.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/04/2013

    vwf.JPG








    Zondag 28 April – HAMME-ST-ANNA (9220)

    A-reeks - 74 km - 1h41
    1.Kristof MUYS
    2.Steven Van Aken
    3.Bart De Baere
    4.Stefan Lauryssen
    5.Lode Van Impe
    6.Peter Bocken
    7.Steven Bogaert
    8.Tom Cleenen
    9.Jarno Verhofstadt
    10.Kris De Block (Mariekerke)

    C-reeks - 74 km - 1h44
    1.Dirk VERBINNEN (Wilsele)
    2.Peter Neels (Kruibeke)
    3.Kris Thomas
    4.Andy Roskam (Ruisbroek)
    5.Wim Braet
    6.Tom De Beer (Hamme)
    7.Gert Muyshondt
    8.Philippe Lampaert
    9.Diederik Ampe
    10.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    D-reeks - 60 km - 1h21 – 58 dln
    1.Patrick JACOBS
    2.Patrick Verdonck
    3.Herman Proost
    4.Kenny Janssens (Melsele)
    5.Rudy Havermans op >1 min
    6.Dirk Van Hove
    7.Daniel Van Der Mieren
    8.Bart De Winter
    9.Jan De Mulder
    10.Johan De Bruyn

    E-reeks - 60 km - 1h24
    1.Rene DE BRUCKER
    2.Rudi Berwart
    3.Georges Vergauwe
    4.Rudy Van De velde
    5.Eric Depouille
    6.Joseph Devits
    7.Hugo Van Linden
    8.Hans Coignau
    9.Jan Van Den Brande
    10.
    Benny D'Haese

    F-reeks - 49 km - 1h13
    1.Tony BAUDONCK
    2.Jean Blommaert (Hamme)
    3.
    Julien De Bock
    4.Marcel Poelmans
    5.Eddy Van Den Abeele
    6.Patrick Convents
    7.Jan Van Hove
    8.Willy Wouters
    9.Patrick Van Renterghem
    10.Karel Heirbaut (Belsele)

    G-reeks - 49 km - 1h16
    1.Jos VANDERMEULEN
    2.Luc Snels
    3.Willy Mous
    4.Willy Roels
    5.Florent Deleersnyder
    6.Vic Van Den Eynde
    7.Jef D'Hont (Desteldonk)
    8.Gilbert Vandenheuvel
    9.Kees Sebrechts
    10.Noël Rogge

    28-04-2013 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 28/04/2013 OVERMERE (O) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 144 km

    Aantal deelnemers:

    1.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VEREECKEN Nicolas-AN POST - CHAINREACTION-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.JODTS Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    8.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    13.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    16.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    23.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    27.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    30.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    32.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    34.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    36.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    38.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    44.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    52.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    53.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    55.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    59.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    61.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    62.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    66.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    73.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    74.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    75.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/04/2013 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    7.LIGNEEL Brian-VILLENEUVE GERMAIN-

    8.KERKHOF Tim-EFC OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    9.TAKENOUCHI Yu-COLBA-

    10.KOMORI Ryohei-TEAM EURASIA-

     

    28/04/2013 MOLENSTEDE (VB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 130 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BIE Sean-LEOPARD TREK CONTINENTAL TEAM-

    2.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    3.STUYVEN Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    4.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    5.DE VOS Gertjan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.TOOTH Niels-DNCS/PRO 2012 CT-

    7.DE BOECK Vincent-VAN EYCK SPORT-

    8.PIETERS Sibrecht-TEAM 3M-

    9.UYTTERSPROT Dieter-TO WIN JOSAN CT-

    10.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

     

    28/04/2013 ST. LAMBRECHTS HERK (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    2.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    3.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23-

    6.FRANSSEN Wout-AN POST - CHAINREACTION-

    7.LODEWIJKS Gert-VERANDAS WILLEMS-

    8.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    9.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    11.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    55.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    28/04/2013 OOSTERZELE (O) - U23 - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    6.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.OPSOMER Arne-ASFRA RACING TEAM-

    8.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.VERBEKEN Cedric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    15.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    19.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    20.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    22.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    36.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    62.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    63.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    67.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    28/04/2013 OOSTNIEUWKERKE (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 144 km

    Aantal deelnemers:

    1.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.MEURISSE Xandro-LOTTO BELISOL U23-

    3.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VANDENBUSSCHE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VERSCHUERE Seppe-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.DE CORTE Axel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    28/04/2013 VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO (VB) - Juniores - Interclub - 122 km - 02h53min
    Aantal deelnemers:

    1.NOBUS Kevin -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.HEMROULLE Johan -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.PHILIPS Stijn -WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.BIERMANS Jenthe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.HOFMANS Brent -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.WOLSINK Jelle -WV DE JONGE RENNER-

    10.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM-

    17.PERSOON Wouter -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    26.OSEÏ VERTEZ Matthias -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    28.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.DE VRIESE Jannes -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.VANRYCKEGHEM Free -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    65.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    75.DE DONDER Wito -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    81.VAN CANEGEM Timo -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    110.SINOY Fabio -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    134.VAN DEN PLAS Jelle -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    138.MAES Jef -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    139.WATERSCHOOT Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/04/2013 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDENABEELE Emill-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DE SMIT Alain-WV ZEEUWSVLAANDEREN-

