.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg
            Guy Smet

    Zondag 19/05/2013 LAUWE (W) - Elite z.c./U23 - 106,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.PYFFEROEN Miel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.TAILLIEU Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    4.VANGHELUWE Robbe-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.DE WAELE Dieter-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    6.DEVRIENDT Damon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.BOSSUYT Gianni-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.MOERMAN Mathieu-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    19/05/2013 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    6.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.VAN DYCK Wesley-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    8.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    9.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    14.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    17.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

     

    19/05/2013 ST KORNELIS HOREBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    3.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    4.JODTS Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    5.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    6.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.SCHREURS Hamish-PEGASUS-

    9.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    10.VAN DORSSELAER Niels-COLBA SUPERANO HAM-

     

    19/05/2013 BOUTERSEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.HEYNS Nils-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    5.HENRION Jonathan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    9.BLOCKX David-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    17.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    19/05/2013 DEERLIJK ST LODEWIJK (W) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.SHAW James--

    3.DOYLE Matthew-JONGE RENNERS ROESELAREVZW-

    4.PINEDA Hendrik-ROYAL VELO SPORT BURY-

    5.LEVROUW Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.MAXWELL Olivier--

    7.CHAPMAN Ben--

    8.WEBBER Mitchel-PRIMERA-

    9.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    29.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    19/05/2013 KERNIEL (LB) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.DEMOLDER Thomas-DCM CYCLING TEAM-

    5.SWERTEN Hendrik-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BALAND Paulin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.DUFOUR Warre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.VAN DEN BERG Naud-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.TULLEN Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    19/05/2013 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (VB) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLEN Justin-MRI-

    2.CURRAN Gepfffrey-VRC GET GRACKIN-

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.RHIM Brendan-WOODSTOCK BYCLYCLE CLUB-

    6.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.BASTIAENS Loorin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.WOUTERS Beau-DNCS/PRO 2012 CT-

    19-05-2013 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/05/2013 IMDE - WOLVERTEM (VB) – Nieuwelingen - Interclub/Beker van België - 77 km

    Aantal deelnemers:

    1.FARRAZIJN Daan -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BOLLÉ Maxim -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.PANIS Thibaut -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.STOCKX Vital -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VAN DEN WOUWER Jens -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANDERMEER Laurens -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.BLANCKE Vincent -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PEETERS Ferre -DCM CYCLING TEAM-

    14.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    55.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.ROELS Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    57.MOREELS Ruben -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    78.THIBAUT Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    95.VERBERCKMOES Timo -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    99.VAN DEN BROECK Jordi -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    120.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/05/2013 LEEFDAAL (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.DOPS Dries-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    4.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    19/05/2013 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.GIART Pieter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.DAELEMANS Dario-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.ANDRIEU Maxim-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    21.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/05/2013 WANZELE-LEDE (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.LORIES Quinten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.WALLS Matthew-VELOCITY WD-40-

    3.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.VAN DEN NEST Gregory-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.WOOD Reece-AIRE VALLEY RACING TEAM-

    8.BEACH Jake-AIRE VALLEY RACING TEAM-

    9.HARTLEY Adam-VELOCITY WD-40-

    10.MEULEMEESTER Ruben-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    13.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    19/05/2013 STER DER VLAAMSE ARDENNEN - ERWETEGEM (O) - Juniores - Interclub

    Rit: 80 km

    1.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM-

    3.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.PEETERS Vincent -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PEETERS Yannick -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    7.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.GOETHALS Brent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.OLIEBOS Jordy -YOUNG SCHELDE CT-

    10.DE GREEF Jordi -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    47.VANRYCKEGHEM Free -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    64.PERSOON Wouter -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    96.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    122.WATERSCHOOT Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:02’24"

    137.VAN OSSELAER Jonas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:04’40"

    142.MAES Jef -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:07’38"

    19-05-2013 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/05/2013

    Banner Amicale Cycliste du Hainaut 2000.jpg

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg 

    Zaterdag 18/05/2013 – MONT SAINT AUBERT – Amicale Cycliste

     

    Catg.A – 66 dln

    1.KRISTOF WIELFAERT (Lokeren)

    2.Kebdani Damien

    3.Wagemans Koen

    4.Blampain Samuel

    5.Losyn Joris

    6.Paucot Thomas

    7.Adriausens Bod

    8.Mannaert Michel

    9.Demedts Toon

    10.De Scheirder Sven

    Wielfaert Kristof zege 2 2013.jpg 

    Catg.B – 32 dln

    1.Nicodeme Joël

    2.Rigaux Jean Jacques

    3.Rasseneur Jean Paul

    4.Deno Gert

    5.Bougeois Sylvain

    6.Gillot Vincent

    7.Kestemont Pascal

    8.Verhaeghe Stefan

    9.Choteau Pascal

    10.Wattiez Grégory

     

