.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Ongena Thomas KOP 2013.png
    Zondag 05/05/2013 Circuit de Wallonie - 04h02min
    Aantal deelnemers:

    1.DELFOSSE Sébastien -CRELAN - EUPHONY

    2.DRANCOURT Pierre -ESEG DOUAI-:00:03"

    3.ALLEGAERT Matthias -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-:00:10"

    4.VANTOMME Maxime -CRELAN - EUPHONY-

    5.DOWNEY Sean -AN POST - CHAINREACTION-

    6.LHOTELLERIE Clément -COLBA - SUPERANO HAM-

    7.LONCIN Gilles -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.DHAENE Brecht -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.BACKAERT Frederik -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.HAVIK Piotr -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    12.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-:00:22"

    27.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    31.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    68.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    104.MERTENS Nick -DOLTCINI - FLANDERS-:05’59"

    111.GOUDKET Jeroen -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-:07’08"

    119.VAN DEN BERGHE Anthony -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-:08’43"

    05/05/2013 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.GIBBONS Thomas-BAGUET-

    4.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    5.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.BUYLE Pieter-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-

    9.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

     

    05/05/2013 LAARNE (O) - Elite zc/U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    15.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    18.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    31.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    32.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    35.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.MEERSMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    51.BAEYENS James -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    61.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    63.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    05/05/2013 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    5.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VANGHELUWE Robbe-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

     

    05/05/2013 KORTRIJK - HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers:

    1.DERYCKE Giorgio-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.BOSSUYT Gianni-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.DE WAELE Dieter-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.TAILLIEU Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    9.KOMORI Ryohei-TEAM EURASIA-IRC TIRE-

    10.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

     

    05/05/2013 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    2.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    5.DESCAMPS Joris-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.MERLIER Braam-VISTAMEDIA HAMME-

    8.OPSOMER Arne-ASFRA RACING TEAM-

    9.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    15.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    29.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    39.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    43.VAN DAM Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    45.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    114.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    05/05/2013 HERENTHOUT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    3.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    4.BRALEY Shane-CHAMPION SYSTEM-

    5.WYNANTS Tim-TOKA PRINT MTB TEAM-

    6.BERTELS Leander-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.OERLEMANS Pieter-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.BISSAKER Edward-BIANCHI LOTTO-

    9.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    16.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    81.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    86.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    89.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

     

    05/05/2013 SINAAI (O) - Dames Elite - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.JANKUTE Gabriele-SENGERS-

    2.KULLNER Lisa-KOGA-

    3.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.LETH Julie-BREASTCANCER CARE-

    5.HATCH Elizabeth-CYCLELIVE-

    6.VERSTICHELEN Femke-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    7.GODART Suzie-TEAM PRATOMAGNO WOMEN -

    8.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    9.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.THOMAS Claire---

    18.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    21.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    32.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    50.DE NYS Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    52.DE RIDDER Amy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    56.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    05-05-2013 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 05/05/2013 MOL EZAART (A) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    2.DEGHELDERE Jory-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN BEUSICHEM Joost-UWTC DE VOLHARDING-

    8.MAES Jonas-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    9.BRUYNS Lotar-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    05/05/2013 NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

    4.VANDERAERDEN Massimo-DCM CYCLING TEAM-

    5.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.VAN MOL Caine-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.VAN DIJCK Yves-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.NIJS Jorg-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    05/05/2013 ROSMEER BILZEN (LB) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.WOLLENHAUPT Lucas-RSC LE LOUP-

    8.DERUETTE Thomas-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.BASTUG Steven--

     

    05/05/2013 SINT-BAAFS VIJVE (WIELSBEKE) (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN WEYMEERSCH Bram-ASFRA RACING TEAM-

    4.MOLLY Kenny-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.ADAMS Jason-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.HOLVOET Martijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.BIEVELEZ Romain-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.GOESSENS Dean-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.CNUDDE Gilles-ISOREX CYCLING TEAM-

    29.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    05/05/2013 ZERKEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HAVERBEKE Julien-TEAM WASQUEHAL-

    2.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.SCHELDEMAN Arne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    8.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    38.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    05/05/2013 SINAAI (O) - Dames Juniores - 58 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    5.MC VITTY Keira-TEAM ZENITH-

    6.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    8.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    05/05/2013 SINAAI (O) - Dames Nieuwelingen - 44 km

    Aantal deelnemers:

    1.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    2.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.HULSMANS Laura-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    5.VAN OPSTAL Lot-WV DE JONGE RENNER-

    6.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DOMMANSCHET Sharon-WILLEBROD WIL VOORUIT-

    9.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.DE SLACHMUYLDER Yara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    15.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    25.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    05-05-2013 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de
    Aspiranten 12 jaar !!!

    Van Houte Sybren KOP 2013.png
    Zondag 05/05/2013 ARENDONK (A) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1° jaars : 11 x 5,5 km

    1.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN DEN BORNE Karl-DCM CYCLING TEAM-

    7.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    9.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    14.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    2° jaars : 13 x 5,5 km -

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    9.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    22.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Zondag 05/05/2013 BELLEM (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1° jaars: 63 km

    1.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DAELEMANS Dario-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.LORIES Quinten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DELAET Robbe-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    27.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    32.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    34.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    42.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    55.ANTHUENIS Yenzy-DARE2B WAASLAND MTB TEAM-

    56.VERMEULEN Entse-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    60.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    2° jaars: 70 km

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    14.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    23.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    39.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    48.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    05/05/2013 DADIZELE (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1° jaars : 66 km

    1.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    3.DE MUINCK Bodhi-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.MORTIER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.BONNE Bert-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.DEBUYCK Robbe-CT FORCE VZW-

    8.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.RANSON Nourdinne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DEWACHTER Aaron-CT FORCE VZW-

     

    2° jaars : 73 km

    1.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    6.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    05/05/2013 HOELEDEN (VB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.OFFERMANS Michiel-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.DONDERS Jelle-HAGELAND CYCLING TEAM-

    3.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.VANDERVELPEN Evert-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.HUYSEGOMS Kenzo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    05/05/2013 KORTESSEM (LB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 72 km

    Aantal deelnemers:

    1.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    3.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.GERITS Senne-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.POETS Jorre-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

      

    05/05/2013 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 13 JAAR

    1.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DECKMIJN Isaline-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE DECKER Tijl-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.SANDRIE Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DESMET Timo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    Sybren 05-05-2013 1.JPG

    Sybren 2013-05-05.jpg Sybren 05-05-2013.JPG

    JONGENS 13 JAAR

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    13.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN EECKHOUT Len-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.FIVE Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.WAEYTENS Robin-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    15.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.DEPAUW Brent-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    40.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW      

    46.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    05-05-2013 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/05/2013

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!
    De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg
    Zondag 05 mei – WOUBRECHTEGEM - HERZELE (9550)

     

    Catg.A - 64 dln

    1.Peter Van Damme (Ophasselt)

    2.Mario Van Den Broecke

    3.Andy Van Eesbeek

    4.Davy Verbeeren

    5.Sam Opsomer

    6.Bjorn Lison

    7.Kristof Gryson

    8.Jimmy De Doncker

    9.Patrick Fontaine

    10.Andy De Backer

    14.Koen Maris (Kruibeke)

    22.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

     

    Catg.B - 37 dln

    1.Peter Vermassen (Herzele)

    2.Jimmy De Paepe

    3.Stefaan Verhaeghen

    4.Philip Lampaert

    5.Fabien Hanssens

    6.Alain Mortier

    7.Frank Van Haverbeke

    8.Patrick Van Ransbeeck

    9.Bart Rombouts (Kallo)

