.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GERBEN VAN HOUTE BEHAALD 1STE ZEGE TE WEMMEL !!!

    Gerben Van Houte behaald 1ste zege te Wemmel bij de Aspiranten 14 jaar !!!

     

    Gerben Van Houte uit Vrasene behaalde vandaag zijn eerste overwinning bij de Aspiranten 14 jaar te Wemmel. Met 64 renners kwamen ze aan de start en een sprint met 38 renners moest uit maken wie vandaag met de bloemen aan de haal ging. Gerben won de sprint bergop en behaalde meteen zijn 1ste zege.    
    Van Houte Gerben SPRINT 1STE PLAATS 21-04-2013.JPG   Van Houte Gerben WEMMEL 1STE PLAATS 21-04-2013.JPG

    21-04-2013 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/04/2013

    vwf.JPG









    Proficiat aan NICO DE ROECK met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!
    De Roeck Nico KOP 2013.png
    Zondag 21 April - ZOTTEGEM (9620) -
    3de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 80 km - 1h52
    1. Lode VAN IMPE
    2. Steven Bogaert
    3. Bart De Baere
    4. Bjorn Lison
    5. Jeroen Van Geyte
    6. Roel Reigel
    7. Timmy Diependaele
    8. Bart Tribout
    9. Liam Cowie
    10. Gianni Cooman

    C-reeks - 70 km - 1h42
    1. Wim DE SMET
    2. Jimmy De Paepe
    3. Andy Van Eesbeeck
    4. Pascal Raes
    5. Stefan Verhaeghe
    6. Patrick Jacobs
    7. Danny Baeyens
    8. Rudy Rey
    9. Kris D'Haeseleer
    10. Tom De Smet

    D-reeks - 70 km - 1h44
    1. NICO DE ROECK (St.Niklaas)
    2. Peter Vos
    3. Peter Neckebroeck
    4. Frank Saelens
    5. Patrick Van Ransbeeck
    6. Rudy Thomas
    7. Arie De Moor
    8. Peter De Proft
    9. Dominique Turcksin
    10. Johan Driesen

    E-reeks - 70 km - 1h45
    1. Joseph DEVITS
    2. Jos Maes
    3. Frank De Pelsmaker
    4. Rene De brucker
    5. Luc Van Mol
    6. Rudy Berwart
    7. Rudy Van De Velde
    8. Danny De Backer
    9. Dirk De Ridder
    10. Eric Depouille

    F-reeks - 50 km - 1h19
    1. Pierre REMORY
    2. Patrick Convents
    3. Hendrik Caethoven
    4. Jean Blommaert (Hamme)
    5. Willy Wouters
    6. Jean Pierre Broothaerts
    7. Eric Van Pottelberg (Sinaai)
    8. Johny Van Holen
    9. Marc Dams
    10. Paul Hunninck

    G-reeks - 50 km - 1h20
    1. Willy MOUS
    2. Jos Vandermeulen
    3. Marc Vervondel
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Andre Ceurens
    6. Etienne Vandenhouwe
    7. Noel Rogge
    8. Julien Vyvey
    9. Hugo Tuypens
    10. Willy Roels

    21-04-2013 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE KALKEN-LAARNE VAN ZATERDAG 20/04/2013

    FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE KALKEN-LAARNE VAN ZATERDAG 20/04/2013 

    20-4-2013-kalken 651.jpg
    Het podium met winnaar Davy De Scheemaeker en Koen De Bosscher die 3de werd
    en meteen de 1ste was van Kalken.                                             
    20-4-2013-kalken 655.jpg
                     De winnaar Davy De Scheemaeker met zijn supporters.
    20-4-2013-kalken 607.jpg
        Aankomst van winnaar Davy De Scheemaeker voor Valentijn Lauwers en
     Koen De Bosscher die in de verte als 3de over de streep kwam.
    20-4-2013-kalken 610.jpg
                                 De 2de plaats was voor Valentijn Lauwers.
    20-4-2013-kalken 613.jpg
    De spurt van het peloton werd gewonnen door Cameron Karwowski voor Jeff Peelaers
    en Stein Van Couter.
    20-4-2013-kalken 218.jpg
         Joeri Calleeuw en Renaat Demeter reden de helft van de koers voorop.


