.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    31-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD TE BEVEREN VAN ZATERDAG 30/03/2013
    Zaterdag 30/03/213 - WAOD TE BEVEREN

    A-categorie:



    B-categorie:



    Toeristen:





    Filmpopname: Gino Van Broeck

    31-03-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KEVIN CALLEBAUT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Callebaut Kevin KOP 2013.png
        Kevin Callebaut 

    Zondag 31/03/2013 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - World Tour – 256 km - 06h06min

    Aantal deelnemers:

    1.Fabian Cancellara (Swi) RadioShack Leopard

    2.Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling    01’27"

    3.Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol  01’29"

    4.Alexander Kristoff (Nor) Katusha  01’39"

    5.Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ        

    6.Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling             

    7.Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team               

    8.Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar        

    9.John Degenkolb (Ger) Team Argos-Shimano               

    10.Sebastian Langeveld (Ned) Orica-GreenEdge              

    61.Kristof Goddaert (Bel) IAM Cycling  0:10’52"  

    112.Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise

    31/03/2013 ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 119

    1.KEVIN CALLEBAUT uit Zottegem- TEAM CIBEL/ALIPLAST U23

    2.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM 

    3.WOTSCHKE Sebastian-BSV ADW BERLIN U23

    4.VERHOFSTADT Jarno-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV 

    5.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM U23 

    6.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA

    7.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W              

    8.COBBAERT Robby-MORGAN BLUE C.T. VZW 

    9.MERTENS Nick-DOLTCINI-FLANDERS

    10.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT             

    11.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM U23

    44.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    59.SCHEIRE Ruben-FEENSTRA-FELT MTB TEAM UMTBU2

    72.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT U23 

    86.HERREBAUT Jeffrey-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW U23       

    87.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM           

    90.POELMAN Laurens-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM U23    

     

    31/03/2013 SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 116

    1.LODEWIJKS Gert-VERANDAS WILLEMS U23

    2.STEVENS Timothy-TEAM 3M   00´03"

    3.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM U23

    4.BLACK Mikkel-ODDER CYKEL KLUB

    5.VAN DEN BRANDEN Viktor-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB U23

    6.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM

    7.GOYVAERTS Oskar-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE U23  00´13"

    8.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN U23

    9.LAMBRECHTS Sem-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW U23

    10.GOOLAERTS Michael-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM U23

     

    31/03/2013 RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Women Elite World Cup UCI - 03h33min
    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne - RABO WOMEN CYCLING TEAM

    2.VAN DIJK Elenora -SPECIALIZED - LULULEMON         

    3.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS

    4.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS UCK

    5.VAN VLEUTEN Annemiek -RABO WOMEN CYCLING TEAM   02’37"

    6.VISSER Adrie -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    7.VAN DER BREGGEN Anna -SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    8.GUNNEWIJK Loes -ORICA - AIS

    9.ARMITSTEAD Elizabeth -BOELS DOLMANS CYCLING TEAM   02’39"

    10.WILD Kirsten -TEAM ARGOS – SHIMANO   04’33"

    54.DRUYTS Kelly - TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER   10’08"

    105.DRUYTS Jessy -TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER

    31/03/2013 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores - Interclub - 10 km Tijdrit
    Aantal deelnemers: 173 – Etappe 2

    1.KRIGBAUM Mathias-TEAM ROSKILDE JUNIOR (DEN)  in 13’11”47"

    2.DECRAENE Igor-TIELTSE  RENNERSCLUB  00’02"

    3.CULLEN Jordan-USA NATIONAL TEAM  00’08"

    4.PEDERSEN Mats-TEAM ROSKILDE JUNIOR  00’12"

    5.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C.  V.Z.W

    6.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.  00’13"

    7.SCHWARTZ Tyler-USA NATIONAL TEAM   00’15"

    8.TIETEMA Bas-WWV-VACANSOLEIL-BHV-MAAS  00’16"

    9.LUYCKX Brent-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    10.OOMEN Sam-DISTRICT ZUID-OOST NEDERLAND  00’17"

    62.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  01’17"

    122.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM  02’01"

    168.VAN STEENBERGHEN Geoffre-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEE  03’37"

    31-03-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    30-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2013

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg
    Zaterdag 30 Maart - LOTENHULLE

    Categorie A:

    1. Geoffrey Michels

    2. Pedro Michels

    3. Kim Van Oost

    4. Sebastiaan Delodder

    5. Jimmy Bultinck

    6. Guillaume Strubbe

    7. Davy Barbier

    8. Tom Derthoo

    9. Kenny Michels

    10. Wesley Legrand

     

