.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE WIEZE VAN ZONDAG 14/04/2013

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE WIEZE VAN ZONDAG 14/04/2013 

    14-4-2013-wieze 331.JPG
     Het podium met winnaar Maxim Pirard, Marnicq Damen en Michael Delbaen.
    14-4-2013-wieze 334.JPG 14-4-2013-wieze 335.JPG
                             Maxim Pirard                                                                De bloemen voor Maxim Pirard.
    14-4-2013-wieze 292.JPG
                            Aankomst van Maxim Pirard voor Marnicq Damen.

    14/04/2013 WIEZE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DYCKHOFF Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DAELEMANS Dario-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.VAN STEENWINKEL Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.JACOBS Aäron-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    10.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-
     
    14-4-2013-wieze 001.JPG                           
                                  De start van de Nieuwelingen te Wieze.        
    14-4-2013-wieze 008.JPG
    14-4-2013-wieze 045.JPG
    14-4-2013-wieze 058.JPG        
    14-4-2013-wieze 070.JPG       
    14-4-2013-wieze 071.JPG             
    14-4-2013-wieze 087.JPG      
    14-4-2013-wieze 145.JPG
    14-4-2013-wieze 209.JPG
    14-4-2013-wieze 213.JPG                   
    14-4-2013-wieze 223.JPG                                  




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-04-2013 om 23:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CHALLENGE ARDENNE-GAUME TE LONGCHAMPS VAN ZONDAG 14/04/2013

    Challenge Ardenne-Gaume 01

    Zondag 14/04/2013 – LONGCHAMPS – 77 km – 01h58min

    MASTERS A - Aantal deelnemers: 71

    1-SCHMEITZ Pablo-(NED)-UWTC DE VOLHARDING

    2-WIELFAERT Kristof uit Lokeren-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-à 15"

    3-WOLKOWICZ Romain-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-à 1'35"

    4-BINTZ Daniel-(LUX)-LC TETANGE

    5-COSYN Joris-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6-REICHLING Lex-(LUX)-VV TOOLTIME PREIZERDAUL-à 1'40"

    7-GILLARDIN Christophe-ARDENNE - GAUME-à 2'45"

    8-DE DECKER Eric-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9-NILSSON Bo Hakan-(SWE)- CCI DIFFERDANGE-à 3'04"

    10-KUBORNE André-ARDENNE - GAUME-à 3'10"

     

    MASTERS B - Aantal deelnemers: 40 - 66 Km – 01h47min

    1-THOELEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2-BOLLEN  Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3-WIESENER Jean-Luc-(FRA)-LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12-à 3'36"

    4-PENDERS Bart-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5-JANNES Michel-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-à 4'55"

    6-SIMON Jeff-(LUX)-LC KAYL

    7-LEROY Serge-ECREL 3 FRONTIERES

    8-VANHOUTVIN Andy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

    9-BORCY Didier-ARDENNE - GAUME

    10-MANOUVRIER Fabrice-(FRA)-VC TUCQUEGNIEUX-à 6'10"

    14-04-2013 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 14/04/2013 SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Thimo-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    4.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VERHEYEN Jelle-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.BRECKX Kevin-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.ADAMS Jason-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    16.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    24.DE CORTE Freek-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    36.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.LIBRECHT Bjorn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    45.COOLS Jeffrey-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    47.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    51.BAERT Atlas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    52.CREVE Bram-DARE2B WAASLAND MTB TEAM-

    54.WEEMAES Jarno-TREK KMC TRADE TEAM-

    55.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    56.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14/04/2013 VORSELAAR - HERMAN VAN SPRNGEL DIAMOND (A) - Nieuwelingen - Topcomp. - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.BEULLENS Cedric -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’01"

    3.GOEBEERT Pierre -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-:00’03"

    4.TASSET Marvin -LOTTO-VC ARDENNES-:00’05

    5.WYDOOGHE jaron -JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.HOUTTEMAN Nico -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.DE BOECK Matthias -YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VAN DEN WOUWER Jens -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    18.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW- :01’00"

    54.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    64.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    99.DEKKERS Robin -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:02’18"

     

    14/04/2013 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers:

    1.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BONNE Bert-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VERHULST Wouter-TIELTSE RENNERSCLUB-

    57.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    14/04/2013 WIEZE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DYCKHOFF Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DAELEMANS Dario-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.VAN STEENWINKEL Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.JACOBS Aäron-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    10.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    18.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    35.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

     

