.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png  Mertens Nick KOP 2013 1.png  De Bosscher Koen KOP 2013.png

              Jeroen Das                        Nick Mertens             Koen De Bosscher

    Zondag 12/05/2013 BOUTERSEM (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Robin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.BELLEN Wesley-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    6.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    7.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.UYTTERSPROT Dieter-TO WIN JOSAN CT-

    9.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    10.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

     

    12/05/2013 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 104 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.DE WAELE Dieter-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    10.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    12/05/2013 HERDEREN RIEMST (LB) - Elite z.c./U23 - 103 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.CUPPENS Tjarco-TEAM FUJI ASIA-

    5.VAN DEN HENGEL Bob-UWTC DE VOLHARDING-

    6.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    7.SCHOOLMEESTERS Atse-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.BROEKMANS Glenn-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.DE SCHUTTER John-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    12/05/2013 OOSTNIEUWKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEKKERS Hans-DOMMELSTREEK-

    2.KERKHOF Tim-EFC OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    3.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    4.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    8.SANFILIPPO Dean-KEUKENS BUYSSE-

    9.D´HONDT Maarten-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.DEBAERE Giovanni-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    18.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    12/05/2013 SINT-JOZEF-LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICK MERTENS uit Dendermonde-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    3.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    6.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    7.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.ROBEET Ludovic-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    10.RAETS Torn-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    18.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    21.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    31.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    37.SMEULDERS Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    41.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    47.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    55.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    71.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    76.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    79.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    80.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    85.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

      

    12/05/2013 WESTREM (WETTEREN) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.KOEN DE BOSSCHER uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.JODTS Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    3.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DAVISON Luke-NORWOOD CC-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.VAN RUYMBEKE Thieme-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.BUYLE Pieter-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    42.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    46.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    49.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    50.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    58.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    12/05/2013 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VENNINCX Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    5.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.GOUGH Frazer-ROYAL ANTWERP BC-

    7.BRUYNDONCKX Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.HOEYBERGHS Daan-ENERTHERM-BKCP-

    9.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    10.BERTELS Leander-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    11.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    36.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    36.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    36.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    12/05/2013 PITTEM (W) - U23
    Aantal deelnemers:

    1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VAN DORSSELAER Niels-COLBA SUPERANO HAM-

    5.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    6.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    9.BOUVRY Kenny-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.VERMEIRE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    12/05/2013 ALT-HOESELT (LB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.HOULMONT Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

    4.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.HAGELSTEENS Laurens-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.CLAUW Yente-WCL BERGKLIMMERS-

    10.VANDERAERDEN Massimo-DCM CYCLING TEAM-

    12-05-2013 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Weemaes Sasha KOP 2013.png 

      Sasha Weemaes

    Zondag 12/05/2013 ASSE-RELEGEM (VB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.VAN MOL Caine-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-                      

    7.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-
     

    12/05/2013 RUDDERVOOORDE BALIEBRUGGE (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Piet-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VANDENABEELE Emill-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.DESPLENTER Tjorven-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.VANDE CASTEELE Angelo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-


    12/05/2013 HOELEDEN (VB) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    12/05/2013 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.LEONARD Sylvain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.ROEBBEN Michiel-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    10.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    12/05/2013 MATER - OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    5.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    6.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.GUYONNAUD Jonathan-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    12.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-


    12/05/2013- PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - Nieuwelingen – 58 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DAELEMANS Dario-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.WALSCHAP Sam-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.BERCKMOES Charles-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    11.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VERMEULEN Entse-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DHONDT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12/05/2013 TORHOUT (W) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.FRY Joseph-RST RACING TEAM-

    2.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.WALKER Joey-RST RACING TEAM-

    4.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    7.PIETERS Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    9.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.RANSON Nourdinne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    12/05/2013 VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BORNE Karl-DCM CYCLING TEAM-

    5.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.GABRIELS Senne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VAN STEENWINKEL Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    12.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.WITTEVRONGEL Wouter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    12/05/2013 BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    12/05/2013 ANTWERPEN WIELERCENTRUM PROV. KAMP. JUNIOR (A) - Piste - Jeugd - Zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.JANS Noah-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.VAN GENECHTEN Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.SCOPONI Gianni-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.JANSSENS Jochen-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    9.DEBEER Samuel-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    12-05-2013 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/05/2013

    waod_3.jpg

    Zondag 12 Mei – ZAFFELARE (9080)

    Cat.A - 26 dln

    1.Steven Martens (Nevele)

    2.Glenn De Wolf (Zele)

    3.Christopher Vanneste

    4.Denny Lannoo

    5.Kristof Gryson

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Michiel De Rycke

    8.Philippe Van Opstal

    9.Paul Roosenparck

    10.Luc De Duytsche

    13.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    14.Steven Heirman (Hamme)

    18.Pieter Covents (Stekene)

    19.Lawrence Vandermeersch (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 19 dln

    1.Philip Lampaert (Bellem)

    2.Sven De Vlieger (Lochristi)

    3.Wim Braet

    4.Marc Goossens

    5.Franky Weemaes (Melsele)

    6.Peter De Maere (Waasmunster)

    7.Bart Rombouts (Kallo)

    8.Wim Rombaut (Stekene)

    9.Marc Cossyns

    10.Frank Gommers

    14.Peter Flach (Zwijndrecht)

     

    Catg.C – 19 dln

    1.Ko Harms (Zuiddorpe)

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Peter Kerckaert

    4.Danny Van Oyen (Deinze)

    5.Jean-Pierre Van Maldegem

    6.Noël Dult

    7.Patrick Watteny

    8.Gerrit Vermassen

    9.Marcel Vander Putten

    10.Kris Van Honsté

    15.Geert Smet (St.Niklaas)

     

    Toeristen – 22 dln

    1.Lieven Bauters (Zottegem)

    2.Bart Van Der Veken (Zwijndrecht)

    3.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    4.Gino Beauprez

    5.Brecht Declercq

    6.Benny Eloot

    7.Bill Noterman

    8.Denis Lecluyse

    9.Kurt Bertier

    10.Dieter Buyse

    16.Filip Weemaes (Verrebroek)

    17.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

     

    Catg.D – 16 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Dick Van Loon

    3.Helmuth Tas

    4.Florent De Leersnijder

    5.Julien De Bock

    6.Robert Maldrie

    7.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    8.Louis Moens

    9.Roland Van Imschoot

    10.Julien Vyvey

    16.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

     

    Catg.E – 21 dln

    1.Willy Roels (Wetteren)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Gerard Hairwassers