    6.VANDENBUSSCHE Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.JENSEN JACOB Kruse-TEAM CVM JUNIOR-

     

    28/04/2013 TEMSE (O) – Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANDIKKELEN Mathias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    6.MOSTOV Zeke-SLIPSTREAM CRADDOCK-

    7.JAMIESON Adam-TEAM CHCH NATIONAL CYCLING-

    8.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.RATZELL Greg-YOUNG MEDALISTS-

    10.PETERS Wouter-RESTORE CYCLING-

    11.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    49.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    63.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    67.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    68.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    69.BAERT Atlas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    82.VAN LENT Vic-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    28/04/2013 VLISSEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    3.SENESAEL Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VYNCK Kevin-WIELERTEAM IEPER-

    5.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    28-04-2013 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Druyts Lenny KOP 2013.jpg
    Zondag 28/04/2013 HAALTERT (O) - Dames Jeugd - 60 km

    Dames Nieuwelingen

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PALM Eva Maria-LOTTO-VC ARDENNES-

    3.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    7.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    9.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE PAUW Ina-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    12.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Dames Juniores

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE-

    6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    7.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.FERON Senna-TWC DE KEMPEN-

    10.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    28/04/2013- Floreffe – Beker van België – 67 km – 01h43min

    Aantal deelnemers: 159

    1.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK

    2.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-:00'06"

    3.MORTIER Julien -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DANIELS Simon -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.CLICTEUR Arne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.THIJSSEN Gerben -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.THERAIN Quentin -UC SERAING - VOO - CHATEL-

    21.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.ROELS Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    70.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    82.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    91.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    107.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:00'48"

     

    28/04/2013 HAALTERT (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    2.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DELAET Robbe-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5VERMANG Daan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.TIMMERMANS Tim-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.PEIGNEUR Guillaume-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    20.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/04/2013 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    Tijdrit

    1.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    2.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    3.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.GROOT Mitch--

    6.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    20.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Rit in lijn

    1.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    2.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.LORIES Quinten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.GROOT Mitch--

    8.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.MOERMAN Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    15.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    28/04/2013 ROESELARE (W) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    2.BONNE Bert-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.PIETERS Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.JAQUES Arne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VANBORM Kenneth-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.OSTYN Kenzy-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.VANDEVYVERE Gauthier-WIELERTEAM IEPER-

     

    28/04/2013 SINT-JORIS ( BEERNEM) (W) - Nieuwelingen - 64,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    6.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.HERMAN Axel-TIELTSE RENNERSCLUB-

    25.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/04/2013 WESTERLO TONGERLO (A) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEELSTRA Niek-WRV DE PEDDELAARS-

    5.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    6.KERCKHOFS Brend-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN DER EYCKEN Pieter-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.BERTELS Bjarne-DCM CYCLING TEAM-

    9.SZEDELYI Tomas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.MARIJSSE Vincent-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

     

    28/04/2013 BEVEREN WAAS (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    1.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.DECKMIJN Isaline-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.POLIJ Arjen-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.BARBRY Giel-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    7.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VAN DE VEL Stuart-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.JACOBS Ralf-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.KERCKHAERT Jochem-RRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.BAETENS Branko-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.KEPPENS Arne-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.APERS Indy-W.A.C. TEAM HOBOKEN-

    19.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.NASSEL Tibo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.MILBOU Steff-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.VAN GOETHEM Brenda-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.MAES Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    28/04/2013 HALLE - BUIZINGEN (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    28/04/2013 WESTERLO TONGERLO (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    28/04/2013 ZONHOVEN (LB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    28-04-2013 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE VILVOORDE VAN ZATERDAG 27/04/2013

    FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE VILVOORDE VAN ZATERDAG 27/04/2013 

    27-4-2013-vilvoorde 795.jpg
    Het podium met winnaar Kenneth Van Rooy,Thomas Gibbons en Ryan Wills.                                             
    27-4-2013-vilvoorde 796.jpg
                                   De winnaar met de bloemen en de beker.
    27-4-2013-vilvoorde 799.jpg 27-4-2013-vilvoorde 803.jpg
                  Winnaar Kenneth Van Rooy.                                           Een woordje uitleg voor de supporters.
    27-4-2013-vilvoorde 798.jpg 27-4-2013-vilvoorde 800.jpg
                         Ryan Wills werd 3de.                                   Thomas Gibbons werd 2de.
    27-4-2013-vilvoorde 735.jpg
       De spurt voor de 1ste plaats met Kenneth Van Rooy voor Gibbons en Wills.
    27-4-2013-vilvoorde 644.jpg
                                                        De kopgroep.
    27-4-2013-vilvoorde 604.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 383.jpg

    27/04/2013 VILVOORDE (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 196

    1.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    2.GIBBONS Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER-

    3.WILLS Ryan-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    4.DUNNE Conor-VL TECHNICS - ABUTRIEK-

    5.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.PERRY Benjamin-INDEPENDENT-

