.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE HOOGSTRATEN VAN ZONDAG 10/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE HOOGSTRATEN VAN ZONDAG 10/02/2013 

                                     
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 389.JPG
                                   Sven Nys voor Philipp Walsleben.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 386.JPG
                                         Klaas Vantornout werd 2de.

    Zondag 10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Sven Nys - Crelan-Euphony Cycling Team-

    2-Klaas Vantornout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    4-Rob Peeters - Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    6-Niels Albert - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    7-Thijs Van Amerongen - AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    8-Marcel Meisen - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Jan Denuwelaere - Style & Concept Cycling Team-

    10-Jonathan Page - Planet Bike-

    Veld 10-2-2013-hoogstraten 359.JPG  

                                                Start van de Profs.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 454.JPG
                                                       Niels Albert
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 451.JPG
                                              Jan Denuwelaere
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 468.JPG
                                                  Edwin De Wit


    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Wietse Bosmans BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Gianni Vermeersch BKCP - Powerplus Cycling Team-

    3-Toon Aerts Landbouwkrediet-KDL-

    4-Tijmen Eising Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    5-Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team.-

    7-Daan Soete VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Vinnie Braet Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    10-Gert-Jan Bosman Rabo - Giant Offroad Team.-

    18-Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP-

    Veld 10-2-2013-hoogstraten 345.JPG
        Podium Beloften met Wietse Bosmans, Gianni Vermeersch en Toon Aerts.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 311.JPG
                                          Aankomst van Wietse Bosmans.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 314.JPG
                                   Aankomst van Gianni Vermeersch.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 318.JPG
                                                        Tijmen Eising
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 324.JPG  
                                                 David Van Der Poel
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 206.JPG
                                            Na de start van de Beloften.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 297.JPG
                                                   Joeri Hofman
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 216.JPG
                                      Matthias Van de Velde en Joeri Hofman.


    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Sanne Cant - Enertherm - BKCP-

    2-Ellen Van Loy - Melbotech Cycling Team-

    3-Sabrina Stultiens - Brainwash wielerploeg-

    4-Sanne Van Paassen - Rabobank Women Team-

    5-Amy Dombroski - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Joyce Vanderbeken - Cycling Team Vermeeren-

    7-Reza Hormes-Ravenstijn - Orange Babies Cycling Team-

    8-Lana Verberne - RTC Buitenlust-

    9-Margriet Helena Kloppenburg

    10-Karen Verhestraeten

    13-Anja Geldhof

    Veld 10-2-2013-hoogstraten 072.JPG                                               
             Podium Dames met Sanne Cant, Ellen Van Loy en Sabrina Stultiens.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 066.JPG
                                             Aankomst van Sanne Cant.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 067.JPG
                                               Ellen Van Loy werd 2de.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 068.JPG
                                       Aankomst van Sabrina Stultiens.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 029.JPG
                                                         Sanne Cant
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 024.JPG                            
                                        Aurelie Vermeir uit Merelbeke.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 012.JPG
                                                      Anja Geldhof

    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Mathieu Van Der Poel - Enertherm - BKCP-

    2-Martijn Budding - Enertherm - BKCP-

    3-Thijs Aerts - W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.-

    4-Ben Boets - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Jonas Degroote - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    6-Gianni Van Donink - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    7-Kobe Goossens - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Stijn Caluwe - Enertherm - BKCP-

    9-Ward Van Laer - De Kastelse Durvers V.Z.W.-

    10-Richard Jansen - Enertherm - BKCP-

    13-Elias Van Hecke - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    Veld 10-2-2013-hoogstraten 199.JPG
      Podium Juniores met Mathieu Van Der Poel, Martijn Budding en Thijs Aerts.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 173.JPG
                                     Aankomst van Mathieu Van Der Poel.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 203.JPG
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 176.JPG
                                               Aankomst van Thijs Aerts.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 175.JPG
                                       Aankomst van Martijn Budding.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 188.JPG
                                        Aankomst van Elias Van Hecke.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 069.JPG
                                                       Start van de Juniores.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 097.JPG
                                            Elias Van Hecke uit Hamme.
    Veld 10-2-2013-hoogstraten 124.JPG
                                                      Jens Teirlinck


     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-02-2013 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Sven Nys - Crelan-Euphony Cycling Team-

    2-Klaas Vantornout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    4-Rob Peeters - Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    6-Niels Albert - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    7-Thijs Van Amerongen - AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    8-Marcel Meisen - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Jan Denuwelaere - Style & Concept Cycling Team-

    10-Jonathan Page - Planet Bike-

     

    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Wietse Bosmans BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Gianni Vermeersch BKCP - Powerplus Cycling Team-