    4.Gerard Devleeschauwer

    5.Robert Robijns

    6.Freddy De Blick (Beveren)

    7.José Devreese

    8.Gerard Mariën

    9.Ferdinand Moerman

    10.Hervé Verstuyft

    11.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    12-05-2013 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/05/2013

    vwf.JPG







    Zondag 12 Mei – HERDERSEM (9310)

    A-reeks - 74 km - 1h46
    1. Siegfried DE NAUW
    2. Andy De Backer
    3. Lode Van Impe
    4. Steven Bogaert
    5. Bart Tribout
    6. Andy Annendijck
    7. Yorick Lison
    8. Kevin Van Den Cruijce
    9. Jeroen Van Geyte
    10. Roel Reigel

    C-reeks - 74 km - 1h48
    1. Wim DE SMET
    2. Peter Maes (Bornem)
    3. Danny Saelens
    4. Frank Vagenende
    5. Tom De Beer (Hamme)
    6. Peter Neels (Kruibeke)
    7. Marc Tabourdon
    8. Eddy Merckx (Bornem)
    9. Nico De Roeck (St.Niklaas)
    10. Eric Quina

    D-reeks - 62km - 1h31
    1. Rudy THOMAS
    2. Jan De Mulder
    3. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Didier Turcksin
    6. Frank D'Hooge (Hamme)
    7. Dirk Goolaerts
    8. Edward Vaes
    9. Dominique Turcksin
    10. Bart De Winter

    E-reeks - 62 km - 1h35
    1. Serge DE WEVER
    2. Danny De Backer
    3. Joost Pieters
    4. Joseph Devits
    5. Christophe Davies
    6. Dirk De Ridder
    7. Patrick Van Buggenhout
    8. Patrick Van Cleemput
    9. Alain De Schepper
    10. Jean Blommaert (Hamme)

    F-reeks - 50 km - 1h18
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Hendrik Caethoven
    3. Chris Geerts
    4. Patrick Convents
    5. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6. Daniel Hublau
    7. Jean Pierre Broothaerts
    8. Jean Claude Thelis
    9. Noël Burggraeve
    10. Louis Van Den Broeck

    G-reeks - 50 km - 1h21
    1. Andre CEURENS
    2. Luc Snels
    3. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4. Willy Mous
    5. Jos Vandermeulen
    6. Roland Boulard
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Guido Cornet
    9. Hubert D'Hondt
    10. William De Cremer

    12-05-2013 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/05/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    Demeter Renaat KOP 2012.png
    Zaterdag 11 Mei – SCHOONDIJKES (NL)

    Cat. Open - 20 dln

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2.Frans Sebregts

    3.Jordy Leenknecht

    4.Kevin De Smet

    5.Dante De Ruysscher

    6.Eloy Raas

    7.Paul Roosenparck

    8.Wim Rombaut (Stekene)

    9.Jan Trenson

    10.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    11.Braem Tuijmen

    12.Ivan Dellaert

    13.Peter De Braal

    14.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    15.Gert Smet (Kruibeke)

    16.Jeroen De Milliano

    17.Gert Jan Boeykens (Stekene)

    18.Wim De Wit

    19.Jonathan Heytens

    20.Matthias Snoeck


    Zaterdag 11 Mei – ASSENEDE (9960)

    Catg.B – 22 dln
    1.Arie De Moor (Gontrode)

    2.Stefan Hermans

    3.Patrick Vanmaekelbergh

    4.Franky De Tremerie

    5.Pascal Verlez

    6.Fabien Hanssens

    7.Michel Bultinck

    8.Alain Mortier

    9.Marc Cossyns

    10.Kristof Reniers

    11.Frank D'Hooge (Hamme)

    12.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    14.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    21.Giovanni Baert (Belsele)

    11-5-2013-assenede 487.jpg
                                           Winnaar Catg.B Arie De Moor.

    11-5-2013-assenede 460.jpg

                                      Aankomst van winnaar Catg.B.
    11-5-2013-assenede 470 - kopie.jpg
                 Spurt voor plaats 11 met Frank D'Hooghe voor Rudi Rabout.
    11-5-2013-assenede 379.jpg
                                            Frank D'Hooghe en zoon Thomas.       

    Catg.C – 30 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Danny Van Oyen (Deinze)

    4.Dirk Goolaerts

    5.Etienne Claus (Hamme)

    6.Frank Suys (Bornem)

    7.Robert Standaert (Bornem)

    8.Marcel Poelmans

    9.Ronald Gort

    10.Chris Somers

    17.Dirk De Pauw (Beveren)

    23.Geert Smet (St.Niklaas)

    11-5-2013-assenede 373.jpg
                                      Winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem.
    11-5-2013-assenede 353.jpg
                                     Aankomst van Patrick Van Renterghem.
    11-5-2013-assenede 359.jpg
    Spurt van het peloton met Danny Van Oyen voor Dirk Goolaerts en Etienne Claus.
    11-5-2013-assenede 124.jpg
               Patrick Van Renterghem op kop, Etienne Claus in het midden.
    11-5-2013-assenede 141.jpg
                                                Links vooraan Frank Suys.

    Toeristen – 40 dln

    1.Bjorn Joseph (Torhout)

    2.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    3.Giovanni Vandamme

    4.Gino Beauprez

    5.Dieter Vercauter

    6.Lorenzo De Pauw

    7.Pieter Bauters

    8.Mike Van De Voorde

    9.Tim Van Renterghem

    10.Bill Noterman

    18.Francesco Degroote (Zele)

    25.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    11-5-2013-assenede 371.jpg
                                  Winnaar Toeristen Bjorn Joseph.
    11-5-2013-assenede 330.jpg
                                 Bjorn Joseph voor Filip Van Goethem.
    11-5-2013-assenede 134.jpg
                       Rechts Francesco Degroote en links Dieter VerCauter.
    11-5-2013-assenede 276.jpg
    Links Filip Van Goethem, midden Francesco Degroote en rechts Hans Vergauwen.

