.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE BEVEREN VAN ZATERDAG 06/04/2013

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE BEVEREN VAN ZATERDAG 06/04/2013 

    PMA_6753 (1).JPG
                                De winnaar te Beveren Sasha Weemaes.
    PMA_6682 (1).JPG
           Sasha Weemaes haalt het voor Sven De Witte die eveneens blij is.
    PMA_6678 (1).JPG
            De spurt van het peloton met Sasha Weemaes voor Sven De Witte.
    PMA_6703 (2).JPG
                                 De palm voor de Nieuwelingen.

    06/04/2013 BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 59,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    6.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    7.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VESTENS Basile-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    16.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    23.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    37.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    45.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    51.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW- 
    PMA_6425 (1).JPG
    PMA_6426 (2).JPG
    PMA_6427 (2).JPG
    PMA_6488 (2).JPG
    PMA_6535 (1).JPG 
    PMA_6538 (1).JPG
    PMA_6544 (2).JPG
    PMA_6546 (2).JPG
    PMA_6556 (2).JPG
    PMA_6567 (2).JPG
    PMA_6561 (2).JPG
    PMA_6374 (2).JPG
    PMA_6320 (1).JPG
    PMA_6338 (1).JPG
    PMA_6378 (2).JPG PMA_6413 (2).JPG
    PMA_6419 (2).JPG PMA_6310 (1).JPG
    PMA_6421 (2).JPG PMA_6263 (1).JPG
    PMA_6266 (1).JPG PMA_6302 (1).JPG
    PMA_6305 (1).JPG PMA_6307 (1).JPG
    PMA_6736 (1).JPG PMA_6260 (1).JPG



     

    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    07-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/04/2013 TWEEDAAGSE VAN DE GAVERSTREEK (W) - Elite z.c./U23 - Interclub - 142,2 km - 03h18min

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-

    2.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.STEVENS Timothy -TEAM 3M-

    4.HORRING Lars -RUITER DAKKAPELLEN WiELERTEAM-

    5.BAERT Jasper -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.PEELAERS Jeff -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.NOPPE Christophe -MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.BULTYNCK Kenneth -CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.RICKAERT Jonas -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    13.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    14.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    32.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    74.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    77.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    84.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    122.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-:00:39"

    125.DE ROOS Robby -TEAM CIBEL/ALIPLAST-:00:47"

     

    07/04/2013 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    3.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING-

    7.DEKKERS Hans-DOMMELSTREEK-

    8.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS - FCC-

    9.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DIEMEN Jurgen-WV AVANTI-

    14.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    20.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    23.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    33.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    70.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING T-

    71.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

     

    07/04/2013 PITTEM (W) - U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.FARAZIJN Maxime-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN BREUSSEGEM Elias-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    6.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.BOUVRY Kenny-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    8.PYFFEROEN Miel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VALIAUGA Arnoldas-TEAM 3M-

    10.VANSPEYBROECK Tim-VENTILAIR - STERIA-

    23.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    07/04/2013 ROTEM DILSEN (LB) - Juniores - 72 km

    Aantal deelnemers:

    1.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VORSSELMANS Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.DEBONTRIDDER Dylan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.VAN DYCK Robbe-DCM CYCLING TEAM-

    9.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    07/04/2013 TIELT (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VYNCK Kevin-WIELERTEAM IEPER-

    8.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE VYLDER Lindsay-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.ARPENTIER Adrien-TEAM WASQUEHEHAL-

    14.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    49.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    63.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    07-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/04/2013 BORNEM (A) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.OTTEVANGER Bas-GRC JAN VAN ARCKEL-

    3.DECOCK Enzo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    8.LINSSEN Freek-TWC PIJNENBURG-

    9.PALINCKX Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.ANDRIEU Maxim-VZW DE DEMERSPURTERS-

    12.MOREELS Ruben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    16.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    19.CORNU Maxime-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    21.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    07/04/2013 DEERLIJK (W) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DELESIE Berre-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DERAMMELAERE Joren-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DELECAULT Paul-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-


    07/04/2013 OPSTAL - BUGGENHOUT (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN ABBEELE Stijn-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    2.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.BERTRAND Dorian-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.LAGNEAUX Yoni-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.BADA Florian-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    9.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    10.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    23.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    31.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    33.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/04/2013 SCHULEN (HERK-DE-STAD) (LB) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.LEYNEN Anton-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.LUYTEN Lowie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANBROEKHOVEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.VERSAVEL Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    07-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/04/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Van De Perre Lieven KOP 2012.png 