    3-Toon Aerts Landbouwkrediet-KDL-

    4-Tijmen Eising Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    5-Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team.-

    7-Daan Soete VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Vinnie Braet Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    10-Gert-Jan Bosman Rabo - Giant Offroad Team.-

    18-Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP-

     

    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Sanne Cant - Enertherm - BKCP-

    2-Ellen Van Loy - Melbotech Cycling Team-

    3-Sabrina Stultiens - Brainwash wielerploeg-

    4-Sanne Van Paassen - Rabobank Women Team-

    5-Amy Dombroski - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Joyce Vanderbeken - Cycling Team Vermeeren-

    7-Reza Hormes-Ravenstijn - Orange Babies Cycling Team-

    8-Lana Verberne - RTC Buitenlust-

    9-Margriet Helena Kloppenburg

    10-Karen Verhestraeten

    13-Anja Geldhof

     

    10/02/2013 HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Mathieu Van Der Poel - Enertherm - BKCP-

    2-Martijn Budding - Enertherm - BKCP-

    3-Thijs Aerts - W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.-

    4-Ben Boets - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Jonas Degroote - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    6-Gianni Van Donink - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    7-Kobe Goossens - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Stijn Caluwe - Enertherm - BKCP-

    9-Ward Van Laer - De Kastelse Durvers V.Z.W.-

    10-Richard Jansen - Enertherm - BKCP-

    13-Elias Van Hecke - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

     

    10/02/2013 NEERPELT (LB) - Clubkampioenschap
    Aantal deelnemers:

    10-02-2013 om 16:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 10/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kevin Van Raemdonck en Robby Van Raemdonck vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Bij lichte negatieve temperaturen en een stevige tegenwind werd de duurtraining van Zondag afgewerkt. Aan kopmannen geen gebrek vandaag zodat iedereen zijn benen eens kon testen. Op alle kruispunten zorgde Eric Vermeulen en Walter Meseure telkens voor een veilige doorgang. Als extra lus werd vandaag een finale gereden naar Kallo, 7 renners namen deel: Wim Heyndrickx, Sven Wielandt, Kenny Janssens, Lieven Van De Perre, Steven Van Houte, Koen Van Laere en Steven Doms. Met veel wind op kop was het moeilijk om rond te draaien maar her en der werd de ketting al eens op gang gebracht. Uiteindelijk kregen we een prestige spurt die Kenny Janssens naar zijn hand zette voor Steven Doms, Sven Wielandt en Koen Van Laere.
    De afstand bedroeg 84 Km tot Beveren en met de extra lus naar Kallo bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 33,4 Km/h.

    Reden mee vandaag : Steven Thomas , Kevin Van Raemdonck , Robby Van Raemdonck , Sven Wielandt , Steven Doms , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Benny Vercauteren , Chris Bolsens , Eric Vermeulen , Lieven Van De Perre , Jan Heyrman , Werner Van Der Weken , Steven Van Houte , Jochem Smet , Freddy Luyckx , Danny Peeters , Filip Van Royen , Patrick Van Der Vekens , Koen Van Laere , Jan Vlegels , Jan Peirsman , Walter Meseure , Jean Paul Van Oudenhoven , Alain Verbeke , Jan Heyrman , Gunther Persoon , Peter De Maere , ?? en Kenny Janssens.

    10-02-2013 om 14:12 geschreven door kenny


    09-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LILLE VAN ZATERDAG 09/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE LILLE VAN ZATERDAG 09/02/2013 

    VELD-lille-krawatencross 765.JPG   VELD-lille-krawatencross 766.JPG                                          
                         Winnaar Niels Albert.                                          Sven Nys werd 3de.
    VELD-lille-krawatencross 746.JPG
                                         Kevin Pauwels werd 4de.

    Zaterdag 09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Niels Albert - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Klaas Vantornout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Sven Nys - Crelan-Euphony Cycling Team-

    4-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    5-Rob Peeters - Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Bart Wellens - Telenet Fidea Cycling Team-

    7-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    8-Dieter Vanthourenhout - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Bart Aernouts - AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    10-Marcel Meisen - BKCP - Powerplus Cycling Team- 

    VELD-lille-krawatencross 551.JPG 

                                                  Start van de Profs.
    VELD-lille-krawatencross 553.JPG
                                           Bart Wellens en Sven Nys.
    VELD-lille-krawatencross 561.JPG
                                 Lars Van Der Haar en Philipp Walsleben.
    VELD-lille-krawatencross 748.JPG
                                        Thijs Al en Sven Vanthourenhout.
    VELD-lille-krawatencross 669.JPG VELD-lille-krawatencross 662.JPG
                              Edwin De Wit                                                                              Tom Van Den Bosch
     