     

    Catg.D – 25 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Robin Van Kerschaver

    3.Helmuth Tas

    4.Jozef Scheirlinckx

    5.Dick Van Loon

    6.André Bultinck

    7.Julien De Bock

    8.Leo Thyssen

    9.Louis Moens

    10.Julien Vyvey

    11-5-2013-assenede 099.jpg
                                           Winnaar Catg.D Wim De Waal.
    11-5-2013-assenede 081.jpg
                                   Aankomst van Wim De Waal in de Catg.D

     

    Catg.E – 26 dln

    1.Armand Mols (Wommelgem)

    2.Mathieu Mercken

    3.Gerard Hairwassers

    4.Joseph D'Hont

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Robert Robijns

    7.Andre Klep

    8.Gerard Devleeschauwer

    9.Gerard Mariën

    10.Clement De Smedt

    12.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    11-5-2013-assenede 101.jpg
                                      Winnaar Catg.E Armand Mols.
    11-5-2013-assenede 092.jpg
                               Aankomst van de winnaar Catg.E


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2013 om 16:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 12/05/2013
    Walsoorden Den Dijk 1 Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    Janssens Kenny KOP 2012.jpg

       Kenny Janssens

    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Peeters vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 10 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Vanaf het vertrek regen, kou en zeer veel wind en dat tot het einde van de rit, na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat iedereen aan kon. Het tempo werd zoals afgesproken gerespecteerd zodat iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, meteen ging het tempo met een ruk de hoogte in. De groep bleef ronddraaien tot het voorlaatste rondpunt waar de 1ste aanvallen werden ingezet, Wim Kras en Kenny Janssens zorgden voor de eerste serieuze tempoversnellingen maar alles kwam telkens terug. Dan maar naar de spurt want Wim Kras en Tom Heirbaut zorgden voor het tempo vooraan. Op 2 km van de meet toch nog een verrassingsaanval van Dirk Trogh maar Kenny Janssens counterde gevat en alles weer samen. De spurt werd gewonnen door Kenny Janssens voor Frans Sulmon en Dirk Trogh.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37 Km/h vanaf 't Witte Huis.

    Reden mee: Tom Heirbaut, Frans Sulmon, Wim Kras, Danny Peeters, Lieven Van de Perre, Karolien Geerts, Wim Lagae, Tom Middelkamp, Dirk Trogh en Kenny Janssens.

    Kallo de Meet                         
                                               De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    12-05-2013 om 14:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING IN DE TRITYQUE ARDENNAIS 2013

    Triptyques Ardennais 2013.png
    Zaterdag 11/05/2013 – TOUR DE LIEGE (Triptyque Ardennais) – Etappe 2 – Interclub – 146 km – 03h27min

    Aantal deelnemers: 158

    1.BAUGNIES Jérôme-TWJ

    2.BACKAERT Frederik-OPQ op 1"

    3.KUNG Stefan-BMC op 4"

    4.DE WINTER Ludwig-CCB op 16"

    5.JANSSENS Jimmy-T3M op 19"

    6.BOHLI Tom-BMC op 26"

    7.MOTTET Florent-CCB op 47"

    8.TEUNS Dylan-VST op 56"

    9.DE TIER Floris-CRE op 59"

    10.DECLERCQ Benjamin-OPQ op 1’09"

    29.POELMAN Laurens-BPP op 1’35"

    57.VERMANT Wim-RUB op 3’22"

    60.DE PAUW Moreno-RWC op 3’40"

    68.FRANCKAERT Gregory-OVY op 3’55"

    81.PERSOON Joeri-SCG op 7’36"

    Vrijdag 10/05/2013 – TOUR DE LIEGE (Triptyque Ardennais) – Etappe 1 – Interclub – 147 km – 03h38min

    Aantal deelnemers: 184

    1.TEUNS Dylan - VST

    2.BROECKX Stig – LTB

    3.BACKAERT Frederik - OPQ

    4.BAUGNIES Jérôme - TWJ

    5.DE PAUW Moreno - RWC

    6.VESSEY Tom - PCW

    7.JANSSENS Jimmy - T3M op 04"

    8.VANSPEYBROECK  Tim - VST

    9.VALLEE Boris – CCB op 14"

    10.DELTOMBE Kevin - LTB

    48.VERMANT Wim – RUB

    109.PERSOON Joeri – SCG op 04’34"

    117.FRANCKAERT Gregory – OVY

    119.POELMAN Laurens - BPP

    134.DE KEERSMAEKER Alexander – RAC op 13’22"

    152.DHOLLANDER Kristof - RUB

    12-05-2013 om 14:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters A !!!

    Smet Guy KOP 2013.jpg  Callebaut Kevin KOP 2013.png  Wielfaert Kristof KOP 2012.jpg

              Guy Smet                   Kevin Callebaut           Kristof Wielfaert

    Zaterdag 11/05/2013 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 169,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.FRANSSEN Wout-AN POST - CHAINREACTION-

    2.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM-

    3.GOESINNEN Floris-DRAPAC CYCLING -

    4.JAUREGUI Quentin-BKCP POWERPLUS-

    5.CAETHOVEN Steven-ACCENT.JOBS-WANTY-

    6.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    7.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM-

    8.VERRAES Benjamin-ACCENT.JOBS-WANTY-

    9.VANENDERT Dennis-LOTTO-BELISOL-

    10.DE MESMAEKER Kevin-TEAM NOVO NORDISK-

    11/05/2013 – NECHIN (H) – Elite z.c./U23 – 115 km
    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.

    3.

    4.

    5.
    Smet Guy Zege 1 2013 3.jpg

    Smet Guy Zege 1 2013 2.jpg Smet Guy Zege 1 2013 1.jpg
    Foto's: Saffia Vercauteren

    11/05/2013 ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    3.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.SCHOONACKER Jehudi-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.ROELS Sam-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

     

    11/05/2013 SINT MARTENS LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BREUSSEGEM Elias-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    4.PESTIAUX Loïc-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    8.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    23.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    45.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    62.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    11/05/2013 PUIVELDE/SINT-NIKLAAS (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    4.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    8.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    9.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.LONAY Cédric-LOTTO-VC ARDENNES-

    12.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    20.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.SMET Cedric-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    23.VAN SNICK Arne-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    27.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    28.CLAUS Dieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    29.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    34.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    11/05/2013 HERENTALS (A) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HOFMANS Brent-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    11.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    16.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    31.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    62.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    86.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    95.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    11/05/2013 MAARKEDAL (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap
    1° jaars: 110 km

    1.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.VAN DEN BOSSCHE Timothy-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    4.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.DE BOECK James-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    9.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    25.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    27.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    34.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    2° jaars: 120 km

    1.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VERWILST Dieter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    7.DE PLUS Laurens-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    19.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    11/05/2013 SNAASKERKE (GISTEL) (W) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE -

    2.ZWICK Martina-KOGA LADIES-

    3.KULLMER Lisa-KOGA LADIES-

    4.JANKUTE Gabriele-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    5.LEPISTO Lotta-PORIN TARMO-