    Zondag 07 April - OOSTEEKLO (9968)
     

    Catg.A – 56 dln

    1.Thomas Seghers (Wevelgem)

    2.Tom Hermans

    3.Franky Van Oyen (Zulte)

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    5.Geoffrey Luyssen

    6.Tom Jooris

    7.Christopher Vanneste

    8.Jonas De Vlieger

    9.Kevin De Smet

    10.Tom Vandenbussche

    14.Steven Heirman (Hamme)

    17.Kris Bolsens (Kruibeke)

    19.Peter Neels (Kruibeke)

    22.Ben Suykerbuyk

    29.Lieven Soens (St.Niklaas)

    30.Giovanni Baert (Belsele)

     

    Catg.B – 38 dln

    1.Bart Dockx (Putte)

    2.Wim Van Looy

    3.Marc Goossens

    4.Jimmy De Paepe

    5.Patrick Verdonck

    6.Carlo Schollaert

    7.Luc Van Den Branden

    8.Philip Lampaert

    9.Peter Maes (Bornem)

    10.Pascal Verlez

    19.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    22.Bart Rombouts (Kallo)

    26.Peter Flach (Zwijndrecht)

    27.Wim Rombaut (Stekene)

    30.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

     

    Catg.C – 39 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Etienne Claus (Hamme)

    3.Wim De Coninck

    4.Noël Willems

    5.Geert Bultynck

    6.Marc Couckuyt

    7.Peter Kerckaert

    8.Ko Harms

    9.Jean-Pierre Van Maldegem

    10.Luc Van Looy

    12.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    26.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    27.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

     

    Toeristen – 49 dln

    1.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2.Johan Blancke

    3.Tim Bekaert

    4.Bert De Ridder

    5.Kurt Bertier

    6.Jeroen Van De Vijver (Eksaarde)

    7.Sammie De Vriendt

    8.Bart Verbeiren

    9.Lieve Baeters

    10.Jan Vervinck

    12.Tom Van Raemdock (Haasdonk)

    13.Peter De Cleen (Kruibeke)

    14.Dennis Mijnsbergen

    27.Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

     

    Catg.D – 31 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Theo Coudijzer

    3.Helmuth Tas

    4.Willy Mous

    5.Noel Rogge

    6.Luc Cocquyt

    7.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    8.Julien De Bock

    9.Florent De Leersnijder

    10.Julien Vyvey

    13.William Govaert (Waasmunster)

    16.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

     

    Catg.E – 28 dln

    1.Viktor Van Den Eynde (Heist o/d Berg)

    2.Robert Robijns

    3.Guy Soil

    4.Werner Dullaert (St.Gillis)

    5.Ko Tolhoek

    6.Joseph D'Hont

    7.Gerard Devleeschauwer

    8.Gerard Hairwassers

    9.Marnix Lauwers

    10.Gerard Mariën

    11.Freddy De Blick (Beveren)

    16.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    07-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    06-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2013

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E !!!
    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
    Zaterdag 06/04/2013 – AALTER-BELLEM

    Categorie A:

    1. Pedro Michels

    2. Sebastiaan Delodder

    3. Jimmy Bultinck

    4. Kim Van Oost

    5. Mike Buyck (DV)

    6. Kobe Nachtergaele

    7. Thibaut Derycke

    8. Wouter De Fauw

    9. Guillaume Strubbe

    10. Kenny Michels
     

    Categorie B:

    1. Patrick Vanmaekelbergh

    2. Patrick Vaeyens

    3. Jan De Bruycker

    4. Filip Pattyn

    5. Frederik Robberechts

    6. Dieter Vercauter (DV)

    7. Sven De Vlieger (DV)

    8. Bart De Neve (DV)

    9. Bill Noterman (DV)

    10. Tommy Vandenbulcke

     

     

    Categorie C: 

    1. Patrick Raes

    2. Rudy Bertier

    3. Danny Debruyne

    4. Nico Hellebuyck

    5. Philiep Vanclooster (DV)

    6. Francky Verschueren

    7. Mark Vanhoutte (DV)

    8. Stefan Dewitte (DV).

     