    Categorie B:

    1. Frederik Robberechts

    2. Tom Saeys

    3. Alain Mortier

    4. Filip Swinnen

    5. Bram Casier (DV)

    6. Patrick Vanmaekelbergh

    7. Mario Vandekinderen

    8. Vincent Evers

    9. Filip Pattyn

    10. Kurt Heyman

     

    Categorie C:

    1. Rudy Bertier

    2. Patrick Raes

    3. Marnix Strubbe

    4. Johan Stragier

    5. Marnic De Waele

     

    Categorie D:

    1. Patrick Watteny

    2. Freddy Vlerick

    3. Michel Wynsberghe

    4. Geert Tijtgat

    5. Tony Taelman

    6. Paul Hunninck

    7. Marc Steenberghe

    8. Eddy Van Den Heuvel

    9. Erik De Waele

    10. Eddy Van Den Abeele

     

    Categorie E:

    1. John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    2. José Demeyere

    3. Willy Corthier

    4. Clement Saelens

    5. Gilbert Minjau

    6. Philippe Reyntjens

     

    Categorie F:

    1. Jeffrey Hutsebaut

    2. Alessandro Mastragostino

    3. Jordy Deltomme

    4. Jonas Brack

    5. Bryan Delagrense

     

    Categorie G:

    1. Filip De Keyser

    2. Johan Deschepper

    3. Jean Vanhaeverbeke

    4. Timmy Braekeveld

    5. Christiaan Pollefliet.

    30-03-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JOHAN VAN HIEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Hiel Johan KOP 2013.png 

    Zaterdag 30/03/2013 – NIEUWKERKEN – Gentlemen – 50 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.JOHAN VAN HIEL uit Nieuwkerken- DE BOLLE WIEZE

    2.HEIRBAUT Arne-DARE2B WAASLAND MTB TEAM

    3.ROOMS Bart-DE BOLLE WIEZE

    4.HEYMANS Kurt-WTC FUSION

    5.DE BREUCKER Lieven-WTC FUSION

    6.DE BEULE Patrick-BRCT

    7.COPPENS Rudi-TOERIST

    8.VAN CAMP Tim-TOERIST

    9.SMET Gino-NCT

    10.DE BISSCHOP Peter-DE BOLLE WIEZE

    11.DE COCK Stefan-DE BOLLE WIEZE

    12.VAN VLIERBERGHE Paul-ALLES MAG NIETS MOET

    13.LICHTERWOHRER Ernst-RC DANA

    14.MESEURE Walter-RUSTIG AAN VRASENE

    15.DE FIJN Franky-NCT

    16.VAN HAVERE Jurgen-VERCADI

    17.SMET Philip-DE BOLLE WIEZE

    18.DE BACKER Marc-WTC KONTAKT

    19.DE CLEEN Peter-VERCADI

    20.VAN GOETHEM Filip-NCT

    21.VERHULST Jurgen-TOERIST

    22.LICHTENWOHRER Wesley-RC DANA

    23.VAN KERSAVONT Chris-DE BOLLE WIEZE

    24.WAUTERS Jimmy-VERCADI

    25.HEIRBAUT Thierry-NCT

    26.VAN MIEGHEM Jeffrey-DARE2B WAASLAND MTB TEAM

    27.DE BEN Iwan-DE BOLLE WIEZE

    28.VAN SANDE Erwin-CONTACT

    29.VAN NIEUWENHOVE Raf-WTC 33

    30.MAES Dirk-DE BOLLE WIEZE

    31.SMET Geert-RUDYCO

    32.BOLSSENS Dean-WTC FUSION

    33.VAN GOETHEM Peter-NCT

    30-03-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 30/03/2013 ANZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h42min
    Aantal deelnemers: 124

    1.DEWEER Jochen - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.DUPONT Timothy - VENTILAIR - STERIA               

    3.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM        

    4.NOPPE Christophe - MORGAN BLUE C.T. VZW   

    5.DELTOMBE Kevin - LOTTO BELISOL U23            

    6.VAN COPPERNOLLE Francesco - VENTILAIR - STERIA                 

    7.MAES Alexander - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS                 

    8.DEVRIENDT Tom - EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP    

    9.DESCAMPS Joris - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI                

    10.VAN RUYMBEKE Thieme - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM     

    24.ONGHENA Matthias - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM   

    58.DEMETER Renaat - WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM

    63.WIELANDT Sven - LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING

    71.DE BOEY Jonas - WIELERTEAM WAASLAND VZW            

    84.THOMAS Steven - ARROW CYCLING TEAM        

    90.NYS Mattias - TEAM CIBEL/ALIPLAST   

    92.DHOLLANDER Kristof  - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM            

    93.ROTTY Glenn - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM            

    98.THIERENS Sam op 2’30

    101.DE MAESSCHALCK Tom

     