    20/04/2013 KALKEN - LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.KARWOWSKI Cameron-3M U23-

    5.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    10.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    14.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    24.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    30.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    32.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    38.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    50.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20-4-2013-kalken 017.jpg 
    20-4-2013-kalken 023.jpg    
    20-4-2013-kalken 047.jpg
    20-4-2013-kalken 058.jpg
               Koen De Bosscher met zoon Thomas reden een thuiswedstrijd.
    20-4-2013-kalken 067 - kopie.jpg
                            De start te Kalken met 146 renners die inschreven.
    20-4-2013-kalken 076.jpg
    20-4-2013-kalken 136.jpg
    20-4-2013-kalken 139.jpg
    20-4-2013-kalken 147.jpg
    20-4-2013-kalken 152.jpg                                           
    20-4-2013-kalken 162.jpg                               
    20-4-2013-kalken 192.jpg
    20-4-2013-kalken 199.jpg
    20-4-2013-kalken 248.jpg
    20-4-2013-kalken 372.jpg
    20-4-2013-kalken 405.jpg





                 
     
    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-04-2013 om 15:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 21/04/2013
    Walsoorden Den Dijk 1 Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Kras Wim KOP 2013.png

             Wim Kras

    Onder leiding van Kenny Janssens en Steven Van Houte vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 12 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat iedereen aan kon. Het tempo werd zoals afgesproken gerespecteerd zodat iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, meteen ging het tempo de hoogte in en kwamen er aanvalpogingen. Danny Peeters probeerde enkele keren maar telkens anticipeerde de groep. Het was echt wachten tot het viaduct te Kallo waar Koen Van Laere een aanval inzette die meteen zwaar werd gecounterd door Kenny Janssens die vol doortrok en meteen kwamen enkele renners vooraan te zitten. Toch werd alles nog voor de Ketenislaan terug bijeen gebracht en dat vooral door een soepel rijdende Michiel De Rycke. Uiteindelijk was het Wim Kras die het solo probeerde en een gat kon slaan. De groep keek naar elkaar en de voorsprong werd groter, het was temporijder Danny Peeters die zich op kop zette en zowaar kwam de groep zeer dicht. Michiel De Rycke zette de spurt in met in het wiel Kenny Janssens, deze strandde tot op enkele meters van Wim Kras die als 1ste de meet overschreed. Michiel De Rycke werd 3de voor Adrien Maes.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37,2 Km/h vanaf 't Witte Huis. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.
    Reden mee: Michiel De Rycke, Koen Van Laere, Wim Ryckaert, Hugo Martens, Chris Heirwegh, Wim Kras, Gunther Persoon, Adrien Maes, Freddy Wouters, Steven Van Houte, Danny Peeters en Kenny Janssens.


    Kallo de Meet                         
                                               De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    21-04-2013 om 15:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png  Callebaut Kevin KOP 2013.png
              Jeroen das                Kevin Callebaut

    Zaterdag 20/04/2013 DIKKEBUS (W) - Elite z.c./U23 - 116,1 km

    Aantal deelnemers:
    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.LEPLA Jeroen-VENTILAIR - STERIA-

    5.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    7.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    10.DEBRABANT Fabrice-EC VIEUX CONDEEN-PERUWELZ BURY-

     

    20/04/2013 KALKEN - LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.KARWOWSKI Cameron-3M U23-

    5.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.RYAN Marc-CYCLING TIMARU-

    10.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    14.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    24.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    30.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    32.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    38.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    50.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    20/04/2013 MIDDELKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:
    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    2.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    3.FRANÇOYS Sven-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    4.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    6.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    8.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.NAESSENS Seppe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    20/04/2013 LEMBEEK (VB) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Daniel-VENTILAIR - STERIA-

    2.VAN DAMME Peter-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.CHRISTY Jason-TIM WALD CYCLING-

    4.WINS Stéphane-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    5.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.SMULDERS Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    10.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    28.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    Vrijdag 19/04/2013 – SIBRET (Lux) – 132 km – 2° Etappe L’Arden Challenge

    Aantal deelnemers: 161

    1 BAUGNIES Jérôme TO WIN JOSAN CT

    2 GBR  YATES Simon GRANDE BRETAGNE

    3 USA  MAGNER Tyler  USA NATIONAL TEAM

    4 VAN BREUSSEGEM Elias DOLTCINI-FLANDERS

    5 STUYVEN Jasper BONTRAGER-LIVESTRONG

    6 USA  DANIEL Gregory  USA NATIONAL TEAM

    7 AUS  JORY Chris ASFRA RACING TEAM

    8 GER  WEBER Marcel RSV Rheinfelden

    9 RAYMACKERS Cedric UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    10 SERRY Florent VERANDAS WILLEMS

    64 WIELFAERT Kristof ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    20/04/2013 ZUTENDAAL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.DE DECKER Bjorn-VILLENEUVE SAINT GERMAIN-

    3.GRIGNARD Baudouin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SCHEPMANS Brecht-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.VAN DER HAEGHEN Ruben-BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN-

    6.DEFAUWES Roel-MAASLAND STER UID-LIMBURG-

    7.VANDERAERDEN Niels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.PANIS Maxim-TEAM3M U23-

    9.PEPINSTER Sebastien-ENTENTE CYSLISTE DE WALLONIE-

    10.WOUTERS Rutger-WSC HAND IN HAND BAAL-

    28.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    20/04/2013 ZONNEGEM (O) - U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    3.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.DUNNE Conor-VL TECHNICS - ABUTRIEK-

