.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 23/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE LEBBEKE VAN ZATERDAG 23/02/2013 

    Veld 23-2-2013-lebbeke 576.jpg                                  
                  Podium met Sven Nys, Niels Albert en Wietse Bosmans.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 578.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 559.jpg
                                          Aankomst van winnaar Sven Nys.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 583.jpg
                                                 Niels Albert
    Veld 23-2-2013-lebbeke 597.jpg
                                                  Wietse Bosmans

    Zaterdag 23/02/2013 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    4.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.VAN COMPERNOLLE Kenneth-STYLE & CONCEPT-

    7.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    8.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    11.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW- 

    Veld 23-2-2013-lebbeke 406.jpg
                                                       Start van de Profs.

    Veld 23-2-2013-lebbeke 567.jpg 
                                              De inrichters op het podium.

    Veld 23-2-2013-lebbeke 411.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 415.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 424.jpg
                                          Joeri Hofman en Bart Hofman.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 455.jpg
                                                                  Stijn Huys
    Veld 23-2-2013-lebbeke 402.jpg
                                                       Veel volk te Lebbeke.

    23/02/2013 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    3.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    4.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.HENNAUX Loïc-MELBOTECH CT-

    8.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    9.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.VANDEN HAESEVELDE Rob-DARE2B WAASLAND MTB TEAM-

    15.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    Veld 23-2-2013-lebbeke 379.jpg
       Podium Juniores met Kobe Goossens, Alexander Ameel en Jens Teirlinck.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 381.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 369.jpg
                                     Aankomst van winnaar Kobe Goossens.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 311.jpg Veld 23-2-2013-lebbeke 363.jpg
                      Arno Verberckmoes                                                                   De 3 leiders met achteraan Anja Geldhof.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 299.jpg
                                                            Start Juniores.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 293.jpg
                                         Jens Teirlinck voor de start.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 385.jpg
                                                        Podium Dames.
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    5.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    6.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    7.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.VAN DEN BULCK Pelle-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.GABRIELS Senne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    14.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    Veld 23-2-2013-lebbeke 279.jpg  
         Podium Nieuwelingen met Eli Iserbyt, Timo Verberckmoes en Han Devos.                                                 
    Veld 23-2-2013-lebbeke 285.jpg
                                  Winnaar Eli Iserbyt met zijn grootouders.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 271.jpg
                                                 Aankomst Eli Iserbyt.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 272.jpg
                                               Aankomst van de winnaar.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 208.jpg
                                                  Start van de Nieuwelingen.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 239.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 274.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 259.jpg Veld 23-2-2013-lebbeke 251.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 256.jpg Veld 23-2-2013-lebbeke 252.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 254.jpg
    Veld 23-2-2013-lebbeke 231.jpg Veld 23-2-2013-lebbeke 265.jpg
           De Luxemburger Johan Jacobs.

    23/02/2013 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    6.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    8.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.BOTTERMAN Matthias-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
    Veld 23-2-2013-lebbeke 194.jpg
                                                     Podium Masters A.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 199.jpg
                                                    Podium Amateurs.

    Veld 23-2-2013-lebbeke 182.jpg
                                              Aankomst van Steve Gruwier.
    Veld 23-2-2013-lebbeke 123.jpg
                                        Start van de Amateurs en de Masters A.
     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE DE WALLONIE-

    3.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.COLOMBO Lino-LORIS BIKE-

    5.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    9.VERTESSEN Johny-DAGVERGUNNING-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
    Veld 23-2-2013-lebbeke 115.jpg
            Podium Masters B met Dirk Mertens, Wim Jansen en Kris Verhooghe.

    Veld 23-2-2013-lebbeke 100.jpg
                                               Aankomst van Dirk Mertens.
     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    6.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    7.VAN SINAY Dirk-ENTENTE DE WALLONIE-

    8.DE VOS Robert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    Veld 23-2-2013-lebbeke 119.jpg
    Podium Masters C met Peter Ballet, Ronald De Scheemaeker en Ivan Coopman.               
    Veld 23-2-2013-lebbeke 104.jpg
          Aankomst Masters C met Peter Ballet voor Ronald De Scheemaeker.