    30/03/2013 TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 101

    1.MANIUSIS Martynas - ASFRA RACING TEAM

    2.SLABINCK Indiana - MORGAN BLUE C.T. VZW U23

    3.DECOUTTERE Jonas - DOVY KEUKENS - FCC ELITE  00´03

    4.DE MAREZ Ruben - WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH U23

    5.CALLEEUW Joeri - VENTILAIR - STERIA EL.CZC

    6.STOFFERIS Rieno - W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7.DONDERS Jelle - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM U23

    8.MINNE Stijn - ALL FRIENDS CYCLING

    9.VERHOEVEN Nico - FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    10.SABBE Enzo - WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH

    51.DE LANDTSHEER Steven - WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    30/03/2013 - MONTREUIL - 108 Km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 31

    1 LEVEILLE Stéphane - ENTENTE CYCLISTE VIEUX CONDE

    2 PILLON Romain (FRA) - ESEG DOUAI

    3 RUTSAERT Jelle - MORGAN BLUE C.T. VZW op 38

    4 FOURNIER Fabien (FRA) - CC CAMBRESIEN op 40

    5 LELEU Antoine -COLOR BIO WANZE

    6 DEBRABANT Fabrice (FRA) - EC VIEUX CONDEEN PERUWELZ BUR

    7 DESMET Sebastien - ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE

    8 ROLET Sylvain - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES op 47

    9 SMET Guy - TEAM CIBEL/ALIPLAST op 1’55

    10 BURTON Jérémy - VERANDAS WILLEMS op 2’07

    22 DAS Jeroen - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRAS op 7’00

     

    30/03/2013 - CHAUMONT-GISTOUX – 114 Km – 03h06min

    Aantal deelnemers: 78

    1 DIBBEN JONATHAN (GBR) - 100% ME

    2 DE TROCH Thomas - VAN EYCK SPORT

    3 VAN GINNEKEN SJOERD (NED) - TEAM LST PARKHOTEL VALKENBURG

    4 JULIUS Jayde (RSA) - UNITED CYCLING TEAM TRUIDEN

    5 FRANCKAERT Gregory - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING

    6 HARRISON SAMUEL (GBR) - 100% ME

    7 PEYSKENS Dimitri - LOTTO BODISOL U23 op 20

    8 VROLIJKX Jeroen - LOTTO BELISOL U23

    9 TOOTH Niels - MELBOTECH PRORACE CT op 42

    10 VAN NUFFELEN Sam - CYCLING TEAM TREMELANDERS

    23 DURINCK Sean - RUDYCO_CYCLING TEAM op 02’45

    35 VAN GUYSE Jarno - LUMET V D B G STEEHOUWERIJ CYCL

    52 SMET Cedric - RUDYCO CYCLING TEAM op 04’05

     

    30/03/2013 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores - Interclub - 105 km
    Aantal deelnemers: 179 - Etappe1

    1.EGSVANG Anders-TEAM ROSKILDE

    2.PEDERSEN Mats-TEAM ROSKILDE

    3.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W

    4.VAN DER KOOIJ Bas-MIX PLOEG 2

    5.KREDER Stefan-WWV-VACANSOLEIL-BHV-MAAS

    6.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.BRYON Miguel-USA NATIONAL TEAM

    9.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    59.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM

    92.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    139.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM

     

    30/03/2013 WETTEREN (O) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers: 273

    1.DE VYLDER Lindsay -AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    2.KLARIS Magnus Bar -TEAM HH MALERENTREPRISE

    3.HALVORSON Kristoffer-GLAMDAL SK

    4.BOUTTÉ Jordy-AVIA CRABBE CYCLING TEAM

    5.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6.EDELMAN JENSEN Thomas-TEAM DESIGNA HOKKEN

    7.HOOG Gustav-CYKELKLUBBEN BURE

    8.DEFREYNE Cedric-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.LISSEN Christoffer-TEAM DESIGNA HOKKEN

    10.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    17.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    20.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    25.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    26.VAN GUYSE Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    81.THIERENS Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    123.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    141.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    146.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    30/03/2013 ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 62,1 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 214