    5.BOWATER Perry-MG MAXIFUEL-

    6.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VANSPEYBROECK Tim-VENTILAIR - STERIA-

    8.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    10.VERSCHUERE Seppe-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    20/04/2013 GELUVELD (ZONNEBEKE) (W) - Juniores - 89,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.LOBBESTAEL Lander-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.LEVROUW Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.POLFLIET Jan-baptist-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    20/04/2013 HERFELINGEN (VB) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.SPRUYT Joren-DCM CYCLING TEAM-

    4.CARDOEN Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN DE WALLE Goran-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN DEN BOSSCHE Angelo-VISTAMEDIA HAMME-

    18.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    23.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/04/2013 SINT-JORIS-WEERT (VB) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.HASPESLAGH Lander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.DIERICKX Anthony-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.WOUTERS Beau-DNCS/PRO 2012 CT-

    8.SCHUERMANS Jelle-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.WINANDY Fabian-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    21-04-2013 om 15:00 geschreven door kenny


    20-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/04/2013 ZINGEM (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VANDENBOSSCHE Cedric-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN DUREN Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.DEVENIJNS Jasper-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.BRECKX Kevin-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.LASSEEL Geoffrey-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    14.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    38.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    55.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    60.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/04/2013 GELUVELD (ZONNEBEKE) (W) - Nieuwelingen - 61,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    4.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.LELEU Lucas-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

     

    20/04/2013 MERCHTEM-PEIZEGEM (VB) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.DE WINTER Gordon-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    10.TREVISANI Lucas-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    34.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    57.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

     

    20/04/2013 ZOMERGEM (O) - Nieuwelingen - 58,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.LAMBRECHT Bjorg-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.BAELE Glenn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    8.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    20/04/2013 ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.DOPS Dries-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VANDERMEER Laurens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.SCHMEITZ Redon-WSL BERGKLIMMERS-

    7.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.BAUDE Arthur-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    28.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/04/2013 OPOETEREN (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën
    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    1.PALM Eva Maria -LOTTO-VC ARDENNES- in 22’49”93

    2.DRUYTS Lenny -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:37 13

    3.EIJSSEN Alitcia -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:38 85

    4.ZEGERS Kato -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01:01 52

    5.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:01:26 16

     

    Dames Juniores

    1.DELBAERE Fien -YOUNG SCHELDE CT- in 24’08”08

    2.MEYVISCH Molly -SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-:00:11 76

    3.VERBEECK Keshia -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-:00:29 99

    4.GILLIS Marlies -WSC HAND IN HAND BAAL-:00:57 25

    5.HELDERWEIRT Alicia -ISOREX CYCLING TEAM-:00:58 20

     

    Dames Elite

    1.DUYCK Ann-sophie -LOTTO BELISOL LADIES- in 43’24”91

    2.BRULEE Latoya -CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-:00:10 79

    3.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-:00:16 45

    4.DE CROOCK Stephanie -TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-:01:46 57

    5.VEKEMANS Anisha -TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-:02:01 14

     

    Nieuwelingen

    1.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.- in 20’12”96

    2.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-:00:11 14

    3.DUPONT Thibaut -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00:14 43

    4.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-:00:44 19

    5.JASPERS Ward -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:44 99

    11.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01:-01 80

    28.ROELS Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:01:51 45

    29.THIBAUT Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:02:18 73

     

    Juniores

    1.DECRAENE Igor -TIELTSE RENNERSCLUB- in 38’54”63

    2.BIERMANS Jenthe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:13 25

    3.LUYCKX Brent -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:00:21 57

    4.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00:24 14

    5.VAN HOOYDONCK Nathan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:00:44 56

     

    U23

    1.CAMPENAERTS Victor -LOTTO BELISOL U23- in 38’10”82

    2.FRISON Frederik -LOTTO BELISOL U23-:00:17 41

    3.VIAENE Jonas -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:00:31 11

    4.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-:01:09 72

    5.LEGLEY Matthias -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-:01:32 80

    20-04-2013 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/04/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    Van Oyen Franky KOP 2012.png
    Zaterdag 20 April – BASSEVELDE (9968)

    Catg.A – 53 dln

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2.Luc De Duytsche

    3.Steven Martens

    4.Pieter Vette

    5.Nils Van Daele

    6.Paul Roosenparck

    7.Kris De Baets

    8.Klaas Vankersschaever

    9.Peter Lamote

    10.Kenny Maenhout

    17.Steven Heirman (Hamme)

    21.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    28.Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    31.Lieven Soens (St.Niklaas)

    34.Dieter Vercauter

     

    Catg.B – 20 dln

     

    1.Wim Braet  (Lottelulle)

    2.Franky De Tremerie

    3.Sven De Vlieger (Lochristi)

    4.Wim Rombaut (Stekene)