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-02-2013 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/02/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/02/2013 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - Men Elite 1.1 UCI
    Aantal deelnemers:

    AFGELAST
     

    24/02/2013 BRUSSEL-OPWIJK (VB) - Elite 1.12 – Interclub - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

     

    24/02/2013 BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

     

    24/02/2013 MALDEGEM- KLEIT (O) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

     

    24/02/2013 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - Men Juniors 1.1 UCI
    Aantal deelnemers:

     

    24/02/2013 BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    24/02/2013 VLAMERTINGE (W) - Juniores - 79 km

    Aantal deelnemers: 103

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.CLAUW John-ross-ZANNATA LOTTO CT MENEN VZW

    3.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD-WEST BRABANT

    4.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.ALLEGAERT Piet-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    9.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD-WEST BRABANT

    10.KELLY Jake-MANX VIKING-

    26.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA LOTTO CT MENEN

     

    24/02/2013 BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers:

    24-02-2013 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 24/02/2013 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    3.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    4.SIMUNEK Radomir--

    5.VAN THOURNHOUT Dieter--

    6.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    7.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AL Thijs--

    9.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    10.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    33.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    36.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    37.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    24/02/2013 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    3.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    5.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    7.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    8.SOETE Daan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    10.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

     

    24/02/2013 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.STULTIENS Sabrina-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    3.WYMAN Helen--

    4.HAVLIKOVA Pavla--

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.VAN PAASSEN Sanne-RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    7.DOMBROSKI Amy-TELENET FIDEA-

    8.GRIMBERG Arenda-WV DE JONGE RENNER-

    9.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.DE BIE - LEYTEN Nicole-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    21.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    26.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    31.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    24/02/2013 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers:
     

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    3.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.NIEUWENHUIS Joris-RTV DE ZWALUWEN-

    8.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    9.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    10.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-


    24/02/2013 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:
     

    1.VERHEYEN Nick-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    3.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STADION-

    9.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    10.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    13.LIESSENS Jarno-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    24-02-2013 om 19:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 23/02/2013 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    4.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    6.VAN COMPERNOLLE Kenneth-STYLE & CONCEPT-

    7.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    8.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.HOFMAN Joeri-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    11.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    23/02/2013 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    3.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    4.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.HENNAUX Loïc-MELBOTECH CT-

    8.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    9.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.VANDEN HAESEVELDE Rob-DARE2B WAASLAND MTB TEAM-

    15.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    5.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    6.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    7.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.VAN DEN BULCK Pelle-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.GABRIELS Senne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    14.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    15.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.WILLAERTS Niels-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/02/2013 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    6.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    8.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.BOTTERMAN Matthias-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE DE WALLONIE-

    3.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.COLOMBO Lino-LORIS BIKE-

    5.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    9.VERTESSEN Johny-DAGVERGUNNING-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    6.MERTENS Francois-ENTENTE DE WALLONIE-

    7.VAN SINAY Dirk-ENTENTE DE WALLONIE-

    8.DE VOS Robert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    24-02-2013 om 14:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/02/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 23/02/2013 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - Men Elite - 204 km - 04h52min

    Aantal deelnemers:

    1.PAOLINI Luca -KATUSHA

    2.VANDENBERGH Stijn -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.VANDOUSSELAERE Sven -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:01:13

    4.THOMAS Geraint -SKY PROCYCLING-

    5.VAN AVERMAET Greg -BMC RACING TEAM-

    6.BANDIERA Marco -IAM CYCLING-

    7.CHAVANEL Sylvain -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    8.ROELANDTS Jurgen -LOTTO BELISOL-

    9.WYNANTS Maarten -BLANCO PRO CYCLING TEAM-

    10.GARCIA ETXEGIBEL Egoitz -COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS-

    105.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

     

    23/02/2013 BEVERBEEK CLASSIC (LB) - Men Elite 1.2 UCI - 180,7 km - 02h53min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER LIJKE Nicky -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    2.HOLLANDERS Dries -METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    3.VERMEER Tom -CYCLINGTEAM JO PIELS-