    1.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM

    3.JASPERS Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  00´09

    4.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM

    5.SCHEEPERS Jeroen-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-  00´13"

    6.PANIS Thibaut-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    7.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.MERTENS Julian-DCM CYCLING TEAM

    9.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    30/03/2013 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 161

    1.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER

    2.DELERUE Pieterjan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  01´25"

    4.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5.JOCQUE Jelle-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  01´40"

    6.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE

    8.DEBRUYNE Jens-WIELERTEAM IEPER  01´50"

    9.LELEU Lucas-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS  02´30"

    10.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-  03´20"

    30-03-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2013

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Weemaes Franky KOP 2011 03.jpg   Dullaert Werner KOP 2011.jpg

           Franky Weemaes                   Werner Dullaert


    Zaterdag 30 Maart - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 71 dln

    1.Steven Martens (Nevele)

    2.Mario Van Den Broecke

    3.Tony Heirbaut (Belsele)

    4.Stijn Verbeke (Sinaai)

    5.Luc De Duytsche

    6.Rob Krijnen

    7.Michel Le Blon

    8.Ben Suykerbuyk

    9.Dries De Smet

    10.Steven Van Rijckeghem

    13.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    16.Michael Van de Casteele (Bazel)

    17.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    21.Jochem Smet (Kemzeke)

    27.Kris Bolsens (Kruibeke)

    29.Vincent Maes (Stekene)

    32.Steven Goossens (St.Niklaas)

    34.Jef De Batist (L.O. Antwerpen)

     

    Catg.B – 29 dln

    1.FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2.Ruud Havermans

    3.Franky Van Oyen (Zulte)

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    5.Mario De Kesel

    6.Marc Cossyns

    7.Dirk Verbinnen

    8.Jean-Paul Sartre

    9.Jerry Janssens

    10.Wim Rombaut (Stekene)

    13.Sven De Vlieger (Lochristi)

    21.Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    22.Alex Goossens (Vrasene)

     

    Catg.C – 21 dln

    1.Peter Kerckaert (Lovendegem)

    2.Noël Willems

    3.Luc Van Looy

    4.Joeri Van Huffelen

    5.Ko Harms

    6.Georges Vergauwe

    7.Frank Suys (Bornem)

    8.Jan Snoeck

    9.Serge Meyvis (Zwijndrecht)

    10.Kris Van Honsté

    19.Dirk Vermincksel (Bazel)


    Toeristen – 42 dln

    1.Lorenzo Arena (Schoten)

    2.Jens Verschaffelt (St.Niklaas)

    3.Bert De Ridder

    4.Bram Van Neck

    5.Dieter Vercauter

    6.Jonas Pfaff (Beveren)

    7.Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    8.Jan Peirsman (Melsele)

    9.Tom Van Raemdonck (Haasdonk)

    10.Kurt Bertier

    12.Dennis Mijnsbergen

    13.Kris Smet (St.Niklaas)

    16.Koen Van Laere (Beveren)

    17.Mario Bolssens (St.Gillis)

    18.Kris Van Severen (St.Niklaas)

    20.Alain Calle (Evergem)

    21.Wim Ryckaert (Zwijndrecht)

    30.Maarten Van Raemdonck (Vrasene)

    33.Peter Dierks (Bornem)

    34.Steven Van Houte (Vrasene)

    36.Francesco Degroote

    39.Franky Boel (Bazel)

     

    Catg.D – 21 dln

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Wim De Waal

    3.Twan den Braker

    4.Lude De Bakker

    5.Julien Vyvey

    6.Jean Blommaert (Hamme)

    7.Marc Dams

    8.Jan Van Hove

    9.Louis Moens

    10.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    15.Jean-Paul Van Oudenhove (St.Niklaas)

     

    Catg.E – 22 dln

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Gerard Hairwassers

    4.Gerard Devleeschauwer

    5.Mathieu Mercken

    6.Gerard Mariën

    7.Ko Tolhoek

    8.Robert Vanlancker

    9.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    10.Frederik Knoops

    30-03-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2013

    vwf.JPG








    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks F !!!