    5.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    6.Pedro Michels

    7.Carlo Schollaert

    8.Pascal Verlez

    9.Fabien Hanssens

    10.Marc Cossyns

    13.Alex Goossens (Vrasene)

     

    Catg.C – 42 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Dirk Ampoorter

    3.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4.Danny Van Oyen (Deinze)

    5.Denis Lust

    6.Freddy Vlerick

    7.Patrick Watteny

    8.Wim De Coninck

    9.Jean-Pierre Van Maldegem

    10.Peter Kerckaert

    20.Herbert De Coster (Zwijndrecht)

    22.Geert Smet (St.Niklaas)

    24.Luc Joos (Stekene)

     

    Toeristen – 53 dln

    1.Nico Verhelst (Kortemark)

    2.Nico De Vrient

    3.Alain Calle (Gent)

    4.Kurt Bertier

    5.Henri Van Holme

    6.Dominiek Volcke

    7.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    8.Mike Van De Velde

    9.Bjorn Josepf

    10.Bart De Neve

    30.Francesco De Groote

    31.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

     

    Catg.D – 26 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Helmuth Tas

    4.Florent De Leersnijder

    5.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    6.Louis Moens

    7.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    8.Bart Delagrange

    9.Julien De Bock

    10.Marc Colpaert

    21.William Govaert (Waasmunster)

     

    Catg.E – 23 dln

    1.Gerard Hairwassers  (Den Dungen)

    2.Gerard Devleeschauwer

    3.Andre Klep

    4.Joseph D'Hont

    5.Mathieu Mercken

    6.Clement Saelens

    7.Robert Robijns

    8.Gerard Mariën

    9.Freddy De Blick (Beveren)

    10.onbekende renner

    20-04-2013 om 23:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/04/2013

    vwf.JPG









    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!
    Claus Etienne KOP 2012.png
    Zaterdag 20 April - BUGGENHOUT (9255)

    A-reeks - 70 km - 1h38
    1. Steven TUYTSCHAEVER
    2. Tom Op De Beeck
    3. Kevin Van Den Cruijce
    4. Gwylim Hanssens
    5. Peter Bocken
    6. Kevin Selleslagh
    7. Sven Steenackers
    8. Christophe Adams
    9. Koen Van Geyt
    10. Tom Beullens

    C-reeks - 70 km - 1h39
    1. Frank VAGENENDE
    2. Danny Saelens
    3. Bruno Bruyere
    4. Stefan Hermans
    5. Andy Roskam (Ruisbroek)
    6. Peter Vermassen
    7. Peter Dockx
    8. Danny Borremans
    9. Pascal Kestemont
    10. Axel De Meyer

    D-reeks - 56 km - 1h20
    1. ETIENNE CLAUS (Waasmunster)
    2. Ronny Van Der Vurst
    3. Peter Neckebroeck
    4. Chris Vrijders
    5. Freddy Vangenechten
    6. Wim Van Den Eynde
    7. John De Croock
    8. Patrick Jacobs
    9. Christophe Brieau
    10. Wim Van Looy

    E-reeks - 56 km - 1h22
    1. Joseph DEVITS
    2. Danny De Backer
    3. Marc De Cock
    4. Jan Van Den Brande
    5. Daniel Villers
    6. Dirk De Ridder
    7. Paul Casteleyn
    8. Rudy Van De Velde
    9. Rony Govers
    10. Luc Witman

    F-reeks - 49 km - 1h14
    1. Paul GEUDENS
    2. Felix Luyten
    3. Hendrik Caethoven
    4. Patrick Convents
    5. Jean Blommaert (Hamme)
    6. Johny Van Holen
    7. Eddy Van Den Abeele
    8. Guy De Bock
    9. Eric Van Pottelberg (Sinaai)
    10. Frank Aerts

    G-reeks - 49 km - 1h13
    1. Theo COUDYZER
    2. Marc Vervondel
    3. Willy Mous
    4. Jos Vandermeulen
    5. Willy Roels
    6. Vic Van Den Eynde
    7. Kees Sebrechts
    8. Andre Ceurens
    9. Noel Rogge
    10. Etienne Vandenhouwe

    20-04-2013 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE BEVER VAN WOENSDAG 17/04/2013

    FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE BEVER VAN WOENSDAG 17/04/2013 

    17-4-2013-bever 475.JPG
    Het podium met winnaar Mathias Van Holderbeke, Thomas De Troch en David Motte.                                            
    17-4-2013-bever 462.JPG
                                   De winnaar aan het woord te Bever.
    17-4-2013-bever 379.JPG
                               Aankomst van winnaar Mathias Van Holderbeke.
    17-4-2013-bever 381.JPG
            De spurt voor de 2de plaats met Thomas De Troch voor David Motte.
    17-4-2013-bever 391.JPG
                                   De spurt voor plaats 16 met Nick Mertens.
    17-4-2013-bever 411.JPG
                               Een volgende groep met Glenn De Wolf.
    17-4-2013-bever 116.JPG
                       De kopgroep die bijna gans de wedstrijd voorop reden.
    17-4-2013-bever 350.JPG
                  Aanvalspoging van de latere winnaar Mathias Van Holderbeke.
    17-4-2013-bever 324.JPG
                               Deze renners sloten aan bij de kopgroep.
         

