Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
Zondag 28/04/2013 HAALTERT (O) - Dames Jeugd - 60 km
Dames Nieuwelingen
1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-
3.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
5.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-
6.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-
7.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
8.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-
9.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
10.DE PAUW Ina-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-
12.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
Dames Juniores
1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
2.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-
3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-
4.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
5.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-
6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-
7.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
8.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
9.FERON Senna-TWC DE KEMPEN-
10.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-
28/04/2013- Floreffe Beker van België 67 km 01h43min
Aantal deelnemers: 159
1.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK
2.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00'06"
3.MORTIER Julien -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
4.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
5.DANIELS Simon -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
6.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
7.CLICTEUR Arne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
8.THIJSSEN Gerben -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
9.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
10.THERAIN Quentin -UC SERAING - VOO - CHATEL-
21.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
48.ROELS Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
70.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
82.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
91.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
107.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:00'48"
28/04/2013 HAALTERT (O) - Nieuwelingen - 66 km
Aantal deelnemers:
1.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-
2.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
3.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
4.DELAET Robbe-WK NOORD-WEST-BRABANT-
5VERMANG Daan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
6.TIMMERMANS Tim-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
7.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
8.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
9.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
10.PEIGNEUR Guillaume-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-
20.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
21.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
31.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
33.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
39.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
28/04/2013 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen Aantal deelnemers:
Tijdrit
1.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-
2.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-
3.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-
4.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
5.GROOT Mitch--
6.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
7.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
8.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
9.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
10.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
20.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
Rit in lijn
1.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-
2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
3.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
4.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
5.LORIES Quinten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
6.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-
7.GROOT Mitch--
8.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
9.MOERMAN Jens-ISOREX CYCLING TEAM-
10.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
15.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
28/04/2013 ROESELARE (W) - Nieuwelingen Aantal deelnemers:
1.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-
2.BONNE Bert-JONGE RENNERS ROESELARE-
3.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
4.PIETERS Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-
5.JAQUES Arne-JONGE RENNERS ROESELARE-
6.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-
7.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
8.VANBORM Kenneth-JONGE RENNERS ROESELARE-
9.OSTYN Kenzy-JONGE RENNERS ROESELARE-
10.VANDEVYVERE Gauthier-WIELERTEAM IEPER-
28/04/2013 SINT-JORIS ( BEERNEM) (W) - Nieuwelingen - 64,4 km
Aantal deelnemers:
1.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-
3.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-
4.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-
5.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-
6.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
7.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
8.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-
9.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
10.HERMAN Axel-TIELTSE RENNERSCLUB-
25.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
28/04/2013 WESTERLO TONGERLO (A) - Nieuwelingen Aantal deelnemers:
1.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
2.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.DEELSTRA Niek-WRV DE PEDDELAARS-
5.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-
6.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
7.VAN DER EYCKEN Pieter-WSC HAND IN HAND BAAL-
8.BERTELS Bjarne-DCM CYCLING TEAM-
9.SZEDELYI Tomas-WSC HAND IN HAND BAAL-
10.MARIJSSE Vincent-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-
28/04/2013 BEVEREN WAAS (O) - Aspiranten Aantal deelnemers:
MEISJES 12 JAAR
1.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
MEISJES 13 JAAR
1.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
2.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-
3.DECKMIJN Isaline-JONGE RENNERS ROESELARE-
MEISJES 14 JAAR
1.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-
2.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-
3.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
JONGENS 12 JAAR
1.POLIJ Arjen-ZRTC THEO MIDDELKAMP-
2.BARBRY Giel-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-
3.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-
4.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
5.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
7.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
9.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
12.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
16.JACOBS Ralf-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
JONGENS 13 JAAR
1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
2.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-
3.KERCKHAERT Jochem-RRTC THEO MIDDELKAMP-
4.BAETENS Branko-WK NOORD-WEST-BRABANT-
5.KEPPENS Arne-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
13.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
14.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
17.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-
19.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
26.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
JONGENS 14 JAAR
1.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-
3.NASSEL Tibo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-
4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
5.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
10.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
13.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
20.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
23.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
25.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
30.MAES Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
28/04/2013 HALLE - BUIZINGEN (VB) - Aspiranten Aantal deelnemers:
28/04/2013 WESTERLO TONGERLO (A) - Aspiranten Aantal deelnemers:
28/04/2013 ZONHOVEN (LB) - Aspiranten Aantal deelnemers:
|