    Catg.D – 28 dln

    1.Devits Joseph

    2.Willems Michel

    3.Paridaens Ronny

    4.Verherle Ivo

    5.Gibki Jean Philippe

    6.Beirnaert Eddy

    7.La Marca Santo

    8.Grymonprez Stefaan

    9.Soners Chris

    10.Hustin Jean-Pierre


    Foto: Amicale cycliste du Hainaut

    19-05-2013 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/05/2013

    vwf.JPG









    Zondag 19 Mei – AFFLIGEM (1790)

    A-reeks - 70 km - 1h45
    1. Kevin VAN DEN CRUIJCE
    2. Lode Van Impe
    3. Bjorn Lison
    4. Peter Van Damme
    5. Andy De Backer
    6. Kristof Muys
    7. Jimmy De Doncker
    8. Gwylim Hanssens
    9. Andy Annendyck
    10. Kenneth Verhoeven

    C-reeks - 59 km - 1h30
    1. Jimmy DE PAEPE
    2. Andy Van Eesbeeck
    3. Jo Van Esbroeck
    4. Danny Borremans
    5. Willem Van Der Heyden
    6. Stefan Verhaeghe
    7. Alain Goolaerts
    8. Christophe De Reuse
    9. Marc Tabourdon
    10. Tino Teirlinck

    D-reeks - 59km - 1h31
    1. Arie DE MOOR
    2. Patrick Jacobs
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Rudy Thomas
    5. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    6. Peter Vos
    7. Michel Jannes
    8. Benny Dupont
    9. Herman Proost
    10. Hans De Wolf

    E-reeks - 59 km - 1h31
    1. Joseph DEVITS
    2. Ronny Paridaens
    3. Joost Pieters
    4. Jan Van Den Brande
    5. Danny De Backer
    6. Chris Somers
    7. Frank De Pelsmaker
    8. Marc Boeckx
    9. Luc Van Mol
    10. Benny D'Haese

    F-reeks - 50 km - 1h20
    1. Piet VAN VAERENBERGH
    2. Ivo Vanherle
    3. Jozef Deneef
    4. Paul Hunninck
    5. Noël Burggraeve
    6. Jean Pierre Broothaerts
    7. Hendrik Caethoven
    8. Jean Blommaert (Hamme)
    9. Andre Devadder
    10. Jef Scheirlinckx

    G-reeks - 50 km - 1h21
    1. Etienne VANDENHOUWE
    2. Noël Rogge
    3. Theo Coudyzer
    4. Hubert D'Hondt
    5. Hugo Tuypens
    6. Guido Cornet
    7. Jef Everaerts
    8. Erik Van Der Steen
    9. William De Cremer
    10. Jozef Saerens

    19-05-2013 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WEDSTRIJD VWF TE AFFLIGEM VAN ZATERDAG 18/05/2013
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    19-05-2013 om 19:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE DEUX-ACREN VAN ZATERDAG 18/05/2013

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE DEUX-ACREN VAN ZATERDAG 18/05/2013 

    18-5-2013-deux-acren 541.jpg  
       Het podium met winnaar Boris Vallee, Gijs Van Hoecke en Eugenio Alafaci.                                   
    18-5-2013-deux-acren 545.jpg           
    18-5-2013-deux-acren 528.jpg 
                                     Een woordje uitleg van Boris Vallee.
    18-5-2013-deux-acren 547.jpg 18-5-2013-deux-acren 549.jpg
    Gijs Van Hoecke uit Zaffelare werd knap 2de.                                                  Eugenio Alafaci werd 3de.               
    18-5-2013-deux-acren 400.jpg
    De spurt om de 1ste plaats te Deux-Acren met als winnaar Boris Vallee voor
    Gijs Van Hoecke en Eugenio Alafaci. Nick Mertens werd knap 5de.
       

    Zaterdag 18/05/2013 GP C. Criquielion - Elite m.c./z.c./U23 - 174 km - 03h58min
    Aantal deelnemers:

    1.VALLEE Boris -COLOR CODE – BIOWANZE

    2.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.ALAFACI Eugenio -LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM-

    4.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.MERTENS Nick -DOLTCINI - FLANDERS-

    6.WEBER Sascha -TEAM DIFFERDANGE - LOSCH-

    7.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    8.TAKENOUCHI Yu -COLBA - SUPERANO HAM-

    9.LODEWIJKS Gert -VERANDAS WILLEMS-

    10.VANTOMME Maxime -CRELAN - EUPHONY-

    14.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    16.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    21.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    45.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    46.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    72.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    74.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    120.ONGHENA Matthias -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    124.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-