    4.DERNIES Tom -WALLONIE - BRUXELLES-

    5.SENTJENS Roy -CYCLINGTEAM DE RIJKE - SHANKS-

    6.BOONS Ruben -LOTTO BELISOL U23-:00:03

    7.JENSEN Christer -JOKER MERIDA :00:52

    8.MC LAUGHLIN Ronan -AN POST - CHAINREACTION-:00:53

    9.TE BRAKE Remco -METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    10.VAN DER WEIJST Geert -CYCLINGTEAM JO PIELS-

    14.VAN STAEYEN Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    18.DOMS Steven -TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM-

    30.MERTENS Nick -DOLTCINI - FLANDERS-

    31.VANDYCK Niels -VERANDAS WILLEMS-

    90.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    23/02/2013 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - Women Elite 1.2 UCI - 03h34min

    Aantal deelnemers:

    1.CROMWELL Tiffany -ORICA - AIS

    2.GUARNIER Megan -RABO WOMEN CYCLING TEAM-:00:03

    3.JOHANSSON Emma -ORICA - AIS-:00:12

    4.VAN VLEUTEN Annemiek -RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    5.OLDS Shelley -TEAM TIBCO - TO THE TOP-

    6.VAN DIJK Ellen -SPECIALIZED - LULULEMON-

    7.BLAAK Chantal -TEAM TIBCO - TO THE TOP-

    8.VAN DER BREGGEN Anna -SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.KNETEMANN Roxane -RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    10.GUNNEWIJK Loes -ORICA - AIS-

    41.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAADEREN - BIORACER-:07:07

    62.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-:07:13

     

    23/02/2013 HAMONT ACHEL (LB) - Juniores - 82 km

    Aantal deelnemers:

    1.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

    4.SEEFAT Maarten-WC MAASLANDER-

    5.HUVENEERS Stan-TWC MAASLANDER-

    6.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    7.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS-

    8.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.DUNBAR Edward-O´LAERY STONE-

     

    23/02/2013 RIJKEVORSEL (A) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.KREDER Stefan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DEN BOSCH Thomas-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.RASMUSSEN Frederik-ARBEJDERNES BICYLDE CLUB-

    5.HAVERMANS Glenn-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    6.VAN DEN BOGAERT Sem-WESTLAND WIL VOORUIT-

    7.ENGBERG Soren Martinus-ARBEJDERNES BICYLDE CLUB-

    8.ALKEMADE Flip-RTV DE BOLLESTREEK-

    9.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.HARTVIG Daniel-ARBEJDERNES BICYLDE CLUB-

    24.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    28.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    38.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    23/02/2013 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.KOOISTRA Marten-WV OTTO EBBENS-

    4.VAN DEN BROECK Jordi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.STOLK Julian-RESTORE CYCLING-

    6.VAN KESTER Casper-WESTLAND WIL VOORUIT-

    7.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.BOL Bjarne-WILLEBRORD WIL VOOUIT-

    14.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.GONZALES-MORALES Julio-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    25.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.ROELS Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.COLLYNS Bjärne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24-02-2013 om 14:38 geschreven door kenny


    23-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 23/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Kristoff Heyns vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 't Ster te St.Niklaas 28 POLDERRENNERS voor de laatste wintertrainingsrit.

    Zeer koud weer met -6°C bij het vertrek en een strakke Oostenwind met af en toe een rukwind er bovenop. De kopman van de dag was 'Filip Van Royen' geassisteerd door Danny Peeters, zij zorgden dat het tempo niet stil viel gedurende gans de duurtraining. De afstand bedroeg 93 km en het gemiddelde was goed voor 33,4 km/h, met de extra lus via Velle-Temse naar Melsele bedroeg de afstand 115 km.
    Reden mee vandaag : Wim Heyndrickx, Danny Peeters , Kristoff Heyns , Filip Van Royen , Jean-Paul Van Oudenhoven , Leo Mares , Guy De Jonghe , Carl Leeman , Dirk Cleys , Geoffrey De Jonghe , Patrick De Beule , Frank Suys , Dirk Vermincksel , Walter Meseure , Tom Heirbaut , Pieter Covents , Rudi Van Damme , Jan Vlegels , Alain Verbeke , Sven Wielandt , Franky De Witte , Kevin Van Raemdonck , William Despeels , Adrien Maes , ??? en Kenny Janssens.