    Blommaert Jean KOP 2010.jpg
    Zaterdag 30 Maart - BERLARE (9290)

    A-reeks - 72,9km - 1h41
    1. Andrew COUPE
    2. Lode van Impe
    3. Dries Echelpoels
    4. Steve Abbatt
    5. Steven Van Aken
    6. Mario Van Der Sickel
    7. Christophe Van Gucht
    8. Kevin Van Den Cruijce
    9. Gianni Cooman
    10. Kristof Wielfaert (Lokeren)

    C-reeks - 65km - 1h33
    1. Wim DE SMET
    2. Bert Dockx
    3. Andy Roskam (Ruisbroek)
    4. Gunther Biesemans
    5. Tom De Beer (Hamme)
    6. Andy Van Eesbeeck
    7. Kris Thomas
    8. Johan Heymans
    9. Willem Van Der Heyden
    10. Jan Moreels

    D-reeks - 56,7 km - 1h21
    1. Peter VOS
    2. Dirk Van Hove
    3. John De Croock
    4. Herman Proost
    5. Patrick Verdonck
    6. Ronny Van Der Vurst
    7. Matti De Baat
    8. Edward Vaes
    9. Peter Neckebroeck
    10. Dominique Turcksin

     

    E-reeks - 56,7 km - 1h25
    1. Rene DE BRUCKER
    2. Frank Van Der Perre
    3. Danny De Backer
    4. Frank De Pelsmaker
    5. Marc Jacobs
    6. Eric Depouille
    7. Alain De Schepper
    8. Erwin Puttemans
    9. Rudy Van De Velde
    10. Jos Maes

    F-reeks - 48,6 km - 1h14
    1. Jean BLOMMAERT (Hamme)
    2. Patrick Convents
    3. Julien De Bock
    4. Paul Geudens
    5. Guy De Bock
    6. Johny Van Holen
    7. Francy Baptist
    8. Hendrik Caethoven
    9. Chris Geerts
    10. Tony Baudonck

    G-reeks - 48,6 km - 1h14
    1. Theo COUDYZER
    2. Marc Vervondel
    3. Vic Van Den Eynde
    4. Jos Vandermeulen
    5. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    6. Etienne Vandenhouwe
    7. Luc Snels
    8. Guido Cornet
    9. Kees Sebrechts
    10. William De Cremer

    30-03-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    28-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 28/03/2013 VDK-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 112,6 km - 02h39min 

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOFF Alexander -KATUSHA-

    2.MODOLO Sacha -BARDIANI VALVOLE - CSF INOX-

    3.VIVIANI Elia -CANNONDALE PRO CYCLING-

    4.COLBRELLI Sonny -BARDIANI VALVOLE - CSF INOX-

    5.PLANCKAERT Baptiste -CRELAN - EUPHONY-

    6.CIMOLAI Davide -LAMPRE MERIDA

    7.DEHAES Kenny -LOTTO BELISOL-

    8.CAVENDISH Mark -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    9.VAN HUMMEL Kenny Robert -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    10.BAZZANA Alessandro -UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM-

    12.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    14.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    39.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    86.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-:00:18

    130.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-:01:03

     

    28/03/2013 VDK-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 14,75 km

    Aantal deelnemers:

    1.Sylvain CHAVANEL Omega Pharma-QuickStep in 18’02”690
    2.Anton VOROBYEV Katusha Team  00:19
    3.Lieuwe WESTRA
    Vacansoleil - DCM Procycling Team  00:21
    4.Johan LE BON
    FDJ  00:24
    5.Niki TERPSTRA
    Omega Pharma-QuickStep   00:31
    6.Alexander KRISTOFF
    Katusha Team   00:32
    7.Tom DUMOULIN
    Team Argos-Shimano   00:34
    8.Jens MOURIS Orica
    GreenEDGE   00:35
    9.Luke DURBRIDGE Orica
    GreenEDGE   00:35
    10.Guillaume VAN KEIRSBULCK
    Omega Pharma-QuickStep  00:41
    17.Gijs VAN HOECKE
    Topsport Vlaanderen - Baloise   01:07
    67.Nicolas VEREECKEN
    An Post - Chainreaction   02:01
    78.Frederique ROBERT
    Lotto-Belisol Team   02:22
    83.Tosh VAN DER SANDE
    Lotto-Belisol Team   02:25
    84.Michael VAN STAEYEN
    Topsport Vlaanderen - Baloise   02:26

    EINDKLASSEMENT

    1.Sylvain CHAVANEL Omega Pharma-QuickStep
    2.Alexander KRISTOFF Katusha Team    00:22
    3.Niki TERPSTRA
    Omega Pharma-QuickStep   00:31
    4.Johan LE BON
    FDJ   00:32
    5.Lieuwe WESTRA
    Vacansoleil - DCM Procycling Team   00:38
    6.Tom DUMOULIN
    Team Argos-Shimano   00:51
    7.Luke DURBRIDGE Orica
    GreenEDGE   00:52
    8.David BOUCHER
    FDJ   00:57
    9.Guillaume VAN KEIRSBULCK
    Omega Pharma-QuickStep  00:58
    10.Mark CAVENDISH
    Omega Pharma-QuickStep   01:06