    6.LETH Julie-BREAST CANCER CARE CYCLING TEAM-

    7.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    9.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.THOMAS Claire---

    15.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    20.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    23.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    32.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    45.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    Donderdag 09/05/2013 – ARDENNE GAUME - CAHOTTES

    MASTERS A  2H06''

    1.KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren - ECW-RED Immo-ENGLEBERT

    2.WOLKOWICZ Romain-ECW-TEAM MITSU CONSULT op 5"

    3.COSYN Joris-ECW Cosyn C.T. op 12"

    4.HENRION Sven-ECW-RED Immo-ENGLEBERT op 28"

    5.COLLARD Simon-ECW-RACEPOINT.BE op 1’17"

    6.HENRION Jonathan-ECW-RED Immo-ENGLEBERT op 1’22"

    7.WAMSTEKER Bart-RETO      

    8.MOSBEUX Christophe-ECW-VC CENTRAL

    9.DERYNCK Peter-CAPINO C.T.          

    10.STEEGMANS Senne-ECW (Vl. Brabant) 

     

    MASTERS B – 01h55min

    1.BOLLEN Erwin-ECW-BOLLINI

    2.BLOCKX David-MELBOTECH op 14"

    3.JANSEN Wim-ECW.-BODY 2 BIKES            

    4.GRIGNARD Baudouin-ECW-O2 TEAM PEPINSTER op 2’50"

    5.DAS Patrick-ECW-MAVI MARIS TEAM      

    6.VANDENHOUDT Raf-CUREGHEM   

    7.KEIM Luc ECW (Limburg)      

    8.COCHET Andy ECW-BONGIORNO Cycling T.

    9.POELMANS Danny ECW-PAXX GLOBAL CYCLING

    10.RICHTER Peter SOLINGEN

    12-05-2013 om 14:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 11/05/2013 DESTELBERGEN (O) - Dames Jeugd - 54,4 km

    Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    3.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    6.VAN OPSTAL Lot-WV DE JONGE RENNER-

    7.VAN GINNEKEN Ilona-TWC PIJNENBURG-

    8.MOMBAERTS Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Juniores

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    4.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    6.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.GUERRA Daphne-WV DE JONGE RENNER-

    8.ALLAERT Ine-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.MAES Shana-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    10.VERMEIREN Nele-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    11/05/2013 DESTELBERGEN (O) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.FRY Joseph-RST RACING TEAM-

    2.WALKER Joey-RST RACING TEAM-

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    6.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DE MAN Jarne-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.GUTTERIDGE Cameron-LEE VALLY YOUTH CYCLING TEAM-

    9.DECAESSTECKER Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.BAELE Glenn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    11.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    24.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    11/05/2013 MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    5.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.OSTYN Kenzy-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    11/05/2013 NIEUWRODE-HOLSBEEK (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    6.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    7.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    11/05/2013 PEPINGEN (VB) - Nieuwelingen - 72 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.WAERZEGGERS Kenny-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VAN IMPE Stef-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.VAN ELEWYCK Nils-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.TIMMERMANS Tim-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    11.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

      

    11/05/2013 SINT-MARTENS-BODEGEM (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    12-05-2013 om 14:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/05/2013

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E !!!
    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
    Zaterdag 11/05/2013 – MATER - LFT

    Categorie A

    1. Kim Van Oost

    2. Kenny Michels

    3. Dieter Coussens (DV)

    4. Dominique Feys

    5. Shane Pysson (DV)

    6. Korneel De Viaene

    7. Jimmy Bultinck

    8. Guillaume Strubbe

    9. Sven Verbrugghe

    10. Jens Delaere

     

    Categorie B

    1. Tom Saeys

    2. Nico De Vrient (DV)

    3. Frederik Robberechts

    4. Kurt Heyman

    5. Gerdy Declercq (DV)

    6. Filip Swinnen

    7. Dave De Swert (DV)

    8. Steven Deklerck

    9. Youri Vandenbroucke (DV)

    10. Patrick Grammens

     

    Categorie C

    1. Patrick Raes

    2. Diederik Ampe

    3. Marnix Strubbe

    4. Anthony Serryn (DV)

    5. Francky Verschueren

    6. Dirk Roobroeck

    7. Rudy Bertier

    8. Dirk Dekeerle

     

    Categorie D

    1. Patrick Watteny

    2. Ruddy Stockman

    3. Paul Hunninck

    4. Patrick Van Den Broecke (DV)

    5. Michel Wynsberghe

    6. Geert Tijtgat

    7. Freddy Vlerick

    8. Tony Taelman

    9. Danny Polfliet (DV)

    10. Luc Vanbiervliet

     

    Categorie E

    1. WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2. Noël Rogge (DV)

    3. Willy Corthier

    4. Luc Muys

    5. Gilbert Minjau

     

    Categorie F:

    1. Tuur Duprez

    2. Spencer Tack

    3. Cedric Viaene

    4. Alessandro Mastragostino

    5. Jorgen Van Herrewege

    6. Jordy Deltomme

    7. Jeffrey Hutsebaut

    8. Jordy Van Der Haeghen

    9. Stijn De Veylder

    10. Jens Meganck (DV)

     

    Categorie G:

    1. Steven Hubeau

    2. Jean Vanhaeverbeke

    3. Dominiek Porte (DV)

    4. Filip De Keyser

    5. Danny Degroote (DV)

    6. Erik De Waele

    7. Christ Christiaens

    8. Timmy Braekeveld

    9. Rudy Defeyter

     

    Categorie Dames:

    1. Jolien Verschueren

    2. Katleen Fraeye

    3. Jolien Vandenborre (DV)

    4. Ellen De Broyer (DV)

    5. Aurélie Vermeir (DV)

    6. Ruth Ronsse (DV)

    7. Steffani Vermeir (DV)

    8. Imke Goens (DV)

    9. Tessa Truwant (DV)

    12-05-2013 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/05/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 11/05 – PELLENBERG

    Categorie A
    1--Delcroix Gert
    2--De Rijck Bram
    3--Goeleven Jeroen
    4--Noels Sven
    5--Goossens Quentin
    6--Vleugels Steven
    7--Leys Sam
    8--Bruylandts Dave
    9--Verbeeck Thomas
    10--Van Nimmen Mattias

    Categorie B
    1--Vrints Francis
    2--Wijckmans Kristof
    3--Van Maldeghem Stijn
    4--Meuris Gerry
    5--Van Kerckhoven Koen
    6--Rombouts Stijn
    7--Pennickx Tom
    8--Discart Jan
    9--Op De Beeck Tom
    10--Wellens Erik