    17/04/2013 BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    3.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.BROEDERS Garrit-TO WIN JOSAN CT-

    5.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.GARDEYN Gorik-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.GIBBONS Thomas--

    9.TIELEMANS Pierre--

    10.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    11.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    16.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    18.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    30.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    43.DE WOLF Glenn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    60.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    87.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    92.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    102.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
    17-4-2013-bever 068.JPG 
       De start moet nog gegeven worden te Bever waar 146 renners inschreven.      
    17-4-2013-bever 077.JPG    
                   De renners zijn vertrokken voor een wedstrijd van 113 km.                                                
    17-4-2013-bever 091.JPG
    Winnaar Mathias Van Holderbeke reeds in een vroege aanval met Jake Tanker.                                   
    17-4-2013-bever 148.JPG
    17-4-2013-bever 157.JPG
    17-4-2013-bever 158.JPG
    17-4-2013-bever 187.JPG
    17-4-2013-bever 194.JPG
    17-4-2013-bever 220.JPG

    17-4-2013-bever 252.JPG             
    17-4-2013-bever 254.JPG 
    17-4-2013-bever 272.JPG
    17-4-2013-bever 356.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-04-2013 om 15:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM

    Trek KMC Banner 2012.png
    Zaterdag 6 april 2013 :  Kidschallenge te Kortenberg :

    Het Goeman Scott team organiseerde voor de allereerste keer een manche voor de kids challenge. Met brio doorstonden ze deze vuurdoop en alle aanwezigen waren het er over eens dat deze wedstrijd een meerwaarde geeft aan de challenge. Het parcours kon de aanwezige bikers bekoren en ook voor de toeschouwers was het leuk omdat de renners op meerdere plaatsen konden gezien worden. Bovendien is het bos De Mérode op zich al een aangename plaats om te verblijven. Als er dan ook nog eens spannende MTB-wedstrijden betwist worden, wou zelfs de zon aanwezig zijn. Er stonden 129 kids aan de start !

     

    U11 – Daan Depuydt 1e

    U13 – Sander Kielich 12e – Vincent Berden 16e – Noah Vandamme 19e

    U15 – Timo Kielich 8e – Owen Valcke 12e – Louis Decoster 13e – Jasper Lauwers 35e – Ward Samoy 40e

    Trek KMC 17-04-2013 1.jpg Trek KMC 17-04-2013 2.jpg

     Trek KMC 17-04-2013 4.jpg Trek KMC 17-04-2013 3.jpg
    Trek KMC 17-04-2013 6.jpg Trek KMC 17-04-2013 5.jpg Trek KMC 17-04-2013 7.jpg Trek KMC 17-04-2013 8.jpg Trek KMC 17-04-2013 9.jpg
    Trek KMC 17-04-2013 11.jpg Trek KMC 17-04-2013 10.jpg


    Weekend 13 – 14 april 2013 : 2e Bundesliga te Münsingen Duitsland :

    Bij de beloften was het een volledig Belgisch podium, met 79 bikers aan de start. Kevin Panhuyzen 12e plaats, Jorgen Scheerens 22e plaats, Olivier Bruwiere en Didier Bats zorgden als eerstejaars belofte voor een collectief erg sterke prestatie.

    Kenneth Coomans bij de junioren was de 1e belg op een 13e plaats, met 95 starters.

    Trek KMC 17-04-2013 12.jpg Trek KMC 17-04-2013 13.jpg

    Trek KMC 17-04-2013 14.jpg Trek KMC 17-04-2013 15.jpg Trek KMC 17-04-2013 16.jpg

    Voor de kids werd er in het bike-park ook een wedstrijd georganiseerd :

    2e plaats Daan Depuydt - 18e plaats Vincent Berden

    Trek KMC 17-04-2013 17.jpg Trek KMC 17-04-2013 18.jpg

     www.mountainbike.be : Daan Depuydt rijdt Trek-KMC in de kijker !

    14/04/2013

    Maasmechelaar Daan Depuydt kwam op Duitse bodem sterk voor de dag. In de U11-wedstrijd die in Münsingen op het programma stond diende de jeugdige Trek-KMC biker enkel de thuisrijder Luca Hufnagel voor zich te dulden.

    Bij de U13 was Depuydt’s teamgenoot Vincent Berden dan weer goed voor rang achttien.

