.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/02/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 6°Belgische Titel op de Piste !!!

    Druyts Lenny KOP 2013.jpg
    Zaterdag 02/02/2013 BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES +BK MADISON JUNIORES (O) - Piste - Belg. Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    BK Juniores Ind. Achterv.

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    2.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

     

    BK Nieuwelingen Sprint

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.TREVISANI Lucas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    5.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE GROOTE Arne-JONG WIELERTALENT-

    8.GEERTS Kenneth-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

     

    BK Dames Elite Scratch

    1.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    2.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

     

    BK Dames Elite Puntenrit

    1.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    2.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    4.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

     

    BK Dames Juniores Scratch

    1.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DRUYTS Demmy-VZW LADIES SPRINT-

    4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    5.REYNAERT Ganaëlle-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVALETTE-

     

    BK Dames Nieuwelingen Scratch

    1.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    3.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    03-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    02-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 17/02/2013 START DE OPLEIDING ASPIRATEN TE HAMME

    Aspirantenopleiding wielrennen te Hamme start op 17 februari !!!

     

    Elk jaar organiseert Rudyco-Ripa Cycling Team in samenwerking met de Vlaamse Wielerschool en Wielerbond Vlaanderen een wieleropleiding voor aspiranten te Hamme. Deze opleiding begint half februari en eindigt eind maart. Iedereen is hier welkom, ook renners van andere clubs.

     

    De opleiding staat open voor iedereen die 12, 13 of 14 jaar is of wordt in het lopende jaar. Hieronder kan je hier meer info terugvinden voor de editie 2013. Ben je geboren in 1999, 2000 of 2001 en wil je kennis maken met wielrennen?

    Dan is dit misschien iets voor u.

     

    Wat?

    · Een opleiding die je kennis laat maken met fietsen.

    · Zo leer je je fiets beheersen, je maakt kennis met de verschillende wielerdisciplines zoals wegwielrennen, BMX, veldrijden en pisterijden!

    · Je rijdt zelfs net voor de profs op het parcours van de Ronde van Vlaanderen.

    · Na deze opleiding kan je deelnemen aan wedstrijden als je dit wil.

    · Deze opleiding is in samenwerking met en erkend door de Vlaamse Wielerschool en Wielerbond Vlaanderen.

     

     

    Wat heb ik nodig?

    Een koersfiets en een helm volstaan.

     

    Waar?

    Sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 32 te Hamme

     

    Wanneer?

    8 lessen

     

    Data:   

    17 en 24 februari van 9u tot 12u

    3, 10 en 24 maart van 9u tot 12u

     

    19 maart piste Gent (VWEM) van 18u tot 20u

    31 maart de Ronde van Wiebo n.a.v. de Ronde van Vlaanderen       

    16 maart Aspirantendag in Gent
     

    Wie?

    Contact:

    Michel Geerinck, 0486/28.62.55, geerinck.michel@skynet.be

    Luc Rooms, 0478/36.94.18, rudycocyclingteam@hotmail.com

     

    Hoeveel kost het?

    De eerste 2 lessen zijn vrijblijvend en hoef je niks te betalen.

    Als je daarna de opleiding wil blijven volgen, kan je een vergunning nemen bij Wielerbond Vlaanderen (+-90€). In deze vergunning is ook een verzekering inbegrepen.

     

    Iedereen is welkom, of je nu al in club zit of nog niet!

     

    Contacteer Michel of Luc gerust voor meer info of kom naar de kennismakingsles in sporthal Meulenbroek te Hamme (Kaaiplein 32) op 19 februari (opgelet: ingang langs achterkant sporthal, het is even zoeken. Tot dan!

     

    Sportieve groeten,
     
    Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team
    www.rudycocyclingteam.com
    rudycocyclingteam@hotmail.com

    02-02-2013 om 18:46 geschreven door kenny


    01-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATHALIE VERSCHELDEN BELGISCH KAMPIOEN OP DE 500 M BIJ DE DAMES ELITE !!!

    Nathalie Verschelden: ‘Onterecht teruggefloten in keirinnummer' maar wel Belgisch Kampioen op de 500 meter !!!
    Verschelden Nathalie KOP 2013.png 

    Nathalie Verschelden uit Belsele maakte een gesmaakt eerste optreden in het Vlaams Wielercentrum Eddy Merckx. Ondanks de Belgische titel in de chronorit over de 500 m bleef de Belseelse met gemengde gevoelens achter en daar had het keirinnummer veel mee te maken.

    ‘Ik reed onderaan de piste en werd wat weggedrumd tot op de blauwe band. Ik stuurde naar boven en daardoor raakten een paar rensters elkaar met de schouder. In de spurt moest ik alleen Sarah Inghelbrecht laten voorgaan, maar snel volgde de ontnuchtering met een naar mijn gevoel onterechte declassering', zegt Nathalie.

    Dat gegeven zorgde er wel voor dat Verschelden geprikkeld aan het sprinttornooi begon. ‘Winst in de chronorit over de 200 mwas een opsteker. In de finale van de sprint moest ik in specialiste Shana Dalving mijn meerdere erkennen. De zilveren medaille was hoe dan ook mooi meegenomen. Dit was pas mijn eerste optreden bij de elite.'