    7.DEBRABANT Fabrice-EC VIEUX CONDEEN-PERUWELZ BURY-

    8.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.VALLEE Boris-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.HILLARD Cijntje-WV NOORD HOLLAND-

    82.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27-4-2013-vilvoorde 006.jpg
       De start moet nog gegeven worden te Vilvoorde waar 196 renners inschreven.      
    27-4-2013-vilvoorde 031.jpg                                                
    27-4-2013-vilvoorde 155.jpg  
    27-4-2013-vilvoorde 170.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 181.jpg
    De eerste 2 leiders Kenneth Van Rooy en Kiaran Hambroeck, later sloten nog
    renners aan en werd de kopgroep gevormd van 25 renners.
    27-4-2013-vilvoorde 184.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 193.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 211.jpg
                          Op kop Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg.
    27-4-2013-vilvoorde 217.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 280.jpg                          
    27-4-2013-vilvoorde 578.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 574.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 465.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 348.jpg
    27-4-2013-vilvoorde 345.jpg
                                                   Peter Moortgat
    27-4-2013-vilvoorde 469.jpg

                 
     


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-04-2013 om 10:56 geschreven door kenny


    27-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/04/2013

    vwf.JPG








    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    De Block Kris KOP 2010

    Zaterdag 27 April – BAASRODE (9200)

    A-reeks - 72 km - 1h52
    1. KRIS DE BLOCK (Mariekerke)

    2. Gianni Cooman
    3. Jeroen Van Geyte
    4. Piet Froyen
    5. Kenny Van Lint
    6. Bjorn Lison
    7. Koen Vertommen
    8. Christophe Van Gucht
    9. Kristof De Baets
    10. Joery De Somer

    C-reeks - 72 km - 1h51
    1. Bruno BRUYERE
    2. Frank Vagenende
    3. Danny Saelens
    4. Peter Vermassen
    5. Jerry Cooman
    6. Lorenzo Arena
    7. Franky Verhulst
    8. Stefan Verhaeghe
    9. Gunther Biesemans
    10. Wim de Smet

    D-reeks - 60km - 1h36
    1. Peter VOS
    2. Rudy Thomas
    3. Herman Proost
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Patrick Jacobs
    6. Dirk Van Hove
    7. Geert Van Speybroeck
    8. Peter Neckebroeck
    9. Noël Willems
    10. John De Croock

    E-reeks - 54 km - 1h31
    1. Danny DE BACKER
    2. Daniel Villers
    3. Frank Van Der Perre
    4. Rudy Van De Velde
    5. Peter Kerckaert
    6. Benny D'Haese
    7. Eric Depouille
    8. Dirk Vermincksel
    9. Alain De Schepper
    10. Luc Van Mol

    F-reeks - 50 km - 1h22
    1. Wim DE WAAL
    2. Patrick Van Renterghem
    3. Louis Van Den Broeck
    4. Rene Mertens
    5. Jean Pierre Broothaerts
    6. Patrick Convents
    7. Ronny De Vos
    8. Marcel Poelmans
    9. Jean Blommaert (Hamme)
    10. Johny Van Holen

    G-reeks - 50 km - 1h25
    1. Marc VERVONDEL
    2. Vic Van Den Eynde
    3. Luc Snels
    4. Guido Cornet
    5. Erik Van Der Steen
    6. Noël Rogge
    7. William De Cremer
    8. Hugo Tuypens
    9. Willy Mous
    10. Etienne Vandenhouwe

    27-04-2013 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/04/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ALAIN CALLE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Claus Etienne KOP 2012.png  Calle Alain KOp 2013.JPG
           Etienne Claus              Alain Calle

    Vrijdag 26 April - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 42 dln

    1.Dave Venninx (Kapellen)

    2.Steven Martens

    3.Gianni Cooman

    4.Luc De Duytsche

    5.Kristof Muys

    6.Mario Van Den Broecke

    7.Michael Van De Casteele (Bazel)

    8.Jelle Schepers

    9.Glenn Rotty (Verrebroek)

    10.Tony Heirbaut (Belsele)

    11.Giovanni Baert (Belsele)

    16.Ben Suykerbuyk

    17.Paul Roosenparck

    19.Timmy De Boes (Temse)

    24.Jelle Van de Mergel

    32.Steven Goossens (St.Niklaas)

    33.Koen Van De Velde (Stekene)

    35.Vincent Maes (St.Gillis)

    37.Bart Baeyens (Overmere)
    26-4-2013-beveren 411.jpg
                                  Winnaar Catg.A Dave Vennicx.

    26-4-2013-beveren 381.jpg
                            Aankomst van winnaar Catg.A Dave Vennicx.
    26-4-2013-beveren 386.jpg
                    Spurt peloton met Gianni Cooman en Luc De Duytsche.
    26-4-2013-beveren 407.jpg 26-4-2013-beveren 260.jpg 
          Koen Van de Velde uit Stekene.                                                       Pieter Covents uit Stekene.
    26-4-2013-beveren 272.jpg
    26-4-2013-beveren 250.jpg
    26-4-2013-beveren 255.jpg

    Catg.B – 20 dln

    1.Bert Dockx (Putte)

    2.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    3.Gert Smet (Kruibeke)

    4.Stefaan Verhaeghen

    5.Jimmy De Paepe

    6.Filip Swinnen

    7.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    8.Sven De Vlieger (Lochristi)

    9.Geert Bultynck

    10.Tom Hesters

    13.Wim Rombaut (Stekene)

    17.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    18.Wim Heyndrickx (Vrasene)
    26-4-2013-beveren 420.jpg
    Bert Dockx behaalde zijn 6de seizoenszege, samen op de foto met zijn ouders.