     

    28/03/2013 BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.YATES Simon-100% ME

    2.VANGINNEKEN Sjoerd-WILLEBRORD-

    3.BRIAN Ligneel-VILLENEUVE-

    4.DELMARQUETTE Remi-ESEG DOUAI

    5.GUNMAN Taylor-TERRA FOOTWEAR-

    6.PILLON Romain-ESEG DOUAI

    7.DUPONT Timothy-VENTILAIR - STERIA-

    8.DEVRIENDT Tom-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.VANDEWIELE Frederik-VENTILAIR - STERIA-

    10.OWAIN Doll-100% ME

    23.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    101.VAN DE VELDE Koen-ARROW CYCLING TEAM-

    138.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28-03-2013 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 06/04/2013 - NIEUWELINGEN TE BEVEREN

    CHW OPENT BEVERSE WIELERSEIZOEN

    FB KOERS BEV.jpg 

    Het Beverse wielerseizoen opent op ZATERDAG 6 APRIL  met een organisatie van het Comité ter Heropleving van de Wielersport (CHW). Het is een Nieuwelingenwedstrijd die traditioneel van start gaat aan Mode Spaenhoven op het Yzerhand, een zaak die bij de stichting van het comité ook de eerste sponsor was en momenteel in 2013 nog steeds het CHW steunt. Ook een fantastisch record. Start en aankomst liggen dan ook ter hoogte van de modezaak. Om de handelszaken van het Yzerhand te plezieren, zal de start maar om 16u worden gegeven en omdat Waasland-Beveren thuis speelt tegen KV Mechelen, zullen de renners maar juist op tijd binnen zijn. Het is zo dat het parcours langs de Lindenlaan loopt en zo voorbij de stadioningang komt. De omloop: Yzerhand-Prosper Van Raemdonckstraat-Lindenlaan-Elzestraat-Zillebeek-Kromstraat-Heiveldstraat-Kobegeerststraat en terug Yzerhand. Er zijn 11 ronden voorzien. Op deze omloop zijn 19 seingevers nodig. Johny Vermeiren is koersdirecteur. Er zijn voor 435 euro prijzen plus ook meerdere premies. Alle formaliteiten vinden plaats in het CHW –lokaal “Café De Duif”, Yzerhand.

    Vorig jaar waren er 95 deelnemers en Auren Goossenaerts uit Wuustwezel won een spurt met drie: 2. Robin Pauwels 3. Jacob Relaes. Deze nieuwelingenwedstrijd is de 582ste die door het CHW wordt georganiseerd.

     

    Tekst en foto: Flor Van de Velde

    28-03-2013 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MTB TEAM

    Trek KMC Banner 2012.png
    Het voorbije weekend werden we door de organisatie ontvangen in één van de meest pittoreske plaatsen in de regio Mons. “L’Abbaye de Saint-Denis” Thieusies. De abdij is een showcase van historische monumenten in een bebost park van 15 hectare groot. In zeer barre, koude omstandigheden werd er toch wedstrijd gereden. Het parcours lag er glad,  gevaarlijk bij.

     

    Zondag 24 maart : 1e manche Wallonia cup Thieusies

    Nieuwelingen: Stan Dieleman 11e – Seppe Bogaert 22e

    Junioren: Kenneth Coomans 1e – Jérémy Pip 4e

    Masters: Kris Janssens 1e – Mark Donné 6e

     

    Op deze link : reportage TV Wallonië. Mtb op 5.50 minuten tot 9.50 minuten.

    http://www.telemb.be/content/view/12314/582/

    Trek KMC 28-03-2013 1.jpg Trek KMC 28-03-2013 2.jpg

    Verslag Kris Janssens :