    Categorie D: 

    1. Freddy Vlerick

    2. Hilair Heye (DV)

    3. Ronny De Vos

    4. Patrick Watteny

    5. Michel Wynsberghe

    6. Geert Tijtgat

    7. Louis Moens (DV)

    8. Johan De Baets (DV)

    9. Tony Taelman

    10. William Vyncke (DV)

     

    Categorie E: 

    1. Werner Dullaert (St.Gillis)

    2. John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3. Joseph D'hont

    4. Willy Corthier

    5. Eric De Wilde

    6. Firmin Dendoncker (DV)

    7. Gilbert Minjau

    8. Philippe Reyntjens

     

    Categorie F: 

    1. Cedric Viaene

    2. Alessandro Mastragostino

    3. Jeffrey Hutsebaut

    4. Stijn De Veylder

    5. Robin De Vlieger (DV)

    6. Jonas Malfroid

    7. Jordy Deltomme

    8. Jonas Brack

    9. Simon Hoste

    10. Sam Neyt (DV)

     

    Categorie G: 

    1. Filip De Keyser

    2. Jean Vanhaeverbeke

    3. Christiaan Pollefliet

    4. Timmy Braekeveld

    5. Rudy Defeyter

    06-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2013

    vwf.JPG








    Zaterdag 6 April – MALDEREN

    A-reeks - 77 km - 1h42
    1. Kristof MUYS
    2. Peter Van Damme
    3. Steven Tuytschaever
    4. Lode Van Impe
    5. Gianni Cooman
    6. Peter Behiels
    7. Davy Paeshuyse
    8. Christophe De Grom
    9. Piet Froyen
    10. Wouter De Clercq

    C-reeks - 63 km - 1h28
    1. Bert DOCKX
    2. Andy Roskam (Ruisbroek)
    3. Tino Teirlinck
    4. Arena Lorenzo
    5. Hans Wuyts
    6. Willem Van Der Heyden
    7. Kurt De Cuyper
    8. Franky Verhulst
    9. Dany Saelens
    10. Philippe Wauters

    D-reeks - 56 km - 1h20
    1. Luc VAN ROY
    2. Patrick Verdonck
    3. Nico De Roeck (Stekene)
    4. Daniel Van Der Mieren
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Peter De Smedt
    7. Dirk Van Hove
    8. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9. Benny Dupont
    10. Edward Vaes

    E-reeks - 56km - 1h21
    1. Joseph DEVITS
    2. Danny De Backer
    3. Jan Van Den Brande
    4. Rony Govers
    5. Rudy Van De Velde
    6. Daniel Villers
    7. Jos Maes
    8. Marc Jacobs
    9. Robert Vande Kerkhof
    10. Luc Van Looy

    F-reeks - 49 km - 1h12
    1. Wim DE WAAL
    2. Luc D'Haeseleer
    3. Karel Heirbaut (Belsele)
    4. Marcel Poelmans
    5. Jean Blommaert (Hamme)
    6. Guy De Bock
    7. Eddy Van Den Abeele
    8. Paul Geudens
    9. Hendrik Caethoven
    10. Franky Baptist

    G-reeks - 49km - 1h11
    1. Luc SNELS
    2. Marc Vervondel
    3. Guido Cornet
    4. Theo Coudyzer
    5. Etienne Vandenhouwe
    6. Vic Van Den Eynde
    7. Jef Everaerts
    8. Jos Vandermeulen
    9. Erik Van Der Steen
    10. Jean Ronsmans

    06-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    ZATERDAG 06/04/2013- HAMME (O) - Aspiranten

     

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN DER WOLF Rosalie-RWC AHOY-

    2.NOBELS Polien-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.MICHELS Laure-YOUNG SCHELDE CT-

    3.SLEGERS Reine-BMX WESTEL VZW-

    4.DECKMIJN Isaline-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.NOËL Jara-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    2.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VERBEECK Phaedra-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANNESTE Soetkin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.CLAUS Marjon-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN HOUTE Sybren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    4.HERMANS Berre-DCM CYCLING TEAM-

    5.VERSTRAETE Aaron-CT FORCE VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.DANIELS Lars-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.DELCOMMUNE Martin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    3.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.SANTY Arne-CT FORCE VZW-