    14/04/2013 HERZELE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    14/04/2013 LENDELEDE (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    14-04-2013 om 19:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE DUFFEL VAN ZATERDAG 13/04/2013

    FOTO'S ELITE Z.C EN U23 TE DUFFEL VAN ZATERDAG 13/04/2013 

    13-4-2013-duffel 513.JPG
    Het podium met winnaar Stef Van Zummeren, Walt De Winter en Steven Doms.
    13-4-2013-duffel 522.jpg 13-4-2013-duffel 509.jpg
                     De 2de Walt De Winter.                                                De bloemen voor Stef Van Zummeren.
    13-4-2013-duffel 516.jpg
                                  Een woordje uitleg van de winnaar.
    13-4-2013-duffel 503.jpg
                               Polderrenner Steven Doms aan het woord.
    13-4-2013-duffel 456.JPG
            Stef Van Zummeren haalt het voor Walt De Winter en Steven Doms.
    13-4-2013-duffel 457.JPG
                        Steven Doms komt net te kort voor de 2de plaats.

    Zaterdag 13/04/2013 DUFFEL (A) - Elite z.c./U23 - 116 km
    Aantal deelnemers: 185
    1.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-
    2.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-
    3.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-
    4.DE WILDE Sjef-TEAM DIFFERDANGE LUX-
    5.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
    6.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
    7.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-
    8.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
    9.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-
    10.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
    22.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
    25.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
    61.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
    72.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
    77.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-
    78.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
    80.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
    87.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-
    91.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-
    13-4-2013-duffel 523.jpg 
                              De bloemen worden naar het podium gebracht.

    13-4-2013-duffel 445.jpg                           
                        De start van de 185 Elites z.c. en Beloften te Duffel.                                          
    13-4-2013-duffel 501.jpg 13-4-2013-duffel 069.jpg
                 Nick Mertens uit Grembergen.                         
    13-4-2013-duffel 072.jpg                                  
    13-4-2013-duffel 128.jpg
             
                                     Nick Mertens uit Grembergen.               
    13-4-2013-duffel 133.jpg
                                  Stijn Mettepenningen in 3de positie.
    13-4-2013-duffel 195.jpg
                   Guy Smet aan het commando, hij reed zeer aanvallend !!!
    13-4-2013-duffel 347.jpg
                     Guy Smet steeds betrokken bij zowat alle aanvallen.
    13-4-2013-duffel 365.jpg
                       Steven Doms met het verband aan de linker knie.


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-04-2013 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE DUFFEL VAN ZATERDAG 13/04/2013

    FOTO'S JUNIORES TE DUFFEL VAN ZATERDAG 13/04/2013 
    Brent Luyckx.png
    Winnaar Brent Luyckx

    Zaterdag 13/04/2013 DUFFEL (A) - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    5.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.BRISE Benjamin-VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE-

    9.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    50.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-


    13-4-2013-duffel 528.jpg
                                        Start van de Juniores te Duffel.
    13-4-2013-duffel 537.jpg
                                                 Vic Van Lent uit Bornem.
    13-4-2013-duffel 563.jpg
                              Na de 1ste ronde plots een hond de baan over.
       
    13-4-2013-duffel 588.jpg
    13-4-2013-duffel 583.jpg
    13-4-2013-duffel 572.jpg
    13-4-2013-duffel 566.jpg
    13-4-2013-duffel 618.jpg
    13-4-2013-duffel 552.jpg


     

    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-04-2013 om 19:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 14/04 - MERKSPLAS - Garage Jacobs - Steenweg op Turnhout
    Info:0496/75 18 07

    Cat. C/D/E = 13u30 = 64,8 km = 12 ronden van 5,4 km

    A/B = 15u30 = 81 km = 15 ronden van 5,4 km

    14-04-2013 om 12:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 14/04/2013
    Walsoorden Den Dijk 1 Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Van Raemdonck Tom KOP 2012.png

