pas vrijdag terug naar België maar ben blij dat ik zondag in Verrebroek kan koersen. Het is bovendien een wedstrijd in mijn geboortestreek. Ik kijk er echt naar uit," aldus Goddaert die volgende week ook nog een wedstrijd in Berlijn rijdt alvorens in de Ronde van Luxemburg te starten. Nadien staat ook Halle-Ingooigem nog op het programma alvorens hij naar het BK afreist. Vorig jaar pakte Goddaert de zilveren plak in het kampioenschap achter Tom Boonen.
    Nog meer goed nieuws kwam er van Timothy Dupont. De kampioen van België bij de elites zonder contract verkoos om zondag in Verrebroek te starten. De organisatoren zijn blij met de komst van Dupont. "Hij is iemand die zijn trui altijd nat maakt," aldus voorzitter Van Goethem. Minder goed nieuws kwam er van de ploeg van Accent-Wanty. Zij lieten de organisatoren weten dat ze met een overvloed aan gekwetsten en zieken zitten waardoor de ploeg niet naar het Waasland zal komen. Toppers als Sven Nys, Johan Vansummeren, Sep Vanmarcke en Aidis Kruopis (de winnaar van vorig jaar) bevestigden wel hun aanwezigheid.


    De grote prijs van de Wase Polders wordt dit jaar op Zondag 2 Juni gereden in Verrebroek. De organisatoren beschikken nog over 20 wildcards. Wie wil deelnemen doet er dan ook goed aan om zo snel mogelijk zijn individueel aanvraagformulier door te sturen naar de organisatoren. Dat kan per mail aan ivanelegeert@hotmail.com.
    Meer info over de wedstrijd is te vinden op https://sites.google.com/site/dewasepolders.


    Bron: Ivan Elegeert

    29-05-2013 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 2/06/2013 - 3° GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS TE VERREBROEK
    Profs Verrebroek 2013.png

    Bron: Ivan Elegeert

    29-05-2013 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 16/06/2013 - ANDREA TAFI CLASSIC 2013 TE NINOVE
    Andrea Tafi Classic 2013.png

    Andrea Tafi LOGO AZIENDALE.jpg
    Op Zondag 16 Juni e.k. gaat de tweede editie door van de ANDREA TAFI CLASSIC in NINOVE. De eerste editie was een groot succes. Onder een mooie zomerzon, vertrokken meer dan 1.400 wielertoeristen voor twee tochten: 140 km en 85 km.

    Onder de deelnemers vele vrienden en een opvallende rij ex-wielerkampioenen. De Italiaanse topper Andrea Tafi zelf met in zijn spoor onder meer Peter Van Petegem, Robbie McEwen, Ludo Dierckxsens en Serge Baguet, Vlaams minister-president Kris Peeters, Unizo-voorzitter Karel Van Eetvelt en tientallen enthousiaste en getrainde fietstoeristen.

    De Andrea Tafi Classic sloot af met een Italiaanse happenning, onder de noemer: 'una giornata Italiana'. Inclusief Italiaanse wagens, lekkernijen, muziek.

     

    Ook dit jaar zijn de drie parcours grotendeels gelijklopend met die van de editie 2012.

    Voor de 85 km is er de verzekerde deelname van de sympathieke Toscaan Andrea Tafi en nog een reeks andere gewezen kampioenen en BV's !!!

     

     

    Bron: Dr.Frank De Winter

    29-05-2013 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Woensdag 29/05/2013 AALTER-LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    3.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.RATCLIFF Alister-TEAM 3M-

    5.PESTIAUX Loïc-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.JODTS Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    7.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.VANDAELE Angelo-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DE PAEPE Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.MESTDAGH Jurgen-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    17.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    29-05-2013 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Dinsdag 28/05/2013 GULLEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 171 km

    Aantal deelnemers:

    1.FENN Andrew-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    4.VAN AVERMAET Greg-BMC RACING TEAM-

    5.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.GILBERT Philippe-BMC RACING TEAM-

    8.AMORISON Frédéric-CRELAN-EUPHONY-

    9.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.VERMOTE Alphonse-AN POST - CHAINREACTION-

    16.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    25.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    39.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    42.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    62.CLAUS Dieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    86.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    89.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    142.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    153.CORDEEL Sander-LOTTO-BELISOL-