    Trek KMC 17-04-2013 19.jpg Trek KMC 17-04-2013 20.jpg

     

    Dit weekend:

    - Kidschallenge en provinciaal kampioenschap West-Vlaanderen te Roeselare

    - 3e Bundesliga te Heubach Duitsland

     

     

    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    20-04-2013 om 10:33 geschreven door kenny


    19-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC 1 TE MEERDONK VAN DONDERDAG 18/04/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan JENS VERSCHAFFELT met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Verschaffelt Jens KOP 2013.JPG 18-4-2013-mendonk 209.jpg
    Donderdag 18/04/2013 – MEERDONK – 60 Km

    Aantal deelnemers: 67
    1.JENS VERSCHAFFELT uit St.Niklaas

    2.Lorenzo Arena    0.150

    3.Tom Saeys    0.812

    4.Wouter Van Breusegem    9.361

    5.Joeri Varewyck    9.678

    6.Wim Kras    9.729

    7.Freddy Van Camp    10.104

    8.Guido Spanoghe    10.122

    9.Maarten Van Raemdonck    14.179

    10.Johan Nijs   20.516

    11.Kurt Heymans    20.841

    12.Wim Ryckaert     21.754

    13.Filip Van Goethem     22.054

    14.Dennis Mijnsbergen  op 58

    15.Giovanni Baert, 16.Wim Bas, 17.Koen Van Laere, 18.Jan Geets, 19.Egwin Raes, 20.Etienne Claus, 21.Frank Suys, 22.Bert De Ridder, 23.Mario Bolssens, 24.Keny Wille, 25.Kurt Thoen, 26.Jonathan Van Kerchove, 27.Steven Verdonck, 28.Filip Thoen, 29.Filip Van Buynder, 30.Dirk De Koker, 31.Mark Bryssinckx, 32.Lieven De Breucker, 33.Kenneth Silverans, 34.Johan Hofmans, 35.Peter Hoskens, 36.Kurt De Grinkel, 37.Tim Van Camp, 38.Christophe Meeus, 39.Bram Kesteleyn, 40.Geoffrey De Jonghe, 41.Marnix De Roos, 42.Tom Vercammen, 43.Niels D'hondt, 44.Wim Van de Moortel, 45.Kurt Bertier, 46.Patrick De Beule, 47.Glenn Van Hille, 48.Lieven Van De Perre, 49.Kris Van Severen, 50.Dean Bolssens, 51.Dirk Bryssinckx, 52.Geert Braeckman, 53.Franky Boel, 54.Jonas Pfaff, 55.Peter Van Goethem, 56.Kris Smet
    18-4-2013-mendonk 195.jpg
            Spurt voor de 1ste plaats tussen Jens Verschaffelt en Lorenzo Arena.
    18-4-2013-mendonk 027.jpg
                             De start te Meerdonk met 67 Toeristen.
    18-4-2013-mendonk 050.jpg
                                         Frank Suys en Rikkie Matthijssens.
    18-4-2013-mendonk 066.jpg
                                           Franky Boel in 2de positie.
    18-4-2013-mendonk 085.jpg
                                         Peter Dierks vooraan.
    18-4-2013-mendonk 047.jpg
                                       Koen Van Laere in 5de positie.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-04-2013 om 21:30 geschreven door kenny


    17-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag
    17/04/2013 – WAALSE PIJL – Men Elite - 205 km - 04h52min

    Aantal deelnemers:

    1.Daniel Moreno (Spa/Katusha)
    2.Sergio Henao (Col) 0'03"
    3.Carlos Betancur (Col)
    4.Daniel Martin (Ier) 0'08"
    5.Michal Kwiatkowski (Pol)
    6.Joaquin Rodriguez (Spa)
    7.Alejandro Valverde (Spa)
    8.Igor Anton (Spa)
    9.Bauke Mollema (Ned)
    10.Rinaldo Nocentini (Ita)

     

    17/04/2013 – WAALSE PIJL – Dames Elite – 131,5 km - 03h34min

    Aantal deelnemers:

    1.Marianne Vos (Rabo Women CT)
    2.Elisa Longo Borghini (Ita)
    3.Asleigh Moolman (ZAf)
    4.Anna van der Breggen (Ned) 0'06"
    5.Emma Johansson (Zwe)
    6.Eleonora van Dijk (Ned) 0'19"
    7.Alena Amialiusiuk (WRu) 0'25"
    8.Amber Neben (VSt) 0'28"
    9.Riffany Cromwell (Aus) 0'33"
    10.Jessie Daams


    17/04/2013 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.GHYLLEBERT Pieter-AN POST - CHAINREACTION-

    3.VANDROMME Werner-SHIFTING GEARS CYCLING TEAM-

    4.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    8.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    10.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    12.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    17.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    56.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    75.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    17/04/2013 BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    2.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    3.MOTTE David-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.BROEDERS Garrit-TO WIN JOSAN CT-

    5.GUNS Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.GARDEYN Gorik-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.GIBBONS Thomas--