    10.Vincent Brunel

    13.Rudi Rabout (Heinkenszand)

     

    Catg.C - 38 dln

    1.Rudy Thomas (Nieuwenrode)

    2.Patrick Jacobs

    3.Kurt Leuntjens

    4.Danny Van Oyen (Deinze)

    5.Geert Van Speybroeck

    6.Frank Suys (Bornem)

    7.Patrick Watteny

    8.Marc Jacobs

    9.Kris Van Honsté

    10.Noël Sonck

    30.Dirk De Pauw (Beveren)

     

    Toeristen - 33 dln

    1.Pieter Bauters (Kruishoutem)

    2.Nico Maes

    3.Didier Vereecken

    4.Bill Noterman

    5.Jeffrey Hutsebaut

    6.Nicholas Braet

    7.Filip Weemaes (Verrebroek)

    8.Jurgen Van Havere

    9.Kurt Bertier

    10.Diederik Ampe

    17.Andy De Maesschalck (Sinaai)

     

    Catg.D – 24 dln

    1.Pierre Remory (Erpe Mere)

    2.Marc Vervondel

    3.Jozef Deneef

    4.Helmuth Tas

    5.Rik Scheirlinckx

    6.Robert Maldrie

    7.Hugo Tuypens

    8.Daniël Hauttekeete

    9.André Devadder

    10.Luc D'Haeseleer

    12.William Govaert (Waasmunster)

    13.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

    16.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    17.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

     

    Catg.E – 23 dln

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren-Waas)

    2.Gerard Devleeschauwer

    3.Willy Kohlhaas

    4.Gerard Mariën

    5.Mathieu Mercken

    6.Gerard Hairwassers

    7.Léon Lugowski

    8.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    9.Werner Dullaert (St.Gillis)

    10.Ko Tolhoek

    05-05-2013 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/05/2013

    vwf.JPG








    Zondag 5 Mei - MOERZEKE (9220) -
    5de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 71,5 km - 1h41
    1. Steven TUYTSCHAEVER
    2. Glenn De Wolf (Zele)
    3. Kevin Van Den Cruijce
    4. Paul Roosenparck
    5. Joery Desomer
    6. Frederik Albrecht
    7. Jeroen Van Geyte
    8. Michel Vereecken
    9. Gianni Cooman
    10. Tom Penninckx

    C-reeks - 71,5 km - 1h43
    1. Jerry COOMAN
    2. Frank Vagenende
    3. Peter Neels (Kruibeke)
    4. Marc Tabourdon
    5. Franky Weemaes (Melsele)
    6. Willem Van Der Heyden
    7. Kris Thomas
    8. Andy Roskam (Ruisbroek)
    9. Tino Teirlinck
    10. Alex Goossens (Vrasene)

    D-reeks - 58,5 km - 1h24
    1. Johan DE BRUYN
    2. Dirk Van Hove
    3. Bart De Winter
    4. Etienne Claus (Waasmunster)
    5. Wim Van Den Eynde
    6. Dominique Turcksin
    7. Arie De Moor
    8. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9. Wim Van Looy
    10. Giovanni Baert (Belsele)

    E-reeks - 58,5 km - 1h28
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Joost Pieters
    3. Joseph Devits
    4. Rudi Berwart
    5. Serge De Wever
    6. Freddy Vlerick
    7. Benny D'Haese
    8. Alain De Schepper
    9. Dirk Vermincksel (Kruibeke)
    10. Rudy Van De Velde

    F-reeks - 52 km - 1h19
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Jean Blommaert (Hamme)
    3. Eddy Van Den Abeele
    4. Julien De Bock
    5. Marcel Poelmans
    6. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    7. Johny Van Holen
    8. Paul Geudens
    9. Hendrik Caethoven
    10. Patrick Convents

    G-reeks - 52 km - 1h20
    1. Luc SNELS
    2. Theo Coudyzer
    3. Jos Vandermeulen
    4. Andre Klep
    5. Florent De Leersnyder
    6. Vic Van Den Eynde
    7. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    8. Andre Ceurens
    9. Guido Cornet
    10. Roland Boulard

    05-05-2013 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 05/05/2013
    Walsoorden Den Dijk 1 Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dirk Bryssinckx vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat iedereen aan kon. Het tempo werd zoals afgesproken gerespecteerd zodat iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, meteen ging het tempo met een ruk de hoogte in. Weggeraken zat er weer niet in en alles bleef samen tot Lanxess waar spijtig genoeg een zware valpartij gebeurde met 4 renners die vooraan het tempo bepaalden. Tom Heirbaut, Wim Kras, Jan Peirsman en Hugo Martens gingen tegen het asfalt met Tom Heirbaut die er het zwaarst aan toe was met vele schaafwonden en 2 stukken tand kwijt. Meteen zijn we met de gekwetsten naar de EHBO gegaan op Lanxess. De rest van de groep reed op eigen tempo huiswaarts. 
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37 Km/h vanaf 't Witte Huis. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.
    Reden mee: Tom Heirbaut, Frans Sulmon, Dirk Trogh, Chris Heirwegh, Gunther Persoon, Theo De Prekel, Dirk Bryssinckx, Wim Kras, Hugo Martens, Alain Verbeke, Jan Peirsman, Danny Peeters, Wim De Cleen, Wim Ryckaert, Jan Heyrman, Lieven Bauwens, Romain Vercauteren, Michiel De Rycke, Bart Cant, Mister X, Yves, Kurt Carpentier, ? ? en Kenny Janssens.

    DONDERDAG 09/05/2013 TERUG GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' !!!

    Kallo de Meet                         
                                               De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    05-05-2013 om 13:18 geschreven door kenny


    04-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan FABIO SINOY met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Sinoy Fabio KOP 2013.png
    Zaterdag 04/05/2013 BRUGGE-DUDZELE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    4.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    10.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    31.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    62.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/05/2013 KNOKKE-HEIST - BREDENE (W) - Women Elite UCI - 112,8 km - 03h04min

    Aantal deelnemers:

    1.BRONZINI Giorgia -WIGGLE HONDA-

    2.D´HOORE Jolien -LOTTO BELISOL LADIES-

    3.ZWICK Martina -KOGA LADIES CENTRAL RHEDE CT-

    4.VAN DE REE Monique -CYCLELIVE PLUS - ZANNATA-

    5.DE VOCHT Liesbet -RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    6.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    7.MARTIN Lucy -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    8.BRAS Martine -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    9.DE VUYST Sofie -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    10.VAN DER MEULEN Kaat -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    12.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    42.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    44.VERSCHELDEN Nathalie -BELGIUM NATIONAL TEAM-

    46.CROKET Gilke -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER-

    51.NIJNS Nathalie -BELGIUM NATIONAL TEAM-

    69.WERNER Laure -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-


    04/05/2013 WORTEGEM KOERSE - WORTEGEM-PETEGEM (O) - Juniores - Interclub - 116,1 km - 02h55min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Julien -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VERWILST Dieter -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:10"

    4.VAN UYTSEL Tomas -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-:00:37"

    5.AERDEN Koen -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.BLEUS Robin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-:00:39"

    7.BALCAEN Manolito -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00:40"

    8.VANDREPOTTE Anthony -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:00:44"

    9.WILLEMS Thimo -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:00:48"

    10.CARPENTIER Adrien -WASQUEHAL Junior Team-

    32.PERSOON Wouter -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    33.RELAES Jacob -DCM CYCLING TEAM-

    52.OSEÏ VERTEZ Matthias -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:01'12"

    53.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    71.VANRYCKEGHEM Free -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    100.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01'34"