    P.S. Lekke banden: 2

    23-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    22-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN HET WAASLAND ZOMEREDITIE 2013

    Ronde Waasland 2013 zomer.png
    RW 2013 DSC_0178.jpg
    RW 2013 DSC_0179.jpg
    RW 2013 DSC_0184.jpg
    Het komend weekend worden de slotritten van de "Ronde van het Waasland" voor mountainbikers verreden. Met de eindhappening op zondag zit deze 17° editie erop. Het was voor de organisatoren en deelnemers een zware editie. Vanaf half november kampten ze met wateroverlast overschakelend vanaf december tot februari naar koude, ijs en sneeuw.
    Het komend weekend wordt het echt BIKEWEER : de gevarieerde omloop ligt er droog bij. Het is voor iedereen toegankelijk mits inschrijving tussen de voorziene uren.

     

    Gegevens van de 20e rit en 21° rit Ronde van het Waasland :
    OPGELET : NIEUWE LOCATIE
    Daar "De Route" in Sint-Gillis-Waas de voorkeur geeft aan culturele activiteiten zijn we uitgeweken naar de nieuwe sportzone "Baveric" in Vrasene.
    Nieuw vertrekpunt is de sportzone "Baveric" (KFC Vrasene) in de Smisstraat (centrum Vrasene).
    - Zaterdag 23 februari te VRASENE memorial Patrick Meersschaert (8u30-14u)
        voetbalkantine SFC Vrasene Smisstraat (35/45/50 km) (tel. 0476/232525)
    - Zondag 24 februari EINDHAPPENING te VRASENE (8u30-10u30)
        voetbalkantine SFC Vrasene Smisstraat (35/45/50 km) (tel. 0476/232525)
    Eindhappening wintereditie zondag om 12u15 met talrijke prijzen en 3 fietsen te winnen onder de deelnemers.

    Omloop : via verkavelings- en heidepaden naar de bossen van Sint-Gillis-Waas, Stekene en De Klinge.
    De Meerdonkse dijk- en groene paden brengen ons terug naar Vrasene.

     

    Op zondag 10 maart start reeds de zomereditie die maar liefst 22 ritten zal bevatten en op zondag 15 september eindigt in Wachtebeke (zie programma in bijlage).

    RW 2013 Moytip Volvo.JPG 



    Dirk Cornu

    0476 232525

    22-02-2013 om 09:35 geschreven door kenny


    20-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 20/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Guy Smet en Wim Heyndrickx vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 54 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Bij een temperatuur van 2°C was het alweer een zeer goed geslaagde duurtraining en dit door toedoen van onze kopman van de dag 'GUY SMET' die ons gans de rit zijn tempo oplegde en dat gedurende 95 km. Met de extra lus naar Overslag bedroeg de afstand 85 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 34 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Wim Heyndrickx , Walter Meseure , Leo Mares , Guy De Jonghe , Sven Wielandt , Stijn Gidé , Werner Van Der Weken , Hugo Martens , Marc De Smedt , Chris Bolsens , Dirk Cleys , William Despeels , Pascal Brack , Freddy De Blieck , Geoffrey Van Steenberghen , Jori Van Steenberghen , Guy Ten Hartog , Jonas De Boey , Jochem Smet , Glenn De Ridder , Patrick Van Der Vekens , Adrien Maes , Fons Van Raemdonck , Steven Van Houte , Lieven Van De Perre , Eric Vermeulen , Jan Meul , Kristoff Heyns , Franky De Witte , Frank Van Geystelen , Jarno Van Guyse , Rudy Franssens , Eugéne Bosman , Jan Vlegels , Marc Bryssinckx , Dave Van Roeyen , Gert Smet , Serge Meyvis , Jeffrey Bryssinck , Alexander De Keersmaeker , Tom Heirbaut , Valerie Robert , Olaf Van Osselaer , Jens Verschaffelt , ???????? en Kenny Janssens.