    9.TIELEMANS Pierre--

    10.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    11.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    16.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    18.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    30.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    43.DE WOLF Glenn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    60.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    87.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    92.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    102.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    17-04-2013 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 1 - TTC RONDE 2013 TE MEERDONK OP DONDERDAG 18/04/2013
    TTC Ronde 1 18-04-2013.png

    Bron: TTC Team

    17-04-2013 om 13:32 geschreven door kenny


    16-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 1 MEI 2013 - EUROPEES KAMPIOENSCHAP WAOD
    EK 2013 Desteldonk.jpg

    Bron: Jef D'hont

    16-04-2013 om 16:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 28/04/2013 - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP ELITE ZONDER CONTRACT TE OVERMERE
    PK 2013.jpg

    Er is mogelijk om onderstaand menu te degusteren voor en na de koers.

    Kaarten te bekomen in praatcafé de Lantaarn Dendermondsesteenweg 70 te 9290 BERLARE  09/367.60.33 of bij Robert DE SUTTER Donklaan 42 te BERLARE 09/367.97.63.

     

    Info eetkaarten

     

    CAVA

    STOOFVLEES of VOL AU VENT

    KOFFIE + GEBAK

    MALHEUR van 't Vat 3 x

    25 € p.p.

     

    Van 11 u tot 14 u

    of

    17 u tot 20 u

     

    meer info @ www.fanvansagan.be

    16-04-2013 om 16:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NOG 20 WILDCARDS VOOR PROFWEDSTRIJD IN VERREBROEK !!!

    Nog 20 wildcards voor Profwedstrijd in Verrebroek !!!

    Kruopis.jpg 

    Vorig jaar werd de wedstrijd gewonnen door de Litouwer Aidis Kruopis.


    De grote prijs van de Wase Polders wordt dit jaar op Zondag 2 Juni gereden in Verrebroek. De organisatoren beschikken nog over 20 wildcards. Wie wil deelnemen doet er dan ook goed aan om zo snel mogelijk zijn individueel aanvraagformulier door te sturen naar de organisatoren. Dat kan per mail aan ivanelegeert@hotmail.com.
    Meer info over de wedstrijd is te vinden op https://sites.google.com/site/dewasepolders.


    Bron: Ivan Elegeert

    16-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    15-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2013

    FCWB Banner 2013.png

    Zaterdag 13/04/2013 – LUIK-BASTENAKEN-LUIK – Beloften – 181,5 km – 04h26min – 40,932 km/h

    Aantal deelnemers: 193

    1 DEN ANDERSEN Michael Valgren ENE

    2 USA BROWN Nathan BON   00’09"

    3 BEL STUYVEN Jasper BON   00’32"

    4 NED TUSVELD Martijn RB3

    5 BEL TEUNS Dylan VET

    6 BEL THEUNS Edward TEC   00’40"

    7 FRA GUILLEMOIS Romain VEN

    8 BEL BENOOT Tiesj LOT

    9 BEL VLIEGEN loic BMC

    10 BEL DRUYTS Gerry EFC

    61 BEL SCHEIRE Ruben BOF   02’42"

    131 BEL VANDERMAST Kévin ANT   16’33"

    15-04-2013 om 13:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE WIEZE VAN ZONDAG 14/04/2013

    FOTO'S BELOFTEN TE WIEZE VAN ZONDAG 14/04/2013 

    14-4-2013-wieze 722 EZC.JPG
    Het podium met winnaar Michael Goolaerts, Stijn De Bock en Robin Venneman.
    14-4-2013-wieze 715 EZC.JPG 14-4-2013-wieze 714 EZC.JPG 
               Winnaar Michael Goolaerts.                                              De winnaar mag een woordje uitleg geven.                            
    14-4-2013-wieze 718 EZC.JPG 14-4-2013-wieze 710 EZC.JPG
            Robin Venneman aan het woord.                       Stijn De Bock werd knap 2de en dat vroeg om een woordje uitleg.
    14-4-2013-wieze 688 EZC.JPG
                             Aankomst van winnaar Michael Goolaerts.
    14-4-2013-wieze 694 EZC.JPG
                                     Aankomst van Stijn De Bock uit Zele.
    14-4-2013-wieze 588 EZC.JPG
                           Stijn De Bock met in het wiel Robin Venneman.
    14-4-2013-wieze 432 EZC.JPG
          De 11 leiders waren al heel vroeg in de wedstrijd aan de haal gegaan.

    14/04/2013 WIEZE (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Michael-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    9.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    10.VAN DEN DRIESSCHE Niels-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    31.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM
    40.GOOSSENS Kenny-
    TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    46.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-
    14-4-2013-wieze 355 EZC.JPG 
                                   Shani en Kenny Goossens uit Sinaai.