    167.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    28/05/2013 MOL RAUW (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    4.LODEWIJKS Gert-VERANDAS WILLEMS-

    5.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.BRUS Marco-WV SCHIJNDEL-

    7.ENGELEN Ruben-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.DIELTJENS Gert-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    10.BILOCQ Grégory-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    33.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    28/05/2013 WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    3.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.VAN OYEN Franky-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.VAN OOSTHUYZE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.VALIAUGA Arnoldas-TEAM 3M-

    9.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    10.VANDAELE Angelo-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    29-05-2013 om 17:37 geschreven door kenny


    28-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN MAANDAG 27/05/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE STEKENE VAN MAANDAG 27/05/2013 

    27-5-2013-kemzeke 458.JPG  
                              Winnaar Ruben Geerinckx uit Moerbeke.    
    27-5-2013-kemzeke 482.JPG
                                De winnaar met zijn supporters te Kemzeke.
    27-5-2013-kemzeke 463.JPG
                         Ruben Geerinckx aan het woord bij Ivan Elegeert.
    27-5-2013-kemzeke 430.JPG
                         Aankomst van Ruben Geerinckx voor Pieter Cordeel.
    27-5-2013-kemzeke 432.JPG
                   Rob Leemans werd 3de voor Joeri Calleeuw en Stijn De Bock.
    27-5-2013-kemzeke 359.JPG
    Ruben Geerinckx voor Guy Smet, Willem De Greyt, Quincy Vens en Sammy Bogaert.

    27/05/2013 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117,3 km 

    Aantal deelnemers:

    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.CORDEEL Pieter-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    3.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    4.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    5.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    9.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    11.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    12.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    14.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    16.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    18.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    19.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    23.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    24.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    29.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    33.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    36.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    38.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    39.DE MAEYER Bram-MIRMIL CYCLING TEAM-

    40.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    47.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    48.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    49.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    50.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    51.BOEYKENS Gertjan-WAC HOBOKEN-

    56.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    27-5-2013-kemzeke 050.JPG
                                                  De start te Stekene.
    27-5-2013-kemzeke 101.JPG
                                      De 1ste ontsnapping van de koers.
    27-5-2013-kemzeke 261.JPG
    27-5-2013-kemzeke 251.JPG
    27-5-2013-kemzeke 232.JPG
    27-5-2013-kemzeke 217.JPG
    27-5-2013-kemzeke 185.JPG
                                 Jarno Van Guysse en Steven Goossens.
    27-5-2013-kemzeke 355.JPG
    27-5-2013-kemzeke 303.JPG
    27-5-2013-kemzeke 124.JPG
                                       Crosser Bart Hofman in 2de positie.
    27-5-2013-kemzeke 144.JPG
                        Kris De Block, Ruben Geerinckx en James Fruytier.
    27-5-2013-kemzeke 148.JPG
           Pieter Cordeel, Jarno Van Guyse, Joeri Calleeuw en Sammy Bogaert.
    27-5-2013-kemzeke 151.JPG
                                                      Bart Baeyens
    27-5-2013-kemzeke 158.JPG
                                          Robert Polak en Kristof DHollander.
    27-5-2013-kemzeke 183.JPG
                                   Stijn Mettepenningen en Tony Heirbaut.




                          
    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-05-2013 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/05/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BART VAN DER VEKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Der Veken Bart KOP 2013.png 

      Bart Van Der Veken

    Zondag 26 Mei – WAASMUNSTER (9250)

    Catg.A – 44 dln
    1.Gianni Cooman (Oordegem)

    2.Steven Martens

    3.Stijn Verbeke (Sinaai)

    4.Kristof Gryson

    5.Paul Roosenparck

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Michel Vereecken

    8.Peter Neels (Kruibeke)

    9.Simon Laureys

    10.Gwen Van De Velde

    11.Gertjan Boeykens (Stekene)

    13.Thiemen Van Regenmortel (Lokeren)

    14.Jeroen Colman (Waasmunster)

    16.Sven Blommaert (Hamme)

    18.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    19.Steven Heirman (Hamme)

    21.Lieven Soens (St.Niklaas)

    27.Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    31.Nicolaï Gosselin (Waasmunster)

    32.Pieter Covents (Stekene)
    26-5-2013-waasmunsterwaod 645.jpg
                                    Winnaar Catg.A Gianni Cooman.