    20-02-2013 om 18:31 geschreven door kenny


    19-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 02/03/2013 - KLEIN-SNOA KOERST
    Affiche jaarmarkt 2013.jpg

    Bron: Filip Apers

    19-02-2013 om 09:01 geschreven door kenny


    18-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE EEKLO VAN ZONDAG 18/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE EEKLO VAN ZONDAG 18/02/2013 

    Veld 17-2-2013-eeklo 784.JPG 
                       
    Het podium met Sven Nys, Marcel Meisen en Martin Bina.
    Veld 17-2-2013-eeklo 393.JPG
                                 Sven Nys werd gehuldigd voor de start.
    Veld 17-2-2013-eeklo 395.JPG Veld 17-2-2013-eeklo 398.JPG Veld 17-2-2013-eeklo 403.JPG
    Kampioen van België Klaas Vantornout.        Van Zwitserland Julien Taramarcaz.             Van de Beloften Laurens Sweeck.
    Veld 17-2-2013-eeklo 754.JPG
                                       De aankomst van winnaar Sven Nys.

    Zondag 17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    3.BINA Martin-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    4.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    5.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    6.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    7.TARAMARCAZ Julien-BMC MOUNTAINBIKES RACING TEAM-

    8.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    18.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    33.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    Veld 17-2-2013-eeklo 757.JPG
                                      Aankomst van de 2de Marcel Meisen.
    Veld 17-2-2013-eeklo 758.JPG
                                       Aankomst van de 3de Martin Bina.
    Veld 17-2-2013-eeklo 504.JPG
    Veld 17-2-2013-eeklo 505.JPG
    Veld 17-2-2013-eeklo 576.JPG
         Klaas Vantornout gevallen en volledig achteraan met Davy Commeyne.
    Veld 17-2-2013-eeklo 409.JPG 
                                                            Bart Wellens                                            
    Veld 17-2-2013-eeklo 418.JPG 
                                                 Jan Denuwelaere
    Veld 17-2-2013-eeklo 425.JPG
                                       Bart Hofman en Steven De Decker.
    Veld 17-2-2013-eeklo 445.JPG
                                                        Stijn Penne
    Veld 17-2-2013-eeklo 480.JPG
                                                        Kevin Cant
    Veld 17-2-2013-eeklo 630.JPG 
                                       Mila het dochtertje van Klaas Vantornout. 

    17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    6.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    7.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC

    9.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    11.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    14.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    Veld 17-2-2013-eeklo 387.JPG
          Podium Juniores met Thijs Aerts, Jonas Degroote en Nicolas Cleppe.
    Veld 17-2-2013-eeklo 367.JPG
                                    Aankomst van winnaar Thijs Aerts.
    Veld 17-2-2013-eeklo 369.JPG
                                 Aankomst van de 2de Jonas Degroote.
    Veld 17-2-2013-eeklo 371.JPG
                                Aankomst van de 3de Nicolas Cleppe.
    Veld 17-2-2013-eeklo 374.JPG
                      Aankomst van de 4de Elias Van Hecke uit Hamme.
    Veld 17-2-2013-eeklo 266.jpg
                                         Anja Geldhof met haar zoon.
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC

    5.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    6.DEGRYSE Tibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.GOEMAN Svendsen-BOLLANSEE´S BMX SHOP/EPB SPORTS-

    9.VERVAET Ben-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-
    Veld 17-2-2013-eeklo 264.jpg
     Podium Nieuwelingen met Eli Iserbyt, Timo Verberckmoes en Wesley Floren.
    Veld 17-2-2013-eeklo 170.jpg
            De kampioen van België Eli Iserbyt en de kampioen van Zwitserland.
    Veld 17-2-2013-eeklo 258.jpg
                                         Aankomst van winnaar Eli Iserbyt.
      