    Tom Van Raemdonck

    Onder leiding van Theo De Prekel en Tom Middelkamp vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt in de
    Kasteeldreef te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen aan een tempo dat iedereen aan kon. Het tempo werd zoals afgesproken gerespecteerd zodat iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Aan het kruispunt van de Engelsesteenweg te Doel begon het vrije stuk, de eerste aanvaller van de dag was Kenny Janssens maar op de tegenwind kwam de groep na een tijdje terug aansluiten. Het was wachten tot het rondpunt te Kallo waar Kenny Janssens opnieuw vol in de aanval ging en 3 renners meekreeg met name Peter Neels, Davy Peirsman en Wim Kras. Maar nog voor de Ketenislaan werden ze terug ingelopen, dus dacht iedereen al aan de spurt. Toch was het Jurgen Goossens die de laatste kilometer nog alles op alles zette en Gunther Persoon nog in het wiel kreeg, maar helaas was de meet voor hen 100 meter te ver. De spurt werd ingezet en hier toonde Tom Van Raemdonck zich de snelste voor Kenny Janssens, Theo De Prekel en Dirk Trogh.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 38,5 Km/h vanaf 't Witte Huis. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.
    Reden mee: Dirk Trogh, Peter Neels, Davy Peirsman, Koen Van Laere, Tom Middelkamp, Hugo Martens, Theo De Prekel, Tom Van Raemdonck, Chris Heirwegh, Nick David, Tom Heirbaut, Wim Kras, Gunther Persoon, Jurgen Goossens en Kenny Janssens.


    Kallo de Meet                         
                                                      De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    14-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 14/04/2013 - 53 X 11 CLASSIC

    53 X 11 2013.png
    Beste wielerfanaat / clubverantwoordelijke,

    In deze barre wintertijden maken wij U graag al wat warm voor onze organisatie in 2013 :


    Zondag 14 april 2013

    53x11 CLASSIC

    VWB SEMI KLASSIEKER

    Een vlakke aanloop gevolgd door een heuvelend parcours via de mooiste verkeersarme wegjes naar de Vlaamse Ardennen en terug! Zoals steeds uitgebreid en duidelijk bepijld. De voorbije jaren hebben we telkens een plaatsje in de kalender van meer dan 1000 wielerfanaten kunnen veroveren. Mogen we jullie in 2013 opnieuw verwennen met een afgewerkte wielerervaring?

    Afstand

    Parcours

    Vertrek

    Bevoorradingen

    Prijs

    135 km

    Vlaamse Ardennen, met talrijke bekende en minder bekende kuitenbijters

    7u30 tot 9u30

    3

    €5 / VWB: €4

    85 km

    Sint-Lievens-Houtem, heuvelend

    7u30 tot 11u

    2

    €5 / VWB: €4

    65 km

    Vlierzele, voor wie later op het seizoen wil pieken…

    7u30 tot 11u

    1

    €5 / VWB: €4

    35 km

    Familietocht langsheen natuurdomein Molsbroek

    7u30 tot 16u

    pannenkoek

    €2.5 / VWB: €1.5

    -16 jaar: €1 / VWB: gratis

    Startplaats:

    Taverne Durmedroom, Kaaiplein 28 te 9220 HAMME (O-VL)
    Ruime parkeermogelijkheden aan Kaaiplein en sporthal Meulenbroek.

    Ambiance bij aankomst:

    Terrasjes! - Muziek! - Pannenkoeken en hotdogs! - Extra tapkranen! - Douches!

    Ladyfun:

    Toiletten op elke bevoorrading + extra attentie voor de dames!

    Meer info?

    Contactpersoon: Tom De Beer 0474/41.91.90

    Meer informatie en fotomateriaal op onze website: www.53x11.be

    53x11 CLASSIC, kleinschaliger maar gezelliger dan de “reuze”evenementen : bij ons staan een prachtparcours en de après-sfeer bovenaan!

    Wij kijken samen met jullie weer uit naar een spetterend wielerjaar!!!

    Sportieve groeten,

    Vzw Fietsclub 53x11

    www.53x11.be

    13-04-2013 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Druyts Lenny KOP 2013.jpg
    Zaterdag 13/04/2013 DUFFEL (A) - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    5.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.BRISE Benjamin-VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE-

    9.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    50.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    13/04/2013 ZWEVEZELE - HILLE (W) - Dames Juniores - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    5.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    6.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    7.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    9.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    10.EDOY Solveig-CK VICTORIA-


    13/04/2013 ZWEVEZELE - HILLE (W) - Dames Nieuwelingen - 45,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    5.DE PAUW Ina-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VAN OPSTAL Lot-WV DE JONGE RENNER-

    7.OP DEN BROUW Celesta-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.DE BOCK Ellen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    13/04/2013 GELUWE (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.HJORT Mads-NAESTVED BC-

    2.JORGENSEN Mathias-NAESTVED BC-

    3.LARSEN Christian-NAESTVED BC-

    4.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.LEYMAN Célestin-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.ANDERTON Calum-MOTIVO RT-