    104.PERSOON Pieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02'13"

    105.THIERENS Arne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    110.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:03'06"

    113.BRYSSINCK Stef -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:03'36"

     

    04/05/2013 DEINZE-VINKT (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    4.DEOLET Kenny-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    6.De HAEYER Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.LASSEEL Geoffrey-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    04/05/2013 NIEUWRODE-HOLSBEEK (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM VZNW HOFSTADE-

    4.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.BISSCHOPS Niels-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    04/05/2013 SINAAI (O) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.FABIO SINOY uit Mariekerke -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.BORMS Jorden-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.HAUWAERT Kinsey-LOS PEDALOS CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    8.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    9.SPIERINGS Julian-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.BARTELS Arnout-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    11.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    13.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    19.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.VERTESSEN Mathias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    24.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.BAERT Atlas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    35.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.CREVE Bram-DARE2B WAASLAND MTB TEAM-

    40.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    41.VERMEIREN Gianni-DNCS/PRO 2012 CT-

    45.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    04/05/2013 ZWEVEGEM KAPPAERT (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.COLPAERT Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.COOLS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    04-05-2013 om 22:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/05/2013

    vwf.JPG








    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Coomans Bjorn KOP 2012 1.png  De Beer Tom KOP 2010 1.jpg

          Bjorn Coomans               Tom De Beer


    Zaterdag 4 Mei – Breendonk (2870)
     

    A-reeks - 76,8km - 1h49
    1. BJORN COOMANS (Ruisbroek)
    2. Gianni De Ridder
    3. Bart Tribout
    4. Roel Reigel
    5. Kenneth Verhoeven
    6. Raf Van Den Bossche
    7. Kris De Block (Mariekerke)
    8. Bert Van Der Trappen
    9. Jochen Venneman
    10. Gwylim Hanssens

    C-reeks - 76,8 km - 1h51
    1. TOM DE BEER (Hamme)
    2. Danny Saelens
    3. Frank Vagenende
    4. Willem Van Der Heyden
    5. Peter Vermassen
    6. Gunther Biesemans
    7. Stefan Verhaeghe
    8. Jan Moreels
    9. Kurt Stevens
    10. Kris Thomas

    D-reeks - 57,5km - 1h24
    1. Patrick JACOBS
    2. Patrick Verdonck
    3. Dirk Van Hove
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Eddy De Schepper
    6. Rudy Thomas
    7. Herman Proost
    8. Dirk Goolaerts
    9. Peter Neckebroeck
    10. Giovanni Baert (Belsele)

    E-reeks - 57,5 km - 1h25
    1. Ronny PARIDAENS
    2. Jan Van Den Brande
    3. Joseph Devits
    4. Luc Van Looy
    5. Rene De Brucker
    6. Danny De Backer
    7. Paul De Leeuw
    8. Daniel Villers
    9. Frank Van Der Perre
    10. Jos Janssens

    F-reeks - 51,2 km - 1h18
    1. Jozef DENEEF
    2. Felix Luyten
    3. Hendrik Caethoven
    4. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5. Jan Van Hove
    6. Andre Peeters
    7. Louis Van Den Broeck
    8. Marc Dams
    9. Andre Bultinck
    10. Jean Pierre Claeys

    G-reeks - 51,2 km - 1h19
    1. Guido CORNET
    2. Luc Snels
    3. Theo Coudyzer
    4. Etienne Vandenhouwe
    5. Willy Mous
    6. Jos Vandermeulen
    7. Roland Hellebaut
    8. Jose Demeyere
    9. Adri Van Loon
    10. Ton Stuby

    04-05-2013 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/05/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JEROEN VAN DE VIJVER met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Van De Vijver Jeroen KOP 2013.png
    Zaterdag 04 Mei – DESTELBERGEN (9070)

    Catg.A - 75 dln

    1.Luc De Duytsche (Oostakker)

    2.Tony Bracke

    3.Mario Van Den Broecke

    4.Franky Van Oyen (Zulte)

    5.Bjorn Lison

    6.Tony Heirbaut (Belsele)

    7.Paul Roosenparck

    8.Peter Derynck

    9.Kristof Muys

    10.Steven Van Rijckeghem

    17.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    25.Steven Heirman (Hamme)
    4-5-2013-destelbergen 581.jpg
                                    Winnaar Catg.A Luc De Duytsche.
    4-5-2013-destelbergen 530.jpg
                          Aankomst van Luc De Duytsche voor Tony Bracke.

    4-5-2013-destelbergen 468.jpg 
    4-5-2013-destelbergen 489.jpg
                          Gianni Cooman, Jerry Cooman en Kristof Muys.
    4-5-2013-destelbergen 385.jpg
    Start van de Catg.A met o.a. Tony Heirbaut, Luc De Duytsche, Steven heirman en
    Dave Van Roeyen.
    4-5-2013-destelbergen 388.jpg

    Catg.B - 33 dln

    1.Jerry Cooman (Oordegem)

    2.Patrick Vanmaekelbergh

    3.Marc Goossens

    4.Peter De Corte

    5.Wim Braet

    6.Sven De Vlieger (Lochiristi)

    7.Tom Brulez (Tielt)

    8.Geert Van Speybroeck

    9.Andrew Pollintine

    10.Bart Uzeel

    13.Pascal Van De Velde (Lokeren)

    14.Gert Smet (Kruibeke)

    18.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    24.Wim Heyndrickx (Vrasene)
    4-5-2013-destelbergen 575.jpg
                   Winnaar Catg.B Jerry Cooman met zoon Gianni Cooman.
    4-5-2013-destelbergen 541.jpg
                                        Aankomst van Jerry Cooman.
    4-5-2013-destelbergen 457.jpg
          Giovanni Van Drom probeert een uitval met Gianni Cooman in het wiel.

     

    Catg.C - 44 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Ko Harms

    3.Dirk Verresen

    4.Danny Van Oyen (Deinze)

    5.Filip Van Damme

    6.Etienne Claus (Waasmunster)

    7.Rony De Vos

    8.Georges Vergauwe

    9.Noël Dult

    10.Denis Lust

    22.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    28.Luc Joos (Stekene)

    29.Geert Smet (St.Niklaas)

    33.Dirk De Cauwer (Hamme)
    4-5-2013-destelbergen 403.jpg
    Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Toeristen Jeroen Van De Vijver.
    4-5-2013-destelbergen 174.jpg
                   Start van de Catg.C en de Toeristen goed voor 97 renners.

    4-5-2013-destelbergen 182.jpg
             Start van de Catg.C met de Toeristen met vooraan Luc joos.
    4-5-2013-destelbergen 338.jpg
    Aankomst van winnaar Geert Van Speybroeck voor Ko Harms en Jeroen Van De Vijver
    die als 1ste aankwam bij de toeristen.
     

    Toeristen - 53 dln

    1.JEROEN VAN DE VIJVER (Lokeren)

    2.Tom Saeys

    3.Johan Blancke

    4.Giovanni Vandamme

    5.Kevin Semerano

    6.Kurt Victor

    7.Bart Van Der Veken

    8.Nico De Vrient

    9.Gino Beauprez

    10.Bill Noterman

    26.Francesco Degroote
    4-5-2013-destelbergen 406.jpg 4-5-2013-destelbergen 339.jpg
        Winnaar Toeristen Jeroen Van De Vijver.                Jeroen Van De Vijver haalde het bij de Toeristen voor Tom Saeys.