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks

    1.VANSTEELANDT Thomas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    5.TONNELIER Jelte-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks

    1.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    2.BASTIAEN Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VERBIST Alexander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.VAN EECKHOUT Len-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    06-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

     Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Weemaes Sasha KOP 2013.png    
        Sasha Weemaes 

    Zaterdag 06/04/2013 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Men Elite Beloften UCI – 172 km - 04h26min
    Aantal deelnemers:

    1.ZABEL Rick -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    2.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS

    3.NIELSEN Magnus Cort -TEAM CULT ENERGY-

    4.DE BIE Sean -LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM-

    5.JENSEN Kristian Haugaard -LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM-

    6.VAN DER LIJKE Nick -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    7.SKUJINS Toms -RIETUMU - DELFIN-

    8.PIBERNIK Luka -RADENSKA-

    9.LECUISINIER Pierre Henri -FRANCE-

    10.BETTIOL Alberto -ITALIA-

    06/04/2013 TWEEDAAGSE VAN DE GAVERSTREEK (W) – Elite z.c./U23 – Interclub - 151 km - 03h30min 

    Aantal deelnemers: 164

    1.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    2.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-:00:02

    3.STEVENS Timothy -TEAM 3M-

    4.DEWEER Jochen -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.GHISTELINCK Paco -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.NOPPE Christophe -MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.BAERT Jasper -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DELTOMBE Kevin -LOTTO BELISOL U23-

    9.WENNEKES Robin -WILTON CARE4BIKES AA DRINKS CT-

    10.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    13.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    33.VAN STEENBERGHEN Jori -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    36.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    37.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    48.CALLEBAUT Kevin -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    58.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    65.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    89.DE RIDDER Glenn -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    114.DE ROOS Robby -TEAM CIBEL/ALIPLAST- 05'15"

    161.  -GOOSSENS Kenny -TEAM CIBEL/ALIPLAST- 09'14"

     

    Individueel klassement

    1.BAUGNIES Jérôme -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM

    2.DUPONT Timothy -VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM-:00:03"

    3.STEVENS Timothy -TEAM 3M-:00:06

    4.MYNGHEER Daan -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:00:11"

    5.DEWEER Jochen -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:00:12"

    6.GHISTELINCK Paco -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.NOPPE Christophe -MORGAN BLUE C.T. VZW-

    8.BAERT Jasper -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DELTOMBE Kevin -LOTTO BELISOL U23-

    10.WENNEKES Robin -WILTON CARE4BIKES AA DRINKS CT-

    11.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    14.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

     

    06/04/2013 OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERGAERDE Otto-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA-

    3.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GARDEYN Gorik-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS-

    6.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    7.MANIUSIS Martynas-ASFRA RACING TEAM-

    8.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23-

    10.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    16.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    24.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    28.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    74.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    92.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    100.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    101.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    106.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    108.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    123.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    126.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    136.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    06/04/2013 DIKSMUIDE -BEERST (W) - Juniores - 74,25 km

    Aantal deelnemers:

    1.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.GOOSSENS Glenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.JASSON Hendrik-NASSJO CYKELCLUBB-

     

    06/04/2013 OVERPELT (LB) - Juniores - 78,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

    2.SANDERS Boy-JONGE RENNER-

    3.AERDEN Koen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.VAN MOL Caine-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.BERTRAM Stan-MAASLANDSTER-

    6.HENDRIKX Max-PIJNENBURG-

    7.HOULMONT Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.VAN BOUWEL Ruben-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    06/04/2013 STASEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.PINEDA Hendrik-ROYAL VELO SPORT BURY-

    7.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.VANSTEENKISTE Bright-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DE BOECK James-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    19.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    32.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    54.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    55.VAN LENT Vic-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    56.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    59.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    06/04/2013 BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 59,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    6.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    7.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VESTENS Basile-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    16.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    23.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    36.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    37.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    45.DECLEYRE Jens-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    51.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    06/04/2013 TIENEN HAKENDOVER (VB) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOOVER Gavin-TEAM VELOSPORT CLUB-

    2.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM-

    5.VAN ELEWYCK Nils-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.THERAIN Quentin-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    8.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.THOMAS Loïc-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    10.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    20.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    06-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    03-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 03/04/2013 SCHELDEPRIJS (A) - Men Elite - 205 km - 04h41min