    14-4-2013-wieze 374 EZC.JPG
    14-4-2013-wieze 429 EZC.JPG 
    14-4-2013-wieze 461 EZC.JPG                     
    14-4-2013-wieze 470 EZC.JPG 
    14-4-2013-wieze 502 EZC.JPG                              
    14-4-2013-wieze 481 EZC.JPG 
    14-4-2013-wieze 589 EZC.JPG
                  De 2de groep was geen bedreiging voor de 11 koplopers.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-04-2013 om 11:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 14/04/2013 DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.FRISON Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    2.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.BROECKX Stig-LOTTO BELISOL U23-

    4.HARRISON Samuel--

    5.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23-

    7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    8.BRUSSELMAN Twan-WILLEBRORD-

    9.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.SCHMITZ Tim-BIANCHI_LOTTO _NIEUWHOOP TIELEN VZW-

    21.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    14/04/2013 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.EECKHOUT Kevin-COOLENS C.T.-

    4.BECKING Hans-SUPERIOR BART BRENTJENS MTB TEAM-

    5.VERMEULEN Emiel-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.GIBBONS Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER-

    8.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    9.VAN DAMME Bart-ASFRA RACING TEAM-

    10.TAKENOUCHI Yu-COLBA-

    11.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    15.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    18.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    26.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    61.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    81.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    92.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    110.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    112.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    114.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    125.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    128.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    134.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    149.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    14/04/2013 ZELZATE (O) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.BRACKE Thomas-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.CAMPENAERTS Victor-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN TRIJP Jurgen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.KOOP Jos-DE WAARDERENNER-

    8.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    31.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    36.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    46.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    54.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14/04/2013 WIEZE (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Michael-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.DONY Kevin-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    6.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    9.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    10.VAN DEN DRIESSCHE Niels-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    31.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM
    40.GOOSSENS Kenny-
    TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    46.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    14/04/2013 BACHTE MARIA LEERNE (O) - Juniores - 88,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GJERMUND GRINI Bjorkli-RINGERIKE SYKKELKLUBB-

    2.VANGEN Martin-GLAMDAL SK-

    3.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.THORSEN Jonas-RINGERIKE SYKKELKLUBB-

    10.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    14/04/2013 HAASRODE (VB) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.VAN DUREN Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.PATTYN Jeroen-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.WINANDY Fabian-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
     

    14/04/2013 HARINGE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.MOLLY Kenny-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.MUYLLE Jeroen-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.LEWIS Adam-WOLVERHAMPTON-

    15-04-2013 om 11:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DIRK BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D en ook met de winst in de 2-daagse Dikkele-Roborst !!!
    Blommaert Dirk KOP 2013.png
    Zondag 14 April - ROBORST-ZWALM (9630)

    Catg.A – 59 dln

    1.Peter Van Damme (Ophasselt)

    2.Lode Van Impe

    3.Timmy Diependaele

    4.Koen Maris (Kruibeke)

    5.Roel Reigel

    6.Steven Tuytschaever

    7.Jeroen Van Geyte

    8.Christopher Vanneste

    9.Grant Bayton

    10.Michael Ward

     

    Catg.B – 37 dln

    1.Arie De Moor (Gontrode)

    2.Peter Maes (Bornem)

    3.Marc Goossens

    4.Pedro Michels

    5.Wim Braet

    6.Danny Saelens

    7.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    8.Philip Lampaert

    9.Peter Neckebroeck

    10.Michel Bultinck

    19.Wim Rombaut (Stekene)

     

    Catg.C – 27 dln

    1.Rudy Thomas (Nieuwenrode)

    2.Joseph Devits

    3.Patrick Jacobs

    4.Ronny Paridaens

    5.Jean-Pierre Van Maldegem

    6.Danny Van Oyen (Deinze)

    7.Jan Cortoos

    8.Ko Harms

    9.Wim De Coninck

    10.Frank De Pelsmaker

     

    Toeristen – 39 dln

    1.Johan Blancke (Vichte)

    2.Arno De Wispelaere

    3.Sam De Vriendt

    4.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    5.Gregory Schoelens

    6.Jeroen Van De Vijver

    7.Angelo Vandecasteele

    8.Dieter Vercauter

    9.Gregory Schelfhout

    10.Wesley De Rocker

     

    Catg.D – 26 dln

    1.DIRK BLOMMAERT (St Niklaas)

    2.Theo Coudijzer

    3.Helmuth Tas

    4.Herman Van Den Borre

    5.Noel Rogge

    6.Pierre Remory

    7.Guido Cornet

    8.Louis Moens

    9.Jozef Scheirlinckx

    10.Noël Burggraeve

     

    Catg.E – 18 dln

    1.Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Viktor Van Den Eynde

    4.Gerard Hairwassers

    5.Clement Saelens

    6.Willy Roels

    7.Andre Klep

    8.Robert Robijns

    9.Peter Ryalls

    10.Gerard Devleeschauwer

    13.Freddy De Blick (Beveren)

    15-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!