    “Vorige week was blijkbaar geen echte Wallonia Cup. Dit keer wel. Het onderscheid is niet altijd even duidelijk op ’t eerste zicht. In ieder geval wist men me dat op te geven als reden dat ik opnieuw bij de laatste werd afgeroepen. Niet getreurd: zoveel zotten waren er nu ook weer niet opgedaagd om bij dit weer een sneeuw-modderbad in te duiken met schone nieuwe fiets en al. ’t Is niet dat dit mijn voorkeursomstandigheden zijn, maar ondertussen heb ik wel al ondervonden dat zo’n omstandigheden zeker niet in mijn nadeel spelen. Als ik de bikes van de renners van de eerdere reeksen zag bij aankomst, besloot ik de verkenning te beperken tot het eerste klimmetje. De rest zou dan wel een verrassing zijn. De start vlotte redelijk en al bij al was het parcours nog redelijk berijdbaar. Maar niet voor iedereen blijkbaar, want opnieuw werd er nogal wat afgesukkeld door de eerder gestarte reeksen en ook door de 2 snelle starters voor mij, zodat ik in de loop van de eerste ronde (opnieuw) aan de leiding kwam. Deze keer om ze niet meer af te staan, goed voor de eerste overwinning!”

    Trek KMC 28-03-2013 7.jpg  Trek KMC 28-03-2013 8.jpg Trek KMC 28-03-2013 9.jpg
    Trek KMC 28-03-2013 10.jpg       Trek KMC 28-03-2013 11.jpg
    Trek KMC 28-03-2013 12.jpg


    Zondag 24 maart : England mtb Sherwood Pines

    In Sherwood Pines werd de eerste manche van de Britse serie gereden, en naar goede gewoonte stonden er enkele Belgen aan de start. De weersomstandigheden zaten ook in Nottinghamshire niet mee. En de sneeuw lag er nog ietsje dikker dan in ons landje. De Zweed Mathias Wengelin won de wedstrijd voor de Brit Paul Oldham, Grant Ferguson finishte als derde. Jorgen Scheerens eindigde op 22 .
    Trek KMC 28-03-2013 14.jpg   Trek KMC 28-03-2013 15.jpg

    Trek KMC 28-03-2013 13.jpg 

    With the temperature rising slightly to a little over freezing, conditions were becoming very sticky and the elite men’s race would become a battle of the strongest.

     

    Zaterdag 23 maart : 2e manche kidstrophy Thieusies

    Er viel regen, hagel en natte sneeuw. Ook voor de kids lag het parcours er glad, vettig en gevaarlijk bij. Toch waren er 115 kids.

     

    Filmpje kidstrophy: http://www.youtube.com/watch?v=mpda1iXGVTE&feature=youtu.be

     

    2003-2004 : Daan Depuydt 5e

    2001-2002 : Sander Kielich 7e – Vincent Berden 13e – Noah Vandamme 18e

    1999-2000 : Owen Valcke 4e – Timo Kielich 6e – Louis Decoster 8e – Ward Samoy 39e

    Trek KMC 28-03-2013 16.jpg  Trek KMC 28-03-2013 17.jpg

    Trek KMC 28-03-2013 18.jpg  Trek KMC 28-03-2013 19.jpg
    Trek KMC 28-03-2013 20.jpg Trek KMC 28-03-2013 21.jpg
    Trek KMC 28-03-2013 22.jpg Trek KMC 28-03-2013 23.jpg
    Trek KMC 28-03-2013 24.jpg


    Volgend weekend Pepingen voor de eerste manche van de Flanders cup !!!

     

     

    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    28-03-2013 om 20:41 geschreven door kenny


    27-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 27/03/2013 VDK-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 207,6 km - 04h47min

    Aantal deelnemers:

    1.CAVENDISH Mark -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.VIVIANI Elia -CANNONDALE PRO CYCLING-

    3.CHICCHI Francesco -VINI FANTINI - SELLE ITALIA-

    4.DEMARE Arnaud -FDJ-

    5.KRISTOFF Alexander -KATUSHA-

    6.PLANCKAERT Baptiste -CRELAN - EUPHONY-

    7.FEILLU Romain -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    8.JARC Blaz -TEAM NETAPP - ENDURA-

    9.ARNDT Nikias -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    10.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    16.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    60.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    101.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-  op 1’35"

    114.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION- op 3’01"

    126.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    154.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    27/03/2013 BRUGGE SINT-KRUIS (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.FANDREM Sivert-LILLEHAMMER CK-

    2.LIGNEEL Brian-CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE

    3.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS - FCC-

    4.DEPOORTER Dries-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.LARSEN Bryan-DRC DE MOL-

    6.CASIER Arne-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    7.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    8.KOMORI Ryohei-TEAM EURASIA

    9.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    10.MOWATT James-CARNEGIE CAULFIELD CC-

    13.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    26.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    30.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    31.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    104.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    106.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    109.DE ROOS Robby-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    123.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    124.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27-03-2013 om 20:23 geschreven door kenny