    Aantal deelnemers:

    1.Marcel Kittel (Ger)-Team Argos-Shimano

    2.Mark Cavendish (GBr)-Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team

    3.Barry Markus (Ned)-Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

    4.Andrea Guardini (Ita)-Astana Pro Team               

    5.Alexander Kristoff (Nor)-Katusha

    6.Tyler Farrar (USA)-Garmin-Sharp

    7.Kenny Dehaes (Bel)-Lotto Belisol

    8.Theo Bos (Ned)-Blanco Pro Cycling Team 

    9.Romain Feillu (Fra)-Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

    10.Michaël Van Staeyen (Bel)-Topsport Vlaanderen-Baloise

    52.Stijn Steels (Bel)-Crelan-Euphony

    70.Tosh Van Der Sande (Bel)-Lotto Belisol                        

    83.Gijs Van Hoecke (Bel)-Topsport Vlaanderen-Baloise

    135.Frederique Robert (Bel)-Lotto Belisol op 46"

     

    03/04/2013 BREDENE-DORP (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA

    2.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    3.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI-FLANDERS

    4.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST

    8.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    9.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

    32.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST

    63.FRUYTIER James-TEAM CIBEL/ALIPLAST

     

    03/04/2013 HERNE (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT

    2.STIENS Matti-TO WIN JOSAN CT

    3.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT

    4.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    6.DAHLSTRÖM Jasper-MOTALA AIF CYKELKLUB

    7.BACKAERT Frederik-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP              

    8.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING

    9.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    10.LANDSTROM Johan-MOTALA AIF CYKELKLUB

    18.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM

     

    03/04/2013 HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    3.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW

    4.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    6.LIGNEEL Brian-VILLENEUVE GERMAIN

    7.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    8.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9.VAN BRAECKEL Kenny-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING

    10.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    14.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    22.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING

    39.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    40.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    56.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    59.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    87.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    03/04/2013 SCHOTEN (A) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTKE Ritchie-W.C.L. BERGKLIMMERS                

    2.ATKINS George-100% ME

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.EYSKENS Jeroen-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    6.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7.VERCAMMEN Sven-MELBOTECH CT

    8.LEIJS Joeri-WILLEBRORD WIL VOORUIT             

    9.MC LAY Daniel-LOTTO-BELISOL U23

    10.BRUS Marco-WV SCHIJNDEL

    11.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    19.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    24.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    35.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    36.DURINCK Sean-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    72.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    89.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    99.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    111.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    133.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    135.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM

    153.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    03/04/2013 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Nieuwelingen - 53 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES- 

    2.THEUNISSEN Wannes-DCM CYCLING TEAM- 

    3.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT- 

    4.GERITS Senne-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG- 

    5.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK- 

    6.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    7.GARDIER Remy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY- 

    8.VAN ELZAKKER Wout-DE ZUIDWESTHOEK- 

    9.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    10.KONINGS Frits-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    03-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    02-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 02/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 02/04/2013 HAKENDOVER TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM

    2.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS

    3.FALLUM KARLSSON Marius-FALKOPINGS CYKELKLUBB

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    5.HEYMANS Jonas-ZANNATA CYCLING TEAM

    6.CUPPENS Tjarco-TEAM FUJI ASIA

    7.JOHANSSON Frederik-TREK SWEDEN RACING

    8.BERNSTRÖM Jocke-MOTALA AIF CYKELKLUBB

    9.ROELANDTS Rutger-VENTILAIR - STERIA

    10.VANDENHOUDT Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    02-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    01-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Ongena Thomas KOP 2012.png
    Maandag 01/04/2013 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 70

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare - BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS

    3.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM

    4.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    5.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.DEMETER Renaat-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM

    7.MOENS Jens -BAGUET BICYCLE CENTER - M.I.B.A. POORTEN

    8.DE WINTER Walt-LOTTO BELISOL U23   00´20"

    9.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10.CALLEEUW Joeri-VENTILAIR - STERIA

    19.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    21.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    22.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW   02´20"

    30.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS   02´40"

    37.VAN GOETHEM Robin-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK

     

    01/04/2013 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 99

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    4.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST

    5.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM   00´35"

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.CALLEBAUT Kevin-TEAM CIBEL/ALIPLAST