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Van Bael Hans
    3--Bollen Erwin
    4--Keim Luc
    5--Dockx Peter
    6--Mol Peter
    7--Van Den Brande Lucien
    8--Brabants Bruno
    9--Verbinnen Dirk
    10--Van Looy Wim

    Categorie D
    1--Vangenechten Freddy
    2--Vekemans Marc
    3--Jacobs Patrick
    4--De Cock Marc
    5--Van den Brande Jan
    6--Van Thielen Wim
    7--Vranken Luc
    8--Cortoos Jan
    9--Vande kerkhof Robert
    10--Van Roy Luc

    Categorie E
    1--Lambrecht Roland
    2--De Geyter Raf

    12-05-2013 om 13:54 geschreven door kenny


    10-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 09/05/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 09/05/2013 
    9-5-2013-destelbergen 467.jpg
                                                     Winnaar Joris Haers.  
    9-5-2013-destelbergen 470.jpg
                                             Joris Haers met de bloemen.              
    9-5-2013-destelbergen 409.jpg 
                                   Aankomst van winnaar Joris Haers.
    9-5-2013-destelbergen 413.jpg
                                          Koen De Bosscher werd knap 2de.

    09/05/2013 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 116,2 km

    Aantal deelnemers: 92

    1.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    5.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VAN RUYMBEKE Thieme-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    11.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

    17.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    19.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    22.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    35.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    40.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    41.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    43.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.BAEYENS James -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    51.DE BOSSCHER Thomas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    54.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    57.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    59.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    65.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9-5-2013-destelbergen 056.jpg
                                 De start te Destelbergen van de 92 deelnemers.
    9-5-2013-destelbergen 073.jpg
    9-5-2013-destelbergen 077.jpg
    9-5-2013-destelbergen 081.jpg
    9-5-2013-destelbergen 093.jpg
    9-5-2013-destelbergen 098.jpg
                                         Vincent Maes in 2de positie.
    9-5-2013-destelbergen 120.jpg
                                       James Fruytier rechts vooraan.
    9-5-2013-destelbergen 126.jpg
                                                        Kristoff Heyns links.
    9-5-2013-destelbergen 190.jpg


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-05-2013 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Vrijdag 10/05/2013 VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km

    Aantal deelnemers:

     

    10/05/2013 BEGIJNENDIJK (VB) - Dames Elite - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.FENNEL Esther-RV CENTRAL RHEDE 1991-

    2.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    3.JANKUTE Gabriele-SENGERS-

    4.KULLNER Lisa-KOGA-

    5.ZWICK Martina-KOGA-

    6.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    7.LEPISTO Lotta-PORIN TARMO-

    8.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    10.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    11.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    14.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    20.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    21.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    57.DE RIDDER Amy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    63.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    69.DE NYS Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

     

    10/05/2013 LOTTO - RIDLEY TOUR (A) - Nieuwelingen - Interclub
    Aantal deelnemers:

    10-05-2013 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/05/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Donderdag 9/05 – HEIST-GOOR

    Categorie A
    1--Bruylandts Dave
    2--Delcroix Gert
    3--Stijnen Klaas
    4--Pitschon Stijn
    5--Van Hove Joeri
    6--Geluykens Kenny
    7--Wauters Matthias
    8--Krynen Rob
    9--De Weerdt Nick
    10--Leys Sam

    Categorie B
    1--Vennicx Dave
    2--Vrints Francis
    3--Heremans Koen
    4--Van Opstal Philippe
    5--Witvrouwen Kris
    6--Meuris Gerry
    7--Berghmans Bart
    8--Wellens Erik
    9--Vanden Wyngaerd Bart
    10--Van Avondt Wim

    Categorie C
    1--Dockx Peter
    2--Bogaerts Patric
    3--Lahou Rudy
    4--Agneesens Hugo
    5--Brabants Bruno
    6--Hakir Bernard
    7--Van Bael Hans
    8--Verbinnen Dirk
    9--Verdonck Patrick
    10--Van Den Eynde Wim

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Vekemans Marc
    3--Verhaegen Barend
    4--Hermans Henri
    5--Vangenechten Freddy
    6--De Cock Marc
    7--Van der Mieren Daniel
    8--De Baat Matti
    9--Dams Danny
    10--Van Thielen Wim

    Categorie E
    1--Oosterbisch Geert
    2--Van Loy Ellen
    3--De Bakker Ludo
    4--Wijnen Nico
    5--Heyens Alfons

    10-05-2013 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Donderdag 09/05/2013 RONDE VAN LIMBURG (LB) - Men Elite UCI - 04h47min
    Aantal deelnemers:

    1.CHEVALIER Olivier -WALLONIE - BRUXELLES-

    2.CLAEYS Kevin -CRELAN - EUPHONY-

    3.DUYN Huub -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    4.CAETHOVEN Steven -ACCENT JOBS - WANTY-

    5.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    6.O´SHEA Glenn -AN POST - CHAINREACTION-

    7.ASSELMAN Jesper -METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    8.ALBERT Niels -BKCP - POWERPLUS-

    9.CAROLUS Jorne -LOTTO BELISOL U23-

    10.STROETINGA Wim -KOGA CYCLING TEAM-:00'14"

    17.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    55.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    66.STEELS Stijn -CRELAN - EUPHONY-

     

    09/05/2013 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 116,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    5.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VAN RUYMBEKE Thieme-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    11.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

    17.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    19.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    22.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    35.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    40.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    41.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    43.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.BAEYENS James -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    51.DE BOSSCHER Thomas-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    52.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    54.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    57.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    59.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    65.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    09/05/2013 HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 112,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.CASTELIJNS Twan-TWC HET SNELLE WIEL-

    2.JANSEN Dirk-TWC HET SNELLE WIEL-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.MULKENS Mike-DOVY KEUKENS - FCC-

    5.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    6.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.VAN UFFEL Willem-STAR CYCLING TEAM-

    8.GEVERS Robbie-WV SCHIJNDEL-

    9.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.FROYEN Piet-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    14.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    17.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    09/05/2013 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.JAUREGUI Quentin-BKCP POWERPLUS-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    6.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    18.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    25.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    35.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    36.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

     

    09/05/2013 SINT-MARTENS-BODEGEM (VB) - Elite z.c./U23 - 116,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BOECK Vincent-VAN EYCK SPORT-

    2.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    3.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.GATE Aaron-AN POST-