    26-4-2013-beveren 416.jpg 
                       Winnaar Catg.B Bert Dockx met de 2de Rudi Rabaout.
    26-4-2013-beveren 261.jpg

    Catg. C – 21 dln

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster)

    2.Ko Harms

    3.Frank Suys (Bornem)

    4.Kurt Leuntjens

    5.Dirk Goolaerts

    6.Marc Schepers

    7.Kris Van Honsté

    8.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    9.Joeri Van Huffelen

    10.Marc Couckuyt

    11.Dirk De Pauw (Beveren)

    PS Catg.C en Toeristen reden samen.
    26-4-2013-beveren 240.jpg
               Winnaar Catg.C Etienne Claus die meteen zijn 2de zege boekte.
    26-4-2013-beveren 235.jpg
                                        Rechts Frank Suys uit Bornem.

     

    Toeristen – 35 dln

    1.ALAIN CALLE (Mariakerke)

    2.Benny Moens

    3.Kenny Janssens (Melsele)

    4.Dennis Mijnsbergen

    5.Sam Vander Aa (Melsele)

    6.Jeffrey Hutsebaut

    7.Kurt Victor

    8.Wim Vanberghen

    9.Wim Meir

    10.Filip Weemaes (Verrebroek)

    15.Mario Bolssens (St.Gillis)

    19.Francesco Degroote (Zele)

    20.Franky Boel (Bazel)

    31.Valerie Robert (Vrasene)

    32.Dieter Vercauter

    33.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    34.Peter Van Goethem (Nieuwkerken)
    26-4-2013-beveren 232.jpg
                             Winnaar Toeristen Alain Calle met ploegmaat.

    26-4-2013-beveren 205.jpg 
                             De spurt in de Catg.C en bij de Toeristen.
    26-4-2013-beveren 207.jpg
    26-4-2013-beveren 086.jpg
    De ploeg van Fusion was vertegenwoordigd met Franky Boel, Kenny Janssens
    en Mario Bolssens.

    26-4-2013-beveren 236.jpg
                       Francesco Degroote en Bram Kesteleyn uit Zele.
    26-4-2013-beveren 108.jpg
                                         Start Toeristen en Catg.C
    26-4-2013-beveren 180.jpg
    26-4-2013-beveren 182.jpg

    Catg.D – 21 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Helmuth Tas

    3.Julien De Bock

    4.Rik Scheirlinckx

    5.Robin Van Kerschaver

    6.Leo Thyssen

    7.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

    8.Louis Moens

    9.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    10.Julien Vyvey

    12.William Govaert (Waasmunster)
    26-4-2013-beveren 082.jpg
                                           Winnaar Catg.D Wim De Waal.
    26-4-2013-beveren 074.jpg

    26-4-2013-beveren 032.jpg 

    Catg.E – 16 dln

    1.Gerard Hairwassers (Den Dungen)

    2.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Peter Ryalls

    5.Clement Saelens

    6.Daniel Cornu

    7.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    8.Frederik (Frits) Knoops

    9.Daniël Nuytinck

    10.Hervé Verstuyft
    26-4-2013-beveren 070.jpg
                                   Winnaar Catg.E Gerard Hairwassers.
    26-4-2013-beveren 071.jpg
    26-4-2013-beveren 061.jpg


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-04-2013 om 14:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 27/04/2013 RUMBEKE (W) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 140 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

    2.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    6.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    7.VANBECELAERE Tom-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    8.VERMOTE Alphonse-AN POST - CHAINREACTION-

    9.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    27/04/2013 VILVOORDE (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 196

    1.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    2.GIBBONS Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER-

    3.WILLS Ryan-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    4.DUNNE Conor-VL TECHNICS - ABUTRIEK-

    5.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.PERRY Benjamin-INDEPENDENT-

    7.DEBRABANT Fabrice-EC VIEUX CONDEEN-PERUWELZ BURY-

    8.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.VALLEE Boris-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.HILLARD Cijntje-WV NOORD HOLLAND-

    82.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    27/04/2013 ROTSELAAR (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Lars-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.LEYNEN Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    6.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.HAGELSTEENS Laurens-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-


    27/04/2013 TOLLEMBEEK (VB) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CRAS Steff-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE COSTER Dean-DCM CYCLING TEAM-

     

    27/04/2013 VARSENARE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    4.VYNCK Kevin-WIELERTEAM IEPER-

    5.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.BOSMANS Arne-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DEBOOT Bruce-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DONCK Lowie-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.MUYLLE Jeroen-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    27/04/2013 WORTEGEM PETEGEM (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-ENERTHERM-BKCP-