    8.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    9.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    16.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    91.STAUT Hendrik-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/04/2013 LEOPOLDSBURG (LB) - Tijdrit - Prov.Kamp. - Alle categorieën
    Aantal deelnemers:

    Elite Zonder Contract

    1.SLEURS Christophe -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.OP´T EYNDE Thomas -TO WIN JOSAN CT

    3.STEVENS Timothy -TEAM 3M

    4.WILLEMS Tom -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

     

    Aspiranten 12 jaar

    1.FRETIN Milan -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2.CORTJENS Ryan -CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    3.DE SMET Connor -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.KONINCKX Maarten -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    5.VANDERMEER Quinten -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

     

    Aspiranten 13 jaar

    1.DANIELS Lars -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2.VAN CAMPENHOUT Sven -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.HAEX Joris -SPORT EN MOEDIG GENK

    4.VANORMELINGEN Kamiel -SPORT EN MOEDIG GENK

    5.LANDERLOOS Ruben -SPORT EN MOEDIG GENK

     

    Aspiranten 14 jaar

    1.VANDEBEEK Bjorn -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    2.SCHOTS Michaël -SPORT EN MOEDIG GENK

    3.PUT Lars -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.HENDRIX Leander -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.VAN BUN Dries -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBUR

     

    U23

    1.VROLIJKX Jeroen -LOTTO BELISOL U23

    2.FRANSSEN Wout -AN POST - CHAINREACTION

    3.WOUTERS Rutger -WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DONCKERS Bram -TEAM3M U23

    5.VANREYTEN Joachim -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

     

    Dames Elite

    1.DAAMS Jessie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    2.BECKERS Isabelle -BIGLA CYCLING TEAM

    3.VRIJSEN Lene -UP CYCLINGTEAM

    4.KACZMARCZYK Brenda -CYCLO BIKE LIMBURG

     

    Dames Juniores

    1.VERDONSCHOT Laura -VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    Dames Nieuwelingen

    1.BEX Nathalie -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

     

    Juniores 1e jaar

    1.HOULMONT Matthias -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3.WILLEMEN Kristof -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4.DUFOUR Warre -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    5.CLAUW Yente -WCL BERGKLIMMERS

     

    Juniores 2e jaar

    1.AERDEN Koen -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2.VAN UYTSEL Tomas -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.GEERTS Jesse -DCM CYCLING TEAM

    4.VANDERAERDEN Massimo -DCM CYCLING TEAM

    5.VANDIKKELEN Mathias -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen 1e jaar

    1.GERITS Senne -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2.REYNDERS Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    3.THIJSSEN Gerben -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.MEEUS Jordi -KON. BALEN B.C

    5.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W

     

    Nieuwelingen 2e jaar

    1.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK

    2.SCHEEPERS Jeroen -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    3.LOENDERS Glenn -SPORT EN MOEDIG GENK

    4.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VANDERMEER Laurens -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    13/04/2013- ZAFFELARE (O) - Aspiranten

     

    MEISJES 12 JAAR

    1.DE MEYER Jennifer-YOUNG SCHELDE CT-

    2.NOBELS Polien-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.POLIJ Arjen-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.BARBRY Giel-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    4.BEKAERT Joost-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.TULETT Ben-HARGROVES CYCLES RT-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.BOMBOI Davide-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.KERCKHAERT Jochem-RRTC THEO MIDDELKAMP-

    5.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.TULETT Daniel-HARGROVES CYCLES RT-

    2.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE-

    13-04-2013 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 13/04 - MEER-HOOGSTRATEN

    Categorie A
    1--Engelen Ruben
    2--Krijnen Rob
    3--Leys Sam
    4--Cleeren Tom
    5--Goeleven Jeroen
    6--Thys Edwin
    7--Bruylandts Dave
    8--Van Kooij Biam
    9--Kuypers Kris
    10--Stijnen Klaas

    Categorie B
    1--Vanden Wyngaerd Bart
    2--Bocken Peter
    3--Behiels Peter
    4--Berghmans Bart
    5--Haest Christophe
    6--Meuris Gerry
    7--Vogels Gunther
    8--Vennicx Dave
    9--Adams Christophe
    10--Haest Tom

    Categorie C:
    1--Dockx Bert
    2--Havermans Ruud
    3--Bogaerts Patric
    4--Neels Peter (Kruibeke)
    5--Verdonck Patrick
    6--Pemen Johan
    7--Dockx Peter
    8--Van Loon Andy
    9--Van Bael Hans
    10--Van Looy Wim