     

    Catg.D – 34 dln

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Marc Vervondel

    3.Patrick Van Renterghem

    4.Herman Van Den Borre

    5.Robin Van Kerschaver

    6.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    7.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    8.Luc Cocquyt

    9.Jos Dierks

    10.Jean Ronsmans

    24.William Govaert (Waasmunster)

    34.Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4-5-2013-destelbergen 170.jpg
                                        Winnaar Catg.D Helmuth Tas.
    4-5-2013-destelbergen 014.jpg
                                                    Start van de Catg.D
    4-5-2013-destelbergen 136.jpg
       Helmuth Tas haalde het voor Marc Vervondel en Patrick Van Renterghem.

    Catg.E – 28 dln

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Gerard Devleeschauwer

    4.Willy Roels  

    5.Werner Dullaert (St.Gillis)    

    6.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    7.Gerard Hairwassers

    8.Ko Tolhoek

    9.Hervé Verstuyft

    10.Marnix Lauwers
    4-5-2013-destelbergen 168.jpg 4-5-2013-destelbergen 155.jpg
                  Winnaar Mathieu Mercken                                   Aankomst van Mathieu Mercken voor Freddy De Blick.
    4-5-2013-destelbergen 001.jpg
                                               Start van de Catg.E
    4-5-2013-destelbergen 004.jpg
    4-5-2013-destelbergen 024.jpg
                                   Werner Dullaert en Joseph D'Hont.


    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Bogaert Eddy KOP 2010.png
    Zaterdag 04 Mei - SINAAI (9112)

    Aantal deelnemers: 32 - REEKS A
    1.EDDY VAN BOGAERT (Belsele)
    2.Niels D'Hondt
    3.Sven Van Hoyweghen
    4.Etienne Claus
    5.Kenny Janssens (Melsele)
    6.Mario Bolssens
    7.Manu Rabaey

    8.Dimitri Maes

    9.Steven De Schoesitter

    10.Marc Piessens

    11.Dave Luyckx

    12.Freddy Van Camp

    13.Jonathan Van Kerkhove

    14.Jens Verschaffelt

    15.Franky Boel , 16.Patrick Van Der Vekens , 17.Patrick De Beule , 18.Tim Van Camp , 19.Tom De Kerf , 20.Raf Van Nieuwenhove , 21.Kevin De Smet , 22.Bart Van Damme , 23.Ivan Vincke , 24.Koen Van Havermaet , 25.Dean Bolssens , 26.Tom Gerlo , 27.Kevin Vercauteren , 28.Hans Vergauwen , 29.Jonas Pfaff , 30.Peter Van Goethem , 31.Theo Van Havermaet , 32.Maxime De Sutter

    4-5-2013-destelbergen 595.JPG
                                       Winnaar Eddy Van Bogaert
     

    Inwoners Sinaai - REEKS B: 41 dln

    1.Johan De Tender (Belsele)

    2.Eric Van Pottelberg

    3.Manu Rabaey

    4.Stefaan Van Pottelberg

    5.Danny Van Goethem

    6.Chris Van Goethem

    7.Jo Criel

    8.Henk Piessens

    9.Stephan De Plucker

    10.Guy Ketels
    4-5-2013-destelbergen 628.JPG
    4-5-2013-destelbergen 613.JPG
                            Winnaar inwoners Sinaai, Johan De Tender.
    4-5-2013-destelbergen 615.JPG
                                          Eric Van Pottelberg werd 2de.



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-05-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/05/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 4/05 – PUTTE

    Categorie A
    1--Van Hove Joeri
    2--François Christopher
    3--Noels Jeroen
    4--Goeleven Jeroen
    5--De Knaep Kevin
    6--Pitschon Stijn
    7--Haveneers Ferre
    8--Van Den Brande Raf
    9--Verbeek Thomas
    10--Van Laer Kjell

    Categorie B
    1--Behiels Peter
    2--Vanhove Raf
    3--Meuris gerry
    4--Adams Christophe
    5--Vennicx Dave
    6--Vangoidsenhove Mario
    7--Vanden Wyngaerd Bart
    8--Wijckmans Pieter
    9--Berghmans Bart
    10--Vogels Gunther

    Categorie C
    1--Székely Dennis
    2--Bogaerts Patric
    3--Keim Luc

    4--Hakir Bernard
    5--Van Looy Wim
    6--Verbinnen Dirk
    7--De proost Gert
    8--Lahou Rudy
    9--Verschueren Ivan
    10--Follon Ronny

    Categorie D:
    1--Van Roy Luc
    2--Vekemans Marc
    3--Van Der Mieren Daniel
    4--Marijnissen Walter
    5--Van Gansen Benny
    6--Van Thielen Wim
    7--Dams Danny
    8--Hermans Henri
    9--Geudens Paul
    10--Van De Wyngaert Dirk

    Categorie E:
    1--De Bakker Ludo

    04-05-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    03-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS TREK KMC MTB-TEAM
    Trek KMC Banner 2012.png
    Trek KMC 01-05-2013.png

    Bron: TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    03-05-2013 om 19:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S TTC 2 TE BEVEREN VAN DONDERDAG 02/05/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan JOHAN NIJS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Nijs Johan KOP 2013.png PMA_2164.JPG
    Donderdag 02/05/2013 – BEVEREN – 62 Km
    Aantal deelnemers: 60
    1.JOHAN NIJS uit St.Niklaas

    2.Peter Dierks

    3.Niels D'hondt

    4.Rikkie Matthijssens op 23" (Pelotonspurt)

    5.Tom Saeys

    6.Kris Smet

    7.Egwin Raes

    8.Mario Bolssens

    9.Koen Van Laere

    10.Kenny Janssens (Melsele)

    11.Mark Bryssinckx

    12.Dennis Mijnsbergen

    13.Peter De Cleen

    14.Wouter Van Breusegem

    15.Lieven De Breucker, 16.Gino Beauprez, 17.Marnix De Roos, 18.Gino Dillen, 19.Tim Smeyers, 20.Koen Hollevoet, 21.Filip Weemaes, 22.Jonathan Van Kerchove, 23.Roel Hannes, 24.Christophe Meeus, 25.Patrick De Beule, 26.Jimmy Wauters, 27.Wim Van de Moortel, 28.Kristof Descheemaeker, 29.Werner Van de Zande, 30.Kevin Van Put, 31.Philip De Wilde, 32.Tim Van Camp, 33.Wim Vanderveken, 34.Geert Braeckman, 35.Bjorn Berek, 36.Tim McLaughlin, 37.Mathias D'Hooghe, 38.Jan Stuyck, 39.Theo De Prekel, 40.Kurt Thoen, 41.Franky Boel, 42.Jonas Pfaff, 43.Dirk Bryssinckx, 44.Freddy Van Camp, 45.Wim Ryckaert, 46.Filip Van Raemdonck, 47.Dean Bolssens, 48.Kris Van Severen, 49.Filip Van Goethem, 50.Franky De Fijn, 51.Peter Van Goethem   , 52.Maarten Van Raemdonck, 53.Kevin Vercauteren, 54.Yannick Vertenten, 55.Alain Calle, 56.Lawrence Vandermeersch, 57.Keny Wille, 58.Fabrizio Polizzi, 59.Yannick Schiltz, 60.Stefan Verhaert
    PMA_1986.JPG
                   De spurt voor de 1ste plaats tussen Johan Nijs en Peter Dierks.
    PMA_2022.JPG
                   De pelotonspurt werd gewonnen door Rikkie Matthijssens.
    PMA_1537.JPG
                                 Kenny Janssens en Rikkie Matthijssens.
    PMA_1795.JPG
                                              Kris Smet en Theo De Prekel.