    156.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
    18-5-2013-deux-acren 164.jpg
    18-5-2013-deux-acren 189.jpg
                                                Vooraan Staf Scheirlinckx.
    18-5-2013-deux-acren 345.jpg
                                  In 3de stelling Stijn Steels uit Westerlo.
    18-5-2013-deux-acren 358.jpg
    18-5-2013-deux-acren 013.jpg
          Links Gregory Franckaert uit Kallo en zeer attent mee in de kopgroep.
    18-5-2013-deux-acren 015.jpg
                 Jens Geerinck zat ook mee met de kopgroep maar reed lek.
    18-5-2013-deux-acren 023.jpg
    18-5-2013-deux-acren 035.jpg
    18-5-2013-deux-acren 046.jpg
    18-5-2013-deux-acren 065.jpg
                                        Links Steven Doms uit Sinaai.
    18-5-2013-deux-acren 091.jpg
                                          Vooraan Gregory Franckaert.
                          



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-05-2013 om 10:29 geschreven door kenny


    18-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png 

           Jeroen Das

    Zaterdag 18/05/2013 GP C. Criquielion - Elite m.c./z.c./U23 - 174 km - 03h58min
    Aantal deelnemers:

    1.VALLEE Boris -COLOR CODE – BIOWANZE

    2.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.ALAFACI Eugenio -LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM-

    4.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.MERTENS Nick -DOLTCINI - FLANDERS-

    6.WEBER Sascha -TEAM DIFFERDANGE - LOSCH-

    7.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    8.TAKENOUCHI Yu -COLBA - SUPERANO HAM-

    9.LODEWIJKS Gert -VERANDAS WILLEMS-

    10.VANTOMME Maxime -CRELAN - EUPHONY-

    14.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    16.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    21.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    45.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    46.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    72.NAESEN Lawrence -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    74.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    120.ONGHENA Matthias -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    124.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-

    156.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

     

    18/05/2013 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VANDAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    9.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.SMITH Thomas-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ-

    19.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    29.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    18/05/2013 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 117,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

    4.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    7.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.PAPWORTH Joshua-TEAM 3M-

    9.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    54.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/05/2013 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    2.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DARVILLE Alexandre-BONTRAGER-

    4.FEIEREISEN Kevin-ASFRA RACING TEAM-

    5.VAN BEYLEN Jens-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.HAYNES Hammish-TEAM HOPE FACTORY RACING-

    7.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    10.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    14.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    18/05/2013 LINDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.FREIBERG Michael-BIANCHI LOTTO-

    2.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    3.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.JOIRET Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.CARNEVALI Jean-albert-VERANDAS WILLEMS-

    8.DE WORTELAER Serge-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.DEVALCKENEER Sieben-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    15.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    40.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    42.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    18/05/2013 ROESELARE WIJK DE RUITER (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.FRANCQ Eamon-CALIFORNIA GIANT-

    4.CALLEWAERT Rodric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    6.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    7.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.MAES Alexander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    10.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    18/05/2013 KAPELLE OP DEN BOS NIEUWENRODE (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    7.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    8.DE SMEDT Nik-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.DEBRUYN Jimmy-ARROW CYCLING TEAM-

    10.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    11.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    16.WEEMAES Franky--

    21.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    23.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    26.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    54.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    57.SMET Cedric-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    59.DE RIDDER Gianni--

    67.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    68.VERGEYLEN Timothy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    73.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    77.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    78.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    81.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    82.VAN LENT Kenny-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    18/05/2013 LE BIZET – Dames Elite – km – 01h32min

    1.LODEWYKS Steffi LOTTO-BELISOL Ladies
    2.DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    3.DUTRIAUX FIONA PEDALE MADELEINOISE
    4.KIHIBOM JESSICA (Zw) UPSALA
    5.OLSSON MADELENE (Zw) SVANESSUNDS
    6.NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
    7.DE CRITS Nel PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    8.BRULEE Latoya AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV
    9.VERSTICHELEN Femke WIELERVERENNIGING ZEEUWSVLAA
    10.ROBERT Valerie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
     

    18/05/2013 STER DER VLAAMSE ARDENNEN - OPBRAKEL (O) - Juniores – Interclub - 115 km - 02h49min

    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Piet -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.TONDELEIR Niels -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-:00’02"

    3.VAN RENTERGHEM Boris -WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.DE PLUS Laurens -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’16"

    6.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN BRANDE Julien -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.DENYS Sven -JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.BOETS Ben -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VERHULST Sven -TIELTSE RENNERSCLUB-