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Tim Merlier - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    2-Tijmen Eising - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Wout Van Aert - Telenet Fidea Cycling Team-

    4-Wietse Bosmans - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    5-Laurens Sweeck - Landbouwkrediet-KDL-

    6-Gianni Vermeersch - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    7-Corné Van Kessel - Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Diether Sweeck - Landbouwkrediet-KDL-

    9-Michael Vanthourenhout - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    10-Gert-Jan Bosman - Rabo - Giant Offroad Team.-

    23-Matthias Van De Velde - Enertherm - BKCP-

    VELD-lille-krawatencross 316.JPG
             Podium Beloften met Tim Merlier, Eising Tijmen en Wout Van Aert.
    VELD-lille-krawatencross 304.JPG
                                          Aankomst van Tim Merlier.
    VELD-lille-krawatencross 306.JPG
             De spurt voor de 2de plaats met Eising Tijmen voor Wout Van Aert.
    VELD-lille-krawatencross 295.JPG
                               Aankomst van Wietse Bosmans die 4de werd.
    VELD-lille-krawatencross 120.JPG  
                              Wereldkampioen bij de Beloften Mike Teunissen.
    VELD-lille-krawatencross 166.JPG
                                                 Start ven de Beloften.

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne-RABOBANK-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VAN PAASSEN Sanne-RABOBANK-

    4.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    5.STULTIENS Sabrina-GRC JAN VAN ARKEL-

    6.WYMAN Helen-KONA FSA FACTORY TEAM-

    7.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    8.HORMES RAVENSTIJN Resa-MTB LICHT VERZET-

    9.GRIMBERG Arenda-WV HET STADION-

    10.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    16.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    25.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    VELD-lille-krawatencross 431.JPG                                               
          Podium Dames met Marianne Vos, Sanne Cant en Sanne Van Paassen.
    VELD-lille-krawatencross 435.JPG
    VELD-lille-krawatencross 422.JPG
                             Aankomst van Marianne Vos voor Sanne Cant.
    VELD-lille-krawatencross 394.JPG
         Sanne Cant, Marianne Vos en Sanne Van Paassen in de laatste ronde.
    VELD-lille-krawatencross 359.JPG                            
                                                      Ellen Van Loy
    VELD-lille-krawatencross 352.JPG
                                                  Start van de Dames.

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    10.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    37.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    43.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

    VELD-lille-krawatencross 119.JPG
      Podium Juniores met Mathieu Van Der Poel, Yannick Peeters en Thijs Aerts.
    VELD-lille-krawatencross 110.JPG
                                    Aankomst van Mathieu Van Der Poel.
    VELD-lille-krawatencross 112.JPG

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
    1-Pascal Eenkhoorn-Enertherm - BKCP-

    2-Eli Iserbyt-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    3-Max Gulickx - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    4-Mitch Groot - Enertherm - BKCP-

    5-Nick Verheyen - Enertherm - BKCP-

    6-Jarne Driesen

    7-Tijl Pauwels - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    8-Thierry Bouckaert - Enertherm - BKCP-

    9-Maik Van Der Heijden - RTC Buitenlust-

    16-Alex Colman - Wielerteam Waasland V.Z.W.-

    19-Timo Verberckmoes - KSC Dendersteek Labiekes-

    21-Jarno Liessens - Enertherm - BKCP-

    32-Gianni Van Havermaet - Rudyco Cycling Team-

    49-Niels Willaerts - Rudyco Cycling Team-

    VELD-lille-krawatencross 439.JPG
                                             Roland Liboton aan de start.
    VELD-lille-krawatencross 445.JPG
                                               Start van de vele BV's.



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-02-2013 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 09/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 
    't Ster te St.Niklaas 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij een temperatuur van -1°C en op vele plaatsen verraderlijke ijsplekken moest het tempo regelmatig aangepast worden. Vooraan zorgden de kopmannen voor een strak tempo zodat we toch een goede duurtraining konden afwerken. De afstand bedroeg 94 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,2 Km/h, met de extra lus naar Haasdonk bedroeg de afstand 110 Km.
    Reden mee vandaag : Steven Thomas , Willem Thomas , Danny Peeters , Jean-Paul Van Oudenhoven (lekke band) , Pieter Covents , Daniel Noens , Mark De Keirsmaeker , Walter Govaert , Steven Van Houte , Lieven Van De Perre , Keny Wille , Jean Paul Van Poppel , Jarno Van Guyse , Sven Wielandt , Wim Kras , renner MTB (gevallen) ,????? en Kenny Janssens.