    5.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    6.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    7.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.VANCUTSEM Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    10.UYTTERSPROT Dieter-TO WIN JOSAN CT-

    13.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    34.SCHEIRE Ruben-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

      

    09/05/2013 TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    5.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    6.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    8.RAETS Torn-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

     

    09/05/2013 WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM -

    3.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    7.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.NACHTERGAELE Niels-ESEG DOUAI-

     

    09/05/2013 DEINZE (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE PLUS Laurens-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.VANDENABEELE Emill-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.BOXUS Arthur-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    6.AITCHESON Liam-CUBE - SPIE - DOUTERLOIGNE-

    7.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANGHELUWE Seppe-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10-05-2013 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 6°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven Kop 2013.png
    Donderdag 09/05/2013 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.FEYS Laszlo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    5.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DHONT Seppe-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DEBUY Anthony-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.DERUYCK Arno-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VANMEENEN Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    09/05/2013 PEPINGEN (VB) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.DESPLENTER Tjorven-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    8.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    09/05/2013 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.BRECKX Kevin-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.VAN LAECKE Dominique-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    8.DE SMIT Alain-WV ZEEUWSVLAANDEREN-

    9.SOBERON Zowé-YOUNG SCHELDE CT-

    10.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    14.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    28.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    09/05/2013 ZWIJNDRECHT (A) - Juniores - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.BASTIAENS Loorin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.HAGEMANS Sem--

    4.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    5.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    7.KNOBEL Davy-WILLIBRORD WIL VOORUIT-

    8.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND WIL VOORUIT-

    9.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    11.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    16.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    17.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    25.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    09/05/2013 HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    2.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    4.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    5.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    8.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    9.BEKKERS Ruben-TWC PIJNENBURG-

    10.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    14.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    46.VERMEULEN Entse-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/05/2013 SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE WILDE Arno-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    12.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/05/2013 OETINGEN (VB) - Nieuwelingen - 54,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK

    2.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    7.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.GOOSSENS Anko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10-05-2013 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 2°Seizoenszege bij de
    Aspiranten 14 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2013.png
    Donderdag 09/05/2013 MOORSLEDE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    6.PIETERS Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    10.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

     

    09/05/2013 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VANPARIJS Yentl-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.GUYONNAUD Jonathan-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.BIEBAU Aaron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.TANGHE Lukas-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    35.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    09/05/2013 HOBOKEN (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    Aspiranten 12 jaar

    1.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

     

    Aspiranten 13 jaar

    1.DENS Tuur-VZW DE DEMERSPURTERS-

    2.GADENNE Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.SCHOORS Lowie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.STERCKX Domien-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.SEELS Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    14.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    16.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Aspiranten 14 jaar

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE JONG Timo-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    3.MOL Wesley-BALEN B.C.-

    4.VERBIST Alexander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.SCOPONI Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    09/05/2013 LEDEGEM (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    09/05/2013 MERE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN LANCKER Celine-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.MICHELS Laure-YOUNG SCHELDE CT-

    3.DE WEVER Enola-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.POLIJ Arjen-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VERSTAPPEN Tijs-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Tijl-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.BEKAERT Joost-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    24.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.WERNIMONT Nicolas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.CLAEYS Robbe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    19.VERCAUTEREN Anthony-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.DE NEVE Joerik-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.COCKAERT Kelvin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.WAEYTENS Robin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    16.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.DEPAUW Brent-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
    Van Houte Gerben winst 09-05-2013 1.jpg
    Van Houte Gerben winst 09-05-2013 2.jpg

    10-05-2013 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/05/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 1°Seizoenszege !!!
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 1°Seizoenszege !!!
    De Boes Timmy KOP 2012.png    Suys Frank KOP 2012.png
            Timmy De Boes                   Frank Suys

    Donderdag 09 Mei – ZWIJNDRECHT (2070) - INWONERS

    Cat. -40 jaar - 27 dln
    1.TIMMY DE BOES
    2.Dave Van Roeyen
    3.Rikkie Matthijssens
    4.Giovanni Van Drom
    5.Michael Apers
    6.Gert Smet
    7.Toon Rombaut
    8.Jonathan Heytens
    9.Kurt Thoen
    10.Jan Smet
    11.Joeri Verbruggen
    12.Steven Dupont
    13.Phillip Van Havenbergh
    14.Lieven Soens
    15.Jurgen Van Havere

    Cat. +40 jaar - 29 dln
    1.FRANK SUYS
    2.Freddy Van Camp
    3.Dirk Vermincksel
    4.Peter Flach
    5.Antoin Bryssinck
    6.Herbert De Coster
    7.Kenny Janssens (Melsele)
    8.Lieven Bauwens
    9.Patrick De Beule
    10.Dirk Bryssinckx
    11.Serge Meyvis
    12.Marc Borghgraef

    10-05-2013 om 21:07 geschreven door kenny


    09-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/05/2013

    vwf.JPG








    Donderdag 9 Mei – MOORSEL (9310)

    A-reeks - 71 km - 1h43
    1. Bjorn LISON
    2. Lode Van Impe
    3. Timmy Diependaele en Tom Vandenbuscche
    5. Steven Bogaert
    6. Kevin Van Den Cruijce
    7. Siegfried De Nauw
    8. Stijn De Clercq
    9. Giovanni Cooman
    10. Roel Reigel

    C-reeks - 71km - 1h47
    1. Danny SAELENS
    2. Diederik Ampe
    3. Tom De Beer (Hamme)
    4. Lucien Van Den Brande
    5. Jerry Cooman
    6. Marc Tabourdon
    7. Johan Heymans
    8. Olivier Mulders
    9. Jimmy De Paepe
    10. Gunther Biesemans

    D-reeks - 57 km - 1h25
    1. Rudy THOMAS
    2. Patrick Jacobs
    3. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4. Dirk Van Hove
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Arie De Moor
    7. Guy De Coster
    8. Herman Proost
    9. Bart De Winter
    10. Patrick Van Ransbeeck  

               
    E-reeks - 57 km - 1h29
    1. Joseph DEVITS
    2. Danny De Backer
    3. Patrick Van Cleemput
    4. Benny D'Haese
    5. Rudy Van De Velde
    6. Jan Van Cauter
    7. Marc Jacobs
    8. Marcel Vanderputten
    9. Luc Witman
    10. Rudi Berwart

    F-reeks - 50 km - 1h18
    1. Hendrik CAETHOVEN
    2. Patrick Van Renterghem
    3. Piet Van Vaerenbergh
    4. Helmuth Tas
    5. Peter Schoepen
    6. Paul Geudens
    7. Hans Lap
    8. Jean Blommaert (Hamme)
    9. Eddy Van Den Abeele
    10. Johny Van Holen