    2.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.ABRAHAMS Jasper-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.ROSENBACH Oliver-TEAM CVM JUNIOR-

    8.HAVERMANS Glenn-T C CICLISMO MUNDIAL-

    9.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    27/04/2013 AALBEKE (W) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SCHÜRM Thibault-CT FORCE VZW-

    5.DEWACHTER Aaron-CT FORCE VZW-

    6.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VANDERBEKEN Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    27/04/2013 SINT-JORIS-WEERT (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.MAESEN Dries-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.UALGASI Bram-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE LAET Jordy-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    18.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    29.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    27/04/2013 KRUISHOUTEM (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    27-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/04/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 27/04 – KEERBERGEN

    Categorie A
    1--Heyns Wim
    2--Van Nuffelen Sven
    3--Vercammen Sven
    4--Diels Pieter
    5--Pitschon Stijn
    6--Pepinster Sebastian
    7--Van Kerkhoven Niels
    8--Kuypers Kris
    9--Goossens Quentin
    10--Vanhove Joeri

    Categorie B
    1--Van Kerkhoven Niels
    2--Indekeu Nico
    3--Wijckmans Pieter
    4--Permentier Dave
    5--Meuris Gerry
    6--Witvrouwen Kris
    7--Vangoedsenhoven Mario
    8--Jonkers Kris
    9--Vanden Wyngaerd Bart
    10--Van Der Auwera Benny

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Dockx Bert
    3--Van Rompaey Werner
    4--Discart Tom
    5--Poelmans Danny
    6--Székely Dennis
    7--Hauterat Georges
    8--Verbinnen Dirk
    9--Verdonck Patrick
    10--Van Looy Wim

    Categorie D
    1--Hermans Henri
    2--Cortoos Jan
    3--Suys Frank (Bornem)
    4--Vekemans Marc
    5--De Cock Marc
    6--Kiesekoms Marc
    7--Van Roy Luc
    8--Van Eyndt Patrick
    9--Van Der Mieren Daniel
    10--Van Eyndt Jeff

    Categorie E:
    1--De Bakker Ludo
    2--Wijnen Nico
    3--Delfosse Catherine
    4--Gerin Daniel

    27-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    25-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MTB TEAM

    Trek KMC Banner 2012.png

    Zondag 21 april 2013 : Kidschallenge + Provinciaal Kampioenschap te Roeselare

     

    www.mtbkidschallenge.be : Roeselare slaagt met grote onderscheiding

    De primeur van een Kidschallenge in de provincie West-Vlaanderen werd een succes op alle vlakken. Met een totaal van 158 deelnemers waren de organisatoren in hun nopjes. Iedereen keek vol bewondering naar deze perfecte organisatie. Het parcours was leuk, maar toch uitdagend voor de deelnemers. Een slipper was vlug gemaakt en werd meedogenloos afgestraft. Het parcours met veel single-tracks, een drop, een washboard, een wood-garden, een zandstrook, een opeenvolging van korte klimmen en dalen zorgde voor een snelle wedstrijd waarin evenwel niet de snelheid maar de explosiviteit en wendbaarheid bepalend was de uitslag. De organisatie was in handen van studenten voor een studieproject. Wat Wielerbond Vlaanderen betreft: geslaagd met grote onderscheiding en hopelijk volgend jaar opnieuw een wedstrijd.

     

    Daan Depuydt heeft het weer voor elkaar gekregen om als eerste over de meet te gaan. Louis Decoster werd Provinciaal Kampioen van West-Vlaanderen.

     

    U11 – Daan Depuydt 1ste

    U13 – Vincent Berden 14de – Noah Vandamme 22ste  

    U15 – Louis Decoster 3de (Provinciaal Kampioen) – Jasper Lauwers 16de – Ward Samoy 20ste – Owen Valcke 3de

    Trek KMC 25-04-2013 1.jpg Trek KMC 24-04-2013 2.jpg
    Trek KMC 24-04-2013 3.jpg  Trek KMC 24-04-2013 4.jpg
    Trek KMC 25-04-2013 5.jpg Trek KMC 24-04-2013 5.jpg

    Trek KMC 25-04-2013 10.jpg 
    Trek KMC 24-04-2013 6.jpg Trek KMC 24-04-2013 7.jpg Trek KMC 24-04-2013 8.jpg
    Trek KMC 25-04-2013 11.jpg Trek KMC 25-04-2013 12.jpg Trek KMC 25-04-2013 13.jpg
    Trek KMC 25-04-2013 14.jpg
    Trek KMC 25-04-2013 15.jpg

    Zondag 21 april 2013 : 3e Bundesliga te Heubach Duitsland

     

    Kenneth Coomans 16de – 1ste Belg

    Jorgen Scheerens 43ste – Kevin Panhuyzen 45ste

     

    KMC Chain Europe, die tevens sponsor was in de Bundesliga, was aanwezig met een stand waar de renners konden opwarmen op de rollen.