    11.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    12.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    15.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    16.VAN GUYSE Jarno-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING

    18.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING

    19.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST

    20.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM   02´55"

    21.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    22.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST ELITE

    23.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM

    25.COOMANS Bjorn-TEAM THIELEMANS-VAN CAUTER

    26.VERBEKE Stijn-TEAM CIBEL/ALIPLAST   03´40"

    27.DE BOCK Robby-FEENSTRA-FELT MTB TEAM   05´30"

    30.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    34.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM

     

    01/04/2013 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 132

    1.EYSKENS Jeroen-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    2.KOOIJMAN Jaap-W.C.L. BERGKLIMMERS

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    6.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL

    9.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM

    10.COOLS Alexander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    34.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    01/04/2013 SCHEPDAAL (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 124

    1.BAUGNIES Jérôme-TO WIN JOSAN CT

    2.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA

    4.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT

    6.VAN BRAECKEL Kenny-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING

    7.DENYS Brecht-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.SCHITTECATTE Niels-COLBA SUPERANO HAM

    9.WILLEMS Kenny-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    10.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    11.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    31.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    33.VAN GOETHEM Kevin-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING
     

    01/04/2013 ZWEVEZELE, ZESWEGE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 124

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.MINNE Stijn-ALL FRIENDS CYCLING

    3.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO

    4.VIAENE Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM   00´18"

    5.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL   01´07"

    6.NOPPE Christophe-MORGAN BLUE C.T. VZW

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCK

    9.GODERIS Jelle-TEAM3M   01´25"

    10.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   01´36"

     

    01/04/2013 REKKEM-PARADIJS (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 77 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 124

    1.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.TAILLIEU Mike-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM

    3.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCK

    4.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.LUYSSEN Geoffrey-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM MASTA

    6.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

    7.MESTDAGH Jurgen-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV MASTA

    8.VANDENBUSSCHE Tom-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM 

    9.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10.SEGHERS Thomas-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM

     

    01/04/2013 MOORSLEDE-VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    2.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    3.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW

    4.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6.DE SCHUYTER Arne-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    7.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK

    8.BAIN Nick-TERRA FOOTWEAR

    9.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC

    10.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    01/04/2013 POLLARE (O) - U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.DELBAERE Tijs-MORGAN BLUE C.T. VZW

    2.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA

    3.MAZZONE Tom-TERRA 

    4.VERSCHUERE Seppe-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.KARWOSKI Cameron-CYCLING SOUTHLAND

    6.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA

    7.STEARNES Joel-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    8.HERREGODTS Jan-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    9.VAN HECKE Stijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.HAEMELS Bavo-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    19.SMET Cedric-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   

    33.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    01-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/04/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    De Witte Sven Kop 2013.png 

          Sven De Witte

    Maandag 01/04/2013 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores - Interclub - 120 km - 02h55min
    Aantal deelnemers: 171 - Etappe 3

    1.PEDERSEN Mats-TEAM ROSKILDE

    2.EGSVANG Anders-TEAM ROSKILDE

    3.OLEN Justin-USA NATIONAL TEAM  03’09"

    4.VERWILST Dieter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM  03’12"

    5.SANDSTREM RASMUSSEN Tho-TEAM ROSKILDE

    6.MERTZ Remy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

    7.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.BRYON Miguel-USA NATIONAL TEAM

    10.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST-BRABANT

    13.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    67.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM  06’00"


    EINDKLASSEMENT 

    1.EGSVANG Anders-TEAM ROSKILDE    

    2.PEDERSEN Mats-TEAM ROSKILDE

    3.DECRAENE Igor-TIELTSE  RENNERSCLUB

    4.CULLEN Jordan-USA NATIONAL TEAM

    5.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C.  V.Z.W.