    Foto's: Pierre Maes

    Maes Pierre KOP.jpg



    03-05-2013 om 09:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/05/2013

    vwf.JPG








    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Maes Peter KOP 2013.png
    Donderdag 2 Mei - Beveren (9120)

    ACD-reeks - 67 km

    1.Gianni COOMAN
    2.Peter Van Damme
    3.Patrick Verdonck (1D)
    4.Kevin Van Den Cruijce
    5.Peter Vos (2D)
    6.PETER MAES uit Bornem (1C)
    7.Jimmy De Paepe (2C)
    8.Timmy Diependaele
    9.Stijn Verbeke
    10.Renaat Demeter
    11.Franky Weemaes (3C)
    12.Dirk Van Hove (3D)
    13.Kevin Selleslagh
    14.Andy Van Loon
    15.Gert Smet
    16.Bert Dockx
    17.Bart Tribout
    18.Jarno Verhofstadt
    19.Steven Goossens
    20.Dave Van Roeyen
    21.Vincent Maes
    22.Steven Blommaert
    23.Pieter Covents
    24.Gianni De Ridder
    25.Michael Van De Casteele
    26.Steve Maginet
    27.Bart Baeyens
    28.Rudi Rabout
    29.Louis Van Den Bleeken
    30.Kurt Stevens en Giovanni Baert 
    PMA_2169.JPG
                                   Winnaar Reeks A Gianni Cooman.
    PMA_2206 (1).JPG
    Winnaars: Toeristen Johan Nijs, Reeks C Peter Maes, Reeks A Gianni Cooman en
    Reeks D Patrick Verdonck.
    PMA_2050.JPG
    PMA_2222.JPG PMA_2218 (1).JPG
                          Gianni Cooman
    PMA_2236.JPG PMA_2249.JPG
                   Peter Maes uit Bornem.
    PMA_2243.JPG PMA_2057 (1).JPG
                              Patrick Verdonck
    PMA_1702 (1).JPG
                                    Steven Blommaert en Franky Weemaes.


    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    03-05-2013 om 09:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MEI 2013 - RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM
    Rudyco Mei 2013 1.png
    Rudyco Mei 2013 2.png
    Rudyco Mei 2013 3.png
    Rudyco Mei 2013 4.png

    Bron: Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com
    rudycocyclingteam@hotmail.com

    03-05-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    02-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/05/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 2°Seizoenszege en de Titel van Europees Kampioen Catg.A !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 1°Seizoenszege en de Titel van Europees Kampioen Catg.B !!!

    Franky Van Oyen KOP 2013.png   Heyndrickx Wim KOP 2013.png
         Franky Van Oyen              Wim Heyndrickx

    Woensdag 1 Mei – DESTELDONK (9042) – Europese Kampioenschappen Open Categorie

     

    Catg.A - 60 dln

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2.Pedro Michels

    3.Renaat Demeter (Lochristi)

    4.Jan Trenson

    5.Gianni Cooman

    6.Giovanni De Beyter

    7.Christopher Vanneste

    8.Paul Roosenparck

    9.Koen Maris (Kruibeke)

    10.Kevin De Smet

    29.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    37.Steven Heirman (Hamme)

    44.Peter Neels (Kruibeke)
    1-5-2013-desteldonk 900.jpg
    Podium Catg.A met winnaar Franky Van Oyen, Pedro Michels en Renaat Demeter.

    1-5-2013-desteldonk 857.jpg 
                          Aankomst van winnaar Catg.A Franky Van Oyen.
    1-5-2013-desteldonk 717.jpg
    De kopgroep in de Catg.A met o.a.Koen Maris, Renaat Demeter en Franky Van Oyen
    1-5-2013-desteldonk 765.jpg
                             Peter Neels uit Kruibeke in 3de positie.
    1-5-2013-desteldonk 652.jpg
                                               Start van de Catg.A

    Catg.B – 46 dln

    1.WIM HEYNDRICKX (Vrasene)

    2.Kees de Wijze

    3.Patrick Vanmaekelbergh

    4.Marc Goossens

    5.Wim Braet

    6.Jerry Cooman

    7.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    8.Sven De Vlieger (Lochristi)

    9.Wim Rombaut (Stekene)

    10.Stany Blockx

    15.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    27.Peter Flach (Zwijndrecht)

    29.Pascal Van De Velde (Lokeren)

    30.Bart Rombouts (Kallo)
    1-5-2013-desteldonk 911.jpg
    Podium Catg.B met winnaar Wim Heyndrickx, Kees de Wijze en Patrick Vanmaekelbergh.

    1-5-2013-desteldonk 877.jpg 
                Aankomst van winnaar Catg.B Wim Heyndrickx uit Vrasene.
    1-5-2013-desteldonk 774.jpg
                                 Wim Heyndrickx met Jerry Cooman.
    1-5-2013-desteldonk 659.jpg
                                            Start van de Catg.B

    Catg.C – 59 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    3.Didier De Lannoy

    4.Danny Van Oyen (Deinze)

    5.Dirk Ampoorter

    6.onbekende renner

    7.Ko Harms

    8.Jean-Pierre Van Maldegem

    9.Freddy Vlerick

    10.Kurt Leuntjens

    14.Etienne Claus (Waasmunster)

    26.Frank Suys (Bornem)

    29.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    30.Dirk De Pauw (Beveren)

    31.Geert Smet (St.Niklaas)

    35.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    40.Luc Joos (Stekene)
    1-5-2013-desteldonk 647.jpg
    Podium Catg.C met winnaar Geert Van Speybroeck, Dirk Mathys en Didier De Lannoy.

    1-5-2013-desteldonk 591.jpg 
                    Aankomst van winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
    1-5-2013-desteldonk 431.jpg

    Toeristen – 74 dln

    1.Nico De Vrient (Zingem)

    2.Tom Saeys

    3.Vincent Evers

    4.Rudy Bertier op 20"

    5.Freddy Van Camp (Stekene)

    6.Johan Blancke

    7.Gino Beauprez

    8.Jeffrey Vandendorpe

    9.Jelle Andries

    10.Dennis Mijnsbergen – Pelotonspurt op 30"

    12.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    13.Kenny Janssens (Melsele)

    20.Alain Calle (Gent)

    23.Dieter Vercauter

    24.Niels D'Hondt (Waasmunster)

    31.Guido Spanoghe (Lokeren)

    43.Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)
    1-5-2013-desteldonk 626.jpg
    Podium Toeristen met winnaar Nico De Vrient, Tom Saeys en Vincent Evers.
    1-5-2013-desteldonk 555.jpg
                        Aankomst van winnaar Toeristen Nico De Vrient.
    1-5-2013-desteldonk 566.jpg
    Spurt van het peloton voor plaats 10 met Rikkie Matthyssens en Kenny Janssens.
    1-5-2013-desteldonk 318.jpg
           Guido Spaenhoghe voor Kenny Janssens en Dennis Mijnsbergen.

     

    Catg.D – 40 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Jac Roemerman

    3.Helmuth Tas

    4.Luc D’Haeseleer

    5.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    6.Jean Ronsmans

    7.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    8.Dick Van Loon

    9.José De Meyere

    10.Karel Heirbaut (Belsele)

    15.John Heyndrickx (Vrasene)
    1-5-2013-desteldonk 277.jpg
    Podium Catg.D met winnaar Patrick Van Renterghem, Jac Roemerman en Helmuth Tas.

    1-5-2013-desteldonk 226 - kopie.jpg 
                    Aankomst van winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem.
    1-5-2013-desteldonk 104.jpg
                               Dirk Blommaert en Karel Heirbaut.