    22.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    67.VANRYCKEGHEM Free -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    68.PERSOON Wouter -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    104.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’59"

    133.THIERENS Arne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    144.MAES Jef -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:10’50"

    145.WATERSCHOOT Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    160.VAN OSSELAER Jonas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:19’50"

     

    18/05/2013 KIELDRECHT (O) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN EMPEL Justin-WV VIKING-

    2.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VAN DE KLUNDERT Pim-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.JACOBS Robin-DCM CYCLING TEAM-

    6.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.DEGHELDERE Jory-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.JANSEN Tom-WV DE JONGE RENNER-

    9.GARROUSSE Keanu-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    11.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    18.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    23.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    27.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.BAERT Atlas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    53.VAN LENT Vic-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18-05-2013 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 7°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Vereecken Thomas KOP 2013.png    De Witte Sven Kop 2013.png

    Thomas Vereecken           Sven De Witte

    Zaterdag 18/05/2013 ZWEVEGEM (W) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    3.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.LEVAN Maxime-RVS PB ROYAL VELO-

    7.VAN WEYMEERSCH Bram-ASFRA RACING TEAM-

    8.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.COOLS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    18/05/2013 LEEFDAAL (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.STAS Brecht-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

    3.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VANDERAERDEN Massimo-DCM CYCLING TEAM-

    6.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    8.VANDER ELST Kjell-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.VANDEN DRIES Jelle-ENERTHERM-BKCP-

    10.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-


    18/05/2013 KEMMEL (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.SHAW James--

    2.HALL Luc-NORTH WEST-

    3.DERUYCK Arno-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CHAPMAN Ben--

    7.WEBBER Mitchel-PRIMERA-

    8.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    9.CALLUM Ferguson-WEST MIDLANDS-

    10.MOODY Levi--

     

    18/05/2013 OOSTERZELE (O) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    DAMES NIEUWELINGEN

    1.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HULSMANS Laura-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.HEYNS Joyce-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    10.DE PAUW Ina-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    DAMES JUNIORES

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    3.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    4.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.GILLIS Marlies-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN DEN DRIESSCHE Femke-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.ALLAERT Ine-JONGE RENNERS ROESELARE-

    18.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    29.DE RIDDER Ivy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    32.CLAUS Eveline-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    18/05/2013 DE HAAN - VOSSESLAG (W) - Nieuwelingen - 65,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.WOOD Reece-AIRE VALLEY RACING TEAM-

    3.BEACH Jake-AIRE VALLEY RACING TEAM-

    4.CROMBEZ Jonas-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.MORTIER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.WALLS Matthew-VELOCITY WD-40-

    9.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VANDECASTEELE Ward-JONGE RENNERS ROESELARE-

    13.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/05/2013 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VOET Jens-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    5.DE MAN Jarne-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    12.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    34.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    18/05/2013 HAKENDOVER (WULMERSUM) (VB) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VANDERVELPEN Evert-HAGELAND CYCLING TEAM-

    7.GOVAERTS Bjarne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.VANDENBERGHE Maxim-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.STERCKX Omar-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    18/05/2013 LAUWE (W) - Nieuwelingen - 64,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    2.DENDIEVEL Cyril-VC ROUBAIX-

    3.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.SABBE Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    9.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DEBUYCK Robbe-CT FORCE VZW-

     

    18/05/2013 LUMMEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.GEENS Sander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WECKX Sven-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.DE PEUTER DYLAN-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.ROELANTS Jens-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.PAELINCKX Mathijs-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.MEEUS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    18/05/2013 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.GHIJSELINCK Bjorn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.DE RYCKE Matthias-ASFRA RACING TEAM-             

    8.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    24.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    18/05/2013 TERNAT (VB) - Nieuwelingen - 52,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS VEREECKEN -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.DERVEAUX Niels-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    5.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.PEMEN Diederik-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    8.COPPENS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.HUYSEGOMS Kenzo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    18-05-2013 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 18/05/2013 ELSEGEM - WORTEGEM PETEGEM (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE MEYER Jennifer-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.BAERT Kim-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.DECKMIJN Isaline-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.NOËL Jara-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.SELOSSE Noa-VC ROUBAIX-

    6.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR - A reeks

    1.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    3.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.LELEU Audric-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    7.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 12 JAAR - B reeks

    1.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.BEECKMAN Brent-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.DE DECKER Tijl-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.KAESEMANS Siemen-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VERSTRAETE Aaron-CT FORCE VZW-

    7.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks

    1.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.BAELE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR - B reeks

    1.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.WERNIMONT Nicolas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.SANTY Arne-CT FORCE VZW-

    6.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FIVE Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.NOPPE Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    26.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18-05-2013 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/05/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 18/05 – HERENTHOUT