    Categorie D:
    1--Van Roy Luc
    2--Vangenechten Freddy
    3--Vekemans Marc
    4--Van der Mieren Daniel
    5--Van Gansen Benny
    6--Van Den Brande Jan
    7--Hermans Henri
    8--Van Looy Luc
    9--Haest Eddy
    10--Bens Rudy

    Categorie E:
    1--Den Braber Twan
    2--Peeters Andre
    3--De Bakker Ludo
    4--Snels Luc
    5--Aerts Frans

    13-04-2013 om 23:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2013

    vwf.JPG









    Zaterdag 13 April - BAASRODE (9200)

    A-reeks -71km - 1h45
    1. Piet FROYEN
    2. Christophe Van Gucht
    3. Jarno Verhofstadt
    4. Kevin Van Den Cruijce
    5. Glenn De Wolf (Zele)
    6. Bart Tribout
    7. Gwylin Hanssens
    8. Steven Goossens (St.Niklaas)
    9. Mario Van Der Sickel
    10. Danny Schaut

    C-reeks - 71 km - 1h47
    1. Bruno BRUYERE
    2. Franky Verhulst
    3. Frank Vagenende
    4. Jan Moreels
    5. Peter Vermassen
    6. Jimmy De Paepe
    7. Jerry Cooman
    8. Danny Saelens
    9. Danny Borremans
    10. Johan Heymans

    D-reeks - 57 km - 1h27
    1. Patrick JACOBS
    2. Geer Van Speybroeck
    3. Peter Vos
    4. Nico De Roeck (Stekene)
    5. Herman Proost
    6. Rudy Thomas
    7. Peter Neckebroeck
    8. Dirk Van Hove
    9. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    10. Ronny Van Der Vurst

    E-reeks - 57 km - 1h30
    1. Christophe BRIEAU
    2. Eric Depouille
    3. Danny De Backer
    4. Norbert Van Nuffel
    5. Eddy Vermeir
    6. Rudy Van De Velde
    7. Jo Montforts
    8. Paul Casteleyn
    9. Luc Witman
    10. Marc Couckuyt

    F-reeks - 50 km - 1h19
    1. Wim DE WAAL
    2. Felix Luyten
    3. Hendrik Caethoven
    4. Patrick Convents
    5. Jean Pierre Claeys
    6. Danny Paridaens
    7. Louis Van Den Broeck
    8. Jean Blommaert (Hamme)
    9. Luc D'Haeseleer
    10. Theo Poorters

    G-reeks - 50 km - 1h20
    1. Marc VERVONDEL
    2. Theo Coudyzer
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Guido Cornet
    6. Willy Mous
    7. Kees Sebrechts
    8. Jos Vandermeulen
    9. Adri Van Loon
    10. William De Cremer

    13-04-2013 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2013

    LFT Bond Banner

    Zaterdag 13/04/2013 - LEFFINGE

    Categorie A:

    1. Sebastiaan Delodder

    2. Kim Van Oost

    3. Nico Verhelst (DV)

    4. Jimmy Bultinck

    5. Wesley Legrand

    6. Mattijs Holvoet

    7. Stevens Staelens

    8. Kobe Nachtergaele

    9. Davy Barbier

    10. Guillaume Strubbe

     

    Categorie B:

    1. Tom Saeys

    2. Patrick Vanmaekelbergh

    3. Filip Recour

    4. Pedro Vandendriessche

    5. Vincent Milleville

    6. Jan De Bruycker

    7. Vincent Evers

    8. Filip Swinnen

    9. Bram Casier (DV)

    10. Nico Cnudde (DV)

     

    Categorie C:

    1. Patrick Raes

    2. Rudy Bertier

    3. Marnix Strubbe

    4. Jean-Claude Demarest (DV)

    5. Nico Hellebuyck

    6. Johan Stragier

    7. Frank Suys (Bornem)

    8. Rudi Vansevenant (DV)

    9. Chris Fraeyman (DV)

    10. Mario Van Malderen (DV)

     

    Categorie D:

    1. Ronny De Vos

    2. Freddy Vlerick

    3. Patrick Watteny

    4. Paul Hunninck

    5. Ruddy Stockman

    6. Erik Delys (DV)

    7. Eddy Van Den Heuvel

    8. Luc Vanbiervliet

     

    Categorie E:

    1. Luc Muys

    2. Willy Corthier

    3. Firmin Dendoncker

    4. Gilbert Minjau

    5. Philippe Reyntjens

    6. André Verslype

     

    Categorie F:

    1. Jeffrey Hutsebaut

    2. Cedric Viaene

    3. Alessandro Mastragostino

    4. Jorgen Van Herrewege

    5. Stijn De Veylder

    6. Jordy Deltomme

    7. Dylan Vanoverberghe

    8. Simon Hoste

    9. Jonas Brack

     

    Categorie G:

    1. Filip De Keyser

    2. Johan Deschepper

    3. Jean Vanhaeverbeke

    4. Erik De Waele

    5. Christiaan Pollefliet

    6. Timmy Braekeveld

    7. Rudy Defeyter

    13-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Callebaut Kevin KOP 2013.png
    Zaterdag 13/04/2013 DUFFEL (A) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    2.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    3.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    4.DE WILDE Sjef-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    5.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.THEUNISSEN Jordi-TEAM3M U23-

    10.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    22.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    25.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    61.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    72.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    77.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    78.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    80.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    87.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    91.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

     

    13/04/2013 HALLE - BUIZINGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.GIBBONS Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER-

    4.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT-

    5.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.VERKINDEREN Frederik-TEAM 3M-

    7.TOOTH Niels-MELBOTECH CT-

    8.PIETERS Sibrecht-TEAM 3M-

    9.JORY Chris-MANLY CC-

    10.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    17.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    31.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM-

    37.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

     

    13/04/2013 WIJNBERG - WEVELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPOORTER Dries-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    2.ALLEGAERT Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VIAENE Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.VANGHELUWE Robbe-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    5.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    6.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    9.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    10.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    11.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    53.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/04/2013 ASPELARE (O) - U23 - 113,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    6.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.CAMPENAERTS Victor-LOTTO BELISOL U23-

    8.VAN BREUSSEGEM Elias-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    10.DE GENDT Aimé-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    21.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    40.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    13/04/2013 HOOGLEDE (W) - U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

    7.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DENOLF Ritchie-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.GUNMAN Taylor-TERRA FOOTWEAR-

    10.SLABINCK Indiana-MORGAN BLUE C.T. VZW-

     

    13/04/2013 DENDERHOUTEM (O) - Juniores - 80,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE BOECK James-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    8.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    9.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.DE PLUS Laurens-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    13-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E !!!
    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
    Zaterdag 13 April - DIKKELE (9630)


    Catg.A – 38 dln

    1.Kristof Muys (Eine)

    2.Steven Martens

    3.Peter Van Damme

    4.Lode Van Impe

    5.Franky Van Oyen (Zulte)

    6.Dylan Beeckman

    7.Timmy Diependaele

    8.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    9.Michael Ward

    10.Mario Van Den Broecke

    14.Kris Bolsens (Kruibeke)

    26.Lieven Soens (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 17 dln

    1.Mario De Kesel (Merendre)

    2.Franky De Tremerie

    3.Wim Rombaut (Stekene)

    4.Marc Cossyns

    5.Eddy Gyselinck

    6.Wim Braet

    7.Fabien Hanssens

    8.Ignace Dierckx

    9.Geert Van Speybroeck

    10.Noël Dult

     

    Catg.C – 17 dln

    1.Joseph Devits (Geraardsbergen)

    2.Noël Willems

    3.Wim De Coninck

    4.Ko Harms

    5.Ronny Paridaens

    6.Peter Kerckaert

    7.Jean-Pierre Van Maldegem

    8.Geert De Spiegeleer

    9.Ronny Cosijn

    10.Jozef De Naeghel

     

    Toeristen – 17 dln

    1.Bart Vantorre (Knokke Heist)

    2.Nico De Vrient

    3.Bart De Neve

    4.Tom Panis

    5.Geert Heremans

    6.Bert De Ridder

    7.Arno De Wispelaere

    8.Johan Blancke

    9.Lorenzo De Pauw

    10.Jeffrey Vandendorpe

     

    Catg.D – 17 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    4.André Bultinck

    5.Claire Thomas

    6.Helmuth Tas

    7.Noel Rogge

    8.Scheirlinckx Jozef

    9.Robert Maldrie

    10.Eddy De Vuyst

     

    Catg.E – 16 dln

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Clement Saelens

    3.Gerard Hairwassers

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Gerard Devleeschauwer

    6.?