    17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.INGELS Tomas-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
    Veld 17-2-2013-eeklo 166.jpg      
           Podium Amateurs en Masters A met Jochen Heylens en Steve Gruwier.
    Veld 17-2-2013-eeklo 092.jpg
                                 Beide kampioenen werden gehuldigd.
    Veld 17-2-2013-eeklo 159.jpg
                                   Aankomst van winnaar Jochen Heylens.
     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.SABO Pedro-DAGVERGUNNING-

    7.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    9.NAESSENS Michael-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    10.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    Veld 17-2-2013-eeklo 089.jpg
    Podium Masters B met Mario Lammens en Masters C met Ronald De Scheemaeker.
    Veld 17-2-2013-eeklo 075.jpg
                                    Aankomst van winnaar Mario Lammens.
     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    7.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DE VOS Robert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN HECKE Etienne-DAGVERGUNNING-
    Veld 17-2-2013-eeklo 080.jpg
                           Aankomst van winnaar Ronald De Scheemaeker.





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2013 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING DE RUPELSPURTERS BOOM 2013

     

                                  PLOEGVOORSTELLING

                         DE RUPELSPURTERS BOOM 2013
                                       Boom 15-2-2013-ploeg rupel 017.JPG
                                       Boom 15-2-2013-ploeg rupel 020.JPG 


    ELITE Z.C.

    Boom 15-2-2013-ploeg rupel 112.JPG
    Nick Van De Voorde (Reet), Koen Vertommen (Ree), Wim Vermant (Niel), Kenny Van Lent (Duffel),
    Edwin Smeulders (Terhagen), Edwin De Wit (Willebroek), Nick De Block (Wolvertem),
    Kristof DHollander (Stekene), Ronald Winters (Hamont Achel), Jos Kools (Putte- Ned)
    en Stijn Mettepenningen (Turnhout)


    BELOFTEN

    Boom 15-2-2013-ploeg rupel 110.JPG
    Niels Van Den Driessche (Aalst), Jelle Donders (Bornem), Roman Vanstaen (Bornem),
    Wim Stevens (Wiekevorst), Arno Crabbe (Houtvenne), Yenzo Bolle (Bornem) en Bavo Haemels (Duffel).





    Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2013 om 14:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!!

    David Nicky KOP 2013.png
    Zondag 17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    2.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    3.BINA Martin-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    4.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    5.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    6.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    7.TARAMARCAZ Julien-BMC MOUNTAINBIKES RACING TEAM-

    8.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    10.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    18.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    33.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    17/02/2013 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.BEELEN Sven-MELBOTECH CT-

    5.WELLENS Geert-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar-MELBOTECH CT-

    8.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.KOYEN Niels-MELBOTECH CT-

     

    17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    6.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    7.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    8.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC

    9.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    11.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    14.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC

    5.ROMBOUTS Seppe-DCM CYCLING TEAM-

    6.DEGRYSE Tibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.GOEMAN Svendsen-BOLLANSEE´S BMX SHOP/EPB SPORTS-

    9.VERVAET Ben-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.CORNETTE Ewout-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    17/02/2013 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VERHEYEN Nick-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VERHEYEN Thomas-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    4.DRIESEN Jarne-MELBOTECH CT-

    5.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    9.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VAN BENNEKOM Kevin-VW HET STADION-

    21.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    17/02/2013 EEKLO (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.INGELS Tomas-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.SABO Pedro-DAGVERGUNNING-

    7.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    9.NAESSENS Michael-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    10.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.PRUVOOST Patrick-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    7.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DE VOS Robert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.VAN HECKE Etienne-DAGVERGUNNING-

     

    17/02/2013 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    2.NICK DAVID uit Beveren-DAG-

    3.WILMSEN Tom-MELBOTECH CT-

    4.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    6.MEULDERS Filip-DAG-

    7.CLAES Joachim-MELBOTECH CT-

    8.VAN DEN BOSCH Jens-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.THIELEMANS Bart-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.THIJS Dennis-AFDELING ANTWERPEN-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VERTESSEN Jonhnny-DAG-

    7.VERELST Rudolf-DAG-

    8.VAN DER SMISSEN Serge-DCM CYCLING TEAM-

    9.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.MEYS Mark-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.MERTENS Francois-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.SAS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN SINAY Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    18-02-2013 om 13:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STIJN STEELS met het Clubkampioenschap !!!