    Categorie A
    1--Delcroix Gert
    2--Schepers Jelle
    3--De Feyter Tom
    4--Goeleven Jeroen
    5--Rombouts Ward
    6--Krynen Rob
    7--Van Eyndt Sven
    8--Geluykens Kenny
    9--Kuypers Kris
    10--Van Roey Kevin

    Categorie B
    1--Haest Tom
    2--Wouters Anton
    3--Paeshuyse Davy
    4--Wijckmans Pieter
    5--Rombouts Stijn
    6--Vennincx dave
    7--Witvrouwen Kris
    8--Adams Christophe
    9--Berghmans Bart
    10--Vogels Gunther

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Keim Luc
    3--Pauwels Vital
    4--Aerts Peter
    5--Blockx David
    6--Ryken Peter
    7--Hermans Stefan
    8--Vermeiren Guido
    9--Verbinnen Dirk
    10--Rey Rudy

    Categorie D
    1--De Cock Marc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Van Roy Luc
    4--Van Thielen Wim
    5--Marijnissen Walter
    6--Schepers Marc
    7--Vekemans Marc
    8--Fuchs Dirk
    9--Kenis Rudy
    10--Van Craen Jos

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Van Loy Ellen
    3--Sibick Helga
    4--Van Hove Jan
    5--Van Den Bergh Tom
    6--Helsen Dries

    18-05-2013 om 22:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/05/2013

    vwf.JPG









    Zaterdag 18 Mei – AFFLIGEM (1790)

    A-reeks - 70 km - 1h39
    1. Peter VAN DAMME
    2. Steven Tuytschaever
    3. Andy De Backer
    4. Lode Van Impe
    5. Steven Bogaert
    6. Danny Schaut
    7. Yorick Lison
    8. Bart Tribout
    9. Jurgen De Saedeleer
    10. Joery Desomer

    C-reeks - 70 km - 1h39
    1. Alain GOOLAERTS
    2. Willem Van Der Heyden
    3. Stephen Geldhof
    4. Andy Van Eesbeeck
    5. Frank Vagenende
    6. Axel De Meyer
    7. Johan De Roeck
    8. Peter Maes (Bornem)
    9. Wim De Smet
    10. Mario Vangoidsenhoven

    D-reeks - 59 km - 1h28
    1. Johan DRIESEN
    2. Etienne Claus (Waasmunster)
    3. Marc Schellemans
    4. Noël Willems
    5. Rudy Symons
    6. Bart De Wever
    7. Ivan Daelemans
    8. Arie De Moor
    9. Christophe Brieau
    10. Ronny Van Der Vurst

    E-reeks - 59 km - 1h31
    1. Danny DE BACKER
    2. Joost Pieters
    3. Frank Van Der Perre
    4. Wim De Coninck
    5. Paul Casteleyn
    6. Geert De Spiegeleer
    7. Hugo Van Linden
    8. Luc Van Den Steen
    9. Benny D'Haese
    10. Patrick Van Cleemput

    F-reeks - 50 km - 1h15
    1. Patrick CONVENTS
    2. Jean Blommaert (Hamme)
    3. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4. Johny Van Holen
    5. Willy Wouters
    6. Eddy Cobbaut
    7. Chris Geerts
    8. Hendrik Caethoven
    9. Pierre Remory
    10. Rik Lintermans

    G-reeks - 50 km - 1h15
    1. Marc VERVONDEL
    2. Jos Vandermeulen
    3. Andre Ceurens
    4. Etienne Vandenhouwe
    5. Noël Rogge
    6. Andre Zijlmans
    7. Guido Cornet
    8. Hugo Tuypens
    9. Theo Coudyzer
    10. William De Cremer

    18-05-2013 om 19:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/05/2013

    LFT Bond Banner

    Zaterdag 18/05/2013 – LICHTERVELDE - LFT


    Categorie A

    1. Paul Rooseparck (DV)

    2. Bjorn Vanhoorneweder (DV)

    3. Kenny Michels

    4. Kim Van Oost

    5. Kevin De Smet (DV)

    6. Wouter De Fauw

    7. Dominique Feys

    8. Pieter Bauters (DV)

    9. Sven Verbrugghe

    10. Tom Derthoo

     

    Categorie B:

    1. Patrick Vanmaekelbergh

    2. Filip Pattyn

    3. Filip Swinnen

    4. Jeffrey Vandendorpe

    5. Kurt Victor (DV)

    6. Youri Vandenbroucke (DV)

    7. Peter Vanlembeke (DV)

    8. Luc Dekoninck (DV)

    9. Jan Vanderstraeten (DV)

    10. Filip Leenkneght (DV)

    25.Dieter Vercauter (DV)