    26-5-2013-waasmunsterwaod 644.jpg 
            Winnaar Catg.A Gianni Cooman en winnaar Catg.B Mario De Kesel.
    26-5-2013-waasmunsterwaod 437.jpg
                                             De kopgroep in de Catg.A
    26-5-2013-waasmunsterwaod 350.jpg
                                                         Start Catg.A

    Catg.B – 27 dln

    1.Mario De Kesel (Merendree)

    2.Steven Verschelden

    3.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    4.Jerry Cooman

    5.Geert Van Speybroeck

    6.Dirk De Schrijver

    7.Wim Rombaut (Stekene)

    8.Philip Lampaert

    9.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    10.Peter Flach (Zwijndrecht)

    11.Tom Brulez (Tielt)

    16.Bart Rombouts (Kallo)

    18.Alex Goossens (Vrasene)

    19.Frank D'Hooge (Waasmunster)

    23.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    24.Peter De Maere (Waasmunster)

    26.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    26-5-2013-waasmunsterwaod 600.jpg 26-5-2013-waasmunsterwaod 615.jpg 
                 Aankomst Mario De Kesel.                                                           Winnaar Catg.B Mario De Kesel.
    26-5-2013-waasmunsterwaod 365.jpg
                                                          Start Catg.B
    26-5-2013-waasmunsterwaod 417.jpg
           Een bijzonder lange aanval met Wim Heyndrickx en Peter De Maere.
    26-5-2013-waasmunsterwaod 349.jpg
                              Peter De Maere met zijn gezin en ouders.

    Catg.C – 30 dln

    1.Dirk Goolaerts (Schelle)

    2.Peter De Proft

    3.Luc Witman

    4.Patrick Heirewegh

    5.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6.Frank Gommers

    7.Geert Van Speybroeck

    8.Ko Harms

    9.Marc Couckuyt

    10.Manu De Coninck

    11.Frank Suys (Bornem)

    12.Etienne Claus (Waasmunster)

    15.Danny Van Oyen (Deinze)

    16.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    20.Dirk De Cauwer (Hamme)

    23.Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

    27.Luc Joos (Stekene)
    26-5-2013-waasmunsterwaod 345.jpg
                                     Winnaar Catg.C Dirk Goolaerts.
    26-5-2013-waasmunsterwaod 300.jpg
                        Aankomst van Dirk Goolaerts voor Peter De Proft.
    26-5-2013-waasmunsterwaod 135.jpg
                                                      Start Catg.C

    Toeristen
    1.BART VAN DER VEKEN (St.Jansteen)
    2.Kristof Carrette

    3.Lieven Van Erdegehem

    4.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    5.Freddy Van Camp (Stekene)

    6.Diederik Ampe

    7.Wim Bas

    8.Tom Gerlo

    9.Koen Van Laere (Beveren)

    10.Jurgen Van Havere

    13.Marnix De Roos

    17.Dennis Mijnsbergen

    20.Michel Van Osselaer (Vrasene)

    24.Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    27.Franky Boel (Bazel)

    28.Kenny Janssens (Melsele)

    32.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    33.Jonas Pfaff (Beveren)

    35.Franky De Fijn (St.Niklaas)

    36.Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    37.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)
    26-5-2013-waasmunsterwaod 346.jpg
                                 Winnaar Toeristen Bart Van Der Veken.
    26-5-2013-waasmunsterwaod 324.jpg
                                    Aankomst van Bart Van Der Veken.
    26-5-2013-waasmunsterwaod 120.jpg
                                                      Start Toeristen

    Catg.D – 15 dln

    1.Wim De Waal  (Axel)

    2.Jan Vervecken

    3.Florent De Leersnijder

    4.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    5.Frans Aerts

    6.Geert Oosterbosch

    7.Karel Heirbaut (Belsele)

    8.William Govaert (Waasmunster)

    9.Willy Mous

    10.Julien Vyvey
    26-5-2013-waasmunsterwaod 113.jpg
                                      Winnaar Catg.D Wim De Waal.