    Catg.E – 43 dln

    1.Gerard Hairwassers (Den Dungen)

    2.Tony Woodcock

    3.Joseph D’Hont

    4.Aad Vingerling

    5.André Klep

    6.Theo van Mook

    7.Léon Lugowski

    8.Werner Dulaert (St.Gillis)

    9.Freddy De Blick (Beveren)

    10.Gerard Mariën

    12.Pierre Verberckmoes (Belsele)
    1-5-2013-desteldonk 238.jpg
                     Aankomst van Catg.E met winnaar Gerrit Hairwassers.
    1-5-2013-desteldonk 268.jpg
    Podium 70+ Catg.E met winnaar Gerrit Hairwassers, Tony Woodcock en Joseph D'Hont.
    1-5-2013-desteldonk 290.jpg
              Podium tot 68 jaar Catg.E met Andre Klep en Werner Dullaert.
    1-5-2013-desteldonk 540.jpg
     Inrichter Joseph D'Hont met Werner Dullaert en de 3de tot 68 Léon Lugowski.
    1-5-2013-desteldonk 093.jpg
    1-5-2013-desteldonk 036.jpg
                       Ook de Britten waren vertegenwoordigd op het EK.
    1-5-2013-desteldonk 010.jpg
                                                 Start van de Catg.E


    Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-05-2013 om 16:05 geschreven door kenny


    01-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 02/05/2013 - TTC RONDE WEDSTRIJD 2 TE BEVEREN
    TTC Ronde 2 02-05-2013.png

    Bron: Het TTC Team

    01-05-2013 om 23:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/05/2013

    vwf.JPG








    Woensdag 1 Mei – ST-LIEVENS ESSE (9550) -
    4de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 76 km - 1h50
    1.Lode VAN IMPE
    2.Tony Bracke
    3.Joris Cosyn
    4.Bjorn Lison
    5.Jurgen Diependaele
    6.Kevin Van Den Eeckhout
    7.Bart Tribout
    8.Gino De Clercq
    9.Stijn Declercq
    10.Wim Maes

    C-reeks - 68 km - 1h43
    1.Wim DE SMET
    2.Danny Saelens
    3.Jimmy De Paepe
    4.Andy Van Eesbeeck
    5.Pascal Raes
    6.Mark Vanhomweghen
    7.Frank Van Haverbeek
    8.Tom De Beer (Hamme)
    9.Olivier Ledeck
    10.Marc Tabourdon

    D-reeks - 68 km - 1h43
    1.Rudy THOMAS
    2.Arie De Moor
    3.Ronny Van Der Vurst
    4.Peter Neckebroeck
    5.Johan De Bruyn
    6.Peter Vos
    7.Willy Van Herreweghe
    8.Johan Driesen
    9.Patrick Jacobs
    10.Jan De Mulder

    E-reeks - 68 km - 1h47
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Joseph Devits
    3.Danny De Backer
    4.Joost Pieters
    5.Rudy Van De Velde
    6.Rene De Brucker
    7.Benny D'Haese
    8.Luc Van Den Steen
    9.Eric Depouille
    10.Eddy Vermeir

    F-reeks - 59 km - 1h37
    1.Louis VAN DEN BROECK
    2.Rene Mertens
    3.Pierre Remory
    4.Piet Van Vaerenbergh
    5.Jozef Deneef
    6.Jean Pierre Broothaerts
    7.Eric Van Pottelbergh (Sinaai)
    8.Patrick Convents
    9.Jean Blommaert (Hamme)
    10.Hendrik Caethoven

    G-reeks - 59km - 1h38
    1.Marc VERVONDEL
    2.Herman Van Den Borre
    3.Guido Cornet
    4.Luc Snels
    5.Theo Coudyzer
    6.Etienne Vandenhouwe
    7.Jos Vandermeulen
    8.Vic Van Den Eynde
    9.Hugo Tuypens
    10.Andre Ceurens

    01-05-2013 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN WOENSDAG 01/05/2013
    Walsoorden Den Dijk 1 Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Trogh Dirk KOP 2010

            Dirk Trogh

    Onder leiding van Theo De Prekel en Erik Verley vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 8 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat iedereen aan kon. Het tempo werd zoals afgesproken gerespecteerd zodat iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, meteen ging het tempo met een ruk de hoogte in. Theo De Prekel was de bedrijvigste aanvaller maar weggeraken zat er niet in. Bij het opdraaien van de Ketenislaan te Kallo konden toch 3 renners ontsnappen met name: Dirk Trogh, Tom Heirbaut en Guy De Jonghe. Zij behielden hun voorsprong tot aan de meet waar Dirk Trogh het haalde van Tom Heirbaut en Guy De Jonghe
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37 Km/h vanaf 't Witte Huis. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.
    Reden mee: Tom Heirbaut, Frans Sulmon, Guy De Jonghe, Chris Heirwegh, Gunther Persoon, Theo De Prekel, Erik Verley en Dirk Trogh.

    Kallo de Meet                         
                                               De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    01-05-2013 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Woensdag 01/05/2013 G.P. 1 MEI - EREPRIJS VICTOR DE BRUYNE (A) - Men Elite UCI - 170 km - 03h46min

    Aantal deelnemers:

    1.VERMELTFOORT Coen -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS

    2.BOEVE Mats -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    3.HAVIK Yoeri -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    4.YDENS Andrew -T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.DONNAY Laurent -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.WIPPERT Wouter -TEAM 3M-

    7.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.SIMPSON Myron -TEAM DIFFERDANGE - LOSCH-

    9.STENUIT Robin -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.VAN ROOY Kenneth -LOTTO BELISOL U23-

    22.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    31.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    56.DE MAESSCHALCK Tom -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    62.VERCAUTEREN Tim -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    73.GOOSSENS Kenny -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    76.DIELEMAN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.GEERINCKX Ruben -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:00’24"

    90.VAN UYTVANGE Sam -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    100.MARTENS Valentijn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’42"

    103.DE ROOS Robby -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    105.DE BOEY Jonas -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’58"

    109.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:01’10"

    110.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    111.GOUDKET Jeroen -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    112.VERBEKE Stijn -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    118.ILEGEMS Ken -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-:01’48"

     

    01/05/2013 KORTENAKEN-STOK (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERBIST Evert-DNCS/PRO 2012 CT-

    2.FREIBERG Michael-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.JULIUS Jayde-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    6.PEETERS Daniel-VENTILAIR - STERIA-

    7.SCHILS Dominic-TWO-WIN JOSAN-

    8.TOOTH Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    20.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    28.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    01/05/2013 KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 121,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.FINDERS Dirk-TO WIN JOSAN-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.HEYNS Wim-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.BOMANS Kristof--

    5.VAN IMMERSEEL Gert-jan-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.FRANSSEN Wout-AN POST - CHAINREACTION-

    8.VANBRABANT Yannick-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    01/05/2013 MEIGEM - DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 119,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    5.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.GIBBONS Thomas-BAGUET-

    8.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.BOSSUYT Gianni-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    11.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    14.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    41.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    55.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    01/05/2013 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    6.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    7.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.VAN CAMP Jeroen-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    13.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    32.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    44.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    51.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    52.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    56.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    60.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    61.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    63.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    66.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    68.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    72.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    81.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    86.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

     

    01/05/2013 VELDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    3.DEWILDE Wouter-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    7.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.DEPOORTER Dries-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VANGHELUWE Robbe-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

     

    01/05/2013 BOORTMEERBEEK (VB) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.ROGGEMAN Inge-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    2.VAN LOY Ellen-DNCS/PRO 2012 CT-