     

    Categorie C

    1. Patrick Raes

    2. Mario Lammens

    3. Frank Suys

    4. Rudy Bertier

    5. Philiep Vanclooster (DV)

    6. Dirk Dekeerle

    7. Diederik Ampe

    8. Stefan Dewitte (DV)

    9. Francky Verschueren

    10. Xavier Dewulf

     

    Categorie D:

    1. Freddy Vlerick

    2. Ronny De Vos

    3. Eddy Van Den Abeele

    4. Rudy Bloemmen

    5. Geert Tijtgat

    6. Michel Wynsberghe

    7. Patrick Watteny

    8. Paul Hunninck

    9. Tony Taelman

    10. Ruddy Stockman

     

    Categorie E:

    1. José Demeyere

    2. John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3. Willy Corthier

    4. Firmin Dendoncker

    5. Philippe Reyntjens

    6. Gilbert Minjau

    7. André Verslype

     

    Categorie F

    1. Jeffrey Hutsebaut

    2. Cedric Viaene

    3. Jordy Van Der Haeghen

    4. Jens Meganck (DV)

    5. Stijn De Veylder

    6. Simon Hoste

    7. Gilles De Jaeger (DV)

    8. Jordy Deltomme

    9. Stijn Deruyter

    10. Jari Vandeginste (DV)

     

    Categorie G

    1. Johan Deschepper

    2. Jonathan Verschueren

    3. Steven Tommeleyn (DV)

    4. Filip De Keyser

    5. Jean Vanhaeverbeke

    6. Danny Degroote (DV)

    7. Robin Heyde

    8. Christ Christiaens

    9. Timmy Braekeveld

    10. Kris Saey (DV)

     

    Categorie Dames

    1.Jolien Verschueren

    2. Katleen Fraeye

    3. Imke Goens (DV)

    4. Lani Verlee (DV) 

    18-05-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/05/2013

    waod_3.jpg

    Zaterdag 18 Mei – KORTEMARK (8610)

    Catg.A - 31 dln

    1.Steven Martens (Nevele)

    2.Luc De Duytsche

    3.Kevin Semerano

    4.Michael Jonckheere

    5.Olivier Vernaet

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Steven Van Rijckeghem

    8.Denny Lannoo

    9.Nico De Vrient

    10.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    12.Franky Van Oyen (Zulte)

    14.Lieven Soens (St.Niklaas)

    22.Kris Bolsens (Kruibeke)

     

    Catg.B - 20 dln

    1.Marc Goossens (Mariakerke)

    2.Tom Brulez (Tielt)

    3.Wim Braet

    4.Johan Blancke

    5.Franky De Tremerie

    6.Geert Van Speybroeck

    7.Steven Grymonpre

    8.Frank Gommers

    9.Carlo Schollaert

    10.Pascal Van De Velde (Lokeren)

    13.Wim Rombaut (Stekene)

    19.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

     

    Catg.C - 14 dln

    1.Peter Kerckaert (Lovendegem)

    2.Danny Van Oyen (Deinze)

    3.Ko Harms

    4.Jan Snoeck

    5.Serge De Wever

    6.Xavier Vansevenant

    7.Robert Standaert (Bornem)

    8.Jozef De Naeghel

    9.David Crowe

    10.Erwin D'Hondt

     

    Catg.D – 11 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Florent De Leersnijder

    4.Robin Van Kerschaver

    5.Robert Maldrie

    6.Julien Vyvey

    7.Leo Thyssen

    8.Henk Bolle

    9.Claire Thomas

    10.Luc Cocquyt

     

    Catg.E – 15 dln

    1.Gerard Devleeschauwer (Idegem)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Mathieu Mercken

    4.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    5.Gerard Hairwassers

    6.Armand Mols

    7.José Devreese

    8.Robert Robijns

    9.Gery George

    10.Daniël Nuytinck

    18-05-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    16-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 15/05/2013

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 15/05/2013 

    15-5-2013-puivelde profs 725.jpg  15-5-2013-puivelde profs 724.jpg
                      Winnaar Robin Alder.                                                   De Amerikaan Robin Alder met de bloemen.               
    15-5-2013-puivelde profs 650.jpg 
                                   Aankomst van winnaar Robin Alder.
       