    09-02-2013 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Niels Albert - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Klaas Vantornout - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Sven Nys - Crelan-Euphony Cycling Team-

    4-Kevin Pauwels - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    5-Rob Peeters - Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Bart Wellens - Telenet Fidea Cycling Team-

    7-Philipp Walsleben - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    8-Dieter Vanthourenhout - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Bart Aernouts - AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    10-Marcel Meisen - BKCP - Powerplus Cycling Team-

     

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Tim Merlier - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    2-Tijmen Eising - Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-

    3-Wout Van Aert - Telenet Fidea Cycling Team-

    4-Wietse Bosmans - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    5-Laurens Sweeck - Landbouwkrediet-KDL-

    6-Gianni Vermeersch - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    7-Corné Van Kessel - Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Diether Sweeck - Landbouwkrediet-KDL-

    9-Michael Vanthourenhout - BKCP - Powerplus Cycling Team-

    10-Gert-Jan Bosman - Rabo - Giant Offroad Team.-

    23-Matthias Van De Velde - Enertherm - BKCP-

     

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne-RABOBANK-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VAN PAASSEN Sanne-RABOBANK-

    4.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    5.STULTIENS Sabrina-GRC JAN VAN ARKEL-

    6.WYMAN Helen-KONA FSA FACTORY TEAM-

    7.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    8.HORMES RAVENSTIJN Resa-MTB LICHT VERZET-

    9.GRIMBERG Arenda-WV HET STADION-

    10.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    16.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    25.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    09/02/2013 LILLE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    10.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    37.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    43.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1-Pascal Eenkhoorn-Enertherm - BKCP-

    2-Eli Iserbyt-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    3-Max Gulickx - VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    4-Mitch Groot - Enertherm - BKCP-

    5-Nick Verheyen - Enertherm - BKCP-

    6-Jarne Driesen

    7-Tijl Pauwels - Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    8-Thierry Bouckaert - Enertherm - BKCP-

    9-Maik Van Der Heijden - RTC Buitenlust-

    16-Alex Colman - Wielerteam Waasland V.Z.W.-

    19-Timo Verberckmoes - KSC Dendersteek Labiekes-

    21-Jarno Liessens - Enertherm - BKCP-

    32-Gianni Van Havermaet - Rudyco Cycling Team-

    49-Niels Willaerts - Rudyco Cycling Team-

    09/02/2013- BK/CB ASPIRANTEN OMNIUM (O) Piste - Belgisch Kampioenschap

    BK Aspiranten 14 jaar Omnium

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-

    3.VANSTEELANDT Thomas-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    BK Aspitanten 13 jaar Omnium

    1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.DESTATSBADER Thibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    BK Aspiranten 12 jaar Omnium

    1.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.SIMOENS Jari-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    3.DE CLEEN Wouter uit Kruibeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    De Cleen Wouter BK-piste 2013.jpg
    Podium met Laurens Vandaele, Jari Simoens en Wouter De Cleen uit Kruibeke.
     

    BK Aspiranten Meisjes Omnium

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.BOSSUYT Shari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    09-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    08-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 01/03/2013 - AAN TAFEL MET ......
    AVOND KL SINAAI de cauwer1139427_n.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    08-02-2013 om 16:36 geschreven door kenny


    07-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 06/02/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 06/02/2013 

    Veld 6-2-2013-maldegem 480.JPG 
                          
    Het podium met Bart Wellens, Sven Nys en Niels Albert.
    Veld 6-2-2013-maldegem 461.JPG
                     Bart Wellens en Sven Nys gaan voor de eerste plaats.

    Woensdag 06/02/2013 MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - Klasse 2
    Aantal deelnemers:

    1.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    7.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    8.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    9.VAN COMPERNOLLE Kenneth-STYLE & CONCEPT-

    10.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    Veld 6-2-2013-maldegem 291.JPG
                                                          Start van de Profs.
    Veld 6-2-2013-maldegem 290.JPG
                                   Klaas Vantornout als eerste het veld in.
    Veld 6-2-2013-maldegem 462.JPG Veld 6-2-2013-maldegem 467.JPG
                        Niels Albert werd 3de.                                             Niels Albert in een babbel met Jean-Marie Pfaff.
    Veld 6-2-2013-maldegem 296.JPG
                               Gianni Vermeersch voor Klaas Vantornout.
    Veld 6-2-2013-maldegem 295.JPG
                                                      Bart Wellens
    Veld 6-2-2013-maldegem 344.JPG 
                                                         Davy Commeyne    
    Veld 6-2-2013-maldegem 343.JPG
                                                             Bart Hofman.
    Veld 6-2-2013-maldegem 339.JPG  
                                                           Joeri Hofman.
    Veld 6-2-2013-maldegem 303.JPG     
                                           Wietse Bosmans voor Tim Merlier.
     