    26-5-2013-waasmunsterwaod 092.jpg 
                                      Aankomst van Wim De Waal

    Catg.E – 22 dln

    1.Robert Robijns (Aartselaar)

    2.Gerard Devleeschauwer

    3.Willy Roels

    4.Gerard Hairwassers

    5.Gerard Mariën

    6.Mathieu Mercken

    7.Peter Ryalls

    8.José Devreese

    9.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    10.Daniel Cornu

    13.Joseph D'Hont (Desteldonk)
    26-5-2013-waasmunsterwaod 104.jpg 26-5-2013-waasmunsterwaod 115.jpg
                 Aankomst Robert Robijns.                                                      Winnaar Catg.E Robert Robijns.


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-05-2013 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Ongena Thomas KOP 2013.png    Geerinckx Ruben KOP 2013.png

        Thomas Ongena               Ruben Geerinckx

    Maandag 27/05/2013 KESTER (VB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DESMET Sebastien-ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ--

    4.SANGNES Even-HASLE LOREN IL SYKKEL-

    5.VAN BREUSSEGEM Elias-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    7.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    8.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    9.DE DECKER Bjorn-VILLENEUVE SAINT GERMAIN-

    10.JULIUS Jayde-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-


    27/05/2013 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.CORDEEL Pieter-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    3.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    4.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    5.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    9.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    11.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    12.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    14.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    16.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    18.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    19.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    23.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    24.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    29.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    30.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    33.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    36.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    38.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    39.DE MAEYER Bram-MIRMIL CYCLING TEAM-

    40.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    47.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    48.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    49.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    50.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    51.BOEYKENS Gertjan-WAC HOBOKEN-

    56.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28-05-2013 om 20:03 geschreven door kenny


    27-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 3°Seizoenszege bij de Aspiranten 14 jaar !!!

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 2°Seizoenszege bij de Aspiranten 12 jaar !!!
    Proficiat aan MARCO SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Aspiranten 12 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2013.png   Van Houte Sybren KOP 2013.png   Smet Marco KOP 2013.png

         Gerben Van Houte            Sybren Van Houte                Marco Smet

     

    26/05/2013- HUMBEEK-GRIMBERGEN (B) - Aspiranten

     

    Aspiranten 12 jaar

    1.SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.PAUWELS Käi-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN DER WOLF Rosalie-RWC AHOY-

    4.VAN DER PERREN Ritte-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.VAN CAUTER Jarne-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    Van Houte Sybren 26-05-2013 1 zege 2.JPG
    Van Houte Sybren 26-05-2013 zege 2.JPG 

    Aspiranten 13 jaar

    1.KEPPENS Arne-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.KUYL Sietze-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.BAETENS Branko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VAN RILLAER Witse-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.UALGASI Yoni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aspiranten 14 jaar

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.SCHEPENS Dylan-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.GALICIA Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    5.FRANCOIS Casper-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.DEPAUW Brent-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    Van Houte Gerben 26-05-2013 1 Zege 3.JPG Van Houte Gerben 26-05-2013 Zege 3.JPG

    Meisjes 12 jaar

    1.VAN DER WOLF Rosalie-RWC AHOY-

    2.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.VERHAEGHE Karen-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.VAN WIN Sine-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    Meisjes 14 jaar

    1.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-




    Zondag 19/05/2013 - SALZINNES - Aspiranten


    ASPIRANTEN 12 Jaar

    1.MARCO SMET uit Moerzeke WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB ""ONDER ONS - PARIKE"

    3.DE SMET Connor KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.POELMANS Sam HAGELAND CYCLING TEAM

    5.DE BAENE Lance KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11.SYMOENS Brian RUDYCO RIPA CYCLING TEAM

     

    ASPIRANTEN 13 Jaar

    1.DECLERCQ Mathias C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VINCENT Johan VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    3.TUSCANO ALESSANDRO MARCHOVELETTE

    4.DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5.DESPONTIN Pierre SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    ASPIRANTEN 14 Jaar

    1.VAN EECKHOUT Len JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2.NICOLAES Frédéric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3.VERHAEGEN Wout CYCLING TEAM 99 VZW SCHRIEK

    4.VERHEYEN Maarten YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5.NICAISE Orélien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    27-05-2013 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/05/2013

    vwf.JPG









    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks F en de titel van Europees Kampioen !!!