    7.Mathieu Mercken

    8.Peter Ryalls

    9.Robert Robijns

    10.Armand Mols

    13-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    12-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    12/04/2013- HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 – 110 km

    Aantal deelnemers: 124

    1.JESPER Schipper-RESTOR CYCLING-

    2.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    3.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    4.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    5.LETEN Wouter-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.NEVSTAD Martin-TVK SYKKEL-

    9.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.TANFIELD Harry-HERBALIFE-

    14.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    21.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    26.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    12-4-2013-heisi op den berg 426.jpg
                                    De winnaar Jesper Schipper.
    12-4-2013-heisi op den berg 403.jpg
                   Aankomst van Jesper Schipper voor Samuel Van Nuffelen.
    12-4-2013-heisi op den berg 021.jpg
                               De start van de 125 deelnemers te Heist o/d Berg.



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    10-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!! 

    Callebaut Kevin KOP 2013.png    Weemaes Sasha KOP 2013.png    De Witte Sven Kop 2013.png
        Kevin Callebaut             Sasha Weemaes              Sven De Witte

    Woensdag 10/04/2013 BRABANTSE PIJL (VB) - Men Elite - 196 km - 04h45min

    Aantal deelnemers:
    1.SAGAN Peter -CANNONDALE PRO CYCLING-

    2.GILBERT Philippe -BMC RACING TEAM-
    3.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-:00:04"

    4.CHAVANEL Sylvain -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-:00:09"

    5.GESCHKE Simon -TEAM ARGOS SHIMANO

    6.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-:00:11"

    7.MALACARNE Davide -TEAM EUROPCAR-:00:17"

    8.DEVOLDER Stijn -RADIOSHACK LEOPARD-:00:19"

    9.VOSS Paul -TEAM NETAPP - ENDURA-:00:22"

    10.DEHAES Kenny -LOTTO BELISOL-:00:25"

    41.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    63.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:02'29"

    93.GODDAERT Kristof -IAM CYCLING-:08'13"

    10/04/2013- OVERIJSE (B) - Dames Juniores

    1.MACKAIJ Floortje-WTC WOERDEN-

    2.DE JONG Demi-RSC ZUIDWESTHOEK-

    3.ZIJLAARD Nicky--

    4.EDOY Solveig - CK VICTORIA

    5.VERSTRATEN Daniëlla-ZUID-WEST-

    6.STIJNS Kyara-WCL BERGKLIMMERS-

    7.EL HOSNI Adeline-LOTTO-VC ARDENNES-

    8.DE DECKER Laura-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.SEL Tora - OTTESTAD

    10.BAUDE Clémence-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

     

    10/04/2013 URSEL (O) - Tijdrit - Prov.Kamp. - Alle categorieën

    Aantal deelnemers:

    DAMES NIEUWELINGEN

    1.DE PAUW Ina-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT-

    5.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    DAMES JUNIORES

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    3.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    4.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.PETIT Lana-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    DAMES ELITE

    1.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    2.D`HOORE Jolien-LOTTO-BELISOL LADIESTEAM-

    3.DE VUYST Sofie-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    5.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

     

    NIEUWELINGEN 1e JAAR

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.DE KEE Glenn-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    NIEUWELINGEN 2e JAAR

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
    3.LEYMAN Célestin-CUBE SPIE
    4.DE WILDE Arno-
    ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    JUNIORES

    1.VERWILST Dieter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEVOLDERE Thibault-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.NEIRYNCK Axel-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    ELITE z. CONTRACT

    1.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN CAUWENBERGHE Christophe-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    11.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT

     

    U23 - BELOFTEN

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.VAN BREUSSEGEM Elias-DOLTCINI-FLANDERS-

    8.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    11.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    12.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    25.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    27.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    34.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    09-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 09/04/2013 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:
    1.GIBBONS Thomas-BAGUET BICYCLE CENTER
    2.TANFIELD Harry-HERBALIFE-

    3.DEKKERS Hans-DOMMELSTREEK-

    4.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    6.POORTVLIET Raoul--

    7.VAN DEN ABBEELE Yoakim-CC NOGENT SUR OISE-

    8.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    9.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    12.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    32.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    51.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    09/04/2013- MALLE (A) - Tijdrit – Provinciaal Kampioenschap - Alle categorieën

    Elite Z.C.