    06/02/2013 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN

    2.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    5.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    8.CLARYSSE Nico-INDIVIDUEEL-

    9.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    Veld 6-2-2013-maldegem 277.JPG
      Podium Amateurs en Masters A met Jochen Heylens, Nico Bogaert en Jelle Van De Walle.
    Veld 6-2-2013-maldegem 253.JPG
                                Aankomst van winnaar Jochen Heylens.

    Masters B:
    Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    Veld 6-2-2013-maldegem 166.JPG
           Podium Masters B met Mario Lammens, Wim Jansen en Dirk Mertens.
    Veld 6-2-2013-maldegem 141.JPG
                                    Aankomst van winnaar Mario Lammens.
    Veld 6-2-2013-maldegem 041.JPG 
                                                  Mario Lammens
    Veld 6-2-2013-maldegem 014.JPG
                                                Start van de Masters B.

    Masters C:
    Aantal deelnemers:
    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.STANDAERT Daniel-INDIVIDUEEL-

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    Veld 6-2-2013-maldegem 170.JPG
    Podium Masters C met Wim Van Den Bergh, Ludwig Gladines en Ronald De Scheemaeker.
    Veld 6-2-2013-maldegem 145.JPG
                           Aankomst van winnaar Wim Van Den Bergh.

    Veld 6-2-2013-maldegem 024.JPG
                                               Start van de Masters C.
     



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-02-2013 om 16:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 06/02/2013

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Leo Mares vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 36 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

     Uiteindelijk nog eens droog zodat we de midweek duurtraining konden afwerken, de kopmannen zorgden voor een tempo op ieders maat. Met de extra lus naar Overslag bedroeg de afstand 85 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 32,9 Km/h.

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Leo Mares , Joris De Jonghe , Alex Goossens , Jean Paul Van Oudenhoven , Werner Van Der Weken , Hugo Martens , Marc De Smedt , Mario Bolssens , Dirk Cleys , William Despeels , Sven Wielandt , Geoffrey Van Steenberghen , Sam Christiaens , Guy Ten Hartog , Jonas De Boey , Jochem Smet , Michel Thierens , Patrick Van Der Vekens , Adrien Maes , Fons Van Raemdonck , Chris Van De Vijver , Franky Weemaes , Eric Vermeulen , Jan Meul , Kristoff Heyns , Jan Heyrman , Mister X , ??????? en Kenny Janssens.

     

    PS Pech voor Joris De Jonghe thv Overslag, velg stuk en moest de training staken.

    Leo Mares offerde zich op om bij Joris te blijven.

    07-02-2013 om 13:01 geschreven door kenny


    06-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/02/2013

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 06/02/2013 MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - Klasse 2
    Aantal deelnemers:

    1.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2.NYS Sven-CRELAN-EUPHONY-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.AERNOUTS Jim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    6.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    7.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN-EUPHONY-

    8.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    9.VAN COMPERNOLLE Kenneth-STYLE & CONCEPT-

    10.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

     

    06/02/2013 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN

    2.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.MAES Timmy-CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-

    5.LAMMENS Laudelino-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    8.CLARYSSE Nico-INDIVIDUEEL-

    9.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.RAATS Edwin-TWC NOORD-LIMBURG-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.VERHOOGHE Kris-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.STANDAERT Daniel-INDIVIDUEEL-

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    06-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    05-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/02/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 7°Belgische Titel op de Piste !!!

    Druyts Lenny KOP 2013.jpg
     

    03/02/2013 BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES (O) - Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    BK juniores Scratch

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    2.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    5.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    BK Juniores Puntenrit

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    2.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    10.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    BK Nieuwelingen Keirin

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    4.TREVISANI Lucas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    5.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    BK Nieuwelingen 500 m

    1.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.TREVISANI Lucas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    4.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.TAS Robbert-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    BK Dames Juniores Ind. Achtervolging

    1.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DRUYTS Demmy-VZW LADIES SPRINT-

    3.REYNAERT Ganaëlle-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVALETTE-

    4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

     

    BK Dames Juniores Puntenrit

    1.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.REYNAERT Ganaëlle-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVALETTE-

    3.DRUYTS Demmy-VZW LADIES SPRINT-

    4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

     

    BK Dames Nieuwelingen Ind. Achtervolging

    1.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    2.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    BK Dames Nieuwelingen Puntenrit

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    4.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    05-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!