    3.JANKUTE Gabriele-SENGERS LADIES CYCLING TEAM -

    4.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    5.VAN DOORSLAER Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    6.VAN DE REE Monique-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.POLSPOEL Maaike-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    8.DE CRITS Nel-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    9.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    10.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    22.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    28.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    29.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    31.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    34.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    38.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    40.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    48.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    55.DE RIDDER Amy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    01/05/2013 NATIONALE TESTTIJDRIT BORLO (LB) - Testtijdrit alle categorieën
    Nieuwelingen + Junioren: 10 km - Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    1.PALM Eva Maria -LOTTO-VC ARDENNES-00:15'31"29

    2.ZEGERS Kato -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:11"97

    3.DRUYTS Lenny -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:23"25

    4.EIJSSEN Alitcia -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:25"79

    5.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01'14"42

     

    Dames Juniores

    1.KOPECKY Lotte -TOPSPORT VLAANDEREN-00:14'54"54

    2.VAN DER MEULEN Kaat -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00:06"93

    3.VANDENBULCKE Jesse -VZW LOTTO-LADIESCYCLING-:00:15"06

    4.VANDENBROUCKE Saartje -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00:46"06

    5.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN-:01'02"20

    Nieuwelingen

    1.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-00:14'01"36

    2.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:00"74

    3.DUPONT Thibaut -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00:06"25

    4.VAN TILBORGH Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:00:15"75

    5.SCHEEPERS Jeroen -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-:00:16"52

    19.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00:38"41

     

    Beloften + Juniores: 20,5 km - Aantal deelnemers:

    Juniores

    1.LUYCKX Brent -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-00:27'42'76

    2.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:07"75

    3.PLANCKAERT Emiel -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00:12"54

    4.VAN DEN BRANDE Julien -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00:18"25

    5.PALM Martin -LOTTO-VC ARDENNES-:00:23"71

     

    U23

    1.CAMPENAERTS Victor -LOTTO BELISOL U23-00:26'25"86

    2.POLS Ruben -VENTILAIR - STERIA-:00:09"74

    3.VIAENE Jonas -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:00:13"57

    4.THEUNS Edward -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00:15"14

    5.MEURISSE Xandro -LOTTO BELISOL U23-:00:48"93

    Dames Elite

    1.DUYCK Ann-sophie -LOTTO BELISOL LADIES-00:30'06"37

    2.DE VOCHT Liesbet -RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-:00:11"56

    3.BRULEE Latoya -CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-:00:13"42

    4.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-:00:21"56

    5.VAN DEN HAUTE Steffy -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-:01'02"28

    01-05-2013 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Vereecken Thomas KOP 2013.png
    Woensdag 01/05/2013 HOBOKEN (A) - Juniores  - Interclub - 109 km - 02h34min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DINGENEN Jordi -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN DEN BOGAERT Sem -ZUID HOLLAND-

    3.GOOSSENS Kobe -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN DYCK Robbe -DCM CYCLING TEAM-

    5.DE SMUL Guust -YOUNG SCHELDE CT-

    6.MICHIELSEN Joran -DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.DELANGHE Jelle -LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.VERHULST Pauwel -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VERMET Joran -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.JAMIESON Adam -CANADA NATIONAL TEAM-

    16.OSEÏ VERTEZ Matthias -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00’52"

    21.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    28.VAN STEENBERGHEN Geoffrey -AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    38.BRYSSINCK Stef -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    48.VERCAUTEREN Stef -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    71.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/05/2013 BORNEM (A) - Juniores - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Lars-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.KROONEN Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    4.GALLE Tom-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.VAN DIJKE Koen-TWC HET SNELLE WIEL-

    6.BRECKX Kevin-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    8.VAN DUREN Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    10.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    23.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    26.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    30.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/05/2013 GULLEGEM (W) - Juniores - 93,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VORSSELMANS Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DEBOUDT Kelvin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    9.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    14.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/05/2013 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.BLEUS Robin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    5.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE SMIT Alain-WV ZEEUWSVLAANDEREN-

    8.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    42.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/05/2013 BOORTMEERBEEK (VB) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    1.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    4.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.DE SLACHMUYLDER Yara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.SEMPELS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DE JONG Tessa-RSC ZUIDWESTHOEK-

     

    Dames Junioren

    1.ROHDE Lysanne-RSC ZUIDWESTHOEK-

    2.FERON Senna-TWC DE KEMPEN-

    3.THILL Laurence-TOOLTIME PREIZERDAUL-

    4.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.GILLIS Marlies-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.AVONDS Joke-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.GUERRA Daphne-WV DE JONGE RENNER-

    10.VERBEECK Keshia-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    1/05/2013 BERLARE (O) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 

    1.THOMAS VEREECKEN uit -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    6.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    7.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    11.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    21.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    01/05/2013 BORNEM (A) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers: 

    1.DEKKER David-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.MOYSON Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.DE MAEYER Malik-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.VAN DEN BORNE Karl-DCM CYCLING TEAM-

    7.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.ROOVERS Thijmen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.WITTEVRONGEL Wouter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    14.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.SYMOENS Bradley-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    01-05-2013 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/05/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Woensdag 01/05/2013 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 68,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    6.BLONDEEL Bjorn-ARDILLES CYCLING TEAM-

    7.VANDERBEKEN Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.VANBORM Kenneth-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VAN MEIRHAEGHE Angelo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    01/05/2013 NEERWINDEN (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    2.HENDRICKX Koen-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.DEBY Quentin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    4.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    6.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.BERTRAND Dorian-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/05/2013 NINOVE (O) - Nieuwelingen - 40,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    3.VAN IMPE Gianni-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.HULSMANS Vincent-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DE VEIRMAN Aaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    18.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/05/2013 RAMSEL HERSELT (A) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERMANT Jelle-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    4.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DE WAAL Maurits-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    43.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/05/2013 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    2.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    5.GHIJSELINCK Bjorn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VAN DEN BROECK Jordi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.COOREMAN Pieter-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    32.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    01/05/2013 DRONGEN - GENT (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    01-05-2013 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/05/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Woensdag 01/05/2013 - TESTELT
    Categorie A
    1--De Rijck Bram
    2--Engelen Ruben
    3--Diels Pieter
    4--Noels Jeroen
    5--Van Kerckhoven Niels
    6--Goeleven Jeroen
    7--Pitschon Stijn
    8--Verwimp Nick
    9--Van Breda Michiel
    10--Van Eyndt Sven

    Categorie B
    1--Vanden Wyngaerd Bart
    2--Wijckmans Pieter
    3--Verheynen Joris
    4--Vangoedsenhoven Mario
    5--Witvrouwen Kris
    6--Vennicx Dave
    7--Rombouts Stijn
    8--Vogels Gunther
    9--Meeuwis Bart
    10--Berghmans Bart

    Categorie C
    1--Verdonck Patrick
    2--Van Bael Hans
    3--Cochet Andy
    4--Keim Luc
    5--Raeymaekers Luc
    6--Blockx David
    7--Székely Dennis
    8--Van Uytven Bart
    9--Thys Filip
    10--Vermeiren Guido

    Categorie D
    1--Vekemans Marc
    2--Compere Serge

    3--Verwimp Luc
    4--Van Der Mieren Daniel
    5--Van Roy Luc
    6--Engelen Erwin
    7--Haest Eddy
    8--Bens Rudy
    9--Van Eyndt Jeff
    10--Kiesekoms Marc

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Wijnen Ludo
    3--Maraite Claudy
    4--Heyens Alfons

    01-05-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    30-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/05/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Woensdag 1/05 – TESTELT - De Stips - Voort 23
    Info: 0496/75 18 07


    C/D/E = 14 u 00 = 61,6 km = 14 ronden van 4,4 km
    A/B = 16 u 00 = 79,2 km = 18 ronden van 4,4 km

    30-04-2013 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ARROW CYCLING TEAM 2013

    PLOEGVOORSTELLING

    ARROW CYCLING TEAM 2013

                                          27-4-2013 027.jpg
                                          27-4-2013 103.jpg
    27-4-2013 062.jpg 27-4-2013 033.jpg 27-4-2013 050.jpg
    27-4-2013 045.jpg 27-4-2013 055.jpg 27-4-2013 040.jpg
    27-4-2013 035.jpg 27-4-2013 067.jpg 27-4-2013 081.jpg
    27-4-2013 076.jpg 27-4-2013 071.jpg 26-4-2013-beveren 407.jpg
                                                                                                                                                          Koen Van de Velde
    27-4-2013 083.jpg 27-4-2013 107.jpg



    Niet aanwezig op de ploegvoorstelling: Koen Van de Velde, Steven Van Hyfte, Maarten Burm en Peter Block.




    Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-04-2013 om 11:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERSEIZOEN GROEPSTRAINING BEVEREN OP WOENSDAG
    Dijk polder Prosperpolder.jpg

    VANAF WOENSDAG 27 MAART START HET ZOMERSEIZOEN OP WOENSDAGNAMIDDAG !!!


    VERTREK OM 14H00 AAN 'T SCHUURKE TE BEVEREN, AFSTAND 95 KM EN TOT DEN ES 110 KM !!!

    GRAAG AAN IEDEREEN EEN OPROEP OM DE SNELHEID TE MATIGEN OP DE WOENSDAGTRAINING, HET IS EEN DUURTRAINING EN ZEKER GEEN SNELHEIDSTRAINING !!!

    Woensdag Rit 01


    30-04-2013 om 11:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Zondag 28/04/2013 – WALLONIA CUP TE CUESMES-MONS

     

    HEREN ELITE
    Jonas De Backer: 1ste plaats

    Maarten Wauters: 8ste
    Vanomobil 28-04-2013 4.jpg
    Vanomobil 28-04-2013 1.jpg
    Vanomobil 28-04-2013 15.JPG  Vanomobil 28-04-2013 16.JPG 
    Vanomobil 28-04-2013 17.JPG Vanomobil 28-04-2013 2.jpg


    DAMES ELITE

    Inne Bertels: 4de

     

    Petra Mermans spijtig genoeg verstek geven daar ze nog steeds
    bij haar man Wilfried in Duitsland zit na zijn zware val op de marathon. Hopelijk mag hij snel naar huis maar het zal nog een zware revalidatie worden.
    Vanomobil 28-04-2013 8.JPG Vanomobil 28-04-2013 14.JPG

    BELOFTEN
    Nicolas Scheire: opgave wegens pech. (1ste wedstrijd)

    NIEUWELINGEN & JUNIORES

    Kamiel Van Dessel: 2de

    Tibo Ryckaerd

    MASTERS 1

    Mario Meert: 13de

    Davy Thienpont: 21ste


    FUNKLASSE

    Jef Beyens: 2de
    Jeroen Van de Vijver: 3de
    Kevin Dewitte, Glenn Everaert en  Steve Dewitte hebben de Funklasse ook vertegenwoordigd.

    Vanomobil 28-04-2013 12.JPG 
    Vanomobil 28-04-2013 11.JPG Vanomobil 28-04-2013 10.JPG
    Vanomobil 28-04-2013 13.JPG Vanomobil 28-04-2013 9.JPG 
    Vanomobil 28-04-2013 18.JPG Vanomobil 28-04-2013 3.jpg


    Zaterdag 27/04/2013 - KIDS TROPHY TE CUESMES-MONS

     

    MINIEMEN

    Yentl Seynave: 2de

     

    ASPIRANTEN

    Nico Polfliet: heeft deze week het beste in hem boven gehaald, een super wedstrijd.
    Jason De Graeve: goed gereden maar kreeg op het laatste een dipje.
    Brian De Graeve: 12de
    Vanomobil 28-04-2013 5.JPG Vanomobil 28-04-2013 6.JPG
    Vanomobil 28-04-2013 7.JPG Vanomobil 28-04-2013 19.JPG


    Foto's: Het Vanomobil Team

    30-04-2013 om 11:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INTERVIEUW KEVIN PANHUYZEN - TREK KMC MTB-TEAM
    Trek KMC Banner 2012.png
    Trek KMC Panhuyzen Kevin.jpg
    Trek KMC Panhuyzen Kevin 2.jpg

    Foto’s : TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    30-04-2013 om 09:25 geschreven door kenny


    29-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN ZONDAG 28/04/2013

    FOTO'S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN ZONDAG 28/04/2013 

    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 766.JPG
        Nicolas Vereecken (2de), Frederik Backaert (1ste) en Olivier Naesen (3de).      
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 769.JPG   
    Podium PK te Overmere met winnaar Frederik Backaert, Nicolas Vereecken uit 
    Kieldrecht en Olivier Naesen uit Berlare.                                  
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 723.JPG
                            Een woordje uitleg van de Provinciaal Kampioen.
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 668.JPG 
                                   Aankomst van winnaar Frederik Backaert.

    Zondag 28/04/2013 OVERMERE (O) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 144 km

    Aantal deelnemers: 163

    1.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.JODTS Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    8.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    13.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    16.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    23.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    27.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    30.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    32.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    34.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    36.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    38.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    44.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    52.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    53.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    55.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    59.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    61.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    62.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    66.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    73.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    74.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    75.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 150.jpg
       De start moet nog gegeven worden te Overmere waar 163 renners inschreven.      
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 041.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 055.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 031.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 075.jpg
                                       Anthony Van Den Berghe uit Zele.
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 159.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 254.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 260.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 264.jpg 
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 267.jpg
                                        Kristof DHollander in 3de positie.
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 241.jpg                          
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 242.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 245.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 247.jpg
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 251.jpg

                                                   Peter Moortgat
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 207.jpg

    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 211.jpg            
                                             Steven Doms op kop. 
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 237.jpg 
    28-41-2013-overmere k.v.oost -vl 239.jpg
                                      Rechts Thomas Ongena uit Berlare.





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-04-2013 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 28/04/2013
    Walsoorden Den Dijk 1 Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.


            Chris Heirwegh

    Onder leiding van Dirk Trogh en Franky Weemaes vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat iedereen aan kon. Het tempo werd zoals afgesproken gerespecteerd zodat iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, meteen ging het tempo met een ruk de hoogte in. De aanvalspogingen waren zeer schaars door het hoge tempo en weggeraken zat er blijkbaar niet in. Dus moest de spurt met gans de groep uit maken wie als eerste over de meet bolde te Kallo. Frans Sulmon zette de spurt in en werd meteen gecounterd door Michiel De Rycke en Wim Ryckaert maar het was uiteindelijk Chris Heirwegh die als eerste de meet bereikte.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37 Km/h vanaf 't Witte Huis. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.
    Reden mee: Michiel De Rycke, Tom Heirbaut, Frans Sulmon, Carolien Geerts, Luc Geerts, Dirk Bryssinckx, Wim Ryckaert, Hugo Martens, Chris Heirwegh, Wim Kras, Gunther Persoon, Alain Verbeke, Bart Cant, Franky Weemaes, Danny Peeters, Laghasse ?? en Dirk Trogh.

    WOENSDAG 01 MEI NIEUWE GROEPSTRAINING OP 'DEN DIJK' VERTREK OM 09H00.

    Kallo de Meet                         
                                               De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    29-04-2013 om 22:05 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!