    G-reeks - 50 km - 1h23
    1. Etienne VANDENHOUWE
    2. Noël Rogge
    3. Theo Coudyzer
    4. Jose Demeyere
    5. Jos Vandermeulen
    6. Andre Ceurens
    7. Roland Boulard
    8. Luc Snels
    9. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    10. Aad Vingerling

    09-05-2013 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 08/05/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN WOENSDAG 08/05/2013 

    8-5-2013-beveren 472.jpg
                                  Winnaar Nick Mertens uit Dendermonde.                     
    8-5-2013-beveren 459.jpg
    Het podium met Shane Archbold (2de), Nick Mertens (1ste) en Glenn Rotty (3de).      
    8-5-2013-beveren 448.jpg   
                         Een woordje uitleg aan de micro van Nick Mertens.                             
    8-5-2013-beveren 452.jpg
    Glenn Rotty uit Verrebroek kreeg een mooie trofee van de Schepen van Sport
    Katrien Claus.                    
    8-5-2013-beveren 419.jpg 
                                   Aankomst van winnaar Nick Mertens.

    Woensdag 08/05/2013 BEVEREN (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICK MERTENS uit Dendermonde-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.ARCHBOLD Shane-ANN POST-

    3.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    5.GATE Aaron-AN POST-

    6.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.VIAENE Jurgen-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    23.VAN DAM Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    25.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    27.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    33.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    34.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    37.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    40.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    44.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    48.DE MAEYER Bram-MIRMIL CYCLING TEAM-

    8-5-2013-beveren 008.jpg
    Een deel van het Arrow-team aan de start in Beveren, links Joeri Heyrman uit Beveren.
    8-5-2013-beveren 032.jpg
                                      Kristof DHollander en Koen Van de Velde.
    8-5-2013-beveren 036.jpg
                                            Tom Verhulst uit Beveren.
    8-5-2013-beveren 039.jpg
    8-5-2013-beveren 072.jpg
    8-5-2013-beveren 093.jpg
                                      Kenny Goossens uit Sinaai op kop.
    8-5-2013-beveren 106.jpg
    8-5-2013-beveren 115.jpg
                                      Guy Smet in 3de positie.
    8-5-2013-beveren 118.jpg
    8-5-2013-beveren 138.jpg
                                Michiel Dieleman uit Hamme in 3de positie.
    8-5-2013-beveren 178.jpg
            Tim Vercauteren op kop en Guy Smet is op komst met een aanval.
    8-5-2013-beveren 152.jpg
                                     Nick Mertens en Jehudi Schoonacker.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-05-2013 om 12:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Mertens Nick KOP 2013 1.png
    Woensdag 08/05/2013 BEVEREN (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICK MERTENS uit Dendermonde-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.ARCHBOLD Shane-ANN POST-

    3.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    5.GATE Aaron-AN POST-

    6.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.VIAENE Jurgen-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    16.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    23.VAN DAM Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    25.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    27.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    33.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    34.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    37.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    40.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    44.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    48.DE MAEYER Bram-MIRMIL CYCLING TEAM-

    09-05-2013 om 11:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 3 - TTC RONDE 2013 TE VERREBROEK 08/05/2013

    TTC.JPG


    Donderdag 08/05/2013 – VERREBROEK – 68 Km
    Aantal deelnemers: 39

    1.Tom Saeys (Kortrijk)

    2.Jens Verschaffelt >01'00"

    3.Kenny Janssens (Melsele)

    4.Wim Bas

    5.Filip Van Goethem

    6.Dennis Mijnsbergen (Pelotonspurt op 01'10")

    7.Kris Smet

    8.Gino Beauprez

    9.Jonas Pfaff

    10.Steven Van Houte

    11.Niels D'hondt

    12.Tim Cap

    13.Jan Geets

    14.Kurt De Gronckel

    15.Filip Van Buynder 16.Franky Boel 17.Mario Bolssens 18.Maarten Van Raemdonck 19.Wim Van de Moortel 20.Patrick De Beule 21.Jonathan Van Kerchove 22.Kenneth Silverans 23.Guido Spanoghe 24.Filip Weemaes 25.Hans Vergauwen 26.Koen Van Laere 27.Ronald Van Reeth 28.Peter Van Goethem 29.Andy Roels 30.Philippe De Wilde 31.Lieven De Breucker 32.Mathias D'Hooghe 33.Jonathan Herssens 34.Wim Vanderveken 35.Geert Braeckman 36.Yannick Schiltz 37.Kurt Thoen 38.Bart Van Havermaet

    09-05-2013 om 10:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MTB TEAM
    Trek KMC Banner 2012.png
    Trek KMC 08-05-2013.png

    Bron: TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    09-05-2013 om 10:18 geschreven door kenny


    07-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Dinsdag 07/05/2013 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    2.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    4.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA-

    5.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    10.LAPERE Kris-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    07-05-2013 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 08/05/2013 - TTC RONDE - RIT 3
    TTC RONDE 3 08-05-2013.png


    Bron: Het TTC Team

    07-05-2013 om 13:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 06/05/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 06/05/2013 

    6-5-2013-sinaai 481.jpg
                                    Winnaar Michael Vink uit Nieuw-Zeeland.  
    6-5-2013-sinaai 471.jpg
                           De winnaar Michael Vink en de 2de Stijn Verbeke.                 
    6-5-2013-sinaai 472.jpg
                        Een woordje uitleg voor de micro van Ivan Elegeert.
    6-5-2013-sinaai 488.jpg   
                                  Stijn Verbeke uit Sinaai werd knap 2de.  
    6-5-2013-sinaai 464.jpg
                     Stijn Verbeke mocht het gaan uitleggen voor de micro.                 
    6-5-2013-sinaai 422.jpg 
                                   Aankomst van winnaar Michael Vink.