    In de afsluitende chronorit over 500 m was Verschelden de beste voor Inghelbrecht en Dalving. ‘Mijn tweede Belgische titel, maar niet te vergelijken met degene die ik in Heusden-Zolder veroverde bij de junioren. Daarvoor was de tegenstand hier te beperkt. De komende jaren wil ik meer op de piste rijden.'

    ‘Zondag kreeg ik de bevestiging dat ik over een stel snelle benen beschik. Lotto-Belisol meteen een eerste Belgische driekleur aanbieden, is leuk bij het seizoenbegin.'

     

     

    Bron: Nieuwsblad

    01-02-2013 om 10:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 3/02/2013 - SUPPORTERSAVOND TE HAMME-ZOGGE
    Louisville.png


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-02-2013 om 10:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/02/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Vrijdag 01/02/2013 BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES (O) - Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    01-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/01/2013

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 5°Belgische Titel op de Piste !!!

    Proficiat aan GILKE CROKET met haar 1°Belgische Titel op de Piste !!!

    Druyts Lenny KOP 2013.jpg   Croket Gilke KOP 2012.png

             Lenny Druyts                   Gilke Croket

    Woensdag 30/01/2013 BK/CB TEAMSPRINT+PLOEGEN ACHTERVOLGING JEUGD (O) - Piste - Belg. Kampioenschap
     

    BK Juniores Ploegachterv.

    1.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    1.VAN RENTERGHEM Boris-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    1.HEMROULLE Johan-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    2.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    2.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    2.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    2.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.HEYTENS Maxim-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    BK Juniores Teamsprint

    1.WOUTERS Enzo-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    1.VRANCKEN Jordi-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-

    2.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-

    2.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.TAMINIAUX Lionel-VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.CALLENS Miguel-VERANDAS WILLEMS CHEVIGNY-

    3.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

     

    BK Nieuwelingen Ploegachtervolging

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    1.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    1.DECAESSTECKER Gilles-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    BK Nieuwelingen Teamsprint

    1.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    1.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.PITSCHON Gilles-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

     

    BK Dames Open Ploegachtervolging

    1.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    1.CROKET Gilke uit Bornem-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    1.DE CROOCK Stephanie-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    2.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.REYNAERT Ganaëlle-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE-

    3.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

     

    BK Dames Open Teamsprint

    1.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    1.LODEWYKS Steffi-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    2.VERSCHELDEN Nathalie uit Belsele-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.CROKET Gilke uit Bronem-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

     

    BK Dames Jeugd Ploegachtervolging

    1.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    3.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.GARDIN Melissa-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    BK Dames Jeugd Teamsprint

    1.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    1.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    3.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    01-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/01/2013

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 3° en 4°Belgische Titel op de Piste !!!

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar 1°Veldritzege bij de Dames Jeugd !!!

    Proficiat aan NATHALIE VERSCHELDEN met haar 1°Belgische Titel op de Piste !!!

     Druyts Lenny KOP 2013.jpg  De Bruyne Meg KOP 2011.png   Verschelden Nathalie KOP 2013.png

            Lenny Druyts             Meg De Bruyne          Nathalie Verschelden


    Zondag 27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    2.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY-

    3.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    4.BODEN Stef-MELBOTECH CT-

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    6.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    10.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW
    23.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO VDM CT
     

    27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    9.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    14.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    24.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    25.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

    34.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERHEYEN Nick-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.FLOREN Wesley--

    7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.ROMBOUTS Seppe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    11.LIESSENS Jarno-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    13.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    48.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    DAMES JEUGD

    1.MEG DE BRUYNE uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    DAMES ELITE

    1.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    3.VERDEYEN Tine-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM
    6.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH CT
    7.DE CAUSEMAECKER Ine-VC MEETJESLAND KNESSELARE-

     

    27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.BOELENS Koen-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE PROOST Nick-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VERHOOGHE Kris--

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.LAMONT Kurt-DAGVERGUNNING-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-



    27/01/2013- BK/CB INDIVIDUELE DISCIPLINES (O) * Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren

     

    BK Dam. Nieuwelingen - Keirin

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

     

    BK Dam. Nieuwelingen - 500 m

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

     

    BK Dames Open - Keirin

    1.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    2.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    3.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    4.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    BK Dames Open - 500 m

    1.NATHALIE VERSCHELDEN uit Belsele-VZW LOTTO-LADIESCYCLING
    2.INGHELBRECHT Sarah-
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

     

    BK Nieuwelingen - Scratch

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    5.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.GEIRNAERT Jorian-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TREVISANI Lucas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    9.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    BK Nieuwelingen - Puntenrit

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.STEVENS Maarten-JONG WIELERTALENT-

    4.MAHO Adrien-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.GEERTS Kenneth-K. EDEGEM BICYCLE CLUB-

    6.TREVISANI Lucas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    7.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.LEFEBER Cédric-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LEFEBER Mathias-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    BK Elite / U23 - Keirin