    26-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/03/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 26/03/2013 VDK-DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite - 198,1 km - 05h00min

    Aantal deelnemers: 174

    1.SAGAN Peter -CANNONDALE PRO CYCLING-

    2.DEMARE Arnaud -FDJ-

    3.KRISTOFF Alexander -KATUSHA-

    4.CHAVANEL Sylvain -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    5.GATTO Oscar -VINI FANTINI - SELLE ITALIA-

    6.TERPSTRA Niki -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    7.VANTOMME Maxime -CRELAN - EUPHONY-

    8.COUSIN Jerome -TEAM EUROPCAR-

    9.CIMOLAI Davide -LAMPRE MERIDA

    10.LE BON Johan -FDJ-

    31.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    72.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL-

    73.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-

    106.VEREECKEN Nicolas -AN POST - CHAINREACTION-

    137.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    145.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    26-03-2013 om 20:04 geschreven door kenny


    25-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Zaterdag 23/03/2013 – THIEUSIES – Kids Trophy


    Miniemen

    4° plaats - Yentl Seynave
    VANOMOBIL 24-03-2013 4.JPG VANOMOBIL 24-03-2013 2.JPG

    Aspiranten

    11° plaats – Brian De Graeve

    13° plaats – Nico Polfliet

    14° plaats – Jason De Graeve
    VANOMOBIL 24-03-2013 5.JPG VANOMOBIL 24-03-2013 6.JPG
    VANOMOBIL 24-03-2013 3.JPG

     

    Zondag 24/03/2013 – THIEUSIES – Wallonia Cup


    Funklasse

    1° plaats - Jef Beyens (gans de wedstrijd op kop met 2 min voorsprong)
    3° plaats – Jeroen Van De Vijver

    Pech – Steve Dewitte

     

    Dus 2 Vanomobielers samen op het podium.
    VANOMOBIL 24-03-2013 10.JPG VANOMOBIL 24-03-2013 11.JPG 
    VANOMOBIL 24-03-2013 1.JPG VANOMOBIL 24-03-2013 12.JPG
    VANOMOBIL 24-03-2013 9.JPG 
    Nieuwelingen en Junioren
    Kamiel Van Dessel en Leonard Van Dessel hebben een prachtige wedstrijd gereden.
    VANOMOBIL 24-03-2013 8.JPG VANOMOBIL 24-03-2013 7.JPG
    Dames Elite

    5° plaats - Inne Bertels

    VANOMOBIL 24-03-2013 14.JPG VANOMOBIL 24-03-2013 13.JPG 

    Masters 1
    Bij de Masters 1 hebben Peter Douha en Mario Meert hun mannetje gestaan, Peter Douha heeft pech gehad en zijn knie bezeerd aan zijn stuur.
    VANOMOBIL 24-03-2013 16.JPG VANOMOBIL 24-03-2013 17.JPG

    Volgende week in Pepingen hopelijk met een beetje beter weer !!!


     

    Foto’s: Het Vanomobilteam

    25-03-2013 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2013

    FCWB Banner 2013.png
    Zondag 24/03/2013 – BELOEIL (H) – Elite z.c./U23 - 119 km – 02h57min

    Aantal deelnemers: 123

    1.Tommy Baeyens

    2.Olivier Naesen (Berlare)

    3.Stef Van Zummeren

    4.Jimmy Janssens à 5"

    5.Frederik Backaert à 12"

    6.Boris Vallé à 20"

    7.Mathias Van Holderbeke à 30"

    8.Sibrecht Pieters

    9.Gaëtan Pons

    10.Joris Cornet

    11.Nick Mertens (Grembergen)

    14.Guy Smet (Kruibeke)
    Smet Guy Beloeil 24-03-2013 1.jpg
                                       Guy Smet op kop van het peloton.
    Smet Guy Beloeil 24-03-2013 2.jpg
                                               Kevin Callebaut
    Smet Guy Beloeil 24-03-2013 3.jpg
                                                     Guy Smet

    24/03/20132 - WODEQ (H) – Juniores – 86 km – 02h15min

    1.Nathan Van Hooydonck

    2.Davy Gunst (Ned) à 21"

    3.Julien Piette à 57"

    4.Charlie Arimont

    5.Milan Menten à 2'30"

    6.Emiel Planckaert

    7.Yoann Moreau (Fra)

    8.Dante Van Hooydonck

    9.Corentin Ermenault (Fra)

    10.Julien Kaise





    Foto's: Saffia Vercauteren

    25-03-2013 om 11:51 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!