    06/05/2013 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers: 87

    1.VINK Michael (Nieuw-Zeeland)-SCOTTY BROWN VISION SYS-

    2.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VLEURINCK Kevin-ARROW CYCLING TEAM-

    11.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    16.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    19.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    20.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    29.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.DE MOL Bram-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    34.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    36.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    45.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    48.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    50.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    51.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    53.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    59.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    61.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    62.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    63.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6-5-2013-sinaai 029.jpg
                                 De start te Sinaai van de 87 deelnemers.
    6-5-2013-sinaai 031.jpg
                    Vooraan in het midden Moreno De Pauw uit St.Pauwels.
    6-5-2013-sinaai 036.jpg
                         Steven Doms was natuurlijk van de partij te Sinaai.
    6-5-2013-sinaai 007.jpg
    Steven Mannens en Vincent Maes vertegenwoordigden Hoop op zegen Beveren.
    6-5-2013-sinaai 053.jpg
    6-5-2013-sinaai 055.jpg
    Rechts Steven Thomas die later ten val kwam, men vreesde voor een sleutelbeenbreuk.
    6-5-2013-sinaai 061.jpg
                          Links Guy Smet die knap 3de werd te Sinaai.
    6-5-2013-sinaai 084.jpg
                           Veel renners van Wielerteam Waasland te Sinaai.
    6-5-2013-sinaai 140.jpg
       Tony Heirbaut op kop voor Bart Van Speybroek en Guy Van Broekhoven.
    6-5-2013-sinaai 164.jpg
                               In 2de positie Robby De Roos uit Moerbeke.
    6-5-2013-sinaai 257.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2013 om 02:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Maandag 06/05/2013 MAL-TONGEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRUS Marco-WV SCHIJNDEL-

    2.MOTKE Ritchie-W.C.L. BERGKLIMMERS-

    3.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    4.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    5.VANCALDENBORGH Rick-TWC MAASLANDSTER-ZUID LIMBURG-

    6.RAYER Bruce--

    7.RAETS Torn-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.FREIBERG Michael-BIANCHI LOTTO-

    9.WOUTERS Marcel-WC DE WAARDRENNER-

    10.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    21.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    06/05/2013 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers:

    1.VINK Michael (Nieuw-Zeeland)-SCOTTY BROWN VISION SYS-

    2.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    3.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    4.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VLEURINCK Kevin-ARROW CYCLING TEAM-

    11.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    16.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    19.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    20.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    29.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.DE MOL Bram-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    34.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    36.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    43.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    45.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    48.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    50.MELS Fabrice-SALCANO ALANYA-

    51.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    53.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    56.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    59.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    61.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    62.GOOSSENS Steven-POORTEN FERYN TEAM-

    63.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    07-05-2013 om 02:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/05/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Maaandag 6/05 – PUTTE-GRASHEIDE

    Categorie A/B
    1--Cleeren Tom
    2--Bruylandts Dave
    3--Engelen Ruben
    4--Stijnen Klaas
    5--Pitschon Stijn
    6--Pepinster Sebastien
    7--Goeleven Jeroen
    8--Pepinster Jean
    9--Eggers Louis
    10--Smolderen Christof

    Categorie B
    1--Wijckmans Kristof
    2--Van Uffel Wim
    3--Van Opstal Philippe
    4--Peeters Ward
    5--Gouwkens Patrick
    6--Adams Christophe
    7--Vangoedsenhoven Mario
    8--Meuris Gerry
    9--Vanhove Raf
    10--Haest Christophe

    Categorie C
    1--De Proost Gert
    2--Bogaerts Patric
    3--Dockx Peter
    4--Agneesen Hugo
    5--Székely Dennis
    6--Verdonck Patrick
    7--Brabants Bruno
    8--Van Den Eynde Wim
    9--Follon Ronny
    10--Van Looy Wim

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Vekemans Marc
    3--Van Der Mieren Daniel
    4--Fuchs Dirk
    5--Van Thielen Wim
    6--De Cock marc
    7-Laruelle Maurice
    8--De Wyngaert Dirk
    9--Verdin Philip
    10--Kenis Rudi

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Thienpont Walter
    3--Wijnen Nico
    4--Konickx Lieve

    07-05-2013 om 02:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM
    Banner Vanomobil Cycling 2010

    4de Manche van de KID'S TROPHY O2 BIKERS te Butgenbach

     

    Zondag 05/05/2013 - Aspiranten


    Tess Van Loy – 1ste plaats (4 dln)
    Vanomobil 6-5-2013 8.JPG  Vanomobil 6-5-2013 1.JPG

    Brian De Graeve – 8° - 5de plaats in zijn leeftijd.

    Nico Polfliet – 13° - 5de plaats in zijn leeftijd.

    Jason De Graeve – opgave door materiaalpech
    Aantal deelnemers: 34

    Vanomobil 6-5-2013 3.JPG Vanomobil 6-5-2013 4.JPG 

    Vanomobil 6-5-2013 5.JPG Vanomobil 6-5-2013 2.JPG
    Vanomobil 6-5-2013 7.JPG Vanomobil 6-5-2013 6.JPG

     

    Bron: Het Vanomobilteam

    07-05-2013 om 02:35 geschreven door kenny


    06-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HERENTHOUT VAN ZONDAG 05/05/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HERENTHOUT VAN ZONDAG 05/05/2013 

    5-5-2013-herenthout 545.jpg 5-5-2013-herenthout 543.jpg
                  Winnaar Sven Vercammen.                      Het podium met Jonathan Van Elst (2de), Sven Vercammen (1ste) en 
                                                                                    Toon Aerts (3de).      
    5-5-2013-herenthout 544.jpg   5-5-2013-herenthout 546.jpg
                       Toon Aerts werd 3de.                                    Jonathan Van Elst werd 2de.                      
    5-5-2013-herenthout 488.jpg 
                                   Aankomst van winnaar Sven Vercammen.

    05/05/2013 HERENTHOUT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 166

    1.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    3.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    4.BRALEY Shane-CHAMPION SYSTEM-

    5.WYNANTS Tim-TOKA PRINT MTB TEAM-

    6.BERTELS Leander-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.OERLEMANS Pieter-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.BISSAKER Edward-BIANCHI LOTTO-

    9.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    16.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    81.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    86.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    89.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    5-5-2013-herenthout 035.jpg
     De start moet nog gegeven worden te Herenthout waar 166 renners inschreven.      
    5-5-2013-herenthout 440.jpg
    5-5-2013-herenthout 133.jpg
    5-5-2013-herenthout 141.jpg
    5-5-2013-herenthout 145.jpg
                                In 3de positie Stijn Mettepenningen.
    5-5-2013-herenthout 148.jpg
    5-5-2013-herenthout 187.jpg
    5-5-2013-herenthout 216.jpg
                                       In 3de positie Stijn Mettepenningen.
    5-5-2013-herenthout 391.jpg
    5-5-2013-herenthout 394.jpg
    5-5-2013-herenthout 433.jpg




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-05-2013 om 13:08 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!