    1.VENNEMAN Robin-TO WIN JOSAN CT

    2.CORNET Joris-ESEG DOUAI

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.DE SMET Gertjan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.DE ROECK Kevin-ASFRA RACING TEAM-

     

    BK Elite / U23 - 1000 m

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.CORNET Joris-ESEG DOUAI

    3.DE SMET Gertjan-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.BLOMME Lorenzo-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    BK Dam. Open Sprint

    1.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    2.VERSCHELDEN Nathalie uit Belsele-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    01-02-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    28-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ASSENEDE VAN ZONDAG 27/01/2013

    FOTO'S VELDRIJDEN TE ASSENEDE VAN ZONDAG 27/01/2013 

    Veld Assenede 25-1-2013 3.JPG
         Winnaar te Assenede Marcel Meisen en winnaar Beloften Joeri Hofman.
    Veld Assenede 25-1-2013 1.JPG 

          Podium Crosscup Elite z.c. met winnaar Kendric Van Grembergen.
    Veld Assenede 25-1-2013 2.JPG                                             
                      Podium Crosscup Beloften met winnaar Stijn Gielen.

    Zondag 27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    2.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY-

    3.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    4.BODEN Stef-MELBOTECH CT-

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    6.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    9.BAELEN Pedro-ASFRA RACING TEAM-

    10.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW
    23.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO VDM CT
    Veld Assenede 25-1-2013 4.JPG Veld Assenede 25-1-2013 5.JPG
                  Patrick Gaudy werd 2de.                                                                    Marcel Meisen de winnaar.
    Veld Assenede 25-1-2013 6.JPG                                      
                                                   Start Beloften en Elite z.c.
     

    27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    9.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    14.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    24.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    25.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

    34.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-


    DAMES ELITE

    1.BAUWENS Cindy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    3.VERDEYEN Tine-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.BLANCHAERT Jo-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM
    6.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH CT
    7.DE CAUSEMAECKER Ine-VC MEETJESLAND KNESSELARE-
    Veld Assenede 25-1-2013 9.JPG
           Winnaar Juniores Vincent Peeters en winnaar Dames Cindy Bauwens.
    Veld Assenede 25-1-2013 8.JPG
                                              Podium Crosscup Juniores.
    Veld Assenede 25-1-2013 10.JPG
                                      Aankomst van Vincent Peeters.
    Veld Assenede 25-1-2013 7.JPG
         Podium Crosscup Dames met Jo Blanchaert en de 3de Caitlyn La Haye.
    Veld Assenede 25-1-2013 11.JPG
                                                        Start Juniores.
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VERHEYEN Nick-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PAUWELS Tijl-VISTAMEDIA HAMME-

    6.FLOREN Wesley--

    7.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.ROMBOUTS Seppe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    11.LIESSENS Jarno-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    13.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    48.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    DAMES JEUGD

    1.MEG DE BRUYNE uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.BELLAERT Axelle-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-
    Veld Assenede 25-1-2013 15.JPG
                         Winnaar Nieuwelingen Eli Iserbyt en Meg De Bruyne.
    Veld Assenede 25-1-2013 13.JPG
                    Podium Crosscup Nieuwelingen met Timo Verberckmoes.
    Veld Assenede 25-1-2013 12.JPG
                                           Podium 1°jaars Nieuwelingen.
    Veld Assenede 25-1-2013 14.JPG
                                   Winnaar Dames Jeugd met Meg De Bruyne

    Veld Assenede 25-1-2013 18.JPG
                                                          Eli Iserbyt.
    Veld Assenede 25-1-2013 17.JPG
                           Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Eli Iserbyt.
    Veld Assenede 25-1-2013 16.JPG
                        Aankomst van Timo Verberckmoes winnaar Crosscup.
     

    27/01/2013 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VANDEVELDE Ruben-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.SNOECK Mathias-ASFRA RACING TEAM-

    6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.BOELENS Koen-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE PROOST Nick-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    Veld Assenede 25-1-2013 20.JPG
                        Podium Amateurs en Masters A met Steve Gruwier.
    Veld Assenede 25-1-2013 19.JPG
                                   Podium Crosscup Masters A en Amateurs.
    Veld Assenede 25-1-2013 21.JPG
                                Aankomst van Steve Gruwier bij de Masters A.
     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VERHOOGHE Kris--

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.LAMONT Kurt-DAGVERGUNNING-

    Veld Assenede 25-1-2013 24.JPG
    Winnaar Masters B Mario Lammens en winnaar Masters C Ronald De Scheemaeker.
    Veld Assenede 25-1-2013 23.JPG
           Podium Crosscup Masters B met Mario Lammens en Benny De Bock.

    Veld Assenede 25-1-2013 25.JPG
                                          Aankomst van Mario Lammens.
    Veld Assenede 25-1-2013 27.JPG  
                                                    Start Masters B.                                                                   
     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    Veld Assenede 25-1-2013 22.JPG          
                                          Podium Crosscup Masters C.
                                                                  
    Veld Assenede 25-1-2013 26.JPG
                                                Start van de Masters C.





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-01-2013 om 10:28 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!