    Woensdag 15/05/2013 PUIVELDE-SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km

    Aantal deelnemers: 196

    1.ALDER Robin-HINCAPIE SPORTSWEAR-

    2.VANTOMME Maxime-CRELAN-EUPHONY-

    3.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    4.JUODVALKIS Egidijus-CRELAN - EUPHONY -

    5.DZERVUS Darijus-DOLTCHINI-

    6.BENNETT Sam-AN POST - CHAINREACTION-

    7.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    8.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    10.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    17.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    29.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    31.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    33.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    45.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    46.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    51.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    55.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    57.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    66.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    74.CLAUS Dieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    79.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    81.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    91.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    103.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    106.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    117.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    122.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    126.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    128.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15-5-2013-puivelde profs 528.jpg
                               De start te Puivelde met de 196 deelnemers.

    15-5-2013-puivelde profs 148.jpg
    15-5-2013-puivelde profs 156.jpg                      
    15-5-2013-puivelde profs 162.jpg
       De 1ste serieuze ontsnapping met Nicolas Vereecken en Gijs Van Hoecke.
    15-5-2013-puivelde profs 405.jpg
         De kopgroep met streekrenners Nicolas Vereecken en Gijs Van Hoecke.
    15-5-2013-puivelde profs 244.jpg
               Tim Vercauteren op zoek naar de bloemen, vrijdag trouwt Tim.
    15-5-2013-puivelde profs 245.jpg
    15-5-2013-puivelde profs 276.jpg
                                     Steven Doms en Steven Thomas.
    15-5-2013-puivelde profs 320.jpg
                                         Sven Nijs in 2de stelling.
    15-5-2013-puivelde profs 332.jpg
              Jérome Baugnies, Kevin Pauwels en Bart Van Damme uit Lokeren.
    15-5-2013-puivelde profs 361.jpg
                             Vooraan Niels Albert en Moreno De Pauw.
    15-5-2013-puivelde profs 471.jpg
              Nog 4 ronden te rijden en het peloton op jacht naar de koproep.

    15-5-2013-puivelde profs 568.jpg
          Nog 3 ronden te rijden voor de kopgroep met o.a. Kristof DHollander.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-05-2013 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Woensdag 15/05/2013 PUIVELDE-SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km

    Aantal deelnemers: 196

    1.ALDER Robin-HINCAPIE SPORTSWEAR-

    2.VANTOMME Maxime-CRELAN-EUPHONY-

    3.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    4.JUODVALKIS Egidijus-CRELAN - EUPHONY -

    5.DZERVUS Darijus-DOLTCHINI-

    6.BENNETT Sam-AN POST - CHAINREACTION-

    7.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    8.VANBILSEN Kenneth-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.STEELS Stijn-CRELAN-EUPHONY-

    10.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    17.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    29.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    31.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    33.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    45.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    46.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    51.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    55.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    57.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    66.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    74.CLAUS Dieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    79.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    81.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    91.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    103.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    106.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    117.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    122.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    126.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    128.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    15/05/2013 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DAVISON Luke-NORWOOD CC-

    2.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.JORY Chris-ASFRA RACING TEAM-

    5.EDMONDSON Alex-CENTRAL DIST CC-

    6.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.VERHAEGHE Kengy-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    22.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    47.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16-05-2013 om 17:58 geschreven door kenny


    15-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Dinsdag 14/05/2013 AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 – 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DAVISON Luke-NORWOOD CC-

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.LEPLA Jeroen-VENTILAIR - STERIA-

    6.MC CARTHY Robert - Jon-STURTHOLDFAST MARION CC-

    7.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    14/05/2013 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.SUAREZ MARTINEZ Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.BELLEN Wesley-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    5.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    7.GOUGH Frazer-ROYAL ANTWERP BC-

    8.STESSENS Davy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.CREFFIER Laurent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.CANT Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

     

    14/05/2013 LOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    2.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.MULKENS Mike-DOVY KEUKENS - FCC-

    5.MERTENS Bram-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.KERKHOF Tim-EFC OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    7.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    8.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    28.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    15-05-2013 om 18:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19/05/2013 - WAOD TE STEKENE
    Affiche koers Stekene 2.jpg

    Bron: Gino Van Broeck

    15-05-2013 om 18:30 geschreven door kenny


    14-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 13/05/2013

    FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 13/05/2013 

    13-5-2013-puivelde bel 312.jpg
                     Winnaar Francesco van Coppernolle met zijn supporters.                     
    13-5-2013-puivelde bel 308.jpg   
           Een woordje uitleg aan de micro van Francesco Van Coppernolle.                              
    13-5-2013-puivelde bel 273.jpg 
        Aankomst van winnaar Francesco Van Coppernolle voor Jens Geerinck.
    13-5-2013-puivelde bel 282.jpg
    De spurt van het peloton voor plaats 7 met Jeroen Van Camp voor Kenny Govaert.

