Proficiat aan STIJN STEELS met het Clubkampioenschap !!!
Stijn Steels
Zondag 17/02/2013 BOTTELARE (O) Clubkampioenschap - 96 km
Elite m&z contract&Belfoten - Aantal deelnemers:
1.WYTINCK Niels-AN POST - CHAINREACTION-
2.DE MERLIER Giovanni-TO WIN JOSAN CT-
3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-
4.GARDEYN Gorik-DOLTCINI FLANDERS
5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
6.VAN STEENBERGHEN Jori-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
7.VANSPEYBROECK Tim-VENTILAIR - STERIA-
8.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-
9.VAN COPPERNOLLE Francesco-VENTILAIR - STERIA-
10.VAN HOLDERBEKE Mathias-DOLTCINI FLANDERS
17.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
21.WIELANDT Sven-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-
23.COOMAN Gianni-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
37.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
38.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-
39.MERTENS Nick-DOLTCINI FLANDERS
40.SMET Guy-TEAM CIBEL/ALIPLAST-
Masters en cyclosportieven - Aantal deelnemers:
1.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
2.COOMAN Jerry-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
3.VERWEE Nico-CT PROFALUX-
4.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
5.WIELFAERT Kristof--
17/02/2013 DEERLIJK (W) - Clubkampioenschap Nieuwelingen Juniores: 40,6 km - Aantal deelnemers:
Nieuwelingen
1.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
2.RANSON Nourdinne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
3.POULAIN Dylan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
4.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
5.VANDENBROUCKE Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
Juniores
1.DE GREEF Jordi-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
2.PYFFEROEN Matthias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
3.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
4.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
5.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
Elite, Beloften, Amateurs, Masters: 75,4 km - Aantal deelnemers:
Elite Zonder Contract
1.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
2.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
3.DELIE Kevin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
4.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
5.BREYE Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
Beloften
1.DE VOS Lucas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
2.DESCAMPS Joris-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
3.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
4.VAN LANCKER Massimo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
5.GOETHALS Kenny-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
Masters A + B + C
1.DE WAELE Wim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
2.VERCOUILLIE Kristof-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
3.BLANCKE Mathieu-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
4.VOET Frederic-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
5.D´HOOGHE Wim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
Masters Cycling Team
1.WINS Stephane-SECTION HENNUYERE-
2.BALCAEN Wesley-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
3.MICHELS Pedro--
4.MICHELS Geffrey--
5.FEYS Dominique-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
17/02/2013 KONTICH (A) - Clubkampioenschap Nieuwelingen & Dames jeugd: 42,3 km - Aantal deelnemers:
1.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-
2.JEHIN Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
3.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
4.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
5.VAN MEENSEL Rikke-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
Junioren & Dames Elite: 56,8 km - Aantal deelnemers:
1.VERHULST Pauwel-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
2.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-
3.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-
4.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
5.VAN LAER Sven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
Elite z/c & U23 & Masters: 78,1 km - Aantal deelnemers:
1.ENGELEN Jochen-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
2.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
3.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
4.VAN DEN BRANDEN Viktor-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
5.VERHEYDEN Robin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
11.SMET Cedric-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
20.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
17/02/2013 LEOPOLDSBURG (LB) - Clubkampioenschap Amateurs, Masters, Beloften, Elite z.c., Juniores, Nieuwelingen - Aantal deelnemers:
Juniores + Dames Elite
1.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
2.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
3.VANDIKKELEN Mathias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
4.MECHANT Benjamin-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
5.GEERTS Jesse-DCM CYCLING TEAM-
Nieuwelingen
1.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
2.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
3.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-
4.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-
5.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-
17/02/2013 MEULEBEKE (W) - Clubkampioenschap Nieuwelingen
1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
2.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-
3.WYDOOGHE jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-
4.DELESIE Berre-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-
5.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-
6.VAN COPPENOLLE Lars-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-
7.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-
8.VAN KEIRSBULCK Engelbert-WIELERGROEP BEVEREN 2000-
9.CALLENS Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
10.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-
17/02/2013 MOL HEIDEHUIZEN (A) Clubkampioenschap - 48 km
Nieuwelingen + Dames Jeugd - Aantal deelnemers:
1.VAN DER POEL Tim--
2.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
17/02/2013 MOL HEIDEHUIZEN (A) Clubkampioenschap - 96 km - Juniores
Aantal deelnemers:
1.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.LEYNEN Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.VAN ROOSBROECK Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
17/02/2013 REKKEM (W) Clubkampioenschap - 106,4 km
Aantal deelnemers:
1.STIJN STEELS uit Westerlo-CRELAN-EUPHONY-
2.BOUVRY Dieter-ETIXX-IHNED-
3.DECLERCQ Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
4.HEYTENS Kess-TEAM 3M-
5.VERHELST Louis-ETIXX-IHNED-
15.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
38.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
63.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
17/02/2013- VOLLEZELE (B) - Clubkampioenschap
Nieuwelingen
1.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
2.VAN ELEWYCK Nils-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
3.VAN DEN NEST Jeffrey-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
4.WAERZEGGERS Kenny-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
6.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
7.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
8.COOREMAN Pieter-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
9.OFFERMANS Michiel-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
10.VAN DE VELDE Guillaume-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
Juniores
1.MOL Max-YOUNG CYCLING TEAM-
2.WOUTERS Beau-MELBOTECH CT-
3.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
4.NIJS Yente-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
5.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
6.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
7.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-
8.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
10.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
|