Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Titel van Kampioen van Vlaanderen bij de Dames Nieuwelingen !!!
Zondag 20/01/2013- HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden WB Heren Elite
1-Martin Bina-CEZ Cyklo Team Tabor-
2-Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team.-
3-Simon Zahner
4-Sven Nys-Crelan-Euphony Cycling Team-
5-Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team-
6-Radomir Simunek-Kwadro-Stannah Cycling Team-
7-Francis Mourey-Francaise des Jeux-
8-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-
9-Julien Taramarcaz-BMC Mountainbike Racing Team-
10-Lukas Flückiger
20/01/2013- HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden WB Beloften
1-Wietse Bosmans-BKCP - Powerplus Cycling Team-
2-Gianni Vermeersch-BKCP - Powerplus Cycling Team-
3-Julian Alaphilippe
4-Stan Godrie-Rabo - Giant Offroad Team.-
5-Mike Teunissen-Rabo - Giant Offroad Team.-
6-Michael Boros-CEZ Cyklo Team Tabor-
7-Clément Venturini
8-Tijmen Eising-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team-
9-Jacub Skala-CEZ Cyklo Team Tabor-
10-Vojtech Nipl
20/01/2013- HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden WB Dames
1-Marianne Vos-Rabobank Women Team-
2-Sanne Van Paassen-Rabobank Women Team-
3-Christel Ferrier-Bruneau
4-Eva Lechner
5-Jasmin Achermann
6-Sanne Cant-Enertherm - BKCP-
7-Helen Wyman
8-Vania Rossi
9-Ellen Van Loy-Melbotech Cycling Team-
10-Nikki Harris-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-
20/01/2013- HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden WB Juniores
1-Mathieu Van Der Poel-Enertherm - BKCP-
2-Martijn Budding-Enertherm - BKCP-
3-Gioele Bertolini
4-Yannick Peeters-Kon. Balen B.C. V.Z.W.-
5-Clement Russo
6-Dominic Grab
7-Nicolas Cleppe-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-
8-Karel Pokorny
9-Jan Vastl
10-Joris Nieuwenhuis
20/01/2013 GENT (O) - Piste - Kamp. van Vlaanderen - zonder motoren
Aantal deelnemers:
KvV Omnium Juniores
1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-
2.VAN BEETHOVEN Matthias-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
3.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
4.PICOUX Maximilien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ-
5.VERWILST Dieter-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-
6.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
16.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
KvV Omnium Nieuwelingen
1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-
2.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.PIRARD Maxim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
4.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-
5.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-
KvV Omnium Dam. Juniores
1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
2.KOPECKY Lotte-VZW LADIES SPRINT-
3.DOLMAN Haliegh-ARC ULYSSES-
4.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
5.DRUYTS Demmy-VZW LADIES SPRINT-
6.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
KvV omnium Dam. Nieuwelingen
1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.STRUYF Lize-BIKE TO THE FUTURE VZW-
4.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-
5.PIETERAERENS Dorien-ST MARTINUS - KERKSKEN-
KvV Omnium Asp. 12 jaar
1.BARBRY Giel-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-
2.VERBEECK Calvin-JONGE RENNERS ROESELARE-
3.SIMOENS Jari-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
4.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-
5.SCHURGERS Stef-SPORT EN MOEDIG GENK-
12.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
KvV omnium Asp. 13 jaar
1.DECLERCQ Mathias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
2.WERNIMONT Nicolas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-
3.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-
4.VAN MULDERS Brent-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-
5.DESTATSBADER Thibo-TIELTSE RENNERSCLUB-
KvV Asp. 14 jaar omnium
1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-
2.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW-
3.VANSTEELANDT Thomas-JONGE RENNERS ROESELARE-
4.GARSBEKE Jelle-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
5.BOUCKAERT Louis-JONGE RENNERS ROESELARE-
KvV Asp. Meisjes Omnium
1.VAN DER PEET Steffie-RWV DE SPARTAAN-
2.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
3.BOSSUYT Shari-JONGE RENNERS ROESELARE-
4.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
5.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
|