    Trek KMC 25-04-2013 16.jpg  Trek KMC 25-04-2013 17.jpg

    Trek KMC 25-04-2013 18.jpg    Trek KMC 25-04-2013 19.jpg
    Trek KMC 25-04-2013 20.jpg Trek KMC 25-04-2013 21.jpg Trek KMC 25-04-2013 24.jpg
    Trek KMC 25-04-2013 23.jpg Trek KMC 25-04-2013 24.jpg
    Trek KMC 25-04-2013 26.jpg  Trek KMC 25-04-2013 25.jpg

    Volgend weekend gaat het TREK-KMC MTB-team naar Cuesmes Mons voor de Wallonia Cup !!!

     

     

     

    Foto’s : TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    25-04-2013 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    MTB KIDS CHALLENGE ROESELARE ASPIRANTEN

     

    De Aspiranten van het Vanomobil MTB-team reden Zondag 21 April  in Roeselare de Kids Challenge tevens was dit ook het Provinciaal Kampioenschap voor de U11, U13 en U15.

    Yentl Seynaeve behaalde de 1ste plaats van zijn leeftijdscategorie, hij kwam helaas nog niet in aanmerking voor een titel.
    Vanomobil 25-04-2013 1.jpg Vanomobil 25-04-2013 14.JPG

    Jeroen Hemerijck is West-Vlaams kampioen geworden.
    Tess Van Loy was het enige meisje dat meereed tussen al de jongens en heeft weer goed haar mannetje gestaan en was dan ook het 1ste meisje.
    Vanomobil 25-04-2013 12.JPG Vanomobil 25-04-2013 15.JPG
    Brian De Graeve behaalde de 9de plaats.
    Jason De Graeve werd 22ste en Nico Polfliet 28ste.
    Vanomobil 25-04-2013 10.jpg Vanomobil 25-04-2013 6.JPG
    Vanomobil 25-04-2013 4.jpg Vanomobil 25-04-2013 11.JPG
    Vanomobil 25-04-2013 13.JPG Vanomobil 25-04-2013 2.jpg
    Vanomobil 25-04-2013 3.jpg Vanomobil 25-04-2013 5.JPG
    Vanomobil 25-04-2013 7.JPG Vanomobil 25-04-2013 8.JPG


    Volgend weekend trekt het Vanomobil MTB-team naar Mons.



    Foto’s: Het Vanomobilteam

    25-04-2013 om 12:16 geschreven door kenny


    24-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    24/04/2013- LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 – 120 km

    Aantal deelnemers: 133

    1.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    9.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    10.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    21.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    35.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    37.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    66.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    24-04-2013 om 21:29 geschreven door kenny


    22-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE NIEL VAN ZONDAG 21/04/2013

    FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE NIEL VAN ZONDAG 21/04/2013 
    21-4-2013-niel 729.JPG 21-4-2013-niel 724.JPG
               Winnaar Joachim Vanreyten.                                               De winnaar mag een woordje uitleg geven.
    21-4-2013-niel 633.JPG 21-4-2013-niel 634.JPG
      Aankomst van Joachim Vanreyten in Niel.
    21-4-2013-niel 640.JPG 
    Kevin Van Staeyen werd 3de maar was eveneens blij met de overwinning van
    zijn ploegmakker.
    21-4-2013-niel 127.jpg
         Steven Thomas en renner uit Nieuw-Zeeland reden 3 ronden voorop.

    21/04/2013 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.VANDENHOUDT Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.DEMENTYEV Egor-DONETSK REGION-

    6.SCHRANS Maarten-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    16.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    28.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    44.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    48.VAN DAM Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    66.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    103.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    106.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    111.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    129.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    146.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    147.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    148.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    149.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    155.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    156.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    157.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    160.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    168.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    172.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    21-4-2013-niel 733.JPG 21-4-2013-niel 016.jpg
    Peter Moortgat met het nummer dat steeds is
    voorbestemd voor de kampioen van België.
    21-4-2013-niel 021.jpg
                                      Valentijn Martens uit Stekene.
    21-4-2013-niel 039.jpg
    21-4-2013-niel 048.jpg
                                                        Tom Hermans
    21-4-2013-niel 065.jpg
                                    Patrick Van Roosbroeck uit Duffel.
    21-4-2013-niel 067.jpg
                                         Kristoff Heyns uit Temse.
    21-4-2013-niel 068.jpg
                                           Steven Thomas uit Temse.
    21-4-2013-niel 133.jpg
    21-4-2013-niel 135.jpg
    21-4-2013-niel 163.jpg
                                 Op kop Kristof DHollander uit Stekene.
    21-4-2013-niel 273.jpg
    21-4-2013-niel 233.jpg    





                 
     
    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-04-2013 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 21/04/2013 – LUIK-BASTENAKEN-LUIK – Men Elite – 261,5 km – 06h38min

    Aantal deelnemers:

    1.IRL Daniel Martin-GRS

    2.ESP Joaquim Rodríguez-KAT  +3"

    3.ESP Alejandro Valverde-MOV  +9"

    4.COL Carlos Betancur-ALM  +9"

    5.ITA Michele Scarponi-LAM  +9"

    6.ITA Enrico Gasparotto-AST  +18"

    7.Philippe Gilbert-BMC  +18"

    8.CAN Ryder Hesjedal-GRS  +18"

    9.POR Rui Costa-MOV  +18"