    Maandag 13/05/2013 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 101 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    2.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    6.DE PAEPE Johannes-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.VAN CAMP Jeroen-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    8.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    10.VAN GUCHT Sten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    15.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    21.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    26.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    28.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    29.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    32.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13-5-2013-puivelde bel 039.jpg
                               De start te Puivelde met de Beloften.
    13-5-2013-puivelde bel 009.jpg
                                               Mathias D'Hollander uit Zele.
    13-5-2013-puivelde bel 023.jpg
                                       Joeri Hofman uit Buggenhout.
    13-5-2013-puivelde bel 103.jpg
    13-5-2013-puivelde bel 116.jpg
    13-5-2013-puivelde bel 126.jpg
                     Jens Geerinck uit Grembergen en Stijn De Bock uit Zele.
    13-5-2013-puivelde bel 187.jpg
    13-5-2013-puivelde bel 194.jpg
                                   Vooraan Gianni Cooman en Stijn De Bock.
    13-5-2013-puivelde bel 255.jpg




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-05-2013 om 17:56 geschreven door kenny


    13-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Maandag 13/05/2013 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 101 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    2.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN DE WAETER Sean-TO WIN JOSAN CT-

    4.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    6.DE PAEPE Johannes-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.VAN CAMP Jeroen-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    8.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    10.VAN GUCHT Sten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    15.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    21.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    26.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.ROOSELAER Victor-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    28.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    29.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    32.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN REGENMORTEL Thiemen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13-05-2013 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 12/05/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 12/05/2013 

    12-5-2013-londerzeel 581.jpg
                     Winnaar Nick Mertens uit Dendermonde met zijn ouders.                     
    12-5-2013-londerzeel 562.jpg
           Nick Mertens en Tom Vermeiren die 2de werd met de Burgemeester.   
    12-5-2013-londerzeel 567.jpg   
                         Een woordje uitleg aan de micro van Nick Mertens.                             
    12-5-2013-londerzeel 552.jpg
                  Lars Haverals uit Londerzeel met de trofee als 1ste streekrenner.         
    12-5-2013-londerzeel 482.jpg 
                                   Aankomst van winnaar Nick Mertens.
       

    12/05/2013 SINT-JOZEF-LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 103

    1.NICK MERTENS uit Dendermonde-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    3.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    6.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    7.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.ROBEET Ludovic-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    10.RAETS Torn-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    18.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    21.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    31.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    37.SMEULDERS Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    41.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    47.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    55.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    71.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    76.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    79.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    80.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    85.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    12-5-2013-londerzeel 052.jpg
                               De start te Londerzeel met de 103 deelnemers.
    12-5-2013-londerzeel 214.jpg
    12-5-2013-londerzeel 427.jpg
                          Op kop Wim Bernaert voor Stijn Verbeke uit Sinaai.
    12-5-2013-londerzeel 234.jpg
                      Mike Thielemans, Kris De Block en Robin Van Goethem.
    12-5-2013-londerzeel 105.jpg
    12-5-2013-londerzeel 204.jpg
                           De kopgroep met Koen Van de Velde vooraan.
    12-5-2013-londerzeel 141.jpg
                                           De kopgroep van 11 renners.






    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-05-2013 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Apeldoorn – 12/05/2013

     

    Dames Elite

    Petra Mermans: 9°
    Inne Bertels: 14°

    Vanomobil 13-05-2013 1.JPG Vanomobil 13-05-2013 2.JPG
    Vanomobil 13-05-2013 6.JPG Vanomobil 13-05-2013 7.JPG
    Vanomobil 13-05-2013 4.JPG Vanomobil 13-05-2013 5.JPG
    MTB Kids Challenge – Opitter – 11/05/2013


    Aspiranten

    Tess Van Loy: 2°

    Jeroen Hemeryck: 12°
    Vanomobil 13-05-2013 8.JPG Vanomobil 13-05-2013 10.JPG
    Brian De Graeve: 10° - 9° van zijn leeftijd.

    Jason De Graeve: 24° - 9° van zijn leeftijd.

    Nico Polfliet: 26° - 11° van zijn leeftijd.
    Vanomobil 13-05-2013 3.JPG Vanomobil 13-05-2013 9.JPG
    Vanomobil 13-05-2013 12.JPG Vanomobil 13-05-2013 11.JPG


    Bron: Vanomobil Team

    13-05-2013 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF TE HERDERSEM VAN ZONDAG 12/05/2013
    CAT A



    CAT C



    CAT D



    CAT E




    Bron: Chris Van Der Straeten

    13-05-2013 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES TTC RONDE TE VERREBROEK VAN DONDERDAG 08/05/2013
    TOERISTEN - VERREBROEK - 08/05/2013



    RECREANTEN - VERREBROEK - 08/05/2013




    Filmopname: Willy Marin

    13-05-2013 om 20:15 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!