    Blommaert Jean KOP 2009

    Zondag 26 Mei – LIEDEKERKE (1770) -
    EK alle reeksen


    A-reeks - 75 km - 1h48
    1. Piet FROYEN
    2. Jeroen Van Geyte
    3. Kevin Van Den Cruijce
    4. Steven Bogaert
    5. Roel Reigel
    6. Joery Desomer
    7. Andy Annendijck
    8. Lode Van Impe
    9. Peter Van Damme
    10. Andy De Backer

    C-reeks - 75 km - 1h52
    1. Bruno BRUYERE
    2. Wim De Smet
    3. Danny Saelens
    4. Jimmy De Paepe
    5. Tom De Beer (Hamme)
    6. Andy Van Eesbeeck
    7. Willem Van Der Heyden
    8. Stefan Verhaeghe
    9. Peter Maes (Bornem)
    10. Tino Teirlinck

    D-reeks - 58 km - 1h28
    1. Rudy THOMAS
    2. Ronny Van Der Vurst
    3. Patrick Jacobs
    4. Luc van Clapdorp (Nieuwkerken)
    5. Willy Van Herreweghe
    6. Yves Cossemijns
    7. Eddy De Schepper
    8. Johan De Bruyn
    9. Herman Proost
    10. Bart De Winter  

               
    E-reeks - 58 km - 1h31
    1. Joseph DEVITS
    2. Joost Pieters
    3. Danny De Backer
    4. Dirk De Ridder
    5. Jos Maes
    6. Eddy Vermeir
    7. Ronny Paridaens
    8. Rudi Berwart
    9. Paul Casteleyn
    10. Frank De Pelsmaker

    F-reeks - 50,5 km - 1h19
    1. JEAN BLOMMAERT (Hamme)
    2. Patrick Van Renterghem
    3. Patrick Convents
    4. Jos Staes
    5. Willy Wouters
    6. Noël Burggraeve
    7. Piet Van Vaerenbergh
    8. Jozef Deneef
    9. Yvan Camphijn
    10. Jean Pierre Claeys

    G-reeks - 50,5 km - 1h22
    1. Theo COUDYZER
    2. Marc Vervondel
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Luc Snels
    5. Herman Van Den Borre
    6. Roland Boulard
    7. Vic Van Den Eynde
    8. Jos Vandermeulen
    9. Hubert D'Hondt
    10. Noël Rogge

    27-05-2013 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/05/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 26/05 – MERKSPLAS

    Categorie A
    1--Engelen Ruben
    2--Stijnen Klaas
    3--Van Dijck Kevin
    4--Pitschon Stijn
    5--Goeleven Jeroen
    6--Verwimp Nick
    7--Meyvis Vincent
    8--Diels Pieter
    9--krynen Rob
    10--Van Autgaerden Jo

    Categorie B
    1--Vrints Francis
    2--Adams Christophe
    3--Van Maldeghem Stijn
    4--Dela Montagne Philippe
    5--Vanden Wyngaerd Bart
    6--De Vree Rik
    7--Witvrouwen Kris
    8--Bocken Peter
    9--Debaene Joeri
    10--Berghmans Bart
    15--Waelkens Dave

    Categorie C
    1--Verdonck Patrick
    2--Bogaerts Patric
    3--Dockx Peter
    4--Van Looy Wim
    5--Dockx Bert
    6--Aerts Peter
    7--Vaes Eduard
    8--Brabants Bruno
    9--Rens David
    10--Geys Nico

    Categorie D
    1--Van Der Mieren Daniel
    2--Van Roy Luc
    3--Vangenechten Freddy
    4--Vekemans Marc
    5--Brouwers Johan
    6--Haest Eddy
    7--Van Gansen Benny
    8--Geudens Paul
    9--verwimp Luc
    10--Hermans Henri

    Categorie E
    1--Van Hove Jan
    2--De Bakker Ludo
    3--Christianen Kees
    4--Van Loon Dick
    5--De Quint Pia
    6--Korstenhorst Cleo
    7--Thienpont Walter

    27-05-2013 om 20:29 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!