    1.BROECKX Stig-LOTTO BELISOL U23-

    2.JANSSENS Jimmy-TEAM 3M-

    3.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.VAN HUMBEECK Nick-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    U23

    1.FRISON Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    2.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23-

    3.GOOLAERTS Michael-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.RAEYMAEKERS Mattias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    Dames Elite

    1.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    2.DOM Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.VEKEMANS Anisha-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    4.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    5.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    Dames Juniores

    1.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN-

    3.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

    4.JANSSENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.AVONDS Joke-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    DAMES Nieuwelingen

    1.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WOUTERS Lauren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen

    1.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN TILBORGH Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Juniores

    1.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 


    09/04/2013 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) – Clubkampioenschap - 24 km

    Aantal deelnemers:

    BELOFTEN

    1.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VANLERBERGHE Bert-VENTILAIR - STERIA-

    3.VIAENE Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.RICKAERT Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.VERSCHUERE Seppe-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    ELITE ZONDER CONTRACT

    1.LEPLA Jeroen-VENTILAIR - STERIA-

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DEPOORTER Dries-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.HEYTENS Kess-TEAM 3M -

     

    JUNIORES

    1.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    DAMES ELITE

    1.DUYCK Ann-sophie-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VERSTICHELEN Femke-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    4.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    DAMES JUNIORES

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DEPUERS Lynn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANELVERDINGHE Celine-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    1.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.TEIRLINCK Jana-BEERNEMS CYCLING TEAM-

    4.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.VANDENBRANDE Maud-BEERNEMS CYCLING TEAM-

     

    NIEUWELINGEN 1e JAARS

    1.TANGHE Lennert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BONNE Bert-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.JAQUES Arne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.MORTIER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.BOUTTE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    NIEUWELINGEN 2e JAARS

    1.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    09/04/2013 LINTER (ORSMAAL) (VB) - Tijdrit - Prov.Kamp. - Alle categorieën
    Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen

    1.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.ROEBBEN Michiel-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    Juniores

    1.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.PERSOON Gerben-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST-BRABANT-
    4.WILLEMS Thimo-CUBE SPIE
    5.CEURENS Raphaël-
    ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    Dames Elite

    1.VAN DOORSLAER Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    2.DELTOMBE Evelien-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.SEGHERS Nele-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    Dames Nieuwelingen

    1.SEMPELS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE SLACHMUYLDER Yara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.MAES Phaedra-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    Dames Juniores

    1.REYNAERT Ganaëlle-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    2.VERBEECK Keshia-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.GILLIS Marlies-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.GRILLET Louise-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DELTOMBE Paulien-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    U23 & Elite z/C

    1.BELLEN Wesley-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.SCHOOLMEESTERS Atse-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.DANIELS Wouter-LOTTO BELISOL U23-

    4.UYTTERSPROT Dieter-TO WIN JOSAN CT

    5.SUAREZ MARTINEZ Kevin-DOLTCINI FLANDERS

     

    Ploegen Nieuwelingen

    1.NW BRABANT 1

    2.LOTTO OLYMPIA TIENEN 2

    3.HAND IN HAND BAAL 2

    4.LOTTO OLYMPIA TIENEN 1

    5.ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    Ploegen Juniores

    1.WK NOORD-WEST BRABANT 1

    2.ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-2

    3.VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    Ploegen Elite

    1.ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.TO WIN JOSAN 2

    4.WT VAN EYCK SPORT

    5.BOFROST PRORACE

    09-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 08/04/2013 OUTER (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHOFSTADT Jarno-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS-

    3.SCHETS Steve-DOLTCINI-FLANDERS-

    4.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.VERWAEST Kevin-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.KARWOSKI Cameron-CYCLING SOUTHLAND-

    8.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    9.SLEEUWAGEN Robin-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    10.VANDAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    72.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    81.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    08/04/2013 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:
    1.GIBBONS Thomas- BAGUET BICYCLE CENTER M.I.B.A.POORTEN
    2.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.VAN DER MAREL Jelle-WESTLANDWIL VOORUIT-

    7.MOORTGAT Peter-MIRMIL CYCLING TEAM-

    8.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.ROSKAM Andy-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    12.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    16.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    18.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    19.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    20.THIERENS Sam-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    23.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    25.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    29.HEYNS Kristoff-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    34.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    35.DE MOL Bram-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    37.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    39.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    42.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    46.D`HOLLANDER Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK-

    48.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    49.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    50.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    53.BOLSENS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    57.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    59.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    60.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    61.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA-

    62.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    65.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER-

    66.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    69.SMET Cedric-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    70.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    72.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    73.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    08-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!