    Steels Stijn 2013.jpg
                                                      Stijn Steels

    Zondag 17/02/2013 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap  - 96 km

    Elite m&z contract&Belfoten - Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-

    2.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.GARDEYN Gorik-DOLTCINI FLANDERS

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.VANSPEYBROECK Tim-VENTILAIR - STERIA-

    8.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-

    10.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI FLANDERS

    17.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    21.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    23.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    38.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    39.MERTENS Nick-DOLTCINI FLANDERS

    40.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

      

    Masters en cyclosportieven - Aantal deelnemers:

    1.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    3.VERWEE Nico-CT PROFALUX-

    4.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.WIELFAERT Kristof--

     

    17/02/2013 DEERLIJK (W) - Clubkampioenschap
    Nieuwelingen – Juniores:  40,6 km - Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen

    1.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.RANSON Nourdinne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.POULAIN Dylan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.VANDENBROUCKE Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Juniores

    1.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Elite, Beloften, Amateurs, Masters:  75,4 km - Aantal deelnemers:

    Elite Zonder Contract

    1.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DELIE Kevin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.BREYE Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Beloften

    1.DE VOS Lucas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.DESCAMPS Joris-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VAN LANCKER Massimo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.GOETHALS Kenny-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Masters A + B + C

    1.DE WAELE Wim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.VERCOUILLIE Kristof-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.BLANCKE Mathieu-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VOET Frederic-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.D´HOOGHE Wim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    Masters Cycling Team

    1.WINS Stephane-SECTION HENNUYERE-

    2.BALCAEN Wesley-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.MICHELS Pedro--

    4.MICHELS Geffrey--

    5.FEYS Dominique-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    17/02/2013 KONTICH (A) - Clubkampioenschap
    Nieuwelingen & Dames jeugd: 42,3 km - Aantal deelnemers:

    1.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-


    Junioren & Dames Elite: 56,8 km - Aantal deelnemers:

    1.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VAN LAER Sven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-


    Elite z/c & U23 & Masters: 78,1 km - Aantal deelnemers:

    1.ENGELEN Jochen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    2.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.VAN DEN BRANDEN Viktor-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    11.SMET Cedric-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    20.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB


    17/02/2013 LEOPOLDSBURG (LB) - Clubkampioenschap
    Amateurs, Masters, Beloften, Elite z.c., Juniores, Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    Juniores + Dames Elite

    1.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VANDIKKELEN Mathias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.MECHANT Benjamin-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen

    1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    4.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    17/02/2013 MEULEBEKE (W) - Clubkampioenschap
    Nieuwelingen

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    3.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.DELESIE Berre-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VAN COPPENOLLE Lars-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    9.CALLENS Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    17/02/2013 MOL HEIDEHUIZEN (A) – Clubkampioenschap - 48 km

    Nieuwelingen + Dames Jeugd - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Tim--

    2.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    17/02/2013 MOL HEIDEHUIZEN (A) – Clubkampioenschap - 96 km  - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LEYNEN Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    17/02/2013 REKKEM (W) – Clubkampioenschap - 106,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.STIJN STEELS uit Westerlo-CRELAN-EUPHONY-

    2.BOUVRY Dieter-ETIXX-IHNED-

    3.DECLERCQ Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.HEYTENS Kess-TEAM 3M-

    5.VERHELST Louis-ETIXX-IHNED-

    15.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    38.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    63.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    17/02/2013- VOLLEZELE (B) - Clubkampioenschap

    Nieuwelingen

    1.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.VAN ELEWYCK Nils-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.WAERZEGGERS Kenny-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.COOREMAN Pieter-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.OFFERMANS Michiel-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VAN DE VELDE Guillaume-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    Juniores

    1.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM-

    2.WOUTERS Beau-MELBOTECH CT-

    3.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.NIJS Yente-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    18-02-2013 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE MIDDELKERKE VAN ZATERDAG 16/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE MIDDELKERKE VAN ZATERDAG 16/02/2013 

    Veld 16-2-2013-middelkerke 745.JPG                                  
                 Podium met Klaas Vantornout, Niels Albert en Tom Meeusen.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 729.JPG
                          Aankomst van winnaar Klaas Vantornout.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 670.JPG
                                         Klaas Vantornout en Niels Albert.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 691.JPG
    De 4 koplopers met Tom Meeusen, Klaas Vantornout, Niels Albert en Sven Nys.