    6.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    7.SCHWARTZ Tyler-USA NATIONAL TEAM

    8.TIETEMA Bas-WWV-VACANSOLEIL-BHV-MAAS

    9.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    10.OOMEN Sam-DISTRICT ZUID-OOST NEDERLAND

     

    01/04/2013 OOSTROZEBEKE (W) - Juniores - 80,3 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 101

    1.KASTEMYR Pontus-CYKELKLUBBEN BURE

    2.WESTGAARD Marius-ASKER CYCKLEKLUBB

    3.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   00´13"

    4.BENGTSSON Filip-CYKELKLUBBEN BURE

    5.HOOG Gustav-CYKELKLUBBEN BURE   00´53"

    6.BURTON Germain-TEAM DE VER

    7.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    8.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    10.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM

    45.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    01/04/2013 WAARSCHOOT (O) - Juniores - 81,25 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 152

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.KLARIS Magnus Bar-TEAM HH MALERENTREPRISE

    3.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.RASMUS Wallin-TEAM HH MALERENTREPRISE

    5.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8.PEDERSON Hendrik-TEAM DESIGNA HOKKEN

    9.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    12.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.   00´12"

    45.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    59.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    01/04/2013 WESTKERKE (W) - Juniores - 88,2 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 41

    1.VANNEVEL Tuur-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  00´07"

    3.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.ALLEGAERT Piet-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    5.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  00´18"

    6.ALLARY Pieter-jan-DCM CYCLING TEAM  00´19"

    7.GOOSSENS Glenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  00´23"

    8.REGELBRUGGE Dylan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  01´17"

    9.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  03´27"

    10.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    01/04/2013 WETTEREN (W) - Juniores - 94,6 km

    Aantal deelnemers: 273

    1.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.KLARIS Magnus Bar TEAM HH MALERENTREPRISE

    3.HALVORSON Kristoffer-GLAMDAL SK

    4.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    5.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6.EDELMAN JENSEN Thomas-TEAM DESIGNA HOKKEN

    7.HOOG Gustav-CYKELKLUBBEN BURE

    8.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.LISSEN Christoffer-TEAM DESIGNA HOKKEN

    10.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    17.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    20.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    25.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    26.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    81.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    123.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    141.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    146.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    01/04/2013 HASPENGOUW TOUR (LB) - Nieuwelingen - Interclub - 01h43min

    Aantal deelnemers: 156

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.WELTEN Bram-PIJNENBURG TILBURG- 

    3.OLIESLAGER Bob-PIJNENBURG TILBURG- 

    4.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW- 

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    6.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW- 

    7.BEULLENS Cedric-KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    8.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK- 

    9.HOOVER Gavin - USA NATIONAL

    10.THERAIN Quentin-UC SERAING

     

    Ploegenklassement

    1.ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    3.PIJNENBURG TILBURG-

    4.CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK- 

    5.USA NATIONAL TEAM

    6.CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.UC SERAING - VOO - CHATEL- 

    9.JONGE RENNERS ROESELARE- 

    10.YOUNG CYCLING TEAM VZW- 
     

    01/04/2013 ATTENRODE (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 56

    1.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  00´06"

    3.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.BRAYBROOKE Alexander-VELOCITY WD-40

    6.INKELAAR Kevin-AVIA CRABBE WESTHOEK

    7.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS

    8.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  02´47"

    9.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W

    10.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS

    11.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    01/04/2013 LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 98

    1.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  00´05"

    3.DECAESSTECKER Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  00´07"

    4.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW  00´15"

    5.SOETAERT Henrik-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  00´30"

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  02´10"

    7.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB

    8.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    10.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    01/04/2013 RETIE (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 74

    1.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL

    2.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3.BOUCKAERT Thierry-TEAM CYCLISMO MUNDIAL

    4.JORIS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  00´36"

    5.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  00´55"

    6.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9.KONINGS Frits-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.GYLLING Peter-ROSKILDE CYCLE RING

     

    01/04/2013 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 56,25 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 96

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW  00´29"

    3.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERKSKEN  02´17"

    4.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM  02´23"

    5.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM

    6.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW

    9.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    01-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/04/2013

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan JEROEN VAN DE VIJVER met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van De Vijver Jeroen KOP 2013.png 

    Maandag 01 April - OOSTAKKER (9041)

    Catg.A – 68 dln

    1.Dries Echelpoels (Parike)

    2.Kenny De Wilde

    3.Dries De Smet

    4.Franky Van Oyen (Zulte)

    5.Dave Venninx

    6.Kristof Muys

    7.Mario Van Den Broecke

    8.Peter Neels (Kruibeke)

    9.Paul Roosenparck

    10.Philippe Van Opstal

    11.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    16.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    23.Lieven Soens (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 35 dln

    1.Dirk Verbinnen (Wilsele)