    10.AUS Simon Gerrans-OGE  +18"


    21/04/2013 GROTE PRIJS VAN AFFLIGEM (VB) – Elite z.c./U23 - Interclub
    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme-TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM -

    2.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE -

    6.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.CAMPENAERTS Victor-LOTTO BELISOL U23-

    9.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    10.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    18.DOMS Steven-TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM -

    28.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    46.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    73.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    81.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    93.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    94.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    104.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    109.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

     

    21/04/2013 BESELARE-ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.WASTYN Emiel-VENTILAIR - STERIA-

    2.LOGIER Jan-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    4.BULTYNCK Kenneth-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    7.VANGHELUWE Robbe-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    8.VANOVERBERGHE Richard-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.LEPLA Jeroen-VENTILAIR - STERIA-

    10.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

      

    21/04/2013 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.VANDENHOUDT Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.DEMENTYEV Egor-DONETSK REGION-

    6.SCHRANS Maarten-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    9.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    16.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    28.GOOSSENS Kenny-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    44.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    48.VAN DAM Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
    66.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    103.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    106.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    111.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    129.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    146.BAEYENS Gert-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    147.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    148.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    149.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    155.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    156.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    157.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    160.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    168.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    172.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-


    Zaterdag 20/04/2013 – VIELSALM – 127 km - Ardenne Challenge - Etappe 3

    Aantal deelnemers: 178

    1 USA  DANIEL Gregory  USA NATIONAL TEAM

    2 GBR  YATES Simon GRANDE BRETAGNE

    3 USA  WILLAMS Tyler J BMC DEVELOPMENT TEAM

    4 VLIEGEN Loïc BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 COBBAERT Robby MORGEN BLUE C.T. VZW

    6 GBR  YATES Adam GRANDE BRETAGNE

    7 CARNEVALI Jean-Albert VERANDAS WILLEMS

    8 USA  VERMEULEN Alexey  BMC DEVELOPMENT TEAM

    9 USA  DARVILLE Alexandre  USA NATIONAL TEAM

    10 RAYMACKERS Cedric UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    66 WIELFAERT Kristof ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    21/04/2013 DWARS DOOR DE WESTHOEK (W) - Women Elite UCI - 124,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.D´HOORE Jolien-LOTTO BELISOL LADIES -

    2.BRAS Martine-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM -

    3.FERRAND PREVOT Pauline-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    4.BEYEN Ine-TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER -

    5.PAWLOWSKA Katarzyna-GSD GESTION - KALLISTO -

    6.GARNER Lucy-TEAM ARGOS - SHIMANO -

    7.FERRIER-BRUNEAU Christel-FAREN - LET´S GO FINLAND TEAM -

    8.KUCHINSKAYA Elena-RUSVELO -

    9.EDMONSON Annette-ORICA - AIS -

    10.ROWNEY Loren-SPECIALIZED - LULULEMON -

    91.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    94.CROKET Silke-TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER -


    21/04/2013 WAARSCHOOT (O) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DOBBELAERE Joachim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MARTENS Jins-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    9.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.VAN CANEGEM Timo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    36.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.BAERT Atlas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    40.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    21/04/2013 INGELMUNSTER (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FEYS Laszlo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    7.CLARISSE Jordy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.CALLENS Leonard-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    21/04/2013 RETIE -SCHOONBROEK (A) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    7.PETERS Wouter-RESTORE CYCLING-

    8.ROMMENS Jonas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DEBEER Samuel-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    10.HEYLEN Wannes-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    14.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21/04/2013 KAPELLE O/D BOS (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.LA ROSE Dimitri-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.VAN DUREN Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    9.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    17.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    38.VAN LENT Vic-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    39.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    22-04-2013 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de
    Aspiranten 14 jaar !!!

    Weemaes Sasha KOP 2013.png   Van Houte Gerben KOP 2013.png
          Sasha Weemaes           Gerben Van Houte

    Zondag 21/04/2013 TESSENDERLO - BERG (LB) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUFOUR Warre--

    2.VANDERAERDEN Massimo--

    3.BERCKMANS Jens--

    4.LEHAEN Dries--

    5.PARDON Ward--

    6.CUYPERS Senne--

    7.HEYLEN Kevin--

    8.HURKMANS Martijn--

    9.MAC KINNON Sean--

    10.JAMIESON Adam--

     

    21/04/2013 BOEZINGE (W) - Dames Jeugd - 49,5 km

    Aantal deelnemers:

    NIEUWELINGEN

    1.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    2.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-VC ARDENNES-

    3.MOMBAERTS Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.DE PAUW Ina-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    7.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT-

    9.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.LOIX Laura-UC SERAING - VOO - CHATEL-

     

    JUNIORES

    1.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    2.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DUBEAU PREVOT Axelle-BAZANCOURT-

    5.GILLIS Marlies-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.BAUDE Clemence-VERANDAS WILLEMS-

    7.DE MAREZ Maaike-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.ALLAERT Ine-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.DE DECKER Laura-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

     

    21/04/2013 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 64,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VAN ELEWYCK Nils-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.GEERTS Kenneth-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

     