    Zaterdag 16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    6.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    9.BINA Martin-CEZ CYKLO TEAM TABOR-

    10.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    Veld 16-2-2013-middelkerke 547.JPG 
                                                       Klaas Vantornout
    Veld 16-2-2013-middelkerke 552.JPG
                                                        Sven Nys
    Veld 16-2-2013-middelkerke 530.JPG
                                                       Kevin Cant
    Veld 16-2-2013-middelkerke 633.JPG
                                                  De zoon van Bart Wellens.

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    4.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    5.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    8.SWEECK Laurens-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    9.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.AERTS Toon-KDL-CRELAN CYCLING TEAM-

    Veld 16-2-2013-middelkerke 486.JPG
    Podium Beloften met Michael Vanthourenhout, Wout Van Aert en Gianni Vermeersch.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 493.JPG
    Podium Superprestige met Wouter Van Aert, Jens Adams en Gianni Vermeersch.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 476.JPG
                           Aankomst van de winnaar Michael Vanthourenhout.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 477.JPG
                                Aankomst van Wouter Van Aert die 2de werd.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 478.JPG
                                   Aankomst van Wietse Bosmans die 3de werd.
      
    Veld 16-2-2013-middelkerke 323.JPG
                                                     Start van de Beloften.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 333.JPG
                                                    Doortocht Beloften.

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.WYMAN Helen-KONA/FSA FACTORY TEAM-

    3.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    4.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.VERSCHUEREN Jolien-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    7.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    8.KLOPPENBURG Margriet-TEAM BMC CONCEPT STORE-

    9.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES-ST MARTINUS CT KERKSKEN

    10.GODART Suzie-TEAM PRATOMAGNO-

    Veld 16-2-2013-middelkerke 166.JPG                                               
             Podium Dames met Sanne Cant, Helen Wyman en Ellen Van Loy.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 154.JPG
                                             Aankomst van Sanne Cant.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 158.JPG
                                        Aankomst van de 2de Helen Wyman.                                          
    Veld 16-2-2013-middelkerke 274.JPG Veld 16-2-2013-middelkerke 160.JPG
    Coach Dirk Onghena met de fiets van Anja Geldhof.                                 Ellen Van Loy werd 3de.

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden Juniors UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DEGROOTE Jonas-VISTAMEDIA HAMME-

    4.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    6.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    8.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.JANSEN Richard-TEAM CICLISMO MUNDIAL BVBA-

    10.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    28.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    Veld 16-2-2013-middelkerke 305.JPG
    Podium Juniores met Mathieu Van Der Poel, Yannick Peeters en Jonas Degroote.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 312.JPG
    Podium Superprestige met Mathieu Van Der Poel, Quinten Hermans en Martijn Budding.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 297.JPG
                                     Aankomst van Mathieu Van Der Poel.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 317.JPG Veld 16-2-2013-middelkerke 170.JPG
          De verzorger van Mathieu Van Der Poel.                                                      Start van de Juniores.

    16/02/2013 MIDDELKERKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.EENKHOORN Pascal-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    3.MONTAIGNE Jorn-ASFRA RACING TEAM-

    4.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    5.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.LIESSENS Jarno-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    7.FLOREN Wesley-RSC DE ZUIWESTHOEK-

    8.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    9.MUSEEUW Stefano-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    10.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    14.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    Veld 16-2-2013-middelkerke 073.JPG
    Podium Nieuwelingen met Eli Iserbyt, Pascal Eenkhoorn en Jorn Montaigne.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 077.JPG
                                           Aan het woord Eli Iserbyt.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 067.JPG
                                              Aankomst van Eli Iserbyt.
    Veld 16-2-2013-middelkerke 068.JPG Veld 16-2-2013-middelkerke 069.JPG
    Deze Zwitser werd 3de maar reed met een te groot verzet.                 De Nederlandse kampioen Pascal Eenkhoorn.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-02-2013 om 13:05 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!