    2.Pedro Michels

    3.Ruud Havermans

    4.Alex Goossens (Vrasene)

    5.Gert De Proost

    6.Andy Van Loon

    7.Patrick Vanmaeckelbergh

    8.Robbert van Megen

    9.Carlo Schollaert

    10.Wim Braet

    12.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    13.Sven De Vlieger (Lochristi)

    16.Wim Rombaut (Stekene)

    24.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    28.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    30.Peter De Maere (Waasmunster)

     

    Catg.C – 40 dln

    1.Geert Van Speybroeck (Nevele)

    2.Geert Bultynck

    3.Jo Monfort

    4.Freddy Vlerick

    5.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    6.Peter Kerckaert

    7.Marc Jacobs

    8.Geert Braeckman

    9.Sjaak Stoosnijder

    10.Siegfried Vanoverberghe

    15.Dirk Vermincksel (Bazel)

    19.Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

    24.Dirk De Cauwer (Hamme)

     

    Toeristen - 58 dln

    1.JEROEN VAN DE VIJVER (Eksaarde)

    2.Kevin Semerano

    3.Giovanni Vandamme

    4.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    5.Kurt Bertier

    6.Filip Weemaes (Verrebroek)

    7.Andy De Maesschalck (Sinaai)

    8.Frederick D'Hondt

    9.Dieter Vercauter

    10.Kurt Victor

    11.Wim Bas

    13.Alain Calle (Evergem)

    24.Kris Van Severen (St.Niklaas)

     

    Catg.D – 24 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    4.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    5.Jan Van Hove

    6.Luc Meheus

    7.Julien De Bock

    8.Robert Maldrie

    9.Jean Ronsmans

    10.Louis Moens

     

    Catg.E – 30 dln

    1.Andre Klep (Oud Gastel)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Gerard Hairwassers

    4.Gerard Mariën

    5.Marnix Lauwers

    6.Freddy De Blick (Beveren)

    7.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    8.Robert Robijns

    9.Ko Tolhoek

    10.Clement Saelens

    01-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/04/2013

    vwf.JPG








    Maandag 1 April – ST-LIEVENS-HOUTEM (9520) -
    2de rit VWF Geditrofee

    A-reeks - 74,8 km - 1h48
    1. Gianni COOMAN
    2. Christophe Adams
    3. Bjorn Lison
    4. Peter Van Damme
    5. Tom Cleerens
    6. Sven Blommaert (Hamme)
    7. Sigi Ransy
    8. Gwylin Hanssens
    9. Glenn De Wolf (Zele)
    10. Steven Van Aken

    C-reeks - 74,8 km - 1h52
    1. Wim DE SMET
    2. Frank Vagenende
    3. Bert Dockx
    4. Danny Saelens
    5. Tom De Beer (Hamme)
    6. Stephan Verhaeghe
    7. Jimmy De Paepe
    8. Andy Van Eesbeeck
    9. Peter Dockx
    10. Rudy Rey

    D-reeks - 61,2 km - 1h32
    1. Luc VAN ROY
    2. Patrick Jacobs
    3. Dirk van Hove
    4. Arie De Moor
    5. Peter Vos
    6. Michel Jannes
    7. Peter Neckebroeck
    8. Johan De Bruyn
    9. Benny Dupont
    10. Rudy Thomas

     

    E-reeks - 61,2 km - 1h34
    1. Joseph DEVITS
    2. Ronny Paridaens
    3. Danny De Backer
    4. Danny Villers
    5. Rony Govers
    6. Wim De Coninck
    7. Rene De Brucker
    8. Rudi Berwart
    9. Joost Pieters
    10. Rudy Van De Velde

    F-reeks - 54,4 km - 1h26
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Jos Staes
    3. Jos Claessens
    4. Pierre Remory
    5. Guy De Bock
    6. Felix Luyten
    7. Hendrik Caethoven
    8. Patrick Convents
    9. Jean Blommaert (Hamme)
    10. Johny Van Holen

    G-reeks - 54,4 km - 1h28
    1. Marc VERVONDEL
    2. Theo Coudyzer
    3. Luc Snels
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Herman Van Den Borre
    6. Guido Cornet
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Roland Hellebaut
    9. Noël Rogge
    10. Jef Everaerts

    01-04-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!