    21/04/2013 TESSENDERLO - BERG (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    77.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/04/2013 VLISSEGEM (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PIETERS Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    30.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    21/04/2013 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    36.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    51.SMET Cédric-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    54.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    21/04/2013 WEMMEL (VB) - Aspiranten
    Aspiranten 12 jaar JONGENS

    1.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    2.VERSTAPPEN Tijs-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.DE BEER Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    Aspiranten 13 jaar JONGENS

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.SEELS Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.SCHURMANN Jordan-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    4.DENS Tuur-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.DE GEYTER Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    14.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aspiranten 14 jaar JONGENS

    1.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    2.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    24.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aspiranten 12 jaar MEISJES

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VERBEEK Britt-HAGELAND CYCLING TEAM-

    3.GIELKENS Esmée-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.SCHOONBROODT Loïse-LOTTO-VC ARDENNES-

    5.NOBELS Polien-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    Aspiranten 13 jaar MEISJES

    1.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Aspiranten 14 jaar MEISJES

    1.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    22-04-2013 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/04/2013

    waod_3.jpg

    Zondag 21 April - VURSTE - GAVERE (9890)

    Catg.A – 40 dln

    1.Mario Van Der Sickel (Zingem)

    2.Franky Van Oyen (Zulte)

    3.Stijn Verbeke (Sinaai)

    4.Mario Van Den Broecke

    5.Luc De Duytsche

    6.Thomas Seghers

    7.Kevin De Smet

    8.Gregory De Munster

    9.Kim Van Oost

    10.Manuel Serlet

    20.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

     

    Catg.B – 27 dln

    1.Peter Mol (Kapelle NL)

    2.Wim Braet

    3.Geert Van Speybroeck

    4.Wim Rombaut (Stekene)

    5.Peter Flach (Zwijndrecht)

    6.Philip Lampaert

    7.Pedro Michels

    8. ?

    9.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    10.Johan Stragier

    15.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    18.Peter De Maere (Waasmunster)

    20.Bart Rombouts (Kallo)

    22.Wim Heyndrickx (Vrasene)

     

    Catg.C – 29 dln

    1.Ronald Coupille (Adinkerke)

    2.Freddy Vlerick

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Danny Van Oyen (Deinze)

    5.Noël Willems

    6.Marc Jacobs

    7.Marc Verslijs

    8.Ko Harms

    9.Dirk Goolaerts

    10.Frank Suys (Bornem)

    16.Geert Smet (St.Niklaas)

    19.Dirk Mathys (Gentbrugge)

     

    Toeristen – 44 dln

    1.Diederik Ampe (St Andries)

    2.Rudy Bertier

    3.Kristof Carrette

    4.Ben Scheire

    5.Giovanni Vandamme

    6.Tommy Vandenbulcke

    7.Vincent Evers

    8.Pascal Tiers

    9.Wim Bas

    10.Bill Noterman

    31.Andy De Maesschalck (Sinaai)

     

    Catg.D – 19 dln

    1.Patrick Van Renterghem  (Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Helmuth Tas

    4.Florent De Leersnijder

    5.Claire Thomas

    6.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    7.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    8.Robert Maldrie

    9.Noël Verzele

    10.Luc Meheus

    11.William Govaert (Waasmunster)

     

    Catg.E – 20 dln

    1.Marnix Lauwers (Kuurne)

    2.Gerard Devleeschauwer

    3.Robert Robijns

    4.Mathieu Mercken

    5.Joseph D'Hont

    6.Gerard Hairwassers

    7.Clement Saelens

    8.Gery George

    9.Freddy De Blick

    10.Daniel Cornu

    17.Pierre Verberckmoes

    22-04-2013 om 10:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/04/2013
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 21/04 – TURNHOUT


    Categorie A:
    1-Meyvis Vincent
    2-Van Dyck Kevin
    3-Nys Steven
    4-Haveneers Ferre
    5-Goeleven Jeroen
    6-Claes Joachim
    7-Diels Pieter
    8-Van Roey Kevin
    9-Suykerbuyck Ben
    10-Van Autgaerden Jo

    Categorie B:
    1-Bocken Peter
    2-Haest Christophe
    3-Adams Christophe
    4-Haest Tom
    5-Paeshuyse Davy
    6-Van Wersch Vincent
    7-Vennicx Dave
    8-Van De Poel Tom
    9-Berghmans Bart
    10-Vissenberg Tom

    Categorie C:
    1-Hermans Stefan
    2-Dockx Bert
    3-Verdonck Patrick
    4-Bogaerts Patric
    5-Wuyts Hans
    6-Raeymaekers Luc
    7-Rens David
    8-Verbinnen Dirk
    9-Heydens Patrick
    10-Geudens Werner

    Categorie D:
    1-Van Roy Luc
    2-Van Der Mieren Daniel
    3-Vekemans Marc
    4-Hermans Henri
    5-Geudens Paul
    6-De Baal Matti
    7-Deckers Ivan
    8-Haest Eddy
    9-Govers Ronny
    10-Kenis Rudi

    Categorie E:
    1-De Bakker Ludo
    2-Staes Jos
    3-Thienpont Walter

    22-04-2013 om 10:33 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!